Výsledky do novin
Český pohár II. stupeň
1. kolo:
Union Plzeň B - TJ Spartak Kaplice 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závora Adam 1:1, Hnilica Vladimír 2:0, Grus Matěj 2:0, body hostů: Beneš Pavel ml. 1:1, Procházka Jaroslav 0:2, Beneš Petr 0:2), KST Rakovník B - TJ Dobřany A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macek Zdeněk ml. 2:1, Adamczuk Jan 2:1, Brabec Stanislav 2:1, body hostů: Vladyka Jakub 3:0, Umner Filip 0:3, Hrubý Petr 0:3), TJ Sokol Filipov - TJ Dvůr Králové n.L. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matušek Petr 2:1, Franěk Tomáš 2:1, Rambousek Jiří ml. 1:2, body hostů: Jež Rostislav 1:2, Kléma Jan 0:3, Krýza Luděk 3:0), SKST Děčín - STC Slaný 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matas Jan 2:1, Čížek Jiří 2:1, Beneš Jiří 1:2, body hostů: Černý Martin 0:3, Makara Jakub 1:2, Vorlíček Luboš 3:0), KST Rakovník A - TJ B. Březenecká Chomutov 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přibík Jan 0:2, Štepka Vladimír 1:2, Kettner Martin 1:2, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Sučík Jan 0:2, Malý Michal 3:0), TJ Sokol Hořovice - Sokol Lány 2 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chládek Luboš 2:0, Drož Jan 1:1, Homolka Pavel 2:0, body hostů: Moravec Petr ml. 1:1, Moravec Petr st. 0:2, Brožek Michal 0:2), TJ Lanškroun - SK Svinov 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíral Jakub 0:2, Langr Lukáš 0:2, Jányš Ondřej 0:1, body hostů: Henžel Michal 2:0, Řežáb Jiří 1:0, Záškodný Marek 2:0), TTC Mohelnice - TJ Sokol Ondratice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojgr Stanislav 0:3, Stuchlý Rostislav 2:1, Ellner Martin 2:1, body hostů: Beneš Jan ml. 1:2, Janík Michal ml. 2:1, Janík Michal st. 2:1), DDM Soběslav-Studená - Orel jednota Šitbořice 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šindelář Radim 3:0, Ondráček Jan 2:0, WO 0:2, body hostů: Slavík Ondřej 0:2, Slavík Jakub 0:2, Slavík Jiří 0:1, WO 2:0), MK Řeznovice - Slavoj Polná 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lustig Adam 0:2, Horák Aleš 2:1, Maštera Martin 1:2, body hostů: Krčál Radek 2:1, Kučera Martin 0:2, Bláha František 3:0),
2. kolo:
TJ Spartak Kaplice - TJ Dobřany A 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janošťák Miroslav 1:1, Růžička Milan 2:1, Beneš Petr 2:1, body hostů: Umner Filip 0:3, Hrubý Petr 0:2, Vladyka Jakub 3:0), Union Plzeň B - KST Rakovník B 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závora Adam 2:0, Vaněček Petr 2:0, Hnilica Vladimír 1:0, body hostů: Adamczuk Janusz 0:2, Barsa Tomáš 0:1, Adamczuk Jan 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. - TTC Brandýs n/L 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kléma Jan 0:3, Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 2:1, body hostů: Blažek Martin 3:0, Sysel Vojtěch 1:2, Chalupa Josef ml. 1:2), TJ B. Březenecká Chomutov - STC Slaný 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sučík Jan 0:2, Hofmann Martin ml. 1:1, Malý Michal 0:2, body hostů: Černý Martin 1:1, Makara Jakub 2:0, Vorlíček Luboš 2:0), SKST Děčín - KST Rakovník A 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Jiří 2:0, Grubr Vojtěch 2:1, Svěchota Vojtěch 0:1, Čížek Jiří 1:0, body hostů: Cír Radek 0:2, Štepka Vladimír 1:1, Kettner Martin 1:2), Sokol Lány 2 - TJ VS Tábor 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Moravec Petr st. 2:0, Brožek Michal 2:0, Moravec Petr ml. 1:0, body hostů: Jehně Václav ml. 0:2, Losos Radek 0:1, Losos Marek 0:2), TJ Lanškroun - TJ Sokol Ondratice A 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Jakub 0:2, Langr Lukáš 2:1, Jányš Ondřej 0:3, body hostů: Janík Michal ml. 2:1, Janík Michal st. 2:0, Beneš Jan ml. 2:0, Hájek Svatopluk 0:1), TTC Mohelnice - SK Svinov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojgr Stanislav 0:3, Stuchlý Rostislav 2:1, Ellner Martin 1:2, body hostů: Řežáb Jiří 2:0, Záškodný Marek 2:1, Henžel Michal 2:1, Theodor Filip 0:1), Slavoj Polná - Orel jednota Šitbořice 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babínek Jiří 2:0, Kučera Martin 2:0, Krčál Radek 1:0, body hostů: Slavík Jiří 0:2, Slavík Jakub 0:1, Slavík Ondřej 0:2), MK Řeznovice - DDM Soběslav-Studená 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maštera Martin 0:2, Bíla Jindřich 0:2, Horák Aleš 2:0, WO 3:0, body hostů: Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 2:1, WO 0:3),
3. kolo:
KST Rakovník B - TJ Spartak Kaplice 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macek Zdeněk ml. 0:2, Barsa Tomáš 0:2, Adamczuk Jan 0:1, body hostů: Procházka Jaroslav 2:0, Beneš Petr 1:0, Janošťák Miroslav 2:0), Union Plzeň B - TJ Dobřany A 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grus Matěj 2:0, Vaněček Petr 2:0, Závora Adam 1:1, body hostů: Hrubý Petr 0:2, Umner Filip 0:2, Vladyka Jakub 1:1), TTC Brandýs n/L - TJ Sokol Filipov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sysel Vojtěch 1:2, Chalupa Josef ml. 2:1, Blažek Martin 1:2, body hostů: Rambousek Jiří ml. 2:1, Matušek Petr 0:3, Franěk Tomáš 3:0), KST Rakovník A - STC Slaný 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štepka Vladimír 0:2, Přibík Jan 2:1, Cír Radek 0:2, body hostů: Makara Jakub 1:1, Vesecký David 1:1, Vorlíček Luboš 3:0), SKST Děčín - TJ B. Březenecká Chomutov 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:0, Grubr Vojtěch 0:3, Matas Jan 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 1:2, Malý Michal 1:1, Sučík Jan 1:2), TJ VS Tábor - TJ Sokol Hořovice 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Losos Marek 0:2, Losos Radek 1:1, Jehně Václav ml. 0:2, body hostů: Homolka Pavel 2:0, Drož Jan 1:1, Růžička Josef 2:0), TJ Lanškroun - TTC Mohelnice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jányš Ondřej 1:2, Langr Lukáš 2:1, Vybíral Jakub 2:1, body hostů: Stuchlý Rostislav 3:0, Ellner Martin 1:2, Hojgr Stanislav 0:3), TJ Sokol Ondratice A - SK Svinov 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janík Michal ml. 0:2, Beneš Jan ml. 0:2, Janík Michal st. 1:0, Hájek Svatopluk 0:1, body hostů: Řežáb Jiří 2:0, Záškodný Marek 2:0, Theodor Filip 0:1, Henžel Michal 1:0), MK Řeznovice - Orel jednota Šitbořice 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bíla Jindřich 2:0, Horák Aleš 2:0, Maštera Martin 1:0, body hostů: Slavík Jakub 0:2, Slavík Jiří 0:1, Slavík Ondřej 0:2), DDM Soběslav-Studená - Slavoj Polná 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 2:1, WO 0:3, body hostů: Babínek Jiří 0:2, Krčál Radek 0:2, Bláha František 2:0, WO 3:0),
4. kolo:
STC Slaný - SF SKK El Niňo Praha C 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Martin 0:2, Makara Jakub 0:2, Řeháček Jiří 0:1, body hostů: Šálený David 2:0, Plachý Ladislav 1:0, Ezr Václav 2:0), Union Plzeň B - TJ Sokol Hořovice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněček Petr 2:1, Grus Matěj 2:1, Závora Adam 2:1, body hostů: Homolka Pavel 3:0, Karda Martin 0:3, Hnízdil Tomáš ml. 0:3), SK Svinov - Slavoj Polná 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palát Petr 1:1, Řežáb Jiří 2:1, Záškodný Marek 2:1, body hostů: Krčál Radek 0:3, Kučera Martin 0:2, Bláha František 3:0),
5. kolo:
TTC Brandýs n/L - STC Slaný 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sysel Vojtěch 2:1, Chalupa Josef ml. 2:1, Blažek Martin 0:3, body hostů: Makara Jakub 2:1, Řeháček Jiří 1:2, Černý Martin 2:1), TTC Karlovarsko 2020 - Union Plzeň B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Levora Vojtěch 2:1, Žaloudík Jan 3:0, Ramsauer Tomáš 0:3, body hostů: Vaněček Petr 2:1, Grus Matěj 1:2, Závora Adam 1:2), SF SKK El Niňo Praha D - SK Svinov 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Matěj 0:2, Khalaila Adam 0:2, Beran Tomáš 0:1, body hostů: Řežáb Jiří 2:0, Záškodný Marek 1:0, Palát Petr 2:0),
6. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TTC Brandýs n/L 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plachý Ladislav 0:2, Ezr Václav 3:0, Šálený David 2:0, body hostů: Blažek Martin 1:1, Sysel Vojtěch 0:2, Chalupa Josef ml. 1:2), TJ Sokol Hořovice - TTC Karlovarsko 2020 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Josef 1:1, Hnízdil Tomáš ml. 1:2, Homolka Pavel 1:2, body hostů: Žaloudík Jan 3:0, Levora Vojtěch 2:0, Ramsauer Tomáš 0:3), Slavoj Polná - SF SKK El Niňo Praha D 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladík Jiří 1:1, Bláha František 1:1, Kučera Martin 0:3, Krčál Radek 0:1, body hostů: Beran Matěj 2:1, Khalaila Adam 1:1, Beran Tomáš 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Salamandr Hradec Králové - Sokol Mnichovo Hradiště 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Běloušek Jiří 1:1, Kollár Štěpán 0:3, Kostelecký Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Košák Vojtěch 2:1, Antoš Petr 1:1, Jamrich Robert 3:0, WO 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Tatran KRPA Hostinné "A" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Pavel 0:3, Lauber Jakub 1:2, Čech Jiří 1:2, body hostů: Kalenský Jaroslav 1:0, Voňka Jakub 3:0, Valeš Jakub 3:0, Sixta Vít 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Tesla Pardubice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stránský Michal 1:2, Košák Vojtěch 1:2, Antoš Petr 1:2, body hostů: Šimonek Petr 3:0, Dostál Jan 3:0, Marel David 0:3),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice - TJ Tatran KRPA Hostinné "A" 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hodas David 0:3, Šimonek Petr 2:1, Dostál Jan 1:2, body hostů: Koubek Vojtěch 2:1, Kalenský Jaroslav 2:1, Rýgl Vojtěch 2:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - SK Štětí A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Just František 2:1, Bayer Aleš 1:1, Jindrák Lukáš 2:1, Milata Vladimír st. 0:1, body hostů: Dudek Jaroslav 2:1, Ullman Miloslav 1:2, Líska Tomáš 1:2),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK TTC Duchcov - AC Sparta Praha 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vích Luděk 0:3, Kövér Lubomír 0:1, Vích Josef 0:3, Hanousek Josef 0:2, body hostů: Strejc Filip 3:0, Čamr František 3:0, Chlumský Petr 3:0), TTC Litvínov - SK Štětí A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláha Radek 0:3, Beránek Miroslav 2:1, Jankovič Štěpán 0:3, body hostů: Líska Tomáš 2:1, Novák Libor 3:0, Dudek Jaroslav 2:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Štětí A - AC Sparta Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 0:2, Dudek Jaroslav 0:2, Ullman Miloslav 0:2, WO 3:0, body hostů: Čamr František 3:0, Pisár Jan 3:0, WO 0:3),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Horažďovice - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:2, Křesák Vojtěch 1:2, Mandák Pavel 2:1, body hostů: Švrčina Tomáš 2:1, Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 1:2),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s. - TJ Sokol Vodňany A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Pavel ml. 1:2, Láriš Petr 2:1, Mazura David 2:1, body hostů: Kuba Michal 0:3, Calta David 3:0, David Jakub 1:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou - TJ AVIA Čakovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Martin 0:3, Hložek Tomáš 0:3, Švrčina Tomáš 0:3, body hostů: Kuba Josef 3:0, Belopotočan Roman 3:0, Peko Štefan 3:0),
23. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Vodňany A 6:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - TJ Sokol Stěžery 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tecl Tomáš 0:3, Vosyka Ladislav 0:3, Růžička Jan 0:3, body hostů: Dufek Lukáš 3:0, Kodym Tomáš 3:0, Novotný Petr 3:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. - TJ Sadská A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černík Jan 2:1, Jirout Vojtěch 2:1, Volhejn Dan 2:1, body hostů: Pych Luděk ml. 3:0, Dolejší Stanislav 0:3, Kyncl Jiří 0:3), TJ Sokol Stěžery - SKST Liberec D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Petr 0:3, Dufek Lukáš 2:1, Slavík Jan 2:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 3:0, Kaněra Jan 1:2, Mareš Erik 1:2),
33. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. - SKST Liberec D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volhejn Dan 0:1, Černík Jan 0:3, Jirout Vojtěch 3:0, Wagner Robin Mark 0:2, body hostů: Kutifel Josef ml. 2:1, Kaněra Jan 2:1, Mareš Erik 2:1),
41. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST DRAGON Vyškov - ST AMON Kunovice z.s. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trávniček Boris 1:2, Lužný Petr 1:2, Srna Antonín 0:2, Dofek David 0:1, body hostů: Oharek Libor 3:0, Šašinka Radek 2:1, Autrata Vít 2:1),
42. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Ondratice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedlář Jan 1:2, Zich Petr st. 0:3, Sedláček Radek 0:3, body hostů: Ondrovčák Radek 2:1, Vybíral Lukáš 3:0, Vybíral Marek 3:0), ST AMON Kunovice z.s. - KST Blansko B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Autrata Vít 1:2, Oharek Libor 2:1, Šašinka Radek 0:3, body hostů: Polívka Martin ml. 3:0, Petr Michal 2:1, Zukal Adam 1:2),
43. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petr Michal 2:1, Zukal Adam 1:2, Polívka Martin ml. 2:1, body hostů: Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Marek 2:1),
51. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Fryšták, z.s. - TJ TŽ Třinec 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Románek Ivo 0:3, Hrdlička Martin 0:3, Hrdlička Michal 1:2, body hostů: Szwarc Matěj 2:1, Martynek Krzysztof 3:0, Pilch Jakub 3:0), TJ Sokol Štíty, spolek - TJ Sokol Brušperk, z.s. 0:6wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Altman Petr 0:2, Hrdina Pavel 0:2, Kobza Štěpán 3:0, Kreuzigerová Lucie 0:1, body hostů: Mrowetz Bruno 2:1, Neuwirth Jaroslav ml. 1:1, Neuwirth Jaroslav 2:1),
52. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ TŽ Třinec - KST Blansko 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Urbaniec Radim 0:2, Martynek Krzysztof 1:1, Pilch Jakub 0:2, body hostů: Vaculík Miloslav 1:1, Svoboda Lukáš II. 2:0, Svoboda Lukáš I. 2:0), TJ Sokol Jestřebí, z.s. - TJ Sokol Brušperk, z.s. 1:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Pavel 0:2, Malý Jiří 1:2, Daniel Jan ml. 0:2, body hostů: Neuwirth Jaroslav 2:0, Mrowetz Bruno 1:1, Neuwirth Jaroslav ml. 3:0),
53. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Brušperk, z.s. - KST Blansko 0:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Radek 0:2, Koloničný Petr 0:2, Neuwirth Jaroslav 0:2, body hostů: Svoboda Lukáš I. 2:0, Vaculík Miloslav 2:0, Svoboda Lukáš II. 2:0),
61. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - Slovan KST Bohnice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Pavel 0:2, Jehlík Miroslav 0:2, Zahradník Lukáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Zábranský Josef 2:0, Vrba Jan 2:0, Kadavý Ondřej 2:0, WO 0:3), Stolní tenis DDM Stříbro z.s. - TJ Šanov, z.s. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adam Ondřej 1:2, Hošťálek Josef 0:3, Kalavský Marcel 1:1, Kubovský Jiří 0:1, body hostů: Hejda Václav 3:0, Koděra Filip 1:2, Cafourek Tomáš 3:0),
62. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Slovan KST Bohnice A - Union Plzeň A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bochňák David 0:2, Vrba Jan 1:2, Zábranský Josef 0:2, Berger Miroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Copák František 3:0, Kirchman Ondřej 1:1, Důra Matouš 3:0, WO 0:1), SKUŘ Plzeň - TJ Šanov, z.s. 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korbel Petr 0:3, Chodounský Martin 0:3, Kovářík Matěj 0:3, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Cafourek Tomáš 3:0, Hejda Václav 3:0),
63. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Šanov, z.s. - Union Plzeň A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koděra Filip 0:2, Hejda Václav 3:0, Štepka Miroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Legát Petr 1:2, Kirchman Ondřej 0:2, Důra Matouš 1:2, WO 0:1),
161. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Svinov - KST Blansko -:-,
171. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Šanov, z.s. - TTC Karlovarsko 2020 -:-,
181. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Blansko B - SF SKK El Niňo Praha C -:-,
191. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec D - AC Sparta Praha -:-,
201. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ AVIA Čakovice - TJ Tatran KRPA Hostinné "A" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy