Výsledky do novin
3.liga mužů sk.C
1. kolo:
DTJ Hradec Králové B - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lučan Martin 3:1, Pozník David 2:2, Tesolin Riccardo 1:3, Jakubský Filip 3:1, body hostů: Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Jiří ml. 4:0, Palát Jiří ml. 0:4, Sedlář Jakub 1:3), TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Borová-Korouhev 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 1:3, Slavík Jan 0:3, Dufek Lukáš 1:2, Novotný Petr 3:1, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 3:1, Bezdíček Martin 0:2, Viesner Vojtěch 1:2, Stránský Matěj 1:0), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Tesla Pardubice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:1, Loudín Petr 1:3, Slavík Radek 2:2, Nevřela Daniel 3:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Šimonek Petr 3:1, Černík Jan 1:3, Marel David 0:4), HB Ostrov H. Brod D - TJ Jiskra Holice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hitzger Jakub 2:2, Karel Filip 0:2, Vaigl Martin 4:0, Novák Aleš 1:3, Vondráček Filip 2:0, body hostů: Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 3:1, Táborský Jiří 0:4, Bako Adam 1:3), TJ Sokol Lanžhot - TTC MS Brno C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:2, Koníček Michal 1:2, Vašíček Jan 2:1, Flíbor Zbyněk 4:0, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Toufar Jan 1:2, Sirbu Jakub 1:2, Barč Andrej 0:3), TJ Mikulčice - SK Slatina 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 0:4, Hrdlička Petr 0:3, Lamač Petr 3:1, Novák David 4:0, Kurka Milan 1:0, body hostů: Traxler Jan 3:1, Vaculík Filip 2:2, Jeřábek Vladimír 1:3, Fila Martin 2:2),
2. kolo:
DTJ Hradec Králové B - TJ Sokol Borová-Korouhev 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lučan Martin 2:1, Klemperer Jan 0:3, Tesolin Riccardo 1:2, Jakubský Filip 2:2, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 2:1, Bezdíček Martin 1:1, Stránský Matěj 1:2, Viesner Vojtěch 0:1), TJ Sokol Stěžery A - TTC Koral Tišnov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 1:2, Kodym Tomáš 2:1, Slavík Jan 2:1, Novotný Petr 4:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 1:3, Palát Jiří ml. 2:1, Antoš Jiří 1:2, Sedlář Jakub 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Jiskra Holice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:1, Loudín Petr 0:3, Slavík Radek 3:0, Nevřela Daniel 3:1, body hostů: Jelínek Michal 2:2, Mádlo Martin 1:3, Bako Adam 0:3, Táborský Jiří 2:1), HB Ostrov H. Brod D - TJ Tesla Pardubice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 2:1, Mádr Miloslav 1:2, Sivera Adam 2:1, Vondráček Filip 4:0, body hostů: Šimonek Petr 3:1, Černík Jan 1:2, Marel David 0:3, Isach Robert 0:3), TJ Sokol Lanžhot - SK Slatina 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 2:1, Baláž Branislav 1:1, Flíbor Zbyněk 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Traxler Jan 3:0, Vaculík Filip 0:3, Fila Martin 0:3, Oleksík Václav 0:2), TJ Mikulčice - TTC MS Brno C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 1:2, Hrdlička Petr 1:2, Lamač Petr 2:1, Novák David 4:0, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Sirbu Jakub 1:2, Toufar Jan 1:2, Barč Andrej 0:3),
3. kolo:
TTC MS Brno C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirbu Jakub 2:1, Tureček Petr 3:0, Toufar Jan 1:2, Juroška Ivan 2:1, body hostů: Vybíral Matouš 2:1, Marek Jaroslav 1:2, Adam Petr 1:2, Šalomoun Ivo 0:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Lanžhot 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černík Jan 1:3, Kleprlík Michal 4:0, Marel David 2:1, Šimonek Petr 2:2, body hostů: Flíbor Zbyněk 2:2, Koníček Michal 0:4, Darmovzal Zdeněk 3:1, Baláž Branislav 1:2), TJ Jiskra Holice A - TJ Mikulčice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádlo Martin 3:1, Bako Adam 1:3, Táborský Jiří 1:2, Jelínek Michal 4:0, body hostů: Novák David 3:1, Lamač Petr 2:2, Mocek Jan 0:4, Hrdlička Petr 1:2), DTJ Hradec Králové B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Jakub 1:0, Jakubský Filip 1:1, Ramírez Francisco 2:0, Lučan Martin 1:0, WO 4:0, body hostů: Nevřela Daniel 0:2, Slavík Radek 1:1, Škopek Pavel 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Stěžery A - HB Ostrov H. Brod D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jan 1:3, Brož Petr 0:2, Dufek Lukáš 0:3, Novotný Petr 3:1, Kodym Tomáš 0:1, body hostů: Sivera Adam 3:1, Novák Aleš 3:1, Vaigl Martin 2:1, Mádr Miloslav 2:1), TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Borová-Korouhev 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 1:3, Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 3:1, Bezdíček Martin 1:1, Viesner Vojtěch 1:2, Stránský Matěj 0:1),
4. kolo:
SK Slatina - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Vladimír 1:3, Vaculík Filip 3:1, Fila Martin 2:2, Traxler Jan 1:3, body hostů: Svoboda Aleš 3:1, Vybíral Matouš 2:2, Marek Jaroslav 3:1, Adam Petr 1:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Mikulčice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Michal 4:0, Marel David 3:1, Lukeš Marek 0:3, Šimonek Petr 2:2, body hostů: Novák David 3:1, Lamač Petr 2:2, Mocek Jan 1:3, Hrdlička Petr 0:3), TJ Jiskra Holice A - TJ Sokol Lanžhot 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Adam 1:2, Táborský Jiří 2:1, Mádlo Martin 3:0, Jelínek Michal 2:1, body hostů: Flíbor Zbyněk 1:2, Koníček Michal 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2, Baláž Branislav 1:2), DTJ Hradec Králové B - HB Ostrov H. Brod D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ramírez Francisco 1:3, Lučan Martin 2:1, Pozník David 0:3, Jakubský Filip 1:3, body hostů: Sivera Adam 3:1, Novák Aleš 3:1, Vaigl Martin 3:0, Hitzger Jakub 1:2), TJ Sokol Stěžery A - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufek Lukáš 0:1, Novotný Petr 2:0, Kodym Tomáš 2:1, Slavík Jan 1:1, WO 4:0, body hostů: Slavík Radek 1:2, Nevřela Daniel 2:1, Škopek Pavel 0:2, WO 0:4),
5. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC Koral Tišnov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 4:0, Herout František 3:0, Škopek Pavel 0:3, Nevřela Daniel 2:2, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 2:2, Palát Jiří ml. 1:2, Vitula Josef 0:3), HB Ostrov H. Brod D - TJ Sokol Borová-Korouhev 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 2:2, Záboj Matěj 1:2, Novák Aleš 0:3, Sivera Adam 2:2, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 4:0, Bezdíček Martin 1:2, Stránský Matěj 0:3), TJ Sokol Lanžhot - DTJ Hradec Králové B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Jan 3:1, Koníček Michal 1:3, Flíbor Zbyněk 3:1, Darmovzal Zdeněk 2:2, body hostů: Ramírez Francisco 2:2, Pozník David 3:1, Tesolin Riccardo 1:3, Klemperer Jan 1:3), TJ Mikulčice - TJ Sokol Stěžery A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 2:2, Lamač Petr 1:1, Kolařík Jan 0:3, Novák David 2:2, Hrdlička Petr 0:1, body hostů: Novotný Petr 4:0, Dufek Lukáš 2:2, Kodym Tomáš 1:2, Slavík Jan 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Tesla Pardubice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Radek 1:2, Andorko Pavel 0:3, Adam Petr 2:1, Vybíral Matouš 1:2, body hostů: Kudýn Petr 1:2, Kleprlík Michal 3:0, Bělohlávek Dominik 1:2, Merta Jakub 3:0), SK Slatina - TTC MS Brno C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 2:2, Oleksík Václav 0:3, Kuča Jan 1:2, Vaculík Filip 3:1, body hostů: Nespěšný Hynek 1:3, Juroška Ivan 3:1, Sirbu Jakub 2:1, Tureček Petr 2:1),
6. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Borová-Korouhev 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Radek 2:1, Herout František 0:3, Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 1:3, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 2:1, Bezdíček Martin 0:2, Viesner Vojtěch 2:1, Štieber Břetislav 0:1), HB Ostrov H. Brod D - TTC Koral Tišnov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 0:1, Hitzger Jakub 2:2, Novák Aleš 2:1, Sivera Adam 2:2, Záboj Matěj 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Palát Jiří ml. 1:3, Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 0:3), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Stěžery A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Jan 1:3, Koníček Michal 2:2, Flíbor Zbyněk 3:1, Darmovzal Zdeněk 2:2, body hostů: Novotný Petr 4:0, Slavík Jan 1:3, Dufek Lukáš 1:3, Kodym Tomáš 2:2), TJ Mikulčice - DTJ Hradec Králové B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 2:1, Kolařík Jan 1:1, Novák David 3:0, Lamač Petr 3:0, body hostů: Ramírez Francisco 1:2, Pozník David 0:3, Tesolin Riccardo 0:3, Klemperer Jan 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Jiskra Holice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Petr 0:1, Marek Jaroslav 2:1, Ondrovčák Radek 2:1, Vybíral Matouš 2:2, Svoboda Aleš 3:0, body hostů: Jelínek Michal 4:0, Bako Adam 0:4, Táborský Jiří 1:2, Svojanovský Radim 0:3),
7. kolo:
TTC Koral Tišnov - TTC MS Brno C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Jiří ml. 2:1, Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 2:1, Dospíšil Jiří ml. 2:1, body hostů: Juroška Ivan 2:1, Sirbu Jakub 1:2, Nespěšný Hynek 1:2, Toufar Jan 0:3), TJ Sokol Borová-Korouhev - SK Slatina 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Langr Lukáš 1:0, Viesner Vojtěch 1:1, Marek David 3:0, Stránský Matěj 0:2, Bezdíček Martin 0:1, WO 4:0, body hostů: Táborský Jindřich 0:3, Traxler Jan 2:1, Vaculík Filip 2:1, WO 0:4), DTJ Hradec Králové B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ramírez Francisco 2:1, Pozník David 2:0, Tesolin Riccardo 2:1, Lučan Martin 2:1, body hostů: Vybíral Matouš 1:2, Marek Jaroslav 2:1, Adam Petr 0:3, Andorko Pavel 0:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Lanžhot 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Förster Vojtěch 0:4, Loudín Petr 3:1, Škopek Pavel 2:1, Herout František 4:0, body hostů: Koníček Michal 1:3, Flíbor Zbyněk 2:2, Vašíček Jan 1:3, Darmovzal Zdeněk 2:1), HB Ostrov H. Brod D - TJ Mikulčice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 2:0, Novák Aleš 2:0, Vaigl Martin 3:0, Sivera Adam 2:0, body hostů: Novák David 0:3, Kolařík Jan 0:2, Mocek Jan 0:2, Kurka Milan 0:2), TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marel David 1:2, Kleprlík Michal 3:0, Lukeš Marek 2:1, Merta Jakub 3:0, body hostů: Jelínek Michal 2:1, Mádlo Martin 0:3, Táborský Jiří 1:2, Kuchta Pavel 0:3),
8. kolo:
TTC Koral Tišnov - SK Slatina 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 0:2, Dospíšil Jiří ml. 2:0, Vitula Josef 3:0, Palát Jiří ml. 2:1, Sedlář Jakub 1:0, body hostů: Traxler Jan 1:2, Vaculík Filip 0:3, Jeřábek Vladimír 1:2, Kuča Jan 1:1), TJ Sokol Borová-Korouhev - TTC MS Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viesner Vojtěch 2:0, Stránský Matěj 1:1, Bezdíček Martin 1:0, Marek David 2:0, Štieber Břetislav 2:0, body hostů: Nespěšný Hynek 1:2, Juroška Ivan 0:2, Střítežský Roman 0:2, Ličbinský Roman 0:2), TJ Sokol Stěžery A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzl Matěj 2:1, Brož Petr 2:1, Dufek Lukáš 1:2, Novotný Petr 3:0, body hostů: Vybíral Matouš 2:1, Marek Jaroslav 2:1, Andorko Pavel 0:3, Adam Petr 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Mikulčice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Radek 3:0, Loudín Petr 1:1, Škopek Pavel 1:2, Herout František 3:0, body hostů: Novák David 2:1, Kolařík Jan 0:3, Mocek Jan 1:2, Kurka Milan 0:2), HB Ostrov H. Brod D - TJ Sokol Lanžhot 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 1:3, Mádr Miloslav 2:2, Záboj Matěj 3:1, Sivera Adam 2:2, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:1, Koníček Michal 0:4, Vašíček Jan 4:0, Darmovzal Zdeněk 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Lanžhot - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:3, Podrazil David 2:2, Flíbor Zbyněk 3:1, Vašíček Jan 1:3, body hostů: Vitula Josef 2:2, Dospíšil Jiří ml. 4:0, Sedlář Jakub 3:1, Dospíšil Pavel ml. 0:4), TJ Mikulčice - TJ Sokol Borová-Korouhev 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 1:1, Mocek Jan 1:2, Kolařík Jan 1:2, Novák David 2:2, Kurka Milan 0:1, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 3:0, Bezdíček Martin 1:2, Stránský Matěj 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 1:3, Marek Jaroslav 3:1, Adam Petr 0:3, Ondrovčák Radek 2:2, body hostů: Herout František 3:1, Škopek Pavel 2:2, Loudín Petr 4:0, Babka Dominik 0:3), TTC MS Brno C - TJ Tesla Pardubice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Marek 0:4, Sirbu Jakub 2:1, Toufar Jan 1:2, Juroška Ivan 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Merta Jakub 4:0, Lukeš Marek 1:2, Marel David 1:2), SK Slatina - TJ Jiskra Holice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 1:2, Kuča Jan 1:2, Vaculík Filip 0:3, Traxler Jan 1:2, body hostů: Táborský Jiří 2:1, Mádlo Martin 3:0, Bako Adam 1:2, Jelínek Michal 3:0), TJ Sokol Stěžery A - DTJ Hradec Králové B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 2:2, Brož Petr 1:2, Dufek Lukáš 1:2, Novotný Petr 4:0, body hostů: Lučan Martin 3:1, Ramírez Francisco 1:3, Pozník David 2:1, Bittner Michal 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Borová-Korouhev 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Jan 1:3, Koníček Michal 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2, Flíbor Zbyněk 3:1, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 2:2, Bezdíček Martin 2:1, Stránský Matěj 0:3), TJ Mikulčice - TTC Koral Tišnov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 2:1, Kurka Milan 1:2, Kolařík Jan 2:1, Novák David 3:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Sedlář Jakub 2:1, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - HB Ostrov H. Brod D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 0:2, Marek Jaroslav 4:0, Adam Petr 1:2, Ondrovčák Radek 2:2, Svoboda Aleš 2:0, body hostů: Vaigl Martin 3:1, Novák Aleš 1:2, Stehlík Oldřich 1:3, Bártík Tomáš 1:2, Vondráček Filip 0:1), TTC MS Brno C - TJ Jiskra Holice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirbu Jakub 0:3, Tureček Petr 0:3, Svoboda Libor 2:1, Juroška Ivan 1:2, body hostů: Jelínek Michal 2:1, Táborský Jiří 3:0, Bako Adam 1:2, Mádlo Martin 3:0), SK Slatina - TJ Tesla Pardubice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:3, Vaculík Filip 0:2, Kuča Jan 0:3, Traxler Jan 2:1, body hostů: Merta Jakub 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Lukeš Marek 2:1, Marel David 1:1),
11. kolo:
TTC Koral Tišnov - TJ Tesla Pardubice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitula Josef 0:2, Dospíšil Jiří ml. 0:2, Sedlář Jakub 1:2, Palát Jiří ml. 1:2, body hostů: Merta Jakub 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Lukeš Marek 0:2, Marel David 2:0), TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Jiskra Holice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrba Jan 2:0, Bezdíček Martin 0:2, Škalda Jan 2:1, Marek David 3:0, Štieber Břetislav 1:0, body hostů: Jelínek Michal 1:2, Mádlo Martin 2:1, Bako Adam 0:3, Zajíček Miroslav 0:2), DTJ Hradec Králové B - TTC MS Brno C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lučan Martin 2:0, Ramírez Francisco 1:1, Pozník David 2:1, Jakubský Filip 3:0, body hostů: Juroška Ivan 2:1, Sirbu Jakub 0:3, Toufar Jan 0:2, Nespěšný Hynek 0:2), TJ Sokol Stěžery A - SK Slatina 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jan 2:0, Novotný Petr 2:0, Kodym Tomáš 2:0, Dufek Lukáš 2:0, body hostů: Traxler Jan 0:2, Jeřábek Vladimír 0:2, Smílek Zdeněk 0:2, Táborský Jindřich 0:2), TJ Sokol Lanžhot - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 2:0, Koníček Michal 1:1, Flíbor Zbyněk 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Marek Jaroslav 1:1, Andorko Pavel 0:2, Adam Petr 0:2), HB Ostrov H. Brod D - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 1:3, Mádr Miloslav 2:2, Záboj Matěj 2:2, Vaigl Martin 3:1, body hostů: Slavík Radek 3:1, Herout František 2:2, Nevřela Daniel 1:3, Škopek Pavel 2:2),
12. kolo:
TTC Koral Tišnov - TJ Jiskra Holice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlář Jakub 1:3, Palát Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 1:0, Dospíšil Jiří ml. 2:2, Vitula Josef 0:3, body hostů: Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 3:1, Socha Zdeněk 1:3, Bako Adam 2:2), TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Tesla Pardubice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrba Jan 1:3, Bezdíček Martin 0:2, Škalda Jan 0:3, Marek David 4:0, Štieber Břetislav 1:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Kleprlík Michal 3:1, Merta Jakub 3:1, Marel David 0:3), DTJ Hradec Králové B - SK Slatina 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lučan Martin 1:1, Ramírez Francisco 1:1, Pozník David 3:0, Jakubský Filip 3:0, body hostů: Traxler Jan 2:1, Smílek Zdeněk 0:3, Táborský Jindřich 0:2, Jeřábek Vladimír 0:2), TJ Sokol Stěžery A - TTC MS Brno C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 2:0, Brož Petr 1:1, Novotný Petr 3:0, Dufek Lukáš 3:0, body hostů: Juroška Ivan 1:2, Sirbu Jakub 0:3, Toufar Jan 0:2, Nespěšný Hynek 0:2), TJ Mikulčice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 2:0, Hrdlička Petr 1:1, Kolařík Jan 3:0, Lamač Petr 2:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Marek Jaroslav 1:1, Andorko Pavel 0:2, Adam Petr 0:2),
13. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 3:1, Marek Jaroslav 3:1, Adam Petr 0:4, Ondrovčák Radek 1:1, Svoboda Aleš 1:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Palát Jiří ml. 2:2, Sedlář Jakub 2:2, Antoš Jiří 1:3), TTC MS Brno C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirbu Jakub 1:2, Tureček Petr 1:2, Nespěšný Hynek 0:3, Juroška Ivan 2:2, body hostů: Škopek Pavel 4:0, Slavík Radek 2:1, Herout František 3:0, Nevřela Daniel 0:3), SK Slatina - HB Ostrov H. Brod D 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:2, Táborský Jindřich 0:2, Tupec Pavel 0:3, Vaculík Filip 0:3, body hostů: Novák Aleš 3:0, Bártík Tomáš 3:0, Hitzger Jakub 2:0, Stehlík Oldřich 2:0), TJ Tesla Pardubice - DTJ Hradec Králové B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Dominik 3:0, Kleprlík Michal 3:0, Lukeš Marek 1:2, Šimonek Petr 2:0, Marel David 0:1, body hostů: Ramírez Francisco 1:2, Bohdanecký Jakub 1:2, Lučan Martin 1:2, Klemperer Jan 0:3), TJ Jiskra Holice A - TJ Sokol Stěžery A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 1:3, Mádlo Martin 1:3, Táborský Jiří 4:0, Jelínek Michal 3:1, body hostů: Kodym Tomáš 1:3, Novotný Petr 3:1, Dufek Lukáš 1:3, Slavík Jan 2:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Mikulčice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 1:3, Podrazil David 2:2, Vašíček Jan 4:0, Flíbor Zbyněk 2:2, body hostů: Lamač Petr 3:1, Kolařík Jan 3:1, Kurka Milan 0:2, Mocek Jan 1:3, Hrdlička Petr 0:2),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Borová-Korouhev 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Radek 2:2, Vybíral Matouš 0:3, Marek Jaroslav 1:2, Svoboda Aleš 2:2, body hostů: Marek David 3:1, Škalda Jan 3:1, Bezdíček Martin 1:2, Viesner Vojtěch 2:1), TTC MS Brno C - HB Ostrov H. Brod D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tureček Petr 1:3, Sirbu Jakub 0:4, Svoboda Libor 3:0, Juroška Ivan 3:1, body hostů: Novák Aleš 2:2, Mádr Miloslav 3:1, Stehlík Oldřich 1:3, Bártík Tomáš 2:1), SK Slatina - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Filip 1:1, Smílek Zdeněk 0:2, Tupec Pavel 0:3, Jeřábek Vladimír 0:2, body hostů: Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 2:0, Slavík Radek 2:0, Herout František 2:0), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Stěžery A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merta Jakub 3:0, Kleprlík Michal 2:1, Lukeš Marek 0:3, Šimonek Petr 3:1, body hostů: Dufek Lukáš 1:3, Novotný Petr 3:0, Kodym Tomáš 1:2, Hanzl Matěj 0:3), TJ Jiskra Holice A - DTJ Hradec Králové B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádlo Martin 3:0, Bako Adam 1:2, Táborský Jiří 2:1, Jelínek Michal 3:0, body hostů: Jakubský Filip 2:1, Ramírez Francisco 1:2, Lučan Martin 0:3, Bohdanecký Jakub 0:3),
15. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC MS Brno C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 3:1, Marek Jaroslav 2:1, Adam Petr 2:1, Ondrovčák Radek 2:2, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Sirbu Jakub 1:3, Ličbinský Roman 1:2, Toufar Jan 0:3), TJ Sokol Lanžhot - TJ Tesla Pardubice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:3, Koníček Michal 1:3, Flíbor Zbyněk 2:1, Vašíček Jan 2:2, body hostů: Lukeš Marek 0:4, Marel David 2:2, Merta Jakub 4:0, Kleprlík Michal 3:0), TJ Mikulčice - TJ Jiskra Holice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 0:3, Lamač Petr 2:1, Kolařík Jan 1:2, Novák David 1:3, body hostů: Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 3:0, Táborský Jiří 1:2, Bako Adam 2:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - DTJ Hradec Králové B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 1:2, Nevřela Daniel 1:2, Slavík Radek 3:1, body hostů: Lučan Martin 2:2, Ramírez Francisco 2:1, Tesolin Riccardo 0:3, Klemperer Jan 1:2), HB Ostrov H. Brod D - TJ Sokol Stěžery A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hitzger Jakub 2:2, Mádr Miloslav 3:1, Sivera Adam 2:2, Záboj Matěj 3:1, body hostů: Slavík Jan 2:2, Dufek Lukáš 1:3, Novotný Petr 3:1, Kodym Tomáš 0:4), TJ Sokol Borová-Korouhev - TTC Koral Tišnov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škalda Jan 2:0, Stránský Matěj 0:2, Bezdíček Martin 3:0, Marek David 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 1:2, Antoš Jiří 1:2, Sedlář David 0:2, Vitula Josef 0:2),
16. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SK Slatina 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Matouš 2:2, Adam Petr 1:3, Marek Jaroslav 2:1, Ondrovčák Radek 3:1, body hostů: Traxler Jan 3:1, Vaculík Filip 2:2, Fila Martin 1:3, Jeřábek Vladimír 1:2), TJ Mikulčice - TJ Tesla Pardubice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jan 1:1, Lamač Petr 0:2, Kolařík Jan 0:3, Novák David 1:2, body hostů: Kleprlík Michal 3:0, Merta Jakub 3:0, Marel David 2:0, Lukeš Marek 0:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Jiskra Holice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Jan 3:1, Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 2:2, Flíbor Zbyněk 3:1, body hostů: Jelínek Michal 2:2, Táborský Jiří 3:1, Mádlo Martin 2:2, Bako Adam 0:4), HB Ostrov H. Brod D - DTJ Hradec Králové B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Oldřich 0:4, Hitzger Jakub 1:3, Mádr Miloslav 3:1, Vaigl Martin 4:0, body hostů: Ramírez Francisco 3:1, Lučan Martin 2:2, Bohdanecký Jakub 2:2, Klemperer Jan 1:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Stěžery A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 3:1, Škopek Pavel 1:2, Nevřela Daniel 2:1, Slavík Radek 2:2, body hostů: Novotný Petr 4:0, Slavík Jan 1:3, Dufek Lukáš 0:3, Kodym Tomáš 1:2),
17. kolo:
TTC Koral Tišnov - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 1:3, Palát Jiří ml. 1:3, Sedlář Jakub 1:3, Dospíšil Jiří ml. 4:0, body hostů: Slavík Radek 3:1, Herout František 2:2, Nevřela Daniel 2:2, Škopek Pavel 2:2), TJ Sokol Borová-Korouhev - HB Ostrov H. Brod D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škalda Jan 3:0, Vrba Jan 1:1, Viesner Vojtěch 1:2, Marek David 3:0, body hostů: Vaigl Martin 1:2, Sivera Adam 1:2, Mádr Miloslav 1:2, Hitzger Jakub 0:2), DTJ Hradec Králové B - TJ Sokol Lanžhot 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 2:2, Bohdanecký Jakub 1:3, Klemperer Jan 2:2, Jakubský Filip 4:0, body hostů: Koníček Michal 2:2, Flíbor Zbyněk 3:1, Vašíček Jan 2:2, Darmovzal Zdeněk 0:4), TJ Sokol Stěžery A - TJ Mikulčice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Lukáš 1:2, Slavík Jan 2:1, Novotný Petr 3:0, Kodym Tomáš 2:2, body hostů: Lamač Petr 1:3, Kolařík Jan 0:3, Novák David 2:1, Mocek Jan 2:1), TJ Tesla Pardubice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merta Jakub 2:0, Lukeš Marek 0:2, Kudýn Petr 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, body hostů: Vybíral Matouš 1:2, Ondrovčák Radek 1:2, Adam Petr 0:2, Marek Jaroslav 0:2), TTC MS Brno C - SK Slatina 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirbu Jakub 4:0, Ličbinský Roman 2:1, Toufar Jan 0:3, Juroška Ivan 4:0, body hostů: Traxler Jan 2:2, Vaculík Filip 1:3, Kuča Jan 1:2, Jeřábek Vladimír 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škalda Jan 2:0, Viesner Vojtěch 1:1, Bezdíček Martin 3:0, Marek David 2:0, body hostů: Nevřela Daniel 0:3, Herout František 1:1, Slavík Radek 0:2, Škopek Pavel 0:2), TTC Koral Tišnov - HB Ostrov H. Brod D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 0:4, Palát Jiří ml. 2:1, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Vaigl Martin 3:1, Sivera Adam 2:2, Bártík Tomáš 3:0, Hitzger Jakub 1:2), TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Lanžhot 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 2:2, Dufek Lukáš 2:1, Slavík Jan 0:3, Novotný Petr 4:0, body hostů: Flíbor Zbyněk 2:2, Vašíček Jan 1:3, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:2), DTJ Hradec Králové B - TJ Mikulčice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 2:1, Ramírez Francisco 2:0, Pozník David 3:0, Jakubský Filip 2:1, body hostů: Mocek Jan 1:2, Kolařík Jan 0:3, Novák David 0:3, Lamač Petr 1:1), TJ Jiskra Holice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 2:0, Táborský Jiří 2:0, Mádlo Martin 3:0, Jelínek Michal 2:0, body hostů: Ondrovčák Radek 0:3, Marek Jaroslav 0:2, Adam Petr 0:2, Vybíral Matouš 0:2),
19. kolo:
TTC MS Brno C - TTC Koral Tišnov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirbu Jakub 3:1, Ličbinský Roman 2:2, Střítežský Roman 0:4, Juroška Ivan 2:2, body hostů: Palát Jiří ml. 3:1, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Vitula Josef 1:3, Antoš Jiří 2:2), SK Slatina - TJ Sokol Borová-Korouhev 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:2, Kuča Jan 0:2, Vaculík Filip 0:2, Traxler Jan 0:2, body hostů: Marek David 2:0, Škalda Jan 2:0, Bezdíček Martin 2:0, Viesner Vojtěch 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - DTJ Hradec Králové B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Matouš 3:0, Andorko Pavel 0:3, Kříž Bohumil 1:2, Ondrovčák Radek 1:3, body hostů: Jakubský Filip 3:1, Ramírez Francisco 2:1, Tesolin Riccardo 1:2, Lučan Martin 2:1), TJ Sokol Lanžhot - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koníček Michal 1:1, Wirth Imrich 0:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Vašíček Jan 0:3, body hostů: Herout František 3:0, Slavík Radek 3:0, Nevřela Daniel 1:1, Škopek Pavel 1:1), TJ Mikulčice - HB Ostrov H. Brod D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 0:4, Lamač Petr 2:1, Kolařík Jan 2:1, Novák David 2:2, body hostů: Vondráček Filip 4:0, Mádr Miloslav 1:3, Bártík Tomáš 1:2, Sivera Adam 2:1), TJ Jiskra Holice A - TJ Tesla Pardubice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svojanovský Radim 0:3, Bako Adam 1:1, Táborský Jiří 1:2, Jelínek Michal 1:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Marel David 1:2, Kleprlík Michal 2:1, Merta Jakub 2:0),
20. kolo:
SK Slatina - TTC Koral Tišnov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Filip 0:2, Fila Martin 0:2, Kuča Jan 1:2, Traxler Jan 0:2, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:0, Palát Jiří ml. 2:0, Antoš Jiří 1:1, Vitula Josef 2:0), TTC MS Brno C - TJ Sokol Borová-Korouhev 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirbu Jakub 0:2, Ličbinský Roman 1:1, Střítežský Roman 0:3, Juroška Ivan 0:2, body hostů: Škalda Jan 3:0, Viesner Vojtěch 1:1, Bezdíček Martin 1:0, Marek David 2:0, Štieber Břetislav 1:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Stěžery A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Matouš 2:2, Šalomoun Ivo 0:3, Andorko Pavel 1:3, Ondrovčák Radek 4:0, Marek Jaroslav 1:0, WO 0:1, body hostů: Novotný Petr 3:1, Kodym Tomáš 2:2, Dufek Lukáš 1:3, Slavík Jan 2:2, WO 1:0), TJ Mikulčice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 0:4, Lamač Petr 4:0, Kolařík Jan 2:1, Novák David 4:0, body hostů: Slavík Radek 1:3, Nevřela Daniel 2:2, Škopek Pavel 1:3, Herout František 1:2), TJ Sokol Lanžhot - HB Ostrov H. Brod D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 1:3, Koníček Michal 3:1, Darmovzal Zdeněk 1:2, Flíbor Zbyněk 3:1, body hostů: Vondráček Filip 3:1, Sivera Adam 2:2, Bártík Tomáš 2:2, Mádr Miloslav 0:3),
21. kolo:
TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Lanžhot 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 0:4, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Vitula Josef 2:2, Palát Jiří ml. 3:1, body hostů: Vašíček Jan 2:2, Flíbor Zbyněk 2:2, Koníček Michal 3:1, Darmovzal Zdeněk 1:3), TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Mikulčice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek David 2:0, Viesner Vojtěch 1:1, Bezdíček Martin 1:1, Škalda Jan 2:0, WO 3:1, body hostů: Novák David 0:2, Mocek Jan 2:1, Nešpor Rostislav st. 0:3, WO 1:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 1:0, Loudín Petr 2:0, Slavík Radek 2:0, Škopek Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Ondrovčák Radek 0:2, Vybíral Matouš 0:2, Andorko Pavel 0:2, Marek Jaroslav 0:1, WO 0:1), TJ Tesla Pardubice - TTC MS Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marel David 2:0, Černík Jan 1:1, Bělohlávek Dominik 3:0, Kleprlík Michal 2:0, body hostů: Tureček Petr 0:3, Sirbu Jakub 1:1, Ličbinský Roman 0:2, Střítežský Roman 0:2), TJ Jiskra Holice A - SK Slatina 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Jiří 2:0, Bako Adam 1:1, Mádlo Martin 3:0, Jelínek Michal 2:0, body hostů: Kuča Jan 1:2, Traxler Jan 0:2, Vaculík Filip 0:2, Jeřábek Vladimír 0:2), DTJ Hradec Králové B - TJ Sokol Stěžery A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ramírez Francisco 0:2, Lučan Martin 1:1, Bohdanecký Jakub 0:3, Jakubský Filip 1:2, body hostů: Kodym Tomáš 2:1, Novotný Petr 3:0, Hanzl Matěj 1:1, Slavík Jan 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Sokol Lanžhot 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viesner Vojtěch 1:1, Škalda Jan 2:0, Bezdíček Martin 1:1, Rakov Valeriy 3:0, Marek David 1:0, body hostů: Koníček Michal 0:3, Vašíček Jan 1:2, Flíbor Zbyněk 0:2, Darmovzal Zdeněk 1:1), TTC Koral Tišnov - TJ Mikulčice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Novák David 2:2, Kolařík Jan 2:2, Mocek Jan 1:3, Lamač Petr 1:2), HB Ostrov H. Brod D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joksch Jakub 2:1, Hitzger Jakub 1:1, Mádr Miloslav 3:0, Stehlík Oldřich 2:0, WO 1:0, body hostů: Ondrovčák Radek 2:1, Marek Jaroslav 0:2, Vybíral Matouš 0:3, Andorko Pavel 0:2, WO 0:1), TJ Jiskra Holice A - TTC MS Brno C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Jiří 3:0, Bako Adam 2:0, Mádlo Martin 1:2, Jelínek Michal 2:1, body hostů: Ličbinský Roman 0:3, Sirbu Jakub 1:2, Střítežský Roman 2:1, Tureček Petr 0:2), TJ Tesla Pardubice - SK Slatina 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marel David 2:0, Černík Jan 1:1, Bělohlávek Dominik 3:0, Merta Jakub 2:0, body hostů: Kuča Jan 0:3, Vaculík Filip 1:1, Traxler Jan 0:2, Jeřábek Vladimír 0:2),
23. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TTC Koral Tišnov 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kudýn Petr 1:1, Merta Jakub 2:0, Marel David 1:2, Kleprlík Michal 2:0, WO 4:0, body hostů: Palát Jiří ml. 1:2, Dospíšil Jiří ml. 1:2, Antoš Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Jiskra Holice A - TJ Sokol Borová-Korouhev 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Michal 1:2, Mádlo Martin 2:1, Táborský Jiří 0:3, Svojanovský Radim 1:3, body hostů: Marek David 3:1, Rakov Valeriy 3:0, Škalda Jan 3:0, Bezdíček Martin 0:2, Viesner Vojtěch 0:1), TTC MS Brno C - DTJ Hradec Králové B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirbu Jakub 1:2, Střítežský Roman 0:3, Ličbinský Roman 0:3, Juroška Ivan 2:1, body hostů: Lučan Martin 2:1, Ramírez Francisco 2:1, Pozník David 2:1, Tesolin Riccardo 3:0), SK Slatina - TJ Sokol Stěžery A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 1:1, Fila Martin 1:1, Kuča Jan 0:3, Vaculík Filip 0:3, body hostů: Dufek Lukáš 2:1, Hanzl Matěj 2:1, Novotný Petr 2:0, Kodym Tomáš 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Lanžhot 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Matouš 0:2, Kříž Bohumil 0:2, Andorko Pavel 0:3, Ondrovčák Radek 1:1, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:0, Vašíček Jan 2:0, Koníček Michal 1:1, Darmovzal Zdeněk 2:0), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - HB Ostrov H. Brod D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:2, Loudín Petr 0:4, Škopek Pavel 2:1, Slavík Radek 2:2, body hostů: Vaigl Martin 4:0, Sivera Adam 2:2, Hitzger Jakub 1:3, Mádr Miloslav 2:1),
24. kolo:
TJ Jiskra Holice A - TTC Koral Tišnov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojanovský Radim 0:2, Jelínek Michal 3:1, Táborský Jiří 2:1, Mádlo Martin 3:1, Koubek René 1:1, body hostů: Palát Jiří ml. 1:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Vitula Josef 0:4, Antoš Jiří 2:1), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Borová-Korouhev 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Jakub 3:1, Kudýn Petr 1:3, Kleprlík Michal 2:1, Marel David 0:4, body hostů: Marek David 0:1, Rakov Valeriy 3:1, Škalda Jan 3:1, Viesner Vojtěch 2:1, Vrba Jan 1:2), SK Slatina - DTJ Hradec Králové B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Jindřich 0:2, Tupec Pavel 0:2, Fila Martin 1:2, Kuča Jan 0:2, body hostů: Ramírez Francisco 3:0, Tesolin Riccardo 2:0, Lučan Martin 1:1, Pozník David 2:0), TTC MS Brno C - TJ Sokol Stěžery A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirbu Jakub 2:2, Střítežský Roman 2:2, Ličbinský Roman 1:2, Juroška Ivan 2:2, body hostů: Hanzl Matěj 0:4, Dufek Lukáš 2:2, Novotný Petr 4:0, Kodym Tomáš 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Mikulčice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 1:3, Marek Jaroslav 3:1, Andorko Pavel 0:3, Ondrovčák Radek 2:2, body hostů: Novák David 3:1, Lamač Petr 2:2, Mocek Jan 4:0, Hrdlička Petr 0:3),
25. kolo:
TTC Koral Tišnov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palát Jiří ml. 1:0, Antoš Jiří 2:0, Sedlář Jakub 2:1, Dospíšil Jiří ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Marek Jaroslav 1:1, Ondrovčák Radek 0:2, WO 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC MS Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:0, Nevřela Daniel 1:1, Škopek Pavel 3:0, Slavík Radek 2:0, body hostů: Juroška Ivan 0:3, Sirbu Jakub 1:1, Střítežský Roman 0:2, Tureček Petr 0:2), HB Ostrov H. Brod D - SK Slatina 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joksch Jakub 1:2, Stehlík Oldřich 2:0, Mádr Miloslav 2:1, Bártík Tomáš 3:0, body hostů: Traxler Jan 2:1, Jeřábek Vladimír 0:3, Kuča Jan 0:3, Fila Martin 1:1), DTJ Hradec Králové B - TJ Tesla Pardubice 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lučan Martin 3:0, Klemperer Jan 0:3, Ramírez Francisco 1:3, WO 0:4, body hostů: Kleprlík Michal 2:1, Marel David 2:1, Wagner Mark 0:2, Bělohlávek Dominik 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Stěžery A - TJ Jiskra Holice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 1:1, Slavík Jan 0:2, Kodym Tomáš 0:3, Novotný Petr 1:2, Brož Petr 0:1, body hostů: Jelínek Michal 3:0, Mádlo Martin 3:0, Táborský Jiří 3:0, Bako Adam 0:2), TJ Mikulčice - TJ Sokol Lanžhot 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 1:2, Lamač Petr 3:0, Kolařík Jan 2:1, Novák David 3:0, body hostů: Vašíček Jan 2:1, Koníček Michal 0:3, Flíbor Zbyněk 1:2, Hrubý Petr 0:3),
26. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škalda Jan 2:0, Viesner Vojtěch 2:0, Vrba Jan 2:0, Rakov Valeriy 2:0, Bezdíček Martin 1:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Marek Jaroslav 0:2, Adam Petr 0:2, Šalamoun Lubomír 0:2), HB Ostrov H. Brod D - TTC MS Brno C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joksch Jakub 2:2, Hejkal Filip 1:3, Hitzger Jakub 2:2, Bártík Tomáš 4:0, body hostů: Juroška Ivan 2:2, Sirbu Jakub 3:1, Tureček Petr 2:2, Střítežský Roman 0:4), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SK Slatina 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevřela Daniel 3:1, Herout František 3:0, Škopek Pavel 3:0, Babka Dominik 0:4, body hostů: Traxler Jan 1:3, Jeřábek Vladimír 1:3, Tupec Pavel 1:2, Kuča Jan 2:1), TJ Sokol Stěžery A - TJ Tesla Pardubice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 1:1, Dufek Lukáš 0:3, Novotný Petr 1:2, Slavík Jan 3:1, Brož Petr 0:2, body hostů: Marel David 1:3, Bělohlávek Dominik 3:1, Kleprlík Michal 2:1, Merta Jakub 3:0), DTJ Hradec Králové B - TJ Jiskra Holice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lučan Martin 1:2, Ramírez Francisco 2:1, Bohdanecký Jakub 2:1, Jakubský Filip 3:0, body hostů: Jelínek Michal 1:2, Mádlo Martin 2:1, Svojanovský Radim 0:3, Bako Adam 1:2),
27. kolo:
TTC Koral Tišnov - DTJ Hradec Králové B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 1:3, Sedlář Jakub 3:1, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Jakubský Filip 4:0, Tesolin Riccardo 1:3, Klemperer Jan 0:4, Bohdanecký Jakub 2:2), TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Sokol Stěžery A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škalda Jan 2:0, Viesner Vojtěch 1:1, Vrba Jan 1:0, Rakov Valeriy 3:0, Bezdíček Martin 1:1, body hostů: Novotný Petr 2:1, Kodym Tomáš 0:3, Dufek Lukáš 0:2, Slavík Jan 0:2), TJ Tesla Pardubice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Michal 4:0, Marel David 1:3, Lukeš Marek 0:3, Merta Jakub 4:0, body hostů: Herout František 2:2, Slavík Radek 2:2, Loudín Petr 1:3, Škopek Pavel 1:2), TJ Jiskra Holice A - HB Ostrov H. Brod D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Adam 3:0, Táborský Jiří 1:2, Mádlo Martin 1:2, Jelínek Michal 3:0, body hostů: Bártík Tomáš 2:1, Mádr Miloslav 2:1, Záboj Matěj 0:3, Malina Vítězslav 0:3), TTC MS Brno C - TJ Sokol Lanžhot 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ličbinský Roman 1:3, Střítežský Roman 0:3, Tureček Petr 0:3, Juroška Ivan 3:1, body hostů: Koníček Michal 2:2, Vašíček Jan 3:1, Flíbor Zbyněk 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:1), SK Slatina - TJ Mikulčice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuča Jan 2:1, Fila Martin 1:2, Vaculík Filip 0:3, Traxler Jan 1:2, body hostů: Lamač Petr 3:0, Novák David 2:1, Mocek Jan 2:1, Hrdlička Petr 1:2),
28. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev - DTJ Hradec Králové B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Martin 3:0, Viesner Vojtěch 2:1, Langr Lukáš 0:3, Škalda Jan 3:0, body hostů: Jakubský Filip 2:1, Tesolin Riccardo 1:2, Bohdanecký Jakub 1:2, Klemperer Jan 0:3), TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Stěžery A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 1:3, Sedlář Jakub 0:3, Dospíšil Jiří ml. 2:2, body hostů: Novotný Petr 4:0, Slavík Jan 3:1, Kodym Tomáš 2:2, Hanzl Matěj 0:3), TJ Jiskra Holice A - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mádlo Martin 3:1, Bako Adam 2:1, Táborský Jiří 1:2, Jelínek Michal 4:0, body hostů: Škopek Pavel 2:2, Nevřela Daniel 1:3, Slavík Radek 1:2, Herout František 0:2, Loudín Petr 0:1), TJ Tesla Pardubice - HB Ostrov H. Brod D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudýn Petr 2:1, Kleprlík Michal 3:0, Novotný Luboš 0:3, Marel David 3:1, body hostů: Bártík Tomáš 2:2, Mádr Miloslav 2:1, Stehlík Oldřich 1:2, Hitzger Jakub 0:3), SK Slatina - TJ Sokol Lanžhot 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:1, Fila Martin 0:2, Vaculík Filip 0:3, Traxler Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:0, Koníček Michal 3:0, Vašíček Jan 2:0, Darmovzal Zdeněk 0:1, WO 0:1), TTC MS Brno C - TJ Mikulčice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ličbinský Roman 2:2, Tureček Petr 1:3, Sirbu Jakub 3:1, Juroška Ivan 2:2, body hostů: Novák David 4:0, Lamač Petr 1:3, Mocek Jan 3:1, Hrdlička Petr 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy