Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž A
1. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - TJ Loko Pardubice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Isach Robert 3:1, Petřík Tomáš 2:2, Daneš Filip 2:1, Vojtěch Petr 2:2, body hostů: Pytlík Jiří 4:0, Mudruňka Karel 0:4, Kolář Michal 0:4, Ecler Michal 2:1), TJ Sokol Chrudim A - KST Linea Chrudim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanousek Ondřej 4:0, Sedláčková Tereza 1:3, Šula Petr 1:3, Rubeš Michal 2:2, body hostů: Michek Jakub 1:2, Netolický Jan 2:2, Polach Miroslav 3:1, Chlebeček Marek 2:2, Mandlík Miroslav 0:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Trojovice B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Jaroslav 4:0, Krejčí Vladimír 1:2, Stehlík Milan 2:1, Rulík Jiří 3:1, body hostů: Neufinger Petr 1:3, Neufinger Ivo 2:2, Mattuš Milan ml. 0:3, Pavlík Stanislav 1:2), TTC Hlinsko B - TJ Sokol Borová-Korouhev B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škarvada Vladimír 1:2, Bříza Martin 1:2, Černý Radek 2:2, WO 0:4, body hostů: Viesner Vojtěch 3:0, Štrofová Tereza 0:3, Štrof Jaroslav 1:1, Langr Lukáš 2:0, WO 4:0), TTC Skuteč B - Orel jednota Vysoké Mýto B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelinka Robert 0:3, Netolický Lukáš ml. 0:3, Beránek Michal 2:1, Bezdíček Bohumil 1:3, body hostů: Kučera Martin 4:0, Stejskal Jan 1:2, Vojnar Jiří 2:1, Sychra Václav 3:0),
2. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - TJ Trojovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalhous Vlastimil 1:3, Petřík Tomáš 1:2, Vitvar Ondřej 1:2, Vojtěch Petr 2:2, body hostů: Michalec Roman 3:1, Tesner Tomáš 4:0, Malinský Martin 2:1, Kopecký Pavel 0:3), TJ Sokol Chrudim A - Orel jednota Vysoké Mýto B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šula Petr 0:3, Joska Vojtěch 2:1, Rubeš Michal 3:0, Hanousek Ondřej 3:1, body hostů: Sychra Václav 1:3, Herel Miroslav 0:3, Kučera Martin 1:2, Vojnar Jiří 3:0), KST Linea Chrudim B - TTC Skuteč B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandlík Miroslav 2:0, Netolický Jan 2:0, Chlebeček Marek 2:0, Polach Miroslav 2:0, body hostů: Doležal Marek 0:2, Holas Pavel 0:2, Hubený Zdeněk 0:2, Pacetti Lukáš 0:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Borová-Korouhev B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulík Jiří 0:4, Zikmunda Zdeněk 2:2, Stehlík Milan 1:3, Bureš Jaroslav 3:1, body hostů: Viesner Vojtěch 3:1, Langr Lukáš 4:0, Dušek Rostislav 1:3, Štrofová Tereza 2:2), TJ Trojovice B - TTC Hlinsko B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neufinger Petr 3:1, Mattuš Milan ml. 1:3, Pavlík Stanislav 3:1, Neufinger Ivo 2:2, body hostů: Rybenský Dušan 4:0, Bříza Martin 1:3, Smékal Petr 2:2, Škarvada Vladimír 0:4),
3. kolo:
TJ Loko Pardubice B - TJ Trojovice A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimůnek Michal 1:2, Ecler Michal 0:2, Mudruňka Karel 1:1, WO 1:4, body hostů: Michalec Roman 2:0, Tesner Tomáš 2:0, Malinský Martin 1:1, Kopecký Pavel 0:1, WO 4:1), TJ Sokol Chrudim A - TTC Skuteč B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hübner Lukáš 0:4, Joska Vojtěch 4:0, Foltýn Lukáš 3:0, Dus Dalibor 2:2, body hostů: Doležal Marek 2:2, Holas Pavel 2:2, Hubený Zdeněk 1:3, Pacetti Lukáš 1:2), KST Linea Chrudim B - Orel jednota Vysoké Mýto B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandlík Miroslav 1:3, Netolický Jan 1:3, Chlebeček Marek 3:1, Polach Miroslav 3:1, body hostů: Kučera Martin 2:2, Vojnar Jiří 4:0, Stejskal Jan 0:4, Sychra Václav 2:2), TJ Sokol Chrudim B - TTC Hlinsko B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmunda Zdeněk 2:0, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 2:0, Stehlík Milan 1:1, WO 3:0, body hostů: Bříza Martin 2:1, Smékal Petr 1:2, Škarvada Vladimír 0:3, WO 0:3), TJ Trojovice B - TJ Sokol Borová-Korouhev B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neufinger Petr 0:2, Pavlík Stanislav 0:2, Mattuš Milan ml. 0:3, Neufinger Ivo 0:3, WO 4:0, body hostů: Langr Lukáš 4:0, Dušek Rostislav 3:0, Štrofová Tereza 3:0, WO 0:4),
4. kolo:
TJ Trojovice A - TJ Sokol Borová-Korouhev B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michalec Roman 1:2, Kopecký Pavel 0:3, Malinský Martin 2:1, Tesner Tomáš 1:2, body hostů: Stránský Matěj 3:0, Langr Lukáš 2:1, Štrof Jaroslav 1:2, Štrofová Tereza 0:1, Dušek Rostislav 2:0), Orel jednota Vysoké Mýto B - TJ Sokol Chrudim B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herel Miroslav 0:3, Šimek Libor 0:3, Sychra Václav 1:2, Kučera Martin 2:1, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Zikmunda Zdeněk 2:1, Rulík Jiří 1:2, Stehlík Milan 3:0), TTC Skuteč B - TJ Trojovice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Michal 2:2, Krupka Jan 1:2, Novák Vojtěch 0:3, Bezdíček Bohumil 3:1, body hostů: Neufinger Petr 4:0, Neufinger Ivo 3:1, Kopecký Pavel st. 1:2, Pavlík Stanislav 0:3), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Isach Robert 3:1, Petřík Tomáš 2:1, Vitvar Ondřej 2:1, Vojtěch Petr 2:2, body hostů: Hanousek Ondřej 4:0, Joska Vojtěch 1:3, Šula Petr 0:3, Sedláčková Tereza 0:3), TJ Loko Pardubice B - KST Linea Chrudim B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mudruňka Karel 1:1, Ecler Michal 2:0, Špaňůr Josef 3:0, Kadleček Radomír 3:0, body hostů: Netolický Jan 0:2, Polach Miroslav 0:3, Michek Jakub 0:2, Chlebeček Marek 1:1, Pilař Jaroslav 0:1),
5. kolo:
TJ Trojovice A - TTC Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Michalec Roman 1:0, Kopecký Pavel 2:0, Malinský Martin 2:0, Tesner Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Boháč Milan 0:2, Saifr Vladimír 0:2, Zíb Petr 0:2, WO 0:3), Orel jednota Vysoké Mýto B - TJ Trojovice B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herel Miroslav 1:0, Stejskal Jan 1:1, Sychra Václav 3:0, Kučera Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Neufinger Petr 1:2, Neufinger Ivo 0:3, Kopecký Pavel st. 0:2, WO 0:3), TTC Skuteč B - TJ Sokol Chrudim B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Michal 1:2, Krupka Jan 0:3, Novák Vojtěch 0:3, Bezdíček Bohumil 2:1, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Zikmunda Zdeněk 3:0, Rulík Jiří 2:1, Stehlík Milan 1:2), TJ Tesla Pardubice C - KST Linea Chrudim B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalhous Vlastimil 2:1, Petřík Tomáš 0:3, Vitvar Ondřej 0:3, Vojtěch Petr 1:2, body hostů: Michek Jakub 2:1, Netolický Jan 2:1, Chlebeček Marek 2:1, Polach Miroslav 3:0), TJ Loko Pardubice B - TJ Sokol Chrudim A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ecler Michal 1:3, Licek Radim 2:2, Špaňůr Josef 1:3, Pytlík Jiří 3:1, body hostů: Hanousek Ondřej 4:0, Joska Vojtěch 3:1, Šula Petr 0:4, Sedláčková Tereza 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Chrudim A - TJ Trojovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláčková Tereza 1:2, Rubeš Michal 3:1, Šula Petr 1:2, Hanousek Ondřej 4:0, Foltýn Lukáš 0:1, body hostů: Michalec Roman 2:2, Tesner Tomáš 3:1, Malinský Martin 1:3, Kopecký Pavel 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TJ Tesla Pardubice C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Vladimír 1:2, Bureš Jaroslav 2:1, Zikmunda Zdeněk 1:2, Rulík Jiří 1:3, body hostů: Petřík Tomáš 2:2, Zoubek David 2:1, Loudil Jan 1:2, Kudýn Vladimír 3:0), TJ Trojovice B - TJ Loko Pardubice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neufinger Petr 2:1, Pavlík Stanislav 0:3, Mattuš Milan ml. 0:3, Neufinger Ivo 2:1, WO 5:0, body hostů: Kolář Michal 2:2, Ecler Michal 4:0, Špaňůr Josef 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Borová-Korouhev B - Orel jednota Vysoké Mýto B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Rostislav 3:1, Štrofová Tereza 1:1, Viesner Vojtěch 3:0, Langr Lukáš 1:3, Dušek Jakub 1:1, body hostů: Synek Martin 2:2, Kučera Martin 1:3, Sychra Václav 0:4, Vojnar Jiří 3:0), TTC Hlinsko B - TTC Skuteč B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Radek 2:2, Škarvada Vladimír 0:3, Smékal Petr 1:2, Bříza Martin 3:1, body hostů: Beránek Michal 2:2, Zelinka Robert 2:2, Vanžura Jakub 3:0, Novák Vojtěch 1:2),
7. kolo:
KST Linea Chrudim B - TJ Trojovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Jan 0:2, Mandlík Miroslav 0:2, Michek Jakub 1:2, Chlebeček Marek 1:2, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 3:0, Malinský Martin 1:1, Kopecký Pavel 1:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Loko Pardubice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Vladimír 1:2, Bureš Jaroslav 2:1, Zikmunda Zdeněk 1:2, Rulík Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Kolář Michal 2:2, Ecler Michal 4:0, Špaňůr Josef 2:2, WO 0:5), TJ Trojovice B - TJ Tesla Pardubice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neufinger Petr 2:2, Pavlík Stanislav 1:3, Mattuš Milan ml. 0:3, Neufinger Ivo 3:1, body hostů: Zoubek David 3:1, Petřík Tomáš 3:1, Loudil Jan 2:2, Kudýn Vladimír 1:2), TJ Sokol Borová-Korouhev B - TTC Skuteč B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrofová Tereza 2:0, Dušek Jakub 1:1, Viesner Vojtěch 3:0, Dušek Rostislav 3:0, body hostů: Beránek Michal 0:3, Zelinka Robert 1:2, Bezdíček Bohumil 0:2, Novák Vojtěch 0:2), TTC Hlinsko B - Orel jednota Vysoké Mýto B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 2:2, Škarvada Vladimír 0:4, Smékal Petr 1:3, Bříza Martin 4:0, body hostů: Synek Martin 1:3, Kučera Martin 3:1, Sychra Václav 2:2, Vojnar Jiří 3:1),
8. kolo:
TJ Trojovice A - Orel jednota Vysoké Mýto B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 3:0, Kopecký Pavel 1:1, Malinský Martin 2:1, Tesner Tomáš 2:1, body hostů: Novák Jan 0:3, Vojnar Jiří 3:0, Sychra Václav 0:3, Kučera Martin 0:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Borová-Korouhev B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudýn Vladimír 1:2, Petřík Tomáš 0:3, Isach Robert 1:2, Zoubek David 2:1, body hostů: Stránský Matěj 2:0, Langr Lukáš 2:1, Viesner Vojtěch 2:1, Dušek Rostislav 2:1, Dušek Jakub 0:1), TJ Loko Pardubice B - TTC Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ecler Michal 1:0, Kadleček Radomír 2:0, Licek Radim 2:0, Pytlík Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Zíb Petr 0:2, Saifr Vladimír 0:2, Boháč Milan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dus Dalibor 0:2, Hübner Lukáš 0:2, Foltýnová Laubová Žaneta 0:3, Komárek Adam 1:1, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Zikmunda Zdeněk 2:0, Rohlík Jan ml. 2:0, Krejčí Vladimír 1:1), KST Linea Chrudim B - TJ Trojovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlebeček Marek 3:0, Netolický Jan 2:1, Michek Jakub 1:2, Polach Miroslav 3:0, body hostů: Neufinger Petr 1:2, Neufinger Ivo 1:2, Pavlík Stanislav 1:2, Mattuš Milan ml. 0:3),
9. kolo:
TJ Trojovice A - TTC Skuteč B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 2:0, Kopecký Pavel 2:0, Malinský Martin 2:0, Tesner Tomáš 2:0, body hostů: Vanžura Jakub 0:2, Doležal Marek 0:2, Andrle David 0:2, Šťava Milan st. 0:2), TJ Tesla Pardubice C - TTC Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kudýn Vladimír 1:0, Zoubek David 2:0, Karcol Martin 2:0, Petřík Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Boháč Milan 0:2, Saifr Vladimír 0:2, Zíb Petr 0:2, WO 0:3), TJ Loko Pardubice B - TJ Sokol Borová-Korouhev B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ecler Michal 0:1, Kadleček Radomír 2:1, Licek Radim 0:3, Pytlík Jiří 3:1, Špaňůr Josef 0:3, body hostů: Stránský Matěj 3:1, Langr Lukáš 3:1, Viesner Vojtěch 2:1, Dušek Rostislav 1:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Trojovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 2:0, Joska Vojtěch 1:1, Foltýn Lukáš 2:1, Hanousek Ondřej 3:0, body hostů: Neufinger Petr 2:1, Neufinger Ivo 0:3, Pavlík Stanislav 0:2, Mattuš Milan ml. 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlebeček Marek 1:0, Netolický Jan 2:0, Michek Jakub 2:1, Polach Miroslav 2:1, Pilař Jaroslav 1:0, body hostů: Bureš Jaroslav 1:2, Zikmunda Zdeněk 0:3, Stehlík Milan 1:1, Steklý Tibor 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Chrudim B - TJ Trojovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Jaroslav 1:1, Zikmunda Zdeněk 0:2, Steklý Tibor 0:3, Stehlík Milan 1:2, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 3:0, Malinský Martin 2:0, Kopecký Pavel 0:2), TJ Sokol Borová-Korouhev B - TJ Sokol Chrudim A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušek Rostislav 1:1, Langr Lukáš 2:0, Viesner Vojtěch 3:0, Stránský Matěj 2:0, body hostů: Hanousek Ondřej 1:2, Rubeš Michal 0:2, Foltýn Lukáš 0:2, Sedláčková Tereza 0:2), TTC Hlinsko B - KST Linea Chrudim B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Radek 0:2, Škarvada Vladimír 0:2, Černý Stanislav 0:3, Bříza Martin 1:1, body hostů: Polach Miroslav 3:0, Chlebeček Marek 2:0, Michek Jakub 2:0, Pilař Jaroslav 1:1), Orel jednota Vysoké Mýto B - TJ Tesla Pardubice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herel Miroslav 0:4, Vojnar Jiří 4:0, Synek Martin 2:2, Sychra Václav 3:1, body hostů: Zoubek David 3:1, Petřík Tomáš 2:2, Vitvar Ondřej 1:3, Vojtěch Petr 1:3), TTC Skuteč B - TJ Loko Pardubice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupka Jan 2:2, Zelinka Robert 2:2, Netolický Lukáš ml. 3:1, Beránek Michal 1:3, body hostů: Kadleček Radomír 4:0, Špaňůr Josef 1:3, Licek Radim 2:2, Václavek Michal 1:3),
11. kolo:
TJ Trojovice B - TJ Trojovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neufinger Petr 2:1, Pavlík Stanislav 0:3, Mattuš Milan st. 0:3, Neufinger Ivo 2:1, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 3:0, Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel 1:2), TJ Sokol Borová-Korouhev B - KST Linea Chrudim B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viesner Vojtěch 2:0, Dušek Rostislav 2:0, Stránský Matěj 3:0, Langr Lukáš 1:0, Dušek Jakub 0:1, body hostů: Polach Miroslav 0:3, Chlebeček Marek 0:2, Michek Jakub 1:1, Pilař Jaroslav 0:2), TTC Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Saifr Vladimír 0:2, Zíb Petr 0:2, Boháč Milan 0:2, WO 0:3, body hostů: Sedláčková Tereza 2:0, Hanousek Ondřej 1:0, Foltýn Lukáš 2:0, Rubeš Michal 1:0, WO 3:0), Orel jednota Vysoké Mýto B - TJ Loko Pardubice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jan 0:4, Vojnar Jiří 3:1, Synek Martin 2:2, Sychra Václav 3:1, body hostů: Kadleček Radomír 4:0, Špaňůr Josef 1:3, Licek Radim 1:3, Václavek Michal 2:2), TTC Skuteč B - TJ Tesla Pardubice C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupka Jan 1:2, Beránek Michal 1:2, Netolický Lukáš ml. 1:2, Zelinka Robert 2:2, body hostů: Zoubek David 4:0, Petřík Tomáš 2:1, Vitvar Ondřej 0:3, Vojtěch Petr 2:1),
12. kolo:
TJ Loko Pardubice B - TJ Tesla Pardubice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadleček Radomír 2:0, Václavek Michal 1:1, Špaňůr Josef 2:1, Pytlík Jiří 3:0, body hostů: Zoubek David 2:1, Isach Robert 0:3, Petřík Tomáš 0:2, Vojtěch Petr 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlebeček Marek 1:3, Michek Jakub 1:2, Říha Zbyněk 0:3, Polach Miroslav 4:0, body hostů: Hanousek Ondřej 3:1, Sedláčková Tereza 3:1, Joska Vojtěch 2:1, Šula Petr 0:3), TJ Trojovice B - TJ Sokol Chrudim B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neufinger Petr 2:2, Pavlík Stanislav 1:3, Mattuš Milan ml. 0:3, Neufinger Ivo 2:2, body hostů: Rulík Jiří 4:0, Bureš Jaroslav 4:0, Zikmunda Zdeněk 2:2, Hort Miloš 0:2, Krejčí Vladimír 0:1), TJ Sokol Borová-Korouhev B - TTC Hlinsko B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Langr Lukáš 2:1, Stránský Matěj 3:0, Viesner Vojtěch 4:0, WO 0:4, body hostů: Černý Radek 1:2, Škarvada Vladimír 0:2, Černý Stanislav 0:2, Bříza Martin 0:3, WO 4:0), Orel jednota Vysoké Mýto B - TTC Skuteč B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojnar Jiří 2:0, Kučera Martin 2:0, Synek Martin 3:0, Sychra Václav 2:0, body hostů: Zelinka Robert 0:3, Bezdíček Bohumil 0:2, Netolický Lukáš ml. 0:2, Novák Vojtěch 0:2),
13. kolo:
TJ Trojovice A - TJ Tesla Pardubice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalec Roman 3:1, Kopecký Pavel 0:3, Malinský Martin 0:3, Tesner Tomáš 2:2, body hostů: Zoubek David 3:1, Isach Robert 4:0, Petřík Tomáš 1:2, Vojtěch Petr 1:2), Orel jednota Vysoké Mýto B - TJ Sokol Chrudim A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Synek Martin 2:2, Herel Miroslav 3:1, Sychra Václav 1:2, Kučera Martin 2:2, body hostů: Hanousek Ondřej 4:0, Sedláčková Tereza 3:1, Hübner Lukáš 0:4, Foltýnová Laubová Žaneta 0:3), TTC Skuteč B - KST Linea Chrudim B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vanžura Jakub 0:2, Andrle David 0:2, Šťava Milan st. 0:3, Hubený Zdeněk 0:2, body hostů: Polach Miroslav 3:0, Netolický Jan 2:0, Chlebeček Marek 2:0, Michek Jakub 2:0), TJ Sokol Borová-Korouhev B - TJ Sokol Chrudim B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrofová Tereza 1:3, Štrof Jaroslav 2:2, Dušek Jakub 3:1, Dušek Rostislav 3:1, body hostů: Hladík Miroslav 1:3, Tajovský Václav 3:1, Krejčí Vladimír 1:3, Hort Miloš 2:2), TTC Hlinsko B - TJ Trojovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Stanislav 2:1, Smékal Petr 1:2, Černý Radek 2:1, Bříza Martin 3:0, body hostů: Neufinger Petr 3:0, Neufinger Ivo 1:2, Kopecký Pavel st. 0:3, Mattuš Milan ml. 0:3),
14. kolo:
TJ Trojovice A - TJ Loko Pardubice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesner Tomáš 0:2, Jelínek Tomáš 0:2, Kopecký Pavel 0:3, Malinský Martin 1:1, body hostů: Pytlík Jiří 3:0, Licek Radim 2:0, Špaňůr Josef 1:1, Ecler Michal 2:0), TTC Skuteč B - TJ Sokol Chrudim A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vanžura Jakub 0:2, Andrle David 0:2, Šťava Milan st. 0:3, Hubený Zdeněk 0:2, body hostů: Hanousek Ondřej 3:0, Sedláčková Tereza 2:0, Joska Vojtěch 2:0, Foltýnová Laubová Žaneta 2:0), Orel jednota Vysoké Mýto B - KST Linea Chrudim B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Jan 0:3, Kučera Martin 0:2, Sychra Václav 0:3, Synek Martin 2:1, body hostů: Polach Miroslav 3:0, Netolický Jan 2:1, Chlebeček Marek 3:0, Michek Jakub 1:1), TTC Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Stanislav 2:2, Škarvada Vladimír 2:2, Černý Radek 2:2, Bříza Martin 2:2, body hostů: Tajovský Václav 2:2, Hort Miloš 2:2, Krejčí Vladimír 2:2, Hladík Miroslav 2:2), TJ Sokol Borová-Korouhev B - TJ Trojovice B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štrof Jaroslav 2:1, Langr Lukáš 3:0, Viesner Vojtěch 4:0, WO 0:4, body hostů: Neufinger Ivo 1:2, Kopecký Pavel st. 0:2, Mattuš Milan ml. 0:2, Neufinger Petr 0:3, WO 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev B - TJ Trojovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viesner Vojtěch 2:0, Dušek Jakub 2:0, Langr Lukáš 2:1, Dušek Rostislav 3:0, body hostů: Michalec Roman 0:3, Tesner Tomáš 0:3, Malinský Martin 1:1, Kopecký Pavel 0:2), TJ Sokol Chrudim B - Orel jednota Vysoké Mýto B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Jaroslav 4:0, Rulík Jiří 1:2, Hladík Miroslav 1:2, Zikmunda Zdeněk 1:2, Stehlík Milan 1:0, body hostů: Kučera Martin 2:2, Herel Miroslav 2:2, Stejskal Jan 2:1, Synek Martin 0:3), TJ Trojovice B - TTC Skuteč B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neufinger Petr 3:0, Kopecký Pavel st. 1:1, Pavlík Stanislav 2:1, Neufinger Ivo 2:1, body hostů: Bezdíček Bohumil 1:2, Zelinka Robert 2:1, Novák Vojtěch 0:3, Krupka Jan 0:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Tesla Pardubice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foltýnová Laubová Žaneta 0:4, Šula Petr 0:3, Foltýn Lukáš 1:2, Hanousek Ondřej 4:0, body hostů: Kalhous Vlastimil 2:2, Petřík Tomáš 3:1, Zoubek David 2:1, Vojtěch Petr 2:1), KST Linea Chrudim B - TJ Loko Pardubice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolický Jan 1:3, Michek Jakub 2:2, Chlebeček Marek 1:3, Polach Miroslav 3:1, body hostů: Pytlík Jiří 2:2, Kadleček Radomír 2:2, Špaňůr Josef 1:3, Ecler Michal 4:0),
16. kolo:
TTC Hlinsko B - TJ Trojovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Saifr Vladimír 0:2, Zíb Petr 0:2, Boháč Milan 0:2, WO 0:3, body hostů: Tesner Tomáš 2:0, Malinský Martin 2:0, Kopecký Pavel 1:0, Michalec Roman 1:0, WO 3:0), TJ Trojovice B - Orel jednota Vysoké Mýto B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neufinger Petr 4:0, Pavlík Stanislav 0:4, Mattuš Milan ml. 1:3, Neufinger Ivo 3:1, body hostů: Kučera Martin 3:1, Herel Miroslav 1:3, Stejskal Jan 2:2, Synek Martin 2:2), TJ Sokol Chrudim B - TTC Skuteč B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Jaroslav 2:0, Rulík Jiří 2:0, Hladík Miroslav 1:2, Stehlík Milan 3:0, body hostů: Zelinka Robert 0:3, Bezdíček Bohumil 1:2, Novák Vojtěch 1:1, Krupka Jan 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Jan 1:3, Michek Jakub 2:2, Chlebeček Marek 2:2, Polach Miroslav 3:1, body hostů: Zoubek David 4:0, Petřík Tomáš 2:2, Kalhous Vlastimil 0:4, Vojtěch Petr 2:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Loko Pardubice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Lukáš 2:2, Sedláčková Tereza 0:3, Šula Petr 0:3, Hanousek Ondřej 4:0, body hostů: Pytlík Jiří 3:1, Kadleček Radomír 3:1, Licek Radim 1:2, Ecler Michal 0:1, Špaňůr Josef 1:1),
17. kolo:
TJ Trojovice A - TJ Sokol Chrudim A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 2:0, Kopecký Pavel 1:1, Malinský Martin 2:1, Tesner Tomáš 3:0, body hostů: Dus Dalibor 0:3, Michek Tomáš 1:2, Joska Vojtěch 1:1, Foltýn Lukáš 0:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubek David 3:1, Isach Robert 3:1, Petřík Tomáš 2:1, Vojtěch Petr 1:3, body hostů: Bureš Jaroslav 2:2, Rulík Jiří 2:2, Zikmunda Zdeněk 0:4, Stehlík Milan 2:1), TJ Loko Pardubice B - TJ Trojovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 2:1, Ecler Michal 2:1, Špaňůr Josef 2:1, Kadleček Radomír 3:0, body hostů: Neufinger Petr 2:1, Neufinger Ivo 1:2, Pavlík Stanislav 0:3, Mattuš Milan ml. 0:3), Orel jednota Vysoké Mýto B - TJ Sokol Borová-Korouhev B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojnar Jiří 4:0, Synek Martin 2:2, Sychra Václav 0:4, Kučera Martin 2:2, body hostů: Langr Lukáš 2:2, Dušek Rostislav 3:1, Dušek Jakub 2:2, Štrof Jaroslav 1:3), TTC Skuteč B - TTC Hlinsko B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Bohumil 2:2, Netolický Lukáš ml. 0:4, Beránek Michal 1:2, Zelinka Robert 3:1, body hostů: Bříza Martin 3:1, Černý Radek 3:1, Smékal Petr 1:3, Černý Stanislav 2:1),
18. kolo:
TJ Trojovice A - KST Linea Chrudim B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalec Roman 2:1, Kopecký Pavel 0:3, Malinský Martin 0:3, Tesner Tomáš 1:2, body hostů: Netolický Jan 2:1, Chlebeček Marek 3:0, Polach Miroslav 3:0, Michek Jakub 1:2), TJ Loko Pardubice B - TJ Sokol Chrudim B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 0:3, Ecler Michal 3:0, Špaňůr Josef 2:1, Kadleček Radomír 4:0, body hostů: Bureš Jaroslav 1:3, Rulík Jiří 1:2, Zikmunda Zdeněk 1:2, Stehlík Milan 1:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Trojovice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubek David 2:0, Isach Robert 2:0, Petřík Tomáš 2:1, Vojtěch Petr 3:0, body hostů: Neufinger Petr 1:2, Neufinger Ivo 0:3, Pavlík Stanislav 0:2, Mattuš Milan ml. 0:2), TTC Skuteč B - TJ Sokol Borová-Korouhev B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezdíček Bohumil 0:2, Netolický Lukáš ml. 0:2, Novák Vojtěch 0:2, Zelinka Robert 0:2, body hostů: Langr Lukáš 2:0, Stránský Matěj 2:0, Dušek Rostislav 2:0, Dušek Jakub 2:0), Orel jednota Vysoké Mýto B - TTC Hlinsko B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojnar Jiří 3:0, Herel Miroslav 1:1, Sychra Václav 1:2, Kučera Martin 3:0, body hostů: Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 1:2, Smékal Petr 0:3, Škarvada Vladimír 0:2),
19. kolo:
Orel jednota Vysoké Mýto B - TJ Trojovice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Martin 4:0, Šimek Libor 2:1, Novák Jan 1:2, Stejskal Jan 3:1, body hostů: Michalec Roman 2:2, Tesner Tomáš 2:2, Malinský Martin 0:3, Kopecký Pavel 0:3), TJ Sokol Borová-Korouhev B - TJ Tesla Pardubice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langr Lukáš 3:0, Viesner Vojtěch 2:0, Stránský Matěj 3:0, Štrof Jaroslav 1:2, body hostů: Vitvar Ondřej 0:3, Petřík Tomáš 0:3, Zoubek David 1:1, Isach Robert 1:1), TTC Hlinsko B - TJ Loko Pardubice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Stanislav 1:2, Smékal Petr 1:2, Škarvada Vladimír 0:3, Bříza Martin 1:2, body hostů: Licek Radim 3:0, Kolář Michal 1:2, Špaňůr Josef 2:1, Ecler Michal 3:0), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Chrudim A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Vladimír 2:0, Bureš Jaroslav 2:0, Zikmunda Zdeněk 2:0, Rulík Jiří 2:0, body hostů: Dus Dalibor 0:2, Hübner Lukáš 0:2, Komárek Adam 0:2, Foltýnová Laubová Žaneta 0:2), TJ Trojovice B - KST Linea Chrudim B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neufinger Petr 1:3, Pavlík Stanislav 0:4, Kopecký Pavel st. 2:1, Neufinger Ivo 3:1, body hostů: Netolický Jan 3:1, Pilař Jaroslav 1:3, Michek Jakub 0:2, Chlebeček Marek 3:0, Polach Miroslav 2:0),
20. kolo:
TTC Skuteč B - TJ Trojovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Vojtěch 1:2, Andrle David 0:3, Krupka Jan 1:2, Netolický Lukáš ml. 2:1, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 3:0, Malinský Martin 0:3, Kopecký Pavel 2:1), TTC Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škarvada Vladimír 2:1, Černý Stanislav 2:1, Smékal Petr 2:1, Černý Radek 3:1, body hostů: Petřík Tomáš 0:4, Vitvar Ondřej 0:3, Isach Robert 2:1, Zoubek David 2:1), TJ Sokol Borová-Korouhev B - TJ Loko Pardubice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Jaroslav 2:0, Langr Lukáš 2:0, Stránský Matěj 2:0, Viesner Vojtěch 2:0, body hostů: Licek Radim 0:2, Kolář Michal 0:2, Špaňůr Josef 0:2, Ecler Michal 0:2), TJ Trojovice B - TJ Sokol Chrudim A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neufinger Petr 2:0, Kopecký Pavel st. 2:0, Pavlík Stanislav 2:1, Neufinger Ivo 2:1, body hostů: Dus Dalibor 0:3, Hübner Lukáš 0:3, Hanousek Ondřej 2:0, Foltýn Lukáš 0:2), TJ Sokol Chrudim B - KST Linea Chrudim B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steklý Tibor 2:2, Hladík Miroslav 1:3, Rulík Jiří 3:1, Bureš Jaroslav 2:2, body hostů: Polach Miroslav 3:1, Netolický Jan 0:2, Chlebeček Marek 3:1, Michek Jakub 1:3, Pilař Jaroslav 1:1),
21. kolo:
TJ Trojovice A - TJ Sokol Chrudim B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michalec Roman 4:0, Kopecký Pavel 0:4, Malinský Martin 2:2, Tesner Tomáš 2:2, body hostů: Bureš Jaroslav 2:2, Rulík Jiří 2:2, Krejčí Vladimír 1:3, Hladík Miroslav 3:1), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Borová-Korouhev B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hübner Lukáš 0:2, Komárek Adam 0:2, Foltýn Lukáš 0:2, Dus Dalibor 0:2, body hostů: Viesner Vojtěch 2:0, Stránský Matěj 2:0, Langr Lukáš 2:0, Dušek Rostislav 2:0), KST Linea Chrudim B - TTC Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Jaroslav 2:0, Michek Jakub 2:0, Chlebeček Marek 2:0, Netolický Jan 2:0, body hostů: Černý Stanislav 0:2, Zíb Petr 0:2, Saifr Vladimír 0:2, Boháč Milan 0:2), TJ Tesla Pardubice C - Orel jednota Vysoké Mýto B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miřejovský Jan 1:2, Petřík Tomáš 1:1, Zoubek David 3:0, Vojtěch Petr 3:0, body hostů: Kučera Martin 2:1, Šimek Libor 0:3, Synek Martin 0:3, Sychra Václav 1:1), TJ Loko Pardubice B - TTC Skuteč B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavek Michal 2:0, Ecler Michal 1:1, Licek Radim 3:0, Kadleček Radomír 2:0, body hostů: Krupka Jan 0:3, Novák Vojtěch 1:1, Andrle David 0:2, Pacetti Lukáš 0:2),
22. kolo:
TJ Trojovice A - TJ Trojovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesner Tomáš 4:0, Jelínek Tomáš 1:3, Malinský Martin 2:2, Kopecký Pavel 3:1, body hostů: Neufinger Petr 1:3, Neufinger Ivo 3:1, Pavlík Stanislav 2:2, Mattuš Milan ml. 0:4), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Borová-Korouhev B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Jaroslav 0:2, Michek Jakub 0:2, Chlebeček Marek 0:2, Netolický Jan 0:2, WO 0:1, body hostů: Stránský Matěj 2:0, Langr Lukáš 2:0, Viesner Vojtěch 2:0, Dušek Rostislav 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Chrudim A - TTC Hlinsko B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hübner Lukáš 1:0, Komárek Adam 2:0, Foltýn Lukáš 3:0, Dus Dalibor 1:0, WO 3:0, body hostů: Zíb Petr 0:3, Saifr Vladimír 0:2, Boháč Milan 0:2, WO 0:3), TJ Loko Pardubice B - Orel jednota Vysoké Mýto B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavek Michal 1:2, Ecler Michal 2:1, Licek Radim 2:1, Kadleček Radomír 3:1, body hostů: Kučera Martin 3:1, Šimek Libor 0:3, Synek Martin 2:1, Sychra Václav 0:3), TJ Tesla Pardubice C - TTC Skuteč B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miřejovský Jan 2:0, Petřík Tomáš 1:1, Zoubek David 3:0, Vojtěch Petr 2:0, body hostů: Novák Vojtěch 1:2, Krupka Jan 0:2, Andrle David 0:2, Pacetti Lukáš 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy