Výsledky do novin
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
1. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Nivnice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Lukáš 4:0, Jelínek Petr 3:1, Janečka Václav 2:1, Černohous Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Turzík Vlastimil 0:4, Lekeš Roman 2:2, Tomanec Lukáš 0:4, Janča Tomáš 0:3, WO 0:1), KST Dolní Němčí C - TJ Spartak Hluk 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čaník Tomáš 4:0, Salát Jan 2:2, Fibichr Zdeněk 3:0, Borýsek Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Fanta Marek st. 1:3, Šmíd Václav 1:3, Schuster Tomáš 0:4, Pospíšek Karel 0:3, WO 1:0), TJ Holešov C - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědič Michal 0:4, Hlobil Stanislav 2:2, Zachoval Libor 1:2, Liška Libor 3:1, WO 0:1, body hostů: Rychlík Ivan 3:1, Svoboda David 2:2, Šerý Ondřej 2:2, Dvořák Jakub 2:1, WO 1:0), TJ Bojkovice - TJ Jiskra Otrokovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Jan ml. 0:4, Matějík Richard 1:2, Martinec Radek 0:3, Urbánek Jaroslav 1:2, WO 2:1, body hostů: Vidlář Pavel 2:1, Solař Martin 4:0, Ondrašík Petr 3:0, Janečka Bronislav 2:1, WO 1:2), TJ Drslavice - TJ Sokol Mysločovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Dominik 1:3, Kubeš Čeněk 4:0, Bičan Miroslav 4:0, Zemánek Tomáš 2:2, body hostů: Gazdoš Zdeněk 2:2, Mokrý Filip 2:2, Rašík David 0:4, Gazdoš Dominik 1:3), ST Bílovice - TJ Štítná nad Vláří 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Jan 2:2, Fibichr Petr 2:2, Šiller Jan 2:1, Zavadil Antonín 3:1, WO 0:1, body hostů: Fojtík Petr 1:3, Kostrhůn Tomáš 2:2, Trčka Petr 3:1, Doležel Tomáš st. 0:3, WO 1:0),
2. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Spartak Hluk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Lukáš 2:2, Jelínek Petr 1:3, Janečka Václav 3:1, Silný Jakub 2:2, body hostů: Fanta Marek st. 3:1, Hájek Petr 4:0, Schuster Tomáš 0:4, Pospíšek Karel 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Nivnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čaník Tomáš 4:0, Salát Jan 1:3, Borýsek Jiří 3:0, Fibichr Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Turzík Vlastimil 1:3, Janča Tomáš 0:4, Tomanec Lukáš 1:3, Hladiš Libor 1:2, WO 1:0), TJ Holešov C - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlobil Stanislav 1:1, Liška Libor 0:2, Zachoval Libor 0:3, Dědič Michal 0:3, WO 6:0, body hostů: Vidlář Pavel 3:0, Solař Martin 3:0, Ondrašík Petr 2:0, Janečka Bronislav 1:1, WO 0:6), TJ Bojkovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Jan ml. 1:2, Matějík Richard 4:0, Martinec Radek 2:1, Urbánek Jaroslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Dvořák Jakub 1:3, Šerý Ondřej 1:2, Hrabcová Helena 1:3, Svoboda David 1:2, WO 2:0), TJ Drslavice - TJ Štítná nad Vláří 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Martin 3:1, Kubeš Čeněk 4:0, Bičan Miroslav 3:0, Zemánek Tomáš 2:1, WO 1:1, body hostů: Fojtík Petr 0:3, Kostrhůn Tomáš 2:2, Trčka Petr 0:4, Doležel Tomáš st. 0:3, WO 1:1), ST Bílovice - TJ Sokol Mysločovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavadil Antonín 4:0, Fibichr Petr 1:1, Šiller Jan 2:1, Polášek Lukáš 3:0, Blaha Jan 2:0, WO 0:2, body hostů: Gazdoš Zdeněk 2:1, Mokrý Filip 0:4, Rašík David 0:4, Janík Dominik 0:3, WO 2:0),
3. kolo:
TJ Sokol Mysločovice - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Drslavice -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - ST Bílovice -:- (odloženo), TJ Nivnice B - TJ Holešov C -:- (odloženo), TJ Spartak Hluk - TJ Bojkovice -:- (odloženo),
4. kolo:
TJ Sokol Mysločovice - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - ST Bílovice -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Drslavice -:- (odloženo), TJ Nivnice B - TJ Bojkovice -:- (odloženo), TJ Spartak Hluk - TJ Holešov C -:- (odloženo),
5. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Holešov C -:- (odloženo), KST Dolní Němčí C - TJ Bojkovice -:- (odloženo), TJ Drslavice - TJ Nivnice B -:- (odloženo), ST Bílovice - TJ Spartak Hluk -:- (odloženo), TJ Sokol Mysločovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - TJ Jiskra Otrokovice C -:- (odloženo),
6. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Bojkovice -:- (odloženo), KST Dolní Němčí C - TJ Holešov C -:- (odloženo), TJ Drslavice - TJ Spartak Hluk -:- (odloženo), ST Bílovice - TJ Nivnice B -:- (odloženo), TJ Sokol Mysločovice - TJ Jiskra Otrokovice C -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:- (odloženo),
7. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), TJ Nivnice B - TJ Sokol Mysločovice -:- (odloženo), TJ Spartak Hluk - TJ Štítná nad Vláří -:- (odloženo), TJ Holešov C - TJ Drslavice -:- (odloženo), TJ Bojkovice - ST Bílovice -:- (odloženo),
8. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín C - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Jiskra Otrokovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Petr 0:4, Zikmund Jiří 1:3, Janečka Bronislav 3:1, Solař Martin 4:0, body hostů: Silný Jakub 3:1, Janošík Petr 2:2, Jelínek Petr 2:2, Černohous Jan 1:3), TJ Nivnice B - TJ Štítná nad Vláří -:- (odloženo), TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Mysločovice -:- (odloženo), TJ Holešov C - ST Bílovice -:- (odloženo), TJ Bojkovice - TJ Drslavice -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Drslavice - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo), ST Bílovice - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), TJ Sokol Mysločovice - TJ Holešov C -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - TJ Bojkovice -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Nivnice B -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Spartak Hluk -:- (odloženo),
10. kolo:
TJ Drslavice - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), ST Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo), TJ Sokol Mysločovice - TJ Bojkovice -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - TJ Holešov C -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Spartak Hluk -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Nivnice B -:- (odloženo),
11. kolo:
TJ Drslavice - ST Bílovice -:- (odloženo), TJ Sokol Mysločovice - TJ Štítná nad Vláří -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Jiskra Otrokovice C -:- (odloženo), TJ Nivnice B - TJ Spartak Hluk -:- (odloženo), TJ Holešov C - TJ Bojkovice -:- (odloženo), KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo),
12. kolo:
ST Bílovice - TJ Drslavice -:-, TJ Štítná nad Vláří - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, TJ Spartak Hluk - TJ Nivnice B -:-, TJ Bojkovice - TJ Holešov C -:-, TJ Jiskra Otrokovice D - KST Dolní Němčí C -:-,
13. kolo:
TJ Nivnice B - TJ Jiskra Otrokovice D -:-, TJ Spartak Hluk - KST Dolní Němčí C -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Holešov C -:-, TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Bojkovice -:-, TJ Sokol Mysločovice - TJ Drslavice -:-, TJ Štítná nad Vláří - ST Bílovice -:-,
14. kolo:
TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice D -:-, TJ Nivnice B - KST Dolní Němčí C -:-, TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Holešov C -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Bojkovice -:-, TJ Štítná nad Vláří - TJ Drslavice -:-, TJ Sokol Mysločovice - ST Bílovice -:-,
15. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Sokol Mysločovice -:-, KST Dolní Němčí C - TJ Štítná nad Vláří -:-, TJ Drslavice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, ST Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice C -:-, TJ Holešov C - TJ Nivnice B -:-, TJ Bojkovice - TJ Spartak Hluk -:-,
16. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Štítná nad Vláří -:-, ST Bílovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, TJ Drslavice - TJ Jiskra Otrokovice C -:-, TJ Bojkovice - TJ Nivnice B -:-, TJ Holešov C - TJ Spartak Hluk -:-,
17. kolo:
TJ Holešov C - TJ Jiskra Otrokovice D -:-, TJ Bojkovice - KST Dolní Němčí C -:-, TJ Nivnice B - TJ Drslavice -:-, TJ Spartak Hluk - ST Bílovice -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Štítná nad Vláří -:-,
18. kolo:
TJ Bojkovice - TJ Jiskra Otrokovice D -:-, TJ Holešov C - KST Dolní Němčí C -:-, TJ Spartak Hluk - TJ Drslavice -:-, TJ Nivnice B - ST Bílovice -:-, TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Štítná nad Vláří -:-,
19. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice C -:-, TJ Sokol Mysločovice - TJ Nivnice B -:-, TJ Štítná nad Vláří - TJ Spartak Hluk -:-, TJ Drslavice - TJ Holešov C -:-, ST Bílovice - TJ Bojkovice -:-,
20. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Jiskra Otrokovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 4:0, Silný Jakub 3:0, Černohous Jan 2:1, Jelínek Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Jílek Petr 0:4, Urban Roman 0:4, Janečka Bronislav 2:1, Spurný Tomáš 0:3, WO 2:0), TJ Štítná nad Vláří - TJ Nivnice B -:-, TJ Sokol Mysločovice - TJ Spartak Hluk -:-, ST Bílovice - TJ Holešov C -:-, TJ Drslavice - TJ Bojkovice -:-,
21. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Drslavice -:-, KST Dolní Němčí C - ST Bílovice -:-, TJ Holešov C - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Bojkovice - TJ Štítná nad Vláří -:-, TJ Nivnice B - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice C -:-,
22. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Drslavice -:-, TJ Jiskra Otrokovice D - ST Bílovice -:-, TJ Bojkovice - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Holešov C - TJ Štítná nad Vláří -:-, TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, TJ Nivnice B - TJ Jiskra Otrokovice C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy