Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor
1. kolo:
TJ Šumavan Vimperk A - KST Orel ČB C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krahulec Jiří ml. 1:0, Pavlíček Luděk 2:0, Martenek Vladimír 2:0, Rejšek Vojtěch 1:0, WO 3:0, body hostů: Hornych Pavel 0:2, Vrzal Petr 0:2, Janouš Ivan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - Velešín - Přídolí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 1:3, Kureš Vlastislav 3:1, Jabůrek Jan 1:3, Škoda Petr 3:1, body hostů: Vochozka Roman 1:3, Kamera Josef 2:2, Betka Kamil 2:2, Cipín Jan 3:1), DDM Soběslav B - SKP Prachatice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 1:1, Klabík Vilém 1:1, Hložek Tomáš 3:0, Šindelář Radim 3:0, body hostů: Wimberský Václav 1:2, Šána Václav 1:2, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:2), TJ Sokol Strakonice A - TJ Calofrig Borovany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jungvirt Josef 1:3, Jungvirt Roman 1:2, Valíček Jaroslav 1:2, Chmel Petr I. 2:2, body hostů: Janda Jiří 4:0, Cicko Tomáš 3:1, Petrus Michal st. 0:3, Jindra Zdeněk 2:1), TJ Spartak Kaplice B - TJ Slavoj Protivín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel st. 2:0, Kuchta Kamil nejml. 2:0, Kmoch Zdeněk 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, body hostů: Klárner Jakub 0:2, Topinka Václav 0:2, Levita Bohdan 0:2, Vařečka Pavel 0:2), KST Orel ČB B - Staving Studená B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 2:1, Brom Jan 1:1, Kocourek Petr 2:1, Kvašnovský Petr 3:0, body hostů: Maňhal Jan ml. 0:3, Mastný Tomáš st. 2:1, Schwarz Miloslav 0:3, Blažek Zdeněk 1:1),
2. kolo:
TJ Šumavan Vimperk A - Velešín - Přídolí B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Jiří ml. 3:0, Pavlíček Luděk 1:2, Kortus Zdeněk 1:2, Martenek Vladimír 4:0, body hostů: Kamera Josef 2:2, Betka Kamil 1:2, Cipín Jan 0:3, Blaženec Dušan 1:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - KST Orel ČB C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 2:2, Kureš Vlastislav 1:1, Jabůrek Jan 0:3, Škoda Petr 2:2, Škoda Martin 0:1, body hostů: Sassmann Jakub 4:0, Hornych Pavel 3:1, Vrzal Pavel 1:2, Vrzal Petr 1:2), DDM Soběslav B - TJ Calofrig Borovany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 1:2, Klabík Vilém 1:2, Vondruška Filip 3:0, Hložek Tomáš 3:0, body hostů: Cicko Tomáš 2:1, Jindra Zdeněk 1:2, Janda Vojtěch 1:2, Petrus Michal st. 0:3), TJ Sokol Strakonice A - SKP Prachatice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmel Petr I. 2:0, Matějka Jan 1:1, Jungvirt Roman 2:0, Jungvirt Josef 2:0, Valíček Jaroslav 1:0, body hostů: Gruber Petr 0:3, Čejka Jiří 1:1, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:2), TJ Spartak Kaplice B - Staving Studená B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel st. 0:3, Kuchta Kamil nejml. 3:0, Kmoch Zdeněk 2:1, Janošťák Miroslav 3:0, body hostů: Blažek Zdeněk 1:2, Maňhal Jan ml. 1:2, Schwarz Miloslav 1:2, Mastný Tomáš st. 1:2), KST Orel ČB B - TJ Slavoj Protivín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 2:0, Brom Jan 2:0, Kocourek Petr 2:0, Kvašnovský Petr 2:0, body hostů: Levita Bohdan 0:2, Marková Ivana 0:2, Vařečka Karel 0:2, Vařečka Pavel 0:2),
3. kolo:
TJ Slavoj Protivín B - TJ Šumavan Vimperk A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levita Bohdan 0:2, Klárner Jakub 1:1, Topinka Václav 0:3, Vařečka Pavel 0:2, body hostů: Krahulec Jiří ml. 2:1, Pavlíček Luděk 2:0, Martenek Vladimír 2:0, Rejšek Vojtěch 2:0), Staving Studená B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mastný Tomáš st. 0:2, Maňhal Jan ml. 2:0, Blažek Zdeněk 3:0, Schwarz Miloslav 3:0, body hostů: Škoda Petr 1:2, Soucha Jan 0:3, Jabůrek Jan 0:2, Duspiva Martin 1:1), SKP Prachatice - TJ Spartak Kaplice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halabrín Milan ml. 2:0, Wimberský Václav 0:2, Šána Václav 0:3, Nitrianský Igor 0:3, body hostů: Janošťák Miroslav 2:1, Kuchta Kamil nejml. 3:0, Kmoch Zdeněk 2:0, Beneš Pavel st. 1:1), TJ Calofrig Borovany A - KST Orel ČB B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrus Michal st. 0:2, Cicko Tomáš 0:2, Krýsl Martin 1:2, WO 0:3, body hostů: Kvašnovský Petr 3:0, Brom Jan 1:1, Kahuda Stanislav 1:0, Kocourek Petr 1:0, WO 3:0), KST Orel ČB C - DDM Soběslav B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 2:1, Hornych Pavel 2:1, Vrzal Pavel 1:2, Sassmann Jakub 4:0, body hostů: Šindelář Radim 3:1, Hložek Tomáš 1:2, Vondruška Filip 0:3, Klabík Vilém 0:3), Velešín - Přídolí B - TJ Sokol Strakonice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipín Jan 2:0, Betka Kamil 2:0, Vochozka Roman 2:0, Kamera Josef 2:0, body hostů: Chmel Petr I. 0:2, Jungvirt Josef 0:2, Jungvirt Roman 0:2, Hrach František ml. 0:2),
4. kolo:
TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:2, Marková Ivana 0:2, Levita Bohdan 0:3, Topinka Václav 1:1, body hostů: Škoda Petr 3:0, Kureš Vlastislav 2:0, Duspiva Martin 1:1, Jabůrek Jan 2:0), Staving Studená B - TJ Šumavan Vimperk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastný Tomáš st. 2:2, Maňhal Jan ml. 3:1, Blažek Zdeněk 2:2, Schwarz Miloslav 1:3, body hostů: Krahulec Jiří ml. 4:0, Pavlíček Luděk 1:3, Martenek Vladimír 3:1, Rejšek Vojtěch 0:4), SKP Prachatice - KST Orel ČB B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halabrín Milan ml. 0:2, Wimberský Václav 0:2, Šána Václav 0:2, Bauer Jan st. 0:2, body hostů: Kvašnovský Petr 2:0, Kahuda Stanislav 2:0, Brom Jan 2:0, Kocourek Petr 2:0), TJ Calofrig Borovany A - TJ Spartak Kaplice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cicko Tomáš 0:3, Krýsl Martin 0:2, Janda Vojtěch 0:3, Janda Jiří 2:1, body hostů: Janošťák Miroslav 3:0, Kuchta Kamil nejml. 3:0, Kmoch Zdeněk 2:1, Beneš Pavel st. 1:1), KST Orel ČB C - TJ Sokol Strakonice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhavý Petr 2:0, Sassmann Jakub 2:0, Hornych Pavel 3:0, Vrzal Pavel 1:1, body hostů: Chmel Petr I. 0:3, Jungvirt Josef 0:2, Jungvirt Roman 0:2, Hrach František ml. 1:1), Velešín - Přídolí B - DDM Soběslav B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 3:1, Blaženec Dušan 2:2, Betka Kamil 1:2, Kamera Josef 3:1, body hostů: Hložek Tomáš 4:0, Vondruška Oldřich 2:2, Klabík Vilém 0:4, Holub Josef 0:3),
5. kolo:
TJ Šumavan Vimperk A - DDM Soběslav B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček Luděk 2:0, Krahulec Jiří ml. 2:0, Martenek Vladimír 2:0, Rejšek Vojtěch 2:0, WO 1:0, body hostů: Sechovec Vít 0:2, Holub Martin 0:2, Holub Josef 0:2, 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Sokol Strakonice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duspiva Martin 1:1, Soucha Jan 1:1, Kureš Vlastislav 3:0, Škoda Petr 3:0, body hostů: Chmel Petr I. 0:3, Jungvirt Josef 1:2, Jungvirt Roman 0:2, Hrach František ml. 1:1), TJ Spartak Kaplice B - KST Orel ČB C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel st. 1:2, Kmoch Zdeněk 1:2, Kuchta Kamil nejml. 3:0, Janošťák Miroslav 3:0, body hostů: Hornych Pavel 2:1, Sassmann Jakub 1:2, Šilhavý Petr 0:3, Vrzal Pavel 1:2), KST Orel ČB B - Velešín - Přídolí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 2:1, Brom Jan 2:1, Kocourek Petr 1:2, Kvašnovský Petr 3:0, body hostů: Kamera Josef 3:0, Betka Kamil 0:3, Vochozka Roman 1:2, Blaženec Dušan 0:3), TJ Slavoj Protivín B - SKP Prachatice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levita Bohdan 1:2, Marková Ivana 0:2, Vařečka Pavel 0:3, Topinka Václav 1:2, body hostů: Wimberský Václav 3:0, Novák Zdeněk 3:0, Čejka Jiří 3:0, Předota Karel 0:2), Staving Studená B - TJ Calofrig Borovany A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Zdeněk 2:1, Schwarz Miloslav 1:2, Maňhal Jan ml. 1:2, Mastný Tomáš ml. 0:3, WO 5:0, body hostů: Cicko Tomáš 3:1, Krýsl Martin 4:0, Jindra Zdeněk 1:3, WO 0:5),
6. kolo:
TJ Šumavan Vimperk A - TJ Sokol Strakonice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Zdeněk 1:2, Rejšek Vojtěch 2:1, Martenek Vladimír 3:0, Krahulec Jiří ml. 3:0, body hostů: Chmel Petr I. 2:1, Jungvirt Josef 0:3, Jungvirt Roman 1:2, Hrach František ml. 0:3), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - DDM Soběslav B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duspiva Martin 2:0, Jabůrek Jan 1:1, Kureš Vlastislav 3:0, Škoda Petr 2:0, body hostů: Vondruška Filip 1:2, Klabík Vilém 0:2, Holub Martin 0:2, Holub Josef 0:2), TJ Spartak Kaplice B - Velešín - Přídolí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel st. 1:2, Kmoch Zdeněk 2:1, Kuchta Kamil nejml. 2:1, Janošťák Miroslav 3:0, body hostů: Kamera Josef 2:1, Vochozka Roman 1:2, Blaženec Dušan 1:2, Betka Kamil 0:3), KST Orel ČB B - KST Orel ČB C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvašnovský Petr 1:2, Kahuda Stanislav 2:1, Brom Jan 1:2, Kocourek Petr 0:4, body hostů: Vrzal Pavel 1:3, Šilhavý Petr 2:1, Hornych Pavel 3:0, Sassmann Jakub 3:0), TJ Slavoj Protivín B - TJ Calofrig Borovany A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vařečka Pavel 0:2, Marková Ivana 0:2, Levita Bohdan 0:2, Topinka Václav 0:2, WO 0:1, body hostů: Krýsl Martin 2:0, Cicko Tomáš 2:0, Jindra Zdeněk 2:0, Mach Petr 2:0, WO 1:0), Staving Studená B - SKP Prachatice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Zdeněk 2:0, Schwarz Miloslav 2:0, Mastný Tomáš st. 2:0, Maňhal Jan ml. 2:0, body hostů: Gruber Petr 0:2, Předota Karel 0:2, Novák Zdeněk 0:2, Wimberský Václav 0:2),
7. kolo:
SKP Prachatice - TJ Šumavan Vimperk A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Jiří 0:2, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 1:2, body hostů: Pavlíček Luděk 3:0, Krahulec Jiří ml. 3:0, Rejšek Vojtěch 1:1, Kortus Zdeněk 2:0), TJ Calofrig Borovany A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krýsl Martin 2:1, Jindra Zdeněk 2:1, Petrus Michal st. 2:1, Janda Jiří 2:1, body hostů: Kureš Vlastislav 1:2, Škoda Petr 3:0, Duspiva Martin 0:3, Škoda Zdeněk 0:3), KST Orel ČB C - TJ Slavoj Protivín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hornych Pavel 2:0, Sassmann Jakub 2:0, Šilhavý Petr 2:0, Vrzal Pavel 2:0, body hostů: Klárner Jakub 0:2, Topinka Václav 0:2, Levita Bohdan 0:2, Marková Ivana 0:2), Velešín - Přídolí B - Staving Studená B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaženec Dušan 1:3, Kamera Josef 1:3, Betka Kamil 1:3, Vochozka Roman 3:1, body hostů: Maňhal Jan ml. 3:1, Schwarz Miloslav 1:3, Blažek Zdeněk 4:0, Mastný Tomáš st. 2:2), DDM Soběslav B - TJ Spartak Kaplice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondruška Filip 0:3, Klabík Vilém 0:2, Holub Martin 0:3, Hložek Tomáš 3:0, body hostů: Janošťák Miroslav 3:0, Kuchta Kamil nejml. 2:1, Kmoch Zdeněk 2:1, Beneš Pavel st. 1:1), TJ Sokol Strakonice A - KST Orel ČB B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jungvirt Josef 0:2, Jungvirt Roman 0:2, Chmel Petr I. 0:3, Hrach František ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Kvašnovský Petr 3:0, Kahuda Stanislav 3:0, Kocourek Petr 3:0, WO 0:3),
8. kolo:
SKP Prachatice - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Jiří 0:3, Novák Zdeněk 0:3, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 3:0, body hostů: Kureš Vlastislav 3:0, Duspiva Martin 2:1, Jabůrek Jan 2:1, Soucha Jan 2:1), TJ Calofrig Borovany A - TJ Šumavan Vimperk A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krýsl Martin 0:3, Jindra Zdeněk 0:2, Petrus Michal st. 1:2, Janda Jiří 1:2, body hostů: Krahulec Jiří ml. 3:0, Pavlíček Luděk 3:0, Jareš Oldřich 2:1, Rejšek Vojtěch 1:1), KST Orel ČB C - Staving Studená B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Pavel 1:2, Vrzal Pavel 0:2, Vrzal Petr 0:3, Šilhavý Petr 1:2, body hostů: Maňhal Jan ml. 2:1, Blažek Zdeněk 3:0, Schwarz Miloslav 2:1, Mastný Tomáš st. 2:0), Velešín - Přídolí B - TJ Slavoj Protivín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Betka Kamil 2:0, Vochozka Roman 2:0, Kamera Josef 3:0, Blaženec Dušan 1:1, body hostů: Klárner Jakub 0:3, Topinka Václav 0:2, Marková Ivana 1:1, Vařečka Pavel 0:2), DDM Soběslav B - KST Orel ČB B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Filip 0:3, Holub Martin 0:3, Hložek Tomáš 3:0, Klabík Vilém 0:3, body hostů: Kvašnovský Petr 2:1, Brom Jan 2:1, Kahuda Stanislav 2:1, Kocourek Petr 3:0), TJ Sokol Strakonice A - TJ Spartak Kaplice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmel Petr I. 0:2, Hrach František ml. 0:2, Jungvirt Roman 0:2, Jungvirt Josef 0:2, body hostů: Janošťák Miroslav 2:0, Kuchta Kamil nejml. 2:0, Beneš Pavel st. 2:0, Dvořák Rudolf 2:0),
9. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Šumavan Vimperk A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel st. 1:2, Kmoch Zdeněk 2:1, Kuchta Kamil nejml. 2:1, Janošťák Miroslav 4:0, body hostů: Krahulec Jiří ml. 3:1, Pavlíček Luděk 0:3, Martenek Vladimír 1:2, Rejšek Vojtěch 0:3), KST Orel ČB B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kahuda Stanislav 3:0, Brom Jan 2:1, Kvašnovský Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Kureš Vlastislav 0:3, Škoda Petr 0:2, Jabůrek Jan 1:2, Duspiva Martin 0:2, WO 4:0), TJ Slavoj Protivín B - DDM Soběslav B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Färber František 0:2, Marková Ivana 0:3, Topinka Václav 1:2, Klárner Jakub 3:1, Vařečka Pavel 0:1, body hostů: Hložek Tomáš 4:0, Holub Martin 1:2, Losos Marek 2:1, Losos Lukáš 2:1), Staving Studená B - TJ Sokol Strakonice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňhal Jan ml. 2:0, Lukjanov Viktor ml. 1:1, Blažek Zdeněk 3:0, Schwarz Miloslav 2:0, body hostů: Hrach František ml. 0:3, Chmel Petr I. 1:1, Jungvirt Roman 0:2, Hynek Otakar ml. 0:2), SKP Prachatice - KST Orel ČB C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šána Václav 1:2, Novák Zdeněk 1:2, Halabrín Milan ml. 2:1, Wimberský Václav 1:3, body hostů: Pazderová Klára 2:2, Vrzal Pavel 2:1, Vrzal Petr 1:2, Hornych Pavel 3:0), TJ Calofrig Borovany A - Velešín - Přídolí B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrus Michal st. 1:2, Jindra Zdeněk 2:1, Mach Petr 0:3, Cicko Tomáš 2:2, body hostů: Kamera Josef 4:0, Betka Kamil 2:1, Blaženec Dušan 2:1, Ferenčík František 0:3),
10. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Rudolf 0:4, Beneš Pavel st. 1:2, Kmoch Zdeněk 1:2, Janošťák Miroslav 3:1, body hostů: Duspiva Martin 1:3, Škoda Petr 3:1, Kureš Vlastislav 3:0, Jabůrek Jan 2:1), KST Orel ČB B - TJ Šumavan Vimperk A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahuda Stanislav 0:3, Brom Jan 0:2, Kocourek Petr 0:3, Kvašnovský Petr 2:1, body hostů: Pavlíček Luděk 3:0, Krahulec Jiří ml. 3:0, Martenek Vladimír 2:1, Jareš Oldřich 1:1), TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Strakonice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 4:0, Marková Ivana 1:3, Färber František 0:2, Topinka Václav 2:2, Vařečka Pavel 0:2, body hostů: Chmel Petr I. 3:1, Hrach František ml. 2:2, Jungvirt Roman 2:2, Hanuš Václav 2:2), Staving Studená B - DDM Soběslav B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mastný Tomáš st. 2:1, Schwarz Miloslav 1:1, Maňhal Jan ml. 2:1, Blažek Zdeněk 3:0, body hostů: Hložek Tomáš 3:0, Vondruška Filip 0:3, Holub Josef 0:3, Klabík Vilém 0:2), SKP Prachatice - Velešín - Přídolí B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halabrín Milan ml. 1:2, Novák Zdeněk 0:3, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 3:0, body hostů: Blaženec Dušan 2:1, Betka Kamil 2:1, Ferenčík František 2:1, Vochozka Roman 2:1), TJ Calofrig Borovany A - KST Orel ČB C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cicko Tomáš 2:2, Jindra Zdeněk 1:3, Petrus Michal st. 1:2, Krýsl Martin 1:3, body hostů: Pazderová Klára 0:4, Vrzal Pavel 4:0, Vrzal Petr 3:1, Hornych Pavel 3:0),
11. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - KST Orel ČB B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Pavel st. 1:0, Kuchta Kamil nejml. 2:0, Janošťák Miroslav 3:0, Kmoch Zdeněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Kahuda Stanislav 0:3, Brom Jan 0:2, Kocourek Petr 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Protivín B - Staving Studená B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoch Samuel 0:3, Topinka Václav 2:0, Vařečka Pavel 1:2, Tománek Jan 0:3, body hostů: Maňhal Jan st. 2:1, Brada Adam ml. 1:2, Schwarz Miloslav 3:0, Maňhal Jan ml. 2:0), SKP Prachatice - TJ Calofrig Borovany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halabrín Milan ml. 1:3, Novák Zdeněk 1:2, Čejka Jiří 0:3, Wimberský Václav 3:1, body hostů: Janda Jiří 4:0, Cicko Tomáš 3:1, Petrus Michal st. 2:1, Mach Petr 0:3), KST Orel ČB C - Velešín - Přídolí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Pavel 2:2, Hornych Pavel 2:2, Sassmann Jakub 4:0, Nečasová Natálie 0:4, body hostů: Kamera Josef 3:1, Betka Kamil 2:2, Cipín Jan 1:3, Blaženec Dušan 2:2), DDM Soběslav B - TJ Sokol Strakonice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klabík Vilém 2:2, Vondruška Filip 1:3, Holub Martin 3:0, Hložek Tomáš 3:1, body hostů: Chmel Petr I. 2:2, Jungvirt Josef 1:3, Jungvirt Roman 0:4, Hrach František ml. 3:0), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejšek Vojtěch 2:2, Pavlíček Luděk 2:2, Martenek Vladimír 2:1, Krahulec Jiří ml. 3:1, body hostů: Duspiva Martin 2:2, Škoda Petr 4:0, Jabůrek Jan 0:4, Fošum Rudolf 0:3),
12. kolo:
KST Orel ČB C - TJ Šumavan Vimperk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Pavel 1:3, Hornych Pavel 2:2, Šilhavý Petr 2:2, Sassmann Jakub 3:1, body hostů: Krahulec Jiří ml. 4:0, Martenek Vladimír 2:2, Jareš Oldřich 1:3, Pavlíček Luděk 1:3), Velešín - Přídolí B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 3:1, Betka Kamil 2:2, Cipín Jan 1:3, Kamera Josef 2:2, body hostů: Duspiva Martin 1:3, Škoda Petr 4:0, Kureš Vlastislav 3:1, Jabůrek Jan 0:4), SKP Prachatice - DDM Soběslav B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Jiří 2:2, Novák Zdeněk 1:3, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 3:1, body hostů: Hložek Tomáš 4:0, Holub Martin 2:2, Losos Marek 2:2, Losos Lukáš 1:2), TJ Calofrig Borovany A - TJ Sokol Strakonice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cicko Tomáš 2:0, Jindra Zdeněk 2:0, Petrus Michal st. 1:2, Janda Jiří 3:0, body hostů: Chmel Petr I. 0:3, Hrach František ml. 1:2, Jungvirt Josef 1:1, Požárek Jaroslav 0:2), TJ Slavoj Protivín B - TJ Spartak Kaplice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:2, Polanský Milan 0:2, Zoch Samuel 0:2, Klárner Jakub 0:2, body hostů: Janošťák Miroslav 1:0, Kuchta Kamil nejml. 2:0, Kmoch Zdeněk 2:0, Beneš Pavel st. 2:0, Dvořák Jan 1:0), Staving Studená B - KST Orel ČB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastný Tomáš st. 2:2, Maňhal Jan ml. 2:2, Schwarz Miloslav 2:2, Blažek Zdeněk 3:1, body hostů: Kvašnovský Petr 2:2, Brom Jan 2:2, Kahuda Stanislav 3:1, Kocourek Petr 0:4),
13. kolo:
Velešín - Přídolí B - TJ Šumavan Vimperk A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vochozka Roman 2:1, Betka Kamil 0:3, Blaženec Dušan 0:3, Kamera Josef 3:1, body hostů: Krahulec Jiří ml. 4:0, Martenek Vladimír 2:1, Jareš Oldřich 1:2, Pavlíček Luděk 1:2), KST Orel ČB C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sassmann Jakub 3:0, Šilhavý Petr 1:1, Vrzal Pavel 2:1, Hornych Pavel 3:0, body hostů: Duspiva Martin 0:3, Škoda Petr 2:1, Jabůrek Jan 0:3, Soucha Jan 0:2), TJ Calofrig Borovany A - DDM Soběslav B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cicko Tomáš 1:3, Jindra Zdeněk 1:2, Petrus Michal st. 1:2, Janda Jiří 2:2, body hostů: Šindelář Radim 4:0, Hložek Tomáš 3:1, Holub Martin 0:3, Holub Josef 2:1), SKP Prachatice - TJ Sokol Strakonice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Jiří 0:2, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 1:2, body hostů: Chmel Petr I. 3:0, Hrach František ml. 3:0, Jungvirt Josef 1:1, Jungvirt Roman 2:0), Staving Studená B - TJ Spartak Kaplice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastný Tomáš st. 2:1, Maňhal Jan ml. 0:3, Schwarz Miloslav 0:3, Blažek Zdeněk 2:2, body hostů: Janošťák Miroslav 3:1, Kuchta Kamil nejml. 3:0, Kmoch Zdeněk 2:1, Beneš Pavel st. 1:2), TJ Slavoj Protivín B - KST Orel ČB B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:2, Marková Ivana 0:2, Soumar Milan 0:2, Polanský Milan 0:2, body hostů: Kvašnovský Petr 2:0, Brom Jan 2:0, Kahuda Stanislav 2:0, Kocourek Petr 2:0),
14. kolo:
TJ Šumavan Vimperk A - TJ Slavoj Protivín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Jiří ml. 2:0, Martenek Vladimír 2:0, Rejšek Vojtěch 2:1, Pavlíček Luděk 2:1, body hostů: Klárner Jakub 1:2, Levita Bohdan 0:3, Polanský Milan 0:2, Vařečka Pavel 1:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - Staving Studená B 8:9 (body domácích: Duspiva Martin 1:2, Kureš Vlastislav 1:2, Soucha Jan 2:1, WO 4:4, body hostů: Maňhal Jan ml. 2:1, Schwarz Miloslav 0:3, Mastný Tomáš st. 3:0, WO 4:4), TJ Spartak Kaplice B - SKP Prachatice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel st. 2:0, Kmoch Zdeněk 2:0, Kuchta Kamil nejml. 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, body hostů: Wimberský Václav 0:2, Čejka Jiří 0:2, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:2), KST Orel ČB B - TJ Calofrig Borovany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 2:0, Brom Jan 2:0, Kocourek Petr 2:0, Kvašnovský Petr 2:0, body hostů: Cicko Tomáš 0:2, Jindra Zdeněk 0:2, Petrus Michal st. 0:2, Krýsl Martin 0:2), DDM Soběslav B - KST Orel ČB C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 1:3, Losos Marek 0:3, Klabík Vilém 1:2, Hložek Tomáš 3:1, body hostů: Vrzal Pavel 3:1, Hornych Pavel 3:1, Šilhavý Petr 1:2, Vrzal Petr 2:1), TJ Sokol Strakonice A - Velešín - Přídolí B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmel Petr I. 1:3, Jungvirt Josef 1:3, Jungvirt Roman 2:2, Hrach František ml. 2:2, body hostů: Betka Kamil 3:1, Blaženec Dušan 2:2, Cipín Jan 2:2, Vochozka Roman 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Slavoj Protivín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fošum Rudolf 1:1, Jabůrek Jan 2:0, Kureš Vlastislav 3:0, Duspiva Martin 2:0, body hostů: Klárner Jakub 1:2, Marková Ivana 0:2, Levita Bohdan 0:2, Vařečka Pavel 0:2), TJ Šumavan Vimperk A - Staving Studená B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krahulec Jiří ml. 2:0, Martenek Vladimír 2:0, Rejšek Vojtěch 1:2, Pavlíček Luděk 2:0, WO 3:0, body hostů: Mastný Tomáš st. 1:2, Schwarz Miloslav 0:3, Maňhal Jan ml. 1:2, WO 0:3), KST Orel ČB B - SKP Prachatice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 2:1, Brom Jan 2:1, Kocourek Petr 0:3, Kvašnovský Petr 4:0, body hostů: Wimberský Václav 3:1, Čejka Jiří 1:2, Novák Zdeněk 1:2, Předota Karel 0:3), TJ Spartak Kaplice B - TJ Calofrig Borovany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel st. 1:1, Kmoch Zdeněk 2:0, Kuchta Kamil nejml. 3:0, Janošťák Miroslav 2:0, body hostů: Cicko Tomáš 1:2, Jindra Zdeněk 0:2, Petrus Michal st. 0:2, Hosnedl František 0:2), TJ Sokol Strakonice A - KST Orel ČB C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jungvirt Josef 2:2, Jungvirt Roman 1:3, Hrach František ml. 3:1, Chmel Petr I. 2:2, body hostů: Vrzal Petr 1:3, Vrzal Pavel 2:2, Šilhavý Petr 1:3, Hornych Pavel 4:0), DDM Soběslav B - Velešín - Přídolí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 1:3, Klabík Vilém 0:4, Hložek Tomáš 4:0, Šindelář Radim 4:0, body hostů: Kamera Josef 2:2, Betka Kamil 2:2, Blaženec Dušan 1:3, Cipín Jan 2:2),
16. kolo:
DDM Soběslav B - TJ Šumavan Vimperk A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holub Josef 0:2, Šindelář Radim 2:0, Hložek Tomáš 3:0, Holub Martin 0:2, WO 5:0, body hostů: Krahulec Jiří ml. 1:2, Martenek Vladimír 1:2, Jareš Oldřich 2:1, WO 0:5), TJ Sokol Strakonice A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmel Petr I. 1:2, Jungvirt Roman 0:2, Jungvirt Josef 0:3, Hrach František ml. 1:2, body hostů: Škoda Petr 3:0, Kureš Vlastislav 3:0, Jabůrek Jan 3:0, Škoda Zdeněk 0:2), KST Orel ČB C - TJ Spartak Kaplice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Petr 0:4, Hornych Pavel 3:1, Vrzal Pavel 1:3, Sassmann Jakub 3:1, body hostů: Janošťák Miroslav 1:3, Kuchta Kamil nejml. 4:0, Kmoch Zdeněk 2:2, Beneš Pavel st. 2:2), Velešín - Přídolí B - KST Orel ČB B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vochozka Roman 3:1, Betka Kamil 2:2, Cipín Jan 0:4, Kamera Josef 4:0, body hostů: Kvašnovský Petr 1:3, Kahuda Stanislav 2:2, Brom Jan 2:2, Kocourek Petr 2:2), SKP Prachatice - TJ Slavoj Protivín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejka Jiří 2:2, Novák Zdeněk 2:1, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 4:0, body hostů: Polanský Milan 3:1, Levita Bohdan 1:3, Patzelt Pavel 1:2, Vařečka Pavel 1:2), TJ Calofrig Borovany A - Staving Studená B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vojtěch 0:3, Mach Petr 0:2, Hosnedl František 0:3, Cicko Tomáš 2:1, body hostů: Blažek Zdeněk 3:0, Maňhal Jan ml. 2:1, Mastný Tomáš st. 3:0, Schwarz Miloslav 1:1),
17. kolo:
TJ Sokol Strakonice A - TJ Šumavan Vimperk A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 1:2, Chmel Petr I. 1:2, Jungvirt Josef 1:2, Jungvirt Roman 1:3, body hostů: Krahulec Jiří ml. 3:1, Pavlíček Luděk 3:0, Icha Ivan 0:3, Martenek Vladimír 3:0), DDM Soběslav B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Martin 1:2, Vondruška Filip 0:2, Klabík Vilém 0:3, Hložek Tomáš 2:1, body hostů: Škoda Petr 3:0, Kureš Vlastislav 3:0, Duspiva Martin 2:1, Soucha Jan 0:2), Velešín - Přídolí B - TJ Spartak Kaplice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 0:2, Betka Kamil 0:2, Blaženec Dušan 0:3, Kamera Josef 1:2, body hostů: Janošťák Miroslav 3:0, Kuchta Kamil nejml. 3:0, Kmoch Zdeněk 2:0, Beneš Pavel st. 1:1), KST Orel ČB C - KST Orel ČB B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vrzal Pavel 2:2, Hornych Pavel 2:2, Sassmann Jakub 4:0, Vrzal Petr 0:2, WO 0:3, body hostů: Brom Jan 1:3, Kvašnovský Petr 2:1, Kocourek Petr 1:3, Kahuda Stanislav 2:1, WO 3:0), TJ Calofrig Borovany A - TJ Slavoj Protivín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cicko Tomáš 2:0, Jindra Zdeněk 1:1, Mach Petr 2:1, Janda Jiří 3:0, body hostů: Klárner Jakub 2:1, Tománek Jan 0:3, Patzelt Pavel 0:2, Marková Ivana 0:2), SKP Prachatice - Staving Studená B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wimberský Václav 1:1, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:3, Nitrianský Igor 0:2, body hostů: Mastný Tomáš st. 3:0, Schwarz Miloslav 2:0, Blažek Zdeněk 2:0, Maňhal Jan ml. 1:1),
18. kolo:
TJ Šumavan Vimperk A - SKP Prachatice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Jiří ml. 2:0, Pavlíček Luděk 2:0, Jareš Oldřich 3:0, Rejšek Vojtěch 1:1, body hostů: Wimberský Václav 0:3, Čejka Jiří 0:2, Novák Zdeněk 1:1, Předota Karel 0:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Calofrig Borovany A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Duspiva Martin 0:1, Soucha Jan 1:1, Jabůrek Jan 3:0, Kureš Vlastislav 2:0, WO 3:0, body hostů: Cicko Tomáš 2:1, Jindra Zdeněk 0:3, Petrus Michal st. 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Protivín B - KST Orel ČB C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levita Bohdan 0:2, Marková Ivana 1:1, Soumar Milan 0:3, Polanský Milan 0:2, body hostů: Vrzal Petr 2:1, Hornych Pavel 2:0, Nečasová Natálie 2:0, Vrzal Pavel 2:0), Staving Studená B - Velešín - Přídolí B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Zdeněk 2:1, Mastný Tomáš st. 3:0, Maňhal Jan ml. 1:2, Schwarz Miloslav 3:0, body hostů: Kamera Josef 1:2, Betka Kamil 1:2, Blaženec Dušan 0:3, Cipín Jan 1:2), TJ Spartak Kaplice B - DDM Soběslav B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel st. 2:1, Kmoch Zdeněk 2:1, Kuchta Kamil nejml. 2:1, Janošťák Miroslav 3:0, body hostů: Hložek Tomáš 3:0, Holub Martin 0:3, Klabík Vilém 0:3, Vondruška Oldřich 0:3), KST Orel ČB B - TJ Sokol Strakonice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 2:1, Kocourek Petr 2:1, Hořejší Rudolf 1:2, Kvašnovský Petr 3:0, body hostů: Chmel Petr I. 2:1, Hrach František ml. 2:1, Jungvirt Josef 0:3, Jungvirt Roman 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - SKP Prachatice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fošum Rudolf 0:1, Duspiva Martin 2:1, Jabůrek Jan 3:0, Hornych Jiří 2:1, Soucha Jan 2:0, body hostů: Wimberský Václav 2:1, Čejka Jiří 1:2, Novák Zdeněk 0:3, Předota Karel 0:3), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Calofrig Borovany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Zdeněk 1:1, Jareš Oldřich 2:0, Krahulec Jiří ml. 3:0, Pavlíček Luděk 2:0, body hostů: Cicko Tomáš 1:2, Jindra Zdeněk 0:2, Petrus Michal st. 0:2, 0:2), Staving Studená B - KST Orel ČB C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Zdeněk 2:1, Mastný Tomáš st. 2:1, Maňhal Jan ml. 2:1, Schwarz Miloslav 3:0, body hostů: Hornych Pavel 3:0, Šilhavý Petr 0:3, Vrzal Pavel 0:3, Pazderová Klára 0:3), TJ Slavoj Protivín B - Velešín - Přídolí B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levita Bohdan 0:2, Marková Ivana 0:2, Patzelt Pavel 0:3, Klárner Jakub 1:1, body hostů: Blaženec Dušan 3:0, Betka Kamil 2:0, Cipín Jan 2:0, Ferenčík František 1:1), KST Orel ČB B - DDM Soběslav B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kahuda Stanislav 2:2, Brom Jan 2:2, Hořejší Rudolf 3:1, Kocourek Petr 2:2, body hostů: Hložek Tomáš 4:0, Klabík Vilém 1:3, Holub Martin 1:3, Vondruška Filip 1:3), TJ Spartak Kaplice B - TJ Sokol Strakonice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel st. 1:1, Kmoch Zdeněk 2:0, Kuchta Kamil nejml. 3:0, Janošťák Miroslav 2:0, body hostů: Chmel Petr I. 0:3, Jungvirt Josef 0:2, Jungvirt Roman 0:2, Hanuš Václav 1:1),
20. kolo:
TJ Šumavan Vimperk A - TJ Spartak Kaplice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Jiří ml. 4:0, Martenek Vladimír 0:3, Jareš Oldřich 3:1, Pavlíček Luděk 1:3, WO 0:1, body hostů: Janošťák Miroslav 2:2, Kuchta Kamil nejml. 3:1, Kmoch Zdeněk 1:2, Beneš Pavel st. 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - KST Orel ČB B 10:0wo, DDM Soběslav B - TJ Slavoj Protivín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 2:0, Holub Josef 2:0, Klabík Vilém 2:0, Hložek Tomáš 2:0, body hostů: Klárner Jakub 0:2, Polanský Milan 0:2, Marková Ivana 0:2, Levita Bohdan 0:2), TJ Sokol Strakonice A - Staving Studená B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Václav 2:1, Klečka Pavel 1:2, Jungvirt Roman 0:3, Chmel Petr I. 1:3, body hostů: Mastný Tomáš st. 4:0, Maňhal Jan ml. 2:1, Schwarz Miloslav 1:2, Blažek Zdeněk 2:1), KST Orel ČB C - SKP Prachatice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderová Klára 1:1, Vrzal Pavel 2:0, Hornych Pavel 3:0, Nečasová Natálie 2:0, body hostů: Wimberský Václav 1:2, Novák Zdeněk 0:2, Kudrle Martin 0:2, Předota Karel 0:2), Velešín - Přídolí B - TJ Calofrig Borovany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ferenčík František 1:3, Blaženec Dušan 0:4, Betka Kamil 2:1, Kamera Josef 3:1, body hostů: Janda Jiří 3:1, Cicko Tomáš 3:1, Jindra Zdeněk 2:2, Hosnedl František 1:2),
21. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Spartak Kaplice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoda Martin 0:2, Jabůrek Jan 0:2, Duspiva Martin 0:3, Kureš Vlastislav 2:1, body hostů: Janošťák Miroslav 3:0, Kuchta Kamil nejml. 3:0, Kmoch Zdeněk 1:1, Beneš Pavel st. 1:1), TJ Šumavan Vimperk A - KST Orel ČB B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krahulec Jiří ml. 1:0, Martenek Vladimír 2:0, Jareš Oldřich 2:0, Pavlíček Luděk 1:0, WO 3:0, body hostů: Kahuda Stanislav 0:2, Kocourek Petr 0:2, Brom Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Strakonice A - TJ Slavoj Protivín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmel Petr I. 2:0, Jungvirt Josef 2:0, Jungvirt Roman 2:0, Hanuš Václav 2:0, body hostů: Polanský Milan 0:2, Marková Ivana 0:2, Levita Bohdan 0:2, Vařečka Pavel 0:2), DDM Soběslav B - Staving Studená B 7:10 (body domácích: Holub Martin 0:3, Klabík Vilém 0:3, Hložek Tomáš 3:0, WO 4:4, body hostů: Schwarz Miloslav 2:1, Maňhal Jan ml. 2:1, Mastný Tomáš st. 2:1, WO 4:4), Velešín - Přídolí B - SKP Prachatice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cipín Jan 2:0, Kamera Josef 2:0, Betka Kamil 3:0, Blaženec Dušan 2:0, body hostů: Wimberský Václav 0:3, Čejka Jiří 0:2, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:2), KST Orel ČB C - TJ Calofrig Borovany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzal Pavel 3:0, Vrzal Petr 1:1, Nečasová Natálie 1:2, Šilhavý Petr 3:0, body hostů: Cicko Tomáš 2:1, Krýsl Martin 1:2, Petrus Michal st. 0:3, Jindra Zdeněk 0:2),
22. kolo:
KST Orel ČB B - TJ Spartak Kaplice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brom Jan 0:2, Kocourek Petr 0:2, Kahuda Stanislav 0:2, WO 0:3, body hostů: Janošťák Miroslav 2:0, Kuchta Kamil nejml. 2:0, Kmoch Zdeněk 1:0, Beneš Pavel st. 1:0, WO 3:0), Staving Studená B - TJ Slavoj Protivín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brada Adam ml. 1:1, Mastný Tomáš st. 2:0, Maňhal Jan ml. 3:0, Schwarz Miloslav 2:0, body hostů: Topinka Václav 1:2, Vařečka Pavel 0:2, Tománek Jan 0:2, Levita Bohdan 0:2), TJ Calofrig Borovany A - SKP Prachatice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Zdeněk 2:1, Cicko Tomáš 2:0, Petrus Michal st. 2:1, Janda Jiří 3:0, body hostů: Wimberský Václav 2:1, Čejka Jiří 0:3, Kudrle Martin 0:3, Gruber Petr 0:2), Velešín - Přídolí B - KST Orel ČB C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaženec Dušan 0:3, Cipín Jan 2:1, Betka Kamil 2:1, Kamera Josef 4:0, body hostů: Šilhavý Petr 2:2, Vrzal Petr 0:3, Pazderová Klára 1:2, Hornych Pavel 2:1), TJ Sokol Strakonice A - DDM Soběslav B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jungvirt Josef 1:3, Jungvirt Roman 1:3, Hanuš Václav 2:1, Chmel Petr I. 2:2, body hostů: Hložek Tomáš 2:2, Holub Martin 4:0, Klabík Vilém 2:2, Holub Josef 1:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Šumavan Vimperk A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soucha Jan 1:3, Jabůrek Jan 1:3, Kureš Vlastislav 2:1, Hornych Jiří 2:0, Duspiva Martin 0:2, body hostů: Krahulec Jiří ml. 3:1, Pavlíček Luděk 3:1, Jareš Oldřich 2:2, Rejšek Vojtěch 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy