Výsledky do novin
Regionální přebor muži 4
1. kolo:
TJ Sokol Valdice B - TJ Sokol Chomutice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bilanský Přemysl 3:0, Imlauf Martin 3:1, Bukartyk Jiří 2:0, Hlava Martin 4:0, WO 0:3, body hostů: Průša Jiří 1:2, Jón Miloš 0:3, Scháňko Jiří 0:4, Petráček Vratislav 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Rovensko C - TJ Sokol Nemyčeves D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup David 3:1, Bém Vladimír 2:2, Brožek Tomáš 1:3, Stantejský Jaroslav 4:0, body hostů: Pulec Jan 1:3, Zedek Pavel 0:4, Hrdý Bohuslav 2:2, Rössler Leoš 3:1), TJ Sokol Kopidlno A - PINGO Chyjice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brodský František 2:2, Ševců Václav 0:2, Machačný Alois 1:3, Masák Radek 2:2, Pelant Petr 2:0, body hostů: Tintěra Aleš 4:0, Šolc Jiří 4:0, Douša Luboš 1:3, Stránský Tomáš 0:4), TJ Sokol Úbislavice A - TJ Jiskra Nový Bydžov C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vít Radek 4:0, Brendl Lukáš 4:0, Brendl Filip 3:1, Samler Milan 1:1, Pakosta David 1:1, body hostů: Sixta Jakub 0:4, Panocha Jan 2:2, Štefan Martin 1:3, Žibrún Robert 0:4), TJ Nová Paka E - TJ SOKOL Popovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knap Jan 2:2, Osten Pavel 3:1, Vydra Roman 0:4, Nožička Jaroslav 3:1, body hostů: Kazda Václav st. 1:3, Farkaš Jiří 1:3, Šamko Vladislav st. 2:2, Kazda Petr 4:0), TJ Sokol Železnice C - TJ Butoves B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švanda Ondřej 4:0, Hrabala Jan 1:3, Tominec Ivan 4:0, Kabela Miloš 1:3, body hostů: Konůpek Ladislav ml. 2:2, Konůpek Ladislav st. 2:2, Zhouf Václav 0:2, Volek Jan 1:3, Hlawatschke Alfréd st. 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Chomutice C - TJ Butoves B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Jiří 4:0, Dürschmied Jan st. 4:0, Scháňko Jiří 2:0, Jón Miloš 3:1, Petráček Vratislav 0:2, body hostů: Konůpek Ladislav st. 2:2, Konůpek Ladislav ml. 0:4, Volek Jan 0:4, Zhouf Václav 1:3), TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Železnice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Václav st. 3:1, Šamko Vladislav ml. 2:2, Farkaš Jiří 3:1, Šamko Vladislav st. 2:2, body hostů: Tominec Ivan 2:2, Hrabala Jan 2:2, Kabela Miloš 1:3, Švanda Ondřej 1:3), TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Nová Paka E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veinfurter Karel 2:2, Sauer Miroslav 3:1, Haltuf David 3:1, Štefan Martin 1:3, body hostů: Osten Pavel 3:1, Vydra Roman 1:3, Milický Tomáš 1:3, Albrecht Roman 2:2), PINGO Chyjice B - TJ Sokol Úbislavice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Luboš 3:1, Tintěra Aleš 4:0, Šolc Jiří 4:0, Stránský Tomáš 1:3, body hostů: Samler Milan 0:4, Vít Radek 1:3, Brendl Filip 1:3, Brendl Lukáš 2:2), TJ Sokol Nemyčeves D - TJ Sokol Kopidlno A -:-, TJ Sokol Valdice B - TJ Sokol Rovensko C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bilanský Přemysl 4:0, Bukartyk Jiří 2:0, Imlauf Martin 3:1, Hlava Martin 4:0, WO 0:2, body hostů: Brožek Tomáš 0:4, Kupec František 0:4, Mráz Luboš 1:2, Stantejský Jaroslav 0:3, WO 2:0),
3. kolo:
TJ Sokol Rovensko C - TJ Sokol Chomutice C -:-, TJ Sokol Kopidlno A - TJ Sokol Valdice B -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Nemyčeves D -:-, TJ Nová Paka E - PINGO Chyjice B -:-, TJ Sokol Železnice C - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Butoves B - TJ SOKOL Popovice A -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Chomutice C - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Butoves B -:-, PINGO Chyjice B - TJ Sokol Železnice C -:-, TJ Sokol Nemyčeves D - TJ Nová Paka E -:-, TJ Sokol Valdice B - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Sokol Rovensko C - TJ Sokol Kopidlno A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Kopidlno A - TJ Sokol Chomutice C -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Rovensko C -:-, TJ Nová Paka E - TJ Sokol Valdice B -:-, TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Nemyčeves D -:-, TJ Butoves B - PINGO Chyjice B -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Chomutice C - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, PINGO Chyjice B - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Nemyčeves D - TJ Butoves B -:-, TJ Sokol Valdice B - TJ Sokol Železnice C -:-, TJ Sokol Kopidlno A - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Sokol Rovensko C - TJ Nová Paka E -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Chomutice C -:-, TJ Nová Paka E - TJ Sokol Kopidlno A -:-, TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Rovensko C -:-, TJ Butoves B - TJ Sokol Valdice B -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Nemyčeves D -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - PINGO Chyjice B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Chomutice C - PINGO Chyjice B -:-, TJ Sokol Nemyčeves D - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Sokol Valdice B - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Rovensko C - TJ Butoves B -:-, TJ Sokol Kopidlno A - TJ Sokol Železnice C -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Nová Paka E -:-,
9. kolo:
TJ Nová Paka E - TJ Sokol Chomutice C -:-, TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Butoves B - TJ Sokol Kopidlno A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Rovensko C -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Sokol Valdice B -:-, PINGO Chyjice B - TJ Sokol Nemyčeves D -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Chomutice C - TJ Sokol Nemyčeves D -:-, TJ Sokol Valdice B - PINGO Chyjice B -:-, TJ Sokol Rovensko C - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Sokol Kopidlno A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Butoves B -:-, TJ Nová Paka E - TJ Sokol Železnice C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Chomutice C -:-, TJ Butoves B - TJ Nová Paka E -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Sokol Kopidlno A -:-, PINGO Chyjice B - TJ Sokol Rovensko C -:-, TJ Sokol Nemyčeves D - TJ Sokol Valdice B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy