Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP 4. třídy
1. kolo:
MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - SK Zaječí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Jakub 1:3, Klepáčová Daniela 1:3, Jungová Nicol 0:4, Beneš Lukáš 0:4, body hostů: Klein Kamil 4:0, Popovský Kamil 4:0, Radkovič Radek 2:2, Jarůšek Vladimír 4:0), Sokol Křepice B - SPIN Lednice E 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Radek 4:0, Rubeš Jakub 2:2, Brychta Ivo 1:3, WO 0:5, body hostů: Tisar Jaroslav 0:3, Loukota Zdeněk ml. 1:2, Jelínek Jaromír 2:1, Gregor Miroslav 2:1, WO 5:0), SK Březí B - Sokol Morkůvky A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klaška Lukáš 4:0, Prachař Pavel 4:0, Smejkal Oldřich 2:0, Chromík Milan 4:0, Rašovský Damian 1:1, body hostů: Páleník Jarmil 1:3, Brzobohatý Pavel 0:4, Žáček Patrik 0:4, Lösslová Kristýna 0:4), Sokol Pouzdřany B - STP Mikulov E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Radek 1:1, Geier David 4:0, Čížek Martin 2:2, Vybíral Zdeněk 3:0, Matýska David 1:1, WO 0:1, body hostů: Benko David 1:2, Brož Vítězslav 0:4, Mach Ludvík 1:3, Novotný Mikuláš 2:2, WO 1:0), Sokol Brumovice C - TJ Jevišovka-Drnholec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Pavel ml. 0:4, Polák Milan 2:2, Šišma Ondřej 3:1, Zítka Lukáš 0:4, body hostů: Tomola Vladimír 2:2, Tomolová Anna 4:0, Kovář Pavel 2:2, Tomola Jaroslav 3:1), SK Zaječí C - Sokol Klobouky u Brna D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Osička Jaroslav 3:0, Osička Radovan 2:1, Svoboda Martin 0:3, Létal Dušan 1:2, WO 5:0, body hostů: Bedřichová Ema 3:1, Bobková Karolína 2:2, Kocman Šimon 1:3, WO 0:5),
2. kolo:
SK Zaječí B - Sokol Klobouky u Brna D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radkovič Radek 3:1, Radkovič Zdeněk 3:1, Popovský Kamil 4:0, Klein Kamil 3:1, body hostů: Bedřichová Ema 1:3, Hutáková Pavla nejml. 2:2, Bobková Karolína 0:4, Kocman Šimon 0:4), TJ Jevišovka-Drnholec C - SK Zaječí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomolová Anna 4:0, Tomola Jaroslav 3:1, Kovář Pavel 4:0, Tomola Vladimír 3:1, body hostů: Létal Dušan 2:2, Martinec Aleš 0:4, Osička Radovan 0:4, Svoboda Martin 0:4), STP Mikulov E - Sokol Brumovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Michal 2:2, Mach Ludvík 1:3, Benko David 2:2, Kalousová Sandra 3:1, body hostů: Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Ondřej 4:0, Zítka Lukáš 1:3, Miklík Pavel 3:1), Sokol Morkůvky A - Sokol Pouzdřany B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Páleník Jarmil 1:3, Knoll Petr 3:1, Brzobohatý Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Vybíral Zdeněk 3:0, Geier David 2:1, Matýska David 1:2, Čížek Martin 2:1, WO 5:0), SPIN Lednice E - SK Březí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 2:2, Tisar Jaroslav 2:1, Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 4:0, Vitoul Tomáš 0:1, body hostů: Sýkora Jan 2:2, Prachař Pavel 0:4, Smejkal Oldřich 1:3, Klaška Lukáš 1:3), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Křepice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jungová Nicol 0:3, Janoušek Radek 1:2, Král Jakub 0:3, Klepáčová Daniela 0:3, WO 5:0, body hostů: Brychta Ivo 3:1, Papež Radek 4:0, Rubeš Jakub 4:0, WO 0:5),
3. kolo:
Sokol Křepice B - SK Zaječí B -:- (ZRUŠENO), SK Březí B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany B - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO), SK Zaječí C - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna D - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO),
4. kolo:
SK Zaječí B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov E - Sokol Klobouky u Brna D -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky A - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice E - Sokol Brumovice C -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Pouzdřany B -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice B - SK Březí B -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
SK Březí B - SK Zaječí B -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany B - Sokol Křepice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO), SK Zaječí C - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna D - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec C - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
SK Zaječí B - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky A - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice E - Sokol Klobouky u Brna D -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice B - Sokol Brumovice C -:- (ZRUŠENO), SK Březí B - Sokol Pouzdřany B -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
Sokol Pouzdřany B - SK Zaječí B -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - SK Březí B -:- (ZRUŠENO), SK Zaječí C - Sokol Křepice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna D - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec C - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov E - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
SK Zaječí B - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice E - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice B - Sokol Klobouky u Brna D -:- (ZRUŠENO), SK Březí B - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany B - Sokol Brumovice C -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
Sokol Brumovice C - SK Zaječí B -:- (ZRUŠENO), SK Zaječí C - Sokol Pouzdřany B -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna D - SK Březí B -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Křepice B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov E - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky A - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
SK Zaječí B - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice B - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO), SK Březí B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany B - Sokol Klobouky u Brna D -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
SK Zaječí C - SK Zaječí B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osička Jaroslav 0:2, Osička Radovan 0:4, Létal Dušan 2:2, Svoboda Martin 0:4, Martinec Aleš 0:2, body hostů: Klein Kamil 4:0, Radkovič Zdeněk 4:0, Jarůšek Vladimír 3:1, Radkovič Radek 3:1), Sokol Klobouky u Brna D - Sokol Brumovice C -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Pouzdřany B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov E - SK Březí B -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky A - Sokol Křepice B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice E - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
SK Zaječí B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice E - Sokol Křepice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky A - SK Březí B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov E - Sokol Pouzdřany B -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Brumovice C -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna D - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
Sokol Klobouky u Brna D - SK Zaječí B -:- (ZRUŠENO), SK Zaječí C - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany B - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO), SK Březí B - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
SK Zaječí B - Sokol Křepice B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - SK Březí B -:-, SPIN Lednice E - Sokol Pouzdřany B -:-, Sokol Morkůvky A - Sokol Brumovice C -:-, STP Mikulov E - SK Zaječí C -:-, TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Klobouky u Brna D -:-,
15. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - SK Zaječí B -:-, Sokol Klobouky u Brna D - STP Mikulov E -:-, SK Zaječí C - Sokol Morkůvky A -:-, Sokol Brumovice C - SPIN Lednice E -:-, Sokol Pouzdřany B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, SK Březí B - Sokol Křepice B -:-,
16. kolo:
SK Zaječí B - SK Březí B -:-, Sokol Křepice B - Sokol Pouzdřany B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Brumovice C -:-, SPIN Lednice E - SK Zaječí C -:-, Sokol Morkůvky A - Sokol Klobouky u Brna D -:-, STP Mikulov E - TJ Jevišovka-Drnholec C -:-,
17. kolo:
STP Mikulov E - SK Zaječí B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Morkůvky A -:-, Sokol Klobouky u Brna D - SPIN Lednice E -:-, SK Zaječí C - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, Sokol Brumovice C - Sokol Křepice B -:-, Sokol Pouzdřany B - SK Březí B -:-,
18. kolo:
SK Zaječí B - Sokol Pouzdřany B -:-, SK Březí B - Sokol Brumovice C -:-, Sokol Křepice B - SK Zaječí C -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Klobouky u Brna D -:-, SPIN Lednice E - TJ Jevišovka-Drnholec C -:-, Sokol Morkůvky A - STP Mikulov E -:-,
19. kolo:
Sokol Morkůvky A - SK Zaječí B -:-, STP Mikulov E - SPIN Lednice E -:-, TJ Jevišovka-Drnholec C - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, Sokol Klobouky u Brna D - Sokol Křepice B -:-, SK Zaječí C - SK Březí B -:-, Sokol Brumovice C - Sokol Pouzdřany B -:-,
20. kolo:
SK Zaječí B - Sokol Brumovice C -:-, Sokol Pouzdřany B - SK Zaječí C -:-, SK Březí B - Sokol Klobouky u Brna D -:-, Sokol Křepice B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - STP Mikulov E -:-, SPIN Lednice E - Sokol Morkůvky A -:-,
21. kolo:
SPIN Lednice E - SK Zaječí B -:-, Sokol Morkůvky A - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, STP Mikulov E - Sokol Křepice B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec C - SK Březí B -:-, Sokol Klobouky u Brna D - Sokol Pouzdřany B -:-, SK Zaječí C - Sokol Brumovice C -:-,
22. kolo:
SK Zaječí B - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - Sokol Klobouky u Brna D -:-, Sokol Pouzdřany B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:-, SK Březí B - STP Mikulov E -:-, Sokol Křepice B - Sokol Morkůvky A -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - SPIN Lednice E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy