Výsledky do novin
Extraliga žen
1. kolo:
SKST PLUS Hodonín C - SKST PLUS Hodonín A 0:6 (body domácích: Blechová Barbora 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Šprtová Karolína 0:2, body hostů: Grofová Karin 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Záděrová Linda 2:0), MSK Břeclav A - SKST PLUS Hodonín B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šinkarová Daša 1:2, Širučková Aneta 3:0, Volkava Vera 0:2, Masopustová Lucie 0:1, body hostů: Kmeťová Veronika 2:1, Žižkovská Rebeka 2:1, Klempererová Anna 1:2), TJ Ostrava KST - SK Dobré A 2:6 (body domácích: Pytlíková Tereza 0:2, Tomanová Tamara 1:2, Labošová Ema 1:2, body hostů: Paridi Konstantina 3:0, Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 3:0), MH stolní tenis Ostrava - SVS Hradec Králové A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlehobrová Simona 2:1, Mikulcová Kristýna 1:2, Kapounová Barbora 2:1, body hostů: Stakhova Olesia 1:2, Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 3:0), SKST Vlašim A - SF SKK El Niňo Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Matějovská Anna 1:2, Keroušová Michaela 2:1, body hostů: Sommerová Helena 3:0, Němečková Monika 2:1, Plachá Liliana 0:3), TT Moravský Krumlov A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:0 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Petrovová Nikita 1:0, Bálint Bernadett 2:0, Šedová Eliška 1:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, Kacálková Kristýna 0:2), SKST Charvát Havířov - SK Dobré A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štefcová Kristýna 2:1, Štěpánová Gabriela 2:1, Hanáková Nela 1:2, body hostů: Paridi Konstantina 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Blašková Zdena 3:0),
2. kolo:
SKST PLUS Hodonín C - SKST PLUS Hodonín B 1:6 (body domácích: Šprtová Karolína 0:2, Ševčíková Klára 1:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Žižkovská Rebeka 2:0, Kmeťová Veronika 1:1, Klempererová Anna 3:0), MSK Břeclav A - SKST PLUS Hodonín A 1:6 (body domácích: Šinkarová Daša 0:2, Masopustová Lucie 0:2, Volkava Vera 1:1, Širučková Aneta 0:1, body hostů: Grofová Karin 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Záděrová Linda 2:1), TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 0:3, Tomanová Tamara 2:1, Labošová Ema 2:1, body hostů: Stakhova Olesia 2:1, Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 2:1), MH stolní tenis Ostrava - SK Dobré A 2:6 (body domácích: Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Paridi Konstantina 3:0, Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 3:0), SKST Vlašim A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:2 (body domácích: Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 3:0, Keroušová Michaela 3:0, body hostů: Vysocká Karolína 1:2, Smíšková Martina 0:2, Kacálková Kristýna 1:2), TT Moravský Krumlov A - SF SKK El Niňo Praha 6:0 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Šedová Eliška 2:0, Bálint Bernadett 2:0, body hostů: Vyvadilová Jitka 0:2, Lošťáková Tereza 0:2, Sommerová Helena 0:2), SKST Charvát Havířov - SVS Hradec Králové A 6:3 (body domácích: Hanáková Nela 1:2, Štefcová Kristýna 3:0, Štěpánová Gabriela 2:1, body hostů: Stakhova Olesia 1:2, Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 2:1),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SKST PLUS Hodonín A 0:6 (body domácích: Plachá Liliana 0:2, Sommerová Helena 0:2, Němečková Monika 0:2, body hostů: Záděrová Linda 2:0, Grofová Karin 2:0, Ševčíková Markéta 2:0), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST PLUS Hodonín B 0:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Kmeťová Veronika 2:0, Žižkovská Rebeka 2:0, Klempererová Anna 2:0), SK Dobré A - SKST Vlašim A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Adéla 1:2, Blašková Zdena 3:0, Koďousková Eliška 1:2, body hostů: Poláková Veronika ml. 0:3, Keroušová Michaela 2:1, Matějovská Anna 2:1), SVS Hradec Králové A - TT Moravský Krumlov A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 3:0, Stakhova Olesia 1:2, body hostů: Bálint Bernadett 0:3, Petrovová Nikita 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:1), SKST PLUS Hodonín C - TJ Ostrava KST 0:6 (body domácích: Šíblová Sára 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Blechová Barbora 0:2, body hostů: Vybíralová Monika 2:0, Pytlíková Tereza 2:0, Tomanová Tamara 2:0), MSK Břeclav A - SKST Charvát Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šinkarová Daša 1:2, Širučková Aneta 2:1, Volkava Vera 1:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 3:0, Hrabicová Klára 0:2, Štefcová Kristýna 2:1, Hanáková Nela 0:1), SKST PLUS Hodonín C - SKST Charvát Havířov 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 1:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Štefcová Kristýna 2:0, Hanáková Nela 1:1, Štěpánová Gabriela 3:0),
4. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SKST PLUS Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 0:3, Sommerová Helena 3:0, Němečková Monika 2:1, body hostů: Klempererová Anna 1:2, Pařízková Monika 1:2, Kmeťová Veronika 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST PLUS Hodonín A 0:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 2:0, Grofová Karin 2:0, Záděrová Linda 2:0), SK Dobré A - TT Moravský Krumlov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 1:2, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 0:3, body hostů: Bálint Bernadett 2:1, Petrovová Nikita 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Šedová Eliška 0:1), SVS Hradec Králové A - SKST Vlašim A 6:1 (body domácích: Bártová Tereza 1:1, Kubátová Hana 3:0, Stakhova Olesia 2:0, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:1, Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:2, Keroušová Michaela 0:1), SKST PLUS Hodonín C - MH stolní tenis Ostrava 1:6 (body domácích: Blechová Barbora 0:1, Ševčíková Klára 1:2, Šíblová Sára 0:2, WO 0:1, body hostů: Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0, WO 1:0), MSK Břeclav A - TJ Ostrava KST 6:3 (body domácích: Šinkarová Daša 2:1, Širučková Aneta 3:0, Volkava Vera 1:2, body hostů: Pytlíková Tereza 1:2, Glücková Lenka 0:3, Tomanová Tamara 2:1), MSK Břeclav A - MH stolní tenis Ostrava 6:2 (body domácích: Šinkarová Daša 0:2, Širučková Aneta 3:0, Volkava Vera 3:0, body hostů: Kapounová Barbora 1:2, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2),
5. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - TJ Ostrava KST 6:1 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Yang Qian 3:0, Ševčíková Markéta 1:1, body hostů: Labošová Ema 0:2, Tomanová Tamara 1:1, Glücková Lenka 0:3), SKST PLUS Hodonín B - MH stolní tenis Ostrava 6:1 (body domácích: Žižkovská Rebeka 2:0, Klempererová Anna 2:1, Kmeťová Veronika 2:0, body hostů: Kapounová Barbora 1:1, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 0:3), SKST Vlašim A - SKST PLUS Hodonín C 6:0 (body domácích: Keroušová Michaela 2:0, Matějovská Anna 2:0, Poláková Veronika ml. 2:0, body hostů: Šíblová Sára 0:2, Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 0:2), TT Moravský Krumlov A - MSK Břeclav A 6:0 (body domácích: Bálint Bernadett 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Petrovová Nikita 2:0, body hostů: Šinkarová Daša 0:2, Novohradská Karolína 0:2, Masopustová Lucie 0:2), SF SKK El Niňo Praha - SK Dobré A 1:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 1:2, Němečková Monika 0:2, body hostů: Paridi Konstantina 2:0, Sazimová Adéla 1:1, Blašková Zdena 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem - SVS Hradec Králové A 0:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Štiková Martina 0:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Kubátová Hana 2:0, Stakhova Olesia 2:0, Bártová Tereza 2:0), SKST PLUS Hodonín B - SKST Charvát Havířov 1:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:2, Klempererová Anna 1:2, Žižkovská Rebeka 0:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 2:0, Štefcová Kristýna 1:1, Hrabicová Klára 3:0),
6. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - MH stolní tenis Ostrava 6:1 (body domácích: Partyka Natalia 1:1, Yang Qian 3:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Kapounová Barbora 0:2, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2), SKST PLUS Hodonín B - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Žižkovská Rebeka 0:2, Kmeťová Veronika 1:2, Klempererová Anna 1:2, body hostů: Tomanová Tamara 3:0, Pytlíková Tereza 0:2, Labošová Ema 3:0), SKST Vlašim A - MSK Břeclav A 1:6 (body domácích: Matějovská Anna 1:1, Pěnkavová Kristýna 0:3, Bošinová Aneta 0:2, body hostů: Volkava Vera 1:1, Šinkarová Daša 2:0, Širučková Aneta 3:0), TT Moravský Krumlov A - SKST PLUS Hodonín C 6:1 (body domácích: Bálint Bernadett 2:0, Šedová Eliška 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Petrovová Nikita 2:0, body hostů: Šprtová Karolína 0:2, Ilčíková Anežka 1:1, Ševčíková Klára 0:3), SF SKK El Niňo Praha - SVS Hradec Králové A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachá Liliana 1:2, Sommerová Helena 2:1, Němečková Monika 1:2, body hostů: Stakhova Olesia 3:0, Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SK Dobré A 0:6 (body domácích: Nováková Martina 0:1, Vysocká Karolína 0:2, Smíšková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 0:1, body hostů: Blašková Zdena 2:0, Paridi Konstantina 2:0, Sazimová Adéla 2:0), SKST PLUS Hodonín A - SKST Charvát Havířov 6:0 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Yang Qian 2:0, body hostů: Hrabicová Klára 0:2, Štěpánová Gabriela 0:2, Štefcová Kristýna 0:2),
7. kolo:
SK Dobré A - SKST PLUS Hodonín A 1:6 (body domácích: Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 1:2, Paridi Konstantina 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 2:0, Yang Qian 1:1, Partyka Natalia 3:0), SVS Hradec Králové A - SKST PLUS Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 2:1, Stakhova Olesia 2:1, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:3, Pařízková Monika 3:0, Kmeťová Veronika 1:2), SKST PLUS Hodonín C - SF SKK El Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Ilčíková Anežka 2:1, Ševčíková Klára 1:2, body hostů: Němečková Monika 2:1, Vyvadilová Jitka 0:3, Sommerová Helena 3:0), MSK Břeclav A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:1 (body domácích: Širučková Aneta 1:0, Volkava Vera 3:0, Miklaszewska Maja 2:0, Novohradská Karolína 0:1, body hostů: Nováková Martina 0:2, Allertová Sára 0:2, Vysocká Karolína 1:2), TJ Ostrava KST - SKST Vlašim A 6:1 (body domácích: Glücková Lenka 1:1, Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 2:0, body hostů: Keroušová Michaela 1:1, Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 0:3), MH stolní tenis Ostrava - TT Moravský Krumlov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 2:1, Mikulcová Kristýna 1:2, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Bálint Bernadett 3:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:1), SKST Charvát Havířov - SKST Vlašim A 6:3 (body domácích: Štěpánová Gabriela 3:0, Štefcová Kristýna 1:2, Hanáková Nela 2:1, body hostů: Keroušová Michaela 2:1, Bošinová Aneta 0:3, Matějovská Anna 1:2),
8. kolo:
SK Dobré A - SKST PLUS Hodonín B 6:0 (body domácích: Koďousková Eliška 2:0, Blašková Zdena 2:0, Paridi Konstantina 2:0, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:2, Novotná Eliška 0:2, Kmeťová Veronika 0:2), SVS Hradec Králové A - SKST PLUS Hodonín A 2:6 (body domácích: Zoubková Adéla 0:2, Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 2:1, body hostů: Partyka Natalia 3:0, Yang Qian 1:1, Ševčíková Markéta 2:1), SKST PLUS Hodonín C - SKP Sever Ústí nad Labem 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Ilčíková Anežka 2:1, Ševčíková Klára 2:1, body hostů: Nováková Martina 1:0, Štiková Martina 0:3, Meidlová Čečotka Iva 2:1, Vysocká Karolína 1:1), MSK Břeclav A - SF SKK El Niňo Praha 6:3 (body domácích: Miklaszewska Maja 1:2, Širučková Aneta 3:0, Volkava Vera 2:1, body hostů: Němečková Monika 1:2, Vyvadilová Jitka 0:3, Sommerová Helena 2:1), TJ Ostrava KST - TT Moravský Krumlov A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bajgerová Kristýna 0:3, Labošová Ema 2:1, Tomanová Tamara 3:0, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Petrovová Nikita 1:2, Bálint Bernadett 2:1), MH stolní tenis Ostrava - SKST Vlašim A 6:2 (body domácích: Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 3:0, body hostů: Keroušová Michaela 1:2, Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 1:2), SKST Charvát Havířov - TT Moravský Krumlov A 2:6 (body domácích: Štefcová Kristýna 1:1, Štěpánová Gabriela 1:2, Hanáková Nela 0:3, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Bálint Bernadett 2:0, Petrovová Nikita 3:0),
9. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - SKST Vlašim A 6:2 (body domácích: Holubová Simona 0:1, Ševčíková Markéta 3:0, Yang Qian 3:0, WO 0:1, body hostů: Pěnkavová Kristýna 1:2, Poláková Veronika ml. 0:2, Matějovská Anna 0:2, WO 1:0), SKST PLUS Hodonín B - TT Moravský Krumlov A 0:6 (body domácích: Klempererová Anna 0:1, Pařízková Monika 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, Kmeťová Veronika 0:1, body hostů: Andriyanova Liliya 2:0, Bálint Bernadett 2:0, Petrovová Nikita 2:0), SF SKK El Niňo Praha - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 1:2, Němečková Monika 1:2, body hostů: Labošová Ema 3:0, Strnadová Karolína 0:2, Tomanová Tamara 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem - MH stolní tenis Ostrava 0:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:0, Šlehobrová Simona 2:0, Kapounová Barbora 2:0), SK Dobré A - SKST PLUS Hodonín C 6:0 (body domácích: Koďousková Eliška 2:0, Šichanová Vendula 2:0, Paridi Konstantina 2:0, body hostů: Ilčíková Anežka 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Ševčíková Klára 0:2), SVS Hradec Králové A - MSK Břeclav A 6:2 (body domácích: Stakhova Olesia 2:0, Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 3:0, body hostů: Miklaszewska Maja 1:1, Masopustová Lucie 0:2, Šinkarová Daša 1:2, Volkava Vera 0:1), SF SKK El Niňo Praha - SKST Charvát Havířov 2:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:1, Sommerová Helena 2:1, Němečková Monika 0:3, WO 0:1, body hostů: Štefcová Kristýna 3:0, Štěpánová Gabriela 1:1, Hrabicová Klára 1:1, WO 1:0),
10. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - TT Moravský Krumlov A 6:2 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Yang Qian 1:2, Ševčíková Markéta 3:0, body hostů: Bálint Bernadett 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Petrovová Nikita 0:3), SKST PLUS Hodonín B - SKST Vlašim A 6:3 (body domácích: Kmeťová Veronika 3:0, Klempererová Anna 2:1, Žižkovská Rebeka 1:2, body hostů: Keroušová Michaela 0:2, Poláková Veronika ml. 2:1, Matějovská Anna 1:2, Pěnkavová Kristýna 0:1), SF SKK El Niňo Praha - MH stolní tenis Ostrava 2:6 (body domácích: Plachá Liliana 0:2, Sommerová Helena 2:1, Němečková Monika 0:2, WO 0:1, body hostů: Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:1, WO 1:0), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 1:2, Nováková Martina 1:2, body hostů: Labošová Ema 3:0, Strnadová Karolína 0:2, Tomanová Tamara 3:0), SK Dobré A - MSK Břeclav A 6:2 (body domácích: Koďousková Eliška 1:1, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 2:1, body hostů: Volkava Vera 1:2, Miklaszewska Maja 1:1, Novohradská Karolína 0:3), SVS Hradec Králové A - SKST PLUS Hodonín C 6:2 (body domácích: Bártová Tereza 0:2, Kubátová Hana 3:0, Stakhova Olesia 3:0, body hostů: Ševčíková Klára 1:2, Ilčíková Anežka 0:2, Šprtová Karolína 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Charvát Havířov 1:6 (body domácích: Smíšková Martina 1:1, Vysocká Karolína 0:3, Štiková Martina 0:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:1, Hrabicová Klára 2:0, Štefcová Kristýna 3:0),
11. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SKP Sever Ústí nad Labem 6:0 (body domácích: Ajdini Tereza 2:0, Sommerová Helena 2:0, Němečková Monika 2:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:2, Meidlová Čečotka Iva 0:2, Nováková Martina 0:1, Smíšková Martina 0:1), SK Dobré A - SVS Hradec Králové A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 0:3, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 2:1, body hostů: Stakhova Olesia 1:2, Kubátová Hana 2:1, Bártová Tereza 1:2), MSK Břeclav A - SKST PLUS Hodonín C 6:1 (body domácích: Volkava Vera 2:0, Širučková Aneta 3:0, Miklaszewska Maja 1:1, body hostů: Šíblová Sára 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Ševčíková Klára 1:2), TJ Ostrava KST - SKST Charvát Havířov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíralová Monika 0:3, Labošová Ema 3:0, Tomanová Tamara 2:1, body hostů: Štefcová Kristýna 2:1, Hrabicová Klára 1:2, Štěpánová Gabriela 1:2), SKST Vlašim A - TT Moravský Krumlov A 2:6 (body domácích: Poláková Veronika ml. 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:2, Bošinová Aneta 0:2, WO 2:0, body hostů: Petrovová Nikita 3:0, Bálint Bernadett 3:0, WO 0:2), SKST PLUS Hodonín A - SKST PLUS Hodonín B 6:0 (body domácích: Adámková Karin 2:0, Záděrová Linda 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Klempererová Anna 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2), MH stolní tenis Ostrava - TJ Ostrava KST 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Kapounová Barbora 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1, body hostů: Labošová Ema 0:3, Vybíralová Monika 1:2, Tomanová Tamara 3:0), MH stolní tenis Ostrava - SKST Charvát Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Kapounová Barbora 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, body hostů: Hrabicová Klára 2:1, Štěpánová Gabriela 1:2, Štefcová Kristýna 2:1),
12. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST PLUS Hodonín A 2:6 (body domácích: Vybíralová Monika 0:2, Tomanová Tamara 1:2, Stramová Eliška 1:2, body hostů: Partyka Natalia 3:0, Holubová Simona 0:2, Ševčíková Markéta 3:0), MH stolní tenis Ostrava - SKST PLUS Hodonín B 6:0 (body domácích: Šlehobrová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:0, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:2, Novotná Eliška 0:2, Kmeťová Veronika 0:2), SKST PLUS Hodonín C - SKST Vlašim A 0:6 (body domácích: Ševčíková Klára 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Matějovská Anna 2:0, Pěnkavová Kristýna 2:0, Keroušová Michaela 2:0), MSK Břeclav A - TT Moravský Krumlov A 1:6 (body domácích: Miklaszewska Maja 0:1, Širučková Aneta 0:2, Šinkarová Daša 1:1, Puchovanová Nikoleta 0:1, WO 0:1, body hostů: Bálint Bernadett 2:0, Petrovová Nikita 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, WO 1:0), SK Dobré A - SF SKK El Niňo Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:2, Paridi Konstantina 2:1, Koďousková Eliška 2:1, body hostů: Němečková Monika 2:1, Plachá Liliana 0:3, Sommerová Helena 2:1), SVS Hradec Králové A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:1 (body domácích: Kubátová Hana 2:0, Bártová Tereza 2:1, Stakhova Olesia 2:0, body hostů: Štiková Martina 1:1, Nováková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 0:3), SKST Charvát Havířov - SKST PLUS Hodonín B 6:0 (body domácích: Štěpánová Gabriela 2:0, Štefcová Kristýna 2:0, Hrabicová Klára 1:0, WO 1:0, body hostů: Novotná Eliška 0:2, Klempererová Anna 0:1, Kmeťová Veronika 0:2, WO 0:1),
13. kolo:
MH stolní tenis Ostrava - SKST PLUS Hodonín A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Partyka Natalia 3:0, Holubová Simona 0:3, Ševčíková Markéta 2:1), TJ Ostrava KST - SKST PLUS Hodonín B 6:0 (body domácích: Vybíralová Monika 2:0, Tomanová Tamara 2:0, Labošová Ema 2:0, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:2, Novotná Eliška 0:2, Kmeťová Veronika 0:2), MSK Břeclav A - SKST Vlašim A 6:3 (body domácích: Miklaszewska Maja 0:1, Širučková Aneta 3:0, Volkava Vera 1:2, Puchovanová Nikoleta 2:0, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Pěnkavová Kristýna 0:3, Keroušová Michaela 1:2), SKST PLUS Hodonín C - TT Moravský Krumlov A 1:6 (body domácích: Blechová Barbora 0:2, Ševčíková Klára 1:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Petrovová Nikita 1:1, Bálint Bernadett 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 3:0), SVS Hradec Králové A - SF SKK El Niňo Praha 6:2 (body domácích: Stakhova Olesia 1:1, Bártová Tereza 2:1, Kubátová Hana 3:0, body hostů: Ajdini Tereza 0:3, Plachá Liliana 0:2, Sommerová Helena 2:1), SK Dobré A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:2 (body domácích: Šichanová Vendula 1:1, Paridi Konstantina 3:0, Koďousková Eliška 2:1, body hostů: Štiková Martina 0:3, Nováková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 2:1), SKST Charvát Havířov - SKST PLUS Hodonín A 2:6 (body domácích: Štefcová Kristýna 0:2, Hrabicová Klára 1:2, Hanáková Nela 1:2, body hostů: Ševčíková Markéta 3:0, Holubová Simona 0:2, Partyka Natalia 3:0),
14. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - SK Dobré A 6:2 (body domácích: Holubová Simona 0:2, Partyka Natalia 3:0, Ševčíková Markéta 3:0, body hostů: Koďousková Eliška 1:2, Sazimová Adéla 0:2, Paridi Konstantina 1:2), SKST PLUS Hodonín B - SVS Hradec Králové A 0:6 (body domácích: Klempererová Anna 0:1, Kmeťová Veronika 0:2, Gallerachová Iva 0:2, Novotná Eliška 0:1, body hostů: Stakhova Olesia 2:0, Kubátová Hana 2:0, Bártová Tereza 2:0), SF SKK El Niňo Praha - SKST PLUS Hodonín C 6:0 (body domácích: Plachá Liliana 2:0, Sommerová Helena 1:0, Němečková Monika 1:0, WO 2:0, body hostů: Blechová Barbora 0:1, Šíblová Sára 0:1, Ševčíková Klára 0:2, WO 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem - MSK Břeclav A 1:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 1:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Volkava Vera 1:1, Puchovanová Nikoleta 1:0, Širučková Aneta 3:0, Šinkarová Daša 1:0), SKST Vlašim A - SKST Charvát Havířov 3:6 (body domácích: Bošinová Aneta 0:3, Matějovská Anna 1:2, Poláková Veronika ml. 2:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 2:1, Ščibraniová Magdaléna 1:2, Hrabicová Klára 3:0), TT Moravský Krumlov A - TJ Ostrava KST 6:1 (body domácích: Petrovová Nikita 1:1, Yoshida Mitsuki 1:0, Bálint Bernadett 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Tomanová Tamara 1:1, Labošová Ema 0:2, Pytlíková Tereza 0:3), SKST Vlašim A - MH stolní tenis Ostrava 1:6 (body domácích: Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 1:2, Keroušová Michaela 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 3:0),
15. kolo:
SKST PLUS Hodonín B - SK Dobré A 2:6 (body domácích: Novotná Eliška 0:2, Kmeťová Veronika 2:1, Gallerachová Iva 0:3, body hostů: Koďousková Eliška 2:1, Paridi Konstantina 1:1, Blašková Zdena 3:0), SKST PLUS Hodonín A - SVS Hradec Králové A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Simona 0:3, Ševčíková Markéta 2:1, Partyka Natalia 3:0, body hostů: Bártová Tereza 1:2, Stakhova Olesia 1:2, Kubátová Hana 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST PLUS Hodonín C 6:1 (body domácích: Nováková Martina 1:1, Meidlová Čečotka Iva 3:0, Vysocká Karolína 1:0, WO 1:0, body hostů: Blechová Barbora 0:2, Šíblová Sára 0:1, Ševčíková Klára 1:2, WO 0:1), SF SKK El Niňo Praha - MSK Břeclav A 3:6 (body domácích: Plachá Liliana 0:3, Sommerová Helena 3:0, Němečková Monika 0:3, body hostů: Volkava Vera 2:1, Širučková Aneta 2:1, Šinkarová Daša 1:0, Puchovanová Nikoleta 1:1), TT Moravský Krumlov A - MH stolní tenis Ostrava 6:2 (body domácích: Petrovová Nikita 1:1, Yoshida Mitsuki 0:1, Bálint Bernadett 3:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 0:3, Šlehobrová Simona 1:1, Kapounová Barbora 1:2), SKST Vlašim A - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:3, Matějovská Anna 2:1, body hostů: Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 1:1, Pytlíková Tereza 2:1), TT Moravský Krumlov A - SKST Charvát Havířov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrovová Nikita 1:2, Yoshida Mitsuki 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Bálint Bernadett 2:0, body hostů: Hrabicová Klára 1:2, Ščibraniová Magdaléna 2:1, Štěpánová Gabriela 1:2),
16. kolo:
SKST Vlašim A - SKST PLUS Hodonín A 2:6 (body domácích: Holejšovská Anna 0:2, Poláková Veronika ml. 1:2, Bošinová Aneta 1:2, body hostů: Ševčíková Markéta 3:0, Holubová Simona 0:2, Partyka Natalia 3:0), TT Moravský Krumlov A - SKST PLUS Hodonín B 6:1 (body domácích: Šedová Eliška 1:1, Yoshida Mitsuki 1:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Bálint Bernadett 2:0, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:2, Klempererová Anna 0:2, Kmeťová Veronika 1:2), TJ Ostrava KST - SF SKK El Niňo Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíralová Monika 1:2, Tomanová Tamara 2:1, Pytlíková Tereza 1:2, body hostů: Němečková Monika 2:1, Lošťáková Tereza 0:3, Sommerová Helena 3:0), MH stolní tenis Ostrava - SKP Sever Ústí nad Labem 6:2 (body domácích: Vašendová Jana 2:0, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 2:1, body hostů: Štiková Martina 0:3, Nováková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 2:1), SKST PLUS Hodonín C - SK Dobré A 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Blechová Barbora 0:3, Šíblová Sára 1:1, body hostů: Koďousková Eliška 2:0, Sazimová Adéla 1:1, Paridi Konstantina 3:0), MSK Břeclav A - SVS Hradec Králové A 0:6 (body domácích: Novohradská Karolína 0:2, Miklaszewska Maja 0:2, Masopustová Lucie 0:2, body hostů: Stakhova Olesia 2:0, Kubátová Hana 2:0, Bártová Tereza 2:0), SKST Charvát Havířov - SF SKK El Niňo Praha 6:2 (body domácích: Štěpánová Gabriela 1:1, Hrabicová Klára 2:1, Štefcová Kristýna 3:0, body hostů: Němečková Monika 0:3, Mazalová Veronika 0:2, Sommerová Helena 2:1),
17. kolo:
TT Moravský Krumlov A - SKST PLUS Hodonín A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Yoshida Mitsuki 0:1, Šedová Eliška 1:2, Bálint Bernadett 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:1, body hostů: Ševčíková Markéta 2:1, Holubová Simona 0:3, Partyka Natalia 3:0), SKST Vlašim A - SKST PLUS Hodonín B 6:3 (body domácích: Poláková Veronika ml. 3:0, Keroušová Michaela 1:2, Matějovská Anna 2:1, body hostů: Klempererová Anna 1:2, Žižkovská Rebeka 0:3, Kmeťová Veronika 2:1), MH stolní tenis Ostrava - SF SKK El Niňo Praha 6:3 (body domácích: Mikulcová Kristýna 1:1, Vašendová Jana 1:1, Kapounová Barbora 1:1, WO 3:0, body hostů: Němečková Monika 0:3, Sommerová Helena 3:0, WO 0:3), TJ Ostrava KST - SKP Sever Ústí nad Labem 6:2 (body domácích: Stramová Eliška 0:2, Tomanová Tamara 3:0, Vybíralová Monika 3:0, body hostů: Nováková Martina 1:2, Štiková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 1:2), MSK Břeclav A - SK Dobré A 2:6 (body domácích: Masopustová Lucie 0:2, Miklaszewska Maja 2:1, WO 0:3, body hostů: Paridi Konstantina 2:0, Koďousková Eliška 0:1, Blašková Zdena 1:1, WO 3:0), SKST PLUS Hodonín C - SVS Hradec Králové A 0:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Stakhova Olesia 2:0, Kubátová Hana 2:0, Bártová Tereza 2:0), SKST Charvát Havířov - SKP Sever Ústí nad Labem 6:0 (body domácích: Štěpánová Gabriela 2:0, Ščibraniová Magdaléna 2:0, Štefcová Kristýna 2:0, body hostů: Štiková Martina 0:2, Nováková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 0:2),
18. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - SKST PLUS Hodonín C 6:0 (body domácích: Ševčíková Markéta 2:0, Grofová Karin 2:0, Záděrová Linda 2:0, body hostů: Ševčíková Klára 0:2, Blechová Barbora 0:2, Šprtová Karolína 0:2), SKST PLUS Hodonín B - MSK Břeclav A 0:6 (body domácích: Dohnálková Natálie 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, body hostů: Šinkarová Daša 2:0, Puchovanová Nikoleta 2:0, Širučková Aneta 2:0), SK Dobré A - TJ Ostrava KST 3:6 (body domácích: Koďousková Eliška 0:3, Blašková Zdena 2:1, Paridi Konstantina 1:2, body hostů: Labošová Ema 2:1, Vybíralová Monika 1:2, Tomanová Tamara 3:0), SVS Hradec Králové A - MH stolní tenis Ostrava 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 2:1, Stakhova Olesia 2:1, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:1, Šlehobrová Simona 1:2, Kapounová Barbora 2:1), SF SKK El Niňo Praha - SKST Vlašim A 6:2 (body domácích: Plachá Liliana 0:2, Němečková Monika 3:0, Sommerová Helena 3:0, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:2, Čížová Tereza 0:2, Bošinová Aneta 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - TT Moravský Krumlov A 2:6 (body domácích: Vysocká Karolína 1:1, Kacálková Kristýna 1:2, Smíšková Martina 0:3, body hostů: Yoshida Mitsuki 1:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Šedová Eliška 2:1, Růžičková Daniela 1:1), SK Dobré A - SKST Charvát Havířov 3:6 (body domácích: Koďousková Eliška 0:3, Paridi Konstantina 1:2, Blašková Zdena 2:1, body hostů: Štefcová Kristýna 1:2, Štěpánová Gabriela 2:1, Hrabicová Klára 3:0),
19. kolo:
SKST PLUS Hodonín B - SKST PLUS Hodonín C 6:2 (body domácích: Klempererová Anna 2:0, Žižkovská Rebeka 2:1, Kmeťová Veronika 2:1, body hostů: Šíblová Sára 0:3, Ševčíková Klára 2:0, Šprtová Karolína 0:3), SKST PLUS Hodonín A - MSK Břeclav A 3:6 (body domácích: Záděrová Linda 0:1, Ševčíková Markéta 3:0, Holubová Simona 0:3, WO 0:2, body hostů: Šinkarová Daša 2:1, Puchovanová Nikoleta 1:1, Širučková Aneta 1:1, WO 2:0), SVS Hradec Králové A - TJ Ostrava KST 1:6 (body domácích: Bártová Tereza 0:2, Stakhova Olesia 0:2, Kubátová Hana 1:1, Truněčková Anežka 0:1, body hostů: Labošová Ema 2:0, Vybíralová Monika 1:1, Tomanová Tamara 3:0), SK Dobré A - MH stolní tenis Ostrava 6:3 (body domácích: Sazimová Adéla 1:2, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 2:1, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:1, Vašendová Jana 0:3, Kapounová Barbora 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Vlašim A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vysocká Karolína 2:1, Meidlová Čečotka Iva 2:1, Smíšková Martina 1:2, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:2, Pěnkavová Kristýna 0:3, Keroušová Michaela 3:0), SF SKK El Niňo Praha - TT Moravský Krumlov A 0:6 (body domácích: Lošťáková Tereza 0:2, Plachá Liliana 0:2, Ajdini Tereza 0:2, body hostů: Yoshida Mitsuki 1:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Petrovová Nikita 2:0, Šedová Eliška 1:0), SVS Hradec Králové A - SKST Charvát Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 2:1, Stakhova Olesia 2:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 2:1, Hrabicová Klára 2:1, Štefcová Kristýna 1:2),
20. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - SF SKK El Niňo Praha 3:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:3, Meidlová Čečotka Iva 2:1, Vysocká Karolína 1:2, body hostů: Němečková Monika 2:1, Ajdini Tereza 0:1, Sommerová Helena 3:0, Plachá Liliana 1:1), SVS Hradec Králové A - SK Dobré A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 3:0, Stakhova Olesia 1:2, body hostů: Paridi Konstantina 1:0, Koďousková Eliška 2:1, Blašková Zdena 2:1, Sazimová Adéla 0:2), SKST PLUS Hodonín C - MSK Břeclav A 2:6 (body domácích: Šprtová Karolína 0:2, Ševčíková Klára 1:2, Blechová Barbora 1:2, body hostů: Šinkarová Daša 3:0, Novohradská Karolína 0:2, Puchovanová Nikoleta 3:0), TJ Ostrava KST - MH stolní tenis Ostrava 6:3 (body domácích: Vybíralová Monika 1:2, Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:2, Vašendová Jana 0:3, Mikulcová Kristýna 2:1), TT Moravský Krumlov A - SKST Vlašim A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Šedová Eliška 1:2, Yoshida Mitsuki 1:0, Růžičková Daniela 0:2, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Bošinová Aneta 1:2, Keroušová Michaela 1:2), SKST PLUS Hodonín B - SKST PLUS Hodonín A 0:6 (body domácích: Novotná Eliška 0:2, Klempererová Anna 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, body hostů: Záděrová Linda 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Grofová Karin 2:0), SKST Charvát Havířov - TJ Ostrava KST 6:3 (body domácích: Štěpánová Gabriela 1:2, Štefcová Kristýna 2:1, Hrabicová Klára 3:0, body hostů: Labošová Ema 1:2, Vybíralová Monika 0:3, Tomanová Tamara 2:1), SKST Charvát Havířov - MH stolní tenis Ostrava 6:0 (body domácích: Štěpánová Gabriela 2:0, Štefcová Kristýna 2:0, Hrabicová Klára 2:0, body hostů: Kapounová Barbora 0:2, Vašendová Jana 0:2, Mikulcová Kristýna 0:2),
21. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - SF SKK El Niňo Praha 6:2 (body domácích: Holubová Simona 0:2, Ševčíková Markéta 3:0, Partyka Natalia 3:0, body hostů: Sommerová Helena 1:2, Plachá Liliana 0:2, Němečková Monika 1:2), SKST PLUS Hodonín B - SKP Sever Ústí nad Labem 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 0:3, Kmeťová Veronika 3:0, Klempererová Anna 2:1, body hostů: Meidlová Čečotka Iva 2:1, Smíšková Martina 1:2, Nováková Martina 0:1, Vysocká Karolína 1:1), SKST Vlašim A - SK Dobré A 3:6 (body domácích: Holejšovská Anna 0:3, Poláková Veronika ml. 1:2, Keroušová Michaela 2:1, body hostů: Paridi Konstantina 2:1, Koďousková Eliška 0:1, Blašková Zdena 3:0, Sazimová Adéla 1:1), TT Moravský Krumlov A - SVS Hradec Králové A 6:2 (body domácích: Petrovová Nikita 1:1, Yoshida Mitsuki 1:0, Bálint Bernadett 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Stakhova Olesia 0:3, Bártová Tereza 0:2, Kubátová Hana 2:1), TJ Ostrava KST - SKST PLUS Hodonín C 6:1 (body domácích: Bajgerová Kristýna 1:1, Tomanová Tamara 3:0, Vybíralová Monika 2:0, body hostů: Šprtová Karolína 0:2, Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 1:2), MH stolní tenis Ostrava - MSK Břeclav A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Kapounová Barbora 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, body hostů: Šinkarová Daša 1:2, Puchovanová Nikoleta 2:1, Širučková Aneta 2:1),
22. kolo:
SKST PLUS Hodonín B - SF SKK El Niňo Praha 2:6 (body domácích: Žižkovská Rebeka 0:2, Klempererová Anna 1:2, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Němečková Monika 3:0, Plachá Liliana 0:2, Sommerová Helena 3:0), SKST PLUS Hodonín A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:0 (body domácích: Záděrová Linda 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Nováková Martina 0:2, Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 0:2), TT Moravský Krumlov A - SK Dobré A 2:6 (body domácích: Bálint Bernadett 0:2, Yoshida Mitsuki 1:0, Petrovová Nikita 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 0:2, body hostů: Paridi Konstantina 3:0, Koďousková Eliška 1:1, Blašková Zdena 2:1), SKST Vlašim A - SVS Hradec Králové A 1:6 (body domácích: Bošinová Aneta 0:2, Poláková Veronika ml. 1:2, Keroušová Michaela 0:2, body hostů: Stakhova Olesia 2:0, Bártová Tereza 1:1, Kubátová Hana 3:0), MH stolní tenis Ostrava - SKST PLUS Hodonín C 6:0 (body domácích: Mikulcová Kristýna 2:0, Vašendová Jana 2:0, Kapounová Barbora 2:0, body hostů: Ilčíková Anežka 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Ševčíková Klára 0:2), TJ Ostrava KST - MSK Břeclav A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bajgerová Kristýna 0:3, Tomanová Tamara 3:0, Vybíralová Monika 1:2, body hostů: Širučková Aneta 2:1, Puchovanová Nikoleta 2:1, Miklaszewska Maja 0:1, Šinkarová Daša 1:1), SKST Charvát Havířov - SKST PLUS Hodonín C 6:1 (body domácích: Štefcová Kristýna 2:0, Hanáková Nela 2:1, Hrabicová Klára 2:0, body hostů: Ilčíková Anežka 1:1, Ševčíková Klára 0:2, Šprtová Karolína 0:3), SKST Charvát Havířov - MSK Břeclav A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štefcová Kristýna 2:1, Hrabicová Klára 3:0, Hanáková Nela 0:2, WO 0:1, body hostů: Širučková Aneta 2:1, Puchovanová Nikoleta 0:1, Miklaszewska Maja 0:2, Šinkarová Daša 1:1, WO 1:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - MH stolní tenis Ostrava 5:1 (body domácích: Grofová Karin 1:1, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 1:1, Šlehobrová Simona 0:2, Kapounová Barbora 0:2), SK Dobré A - SVS Hradec Králové A 2:5 (body domácích: Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 1:2, Paridi Konstantina 1:1, body hostů: Stakhova Olesia 2:0, Bártová Tereza 0:2, Kubátová Hana 3:0), SKST Charvát Havířov - MSK Břeclav A 5:0 (body domácích: Štefcová Kristýna 2:0, Hrabicová Klára 2:0, Štěpánová Gabriela 1:0, body hostů: Šinkarová Daša 0:2, Širučková Aneta 0:1, Volkava Vera 0:2), TJ Ostrava KST - TT Moravský Krumlov A 4:5 (body domácích: Vybíralová Monika 0:3, Tomanová Tamara 2:1, Labošová Ema 2:1, body hostů: Petrovová Nikita 1:2, Bálint Bernadett 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
MH stolní tenis Ostrava - SKST PLUS Hodonín A 3:5 (body domácích: Kapounová Barbora 1:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Vašendová Jana 0:3, body hostů: Grofová Karin 1:2, Partyka Natalia 1:1, Ševčíková Markéta 3:0), SVS Hradec Králové A - SK Dobré A 5:4 (body domácích: Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 2:1, Stakhova Olesia 2:1, body hostů: Paridi Konstantina 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Blašková Zdena 3:0), MSK Břeclav A - SKST Charvát Havířov 2:5 (body domácích: Volkava Vera 0:2, Šinkarová Daša 1:0, Širučková Aneta 0:1, Puchovanová Nikoleta 1:1, WO 0:1, body hostů: Hrabicová Klára 1:1, Štěpánová Gabriela 0:1, Štefcová Kristýna 3:0, WO 1:0), TT Moravský Krumlov A - TJ Ostrava KST 5:1 (body domácích: Bálint Bernadett 2:0, Petrovová Nikita 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Labošová Ema 0:2, Vybíralová Monika 1:1, Glücková Lenka 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - MH stolní tenis Ostrava -:-, SK Dobré A - SVS Hradec Králové A -:-, SKST Charvát Havířov - MSK Břeclav A -:-, TT Moravský Krumlov A - TJ Ostrava KST -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SVS Hradec Králové A - SKST PLUS Hodonín A 1:5 (body domácích: Stakhova Olesia 0:2, Kubátová Hana 1:1, Bártová Tereza 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 1:1, Partyka Natalia 2:0, Grofová Karin 2:0), TT Moravský Krumlov A - SKST Charvát Havířov 5:1 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Petrovová Nikita 1:1, Bálint Bernadett 2:0, body hostů: Hrabicová Klára 1:1, Štěpánová Gabriela 0:2, Štefcová Kristýna 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - SVS Hradec Králové A 5:1 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Záděrová Linda 1:1, body hostů: Stakhova Olesia 0:2, Bártová Tereza 0:2, Kubátová Hana 1:1), SKST Charvát Havířov - TT Moravský Krumlov A 2:5 (body domácích: Hrabicová Klára 0:2, Štěpánová Gabriela 0:3, Štefcová Kristýna 2:0, body hostů: Petrovová Nikita 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Bálint Bernadett 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - SVS Hradec Králové A -:-, TT Moravský Krumlov A - SKST Charvát Havířov -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - TT Moravský Krumlov A 5:1 (body domácích: Ševčíková Markéta 1:1, Partyka Natalia 2:0, Grofová Karin 2:0, body hostů: Bálint Bernadett 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 0:2, Petrovová Nikita 0:2),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TT Moravský Krumlov A - SKST PLUS Hodonín A 4:5 (body domácích: Yoshida Mitsuki 2:0, Bálint Bernadett 2:1, Petrovová Nikita 0:3, Chernyavskaya Ekaterina 0:1, body hostů: Partyka Natalia 1:2, Grofová Karin 3:0, Ševčíková Markéta 1:2),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - TT Moravský Krumlov A -:- (PPTV),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy