Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - KST Orel ČB A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Josef ml. 1:2, Kropík Milan 1:1, Zegermacher Erik 2:1, Janda Karel 0:3, Janda František 0:1, body hostů: Štědrý Jan 1:2, Nedvěd Matyáš 1:2, Vlk Jan 3:0, Sassmann Jakub 3:0), TTC Libín Prachatice A - Velešín - Přídolí A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kunz Jaroslav 4:0, Žák František 1:3, Dvořáček Josef 4:0, WO 0:5, body hostů: Maňhal Daniel 1:2, Fesl Martin 1:2, Kamera Josef ml. 0:3, Vraspír Roman 1:2, WO 5:0), RUFA Bechyně A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Pučégl Pavel 1:2, Soldát Tomáš 2:1, Syrovátka Jan 3:0, body hostů: Švrčina Tomáš 2:1, Dvořák Martin 1:2, Kureš Vlastislav 0:3, Škoda Petr 0:3), TJ Sokol Kardašova Řečice A - ČZ Strakonice Elektrostav B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hunal Martin 0:3, Posel Adam 1:2, Smolík Jan 1:2, Smolík Tomáš 1:3, body hostů: Zeman Lukáš 4:0, Hrazdira Patrik 0:3, Vonášek Jan 3:0, Soukup Zdeněk ml. 3:0), TJ Spartak Kaplice A - TJ Slavoj Protivín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Milan 1:1, Beneš Petr 2:0, Procházka Jaroslav 2:1, Beneš Pavel ml. 3:0, body hostů: Cendelín Rostislav 0:3, Klárner Jakub 0:3, Votava Štěpán 1:1, Vařečka Ondřej 1:1), TJ VS Tábor A - TJ Sokol Vodňany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 3:1, Losos Radek 0:4, Jehně Václav ml. 1:3, Jehně Richard 3:1, body hostů: Hach Martin 1:3, David Jaroslav 2:2, Kuba Michal 3:1, Svoboda David 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - Velešín - Přídolí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Josef ml. 1:3, Janda Karel 1:3, Kropík Milan 1:2, Zegermacher Erik 3:1, body hostů: Maňhal Daniel 1:3, Fesl Martin 3:1, Vraspír Roman 3:1, Vochozka Roman 2:1), TTC Libín Prachatice A - KST Orel ČB A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Josef 3:1, Žák František 0:4, Halabrín Milan ml. 0:3, Kunz Jaroslav 3:1, body hostů: Doležal Josef 2:2, Štědrý Jan 3:1, Nedvěd Matyáš 3:1, Vlk Jan 1:2), RUFA Bechyně A - ČZ Strakonice Elektrostav B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:0, Soldát Tomáš 1:1, Pučégl Pavel 2:1, Syrovátka Jan 3:0, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 1:2, Majer Zbyněk 0:3, Hrazdira Patrik 1:1, Poklop Kamil 0:2), TJ Sokol Kardašova Řečice A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smolík Tomáš 2:2, Posel Adam 2:1, Smolík Jan 3:0, Hunal Martin 3:1, body hostů: Švrčina Tomáš 3:1, Dvořák Martin 0:4, Škoda Petr 1:2, Kureš Vlastislav 0:3), TJ Spartak Kaplice A - TJ Sokol Vodňany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 3:0, Růžička Milan 1:1, Procházka Jaroslav 2:1, Beneš Pavel ml. 3:0, body hostů: Hach Martin 2:1, David Jaroslav 0:3, Svoboda David 0:3, Kuba Michal 0:2), TJ VS Tábor A - TJ Slavoj Protivín A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Děd Lukáš 0:3, Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Jehně Richard 0:2, WO 2:0, body hostů: Vařečka Ondřej 2:1, Votava Štěpán 3:0, Cendelín Rostislav 3:0, Dunovský Libor 2:0, WO 0:2),
3. kolo:
TJ Slavoj Protivín A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařečka Ondřej 3:0, Cendelín Rostislav 1:2, Dunovský Libor 2:1, Votava Štěpán 3:1, body hostů: Janda Karel 0:4, Zegermacher Erik 3:0, Dvořák Josef ml. 0:3, Kropík Milan 1:2), TJ Sokol Vodňany B - TTC Libín Prachatice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 1:3, David Jaroslav 3:1, Kuba Michal 2:2, Hach Martin 2:2, body hostů: Kunz Jaroslav 3:1, Dvořáček Josef 3:1, Žák František 2:2, Nitrianský Igor 0:4), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ Spartak Kaplice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Petr 0:3, Dvořák Martin 1:1, Kureš Vlastislav 2:1, Švrčina Tomáš 0:3, Rychlík Josef 0:1, body hostů: Beneš Pavel ml. 2:1, Beneš Petr 0:1, Růžička Milan 3:0, Janošťák Miroslav 3:0, Kuchta Kamil nejml. 1:1), ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ VS Tábor A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Lukáš 2:0, Vonášek Jan 2:0, Šťastný Michael st. 1:2, Krejčí Ondřej 3:0, body hostů: Jehně Richard 0:3, Děd Lukáš 1:2, Losos Radek 1:1, Jehně Václav ml. 0:2), KST Orel ČB A - RUFA Bechyně A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Josef 2:2, Sassmann Jakub 3:1, Vlk Jan 2:2, Štědrý Jan 2:2, body hostů: Alexa Jiří 3:1, Syrovátka Jan 1:3, Pučégl Pavel 1:3, Soldát Tomáš 2:2), Velešín - Přídolí A - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Daniel 1:2, Vochozka Roman 3:0, Kamera Josef 1:2, Fesl Martin 4:0, body hostů: Smolík Jan 2:2, Posel Adam 0:3, Smolík Tomáš 1:0, Hunal Martin 1:2, Peckert Ondřej 0:2),
4. kolo:
TJ Slavoj Protivín A - TTC Libín Prachatice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Ondřej 4:0, Cendelín Rostislav 1:2, Dunovský Libor 2:1, Votava Štěpán 1:3, body hostů: Dvořáček Josef 3:1, Halabrín Milan ml. 2:2, Nitrianský Igor 1:2, Žák František 0:3), TJ Sokol Vodňany B - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jaroslav 2:0, Svoboda David 2:0, Kuba Michal 2:0, Hach Martin 2:0, body hostů: Zegermacher Erik 0:2, Dvořák Josef ml. 0:2, Kropík Milan 0:2, Janda Karel 0:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ VS Tábor A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švrčina Tomáš 3:0, Dvořák Martin 2:1, Škoda Petr 1:2, Kureš Vlastislav 2:1, body hostů: Jehně Richard 2:1, Děd Lukáš 0:3, Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 1:2), ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Spartak Kaplice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Zdeněk ml. 1:3, Krejčí Ondřej 3:0, Hrazdira Patrik 0:2, Vonášek Jan 1:3, Majer Zbyněk 0:1, body hostů: Beneš Pavel ml. 3:1, Beneš Petr 3:1, Růžička Milan 2:1, Janošťák Miroslav 1:2), KST Orel ČB A - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Matyáš 2:2, Štědrý Jan 3:1, Doležal Josef 1:2, Vlk Jan 3:1, body hostů: Smolík Jan 2:2, Peckert Ondřej 1:3, Posel Adam 1:3, Smolík Tomáš 1:1, Hunal Martin 1:0), Velešín - Přídolí A - RUFA Bechyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Daniel 1:3, Vochozka Roman 2:2, Kamera Josef 2:2, Fesl Martin 3:1, body hostů: Alexa Jiří 4:0, Syrovátka Jan 1:3, Pučégl Pavel 3:1, Soldát Tomáš 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - RUFA Bechyně A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Karel 1:2, Dvořák Josef ml. 0:2, Kropík Milan 0:3, Zegermacher Erik 2:1, body hostů: Syrovátka Jan 2:1, Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 2:1, Pučégl Pavel 1:1), TTC Libín Prachatice A - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Josef 3:1, Žák František 0:4, Nitrianský Igor 3:1, Kunz Jaroslav 3:1, body hostů: Smolík Tomáš 1:3, Smolík Jan 2:2, Posel Adam 2:2, Hunal Martin 2:2), TJ Spartak Kaplice A - KST Orel ČB A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Petr 3:1, Růžička Milan 0:2, Procházka Jaroslav 2:1, Beneš Pavel ml. 3:1, Janošťák Miroslav 0:1, body hostů: Doležal Josef 4:0, Štědrý Jan 1:3, Vlk Jan 0:3, Nedvěd Matyáš 1:2), TJ VS Tábor A - Velešín - Přídolí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 3:1, Losos Radek 1:3, Jehně Václav ml. 2:2, Jehně Richard 2:2, body hostů: Fesl Martin 4:0, Vraspír Roman 1:3, Kamera Josef 3:1, Kamera Josef ml. 0:4), TJ Slavoj Protivín A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Štěpán 1:3, Klárner Jakub 2:2, Vařečka Ondřej 4:0, Dunovský Libor 2:2, body hostů: Dvořák Martin 0:4, Škoda Petr 2:2, Švrčina Tomáš 3:1, Kureš Vlastislav 2:2), TJ Sokol Vodňany B - ČZ Strakonice Elektrostav B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jaroslav 4:0, Svoboda David 1:2, Kuba Michal 1:2, Hach Martin 2:2, body hostů: Vonášek Jan 3:1, Soukup Zdeněk ml. 1:3, Šťastný Michael st. 0:3, Fiala Jakub 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Sokol Kardašova Řečice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Karel 1:1, Janda František 0:1, Zegermacher Erik 1:2, Dvořák Josef ml. 0:3, Kropík Milan 0:1, body hostů: Hunal Martin 1:2, Posel Adam 3:0, Smolík Tomáš 2:0, Smolík Jan 2:0), TTC Libín Prachatice A - RUFA Bechyně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák František 0:3, Bauer Jan st. 0:3, Šána Václav 0:3, Dvořáček Josef 3:0, body hostů: Alexa Jiří 3:0, Syrovátka Jan 2:1, Pučégl Pavel 2:1, Soldát Tomáš 2:1), TJ Spartak Kaplice A - Velešín - Přídolí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Petr 2:0, Růžička Milan 1:1, Procházka Jaroslav 2:1, Beneš Pavel ml. 3:0, body hostů: Fesl Martin 2:1, Vraspír Roman 0:3, Maňhal Daniel 0:2, Vochozka Roman 0:2), TJ VS Tábor A - KST Orel ČB A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Děd Lukáš 0:3, Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 1:2, Jehně Richard 1:3, body hostů: Doležal Josef 3:1, Vlk Jan 2:1, Sassmann Jakub 3:0, Nedvěd Matyáš 2:1), TJ Slavoj Protivín A - ČZ Strakonice Elektrostav B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Ondřej 2:1, Klárner Jakub 1:2, Cendelín Rostislav 1:2, Votava Štěpán 1:3, body hostů: Krejčí Ondřej 4:0, Vonášek Jan 2:1, Soukup Zdeněk ml. 2:1, Šťastný Michael st. 0:3), TJ Sokol Vodňany B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jaroslav 3:0, Svoboda David 3:0, Kuba Michal 0:3, Hach Martin 3:1, body hostů: Švrčina Tomáš 1:3, Dvořák Martin 2:1, Škoda Petr 1:2, Duspiva Martin 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švrčina Tomáš 2:0, Kureš Vlastislav 1:1, Rychlík Josef 3:0, Dvořák Martin 2:0, body hostů: Janda Karel 0:3, Zegermacher Erik 1:1, Dvořák Josef ml. 0:2, Kropík Milan 0:2), ČZ Strakonice Elektrostav B - TTC Libín Prachatice A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukup Zdeněk ml. 2:0, Majer Zbyněk 1:1, Šťastný Michael st. 1:2, Vonášek Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Dvořáček Josef 2:2, Bauer Jan st. 0:3, Žák František 2:1, WO 0:4), KST Orel ČB A - TJ Slavoj Protivín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sassmann Jakub 1:1, Doležal Josef 2:0, Vlk Jan 2:1, Štědrý Jan 3:0, body hostů: Dunovský Libor 2:1, Votava Štěpán 0:3, Klárner Jakub 0:2, Cendelín Rostislav 0:2), Velešín - Přídolí A - TJ Sokol Vodňany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamera Josef ml. 2:2, Vochozka Roman 1:3, Blaženec Dušan 1:3, Fesl Martin 4:0, body hostů: Svoboda David 3:1, David Jaroslav 3:1, Kuba Michal 2:2, Bílý Michal 0:4), RUFA Bechyně A - TJ Spartak Kaplice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pučégl Pavel 2:2, Syrovátka Jan 2:2, Alexa Jiří 2:2, Soldát Tomáš 1:3, body hostů: Beneš Petr 1:3, Beneš Pavel ml. 3:1, Růžička Milan 1:2, Procházka Jaroslav 3:1, Janošťák Miroslav 1:0), TJ Sokol Kardašova Řečice A - TJ VS Tábor A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 2:0, Posel Adam 2:0, Smolík Jan 3:0, Smolík Tomáš 2:0, body hostů: Jehně Richard 0:3, Děd Lukáš 0:2, Jehně Václav ml. 0:2, Losos Radek 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TTC Libín Prachatice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škoda Petr 1:1, Rychlík Josef 1:1, Dvořák Martin 2:1, Švrčina Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Dvořáček Josef 2:1, Bauer Jan st. 0:3, Žák František 1:2, WO 0:3), ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Zdeněk ml. 1:0, Krejčí Ondřej 2:0, Fiala Jakub 2:1, Vonášek Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Kropík Milan 0:3, Dvořák Josef ml. 0:2, Zegermacher Erik 1:1, Janda Karel 0:1, WO 0:1), KST Orel ČB A - TJ Sokol Vodňany B 10:0wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležal Josef 1:0, Sassmann Jakub 1:0, Vlk Jan 1:0, WO 7:0, body hostů: Bauer Jiří ml. 0:1, Svoboda David 0:1, Hach Martin 0:1, WO 0:7), Velešín - Přídolí A - TJ Slavoj Protivín A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamera Josef ml. 3:0, Vochozka Roman 2:1, Blaženec Dušan 1:2, Fesl Martin 2:1, body hostů: Votava Štěpán 0:3, Dunovský Libor 2:1, Cendelín Rostislav 1:2, Klárner Jakub 1:2), RUFA Bechyně A - TJ VS Tábor A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:0, Syrovátka Jan 2:0, Pučégl Pavel 1:1, Špeta Michal 2:1, Soldát Tomáš 1:0, body hostů: Jehně Richard 0:3, Děd Lukáš 0:3, Jehně Václav ml. 1:1, Losos Radek 1:1), TJ Sokol Kardašova Řečice A - TJ Spartak Kaplice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 0:3, Posel Adam 0:2, Smolík Tomáš 0:3, Smolík Jan 2:1, body hostů: Beneš Pavel ml. 3:0, Beneš Petr 2:1, Procházka Jaroslav 2:1, Janošťák Miroslav 2:0),
9. kolo:
TJ Spartak Kaplice A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Jaroslav 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, Růžička Milan 2:0, Beneš Pavel ml. 2:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 0:2, Zegermacher Erik 0:2, Janda Karel 0:2, Kropík Milan 0:2), TJ VS Tábor A - TTC Libín Prachatice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Děd Lukáš 1:1, Losos Radek 0:2, Jehně Václav ml. 2:1, Jehně Richard 2:0, WO 4:0, body hostů: Dvořáček Josef 3:0, Žák František 1:2, Halabrín Milan ml. 0:3, WO 0:4), TJ Slavoj Protivín A - RUFA Bechyně A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Štěpán 3:1, Vařečka Ondřej 1:3, Cendelín Rostislav 1:3, Dunovský Libor 1:3, body hostů: Syrovátka Jan 3:1, Pučégl Pavel 3:1, Kovářík Tomáš 0:4, Soldát Tomáš 4:0), TJ Sokol Vodňany B - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 2:2, Hach Martin 2:2, Kuba Michal 3:1, David Jakub 2:1, Bauer Jiří ml. 0:1, body hostů: Smolík Jan 4:0, Hunal Martin 3:1, Posel Adam 0:4, Smolík Tomáš 0:4), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - KST Orel ČB A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švrčina Tomáš 4:0, Dvořák Martin 3:1, Smažík David 1:3, Rychlík Josef 0:4, body hostů: Doležal Josef 2:2, Sassmann Jakub 2:2, Štědrý Jan 3:1, Nedvěd Matyáš 1:3), ČZ Strakonice Elektrostav B - Velešín - Přídolí A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Zdeněk ml. 1:1, Fiala Jakub 2:0, Vonášek Jan 3:0, Zeman Lukáš 3:0, body hostů: Fesl Martin 0:3, Kamera Josef 0:3, Maňhal Daniel 0:2, Kamera Josef ml. 1:1),
10. kolo:
TJ Spartak Kaplice A - TTC Libín Prachatice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Jaroslav 1:1, Růžička Milan 1:1, Janošťák Miroslav 3:0, Beneš Pavel ml. 3:0, body hostů: Dvořáček Josef 2:1, Halabrín Milan ml. 0:3, Žák František 0:2, Bauer Jan st. 0:2), TJ VS Tábor A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 1:2, Jehně Václav ml. 2:1, Losos Radek 3:0, Jehně Richard 3:0, body hostů: Zegermacher Erik 1:2, Janda Karel 1:2, Kropík Milan 1:2, Dvořák Josef ml. 0:3), TJ Slavoj Protivín A - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cendelín Rostislav 0:4, Votava Štěpán 3:1, Vařečka Ondřej 2:1, Dunovský Libor 4:0, body hostů: Smolík Jan 3:1, Hunal Martin 1:3, Posel Adam 1:3, Smolík Tomáš 1:2), TJ Sokol Vodňany B - RUFA Bechyně A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jakub 3:1, Bílý Michal 1:3, Šottner Jiří 1:3, Svoboda David 2:2, body hostů: Syrovátka Jan 3:1, Pučégl Pavel 3:1, Kovářík Tomáš 0:4, Soldát Tomáš 3:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - Velešín - Přídolí A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švrčina Tomáš 1:3, Dvořák Martin 0:3, Rychlík Josef 1:2, Škoda Petr 2:2, body hostů: Kamera Josef 2:2, Fesl Martin 4:0, Maňhal Daniel 1:2, Vraspír Roman 3:0), ČZ Strakonice Elektrostav B - KST Orel ČB A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 0:2, Krejčí Ondřej 3:0, Fiala Jakub 2:1, Vonášek Jan 2:2, Soukup Zdeněk ml. 2:0, body hostů: Sassmann Jakub 3:1, Štědrý Jan 0:4, Doležal Josef 0:3, Vlk Jan 2:1),
11. kolo:
TJ Spartak Kaplice A - TJ VS Tábor A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Petr 2:0, Procházka Jaroslav 2:0, Růžička Milan 2:0, Beneš Pavel ml. 2:0, body hostů: Jehně Richard 0:2, Děd Lukáš 0:2, Losos Radek 0:2, Losos Marek 0:2), TJ Slavoj Protivín A - TJ Sokol Vodňany B 10:0wo (hosté se nedostavili), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - ČZ Strakonice Elektrostav B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Martin 0:2, Rychlík Josef 0:2, Kureš Vlastislav 0:3, Švrčina Tomáš 1:2, body hostů: Zeman Lukáš 3:0, Krejčí Ondřej 3:0, Vonášek Jan 2:0, Soukup Zdeněk ml. 1:1), KST Orel ČB A - Velešín - Přídolí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvašnovský Petr 0:4, Sassmann Jakub 4:0, Vlk Jan 3:1, Doležal Josef 1:3, body hostů: Kamera Josef 2:2, Fesl Martin 2:2, Maňhal Daniel 2:2, Kamera Josef ml. 2:2), RUFA Bechyně A - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pučégl Pavel 1:2, Soldát Tomáš 2:1, Syrovátka Jan 2:1, Alexa Jiří 3:1, body hostů: Smolík Tomáš 1:0, Hunal Martin 0:3, Smolík Jan 3:0, Posel Adam 0:3, Peckert Ondřej 1:2), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TTC Libín Prachatice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Karel 2:2, Zegermacher Erik 1:2, Kropík Milan 1:2, Dvořák Josef ml. 1:3, body hostů: Kunz Jaroslav 3:1, Dvořáček Josef 4:0, Halabrín Milan ml. 0:3, Žák František 2:1),
12. kolo:
KST Orel ČB A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Matyáš 3:1, Vlk Jan 1:3, Kvašnovský Petr 2:1, Doležal Josef 3:1, body hostů: Zegermacher Erik 2:2, Kropík Milan 1:3, Dvořák Josef ml. 1:3, Janda Karel 2:1), Velešín - Přídolí A - TTC Libín Prachatice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamera Josef 3:0, Vraspír Roman 0:2, Maňhal Daniel 3:0, Fesl Martin 2:1, body hostů: Kunz Jaroslav 1:2, Dvořáček Josef 2:1, Žák František 0:3, Halabrín Milan ml. 0:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - RUFA Bechyně A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smažík Libor 3:0, Rychlík Josef 1:1, Škoda Petr 2:1, Švrčina Tomáš 2:1, body hostů: Syrovátka Jan 0:3, Alexa Jiří 3:0, Kovářík Tomáš 0:3, Soldát Tomáš 0:2), ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Ondřej 1:0, Zeman Lukáš 2:0, Fiala Jakub 2:1, Vonášek Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Smolík Jan 0:3, Smolík Tomáš 1:1, Posel Adam 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Protivín A - TJ Spartak Kaplice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Ondřej 2:1, Cendelín Rostislav 0:3, Votava Štěpán 1:2, Dunovský Libor 1:2, body hostů: Beneš Pavel ml. 3:0, Růžička Milan 3:0, Kuchta Kamil nejml. 1:1, Procházka Jaroslav 1:2, Janošťák Miroslav 0:1), TJ Sokol Vodňany B - TJ VS Tábor A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 2:2, David Jaroslav 4:0, Kuba Michal 2:1, David Jakub 1:3, body hostů: Jehně Richard 2:2, Děd Lukáš 1:3, Jehně Václav ml. 1:3, Losos Radek 2:1),
13. kolo:
Velešín - Přídolí A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 2:0, Vraspír Roman 0:2, Maňhal Daniel 3:0, Fesl Martin 3:0, body hostů: Janda Karel 1:2, Zegermacher Erik 1:2, Kropík Milan 0:2, Dvořák Josef ml. 0:2), KST Orel ČB A - TTC Libín Prachatice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Matyáš 3:0, Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 1:2, Doležal Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Kunz Jaroslav 3:1, Dvořáček Josef 1:2, Žák František 1:2, Halabrín Milan ml. 0:3, WO 0:1), ČZ Strakonice Elektrostav B - RUFA Bechyně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 1:2, Krejčí Ondřej 3:0, Zeman Lukáš 3:0, Fiala Jakub 2:2, body hostů: Špeta Michal 0:4, Alexa Jiří 1:2, Pučégl Pavel 1:2, Syrovátka Jan 2:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švrčina Tomáš 2:1, Dvořák Martin 2:1, Rychlík Josef 2:0, Smažík Libor 3:0, Škoda Petr 0:1, body hostů: Smolík Jan 3:0, Hunal Martin 0:3, Smolík Tomáš 0:3, Posel Adam 0:3), TJ Sokol Vodňany B - TJ Spartak Kaplice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 2:2, David Jaroslav 1:0, Kuba Michal 1:2, David Jakub 1:3, WO 0:2, body hostů: Beneš Pavel ml. 1:0, Procházka Jaroslav 3:1, Růžička Milan 2:1, Janošťák Miroslav 1:1, Kuchta Kamil nejml. 0:2, WO 2:0), TJ Slavoj Protivín A - TJ VS Tábor A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votava Štěpán 3:0, Vařečka Ondřej 3:0, Cendelín Rostislav 1:2, Dunovský Libor 3:0, body hostů: Jehně Richard 1:2, Děd Lukáš 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Losos Radek 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Slavoj Protivín A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropík Milan 1:2, Janda František 0:2, Šubrt Josef st. 0:3, Dvořák Josef ml. 1:2, body hostů: Votava Štěpán 3:0, Vařečka Ondřej 3:0, Cendelín Rostislav 2:1, Dunovský Libor 1:1), TTC Libín Prachatice A - TJ Sokol Vodňany B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Josef 3:0, Nitrianský Igor 0:3, Žák František 0:3, Kunz Jaroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: David Jaroslav 2:1, David Jakub 3:0, Svoboda David 1:2, Kuba Michal 1:2, WO 1:0), TJ Spartak Kaplice A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Kamil nejml. 2:1, Beneš Petr 2:1, Procházka Jaroslav 1:2, Beneš Pavel ml. 3:0, body hostů: Smažík Libor 1:2, Švrčina Tomáš 2:1, Dvořák Martin 1:2, Škoda Petr 0:3), TJ VS Tábor A - ČZ Strakonice Elektrostav B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 0:3, Jehně Václav ml. 0:2, Losos Radek 1:2, Jehně Richard 1:2, body hostů: Vonášek Jan 3:0, Zeman Lukáš 3:0, Šťastný Michael st. 2:1, Majer Zbyněk 1:1), RUFA Bechyně A - KST Orel ČB A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pučégl Pavel 0:3, Soldát Tomáš 1:2, Kovářík Tomáš 0:3, Alexa Jiří 2:1, body hostů: Nedvěd Matyáš 2:1, Sassmann Jakub 2:1, Doležal Josef 2:1, Vlk Jan 3:0), TJ Sokol Kardašova Řečice A - Velešín - Přídolí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peckert Ondřej 1:1, Hunal Martin 2:0, Kozel Jaroslav 2:1, Smolík Jan 3:0, body hostů: Kamera Josef 2:1, Betka Kamil 0:3, Cipín Jan 0:2, Blaženec Dušan 0:2),
15. kolo:
TTC Libín Prachatice A - TJ Slavoj Protivín A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunz Jaroslav 2:2, Nitrianský Igor 0:1, Žák František 1:2, Dvořáček Josef 3:1, Halabrín Milan ml. 0:2, body hostů: Vařečka Ondřej 4:0, Votava Štěpán 3:1, Klárner Jakub 0:3, Dunovský Libor 1:2), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Sokol Vodňany B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda František 0:2, Šubrt Josef st. 0:2, Kropík Milan 0:2, Dvořák Josef ml. 0:2, body hostů: David Jaroslav 2:0, David Jakub 2:0, Svoboda David 2:0, Kuba Michal 2:0), TJ VS Tábor A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 2:2, Jehně Václav ml. 1:3, Losos Radek 1:2, Jehně Richard 2:2, body hostů: Rychlík Josef 0:4, Smažík Libor 4:0, Dvořák Martin 3:1, Škoda Petr 2:1), TJ Spartak Kaplice A - ČZ Strakonice Elektrostav B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Petr 1:0, Růžička Milan 1:1, Janošťák Miroslav 3:0, Beneš Pavel ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 1:2, Hrazdira Patrik 0:2, Šťastný Michael st. 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kardašova Řečice A - KST Orel ČB A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 0:4, Hunal Martin 1:2, Posel Adam 1:2, Smolík Jan 3:1, body hostů: Doležal Josef 4:0, Sassmann Jakub 3:1, Vlk Jan 1:2, Kvašnovský Petr 1:2), RUFA Bechyně A - Velešín - Přídolí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soldát Tomáš 0:4, Špeta Michal 0:3, Pučégl Pavel 1:2, Alexa Jiří 4:0, body hostů: Kamera Josef 3:1, Fesl Martin 3:1, Kamera Josef ml. 1:2, Vraspír Roman 2:1),
16. kolo:
RUFA Bechyně A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soldát Tomáš 2:0, Pučégl Pavel 2:0, Špeta Michal 2:1, Alexa Jiří 3:0, body hostů: Janda Karel 0:3, Dvořák Josef ml. 1:2, Zegermacher Erik 0:2, Kropík Milan 0:2), TJ Sokol Kardašova Řečice A - TTC Libín Prachatice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hunal Martin 1:2, Peckert Ondřej 0:3, Smolík Jan 3:0, Smolík Tomáš 4:0, body hostů: Dvořáček Josef 2:2, Kunz Jaroslav 1:2, Žák František 1:2, Nitrianský Igor 1:2), KST Orel ČB A - TJ Spartak Kaplice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Matyáš 1:2, Doležal Josef 2:1, Vlk Jan 0:3, Sassmann Jakub 0:3, body hostů: Beneš Pavel ml. 2:1, Růžička Milan 2:1, Beneš Petr 3:0, Procházka Jaroslav 2:1), Velešín - Přídolí A - TJ VS Tábor A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamera Josef ml. 1:1, Kamera Josef 2:0, Maňhal Daniel 2:1, Fesl Martin 3:0, body hostů: Jehně Richard 2:1, Děd Lukáš 0:3, Losos Radek 0:2, Jehně Václav ml. 0:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ Slavoj Protivín A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rychlík Josef 2:1, Švrčina Tomáš 2:0, Dvořák Martin 2:1, Smažík Libor 2:1, body hostů: Vařečka Ondřej 2:1, Votava Štěpán 1:2, Dunovský Libor 0:3, Cendelín Rostislav 0:2), ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Sokol Vodňany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Bohuslav 2:2, Poklop Kamil 2:2, Soukup Zdeněk ml. 3:0, Soukup Lukáš 2:2, body hostů: Kuba Michal 3:1, Šottner Jiří 0:4, Bílý Michal 0:4, David Jakub 3:0),
17. kolo:
TJ Sokol Kardašova Řečice A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hunal Martin 2:1, Peckert Ondřej 0:2, Smolík Jan 3:0, Smolík Tomáš 3:0, body hostů: Janda Karel 2:1, Dvořák Josef ml. 1:2, Kropík Milan 0:3, Janda František 0:2), RUFA Bechyně A - TTC Libín Prachatice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soldát Tomáš 1:1, Syrovátka Jan 2:0, Pučégl Pavel 2:1, Alexa Jiří 3:0, body hostů: Dvořáček Josef 1:2, Žák František 1:2, Nitrianský Igor 0:2, Halabrín Milan ml. 0:2), Velešín - Přídolí A - TJ Spartak Kaplice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaženec Dušan 0:2, Kamera Josef 0:2, Maňhal Daniel 1:2, Fesl Martin 0:2, body hostů: Beneš Pavel ml. 3:0, Janošťák Miroslav 2:0, Beneš Petr 1:1, Procházka Jaroslav 2:0), KST Orel ČB A - TJ VS Tábor A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Pavel 3:0, Doležal Josef 1:1, Vlk Jan 2:1, Kvašnovský Petr 3:0, body hostů: Jehně Richard 2:1, Děd Lukáš 0:3, Losos Radek 0:3, Jehně Václav ml. 0:2), ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Slavoj Protivín A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Zdeněk ml. 2:0, Fiala Jakub 2:0, Hrazdira Patrik 2:1, Vonášek Jan 3:0, body hostů: Dunovský Libor 0:3, Vařečka Ondřej 1:2, Vařečka Pavel 0:2, Topinka Václav 0:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ Sokol Vodňany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smažík Libor 3:0, Dvořák Martin 2:1, Hornych Jiří 0:2, Švrčina Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: David Jakub 1:1, David Jaroslav 1:2, Šimoník Vladimír 1:2, Šottner Jiří 0:3, WO 1:0),
18. kolo:
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Josef ml. 1:1, Zegermacher Erik 1:1, Kropík Milan 0:3, Janda Karel 0:3, body hostů: Smažík Libor 1:2, Rychlík Josef 3:0, Dvořák Martin 2:0, Švrčina Tomáš 2:0), TTC Libín Prachatice A - ČZ Strakonice Elektrostav B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunz Jaroslav 3:0, Halabrín Milan ml. 0:3, Nitrianský Igor 3:0, Dvořáček Josef 3:1, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 1:3, Poklop Kamil 1:2, Holík Bohuslav 1:2, Soukup Lukáš 1:2), TJ Slavoj Protivín A - KST Orel ČB A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dunovský Libor 0:2, Cendelín Rostislav 1:3, Vařečka Ondřej 2:1, Votava Štěpán 3:1, Klárner Jakub 0:1, WO 0:1, body hostů: Nedvěd Matyáš 3:1, Štědrý Jan 1:2, Doležal Josef 3:1, Kvašnovský Petr 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Vodňany B - Velešín - Přídolí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 3:0, Bílý Michal 0:2, Kuba Michal 3:0, David Jakub 3:0, body hostů: Maňhal Daniel 1:2, Fesl Martin 1:2, Vraspír Roman 0:3, Kamera Josef ml. 0:2), TJ Spartak Kaplice A - RUFA Bechyně A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Petr 2:1, Růžička Milan 1:2, Procházka Jaroslav 2:1, Beneš Pavel ml. 3:1, body hostů: Špeta Michal 0:4, Pučégl Pavel 1:2, Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 1:2), TJ VS Tábor A - TJ Sokol Kardašova Řečice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 2:2, Losos Radek 1:3, Jehně Václav ml. 2:2, Jehně Richard 3:1, body hostů: Smolík Jan 3:1, Hunal Martin 1:3, Posel Adam 3:1, Peterka Vladimír 1:3),
19. kolo:
TTC Libín Prachatice A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Josef 1:2, Žák František 1:2, Nitrianský Igor 0:3, Kunz Jaroslav 2:2, body hostů: Švrčina Tomáš 4:0, Smažík Libor 2:1, Dvořák Martin 2:1, Kureš Vlastislav 1:2), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - ČZ Strakonice Elektrostav B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janda František 0:2, Kropík Milan 1:1, Janda Karel 0:3, Šubrt Josef ml. 0:3, WO 5:0, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 4:0, Šťastný Michael st. 2:1, Majer Zbyněk 3:0, WO 0:5), TJ Sokol Vodňany B - KST Orel ČB A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda David 3:1, Kuba Michal 0:4, Šimoník Vladimír 1:3, David Jakub 4:0, body hostů: Nedvěd Matyáš 1:3, Sassmann Jakub 2:2, Kvašnovský Petr 2:2, Doležal Josef 3:1), TJ Slavoj Protivín A - Velešín - Přídolí A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Ondřej 2:1, Cendelín Rostislav 1:2, Dunovský Libor 0:3, Votava Štěpán 1:2, body hostů: Fesl Martin 2:1, Maňhal Daniel 2:1, Vraspír Roman 2:1, Kamera Josef ml. 2:1), TJ VS Tábor A - RUFA Bechyně A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehně Václav ml. 1:3, Losos Radek 3:1, Losos Marek 1:3, Jehně Richard 3:1, body hostů: Alexa Jiří 4:0, Soldát Tomáš 2:2, Pučégl Pavel 2:2, Kovářík Tomáš 0:4), TJ Spartak Kaplice A - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Petr 3:1, Procházka Jaroslav 1:2, Růžička Milan 1:1, Beneš Pavel ml. 3:1, Janošťák Miroslav 0:1, body hostů: Peckert Ondřej 1:3, Hunal Martin 2:2, Posel Adam 0:3, Smolík Jan 3:0),
20. kolo:
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Spartak Kaplice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropík Milan 1:2, Janda František 1:2, Janda Karel 1:2, Dvořák Josef ml. 2:2, body hostů: Beneš Pavel ml. 4:0, Beneš Petr 3:0, Procházka Jaroslav 0:1, Dvořák Jan 0:3, Janošťák Miroslav 1:1), TTC Libín Prachatice A - TJ VS Tábor A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunz Jaroslav 4:0, Žák František 1:3, Nitrianský Igor 2:2, Dvořáček Josef 2:2, body hostů: Jehně Richard 3:1, Děd Lukáš 3:1, Jehně Václav ml. 1:3, Losos Radek 0:4), RUFA Bechyně A - TJ Slavoj Protivín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Jan 1:1, Soldát Tomáš 1:1, Pučégl Pavel 3:0, Alexa Jiří 3:0, body hostů: Vařečka Ondřej 2:1, Cendelín Rostislav 0:1, Votava Štěpán 0:2, Dunovský Libor 0:2, Klárner Jakub 0:2), TJ Sokol Kardašova Řečice A - TJ Sokol Vodňany B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hunal Martin 1:1, Smolík Jan 1:1, Smolík Tomáš 0:3, Posel Adam 0:3, body hostů: Svoboda David 2:1, David Jakub 3:0, David Jaroslav 2:0, Kuba Michal 1:1), KST Orel ČB A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sassmann Jakub 3:0, Štědrý Jan 1:2, Vlk Jan 0:3, Doležal Josef 4:0, body hostů: Smažík Libor 1:3, Švrčina Tomáš 2:1, Dvořák Martin 1:2, Smažík David 1:2), Velešín - Přídolí A - ČZ Strakonice Elektrostav B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 1:2, Maňhal Daniel 2:1, Fesl Martin 2:0, Kamera Josef 1:1, body hostů: Zeman Lukáš 4:0, Soukup Zdeněk ml. 1:3, Hrazdira Patrik 0:3, Poklop Kamil 0:3),
21. kolo:
TTC Libín Prachatice A - TJ Spartak Kaplice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Josef 0:2, Halabrín Milan ml. 0:2, Nitrianský Igor 0:2, Kunz Jaroslav 0:2, body hostů: Beneš Pavel ml. 2:0, Procházka Jaroslav 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, Beneš Petr 2:0), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ VS Tábor A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zegermacher Erik 4:0, Dvořák Josef ml. 3:0, Kropík Milan 1:2, Janda Karel 2:2, body hostů: Jehně Richard 2:2, Děd Lukáš 1:3, Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 0:3), TJ Sokol Kardašova Řečice A - TJ Slavoj Protivín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posel Adam 2:2, Hunal Martin 3:1, Smolík Jan 2:1, Smolík Tomáš 2:2, body hostů: Vařečka Ondřej 4:0, Klárner Jakub 0:4, Votava Štěpán 2:2, Dunovský Libor 0:3), RUFA Bechyně A - TJ Sokol Vodňany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Jan 1:0, Pučégl Pavel 1:2, Soldát Tomáš 2:1, Alexa Jiří 3:0, Špeta Michal 1:1, body hostů: David Jakub 1:2, Svoboda David 2:1, David Jaroslav 1:2, Šimoník Vladimír 0:3), Velešín - Přídolí A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 1:3, Kamera Josef 3:1, Kamera Josef ml. 0:4, Fesl Martin 3:1, body hostů: Švrčina Tomáš 3:1, Smažík Libor 2:2, Dvořák Martin 2:2, Kureš Vlastislav 2:2), KST Orel ČB A - ČZ Strakonice Elektrostav B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležal Josef 1:0, Vlk Jan 1:1, Štědrý Jan 2:0, Nedvěd Matyáš 1:0, WO 4:0, body hostů: Hrazdira Patrik 0:2, Šťastný Michael st. 1:1, Majer Zbyněk 0:2, WO 0:4),
22. kolo:
TJ VS Tábor A - TJ Spartak Kaplice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 0:2, Jehně Václav ml. 0:2, Losos Radek 0:3, Jehně Richard 1:2, body hostů: Beneš Pavel ml. 3:0, Procházka Jaroslav 3:0, Beneš Petr 2:0, Kuchta Kamil nejml. 1:1), TJ Sokol Vodňany B - TJ Slavoj Protivín A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda David 1:1, Kuba Michal 2:0, David Jakub 2:0, Bílý Michal 0:2, WO 4:0, body hostů: Vařečka Ondřej 2:1, Klárner Jakub 1:2, Vařečka Pavel 0:2, WO 0:4), ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Bohuslav 0:3, Soukup Lukáš 0:3, Majer Zbyněk 1:2, Vonášek Jan 2:1, body hostů: Smažík Libor 3:0, Švrčina Tomáš 3:0, Dvořák Martin 1:2, Škoda Petr 2:1), Velešín - Přídolí A - KST Orel ČB A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 2:2, Kamera Josef 2:1, Maňhal Daniel 1:2, Fesl Martin 3:1, body hostů: Doležal Josef 2:2, Sassmann Jakub 2:2, Nedvěd Matyáš 1:2, Štědrý Jan 1:2), TJ Sokol Kardašova Řečice A - RUFA Bechyně A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Posel Adam 1:2, Hunal Martin 1:2, Smolík Tomáš 2:1, Smolík Jan 4:0, body hostů: Kovářík Tomáš 0:4, Syrovátka Jan 2:1, Soldát Tomáš 1:2, Alexa Jiří 2:1), TTC Libín Prachatice A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nitrianský Igor 1:3, Žák František 3:1, Halabrín Milan ml. 1:3, Dvořáček Josef 3:1, body hostů: Zegermacher Erik 3:1, Janda Karel 1:3, Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy