Výsledky do novin
2.liga mužů sk.B
1. kolo:
SKST Havířov C - SK Přerov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rusnák Aleš 3:1, Slaný Vojtěch 1:2, Košťál Daniel 3:0, Tomaniec Jiří 2:2, body hostů: Škvrna Jan 1:3, Skalský Ondřej 1:3, Soukup Adam 1:2, Otáhal Bořek 2:1), KST Slezan Opava - KST NOVÝ JIČÍN B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitásek Adam 0:3, Rybár Petr 1:2, Wallik Lukáš 0:3, Knybel Kamil 3:0, body hostů: Kratochvíl Michal 3:0, Masnica Michal 1:2, Polášek Radovan 2:1, Vincek Martin 2:1), TJ Sokol Studená I. - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:0, Čermák Marek 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 2:0, body hostů: Dostál Jan 0:3, Fausek Matěj 1:1, Hnik Ondřej 0:2, Vraštil Tomáš 0:2), HB Ostrov H. Brod C - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bárta Daniel 1:0, Sivera Adam 2:0, Vondráček Filip 2:0, Kanta František 1:0, WO 3:0, body hostů: Sixta Vít 0:2, Šorm Luboš ml. 0:2, Kalenský Jaroslav 0:2, WO 0:3), SKST PLUS Hodonín B - TTC MS Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 3:0, Morávek Jindřich 3:0, Hromek Filip 0:2, Kadlček Michal 3:1, Růžička Filip 0:1, body hostů: Bíza Petr 1:3, Sigmund Ivo 1:2, Šenkapoul Petr 1:2, Svoboda Libor 1:2), TJ Holásky - KST Blansko 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:3, Palbuchta Jiří 0:3, Ságl Ondřej 1:2, Chrást Roman 3:1, body hostů: Vaculík Miloslav 4:0, Polívka Martin ml. 2:2, Veselý Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 2:0, Svoboda Aleš 1:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Marek 3:0, body hostů: Brát Karel ml. 0:1, Lebeda Matyáš 1:2, Hort Tomáš 0:2, Jirásek Martin ml. 0:2, Hušek Adam 0:2),
2. kolo:
SKST Havířov C - KST NOVÝ JIČÍN B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaný Vojtěch 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Košťál Daniel 2:0, Tomaniec Jiří 2:0, body hostů: Polášek Radovan 0:2, Kratochvíl Tomáš 0:2, Vincek Martin 0:2, Havrlant Jaromír 0:2), KST Slezan Opava - SK Přerov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 2:2, Rybár Petr 1:3, Vitásek Adam 2:2, Dzida Jan 3:1, body hostů: Otáhal Bořek 3:1, Soukup Adam 4:0, Skalský Ondřej 0:2, Palásek Michal 0:4, Škvrna Jan 1:1), TJ Sokol Studená I. - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 1:1, Čermák Marek 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 2:1, Sixta Vít 0:3, Šorm Luboš ml. 0:2, Sixta Daniel 0:2), HB Ostrov H. Brod C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Daniel 3:0, Bártík Tomáš 1:1, Kanta František 3:0, Záboj Matěj 1:2, body hostů: Hnik Ondřej 0:3, Dostál Jan 2:1, Fausek Matěj 1:2, Vraštil Tomáš 0:2), SKST PLUS Hodonín B - KST Blansko 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 2:0, Morávek Jindřich 2:0, Hromek Filip 2:1, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:3, Polívka Martin ml. 0:3, Veselý Lukáš 1:1, Přikryl Aleš 0:2), TJ Holásky - TTC MS Brno B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palbuchta Jiří 1:1, Babák Petr 0:2, Ságl Ondřej 0:3, Chrást Roman 0:2, body hostů: Bíza Petr 3:0, Šenkapoul Petr 2:0, Sigmund Ivo 2:0, Svoboda Libor 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Aleš 2:0, Ondrovčák Radek 2:0, Ondrovčák Miroslav 2:0, Vybíral Lukáš 2:0, body hostů: Jirout Vojtěch 0:2, Volhejn Dan 0:2, Wagner Max Richard 0:2, Wagner Robin Mark 0:2),
3. kolo:
SK Přerov A - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 2:2, Škvrna Jan 2:2, Skalský Ondřej 3:1, Otáhal Bořek 2:2, body hostů: Hort Tomáš 3:1, Lebeda Matyáš 4:0, Brát Karel ml. 0:4, Hušek Adam 0:4), KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vincek Martin 1:1, Pařil Ondřej 1:1, Masnica Michal 3:0, Polášek Radovan 3:0, body hostů: Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 1:2, Wagner Robin Mark 0:2, Wagner Max Richard 0:2), TTC MS Brno B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 2:2, Svoboda Libor 0:4, Bíza Petr 3:1, Šenkapoul Petr 2:2, body hostů: Vybíral Marek 4:0, Ondrovčák Miroslav 1:3, Svoboda Aleš 3:1, Forman Libor 1:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SKST PLUS Hodonín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 1:2, Joneš Patrik 0:3, Hnik Ondřej 0:3, Dostál Jan 2:1, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Morávek Jindřich 3:0, Hromek Filip 1:2, Mikeska Jaroslav 2:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Holásky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Jaroslav 2:1, Valeš Jakub 2:1, Sixta Vít 2:1, Schwab Richard 3:1, body hostů: Chrást Roman 1:3, Ságl Ondřej 0:3, Babák Petr 2:1, Palbuchta Jiří 1:2), SKST Havířov C - TJ Sokol Studená I. 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomaniec Jiří 2:2, Bača Jaroslav ml. 2:2, Gráf Jiří 2:2, Košťál Daniel 4:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Smola Igor 2:2, Doležal Ondřej 0:4, Čermák Marek 1:3), KST Slezan Opava - HB Ostrov H. Brod C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 1:2, Rybár Petr 0:3, Vitásek Adam 0:3, Dzida Jan 2:1, body hostů: Kanta František 3:0, Slapnička Jakub 2:1, Bárta Daniel 3:0, Vondráček Filip 1:2),
4. kolo:
SK Přerov A - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvrna Jan 2:0, Skalský Ondřej 2:0, Palásek Michal 1:2, Otáhal Bořek 3:0, body hostů: Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 1:2, Wagner Robin Mark 0:2, Wagner Max Richard 0:2), KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vincek Martin 2:1, Tichavský Filip 2:1, Masnica Michal 2:1, Polášek Radovan 2:1, body hostů: Brát Karel ml. 0:3, Lebeda Matyáš 3:0, Hort Tomáš 1:2, Hušek Adam 0:3), KST Blansko - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Aleš 2:2, Polívka Martin ml. 0:3, Veselý Lukáš 0:3, Vaculík Miloslav 2:2, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Svoboda Aleš 2:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Holásky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 1:3, Hnik Ondřej 0:4, Rochowanski Jan 1:2, Dostál Jan 4:0, body hostů: Palbuchta Jiří 3:1, Chrást Roman 3:1, Babák Petr 2:2, Ságl Ondřej 1:2), TJ Tatran KRPA Hostinné B - SKST PLUS Hodonín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Vít 1:2, Valeš Jakub 0:3, Šorm Luboš ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Morávek Jindřich 2:1, Hromek Filip 1:2, Mikeska Jaroslav 3:0), SKST Havířov C - HB Ostrov H. Brod C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bača Jaroslav ml. 1:3, Slaný Vojtěch 2:2, Rusnák Aleš 1:2, Košťál Daniel 2:2, body hostů: Kanta František 4:0, Slapnička Jakub 3:1, Bárta Daniel 2:2, Vondráček Filip 0:3), KST Slezan Opava - TJ Sokol Studená I. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 2:2, Rybár Petr 3:1, Vitásek Adam 2:1, Dzida Jan 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Smola Igor 0:4, Doležal Ondřej 1:3, Čermák Marek 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Studená I. - SK Přerov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:1, Ondráček Jan 1:2, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Soukup Adam 2:1, Škvrna Jan 1:2, Skalský Ondřej 1:2, Palásek Michal 0:3), HB Ostrov H. Brod C - KST NOVÝ JIČÍN B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slapnička Jakub 3:0, Sivera Adam 0:2, Vondráček Filip 3:0, Kanta František 3:0, body hostů: Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 1:2, Vincek Martin 0:3, Pařil Ondřej 0:2), SKST PLUS Hodonín B - SKST Havířov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Jindřich 2:2, Růžička Filip 1:3, Hromek Filip 1:3, Kadlček Michal 4:0, body hostů: Rusnák Aleš 3:1, Tomaniec Jiří 2:2, Slaný Vojtěch 2:2, Baroš Antonín 1:3), TJ Holásky - KST Slezan Opava 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Martin 0:2, Fábo Ján 0:2, Chrást Roman 1:2, Babák Petr 0:2, body hostů: Dzida Jan 3:0, Knybel Kamil 1:1, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:0, Svoboda Aleš 1:1, Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 2:0, body hostů: Fausek Matěj 0:3, Dostál Jan 1:1, Hnik Ondřej 0:2, Nedomlel Lukáš 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TTC MS Brno B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brát Karel ml. 2:0, Jirásek Martin ml. 0:2, Hort Tomáš 2:1, Lebeda Matyáš 1:0, WO 4:0, body hostů: Bíza Petr 2:1, Šenkapoul Petr 1:1, Svoboda Libor 0:3, WO 0:4), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST Blansko 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Max Richard 2:2, Volhejn Jan 2:2, Wagner Robin Mark 0:4, Volhejn Dan 3:1, body hostů: Vaculík Miloslav 1:3, Veselý Lukáš 2:2, Petr Michal 4:0, Polívka Martin ml. 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Studená I. - KST NOVÝ JIČÍN B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smola Igor 2:0, Ondráček Jan 1:1, Doležal Ondřej 3:0, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Polášek Radovan 1:2, Vincek Martin 0:3, Masnica Michal 0:2, Pařil Ondřej 0:2), HB Ostrov H. Brod C - SK Přerov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Daniel 4:0, Sivera Adam 1:2, Záboj Matěj 0:3, Kanta František 4:0, body hostů: Soukup Adam 2:2, Škvrna Jan 2:2, Skalský Ondřej 1:2, Palásek Michal 0:3), SKST PLUS Hodonín B - KST Slezan Opava 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 2:2, Morávek Jindřich 2:2, Růžička Filip 1:3, Kadlček Michal 4:0, body hostů: Dzida Jan 2:2, Knybel Kamil 3:1, Rybár Petr 1:3, Vitásek Adam 1:3), TJ Holásky - SKST Havířov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:2, Fábo Ján 1:2, Javůrek Martin 0:3, Chrást Roman 2:2, body hostů: Rusnák Aleš 4:0, Tomaniec Jiří 3:0, Slaný Vojtěch 2:1, Baroš Antonín 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 2:0, Svoboda Aleš 1:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Marek 2:0, body hostů: Sixta Vít 0:3, Kalenský Jaroslav 1:1, Šorm Luboš ml. 0:2, Matuška Petr ml. 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Karel ml. 2:1, Hort Tomáš 2:0, Jirásek Martin ml. 1:1, Lebeda Matyáš 3:0, Truněček Martin 1:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:3, Veselý Lukáš 1:2, Petr Michal 0:3, Polívka Martin ml. 1:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TTC MS Brno B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Max Richard 0:2, Černík Jan 0:2, Wagner Robin Mark 0:3, Volhejn Dan 2:1, body hostů: Bíza Petr 3:0, Šenkapoul Petr 3:0, Sirbu Jakub 1:1, Svoboda Libor 1:1),
7. kolo:
SK Přerov A - TTC MS Brno B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Bořek 0:2, Soukup Adam 0:2, Škvrna Jan 1:2, Skalský Ondřej 0:3, body hostů: Bíza Petr 3:0, Šenkapoul Petr 3:0, Svoboda Libor 1:1, Sigmund Ivo 2:0), KST NOVÝ JIČÍN B - KST Blansko 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 1:2, Vincek Martin 0:3, Masnica Michal 1:2, Polášek Radovan 2:1, WO 5:0, body hostů: Přikryl Aleš 1:3, Vaculík Miloslav 3:1, Veselý Lukáš 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Sokol PP Hradec Králové C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fausek Matěj 0:2, Vraštil Tomáš 0:2, Hnik Ondřej 0:3, Dostál Jan 2:1, body hostů: Hort Tomáš 3:0, Lebeda Matyáš 3:0, Jirásek Martin ml. 1:1, Truněček Martin 0:1, Hušek Adam 1:0), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalenský Jaroslav 2:0, Schwab Richard 1:1, Šorm Luboš ml. 2:1, Sixta Vít 3:0, body hostů: Volhejn Dan 2:1, Černík Jan 0:3, Wagner Max Richard 0:2, Wagner Robin Mark 0:2), SKST Havířov C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slaný Vojtěch 3:1, Baroš Antonín 2:1, Gráf Jiří 3:0, Tomaniec Jiří 2:2, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 0:4, Ondrovčák Miroslav 1:2, Ondrovčák Radek 0:3), TJ Sokol Studená I. - SKST PLUS Hodonín B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smola Igor 3:1, Ondráček Jan 0:4, Doležal Ondřej 0:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Brhel Štěpán 2:2, Kadlček Michal 2:2, Morávek Jindřich 2:2, Hromek Filip 2:1), HB Ostrov H. Brod C - TJ Holásky 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záboj Matěj 0:1, Bárta Daniel 2:0, Vondráček Filip 2:1, Kanta František 2:0, WO 3:0, body hostů: Chrást Roman 2:1, Babák Petr 0:3, Zimola Ondřej 0:2, WO 0:3),
8. kolo:
SK Přerov A - KST Blansko 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvrna Jan 2:0, Palásek Michal 1:1, Soukup Adam 3:0, Skalský Ondřej 2:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:3, Veselý Lukáš 1:1, Petr Michal 0:2, Polívka Martin ml. 0:2), KST NOVÝ JIČÍN B - TTC MS Brno B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 2:2, Kratochvíl Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 1:2, Masnica Michal 3:1, body hostů: Bíza Petr 2:2, Šenkapoul Petr 3:1, Sirbu Jakub 0:3, Svoboda Libor 1:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Tomáš 2:1, Hnik Ondřej 0:2, Fausek Matěj 3:0, Dostál Jan 3:0, body hostů: Černík Jan 2:1, Volhejn Dan 1:2, Wagner Max Richard 0:3, Wagner Robin Mark 0:2), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol PP Hradec Králové C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Vít 0:2, Šorm Luboš ml. 0:2, Matuška Petr ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Lebeda Matyáš 3:0, Hort Tomáš 3:0, Hušek Adam 1:1, Truněček Martin 1:1), KST Slezan Opava - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 2:1, Rybár Petr 3:0, Vitásek Adam 1:2, Dzida Jan 3:0, body hostů: Vybíral Marek 2:1, Vybíral Lukáš 1:2, Ondrovčák Miroslav 0:3, Ondrovčák Radek 0:3), TJ Sokol Studená I. - TJ Holásky 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maňhal Jan ml. 1:1, Ondráček Jan 1:1, Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Babák Petr 1:2, Chrást Roman 1:2, Zimola Ondřej 0:3, WO 0:3), HB Ostrov H. Brod C - SKST PLUS Hodonín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 3:1, Vondráček Filip 1:2, Bárta Daniel 1:2, Kanta František 4:0, body hostů: Brhel Štěpán 1:3, Morávek Jindřich 2:2, Kadlček Michal 2:1, Hromek Filip 0:3),
9. kolo:
SKST PLUS Hodonín B - SK Přerov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brhel Štěpán 3:0, Hromek Filip 1:1, Růžička Filip 1:2, Morávek Jindřich 3:0, body hostů: Škvrna Jan 2:1, Skalský Ondřej 1:2, Soukup Adam 0:2, Palásek Michal 0:2, Otáhal Bořek 0:1), TJ Holásky - KST NOVÝ JIČÍN B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:3, Palbuchta Jiří 2:2, Ságl Ondřej 0:4, Chrást Roman 4:0, body hostů: Polášek Radovan 2:2, Masnica Michal 3:1, Vincek Martin 2:2, Tichavský Filip 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Sokol Studená I. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 1:3, Ondrovčák Miroslav 2:2, Vybíral Marek 3:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 3:1, Čermák Marek 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové C - SKST Havířov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Tomáš 0:1, Jirásek Martin ml. 0:2, Hušek Adam 0:3, Brát Karel ml. 1:2, Truněček Martin 1:1, body hostů: Tomaniec Jiří 3:0, Gráf Jiří 3:0, Slaný Vojtěch 3:0, Baroš Antonín 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST Slezan Opava 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černík Jan 0:2, Wagner Robin Mark 0:2, Wagner Max Richard 0:2, Volhejn Dan 0:2, body hostů: Dzida Jan 2:0, Knybel Kamil 2:0, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:0), TTC MS Brno B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 2:1, Svoboda Libor 1:1, Šenkapoul Petr 3:0, Bíza Petr 3:0, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Bohdanecký Jakub 0:3, Kadaník Martin 0:3, Joneš Patrik 0:2), KST Blansko - TJ Tatran KRPA Hostinné B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Martin ml. 1:3, Petr Michal 1:3, Přikryl Aleš 2:2, Vaculík Miloslav 3:1, body hostů: Schwab Richard 3:1, Sixta Vít 0:4, Kalenský Jaroslav 4:0, Šplíchal Jan 2:2),
10. kolo:
SKST PLUS Hodonín B - KST NOVÝ JIČÍN B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel Štěpán 3:0, Hromek Filip 2:1, Mikeska Jaroslav 1:1, Morávek Jindřich 3:0, WO 1:0, body hostů: Polášek Radovan 0:2, Masnica Michal 1:2, Vincek Martin 1:2, Tichavský Filip 0:3, WO 0:1), TJ Holásky - SK Přerov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palbuchta Jiří 2:1, Ságl Ondřej 0:3, Babák Petr 0:3, Chrást Roman 3:1, body hostů: Škvrna Jan 4:0, Otáhal Bořek 2:1, Soukup Adam 1:2, Skalský Ondřej 0:2, Palásek Michal 1:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - HB Ostrov H. Brod C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 2:1, Svoboda Aleš 1:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Marek 3:0, body hostů: Kanta František 3:0, Bárta Daniel 0:3, Vondráček Filip 0:3, Sivera Adam 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - KST Slezan Opava 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hušek Adam 2:0, Hort Tomáš 2:1, Brát Karel ml. 1:2, Lebeda Matyáš 4:0, Truněček Martin 1:0, body hostů: Dzida Jan 1:3, Knybel Kamil 0:3, Rybár Petr 1:2, Vitásek Adam 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - SKST Havířov C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Max Richard 0:2, Volhejn Jan 0:2, Wagner Robin Mark 0:2, Volhejn Dan 0:2, body hostů: Tomaniec Jiří 2:0, Gráf Jiří 2:0, Slaný Vojtěch 2:0, Baroš Antonín 2:0), TTC MS Brno B - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šenkapoul Petr 1:0, Toufar Jan 1:1, Bíza Petr 3:0, Sigmund Ivo 1:0, WO 3:0, body hostů: Sixta Vít 0:3, Kalenský Jaroslav 1:1, Šplíchal Jan 0:2, WO 0:3), KST Blansko - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 2:1, Petr Michal 2:1, Přikryl Aleš 3:0, Vaculík Miloslav 2:1, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Bohdanecký Jakub 1:2, Joneš Patrik 0:3, Nedomlel Lukáš 0:3),
11. kolo:
SK Přerov A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Bořek 2:0, Soukup Adam 2:0, Škvrna Jan 1:0, Skalský Ondřej 0:1, WO 4:0, body hostů: Dostál Jan 0:2, Fausek Matěj 1:1, Hnik Ondřej 0:2, WO 0:4), KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Masnica Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 1:1, Pařil Ondřej 2:1, Polášek Radovan 3:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 2:1, Šorm Luboš ml. 0:3, Matuška Petr ml. 0:3, Šplíchal Jan 1:1), SKST Havířov C - TTC MS Brno B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baroš Antonín 2:1, Slaný Vojtěch 1:1, Tomaniec Jiří 2:1, Gráf Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Bíza Petr 4:0, Šenkapoul Petr 0:4, Svoboda Libor 1:2, WO 0:4), KST Slezan Opava - KST Blansko 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knybel Kamil 2:0, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:0, Dzida Jan 2:0, body hostů: Přikryl Aleš 0:2, Polívka Martin ml. 0:2, Petr Michal 0:2, Polívka Ondřej 0:2), TJ Sokol Studená I. - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 3:0, Čermák Marek 0:2, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Truněček Martin 1:2, Hort Tomáš 2:1, Hušek Adam 0:3, Jirásek Martin ml. 0:2), HB Ostrov H. Brod C - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stehlík Oldřich 0:1, Bárta Daniel 2:0, Kanta František 3:0, Novák Aleš 1:0, WO 3:0, body hostů: Wagner Robin Mark 1:2, Volhejn Dan 0:2, Volhejn Jan 0:2, WO 0:3), SKST PLUS Hodonín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 2:1, Brhel Štěpán 2:1, Morávek Jindřich 1:2, Kadlček Michal 4:0, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 1:2, Svoboda Aleš 0:3, Ondrovčák Miroslav 0:3),
12. kolo:
SK Přerov A - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 3:0, Palásek Michal 1:2, Otáhal Bořek 3:0, Škvrna Jan 2:1, body hostů: Kalenský Jaroslav 1:2, Šplíchal Jan 2:1, Šorm Luboš ml. 0:3, Matuška Petr ml. 0:3), KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polášek Radovan 1:0, Kratochvíl Michal 2:0, Kratochvíl Tomáš 2:1, Masnica Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Dostál Jan 0:3, Fausek Matěj 1:2, Hnik Ondřej 0:2, WO 0:3), SKST Havířov C - KST Blansko 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baroš Antonín 2:0, Slaný Vojtěch 2:0, Tomaniec Jiří 3:0, Gráf Jiří 1:1, body hostů: Polívka Martin ml. 0:3, Petr Michal 0:2, Přikryl Aleš 1:1, Polívka Ondřej 0:2), KST Slezan Opava - TTC MS Brno B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knybel Kamil 2:1, Rybár Petr 0:3, Vitásek Adam 1:2, Dzida Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Bíza Petr 2:2, Šenkapoul Petr 3:1, Svoboda Libor 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Studená I. - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 1:0, Doležal Ondřej 2:0, Čermák Marek 2:0, Korbel Filip ml. 2:0, WO 1:0, body hostů: Wagner Robin Mark 0:2, Volhejn Dan 0:2, Wagner Max Richard 0:2, Volhejn Jan 0:1, WO 0:1), HB Ostrov H. Brod C - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanta František 3:0, Záboj Matěj 0:2, Mádr Miloslav 1:2, Bárta Daniel 3:0, Slapnička Jakub 1:0, body hostů: Hušek Adam 2:1, Hort Tomáš 1:1, Truněček Martin 1:2, Jirásek Martin ml. 0:3, Kačer Radek 0:1), TJ Holásky - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 0:3, Fábo Ján 0:2, Javůrek Martin 0:3, Chrást Roman 2:1, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Svoboda Aleš 2:0),
13. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - SK Přerov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 3:0, Svoboda Aleš 1:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Marek 2:2, Andorko Pavel 0:1, body hostů: Soukup Adam 0:4, Otáhal Bořek 2:1, Škvrna Jan 2:1, Palásek Michal 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - SKST PLUS Hodonín B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hušek Adam 2:1, Jirásek Martin ml. 0:3, Hort Tomáš 2:1, Truněček Martin 0:3, WO 0:1, body hostů: Morávek Jindřich 2:1, Kadlček Michal 3:0, Mikeska Jaroslav 1:2, Růžička Filip 2:1, WO 1:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Holásky 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volhejn Dan 2:1, Wagner Mark 1:2, Wagner Richard 1:2, Černík Jan 0:3, body hostů: Chrást Roman 1:2, Palbuchta Jiří 3:0, Babák Petr 1:2, Fábo Ján 3:0), TTC MS Brno B - TJ Sokol Studená I. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 2:2, Šenkapoul Petr 2:2, Svoboda Libor 1:3, Bíza Petr 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Čermák Marek 3:1, Doležal Ondřej 0:4, Smola Igor 2:2), KST Blansko - HB Ostrov H. Brod C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 1:2, Vaculík Miloslav 0:2, Přikryl Aleš 1:2, Veselý Lukáš 0:3, body hostů: Kanta František 3:0, Bárta Daniel 3:0, Sivera Adam 2:1, Záboj Matěj 1:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SKST Havířov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnik Ondřej 0:3, Joneš Patrik 0:2, Nedomlel Lukáš 1:2, Dostál Jan 2:1, body hostů: Tomaniec Jiří 3:0, Slaný Vojtěch 3:0, Baroš Antonín 1:2, Bača Jaroslav ml. 1:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška Petr ml. 0:3, Šorm Luboš ml. 0:3, Sixta Vít 1:2, Kalenský Jaroslav 3:0, body hostů: Dzida Jan 3:0, Knybel Kamil 2:1, Rybár Petr 1:2, Vitásek Adam 2:1),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST NOVÝ JIČÍN B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 1:0, Andorko Pavel 0:2, Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Vincek Martin 1:2, Tichavský Filip 1:2, Masnica Michal 0:2, WO 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TJ Holásky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Adam 2:1, Truněček Martin 1:2, Hort Tomáš 3:0, Lebeda Matyáš 3:1, body hostů: Chrást Roman 2:2, Palbuchta Jiří 1:2, Fábo Ján 1:2, Babák Petr 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec - SKST PLUS Hodonín B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černík Jan 0:2, Wagner Richard 0:2, Wagner Mark 0:3, Volhejn Dan 0:2, body hostů: Morávek Jindřich 3:0, Kadlček Michal 2:0, Mikeska Jaroslav 2:0, Růžička Filip 2:0), TTC MS Brno B - HB Ostrov H. Brod C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:3, Nespěšný Hynek 0:3, Šenkapoul Petr 1:2, Bíza Petr 2:2, body hostů: Kanta František 4:0, Bárta Daniel 4:0, Sivera Adam 0:3, Záboj Matěj 2:1), KST Blansko - TJ Sokol Studená I. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 1:2, Vaculík Miloslav 0:3, Přikryl Aleš 1:2, Veselý Lukáš 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Čermák Marek 3:0, Doležal Ondřej 0:3, Smola Igor 3:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Tomáš 0:3, Tisoňů Nikola 0:3, Nedomlel Lukáš 0:3, Dostál Jan 2:1, body hostů: Dzida Jan 3:0, Vitásek Adam 2:1, Rybár Petr 2:1, Knybel Kamil 3:0), TJ Tatran KRPA Hostinné B - SKST Havířov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Vít 0:3, Šorm Luboš ml. 0:2, Štrobl Rudolf 0:3, Kalenský Jaroslav 3:0, body hostů: Tomaniec Jiří 3:0, Slaný Vojtěch 2:1, Baroš Antonín 2:1, Bača Jaroslav ml. 1:1),
15. kolo:
SKST Havířov C - KST Slezan Opava 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rusnák Aleš 3:1, Baroš Antonín 1:2, Bača Jaroslav ml. 1:2, Slaný Vojtěch 3:1, body hostů: Dzida Jan 3:1, Knybel Kamil 0:4, Vitásek Adam 2:1, Rybár Petr 1:2), TJ Sokol Studená I. - HB Ostrov H. Brod C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smola Igor 1:3, Čermák Marek 0:3, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 3:1, body hostů: Kanta František 2:1, Slapnička Jakub 4:0, Bárta Daniel 2:1, Vondráček Filip 1:2, Mádr Miloslav 0:1), SKST PLUS Hodonín B - TJ Holásky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Jindřich 3:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:2, Kadlček Michal 3:0, Brhel Štěpán 2:1, body hostů: Chrást Roman 1:2, Babák Petr 1:2, Fábo Ján 1:2, Javůrek Martin 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Tomáš 1:0, Jirásek Martin ml. 2:0, Lebeda Matyáš 2:1, Brát Karel ml. 2:0, Truněček Martin 1:0, body hostů: Černík Jan 0:3, Volhejn Dan 1:1, Wagner Richard 0:2, Wagner Mark 0:2), TTC MS Brno B - KST Blansko 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkapoul Petr 2:0, Svoboda Libor 2:0, Bíza Petr 3:0, Sigmund Ivo 1:1, body hostů: Polívka Martin ml. 0:3, Petr Michal 0:2, Přikryl Aleš 1:1, Veselý Lukáš 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Tatran KRPA Hostinné B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 4:0, Rochowanski Jan 1:3, Bohdanecký Jakub 0:4, Dostál Jan 2:2, body hostů: Šorm Luboš ml. 2:2, Schwab Richard 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, Sixta Vít 2:2), SK Přerov A - KST NOVÝ JIČÍN B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvrna Jan 3:0, Soukup Adam 3:0, Palásek Michal 0:3, Otáhal Bořek 2:1, body hostů: Pařil Ondřej 1:2, Vincek Martin 1:2, Tichavský Filip 1:2, Masnica Michal 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové C - SK Přerov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:3, Brát Karel ml. 1:0, Hort Tomáš 1:2, Truněček Martin 2:2, Hrunka Jakub 0:2, body hostů: Otáhal Bořek 4:0, Mynář Vojtěch 3:1, Soukup Adam 1:2, Palásek Michal 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST NOVÝ JIČÍN B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Mark 0:3, Wagner Richard 0:3, Volhejn Dan 3:0, Jirout Vojtěch 2:2, body hostů: Polášek Radovan 3:1, Vincek Martin 1:2, Masnica Michal 1:2, Tichavský Filip 3:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TTC MS Brno B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Miroslav 1:3, Svoboda Aleš 0:2, Andorko Pavel 0:3, Vybíral Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Bíza Petr 4:0, Šenkapoul Petr 3:1, Svoboda Libor 1:2, Sigmund Ivo 1:1, WO 0:1), SKST PLUS Hodonín B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Jindřich 2:0, Orel Eduard 0:2, Grabovský Jaroslav ml. 3:0, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Dostál Jan 1:2, Bohdanecký Jakub 1:2, Hnik Ondřej 0:2, Vraštil Tomáš 0:2), TJ Holásky - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Martin 0:4, Palbuchta Jiří 1:3, Babák Petr 3:1, Chrást Roman 4:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 3:1, Šplíchal Jan 2:2, Sixta Vít 2:2, Šorm Luboš ml. 1:3), TJ Sokol Studená I. - SKST Havířov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:2, Čermák Marek 1:3, Doležal Ondřej 0:4, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Harenčák Jakub 3:1, Košťál Daniel 3:1, Gráf Jiří 2:2, Baroš Antonín 1:3), HB Ostrov H. Brod C - KST Slezan Opava 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kanta František 4:0, Vondráček Filip 3:1, Vaigl Martin 1:3, Novák Aleš 1:3, body hostů: Dzida Jan 1:3, Knybel Kamil 2:2, Vitásek Adam 3:1, Rybár Petr 1:3),
17. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec - SK Přerov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Richard 0:3, Wagner Mark 0:2, Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 2:1, body hostů: Otáhal Bořek 3:0, Mynář Vojtěch 3:0, Palásek Michal 1:2, Galanda Tomáš 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové C - KST NOVÝ JIČÍN B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 3:0, Řehounek Kristian 0:3, Truněček Martin 2:2, WO 0:4, body hostů: Polášek Radovan 2:1, Vincek Martin 1:1, Tichavský Filip 2:1, Masnica Michal 0:2, WO 4:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Blansko 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:0, Svoboda Aleš 2:0, Marek Jaroslav 2:0, Vybíral Lukáš 2:0, body hostů: Polívka Martin ml. 0:2, Vaculík Miloslav 0:2, Veselý Lukáš 0:2, Přikryl Aleš 0:2), TJ Holásky - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 3:1, Javůrek Martin 1:2, Babák Petr 1:2, Chrást Roman 3:1, body hostů: Fausek Matěj 3:1, Dostál Jan 3:1, Vraštil Tomáš 0:3, Hnik Ondřej 0:3), SKST PLUS Hodonín B - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 1:0, Morávek Jindřich 2:0, Brhel Štěpán 2:1, Kadlček Michal 2:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0, body hostů: Sixta Vít 0:3, Kalenský Jaroslav 1:1, Šorm Luboš ml. 0:2, Šplíchal Jan 0:2), HB Ostrov H. Brod C - SKST Havířov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 3:1, Záboj Matěj 1:3, Sivera Adam 1:3, Kanta František 4:0, body hostů: Košťál Daniel 3:1, Harenčák Jakub 2:2, Gráf Jiří 2:2, Baroš Antonín 0:4), TJ Sokol Studená I. - KST Slezan Opava 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:2, Čermák Marek 2:1, Doležal Ondřej 0:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Knybel Kamil 2:2, Vitásek Adam 1:3, Rybár Petr 2:1, Dzida Jan 1:2),
18. kolo:
SK Přerov A - TJ Sokol Studená I. 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otáhal Bořek 3:1, Mynář Vojtěch 3:1, Palásek Michal 1:2, Skalský Ondřej 1:3, body hostů: Korbel Filip ml. 2:2, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 3:1, Ondráček Jan 0:3), KST NOVÝ JIČÍN B - HB Ostrov H. Brod C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 0:3, Vincek Martin 1:2, Pařil Ondřej 0:2, Kratochvíl Michal 3:1, Masnica Michal 0:1, body hostů: Kanta František 4:0, Vondráček Filip 2:1, Sivera Adam 2:1, Záboj Matěj 1:2), SKST Havířov C - SKST PLUS Hodonín B 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baroš Antonín 0:2, Bača Jaroslav ml. 1:2, Gráf Jiří 1:2, WO 0:4, body hostů: Morávek Jindřich 2:1, Růžička Filip 1:1, Kadlček Michal 1:0, Brhel Štěpán 2:0, WO 4:0), KST Slezan Opava - TJ Holásky 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knybel Kamil 1:0, Rybár Petr 1:1, Vitásek Adam 2:1, Dzida Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Ságl Ondřej 1:2, Babák Petr 1:2, Zimola Ondřej 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadaník Martin 0:3, Fausek Matěj 0:2, Dostál Jan 2:1, Hnik Ondřej 0:3, WO 4:0, body hostů: Svoboda Aleš 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, WO 0:4), TTC MS Brno B - TJ Sokol PP Hradec Králové C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 0:2, Svoboda Libor 1:1, Šenkapoul Petr 1:1, Bíza Petr 0:3, WO 0:2, body hostů: Lebeda Matyáš 2:0, Truněček Martin 1:2, Hort Tomáš 2:0, Jirásek Martin ml. 2:0, WO 2:0), KST Blansko - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Martin ml. 2:0, Petr Michal 2:0, Vaculík Miloslav 2:0, Přikryl Aleš 2:0, body hostů: Volhejn Dan 0:2, Jirout Vojtěch 0:2, Wagner Richard 0:2, Wagner Mark 0:2),
19. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Sokol Studená I. 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Masnica Michal 2:1, Vincek Martin 1:2, Pařil Ondřej 0:3, Tichavský Filip 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Doležal Ondřej 2:1, Smola Igor 2:1, Ondráček Jan 0:3), SK Přerov A - HB Ostrov H. Brod C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 2:2, Palásek Michal 1:3, Soukup Adam 1:3, Otáhal Bořek 3:1, body hostů: Kanta František 4:0, Vondráček Filip 2:2, Novák Aleš 1:3, Sivera Adam 2:2), KST Slezan Opava - SKST PLUS Hodonín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knybel Kamil 1:1, Rybár Petr 0:2, Vitásek Adam 0:3, Dzida Jan 1:2, body hostů: Brhel Štěpán 3:0, Morávek Jindřich 3:0, Kadlček Michal 1:1, Růžička Filip 1:1), SKST Havířov C - TJ Holásky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baroš Antonín 1:0, Bača Jaroslav ml. 2:0, Gráf Jiří 2:0, Harenčák Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Ságl Ondřej 0:2, Zimola Ondřej 0:2, Babák Petr 0:2, WO 0:3), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalenský Jaroslav 3:0, Matuška Petr ml. 0:3, Sixta Vít 0:3, Sixta Daniel 0:3, WO 4:0, body hostů: Svoboda Aleš 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 3:1, WO 0:4), KST Blansko - TJ Sokol PP Hradec Králové C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Lukáš 1:1, Kaluža Tomáš 0:2, Polívka Ondřej 1:2, Polívka Martin ml. 0:3, body hostů: Lebeda Matyáš 3:0, Jirásek Martin ml. 2:1, Hort Tomáš 2:0, Truněček Martin 1:1), TTC MS Brno B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 2:0, Sirbu Jakub 1:1, Šenkapoul Petr 3:0, Bíza Petr 2:0, body hostů: Wagner Mark 0:3, Wagner Richard 1:1, Jirout Vojtěch 0:2, Volhejn Dan 0:2),
20. kolo:
TTC MS Brno B - SK Přerov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 1:3, Tureček Petr 1:3, Bíza Petr 3:1, Šenkapoul Petr 3:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Otáhal Bořek 3:1, Soukup Adam 0:4, Palásek Michal 2:2), KST Blansko - KST NOVÝ JIČÍN B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Michal 2:2, Polívka Martin ml. 2:2, Vaculík Miloslav 1:3, Přikryl Aleš 2:2, body hostů: Kratochvíl Michal 4:0, Vincek Martin 2:2, Pařil Ondřej 1:3, Kratochvíl Tomáš 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Karel ml. 2:1, Hušek Adam 1:2, Truněček Martin 2:1, Lebeda Matyáš 4:0, body hostů: Dostál Jan 3:1, Fausek Matěj 1:2, Hnik Ondřej 0:3, Joneš Patrik 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Tatran KRPA Hostinné B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirout Vojtěch 1:3, Wagner Richard 0:3, Černík Jan 1:0, Volhejn Dan 3:1, Wagner Mark 0:2, body hostů: Kalenský Jaroslav 4:0, Šplíchal Jan 3:1, Sixta Vít 0:3, Šorm Luboš ml. 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - SKST Havířov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 3:1, Svoboda Aleš 2:1, Vybíral Lukáš 3:1, WO 0:3, body hostů: Tomaniec Jiří 3:0, Gráf Jiří 0:3, Macurák Michal 0:3, Baroš Antonín 0:2, WO 3:0), SKST PLUS Hodonín B - TJ Sokol Studená I. 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlček Michal 4:0, Růžička Filip 2:1, Morávek Jindřich 2:1, Brhel Štěpán 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Čermák Marek 0:4, Smola Igor 1:2, Ondráček Jan 0:3), TJ Holásky - HB Ostrov H. Brod C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 0:3, Zimola Ondřej 0:2, Ságl Ondřej 0:3, Chrást Roman 2:1, body hostů: Jadrný Šimon 3:0, Novák Aleš 2:1, Vaigl Martin 2:1, Záboj Matěj 2:0),
21. kolo:
KST Blansko - SK Přerov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Aleš 1:3, Polívka Martin ml. 1:2, Vaculík Miloslav 3:0, Petr Michal 0:4, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Otáhal Bořek 3:1, Soukup Adam 1:2, Palásek Michal 2:1), TTC MS Brno B - KST NOVÝ JIČÍN B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bíza Petr 2:1, Svoboda Libor 2:2, Tureček Petr 2:2, Šenkapoul Petr 1:2, WO 2:0, body hostů: Kratochvíl Michal 4:0, Vincek Martin 2:2, Pařil Ondřej 1:3, Kratochvíl Tomáš 0:2, WO 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirout Vojtěch 1:2, Wagner Mark 0:3, Černík Jan 1:2, Volhejn Dan 2:2, body hostů: Dostál Jan 4:0, Vraštil Tomáš 1:2, Fausek Matěj 3:0, Hnik Ondřej 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Tomáš 3:0, Jirásek Martin ml. 1:2, Hušek Adam 3:0, Brát Karel ml. 1:1, Truněček Martin 1:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 1:2, Šplíchal Jan 1:2, Sixta Vít 1:2, Matuška Petr ml. 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Slezan Opava 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:2, Svoboda Aleš 3:1, Vybíral Lukáš 4:0, WO 0:3, body hostů: Dzida Jan 0:3, Knybel Kamil 1:2, Rybár Petr 2:1, Vitásek Adam 0:3, WO 3:0), TJ Holásky - TJ Sokol Studená I. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Martin 0:2, Zimola Ondřej 0:2, Chrást Roman 2:1, Babák Petr 0:3, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Čermák Marek 2:1, Smola Igor 1:1, Ondráček Jan 2:0), SKST PLUS Hodonín B - HB Ostrov H. Brod C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 2:0, Růžička Filip 1:1, Morávek Jindřich 3:0, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Jadrný Šimon 1:2, Novák Aleš 0:3, Vaigl Martin 0:2, Záboj Matěj 0:2),
22. kolo:
SK Přerov A - SKST PLUS Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Bořek 1:3, Palásek Michal 0:3, Soukup Adam 1:2, Mynář Vojtěch 3:1, body hostů: Brhel Štěpán 4:0, Kadlček Michal 3:1, Svoboda Petr 0:3, Růžička Filip 2:1), KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Holásky 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 2:0, Vincek Martin 2:0, Tichavský Filip 2:0, Masnica Michal 2:0, body hostů: Chrást Roman 0:2, Palbuchta Jiří 0:2, Babák Petr 0:2, Ságl Ondřej 0:2), TJ Sokol Studená I. - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smola Igor 2:0, Čermák Marek 1:1, Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 0:2, WO 3:0, body hostů: Svoboda Aleš 0:3, Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 1:2, WO 0:3), SKST Havířov C - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Daniel 3:0, Baroš Antonín 1:2, Gráf Jiří 0:3, Tomaniec Jiří 4:0, body hostů: Jirásek Martin ml. 2:2, Hušek Adam 1:2, Hort Tomáš 1:2, Truněček Martin 1:2), KST Slezan Opava - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knybel Kamil 2:0, Rybár Petr 1:1, Vitásek Adam 3:0, Dzida Jan 2:0, body hostů: Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 0:2, Wagner Mark 0:2, Wagner Richard 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC MS Brno B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 3:1, Hnik Ondřej 0:4, Rochowanski Jan 0:3, Dostál Jan 3:1, body hostů: Bíza Petr 3:1, Šenkapoul Petr 2:2, Svoboda Libor 3:1, Nespěšný Hynek 1:2), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Jaroslav 3:0, Sixta Vít 1:2, Šorm Luboš ml. 1:2, Schwab Richard 4:0, body hostů: Polívka Martin ml. 2:2, Veselý Lukáš 2:1, Petr Michal 0:3, Přikryl Aleš 0:3),
23. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN B - SKST PLUS Hodonín B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masnica Michal 0:2, Pařil Ondřej 0:2, Tichavský Filip 1:2, Vincek Martin 0:2, WO 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 3:0, Kadlček Michal 2:0, Svoboda Petr 1:1, Růžička Filip 2:0, WO 1:0), SK Přerov A - TJ Holásky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Vojtěch 2:0, Palásek Michal 2:0, Soukup Adam 1:2, Otáhal Bořek 3:0, body hostů: Palbuchta Jiří 1:2, Chrást Roman 1:2, Babák Petr 0:2, Ságl Ondřej 0:2), HB Ostrov H. Brod C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráček Filip 1:0, Vaigl Martin 1:1, Kanta František 3:0, Sivera Adam 1:0, WO 3:0, body hostů: Svoboda Aleš 1:2, Ondrovčák Miroslav 0:2, Vybíral Lukáš 0:2, WO 0:3), KST Slezan Opava - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knybel Kamil 2:0, Vitásek Adam 2:0, Rybár Petr 2:1, Dzida Jan 2:1, body hostů: Truněček Martin 0:3, Hort Tomáš 1:2, Hušek Adam 0:2, Jirásek Martin ml. 1:1), SKST Havířov C - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baroš Antonín 2:0, Harenčák Jakub 1:1, Gráf Jiří 3:0, Tomaniec Jiří 2:0, body hostů: Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 0:2, Wagner Richard 0:2, Wagner Mark 0:2), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TTC MS Brno B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Vít 2:1, Šorm Luboš ml. 0:3, Matuška Petr ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, WO 1:0, body hostů: Bíza Petr 4:0, Šenkapoul Petr 2:0, Svoboda Libor 1:2, Nespěšný Hynek 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - KST Blansko 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fausek Matěj 2:0, Bohdanecký Jakub 1:1, Rochowanski Jan 2:1, Dostál Jan 3:0, body hostů: Veselý Lukáš 1:2, Petr Michal 0:3, Polívka Martin ml. 1:1, Přikryl Aleš 0:2),
24. kolo:
KST Slezan Opava - SKST Havířov C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knybel Kamil 2:2, Rybár Petr 4:0, Vitásek Adam 2:1, Dzida Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Košťál Daniel 1:2, Tomaniec Jiří 3:1, Gráf Jiří 0:4, Baroš Antonín 1:2, WO 0:1), HB Ostrov H. Brod C - TJ Sokol Studená I. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 4:0, Novák Aleš 1:1, Vondráček Filip 1:2, Kanta František 3:1, Sivera Adam 0:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 0:4, Smola Igor 1:2, Čermák Marek 1:2), TJ Holásky - SKST PLUS Hodonín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Martin 0:1, Palbuchta Jiří 0:2, Babák Petr 0:3, Chrást Roman 0:2, Hort Pavel 1:0, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Brhel Štěpán 2:0, Svoboda Petr 2:0, Růžička Filip 1:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol PP Hradec Králové C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Richard 0:2, Wagner Mark 0:2, Jirout Vojtěch 1:2, Volhejn Dan 0:2, body hostů: Lebeda Matyáš 3:0, Brát Karel ml. 1:1, Jirásek Martin ml. 2:0, Hušek Adam 2:0), KST Blansko - TTC MS Brno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Martin ml. 2:2, Veselý Lukáš 1:3, Petr Michal 1:3, Přikryl Aleš 2:2, body hostů: Bíza Petr 4:0, Šenkapoul Petr 3:1, Sirbu Jakub 0:4, Juroška Ivan 3:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šorm Luboš ml. 1:2, Kalenský Jaroslav 2:1, Sixta Vít 2:1, Schwab Richard 4:0, body hostů: Dostál Jan 3:1, Hnik Ondřej 0:3, Rochowanski Jan 0:3, Fausek Matěj 1:2), KST NOVÝ JIČÍN B - SK Přerov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 1:2, Tichavský Filip 1:2, Kratochvíl Michal 3:1, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Otáhal Bořek 3:0, Soukup Adam 0:3, Palásek Michal 0:3),
25. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SK Přerov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnik Ondřej 0:2, Nedomlel Lukáš 0:2, Fausek Matěj 1:1, Dostál Jan 1:2, Joneš Patrik 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Otáhal Bořek 3:0, Soukup Adam 1:1, Palásek Michal 1:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST NOVÝ JIČÍN B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sixta Vít 0:3, Šorm Luboš ml. 1:1, Matuška Petr ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Kratochvíl Michal 4:0, Vincek Martin 2:2, Masnica Michal 3:0, WO 0:4), TTC MS Brno B - SKST Havířov C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Libor 0:3, Tureček Petr 0:3, Bíza Petr 1:2, Šenkapoul Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Tomaniec Jiří 3:1, Gráf Jiří 2:2, WO 0:5), KST Blansko - KST Slezan Opava 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Martin ml. 0:2, Veselý Lukáš 0:2, Vaculík Miloslav 0:2, Přikryl Aleš 0:2, body hostů: Dzida Jan 2:0, Knybel Kamil 2:0, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TJ Sokol Studená I. 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Truněček Martin 1:1, Hort Tomáš 1:1, Brát Karel ml. 2:1, Hušek Adam 2:0, WO 3:0, body hostů: Čermák Marek 2:1, Smola Igor 0:3, Doležal Ondřej 1:2, WO 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec - HB Ostrov H. Brod C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Mark 1:2, Wagner Richard 0:3, Jirout Vojtěch 1:2, Volhejn Dan 2:1, body hostů: Kanta František 3:0, Vondráček Filip 3:0, Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - SKST PLUS Hodonín B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Miroslav 1:2, Svoboda Aleš 0:2, Vybíral Lukáš 2:1, WO 0:3, body hostů: Morávek Jindřich 2:0, Brhel Štěpán 1:1, Růžička Filip 1:1, Kadlček Michal 1:1, WO 3:0),
26. kolo:
TJ Tatran KRPA Hostinné B - SK Přerov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šplíchal Jan 0:3, Šorm Luboš ml. 0:3, Schwab Richard 1:2, Kalenský Jaroslav 3:1, body hostů: Otáhal Bořek 3:1, Mynář Vojtěch 2:1, Soukup Adam 2:1, Palásek Michal 2:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - KST NOVÝ JIČÍN B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nedomlel Lukáš 0:1, Bohdanecký Jakub 0:2, Dostál Jan 1:2, Fausek Matěj 1:2, Hnik Ondřej 0:2, WO 4:0, body hostů: Kratochvíl Michal 3:1, Masnica Michal 4:0, Vincek Martin 2:1, WO 0:4), KST Blansko - SKST Havířov C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaculík Miloslav 0:3, Veselý Lukáš 2:1, Polívka Martin ml. 0:3, Přikryl Aleš 1:2, WO 5:0, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Tomaniec Jiří 3:1, Gráf Jiří 2:2, WO 0:5), TTC MS Brno B - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šenkapoul Petr 1:2, Svoboda Libor 1:2, Tureček Petr 0:3, Bíza Petr 2:1, body hostů: Dzida Jan 2:1, Knybel Kamil 1:2, Rybár Petr 2:1, Vitásek Adam 3:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Studená I. 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volhejn Dan 0:2, Wagner Mark 0:2, Jirout Vojtěch 0:3, Wagner Richard 0:2, WO 3:0, body hostů: Čermák Marek 3:0, Doležal Ondřej 3:0, Smola Igor 3:0, WO 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové C - HB Ostrov H. Brod C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Truněček Martin 2:1, Jirásek Martin ml. 1:2, Hort Tomáš 2:1, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Kanta František 3:0, Vondráček Filip 1:2, Vaigl Martin 0:3, Novák Aleš 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Holásky 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrovčák Miroslav 1:3, Svoboda Aleš 2:1, Vybíral Lukáš 3:1, WO 0:4, body hostů: Chrást Roman 3:0, Palbuchta Jiří 1:2, Babák Petr 0:3, Ságl Ondřej 1:1, WO 4:0),
27. kolo:
SK Přerov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 2:0, Galanda Tomáš 0:2, Palásek Michal 3:0, Otáhal Bořek 3:0, WO 1:0, body hostů: Vybíral Lukáš 1:2, Ondrovčák Miroslav 1:2, Svoboda Aleš 0:2, Ondrovčák Radek 0:2, WO 0:1), SKST PLUS Hodonín B - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Jindřich 2:0, Růžička Filip 2:0, Kadlček Michal 2:0, Brhel Štěpán 2:0, body hostů: Hort Tomáš 0:2, Brát Karel ml. 0:2, Hušek Adam 0:2, Řehounek Kristian 0:2), TJ Holásky - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 2:0, Chrást Roman 2:0, Ságl Ondřej 3:0, Babák Petr 1:1, body hostů: Volhejn Dan 0:3, Černík Jan 0:2, Jirout Vojtěch 0:2, Volhejn Jan 1:1), TJ Sokol Studená I. - TTC MS Brno B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 3:0, Čermák Marek 2:1, Ondráček Jan 0:3, Korbel Filip ml. 2:0, WO 1:0, body hostů: Bíza Petr 1:2, Šenkapoul Petr 2:0, Svoboda Libor 1:2, Nespěšný Hynek 0:3, WO 0:1), HB Ostrov H. Brod C - KST Blansko 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 2:0, Sivera Adam 2:0, Vaigl Martin 2:0, Vondráček Filip 2:0, body hostů: Přikryl Aleš 0:2, Veselý Lukáš 0:2, Polívka Martin ml. 0:2, Vaculík Miloslav 0:2), SKST Havířov C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baroš Antonín 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Gráf Jiří 2:1, Tomaniec Jiří 2:0, body hostů: Hnik Ondřej 0:3, Dostál Jan 1:1, Fausek Matěj 0:2, Nedomlel Lukáš 0:2), KST Slezan Opava - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 2:0, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:1, Dzida Jan 3:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 1:2, Šplíchal Jan 0:3, Šorm Luboš ml. 0:2, Matuška Petr ml. 0:2),
28. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Masnica Michal 1:1, Vincek Martin 1:1, Tichavský Filip 3:0, Polášek Radovan 1:1, WO 4:0, body hostů: Svoboda Aleš 1:2, Ondrovčák Radek 0:3, Ondrovčák Miroslav 2:1, WO 0:4), TJ Holásky - TJ Sokol PP Hradec Králové C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palbuchta Jiří 1:3, Ságl Ondřej 1:3, Babák Petr 1:2, Chrást Roman 3:1, body hostů: Truněček Martin 3:1, Brát Karel ml. 2:2, Řehounek Kristian 0:2, Hušek Adam 2:1, Hort Tomáš 2:0), SKST PLUS Hodonín B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Petr 2:0, Růžička Filip 2:0, Grabovský Jaroslav ml. 2:1, Kadlček Michal 1:0, Orel Eduard 1:1, body hostů: Černík Jan 0:3, Jirout Vojtěch 1:2, Volhejn Dan 1:1, Volhejn Jan 0:2), HB Ostrov H. Brod C - TTC MS Brno B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaigl Martin 2:0, Sivera Adam 1:1, Novák Aleš 2:1, Vondráček Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Nespěšný Hynek 0:3, Bíza Petr 1:2, Svoboda Libor 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Studená I. - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smola Igor 3:0, Čermák Marek 2:0, Ondráček Jan 1:2, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Vaculík Miloslav 1:2, Veselý Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 0:3, Polívka Martin ml. 0:2), KST Slezan Opava - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wallik Lukáš 2:1, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:1, Dzida Jan 3:0, body hostů: Dostál Jan 2:1, Hnik Ondřej 0:3, Fausek Matěj 0:3, Nedomlel Lukáš 0:2), SKST Havířov C - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomaniec Jiří 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Baroš Antonín 2:1, Gráf Jiří 2:0, body hostů: Matuška Petr ml. 0:3, Schwab Richard 0:2, Kalenský Jaroslav 1:1, Šplíchal Jan 0:2),
29. kolo:
SK Přerov A - SKST Havířov C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthal Otmar 0:3, Palásek Michal 0:3, Mynář Vojtěch 2:1, Galanda Tomáš 1:2, WO 4:0, body hostů: Tomaniec Jiří 4:0, Gráf Jiří 3:1, Baroš Antonín 2:2, WO 0:4), KST NOVÝ JIČÍN B - KST Slezan Opava 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pařil Ondřej 0:3, Vincek Martin 0:2, Masnica Michal 1:2, Polášek Radovan 2:1, body hostů: Dzida Jan 3:0, Knybel Kamil 1:2, Rybár Petr 2:1, Vitásek Adam 2:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Sokol Studená I. 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fausek Matěj 1:1, Nedomlel Lukáš 0:2, Hnik Ondřej 0:3, Dostál Jan 0:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Čermák Marek 2:0, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 1:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - HB Ostrov H. Brod C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šplíchal Jan 0:4, Kalenský Jaroslav 3:1, Šorm Luboš ml. 1:3, Schwab Richard 2:2, body hostů: Vondráček Filip 3:1, Vaigl Martin 2:2, Novák Aleš 3:1, Sivera Adam 2:2), TTC MS Brno B - SKST PLUS Hodonín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirbu Jakub 2:2, Nespěšný Hynek 2:2, Janošek Adam 0:4, Bíza Petr 4:0, body hostů: Kadlček Michal 3:1, Orel Eduard 1:3, Svoboda Petr 3:1, Grabovský Jaroslav ml. 1:3), KST Blansko - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Aleš 1:0, Petr Michal 2:2, Polívka Martin ml. 0:4, Veselý Lukáš 4:0, Vaculík Miloslav 0:3, body hostů: Palbuchta Jiří 1:3, Chrást Roman 3:1, Ságl Ondřej 3:1, Babák Petr 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Tomáš 3:1, Řehounek Kristian 2:2, Drábek Zbyněk 0:3, Truněček Martin 3:1, Jirásek Martin ml. 1:0, body hostů: Vybíral Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 3:1, Ondrovčák Radek 1:3, Ondrovčák Miroslav 1:3),
30. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN B - SKST Havířov C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 3:1, Vincek Martin 0:3, WO 2:5, body hostů: Tomaniec Jiří 1:2, Gráf Jiří 0:1, Bača Jaroslav ml. 2:1, Baroš Antonín 1:2, WO 5:2), SK Přerov A - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mergenthal Otmar 0:3, Galanda Tomáš 0:3, Mynář Vojtěch 3:0, Maděrka Svatopluk 0:1, WO 0:2, body hostů: Knybel Kamil 2:1, Rybár Petr 2:1, Vitásek Adam 1:1, Dzida Jan 2:0, WO 2:0), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol Studená I. 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Vít 1:2, Šorm Luboš ml. 0:2, Matuška Petr ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Čermák Marek 2:1, Smola Igor 3:0, Doležal Ondřej 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - HB Ostrov H. Brod C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedomlel Lukáš 1:3, Fausek Matěj 0:4, Rochowanski Jan 3:1, Dostál Jan 3:1, body hostů: Vondráček Filip 4:0, Vaigl Martin 2:2, Novák Aleš 1:3, Sivera Adam 2:2), KST Blansko - SKST PLUS Hodonín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petr Michal 1:3, Veselý Lukáš 4:0, Polívka Martin ml. 2:2, Přikryl Aleš 2:2, body hostů: Kadlček Michal 3:1, Růžička Filip 2:2, Svoboda Petr 0:4, Orel Eduard 2:2), TTC MS Brno B - TJ Holásky 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 3:1, Janošek Adam 1:2, Nespěšný Hynek 1:2, Bíza Petr 4:0, body hostů: Ságl Ondřej 0:1, Zimola Ondřej 0:4, Chrást Roman 2:1, Palbuchta Jiří 1:2, Babák Petr 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Richard 3:1, Volhejn Jan 1:3, Jirout Vojtěch 2:1, Volhejn Dan 0:2, WO 0:2, body hostů: Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 1:2, Svoboda Aleš 2:1, Ondrovčák Radek 1:2, WO 2:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy