Výsledky do novin
1. třída A
1. kolo:
SK Start Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rybář Martin 1:1, Dvořák Martin 0:2, Melíšek Martin 3:0, Němeček Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Hamáček Jan 2:1, Abrahám Petr 1:2, Baier Miroslav 0:3, WO 0:3), SK OAZA Praha A - TJ Sokol Stodůlky B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazánek Jiří 1:3, Řepík Jaroslav 1:2, Čapek Karel 1:2, Gruber Josef 2:2, body hostů: Zubčák Patrik 3:1, Jírovec Martin 4:0, Merhaut Jaroslav 1:2, Semrád Martin 1:2), SF SKK El Niňo Praha G - TJ Pankrác A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořének František 2:2, Prokopenko Oleg 0:3, Vyvadilová Jitka 3:0, Filípek Martin 4:0, body hostů: Hargaš Martin 2:2, Hondlík Josef 1:3, Müller Radek 0:3, Lipták Milan 2:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Běchovice II A 5:10 (body domácích: Pfleger Michal 0:3, Slavíček Jan 1:2, Pospíšil David 2:2, Bohumský Petr 1:2, WO 1:1, body hostů: Křehnáč Milan 2:2, Charvát René 1:2, Vich Pavel 3:0, Rejent Štěpán 3:0, WO 1:1), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Nusle Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulc Lukáš 2:2, Škopková Věra 2:2, Herrmann Vít 2:2, Cousin Jean-Baptiste 2:2, body hostů: Jamrich Robert 4:0, Prokš Vladimír 3:1, Tichý Květoslav 1:3, Hruška Jan 0:4), Slovan KST Bohnice D - TTC Elizza Praha G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouba Jan 1:1, Mirovský Ondřej 0:2, Rychlý Tomáš 0:3, Brož Pavel 0:2, body hostů: Koutník Vojtěch 3:0, Kadlec Tomáš 2:0, Průša Martin 2:0, Kaňka Tomáš 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - Slovan KST Bohnice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamrich Robert 3:0, Prokš Vladimír 2:1, Chadt Jiří 1:2, Tichý Květoslav 3:1, body hostů: Brož Pavel 0:1, Kouba Jan 3:0, Mirovský Ondřej 1:2, Rychlý Tomáš 0:3, Kolesnikov Nikita 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - AC Sparta Praha F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křehnáč Milan 3:1, Charvát René 1:2, Vich Pavel 2:1, Rejent Štěpán 3:1, body hostů: Chlumský Petr 4:0, Herrmann Vít 1:3, Jirka Lukáš 0:3, Bruk Martin 0:3), TJ Pankrác A - TJ Slavoj Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Radek 4:0, Navrátil Jiří 2:2, Zimčík Lukáš 0:4, Hargaš Martin 2:2, body hostů: Pospíšil David 3:1, Sklenář Ondřej 1:3, Pfleger Michal 1:3, Bohumský Petr 3:1), TJ Sokol Stodůlky B - SF SKK El Niňo Praha G 10:0wo (body domácích: body hostů), TJ Lokomotiva Vršovice C - SK OAZA Praha A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Břicháček David 3:1, Dolanský Roman 0:4, Abrahám Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Řepík Jaroslav 2:1, Gruber Josef 1:2, Liška Marek 1:2, Mazánek Jiří 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Michle C - SK Start Praha A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučala Viktor 0:3, Pištora Josef 0:3, Votípka Emanuel 2:1, Černoch Jan 3:1, body hostů: Němeček Jiří 3:1, Melíšek Martin 2:1, Dvořák Martin 1:2, Rybář Martin 2:1),
3. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Michle C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubera František 0:2, Řepík Jaroslav 2:0, Mazánek Jiří 3:0, Liška Marek 1:1, WO 4:0, body hostů: Kučala Viktor 1:2, Pištora Josef 1:2, Votípka Emanuel 1:2, WO 0:4), SF SKK El Niňo Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořének František 2:0, Mihalachi Marek 2:0, Procházka Michal 2:1, Vyvadilová Jitka 2:0, body hostů: Abrahám Petr 0:3, Břicháček David 1:1, Marášek Dominik 0:2, Baier Miroslav 0:2), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Stodůlky B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Kaba Radka 2:1, Pospíšil David 2:1, WO 3:3, body hostů: Zubčák Patrik 2:1, Merhaut Jaroslav 1:2, Semrád Martin 0:3, WO 3:3), AC Sparta Praha F - TJ Pankrác A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herrmann Vít 1:2, Škopková Věra 0:2, Jirka Lukáš 0:3, Cousin Jean-Baptiste 2:1, body hostů: Müller Radek 3:0, Hargaš Martin 3:0, Navrátil Jiří 2:1, Hondlík Josef 0:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Běchovice II A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouba Jan 1:2, Rychlý Tomáš 1:2, Mirovský Ondřej 0:3, Brož Pavel 2:1, body hostů: Rejent Štěpán 2:1, Křehnáč Milan 2:1, Charvát René 2:1, Vich Pavel 2:1), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Nusle Praha C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Dominik 0:1, Daníček Adam 1:1, Kaňka Tomáš 2:1, Lebeda Lukáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Jamrich Robert 3:0, Prokš Vladimír 0:3, Hruška Jan 0:2, WO 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - TTC Elizza Praha G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křehnáč Milan 0:2, Charvát René 2:0, Vich Pavel 3:0, Rejent Štěpán 3:0, body hostů: Kadlec Tomáš 1:2, Kaňka Tomáš 0:3, Lebeda Lukáš 0:2, Průša Martin 1:1), TJ Pankrác A - Slovan KST Bohnice D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Radek 2:0, Navrátil Jiří 2:0, Hondlík Josef 3:0, Hargaš Martin 1:1, body hostů: Kouba Jan 0:3, Brož Pavel 0:2, Cihlář Matěj 1:1, Mirovský Ondřej 0:2), TJ Sokol Stodůlky B - AC Sparta Praha F 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zubčák Patrik 2:2, Klempířová Jiřina 0:3, Roziňák Jan 4:0, WO 0:4, body hostů: Chlumský Petr 2:1, Herrmann Vít 1:2, Jirka Lukáš 0:2, Cousin Jean-Baptiste 2:1, WO 4:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Slavoj Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolanský Roman 0:3, Baier Miroslav 0:3, Abrahám Petr 1:2, Břicháček David 2:1, body hostů: Pospíšil David 3:0, Sklenář Ondřej 2:1, Slavíček Jan 1:2, Kaba Radka 3:0), TJ Sokol Michle C - SF SKK El Niňo Praha G 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pištora Josef 2:2, Kučala Viktor 2:2, Votípka Emanuel 0:3, Černoch Jan 4:0, body hostů: Vyvadilová Jitka 2:2, Mihalachi Marek 2:2, Prokopenko Oleg 1:3, Počta Tomáš 2:1), SK Start Praha A - SK OAZA Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybář Martin 3:1, Melíšek Martin 1:2, Dvořák Martin 2:1, Němeček Jiří 2:1, WO 0:1, body hostů: Gruber Josef 2:1, Řepík Jaroslav 2:2, Liška Marek 1:2, Kubera František 0:3, WO 1:0),
5. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - SK Start Praha A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 3:0, Mihalachi Marek 1:1, Vyvadilová Jitka 2:1, Filípek Martin 3:0, body hostů: Němeček Jiří 2:1, Kafuněk David 0:3, Rybář Martin 0:3, Šindelář Jan 0:2), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Michle C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 3:1, Pfleger Michal 1:2, Kaba Radka 2:1, Pospíšil David 3:1, body hostů: Černoch Jan 3:1, Pištora Josef 1:3, Votípka Emanuel 0:3, Kučala Viktor 1:2), AC Sparta Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cousin Jean-Baptiste 2:1, Skopec Daniel 3:0, Škopková Věra 1:2, Chlumský Petr 3:0, body hostů: Abrahám Petr 0:3, Břicháček David 1:2, Marášek Dominik 2:1, Baier Miroslav 0:3), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Stodůlky B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 2:0, Kolesnikov Nikita 1:1, Mirovský Ondřej 2:1, Cihlář Matěj 2:1, WO 1:0, body hostů: Zubčák Patrik 2:1, Merhaut Jaroslav 1:2, Lazar Martin 0:2, Semrád Martin 0:2, WO 0:1), TTC Elizza Praha G - TJ Pankrác A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Tomáš 3:1, Průša Martin 3:1, Lebeda Lukáš 0:4, Ošmera Jan 1:3, body hostů: Hargaš Martin 3:1, Hondlík Josef 1:3, Navrátil Jiří 2:2, Müller Radek 3:1), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Běchovice II A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 3:1, Prokš Vladimír 0:4, Hruška Jan 1:3, Tichý Květoslav 2:2, body hostů: Rejent Štěpán 3:1, Křehnáč Milan 1:3, Charvát René 4:0, Vich Pavel 2:2),
6. kolo:
TJ Pankrác A - TJ Sokol Nusle Praha C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Müller Radek 2:1, Fišer Petr 1:1, Hondlík Josef 1:2, Hargaš Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Jamrich Robert 4:0, Prokš Vladimír 0:4, Tichý Květoslav 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Stodůlky B - TTC Elizza Praha G 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Martin 1:2, Jírovec Martin 0:2, Semrád Martin 0:3, Roziňák Jan 1:2, body hostů: Koutník Vojtěch 3:0, Kadlec Tomáš 3:0, Kaňka Tomáš 3:0, Ošmera Jan 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šobáň Radek 0:2, Břicháček David 0:2, Abrahám Petr 0:2, Mráz Jiří 0:2, WO 0:1, body hostů: Cihlář Matěj 2:0, Brož Pavel 2:0, Kouba Jan 2:0, Kolesnikov Nikita 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Michle C - AC Sparta Praha F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votípka Emanuel 1:2, Pištora Josef 1:1, Haralík Stanislav 3:0, Černoch Jan 3:0, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 2:1, Skopec Daniel 0:3, Škopková Věra 0:3, Jirka Lukáš 1:1), SK Start Praha A - TJ Slavoj Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bauer Jan 1:2, Němeček Jiří 1:1, Kala Petr 0:3, Kafuněk David 1:2, body hostů: Pospíšil David 2:1, Sklenář Ondřej 2:1, Bohumský Petr 2:1, Kaba Radka 2:0), SK OAZA Praha A - SF SKK El Niňo Praha G 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazánek Jiří 0:2, Liška Marek 0:2, Řepík Jaroslav 1:1, WO 0:4, body hostů: Procházka Michal 2:0, Vyvadilová Jitka 1:0, Počta Tomáš 2:0, Mihalachi Marek 0:1, WO 4:0),
7. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SK OAZA Praha A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 2:2, Slavíček Jan 0:4, Kaba Radka 3:1, Pospíšil David 4:0, body hostů: Řepík Jaroslav 2:2, Mazánek Jiří 2:2, Liška Marek 2:2, Čapek Karel 1:3), AC Sparta Praha F - SK Start Praha A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýs Alan 0:4, Škopková Věra 0:4, Cousin Jean-Baptiste 3:0, Jirka Lukáš 2:2, body hostů: Němeček Jiří 3:1, Melíšek Martin 3:1, Dvořák Martin 2:2, Adášek Jan 2:1), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Michle C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 3:1, Rychlý Tomáš 1:2, Mirovský Ondřej 1:2, Cihlář Matěj 4:0, body hostů: Pištora Josef 3:1, Kučala Viktor 1:3, Votípka Emanuel 1:2, Motyčka Oldřich 0:3), TTC Elizza Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bialas Filip 0:1, Ošmera Jan 1:1, Koutník Vojtěch 3:0, Kaňka Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Břicháček David 1:2, Abrahám Petr 1:2, Marášek Dominik 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Stodůlky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamrich Robert 4:0, Fiklík Ondřej 2:1, Chadt Jiří 1:2, Tichý Květoslav 2:2, body hostů: Zubčák Patrik 2:2, Merhaut Jaroslav 2:2, Lazar Martin 1:2, Semrád Martin 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Pankrác A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křehnáč Milan 1:2, Charvát René 3:0, Vich Pavel 0:3, Rejent Štěpán 4:0, body hostů: Müller Radek 2:2, Hargaš Martin 1:2, Navrátil Jiří 2:1, Hondlík Josef 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Stodůlky B - TJ Sokol Běchovice II A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírovec Martin 4:0, Vidlák Miloš 2:2, Semrád Martin 1:3, Zubčák Patrik 2:2, body hostů: Rejent Štěpán 3:1, Křehnáč Milan 0:4, Charvát René 3:1, Vich Pavel 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Nusle Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břicháček David 0:3, Baier Miroslav 0:2, Pína Jan 0:3, Abrahám Petr 2:1, body hostů: Jamrich Robert 3:0, Prokš Vladimír 3:0, Fiklík Ondřej 2:1, Tichý Květoslav 1:1), TJ Sokol Michle C - TTC Elizza Praha G 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votípka Emanuel 2:2, Kučala Viktor 2:2, Haralík Stanislav 0:3, Černoch Jan 4:0, body hostů: Ošmera Jan 1:3, Kadlec Tomáš 3:1, Kaňka Tomáš 2:2, Lebeda Lukáš 1:2), SK Start Praha A - Slovan KST Bohnice D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melíšek Martin 1:2, Kafuněk David 2:1, Dvořák Martin 0:3, Němeček Jiří 1:3, body hostů: Cihlář Matěj 4:0, Brož Pavel 2:1, Kouba Jan 3:0, Mirovský Ondřej 0:3), SK OAZA Praha A - AC Sparta Praha F 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gruber Josef 1:2, Kubera František 1:2, Mazánek Jiří 1:2, WO 0:4, body hostů: Chlumský Petr 2:0, Gaydoš Vít 0:2, Škopková Věra 2:1, Cousin Jean-Baptiste 2:0, WO 4:0), SF SKK El Niňo Praha G - TJ Slavoj Praha B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mihalachi Marek 2:2, Procházka Michal 1:3, Kaucký Filip 3:1, Vyvadilová Jitka 3:1, body hostů: Sklenář Ondřej 2:2, Pospíšil David 2:2, Pfleger Michal 1:3, Kaba Radka 2:2),
9. kolo:
AC Sparta Praha F - SF SKK El Niňo Praha G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýs Alan 1:3, Škopková Věra 2:2, Rulc Lukáš 1:3, Cousin Jean-Baptiste 3:1, body hostů: Vyvadilová Jitka 3:1, Kaucký Filip 2:2, Mihalachi Marek 2:2, Ducháček Josef 2:2), Slovan KST Bohnice D - SK OAZA Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 2:1, Kolesnikov Nikita 1:1, Mirovský Ondřej 3:0, Cihlář Matěj 2:1, body hostů: Řepík Jaroslav 1:2, Mazánek Jiří 0:3, Kubera František 0:3, Liška Marek 2:0), TTC Elizza Praha G - SK Start Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bialas Filip 1:2, Kadlec Tomáš 2:1, Koutník Vojtěch 3:0, Lebeda Lukáš 3:1, body hostů: Němeček Jiří 2:2, Rybář Martin 1:2, Weis Daniel 0:3, Botek Radomír 1:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Michle C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 3:0, Prokš Vladimír 2:0, Fiklík Ondřej 3:0, Tichý Květoslav 0:3, body hostů: Pištora Josef 0:3, Votípka Emanuel 1:2, Kučala Viktor 1:2, Veselý Vojtěch 1:1), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křehnáč Milan 2:0, Vich Pavel 1:1, Šprongl Jaroslav 1:2, Rejent Štěpán 2:0, WO 4:0, body hostů: Abrahám Petr 1:2, Břicháček David 2:1, Pína Jan 0:3, WO 0:4), TJ Pankrác A - TJ Sokol Stodůlky B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Radek 4:0, Hargaš Martin 3:1, Zimčík Lukáš 0:3, Hondlík Josef 1:3, body hostů: Roziňák Jan 2:2, Zubčák Patrik 3:1, Vidlák Miloš 2:2, Semrád Martin 0:3),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Pankrác A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břicháček David 1:3, Abrahám Petr 1:3, Marášek Dominik 2:1, Baier Miroslav 2:2, body hostů: Hondlík Josef 2:2, Navrátil Jiří 1:2, Paluš Matej 3:1, Hargaš Martin 2:1, Müller Radek 1:0), TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Běchovice II A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 1:2, Pištora Josef 0:3, Kučala Viktor 1:2, Černoch Jan 2:2, body hostů: Rejent Štěpán 4:0, Křehnáč Milan 3:0, Charvát René 1:2, Vich Pavel 1:2), SK Start Praha A - TJ Sokol Nusle Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Martin 1:3, Kafuněk David 3:1, Němeček Jiří 3:1, Melíšek Martin 2:2, body hostů: Jamrich Robert 4:0, Tichý Květoslav 2:2, Fiklík Ondřej 1:3, Prokš Vladimír 0:4), SK OAZA Praha A - TTC Elizza Praha G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazánek Jiří 1:2, Řepík Jaroslav 2:1, Kubera František 0:3, Liška Marek 0:3, body hostů: Lebeda Lukáš 2:1, Kadlec Tomáš 2:1, Kaňka Tomáš 2:1, Bialas Filip 3:0), SF SKK El Niňo Praha G - Slovan KST Bohnice D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokopenko Oleg 4:0, Mihalachi Marek 3:1, Remeš Zdeněk 0:3, Vyvadilová Jitka 3:1, body hostů: Cihlář Matěj 2:2, Kouba Jan 1:3, Mirovský Ondřej 2:2, Kolesnikov Nikita 0:3), TJ Slavoj Praha B - AC Sparta Praha F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Pfleger Michal 3:0, Bohumský Petr 1:2, Pospíšil David 3:0, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 1:2, Kubový Jan 1:2, Jirka Lukáš 1:2, Škopková Věra 0:3),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice D - TJ Slavoj Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 3:1, Rychlý Tomáš 2:2, Mirovský Ondřej 2:2, Cihlář Matěj 2:2, body hostů: Pospíšil David 3:1, Sklenář Ondřej 2:2, Pfleger Michal 2:2, Slavíček Jan ml. 0:4), TTC Elizza Praha G - SF SKK El Niňo Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Lukáš 2:2, Kadlec Tomáš 3:1, Koutník Vojtěch 2:1, Kaňka Tomáš 2:2, body hostů: Vyvadilová Jitka 3:1, Kaucký Filip 3:1, Prokopenko Oleg 0:4, Ducháček Josef 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - SK OAZA Praha A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jamrich Robert 4:0, Prokš Vladimír 3:1, Fiklík Ondřej 1:3, Tichý Květoslav 2:2, body hostů: Gruber Josef 2:2, Řepík Jaroslav 3:1, Liška Marek 1:3, Kubera František 0:4), TJ Sokol Běchovice II A - SK Start Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křehnáč Milan 2:0, Charvát René 2:0, Vich Pavel 2:0, Rejent Štěpán 2:0, body hostů: Pantoflíček Miroslav 0:2, Šindelář Jan 0:2, Botek Radomír 0:2, Hadaš František 0:2), TJ Pankrác A - TJ Sokol Michle C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Radek 3:0, Navrátil Jiří 2:1, Hondlík Josef 2:1, Hargaš Martin 2:1, body hostů: Pištora Josef 2:1, Kučala Viktor 0:3, Votípka Emanuel 1:2, Hrdlička Jakub 0:3), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 2:1, Lazar Martin 2:0, Vidlák Miloš 2:1, Zubčák Patrik 3:1, Semrád Martin 0:1, body hostů: Abrahám Petr 1:3, Břicháček David 2:1, Marášek Dominik 0:3, Baier Miroslav 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Stodůlky B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votípka Emanuel 0:3, Kučala Viktor 1:2, Hrdlička Jakub 1:2, Pištora Josef 2:1, body hostů: Roziňák Jan 3:0, Zubčák Patrik 2:1, Jírovec Martin 1:2, Vidlák Miloš 2:1), SK Start Praha A - TJ Pankrác A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kafuněk David 1:2, Kala Petr 0:3, Sladovník Daniel 1:2, Němeček Jiří 2:1, body hostů: Hargaš Martin 1:2, Navrátil Jiří 2:1, Hondlík Josef 3:0, Müller Radek 2:1), SK OAZA Praha A - TJ Sokol Běchovice II A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazánek Jiří 0:3, Řepík Jaroslav 1:1, Kubera František 0:3, Gruber Josef 2:1, body hostů: Rejent Štěpán 3:0, Křehnáč Milan 1:2, Charvát René 3:0, Vich Pavel 1:1), SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Nusle Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Martin 1:1, Procházka Michal 2:0, Ducháček Josef 2:1, Vyvadilová Jitka 3:0, body hostů: Jamrich Robert 1:2, Píšan Ondřej 0:3, Fiklík Ondřej 0:2, Prokš Vladimír 1:1), TJ Slavoj Praha B - TTC Elizza Praha G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Bohumský Petr 2:1, Pfleger Michal 3:0, Pospíšil David 2:1, body hostů: Koutník Vojtěch 2:1, Lebeda Lukáš 0:3, Daníček Adam 0:3, Bialas Filip 1:2), AC Sparta Praha F - Slovan KST Bohnice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirka Lukáš 1:3, Škopková Věra 1:3, Cousin Jean-Baptiste 2:2, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Cihlář Matěj 4:0, Kouba Jan 2:2, Mirovský Ondřej 1:3, Rychlý Tomáš 2:2),
13. kolo:
TTC Elizza Praha G - AC Sparta Praha F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bialas Filip 2:0, Kaňka Tomáš 1:1, Kadlec Tomáš 3:0, Lebeda Lukáš 2:1, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 1:2, Skopec Daniel 0:3, Škopková Věra 1:1, Jirka Lukáš 0:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Slavoj Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamrich Robert 4:0, Prokš Vladimír 1:2, Fiklík Ondřej 2:1, Tichý Květoslav 2:2, body hostů: Sklenář Ondřej 2:2, Pospíšil David 2:2, Bohumský Petr 1:2, Pfleger Michal 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - SF SKK El Niňo Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křehnáč Milan 2:2, Charvát René 2:2, Vich Pavel 1:2, Rejent Štěpán 4:0, body hostů: Filípek Martin 3:1, Ducháček Josef 0:4, Kořének František 2:2, Mihalachi Marek 1:2), TJ Pankrác A - SK OAZA Praha A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Jiří 1:2, Müller Radek 3:0, Hondlík Josef 0:3, Hargaš Martin 4:0, body hostů: Řepík Jaroslav 2:2, Gruber Josef 1:2, Liška Marek 1:2, Kubera František 1:2), TJ Sokol Stodůlky B - SK Start Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zubčák Patrik 2:2, Jírovec Martin 1:2, Semrád Martin 2:1, Roziňák Jan 3:1, body hostů: Němeček Jiří 2:2, Kafuněk David 2:2, Rybář Martin 1:2, Šindelář Jan 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Michle C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 1:2, Břicháček David 2:0, Marášek Dominik 3:0, Baier Miroslav 3:0, body hostů: Veselý Vojtěch 1:2, Pištora Josef 0:3, Votípka Emanuel 0:3, Kučala Viktor 1:1),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - SK Start Praha A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baier Miroslav 0:2, Šobáň Radek 0:2, Marášek Dominik 0:3, Abrahám Petr 2:1, body hostů: Němeček Jiří 3:0, Melíšek Martin 3:0, Kafuněk David 1:1, Dvořák Martin 1:1), TJ Sokol Stodůlky B - SK OAZA Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zubčák Patrik 2:2, Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 4:0, Roziňák Jan 1:3, body hostů: Gruber Josef 3:1, Kubera František 3:1, Mazánek Jiří 1:3, Čapek Karel 0:4), TJ Pankrác A - SF SKK El Niňo Praha G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jiří 0:4, Lipták Milan 1:3, Müller Radek 1:2, Hargaš Martin 4:0, body hostů: Filípek Martin 2:2, Kaucký Filip 3:1, Vyvadilová Jitka 3:1, Mihalachi Marek 1:2), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Slavoj Praha B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křehnáč Milan 1:0, Charvát René 1:1, Vich Pavel 3:0, Rejent Štěpán 1:0, WO 3:0, body hostů: Pfleger Michal 1:2, Pospíšil David 0:2, Slavíček Jan ml. 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - AC Sparta Praha F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokš Vladimír 2:2, Chadt Jiří 2:1, Fiklík Ondřej 1:2, Jamrich Robert 4:0, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 2:2, Škopková Věra 0:4, Jirka Lukáš 1:2, Sýs Alan 2:1), TTC Elizza Praha G - Slovan KST Bohnice D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Tomáš 3:0, Lebeda Lukáš 1:2, Kaňka Tomáš 2:1, Koutník Vojtěch 2:1, body hostů: Brož Pavel 1:2, Kouba Jan 2:1, Mirovský Ondřej 1:2, Rychlý Tomáš 0:3),
15. kolo:
Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Nusle Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 3:0, Rychlý Tomáš 0:2, Mirovský Ondřej 3:0, Cihlář Matěj 3:0, body hostů: Prokš Vladimír 1:2, Fiklík Ondřej 1:2, Chadt Jiří 0:3, Pluska Oleh 0:2), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Běchovice II A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýs Alan 1:2, Škopková Věra 1:2, Jirka Lukáš 1:2, Cousin Jean-Baptiste 1:3, body hostů: Rejent Štěpán 4:0, Křehnáč Milan 2:1, Charvát René 3:0, Vich Pavel 0:3), TJ Slavoj Praha B - TJ Pankrác A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfleger Michal 2:2, Slavíček Jan ml. 1:3, Bohumský Petr 3:1, Pospíšil David 2:2, body hostů: Hargaš Martin 2:2, Navrátil Jiří 1:3, Hondlík Josef 1:3, Müller Radek 4:0), SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Stodůlky B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvadilová Jitka 1:0, Počta Tomáš 2:0, Ducháček Josef 2:1, Mihalachi Marek 2:0, WO 3:0, body hostů: Merhaut Jaroslav 1:2, Semrád Martin 0:3, Klempířová Jiřina 0:2, WO 0:3), SK OAZA Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Marek 1:2, Kubera František 2:1, Řepík Jaroslav 2:1, Gruber Josef 3:0, body hostů: Abrahám Petr 1:2, Břicháček David 1:2, Marášek Dominik 2:1, Baier Miroslav 0:3), SK Start Praha A - TJ Sokol Michle C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 1:2, Melíšek Martin 1:1, Kafuněk David 3:0, Němeček Jiří 3:0, body hostů: Černoch Jan 2:1, Pištora Josef 0:3, Kučala Viktor 0:3, Votípka Emanuel 1:1),
16. kolo:
TJ Sokol Michle C - SK OAZA Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 2:2, Kučala Viktor 2:2, Votípka Emanuel 1:3, Černoch Jan 3:1, body hostů: Gruber Josef 4:0, Řepík Jaroslav 3:1, Kubera František 1:3, Čapek Karel 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice C - SF SKK El Niňo Praha G 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pína Jan 0:2, Dolanský Roman 1:1, Marášek Dominik 0:3, Abrahám Petr 1:2, body hostů: Kaucký Filip 2:1, Vyvadilová Jitka 3:0, Mihalachi Marek 2:0, Ducháček Josef 1:1), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Slavoj Praha B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jírovec Martin 2:0, Semrád Martin 1:1, Vidlák Miloš 0:3, Zubčák Patrik 2:0, WO 4:0, body hostů: Sklenář Ondřej 2:1, Bohumský Petr 1:2, Kaba Radka 1:2, WO 0:4), TJ Pankrác A - AC Sparta Praha F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hargaš Martin 3:0, Hondlík Josef 2:1, Tůma Ladislav 0:3, Müller Radek 3:1, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 1:3, Jirka Lukáš 2:1, Rulc Lukáš 2:1, Škopková Věra 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - Slovan KST Bohnice D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křehnáč Milan 3:0, Charvát René 2:0, Vich Pavel 1:2, Rejent Štěpán 2:1, body hostů: Kouba Jan 1:2, Cihlář Matěj 1:2, Brož Pavel 1:2, Mirovský Ondřej 0:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Elizza Praha G 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prokš Vladimír 3:0, Fiklík Ondřej 0:2, Pluska Oleh 1:2, Tichý Květoslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Bialas Filip 1:3, Lebeda Lukáš 3:1, Kaňka Tomáš 1:2, WO 0:4),
17. kolo:
TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Běchovice II A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Tomáš 2:2, Průša Martin 1:3, Koutník Vojtěch 2:2, Lebeda Lukáš 2:2, body hostů: Rejent Štěpán 4:0, Křehnáč Milan 1:3, Charvát René 4:0, Němec Marek 0:4), Slovan KST Bohnice D - TJ Pankrác A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veletová Ilona 0:3, Kolesnikov Nikita 0:3, Mirovský Ondřej 2:1, Kouba Jan 1:2, body hostů: Hargaš Martin 3:0, Budík Bohuslav 2:1, Navrátil Jiří 1:2, Müller Radek 3:0), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Stodůlky B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulc Lukáš 3:0, Škopková Věra 1:1, Skopec Daniel 3:0, Cousin Jean-Baptiste 1:2, body hostů: Zubčák Patrik 1:2, Vidlák Miloš 0:3, Semrád Martin 1:2, Lazar Martin 1:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Bohumský Petr 2:0, Pospíšil David 2:1, Pfleger Michal 3:0, body hostů: Abrahám Petr 0:3, Dvořák Martin 1:2, Marášek Dominik 0:3, Baier Miroslav 1:1), SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Michle C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 2:1, Prokopenko Oleg 3:0, Ducháček Josef 1:2, Mihalachi Marek 3:0, body hostů: Pištora Josef 2:1, Votípka Emanuel 1:2, Kučala Viktor 0:3, Veselý Vojtěch 0:3), SK OAZA Praha A - SK Start Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačinetz Alan 0:4, Řepík Jaroslav 2:1, Kubera František 0:3, Gruber Josef 3:1, body hostů: Němeček Jiří 2:2, Melíšek Martin 2:2, Dvořák Martin 3:0, Kafuněk David 2:1),
18. kolo:
SK Start Praha A - SF SKK El Niňo Praha G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melíšek Martin 3:1, Kafuněk David 1:3, Kala Petr 0:3, Němeček Jiří 2:2, body hostů: Mihalachi Marek 3:1, Ducháček Josef 1:3, Procházka Michal 4:0, Remeš Zdeněk 1:2), TJ Sokol Michle C - TJ Slavoj Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 1:3, Pištora Josef 3:1, Kučala Viktor 3:1, Černoch Jan 1:3, body hostů: Pospíšil David 2:2, Sklenář Ondřej 4:0, Slavíček Jan ml. 0:4, Bohumský Petr 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice C - AC Sparta Praha F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břicháček David 0:2, Abrahám Petr 1:1, Pína Jan 0:3, Dvořák Martin 0:2, body hostů: Jirka Lukáš 2:1, Cousin Jean-Baptiste 2:0, Rulc Lukáš 2:0, Chlumský Petr 2:0), TJ Sokol Stodůlky B - Slovan KST Bohnice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merhaut Jaroslav 4:0, Semrád Martin 2:2, Klempířová Jiřina 0:4, Zubčák Patrik 2:2, body hostů: Cihlář Matěj 2:2, Kouba Jan 2:2, Mirovský Ondřej 2:2, Brož Pavel 2:2), TJ Pankrác A - TTC Elizza Praha G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jiří 1:3, Müller Radek 2:1, Hondlík Josef 0:3, Hargaš Martin 2:2, body hostů: Lebeda Lukáš 3:1, Kaňka Tomáš 2:2, Kadlec Tomáš 2:1, Koutník Vojtěch 2:1), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Nusle Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křehnáč Milan 1:0, Charvát René 2:0, Vich Pavel 2:0, Rejent Štěpán 1:0, WO 3:0, body hostů: Prokš Vladimír 0:2, Tichý Květoslav 0:2, Pluska Oleh 0:2, WO 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Pankrác A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokš Vladimír 2:1, Chadt Jiří 0:3, Pluska Oleh 0:3, Tichý Květoslav 1:2, body hostů: Hargaš Martin 2:1, Navrátil Jiří 3:0, Hondlík Josef 2:1, Paluš Matej 2:1), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Stodůlky B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Tomáš 2:0, Lebeda Lukáš 1:1, Daníček Adam 3:0, Kaňka Tomáš 3:0, body hostů: Zubčák Patrik 1:2, Jírovec Martin 0:3, Vidlák Miloš 0:2, Semrád Martin 0:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Jaroslav 2:0, Rychlý Tomáš 1:1, Cihlář Matěj 2:1, Kouba Jan 3:0, body hostů: Abrahám Petr 2:1, Břicháček David 0:3, Baier Miroslav 0:2, Šobáň Radek 0:2), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Michle C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cousin Jean-Baptiste 3:0, Šašinka Albert 1:1, Chlumský Petr 3:0, Škopková Věra 1:2, body hostů: Pištora Josef 1:2, Kučala Viktor 1:2, Votípka Emanuel 1:2, Haralík Stanislav 0:2), TJ Slavoj Praha B - SK Start Praha A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bohumský Petr 2:0, Pospíšil David 1:1, Pfleger Michal 3:0, Sklenář Ondřej 2:0, WO 1:0, body hostů: Rybář Martin 1:2, Sladovník Daniel 0:2, Weis Daniel 0:2, Botek Radomír 0:2, WO 0:1), SF SKK El Niňo Praha G - SK OAZA Praha A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mihalachi Marek 1:3, Prokopenko Oleg 2:2, Vyvadilová Jitka 4:0, Procházka Michal 3:1, body hostů: Dlouhý Karel 0:4, Gruber Josef 3:1, Liška Marek 2:2, Kubera František 1:3),
20. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Slavoj Praha B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazánek Jiří 2:2, Kubera František 1:3, Liška Marek 1:3, Gruber Josef 2:2, body hostů: Bohumský Petr 1:3, Sklenář Ondřej 4:0, Pfleger Michal 3:1, Slavíček Jan ml. 2:2), SK Start Praha A - AC Sparta Praha F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melíšek Martin 2:2, Rybář Martin 1:3, Dvořák Martin 1:3, Němeček Jiří 4:0, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 3:1, Jirka Lukáš 2:2, Škopková Věra 0:4, Rulc Lukáš 3:1), TJ Sokol Michle C - Slovan KST Bohnice D 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pištora Josef 3:0, Kučala Viktor 1:2, Černoch Jan 0:3, Votípka Emanuel 0:4, WO 1:0, body hostů: Cihlář Matěj 3:1, Kouba Jan 2:1, Rychlý Tomáš 2:1, Brož Pavel 2:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Elizza Praha G 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Břicháček David 0:1, Dvořák Martin 1:1, Abrahám Petr 1:2, WO 0:5, body hostů: Kadlec Tomáš 2:0, Růžička Dominik 1:1, Průša Martin 0:1, Koutník Vojtěch 1:0, WO 5:0), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Sokol Nusle Praha C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zubčák Patrik 3:1, Semrád Martin 2:2, Klempířová Jiřina 0:4, Merhaut Jaroslav 2:2, body hostů: Prokš Vladimír 3:1, Tichý Květoslav 4:0, Chadt Jiří 1:3, Hruška Jan 1:3), TJ Pankrác A - TJ Sokol Běchovice II A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Radek 1:2, Navrátil Jiří 0:2, Hondlík Josef 0:2, Hargaš Martin 2:1, Budík Bohuslav 0:1, body hostů: Rejent Štěpán 3:0, Křehnáč Milan 2:1, Charvát René 3:0, Němec Marek 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Stodůlky B 10:0wo, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokš Vladimír 3:1, Chadt Jiří 1:3, Pluska Oleh 0:3, Tichý Květoslav 2:2, body hostů: Abrahám Petr 4:0, Dvořák Martin 2:2, Baier Miroslav 3:1, Pína Jan 0:3), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Michle C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Tomáš 2:0, Kaňka Tomáš 2:0, Bialas Filip 2:0, Lebeda Lukáš 2:0, body hostů: Kučala Viktor 0:2, Votípka Emanuel 0:2, Hrdlička Jakub 0:2, Motyčka Oldřich 0:2), Slovan KST Bohnice D - SK Start Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 2:2, Rychlý Tomáš 1:3, Mirovský Ondřej 2:2, Cihlář Matěj 3:1, body hostů: Němeček Jiří 4:0, Rybář Martin 1:3, Kala Petr 0:4, Hronová Dagmar 3:1), AC Sparta Praha F - SK OAZA Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulc Lukáš 2:1, Cousin Jean-Baptiste 1:1, Jirka Lukáš 2:1, Šašinka Albert 3:0, body hostů: Řepík Jaroslav 2:1, Gruber Josef 0:3, Mazánek Jiří 1:2, Kubera František 0:2), TJ Slavoj Praha B - SF SKK El Niňo Praha G 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 3:1, Pospíšil David 2:2, Bohumský Petr 2:2, Pfleger Michal 1:3, body hostů: Kaucký Filip 3:1, Ducháček Josef 1:3, Mihalachi Marek 1:3, Prokopenko Oleg 3:1),
22. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - AC Sparta Praha F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mihalachi Marek 2:1, Prokopenko Oleg 2:1, Vyvadilová Jitka 2:1, Procházka Michal 3:0, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 3:0, Jirka Lukáš 0:3, Škopková Věra 0:3, Nguyen Dominik 0:3), SK OAZA Praha A - Slovan KST Bohnice D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubera František 1:2, Řepík Jaroslav 2:1, Fabian Jiří 0:3, Mazánek Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Kouba Jan 4:0, Mirovský Ondřej 2:2, Rychlý Tomáš 2:2, WO 0:5), SK Start Praha A - TTC Elizza Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 2:1, Hronová Dagmar 2:0, Kafuněk David 2:1, Němeček Jiří 2:1, body hostů: Daníček Adam 0:3, Lebeda Lukáš 1:2, Růžička Dominik 1:2, Kaňka Tomáš 1:1), TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Nusle Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučala Viktor 2:1, Votípka Emanuel 2:0, Haralík Stanislav 2:1, Černoch Jan 3:0, body hostů: Prokš Vladimír 2:1, Hruška Jan 0:3, Pluska Oleh 0:3, Tichý Květoslav 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Běchovice II A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břicháček David 0:3, Marášek Dominik 0:2, Baier Miroslav 0:3, Abrahám Petr 2:1, body hostů: Rejent Štěpán 3:0, Křehnáč Milan 2:1, Charvát René 2:1, Vich Pavel 2:0), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Pankrác A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Semrád Martin 1:1, Klempířová Jiřina 0:2, Merhaut Jaroslav 1:2, WO 0:4, body hostů: Müller Radek 2:0, Navrátil Jiří 2:0, Budík Bohuslav 0:2, Hondlík Josef 1:0, WO 4:0),
23. kolo:
TJ Pankrác A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Jiří 2:1, Budík Bohuslav 3:0, Hondlík Josef 1:2, Hargaš Martin 2:2, body hostů: Abrahám Petr 0:4, Dvořák Martin 2:1, Břicháček David 3:0, Baier Miroslav 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Michle C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křehnáč Milan 1:1, Charvát René 2:0, Němec Marek 3:0, Rejent Štěpán 2:0, body hostů: Černoch Jan 1:2, Votípka Emanuel 0:2, Kučala Viktor 0:2, Motyčka Oldřich 0:2), TJ Sokol Nusle Praha C - SK Start Praha A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokš Vladimír 3:0, Hruška Jan 1:2, Pluska Oleh 2:2, Tichý Květoslav 1:2, WO 2:1, body hostů: Němeček Jiří 3:1, Melíšek Martin 1:1, Dvořák Martin 1:2, Rybář Martin 1:3, WO 1:2), TTC Elizza Praha G - SK OAZA Praha A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Martin 3:0, Ošmera Jan 1:1, Kaňka Tomáš 2:1, Lebeda Lukáš 3:0, body hostů: Kuběna Tomáš 0:3, Řepík Jaroslav 2:1, Mazánek Jiří 0:3, Kubera František 0:2), Slovan KST Bohnice D - SF SKK El Niňo Praha G 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 1:3, Rychlý Tomáš 2:2, Mirovský Ondřej 1:2, Cihlář Matěj 1:3, body hostů: Procházka Michal 4:0, Počta Tomáš 3:1, Ducháček Josef 2:2, Mihalachi Marek 1:2), AC Sparta Praha F - TJ Slavoj Praha B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopec Daniel 0:3, Škopková Věra 1:2, Jirka Lukáš 1:2, Cousin Jean-Baptiste 2:2, body hostů: Pfleger Michal 4:0, Kaba Radka 1:2, Slavíček Jan ml. 2:1, Bohumský Petr 2:1),
24. kolo:
TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil David 2:0, Kaba Radka 2:0, Sklenář Ondřej 2:0, Pfleger Michal 2:0, body hostů: Kouba Jan 0:2, Mirovský Ondřej 0:2, Rychlý Tomáš 0:2, Houška Jaroslav 0:2), SF SKK El Niňo Praha G - TTC Elizza Praha G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mihalachi Marek 2:2, Ducháček Josef 1:3, Vyvadilová Jitka 3:1, Procházka Michal 3:1, body hostů: Lebeda Lukáš 4:0, Kadlec Tomáš 1:3, Průša Martin 2:2, Růžička Dominik 0:4), SK OAZA Praha A - TJ Sokol Nusle Praha C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čapek Karel 1:0, Kubera František 2:0, Řepík Jaroslav 3:0, Gruber Josef 0:1, WO 3:0, body hostů: Prokš Vladimír 0:3, Pluska Oleh 0:2, Tichý Květoslav 1:1, WO 0:3), SK Start Praha A - TJ Sokol Běchovice II A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hadaš František 0:4, Kafuněk David 1:2, Sladovník Daniel 1:2, Němeček Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Rejent Štěpán 4:0, Křehnáč Milan 2:2, Charvát René 2:1, Vítek Milan 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Michle C - TJ Pankrác A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 0:4, Kučala Viktor 1:3, Pištora Josef 4:0, Černoch Jan 3:1, body hostů: Müller Radek 2:2, Navrátil Jiří 2:2, Budík Bohuslav 3:1, Hondlík Josef 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Stodůlky B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 1:2, Břicháček David 2:1, Marášek Dominik 1:2, Dolanský Roman 0:4, body hostů: Zubčák Patrik 4:0, Lazar Martin 1:2, Semrád Martin 3:0, Vidlák Miloš 1:2),
25. kolo:
TJ Sokol Stodůlky B - TJ Sokol Michle C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jírovec Martin 1:1, Semrád Martin 1:1, Lazar Martin 3:0, Zubčák Patrik 2:0, WO 3:0, body hostů: Pištora Josef 2:1, Veselý Vojtěch 0:3, Votípka Emanuel 0:3, WO 0:3), TJ Pankrác A - SK Start Praha A 10:0wo, TJ Sokol Běchovice II A - SK OAZA Praha A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křehnáč Milan 1:1, Charvát René 0:2, Rejent Štěpán 3:0, Procházka Ivan ml. 0:2, Němec Marek 1:0, WO 4:0, body hostů: Gruber Josef 2:2, Řepík Jaroslav 2:1, Kubera František 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Nusle Praha C - SF SKK El Niňo Praha G 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prokš Vladimír 2:1, Pluska Oleh 0:3, Tichý Květoslav 3:1, WO 0:5, body hostů: Vyvadilová Jitka 2:1, Mihalachi Marek 1:1, Ducháček Josef 0:2, Procházka Michal 2:1, WO 5:0), TTC Elizza Praha G - TJ Slavoj Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Tomáš 2:2, Daníček Adam 1:2, Koutník Vojtěch 3:0, Lebeda Lukáš 2:2, body hostů: Pfleger Michal 3:1, Sklenář Ondřej 1:3, Kaba Radka 1:2, Bohumský Petr 1:2), Slovan KST Bohnice D - AC Sparta Praha F 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rychlý Tomáš 0:3, Mirovský Ondřej 1:2, Kouba Jan 3:1, WO 0:4, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 2:1, Skopec Daniel 2:1, Škopková Věra 1:1, Jirka Lukáš 1:1, WO 4:0),
26. kolo:
AC Sparta Praha F - TTC Elizza Praha G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopec Daniel 2:1, Jirka Lukáš 3:0, Škopková Věra 2:1, Cousin Jean-Baptiste 2:1, body hostů: Lebeda Lukáš 1:2, Ošmera Jan 1:2, Kaňka Tomáš 1:2, Průša Martin 0:3), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Nusle Praha C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sklenář Ondřej 2:0, Pospíšil David 2:0, Bohumský Petr 3:0, WO 2:2, body hostů: Pluska Oleh 0:3, Prokš Vladimír 0:2, Chadt Jiří 0:2, WO 2:2), SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Běchovice II A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mihalachi Marek 0:2, Prokopenko Oleg 0:2, Procházka Michal 1:2, Ducháček Josef 0:2, body hostů: Rejent Štěpán 3:0, Křehnáč Milan 1:1, Charvát René 2:0, Němec Marek 2:0), SK OAZA Praha A - TJ Pankrác A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Marek 2:2, Kubera František 3:1, Mazánek Jiří 1:2, Řepík Jaroslav 3:1, body hostů: Hargaš Martin 2:2, Veselý Luboš 1:3, Pavlas Petr 0:4, Müller Radek 3:0), SK Start Praha A - TJ Sokol Stodůlky B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sladovník Daniel 3:0, Rybář Martin 1:2, Šindelář Jan 0:3, Němeček Jiří 2:1, WO 4:0, body hostů: Semrád Martin 2:2, Merhaut Jaroslav 2:2, Zubčák Patrik 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Michle C - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:0wo,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy