Výsledky do novin
M ČR družstev starší žáci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jindřichův Hradec 1930 - SKST Baník Havířov A 0:3 (body domácích: Fitl Radek 0:1, Lahodný Kryštof 0:1, Kovář David 0:1, body hostů: Košťál Daniel 1:0, Brhel Štěpán 1:0, Bača Jaroslav ml. 1:0), Union Plzeň - Tatran Hostinné 0:3 (body domácích: Sýkora David 0:1, Vintr Josef 0:1, Kysela Filip 0:1, body hostů: Sixta Vít 1:0, Šorm Luboš ml. 1:0, Matuška Petr ml. 1:0), HB Ostrov H. Brod - KST Apollo Ústí nad Labem 3:0 (body domácích: Hitzger Jakub 1:0, Holub Šťěpán 1:0, Svoboda Lukáš 1:0, body hostů: Nechyba Radim 0:1, Jedlička Karel 0:1, Kabelka Jakub 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - SK Přerov 3:0 (body domácích: Šíp Martin 1:0, Podrazil Václav 1:0, Kopecký Michael 1:0, body hostů: Severa Milan nejml. 0:1, Ďulák Michal 0:1, Doušek Tomáš 0:1), STC Slaný - SK Toužim 3:0 (body domácích: Černý Martin 1:0, Vesecký David 1:0, Makara Jakub 1:0, body hostů: Šindelář František 0:1, Kokeš Jan 0:1, Vacura Ondřej 0:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - SKST Liberec 3:2 (body domácích: Volhejn Dan 1:0, Wagner Max Richard 1:1, Jirout Vojtěch 1:0, Wagner Robin Mark 0:1, body hostů: Čermák Bohuslav 0:2, Rosu Robert Alexandru 2:0, Žmuda Petr 0:1), TJ Jiskra Strážnice - KST Zlín 3:0 (body domácích: Morávek Jindřich 1:0, Orel Eduard 1:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0, body hostů: Sigmund Michael 0:1, Vranka Ondřej 0:1, Dalajka Daniel 0:1), TJ Ostrava KST - SKST Baník Havířov B 3:1 (body domácích: Kadlec Vít 2:0, Lisztwan Jan 0:1, Vitásek Daniel 1:0, body hostů: Balvar Oliver 0:1, Slaný Martin 1:1, Janošec Jakub 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Tatran Hostinné - SKST Baník Havířov A 0:3 (body domácích: Sixta Vít 0:1, Šorm Luboš ml. 0:1, Matuška Petr ml. 0:1, body hostů: Košťál Daniel 1:0, Brhel Štěpán 1:0, Slaný Vojtěch 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - HB Ostrov H. Brod 3:0 (body domácích: Šíp Martin 1:0, Podrazil Václav 1:0, Kopecký Michael 1:0, body hostů: Hitzger Jakub 0:1, Holub Šťěpán 0:1, Svoboda Lukáš 0:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - STC Slaný 0:3 (body domácích: Jirout Vojtěch 0:1, Volhejn Dan 0:1, Wagner Robin Mark 0:1, body hostů: Makara Jakub 1:0, Černý Martin 1:0, Řeháček Jiří 1:0), TJ Jiskra Strážnice - TJ Ostrava KST 1:3 (body domácích: Morávek Jindřich 1:1, Orel Eduard 0:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:1, body hostů: Lisztwan Jan 0:1, Kadlec Vít 2:0, Rak Jonáš 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK DDM Kotlářka Praha - SKST Baník Havířov A 3:2 (body domácích: Šíp Martin 2:0, Podrazil Václav 1:1, Kopecký Michael 0:1, body hostů: Košťál Daniel 0:2, Brhel Štěpán 1:1, Slaný Vojtěch 1:0), STC Slaný - TJ Ostrava KST 0:3 (body domácích: Černý Martin 0:1, Makara Jakub 0:1, Řeháček Jiří 0:1, body hostů: Vitásek Daniel 1:0, Kadlec Vít 1:0, Rak Jonáš 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SK DDM Kotlářka Praha 2:3 (body domácích: Kadlec Vít 2:0, Rak Jonáš 0:2, Lisztwan Jan 0:1, body hostů: Podrazil Václav 1:1, Šíp Martin 1:1, Kopecký Michael 1:0), STC Slaný - SKST Baník Havířov A 0:3 (body domácích: Makara Jakub 0:1, Černý Martin 0:1, Vesecký David 0:1, body hostů: Slaný Vojtěch 1:0, Brhel Štěpán 1:0, Bača Jaroslav ml. 1:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jindřichův Hradec 1930 - Union Plzeň 0:3 (body domácích: Fitl Radek 0:1, Lahodný Kryštof 0:1, Kovář David 0:1, body hostů: Sýkora David 1:0, Vintr Josef 1:0, Kysela Filip 1:0), KST Apollo Ústí nad Labem - SK Přerov 3:0 (body domácích: Jedlička Karel 1:0, Nechyba Radim 1:0, Kabelka Jakub 1:0, body hostů: Severa Milan nejml. 0:1, Ďulák Michal 0:1, Doušek Tomáš 0:1), SK Toužim - SKST Liberec 1:3 (body domácích: Kokeš Jan 1:1, Šindelář František 0:1, Vacura Ondřej 0:1, body hostů: Čermák Bohuslav 0:1, Rosu Robert Alexandru 2:0, Žmuda Petr 1:0), KST Zlín - SKST Baník Havířov B 3:1 (body domácích: Sigmund Michael 0:1, Vranka Ondřej 2:0, Dalajka Daniel 1:0, body hostů: Slaný Martin 1:1, Přeček Erik 0:1, Olejník Oliver 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Apollo Ústí nad Labem - Union Plzeň 3:0 (body domácích: Jedlička Karel 1:0, Nechyba Radim 1:0, Vršovský Tadeáš 1:0, body hostů: Vintr Josef 0:1, Sýkora David 0:1, Kysela Filip 0:1), SKST Liberec - KST Zlín 3:1 (body domácích: Rosu Robert Alexandru 2:0, Čermák Bohuslav 0:1, Žmuda Petr 1:0, body hostů: Sigmund Michael 0:1, Vranka Ondřej 1:1, Dalajka Daniel 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Apollo Ústí nad Labem - SKST Liberec 2:3 (body domácích: Kabelka Jakub 1:1, Vršovský Tadeáš 0:2, Jedlička Karel 1:0, body hostů: Čermák Bohuslav 1:1, Rosu Robert Alexandru 2:0, Žmuda Petr 0:1), Union Plzeň - KST Zlín 0:3 (body domácích: Sýkora David 0:1, Vintr Josef 0:1, Kysela Filip 0:1, body hostů: Sigmund Michael 1:0, Vranka Ondřej 1:0, Dalajka Daniel 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Tatran Hostinné - HB Ostrov H. Brod 0:3 (body domácích: Šorm Luboš ml. 0:1, Sixta Vít 0:1, Matuška Petr ml. 0:1, body hostů: Holub Šťěpán 1:0, Hitzger Jakub 1:0, Svoboda Lukáš 1:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Jiskra Strážnice 2:3 (body domácích: Volhejn Dan 0:2, Jirout Vojtěch 1:1, Wagner Max Richard 1:0, body hostů: Morávek Jindřich 2:0, Orel Eduard 1:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov H. Brod - TJ Jiskra Strážnice 1:3 (body domácích: Hitzger Jakub 1:1, Holub Šťěpán 0:1, Svoboda Lukáš 0:1, body hostů: Orel Eduard 0:1, Morávek Jindřich 2:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0), Tatran Hostinné - TJ Jiskra Heřmanův Městec 3:2 (body domácích: Sixta Vít 1:1, Šorm Luboš ml. 2:0, Matuška Petr ml. 0:1, body hostů: Wagner Max Richard 0:2, Jirout Vojtěch 0:1, Wagner Robin Mark 1:0, Volhejn Dan 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jindřichův Hradec 1930 - SK Přerov 1:3 (body domácích: Fitl Radek 0:2, Kovář David 0:1, Lahodný Kryštof 1:0, body hostů: Severa Milan nejml. 1:0, Doušek Tomáš 2:0, Ďulák Michal 0:1), SKST Baník Havířov B - SK Toužim 3:1 (body domácích: Slaný Martin 2:0, Olejník Oliver 0:1, Balvar Oliver 1:0, body hostů: Šindelář František 0:1, Kokeš Jan 1:1, Vacura Ondřej 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov B - SK Přerov 3:0 (body domácích: Přeček Erik 1:0, Janošec Jakub 1:0, Balvar Oliver 1:0, body hostů: Severa Milan nejml. 0:1, Ďulák Michal 0:1, Doušek Tomáš 0:1), SK Toužim - Jindřichův Hradec 1930 3:2 (body domácích: Kokeš Jan 1:1, Šindelář František 2:0, Vacura Ondřej 0:1, body hostů: Lahodný Kryštof 1:1, Fitl Radek 0:2, Kovář David 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy