Výsledky do novin
2.liga žen sk.B
1. kolo:
AST Kamenický Šenov - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tonarová Tereza 1:2, Výborná Michala 2:1, Korpová Romana ml. 1:2, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), SKST Děčín B - TTC Ústí nad Orlicí B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nesměráková Eliška 0:3, Ramešová Magdaléna 1:2, Hampejsová Lucie 0:3, body hostů: Zemková Barbora 3:0, Krupová Soňa 2:1, Najmanová Markéta 3:0), SK Dobré D - TJ Sokol Stodůlky 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyskočilová Ester 0:3, Bačinová Lucie 1:1, Čermáková Eliška 0:3, WO 0:1, body hostů: Klempířová Jiřina 3:0, Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Česká Skalice - TJ ABC Braník 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Měšťanová Petra 3:0, Špreňarová Miroslava 2:1, Měšťanová Pavlína 0:3, body hostů: Černá Martina 1:2, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Lenka 1:2), TTC Brandýs n.L - TJ AŠ Mladá Boleslav 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:1, Hudečková Hana 2:1, Čermáková Anna 2:1, body hostů: Botková Michaela 2:1, Matoušková Stanislava 1:2, Janoušková Jitka 0:3),
2. kolo:
AST Kamenický Šenov - TTC Ústí nad Orlicí B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tonarová Tereza 0:3, Výborná Michala 2:1, Korpová Romana ml. 0:3, body hostů: Zemková Barbora 2:1, Najmanová Markéta 3:0, Krupová Soňa 2:1), SKST Děčín B - TJ Sokol Chrudim 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nesměráková Eliška 0:3, Ramešová Magdaléna 0:3, Brabencová Pavlína 0:3, body hostů: Nováková Kristýna 3:0, Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0), SK Dobré D - TJ ABC Braník 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 2:1, Vyskočilová Ester 0:3, WO 0:3, body hostů: Ulihrachová Jitka 1:1, Černá Martina 2:0, Černá Lenka 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Česká Skalice - TJ Sokol Stodůlky 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 0:3, Špreňarová Miroslava 0:2, Měšťanová Pavlína 0:2, WO 1:1, body hostů: Klempířová Jiřina 2:0, Dvořáková Lenka 3:0, Dusilová Jana 2:0, WO 1:1),
3. kolo:
TJ Sokol Stodůlky - AST Kamenický Šenov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dusilová Jana 1:1, Dvořáková Lenka 3:0, Klempířová Jiřina 3:0, WO 0:1, body hostů: Tonarová Tereza 0:1, Korpová Romana ml. 0:2, Výborná Michala 1:2, Kolářová Linda 0:2, WO 1:0), TJ ABC Braník - SKST Děčín B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 2:1, Černá Lenka 2:1, body hostů: Ramešová Magdaléna 0:3, Kubánková Kateřina 0:3, Koutská Marie 2:1), TJ AŠ Mladá Boleslav - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:0, Janoušková Jitka 3:0, Botková Michaela 3:0, Svatoňová Eliška 0:1, body hostů: Kovaříčková Tereza 0:3, Kuchařová Elena 1:2, Vyskočilová Ester 0:3), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol Česká Skalice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:1, Čermáková Anna 1:2, Hudečková Hana 2:1, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 1:2, Landsmannová Alena 0:3), TJ Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 2:1, Nováková Kristýna 0:3, body hostů: Částková Eliška 2:1, Najmanová Markéta 1:2, Krupová Soňa 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Stodůlky - SKST Děčín B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dusilová Jana 1:1, Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 3:0, WO 0:1, body hostů: Ramešová Magdaléna 0:3, Kubánková Kateřina 0:2, Koutská Marie 2:1, WO 1:0), TJ ABC Braník - AST Kamenický Šenov 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 0:3, Černá Lenka 0:3, body hostů: Tonarová Tereza 3:0, Korpová Romana ml. 2:1, Výborná Michala 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Česká Skalice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Stanislava 0:1, Janoušková Jitka 2:1, Botková Michaela 3:0, Svatoňová Eliška 0:2, body hostů: Sedloňová Aneta 2:1, Měšťanová Petra 1:2, Landsmannová Alena 1:2), TTC Brandýs n.L - SK Dobré D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Anna 1:2, Doležalová Pavlína 0:1, Hudečková Věra 2:1, Zatřepálková Lenka 2:0, body hostů: Kovaříčková Tereza 2:1, Kuchařová Elena 2:1, Vyskočilová Ester 0:3),
5. kolo:
SK Dobré D - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 2:1, Bačinová Pavla 1:2, Macurová Denisa 1:2, body hostů: Jílková Vanessa 0:3, Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), TJ Sokol Česká Skalice - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 2:1, Vítková Hana 3:0, WO 0:3, body hostů: Zemková Barbora 0:2, Najmanová Markéta 1:1, Částková Eliška 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Stodůlky - TJ AŠ Mladá Boleslav 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 3:0, Žambokréthyová Milena 1:2, Klempířová Jiřina 2:1, body hostů: Janoušková Jitka 0:3, Matoušková Stanislava 1:2, Botková Michaela 2:1), TJ ABC Braník - TTC Brandýs n.L 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2, Černá Lenka 0:3, body hostů: Hudečková Věra 2:1, Čermáková Anna 3:0, Zatřepálková Lenka 2:1), SKST Děčín B - AST Kamenický Šenov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čížková Jana 0:2, Ramešová Magdaléna 0:3, Nesměráková Eliška 1:2, Hampejsová Lucie 0:1, body hostů: Tonarová Tereza 2:1, Korpová Romana ml. 3:0, Výborná Michala 3:0),
6. kolo:
SK Dobré D - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchařová Elena 2:1, Bačinová Pavla 1:1, Macurová Denisa 2:1, Vyskočilová Ester 0:1, body hostů: Zemková Barbora 0:3, Najmanová Markéta 3:0, Částková Eliška 1:2), TJ Sokol Česká Skalice - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 2:1, Měšťanová Petra 1:2, Špreňarová Miroslava 1:2, body hostů: Jílková Vanessa 0:3, Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), TJ Sokol Stodůlky - TTC Brandýs n.L 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Žambokréthyová Milena 2:0, Klempířová Jiřina 2:1, Dusilová Jana 0:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 0:3, Čermáková Anna 2:1, Hudečková Věra 1:2), TJ ABC Braník - TJ AŠ Mladá Boleslav 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 2:1, Černá Lenka 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 1:2, Botková Michaela 1:2),
7. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav - AST Kamenický Šenov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 0:3, Janoušková Jitka 1:2, Botková Michaela 3:0, body hostů: Tonarová Tereza 2:1, Kolářová Linda 2:1, Korpová Romana ml. 1:2), TTC Brandýs n.L - SKST Děčín B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Pavlína 3:0, Zatřepálková Lenka 3:0, Hudečková Věra 3:0, body hostů: Nesměráková Eliška 0:3, Hampejsová Lucie 0:3, Kuthanová Veronika 0:3), TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Stodůlky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Nováková Kristýna 0:3, body hostů: Dusilová Jana 1:2, Dvořáková Lenka 1:2, Klempířová Jiřina 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ ABC Braník 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najmanová Markéta 0:2, Krupová Soňa 0:2, Doležalová Markéta 0:2, WO 3:0, body hostů: Černá Martina 3:0, Ulihrachová Jitka 3:0, WO 0:3), SK Dobré D - TJ Sokol Česká Skalice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 3:0, Macurová Andrea 3:0, Macurová Denisa 1:1, Kovaříčková Tereza 1:0, body hostů: Měšťanová Petra 0:3, Vítková Hana 1:2, Landsmannová Alena 0:3),
8. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav - SKST Děčín B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:1, Janoušková Jitka 3:0, Botková Michaela 3:0, body hostů: Nesměráková Eliška 1:2, Hampejsová Lucie 0:3, Kuthanová Veronika 0:3), TTC Brandýs n.L - AST Kamenický Šenov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudečková Věra 3:0, Hudečková Hana 2:1, Zatřepálková Lenka 2:1, body hostů: Tonarová Tereza 2:1, Korpová Romana st. 0:2, Korpová Romana ml. 0:3, Korpová Tereza 0:1), TJ Sokol Chrudim - TJ ABC Braník 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 2:0, Sedláčková Tereza 2:0, Vohradníková Adéla 0:2, WO 3:0, body hostů: Černá Martina 1:2, Ulihrachová Jitka 1:2, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Stodůlky 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Motlová Jitka 0:2, Najmanová Markéta 1:2, Cyranyová Lucie 0:2, Kodytková Martina 0:1, WO 1:0, body hostů: Dusilová Jana 2:0, Dvořáková Lenka 3:0, Klempířová Jiřina 2:1, WO 0:1),
9. kolo:
SK Dobré D - AST Kamenický Šenov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Grimmerová Diana 3:0, Macurová Denisa 3:0, Macurová Andrea 2:0, body hostů: Kolářová Linda 1:2, Korpová Romana ml. 0:3, Tonarová Tereza 0:3), TJ Sokol Česká Skalice - SKST Děčín B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 2:1, Sedloňová Aneta 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, body hostů: Ramešová Magdaléna 1:2, Koutská Marie 0:2, Švihnosová Eliška 0:3, Martinová Amálie 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křížová Gabriela 1:2, Janoušková Jitka 2:1, Botková Michaela 3:0, body hostů: Foltýnová Laubová Žaneta 0:3, Heřmánková Andrea 1:2, Sedláčková Tereza 2:1), TTC Brandýs n.L - TTC Ústí nad Orlicí B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Anna 3:0, Hudečková Hana 3:0, Zatřepálková Lenka 2:1, body hostů: Částková Eliška 0:3, Najmanová Markéta 1:2, Šilarová Lucie 0:3), TJ Sokol Stodůlky - TJ ABC Braník 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 2:1, Klempířová Jiřina 2:1, body hostů: Černá Lenka 0:3, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 3:0),
10. kolo:
SK Dobré D - SKST Děčín B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermáková Eliška 2:1, Grimmerová Diana 2:1, Macurová Denisa 2:1, body hostů: Ramešová Magdaléna 0:3, Koutská Marie 2:0, Martinová Amálie 0:3, Švihnosová Eliška 1:0), TJ Sokol Česká Skalice - AST Kamenický Šenov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 3:0, Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 1:2, body hostů: Kolářová Linda 1:2, Tonarová Tereza 0:3, Korpová Romana ml. 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Ústí nad Orlicí B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:1, Janoušková Jitka 3:0, Botková Michaela 3:0, body hostů: Částková Eliška 0:3, Najmanová Markéta 1:2, Šilarová Lucie 0:3), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Pavlína 1:2, Hudečková Věra 1:2, Čermáková Anna 2:1, body hostů: Foltýnová Laubová Žaneta 0:3, Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Chrudim - AST Kamenický Šenov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Foltýnová Laubová Žaneta 1:2, body hostů: Korpová Romana st. 0:3, Korpová Romana ml. 1:2, Tonarová Tereza 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Děčín B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klátová Zuzana 3:0, Krupová Soňa 3:0, Najmanová Markéta 3:0, body hostů: Hampejsová Lucie 0:3, Ramešová Magdaléna 0:3, Kubánková Kateřina 0:2, Martinová Amálie 0:1), TJ Sokol Stodůlky - SK Dobré D 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 2:1, Dusilová Jana 3:0, body hostů: Macurová Andrea 2:1, Vyskočilová Ester 0:3, Macurová Denisa 0:3), TJ ABC Braník - TJ Sokol Česká Skalice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1, Černá Lenka 1:2, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 2:1, Landsmannová Alena 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Brandýs n.L 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:1, Janoušková Jitka 1:2, Botková Michaela 2:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 0:3, Čermáková Anna 3:0, Hudečková Věra 1:2),
12. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - AST Kamenický Šenov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klátová Zuzana 3:0, Krupová Soňa 3:0, Najmanová Markéta 3:0, body hostů: Korpová Romana st. 0:3, Korpová Romana ml. 0:3, Tonarová Tereza 0:3), TJ Sokol Chrudim - SKST Děčín B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Jílková Vanessa 1:2, body hostů: Ramešová Magdaléna 0:2, Hampejsová Lucie 0:3, Martinová Amálie 1:2, Kubánková Kateřina 1:0), TJ ABC Braník - SK Dobré D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1, Černá Lenka 1:2, body hostů: Macurová Andrea 3:0, Vyskočilová Ester 0:3, Macurová Denisa 1:2), TJ Sokol Stodůlky - TJ Sokol Česká Skalice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 1:2, Dusilová Jana 2:1, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 1:2, Landsmannová Alena 0:3),
13. kolo:
AST Kamenický Šenov - TJ Sokol Stodůlky 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Výborná Michala 0:2, Tonarová Tereza 1:2, Korpová Romana ml. 0:3, WO 1:0, body hostů: Dusilová Jana 3:0, Žambokréthyová Milena 1:1, Klempířová Jiřina 3:0, WO 0:1), SKST Děčín B - TJ ABC Braník 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brabencová Pavlína 0:2, Koutská Marie 1:1, Švihnosová Eliška 0:2, WO 3:0, body hostů: Černá Lenka 2:1, Ulihrachová Jitka 3:0, WO 0:3), SK Dobré D - TJ AŠ Mladá Boleslav 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermáková Eliška 3:0, Macurová Andrea 3:0, Kuchařová Elena 2:1, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 0:3, Křížová Gabriela 0:3), TJ Sokol Česká Skalice - TTC Brandýs n.L 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Měšťanová Petra 1:2, Špreňarová Miroslava 0:3, Vítková Hana 3:0, body hostů: Čermáková Anna 2:1, Zatřepálková Lenka 1:2, Hudečková Věra 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klátová Zuzana 1:2, Částková Eliška 1:2, Najmanová Markéta 1:2, body hostů: Sedláčková Karla 0:3, Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0),
14. kolo:
SKST Děčín B - TJ Sokol Stodůlky 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brabencová Pavlína 1:1, Koutská Marie 2:1, Švihnosová Eliška 0:3, WO 1:0, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:1, Dusilová Jana 1:1, Klempířová Jiřina 2:1, WO 0:1), AST Kamenický Šenov - TJ ABC Braník 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Výborná Michala 1:1, Tonarová Tereza 0:2, Korpová Romana ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Černá Lenka 2:1, Ulihrachová Jitka 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Česká Skalice - TJ AŠ Mladá Boleslav 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 2:1, Sedloňová Aneta 3:0, Špreňarová Miroslava 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 2:1, Křížová Gabriela 0:3), SK Dobré D - TTC Brandýs n.L 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyskočilová Ester 0:3, Čermáková Eliška 2:1, Píčová Karolína 0:3, body hostů: Čermáková Anna 2:1, Zatřepálková Lenka 2:1, Hudečková Věra 3:0),
15. kolo:
TJ Sokol Chrudim - SK Dobré D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Nováková Kristýna 1:2, body hostů: Čermáková Eliška 0:3, Kovaříčková Tereza 1:2, Kuchařová Elena 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Česká Skalice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klátová Zuzana 1:1, Najmanová Markéta 1:1, Šilarová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 1:2, WO 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Stodůlky 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křížová Gabriela 0:3, Janoušková Jitka 0:3, Botková Michaela 3:0, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:1, Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 2:1), TTC Brandýs n.L - TJ ABC Braník 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudečková Věra 1:2, Hudečková Hana 3:0, Čermáková Anna 2:1, body hostů: Černá Lenka 1:2, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2), AST Kamenický Šenov - SKST Děčín B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korpová Romana ml. 3:0, Tonarová Tereza 3:0, Korpová Romana st. 0:2, Korpová Tereza 0:1, body hostů: Martinová Amálie 1:2, Švihnosová Eliška 1:2, Kubánková Kateřina 1:2),
16. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - SK Dobré D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klátová Zuzana 2:1, Najmanová Markéta 2:1, Šilarová Lucie 1:2, body hostů: Kovaříčková Tereza 3:0, Píčová Karolína 0:3, Vyskočilová Ester 1:2), TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Česká Skalice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 1:1, Sedláčková Tereza 1:1, Borecká Karolína 0:2, WO 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 1:2, WO 0:3), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol Stodůlky 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Pavlína 1:2, Čermáková Anna 1:2, Zatřepálková Lenka 1:2, body hostů: Klempířová Jiřina 2:1, Žambokréthyová Milena 1:2, Dvořáková Lenka 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ ABC Braník 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:1, Janoušková Jitka 0:3, Botková Michaela 3:0, body hostů: Černá Lenka 1:2, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 1:2),
17. kolo:
AST Kamenický Šenov - TJ AŠ Mladá Boleslav 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:3, Tonarová Tereza 0:3, Výborná Michala 2:1, body hostů: Janoušková Jitka 2:1, Matoušková Stanislava 1:1, Botková Michaela 3:0, Křížová Gabriela 1:0), SKST Děčín B - TTC Brandýs n.L 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ramešová Magdaléna 0:3, Hampejsová Lucie 0:3, Švihnosová Eliška 0:3, body hostů: Čermáková Anna 3:0, Zatřepálková Lenka 3:0, Hudečková Věra 3:0), TJ Sokol Stodůlky - TJ Sokol Chrudim 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 2:1, Žambokréthyová Milena 3:0, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Heřmánková Andrea 1:2, Sedláčková Tereza 1:2), TJ ABC Braník - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 3:0, Černá Lenka 0:3, body hostů: Najmanová Markéta 1:2, Klátová Zuzana 1:2, Krupová Soňa 2:1), TJ Sokol Česká Skalice - SK Dobré D 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 2:1, Měšťanová Petra 0:3, Špreňarová Miroslava 0:3, body hostů: Macurová Denisa 2:1, Kuchařová Elena 2:1, Macurová Andrea 3:0),
18. kolo:
SKST Děčín B - TJ AŠ Mladá Boleslav 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ramešová Magdaléna 0:3, Hampejsová Lucie 0:3, Švihnosová Eliška 0:3, body hostů: Janoušková Jitka 3:0, Křížová Gabriela 3:0, Botková Michaela 3:0), AST Kamenický Šenov - TTC Brandýs n.L 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:3, Tonarová Tereza 0:3, Výborná Michala 1:2, body hostů: Čermáková Anna 3:0, Zatřepálková Lenka 3:0, Hudečková Věra 2:1), TJ ABC Braník - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1, Černá Lenka 1:2, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), TJ Sokol Stodůlky - TTC Ústí nad Orlicí B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 3:0, Žambokréthyová Milena 3:0, body hostů: Najmanová Markéta 1:2, Klátová Zuzana 0:3, Krupová Soňa 0:3),
19. kolo:
AST Kamenický Šenov - SK Dobré D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana st. 0:3, Tonarová Tereza 2:1, Korpová Romana ml. 0:3, body hostů: Macurová Andrea 3:0, Macurová Denisa 2:1, Kuchařová Elena 2:1), SKST Děčín B - TJ Sokol Česká Skalice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinová Amálie 0:3, Brabencová Pavlína 0:3, Hampejsová Lucie 0:2, WO 1:0, body hostů: Sedloňová Aneta 2:0, Vítková Hana 3:0, Měšťanová Petra 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Chrudim - TJ AŠ Mladá Boleslav 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 2:0, Sedláčková Tereza 3:0, Borecká Karolína 0:3, WO 1:0, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 1:1, Křížová Gabriela 1:2, WO 0:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Brandýs n.L 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najmanová Markéta 1:2, Klátová Zuzana 0:3, Šilarová Lucie 1:2, body hostů: Čermáková Anna 3:0, Hudečková Věra 1:2, Zatřepálková Lenka 3:0), TJ ABC Braník - TJ Sokol Stodůlky 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 0:2, Černá Martina 0:3, Černá Lenka 0:2, WO 2:0, body hostů: Dvořáková Lenka 3:0, Dusilová Jana 1:0, Žambokréthyová Milena 3:0, WO 0:2),
20. kolo:
SKST Děčín B - SK Dobré D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinová Amálie 0:3, Hlavacká Jana 0:3, Hampejsová Lucie 0:3, body hostů: Macurová Andrea 3:0, Macurová Denisa 3:0, Kuchařová Elena 3:0), AST Kamenický Šenov - TJ Sokol Česká Skalice 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Výborná Michala 0:3, Tonarová Tereza 1:2, Korpová Romana ml. 0:3, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Vítková Hana 2:1, Měšťanová Petra 3:0), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ AŠ Mladá Boleslav 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najmanová Markéta 3:0, Klátová Zuzana 2:1, Šilarová Lucie 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 1:2, Křížová Gabriela 1:2), TJ Sokol Chrudim - TTC Brandýs n.L 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Vohradníková Adéla 0:3, body hostů: Čermáková Anna 1:2, Zatřepálková Lenka 1:2, Hudečková Věra 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy