Výsledky do novin
Krajský přebor II. tř. sk.C
1. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TJ Slovan Varnsdorf A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zápotocký Milan 3:1, Schneider Lubor 3:1, Plutnar Stanislav 1:3, Zach Vladimír 1:3, body hostů: Charouzek Martin 1:3, Žatečka Ladislav 4:0, Peleška Jiří 1:3, Holubec Jiří 2:2), TTC Litoměřice D - TTC Roudnice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drbohlav Michal 2:2, Jančička Petr 0:4, Krupka Martin 2:2, Petržílková Eliška 1:3, body hostů: Sklenička Jan ml. 3:1, Spurný Antonín ml. 2:2, Kotrba Petr 4:0, Cinibulk Miloš 1:0, Řezáč Josef 1:2), TJ Pikron A - SKST Děčín C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Vlastimil 1:3, Bechtold Roman 0:4, Derfl Dušan 1:3, Urban Jaroslav 1:3, body hostů: Nováková Eva 3:1, Kacálková Kristýna 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Novák Ondřej 3:1), SK Malá Veleň A - SKP Sever Ústí nad Labem B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanuš Petr 2:2, Scháněl Jaroslav 3:1, Hanuš Jiří 2:2, Štípek Martin 4:0, body hostů: Smíšková Martina 3:1, Barták Karel 1:3, Vašinová Karina 0:4, Pavlík Petr 1:3), TTC Roudnice A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 0:4, Vyskočil Tomáš 2:2, Stanislav Pavel 2:1, Laube Robert 1:3, WO 1:0, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, Honzík Stanislav 1:3, Svrček Petr 3:0, WO 0:1), KST Kalich Litoměřice A - SK Štětí Bechlín C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisnerová Heda 3:1, Prášilová Petra 3:1, Málek Josef 0:4, Jonáš Stanislav 0:4, body hostů: Nedoma Jiří 2:2, Cedrych Milan 4:0, Cedrych Tomáš 2:2, Jurista Josef 2:2),
2. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - SK Štětí Bechlín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holubec Jiří 2:2, Vejl Vladimír 3:1, Žatečka Ladislav 3:1, Peleška Jiří 3:1, body hostů: Nedoma Jiří 1:3, Cedrych Milan 2:2, Cedrych Tomáš 1:3, Jurista Josef 1:3), TJ Chemička Ústí nad Labem A - KST Kalich Litoměřice A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladík Václav 0:3, Komárek Jaroslav 3:0, Honzík Stanislav 3:0, Svrček Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Jonáš Stanislav 1:3, Kohlert Jiří 1:3, Marušinec Zdeněk 1:3, WO 0:5), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Roudnice A -:-, SKST Děčín C - SK Malá Veleň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schneiderová Jana 1:3, Novák Ondřej 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Jankovič Ondřej 0:4, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Hanuš Petr 2:2, Štípek Martin 2:2, Scháněl Jaroslav 2:2), TTC Roudnice B - TJ Pikron A -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TTC Litoměřice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 2:1, Schneider Lubor 2:0, Plutnar Jaroslav 2:1, Zach Vladimír 3:1, WO 0:4, body hostů: Vytlačil Václav 1:3, Krupka Martin 0:3, Petržílková Eliška 2:1, Jančička Petr 0:2, WO 4:0),
3. kolo:
TTC Litoměřice D - TJ Slovan Varnsdorf A -:-, TJ Pikron A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B -:-, SK Malá Veleň A - TTC Roudnice B -:-, TTC Roudnice A - SKST Děčín C -:-, KST Kalich Litoměřice A - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-, SK Štětí Bechlín C - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-,
4. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-, SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Štětí Bechlín C -:-, SKST Děčín C - KST Kalich Litoměřice A -:-, TTC Roudnice B - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotrba Petr 2:2, Řezáč Josef 0:4, Spurný Antonín ml. 2:2, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Laube Robert 1:0, Stanislav Pavel 2:2, Hrádek Tomáš 1:3, Vyskočil Tomáš 2:1), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - SK Malá Veleň A -:-, TTC Litoměřice D - TJ Pikron A -:-,
5. kolo:
TJ Pikron A - TJ Slovan Varnsdorf A -:-, SK Malá Veleň A - TTC Litoměřice D -:-, TTC Roudnice A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B -:-, KST Kalich Litoměřice A - TTC Roudnice B -:-, SK Štětí Bechlín C - SKST Děčín C -:-, TJ Chemička Ústí nad Labem A - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-,
6. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-, SKST Děčín C - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-, TTC Roudnice B - SK Štětí Bechlín C -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - KST Kalich Litoměřice A -:-, TTC Litoměřice D - TTC Roudnice A -:-, TJ Pikron A - SK Malá Veleň A -:-,
7. kolo:
SK Malá Veleň A - TJ Slovan Varnsdorf A -:-, TTC Roudnice A - TJ Pikron A -:-, KST Kalich Litoměřice A - TTC Litoměřice D -:-, SK Štětí Bechlín C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B -:-, TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Roudnice B -:-, SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Děčín C -:-,
8. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - SKST Děčín C -:-, TTC Roudnice B - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-, TTC Litoměřice D - SK Štětí Bechlín C -:-, TJ Pikron A - KST Kalich Litoměřice A -:-, SK Malá Veleň A - TTC Roudnice A -:-,
9. kolo:
TTC Roudnice A - TJ Slovan Varnsdorf A -:-, KST Kalich Litoměřice A - SK Malá Veleň A -:-, SK Štětí Bechlín C - TJ Pikron A -:-, TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Litoměřice D -:-, SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B -:-, SKST Děčín C - TTC Roudnice B -:-,
10. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - TTC Roudnice B -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - SKST Děčín C -:-, TTC Litoměřice D - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-, TJ Pikron A - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-, SK Malá Veleň A - SK Štětí Bechlín C -:-, TTC Roudnice A - KST Kalich Litoměřice A -:-,
11. kolo:
KST Kalich Litoměřice A - TJ Slovan Varnsdorf A -:-, SK Štětí Bechlín C - TTC Roudnice A -:-, TJ Chemička Ústí nad Labem A - SK Malá Veleň A -:-, SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Pikron A -:-, SKST Děčín C - TTC Litoměřice D -:-, TTC Roudnice B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B -:-,
15. kolo:
TTC Roudnice A - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyskočil Tomáš 2:2, Sedláček Zdeněk 3:1, Laube Robert 2:2, WO 0:5, body hostů: Kotrba Petr 2:1, Cinibulk Miloš 3:0, Sklenička Jan ml. 0:3, Řezáč Josef 0:3, WO 5:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy