Výsledky do novin
Divize, muži
1. kolo:
Orel Zlín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležel Tomáš 1:0, Závada Adam 2:0, Krejčiřík David 1:0, Novák Josef 0:2, Klůj Bronislav 2:0, WO 3:0, body hostů: Bazalka Michal 1:2, Hladil Radek 1:2, Drápela Marek 0:2, WO 0:3), ST AMON Kunovice - KST Zlín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oharek Libor 2:0, Autrata Vít 1:1, Kolečkář Matyáš 3:0, Šašinka Radek 2:0, body hostů: Vranka Ondřej 1:2, Sigmund Michael 0:2, Ovesný Vratislav 0:2, Račák Filip 0:2), TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Nivnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 0:4, Janošík Pavel 4:0, Polanský Pavel 1:3, Odstrčil Karel 3:1, body hostů: Žmolík Lukáš 2:2, Kozelek Ondřej 1:3, Žmolík Pavel 2:2, Smetana Marcel 3:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - SK Slavičín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbiš Jakub 1:3, Burda Milan 1:3, Nesvadba Vladan 3:1, Nevřala Lukáš 3:1, body hostů: Plášek Adam 3:1, Machara Jiří 3:1, Jančařík Zbyněk 0:4, Šuráň Jiří 2:2), TJ Sokol Újezdec-Těšov - KST Dolní Němčí B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 0:3, Orlovský Karel 2:2, body hostů: Uher Antonín 3:1, Kolísek Josef 2:2, Kučera Ondřej 1:3, Ježek Jan 1:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Jiskra Otrokovice B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Res Jiří 1:0, Vychodil Filip 2:0, Strejček Jiří 3:0, Štěpán Ondřej 0:1, WO 3:0, body hostů: Hons Jakub 0:3, Janečka Zdeněk 0:2, Gazda Jiří 1:1, WO 0:3),
2. kolo:
Orel Zlín - KST Zlín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Tomáš 2:1, Závada Adam 3:0, Krejčiřík David 1:0, Klůj Bronislav 2:1, Novák Josef 0:2, body hostů: Vranka Ondřej 2:1, Sigmund Michael 2:1, Babica Vladimír 0:3, Dufek Filip 0:3), ST AMON Kunovice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oharek Libor 3:1, Autrata Vít 2:2, Kolečkář Matyáš 2:2, Šašinka Radek 1:3, body hostů: Jelínek Vojtěch 2:2, Konečný Jiří 4:0, Pustějovský Stanislav 2:2, Hladil Radek 0:4), TJ Jiskra Otrokovice A - SK Slavičín 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 2:0, Janečka Václav 2:0, Polanský Pavel 2:1, Janošík Pavel 3:0, body hostů: Machara Jiří 1:2, Plášek Adam 0:3, Šuráň Jiří 0:2, Jančařík Zbyněk 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Nivnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbiš Jakub 0:4, Kvasnička Jiří 2:2, Nesvadba Vladan 2:2, Nevřala Lukáš 3:1, body hostů: Žmolík Lukáš 2:2, Kozelek Ondřej 1:3, Žmolík Pavel 4:0, Smetana Marcel 2:2), TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Jiskra Otrokovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 1:0, Kováč Peter 2:0, Švehla Michal 2:0, Orlovský Karel 1:0, WO 2:0, body hostů: Hons Jakub 0:2, Gazda Jiří 0:2, Janečka Zdeněk 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín - KST Dolní Němčí B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Res Jiří 2:1, Adamec Michal 1:1, Strejček Jiří 3:0, Vychodil Filip 3:0, body hostů: Uher Antonín 2:1, Kolísek Josef 0:3, Kučera Ondřej 0:3, Ježek Jan 0:2),
3. kolo:
KST Dolní Němčí B - Orel Zlín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolísek Josef 2:2, Ježek Jan 2:2, Kučera Ondřej 1:3, Uher Antonín 4:0, body hostů: Závada Adam 2:2, Doležel Tomáš 2:2, Klůj Bronislav 2:2, Polák Petr 1:1, Krejčiřík David 0:2), TJ Jiskra Otrokovice B - ST AMON Kunovice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaha Jan 1:1, Janečka Zdeněk 0:2, Gazda Jiří 1:2, Hons Jakub 0:3, body hostů: Oharek Libor 3:0, Šašinka Radek 2:1, Autrata Vít 2:0, Berger Miloš 1:1), TJ Nivnice - TJ Sokol Újezdec-Těšov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 1:3, Hladiš Libor 0:3, Kozelek Ondřej 2:2, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 0:3), SK Slavičín - TJ Sokol Kostelec-Zlín 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rak Petr 0:1, Jančařík Zbyněk 0:2, Machara Jiří 2:1, Šuráň Jiří 0:3, Malatinský Petr 0:1, body hostů: Res Jiří 3:0, Adamec Michal 2:1, Vychodil Filip 1:1, Vykoukal Martin 2:0), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Jiskra Otrokovice A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Došek Jaroslav 3:0, Orlovský Pavel 1:1, Konečný Jiří 2:1, Pustějovský Stanislav 0:2, WO 4:0, body hostů: Ondrašík Petr 1:3, Janošík Pavel 2:1, Polanský Pavel 1:2, WO 0:4), KST Zlín B - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovesný Vratislav 1:2, Málek Tomáš 2:1, Dufek Filip 3:0, Račák Filip 3:1, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Nesvadba Vladan 0:3, Kvasnička Jiří 0:3, Urbiš Jakub 2:1),
4. kolo:
KST Dolní Němčí B - ST AMON Kunovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolísek Josef 2:2, Kučera Ondřej 1:3, Ježek Jan 0:4, Uher Antonín 4:0, body hostů: Berger Miloš 2:2, Oharek Libor 3:1, Šašinka Radek 1:3, Autrata Vít 3:1), TJ Jiskra Otrokovice B - Orel Zlín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Bronislav 0:2, Janečka Zdeněk 0:2, Hons Jakub 0:2, Solař Martin 0:2, body hostů: Závada Adam 2:0, Doležel Tomáš 2:0, Klůj Bronislav 2:0, Polák Petr 2:0), TJ Nivnice - TJ Sokol Kostelec-Zlín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turzík Vlastimil 0:3, Smetana Marcel 0:2, Žmolík Lukáš 2:1, Kozelek Ondřej 1:2, body hostů: Vychodil Filip 2:1, Res Jiří 3:0, Adamec Michal 2:1, Vykoukal Martin 1:1), SK Slavičín - TJ Sokol Újezdec-Těšov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malatinský Petr 0:3, Jančařík Zbyněk 0:2, Plášek Adam 1:2, Machara Jiří 2:1, body hostů: Orlovský Karel 3:0, Lekeš Pavel 2:1, Kováč Peter 2:1, Švehla Michal 1:1), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bazalka Michal 2:0, Pustějovský Stanislav 2:0, Došek Jaroslav 2:0, Konečný Jiří 2:0, body hostů: Nevřala Lukáš 0:2, Nesvadba Vladan 0:2, Kvasnička Jiří 0:2, Urbiš Jan 0:2), KST Zlín B - TJ Jiskra Otrokovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovesný Vratislav 0:3, Laštovka Vojtěch 0:2, Račák Filip 1:2, Dufek Filip 1:2, body hostů: Janošík Pavel 3:0, Janečka Václav 2:1, Polanský Pavel 2:1, Janečka Tomáš 2:0),
5. kolo:
Orel Zlín - TJ Jiskra Otrokovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závada Adam 1:0, Polák Petr 1:1, Klůj Bronislav 3:0, Doležel Tomáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Janečka Václav 0:3, Polanský Pavel 1:2, Janečka Tomáš 1:1, WO 0:3), ST AMON Kunovice - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Autrata Vít 1:2, Oharek Libor 3:0, Kolečkář Matyáš 3:0, Berger Miloš 2:1, body hostů: Nevřala Lukáš 1:2, Nesvadba Vladan 1:2, Kvasnička Jiří 0:3, Urbiš Jakub 1:2), TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 1:2, Švehla Michal 1:2, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Konečný Jiří 2:2, Bazalka Michal 1:3, Pustějovský Stanislav 1:2, Jelínek Vojtěch 1:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín - KST Zlín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Michal 1:1, Vykoukal Martin 1:1, Vychodil Filip 3:0, Res Jiří 3:0, body hostů: Vranka Ondřej 2:1, Račák Filip 0:3, Ovesný Vratislav 0:2, Dufek Filip 0:2), KST Dolní Němčí B - TJ Nivnice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolísek Josef 1:2, Ježek Jan 2:1, Kučera Ondřej 1:2, Uher Antonín 4:0, body hostů: Žmolík Pavel 3:1, Smetana Marcel 1:2, Žmolík Lukáš 1:2, Hladiš Libor 0:3), TJ Jiskra Otrokovice B - SK Slavičín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hons Jakub 2:2, Janečka Zdeněk 0:2, Gazda Jiří 1:3, Blaha Jan 3:1, Janečka Bronislav 2:0, body hostů: Machara Jiří 4:0, Plášek Adam 3:1, Jančařík Zbyněk 0:4, Rak Petr 1:3),
6. kolo:
Orel Zlín - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Tomáš 2:0, Závada Adam 2:0, Polák Petr 3:0, Klůj Bronislav 1:1, body hostů: Nevřala Lukáš 0:3, Nesvadba Vladan 0:2, Urbiš Jan 1:1, Vašík Jan 0:2), ST AMON Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Autrata Vít 2:1, Oharek Libor 2:0, Kolečkář Matyáš 3:0, Berger Miloš 2:1, body hostů: Janečka Tomáš 0:3, Janečka Václav 0:3, Polanský Pavel 0:3, Janošík Pavel 2:0), TJ Sokol Újezdec-Těšov - KST Zlín B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lekeš Pavel 2:0, Kováč Peter 1:1, Švehla Michal 1:2, Orlovský Karel 2:0, WO 3:0, body hostů: Vranka Ondřej 2:1, Ovesný Vratislav 0:3, Dufek Filip 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Martin 2:2, Adamec Michal 1:3, Vychodil Filip 2:2, Res Jiří 3:1, body hostů: Orlovský Pavel 3:1, Došek Jaroslav 2:2, Konečný Jiří 2:2, Bazalka Michal 1:3), KST Dolní Němčí B - SK Slavičín 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolísek Josef 1:0, Ježek Jan 1:1, Kučera Ondřej 3:0, Uher Antonín 1:0, WO 3:0, body hostů: Jančařík Zbyněk 0:3, Plášek Adam 1:1, Rak Petr 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Nivnice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Solař Martin 0:2, Janečka Bronislav 0:2, Gazda Jiří 0:3, Hons Jakub 1:1, body hostů: Žmolík Pavel 3:0, Žmolík Lukáš 2:0, Smetana Marcel 2:0, Janča Tomáš 1:1),
7. kolo:
TJ Nivnice - Orel Zlín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Lukáš 2:2, Turzík Vlastimil 1:3, Smetana Marcel 3:1, Žmolík Pavel 3:1, body hostů: Závada Adam 4:0, Polák Petr 1:3, Orság Erik 1:3, Šaur David 1:3), SK Slavičín - ST AMON Kunovice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančařík Zbyněk 0:3, Šuráň Jiří 0:2, Plášek Adam 1:2, Machara Jiří 2:1, body hostů: Šašinka Radek 2:1, Oharek Libor 2:1, Berger Miloš 3:0, Autrata Vít 1:1), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Dolní Němčí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drápela Marek 0:4, Pustějovský Stanislav 1:3, Došek Jaroslav 3:1, Konečný Jiří 4:0, body hostů: Uher Antonín 2:2, Kolísek Josef 2:2, Kučera Ondřej 2:2, Ježek Jan 2:2), KST Zlín B - TJ Jiskra Otrokovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Račák Filip 4:0, Dufek Filip 1:2, Svoboda Jiří 0:3, Vranka Ondřej 4:0, body hostů: Hons Jakub 2:2, Blaha Jan 2:2, Gazda Jiří 1:2, Černohous Jan 0:3), TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Sokol Újezdec-Těšov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 1:2, Janošík Pavel 1:1, Polanský Pavel 0:3, Janečka Václav 0:3, body hostů: Orlovský Karel 2:1, Lekeš Pavel 3:0, Švehla Michal 3:0, Lekeš Roman 1:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Sokol Kostelec-Zlín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Jiří 2:2, Urbiš Jakub 1:3, Nesvadba Vladan 2:2, Nevřala Lukáš 2:2, body hostů: Res Jiří 4:0, Vychodil Filip 4:0, Štěpán Ondřej 1:3, Dvořák Jakub 0:4),
8. kolo:
TJ Nivnice - ST AMON Kunovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žmolík Lukáš 2:1, Janča Tomáš 0:3, Smetana Marcel 2:1, Žmolík Pavel 0:3, body hostů: Šašinka Radek 1:2, Oharek Libor 3:0, Berger Miloš 2:1, Autrata Vít 2:1), Orel Zlín - SK Slavičín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hochfelder Tomáš 0:2, Doležel Tomáš 3:1, Polák Petr 2:2, Závada Adam 3:1, Novák Josef 0:2, body hostů: Machara Jiří 4:0, Plášek Adam 2:2, Šuráň Jiří 1:3, Jančařík Zbyněk 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Jiskra Otrokovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Orlovský Pavel 1:0, Drápela Marek 2:0, Konečný Jiří 2:0, Došek Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Hons Jakub 0:2, Janečka Zdeněk 0:2, Gazda Jiří 0:2, WO 0:3), KST Zlín B - KST Dolní Němčí B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březina Radovan 1:3, Málek Tomáš 0:4, Račák Filip 2:1, Dufek Filip 3:1, body hostů: Uher Antonín 4:0, Kolísek Josef 2:2, Kučera Ondřej 2:2, Ježek Jan 1:2), TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Sokol Kostelec-Zlín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janošík Pavel 3:1, Janečka Tomáš 1:3, Polanský Pavel 3:1, Janečka Václav 1:3, body hostů: Res Jiří 4:0, Vychodil Filip 2:2, Štěpán Ondřej 1:3, Dvořák Jakub 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Sokol Újezdec-Těšov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Milan 1:3, Urbiš Jakub 1:3, Nesvadba Vladan 1:3, Nevřala Lukáš 3:1, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 1:3, Švehla Michal 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Újezdec-Těšov - Orel Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 0:4, Švehla Michal 0:4, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Závada Adam 2:2, Klůj Bronislav 2:2, Krejčiřík David 2:2, Doležel Tomáš 2:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín - ST AMON Kunovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Res Jiří 3:0, Adamec Michal 1:2, Vykoukal Martin 1:2, Vychodil Filip 4:0, body hostů: Šašinka Radek 0:4, Oharek Libor 2:1, Berger Miloš 1:2, Autrata Vít 1:2), KST Dolní Němčí B - TJ Jiskra Otrokovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolísek Josef 2:2, Ježek Jan 1:3, Čaník Tomáš 1:3, Uher Antonín 4:0, body hostů: Janečka Tomáš 2:2, Janošík Pavel 3:1, Janečka Václav 2:2, Polanský Pavel 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Zdeněk 1:3, Janečka Bronislav 4:0, Blaha Jan 0:4, Gazda Jiří 2:2, body hostů: Urbiš Jakub 3:1, Burda Milan 2:2, Nesvadba Vladan 3:1, Kvasnička Jiří 0:2, Vrbecký Tomáš 1:1), TJ Nivnice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 2:2, Turzík Vlastimil 1:3, Žmolík Pavel 2:2, body hostů: Konečný Jiří 1:3, Jelínek Vojtěch 4:0, Pustějovský Stanislav 3:1, Drápela Marek 0:4), KST Zlín B - SK Slavičín 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Račák Filip 4:0, Dufek Filip 2:2, Laštovka Vojtěch 1:2, Oharek David 3:1, body hostů: Machara Jiří 3:1, Plášek Adam 1:3, Jančařík Zbyněk 1:3, Malatinský Petr 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Újezdec-Těšov - ST AMON Kunovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 1:2, Švehla Michal 0:3, Orlovský Karel 3:1, body hostů: Šašinka Radek 1:3, Oharek Libor 2:2, Berger Miloš 2:1, Juřena Ondřej 1:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín - Orel Zlín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Res Jiří 4:0, Adamec Michal 1:3, Vykoukal Martin 1:2, Vychodil Filip 3:1, body hostů: Závada Adam 3:1, Klůj Bronislav 1:3, Doležel Tomáš 1:3, Polák Petr 1:2), KST Dolní Němčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolísek Josef 2:0, Ježek Jan 2:0, Čaník Tomáš 2:1, Uher Antonín 2:0, body hostů: Vrbecký Tomáš 0:3, Urbiš Jakub 1:1, Kvasnička Jiří 0:2, Nesvadba Vladan 0:2), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Jiskra Otrokovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hons Jakub 1:3, Piňko Roman 2:1, Janečka Zdeněk 1:2, Gazda Jiří 1:3, body hostů: Janošík Petr 0:4, Odstrčil Karel 4:0, Janošík Pavel 3:0, Janečka Václav 2:1), TJ Nivnice - KST Zlín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Pavel 2:0, Janča Tomáš 0:2, Žmolík Lukáš 3:0, Hladiš Libor 3:0, body hostů: Račák Filip 1:2, Ždánský Vojtěch 1:2, Laštovka Vojtěch 0:2, Novotný Antonín st. 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - SK Slavičín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Pavel 2:1, Pustějovský Stanislav 2:1, Drápela Marek 2:1, Konečný Jiří 3:0, body hostů: Machara Jiří 2:1, Plášek Adam 1:2, Jančařík Zbyněk 0:3, Malatinský Petr 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Sokol Kostelec-Zlín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 1:3, Švehla Michal 1:3, Kováč Peter 1:3, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Res Jiří 3:1, Vychodil Filip 2:2, Adamec Michal 3:1, Strejček Jiří 0:1, Vykoukal Martin 1:2), KST Dolní Němčí B - TJ Jiskra Otrokovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolísek Josef 4:0, Salát Jan 0:3, Fibichr Zdeněk 1:2, Uher Antonín 4:0, body hostů: Blaha Jan 2:2, Gazda Jiří 1:3, Hons Jakub 1:2, Janečka Zdeněk 1:2), TJ Nivnice - SK Slavičín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Lukáš 2:2, Hladiš Libor 1:3, Kozelek Ondřej 2:2, Žmolík Pavel 4:0, body hostů: Machara Jiří 3:1, Plášek Adam 3:1, Jančařík Zbyněk 1:3, Martinovský Radek 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Zlín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pustějovský Stanislav 2:0, Drápela Marek 0:2, Konečný Jiří 3:0, Orlovský Pavel 3:0, body hostů: Vranka Ondřej 1:2, Dufek Filip 1:2, Březina Radovan 0:2, Laštovka Vojtěch 0:2), TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Václav 2:0, Janošík Pavel 2:0, Polanský Pavel 1:2, Janečka Tomáš 3:0, body hostů: Urbiš Jakub 1:2, Nesvadba Vladan 1:2, Ostatek Stanislav ml. 0:2, Vašík Jan 0:2), Orel Zlín - ST AMON Kunovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závada Adam 3:0, Krejčiřík David 1:1, Doležel Tomáš 1:2, Klůj Bronislav 3:0, body hostů: Šašinka Radek 0:3, Oharek Libor 2:1, Berger Miloš 1:2, Autrata Vít 0:2),
12. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - Orel Zlín 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 1:1, Došek Jaroslav 1:1, Bazalka Michal 3:0, Konečný Jiří 3:0, WO 1:0, body hostů: Závada Adam 0:3, Doležel Tomáš 1:2, Polák Petr 0:2, Krejčiřík David 1:1, WO 0:1), KST Zlín B - ST AMON Kunovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Račák Filip 3:1, Sigmund Michael 2:1, Dufek Filip 1:2, Vranka Ondřej 2:2, body hostů: Oharek Libor 3:1, Berger Miloš 2:2, Autrata Vít 1:2, Šašinka Radek 0:3), TJ Nivnice - TJ Jiskra Otrokovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Pavel 2:1, Kozelek Ondřej 2:0, Žmolík Lukáš 2:1, Smetana Marcel 2:1, body hostů: Janečka Václav 1:2, Polanský Pavel 0:3, Janečka Tomáš 0:3, Janošík Pavel 2:0), SK Slavičín - TJ Bystřice pod Hostýnem 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 0:3, Šuráň Jiří 0:3, Plášek Adam 1:2, Machara Jiří 3:1, body hostů: Nevřala Lukáš 4:0, Nesvadba Vladan 1:2, Burda Milan 2:1, Urbiš Jakub 2:1), KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Újezdec-Těšov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolísek Josef 2:2, Kučera Ondřej 1:3, Ježek Jan 0:4, Uher Antonín 4:0, body hostů: Orlovský Karel 3:1, Lekeš Pavel 2:2, Kováč Peter 1:3, Švehla Michal 3:1), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Kostelec-Zlín 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Zdeněk 1:2, Hons Jakub 1:1, Gazda Jiří 1:2, WO 0:4, body hostů: Vychodil Filip 2:1, Vykoukal Martin 1:1, Štěpán Ondřej 1:1, Res Jiří 1:0, WO 4:0),
13. kolo:
KST Zlín B - Orel Zlín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Michael 2:0, Račák Filip 2:0, Dufek Filip 1:2, Vranka Ondřej 3:0, body hostů: Závada Adam 1:2, Klůj Bronislav 0:3, Polák Petr 1:1, Doležel Tomáš 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - ST AMON Kunovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 3:1, Bazalka Michal 1:3, Došek Jaroslav 2:2, Konečný Jiří 1:3, body hostů: Kolečkář Matyáš 2:2, Oharek Libor 4:0, Autrata Vít 1:3, Šašinka Radek 2:2), SK Slavičín - TJ Jiskra Otrokovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 0:4, Šuráň Jiří 0:3, Machara Jiří 3:0, Plášek Adam 2:2, body hostů: Janošík Pavel 3:1, Polanský Pavel 2:2, Janečka Václav 2:1, Janečka Tomáš 2:1), TJ Nivnice - TJ Bystřice pod Hostýnem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelek Ondřej 1:3, Kapsa Michal 0:4, Žmolík Pavel 2:2, Žmolík Lukáš 4:0, body hostů: Nevřala Lukáš 3:1, Nesvadba Vladan 2:2, Burda Milan 2:2, Moráček Jakub 2:2), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Újezdec-Těšov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Zdeněk 0:2, Hons Jakub 0:2, Mancl Zdeněk 0:2, WO 0:3, body hostů: Orlovský Karel 2:0, Lekeš Pavel 2:0, Kováč Peter 1:0, Švehla Michal 1:0, WO 3:0), KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Kostelec-Zlín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolísek Josef 2:2, Ježek Jan 1:2, Kučera Ondřej 0:3, Uher Antonín 3:1, body hostů: Res Jiří 3:1, Vychodil Filip 4:0, Vykoukal Martin 1:2, Adamec Michal 0:3),
14. kolo:
Orel Zlín - KST Dolní Němčí B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík David 2:0, Polák Petr 2:0, Doležel Tomáš 2:0, Klůj Bronislav 2:0, body hostů: Kolísek Josef 0:2, Ježek Jan 0:2, Borýsek Jiří 0:2, Bobčík Přemysl 0:2), ST AMON Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek Libor 3:0, Berger Miloš 1:1, Autrata Vít 3:0, Šašinka Radek 2:1, body hostů: Hons Jakub 1:2, Blaha Jan 1:2, Janečka Zdeněk 0:3, Gazda Jiří 0:2), TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Nivnice 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kováč Peter 2:0, Surý Jakub 0:2, Švehla Michal 1:2, Orlovský Karel 2:1, WO 4:0, body hostů: Kozelek Ondřej 2:2, Žmolík Lukáš 3:0, Smetana Marcel 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Kostelec-Zlín - SK Slavičín 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vykoukal Martin 1:1, Vychodil Filip 2:0, Res Jiří 2:1, Adamec Michal 1:1, WO 3:0, body hostů: Machara Jiří 1:2, Plášek Adam 2:1, Malatinský Petr 0:3, WO 0:3), TJ Jiskra Otrokovice A - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Tomáš 3:0, Polanský Pavel 2:1, Janošík Pavel 3:0, WO 0:3, body hostů: Šíma Martin 0:3, Střílka Jakub 0:2, Večeřa Stanislav 0:2, Kovář Martin 1:1, WO 3:0), TJ Bystřice pod Hostýnem - KST Zlín B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Milan 0:2, Moráček Jakub 0:2, Nesvadba Vladan 0:2, Nevřala Lukáš 0:2, body hostů: Vranka Ondřej 2:0, Kopečný Roman 2:0, Sigmund Michael 2:0, Dufek Filip 2:0),
15. kolo:
ST AMON Kunovice - KST Dolní Němčí B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miloš 2:0, Oharek Libor 2:0, Autrata Vít 2:0, Šašinka Radek 2:0, body hostů: Kolísek Josef 0:2, Ježek Jan 0:2, Salát Jan 0:2, Bobčík Přemysl 0:2), Orel Zlín - TJ Jiskra Otrokovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík David 1:0, Doležel Tomáš 2:0, Hochfelder Tomáš 1:1, Klůj Bronislav 2:0, Polák Petr 1:0, WO 1:0, body hostů: Janečka Zdeněk 0:2, Silný Jakub 0:2, Hons Jakub 1:1, Gazda Jiří 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Nivnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Res Jiří 3:0, Adamec Michal 0:3, Vykoukal Martin 2:1, Vychodil Filip 4:0, body hostů: Žmolík Pavel 2:2, Smetana Marcel 1:2, Kozelek Ondřej 0:3, Žmolík Lukáš 1:2), TJ Sokol Újezdec-Těšov - SK Slavičín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orlovský Karel 2:0, Kováč Peter 2:0, Švehla Michal 2:1, Surý Jakub 2:0, body hostů: Machara Jiří 0:3, Plášek Adam 1:1, Jančařík Zbyněk 0:2, Rak Petr 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ DDM Valašské Meziříčí B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Jiří 1:2, Burda Milan 0:2, Moráček Jakub 0:3, Nevřala Lukáš 1:2, body hostů: Orlovský Pavel 3:0, Konečný Jiří 3:0, Pustějovský Stanislav 3:0, Drápela Marek 0:2), TJ Jiskra Otrokovice A - KST Zlín B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 0:2, Janošík Pavel 0:2, Janečka Václav 0:3, Polanský Pavel 0:2, body hostů: Vranka Ondřej 3:0, Kopečný Roman 2:0, Sigmund Michael 2:0, Dufek Filip 2:0),
16. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice A - Orel Zlín 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janošík Pavel 3:0, Vidlář Pavel 0:3, Janečka Tomáš 1:1, WO 1:5, body hostů: Doležel Tomáš 1:1, Závada Adam 2:0, Polák Petr 0:2, Krejčiřík David 1:1, WO 5:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - ST AMON Kunovice 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Jiří 0:2, Burda Milan 0:2, Nesvadba Vladan 0:3, Nevřala Lukáš 0:2, body hostů: Oharek Libor 3:0, Berger Miloš 2:0, Kolečkář Matyáš 2:0, Autrata Vít 2:0), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Sokol Újezdec-Těšov 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Martin 0:2, Šíma Martin 0:2, Drápela Marek 0:2, Pustějovský Stanislav 0:1, WO 0:1, body hostů: Orlovský Karel 2:0, Lekeš Pavel 2:0, Kováč Peter 1:0, Švehla Michal 2:0, WO 1:0), KST Zlín B - TJ Sokol Kostelec-Zlín 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Jiří 1:1, Ždánský Vojtěch 0:2, Dufek Filip 1:2, WO 0:4, body hostů: Res Jiří 2:0, Vychodil Filip 2:0, Adamec Michal 1:1, Vykoukal Martin 0:1, WO 4:0), TJ Nivnice - KST Dolní Němčí B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Marcel 2:1, Kozelek Ondřej 1:2, Žmolík Pavel 2:1, Žmolík Lukáš 4:0, body hostů: Kolísek Josef 1:3, Ježek Jan 2:1, Fibichr Zdeněk 1:2, Uher Adrian 0:3), SK Slavičín - TJ Jiskra Otrokovice B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 0:3, Plášek Adam 3:0, Šuráň Jiří 1:2, WO 0:4, body hostů: Gazda Jiří 2:1, Janečka Zdeněk 1:1, Hons Jakub 1:1, Blaha Jan 1:1, WO 4:0),
17. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem - Orel Zlín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrbecký Tomáš 0:3, Moráček Jakub 0:3, Nesvadba Vladan 1:2, Nevřala Lukáš 3:0, body hostů: Závada Adam 3:0, Doležel Tomáš 1:2, Klůj Bronislav 2:1, Polák Petr 2:1), TJ Jiskra Otrokovice A - ST AMON Kunovice 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Václav 2:0, Polanský Pavel 0:3, Janošík Petr 0:3, WO 0:3, body hostů: Berger Miloš 1:1, Oharek Libor 2:0, Šašinka Radek 1:1, Autrata Vít 2:0, WO 3:0), KST Zlín B - TJ Sokol Újezdec-Těšov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Michael 2:2, Račák Filip 3:1, Kopečný Roman 2:2, Vranka Ondřej 2:2, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 1:3, Surý Jakub 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Sokol Kostelec-Zlín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pustějovský Stanislav 1:0, Kovář Martin 0:1, Drápela Marek 0:3, Šíma Martin 0:2, WO 0:2, body hostů: Res Jiří 1:1, Vychodil Filip 2:0, Adamec Michal 2:0, Vykoukal Martin 1:0, WO 2:0), SK Slavičín - KST Dolní Němčí B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 1:1, Plášek Adam 1:2, Šuráň Jiří 1:2, WO 0:4, body hostů: Kolísek Josef 3:0, Salát Jan 1:1, Bobčík Přemysl 0:1, Ježek Jan 1:1, WO 4:0), TJ Nivnice - TJ Jiskra Otrokovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Marcel 2:0, Kozelek Ondřej 2:0, Žmolík Pavel 2:0, Žmolík Lukáš 2:0, body hostů: Blaha Jan 0:2, Hons Jakub 0:2, Gazda Jiří 0:2, Janečka Zdeněk 0:2),
18. kolo:
Orel Zlín - TJ Nivnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Petr 1:0, Doležel Tomáš 2:0, Závada Adam 2:0, Klůj Bronislav 2:0, WO 1:0, body hostů: Žmolík Pavel 0:2, Kozelek Ondřej 0:2, Žmolík Lukáš 0:2, Smetana Marcel 0:1, WO 0:1), ST AMON Kunovice - SK Slavičín 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oharek Libor 1:0, Berger Miloš 2:0, Autrata Vít 2:0, Šašinka Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Jančařík Zbyněk 0:2, Šuráň Jiří 0:2, Rak Petr 0:2, WO 0:3), KST Dolní Němčí B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 8:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolísek Josef 1:2, Ježek Jan 2:1, Borýsek Jiří 2:1, WO 3:3, body hostů: Pustějovský Stanislav 1:2, Jelínek Vojtěch 2:1, Drápela Marek 1:2, WO 3:3), TJ Jiskra Otrokovice B - KST Zlín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hons Jakub 2:1, Janečka Zdeněk 0:2, Gazda Jiří 0:3, Janečka Bronislav 1:2, WO 0:1, body hostů: Kopečný Roman 3:0, Sigmund Michael 3:0, Málek Tomáš 1:2, Březina Radovan 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Jiskra Otrokovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lekeš Pavel 1:0, Kováč Peter 1:1, Švehla Michal 2:1, Orlovský Karel 2:0, WO 3:0, body hostů: Polanský Pavel 0:3, Janečka Tomáš 1:2, Janošík Pavel 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vychodil Filip 3:0, Adamec Michal 1:2, Vykoukal Martin 1:2, Res Jiří 4:0, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Nesvadba Vladan 0:3, Urbiš Jan 1:2, Kvasnička Jiří 1:2),
19. kolo:
ST AMON Kunovice - TJ Nivnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek Libor 3:0, Berger Miloš 1:1, Kolečkář Matyáš 3:0, Autrata Vít 1:1, Šašinka Radek 1:0, body hostů: Žmolík Pavel 0:3, Smetana Marcel 1:2, Žmolík Lukáš 1:2, Kozelek Ondřej 0:2), SK Slavičín - Orel Zlín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rak Petr 0:3, Šuráň Jiří 0:2, Machara Jiří 3:0, Jančařík Zbyněk 0:3, body hostů: Doležel Tomáš 2:1, Závada Adam 2:1, Klůj Bronislav 2:1, Polák Petr 2:0), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černohous Jan 2:1, Gazda Jiří 0:2, Janečka Zdeněk 0:3, Hons Jakub 2:1, WO 0:1, body hostů: Konečný Jiří 3:0, Pustějovský Stanislav 2:1, Bazalka Michal 2:1, Střílka Jakub 0:2, WO 1:0), KST Dolní Němčí B - KST Zlín B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježek Jan 2:1, Uher Antonín 3:0, Kolísek Josef 2:1, WO 2:3, body hostů: Sigmund Michael 1:2, Málek Tomáš 0:3, Kopečný Roman 1:2, WO 3:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Jiskra Otrokovice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamec Michal 1:0, Vykoukal Martin 1:1, Res Jiří 3:0, Palivec David 0:2, Dvořák Jakub 0:1, WO 4:0, body hostů: Vidlář Pavel 0:3, Polanský Pavel 2:1, Janečka Václav 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 2:0, Kováč Peter 2:0, Švehla Michal 1:2, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Nevřala Lukáš 1:2, Urbiš Jan 1:2, Nesvadba Vladan 0:2, Kvasnička Jiří 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Sokol Újezdec-Těšov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vychodil Filip 3:1, Adamec Michal 2:2, Vykoukal Martin 1:2, Res Jiří 3:1, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Lekeš Pavel 2:2, Kováč Peter 0:4, Švehla Michal 0:3), TJ Jiskra Otrokovice B - KST Dolní Němčí B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hons Jakub 1:0, Mancl Zdeněk 0:2, Janečka Zdeněk 3:0, Gazda Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Uher Adrian 1:2, Bobčík Přemysl 1:2, Ježek Vít 0:2, WO 0:3), SK Slavičín - TJ Nivnice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rak Petr 0:2, Šuráň Jiří 0:2, Plášek Adam 2:1, Jančařík Zbyněk 0:3, body hostů: Žmolík Lukáš 3:0, Žmolík Pavel 2:1, Kozelek Ondřej 1:1, Smetana Marcel 2:0), KST Zlín B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopečný Roman 3:0, Sigmund Michael 2:1, Ždánský Vojtěch 1:2, Vranka Ondřej 3:0, body hostů: Bazalka Michal 1:2, Pustějovský Stanislav 2:1, Kovář Martin 0:3, Večeřa Stanislav 0:3), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Jiskra Otrokovice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kvasnička Jiří 1:1, Moráček Jakub 1:1, Urbiš Jan 1:2, Nevřala Lukáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Janečka Tomáš 2:1, Polanský Pavel 0:3, Janošík Pavel 2:1, WO 0:4), ST AMON Kunovice - Orel Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek Libor 0:4, Autrata Vít 2:2, Kolečkář Matyáš 3:1, Berger Miloš 3:1, body hostů: Klůj Bronislav 1:3, Doležel Tomáš 1:3, Závada Adam 3:1, Krejčiřík David 2:0, Polák Petr 1:1),
21. kolo:
Orel Zlín - TJ Sokol Újezdec-Těšov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klůj Bronislav 2:1, Polák Petr 1:2, Závada Adam 2:1, Doležel Tomáš 3:1, body hostů: Orlovský Karel 3:1, Lekeš Pavel 2:1, Kováč Peter 0:3, Lekeš Roman 0:3), ST AMON Kunovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oharek Libor 2:0, Berger Miloš 1:1, Autrata Vít 2:1, Šašinka Radek 3:0, body hostů: Res Jiří 2:1, Karal Oldřich 0:3, Vykoukal Martin 0:2, Adamec Michal 0:2), TJ Jiskra Otrokovice A - KST Dolní Němčí B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Tomáš 1:2, Polanský Pavel 1:2, Janošík Pavel 3:0, Janečka Václav 3:1, body hostů: Kolísek Josef 2:2, Ježek Jan 1:2, Kučera Ondřej 1:2, Bobčík Přemysl 1:2), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moráček Jakub 1:3, Nesvadba Vladan 4:0, Urbiš Jan 1:3, Nevřala Lukáš 4:0, body hostů: Blaha Jan 2:2, Gazda Jiří 2:2, Hons Jakub 1:3, Janečka Zdeněk 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Nivnice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladil Radek 0:3, Drápela Marek 0:3, Konečný Jiří 1:2, Pustějovský Stanislav 2:1, body hostů: Žmolík Pavel 3:0, Žmolík Lukáš 2:1, Smetana Marcel 2:1, Kozelek Ondřej 2:1), SK Slavičín - KST Zlín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančařík Zbyněk 2:1, Šuráň Jiří 1:1, Plášek Adam 2:1, Machara Jiří 3:0, body hostů: Kopečný Roman 2:1, Sigmund Michael 1:2, Málek Tomáš 0:3, Ždánský Vojtěch 0:2),
22. kolo:
ST AMON Kunovice - TJ Sokol Újezdec-Těšov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oharek Libor 2:1, Berger Miloš 2:0, Autrata Vít 1:1, Šašinka Radek 2:1, WO 1:0, body hostů: Orlovský Karel 1:1, Lekeš Pavel 2:1, Kováč Peter 0:3, Lekeš Roman 0:2, WO 0:1), Orel Zlín - TJ Sokol Kostelec-Zlín 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Tomáš 3:0, Závada Adam 2:1, Krejčiřík David 1:1, Klůj Bronislav 1:2, WO 1:0, body hostů: Vykoukal Martin 0:2, Res Jiří 3:0, Karal Oldřich 1:2, Dvořák Jakub 0:3, WO 0:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - KST Dolní Němčí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbecký Tomáš 1:3, Moráček Jakub 2:2, Vašík Jan 1:3, Urbiš Jan 2:0, Nevřala Lukáš 2:0, body hostů: Kolísek Josef 2:2, Kučera Ondřej 2:2, Ježek Jan 2:2, Ježek Miroslav 2:2), TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Jiskra Otrokovice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošík Pavel 2:0, Janečka Tomáš 2:0, Odstrčil Karel 3:0, Janečka Václav 2:0, body hostů: Janečka Zdeněk 0:3, Hons Jakub 0:2, Gazda Jiří 0:2, Mareš Lukáš 0:2), KST Zlín B - TJ Nivnice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ždánský Vojtěch 0:4, Sigmund Michael 2:2, Kopečný Roman 0:3, Vranka Ondřej 4:0, body hostů: Žmolík Pavel 2:2, Žmolík Lukáš 2:2, Smetana Marcel 3:1, Kozelek Ondřej 2:1), SK Slavičín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančařík Zbyněk 1:2, Šuráň Jiří 2:1, Plášek Adam 0:3, Machara Jiří 2:2, body hostů: Konečný Jiří 3:1, Pustějovský Stanislav 3:0, Hladil Radek 2:1, Večeřa Stanislav 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy