Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž B
1. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Roman 2:1, Jančar Oliver 3:0, Kleiner Marek 2:1, Vybíral Jakub 1:2, body hostů: Bartošík Lubomír 1:2, Plch Miroslav 2:1, Krátký Ondřej 1:2, Štarman Karel 0:3), KST SK US Steinerová Choceň A - TJ Sokol Sudslava A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Absolon Martin 1:2, Flídr Adam 1:2, Příhoda Tomáš 0:1, Kršiak Tomáš 2:1, Mikulecký Jan 0:2, WO 0:1, body hostů: Syrový Vojtěch 3:0, Dostálek Jaroslav 3:0, Syrový Karel 2:1, Valach Přemysl 0:3, WO 1:0), TJ Jiskra Litomyšl A - TTC Ústí nad Orlicí C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Lucie 1:3, Valdhans Rudolf 1:3, Flodr Tomáš 1:2, Šesták Radek 3:1, body hostů: Svojanovská Jana 3:1, Kantorek Jiří 2:2, Lamač Martin 2:2, Jedlička Richard 2:1), TJ Sokol Borová-Korouhev C - TJ Spartak Polička A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Stanislav 0:2, Roušar Michal 0:2, Roušar Martin 0:3, Malý Jiří 1:2, body hostů: Ševčík Leoš 3:0, Češka Roman 3:0, Baláš Josef 1:1, Trnka Jakub 2:0), TJ Sokol Žamberk A - Orel Orlice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Puchmeltr Michal 3:1, Brökl Jan ml. 1:2, Sourada Milan 2:1, Schreiber Michal 2:2, body hostů: Adamec Václav 4:0, Hubálek Zdeněk 2:2, Adamec Miroslav ml. 0:3, Adamec Karel st. 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Česká Třebová A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Ladislav 3:0, Doležal Tomáš 2:1, Krupa Michal 1:2, Novák Aleš 4:0, body hostů: Wávra Petr 1:3, Wávra Pavel 2:1, Rybka Martin 0:3, Steinmetz Roman 0:3),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Lanškroun B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Ladislav 1:2, Doležal Tomáš 3:0, Novák Aleš 3:0, Hrdina Lukáš 1:2, body hostů: Kristek Patrik 1:2, Jančar Oliver 0:3, Kleiner Marek 1:2, Vybíral Jakub 2:1), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Steinmetz Roman 1:2, Doubrava Milan 2:1, Wávra Petr 2:1, WO 0:5, body hostů: Charous Jan 1:2, Bartošík Lubomír 1:1, Krátký Ondřej 2:0, Štarman Karel 0:2, WO 5:0), KST SK US Steinerová Choceň A - TJ Sokol Žamberk A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Václav 0:2, Mikulecký Jan 1:1, Flídr Adam 0:3, Absolon Martin 1:2, body hostů: Puchmeltr Michal 3:0, Schreiber Michal 2:1, Sourada Milan 2:0, Richtr Michal 1:1), TJ Sokol Sudslava A - Orel Orlice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Jaroslav 3:1, Syrový Karel 1:3, Valach Přemysl 1:3, Syrový Vojtěch 4:0, body hostů: Adamec Václav 2:2, Hubálek Zdeněk 2:2, Kolomý Tomáš 1:3, Adamec Miroslav ml. 2:2), TJ Sokol Borová-Korouhev C - TJ Jiskra Litomyšl A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Stanislav 0:2, Roušar Michal 1:1, Schwedler Josef 0:3, Roušar Martin 0:2, body hostů: Dostál Jiří 3:0, Svatoš Petr 1:1, Šesták Radek 2:0, Flodr Tomáš 2:0), TJ Spartak Polička A - TTC Ústí nad Orlicí C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Češka Roman 1:2, Trnka Jakub 1:2, Ulrich Ondřej 1:2, Ševčík Leoš 1:2, body hostů: Svojanovská Jana 1:2, Kantorek Jiří 3:0, Jedlička Richard 3:0, Svojanovský Jakub 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Lanškroun B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Steinmetz Roman 2:2, Doubrava Milan 4:0, Wávra Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Kleiner Marek 1:2, Jančar Oliver 0:3, Vybíral Jakub 2:1, Kristek Patrik 0:3, WO 5:0), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Michal 2:1, Hrdina Lukáš 2:1, Novák Aleš 2:1, Doležal Tomáš 3:0, body hostů: Charous Jan 1:2, Bartošík Lubomír 1:2, Krátký Ondřej 1:2, Štarman Karel 0:3), KST SK US Steinerová Choceň A - Orel Orlice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Tomáš 2:2, Šťastný Daniel 3:1, Flídr Adam 1:2, Mikulecký Jan 0:2, Beneš Václav 0:2, body hostů: Adamec Václav 3:1, Hubálek Zdeněk 1:3, Kolomý Tomáš 4:0, Adamec Miroslav ml. 1:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Žamberk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Karel 2:2, Valach Přemysl 1:3, Syrový Vojtěch 3:1, body hostů: Puchmeltr Michal 4:0, Schreiber Michal 1:3, Sourada Milan 3:1, Richtr Michal 0:4), TJ Spartak Polička A - TJ Jiskra Litomyšl A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Češka Roman 2:2, Trnka Jakub 4:0, Ulrich Ondřej 2:2, Ševčík Leoš 0:4, body hostů: Šesták Radek 3:1, Svatoš Petr 1:3, Flodr Tomáš 2:2, Dostál Jiří 2:2), TJ Sokol Borová-Korouhev C - TTC Ústí nad Orlicí C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Stanislav 1:1, Roušar František 0:2, Roušar Michal 0:3, Roušar Martin 0:2, body hostů: Svojanovská Jana 2:1, Kantorek Jiří 2:0, Jedlička Richard 2:0, Svojanovský Jakub 2:0),
4. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležal Tomáš 1:0, Hájek Ladislav 2:0, Novák Aleš 2:1, Krupa Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Roušar Martin 0:3, Trnka Stanislav 1:2, Roušar Michal 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Spartak Polička A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíva Roman 2:2, Doubrava Milan 1:2, Steinmetz Roman 2:1, Rybka Martin 0:4, body hostů: Ulrich Ondřej 3:1, Češka Roman 4:0, Baláš Josef 1:2, Trnka Jakub 1:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Jiskra Litomyšl A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Puchmeltr Michal 2:2, Brökl Jan ml. 0:4, Sourada Milan 1:2, Schreiber Michal 3:1, body hostů: Šesták Radek 3:1, Flodr Tomáš 3:1, Valdhans Rudolf 2:2, Syrová Lucie 1:2), Orel Orlice A - TTC Ústí nad Orlicí C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Adam 2:2, Hubálek Zdeněk 3:1, Doskočil Martin 0:4, Adamec Václav 4:0, body hostů: Hortlík Tomáš 2:2, Lamač Martin 1:3, Kantorek Jiří 2:2, Jedlička Richard 2:2), TJ Lanškroun B - KST SK US Steinerová Choceň A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Pavel 1:3, Vybíral Roman 2:2, Kleiner Marek 1:2, Vybíral Jakub 3:1, body hostů: Absolon Martin 2:2, Flídr Adam 1:3, Slavík Miroslav 3:1, Příhoda Tomáš 2:1), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TJ Sokol Sudslava A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Lubomír 2:1, Plch Miroslav 0:3, Krátký Ondřej 0:3, Charous Jan 2:2, body hostů: Syrový Vojtěch 4:0, Dostálek Jaroslav 2:1, Syrový Karel 1:2, Kovaříček Matěj 2:1),
5. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Spartak Polička A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Tomáš 3:0, Šeda Václav 1:1, Novák Aleš 3:0, Hájek Ladislav 2:1, body hostů: Ulrich Ondřej 0:3, Češka Roman 2:1, Baláš Josef 0:3, Trnka Jakub 0:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plíva Roman 2:0, Doubrava Milan 1:1, Steinmetz Roman 2:1, Rybka Martin 0:2, WO 4:0, body hostů: Trnka Stanislav 1:2, Roušar Martin 2:1, Roušar Michal 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Puchmeltr Michal 1:2, Brökl Jan ml. 0:3, Sourada Milan 2:1, Schreiber Michal 0:4, body hostů: Kantorek Jiří 3:1, Jedlička Richard 2:1, Svojanovský Jakub 2:1, Lamač Martin 3:0), Orel Orlice A - TJ Jiskra Litomyšl A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 1:3, Procházka Adam 1:3, Doskočil Martin 1:3, Adamec Václav 3:1, body hostů: Šesták Radek 4:0, Flodr Tomáš 2:2, Valdhans Rudolf 2:2, Syrová Lucie 2:2), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Sudslava A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Pavel 0:3, Vybíral Roman 0:3, Kleiner Marek 1:2, Vybíral Jakub 2:1, body hostů: Syrový Vojtěch 3:0, Dostálek Jaroslav 2:1, Syrový Karel 1:2, Kovaříček Matěj 3:0), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - KST SK US Steinerová Choceň A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 0:4, Krátký Ondřej 1:2, Plch Miroslav 1:2, Charous Jan 3:1, body hostů: Absolon Martin 3:1, Flídr Adam 1:3, Slavík Miroslav 2:1, Příhoda Tomáš 3:0),
6. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Václav 1:1, Flídr Adam 1:1, Absolon Martin 3:0, Mikulecký Jan 3:0, body hostů: Hájek Ladislav 2:1, Hrdina Lukáš 0:3, Vencl Filip 0:2, Krupa Michal 0:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Matěj 2:1, Dostálek Jaroslav 3:0, Syrový Karel 1:2, Syrový Vojtěch 3:0, body hostů: Plíva Roman 1:2, Doubrava Milan 1:2, Wávra Petr 0:3, Steinmetz Roman 1:2), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Lanškroun B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Lucie 4:0, Valdhans Rudolf 1:2, Svatoš Petr 0:3, Šesták Radek 3:1, body hostů: Kleiner Marek 2:2, Kristek Patrik 3:1, Vybíral Jakub 1:2, Jančar Oliver 0:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 2:0, Hortlík Tomáš 2:0, Lamač Martin 2:1, Kantorek Jiří 2:0, body hostů: Krátký Ondřej 0:3, Bartošík Lubomír 1:1, Beneš Jiří 0:2, Štarman Karel 0:2), TJ Sokol Borová-Korouhev C - TJ Sokol Žamberk A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Stanislav 1:2, Roušar Michal 1:2, Roušar Martin 2:1, Malý Jiří 1:3, body hostů: Puchmeltr Michal 4:0, Schreiber Michal 1:2, Brökl Jan ml. 0:3, Sourada Milan 3:0), TJ Spartak Polička A - Orel Orlice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Leoš 0:3, Baláš Josef 1:1, Trnka Jakub 1:2, Češka Roman 2:1, Kössler Pavel 0:1, body hostů: Adamec Václav 3:0, Hubálek Zdeněk 0:3, Kolomý Tomáš 3:0, Adamec Miroslav ml. 2:1),
7. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň A - TJ Sokol Česká Třebová A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Václav 2:2, Flídr Adam 3:1, Absolon Martin 4:0, Příhoda Tomáš 0:2, Mikulecký Jan 0:2, body hostů: Plíva Roman 3:1, Wávra Petr 2:2, Doubrava Milan 1:3, Steinmetz Roman 1:3), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovaříček Matěj 2:0, Dostálek Jaroslav 2:0, Syrový Karel 1:2, Syrový Vojtěch 3:0, body hostů: Hájek Ladislav 1:2, Hrdina Lukáš 1:2, Vencl Filip 0:2, Krupa Michal 0:2), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flodr Tomáš 3:1, Valdhans Rudolf 2:2, Svatoš Petr 2:2, Syrová Lucie 2:2, body hostů: Bartošík Lubomír 3:1, Krátký Ondřej 2:2, Beneš Jiří 1:3, Štarman Karel 1:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Lanškroun B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 2:0, Hortlík Tomáš 2:0, Lamač Martin 1:2, Kantorek Jiří 3:0, body hostů: Vybíral Jakub 1:2, Jančar Oliver 1:2, Kristek Patrik 0:2, Kleiner Marek 0:2), TJ Sokol Borová-Korouhev C - Orel Orlice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Stanislav 1:2, Roušar Michal 0:2, Roušar Martin 0:3, Malý Jiří 2:1, body hostů: Adamec Václav 3:0, Kolomý Tomáš 2:1, Adamec Miroslav ml. 2:1, Hubálek Zdeněk 1:1), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Žamberk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jakub 2:2, Baláš Josef 2:2, Ševčík Leoš 2:2, Češka Roman 2:2, body hostů: Puchmeltr Michal 4:0, Schreiber Michal 0:4, Brökl Jan ml. 1:3, Sourada Milan 3:1),
8. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Žamberk A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Michal 3:0, Doležal Tomáš 1:1, Novák Aleš 3:0, Hrdina Lukáš 2:1, body hostů: Puchmeltr Michal 0:3, Schreiber Michal 2:1, Brökl Jan ml. 0:3, Duben Josef 0:2), TJ Sokol Česká Třebová A - Orel Orlice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybka Martin 0:3, Doubrava Milan 0:3, Plíva Roman 3:0, WO 0:2, body hostů: Adamec Václav 2:0, Hubálek Zdeněk 2:1, Adamec Miroslav ml. 1:1, Procházka Adam 1:1, WO 2:0), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančar Oliver 3:0, Chládek Pavel 1:1, Kleiner Marek 3:0, Vybíral Jakub 3:0, body hostů: Trnka Stanislav 1:2, Roušar Martin 0:3, Roušar Michal 0:3, Schwedler Josef 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TJ Spartak Polička A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plch Miroslav 0:2, Bartošík Lubomír 0:2, Štarman Karel 0:2, Charous Jan 0:2, body hostů: Ulrich Ondřej 2:0, Češka Roman 2:0, Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0), KST SK US Steinerová Choceň A - TJ Jiskra Litomyšl A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flídr Adam 1:3, Příhoda Tomáš 1:2, Oliva Vladimír 1:2, Mikulecký Jan 1:3, body hostů: Šesták Radek 3:1, Flodr Tomáš 3:1, Svatoš Petr 1:2, Syrová Lucie 3:0), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 3:0, Syrový Karel 1:2, Valach Přemysl 0:3, Dostálek Jaroslav 4:0, body hostů: Hortlík Tomáš 2:2, Jedlička Richard 2:1, Lamač Martin 1:2, Doležalová Markéta 0:3),
9. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - Orel Orlice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupa Michal 3:1, Doležal Tomáš 1:2, Novák Aleš 3:0, Hrdina Lukáš 3:1, body hostů: Adamec Václav 1:3, Procházka Adam 1:3, Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Miroslav ml. 1:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Žamberk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubrava Milan 2:2, Wávra Pavel 1:3, Rybka Martin 2:2, Plíva Roman 3:1, body hostů: Puchmeltr Michal 4:0, Schreiber Michal 3:1, Brökl Jan ml. 1:3, Duben Josef 0:4), TJ Lanškroun B - TJ Spartak Polička A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančar Oliver 0:3, Vybíral Roman 0:2, Kleiner Marek 2:1, Vybíral Jakub 0:3, body hostů: Češka Roman 3:0, Ulrich Ondřej 2:1, Ševčík Leoš 2:1, Trnka Jakub 2:0), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 1:3, Bartošík Lubomír 4:0, Charous Jan 0:2, Plch Miroslav 4:0, Krátký Ondřej 0:1, body hostů: Trnka Stanislav 2:2, Roušar Martin 2:2, Roušar Michal 1:3, Schwedler Josef 1:2), KST SK US Steinerová Choceň A - TTC Ústí nad Orlicí C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flídr Adam 1:1, Příhoda Tomáš 0:2, Oliva Vladimír 0:3, Mikulecký Jan 0:2, WO 0:1, body hostů: Hortlík Tomáš 3:0, Jedlička Richard 2:0, Lamač Martin 2:0, Doležalová Markéta 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Sudslava A - TJ Jiskra Litomyšl A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Matěj 3:1, Syrový Vojtěch 4:0, Valach Přemysl 0:3, Dostálek Jaroslav 2:2, body hostů: Šesták Radek 3:1, Flodr Tomáš 1:3, Svatoš Petr 1:3, Syrová Lucie 1:2),
10. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Lucie 1:2, Flodr Tomáš 3:0, Svatoš Petr 1:2, Šesták Radek 3:1, body hostů: Doležal Tomáš 1:3, Hrdina Lukáš 0:3, Krupa Michal 2:1, Hájek Ladislav 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Česká Třebová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojanovská Jana 2:1, Hortlík Tomáš 1:2, Lamač Martin 2:1, Kantorek Jiří 4:0, body hostů: Plíva Roman 1:3, Wávra Petr 1:2, Rybka Martin 0:3, Geldner Josef 2:1), TJ Sokol Borová-Korouhev C - KST SK US Steinerová Choceň A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roušar Michal 0:3, Schwedler Josef 1:1, Roušar Martin 0:3, Malý Jiří 1:2, body hostů: Slavík Miroslav 3:0, Absolon Martin 2:1, Příhoda Tomáš 3:0, Trkal Jaroslav 1:1), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Sudslava A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 1:3, Baláš Josef 2:2, Trnka Jakub 2:2, Češka Roman 2:2, body hostů: Dostálek Jaroslav 3:1, Syrový Vojtěch 4:0, Syrový Karel 2:2, Valach Přemysl 0:4), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Žamberk A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Pavel 1:3, Jančar Oliver 1:3, Kleiner Marek 2:2, Kristek Patrik 4:0, body hostů: Puchmeltr Michal 3:1, Schreiber Michal 1:3, Brökl Jan ml. 1:3, Sourada Milan 3:1), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - Orel Orlice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrová Vlasta 0:2, Beneš Jiří 0:2, Štarman Karel 0:3, Krátký Ondřej 1:1, body hostů: Adamec Václav 3:0, Kolomý Tomáš 2:0, Hubálek Zdeněk 2:0, Adamec Miroslav ml. 1:1),
11. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Lucie 2:2, Flodr Tomáš 2:2, Svatoš Petr 0:3, Šesták Radek 4:0, body hostů: Plíva Roman 3:1, Doubrava Milan 3:1, Wávra Petr 1:1, Rybka Martin 0:3, Geldner Josef 0:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TTC Ústí nad Orlicí D 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 1:1, Hortlík Tomáš 0:2, Lamač Martin 2:1, Kantorek Jiří 2:1, WO 4:0, body hostů: Hájek Ladislav 3:1, Krupa Michal 2:1, Hrdina Lukáš 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Borová-Korouhev C - TJ Sokol Sudslava A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roušar Michal 0:3, Schwedler Josef 0:3, Roušar Martin 0:3, Malý Jiří 3:0, body hostů: Syrový Vojtěch 3:0, Dostálek Jaroslav 2:1, Syrový Karel 2:1, Valach Přemysl 2:1), TJ Spartak Polička A - KST SK US Steinerová Choceň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Leoš 2:2, Baláš Josef 2:2, Trnka Jakub 2:2, Češka Roman 2:2, body hostů: Slavík Miroslav 3:1, Příhoda Tomáš 3:1, Absolon Martin 2:2, Trkal Jaroslav 0:4), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TJ Sokol Žamberk A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrová Vlasta 0:3, Beneš Jiří 0:2, Štarman Karel 0:3, Krátký Ondřej 2:0, WO 1:0, body hostů: Puchmeltr Michal 3:0, Schreiber Michal 2:1, Brökl Jan ml. 2:1, Sourada Milan 1:0, WO 0:1), TJ Lanškroun B - Orel Orlice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Pavel 0:4, Jančar Oliver 0:3, Kleiner Marek 2:1, Kristek Patrik 3:1, body hostů: Adamec Václav 4:0, Kolomý Tomáš 2:2, Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Miroslav ml. 2:1),
12. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TJ Lanškroun B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 1:3, Bartošík Lubomír 3:1, Plch Miroslav 1:3, Krátký Ondřej 3:1, body hostů: Chládek Pavel 0:4, Jančar Oliver 2:2, Kleiner Marek 4:0, Vybíral Jakub 2:2), TJ Sokol Sudslava A - KST SK US Steinerová Choceň A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 3:0, Syrový Karel 1:2, Valach Přemysl 1:2, Dostálek Jaroslav 4:0, body hostů: Absolon Martin 2:2, Příhoda Tomáš 2:1, Beneš Václav 0:3, Oliva Vladimír 0:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Jiskra Litomyšl A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:2, Hortlík Tomáš 2:2, Lamač Martin 1:1, Kantorek Jiří 2:2, Svojanovský Jakub 2:0, body hostů: Šesták Radek 2:2, Syrová Lucie 0:4, Valdhans Rudolf 3:1, Dostál Jiří 2:2), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Borová-Korouhev C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baláš Josef 2:2, Ševčík Leoš 3:1, Kössler Pavel 0:4, Češka Roman 3:1, body hostů: Lorenc Milan 3:1, Malý Jiří 3:1, Trnka Stanislav 1:3, Roušar Martin 1:3), Orel Orlice A - TJ Sokol Žamberk A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 2:1, Adamec Miroslav ml. 0:3, Procházka Adam 3:0, Adamec Václav 4:0, body hostů: Puchmeltr Michal 2:2, Schreiber Michal 1:2, Brökl Jan ml. 0:3, Sourada Milan 1:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doubrava Milan 1:2, Steinmetz Roman 1:2, Wávra Pavel 0:3, Plíva Roman 3:1, body hostů: Novák Aleš 4:0, Krupa Michal 1:2, Hájek Ladislav 2:1, Hrdina Lukáš 1:2),
13. kolo:
TJ Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Václav 0:4, Jančar Oliver 3:0, Kleiner Marek 1:2, Vybíral Jakub 1:3, body hostů: Krupa Michal 3:1, Doležal Tomáš 2:2, Hájek Ladislav 3:0, Hrdina Lukáš 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 1:3, Bartošík Lubomír 3:1, Krátký Ondřej 1:2, Plch Miroslav 1:3, body hostů: Steinmetz Roman 3:1, Doubrava Milan 1:3, Plíva Roman 4:0, Wávra Petr 1:2), TJ Sokol Žamberk A - KST SK US Steinerová Choceň A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brökl Jan ml. 2:0, Duben Josef 1:1, Sourada Milan 3:0, Schreiber Michal 2:0, body hostů: Pohl Pavel ml. 0:3, Absolon Martin 1:1, Beneš Václav 0:2, Trkal Jaroslav 0:2), Orel Orlice A - TJ Sokol Sudslava A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Adam 2:2, Adamec Miroslav ml. 3:1, Beneš Jindřich 1:2, Adamec Václav 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Kovaříček Matěj 3:1, Valach Přemysl 0:4, Pavelka Dominik 0:3), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jiří 3:0, Valdhans Rudolf 0:2, Flodr Tomáš 3:0, Šesták Radek 3:0, body hostů: Malý Jiří 1:2, Trnka Stanislav 1:2, Schwedler Josef 0:3, Roušar Michal 0:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Spartak Polička A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Jakub 4:0, Hortlík Tomáš 1:3, Lamač Martin 0:3, Kantorek Jiří 3:1, body hostů: Ševčík Leoš 3:1, Baláš Josef 2:2, Trnka Jakub 1:3, Fendrych Jiří 1:2),
14. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Sokol Česká Třebová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Roman 1:2, Jančar Oliver 2:1, Kleiner Marek 3:0, Vybíral Jakub 3:1, body hostů: Steinmetz Roman 1:3, Plíva Roman 1:2, Doubrava Milan 0:2, Wávra Petr 2:1, Geldner Josef 0:1), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TTC Ústí nad Orlicí D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Jiří 0:2, Krátký Ondřej 0:2, Plch Miroslav 1:2, Bartošík Lubomír 1:2, body hostů: Krupa Michal 3:0, Doležal Tomáš 3:0, Hájek Ladislav 1:1, Hrdina Lukáš 1:1), Orel Orlice A - KST SK US Steinerová Choceň A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:0, Doskočil Martin 1:1, Beneš Jindřich 1:2, Adamec Václav 2:0, WO 4:0, body hostů: Absolon Martin 2:1, Flídr Adam 1:2, Mikulecký Jan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Sudslava A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Puchmeltr Michal 3:1, Brökl Jan ml. 2:2, Sourada Milan 1:2, Schreiber Michal 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 2:2, Kovaříček Matěj 4:0, Pavelka Dominik 0:4, Valach Přemysl 0:3), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Spartak Polička A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valdhans Rudolf 1:3, Dostál Jiří 2:2, Flodr Tomáš 2:2, Šesták Radek 3:1, body hostů: Ševčík Leoš 3:1, Trnka Jakub 3:1, Kössler Pavel 1:3, Fendrych Jiří 1:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Martin 2:1, Hortlík Tomáš 2:0, Doležalová Markéta 2:1, Kantorek Jiří 3:0, body hostů: Malý Jiří 2:1, Trnka Stanislav 0:3, Schwedler Josef 0:3, Roušar Michal 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev C - TTC Ústí nad Orlicí D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Stanislav 0:3, Roušar Michal 0:2, Schwedler Josef 0:3, Malý Jiří 2:1, body hostů: Doležal Tomáš 3:0, Novák Aleš 3:0, Hájek Ladislav 2:1, Hrdina Lukáš 1:1), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baláš Josef 3:1, Fendrych Jiří 1:3, Trnka Jakub 3:1, Ševčík Leoš 2:2, body hostů: Wávra Pavel 4:0, Doubrava Milan 0:4, Wávra Petr 2:2, Rybka Robert 1:3), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Sokol Žamberk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flodr Tomáš 1:3, Valdhans Rudolf 2:2, Svatoš Petr 1:3, Šesták Radek 4:0, body hostů: Puchmeltr Michal 2:2, Schreiber Michal 3:1, Brökl Jan ml. 2:2, Sourada Milan 1:3), TTC Ústí nad Orlicí C - Orel Orlice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 3:1, Hortlík Tomáš 2:1, Lamač Martin 1:2, Kantorek Jiří 3:1, body hostů: Adamec Václav 3:1, Procházka Adam 0:4, Hubálek Zdeněk 2:1, Doskočil Martin 0:3), KST SK US Steinerová Choceň A - TJ Lanškroun B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Miroslav 4:0, Příhoda Tomáš 2:2, Beneš Václav 1:3, Absolon Martin 0:2, Oliva Vladimír 0:2, body hostů: Kleiner Marek 2:2, Kristek Patrik 2:2, Vybíral Jakub 2:2, Jančar Oliver 3:1), TJ Sokol Sudslava A - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:0, Dostálek Jaroslav 1:1, Valach Přemysl 2:1, Kovaříček Matěj 3:0, body hostů: Krátký Ondřej 0:3, Bartošík Lubomír 1:2, Plch Miroslav 1:1, Beneš Jiří 0:2),
16. kolo:
TJ Spartak Polička A - TTC Ústí nad Orlicí D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláš Josef 2:2, Fendrych Jiří 0:4, Trnka Jakub 2:2, Ševčík Leoš 3:1, body hostů: Krupa Michal 2:2, Novák Aleš 3:1, Hájek Ladislav 2:2, Hrdina Lukáš 2:2), TJ Sokol Borová-Korouhev C - TJ Sokol Česká Třebová A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Stanislav 3:0, Roušar Michal 1:2, Schwedler Josef 1:2, Malý Jiří 3:1, body hostů: Wávra Petr 2:2, Steinmetz Roman 2:1, Doubrava Milan 1:2, Rybka Martin 0:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Žamberk A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 3:0, Hortlík Tomáš 2:0, Lamač Martin 1:2, Kantorek Jiří 3:0, body hostů: Puchmeltr Michal 1:2, Schreiber Michal 0:3, Brökl Jan ml. 1:2, Sourada Milan 0:2), TJ Jiskra Litomyšl A - Orel Orlice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flodr Tomáš 4:0, Valdhans Rudolf 1:2, Svatoš Petr 2:1, Šesták Radek 2:2, body hostů: Adamec Václav 3:1, Hubálek Zdeněk 2:2, Doskočil Martin 0:3, Adamec Karel st. 0:3), TJ Sokol Sudslava A - TJ Lanškroun B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 3:0, Valach Přemysl 0:2, Syrový Karel 2:1, Dostálek Jaroslav 3:0, body hostů: Kristek Patrik 2:1, Kleiner Marek 1:2, Vybíral Jakub 0:3, Jančar Oliver 0:2), KST SK US Steinerová Choceň A - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příhoda Tomáš 3:0, Oliva Vladimír 1:2, Beneš Václav 0:3, Slavík Miroslav 4:0, body hostů: Krátký Ondřej 2:2, Bartošík Lubomír 2:1, Plch Miroslav 1:2, Beneš Jiří 0:3),
17. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - KST SK US Steinerová Choceň A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Tomáš 3:1, Krupa Michal 1:2, Novák Aleš 2:1, Hájek Ladislav 3:1, body hostů: Absolon Martin 4:0, Beneš Václav 1:3, Trkal Jaroslav 0:3, Oliva Vladimír 0:3), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Sudslava A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Geldner Josef 0:4, Doubrava Milan 1:2, Steinmetz Roman 2:1, Wávra Petr 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 4:0, Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Karel 1:2, Valach Přemysl 1:2), TJ Lanškroun B - TJ Jiskra Litomyšl A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančar Oliver 4:0, Vybíral Jakub 1:2, Kleiner Marek 1:2, Kristek Patrik 3:1, body hostů: Šesták Radek 2:2, Flodr Tomáš 2:2, Valdhans Rudolf 1:2, Vohník Jakub 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TTC Ústí nad Orlicí C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 0:2, Bartošík Lubomír 0:2, Krátký Ondřej 0:3, Plch Miroslav 1:2, body hostů: Svojanovský Jakub 3:0, Kantorek Jiří 3:0, Jedlička Richard 1:1, Lamač Martin 2:0), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Puchmeltr Michal 2:0, Brökl Jan ml. 1:1, Sourada Milan 3:0, Schreiber Michal 2:0, body hostů: Malý Jiří 1:2, Trnka Stanislav 0:2, Schwedler Josef 0:2, Roušar Michal 0:2), Orel Orlice A - TJ Spartak Polička A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamec Václav 4:0, Adamec Miroslav ml. 1:3, Doskočil Martin 0:4, Hubálek Zdeněk 3:1, body hostů: Ševčík Leoš 1:3, Češka Roman 2:2, Baláš Josef 2:2, Trnka Jakub 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - KST SK US Steinerová Choceň A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Geldner Josef 2:2, Doubrava Milan 2:1, Steinmetz Roman 3:0, Wávra Petr 3:1, body hostů: Trkal Jaroslav 2:2, Beneš Václav 1:3, Absolon Martin 1:2, Oliva Vladimír 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Sudslava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Tomáš 1:3, Hájek Ladislav 2:2, Krupa Michal 2:2, Novák Aleš 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Jaroslav 3:1, Syrový Karel 1:3, Valach Přemysl 1:3), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TJ Jiskra Litomyšl A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 1:3, Krátký Ondřej 2:2, Bartošík Lubomír 3:1, Plch Miroslav 3:1, body hostů: Šesták Radek 3:1, Flodr Tomáš 2:2, Valdhans Rudolf 2:2, Vohník Jakub 0:4), TJ Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleiner Marek 3:1, Kristek Patrik 2:2, Vybíral Jakub 1:2, Jančar Oliver 0:4, body hostů: Svojanovský Jakub 1:3, Kantorek Jiří 4:0, Jedlička Richard 3:1, Lamač Martin 1:2), Orel Orlice A - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 4:0, Adamec Miroslav ml. 1:2, Doskočil Martin 1:2, Adamec Václav 3:1, body hostů: Malý Jiří 3:1, Trnka Stanislav 2:2, Schwedler Josef 0:3, Roušar Michal 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Spartak Polička A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Puchmeltr Michal 2:2, Brökl Jan ml. 0:4, Sourada Milan 2:1, Schreiber Michal 1:3, body hostů: Ševčík Leoš 4:0, Češka Roman 1:3, Baláš Josef 2:2, Trnka Jakub 3:0),
19. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Puchmeltr Michal 1:0, Brökl Jan ml. 1:1, Sourada Milan 2:1, Schreiber Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Hájek Ladislav 2:1, Krupa Michal 0:3, Hrdina Lukáš 0:2, WO 0:3), Orel Orlice A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 3:0, Adamec Miroslav ml. 0:3, Doskočil Martin 2:1, Adamec Václav 3:0, WO 1:0, body hostů: Steinmetz Roman 1:2, Wávra Petr 2:1, Doubrava Milan 0:3, Rybka Robert 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Borová-Korouhev C - TJ Lanškroun B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Stanislav 0:4, Roušar Michal 0:3, Schwedler Josef 1:2, Malý Jiří 4:0, body hostů: Kleiner Marek 2:2, Kristek Patrik 3:1, Jančar Oliver 2:1, Vybíral Jakub 2:1), TJ Spartak Polička A - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Češka Roman 3:0, Baláš Josef 3:0, Trnka Jakub 0:2, Ševčík Leoš 2:1, Fendrych Jiří 0:1, body hostů: Bartošík Lubomír 1:2, Plch Miroslav 1:2, Krátký Ondřej 1:2, Beneš Jiří 1:2), TJ Jiskra Litomyšl A - KST SK US Steinerová Choceň A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flodr Tomáš 2:1, Valdhans Rudolf 2:1, Syrová Lucie 2:1, Šesták Radek 3:0, body hostů: Pohl Pavel ml. 0:3, Absolon Martin 1:2, Příhoda Tomáš 1:2, Beneš Václav 1:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Sudslava A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Richard 1:3, Hortlík Tomáš 1:3, Lamač Martin 1:2, Kantorek Jiří 4:0, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Jaroslav 1:3, Kovaříček Matěj 3:1, Dostálek Martin 1:2),
20. kolo:
Orel Orlice A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 1:1, Adamec Miroslav ml. 1:1, Doskočil Martin 1:2, Adamec Václav 2:1, WO 4:0, body hostů: Hrdina Lukáš 0:4, Krupa Michal 3:0, Hájek Ladislav 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Puchmeltr Michal 2:1, Brökl Jan ml. 2:1, Sourada Milan 3:0, Schreiber Michal 1:2, body hostů: Wávra Petr 2:1, Doubrava Milan 1:2, Rybka Robert 0:3, Geldner Josef 1:2), TJ Spartak Polička A - TJ Lanškroun B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 1:2, Baláš Josef 2:1, Trnka Jakub 2:0, Češka Roman 3:1, Fendrych Jiří 0:1, body hostů: Kleiner Marek 3:1, Kristek Patrik 1:2, Jančar Oliver 0:3, Vybíral Jakub 1:2), TJ Sokol Borová-Korouhev C - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Stanislav 0:3, Roušar Michal 2:1, Schwedler Josef 2:1, Malý Jiří 4:0, body hostů: Beneš Jiří 1:3, Bartošík Lubomír 1:2, Krátký Ondřej 1:2, Plch Miroslav 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - KST SK US Steinerová Choceň A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Martin 2:0, Hortlík Tomáš 2:0, Jedlička Richard 3:0, Kantorek Jiří 2:0, body hostů: Pohl Pavel ml. 0:3, Absolon Martin 0:2, Příhoda Tomáš 0:2, Beneš Václav 0:2), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Sokol Sudslava A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flodr Tomáš 0:4, Valdhans Rudolf 1:3, Syrová Lucie 2:2, Šesták Radek 4:0, body hostů: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 2:2, Kovaříček Matěj 3:1, Dostálek Martin 2:2),
21. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Jiskra Litomyšl A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupa Michal 3:0, Hrdina Lukáš 1:2, Doležal Tomáš 0:3, Vencl Filip 0:2, Novák Aleš 0:1, body hostů: Šesták Radek 1:2, Flodr Tomáš 3:0, Valdhans Rudolf 2:1, Syrová Lucie 2:1), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Geldner Josef 0:3, Doubrava Milan 2:0, Steinmetz Roman 0:3, Wávra Petr 1:1, WO 0:1, body hostů: Svojanovský Jakub 2:1, Jedlička Richard 1:1, Svojanovská Jana 3:0, Lamač Martin 1:1, WO 1:0), KST SK US Steinerová Choceň A - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Václav 2:0, Pohl Pavel ml. 1:1, Příhoda Tomáš 3:0, Absolon Martin 2:0, body hostů: Malý Jiří 1:2, Roušar Michal 0:2, Schwedler Josef 0:2, Lorenc Milan 0:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Spartak Polička A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vojtěch 4:0, Dostálek Jaroslav 3:0, Valach Přemysl 1:2, Syrový Karel 2:2, body hostů: Češka Roman 1:3, Ševčík Leoš 1:3, Baláš Josef 1:2, Trnka Jakub 1:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Lanškroun B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Puchmeltr Michal 2:2, Brökl Jan ml. 1:2, Sourada Milan 2:1, Schreiber Michal 3:1, body hostů: Kleiner Marek 2:2, Vybíral Jakub 3:1, Jančar Oliver 1:2, Vybíral Roman 0:3), Orel Orlice A - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 2:0, Procházka Adam 1:1, Adamec Miroslav ml. 3:0, Adamec Václav 2:0, body hostů: Bartošík Lubomír 1:2, Plch Miroslav 0:2, Krátký Ondřej 0:2, Beneš Jiří 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Jiskra Litomyšl A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybka Martin 0:2, Geldner Josef 0:2, Doubrava Milan 1:2, Steinmetz Roman 0:2, body hostů: Šesták Radek 3:0, Flodr Tomáš 2:0, Valdhans Rudolf 1:1, Syrová Lucie 2:0), TTC Ústí nad Orlicí D - TTC Ústí nad Orlicí C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ladislav 2:1, Doležal Tomáš 3:0, Novák Aleš 2:1, Krupa Michal 2:2, body hostů: Svojanovský Jakub 0:4, Lamač Martin 2:1, Novák Vladimír 0:3, Hortlík Tomáš 2:1), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:0, Syrový Karel 1:1, Valach Přemysl 2:1, Dostálek Jaroslav 3:0, body hostů: Malý Jiří 1:2, Schwedler Josef 1:2, Roušar Michal 0:2, Lorenc Milan 0:2), KST SK US Steinerová Choceň A - TJ Spartak Polička A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Tomáš 2:2, Absolon Martin 2:2, Beneš Václav 2:2, Slavík Miroslav 2:2, body hostů: Češka Roman 2:2, Ševčík Leoš 2:2, Baláš Josef 2:2, Trnka Jakub 2:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brökl Jan ml. 2:1, Duben Josef 0:3, Sourada Milan 3:0, Schreiber Michal 3:1, body hostů: Plch Miroslav 1:3, Beneš Jiří 2:1, Krátký Ondřej 0:3, Bartošík Lubomír 2:1), Orel Orlice A - TJ Lanškroun B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 3:0, Procházka Adam 2:1, Adamec Miroslav ml. 0:3, Adamec Václav 4:0, body hostů: Kleiner Marek 2:2, Vybíral Jakub 1:2, Jančar Oliver 1:2, Vybíral Roman 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy