Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Městský přebor 4.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Výškovice B - TJ B. Š.Mariánské Hory D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Alan 3:1, Lébl Zdeněk 2:2, Mroz Jaroslav 2:2, Knápek Vladimír 2:2, body hostů: Chaleplis Christos 4:0, Pokojský Čestmír 3:1, Hejtmánek Adolf 0:4, Makovička Vladimír 0:4), Orel Stará Bělá D - SK Vřesina LT C 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Hricenko Jan 2:2, Řepka Miroslav 1:3, Šustek Marek 2:2, Kobolka Dan 2:2, body hostů: Pleva Jiří 1:3, Břečka David 2:2, Cikryt Michal 2:2, Lotrek Kryštof 4:0), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Krásné Pole D 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Prokop Radomír 3:1, Herold Jiří 3:1, Kozelský Vladimír 2:2, Ulmann Roman 1:3, body hostů: Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 2:2, Herman Petr 0:2, Vojkůvka Rostislav 2:2, Plhák Jiří 0:2), TJ Sokol Horní Lhota D - SSVČ Don Bosco C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Jiří 1:3, Hrbáč Dominik 0:4, Mrázek Zdeněk 1:3, Velký Dalibor 1:3, body hostů: Miko David 4:0, Štec Alexander 4:0, Pawlas Nikolas 3:1, Pawlas Leon 2:2), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Hrabůvka E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurdin Tomáš 4:0, Patoraj Miroslav 3:1, Čáslava Petr 1:3, Crha Břetislav 1:3, body hostů: Bittalová Kateřina 1:3, Brumla David 2:2, Zavřelová Miroslava 2:2, Moldřík Milan 2:2),
2. kolo:
SSVČ Don Bosco C - TTC TJ Baník Rychvald 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miko David 2:2, Štec Alexander 4:0, Pawlas Nikolas 4:0, Pawlas Leon 3:1, body hostů: Jurdin Tomáš 0:4, Čáslava Petr 0:4, Patoraj Miroslav 2:2, Crha Břetislav 1:3), TJ Sokol Krásné Pole D - Ostrava Zábřeh 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlista Martin 3:1, Vojkůvka Rostislav 0:4, Herman Petr 0:2, Tomalová Jana 0:4, Plhák Jiří 0:2, body hostů: Křenek Lukáš 4:0, Štefek Martin 3:1, Levický Jakub 3:1, Vedmoch Michal 3:1), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Krásné Pole C 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Pleva Jiří 2:2, Břečka David 3:1, Cikryt Michal 3:1, Břečka Václav 1:3, body hostů: Prokop Radomír 3:1, Herold Jiří 3:1, Kuchta Miroslav 0:4, Kozelský Vladimír 1:0, Ulmann Roman 0:3), TJ B. Š.Mariánské Hory D - Orel Stará Bělá D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokojský Čestmír 4:0, Zdobinský Zdeněk 1:3, Chaleplis Christos 3:1, Kludka Jiří 4:0, body hostů: Kolačko Libor 1:3, Řepka Miroslav 0:4, Kobolka Dan 2:2, Pražák Tomáš 1:3), SK - SVINOV H - TJ Sokol Výškovice B 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lysek Jakub 0:4, Volný Jakub 1:3, Martinko Martin 2:2, Chovancová Markéta 1:3, body hostů: Kokeš Martin 3:1, Drozd Alan 2:2, Lébl Zdeněk 3:1, Knápek Vladimír 4:0),
3. kolo:
Orel Stará Bělá D - SK - SVINOV H 14:4 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Kobolka Dan 3:1, Řepka Miroslav 2:2, Kolačko Libor 4:0, Hricenko Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Volný Jakub 1:3, Chovancová Markéta 0:4, Lysek Jakub 0:4, Cabiš Luděk 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ B. Š.Mariánské Hory D 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Radomír 2:2, Kozelský Vladimír 0:2, Ulmann Roman 1:3, Herold Jiří 0:4, Kuchta Miroslav 1:1, body hostů: Pokojský Čestmír 4:0, Chaleplis Christos 4:0, Kludka Jiří 3:1, Makovička Vladimír 1:3), Ostrava Zábřeh - SK Vřesina LT C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Linka Vitězslav 2:2, Štefek Martin 4:0, Vedmoch Michal 3:1, Křenek Lukáš 2:2, body hostů: Lotrek Kryštof 3:1, Cikryt Michal 1:3, Břečka David 1:3, Břečka Václav 0:4), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Krásné Pole D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velký Dalibor 4:0, Folwarczny Tobiáš 2:2, Mrázek Zdeněk 3:1, Kučera Jiří 3:1, body hostů: Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 0:4, Plhák Jiří 0:4, Vojkůvka Rostislav 1:3), TJ Sokol Hrabůvka E - SSVČ Don Bosco C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřač Petr 3:1, Janeček Roman 3:1, Bittalová Kateřina 3:1, Brumla David 3:1, body hostů: Štec Alexander 2:2, Pawlas Nikolas 2:2, Pawlas Leon 0:4, Srněnský Alan 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole D - TTC TJ Baník Rychvald 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlista Martin 4:0, Pandularis Jan 0:4, Herman Petr 2:2, Vojkůvka Rostislav 1:3, body hostů: Patoraj Miroslav 3:1, Jurdin Tomáš 3:1, Čáslava Petr 2:2, Kaliničenko Roman 1:3), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Horní Lhota D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Duben Jiří 0:3, Gronych Jiří 3:0, Břečka David 1:2, Cikryt Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Mrázek Zdeněk 2:2, Velký Dalibor 2:2, Kučera Jiří 2:2, WO 0:5), TJ B. Š.Mariánské Hory D - Ostrava Zábřeh 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchař Jiří 0:4, Kludka Jiří 3:1, Chaleplis Christos 4:0, Pokojský Čestmír 2:2, body hostů: Linka Vitězslav 3:1, Levický Jakub 2:2, Štefek Martin 1:3, Vedmoch Michal 1:3), SK - SVINOV H - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, TJ Sokol Výškovice B - Orel Stará Bělá D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Alan 3:0, Mroz Jaroslav 3:1, Knápek Vladimír 3:1, Kokeš Martin 2:2, Lébl Zdeněk 0:1, body hostů: Hricenko Jan 2:2, Kobolka Dan 3:1, Řepka Miroslav 0:4, Kratoš Adam 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Výškovice B 6:12 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Radomír 3:1, Herold Jiří 1:3, Ulmann Roman 1:3, Kozelský Vladimír 1:3, body hostů: Kokeš Martin 2:2, Drozd Alan 3:1, Lébl Zdeněk 2:2, Mroz Jaroslav 3:1), Ostrava Zábřeh - SK - SVINOV H 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linka Vitězslav 4:0, Štefek Martin 4:0, Vedmoch Michal 2:2, Křenek Lukáš 3:1, body hostů: Kozar Petr 1:3, Chovancová Markéta 0:4, Volný Jakub 2:2, Lysek Jakub 0:4), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, TTC TJ Baník Rychvald - SK Vřesina LT C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurdin Tomáš 2:2, Patoraj Miroslav 0:4, Crha Břetislav 0:2, Čáslava Petr 0:4, Kaliničenko Roman 0:2, body hostů: Gronych Jiří 4:0, Pleva Jiří 3:1, Lotrek Kryštof 4:0, Cikryt Michal 3:1), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Krásné Pole D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavřelová Miroslava 3:1, Vavřač Petr 4:0, Brumla David 4:0, Polauf Jiří 0:4, body hostů: Hlista Martin 2:2, Pandularis Jan 1:3, Plhák Jiří 1:3, Herman Petr 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole D - SSVČ Don Bosco C -:-, SK Vřesina LT C - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - TTC TJ Baník Rychvald -:-, SK - SVINOV H - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, TJ Sokol Výškovice B - Ostrava Zábřeh -:-, Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Krásné Pole C -:-,
7. kolo:
Ostrava Zábřeh - Orel Stará Bělá D -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Výškovice B -:-, TTC TJ Baník Rychvald - SK - SVINOV H -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, SSVČ Don Bosco C - SK Vřesina LT C -:-,
8. kolo:
TJ B. Š.Mariánské Hory D - SSVČ Don Bosco C -:-, SK - SVINOV H - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, TJ Sokol Výškovice B - TTC TJ Baník Rychvald -:-, Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - Ostrava Zábřeh -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, TTC TJ Baník Rychvald - Orel Stará Bělá D -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Výškovice B -:-, SSVČ Don Bosco C - SK - SVINOV H -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - SK Vřesina LT C -:-,
10. kolo:
TJ B. Š.Mariánské Hory D - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Výškovice B - SSVČ Don Bosco C -:-, Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - TTC TJ Baník Rychvald -:-, Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Horní Lhota D -:-,
11. kolo:
TTC TJ Baník Rychvald - Ostrava Zábřeh -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, SSVČ Don Bosco C - Orel Stará Bělá D -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - SK - SVINOV H -:-, SK Vřesina LT C - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-,
12. kolo:
SK - SVINOV H - SK Vřesina LT C -:-, TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - SSVČ Don Bosco C -:-, Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - TTC TJ Baník Rychvald -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, SSVČ Don Bosco C - Ostrava Zábřeh -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - Orel Stará Bělá D -:-, SK Vřesina LT C - TJ Sokol Výškovice B -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - SK - SVINOV H -:-,
14. kolo:
TJ B. Š.Mariánské Hory D - TJ Sokol Výškovice B -:-, SK Vřesina LT C - Orel Stará Bělá D -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - TTC TJ Baník Rychvald -:-,
15. kolo:
TTC TJ Baník Rychvald - SSVČ Don Bosco C -:-, Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - SK Vřesina LT C -:-, Orel Stará Bělá D - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, TJ Sokol Výškovice B - SK - SVINOV H -:-,
16. kolo:
SK - SVINOV H - Orel Stará Bělá D -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, SK Vřesina LT C - Ostrava Zábřeh -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Hrabůvka E -:-,
17. kolo:
TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - SK Vřesina LT C -:-, Ostrava Zábřeh - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - SK - SVINOV H -:-, Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Výškovice B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, SK - SVINOV H - Ostrava Zábřeh -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, SK Vřesina LT C - TTC TJ Baník Rychvald -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Hrabůvka E -:-,
19. kolo:
SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - SK Vřesina LT C -:-, TTC TJ Baník Rychvald - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - SK - SVINOV H -:-, Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Výškovice B -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - Orel Stará Bělá D -:-,
20. kolo:
Orel Stará Bělá D - Ostrava Zábřeh -:-, TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, SK - SVINOV H - TTC TJ Baník Rychvald -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, SK Vřesina LT C - SSVČ Don Bosco C -:-,
21. kolo:
SSVČ Don Bosco C - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - SK - SVINOV H -:-, TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Výškovice B -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - Orel Stará Bělá D -:-, Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Krásné Pole C -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, Orel Stará Bělá D - TTC TJ Baník Rychvald -:-, TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, SK - SVINOV H - SSVČ Don Bosco C -:-, SK Vřesina LT C - TJ Sokol Krásné Pole D -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole D - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Výškovice B -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - Orel Stará Bělá D -:-, TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - Ostrava Zábřeh -:-,
24. kolo:
Ostrava Zábřeh - TTC TJ Baník Rychvald -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, Orel Stará Bělá D - SSVČ Don Bosco C -:-, SK - SVINOV H - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - SK Vřesina LT C -:-,
25. kolo:
SK Vřesina LT C - SK - SVINOV H -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Výškovice B -:-, SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - Ostrava Zábřeh -:-, TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Horní Lhota D -:-,
26. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, Ostrava Zábřeh - SSVČ Don Bosco C -:-, Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Výškovice B - SK Vřesina LT C -:-, SK - SVINOV H - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy