Výsledky do novin
Okresní přebor IV. třídy
1. kolo:
So. Křivoklát C - So. Janov C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Durčiak Josef 0:4, Šíma Robert 2:2, Pastor Jaroslav 0:4, Hošek Pavel 0:4, body hostů: Pacourek Matěj 4:0, Mrázek Jindřich ml. 3:1, Dušek Vladimír 4:0, Veselský Pavel 3:1), So. Nesuchyně C - TJ Sokol Hředle E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pátek Radek 1:3, Vopravil Miloslav 2:2, Pátek Štěpán 0:4, Kapoun Miroslav 0:4, body hostů: Vitner Luboš 4:0, Dvořák Jaroslav 3:1, Vitner Tomáš 3:1, Mauer Leoš 3:1), So. Rakovník D - B. TTC Rynholec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Luboš 4:0, Pondělíček František 3:1, Sosna Pavel 0:4, Jerhot Jaroslav 2:2, body hostů: Halenková Petra 3:1, Kandler Zdeněk 1:3, Fejfar Tomáš 2:2, Píša Jiří 1:3), B. SKST Rynholec - ST Nouzov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šaroch Adam 0:4, Šíma Matěj 0:4, Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 4:0, body hostů: Devera Luděk 2:2, Nachtigal Vlastimil st. 2:2, Zeman Jaroslav 2:2, Pavlík Marek 2:2), SK Pavlíkov B - So. Nové Strašecí D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mika Marcel 3:1, Mašek Vladimír 4:0, Gebhart Jaroslav 3:1, Marek Petr 1:3, body hostů: Špička Adolf 0:4, Špička Miroslav 1:3, Ryss Jan 2:2, Dundr Matěj 2:2), So. Kroučová B - SK Skryje B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kodeš Jakub 0:3, Filo Pavel 0:4, Milotová Andrea 1:3, Jelínek David 0:4, Lenz Tomáš 0:1, body hostů: Pýcha Hynek 3:1, Špaček Michal 4:0, Šmíd Zbyněk 4:0, Slepička Vladimír 4:0),
2. kolo:
So. Janov C - So. Kroučová B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Matěj 4:0, Mrázek Jindřich ml. 4:0, Veselský Pavel 4:0, Dušek Vladimír 4:0, body hostů: Milotová Andrea 0:4, Jelínek David 0:4, Lenz Tomáš 0:4, Černík Tomáš 0:4), So. Nové Strašecí D - SK Skryje B -:-, ST Nouzov B - SK Pavlíkov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný David 3:1, Polák Jiří 2:2, Pavlík Marek 3:1, Zeman Jaroslav 3:1, body hostů: Mašek Vladimír 2:2, Mika Marcel 3:1, Gebhart Jaroslav 0:4, Marek Petr 0:4), B. TTC Rynholec - B. SKST Rynholec -:-, TJ Sokol Hředle E - So. Rakovník D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Luboš 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Mauer Leoš 4:0, Skoupý Jaroslav 3:1, body hostů: Hruška Luboš 1:1, Jerhot Jaroslav 2:2, Pondělíček František 2:2, Zelenka Václav 0:4, Růžička Martin 0:2), So. Křivoklát C - So. Nesuchyně C -:-,
3. kolo:
So. Nesuchyně C - So. Janov C -:-, So. Rakovník D - So. Křivoklát C -:-, B. SKST Rynholec - TJ Sokol Hředle E -:-, SK Pavlíkov B - B. TTC Rynholec -:-, SK Skryje B - ST Nouzov B -:-, So. Kroučová B - So. Nové Strašecí D -:-,
4. kolo:
So. Janov C - So. Nové Strašecí D -:-, ST Nouzov B - So. Kroučová B -:-, B. TTC Rynholec - SK Skryje B -:-, TJ Sokol Hředle E - SK Pavlíkov B -:-, So. Křivoklát C - B. SKST Rynholec -:-, So. Nesuchyně C - So. Rakovník D -:-,
5. kolo:
So. Rakovník D - So. Janov C -:-, B. SKST Rynholec - So. Nesuchyně C -:-, SK Pavlíkov B - So. Křivoklát C -:-, SK Skryje B - TJ Sokol Hředle E -:-, So. Kroučová B - B. TTC Rynholec -:-, So. Nové Strašecí D - ST Nouzov B -:-,
6. kolo:
So. Janov C - ST Nouzov B -:-, B. TTC Rynholec - So. Nové Strašecí D -:-, TJ Sokol Hředle E - So. Kroučová B -:-, So. Křivoklát C - SK Skryje B -:-, So. Nesuchyně C - SK Pavlíkov B -:-, So. Rakovník D - B. SKST Rynholec -:-,
7. kolo:
B. SKST Rynholec - So. Janov C -:-, SK Pavlíkov B - So. Rakovník D -:-, SK Skryje B - So. Nesuchyně C -:-, So. Kroučová B - So. Křivoklát C -:-, So. Nové Strašecí D - TJ Sokol Hředle E -:-, ST Nouzov B - B. TTC Rynholec -:-,
8. kolo:
So. Janov C - B. TTC Rynholec -:-, TJ Sokol Hředle E - ST Nouzov B -:-, So. Křivoklát C - So. Nové Strašecí D -:-, So. Nesuchyně C - So. Kroučová B -:-, So. Rakovník D - SK Skryje B -:-, B. SKST Rynholec - SK Pavlíkov B -:-,
9. kolo:
SK Pavlíkov B - So. Janov C -:-, SK Skryje B - B. SKST Rynholec -:-, So. Kroučová B - So. Rakovník D -:-, So. Nové Strašecí D - So. Nesuchyně C -:-, ST Nouzov B - So. Křivoklát C -:-, B. TTC Rynholec - TJ Sokol Hředle E -:-,
10. kolo:
So. Janov C - TJ Sokol Hředle E -:-, So. Křivoklát C - B. TTC Rynholec -:-, So. Nesuchyně C - ST Nouzov B -:-, So. Rakovník D - So. Nové Strašecí D -:-, B. SKST Rynholec - So. Kroučová B -:-, SK Pavlíkov B - SK Skryje B -:-,
11. kolo:
SK Skryje B - So. Janov C -:-, So. Kroučová B - SK Pavlíkov B -:-, So. Nové Strašecí D - B. SKST Rynholec -:-, ST Nouzov B - So. Rakovník D -:-, B. TTC Rynholec - So. Nesuchyně C -:-, TJ Sokol Hředle E - So. Křivoklát C -:-,
12. kolo:
So. Janov C - So. Křivoklát C -:-, TJ Sokol Hředle E - So. Nesuchyně C -:-, B. TTC Rynholec - So. Rakovník D -:-, ST Nouzov B - B. SKST Rynholec -:-, So. Nové Strašecí D - SK Pavlíkov B -:-, SK Skryje B - So. Kroučová B -:-,
13. kolo:
So. Kroučová B - So. Janov C -:-, SK Skryje B - So. Nové Strašecí D -:-, SK Pavlíkov B - ST Nouzov B -:-, B. SKST Rynholec - B. TTC Rynholec -:-, So. Rakovník D - TJ Sokol Hředle E -:-, So. Nesuchyně C - So. Křivoklát C -:-,
14. kolo:
So. Janov C - So. Nesuchyně C -:-, So. Křivoklát C - So. Rakovník D -:-, TJ Sokol Hředle E - B. SKST Rynholec -:-, B. TTC Rynholec - SK Pavlíkov B -:-, ST Nouzov B - SK Skryje B -:-, So. Nové Strašecí D - So. Kroučová B -:-,
15. kolo:
So. Nové Strašecí D - So. Janov C -:-, So. Kroučová B - ST Nouzov B -:-, SK Skryje B - B. TTC Rynholec -:-, SK Pavlíkov B - TJ Sokol Hředle E -:-, B. SKST Rynholec - So. Křivoklát C -:-, So. Rakovník D - So. Nesuchyně C -:-,
16. kolo:
So. Janov C - So. Rakovník D -:-, So. Nesuchyně C - B. SKST Rynholec -:-, So. Křivoklát C - SK Pavlíkov B -:-, TJ Sokol Hředle E - SK Skryje B -:-, B. TTC Rynholec - So. Kroučová B -:-, ST Nouzov B - So. Nové Strašecí D -:-,
17. kolo:
ST Nouzov B - So. Janov C -:-, So. Nové Strašecí D - B. TTC Rynholec -:-, So. Kroučová B - TJ Sokol Hředle E -:-, SK Skryje B - So. Křivoklát C -:-, SK Pavlíkov B - So. Nesuchyně C -:-, B. SKST Rynholec - So. Rakovník D -:-,
18. kolo:
So. Janov C - B. SKST Rynholec -:-, So. Rakovník D - SK Pavlíkov B -:-, So. Nesuchyně C - SK Skryje B -:-, So. Křivoklát C - So. Kroučová B -:-, TJ Sokol Hředle E - So. Nové Strašecí D -:-, B. TTC Rynholec - ST Nouzov B -:-,
19. kolo:
B. TTC Rynholec - So. Janov C -:-, ST Nouzov B - TJ Sokol Hředle E -:-, So. Nové Strašecí D - So. Křivoklát C -:-, So. Kroučová B - So. Nesuchyně C -:-, SK Skryje B - So. Rakovník D -:-, SK Pavlíkov B - B. SKST Rynholec -:-,
20. kolo:
So. Janov C - SK Pavlíkov B -:-, B. SKST Rynholec - SK Skryje B -:-, So. Rakovník D - So. Kroučová B -:-, So. Nesuchyně C - So. Nové Strašecí D -:-, So. Křivoklát C - ST Nouzov B -:-, TJ Sokol Hředle E - B. TTC Rynholec -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Hředle E - So. Janov C -:-, B. TTC Rynholec - So. Křivoklát C -:-, ST Nouzov B - So. Nesuchyně C -:-, So. Nové Strašecí D - So. Rakovník D -:-, So. Kroučová B - B. SKST Rynholec -:-, SK Skryje B - SK Pavlíkov B -:-,
22. kolo:
So. Janov C - SK Skryje B -:-, SK Pavlíkov B - So. Kroučová B -:-, B. SKST Rynholec - So. Nové Strašecí D -:-, So. Rakovník D - ST Nouzov B -:-, So. Nesuchyně C - B. TTC Rynholec -:-, So. Křivoklát C - TJ Sokol Hředle E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy