Výsledky do novin
1.liga mužů
1. kolo:
TJ Ostrava KST B - SF SKK El Niňo Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 0:3, Morávek Radim 3:0, Kadlec Vít 3:0, Štalzer Adam 3:0, body hostů: Onderka František 1:2, Kaucký Jakub 0:3, Přída Kryštof 1:2, Šíp Martin 1:2), TJ Ostrava KST C - TTC Elizza Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:2, Černocký Dominik 1:2, Beránek Pavel 0:3, Plachta Jakub 2:2, body hostů: Fígeľ Jakub 4:0, Laboutka Luděk 4:0, Krameš Jan 1:2, Šedivý Zdeněk 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Ostrava 2016 B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 2:0, Kopányi Tomáš 2:0, Klimek Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 1:0, Mesaroš Jakub 1:0, body hostů: Korbel Richard 0:2, Moravec Borek 0:2, Sedláček Michael 0:2, Szczurek Milan 0:2), TTC MS Brno A - SKST Havířov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 2:2, Smýkal Tomáš 1:2, Šmerda Marek 0:3, Handl Petr 2:2, body hostů: Valenta Jan 4:0, Pavlica Martin 3:1, Čihák Marek 2:1, Harenčák Jakub 0:3), KST NOVÝ JIČÍN A - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčil František 1:0, Liška Libor 2:0, Kratochvíl Michal 1:2, Sadílek Tomáš 3:0, Lapčík Ondřej 1:1, body hostů: Mokrejš Jan 1:2, Lebeda Michal ml. 1:2, Janovský Dan 0:3, Šlapák Miloš 1:1), KST Zlín - DTJ Hradec Králové A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Matěj 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Dufek Jan 0:2, body hostů: Průša David 2:0, Foff Lukáš 2:0, Šilhán Petr 2:0, Merta Jakub 2:0), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - HB Ostrov H. Brod B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Martin 2:1, Kortus Pavel ml. 0:3, Kortus Filip 0:3, Košťál Radek 3:1, body hostů: Skála Radek 4:0, Květon Ondřej 2:1, Jadrný Šimon 1:2, Slapnička Jakub 1:2),
2. kolo:
TJ Ostrava KST B - TTC Elizza Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:2, Kadlec Vít 1:3, Štalzer Adam 4:0, Morávek Radim 2:2, body hostů: Fígeľ Jakub 3:1, Laboutka Luděk 1:3, Šedivý Zdeněk 1:3, Krameš Jan 2:2), TJ Ostrava KST C - SF SKK El Niňo Praha B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Pavel 0:2, Vybíral Filip 0:2, Černocký Dominik 0:2, Plachta Jakub 0:2, body hostů: Onderka František 2:0, Kaucký Jakub 2:0, Přída Kryštof 2:0, Šíp Martin 2:0), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Havířov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schwarzer Antonín 2:2, Kopányi Tomáš 3:1, Klimek Vojtěch 1:3, Štrof Vojtěch 2:2, body hostů: Valenta Jan 3:1, Pavlica Martin 1:3, Čihák Marek 3:1, Harenčák Jakub 1:3), TTC MS Brno A - TTC Ostrava 2016 B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:0, Gorecki Jan 2:0, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 2:0, body hostů: Korbel Richard 0:3, Sedláček Michael 1:1, Milkov Tomáš 0:2, Moravec Borek 0:2), KST NOVÝ JIČÍN A - DTJ Hradec Králové A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčil František 2:2, Liška Libor 2:2, Lapčík Ondřej 0:2, Sadílek Tomáš 2:2, Kratochvíl Michal 1:1, body hostů: Průša David 2:2, Foff Lukáš 3:1, Šilhán Petr 4:0, Merta Jakub 0:4), KST Zlín - TJ Sokol PP Hradec Králové B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Vranka Ondřej 0:2, Dufek Jakub 0:2, Dufek Jan 0:2, body hostů: Mokrejš Jan 2:0, Lebeda Michal ml. 2:0, Šlapák Miloš 2:0, Janovský Dan 2:0),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 1:1, Šíp Martin 2:0, Přída Kryštof 3:0, Kaucký Jakub 2:0, body hostů: Mokrejš Jan 0:3, Lebeda Michal ml. 0:2, Šlapák Miloš 0:2, Janovský Dan 1:1), TTC Elizza Praha A - DTJ Hradec Králové A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Tomáš 0:3, Dvořák Petr 0:3, Laboutka Luděk 0:3, Fígeľ Jakub 3:0, body hostů: Průša David 3:0, Foff Lukáš 2:1, Zavoral Roman 2:1, Šilhán Petr 2:1), HB Ostrov H. Brod B - KST NOVÝ JIČÍN A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vožický Bohumil 1:0, Skála Radek 2:0, Květon Ondřej 2:0, Jadrný Šimon 1:0, WO 3:0, body hostů: Lapčík Ondřej 0:2, Liška Libor 0:2, Kratochvíl Michal 0:2, WO 0:3), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Martin 2:0, Košťál Radek 2:0, Kortus Filip 3:0, Kortus Pavel ml. 2:0, body hostů: Dufek Jan 0:3, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:2), TJ Ostrava KST B - TJ Agrotec Hustopeče 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Levora Vojtěch 0:2, Kadlec Vít 2:1, Přistál Tomáš 1:1, WO 0:5, body hostů: Klimek Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 1:1, Štrof Vojtěch 0:1, Kopányi Tomáš 1:1, WO 5:0), TJ Ostrava KST C - TTC MS Brno A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Filip 2:1, Chaloupka František 0:3, Černocký Dominik 1:2, Plachta Jakub 1:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Handl Petr 3:0, Šmerda Marek 0:3, Gorecki Jan 2:1), TTC Ostrava 2016 B - SKST Havířov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Delinčák Filip 3:1, Moravec Borek 0:4, Skotnica Martin 1:3, Korbel Richard 2:2, body hostů: Pavlica Martin 2:2, Martinez Livan 4:0, Rusnák Aleš 2:2, Harenčák Jakub 2:2),
4. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - DTJ Hradec Králové A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíp Martin 2:1, Stach Matěj 1:2, Pisár Jan 2:1, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Průša David 3:1, Foff Lukáš 2:1, Šilhán Petr 0:3, Merta Jakub 0:3), TTC Elizza Praha A - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Tomáš 2:0, Laboutka Luděk 2:0, Dvořák Petr 2:1, Fígeľ Jakub 3:0, body hostů: Šlapák Miloš 1:2, Mokrejš Jan 0:3, Lebeda Michal ml. 0:2, Janovský Dan 0:2), HB Ostrov H. Brod B - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 1:1, Skála Radek 2:0, Květon Ondřej 3:0, Jadrný Šimon 2:0, body hostů: Dufek Jan 1:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - KST NOVÝ JIČÍN A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Martin 3:1, Kortus Pavel ml. 0:4, Kortus Filip 0:3, Košťál Radek 4:0, body hostů: Sadílek Tomáš 3:1, Lapčík Ondřej 2:2, Liška Libor 2:2, Kratochvíl Michal 1:2), TJ Ostrava KST B - TTC MS Brno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levora Vojtěch 0:4, Kadlec Vít 3:1, Martinko Tomáš 4:0, Přistál Tomáš 3:1, body hostů: Handl Petr 1:3, Smýkal Tomáš 2:2, Gorecki Jan 1:3, Šmerda Marek 2:2), TJ Ostrava KST C - TJ Agrotec Hustopeče 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 0:2, Chaloupka František 0:2, Plachta Jakub 2:1, Vybíral Filip 0:3, body hostů: Schwarzer Antonín 2:0, Klimek Vojtěch 3:0, Štrof Vojtěch 1:1, Kopányi Tomáš 2:0, Mesaroš Jakub 0:1),
5. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - SF SKK El Niňo Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopányi Tomáš 0:4, Štrof Vojtěch 4:0, Klimek Vojtěch 1:2, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Stach Matěj 1:3, Kaucký Jakub 2:2, Šíp Martin 2:2, Pisár Jan 1:2), TTC MS Brno A - TTC Elizza Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 4:0, Gorecki Jan 1:3, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 1:3, Laboutka Luděk 2:2, Dvořák Petr 1:3, Hlaváček Tomáš 2:1), KST NOVÝ JIČÍN A - TTC Ostrava 2016 B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 2:0, Krčil František 1:1, Lapčík Ondřej 3:0, Kratochvíl Michal 2:0, body hostů: Korbel Richard 1:2, Skotnica Martin 0:2, Moravec Borek 0:2, Korbel Karol 0:2), KST Zlín - SKST Havířov B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:3, Dufek Jan 1:2, body hostů: Martinez Livan 3:0, Valenta Jan 3:0, Pavlica Martin 2:0, Harenčák Jakub 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové B - HB Ostrov H. Brod B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapák Miloš 2:1, Janovský Dan 2:1, Lebeda Matyáš 1:2, Mokrejš Jan 0:4, body hostů: Skála Radek 3:1, Květon Ondřej 3:0, Slapnička Jakub 1:2, Jadrný Šimon 1:2), DTJ Hradec Králové A - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša David 2:1, Jakubský Filip 0:3, Šilhán Petr 1:2, Foff Lukáš 1:3, body hostů: Košťál Radek 4:0, Hanák Martin 3:0, Kortus Pavel ml. 0:3, Kortus Filip 2:1), TJ Ostrava KST B - TJ Ostrava KST C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 2:0, Kadlec Vít 2:0, Štalzer Adam 2:0, Morávek Radim 2:0, body hostů: Plachta Jakub 0:2, Vybíral Filip 0:2, Karásek Karel 0:2, Beránek Pavel 0:2),
6. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - TTC Elizza Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Vojtěch 3:1, Kopányi Tomáš 1:3, Klimek Vojtěch 2:2, Schwarzer Antonín 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 4:0, Laboutka Luděk 2:2, Hlaváček Tomáš 1:3, Dvořák Petr 0:4), TTC MS Brno A - SF SKK El Niňo Praha B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Handl Petr 3:0, Gorecki Jan 2:1, Šmerda Marek 2:1, Smýkal Tomáš 3:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:3, Šíp Martin 0:3, Stach Matěj 2:1, Pisár Jan 0:3), KST NOVÝ JIČÍN A - SKST Havířov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Michal 0:3, Lapčík Ondřej 1:2, Liška Libor 1:2, Sadílek Tomáš 3:1, body hostů: Martinez Livan 3:1, Valenta Jan 2:1, Pavlica Martin 2:1, Harenčák Jakub 1:2), KST Zlín - TTC Ostrava 2016 B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedbálek Michal 3:1, Dufek Jakub 1:3, Kopečný Roman 2:2, Dufek Jan 3:1, body hostů: Korbel Richard 3:1, Skotnica Martin 3:1, Moravec Borek 1:3, Henžel Michal 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 2:2, Mokrejš Jan 3:1, Lebeda Michal ml. 1:2, Šlapák Miloš 3:1, body hostů: Košťál Radek 4:0, Hanák Martin 2:2, Kortus Pavel ml. 0:4, Kortus Filip 0:3), DTJ Hradec Králové A - HB Ostrov H. Brod B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Petr 0:2, Jakubský Filip 0:3, Průša David 2:1, Foff Lukáš 2:1, WO 0:1, body hostů: Květon Ondřej 3:0, Skála Radek 2:1, Slapnička Jakub 0:2, Jadrný Šimon 2:1, WO 1:0),
7. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - HB Ostrov H. Brod B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaucký Jakub 1:3, Zelinka Jakub 2:1, Stach Matěj 1:2, Šíp Martin 0:3, Přída Kryštof 0:1, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Skála Radek 4:0, Slapnička Jakub 2:1, Jadrný Šimon 1:2), TTC Elizza Praha A - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laboutka Luděk 2:1, Hlaváček Tomáš 2:1, Dvořák Petr 1:2, Fígeľ Jakub 3:0, body hostů: Košťál Radek 2:1, Hanák Martin 2:1, Kortus Pavel ml. 0:3, Kortus Filip 0:3), TTC Ostrava 2016 B - TJ Sokol PP Hradec Králové B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skotnica Martin 0:2, Moravec Borek 0:2, Korbel Richard 1:2, Demek Tomáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Šlapák Miloš 3:0, Janovský Dan 2:1, Mokrejš Jan 1:1, Lebeda Michal ml. 2:0, WO 1:0), SKST Havířov B - DTJ Hradec Králové A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rusnák Aleš 2:2, Košťál Daniel 1:2, Pavlica Martin 2:1, Martinez Livan 3:1, body hostů: Průša David 4:0, Foff Lukáš 1:3, Šilhán Petr 1:2, Jakubský Filip 0:3), TJ Ostrava KST B - KST NOVÝ JIČÍN A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Radim 1:1, Kadlec Vít 2:0, Štalzer Adam 2:1, Přistál Tomáš 3:0, body hostů: Sadílek Tomáš 2:1, Liška Libor 0:3, Lapčík Ondřej 0:2, Kratochvíl Michal 0:2), TJ Ostrava KST C - KST Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Filip 2:1, Vitásek Daniel 0:3, Černocký Dominik 2:1, Plachta Jakub 1:2, WO 0:1, body hostů: Dufek Jan 3:0, Nedbálek Michal 2:1, Kopečný Roman 1:2, Dufek Jakub 1:2, WO 1:0), TTC MS Brno A - TJ Agrotec Hustopeče 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 3:0, Smýkal Tomáš 1:2, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 3:0, body hostů: Schwarzer Antonín 1:2, Štrof Vojtěch 2:1, Mesaroš Jakub 0:3, Hoferik Petr 0:3),
8. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 2:2, Šíp Martin 2:2, Přída Kryštof 1:2, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Košťál Radek 4:0, Hanák Martin 3:1, Kortus Pavel ml. 0:4, Kortus Filip 0:3), TTC Elizza Praha A - HB Ostrov H. Brod B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laboutka Luděk 1:2, Hlaváček Tomáš 0:3, Krameš Jan 0:3, Fígeľ Jakub 2:1, body hostů: Skála Radek 2:1, Květon Ondřej 2:1, Slapnička Jakub 2:1, Vožický Bohumil 3:0), TTC Ostrava 2016 B - DTJ Hradec Králové A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demek Tomáš 2:1, Břeský Jaroslav 0:3, Moravec Borek 1:2, Korbel Richard 1:2, body hostů: Foff Lukáš 2:1, Průša David 3:0, Jakubský Filip 0:3, Šilhán Petr 3:0), SKST Havířov B - TJ Sokol PP Hradec Králové B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rusnák Aleš 2:2, Košťál Daniel 2:2, Tomaniec Jiří 0:4, Martinez Livan 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 1:3, Janovský Dan 2:2, Mokrejš Jan 2:2, Lebeda Michal ml. 3:1), TJ Ostrava KST B - KST Zlín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štalzer Adam 2:0, Morávek Radim 2:0, Kadlec Vít 2:0, Přistál Tomáš 2:0, body hostů: Dufek Jan 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:2), TJ Ostrava KST C - KST NOVÝ JIČÍN A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 2:0, Vybíral Filip 0:2, Morávek Jindřich 0:3, Krupník Jan 0:3, body hostů: Sadílek Tomáš 2:1, Liška Libor 3:0, Lapčík Ondřej 2:0, Kratochvíl Michal 1:1),
9. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN A - TJ Agrotec Hustopeče 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 1:1, Kratochvíl Michal 1:1, Krčil František 3:0, Sadílek Tomáš 3:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:1, Klimek Vojtěch 0:3, Schwarzer Antonín 0:2, Kopányi Tomáš 0:2), KST Zlín - TTC MS Brno A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedbálek Michal 2:1, Vranka Ondřej 0:3, Dufek Jakub 0:3, Dufek Jan 2:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Gorecki Jan 2:1, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:0), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TJ Ostrava KST B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 0:3, Mokrejš Jan 0:2, Lebeda Matyáš 0:3, Šlapák Miloš 2:1, body hostů: Morávek Radim 3:0, Kadlec Vít 2:1, Přistál Tomáš 2:1, Štalzer Adam 2:0), DTJ Hradec Králové A - TJ Ostrava KST C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 2:1, Tesolin Riccardo 1:2, Jakubský Filip 2:1, Šilhán Petr 3:0, body hostů: Vybíral Filip 3:0, Černocký Dominik 1:2, Krupník Jan 0:3, Vitásek Daniel 0:3), HB Ostrov H. Brod B - TTC Ostrava 2016 B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Květon Ondřej 2:0, Slapnička Jakub 2:0, Skála Radek 2:0, Jadrný Šimon 0:1, WO 3:0, body hostů: Delinčák Filip 1:2, Moravec Borek 0:2, Demek Tomáš 0:2, WO 0:3), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - SKST Havířov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 1:2, Košťál Radek 4:0, body hostů: Čihák Marek 3:1, Rusnák Aleš 1:2, Košťál Daniel 0:3, Harenčák Jakub 0:3), SF SKK El Niňo Praha B - TTC Elizza Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Jakub 1:2, Stach Matěj 1:1, Šíp Martin 1:2, Pisár Jan 1:1, Beran Matěj 0:2, WO 0:1, body hostů: Fígeľ Jakub 3:0, Laboutka Luděk 3:0, Hlaváček Tomáš 2:1, Krameš Jan 0:3, WO 1:0),
10. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN A - TTC MS Brno A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:1, Liška Libor 2:1, Krčil František 2:1, Sadílek Tomáš 3:0, body hostů: Handl Petr 3:0, Smýkal Tomáš 0:3, Gorecki Jan 0:3, Šmerda Marek 0:3), KST Zlín - TJ Agrotec Hustopeče 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Vranka Ondřej 0:2, Dufek Jakub 0:2, Dufek Jan 0:2, body hostů: Klimek Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 1:0, Štrof Vojtěch 2:0, Kopányi Tomáš 2:0, Mesaroš Jakub 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TJ Ostrava KST C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 2:0, Mokrejš Jan 2:0, Lebeda Michal ml. 3:0, Šlapák Miloš 2:0, body hostů: Vybíral Filip 0:3, Černocký Dominik 0:2, Krupník Jan 0:2, Vitásek Daniel 0:2), DTJ Hradec Králové A - TJ Ostrava KST B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesolin Riccardo 0:2, Šilhán Petr 0:2, Jakubský Filip 0:2, Průša David 0:2, body hostů: Morávek Radim 2:0, Přistál Tomáš 2:0, Štalzer Adam 2:0, Kadlec Vít 2:0), HB Ostrov H. Brod B - SKST Havířov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jadrný Šimon 1:0, Květon Ondřej 2:0, Slapnička Jakub 2:1, Vožický Bohumil 1:0, WO 2:0, body hostů: Harenčák Jakub 0:3, Rusnák Aleš 1:1, Košťál Daniel 0:2, WO 0:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TTC Ostrava 2016 B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Martin 2:0, Košťál Radek 2:0, Kortus Filip 2:0, Kortus Pavel ml. 2:0, body hostů: Moravec Borek 0:2, Henžel Michal 0:2, Milkov Tomáš 0:2, Lysek Tomáš 0:2),
11. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TTC Ostrava 2016 B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíp Martin 1:1, Kaucký Jakub 2:0, Stach Matěj 2:0, Zelinka Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Delinčák Filip 1:2, Moravec Borek 0:2, Demek Tomáš 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha A - SKST Havířov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laboutka Luděk 2:2, Hlaváček Tomáš 1:3, Krameš Jan 1:3, Fígeľ Jakub 3:1, body hostů: Martinez Livan 4:0, Pavlica Martin 2:2, Rusnák Aleš 2:2, Harenčák Jakub 1:3), TJ Ostrava KST B - HB Ostrov H. Brod B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 0:4, Morávek Radim 3:1, Martinko Tomáš 3:1, Štalzer Adam 3:1, body hostů: Skála Radek 3:1, Květon Ondřej 2:2, Slapnička Jakub 1:3, Jadrný Šimon 1:3), TJ Ostrava KST C - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Dominik 2:1, Beránek Pavel 0:3, Karczmarczyk Michal 0:1, Vybíral Filip 1:2, WO 0:2, body hostů: Košťál Radek 2:0, Hanák Martin 2:0, Kortus Pavel ml. 1:2, Kortus Filip 2:1, WO 2:0), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Vojtěch 3:0, Kopányi Tomáš 2:1, Klimek Vojtěch 1:2, Schwarzer Antonín 3:1, body hostů: Lebeda Matyáš 0:4, Šlapák Miloš 0:1, Lebeda Michal ml. 1:2, Janovský Dan 2:1, Mokrejš Jan 1:1), TTC MS Brno A - DTJ Hradec Králové A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 4:0, Gorecki Jan 0:4, body hostů: Průša David 3:1, Šilhán Petr 2:2, Foff Lukáš 3:1, Tesolin Riccardo 1:3), KST Zlín - KST NOVÝ JIČÍN A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:2, Nedbálek Michal 1:2, Dufek Jan 0:2, body hostů: Liška Libor 3:0, Krčil František 1:1, Lapčík Ondřej 2:0, Kratochvíl Michal 2:0),
12. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - SKST Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 2:1, Šíp Martin 3:0, Kaucký Jakub 1:2, Zelinka Jakub 3:0, body hostů: Martinez Livan 2:1, Pavlica Martin 1:2, Rusnák Aleš 0:3, Harenčák Jakub 0:3), TTC Elizza Praha A - TTC Ostrava 2016 B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváček Tomáš 1:2, Fígeľ Jakub 2:0, Laboutka Luděk 2:0, Komenda Karel 0:1, WO 4:0, body hostů: Delinčák Filip 2:1, Moravec Borek 0:3, Demek Tomáš 1:1, WO 0:4), TJ Ostrava KST B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 1:1, Martinko Tomáš 2:0, Štalzer Adam 3:0, Morávek Radim 3:0, body hostů: Hanák Martin 1:2, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel ml. 0:2, Kortus Pavel 0:2), TJ Ostrava KST C - HB Ostrov H. Brod B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 0:2, Beránek Pavel 0:2, Karczmarczyk Michal 0:2, Vybíral Filip 0:2, body hostů: Jadrný Šimon 2:0, Slapnička Jakub 2:0, Skála Radek 2:0, Květon Ondřej 2:0), TJ Agrotec Hustopeče - DTJ Hradec Králové A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 4:0, Kopányi Tomáš 2:1, Klimek Vojtěch 0:3, Schwarzer Antonín 2:2, body hostů: Průša David 2:2, Šilhán Petr 2:2, Foff Lukáš 2:1, Tesolin Riccardo 0:3), TTC MS Brno A - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Gorecki Jan 4:0, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 2:2, body hostů: Lebeda Matyáš 1:3, Šlapák Miloš 3:1, Mokrejš Jan 1:3, Janovský Dan 1:2),
13. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN A - SF SKK El Niňo Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčil František 1:0, Liška Libor 2:1, Kratochvíl Michal 1:2, Sadílek Tomáš 4:0, Polášek Radovan 0:2, body hostů: Kaucký Jakub 1:3, Stach Matěj 1:2, Šíp Martin 1:2, Přída Kryštof 2:1), KST Zlín - TTC Elizza Praha A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedbálek Michal 0:3, Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:3, Dufek Jan 2:1, body hostů: Fígeľ Jakub 3:0, Laboutka Luděk 2:1, Hlaváček Tomáš 3:0, Knobloch Miroslav 1:1), HB Ostrov H. Brod B - TJ Agrotec Hustopeče 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 1:2, Slapnička Jakub 1:2, Květon Ondřej 3:0, Skála Radek 4:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Klimek Vojtěch 0:3, Kopányi Tomáš 0:3, Schwarzer Antonín 2:1), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TTC MS Brno A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 3:1, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 0:3, Košťál Radek 4:0, body hostů: Handl Petr 2:2, Smýkal Tomáš 1:3, Gorecki Jan 2:1, Šmerda Marek 0:3), TJ Ostrava KST B - TTC Ostrava 2016 B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 1:1, Martinko Tomáš 2:0, Štalzer Adam 3:0, Morávek Radim 2:0, body hostů: Delinčák Filip 1:2, Korbel Richard 0:2, Demek Tomáš 0:2, Moravec Borek 0:2), SKST Havířov B - TJ Ostrava KST C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlica Martin 1:0, Rusnák Aleš 2:0, Košťál Daniel 2:0, Čihák Marek 1:0, WO 3:0, body hostů: Hýl Jakub 0:2, Vybíral Filip 0:2, Černocký Dominik 0:2, WO 0:3), DTJ Hradec Králové A - TJ Sokol PP Hradec Králové B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša David 3:1, Jakubský Filip 1:3, Foff Lukáš 2:2, Šilhán Petr 3:1, body hostů: Šlapák Miloš 1:3, Lebeda Matyáš 2:2, Janovský Dan 1:3, Mokrejš Jan 3:1),
14. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN A - TTC Elizza Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčil František 2:0, Liška Libor 2:1, Kratochvíl Michal 1:2, Sadílek Tomáš 4:0, Polášek Radovan 0:1, body hostů: Fígeľ Jakub 1:3, Hlaváček Tomáš 1:2, Laboutka Luděk 2:1, Knobloch Miroslav 0:3), KST Zlín - SF SKK El Niňo Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otáhal Bořek 0:2, Nedbálek Michal 1:1, Dufek Jakub 0:3, Dufek Jan 0:2, body hostů: Kaucký Jakub 3:0, Stach Matěj 1:1, Přída Kryštof 2:0, Šíp Martin 2:0), HB Ostrov H. Brod B - TTC MS Brno A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jadrný Šimon 1:2, Slapnička Jakub 1:1, Skála Radek 3:0, Květon Ondřej 3:0, body hostů: Handl Petr 1:2, Gorecki Jan 1:2, Šmerda Marek 0:3, Smýkal Tomáš 1:1), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Agrotec Hustopeče 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 1:2, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 1:2, Košťál Radek 4:0, body hostů: Klimek Vojtěch 0:4, Štrof Vojtěch 2:1, Kopányi Tomáš 2:1, Schwarzer Antonín 1:2), TJ Ostrava KST C - TTC Ostrava 2016 B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 1:3, Beránek Pavel 0:3, Morávek Jindřich 2:1, Vybíral Filip 3:1, body hostů: Delinčák Filip 2:2, Korbel Richard 3:1, Demek Tomáš 1:2, Moravec Borek 2:1), SKST Havířov B - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Marek 0:2, Pavlica Martin 2:1, Košťál Daniel 0:3, Rusnák Aleš 0:3, WO 0:1, body hostů: Štalzer Adam 2:1, Morávek Radim 2:1, Martinko Tomáš 2:0, Přistál Tomáš 3:0, WO 1:0),
15. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové B - SF SKK El Niňo Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Dan 1:2, Šlapák Miloš 0:3, Mokrejš Jan 2:1, Lebeda Matyáš 1:2, body hostů: Stach Matěj 3:0, Kaucký Jakub 1:2, Šíp Martin 2:1, Přída Kryštof 2:1), DTJ Hradec Králové A - TTC Elizza Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 1:3, Jakubský Filip 2:2, Foff Lukáš 3:0, Průša David 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 3:1, Laboutka Luděk 2:2, Knobloch Miroslav 0:4, Šedivý Zdeněk 1:2), KST NOVÝ JIČÍN A - HB Ostrov H. Brod B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčil František 1:2, Liška Libor 0:2, Lapčík Ondřej 1:2, Sadílek Tomáš 0:2, Kratochvíl Michal 0:1, body hostů: Skála Radek 2:1, Brhel Štěpán 2:1, Slapnička Jakub 3:0, Vožický Bohumil 2:0), KST Zlín - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Vranka Ondřej 0:2, Dufek Jakub 0:3, Dufek Jan 1:1, body hostů: Hanák Martin 3:0, Kortus Pavel ml. 2:0, Kortus Filip 1:1, Košťál Radek 2:0), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrof Vojtěch 1:2, Kopányi Tomáš 1:1, Klimek Vojtěch 1:2, Schwarzer Antonín 0:3, body hostů: Štalzer Adam 1:2, Morávek Radim 2:1, Kadlec Vít 3:0, Martinko Tomáš 2:0), TTC MS Brno A - TJ Ostrava KST C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gorecki Jan 3:0, Šmerda Marek 1:1, Smýkal Tomáš 2:1, Handl Petr 2:1, body hostů: Vybíral Filip 0:3, Černocký Dominik 2:1, Beránek Pavel 1:2, Krupník Jan 0:2), SKST Havířov B - TTC Ostrava 2016 B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Marek 2:0, Bělík Šimon 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Pavlica Martin 2:0, body hostů: Sedláček Michael 0:2, Korbel Richard 0:2, Henžel Michal 0:2, Moravec Borek 0:2),
16. kolo:
DTJ Hradec Králové A - SF SKK El Niňo Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša David 1:1, Tesolin Riccardo 0:2, Jakubský Filip 0:3, Foff Lukáš 0:2, body hostů: Kaucký Jakub 3:0, Stach Matěj 2:0, Šíp Martin 2:0, Přída Kryštof 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TTC Elizza Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 4:0, Šlapák Miloš 2:1, Lebeda Matyáš 0:3, Mokrejš Jan 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 2:2, Laboutka Luděk 2:2, Šedivý Zdeněk 1:2, Knobloch Miroslav 0:3), KST Zlín - HB Ostrov H. Brod B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Vranka Ondřej 0:3, Dufek Jan 1:1, body hostů: Skála Radek 3:0, Vožický Bohumil 2:0, Slapnička Jakub 2:0, Jadrný Šimon 1:1), KST NOVÝ JIČÍN A - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčil František 2:1, Liška Libor 1:2, Lapčík Ondřej 2:1, Sadílek Tomáš 4:0, body hostů: Košťál Radek 3:1, Hanák Martin 1:2, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel ml. 0:3), TTC MS Brno A - TJ Ostrava KST B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smýkal Tomáš 1:3, Gorecki Jan 2:2, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:1, body hostů: Kadlec Vít 3:1, Morávek Radim 3:1, Štalzer Adam 2:2, Přistál Tomáš 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopányi Tomáš 2:0, Klimek Vojtěch 2:0, Štrof Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 2:0, body hostů: Beránek Pavel 0:2, Černocký Dominik 0:2, Vybíral Filip 0:2, Krupník Jan 0:2),
17. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TJ Agrotec Hustopeče 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 1:3, Zelinka Jakub 4:0, Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 2:2, body hostů: Schwarzer Antonín 2:2, Štrof Vojtěch 3:1, Klimek Vojtěch 0:4, Kopányi Tomáš 1:2), TTC Elizza Praha A - TTC MS Brno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Tomáš 0:3, Knobloch Miroslav 0:2, Dvořák Petr 0:3, Laboutka Luděk 2:1, body hostů: Handl Petr 3:0, Gorecki Jan 2:1, Smýkal Tomáš 3:0, Šmerda Marek 1:1), TTC Ostrava 2016 B - KST NOVÝ JIČÍN A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korbel Richard 0:2, Bendl Jaroslav 0:2, Moravec Borek 0:2, Delinčák Filip 0:2, body hostů: Krčil František 2:0, Liška Libor 2:0, Lapčík Ondřej 2:0, Kratochvíl Michal 2:0), SKST Havířov B - KST Zlín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Marek 2:0, Harenčák Jakub 0:2, Rusnák Aleš 3:0, Pavlica Martin 3:0, body hostů: Vybíral Marek 1:2, Dufek Jan 1:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2), HB Ostrov H. Brod B - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Květon Ondřej 2:0, Slapnička Jakub 2:0, Jadrný Šimon 2:1, Skála Radek 2:0, body hostů: Lebeda Matyáš 0:3, Janovský Dan 0:2, Šlapák Miloš 1:1, Lebeda Michal ml. 0:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - DTJ Hradec Králové A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 0:4, Hanák Martin 3:1, Kortus Filip 1:3, Košťál Radek 3:1, body hostů: Průša David 3:1, Foff Lukáš 3:1, Tesolin Riccardo 1:3, Šilhán Petr 2:2), TJ Ostrava KST C - TJ Ostrava KST B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Pavel 0:2, Vybíral Filip 0:2, Plachta Jakub 0:2, Černocký Dominik 0:2, body hostů: Kadlec Vít 2:0, Morávek Radim 2:0, Štalzer Adam 2:0, Přistál Tomáš 2:0),
18. kolo:
TTC Elizza Praha A - TJ Agrotec Hustopeče 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Tomáš 3:1, Dvořák Petr 0:4, Thang Do Trong 1:3, Laboutka Luděk 4:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Schwarzer Antonín 3:1, Kopányi Tomáš 1:3, Klimek Vojtěch 2:2), SF SKK El Niňo Praha B - TTC MS Brno A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přída Kryštof 1:2, Zelinka Jakub 3:0, Stach Matěj 2:1, Kaucký Jakub 3:0, body hostů: Handl Petr 2:1, Smýkal Tomáš 0:3, Gorecki Jan 0:3, Šmerda Marek 1:2), SKST Havířov B - KST NOVÝ JIČÍN A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Marek 3:0, Valenta Jan 2:1, Rusnák Aleš 1:2, Pavlica Martin 3:0, body hostů: Sadílek Tomáš 2:1, Liška Libor 0:3, Krčil František 1:1, Lapčík Ondřej 0:3, Kratochvíl Michal 0:1), TTC Ostrava 2016 B - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Borek 0:4, Delinčák Filip 4:0, Bendl Jaroslav 0:2, Korbel Richard 4:0, Henžel Michal 0:2, body hostů: Dufek Jan 2:2, Vybíral Marek 2:2, Nedbálek Michal 2:2, Otáhal Bořek 2:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:2, Hanák Martin 2:2, Kortus Filip 1:2, Košťál Radek 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 1:3, Mokrejš Jan 2:2, Lebeda Matyáš 2:2, Janovský Dan 1:2), HB Ostrov H. Brod B - DTJ Hradec Králové A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květon Ondřej 2:0, Skála Radek 2:0, Jadrný Šimon 3:0, Slapnička Jakub 2:0, body hostů: Průša David 0:3, Foff Lukáš 0:2, Tesolin Riccardo 0:2, Šilhán Petr 0:2),
19. kolo:
HB Ostrov H. Brod B - SF SKK El Niňo Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slapnička Jakub 2:1, Květon Ondřej 2:1, Vožický Bohumil 3:0, Skála Radek 2:1, body hostů: Zelinka Jakub 2:1, Kaucký Jakub 0:3, Stach Matěj 1:2, Pisár Jan 0:3), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TTC Elizza Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 2:1, Košťál Radek 3:0, body hostů: Fígeľ Jakub 3:0, Hlaváček Tomáš 0:3, Knobloch Miroslav 0:3, Stibor Michal 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TTC Ostrava 2016 B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Michal ml. 2:1, Šlapák Miloš 2:1, Mokrejš Jan 2:1, Lebeda Matyáš 2:0, Janovský Dan 1:0, body hostů: Delinčák Filip 3:0, Moravec Borek 0:3, Korbel Richard 0:3, Bendl Jaroslav 0:3), DTJ Hradec Králové A - SKST Havířov B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Průša David 3:0, Bohdanecký Jakub 0:2, Šilhán Petr 0:3, Foff Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Pavlica Martin 2:2, Rusnák Aleš 2:2, Čihák Marek 2:1, WO 0:4), KST NOVÝ JIČÍN A - TJ Ostrava KST B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Libor 2:0, Polášek Radovan 0:2, Vincek Martin 0:3, Kratochvíl Michal 0:3, body hostů: Štalzer Adam 2:1, Přistál Tomáš 3:0, Morávek Radim 2:0, Kadlec Vít 1:1), KST Zlín - TJ Ostrava KST C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Bořek 1:0, Dufek Jan 1:1, Vybíral Marek 2:1, Nedbálek Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Beránek Pavel 0:3, Černocký Dominik 2:1, Plachta Jakub 0:2, WO 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TTC MS Brno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrof Vojtěch 3:1, Kopányi Tomáš 4:0, Klimek Vojtěch 2:2, Schwarzer Antonín 1:3, body hostů: Gorecki Jan 1:3, Handl Petr 3:1, Smýkal Tomáš 2:2, Šmerda Marek 0:4),
20. kolo:
TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - SF SKK El Niňo Praha B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel ml. 1:3, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 0:3, Košťál Radek 3:1, body hostů: Zelinka Jakub 4:0, Kaucký Jakub 2:2, Stach Matěj 2:1, Pisár Jan 0:3), HB Ostrov H. Brod B - TTC Elizza Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 1:1, Skála Radek 1:1, Květon Ondřej 3:0, Vožický Bohumil 3:0, body hostů: Fígeľ Jakub 2:1, Hlaváček Tomáš 0:3, Knobloch Miroslav 0:2, Stibor Michal 0:2), DTJ Hradec Králové A - TTC Ostrava 2016 B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 2:0, Jakubský Filip 1:1, Průša David 2:1, Foff Lukáš 3:0, body hostů: Delinčák Filip 2:1, Bendl Jaroslav 0:3, Korbel Richard 0:2, Moravec Borek 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové B - SKST Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 2:1, Lebeda Michal ml. 2:1, Šlapák Miloš 3:0, Mokrejš Jan 2:1, body hostů: Rusnák Aleš 0:3, Pavlica Martin 1:2, Čihák Marek 2:1, 0:3), KST Zlín - TJ Ostrava KST B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Marek 1:1, Nedbálek Michal 0:2, Otáhal Bořek 0:3, Dufek Jan 0:3, body hostů: Kadlec Vít 2:1, Morávek Radim 3:0, Přistál Tomáš 2:0, Štalzer Adam 2:0), KST NOVÝ JIČÍN A - TJ Ostrava KST C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 1:1, Polášek Radovan 1:1, Lapčík Ondřej 3:0, Liška Libor 2:1, WO 1:0, body hostů: Morávek Jindřich 2:1, Krupník Jan 0:3, Černocký Dominik 1:2, Plachta Jakub 0:1, WO 0:1),
21. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - KST NOVÝ JIČÍN A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarzer Antonín 3:0, Kopányi Tomáš 2:0, Klimek Vojtěch 1:2, Štrof Vojtěch 3:0, body hostů: Sadílek Tomáš 1:2, Liška Libor 0:3, Krčil František 1:1, Lapčík Ondřej 0:2, Kratochvíl Michal 0:1), TTC MS Brno A - KST Zlín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:0, Gorecki Jan 2:0, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:0, body hostů: Dufek Jan 1:2, Vybíral Marek 1:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2), TJ Ostrava KST B - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Radim 2:0, Štalzer Adam 2:0, Kadlec Vít 2:0, Přistál Tomáš 2:0, body hostů: Janovský Dan 0:2, Lebeda Matyáš 0:2, Mokrejš Jan 0:2, Šlapák Miloš 0:2), TJ Ostrava KST C - DTJ Hradec Králové A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 1:1, Vybíral Filip 0:2, Beránek Pavel 0:3, Plachta Jakub 1:2, body hostů: Foff Lukáš 3:0, Šilhán Petr 3:0, Průša David 2:0, Tesolin Riccardo 0:2), TTC Ostrava 2016 B - HB Ostrov H. Brod B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Borek 0:2, Sedláček Michael 0:2, Korbel Richard 1:2, Bendl Jaroslav 0:2, body hostů: Skála Radek 3:0, Květon Ondřej 1:1, Slapnička Jakub 2:0, Jadrný Šimon 2:0), SKST Havířov B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harenčák Jakub 3:1, Čihák Marek 3:1, Rusnák Aleš 1:2, Pavlica Martin 2:2, body hostů: Košťál Radek 3:1, Hanák Martin 3:1, Kortus Filip 0:4, Kortus Pavel ml. 0:3), TTC Elizza Praha A - SF SKK El Niňo Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laboutka Luděk 2:2, Thang Do Trong 2:2, Hlaváček Tomáš 0:2, Fígeľ Jakub 4:0, Píša Radovan 1:0, WO 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:2, Šíp Martin 2:2, Stach Matěj 2:2, Přída Kryštof 1:3, WO 1:0),
22. kolo:
TTC MS Brno A - KST NOVÝ JIČÍN A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 0:3, Šmerda Marek 1:2, Gorecki Jan 0:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Sadílek Tomáš 4:0, Lapčík Ondřej 2:1, Liška Libor 2:1, Kratochvíl Michal 1:2), TJ Agrotec Hustopeče - KST Zlín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 2:0, Kopányi Tomáš 2:0, Klimek Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 2:0, body hostů: Dufek Jan 0:2, Vybíral Marek 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2), TJ Ostrava KST C - TJ Sokol PP Hradec Králové B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Dominik 0:2, Plachta Jakub 0:2, Beránek Pavel 0:3, Vybíral Filip 1:2, body hostů: Lebeda Michal ml. 3:0, Šlapák Miloš 3:0, Lebeda Matyáš 1:1, Mokrejš Jan 2:0), TJ Ostrava KST B - DTJ Hradec Králové A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štalzer Adam 2:1, Kadlec Vít 2:0, Martinko Tomáš 3:0, Morávek Radim 2:1, body hostů: Průša David 0:3, Foff Lukáš 0:3, Tesolin Riccardo 0:3, Šilhán Petr 2:0), SKST Havířov B - HB Ostrov H. Brod B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Martin 1:3, Valenta Jan 3:1, Rusnák Aleš 1:3, Bělík Šimon 2:2, body hostů: Skála Radek 3:1, Květon Ondřej 0:4, Vožický Bohumil 4:0, Slapnička Jakub 2:2), TTC Ostrava 2016 B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Michael 0:4, Bendl Jaroslav 0:3, Korbel Richard 1:2, Delinčák Filip 4:0, body hostů: Košťál Radek 3:1, Hanák Martin 3:1, Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel ml. 2:1),
23. kolo:
TTC Ostrava 2016 B - SF SKK El Niňo Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Borek 0:2, Skotnica Martin 0:2, Henžel Michal 0:3, Korbel Richard 1:1, body hostů: Kaucký Jakub 3:0, Stach Matěj 2:0, Šíp Martin 1:1, Přída Kryštof 2:0), SKST Havířov B - TTC Elizza Praha A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnák Aleš 3:1, Pavlica Martin 4:0, Košťál Daniel 2:1, WO 0:5, body hostů: Fígeľ Jakub 2:1, Laboutka Luděk 0:3, Komenda Karel 0:3, Knobloch Miroslav 0:2, WO 5:0), HB Ostrov H. Brod B - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vožický Bohumil 4:0, Skála Radek 1:3, Slapnička Jakub 0:2, Květon Ondřej 2:2, Jadrný Šimon 1:1, body hostů: Štalzer Adam 2:2, Morávek Radim 3:1, Kadlec Vít 2:2, Přistál Tomáš 1:3), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Ostrava KST C 10:0wo, TJ Sokol PP Hradec Králové B - TJ Agrotec Hustopeče 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mokrejš Jan 3:1, Šlapák Miloš 3:1, Janovský Dan 2:2, Lebeda Matyáš 1:3, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Schwarzer Antonín 3:1, Kopányi Tomáš 0:4, Klimek Vojtěch 2:2), DTJ Hradec Králové A - TTC MS Brno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 4:0, Bohdanecký Jakub 0:4, Průša David 3:1, Foff Lukáš 2:2, body hostů: Handl Petr 3:1, Smýkal Tomáš 1:3, Gorecki Jan 2:2, Šmerda Marek 1:3), KST NOVÝ JIČÍN A - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 1:1, Liška Libor 2:0, Lapčík Ondřej 3:0, Sadílek Tomáš 2:0, body hostů: Dufek Jan 1:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Vranka Ondřej 0:2),
24. kolo:
SKST Havířov B - SF SKK El Niňo Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rusnák Aleš 1:3, Čihák Marek 3:1, Pavlica Martin 2:2, Bělík Šimon 3:1, body hostů: Kaucký Jakub 3:1, Stach Matěj 0:4, Šíp Martin 3:1, Přída Kryštof 1:3), TTC Ostrava 2016 B - TTC Elizza Praha A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korbel Richard 1:1, Moravec Borek 0:2, Bendl Jaroslav 0:3, WO 0:3, body hostů: Fígeľ Jakub 3:0, Laboutka Luděk 2:0, Komenda Karel 1:0, Knobloch Miroslav 0:1, WO 3:0), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Ostrava KST B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel ml. 0:2, Sivera Adam 0:2, Kortus Filip 0:3, Hanák Martin 1:1, body hostů: Štalzer Adam 3:0, Kadlec Vít 2:0, Morávek Radim 1:1, Přistál Tomáš 2:0), HB Ostrov H. Brod B - TJ Ostrava KST C 10:0wo, DTJ Hradec Králové A - TJ Agrotec Hustopeče 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 1:2, Tesolin Riccardo 0:3, Jakubský Filip 1:2, Šilhán Petr 1:2, body hostů: Štrof Vojtěch 3:0, Schwarzer Antonín 2:1, Kopányi Tomáš 2:1, Klimek Vojtěch 2:1), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TTC MS Brno A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 2:2, Šlapák Miloš 1:2, Lebeda Matyáš 3:0, Mokrejš Jan 3:1, body hostů: Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 2:2, Gorecki Jan 0:3, Smýkal Tomáš 2:1),
25. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - KST NOVÝ JIČÍN A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaucký Jakub 2:2, Šíp Martin 3:1, Stach Matěj 3:1, Přída Kryštof 2:0, WO 0:2, body hostů: Sadílek Tomáš 2:2, Liška Libor 1:3, Kratochvíl Michal 0:3, Lapčík Ondřej 1:2, WO 2:0), TTC Elizza Praha A - KST Zlín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knobloch Miroslav 1:3, Krameš Jan 1:3, Dvořák Petr 3:1, Fígeľ Jakub 4:0, body hostů: Dufek Jan 3:1, Otáhal Bořek 1:3, Vybíral Marek 2:2, Nedbálek Michal 1:3), TJ Agrotec Hustopeče - HB Ostrov H. Brod B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarzer Antonín 1:2, Kopányi Tomáš 1:2, Klimek Vojtěch 0:3, Štrof Vojtěch 1:3, body hostů: Květon Ondřej 4:0, Skála Radek 3:0, Slapnička Jakub 3:0, Jadrný Šimon 0:3), TTC MS Brno A - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Gorecki Jan 2:2, Šmerda Marek 0:4, Handl Petr 3:1, body hostů: Košťál Radek 4:0, Hanák Martin 2:2, Kortus Filip 2:2, Kortus Pavel ml. 1:3), TTC Ostrava 2016 B - TJ Ostrava KST B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korbel Karol 0:2, Lysek Tomáš 0:2, Henžel Michal 0:2, Krupa Daniel 0:2, body hostů: Kadlec Vít 2:0, Morávek Radim 2:0, Štalzer Adam 2:0, Přistál Tomáš 2:0), TJ Ostrava KST C - SKST Havířov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 1:1, Plachta Jakub 0:2, Beránek Pavel 0:3, Vybíral Filip 0:2, body hostů: Harenčák Jakub 2:1, Košťál Daniel 2:0, Čihák Marek 2:0, Pavlica Martin 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové B - DTJ Hradec Králové A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebeda Matyáš 2:1, Mokrejš Jan 1:1, Janovský Dan 2:1, Šlapák Miloš 3:0, body hostů: Průša David 3:0, Jakubský Filip 0:3, Bohdanecký Jakub 0:3, Tesolin Riccardo 0:2),
26. kolo:
TTC Elizza Praha A - KST NOVÝ JIČÍN A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laboutka Luděk 2:2, Komenda Karel 0:4, Krameš Jan 0:3, Fígeľ Jakub 4:0, body hostů: Lapčík Ondřej 2:2, Krčil František 2:0, Sadílek Tomáš 3:1, Liška Libor 2:1, Kratochvíl Michal 0:2), SF SKK El Niňo Praha B - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 3:0, Šíp Martin 2:1, Kaucký Jakub 4:0, WO 0:3, body hostů: Vybíral Marek 1:2, Otáhal Bořek 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jan 0:2, Dufek Jakub 0:1, WO 3:0), TTC MS Brno A - HB Ostrov H. Brod B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 1:3, Smýkal Tomáš 2:2, Šmerda Marek 0:4, Handl Petr 4:0, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Skála Radek 3:1, Brhel Štěpán 2:2, Jadrný Šimon 1:3), TJ Agrotec Hustopeče - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 2:1, Kopányi Tomáš 2:1, Klimek Vojtěch 2:1, Schwarzer Antonín 2:1, body hostů: Košťál Radek 2:1, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel ml. 0:3), TTC Ostrava 2016 B - TJ Ostrava KST C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lysek Tomáš 0:2, Milkov Tomáš 1:1, Krupa Daniel 0:3, Korbel Karol 0:2, body hostů: Černocký Dominik 2:1, Beránek Pavel 2:0, Plachta Jakub 2:0, Vybíral Filip 2:0), TJ Ostrava KST B - SKST Havířov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:1, Kadlec Vít 2:1, Štalzer Adam 3:0, Morávek Radim 2:2, body hostů: Harenčák Jakub 1:3, Košťál Daniel 1:2, Čihák Marek 1:2, Pavlica Martin 1:2),
27. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 2:2, Šíp Martin 1:3, Přída Kryštof 2:2, Kaucký Jakub 2:2, body hostů: Morávek Radim 2:2, Kadlec Vít 2:2, Štalzer Adam 0:2, Martinko Tomáš 4:0, Přistál Tomáš 1:1), TTC Elizza Praha A - TJ Ostrava KST C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 1:0, Komenda Karel 1:1, Fígeľ Jakub 3:0, Laboutka Luděk 1:0, WO 3:0, body hostů: Beránek Pavel 0:3, Černocký Dominik 1:2, Vybíral Filip 0:1, WO 0:3), TTC Ostrava 2016 B - TJ Agrotec Hustopeče 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Michael 0:2, Henžel Michal 0:2, Moravec Borek 0:2, WO 0:3, body hostů: Štrof Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 2:0, Kopányi Tomáš 1:0, Klimek Vojtěch 1:0, WO 3:0), SKST Havířov B - TTC MS Brno A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Daniel 2:1, Harenčák Jakub 2:1, Čihák Marek 3:0, Rusnák Aleš 2:2, body hostů: Handl Petr 1:3, Smýkal Tomáš 1:2, Gorecki Jan 1:2, Šmerda Marek 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové B - KST NOVÝ JIČÍN A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 0:2, Lebeda Matyáš 0:2, Kačer Radek 0:3, Šlapák Miloš 1:2, WO 4:0, body hostů: Liška Libor 4:0, Krčil František 3:0, Kratochvíl Michal 2:1, WO 0:4), DTJ Hradec Králové A - KST Zlín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 3:0, Lučan Martin 1:2, Průša David 3:0, Foff Lukáš 2:1, body hostů: Dufek Jan 1:2, Vybíral Marek 2:1, Nedbálek Michal 0:3, Dufek Jakub 0:3), HB Ostrov H. Brod B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 1:1, Květon Ondřej 2:0, Skála Radek 3:0, Jadrný Šimon 2:0, body hostů: Hanák Martin 1:2, Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel ml. 0:2, Sivera Adam 0:2),
28. kolo:
TTC Elizza Praha A - TJ Ostrava KST B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laboutka Luděk 0:3, Krameš Jan 0:2, Thang Do Trong 0:3, Fígeľ Jakub 3:1, WO 1:0, body hostů: Kadlec Vít 4:0, Morávek Radim 2:1, Přistál Tomáš 2:1, Martinko Tomáš 1:1, WO 0:1), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Ostrava KST C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stach Matěj 1:0, Šíp Martin 2:0, Přída Kryštof 2:0, Kaucký Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Vybíral Filip 0:2, Černocký Dominik 0:2, Beránek Pavel 0:2, WO 0:3), SKST Havířov B - TJ Agrotec Hustopeče 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Daniel 1:3, Harenčák Jakub 1:3, Čihák Marek 4:0, Rusnák Aleš 2:2, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Kopányi Tomáš 2:2, Schwarzer Antonín 3:1, Klimek Vojtěch 0:4), TTC Ostrava 2016 B - TTC MS Brno A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lysek Tomáš 0:2, Milkov Tomáš 0:2, Moravec Borek 2:1, WO 0:4, body hostů: Gorecki Jan 3:0, Šmerda Marek 1:1, Smýkal Tomáš 0:1, Handl Petr 1:0, WO 4:0), DTJ Hradec Králové A - KST NOVÝ JIČÍN A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lučan Martin 0:2, Šilhán Petr 1:1, Průša David 3:0, Foff Lukáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Kratochvíl Michal 2:1, Liška Libor 0:3, Sadílek Tomáš 2:1, WO 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové B - KST Zlín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:3, Lebeda Matyáš 4:0, Hrunka Jakub 1:3, Šlapák Miloš 3:1, body hostů: Dufek Jan 3:1, Vybíral Marek 2:2, Nedbálek Michal 2:2, Kopečný Roman 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy