Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
KRAJSKÝ PŘEBOR III. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Brtnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 1:3, Kříž Nikolas 1:3, Máca Jan 3:1, body hostů: Pikolonová Šárka 4:0, Novotný Pavel 2:2, Stejskal Leoš 0:4, Kourek Pavel 2:2), TJ Třebenice A - SKST Třešť C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Michal 2:1, Chvátal František 0:2, Filipec Michal ml. 2:1, Kunce Radoslav 3:0, Vyletěl Petr 1:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:0, Sklenář Stanislav 1:2, Kratochvíl Jiří 0:3, Neuman Jiří 0:3), TJ Spartak Pelhřimov C - Stolní tenis Velké Meziříčí B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duda Lukáš 1:2, Talíř Pavel 0:2, Mach Radek 0:3, Zelenka Ondřej 2:1, body hostů: Holub Šťěpán 3:0, Vala Daniel 3:0, Holík Vratislav 2:1, Bednář Ivan 0:2), TJ Sokol Rovečné A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Zdeněk 2:1, Doskočilová Jana 2:0, Kadlec Ivo st. 2:1, Hrstka Milan ml. 3:0, body hostů: Vídeňský Aleš 1:2, Tecl Tomáš 1:2, Veselý Jakub 0:3, Kruml Milan 0:2), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Přibyslav A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytal Zdeněk 2:2, Kreisler Tomáš 2:2, Minčev Ondřej 1:3, Hájek Miroslav 3:1, body hostů: Filip Bohuslav 3:1, Slota Zdeněk 1:3, Matějů Václav 4:0, Kamarád Martin 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - SKST Třešť C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Pavel 2:0, Kříž Nikolas 1:1, Kabelka Jan 2:1, Máca Jan 3:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 2:1, Sklenář Stanislav 0:3, Kratochvíl Jiří 0:2, Neuman Jiří 0:2), TJ Třebenice A - TJ Sokol Brtnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Jiří 1:3, Bárta Josef 2:2, Ondráček Michal 4:0, Chvátal František 1:3, body hostů: Stejskal Leoš 2:2, Novotný Pavel 3:1, Kourek Pavel 3:1, 0:4), SK Horní Ves A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nepraš Jiří 0:2, Fröhlich Václav 0:2, Parkan Aleš 0:2, Ištok Štefan 0:2, body hostů: Holub Šťěpán 2:0, Vala Daniel 2:0, Holík Vratislav 2:0, Bednář Ivan 2:0), TJ Sokol Rovečné A - TJ Sokol Přibyslav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doskočil Břetislav 2:2, Doskočilová Jana 3:1, Moravec Zdeněk 0:4, Hrstka Milan ml. 3:1, body hostů: Filip Bohuslav 2:2, Slota Zdeněk 1:3, Matějů Václav 4:0, Kamarád Martin 1:3), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytal Zdeněk 3:0, Klusáček Jiří 1:2, Minčev Ondřej 2:1, Hájek Miroslav 2:2, body hostů: Vídeňský Aleš 1:3, Tecl Tomáš 3:0, Veselý Jakub 0:3, Kruml Milan 1:2),
3. kolo:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Sokol Jemnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vídeňský Aleš 3:1, Kruml Milan 1:3, Kubíček Jan 0:4, Tecl Tomáš 4:0, body hostů: Máca Jan 2:2, Chvátal Pavel 2:2, Kabelka Jan 3:1, Kříž Nikolas 1:3), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Třebenice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějů Václav 2:0, Filip Bohuslav 2:0, Slota Zdeněk 2:0, Kamarád Prokop 2:0, body hostů: Kunce Radoslav 0:2, Filipec Michal ml. 0:2, Ondráček Michal 0:2, Chvátal František 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Žďár nad Sázavou C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Vratislav 4:0, Bednář Ivan 1:3, Vala Daniel 2:2, WO 0:5, body hostů: Hájek Miroslav 2:1, Chytal Zdeněk 2:1, Kreisler Tomáš 1:2, Minčev Ondřej 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Brtnice A - SK Horní Ves A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 4:0, Trávníček Dušan 3:1, Kourek Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Fröhlich Václav 1:2, Nepraš Jiří 1:2, Parkan Aleš 2:1, Ištok Štefan 1:2, WO 5:0), SKST Třešť C - TJ Spartak Pelhřimov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuman Jiří 3:1, Kratochvíl Jiří 1:3, Sklenář Stanislav 0:4, Kocmánek Jaroslav 3:1, body hostů: Duda Lukáš 2:2, Jírů Libor 3:1, Talíř Pavel 1:3, Jírů Miroslav 3:1),
4. kolo:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Třebenice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Milan 3:0, Kubíček Jan 2:1, Veselý Jakub 2:1, Vídeňský Aleš 2:1, body hostů: Chvátal František 2:1, Ondráček Michal 1:2, Filipec Michal 0:3, Kunce Radoslav 0:3), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Sokol Jemnice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějů Václav 3:0, Filip Bohuslav 2:0, Slota Zdeněk 2:1, Kamarád Prokop 2:1, body hostů: Máca Jan 1:2, Chvátal Pavel 0:3, Kabelka Jan 0:3, Kříž Nikolas 1:1), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Rovečné A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Vratislav 3:0, Bednář Ivan 2:1, Vala Daniel 4:0, WO 0:4, body hostů: Hrstka Milan ml. 1:2, Kadlec Ivo st. 0:2, Doskočil Břetislav 0:3, Doskočilová Jana 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Brtnice A - TJ Spartak Pelhřimov C 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 3:0, Trávníček Dušan 0:3, Kourek Pavel 0:3, WO 0:4, body hostů: Jírů Libor 2:1, Duda Lukáš 2:0, Jírů Miroslav 1:1, Talíř Pavel 1:1, WO 4:0), SKST Třešť C - SK Horní Ves A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuman Jiří 2:2, Kratochvíl Jiří 2:1, Sklenář Stanislav 2:1, Kocmánek Jaroslav 4:0, body hostů: Ištok Štefan 1:3, Nepraš Jiří 2:2, Parkan Aleš 0:3, Dvořák Aleš 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - SK Horní Ves A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Nikolas 1:2, Kabelka Jan 1:1, Chvátal Pavel 3:0, Máca Jan 3:0, body hostů: Ištok Štefan 1:2, Dvořák Aleš 1:2, Fröhlich Václav 0:3, Nepraš Jiří 1:1), TJ Třebenice A - TJ Spartak Pelhřimov C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Michal 2:1, Chvátal František 0:2, Kunce Radoslav 1:2, Filipec Michal ml. 1:2, Vyletěl Petr 0:1, body hostů: Jírů Libor 3:0, Jírů Miroslav 1:2, Talíř Pavel 2:1, Mach Radek 2:1), TJ Sokol Rovečné A - TJ Sokol Brtnice A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Žďár nad Sázavou C - SKST Třešť C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klusáček Jiří 1:0, Kreisler Tomáš 2:0, Hruška Jiří 2:0, Hájek Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Sklenář Stanislav 0:2, Kratochvíl Jiří 0:2, Kozák Zdeněk 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Přibyslav A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějů Václav 2:0, Filip Bohuslav 1:1, Slota Zdeněk 2:1, Kamarád Prokop 1:1, WO 3:0, body hostů: Holík Vratislav 2:1, Bednář Ivan 1:2, Kořínek Stanislav 0:3, WO 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Spartak Pelhřimov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Pavel 3:0, Kabelka Jan 2:1, Kříž Nikolas 1:2, Máca Jan 2:1, body hostů: Jírů Libor 2:1, Jírů Miroslav 2:1, Talíř Pavel 0:3, Mach Radek 0:3), TJ Třebenice A - SK Horní Ves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Michal 2:0, Bárta Josef 0:2, Kunce Radoslav 3:0, Filipec Michal ml. 3:0, body hostů: Ištok Štefan 1:2, Dvořák Aleš 1:1, Nepraš Jiří 0:2, Fröhlich Václav 0:2, Dvořák Adam 0:1), TJ Sokol Rovečné A - SKST Třešť C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Moravec Zdeněk 1:0, Doskočilová Jana 2:0, Hrstka Milan ml. 3:0, Kadlec Ivo st. 0:1, WO 3:0, body hostů: Kozák Zdeněk 0:3, Kratochvíl Jiří 0:2, Sklenář Stanislav 1:1, WO 0:3), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Brtnice A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vídeňský Aleš 2:1, Kruml Milan 0:2, Veselý Jakub 1:2, Tecl Tomáš 3:0, WO 4:0, body hostů: Holík Vratislav 3:1, Bednář Ivan 1:3, Kořínek Stanislav 1:2, WO 0:4),
7. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Třebenice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Vratislav 3:0, Bednář Ivan 3:0, Holub Šťěpán 3:0, WO 0:4, body hostů: Ondráček Michal 0:2, Semotam Aleš 0:2, Bárta Josef 0:3, Filipec Michal ml. 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Brtnice A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 0:10wo, SKST Třešť C - TJ Sokol Přibyslav A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rudolf Vincent 0:2, Kratochvíl Jiří 0:2, Havel Miloslav 0:2, Kocmánek Jaroslav 0:2, body hostů: Filip Bohuslav 2:0, Matějů Václav 2:0, Slota Zdeněk 2:0, Kamarád Prokop 2:0), SK Horní Ves A - TJ Sokol Rovečné A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nepraš Jiří 2:2, Parkan Aleš 0:3, Ištok Štefan 0:3, Dvořák Aleš 2:2, body hostů: Hrstka Milan ml. 3:1, Doskočilová Jana 4:0, Moravec Zdeněk 1:2, Doskočil Břetislav 2:1), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Žďár nad Sázavou C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírů Libor 0:2, Jelínek František 0:2, Talíř Pavel 0:3, Kubát Martin 2:1, body hostů: Hájek Miroslav 3:0, Chytal Zdeněk 3:0, Klusáček Jiří 1:1, Kreisler Tomáš 1:1),
8. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Jemnice B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Buk Martin 2:1, Bednář Ivan 3:0, Holík Vratislav 4:0, WO 0:4, body hostů: Máca Jan 1:2, Chvátal Pavel 0:2, Kříž Nikolas 0:3, Kabelka Jan 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Brtnice A - TJ Sokol Přibyslav A 0:10wo, SKST Třešť C - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivánek Jan 0:3, Kratochvíl Jiří 0:2, Havel Miloslav 0:3, Kocmánek Jaroslav 2:1, body hostů: Tecl Tomáš 3:0, Vídeňský Aleš 3:0, Kruml Milan 2:1, Kubíček Jan 1:1), SK Horní Ves A - TJ Žďár nad Sázavou C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepraš Jiří 2:1, Parkan Aleš 0:3, Ištok Štefan 1:2, Dvořák Aleš 0:3, body hostů: Hájek Miroslav 3:0, Chytal Zdeněk 2:1, Klusáček Jiří 2:1, Kreisler Tomáš 2:1), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Rovečné A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Libor 3:1, Jelínek František 1:3, Talíř Pavel 1:3, Kubát Martin 4:0, body hostů: Hrstka Milan ml. 3:1, Doskočilová Jana 2:2, Moravec Zdeněk 2:2, Doskočil Břetislav 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Rovečné A - TJ Sokol Jemnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Zdeněk 2:2, Doskočilová Jana 1:3, Kadlec Ivo st. 1:2, Hrstka Milan ml. 2:2, body hostů: Máca Jan 3:1, Chvátal Pavel 4:0, Kabelka Jan 2:2, Kříž Nikolas 0:3), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Třebenice A 10:0wo, TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - SK Horní Ves A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vídeňský Aleš 3:0, Kruml Milan 1:1, Kubíček Jan 2:1, Tecl Tomáš 3:0, body hostů: Nepraš Jiří 2:1, Dvořák Aleš 0:3, Ištok Štefan 0:3, Fröhlich Václav 0:2), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějů Václav 2:0, Filip Bohuslav 1:1, Slota Zdeněk 3:0, Kamarád Prokop 2:1, body hostů: Jírů Libor 1:2, Duda Lukáš 0:3, Mach Radek 1:1, Záboj Petr 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - SKST Třešť C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Vratislav 4:0, Bednář Ivan 2:1, Kořínek Stanislav 0:3, Vala Daniel 3:1, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:1, Sklenář Stanislav 1:3, Havel Miloslav 1:2, Kratochvíl Jiří 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Rovečné A - TJ Třebenice A 10:0wo, TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Jemnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytal Zdeněk 3:1, Kreisler Tomáš 1:3, Klusáček Jiří 1:3, Hájek Miroslav 4:0, body hostů: Máca Jan 3:1, Chvátal Pavel 2:2, Kabelka Jan 2:2, Kříž Nikolas 0:4), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Spartak Pelhřimov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Milan 1:3, Veselý Jakub 1:3, Kubíček Jan 1:1, Vídeňský Aleš 4:0, WO 0:2, body hostů: Jírů Libor 2:1, Duda Lukáš 2:2, Mach Radek 2:2, Záboj Petr 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Přibyslav A - SK Horní Ves A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slota Zdeněk 2:0, Kamarád Martin 1:1, Filip Bohuslav 3:0, Kamarád Prokop 2:0, body hostů: Nepraš Jiří 1:2, Dvořák Aleš 0:2, Ištok Štefan 0:2, Dvořák Adam 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Brtnice A 10:0wo,
11. kolo:
TJ Sokol Rovečné A - TJ Žďár nad Sázavou C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doskočil Břetislav 0:4, Doskočilová Jana 2:2, Moravec Zdeněk 0:3, Hrstka Milan ml. 4:0, body hostů: Chytal Zdeněk 3:1, Klusáček Jiří 2:2, Nekuža Roman 3:1, Kreisler Tomáš 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Sokol Přibyslav A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vídeňský Aleš 1:0, Kubíček Jan 1:2, Kruml Milan 1:2, Tecl Tomáš 1:2, WO 0:2, body hostů: Filip Bohuslav 0:2, Sobotka Jaroslav 1:2, Slota Zdeněk 2:0, Matějů Václav 2:0, Kamarád Prokop 1:0, WO 2:0), SK Horní Ves A - TJ Spartak Pelhřimov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fröhlich Václav 0:2, Parkan Aleš 1:1, Nepraš Jiří 0:3, Ištok Štefan 0:2, body hostů: Kubát Martin 3:0, Jírů Libor 1:1, Duda Lukáš 2:0, Jírů Miroslav 2:0), TJ Sokol Jemnice B - TJ Třebenice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Pavel 2:0, Kabelka Jan 1:1, Bouda Zdeněk 3:0, Máca Jan 2:0, body hostů: Filipec Michal ml. 0:3, Ondráček Michal 1:1, Bárta Josef 0:2, Bárta Jiří 0:2),
12. kolo:
SKST Třešť C - TJ Třebenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Miloslav 3:0, Sklenář Stanislav 1:1, Kratochvíl Jiří 1:2, Kocmánek Jaroslav 3:0, body hostů: Ondráček Michal 1:2, Chvátal František 1:2, Bárta Jiří 1:2, Filipec Michal ml. 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Spartak Pelhřimov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Vratislav 2:1, Buk Martin 1:2, Bednář Ivan 2:1, Vala Daniel 3:0, body hostů: Kubát Martin 3:0, Jírů Libor 1:2, Jírů Miroslav 0:3, Talíř Pavel 0:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Sokol Rovečné A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vídeňský Aleš 2:2, Veselý Jakub 0:3, Kruml Milan 1:2, Tecl Tomáš 2:2, body hostů: Hrstka Milan ml. 2:2, Doskočilová Jana 3:1, Kadlec Ivo st. 1:2, Moravec Zdeněk 3:0), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Žďár nad Sázavou C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějů Václav 2:0, Filip Bohuslav 2:1, Slota Zdeněk 2:1, Sobotka Jaroslav 2:1, Kamarád Prokop 0:1, body hostů: Hájek Miroslav 1:2, Chytal Zdeněk 2:1, Klusáček Jiří 1:2, Kreisler Tomáš 0:3),
13. kolo:
SKST Třešť C - TJ Sokol Jemnice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Jiří 2:2, Sklenář Stanislav 0:4, Havel Miloslav 0:3, Kocmánek Jaroslav 3:1, body hostů: Máca Jan 4:0, Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 2:2, Bouda Zdeněk 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - SK Horní Ves A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Vratislav 2:0, Buk Martin 2:0, Bednář Ivan 2:0, Vala Daniel 2:0, body hostů: Ištok Štefan 0:2, Parkan Aleš 0:2, Nepraš Jiří 0:2, Dvořák Aleš 0:2), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Sokol Rovečné A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slota Zdeněk 2:2, Kamarád Prokop 2:2, Sobotka Jaroslav 1:3, Filip Bohuslav 0:2, Matějů Václav 1:1, body hostů: Hrstka Milan ml. 4:0, Doskočilová Jana 1:3, Moravec Zdeněk 2:2, Doskočil Břetislav 3:1), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Žďár nad Sázavou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vídeňský Aleš 3:1, Veselý Jakub 1:3, Kruml Milan 1:3, Tecl Tomáš 2:2, body hostů: Hájek Miroslav 3:1, Chytal Zdeněk 2:2, Klusáček Jiří 1:3, Kreisler Tomáš 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 3:0, Kabelka Jan 1:1, Bouda Zdeněk 2:1, Máca Jan 3:0, body hostů: Tecl Tomáš 0:3, Vídeňský Aleš 2:1, Veselý Jakub 0:3, Kruml Milan 0:2), TJ Třebenice A - TJ Sokol Přibyslav A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filipec Michal ml. 0:2, Ondráček Michal 1:1, Bárta Josef 1:2, Vyletěl Petr 0:3, body hostů: Slota Zdeněk 3:0, Filip Bohuslav 2:1, Kamarád Prokop 1:1, Matějů Václav 2:0), TJ Žďár nad Sázavou C - Stolní tenis Velké Meziříčí B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minčev Ondřej 1:2, Kreisler Tomáš 0:2, Klusáček Jiří 0:3, Chytal Zdeněk 1:2, body hostů: Holub Šťěpán 3:0, Vala Daniel 2:1, Holík Vratislav 3:0, Buk Martin 1:1), TJ Spartak Pelhřimov C - SKST Třešť C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Libor 3:0, Jírů Miroslav 1:2, Duda Lukáš 1:2, Kubát Martin 4:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 2:2, Havel Miloslav 1:2, Kratochvíl Jiří 0:3, Kozák Zdeněk 1:2),
15. kolo:
TJ Třebenice A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Jiří 0:2, Ondráček Michal 0:2, Filipec Michal ml. 1:2, Bárta Josef 0:3, body hostů: Tecl Tomáš 3:0, Vídeňský Aleš 3:0, Veselý Jakub 1:1, Kruml Milan 2:0), TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Přibyslav A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 1:3, Kabelka Jan 2:2, Bouda Zdeněk 0:3, Máca Jan 3:1, body hostů: Slota Zdeněk 1:3, Filip Bohuslav 3:1, Matějů Václav 4:0, Kamarád Prokop 1:2), TJ Sokol Rovečné A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Zdeněk 1:2, Doskočilová Jana 2:1, Doskočil Břetislav 0:3, Hrstka Milan ml. 2:2, body hostů: Holub Šťěpán 4:0, Vala Daniel 1:2, Holík Vratislav 3:0, Buk Martin 0:3), SK Horní Ves A - SKST Třešť C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Adam 0:4, Fröhlich Václav 1:2, Nepraš Jiří 2:1, Dvořák Aleš 2:2, body hostů: Kocmánek Jaroslav 4:0, Havel Miloslav 1:3, Kratochvíl Jiří 2:1, Kozák Zdeněk 2:1),
16. kolo:
SK Horní Ves A - TJ Sokol Jemnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ištok Štefan 0:2, Dvořák Aleš 0:2, Nepraš Jiří 1:1, Fröhlich Václav 0:2, Dvořák Adam 0:1, body hostů: Máca Jan 3:0, Chvátal Pavel 2:0, Kabelka Jan 1:1, Kříž Nikolas 2:0), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Třebenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Lukáš 2:1, Jírů Miroslav 1:1, Talíř Pavel 2:1, Jírů Libor 3:0, body hostů: Ondráček Michal 1:2, Chvátal František 1:2, Filipec Michal ml. 1:2, Bárta Jiří 0:2), SKST Třešť C - TJ Žďár nad Sázavou C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Zdeněk 2:2, Kratochvíl Jiří 0:4, Havel Miloslav 1:2, Kocmánek Jaroslav 3:1, body hostů: Hájek Miroslav 4:0, Chytal Zdeněk 3:1, Minčev Ondřej 1:3, Kreisler Tomáš 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Přibyslav A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buk Martin 0:2, Bednář Ivan 0:2, Buk Radek 1:2, Vala Daniel 0:3, body hostů: Filip Bohuslav 3:0, Sobotka Jaroslav 2:1, Slota Zdeněk 2:0, Kamarád Prokop 2:0),
17. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Jemnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírů Miroslav 1:3, Talíř Pavel 1:3, Duda Lukáš 1:0, Jírů Libor 4:0, Mach Radek 2:1, body hostů: Máca Jan 2:2, Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 1:3, Kříž Nikolas 1:3), SK Horní Ves A - TJ Třebenice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ištok Štefan 2:2, Parkan Aleš 3:1, Nepraš Jiří 3:1, Dvořák Aleš 1:0, Fröhlich Václav 0:3, body hostů: Ondráček Michal 2:2, Chvátal František 2:2, Filipec Michal ml. 2:2, Bárta Jiří 1:3), SKST Třešť C - TJ Sokol Rovečné A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Zdeněk 1:2, Kratochvíl Jiří 0:3, Havel Miloslav 1:2, Kocmánek Jaroslav 2:1, body hostů: Hrstka Milan ml. 3:0, Doskočilová Jana 2:1, Kadlec Ivo st. 2:1, Doskočil Břetislav 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Buk Martin 2:1, Bednář Ivan 0:3, Buk Radek 2:1, Vala Daniel 1:2, WO 5:0, body hostů: Tecl Tomáš 3:1, Vídeňský Aleš 3:1, Kubíček Jan 1:3, WO 0:5),
18. kolo:
TJ Třebenice A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyletěl Petr 0:2, Chvátal František 0:2, Filipec Michal ml. 0:2, Semotam Aleš 0:2, body hostů: Holub Šťěpán 2:0, Vala Daniel 2:0, Holík Vratislav 2:0, Buk Martin 2:0), TJ Sokol Přibyslav A - SKST Třešť C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slota Zdeněk 2:1, Kamarád Prokop 2:0, Filip Bohuslav 2:1, Sobotka Jaroslav 3:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 2:1, Kozák Zdeněk 0:3, Sklenář Stanislav 0:3, Kratochvíl Jiří 0:2), TJ Sokol Rovečné A - SK Horní Ves A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Zdeněk 2:1, Kadlec Ivo st. 2:1, Doskočil Břetislav 2:1, Hrstka Milan ml. 2:1, body hostů: Nepraš Jiří 1:2, Parkan Aleš 3:0, Ištok Štefan 0:3, Dvořák Aleš 0:2, Dvořák Adam 0:1), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Spartak Pelhřimov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytal Zdeněk 3:0, Kreisler Tomáš 2:0, Minčev Ondřej 0:3, Hájek Miroslav 3:0, body hostů: Jírů Miroslav 1:2, Duda Lukáš 1:2, Mach Radek 1:2, Talíř Pavel 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 2:2, Kabelka Jan 0:4, Kříž Nikolas 2:1, Máca Jan 2:2, body hostů: Holub Šťěpán 4:0, Vala Daniel 3:1, Holík Vratislav 1:3, Buk Martin 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - SKST Třešť C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vídeňský Aleš 4:0, Kubíček Jan 0:3, Kruml Milan 2:1, Tecl Tomáš 3:1, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:1, Kozák Zdeněk 1:3, Sklenář Stanislav 0:3, Kratochvíl Jiří 1:2), TJ Žďár nad Sázavou C - SK Horní Ves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Miroslav 2:0, Minčev Ondřej 0:2, Klusáček Jiří 3:0, Chytal Zdeněk 3:0, body hostů: Nepraš Jiří 1:2, Parkan Aleš 1:1, Ištok Štefan 0:2, Dvořák Aleš 0:2, Dvořák Adam 0:1), TJ Sokol Rovečné A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Zdeněk 2:1, Kadlec Ivo st. 2:1, Doskočil Břetislav 1:2, Hrstka Milan ml. 3:0, body hostů: Duda Lukáš 2:1, Jírů Miroslav 1:2, Mach Radek 1:2, Talíř Pavel 0:3),
20. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Rovečné A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kreisler Tomáš 2:2, Nekuža Roman 1:3, Klusáček Jiří 3:1, Hájek Miroslav 4:0, body hostů: Hrstka Milan ml. 2:2, Kadlec Ivo st. 0:4, Moravec Zdeněk 3:1, Doskočil Břetislav 1:3), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamarád Prokop 2:2, Bednář Marek 0:2, Filip Bohuslav 3:0, Sobotka Jaroslav 2:2, Matějů Václav 2:0, body hostů: Vídeňský Aleš 3:1, Veselý Jakub 3:1, Kruml Milan 0:4, Kubíček Jan 0:3), TJ Spartak Pelhřimov C - SK Horní Ves A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Lukáš 2:1, Jírů Libor 2:1, Talíř Pavel 1:2, Kubát Martin 3:1, body hostů: Nepraš Jiří 3:1, Ištok Štefan 2:1, Dvořák Adam 0:3, Dvořák Aleš 0:3), TJ Třebenice A - TJ Sokol Jemnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Jiří 0:2, Bárta Josef 0:2, Ondráček Michal 1:2, Filipec Michal ml. 0:2, body hostů: Chvátal Pavel 3:0, Kabelka Jan 2:0, Kříž Nikolas 1:1, Bouda Zdeněk 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Rovečné A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 1:3, Novák Miloš 0:3, Máca Jan 2:2, body hostů: Hrstka Milan ml. 4:0, Moravec Zdeněk 3:1, Doskočilová Jana 2:2, Doskočil Břetislav 0:3), TJ Třebenice A - TJ Žďár nad Sázavou C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Josef 1:1, Chvátal František 1:1, Ondráček Michal 0:3, Filipec Michal ml. 0:3, body hostů: Hájek Miroslav 3:0, Němeček František 2:1, Klusáček Jiří 2:0, Kreisler Tomáš 1:1), SK Horní Ves A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fröhlich Václav 0:2, Parkan Aleš 0:2, Ištok Štefan 0:2, Nepraš Jiří 0:2, body hostů: Vídeňský Aleš 2:0, Tecl Tomáš 2:0, Kruml Milan 2:0, Kubíček Jan 2:0), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Přibyslav A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Radek 1:2, Talíř Pavel 1:2, Záboj Petr 0:3, Jírů Libor 2:1, body hostů: Matějů Václav 2:0, Sobotka Jaroslav 2:1, Slota Zdeněk 2:1, Kamarád Prokop 1:2, Filip Bohuslav 1:0), SKST Třešť C - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Stanislav 2:1, Kratochvíl Jiří 1:2, Havel Miloslav 2:1, Kocmánek Jaroslav 3:0, body hostů: Buk Radek 3:0, Kořínek Stanislav 1:2, Dvořák František 0:3, Hedvábný Lukáš 0:3),
22. kolo:
TJ Třebenice A - TJ Sokol Rovečné A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Josef 3:0, Chvátal František 0:3, Ondráček Michal 1:2, Filipec Michal ml. 1:3, body hostů: Hrstka Milan ml. 3:1, Moravec Zdeněk 3:0, Doskočilová Jana 0:2, Doskočil Břetislav 2:1, Hrstka Milan st. 0:1), TJ Sokol Jemnice B - TJ Žďár nad Sázavou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 1:3, Novák Miloš 1:3, Máca Jan 4:0, body hostů: Hájek Miroslav 3:1, Klusáček Jiří 1:3, Kreisler Tomáš 2:2, Němeček František 1:3), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duda Lukáš 1:2, Mach Radek 0:3, Talíř Pavel 1:2, Jírů Libor 2:2, body hostů: Vídeňský Aleš 4:0, Tecl Tomáš 2:1, Kruml Milan 1:2, Kubíček Jan 2:1), SK Horní Ves A - TJ Sokol Přibyslav A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Aleš 0:1, Parkan Aleš 0:2, Ištok Štefan 0:3, Nepraš Jiří 1:1, Dvořák Adam 0:1, body hostů: Kamarád Prokop 3:0, Slota Zdeněk 2:0, Sobotka Jaroslav 1:1, Filip Bohuslav 2:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy