Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - SKUŘ Plzeň B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Lukáš 2:0, Roch Tomáš 1:1, Čech Roman 2:1, Ulbrich Ondřej 3:0, body hostů: Korbel Petr 1:2, Soukup Miloš 0:3, Mandík Petr 1:1, Městka Petr 0:2), TJ Sokol Mirošov A - KOC Sušice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lopata Vladimír 1:1, Babický Josef 0:2, Boura Lukáš 0:3, Vyskočil Marek 0:2, body hostů: Láriš Petr 3:0, Mazura David 2:0, Sommer Patrik 2:0, Mazura Pavel 1:1), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Bor B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 3:1, Mareš Daniel 1:3, Horák Libor 2:2, Marešová Zdeňka ml. 1:3, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:1, Krieger Ladislav 2:2, Rolník Tomáš 0:4, Chvátal Martin 4:0), TJ Sokol Domažlice A - TJ Dobřany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Karel 0:2, Ulman Miroslav 1:1, Látka Jan 0:3, Kašper Petr 1:2, body hostů: Šperl Jakub 2:1, Vladyka Jakub 3:0, Bultas Miroslav 2:0, Umner Filip 1:1), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nechutný Petr st. 2:1, Janda Pavel 0:2, Nechutný Petr ml. 1:2, Nechutný Marek 2:1, WO 4:0, body hostů: Vyleta Michal ml. 1:3, Jánský Marek 3:1, Tran Duc Martin Lam 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Josef 2:1, Matoušová Aneta 3:0, Sýkora David 0:3, Jůza Jaroslav 4:0, body hostů: Mašek Petr 2:2, Vycudilík Jan 1:2, Panský Miroslav 1:2, Havlíček Stanislav 0:3), Union Plzeň C - SKUŘ Plzeň C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Petr 2:0, Pachner Jan 2:0, Panzer Tomáš 2:1, Macháček Radek 3:0, body hostů: Čákora Ladislav 0:3, Dietl Luboš 1:2, Čákorová Tereza 0:2, Čákora Ladislav ml. 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - KOC Sušice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Lukáš 1:3, Roch Tomáš 1:2, Čech Roman 2:1, Ulbrich Ondřej 4:0, body hostů: Láriš Petr 3:1, Mazura David 0:4, Sommer Patrik 1:2, Mazura Pavel 2:1), TJ Sokol Mirošov A - SKUŘ Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 2:2, Babický Josef 3:1, Boura Lukáš 0:4, Vyskočil Marek 3:1, body hostů: Korbel Petr 4:0, Soukup Miloš 2:2, Mandík Petr 1:3, Městka Petr 1:3), SK Jiskra Domažlice A - TJ Dobřany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Libor 0:2, Baštář Ondřej 0:2, Pangrác Martin 2:1, Marešová Zdeňka ml. 0:3, body hostů: Šperl Jakub 3:0, Vladyka Jakub 2:1, Pastuch Jan 1:1, Bultas Miroslav 2:0), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Bor B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gabriel Karel 1:2, Ulman Miroslav 1:2, Látka Jan 0:3, Kašper Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:1, Krieger Ladislav 3:1, Rolník Tomáš 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 2:2, Nechutný Petr ml. 2:2, Nechutný Marek 2:2, body hostů: Mašek Petr 4:0, Vycudilík Jan 4:0, Hofman Petr 0:4, Havlíček Stanislav 0:3, Panský Miroslav 0:1), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vintr Josef 0:3, Jůza Jaroslav 3:0, Sýkora David 0:3, Matoušová Aneta 2:1, WO 5:0, body hostů: Vyleta Michal ml. 3:1, Jánský Marek 2:2, Tran Duc Martin Lam 2:2, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - Union Plzeň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyleta Michal ml. 2:2, Jánský Marek 3:1, Fencl Václav 0:4, Kuncl Denis 2:2, body hostů: Pachner Jan 1:3, Macháček Radek 2:2, Kypta Michal 4:0, Mezera Petr 2:2), TJ Sokol Plzeň V. B - SKUŘ Plzeň C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vycudilík Jan 3:1, Hofman Petr 2:2, Auterský Václav 1:3, Mašek Petr 3:1, body hostů: Kysela Martin 4:0, Dietl Luboš 1:3, Čákora Ladislav 1:3, Čákora Ladislav ml. 1:3), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Horní Bělá A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Ladislav 4:0, Noha Miroslav 3:1, Dědíček Jaroslav 0:4, Pour Pavel 0:4, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 2:2, Nechutný Petr ml. 3:1, Nechutný Marek 2:2), TJ Dobřany A - TJ Sokol Břasy A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bultas Miroslav 1:1, Roubíček Jan 2:0, Vladyka Jakub 3:0, Šperl Jakub 2:1, body hostů: Habl Jakub 0:3, Vintr Josef 0:3, Sýkora David 0:2, Jůza Jaroslav 2:0), TJ Sokol Lhůta A - SK Jiskra Domažlice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roch Tomáš 1:2, Čech Roman 1:2, Protiva Lukáš 1:2, Protiva Jan 2:2, body hostů: Pangrác Martin 4:0, Horák Libor 0:3, Baštář Ondřej 1:2, Mareš Daniel 3:0), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Domažlice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lopata Vladimír 1:2, Babický Josef 0:2, Boura Lukáš 0:3, Vyskočil Marek 2:1, body hostů: Gabriel Karel 3:0, Kašper Petr 2:1, Michal Jan st. 3:0, Ulman Miroslav 0:2), SKUŘ Plzeň B - KOC Sušice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Petr 2:1, Soukup Miloš 3:0, Mandík Petr 0:3, Peckert Daniel 4:0, body hostů: Láriš Petr 2:2, Sommer Patrik 1:2, Mazura Pavel 1:2, Holý Pavel ml. 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - SKUŘ Plzeň C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyleta Michal ml. 3:0, Kuncl Denis 2:1, Fencl Václav 2:1, Jánský Marek 2:1, body hostů: Kysela Martin 2:1, Dietl Luboš 0:3, Čákora Ladislav 1:2, Čákora Ladislav ml. 0:3), TJ Sokol Plzeň V. B - Union Plzeň C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vycudilík Jan 0:3, Hofman Petr 0:2, Havlíček Stanislav 0:3, Mašek Petr 3:0, body hostů: Kypta Michal 3:0, Macháček Radek 2:1, Panzer Tomáš 2:1, Mezera Petr 1:1), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Břasy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krivda Daniel 0:2, Noha Miroslav 1:2, Krieger Ladislav 2:1, Pour Pavel 0:4, Krivda František 1:0, body hostů: Habl Jakub 4:0, Vintr Josef 1:2, Sýkora David 1:2, Jůza Jaroslav 3:0), TJ Dobřany A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jakub 2:0, Vladyka Jakub 2:0, Roubíček Jan 3:0, Vohradský Marek 1:1, body hostů: Nechutný Petr st. 0:3, Janda Pavel 0:2, Nechutný Petr ml. 0:2, Nechutný Marek 1:1), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Domažlice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roch Tomáš 1:2, Protiva Lukáš 3:0, Čech Roman 3:0, Protiva Jan 1:2, body hostů: Michal Jan st. 1:2, Kašper Petr 1:2, Gabriel Karel 1:2, Ulman Miroslav 1:2), TJ Sokol Mirošov A - SK Jiskra Domažlice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyskočil Marek 1:1, Babický Josef 0:2, Murlová Dana 0:3, Lopata Vladimír 1:2, body hostů: Pangrác Martin 3:0, Horák Libor 3:0, Baštář Ondřej 2:0, Mareš Daniel 0:2),
5. kolo:
SK Jiskra Domažlice A - SKUŘ Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 1:3, Mareš Daniel 1:3, Horák Libor 3:1, Pangrác Martin 3:1, body hostů: Peckert Daniel 3:1, Korbel Petr 3:1, Soukup Miloš 2:2, Mandík Petr 0:4), TJ Sokol Domažlice A - KOC Sušice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 0:3, Ulman Miroslav 0:3, Kašper Petr 1:2, Michal Jan st. 2:2, body hostů: Láriš Petr 4:0, Sommer Patrik 3:0, Mazura David 1:2, Holý Pavel ml. 2:1), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Lhůta A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Petr st. 1:2, Janda Pavel 0:2, Nechutný Petr ml. 0:3, Nechutný Marek 1:2, body hostů: Ulbrich Ondřej 2:1, Protiva Lukáš 3:0, Roch Tomáš 2:1, Čech Roman 2:0), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Mirošov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somolík Miloš 0:3, Jůza Jaroslav 3:0, Bělohlávek Luděk 3:0, Jícha Pavel 3:0, body hostů: Vyskočil Marek 1:2, Lopata Vladimír 0:3, Dostál Ondřej 1:2, Boura Lukáš 1:2), Union Plzeň C - TJ Sokol Bor B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachner Jan 2:1, Panzer Tomáš 3:0, Kříž Michal 2:1, Macháček Radek 2:1, body hostů: Krivda Daniel 0:3, Dědíček Jaroslav 0:3, Krieger Ladislav 1:2, Noha Miroslav 2:1), SKUŘ Plzeň C - TJ Dobřany A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dietl Luboš 0:2, Kunst Petr 0:2, Čákora Ladislav ml. 0:3, Kysela Martin 1:2, body hostů: Vladyka Jakub 3:0, Šperl Jakub 3:0, Roubíček Jan 2:0, Vohradský Marek 1:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vycudilík Jan 2:2, Auterský Václav 3:1, Panský Miroslav 0:2, Mašek Petr 3:1, Havlíček Stanislav 0:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 4:0, Kuncl Denis 2:2, Jánský Marek 1:3, Pechman Petr 0:3),
6. kolo:
SK Jiskra Domažlice A - KOC Sušice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 2:1, Mareš Daniel 0:3, Horák Libor 2:1, Pangrác Martin 4:0, Pangrác Jan 1:0, body hostů: Láriš Petr 1:3, Sommer Patrik 1:3, Mazura David 2:1, Holý Pavel ml. 1:2), TJ Sokol Domažlice A - SKUŘ Plzeň B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Karel 0:2, Ulman Miroslav 0:2, Kašper Petr 1:2, Michal Jan st. 0:2, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Korbel Petr 2:0, Soukup Miloš 1:1, Mandík Petr 2:0), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Mirošov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Petr st. 2:0, Janda Pavel 2:0, Nechutný Petr ml. 2:0, Nechutný Marek 2:0, body hostů: Lopata Vladimír 0:2, Vyskočil Marek 0:2, Boura Lukáš 0:2, Dostál Ondřej 0:2), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Lhůta A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Somolík Miloš 0:3, Jůza Jaroslav 3:0, Bělohlávek Luděk 0:3, Jícha Pavel 2:2, body hostů: Ulbrich Ondřej 3:1, Protiva Lukáš 2:1, Čech Roman 2:1, Roch Tomáš 1:2), Union Plzeň C - TJ Dobřany A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pachner Jan 1:2, Panzer Tomáš 1:2, Macháček Radek 2:1, WO 0:4, body hostů: Roubíček Jan 2:0, Vladyka Jakub 1:1, Šperl Jakub 1:2, Vohradský Marek 1:1, WO 4:0), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Bor B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunst Petr 3:1, Horek Daniel 1:3, Čákora Ladislav ml. 1:2, Kysela Martin 3:1, body hostů: Noha Miroslav 2:2, Krieger Ladislav 4:0, Krivda František 0:4, Rolník Tomáš 1:2),
7. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korbel Petr 1:2, Soukup Miloš 2:0, Mandík Petr 2:1, Peckert Daniel 3:0, body hostů: Jánský Marek 2:1, Tran Duc Martin Lam 0:3, Kuncl Denis 0:3, Vyleta Michal ml. 1:1), KOC Sušice A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Pavel ml. 3:1, Jarab Josef 1:3, Mazura David 2:1, Láriš Petr 4:0, body hostů: Mašek Petr 3:1, Vycudilík Jan 1:3, Auterský Václav 0:4, Hofman Petr 1:2), TJ Sokol Lhůta A - Union Plzeň C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Mirošov A - SKUŘ Plzeň C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostál Ondřej 0:3, Boura Lukáš 2:1, Lopata Vladimír 1:2, Vyskočil Marek 2:1, WO 5:0, body hostů: Kysela Martin 4:0, Čákora Ladislav ml. 2:2, Čákorová Tereza 1:3, WO 0:5), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baštář Ondřej 3:1, Mareš Daniel 1:3, Horák Libor 0:3, Pangrác Martin 4:0, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 3:1, Nechutný Petr ml. 1:3, Nechutný Marek 1:2), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Břasy A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 2:1, Ulman Miroslav 2:1, Kašper Petr 2:1, Michal Jan st. 3:0, body hostů: Lehner Vladimír 1:2, Pták Luboš 1:2, Sedlecký Josef 0:3, Somolík Miloš 1:2), TJ Sokol Bor B - TJ Dobřany A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Ladislav 0:2, Noha Miroslav 0:2, Bočan Miroslav 0:3, Krivda František 0:2, body hostů: Roubíček Jan 3:0, Vladyka Jakub 2:0, Vohradský Marek 2:0, Šperl Jakub 2:0),
8. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Miloš 2:1, Městka Petr 0:2, Mandík Petr 3:0, Korbel Petr 3:0, body hostů: Mašek Petr 2:1, Vycudilík Jan 1:2, Auterský Václav 0:3, Hofman Petr 0:2), KOC Sušice A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 1:2, Mazura Pavel 3:0, Mazura David 2:1, Láriš Petr 3:0, body hostů: Vyleta Michal ml. 2:1, Kuncl Denis 0:3, Pechman Petr 1:2, Fencl Václav 0:3), TJ Sokol Lhůta A - SKUŘ Plzeň C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Protiva Lukáš 2:0, Protiva Jan 1:1, Čech Roman 3:0, Ulbrich Ondřej 1:1, WO 3:0, body hostů: Kysela Martin 1:2, Čákora Ladislav ml. 1:2, Čákorová Tereza 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Mirošov A - Union Plzeň C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lopata Vladimír 1:0, Vyskočil Marek 2:0, Boura Lukáš 2:0, Dostál Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Macháček Radek 0:2, Uhlíř Marek 0:2, Trnka Josef 0:2, WO 0:3), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Břasy A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 2:1, Mareš Daniel 2:1, Horák Libor 2:1, Pangrác Martin 3:0, body hostů: Sedlecký Josef 0:3, Somolík Miloš 1:2, Pták Luboš 1:2, Lehner Vladimír 1:2), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 2:1, Ulman Miroslav 1:1, Kašper Petr 2:1, Michal Jan st. 1:2, WO 3:0, body hostů: Nechutný Petr st. 1:2, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr ml. 2:1, Nechutný Marek 1:1, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá A - SKUŘ Plzeň B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Petr ml. 0:3, Janda Pavel 0:2, Pešík Radek 0:3, Nechutný Petr st. 2:1, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Korbel Petr 3:0, Soukup Miloš 2:1, Mandík Petr 1:1), TJ Sokol Břasy A - KOC Sušice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somolík Miloš 0:1, Jůza Jaroslav 4:0, Jícha Pavel 3:0, Pták Luboš 2:2, Lorenc Tomáš 0:3, body hostů: Láriš Petr 2:2, Sommer Patrik 1:3, Mazura David 2:2, Holý Pavel ml. 1:2), Union Plzeň C - SK Jiskra Domažlice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Petr 0:4, Pachner Jan 4:0, Uhlíř Marek 2:1, Macháček Radek 3:1, body hostů: Pangrác Martin 1:3, Marešová Zdeňka ml. 1:3, Baštář Ondřej 3:1, Mareš Daniel 1:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Domažlice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:1, Dietl Luboš 1:2, Kunst Petr 2:1, Kysela Martin 2:0, WO 1:0, body hostů: Michal Jan st. 2:1, Kašper Petr 1:1, Gabriel Karel 1:2, Ulman Miroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Bor B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyleta Michal ml. 2:1, Kuncl Denis 0:3, Fencl Václav 1:2, 0:3, body hostů: Krieger Ladislav 3:0, Noha Miroslav 3:0, Rolník Tomáš 1:1, Krivda František 2:1, Bočan Miroslav 0:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Dobřany A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Stanislav 0:2, Auterský Václav 0:2, Panský Miroslav 0:3, Vycudilík Jan 1:2, body hostů: Šperl Jakub 3:0, Vladyka Jakub 3:0, Vohradský Marek 1:1, Bultas Miroslav 2:0), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Lhůta A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lopata Vladimír 1:2, Babický Josef 1:1, Boura Lukáš 0:3, Vyskočil Marek 1:2, body hostů: Čech Roman 2:1, Protiva Lukáš 2:1, Protiva Jan 2:1, Roch Tomáš 2:0),
10. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá A - KOC Sušice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešík Radek 0:4, Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr ml. 4:0, body hostů: Láriš Petr 3:1, Sommer Patrik 1:3, Mazura David 3:1, Holý Pavel ml. 1:2), TJ Sokol Břasy A - SKUŘ Plzeň B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somolík Miloš 0:3, Jůza Jaroslav 3:0, Jícha Pavel 2:1, Habl Jakub 4:0, body hostů: Peckert Daniel 1:3, Korbel Petr 1:2, Soukup Miloš 1:2, Mandík Petr 1:2), Union Plzeň C - TJ Sokol Domažlice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Petr 1:1, Pachner Jan 3:0, Duchoň Antonín 2:1, Macháček Radek 3:0, WO 0:1, body hostů: Michal Jan st. 2:1, Kašper Petr 0:3, Gabriel Karel 0:2, Ulman Miroslav 0:3, WO 1:0), SKUŘ Plzeň C - SK Jiskra Domažlice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čákora Ladislav 1:3, Kunst Petr 0:2, Bauer Petr 0:3, Kysela Martin 4:0, Čákora Ladislav ml. 1:0, body hostů: Pangrác Martin 3:1, Baštář Ondřej 3:1, Ludvík Roman 2:1, Mareš Daniel 0:3), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Dobřany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuncl Denis 2:1, Fencl Václav 0:3, Vyleta Michal ml. 3:0, 0:4, body hostů: Vohradský Marek 3:1, Vladyka Jakub 2:1, Šperl Jakub 1:2, Bultas Miroslav 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Bor B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Stanislav 1:2, Auterský Václav 1:2, 0:3, Vycudilík Jan 2:2, body hostů: Krieger Ladislav 4:0, Noha Miroslav 3:0, Krivda František 2:1, Bočan Miroslav 0:3),
11. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Bor B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korbel Petr 1:0, Soukup Miloš 2:0, Mandík Petr 2:0, Peckert Daniel 1:0, WO 3:0, body hostů: Krieger Ladislav 0:2, Noha Miroslav 0:2, Učík Rudolf 0:2, WO 0:3), KOC Sušice A - TJ Dobřany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Patrik 1:2, Holý Pavel ml. 1:2, Mazura David 0:3, Láriš Petr 2:2, body hostů: Roubíček Jan 4:0, Vladyka Jakub 3:0, Šperl Jakub 2:1, Vohradský Marek 0:3), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Lukáš 2:0, Roch Tomáš 1:1, Čech Roman 3:0, Ulbrich Ondřej 2:0, body hostů: Jánský Marek 1:2, Vyleta Michal ml. 0:2, Kuncl Denis 0:2, Tran Duc Martin Lam 0:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Plzeň V. B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Vladimír 2:2, Babický Josef 1:3, Boura Lukáš 1:3, Vyskočil Marek 2:2, body hostů: Mašek Petr 4:0, Vycudilík Jan 4:0, Auterský Václav 0:3, Hofman Petr 1:3, Havlíček Stanislav 1:0), TJ Sokol Horní Bělá A - Union Plzeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Petr st. 4:0, Janda Pavel 0:4, Nechutný Petr ml. 3:1, Nechutný Marek 1:3, body hostů: Pachner Jan 2:2, Macháček Radek 3:1, Duchoň Antonín 2:2, Mezera Petr 1:3), TJ Sokol Břasy A - SKUŘ Plzeň C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehner Vladimír 4:0, Somolík Miloš 0:3, Bělohlávek Luděk 2:1, Jícha Pavel 3:1, body hostů: Čákora Ladislav 1:3, Kunst Petr 2:2, Čákora Ladislav ml. 1:2, Dietl Luboš 1:2), TJ Sokol Domažlice A - SK Jiskra Domažlice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 2:2, Ulman Miroslav 2:2, Kašper Petr 2:2, Michal Jan st. 2:2, body hostů: Baštář Ondřej 3:1, Horák Libor 3:1, Mareš Daniel 2:2, Nguyen Libor 0:4),
12. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Dobřany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Petr 0:3, Soukup Miloš 0:2, Mandík Petr 0:3, Peckert Daniel 2:1, body hostů: Roubíček Jan 3:0, Vladyka Jakub 3:0, Šperl Jakub 2:1, Vohradský Marek 1:1), KOC Sušice A - TJ Sokol Bor B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazura David 1:0, Holý Pavel ml. 2:0, Sommer Patrik 2:0, Láriš Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Krieger Ladislav 0:2, Noha Miroslav 0:2, Učík Rudolf 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Lukáš 2:0, Ulbrich Ondřej 1:0, Čech Roman 2:1, Roch Tomáš 3:0, Protiva Jan 0:1, body hostů: Mašek Petr 1:2, Vycudilík Jan 1:2, Hofman Petr 0:2, Havlíček Stanislav 0:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 3:1, Lev Marek 0:3, Boura Lukáš 1:2, Vyskočil Marek 4:0, Babický Josef 1:0, body hostů: Vyleta Michal ml. 2:2, Jánský Marek 2:2, Kuncl Denis 0:4, Tran Duc Martin Lam 2:1), TJ Sokol Horní Bělá A - SKUŘ Plzeň C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechutný Petr st. 1:3, Janda Pavel 0:3, Nechutný Petr ml. 3:0, Nechutný Marek 2:2, body hostů: Kunst Petr 3:1, Čákora Ladislav ml. 3:1, Čákora Ladislav 1:2, Dietl Luboš 1:2), TJ Sokol Břasy A - Union Plzeň C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jícha Pavel 1:0, Lehner Vladimír 2:0, Pták Luboš 2:0, Bělohlávek Luděk 1:0, WO 3:0, body hostů: Uhlíř Marek 0:2, Duchoň Antonín 0:2, Trnka Josef 0:2, WO 0:3),
13. kolo:
Union Plzeň C - SKUŘ Plzeň B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mezera Petr 2:2, Pachner Jan 2:2, Duchoň Antonín 2:2, Macháček Radek 4:0, body hostů: Peckert Daniel 3:1, Korbel Petr 1:3, Soukup Miloš 2:2, Mandík Petr 0:4), SKUŘ Plzeň C - KOC Sušice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čákora Ladislav 1:3, Dietl Luboš 2:2, Kysela Filip 0:2, Kysela Martin 4:0, Čákora Ladislav ml. 1:1, body hostů: Láriš Petr 3:1, Sommer Patrik 2:2, Holý Pavel ml. 3:1, Baierl Tomáš 0:4), TJ Sokol Plzeň V. A - SK Jiskra Domažlice A 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jánský Marek 3:0, Vyleta Michal ml. 2:1, Kuncl Denis 0:3, WO 3:3, body hostů: Baštář Ondřej 1:2, Horák Libor 2:1, Marešová Zdeňka ml. 1:2, WO 3:3), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Domažlice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vycudilík Jan 3:1, Havlíček Stanislav 2:2, Hofman Petr 1:2, Mašek Petr 4:0, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Kašper Petr 1:3, Gabriel Karel 0:4, Látka Jan 1:2), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Lhůta A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Ladislav 1:1, Noha Miroslav 1:1, Učík Rudolf 0:3, Dědíček Jaroslav 0:3, body hostů: Ulbrich Ondřej 2:1, Čech Roman 3:0, Roch Tomáš 2:0, Protiva Jan 1:1), TJ Dobřany A - TJ Sokol Mirošov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jakub 2:0, Vohradský Marek 2:0, Vladyka Jakub 2:0, Roubíček Jan 2:0, body hostů: Vyskočil Marek 0:2, Lopata Vladimír 0:2, Boura Lukáš 0:2, Babický Josef 0:2), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 3:0, Jůza Jaroslav 3:0, Bělohlávek Luděk 0:3, Lehner Vladimír 3:1, body hostů: Nechutný Petr st. 1:3, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr ml. 2:1, Nechutný Marek 0:3),
14. kolo:
Union Plzeň C - KOC Sušice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mezera Petr 2:0, Pachner Jan 2:0, Kylián Zdeněk 2:0, Macháček Radek 2:0, body hostů: Láriš Petr 0:2, Sommer Patrik 0:2, Holý Pavel ml. 0:2, Baierl Tomáš 0:2), SKUŘ Plzeň C - SKUŘ Plzeň B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:1, Čákorová Tereza 2:2, Čákora Ladislav ml. 0:3, Kysela Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Korbel Petr 4:0, Soukup Miloš 2:1, Městka Petr 1:3, Mandík Petr 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Domažlice A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jánský Marek 4:0, Kuncl Denis 1:2, Vyleta Michal ml. 4:0, WO 0:4, body hostů: Michal Jan st. 1:2, Kašper Petr 0:3, Látka Jan 1:2, Gabriel Karel 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Plzeň V. B - SK Jiskra Domažlice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vycudilík Jan 1:1, Hofman Petr 2:0, Auterský Václav 1:2, Mašek Petr 3:0, WO 3:0, body hostů: Baštář Ondřej 2:1, Marešová Zdeňka ml. 0:3, Horák Libor 1:1, Ludvík Roman 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Mirošov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Miroslav 2:1, Chvátal Martin 1:2, Krivda František 2:1, Krieger Ladislav 4:0, body hostů: Vyskočil Marek 2:2, Lopata Vladimír 1:2, Boura Lukáš 0:3, Babický Josef 1:2), TJ Dobřany A - TJ Sokol Lhůta A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vohradský Marek 1:1, Vladyka Jakub 2:0, Bultas Miroslav 3:0, Roubíček Jan 2:0, body hostů: Ulbrich Ondřej 1:2, Protiva Lukáš 0:2, Čech Roman 0:2, Roch Tomáš 0:2),
15. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Lhůta A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Petr 3:1, Soukup Miloš 2:1, Mandík Petr 0:3, Peckert Daniel 4:0, body hostů: Ulbrich Ondřej 2:2, Čech Roman 1:3, Roch Tomáš 2:1, Protiva Jan 0:3), KOC Sušice A - TJ Sokol Mirošov A 10:0wo, TJ Sokol Bor B - SK Jiskra Domažlice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Ladislav 3:1, Chvátal Martin 0:4, Pitra František 3:1, Noha Miroslav 1:1, Krivda František 0:2, body hostů: Pangrác Martin 3:1, Horák Libor 2:2, Marešová Zdeňka ml. 3:1, Mareš Daniel 0:2, Baštář Ondřej 1:1), TJ Dobřany A - TJ Sokol Domažlice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jakub 2:0, Vladyka Jakub 2:0, Bultas Miroslav 2:0, Roubíček Jan 2:0, body hostů: Michal Jan st. 0:2, Látka Jan 0:2, Gabriel Karel 0:2, Kašper Petr 0:2), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Horní Bělá A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jánský Marek 2:2, Hoang Tony 0:3, Kuncl Denis 0:3, Vyleta Michal ml. 4:0, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 3:1, Nechutný Petr ml. 1:2, Nechutný Marek 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Břasy A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vycudilík Jan 1:3, Panský Miroslav 1:3, Auterský Václav 0:3, Mašek Petr 4:0, body hostů: Sýkora David 2:2, Vintr Josef 2:2, Matoušová Aneta 3:1, Habl Jakub 2:1), SKUŘ Plzeň C - Union Plzeň C 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 0:3, Čákora Ladislav ml. 0:2, Kunst Petr 0:3, Čákorová Tereza 1:2, body hostů: Pachner Jan 3:0, Mezera Petr 3:0, Macháček Radek 3:0, Uhlíř Marek 1:1),
16. kolo:
KOC Sušice A - TJ Sokol Lhůta A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 1:3, Mazura Pavel 3:1, Sommer Patrik 2:1, Láriš Petr 3:1, body hostů: Ulbrich Ondřej 2:2, Čech Roman 1:3, Roch Tomáš 2:2, Protiva Jan 1:2), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Mirošov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Petr 2:0, Mandík Petr 2:0, Městka Petr 2:1, Peckert Daniel 2:0, WO 1:0, body hostů: Boura Lukáš 0:3, Vyskočil Marek 1:1, Lopata Vladimír 0:2, Vyskočil Martin 0:2, WO 0:1), TJ Dobřany A - SK Jiskra Domažlice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jakub 2:0, Vladyka Jakub 2:0, Vohradský Marek 2:0, Roubíček Jan 2:0, body hostů: Pangrác Martin 0:2, Horák Libor 0:2, Marešová Zdeňka ml. 0:2, Baštář Ondřej 0:2), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Domažlice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Ladislav 3:0, Chvátal Martin 2:0, Pitra František 2:1, Noha Miroslav 1:0, Krivda František 1:1, body hostů: Michal Jan st. 1:2, Kašper Petr 0:3, Gabriel Karel 1:2, Látka Jan 0:2), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Horní Bělá A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vycudilík Jan 0:3, Havlíček Stanislav 0:2, Hofman Petr 0:3, Mašek Petr 3:0, body hostů: Nechutný Petr st. 3:0, Janda Pavel 2:1, Nechutný Petr ml. 2:1, Nechutný Marek 1:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Břasy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jánský Marek 3:1, Kuncl Denis 1:3, Hoang Tony 1:2, Vyleta Michal ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Sýkora David 1:3, Matoušová Aneta 3:1, Vintr Josef 1:3, Habl Jakub 2:1, WO 1:0),
17. kolo:
Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Petr 2:1, Duchoň Antonín 1:1, Macháček Radek 3:0, Pachner Jan 3:0, body hostů: Vyleta Michal ml. 2:1, Jánský Marek 0:3, Kuncl Denis 0:3, Tran Duc Martin Lam 0:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čákora Ladislav 3:1, Kunst Petr 2:2, Čákora Ladislav ml. 0:3, Kysela Martin 4:0, body hostů: Mašek Petr 3:1, Vycudilík Jan 2:2, Hofman Petr 1:3, Panský Miroslav 0:2, Auterský Václav 0:1), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Bor B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Petr st. 1:3, Janda Pavel 2:2, Nechutný Petr ml. 3:1, Nechutný Marek 2:2, body hostů: Krieger Ladislav 3:1, Noha Miroslav 3:1, Rolník Tomáš 0:4, Krivda František 2:2), TJ Sokol Břasy A - TJ Dobřany A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vintr Josef 0:3, Jůza Jaroslav 1:1, Jícha Pavel 2:1, Lehner Vladimír 0:3, body hostů: Vladyka Jakub 1:2, Roubíček Jan 3:0, Bultas Miroslav 2:1, Šperl Jakub 2:0), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Lhůta A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Libor 3:1, Mareš Daniel 0:3, Baštář Ondřej 2:2, Pangrác Martin 3:1, Ludvík Roman 0:1, body hostů: Protiva Lukáš 2:2, Ulbrich Ondřej 2:0, Čech Roman 2:2, Roch Tomáš 2:2, Protiva Jan 0:2), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Mirošov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jan st. 3:1, Hromádko Pavel 1:3, Kašper Petr 1:3, Gabriel Karel 3:1, body hostů: Vyskočil Marek 3:1, Lopata Vladimír 1:3, Boura Lukáš 3:1, Babický Josef 1:3), KOC Sušice A - SKUŘ Plzeň B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazura David 1:2, Holý Pavel ml. 1:2, Sommer Patrik 1:2, Láriš Petr 2:2, body hostů: Peckert Daniel 4:0, Korbel Petr 1:2, Soukup Miloš 3:0, Mandík Petr 0:3),
18. kolo:
SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:2, Kunst Petr 2:2, Čákora Ladislav ml. 1:2, Kysela Martin 3:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 4:0, Jánský Marek 1:3, Kuncl Denis 2:2, Tran Duc Martin Lam 0:3), Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoň Antonín 1:2, Mezera Petr 0:3, Uhlíř Marek 3:0, Macháček Radek 4:0, body hostů: Mašek Petr 2:2, Vycudilík Jan 1:2, Hofman Petr 0:3, Auterský Václav 2:1), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Bor B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vintr Josef 2:0, Jůza Jaroslav 2:0, Jícha Pavel 3:0, Lehner Vladimír 1:1, body hostů: Učík Rudolf 0:3, Rolník Tomáš 0:2, Krieger Ladislav 0:2, Noha Miroslav 1:1), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Dobřany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechutný Petr st. 1:2, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr ml. 1:2, Nechutný Marek 2:2, body hostů: Roubíček Jan 4:0, Vladyka Jakub 1:2, Vohradský Marek 0:3, Šperl Jakub 3:0), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Lhůta A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jan st. 2:0, Látka Jan 0:2, Kašper Petr 0:3, Gabriel Karel 0:3, body hostů: Protiva Lukáš 2:1, Čech Roman 3:0, Ulbrich Ondřej 2:0, Roch Tomáš 1:1), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Mirošov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 3:0, Pangrác Jan 1:1, Horák Libor 2:1, Pangrác Martin 3:0, body hostů: Vyskočil Marek 1:2, Boura Lukáš 1:2, Lopata Vladimír 0:3, Babický Josef 0:2),
19. kolo:
SKUŘ Plzeň B - SK Jiskra Domažlice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korbel Petr 1:1, Soukup Miloš 2:0, Mandík Petr 0:3, Peckert Daniel 2:0, WO 4:0, body hostů: Pangrác Martin 2:1, Horák Libor 1:2, Baštář Ondřej 1:2, WO 0:4), KOC Sušice A - TJ Sokol Domažlice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 1:3, Mazura Pavel 2:2, Mazura David 2:2, Láriš Petr 4:0, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Gabriel Karel 2:2, Kašper Petr 2:2, Ulman Miroslav 0:4), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Jan 3:0, Roch Tomáš 1:2, Protiva Lukáš 2:0, Ulbrich Ondřej 2:1, Hadrava Jaroslav ml. 0:1, body hostů: Nechutný Petr st. 2:1, Nechutný Petr ml. 1:2, Nechutný Marek 1:2, Šípek Josef 0:3), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Břasy A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 0:3, Dostál Ondřej 0:2, Boura Lukáš 1:2, Vyskočil Marek 1:2, body hostů: Jícha Pavel 3:0, Lehner Vladimír 3:0, Bělohlávek Luděk 1:2, Jůza Jaroslav 2:0), TJ Sokol Bor B - Union Plzeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Miroslav 4:0, Holík Jiří 1:3, Pitra František 1:3, Krivda František 2:2, body hostů: Pachner Jan 3:1, Macháček Radek 3:1, Mezera Petr 2:2, 0:4), TJ Dobřany A - SKUŘ Plzeň C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šperl Jakub 2:0, Vladyka Jakub 2:0, Bultas Miroslav 1:0, Vohradský Marek 2:0, Roubíček Jan 2:0, body hostů: Čákora Ladislav ml. 0:3, Čákorová Tereza 0:2, Čákora Ladislav 0:1, Kysela Martin 0:2, Kysela Filip 0:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jánský Marek 2:2, Kuncl Denis 1:3, Pechman Petr 1:3, Vyleta Michal ml. 4:0, body hostů: Mašek Petr 3:1, Auterský Václav 2:2, Vycudilík Jan 3:1, Nguyen Anh Hai 0:4),
20. kolo:
KOC Sušice A - SK Jiskra Domažlice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Pavel ml. 3:1, Leipelt Lukáš 0:4, Mazura David 3:1, Láriš Petr 4:0, body hostů: Pangrác Martin 3:1, Horák Libor 1:3, Baštář Ondřej 1:3, Bacík Zdeněk 1:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Domažlice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korbel Petr 2:0, Soukup Miloš 1:1, Mandík Petr 2:1, Peckert Daniel 3:0, body hostů: Michal Jan st. 2:1, Gabriel Karel 0:3, Kašper Petr 0:2, Ulman Miroslav 0:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Horní Bělá A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Vladimír 2:2, Dostál Ondřej 0:4, Boura Lukáš 2:2, Vyskočil Marek 3:1, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Nechutný Petr ml. 4:0, Nechutný Marek 2:2, Šípek Josef 1:3), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Břasy A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Jan 1:3, Roch Tomáš 0:3, Protiva Lukáš 1:2, Ulbrich Ondřej 3:1, body hostů: Matoušová Aneta 2:2, Lehner Vladimír 3:1, Bělohlávek Luděk 1:2, Jůza Jaroslav 3:0), TJ Dobřany A - Union Plzeň C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Roubíček Jan 2:0, Šperl Jakub 1:1, Vladyka Jakub 1:2, Vohradský Marek 2:0, WO 4:0, body hostů: Pachner Jan 0:3, Macháček Radek 2:1, Mezera Petr 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Bor B - SKUŘ Plzeň C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Ladislav 3:1, Chvátal Martin 1:2, Pitra František 3:0, Noha Miroslav 2:1, Krivda František 1:0, body hostů: Čákora Ladislav ml. 0:2, Čákorová Tereza 1:3, Dietl Luboš 0:3, Kysela Martin 3:0, Kunst Petr 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - SKUŘ Plzeň B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyleta Michal ml. 1:1, Kuncl Denis 0:2, Pechman Petr 0:3, Jánský Marek 0:3, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Korbel Petr 3:0, Soukup Miloš 2:0, Mandík Petr 1:1), TJ Sokol Plzeň V. B - KOC Sušice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Petr 4:0, Vycudilík Jan 2:2, Auterský Václav 0:3, Hofman Petr 0:4, body hostů: Láriš Petr 2:2, Holý Pavel ml. 2:2, Sommer Patrik 3:1, Mazura Pavel 2:1), Union Plzeň C - TJ Sokol Lhůta A 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Mirošov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čákora Ladislav 2:1, Čákora Ladislav ml. 1:2, Dietl Luboš 2:1, Kysela Martin 4:0, body hostů: Vyskočil Marek 3:1, Lopata Vladimír 1:2, Babický Josef 0:3, Murlová Dana 0:3), TJ Sokol Horní Bělá A - SK Jiskra Domažlice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Petr st. 1:3, Janda Pavel 1:3, Nechutný Petr ml. 3:1, Nechutný Marek 2:2, body hostů: Pangrác Martin 3:1, Horák Libor 4:0, Baštář Ondřej 1:3, Mareš Daniel 1:3), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Domažlice A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vintr Josef 2:1, Jícha Pavel 3:0, Sýkora David 2:1, Lehner Vladimír 3:0, body hostů: Michal Jan st. 1:2, Kašper Petr 1:2, Gabriel Karel 0:3, Látka Jan 0:3), TJ Dobřany A - TJ Sokol Bor B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bultas Miroslav 2:0, Šperl Jakub 1:1, Vohradský Marek 2:1, Vladyka Jakub 3:0, body hostů: Noha Miroslav 1:2, Krieger Ladislav 1:2, Pitra František 0:2, Rolník Tomáš 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - SKUŘ Plzeň B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vycudilík Jan 2:1, Auterský Václav 1:2, Hofman Petr 0:3, Mašek Petr 1:3, body hostů: Peckert Daniel 4:0, Korbel Petr 3:0, Soukup Miloš 2:1, Mandík Petr 0:3), TJ Sokol Plzeň V. A - KOC Sušice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jánský Marek 0:3, Kuncl Denis 0:3, Hoang Tony 1:2, Vyleta Michal ml. 3:0, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Mazura Pavel 1:2, Holý Pavel ml. 2:1, Láriš Petr 2:1), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Lhůta A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čákora Ladislav 0:3, Čákora Ladislav ml. 1:1, Dietl Luboš 1:2, Kysela Martin 1:2, body hostů: Ulbrich Ondřej 2:1, Čech Roman 2:1, Roch Tomáš 2:1, Protiva Jan 2:0), Union Plzeň C - TJ Sokol Mirošov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Duchoň Antonín 0:2, Uhlíř Marek 0:2, Trnka Josef 0:2, WO 0:3, body hostů: Vyskočil Marek 2:0, Lopata Vladimír 2:0, Babický Josef 1:0, Boura Lukáš 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Břasy A - SK Jiskra Domažlice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somolík Miloš 1:2, Jícha Pavel 3:0, Pták Luboš 2:1, Lehner Vladimír 3:0, body hostů: Baštář Ondřej 1:2, Mareš Daniel 0:3, Pangrác Martin 2:1, Nguyen Libor 0:3), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Domažlice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Petr st. 1:1, Janda Pavel 1:1, Nechutný Petr ml. 3:0, Nechutný Marek 3:0, body hostů: Michal Jan st. 2:1, Gabriel Karel 0:3, Kašper Petr 0:2, Látka Jan 0:2),
23. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horní Bělá A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Petr 2:1, Soukup Miloš 2:1, Mandík Petr 1:2, Peckert Daniel 4:0, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr ml. 0:3, Nechutný Marek 1:2), KOC Sušice A - TJ Sokol Břasy A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Mazura David 3:0, Láriš Petr 2:0, WO 2:2, body hostů: Somolík Miloš 0:2, Lorenc Tomáš 0:3, Sedlecký Josef 0:2, WO 2:2), SK Jiskra Domažlice A - Union Plzeň C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 2:0, Mareš Daniel 1:1, Horák Libor 3:0, Pangrác Martin 3:0, body hostů: Pachner Jan 1:2, Duchoň Antonín 0:3, Kypta Michal 0:2, Kylián Zdeněk 0:2), TJ Sokol Domažlice A - SKUŘ Plzeň C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 3:1, Ulman Miroslav 1:2, Kašper Petr 0:3, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Kysela Martin 2:2, Dietl Luboš 1:3, Čákora Ladislav 2:1, Kunst Petr 1:2), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Plzeň V. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Miroslav 3:1, Chvátal Martin 2:2, Krivda František 0:4, Krieger Ladislav 3:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 3:1, Jánský Marek 3:1, Hoang Tony 1:3, Kuncl Denis 1:3), TJ Dobřany A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jakub 2:0, Vohradský Jiří 0:2, Vladyka Jakub 3:0, Roubíček Jan 3:0, body hostů: Mašek Petr 1:2, Vycudilík Jan 1:2, Auterský Václav 0:2, Hofman Petr 0:2), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Mirošov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roch Tomáš 1:1, Protiva Lukáš 2:0, Čech Roman 1:1, Ulbrich Ondřej 3:0, Protiva Jan 1:0, body hostů: Vyskočil Marek 0:3, Lopata Vladimír 1:2, Boura Lukáš 0:2, Babický Josef 1:1),
24. kolo:
KOC Sušice A - TJ Sokol Horní Bělá A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Pavel ml. 1:2, Leipelt Lukáš 0:2, Mazura David 0:3, Láriš Petr 2:1, body hostů: Nechutný Petr st. 2:1, Janda Pavel 2:1, Nechutný Petr ml. 3:0, Nechutný Marek 1:1), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Břasy A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukup Miloš 1:0, Korbel Petr 2:0, Peckert Daniel 2:0, Mandík Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Somolík Miloš 0:2, Lorenc Tomáš 0:2, Sedlecký Josef 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Domažlice A - Union Plzeň C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 2:1, Ulman Miroslav 2:1, Kašper Petr 1:2, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Pachner Jan 3:1, Duchoň Antonín 2:1, Kypta Michal 0:3, Gabriel Petr 0:3), SK Jiskra Domažlice A - SKUŘ Plzeň C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 2:1, Mareš Daniel 1:2, Horák Libor 2:1, Pangrác Martin 1:2, WO 3:0, body hostů: Kysela Martin 3:1, Dietl Luboš 3:1, Čákora Ladislav 0:1, Kunst Petr 0:3, WO 0:3), TJ Dobřany A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šperl Jakub 1:0, Vladyka Jakub 2:0, Bultas Miroslav 2:0, Roubíček Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Jánský Marek 0:2, Hoang Tony 0:2, Kuncl Denis 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Plzeň V. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Miroslav 4:0, Chvátal Martin 2:1, Krivda František 1:2, Krieger Ladislav 2:2, body hostů: Mašek Petr 3:1, Vycudilík Jan 2:2, Auterský Václav 0:3, Hofman Petr 0:3),
25. kolo:
TJ Sokol Bor B - SKUŘ Plzeň B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Ladislav 1:2, Krivda František 1:2, Rolník Tomáš 0:3, Noha Miroslav 2:2, body hostů: Peckert Daniel 4:0, Korbel Petr 3:0, Soukup Miloš 2:1, Mandík Petr 0:3), TJ Dobřany A - KOC Sušice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jakub 2:1, Vladyka Jakub 1:0, Vohradský Marek 2:1, Roubíček Jan 3:0, Pastuch Jan 0:1, body hostů: Láriš Petr 3:0, Sommer Patrik 0:3, Holý Pavel ml. 0:3, Baierl Tomáš 0:2), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Lhůta A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jánský Marek 1:2, Kuncl Denis 0:3, Hoang Tony 0:3, Vyleta Michal ml. 3:0, body hostů: Ulbrich Ondřej 3:0, Čech Roman 2:1, Roch Tomáš 2:1, Protiva Jan 1:2), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Mirošov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vycudilík Jan 3:0, Panský Miroslav 1:1, Auterský Václav 1:2, Mašek Petr 3:0, body hostů: Vyskočil Marek 1:2, Babický Josef 1:2, Lopata Vladimír 1:2, Boura Lukáš 0:2), Union Plzeň C - TJ Sokol Horní Bělá A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mezera Petr 1:1, Pachner Jan 2:0, Uhlíř Marek 2:1, Macháček Radek 3:0, body hostů: Nechutný Petr st. 1:2, Janda Pavel 0:3, Nechutný Petr ml. 1:1, Nechutný Marek 0:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Břasy A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dietl Luboš 1:3, Čákorová Tereza 1:2, Čákora Ladislav ml. 1:2, Kysela Martin 2:2, body hostů: Lehner Vladimír 4:0, Jícha Pavel 4:0, Bělohlávek Luděk 1:2, Sedlecký Josef 0:3), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Domažlice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baštář Ondřej 2:2, Mareš Daniel 3:1, Nguyen Libor 0:4, Horák Libor 3:1, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Látka Jan 1:3, Gabriel Karel 2:2, Ulman Miroslav 2:2),
26. kolo:
TJ Dobřany A - SKUŘ Plzeň B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šperl Jakub 3:0, Vladyka Jakub 0:3, Bultas Miroslav 3:0, Roubíček Jan 3:1, body hostů: Peckert Daniel 1:3, Korbel Petr 1:2, Soukup Miloš 1:2, Mandík Petr 1:2), TJ Sokol Bor B - KOC Sušice A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bočan Miroslav 0:2, Noha Miroslav 0:3, Krieger Ladislav 2:1, WO 0:3, body hostů: Láriš Petr 2:0, Holý Pavel ml. 1:1, Baierl Tomáš 1:1, Sommer Patrik 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Lhůta A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Panský Miroslav 0:4, Vycudilík Jan 1:2, Mašek Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Ulbrich Ondřej 2:1, Roch Tomáš 2:1, Protiva Jan 1:1, Čech Roman 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Mirošov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jánský Marek 1:3, Hoang Tony 3:1, Tran Duc Martin Lam 2:1, Vyleta Michal ml. 3:1, body hostů: Lopata Vladimír 1:3, Vyskočil Marek 3:1, Boura Lukáš 1:3, Babický Josef 1:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Horní Bělá A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dietl Luboš 1:2, Čákorová Tereza 2:1, Čákora Ladislav ml. 1:2, Kysela Martin 0:2, Čákora Ladislav 0:2, body hostů: Nechutný Petr st. 4:0, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr ml. 3:0, Nechutný Marek 1:2), Union Plzeň C - TJ Sokol Břasy A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Antonín 3:1, Kypta Michal 2:1, Panzer Tomáš 0:3, Pachner Jan 4:0, body hostů: Lehner Vladimír 3:1, Jícha Pavel 1:3, Matoušová Aneta 1:2, Bělohlávek Luděk 0:1, Sedlecký Josef 0:2),
27. kolo:
SKUŘ Plzeň B - Union Plzeň C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Petr 4:0, Soukup Miloš 2:1, Mandík Petr 0:3, Peckert Daniel 3:1, body hostů: Pachner Jan 2:2, Macháček Radek 1:3, Kypta Michal 2:1, Duchoň Antonín 0:3), KOC Sušice A - SKUŘ Plzeň C 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Pavel ml. 1:2, Sommer Patrik 3:0, Jarab Josef 1:3, WO 0:4, body hostů: Čákorová Tereza 2:1, Čákora Ladislav 2:1, Kunst Petr 0:2, Čákora Ladislav ml. 1:1, WO 4:0), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Plzeň V. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 2:2, Baštář Ondřej 1:3, Horák Libor 2:2, Pangrác Martin 3:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 3:1, Jánský Marek 3:1, Hoang Tony 1:3, Tran Duc Martin Lam 1:3), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Plzeň V. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 3:1, Ulman Miroslav 0:4, Kašper Petr 1:3, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Mašek Petr 4:0, Vycudilík Jan 2:2, Auterský Václav 2:2, Panský Miroslav 0:2, Hofman Petr 1:1), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Bor B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Roch Tomáš 1:0, Protiva Lukáš 2:0, Čech Roman 2:0, Ulbrich Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Krieger Ladislav 0:2, Pitra František 0:2, Krivda František 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Mirošov A - TJ Dobřany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyskočil Martin 1:1, Vyskočil Marek 0:2, Dostál Ondřej 0:3, Boura Lukáš 1:2, body hostů: Šperl Jakub 3:0, Vladyka Jakub 3:0, Bultas Miroslav 2:0, Helus Jaroslav 0:2), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Břasy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Petr st. 1:2, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr ml. 2:2, Nechutný Marek 3:1, WO 2:0, body hostů: Lehner Vladimír 4:0, Jícha Pavel 3:1, Matoušová Aneta 0:2, Somolík Miloš 0:4, WO 0:2),
28. kolo:
KOC Sušice A - Union Plzeň C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 0:2, Mazura Pavel 0:4, Sommer Patrik 2:1, Láriš Petr 3:1, Jarab Josef 0:2, body hostů: Pachner Jan 2:2, Macháček Radek 4:0, Kypta Michal 2:2, Mezera Petr 2:1), SKUŘ Plzeň B - SKUŘ Plzeň C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Daniel 2:0, Korbel Petr 2:0, Soukup Miloš 2:0, Mandík Petr 2:0, WO 1:0, body hostů: Čákora Ladislav 0:2, Dietl Luboš 0:2, Čákorová Tereza 0:2, Čákora Ladislav ml. 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Plzeň V. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 2:2, Ulman Miroslav 1:3, Kašper Petr 1:3, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Vyleta Michal ml. 3:1, Jánský Marek 2:2, Hoang Tony 1:3, Tran Duc Martin Lam 2:2), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Plzeň V. B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 2:1, Baštář Ondřej 0:3, Horák Libor 0:3, Pangrác Martin 3:1, body hostů: Mašek Petr 4:0, Vycudilík Jan 2:1, Auterský Václav 1:2, Hofman Petr 1:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Bor B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Martin 0:4, Murlová Dana 0:3, Boura Lukáš 3:0, Vyskočil Marek 2:2, body hostů: Pitra František 2:2, Krivda František 3:1, Noha Miroslav 1:2, Krieger Ladislav 3:0), TJ Sokol Lhůta A - TJ Dobřany A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Lukáš 2:2, Roch Tomáš 1:2, Protiva Jan 0:2, Čech Roman 1:3, Ulbrich Ondřej 0:1, body hostů: Šperl Jakub 4:0, Roubíček Jan 4:0, Vladyka Jakub 2:1, Helus Jaroslav 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy