Výsledky do novin
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
1. kolo:
TJ Štítná nad Vláří - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Tomáš st. 2:2, Fojtík Petr 0:4, Trčka Petr 2:2, Kostrhůn Tomáš 2:2, body hostů: Svoboda David 3:1, Šerý Ondřej 2:2, Chmelař David 1:3, Dvořák Jakub 4:0), TJ Bojkovice - T.J. Sokol Morkovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolařík Radomír 0:4, Stehlík Miroslav 1:1, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jan ml. 2:2, Šašinka Jiří 0:2, body hostů: Kocourek Tomáš 4:0, Miklík Martin 2:2, Mišurec Tomáš 2:2, Konečný Lukáš 4:0), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Nivnice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Silný Jakub 3:1, Plišťák Miroslav 3:1, Černohous Jan 3:0, Janečka Václav 4:0, WO 1:0, body hostů: Hladiš Libor 2:2, Turzík Vlastimil 0:4, Miko Lubomír 0:4, Janča Tomáš 0:3, WO 0:1), KST Dolní Němčí C - SK Újezd 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borýsek Jiří 2:2, Salát Jan 2:2, Matějíček Jakub 2:2, Fibichr Zdeněk 3:1, body hostů: Martinek Lubomír 0:4, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 0:4, Martinek Filip 3:1), TJ Drslavice - ST Bílovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Tomáš 1:3, Orlovský Martin 3:0, Bičan Miroslav 3:1, Kubeš Čeněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Barcuch Josef 0:4, Fibichr Petr 2:2, Šiller Jan 2:1, Blaha Jan 3:1, WO 0:1), TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Marek st. 3:1, Hájek Petr 3:0, Schuster Lukáš 3:0, Rubáš Josef 3:1, WO 2:0, body hostů: Solař Martin 1:3, Janečka Bronislav 1:3, Zikmund Jiří 0:4, Vidlář Pavel 0:2, WO 0:2),
2. kolo:
TJ Štítná nad Vláří - T.J. Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Tomáš st. 3:1, Fojtík Petr 1:2, Trčka Petr 2:2, Kostrhůn Tomáš 3:1, Šuráň Petr 0:1, body hostů: Kocourek Tomáš 1:3, Miklík Martin 0:4, Mišurec Tomáš 2:2, Konečný Lukáš 4:0), TJ Bojkovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Jaroslav 2:2, Šašinka Jiří 1:1, Richter David 0:4, Martinec Radek 3:1, Stehlík Miroslav 1:1, body hostů: Huňka Tomáš 3:1, Adam Vladislav 1:3, Kopečný Zdeněk st. 1:3, Dvořák Jakub 4:0), TJ Jiskra Otrokovice D - SK Újezd 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohous Jan 2:2, Silný Jakub 1:3, Búbela Pavel 1:3, Janečka Václav 3:1, body hostů: Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 0:4, Matejička Libor 2:2, Martinek Filip 3:1), KST Dolní Němčí C - TJ Nivnice B 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Borýsek Jiří 4:0, Salát Jan 0:4, Fibichr Zdeněk 3:1, WO 0:4, body hostů: Turzík Vlastimil 1:2, Libra Petr 1:2, Janča Tomáš 1:2, Hladiš Libor 2:1, WO 4:0), TJ Drslavice - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánek Tomáš 0:4, Kubeš Čeněk 3:0, Bičan Miroslav 2:1, Orlovský Martin 4:0, WO 1:1, body hostů: Solař Martin 2:2, Janečka Bronislav 1:3, Zikmund Jiří 1:2, Vidlář Pavel 1:2, WO 1:1), TJ Spartak Hluk - ST Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fanta Marek st. 2:2, Hájek Petr 1:3, Schuster Lukáš 4:0, Rubáš Josef 2:2, body hostů: Polášek Lukáš 3:1, Blaha Jan 1:3, Šiller Jan 1:3, Fibichr Petr 2:2),
3. kolo:
ST Bílovice - TJ Štítná nad Vláří 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barcuch Josef 0:4, Zavadil Antonín 3:1, Šiller Jan 4:0, Fibichr Petr 3:1, body hostů: Doležel Tomáš st. 1:3, Kostrhůn Tomáš 3:1, Fojtík Petr 1:3, Šuráň Petr 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Bojkovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikmund Jiří 1:3, Janečka Bronislav 3:0, Vidlář Pavel 3:0, Solař Martin 3:0, WO 1:2, body hostů: Matějík Richard 1:2, Urbánek Jan ml. 0:4, Martinec Radek 1:2, Urbánek Jaroslav 1:2, WO 2:1), TJ Nivnice B - TJ Drslavice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surý Jakub 1:3, Turzík Vlastimil 1:3, Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 1:3, body hostů: Niessner Josef 0:4, Orlovský Martin 4:0, Kubeš Čeněk 3:1, Bičan Miroslav 4:0), SK Újezd - TJ Spartak Hluk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinek Filip 2:2, Martinek Lubomír 1:2, Filipiak Jan 3:1, Matejička Libor 2:2, Psota Vladimír 0:1, body hostů: Fanta Marek st. 4:0, Hájek Petr 3:1, Pospíšek Karel 1:3, Míšek Jiří 0:4), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Jiskra Otrokovice D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šerý Ondřej 2:2, Adam Vladislav 3:1, Dvořák Jakub 2:1, Rychlík Ivan 3:1, WO 1:0, body hostů: Černohous Jan 3:1, Krčma Lukáš 1:3, Búbela Pavel 0:4, Plišťák Miroslav 1:2, WO 0:1), T.J. Sokol Morkovice - KST Dolní Němčí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Martin 1:3, Kocourek Tomáš 2:2, Konečný Lukáš 4:0, Mišurec Tomáš 2:2, body hostů: Fibichr Zdeněk 3:1, Borýsek Jiří 0:4, Čaník Tomáš 3:1, Matějíček Jakub 1:3),
4. kolo:
ST Bílovice - TJ Bojkovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaha Jan 4:0, Zavadil Antonín 3:1, Fibichr Petr 2:2, Šiller Jan 4:0, body hostů: Matějík Richard 0:4, Urbánek Jan ml. 0:4, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jaroslav 2:2), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Štítná nad Vláří 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmund Jiří 2:2, Janečka Bronislav 3:1, Vidlář Pavel 2:2, Solař Martin 3:1, body hostů: Doležel Tomáš st. 2:2, Kostrhůn Tomáš 3:1, Fojtík Petr 1:3, Pinďák Miroslav 0:4), TJ Nivnice B - TJ Spartak Hluk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladiš Libor 2:2, Surý Jakub 2:2, Lekeš Roman 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, body hostů: Hájek Petr 4:0, Fanta Marek st. 4:0, Pospíšek Štěpán 0:4, Míšek Jiří 0:4), SK Újezd - TJ Drslavice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zicha Stanislav 0:4, Martinek Filip 1:3, Martinek Lubomír 1:3, Matejička Libor 1:3, body hostů: Orlovský Martin 4:0, Kubeš Čeněk 3:1, Bičan Miroslav 4:0, Zemánek Tomáš 2:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - KST Dolní Němčí C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočkal Vojtěch 0:4, Šerý Ondřej 1:2, Svoboda David 1:3, Rychlík Ivan 0:2, Huňka Tomáš 0:2, WO 1:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 3:1, Čaník Tomáš 4:0, Borýsek Jiří 3:0, Salát Jan 3:1, WO 0:1), T.J. Sokol Morkovice - TJ Jiskra Otrokovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 3:1, Kocourek Tomáš 0:4, Konečný Lukáš 4:0, Mišurec Tomáš 0:4, body hostů: Janečka Václav 3:1, Silný Jakub 2:2, Jelínek Petr 2:2, Černohous Jan 2:2),
5. kolo:
TJ Štítná nad Vláří - TJ Jiskra Otrokovice D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležel Tomáš st. 2:1, Fojtík Petr 2:1, Trčka Petr 3:0, Kostrhůn Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Černohous Jan 2:2, Krčma Lukáš 0:4, Jelínek Petr 1:3, WO 0:5), TJ Bojkovice - KST Dolní Němčí C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějík Richard 0:3, Urbánek Jan ml. 2:2, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 1:2, WO 2:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:1, Čaník Tomáš 1:2, Borýsek Jiří 3:1, Salát Jan 3:1, WO 0:2), TJ Drslavice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 17:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemánek Tomáš 3:0, Kubeš Čeněk 3:0, Bičan Miroslav 3:0, Orlovský Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Chmelař David 0:4, Kopečný Zdeněk st. 0:4, Dočkal Vojtěch 0:4, WO 0:5), TJ Spartak Hluk - T.J. Sokol Morkovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšek Štěpán 0:3, Sadilek Stanislav 1:3, Pospíšek Karel 2:2, Fanta Marek st. 2:2, WO 0:1, body hostů: Miklík Martin 1:3, Kocourek Tomáš 3:0, Mišurec Tomáš 2:2, Konečný Lukáš 4:0, WO 1:0), ST Bílovice - TJ Nivnice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Barcuch Josef 0:2, Pekař Tomáš 2:0, Polášek Lukáš 2:1, Šiller Jan 2:0, WO 7:1, body hostů: Janča Tomáš 2:1, Miko Lubomír 0:3, Kapsa Michal 1:2, WO 1:7), TJ Jiskra Otrokovice C - SK Újezd 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikmund Jiří 0:4, Janečka Bronislav 2:2, Vidlář Pavel 2:2, Ondrašík Petr 3:1, body hostů: Martinek Lubomír 3:1, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 2:2, Martinek Filip 1:3),
6. kolo:
TJ Štítná nad Vláří - KST Dolní Němčí C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Tomáš st. 2:2, Fojtík Petr 0:3, Trčka Petr 2:1, Kostrhůn Tomáš 0:4, WO 2:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Čaník Tomáš 4:0, Borýsek Jiří 1:2, Salát Jan 3:0, WO 0:2), TJ Bojkovice - TJ Jiskra Otrokovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějík Richard 4:0, Urbánek Jaroslav 3:1, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jan ml. 2:2, body hostů: Silný Jakub 1:3, Černohous Jan 2:2, Búbela Pavel 1:3, Krčma Lukáš 0:4), TJ Drslavice - T.J. Sokol Morkovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Tomáš 3:1, Kubeš Čeněk 3:1, Bičan Miroslav 3:1, Orlovský Martin 3:1, body hostů: Konečný Lukáš 4:0, Mišurec Tomáš 0:4, Kocourek Tomáš 0:4, Miklík Martin 0:4), TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míšek Jiří 0:4, Pospíšek Štěpán 0:3, Soviš Radek 0:4, Fanta Marek st. 4:0, Pospíšek Karel 0:1, body hostů: Rychlík Ivan 3:1, Huňka Tomáš 3:1, Šerý Ondřej 3:1, Svoboda David 3:1), ST Bílovice - SK Újezd 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaha Jan 3:1, Holub Petr 0:4, Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 3:1, body hostů: Martinek Filip 2:2, Raška Pavel 2:2, Martinek Lubomír 1:3, Matejička Libor 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Nivnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Bronislav 1:3, Zikmund Jiří 1:3, Vidlář Pavel 3:1, Ondrašík Petr 2:2, body hostů: Lekeš Roman 2:2, Surý Jakub 2:2, Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 3:1),
7. kolo:
TJ Nivnice B - TJ Štítná nad Vláří 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turzík Vlastimil 1:2, Tomanec Lukáš 3:0, Hladiš Libor 3:1, Janča Tomáš 3:1, WO 1:1, body hostů: Fojtík Petr 2:2, Kostrhůn Tomáš 0:3, Trčka Petr 1:2, Doležel Tomáš st. 1:3, WO 1:1), SK Újezd - TJ Bojkovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Pavel 4:0, Martinek Filip 2:2, Martinek Lubomír 1:3, Matejička Libor 2:2, body hostů: Matějík Richard 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jan ml. 1:3), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - ST Bílovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šerý Ondřej 0:4, Svoboda David 1:2, Dvořák Jakub 0:3, Zahradnický Jiří 0:2, WO 2:2, body hostů: Polášek Lukáš 2:1, Zavadil Antonín 3:0, Šiller Jan 3:0, Blaha Jan 3:0, WO 2:2), T.J. Sokol Morkovice - TJ Jiskra Otrokovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Lukáš 4:0, Kocourek Tomáš 3:1, Miklík Martin 0:4, Mišurec Tomáš 1:3, body hostů: Solař Martin 2:2, Janečka Bronislav 2:2, Ondrašík Petr 2:2, Vidlář Pavel 2:2), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Drslavice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 4:0, Silný Jakub 2:2, Jelínek Petr 0:4, Černohous Jan 1:3, body hostů: Trtek Tomáš 1:3, Kubeš Čeněk 3:1, Zemánek Tomáš 2:2, Orlovský Martin 3:1), KST Dolní Němčí C - TJ Spartak Hluk 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salát Jan 4:0, Borýsek Jiří 2:2, Matějíček Jakub 3:1, Čaník Tomáš 4:0, body hostů: Hájek Petr 1:3, Fanta Marek st. 1:3, Sadilek Stanislav 0:4, Pospíšek Karel 1:3),
8. kolo:
TJ Nivnice B - TJ Bojkovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surý Jakub 3:1, Hladiš Libor 1:3, Janča Tomáš 2:2, Lekeš Roman 3:1, body hostů: Matějík Richard 2:2, Urbánek Jaroslav 1:3, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jan ml. 1:3), SK Újezd - TJ Štítná nad Vláří 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raška Pavel 3:0, Martinek Filip 3:1, Martinek Lubomír 1:2, Matejička Libor 4:0, WO 2:0, body hostů: Doležel Tomáš st. 2:2, Fojtík Petr 0:3, Trčka Petr 1:3, Šuráň Petr 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šerý Ondřej 2:2, Svoboda David 3:1, Huňka Tomáš 1:2, Rychlík Ivan 0:4, WO 1:0, body hostů: Solař Martin 2:2, Janečka Bronislav 3:1, Ondrašík Petr 3:1, Vidlář Pavel 1:2, WO 0:1), T.J. Sokol Morkovice - ST Bílovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mich Pavel 0:4, Kocourek Tomáš 0:3, Konečný Lukáš 3:1, Mišurec Tomáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Fibichr Petr 3:1, Zavadil Antonín 3:1, Šiller Jan 2:1, Polášek Lukáš 4:0, WO 0:1), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Spartak Hluk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčma Lukáš 2:2, Černohous Jan 1:3, Búbela Pavel 1:3, Silný Jakub 3:1, body hostů: Fanta Marek st. 3:1, Hájek Petr 3:1, Sadilek Stanislav 2:2, Soviš Radek 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Drslavice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salát Jan 1:3, Borýsek Jiří 1:3, Matějíček Jakub 1:2, Fibichr Zdeněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Kubeš Čeněk 1:3, Zemánek Tomáš 3:1, Orlovský Martin 2:2, Bičan Miroslav 3:0, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Štítná nad Vláří - TJ Drslavice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinďák Miroslav 0:4, Ptáček Jaroslav 0:4, Šuráň Petr 0:4, Svoboda Vlastimil ml. 0:4, body hostů: Bičan Miroslav 4:0, Trtek Tomáš 4:0, Zemánek Tomáš 4:0, Orlovský Martin 4:0), TJ Spartak Hluk - TJ Bojkovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fanta Marek st. 3:1, Pospíšek Karel 1:3, Hájek Petr 3:1, Rubáš Josef 2:2, body hostů: Matějík Richard 2:2, Urbánek Jan ml. 0:4, Martinec Radek 4:0, Urbánek Jaroslav 1:3), ST Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holák David 0:4, Fibichr Petr 2:1, Zavadil Antonín 3:1, Polášek Lukáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Silný Jakub 2:2, Černohous Jan 1:3, Plišťák Miroslav 2:1, Jelínek Petr 1:3, WO 0:1), TJ Jiskra Otrokovice C - KST Dolní Němčí C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zikmund Jiří 0:3, Janečka Bronislav 1:2, Vrzala Josef 2:1, WO 3:5, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:0, Čaník Tomáš 1:1, Borýsek Jiří 1:2, Salát Jan 2:0, WO 5:3), TJ Nivnice B - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surý Jakub 4:0, Tomanec Lukáš 3:1, Janča Tomáš 3:1, Turzík Vlastimil 1:3, body hostů: Rychlík Ivan 2:2, Svoboda David 1:3, Chmelař David 2:2, Dočkal Vojtěch 0:4), SK Újezd - T.J. Sokol Morkovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinek Lubomír 1:3, Filipiak Jan 1:2, Martinek Filip 2:2, Matejička Libor 3:1, WO 0:1, body hostů: Konečný Lukáš 4:0, Miklík Martin 1:3, Kocourek Tomáš 1:2, Mišurec Tomáš 2:2, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Bojkovice - TJ Drslavice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějík Richard 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2, Martinec Radek 3:0, Urbánek Jan ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Trtek Tomáš 0:4, Blažek Dominik 0:4, Orlovský Martin 3:1, Bičan Miroslav 3:0, WO 1:0), TJ Spartak Hluk - TJ Štítná nad Vláří 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Marek st. 4:0, Hájek Petr 4:0, Pospíšek Karel 4:0, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Fojtík Petr 0:4, Svoboda Vlastimil ml. 0:4, Faldík František 0:4, Pinďák Miroslav 0:4), ST Bílovice - KST Dolní Němčí C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Jan 2:2, Fibichr Petr 2:2, Zavadil Antonín 3:0, Polášek Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Čaník Tomáš 1:3, Salát Jan 2:2, Borýsek Jiří 0:3, WO 0:1), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Jiskra Otrokovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Bronislav 2:2, Solař Martin 4:0, Zikmund Jiří 3:1, Vidlář Pavel 4:0, body hostů: Janečka Václav 2:2, Plišťák Miroslav 1:3, Hladil Jáchym 0:4, Mareš Lukáš 0:4), TJ Nivnice B - T.J. Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapsa Michal 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, Janča Tomáš 1:3, Hladiš Libor 3:1, body hostů: Konečný Lukáš 4:0, Kocourek Tomáš 3:1, Miklík Martin 0:4, Mišurec Tomáš 1:3), SK Újezd - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinek Lubomír 0:4, Filipiak Jan 0:3, Martinek Filip 1:3, Matejička Libor 3:1, WO 0:1, body hostů: Rychlík Ivan 4:0, Zahradnický Jiří 3:1, Huňka Tomáš 2:1, Kopečný Zdeněk st. 2:2, WO 1:0),
11. kolo:
TJ Drslavice - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánek Tomáš 1:3, Blažek Dominik 2:2, Kubeš Čeněk 4:0, Orlovský Martin 3:1, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Fanta Marek st. 2:2, Hájek Petr 1:3, Pospíšek Karel 0:4), ST Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fibichr Petr 3:0, Zavadil Antonín 3:0, Šiller Jan 3:1, Blaha Jan 2:1, WO 2:1, body hostů: Solař Martin 0:3, Janečka Bronislav 1:2, Vidlář Pavel 1:2, Zikmund Jiří 0:4, WO 1:2), TJ Nivnice B - SK Újezd 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladiš Libor 3:0, Janča Tomáš 3:0, Turzík Vlastimil 1:2, Miko Lubomír 1:2, WO 5:0, body hostů: Martinek Lubomír 1:3, Martinek Filip 1:3, Matejička Libor 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - T.J. Sokol Morkovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vladislav 1:3, Zahradnický Jiří 2:2, Dvořák Jakub 2:1, Rychlík Ivan 1:3, WO 1:0, body hostů: Konečný Lukáš 4:0, Miklík Martin 2:2, Kocourek Tomáš 2:2, Mišurec Tomáš 1:2, WO 0:1), TJ Jiskra Otrokovice D - KST Dolní Němčí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plišťák Miroslav 0:4, Silný Jakub 2:2, Búbela Pavel 0:4, Janečka Václav 4:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:0, Čaník Tomáš 2:2, Salát Jan 3:1, Matějíček Jakub 2:2, Borýsek Jiří 1:1), TJ Štítná nad Vláří - TJ Bojkovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Petr 2:2, Šuráň Petr 0:1, Trčka Petr 3:1, Doležel Tomáš st. 3:1, Svoboda Vlastimil ml. 0:3, body hostů: Matějík Richard 1:3, Urbánek Jan ml. 1:3, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 4:0),
12. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Štítná nad Vláří 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Lukáš 3:1, Zahradnický Jiří 2:2, Dvořák Jakub 2:2, Rychlík Ivan 1:3, body hostů: Fojtík Petr 2:2, Doležel Tomáš st. 1:3, Trčka Petr 2:2, Kostrhůn Tomáš 3:1), T.J. Sokol Morkovice - TJ Bojkovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Lukáš 4:0, Ježdík Radek 1:3, Mišurec Tomáš 1:3, Miklík Martin 3:1, body hostů: Matějík Richard 2:2, Urbánek Jan ml. 2:2, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jaroslav 2:2), TJ Nivnice B - TJ Jiskra Otrokovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Roman 2:1, Hladiš Libor 2:1, Surý Jakub 2:1, Janča Tomáš 3:1, WO 3:0, body hostů: Černohous Jan 1:3, Janečka Václav 3:0, Plišťák Miroslav 0:3, Janošík Petr 0:3, WO 0:3), SK Újezd - KST Dolní Němčí C 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martinek Lubomír 0:4, Martinek Filip 1:3, Matejička Libor 1:3, WO 0:5, body hostů: Fibichr Zdeněk 3:0, Salát Jan 3:0, Čaník Tomáš 2:1, Matějíček Jakub 2:1, WO 5:0), ST Bílovice - TJ Drslavice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaha Jan 4:0, Zavadil Antonín 4:0, Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 3:1, body hostů: Trtek Tomáš 0:4, Orlovský Martin 1:3, Zemánek Tomáš 0:4, Kubeš Čeněk 0:4), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Spartak Hluk 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzala Josef 1:3, Ondrašík Petr 3:1, Vidlář Pavel 2:2, Hruška Roman 1:3, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Fanta Marek st. 2:2, Hájek Petr 4:0, Pospíšek Karel 0:4),
13. kolo:
T.J. Sokol Morkovice - TJ Štítná nad Vláří 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Lukáš 3:1, Ježdík Radek 1:3, Mišurec Tomáš 3:1, Miklík Martin 2:2, body hostů: Fojtík Petr 0:4, Doležel Tomáš st. 3:1, Trčka Petr 1:3, Kostrhůn Tomáš 3:1), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Bojkovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař David 2:2, Huňka Tomáš 1:3, Kopečný Zdeněk st. 1:3, Řehák Lukáš 2:2, body hostů: Matějík Richard 3:1, Urbánek Jaroslav 2:2, Martinec Radek 4:0, Urbánek Jan ml. 1:3), SK Újezd - TJ Jiskra Otrokovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filipiak Jan 2:0, Martinek Lubomír 3:1, Martinek Filip 3:1, Matejička Libor 4:0, WO 0:2, body hostů: Šindelář Petr 0:4, Krčma Lukáš 0:3, Černohous Jan 0:3, Búbela Pavel 2:2, WO 2:0), TJ Nivnice B - KST Dolní Němčí C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladiš Libor 0:4, Miko Lubomír 0:4, Janča Tomáš 1:2, Turzík Vlastimil 0:3, WO 2:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:0, Čaník Tomáš 4:0, Salát Jan 4:0, Borýsek Jiří 3:1, WO 0:2), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Drslavice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzala Josef 2:2, Ondrašík Petr 2:2, Vidlář Pavel 2:2, Hruška Roman 1:3, body hostů: Zemánek Tomáš 1:3, Kubeš Čeněk 2:2, Orlovský Martin 2:2, Bičan Miroslav 4:0), ST Bílovice - TJ Spartak Hluk 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fibichr Petr 4:0, Zavadil Antonín 4:0, Polášek Lukáš 3:0, Šiller Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Rubáš Josef 0:4, Fanta Marek st. 0:4, Hájek Petr 0:4, Soviš Radek 0:3, WO 1:0),
14. kolo:
TJ Štítná nad Vláří - ST Bílovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kostrhůn Tomáš 0:1, Fojtík Petr 0:3, Trčka Petr 2:1, Doležel Tomáš st. 1:3, WO 1:4, body hostů: Fibichr Petr 3:1, Zavadil Antonín 2:1, Polášek Lukáš 2:0, Šiller Jan 1:1, WO 4:1), TJ Bojkovice - TJ Jiskra Otrokovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějík Richard 2:1, Stehlík Miroslav 2:1, Martinec Radek 3:0, Urbánek Jaroslav 3:1, WO 1:2, body hostů: Solař Martin 1:3, Ondrašík Petr 1:2, Vidlář Pavel 1:2, Janečka Bronislav 0:3, WO 2:1), TJ Drslavice - TJ Nivnice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánek Tomáš 1:3, Kubeš Čeněk 3:0, Orlovský Martin 4:0, Bičan Miroslav 3:0, WO 2:0, body hostů: Tomanec Lukáš 1:2, Turzík Vlastimil 0:4, Janča Tomáš 1:2, Libra Petr 1:3, WO 0:2), TJ Spartak Hluk - SK Újezd 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Marek st. 3:1, Pospíšek Karel 2:1, Hájek Petr 4:0, Rubáš Josef 3:0, WO 2:0, body hostů: Filipiak Jan 0:3, Martinek Filip 0:4, Matejička Libor 0:3, Martinek Lubomír 2:2, WO 0:2), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Silný Jakub 4:0, Plišťák Miroslav 1:3, Jelínek Petr 3:1, Černohous Jan 2:2, body hostů: Zahradnický Jiří 1:3, Pavlíček Rudolf 3:1, Adam Vladislav 1:3, Rychlík Ivan 1:3), KST Dolní Němčí C - T.J. Sokol Morkovice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čaník Tomáš 4:0, Salát Jan 4:0, Matějíček Jakub 3:1, Fibichr Zdeněk 4:0, body hostů: Miklík Martin 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, Ježdík Radek 0:4, Mišurec Tomáš 0:4),
15. kolo:
TJ Bojkovice - ST Bílovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějík Richard 1:3, Urbánek Jaroslav 2:2, Martinec Radek 0:3, Richter David 0:3, WO 1:1, body hostů: Blaha Jan 2:1, Zavadil Antonín 4:0, Polášek Lukáš 3:1, Šiller Jan 2:1, WO 1:1), TJ Štítná nad Vláří - TJ Jiskra Otrokovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostrhůn Tomáš 1:3, Fojtík Petr 1:3, Trčka Petr 3:1, Doležel Tomáš st. 3:1, body hostů: Solař Martin 3:1, Janečka Bronislav 3:1, Ondrašík Petr 0:4, Vidlář Pavel 2:2), TJ Spartak Hluk - TJ Nivnice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Marek st. 3:1, Pospíšek Karel 0:4, Hájek Petr 3:1, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Hladiš Libor 2:2, Miko Lubomír 1:3, Tomanec Lukáš 1:3, Turzík Vlastimil 2:2), TJ Drslavice - SK Újezd 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bičan Miroslav 3:0, Kubeš Čeněk 2:1, Orlovský Martin 3:0, Zemánek Tomáš 1:0, Niessner Emil 0:2, WO 5:0, body hostů: Martinek Lubomír 2:2, Martinek Filip 1:3, Matejička Libor 0:4, WO 0:5), KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čaník Tomáš 3:0, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 2:1, Fibichr Zdeněk 2:2, WO 2:0, body hostů: Chmelař David 2:2, Zahradnický Jiří 2:1, Kopečný Zdeněk st. 0:4, Rychlík Ivan 0:3, WO 0:2), TJ Jiskra Otrokovice D - T.J. Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plišťák Miroslav 1:3, Silný Jakub 2:2, Černohous Jan 3:1, Janečka Václav 3:1, body hostů: Miklík Martin 0:4, Konečný Lukáš 4:0, Kocourek Tomáš 1:3, Mišurec Tomáš 2:2),
16. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Štítná nad Vláří 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Silný Jakub 4:0, Jelínek Petr 4:0, Černohous Jan 3:1, Janečka Václav 4:0, body hostů: Doležel Tomáš st. 1:3, Fojtík Petr 0:4, Trčka Petr 0:4, Šuráň Petr 0:4), KST Dolní Němčí C - TJ Bojkovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salát Jan 3:0, Borýsek Jiří 4:0, Matějíček Jakub 3:1, Čaník Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Matějík Richard 0:4, Urbánek Jaroslav 0:3, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jan ml. 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Drslavice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šerý Ondřej 0:4, Kopečný Zdeněk st. 0:4, Dvořák Jakub 3:1, Dočkal Vojtěch 0:4, body hostů: Trtek Tomáš 3:1, Zemánek Josef 3:1, Rumanovský Michal 3:1, Kubeš Čeněk 4:0), T.J. Sokol Morkovice - TJ Spartak Hluk 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Lukáš 4:0, Kocourek Tomáš 4:0, Mich Pavel 3:1, Miklík Martin 2:2, body hostů: Fanta Marek st. 1:3, Hájek Petr 1:3, Pospíšek Karel 0:4, Soviš Radek 1:3), TJ Nivnice B - ST Bílovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janča Tomáš 1:2, Lekeš Roman 0:4, Hladiš Libor 0:4, Surý Jakub 1:2, WO 2:0, body hostů: Blaha Jan 3:0, Polášek Lukáš 2:1, Zavadil Antonín 4:0, Fibichr Petr 3:1, WO 0:2), SK Újezd - TJ Jiskra Otrokovice C 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martinek Lubomír 2:2, Martinek Filip 0:3, Matejička Libor 2:2, WO 1:5, body hostů: Janečka Bronislav 2:1, Vrzala Josef 3:0, Vidlář Pavel 0:2, Solař Martin 2:1, WO 5:1),
17. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Štítná nad Vláří 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čaník Tomáš 4:0, Borýsek Jiří 3:1, Matějíček Jakub 4:0, Fibichr Zdeněk 4:0, body hostů: Fojtík Petr 1:3, Doležel Tomáš st. 0:4, Trčka Petr 0:4, Faldík František 0:4), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Bojkovice 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Petr 3:0, Černohous Jan 2:1, Janečka Václav 3:0, Silný Jakub 0:3, WO 5:0, body hostů: Urbánek Jaroslav 1:3, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jan ml. 1:3, WO 0:5), T.J. Sokol Morkovice - TJ Drslavice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Lukáš 4:0, Kocourek Tomáš 3:1, Miklík Martin 1:3, Mich Pavel 0:4, body hostů: Zemánek Josef 3:1, Trtek Tomáš 2:2, Zemánek Tomáš 1:3, Kubeš Čeněk 2:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Spartak Hluk 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dočkal Vojtěch 0:3, Šerý Ondřej 0:3, Svoboda David 2:1, Huňka Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Fanta Marek st. 3:1, Hájek Petr 4:0, Soviš Radek 2:2, WO 0:5), SK Újezd - ST Bílovice 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinek Lubomír 0:3, Martinek Filip 1:3, Matejička Libor 1:2, WO 0:7, body hostů: Polášek Lukáš 3:0, Zavadil Antonín 2:0, Fibichr Petr 2:1, Škráček Jan 1:1, WO 7:0), TJ Nivnice B - TJ Jiskra Otrokovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janča Tomáš 1:2, Lekeš Roman 3:0, Hladiš Libor 3:1, Surý Jakub 3:1, WO 2:0, body hostů: Vrzala Josef 1:3, Janečka Bronislav 1:2, Vidlář Pavel 1:2, Hruška Roman 1:3, WO 0:2),
18. kolo:
TJ Štítná nad Vláří - TJ Nivnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostrhůn Tomáš 0:4, Fojtík Petr 1:3, Trčka Petr 3:0, Doležel Tomáš st. 2:2, WO 0:1, body hostů: Turzík Vlastimil 1:3, Tomanec Lukáš 3:1, Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 3:0, WO 1:0), TJ Bojkovice - SK Újezd 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějík Richard 2:0, Urbánek Jaroslav 2:0, Martinec Radek 2:1, Urbánek Jan ml. 3:0, WO 6:0, body hostů: Martinek Lubomír 1:2, Martinek Filip 0:3, Matejička Libor 0:2, Filipiak Jan 0:2, WO 0:6), ST Bílovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaha Jan 3:0, Zavadil Antonín 4:0, Šiller Jan 0:2, Fibichr Petr 3:1, WO 1:2, body hostů: Chmelař David 0:3, Zahradnický Jiří 2:1, Šumbera Robert 1:3, Dočkal Vojtěch 0:3, WO 2:1), TJ Jiskra Otrokovice C - T.J. Sokol Morkovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzala Josef 1:3, Janečka Bronislav 1:3, Vidlář Pavel 3:1, Solař Martin 2:2, body hostů: Miklík Martin 2:2, Konečný Lukáš 4:0, Mich Pavel 1:3, Kocourek Tomáš 2:2), TJ Drslavice - TJ Jiskra Otrokovice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánek Tomáš 1:1, Kubeš Čeněk 3:1, Bičan Miroslav 4:0, Orlovský Martin 4:0, WO 0:2, body hostů: Černohous Jan 0:4, Jelínek Petr 0:3, Janečka Václav 1:2, Búbela Pavel 1:3, WO 2:0), TJ Spartak Hluk - KST Dolní Němčí C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míšek Jiří 0:1, Fanta Marek st. 0:4, Hájek Petr 1:2, Rubáš Josef 1:3, Pospíšek Karel 0:2, WO 2:0, body hostů: Čaník Tomáš 4:0, Fibichr Zdeněk 3:0, Salát Jan 2:2, Matějíček Jakub 3:0, WO 0:2),
19. kolo:
TJ Bojkovice - TJ Nivnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějík Richard 3:1, Urbánek Jaroslav 4:0, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jan ml. 1:3, body hostů: Turzík Vlastimil 1:3, Tomanec Lukáš 1:3, Janča Tomáš 1:3, Miko Lubomír 2:2), TJ Štítná nad Vláří - SK Újezd 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Petr 2:1, Kostrhůn Tomáš 2:0, Trčka Petr 2:1, Doležel Tomáš st. 3:0, WO 3:2, body hostů: Martinek Filip 1:3, Martinek Lubomír 1:1, Filipiak Jan 0:3, Psota Vladimír 0:2, WO 2:3), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solař Martin 3:1, Janečka Bronislav 2:2, Vidlář Pavel 4:0, Vrzala Josef 1:3, body hostů: Chmelař David 2:2, Huňka Tomáš 2:2, Zahradnický Jiří 1:3, Šumbera Robert 1:3), ST Bílovice - T.J. Sokol Morkovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fibichr Petr 3:1, Zavadil Antonín 2:2, Blaha Jan 3:1, Polášek Lukáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Miklík Martin 0:3, Konečný Lukáš 3:1, Ježdík Radek 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, WO 1:0), TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšek Karel 0:4, Fanta Marek st. 2:2, Hájek Petr 2:1, Rubáš Josef 0:3, WO 1:1, body hostů: Silný Jakub 2:1, Černohous Jan 2:2, Janečka Václav 4:0, Jelínek Petr 2:1, WO 1:1), TJ Drslavice - KST Dolní Němčí C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánek Tomáš 1:2, Kubeš Čeněk 2:2, Bičan Miroslav 4:0, Orlovský Martin 4:0, Zemánek Josef 1:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Čaník Tomáš 0:3, Salát Jan 2:2, Matějíček Jakub 0:4, Borýsek Jiří 0:1),
20. kolo:
TJ Spartak Hluk - TJ Drslavice 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fanta Marek st. 1:3, Sadilek Stanislav 0:3, Soviš Radek 0:4, Pospíšek Karel 0:4, WO 0:1, body hostů: Zemánek Josef 3:1, Kubeš Čeněk 4:0, Orlovský Martin 3:0, Trtek Tomáš 1:0, Bičan Miroslav 3:0, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice C - ST Bílovice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Solař Martin 1:1, Janečka Bronislav 0:2, Vidlář Pavel 0:3, Vrzala Josef 0:3, WO 1:5, body hostů: Polášek Lukáš 3:0, Blaha Jan 3:0, Zavadil Antonín 2:0, Fibichr Petr 1:1, WO 5:1), SK Újezd - TJ Nivnice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šandor Josef 0:4, Martinek Lubomír 2:2, Zicha Stanislav 0:4, Matejička Libor 1:3, body hostů: Janča Tomáš 4:0, Hladiš Libor 4:0, Turzík Vlastimil 3:1, Miko Lubomír 2:2), T.J. Sokol Morkovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mišurec Tomáš 3:1, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 1:3, Miklík Martin 3:1, body hostů: Zahradnický Jiří 3:1, Rychlík Ivan 2:2, Chmelař David 1:3, Dočkal Vojtěch 0:4), KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salát Jan 2:2, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 2:2, Fibichr Zdeněk 2:2, body hostů: Janečka Václav 2:2, Silný Jakub 0:4, Jelínek Petr 1:3, Černohous Jan 4:0), TJ Bojkovice - TJ Štítná nad Vláří 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějík Richard 3:1, Urbánek Jaroslav 3:0, Martinec Radek 3:0, Urbánek Jan ml. 2:2, WO 2:0, body hostů: Doležel Tomáš st. 0:4, Kostrhůn Tomáš 1:3, Trčka Petr 2:1, Fojtík Petr 0:3, WO 0:2),
21. kolo:
TJ Drslavice - TJ Štítná nad Vláří 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Josef 2:1, Kubeš Čeněk 2:0, Trtek Tomáš 2:1, Orlovský Martin 4:0, WO 4:0, body hostů: Doležel Tomáš st. 1:3, Kostrhůn Tomáš 0:3, Trčka Petr 1:2, Fojtík Petr 0:2, WO 0:4), TJ Bojkovice - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějík Richard 2:2, Urbánek Jaroslav 3:1, Martinec Radek 3:0, Urbánek Jan ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Rubáš Josef 1:3, Fanta Marek st. 2:2, Hájek Petr 1:3, Pospíšek Karel 1:2, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice D - ST Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Búbela Pavel 0:3, Silný Jakub 1:2, Janečka Václav 3:0, Černohous Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Zavadil Antonín 3:1, Polášek Lukáš 2:2, Šiller Jan 3:1, WO 0:5), KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salát Jan 4:0, Borýsek Jiří 1:3, Kubeš Martin 1:3, Fibichr Zdeněk 4:0, body hostů: Hruška Roman 1:3, Janečka Bronislav 2:2, Vidlář Pavel 2:2, Ondrašík Petr 1:3), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Nivnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Lukáš 0:4, Zahradnický Jiří 2:1, Dvořák Jakub 3:1, Chmelař David 1:3, WO 1:0, body hostů: Lekeš Roman 4:0, Surý Jakub 2:2, Janča Tomáš 1:2, Turzík Vlastimil 2:2, WO 0:1), T.J. Sokol Morkovice - SK Újezd 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Lukáš 4:0, Mišurec Tomáš 3:1, Mich Pavel 3:1, Miklík Martin 3:1, body hostů: Zicha Stanislav 0:4, Raška Pavel 3:1, Martinek Filip 0:4, Martinek Lubomír 0:4),
22. kolo:
TJ Drslavice - TJ Bojkovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Josef 1:3, Kubeš Čeněk 3:1, Bičan Miroslav 4:0, Orlovský Martin 2:2, body hostů: Urbánek Jaroslav 2:2, Matějík Richard 1:3, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jan ml. 0:4), TJ Štítná nad Vláří - TJ Spartak Hluk 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fojtík Petr 1:2, Doležel Tomáš st. 1:2, Trčka Petr 1:2, Kostrhůn Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Fanta Marek st. 4:0, Hájek Petr 4:0, Pospíšek Karel 0:4, WO 0:5), KST Dolní Němčí C - ST Bílovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salát Jan 0:3, Matějíček Jakub 0:3, Borýsek Jiří 0:4, Fibichr Zdeněk 1:3, WO 2:0, body hostů: Polášek Lukáš 4:0, Zavadil Antonín 4:0, Blaha Jan 2:0, Šiller Jan 3:1, WO 0:2), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Jiskra Otrokovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Václav 2:1, Plišťák Miroslav 2:1, Hladil Jáchym 0:3, Jelínek Petr 1:3, WO 0:3, body hostů: Janečka Bronislav 2:2, Solař Martin 3:0, Zikmund Jiří 1:2, Vidlář Pavel 2:1, WO 3:0), T.J. Sokol Morkovice - TJ Nivnice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konečný Lukáš 3:0, Kocourek Tomáš 1:2, Mich Pavel 2:1, Miklík Martin 1:1, WO 6:0, body hostů: Kapsa Michal 0:3, Janča Tomáš 3:1, Turzík Vlastimil 1:3, WO 0:6), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - SK Újezd 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy