Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP dorostu 2. třídy
1. kolo:
Agrotec Hustopeče B - Sokol Brumovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Stanislav 1:2, Wech Tomáš 3:0, Sedláček Matěj 2:1, body hostů: Ševela František ml. 1:2, Huňař Kamil 2:1, Zítková Sára 0:3), Sokol Rakvice A - SPORT Němčičky A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Markovič Jakub 1:2, Hrdina Radek 2:1, Tureček Miroslav 1:2, body hostů: Ovesný Josef 0:2, Šlancar Prokop 3:0, Ovesná Barbara 2:1, Malík Vojtěch 0:1), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - STP Mikulov B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungová Nicol 1:2, Klepáčová Daniela 3:0, Král Jakub 3:0, body hostů: Cupák Jakub 0:3, Kopřivová Eliška 1:2, Štvrtecká Markéta 1:2), Sokol Morkůvky B - TJ Jevišovka-Drnholec A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klusák Martin 3:0, Lösslová Kristýna 2:1, Lösslová Karolína 1:2, body hostů: Bergman Vladimír 1:2, Trněná Laura 2:1, Lukáčová Lucie 0:3),
2. kolo:
Sokol Brumovice B - TJ Jevišovka-Drnholec A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševela František ml. 1:2, Dufek Matyas 3:0, Huňař Kamil 3:0, body hostů: Lukáčová Klára 1:2, Lukáč Denis 1:2, Bergman Vladimír 0:3), STP Mikulov B - Sokol Morkůvky B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulincová Stela 3:0, Machová Adélka 2:0, Langová Kateřina 3:0, Machová Zuzana 1:0, body hostů: Ryšavý Robin 0:3, Klusák Martin 0:3, Preisner Patrik 0:3), SPORT Němčičky A - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ovesná Barbara 0:3, Ovesný Josef 0:3, Šlancar Prokop 0:2, Malík Vojtěch 0:1, body hostů: Král Jakub 3:0, Jungová Nicol 3:0, Klepáčová Daniela 3:0), Agrotec Hustopeče B - Sokol Rakvice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chloupek Ondra 1:2, Růžička Jose 1:2, Střelec Rafael 2:1, body hostů: Němeček Václav 0:2, Tureček Miroslav 2:1, Hrdina Radek 3:0, Markovič Jakub 0:1),
3. kolo:
Sokol Rakvice A - Sokol Brumovice B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Agrotec Hustopeče B -:-, Sokol Morkůvky B - SPORT Němčičky A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - STP Mikulov B -:-,
4. kolo:
Sokol Brumovice B - STP Mikulov B -:-, SPORT Němčičky A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, Agrotec Hustopeče B - Sokol Morkůvky B -:-, Sokol Rakvice A - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-,
5. kolo:
MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Brumovice B -:-, Sokol Morkůvky B - Sokol Rakvice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - Agrotec Hustopeče B -:-, STP Mikulov B - SPORT Němčičky A -:-,
6. kolo:
Sokol Brumovice B - SPORT Němčičky A -:-, Agrotec Hustopeče B - STP Mikulov B -:-, Sokol Rakvice A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Morkůvky B -:-,
7. kolo:
Sokol Morkůvky B - Sokol Brumovice B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, STP Mikulov B - Sokol Rakvice A -:-, SPORT Němčičky A - Agrotec Hustopeče B -:-,
8. kolo:
Sokol Brumovice B - Agrotec Hustopeče B -:-, SPORT Němčičky A - Sokol Rakvice A -:-, STP Mikulov B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - Sokol Morkůvky B -:-,
9. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec A - Sokol Brumovice B -:-, Sokol Morkůvky B - STP Mikulov B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - SPORT Němčičky A -:-, Sokol Rakvice A - Agrotec Hustopeče B -:-,
10. kolo:
Sokol Brumovice B - Sokol Rakvice A -:-, Agrotec Hustopeče B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, SPORT Němčičky A - Sokol Morkůvky B -:-, STP Mikulov B - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-,
11. kolo:
STP Mikulov B - Sokol Brumovice B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - SPORT Němčičky A -:-, Sokol Morkůvky B - Agrotec Hustopeče B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Rakvice A -:-,
12. kolo:
Sokol Brumovice B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, Sokol Rakvice A - Sokol Morkůvky B -:-, Agrotec Hustopeče B - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, SPORT Němčičky A - STP Mikulov B -:-,
13. kolo:
SPORT Němčičky A - Sokol Brumovice B -:-, STP Mikulov B - Agrotec Hustopeče B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - Sokol Rakvice A -:-, Sokol Morkůvky B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-,
14. kolo:
Sokol Brumovice B - Sokol Morkůvky B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, Sokol Rakvice A - STP Mikulov B -:-, Agrotec Hustopeče B - SPORT Němčičky A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy