Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž B
1. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Slovan Černý Dub A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaluš Libor 2:2, Soukup Lukáš 2:2, Poklop Kamil 1:3, Holík Bohuslav 4:0, body hostů: Kubíček Petr 1:3, Svoboda Petr 3:1, Charvát Karel 2:2, Húska Radek 1:3), TJ Sokol Písek A - TJ Osek A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Martin 0:3, Bílý Marek 0:2, Koza Tobiáš 1:2, Hanus Michal 1:2, body hostů: Holman Libor 3:0, Peterka Václav 1:2, Vejda Miroslav 3:0, Brandýs František 2:0), ST Svatá Maří A - TJ Sokol Lhenice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocourek Milan 0:3, Vašátko Zdeněk 2:0, Fleišman Jaroslav 0:3, Schoř Libor 1:2, body hostů: Fišer Martin 2:1, Dubravcová Aneta 2:1, Halabrín Milan st. 3:0, Fišerová Iveta 1:1), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Strakonice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivanec Josef 2:1, Soukup Miloslav ml. 2:0, Šavrda Karel 1:2, Vokroj Zdeněk 3:0, body hostů: Matějka Jan 2:1, Požárek Jaroslav 1:2, Zborník Jaroslav 0:3, Dobeš jiří 0:2), TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Vodňany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mácha Luboš st. 3:1, Švára Petr 1:3, Mácha Luboš ml. 4:0, Černý Petr 1:3, body hostů: Šottner Jiří 2:2, Šimoník Vladimír 2:2, Bílý Michal 3:1, Bečvář Pavel 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Mirotice A - TJ Slovan Černý Dub A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motejzik Zbyněk 2:1, Vašek Jan 2:1, Břicháček Lukáš 2:1, Karas Jaroslav ml. 2:1, body hostů: Kubíček Petr 0:3, Svoboda Petr 2:1, Charvát Karel 2:1, Pešl Miroslav 0:3), TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Lhenice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílý Marek 0:4, Černohorský Martin 3:0, Ďurišová Kateřina 1:2, Hanus Michal 1:3, body hostů: Dubravcová Aneta 2:2, Fišer Martin 3:1, Halabrín Milan st. 3:0, Fišerová Iveta 1:2), ST Svatá Maří A - TJ Osek A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schoř Libor 0:2, Kocourek Milan 0:2, Macorlík Petr 0:3, Vašátko Zdeněk 2:1, body hostů: Holman Libor 3:0, Peterka Václav 3:0, Brandýs František 1:1, Vejda Miroslav 1:1), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Vodňany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivanec Josef 0:4, Soukup Miloslav ml. 3:1, Šavrda Karel 1:3, Vokroj Zdeněk 4:0, body hostů: Šottner Jiří 1:3, Turek Václav 3:1, Bílý Michal 2:2, Bečvář Pavel 2:2), TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Strakonice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mácha Luboš st. 3:0, Švára Petr 1:1, Mácha Luboš ml. 3:0, Černý Petr 2:1, body hostů: Matějka Jan 1:2, Dobeš jiří 1:2, Křivanec Miroslav 0:3, Fix Milan 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Strakonice B - ČZ Strakonice Elektrostav C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Požárek Jaroslav 1:2, Dobeš jiří 0:3, Matějka Jan 0:3, Hynek Otakar ml. 3:0, body hostů: Holík Bohuslav 3:0, Poklop Kamil 2:1, Soukup Lukáš 1:2, Chaluš Libor 2:1), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Mirotice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 2:2, David Jaroslav 4:0, Šimoník Vladimír 1:3, Bílý Michal 0:4, body hostů: Karas Jaroslav ml. 3:1, Vašek Jan 2:2, Motejzik Zbyněk 1:3, Břicháček Lukáš 3:1), TJ Osek A - TJ Třebohostice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holman Libor 1:0, Brandýs František 2:0, Vejda Miroslav 2:0, Peterka Václav 2:0, WO 1:0, body hostů: Soukup Miloslav ml. 0:2, Vokroj Zdeněk 0:2, Krejčí Karel 0:2, Šavrda Karel 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Milevsko A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišerová Iveta 2:2, Traxler František 2:1, Halabrín Milan st. 1:2, Fišer Martin 4:0, body hostů: Kolář Tomáš 3:1, Mácha Luboš st. 1:3, Petr Zdeněk 1:2, Černý Petr 0:3), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Písek A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Petr 1:1, Svoboda Petr 2:0, Húska Radek 3:0, Charvát Karel 2:0, body hostů: Černohorský Martin 1:2, Hanus Michal 0:2, Ďurišová Kateřina 0:2, Bílý Marek 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Strakonice B - TJ Sokol Mirotice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanuš Václav 1:1, Požárek Jaroslav 0:1, Mašek Petr 0:3, Hynek Otakar ml. 0:2, Matějka Jan 0:1, body hostů: Karas Jaroslav ml. 2:1, Vašek Jan 2:0, Motejzik Zbyněk 2:0, Břicháček Lukáš 2:0), TJ Sokol Vodňany C - ČZ Strakonice Elektrostav C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jaroslav 0:1, Bílý Michal 2:0, Šimoník Vladimír 2:1, Turek Václav 2:1, Šottner Jiří 2:0, body hostů: Holík Bohuslav 2:1, Chaluš Libor 0:3, Soukup Lukáš 0:3, Poklop Kamil 1:1), TJ Osek A - TJ Sokol Milevsko A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holman Libor 1:1, Brandýs František 2:0, Vejda Miroslav 2:1, Peterka Václav 3:0, body hostů: Kolář Tomáš 2:1, Mácha Luboš st. 0:3, Petr Zdeněk 0:2, Černý Petr 0:2), TJ Sokol Lhenice A - TJ Třebohostice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišerová Iveta 2:1, Halabrín Milan st. 0:2, Fišer Martin 3:0, Dubravcová Aneta 3:0, WO 1:0, body hostů: Soukup Miloslav ml. 2:1, Vokroj Zdeněk 1:2, Křivanec Josef 0:3, Šavrda Karel 0:2, WO 0:1), TJ Slovan Černý Dub A - ST Svatá Maří A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešl Miroslav 2:1, Svoboda Petr 2:1, Húska Radek 3:0, Charvát Karel 2:1, body hostů: Schoř Libor 1:2, Janoud Jan 1:2, Kocourek Milan 1:2, Fleišman Jaroslav 0:3),
5. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Písek A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Bohuslav 2:2, Vonášek Jan 4:0, Soukup Lukáš 1:3, Havlík Vladimír 3:1, body hostů: Černohorský Martin 3:1, Hanus Michal 2:2, Ďurišová Kateřina 1:3, Bílý Marek 0:4), TJ Sokol Mirotice A - ST Svatá Maří A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karas Jaroslav ml. 2:1, Břicháček Lukáš 0:3, Motejzik Zbyněk 1:2, Vašek Jan 1:2, body hostů: Vašátko Zdeněk 3:0, Schoř Libor 3:0, Kocourek Milan 1:2, Fleišman Jaroslav 1:2), TJ Třebohostice A - TJ Slovan Černý Dub A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivanec Josef 0:4, Soukup Miloslav ml. 2:2, Šavrda Karel 1:2, Vokroj Zdeněk 3:1, body hostů: Sekyra Zbyněk 1:3, Svoboda Petr 2:2, Charvát Karel 3:1, Húska Radek 3:0), TJ Sokol Strakonice B - TJ Osek A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Petr 0:3, Dobeš jiří 0:2, Hynek Otakar ml. 0:3, Matějka Jan 3:0, body hostů: Holman Libor 3:0, Peterka Václav 2:1, Brandýs František 2:1, Vejda Miroslav 1:1), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Lhenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílý Michal 2:2, Šottner Jiří 2:2, Šimoník Vladimír 2:2, Turek Václav 2:2, body hostů: Fišerová Iveta 2:2, Halabrín Milan st. 1:3, Fišer Martin 4:0, Sivera Radek st. 1:3),
6. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - ST Svatá Maří A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poklop Kamil 1:0, Soukup Lukáš 1:1, Holík Bohuslav 3:0, Šťastný Michael st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Janoud Jan 1:2, Schoř Libor 0:2, Kocourek Milan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Mirotice A - TJ Sokol Písek A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašek Jan 3:0, Motejzik Zbyněk 2:1, Břicháček Lukáš 1:2, Karas Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Černohorský Martin 2:2, Hanus Michal 2:1, Koza Tobiáš 0:3, Bílý Marek 0:3), TJ Sokol Milevsko A - TJ Slovan Černý Dub A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Luboš st. 0:1, Mácha Luboš ml. 1:2, Černý Petr 1:2, Kolář Tomáš 3:1, Mácha Jakub 0:2, body hostů: Pešl Miroslav 3:1, Svoboda Petr 1:2, Charvát Karel 2:1, Kubíček Petr 2:1), TJ Sokol Strakonice B - TJ Sokol Lhenice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Požárek Jaroslav 0:2, Mašek Petr 0:2, Hanuš Václav 1:2, Hynek Otakar ml. 0:2, body hostů: Dubravcová Aneta 3:0, Fišer Martin 2:0, Fišerová Iveta 1:1, Halabrín Milan st. 2:0), TJ Sokol Vodňany C - TJ Osek A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bílý Michal 1:2, Šimoník Vladimír 0:3, Špatný Albert 1:2, Bauer Jiří ml. 1:3, body hostů: Holman Libor 4:0, Peterka Václav 2:1, Brandýs František 2:1, Vejda Miroslav 2:1),
7. kolo:
TJ Osek A - ČZ Strakonice Elektrostav C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holman Libor 3:0, Brandýs František 2:1, Vejda Miroslav 1:2, Peterka Václav 2:1, body hostů: Holík Bohuslav 0:3, Poklop Kamil 3:0, Soukup Lukáš 1:2, Chaluš Libor 0:3), TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Mirotice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Martin 3:1, Halabrín Milan st. 2:2, Fišerová Iveta 1:3, Dubravcová Aneta 2:2, body hostů: Karas Jaroslav ml. 3:1, Vašek Jan 0:4, Motejzik Zbyněk 1:3, Břicháček Lukáš 4:0), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Strakonice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Petr 3:0, Kamarýt Jiří 0:2, Kubíček Petr 2:1, Charvát Karel 3:0, body hostů: Matějka Jan 1:2, Hynek Otakar ml. 2:1, Mašek Petr 0:3, Dobeš jiří 0:2), TJ Sokol Písek A - TJ Třebohostice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurišová Kateřina 2:2, Hanus Michal 1:2, Bílý Marek 1:2, Černohorský Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Vokroj Zdeněk 4:0, Soukup Miloslav ml. 3:1, Křivanec Josef 0:4, Šavrda Karel 0:2, WO 0:2), ST Svatá Maří A - TJ Sokol Milevsko A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schoř Libor 2:0, Kocourek Milan 1:1, Vašátko Zdeněk 3:0, Janoud Jan 2:1, body hostů: Mácha Jakub 0:3, Švára Libor 1:2, Mácha Luboš ml. 0:2, Kolář Petr 1:1),
8. kolo:
TJ Osek A - TJ Sokol Mirotice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brandýs František 3:0, Vejda Miroslav 1:1, Peterka Václav 1:2, Holman Libor 3:0, body hostů: Karas Jaroslav ml. 2:1, Břicháček Lukáš 0:3, Motejzik Zbyněk 1:2, Vašek Jan 0:2), TJ Sokol Lhenice A - ČZ Strakonice Elektrostav C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Martin 4:0, Novotná Tereza 2:2, Halabrín Milan st. 2:2, Fišerová Iveta 1:2, WO 1:0, body hostů: Holík Bohuslav 2:1, Poklop Kamil 3:1, Soukup Lukáš 0:4, Chaluš Libor 1:3, WO 0:1), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Vodňany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamarýt Jiří 1:3, Svoboda Petr 4:0, Kubíček Petr 2:1, Charvát Karel 2:2, body hostů: Bílý Michal 2:2, Turek Václav 2:2, Šimoník Vladimír 1:3, Špatný Albert 1:2), TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Milevsko A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koza Tobiáš 3:0, Černohorský Martin 1:1, Hanus Michal 2:1, Ďurišová Kateřina 3:0, body hostů: Kolář Tomáš 2:1, Mácha Jakub 0:3, Mácha Luboš ml. 0:3, Švára Petr 0:2), ST Svatá Maří A - TJ Třebohostice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macorlík Petr 0:4, Kocourek Milan 4:0, Schoř Libor 4:0, Urbánek Jan 0:1, Fleišman Jaroslav 2:1, body hostů: Soukup Miloslav ml. 2:2, Šavrda Karel 1:3, Krejčí Karel 1:3, Křivanec Josef 2:2),
9. kolo:
TJ Třebohostice A - ČZ Strakonice Elektrostav C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivanec Josef 0:4, Soukup Miloslav ml. 3:1, Krejčí Karel 0:4, Vokroj Zdeněk 4:0, body hostů: Hrazdira Patrik 3:1, Poklop Kamil 2:2, Soukup Lukáš 2:2, Chaluš Libor 2:2), TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Mirotice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Jakub 0:2, Kolář Petr 0:2, Švára Petr 0:2, Černý Petr 0:2, body hostů: Karas Jaroslav ml. 2:0, Břicháček Lukáš 2:0, Motejzik Zbyněk 2:0, Vašek Jan 2:0), TJ Sokol Strakonice B - TJ Sokol Písek A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek Otakar ml. 2:1, Hanuš Václav 1:1, Matějka Jan 0:3, Mašek Petr 0:3, body hostů: Černohorský Martin 2:1, Ďurišová Kateřina 2:1, Hanus Michal 3:0, Bílý Marek 1:1), TJ Sokol Vodňany C - ST Svatá Maří A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bílý Michal 1:3, Šottner Jiří 3:1, Šimoník Vladimír 2:2, David Jaroslav 4:0, body hostů: Vašátko Zdeněk 3:1, Schoř Libor 2:2, Janoud Jan 0:4, Kocourek Milan 1:3), TJ Osek A - TJ Slovan Černý Dub A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brandýs František 2:0, Vejda Miroslav 1:1, Kozma Václav 2:1, Holman Libor 3:0, body hostů: Charvát Karel 1:2, Svoboda Petr 1:2, Kubíček Petr 0:2, Pešl Miroslav 0:2),
10. kolo:
TJ Třebohostice A - TJ Sokol Mirotice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šavrda Karel 0:3, Soukup Miloslav ml. 2:1, Křivanec Josef 0:3, Vokroj Zdeněk 2:2, body hostů: Karas Jaroslav ml. 4:0, Břicháček Lukáš 1:2, Vašek Jan 2:1, Císař Jan ml. 2:1), TJ Sokol Milevsko A - ČZ Strakonice Elektrostav C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Tomáš 3:0, Švára Petr 1:2, Černý Petr 1:2, Mácha Jakub 3:0, body hostů: Šťastný Michael st. 2:1, Poklop Kamil 2:1, Soukup Lukáš 0:3, Krejčová Štěpánka 0:3), TJ Sokol Strakonice B - ST Svatá Maří A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Petr 0:2, Dobeš jiří 0:2, Hynek Otakar ml. 0:2, Matějka Jan 0:2, body hostů: Vašátko Zdeněk 2:0, Schoř Libor 2:0, Janoud Jan 1:0, Kocourek Milan 2:0, Fleišman Jaroslav 1:0), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Písek A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílý Michal 1:3, Šimoník Vladimír 2:1, Turek Václav 2:1, Šottner Jiří 0:4, body hostů: Černohorský Martin 2:2, Hanus Michal 3:1, Koza Tobiáš 3:0, Bílý Marek 1:2), TJ Sokol Lhenice A - TJ Slovan Černý Dub A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Martin 4:0, Fišerová Iveta 0:4, Halabrín Milan st. 1:3, Dubravcová Aneta 3:1, body hostů: Kubíček Petr 1:3, Svoboda Petr 2:2, Charvát Karel 3:1, Húska Radek 2:2),
11. kolo:
TJ Třebohostice A - TJ Sokol Milevsko A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivanec Josef 2:2, Soukup Miloslav ml. 3:0, Krejčí Karel 1:2, Vokroj Zdeněk 3:1, body hostů: Mácha Jakub 2:2, Mácha Luboš st. 0:4, Kolář Tomáš 3:0, Černý Petr 0:3), TJ Sokol Strakonice B - TJ Sokol Vodňany C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Jan 2:2, Mašek Petr 1:2, Hanuš Václav 2:1, Požárek Jaroslav 0:4, body hostů: Šottner Jiří 4:0, Bílý Michal 3:1, Turek Václav 1:2, Šimoník Vladimír 1:2), TJ Osek A - TJ Sokol Lhenice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brandýs František 2:1, Vejda Miroslav 1:2, Kozma Peter 1:2, Holman Libor 4:0, body hostů: Fišer Martin 2:2, Halabrín Milan st. 1:2, Fišerová Iveta 1:2, Novotná Tereza 1:2), TJ Sokol Písek A - ST Svatá Maří A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ďurišová Kateřina 0:2, Koza Tobiáš 0:2, Bílý Marek 1:2, Hanus Michal 1:2, body hostů: Vašátko Zdeněk 3:0, Schoř Libor 3:0, Kocourek Milan 0:2, Fleišman Jaroslav 2:0), ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Mirotice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 3:1, Soukup Lukáš 1:3, Chaluš Libor 1:3, Poklop Kamil 2:2, body hostů: Karas Jaroslav ml. 1:3, Břicháček Lukáš 2:2, Motejzik Zbyněk 3:1, Vašek Jan 3:1),
12. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - ČZ Strakonice Elektrostav C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešl Miroslav 3:0, Kubíček Petr 1:2, Charvát Karel 1:2, Svoboda Petr 3:0, body hostů: Holík Bohuslav 2:1, Šťastný Michael st. 2:1, Poklop Kamil 0:3, Soukup Lukáš 0:3), TJ Osek A - TJ Sokol Písek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brandýs František 2:0, Vejda Miroslav 1:1, Peterka Václav 2:1, Holman Libor 3:0, body hostů: Černohorský Martin 0:3, Hanus Michal 2:1, Ďurišová Kateřina 0:2, Bílý Marek 0:2), TJ Sokol Lhenice A - ST Svatá Maří A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Martin 3:1, Dubravcová Eliška 1:3, Halabrín Milan st. 1:3, Dubravcová Aneta 4:0, body hostů: Schoř Libor 2:2, Kocourek Milan 3:1, Janoud Jan 2:2, Macorlík Petr 0:4), TJ Sokol Strakonice B - TJ Třebohostice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek Otakar ml. 1:3, Mašek Petr 1:2, Matějka Jan 1:2, Hanuš Václav 3:1, body hostů: Vokroj Zdeněk 4:0, Soukup Miloslav ml. 3:1, Křivanec Josef 1:2, Šavrda Karel 0:3), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Milevsko A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 2:1, David Jaroslav 2:0, Bílý Michal 2:1, Šottner Jiří 3:0, body hostů: Mácha Jakub 0:3, Kolář Tomáš 1:2, Mácha Luboš ml. 0:3, Švára Libor 1:1),
13. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Mirotice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekyra Zbyněk 0:4, Svoboda Petr 2:1, Pešl Miroslav 1:2, Charvát Karel 1:3, body hostů: Karas Jaroslav ml. 3:1, Břicháček Lukáš 1:3, Vašek Jan 3:0, Motejzik Zbyněk 3:0), TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Písek A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dubravcová Eliška 1:2, Fišerová Iveta 0:3, Halabrín Milan st. 0:3, Dubravcová Aneta 2:1, WO 5:0, body hostů: Bílý Marek 2:2, Koza Tobiáš 3:1, Černohorský Martin 4:0, WO 0:5), TJ Osek A - ST Svatá Maří A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brandýs František 3:1, Vejda Miroslav 1:3, Kozma Václav 2:1, Holman Libor 2:2, body hostů: Vašátko Zdeněk 4:0, Schoř Libor 1:3, Kocourek Milan 0:4, Janoud Jan 2:1), TJ Sokol Vodňany C - TJ Třebohostice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimoník Vladimír 2:1, Bílý Michal 2:1, Turek Václav 2:1, David Jaroslav 3:0, body hostů: Vokroj Zdeněk 3:0, Soukup Miloslav ml. 0:3, Křivanec Josef 0:3, Šavrda Karel 0:3), TJ Sokol Strakonice B - TJ Sokol Milevsko A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek Otakar ml. 1:2, Mašek Petr 0:3, Matějka Jan 2:1, Hanuš Václav 1:2, body hostů: Mácha Jakub 2:1, Kolář Tomáš 3:0, Mácha Luboš st. 1:2, Kolář Petr 2:1),
14. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Strakonice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poklop Kamil 1:2, Chaluš Libor 3:0, Dvořák Ivan 0:3, Holík Bohuslav 4:0, body hostů: Matějka Jan 2:2, Klečka Pavel 1:2, Mašek Petr 2:1, Dobeš jiří 0:3), TJ Sokol Mirotice A - TJ Sokol Vodňany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břicháček Lukáš 0:4, Vašek Jan 2:2, Motejzik Zbyněk 2:2, Karas Jaroslav ml. 3:1, body hostů: David Jaroslav 4:0, Šottner Jiří 2:2, Šimoník Vladimír 1:3, Bílý Michal 2:2), TJ Třebohostice A - TJ Osek A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šavrda Karel 0:2, Krejčí Karel 0:2, Křivanec Josef 0:3, Soukup Miloslav ml. 1:2, body hostů: Brandýs František 3:0, Vejda Miroslav 3:0, Kozma Václav 2:0, Hromádka Milan 1:1), TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Lhenice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Luboš st. 2:2, Černý Petr 1:3, Petr Zdeněk 2:2, Kolář Tomáš 4:0, body hostů: Dubravcová Aneta 2:2, Fišer Martin 3:1, Halabrín Milan st. 1:3, Dubravcová Eliška 1:3), TJ Sokol Písek A - TJ Slovan Černý Dub A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanus Michal 2:2, Koza Tobiáš 3:1, Bílý Marek 1:3, Černohorský Martin 2:2, body hostů: Svoboda Petr 2:2, Kubíček Petr 1:3, Pešl Miroslav 2:2, Charvát Karel 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Mirotice A - TJ Sokol Strakonice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašek Jan 2:0, Motejzik Zbyněk 2:0, Císař Jan ml. 2:0, Karas Jaroslav ml. 2:0, body hostů: Matějka Jan 0:2, Požárek Jaroslav 0:2, Mašek Petr 0:2, Zborník Jaroslav 0:2), ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Vodňany C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Bohuslav 2:0, Chaluš Libor 1:1, Majer Zbyněk 3:0, Dvořák Ivan 3:0, WO 0:1, body hostů: Šottner Jiří 0:3, Turek Václav 1:2, Bílý Michal 0:2, Špatný Albert 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Milevsko A - TJ Osek A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Jakub 0:2, Černý Petr 1:1, Švára Libor 0:3, Petr Zdeněk 1:2, body hostů: Holman Libor 3:0, Peterka Václav 2:1, Hromádka Milan 2:0, Vejda Miroslav 1:1), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Lhenice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivanec Josef 0:3, Soukup Miloslav ml. 1:2, Krejčí Karel 0:3, Vokroj Zdeněk 2:1, body hostů: Dubravcová Aneta 3:0, Dubravcová Eliška 1:2, Fišerová Iveta 2:1, Fišer Martin 3:0), ST Svatá Maří A - TJ Slovan Černý Dub A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoud Jan 1:3, Schoř Libor 2:2, Kocourek Milan 1:3, Vašátko Zdeněk 3:1, body hostů: Svoboda Petr 3:1, Kubíček Petr 4:0, Pešl Miroslav 0:4, Charvát Karel 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Písek A - ČZ Strakonice Elektrostav C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Martin 2:2, Koza Tobiáš 3:1, Bílý Marek 2:2, Hanus Michal 2:2, body hostů: Šťastný Michael st. 2:2, Holík Bohuslav 3:1, Chaluš Libor 2:2, Soukup Lukáš 0:4), ST Svatá Maří A - TJ Sokol Mirotice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoud Jan 2:2, Kocourek Milan 2:2, Schoř Libor 3:1, Vašátko Zdeněk 2:2, body hostů: Karas Jaroslav ml. 4:0, Vašek Jan 1:3, Motejzik Zbyněk 2:2, Krahulec Jiří st. 0:4), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Třebohostice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Húska Radek 3:0, Pešl Miroslav 1:1, Kubíček Petr 3:0, Svoboda Petr 2:1, body hostů: Vokroj Zdeněk 1:2, Soukup Miloslav ml. 1:2, Křivanec Josef 0:3, Šavrda Karel 0:2), TJ Osek A - TJ Sokol Strakonice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 2:0, Vejda Miroslav 1:1, Brandýs František 3:0, Holman Libor 3:0, body hostů: Hanuš Václav 1:2, Klečka Pavel 0:3, Matějka Jan 0:2, Požárek Jaroslav 0:2), TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Vodňany C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halabrín Milan st. 2:1, Dubravcová Eliška 0:3, Fišer Martin 3:0, Dubravcová Aneta 3:1, body hostů: Turek Václav 1:2, Bílý Michal 1:2, Šottner Jiří 0:3, Šimoník Vladimír 3:0, Špatný Albert 0:1),
17. kolo:
ST Svatá Maří A - ČZ Strakonice Elektrostav C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašátko Zdeněk 2:0, Kocourek Milan 1:1, Schoř Libor 3:0, Janoud Jan 2:0, body hostů: Chaluš Libor 1:2, Soukup Lukáš 0:2, Dvořák Ivan 0:2, Krejčová Štěpánka 0:2), TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Mirotice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Martin 2:1, Koza Tobiáš 2:1, Bílý Marek 1:2, Hanus Michal 4:0, body hostů: Karas Jaroslav ml. 3:1, Motejzik Zbyněk 0:3, Vašek Jan 1:2, Krahulec Jiří st. 0:3), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Milevsko A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekyra Zbyněk 1:3, Pešl Miroslav 3:1, Kubíček Petr 2:2, Svoboda Petr 3:1, body hostů: Kolář Tomáš 4:0, Mácha Luboš st. 1:3, Petr Zdeněk 2:2, Černý Petr 0:2, Mácha Jakub 0:2), TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Strakonice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dubravcová Eliška 1:1, Halabrín Milan st. 2:0, Fišer Martin 3:0, Dubravcová Aneta 2:1, body hostů: Matějka Jan 1:2, Mašek Petr 0:3, Klečka Pavel 1:1, Požárek Jaroslav 0:2), TJ Osek A - TJ Sokol Vodňany C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozma Václav 2:0, Vejda Miroslav 1:1, Brandýs František 2:1, Holman Libor 3:0, body hostů: Bílý Michal 0:3, Šottner Jiří 2:1, Špatný Albert 0:2, Šimoník Vladimír 0:2),
18. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Osek A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poklop Kamil 3:1, Soukup Lukáš 0:4, Dvořák Ivan 0:3, Holík Bohuslav 3:1, body hostů: Holman Libor 3:1, Brandýs František 2:2, Kozma Václav 3:1, Vejda Miroslav 1:2), TJ Sokol Mirotice A - TJ Sokol Lhenice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břicháček Lukáš 1:3, Motejzik Zbyněk 3:1, Vašek Jan 1:2, Karas Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Fišer Martin 4:0, Fišerová Iveta 0:4, Halabrín Milan st. 2:2, Dubravcová Eliška 1:2), TJ Sokol Strakonice B - TJ Slovan Černý Dub A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Petr 1:2, Požárek Jaroslav 0:2, Matějka Jan 0:3, Klečka Pavel 2:1, body hostů: Charvát Karel 3:0, Svoboda Petr 2:1, Kubíček Petr 2:1, Húska Radek 1:1), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Písek A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křivanec Josef 0:3, Soukup Miloslav ml. 1:1, Krejčí Karel 0:3, Vokroj Zdeněk 2:1, body hostů: Hanus Michal 3:0, Černohorský Martin 2:1, Koza Tobiáš 2:1, Bílý Marek 1:1), TJ Sokol Milevsko A - ST Svatá Maří A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mácha Luboš st. 0:4, Černý Petr 0:3, Petr Zdeněk 2:1, Kolář Tomáš 3:1, body hostů: Vašátko Zdeněk 4:0, Janoud Jan 2:2, Kocourek Milan 1:2, Schoř Libor 2:1),
19. kolo:
TJ Sokol Mirotice A - TJ Osek A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motejzik Zbyněk 0:3, Břicháček Lukáš 0:2, Vašek Jan 1:2, Karas Jaroslav ml. 2:1, body hostů: Holman Libor 3:0, Brandýs František 2:1, Vejda Miroslav 2:1, Hromádka Milan 1:1), ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Lhenice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poklop Kamil 3:1, Soukup Lukáš 2:2, Dvořák Ivan 0:4, Holík Bohuslav 3:1, body hostů: Fišer Martin 4:0, Halabrín Milan st. 2:2, Fišerová Iveta 1:3, Dubravcová Eliška 1:3), TJ Sokol Vodňany C - TJ Slovan Černý Dub A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílý Michal 0:1, Šottner Jiří 0:3, Šimoník Vladimír 1:2, David Jaroslav 2:0, Turek Václav 1:1, WO 0:2, body hostů: Svoboda Petr 3:0, Charvát Karel 1:1, Húska Radek 2:1, Pešl Miroslav 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Písek A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Luboš st. 1:3, Mácha Jakub 1:3, Petr Zdeněk 2:2, Kolář Tomáš 4:0, body hostů: Hanus Michal 2:2, Černohorský Martin 3:1, Ďurišová Kateřina 1:3, Bílý Marek 2:2), TJ Třebohostice A - ST Svatá Maří A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Miloslav ml. 0:3, Křivanec Josef 0:3, Šavrda Karel 0:3, Vokroj Zdeněk 3:0, body hostů: Vašátko Zdeněk 3:0, Schoř Libor 2:1, Janoud Jan 2:1, Kocourek Milan 2:1),
20. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Třebohostice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Bohuslav 2:0, Dvořák Ivan 2:0, Chaluš Libor 1:0, Soukup Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Křivanec Josef 0:2, Krejčí Karel 0:2, Šavrda Karel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Mirotice A - TJ Sokol Milevsko A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Jiří st. 1:2, Vašek Martin 3:0, Břicháček Lukáš 2:1, Karas Jaroslav ml. 2:1, body hostů: Švára Libor 2:1, Mácha Luboš st. 1:2, Černý Petr 1:2, Švára Petr 0:3), TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Strakonice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Martin 3:0, Ďurišová Kateřina 3:0, Bílý Marek 1:2, Hanus Michal 1:2, body hostů: Hanuš Václav 0:3, Klečka Pavel 2:1, Matějka Jan 2:1, Požárek Jaroslav 0:3), ST Svatá Maří A - TJ Sokol Vodňany C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašátko Zdeněk 4:0, Janoud Jan 1:3, Kocourek Milan 0:3, Schoř Libor 1:3, body hostů: Šimoník Vladimír 3:1, Šottner Jiří 3:1, Bílý Michal 3:1, Špatný Albert 0:3), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Osek A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekyra Zbyněk 0:3, Charvát Karel 0:3, Kubíček Petr 2:1, Svoboda Petr 2:2, body hostů: Holman Libor 4:0, Kozma Václav 1:2, Hromádka Milan 2:1, Vejda Miroslav 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Mirotice A - TJ Třebohostice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašek Martin 2:1, Břicháček Lukáš 1:1, Motejzik Zbyněk 3:0, Karas Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Vokroj Zdeněk 2:1, Soukup Miloslav ml. 0:3, Křivanec Josef 0:3, Šavrda Karel 0:2), ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Milevsko A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukup Lukáš 1:0, Chaluš Libor 2:0, Holík Bohuslav 3:0, Poklop Kamil 1:0, WO 3:0, body hostů: Švára Petr 0:3, Černý Petr 0:2, Kolář Petr 0:2, WO 0:3), ST Svatá Maří A - TJ Sokol Strakonice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macorlík Petr 0:1, Schoř Libor 2:0, Kocourek Milan 3:0, Janoud Jan 3:0, Fleišman Jaroslav 1:0, body hostů: Matějka Jan 1:2, Dobeš jiří 0:3, Fix Milan 0:2, Křivanec Miroslav 0:2), TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Vodňany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Martin 3:1, Ďurišová Kateřina 1:3, Bílý Marek 2:2, Hanus Michal 3:1, body hostů: Šimoník Vladimír 3:1, Šottner Jiří 0:4, Bílý Michal 3:1, Špatný Albert 1:3), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Lhenice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Petr 3:1, Sekyra Zbyněk 0:4, Kubíček Petr 1:3, Charvát Karel 2:2, body hostů: Dubravcová Aneta 2:2, Fišer Martin 4:0, Halabrín Milan st. 2:2, Fišerová Iveta 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Milevsko A - TJ Třebohostice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Tomáš 3:0, Petr Zdeněk 1:1, Švára Petr 2:1, Mácha Luboš st. 3:0, body hostů: Soukup Miloslav ml. 2:1, Křivanec Josef 0:3, Krejčí Ondřej 0:3, Šavrda Karel 0:2), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Strakonice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bílý Michal 2:0, Šimoník Vladimír 2:0, Šottner Jiří 2:0, Turek Václav 2:0, body hostů: Klečka Pavel 0:2, Matějka Jan 0:2, Mašek Petr 0:2, Požárek Jaroslav 0:2), TJ Sokol Lhenice A - TJ Osek A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halabrín Milan st. 1:3, Fišerová Iveta 0:4, Fišer Martin 3:0, Dubravcová Aneta 2:2, body hostů: Holman Libor 3:1, Brandýs František 1:3, Kozma Peter 3:1, Vejda Miroslav 2:1), ST Svatá Maří A - TJ Sokol Písek A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašátko Zdeněk 4:0, Kocourek Milan 0:4, Fleišman Jaroslav 0:4, Schoř Libor 3:1, body hostů: Hanus Michal 2:2, Černohorský Martin 2:2, Koza Tobiáš 3:1, Bílý Marek 2:2), TJ Sokol Mirotice A - ČZ Strakonice Elektrostav C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motejzik Zbyněk 2:1, Břicháček Lukáš 1:2, Karas Jaroslav ml. 2:1, Vašek Jan 0:4, body hostů: Vonášek Jan 4:0, Holík Bohuslav 2:1, Poklop Kamil 1:2, Soukup Lukáš 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy