Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž A
1. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov B - KST Orel ČB D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Václav 3:0, Fleischmannová Klára 0:3, Novák Martin 0:3, Laštovička Jan 1:2, body hostů: Hořejší Rudolf 2:1, Janouš Ivan 2:1, Nečasová Natálie 2:1, Vrzal Petr 2:1), SK MARTYNA Malovice A - TJ Spartak Kaplice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 4:0, Milota Miroslav 0:4, Havel Tomáš 0:4, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Pospíšil Jaroslav 2:2, Dvořák Rudolf 2:2, Navara Václav 2:2, Dvořák Jan 2:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Slávia Prachatice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lojka David 2:1, Houška Miroslav 2:1, Troup Miroslav 1:2, Mašek Stanislav 3:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 2:1, Horčica Rostislav 2:1, Batysta Milan 0:3, Kozel Josef 0:3), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Sokol České Budějovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezpalec Martin st. 2:2, Skalák Josef st. 1:3, Skalák Josef ml. 3:1, Kučera Karel 2:2, body hostů: Klečka Jiří 2:2, Volavková Kateřina 0:4, Pazderová Klára 2:2, Staněk Petr 4:0), SK Žimutice A - SK Pedagog ČB B 10:0wo,
2. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Spartak Kaplice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Václav 1:1, Chaloupka Pavel 0:2, Vondrák Zdeněk st. 0:3, Novák Martin 1:2, body hostů: Dvořák Rudolf 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Dvořák Jan 1:1, Navara Václav 2:0), SK MARTYNA Malovice A - KST Orel ČB D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 3:0, Kadlec Pavel 2:1, Milota Miroslav 0:3, Kolář Otakar 3:1, body hostů: Blažek Bohumír 2:2, Šašek Vladimír 2:1, Zeis Vladimír 1:2, Nešpol Zdeněk 0:3), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol Křemže - Holubov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Miroslav 1:2, Hošna Jiří 0:2, Lojka David 1:2, Blábolil Milan 0:3, body hostů: Opelka Jaroslav 3:0, Dobrovodský Martin 2:1, Kudláček Zbyněk 3:0, Mandát Jiří 1:1), SKST Týn nad Vltavou A - SK Pedagog ČB B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalák Josef ml. 3:1, Bezpalec Martin st. 2:2, Skalák Josef st. 1:2, Kučera Karel 2:2, body hostů: Čelikovský Jakub 4:0, Kárník Pavel 2:2, Farník Jiří 0:4, Founě Jiří 1:2), SK Žimutice A - TJ Sokol České Budějovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Arnošt 3:1, Šálený Zdeněk 2:2, Volek Petr 1:2, Barták Kamil 3:1, body hostů: Kaisler Robert 1:3, Klečka Jiří 2:2, Zdrha David 0:4, Staněk Petr 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaisler Robert 3:0, Trnka Tadeáš 1:1, Pazderová Klára 1:2, Klečka Jiří 3:0, body hostů: Novák Václav 1:2, Laštovička Jan 1:2, Fleischmannová Klára 1:2, Novák Martin 0:2), SK Pedagog ČB B - SK MARTYNA Malovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 1:3, Farník Jiří 2:2, Founě Jiří 3:1, Čelikovský Jakub 2:2, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Krotký Marek 3:1, Kadlec Pavel 1:3, Milota Miroslav 0:4), TJ Slávia Prachatice A - SKST Týn nad Vltavou A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulhánek Tomáš 1:3, Horčica Michal 2:2, Horčica Rostislav 1:2, Batysta Milan 1:3, body hostů: Kučera Karel 3:1, Skalák Josef ml. 4:0, Bezpalec Martin st. 2:2, Skalák Josef st. 1:2), TJ Sokol Křemže - Holubov A - SK Žimutice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikeš Dalibor 3:0, Reitinger Jiří 1:2, Dobrovodský Martin 2:1, Opelka Jaroslav 2:1, body hostů: Barták Kamil 2:1, Pražák Arnošt 1:2, Volek Petr 1:2, Šálený Zdeněk 0:3), KST Orel ČB D - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šašek Vladimír 0:1, Nečasová Natálie 2:0, Janouš Ivan 3:0, Hořejší Rudolf 2:0, WO 3:0, body hostů: Houška Miroslav 1:2, Troup Miroslav 0:3, Hošna Jiří 0:2, WO 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol České Budějovice B - SK MARTYNA Malovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaisler Robert 2:2, Klečka Jiří 2:2, Trnka Tadeáš 2:2, Staněk Petr 2:2, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Krotký Marek 4:0, Plojhar Tomáš 0:4, Plojhar Ota 0:4), SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Founě Jiří 1:2, Zeman Tomáš 2:1, Farník Jiří 2:1, body hostů: Novák Václav 2:1, Laštovička Jan 2:1, Novák Martin 0:3, Fleischmannová Klára 0:3), TJ Slávia Prachatice A - SK Žimutice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Tomáš 3:1, Horčica Michal 3:1, Horčica Rostislav 2:1, Kozel Josef 1:3, body hostů: Barták Kamil 2:2, Pražák Arnošt 2:2, Volek Petr 0:4, Šálený Zdeněk 2:1), TJ Sokol Křemže - Holubov A - SKST Týn nad Vltavou A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikeš Dalibor 3:1, Reitinger Jiří 2:1, Dobrovodský Martin 0:3, Opelka Jaroslav 4:0, body hostů: Skalák Josef ml. 2:2, Kučera Karel 2:2, Bezpalec Martin st. 1:2, Skalák Josef st. 0:3), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 2:0, Dvořák Rudolf 2:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, Navara Václav 2:0, body hostů: Návara Karel 0:3, Vrábek Otto 0:2, Prokop Václav 0:2, Joun Luděk 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Václav 2:1, Novák Martin 0:2, Fleischmannová Klára 1:2, Laštovička Jan 0:3, body hostů: Lojka David 1:2, Malčák Karel 3:0, Paleček Vladimír 3:0, Houška Miroslav 1:1), SKST Týn nad Vltavou A - KST Orel ČB D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalák Josef ml. 3:1, Bezpalec Martin st. 2:1, Kučera Karel 3:0, Skalák Josef st. 2:2, body hostů: Šašek Vladimír 0:4, Zeis Vladimír 0:4, Hořejší Rudolf 1:2, Vrzal Petr 3:0), SK Žimutice A - TJ Spartak Kaplice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pražák Arnošt 2:2, Hrůza Pavel 1:2, Volek Petr 2:1, Barták Kamil 2:1, WO 1:0, body hostů: Dvořák Rudolf 3:1, Pospíšil Jaroslav 1:2, Navara Václav 1:2, Dvořák Jan 1:2, WO 0:1), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Slávia Prachatice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jiří 2:2, Kaisler Robert 3:1, Trnka Tadeáš 1:2, Staněk Petr 3:1, body hostů: Kulhánek Tomáš 4:0, Horčica Rostislav 0:4, Batysta Milan 2:2, Kozel Josef 0:3), SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Křemže - Holubov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Farník Jiří 2:2, Founě Jiří 2:2, Zeman Tomáš 2:2, Čelikovský Jakub 2:2, body hostů: Zikeš Dalibor 4:0, Opelka Jaroslav 4:0, Dobrovodský Martin 0:4, Mandát Jiří 0:4),
6. kolo:
SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 2:0, Milota Miroslav 1:1, Kadlec Pavel 2:1, Kolář Otakar 3:0, body hostů: Lojka David 0:3, Malčák Karel 2:1, Paleček Vladimír 0:2, Houška Miroslav 0:2), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Spartak Kaplice C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalák Josef ml. 3:0, Bezpalec Martin st. 2:1, Skalák Josef st. 2:1, Kučera Karel 3:0, body hostů: Dvořák Rudolf 2:1, Navara Václav 0:3, Kratochvílová Mirka 0:3, Dvořák Jan 0:3), SK Žimutice A - KST Orel ČB D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pražák Arnošt 2:0, Šálený Miroslav 1:1, Hrůza Pavel 1:2, Barták Kamil 2:0, WO 3:0, body hostů: Vrzal Petr 2:1, Nečasová Natálie 1:2, Šašek Vladimír 0:3, WO 0:3), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Křemže - Holubov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Petr 3:0, Kaisler Robert 0:2, Trnka Tadeáš 2:1, Klečka Jiří 3:0, body hostů: Opelka Jaroslav 2:1, Reitinger Jiří 1:2, Dobrovodský Martin 0:3, Mandát Jiří 0:2), SK Pedagog ČB B - TJ Slávia Prachatice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Founě Jiří 1:1, Zeman Tomáš 2:1, Farník Jiří 3:0, body hostů: Horčica Michal 1:2, Batysta Milan 0:3, Horčica Rostislav 1:2, Kozel Josef 0:2),
7. kolo:
TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Tomáš 3:1, Horčica Michal 3:1, Batysta Milan 2:1, Kozel Josef 1:3, body hostů: Novák Václav 3:1, Laštovička Jan 2:2, Novák Martin 0:4, Fleischmannová Klára 1:2), TJ Sokol Křemže - Holubov A - SK MARTYNA Malovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikeš Dalibor 3:0, Kudláček Zbyněk 2:1, Dobrovodský Martin 0:3, Opelka Jaroslav 3:0, body hostů: Kolář Otakar 1:2, Krotký Marek 2:1, Kadlec Pavel 1:2, Milota Miroslav 0:3), KST Orel ČB D - TJ Sokol České Budějovice B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nečasová Natálie 1:1, Vrzal Petr 1:1, Šašek Vladimír 0:3, WO 0:4, body hostů: Klečka Jiří 2:1, Kaisler Robert 2:0, Pazderová Klára 1:0, Volavková Kateřina 0:1, WO 4:0), TJ Spartak Kaplice C - SK Pedagog ČB B 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navara Václav 2:0, Dvořák Rudolf 2:0, Dvořák Jan 3:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, body hostů: Farník Jiří 0:3, Kárník Pavel 0:3, Founě Jiří 0:2, Zeman Tomáš 0:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - SKST Týn nad Vltavou A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malčák Karel 0:3, Lojka David 0:2, Paleček Vladimír 1:2, Houška Miroslav 1:2, body hostů: Kučera Karel 3:0, Skalák Josef ml. 1:2, Bezpalec Martin st. 3:0, Skalák Josef st. 2:0),
8. kolo:
TJ Slávia Prachatice A - SK MARTYNA Malovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Tomáš 3:1, Horčica Rostislav 2:2, Stolz Karel 0:3, Kozel Josef 1:3, body hostů: Krotký Marek 3:1, Kolář Otakar 3:1, Kadlec Pavel 3:1, Plojhar Ota 0:3), TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reitinger Jiří 2:1, Kudláček Zbyněk 1:2, Dobrovodský Martin 2:1, Zikeš Dalibor 4:0, body hostů: Novák Václav 3:1, Laštovička Jan 1:2, Novák Martin 0:3, Fleischmannová Klára 0:3), KST Orel ČB D - SK Pedagog ČB B 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nečasová Natálie 1:1, Vrzal Petr 0:2, Šašek Vladimír 0:3, WO 0:4, body hostů: Naziri Masoud 3:0, Farník Jiří 2:0, Kárník Pavel 1:0, Founě Jiří 0:1, WO 4:0), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol České Budějovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 2:2, Navara Václav 3:1, Kratochvílová Mirka 0:3, Dvořák Rudolf 4:0, body hostů: Staněk Petr 2:2, Kaisler Robert 3:1, Zdrha David 1:3, Havránek Ladislav 0:3), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - SK Žimutice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paleček Vladimír 2:1, Houška Miroslav 0:3, Malčák Karel 0:3, Lojka David 1:3, body hostů: Barták Kamil 3:1, Pražák Arnošt 3:0, Volek Petr 2:1, Šálený Zdeněk 2:1),
9. kolo:
SKST Týn nad Vltavou A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezpalec Martin st. 2:1, Skalák Josef st. 0:2, Kučera Karel 3:0, Skalák Josef ml. 3:0, body hostů: Novák Václav 2:1, Laštovička Jan 1:2, Fleischmannová Klára 0:3, Novák Martin 0:2), SK Žimutice A - SK MARTYNA Malovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Arnošt 2:2, Šálený Zdeněk 3:1, Volek Petr 2:2, Barták Kamil 2:2, body hostů: Kolář Otakar 2:2, Krotký Marek 2:2, Kadlec Pavel 3:1, Plojhar Tomáš 0:4), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaisler Robert 2:0, Trnka Tadeáš 2:0, Kašparů Pavel 2:1, Klečka Jiří 3:0, body hostů: Paleček Vladimír 0:3, Malčák Karel 1:2, Lojka David 0:2, Houška Miroslav 0:2), TJ Slávia Prachatice A - KST Orel ČB D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Batysta Milan 0:4, Kozel Josef 1:3, Horčica Michal 4:0, Kulhánek Tomáš 4:0, body hostů: Hořejší Rudolf 2:2, Nečasová Natálie 1:3, Pazderová Klára 2:2, Vrzal Petr 2:2), TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Spartak Kaplice C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valert Radomír 0:2, Vaněček Michal 0:2, Brouček Jakub 0:2, Mandát Jiří 0:2, body hostů: Dvořák Rudolf 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Dvořák Jan 2:0, Navara Václav 2:0),
10. kolo:
SKST Týn nad Vltavou A - SK MARTYNA Malovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Karel 4:0, Bezpalec Martin st. 1:2, Skalák Josef st. 1:2, Skalák Josef ml. 3:1, body hostů: Kolář Otakar 3:1, Kadlec Pavel 2:2, Krotký Marek 0:3, Havel Tomáš 0:3), SK Žimutice A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pražák Arnošt 2:1, Šálený Zdeněk 2:1, Volek Petr 1:2, Barták Kamil 3:0, body hostů: Novák Václav 3:0, Laštovička Jan 1:2, Novák Martin 0:3, Fleischmannová Klára 0:3), SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Farník Jiří 2:1, Founě Jiří 2:1, Čelikovský Jakub 1:2, body hostů: Lojka David 0:3, Malčák Karel 2:1, Paleček Vladimír 2:1, Houška Miroslav 0:3), TJ Slávia Prachatice A - TJ Spartak Kaplice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Josef 0:3, Mrkvička Jaroslav 0:2, Batysta Milan 0:3, Kulhánek Tomáš 2:1, body hostů: Navara Václav 3:0, Dvořák Rudolf 3:0, Dvořák Jan 2:1, Pospíšil Jaroslav 1:1), TJ Sokol Křemže - Holubov A - KST Orel ČB D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikeš Dalibor 2:0, Kudláček Zbyněk 1:1, Dobrovodský Martin 2:1, Opelka Jaroslav 3:0, body hostů: Pazderová Klára 0:3, Nečasová Natálie 2:1, Vrzal Petr 0:2, Šašek Vladimír 0:2),
11. kolo:
SKST Týn nad Vltavou A - SK Žimutice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Karel 3:1, Bezpalec Martin st. 1:1, Skalák Josef st. 1:3, Skalák Josef ml. 1:3, Melounek Pavel 2:0, body hostů: Barták Kamil 3:1, Volek Petr 2:2, Pražák Arnošt 3:1, Šálený Zdeněk 0:4), TJ Sokol České Budějovice B - SK Pedagog ČB B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaisler Robert 4:0, Trnka Tadeáš 1:2, Kašparů Pavel 1:2, Staněk Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Farník Jiří 1:2, Founě Jiří 1:3, Kárník Pavel 1:2, Zeman Tomáš 1:2, WO 1:0), TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Křemže - Holubov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schrenk Libor 0:2, Horčica Rostislav 1:1, Kulhánek Tomáš 0:3, Houška Jan 0:2, body hostů: Zikeš Dalibor 3:0, Opelka Jaroslav 1:1, Dobrovodský Martin 2:0, Kudláček Zbyněk 2:0), KST Orel ČB D - TJ Spartak Kaplice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 0:3, Pazderová Klára 0:2, Vrzal Petr 0:3, Nečasová Natálie 2:1, body hostů: Dvořák Rudolf 3:0, Navara Václav 2:1, Pospíšil Jaroslav 2:1, Dvořák Jan 2:0), TJ Sokol Křemže - Holubov B - SK MARTYNA Malovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laštovička Jan 0:2, Fleischmannová Klára 1:1, Novák Martin 0:3, Novák Václav 1:2, body hostů: Kadlec Pavel 2:1, Kolář Otakar 3:0, Krotký Marek 2:0, Milota Miroslav 1:1),
12. kolo:
KST Orel ČB D - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Rudolf 2:1, Blažek Bohumír 1:1, Pazderová Klára 2:1, Nečasová Natálie 3:0, body hostů: Novák Václav 2:1, Laštovička Jan 1:2, Novák Martin 0:3, Fleischmannová Klára 0:2), TJ Spartak Kaplice C - SK MARTYNA Malovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navara Václav 2:1, Dvořák Jan 1:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Dvořák Rudolf 3:0, body hostů: Kolář Otakar 2:1, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:3, Plojhar Tomáš 0:2), TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horčica Rostislav 1:2, Batysta Milan 1:2, Kulhánek Tomáš 3:0, Horčica Michal 4:0, body hostů: Paleček Vladimír 2:2, Lojka David 1:2, Malčák Karel 1:2, Houška Miroslav 0:3), TJ Sokol České Budějovice B - SKST Týn nad Vltavou A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zdrha David 1:2, Kašparů Pavel 0:3, Trnka Tadeáš 2:1, WO 0:4, body hostů: Kučera Karel 2:0, Skalák Josef ml. 1:1, Skalák Josef st. 3:0, Bezpalec Martin st. 0:2, WO 4:0), SK Pedagog ČB B - SK Žimutice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Farník Jiří 1:1, Founě Jiří 2:1, Čelikovský Jakub 3:0, body hostů: Barták Kamil 2:1, Pražák Arnošt 0:3, Volek Petr 0:3, Šálený Miroslav 0:2),
13. kolo:
TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navara Václav 1:1, Dvořák Jan 2:0, Dvořák Rudolf 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, body hostů: Novák Václav 2:1, Laštovička Jan 0:3, Novák Martin 0:2, Vondrák Zdeněk st. 0:2), KST Orel ČB D - SK MARTYNA Malovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderová Klára 1:2, Hořejší Rudolf 0:2, Blažek Bohumír 1:2, Nečasová Natálie 1:3, Vrzal Petr 1:0, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Krotký Marek 3:0, Milota Miroslav 2:1, Havel Tomáš 0:3), TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikeš Dalibor 4:0, Dobrovodský Martin 2:2, Kudláček Zbyněk 1:2, Opelka Jaroslav 2:2, body hostů: Lojka David 3:1, Malčák Karel 1:3, Paleček Vladimír 2:2, Hošna Jiří 0:3), SK Pedagog ČB B - SKST Týn nad Vltavou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 1:2, Farník Jiří 3:0, Zeman Tomáš 2:1, Čelikovský Jakub 3:0, body hostů: Kučera Karel 2:1, Skalák Josef ml. 0:3, Bezpalec Martin st. 1:2, Skalák Josef st. 0:3), TJ Sokol České Budějovice B - SK Žimutice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Petr 3:0, Kaisler Robert 2:0, Zdrha David 2:1, Volavková Kateřina 2:1, body hostů: Barták Kamil 1:2, Pražák Arnošt 0:3, Volek Petr 1:2, Šálený Zdeněk 0:2),
14. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol České Budějovice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laštovička Jan 2:2, Fleischmannová Klára 1:3, Novák Martin 0:3, Novák Václav 4:0, body hostů: Kaisler Robert 3:1, Zdrha David 3:1, Volavková Kateřina 2:2, Tunka Tomáš 0:3), SK MARTYNA Malovice A - SK Pedagog ČB B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 3:0, Kadlec Pavel 2:1, Milota Miroslav 0:1, Kolář Otakar 4:0, Plojhar Ota 0:2, body hostů: Čelikovský Jakub 2:2, Farník Jiří 1:2, Kárník Pavel 1:2, 0:3), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Slávia Prachatice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Karel 2:0, Bezpalec Martin st. 2:0, Skalák Josef st. 3:0, Skalák Josef ml. 2:0, body hostů: Houška Jan 0:3, Tkáč Juraj 0:2, Pešek Adolf 0:2, Lang Ladislav 0:2), SK Žimutice A - TJ Sokol Křemže - Holubov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volek Petr 2:2, Hrůza Pavel 0:2, Šálený Miroslav 0:3, Barták Kamil 3:1, Šálený Zdeněk 1:0, body hostů: Reitinger Jiří 2:2, Zikeš Dalibor 4:0, Dobrovodský Martin 1:2, Kudláček Zbyněk 1:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - KST Orel ČB D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paleček Vladimír 3:1, Malčák Karel 2:2, Houška Miroslav 1:3, Lojka David 2:2, body hostů: Blažek Bohumír 2:2, Hořejší Rudolf 1:3, Nečasová Natálie 4:0, Vrzal Petr 1:3),
15. kolo:
SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol České Budějovice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krotký Marek 3:1, Kadlec Pavel 0:4, Milota Miroslav 0:3, Kolář Otakar 3:0, WO 1:0, body hostů: Staněk Petr 3:0, Kaisler Robert 2:2, Trnka Tadeáš 2:2, Zdrha David 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Křemže - Holubov B - SK Pedagog ČB B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laštovička Jan 0:2, Fleischmannová Klára 0:2, Novák Martin 0:3, Novák Václav 1:1, body hostů: Founě Jiří 3:0, Čelikovský Jakub 2:0, Kárník Pavel 1:1, Farník Jiří 2:0), SK Žimutice A - TJ Slávia Prachatice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Jan 2:1, Šálený Zdeněk 2:1, Volek Petr 1:2, Barták Kamil 3:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 2:1, Horčica Rostislav 0:3, Kozel Josef 2:1, Stolz Karel 0:3), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Sokol Křemže - Holubov A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Karel 3:1, Bezpalec Martin st. 2:1, Skalák Josef st. 2:1, Skalák Josef ml. 3:1, body hostů: Zikeš Dalibor 3:1, Opelka Jaroslav 1:3, Valert Radomír 0:3, Mandát Jiří 0:3), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Spartak Kaplice C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lojka David 3:1, Mašek Stanislav 0:4, Houška Miroslav 2:1, Malčák Karel 2:2, body hostů: Dvořák Rudolf 3:1, Pospíšil Jaroslav 1:3, Dvořák Jan 3:1, Navara Václav 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lojka David 2:1, Malčák Karel 1:2, Paleček Vladimír 2:1, Houška Miroslav 4:0, body hostů: Novák Václav 3:1, Laštovička Jan 1:2, Fleischmannová Klára 0:3, 0:3), KST Orel ČB D - SKST Týn nad Vltavou A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vrzal Petr 0:3, Hořejší Rudolf 2:1, Nečasová Natálie 1:2, Janouš Ivan 1:2, WO 5:0, body hostů: Skalák Josef st. 2:2, Bezpalec Martin st. 3:1, Skalák Josef ml. 3:1, WO 0:5), TJ Spartak Kaplice C - SK Žimutice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 3:0, Dvořák Jan 1:1, Navara Václav 2:1, Dvořák Rudolf 3:0, body hostů: Barták Kamil 0:3, Hrůza Jan 2:1, Volek Petr 0:3, Pražák Arnošt 0:2), TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol České Budějovice B 10:0wo, TJ Sokol Křemže - Holubov A - SK Pedagog ČB B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikeš Dalibor 3:0, Reitinger Jiří 2:1, Dobrovodský Martin 1:2, Opelka Jaroslav 3:1, body hostů: Čelikovský Jakub 1:3, Farník Jiří 3:0, Kárník Pavel 0:3, Founě Jiří 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Nová Ves u ČB A - SK MARTYNA Malovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paleček Vladimír 2:2, Houška Miroslav 2:2, Malčák Karel 2:2, Lojka David 2:2, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Krotký Marek 4:0, Milota Miroslav 0:4, Plojhar Ota 0:4), TJ Spartak Kaplice C - SKST Týn nad Vltavou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 3:1, Dvořák Jan 2:2, Navara Václav 1:3, Dvořák Rudolf 3:1, body hostů: Kučera Karel 3:1, Skalák Josef ml. 2:2, Skalák Josef st. 1:3, Bezpalec Martin st. 1:3), KST Orel ČB D - SK Žimutice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořejší Rudolf 2:2, Vrzal Petr 2:1, Nečasová Natálie 1:2, Pazderová Klára 1:3, body hostů: Barták Kamil 4:0, Hrůza Jan 3:1, Volek Petr 0:3, Šálený Zdeněk 1:2), TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol České Budějovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikeš Dalibor 2:0, Reitinger Jiří 2:0, Kudláček Zbyněk 2:1, Opelka Jaroslav 2:0, body hostů: Kaisler Robert 0:3, Trnka Tadeáš 1:1, Zdrha David 0:2, Kašparů Pavel 0:2), TJ Slávia Prachatice A - SK Pedagog ČB B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stolz Karel 2:0, Kozel Josef 2:0, Horčica Rostislav 3:0, Kulhánek Tomáš 2:0, body hostů: Farník Jiří 0:3, Pešl Ladislav 0:2, Bruckmüller Josef 0:2, Prskavec Petr 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Slávia Prachatice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštovička Jan 3:1, Fleischmannová Klára 1:3, Novák Martin 1:3, Novák Václav 3:1, body hostů: Kulhánek Tomáš 3:1, Horčica Michal 3:1, Horčica Rostislav 2:2, Pešek Adolf 0:4), SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Křemže - Holubov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 2:1, Krotký Marek 2:1, Havel Tomáš 0:4, body hostů: Zikeš Dalibor 4:0, Opelka Jaroslav 1:2, Reitinger Jiří 2:1, Kudláček Zbyněk 2:1), TJ Sokol České Budějovice B - KST Orel ČB D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klečka Jiří 3:0, Trnka Tadeáš 2:0, Kaisler Robert 2:1, Staněk Petr 1:0, WO 0:2, body hostů: Blažek Bohumír 0:3, Nečasová Natálie 1:1, Vrzal Petr 0:2, Pazderová Klára 0:2, WO 2:0), SK Pedagog ČB B - TJ Spartak Kaplice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Farník Jiří 2:1, Zeman Tomáš 2:1, Founě Jiří 2:2, body hostů: Dvořák Jan 0:3, Dvořák Rudolf 2:1, Pospíšil Jaroslav 2:1, Navara Václav 0:3, Kratochvílová Mirka 0:1), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melounek Pavel 1:3, Bezpalec Martin st. 2:2, Skalák Josef st. 2:2, Skalák Josef ml. 3:1, body hostů: Paleček Vladimír 4:0, Malčák Karel 1:3, Lojka David 3:1, Houška Miroslav 0:4),
19. kolo:
SK MARTYNA Malovice A - TJ Slávia Prachatice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 4:0, Milota Miroslav 2:2, Plojhar Ota 0:4, Kadlec Pavel 2:2, body hostů: Horčica Rostislav 3:1, Batysta Milan 2:2, Kozel Josef 2:2, Stolz Karel 1:3), TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol Křemže - Holubov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Martin 2:2, Novák Václav 3:1, Laštovička Jan 3:1, Fleischmannová Klára 1:3, body hostů: Zikeš Dalibor 3:1, Dobrovodský Martin 3:1, Kudláček Zbyněk 1:3, Mandát Jiří 0:4), SK Pedagog ČB B - KST Orel ČB D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kárník Pavel 4:0, Farník Jiří 2:1, Founě Jiří 2:1, Čelikovský Jakub 2:2, body hostů: Nečasová Natálie 1:3, Blažek Bohumír 1:3, Vrzal Petr 2:1, Pazderová Klára 0:3), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Spartak Kaplice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Tadeáš 2:2, Kaisler Robert 3:1, Kašparů Pavel 0:4, Staněk Petr 4:0, body hostů: Dvořák Jan 1:3, Dvořák Rudolf 2:2, Pospíšil Jaroslav 3:1, Navara Václav 1:3), SK Žimutice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Jan 3:0, Šálený Zdeněk 2:1, Volek Petr 1:2, Barták Kamil 3:1, body hostů: Paleček Vladimír 2:2, Lojka David 1:2, Malčák Karel 1:2, Houška Miroslav 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov B - SKST Týn nad Vltavou A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštovička Jan 1:2, Novák Martin 0:3, Fleischmannová Klára 0:3, Novák Václav 3:1, body hostů: Kučera Karel 4:0, Skalák Josef ml. 2:1, Bezpalec Martin st. 1:2, Skalák Josef st. 2:1), SK MARTYNA Malovice A - SK Žimutice A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krotký Marek 3:1, Plojhar Ota 0:4, Kolář Otakar 4:0, WO 0:5, body hostů: Barták Kamil 2:1, Volek Petr 1:2, Šálený Miroslav 1:2, Šálený Zdeněk 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol České Budějovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lojka David 2:1, Malčák Karel 1:2, Mašek Stanislav 2:1, Paleček Vladimír 3:0, body hostů: Kaisler Robert 2:1, Trnka Tadeáš 1:2, Zdrha David 1:2, Volavková Kateřina 0:3), KST Orel ČB D - TJ Slávia Prachatice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderová Klára 2:1, Vrzal Petr 2:1, Nečasová Natálie 3:0, Hořejší Rudolf 2:2, body hostů: Horčica Michal 1:3, Kulhánek Tomáš 2:1, Kozel Josef 0:3, Stolz Karel 1:2), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Křemže - Holubov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:2, Dvořák Jan 1:3, Navara Václav 1:3, Dvořák Rudolf 3:1, body hostů: Zikeš Dalibor 4:0, Reitinger Jiří 1:3, Opelka Jaroslav 2:2, Kudláček Zbyněk 2:2),
21. kolo:
SK MARTYNA Malovice A - SKST Týn nad Vltavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 3:1, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 0:4, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Kučera Karel 3:1, Skalák Josef ml. 2:2, Bezpalec Martin st. 2:2, Skalák Josef st. 1:3), TJ Sokol Křemže - Holubov B - SK Žimutice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laštovička Jan 2:1, Fleischmannová Klára 0:3, Novák Martin 0:3, Novák Václav 2:1, body hostů: Barták Kamil 3:0, Hrůza Jan 3:0, Volek Petr 1:1, Hrůza Pavel 1:2, Šálený Zdeněk 0:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - SK Pedagog ČB B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lojka David 0:3, Mašek Stanislav 2:1, Malčák Karel 0:3, Paleček Vladimír 1:3, body hostů: Founě Jiří 4:0, Farník Jiří 1:2, Kárník Pavel 3:0, Zeman Tomáš 2:1), TJ Spartak Kaplice C - TJ Slávia Prachatice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Rudolf 2:0, Navara Václav 1:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Dvořák Jan 3:0, body hostů: Tkáč Juraj 0:3, Kulhánek Tomáš 1:1, Lang Ladislav 0:2, Houška Jan 0:2, Pešek Adolf 0:1), KST Orel ČB D - TJ Sokol Křemže - Holubov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pazderová Klára 3:1, Nečasová Natálie 1:2, Vrzal Petr 0:3, Blažek Bohumír 2:2, body hostů: Opelka Jaroslav 2:2, Reitinger Jiří 4:0, Dobrovodský Martin 1:2, Kudláček Zbyněk 1:2),
22. kolo:
SK Žimutice A - SKST Týn nad Vltavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volek Petr 2:2, Šálený Zdeněk 2:2, Šálený Miroslav 0:2, Barták Kamil 3:1, Hrůza Pavel 0:2, body hostů: Kučera Karel 3:1, Skalák Josef ml. 4:0, Skalák Josef st. 1:3, Melounek Pavel 1:3), SK Pedagog ČB B - TJ Sokol České Budějovice B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kárník Pavel 4:0, Farník Jiří 3:1, Čelikovský Jakub 1:2, WO 1:4, body hostů: Staněk Petr 0:2, Klečka Jiří 2:1, Kaisler Robert 1:2, Trnka Tadeáš 0:3, WO 4:1), TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Slávia Prachatice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reitinger Jiří 3:1, Kudláček Zbyněk 2:1, Valert Radomír 1:2, Opelka Jaroslav 3:1, body hostů: Kulhánek Tomáš 3:1, Horčica Michal 1:3, Horčica Rostislav 1:2, Kozel Josef 0:3), TJ Spartak Kaplice C - KST Orel ČB D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 2:0, Navara Václav 1:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, Dvořák Rudolf 3:0, Michalisko David 0:1, body hostů: Janouš Ivan 1:2, Vrzal Petr 0:3, Blažek Bohumír 0:2, Šašek Vladimír 0:2), SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 4:0, Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Novák Václav 2:2, Laštovička Jan 2:2, Fleischmannová Klára 1:2, Novák Martin 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy