Výsledky do novin
2. třída A
1. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Lokomotiva Vršovice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Milan 3:1, Kolesnikov Nikita 2:2, Schmidtmayer František 2:2, Rychlý Tomáš 2:2, body hostů: Veselý Filip 3:1, Železný Miroslav 2:2, Šobáň Radek 1:3, Blažek Jan 1:3), TJ Pankrác C - TJ Malešice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Petr 2:0, Lipták Milan 1:1, Tůma Ladislav 2:1, Král Lukáš 3:0, body hostů: Vorel Martin 0:3, Král Martin 2:1, Hanšpach Daniel 0:2, Šimberský Jiří 0:2), TJ Sokol Michle D - TTC Elizza Praha H 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motyčka Oldřich 0:2, Hrdlička Jakub 0:2, Haralík Stanislav 0:3, Veselý Vojtěch 0:2, body hostů: Růžička Dominik 3:0, Daníček Adam 2:0, Vožický Bohumil 2:0, Šimeček Jan 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Orion Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Petr 1:3, Duchoslav Petr 3:1, Pešek Miroslav 1:2, Černý Martin 4:0, body hostů: Fialka Jindřich 3:1, Dušek Zdeněk 2:2, Hrubec Vladimír 0:4, Pfleger Michal 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Petrovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Handlová Natálie 2:1, Kubový Petr 2:1, Bartošek Jan 2:1, Cousin Jean-Baptiste 3:0, body hostů: Matoušek Jan 2:1, Pecka Zdeněk 1:2, Marek Vladimír 0:3, Novotný Václav 0:3), TJ AVIA Čakovice D - PSK Olymp Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toula Vladimír 3:1, Dvořáková Lucie 2:1, Žydel Jan 0:3, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Tůma Michal 3:1, Martynek Zbygniew 2:2, Kopřiva Radek 1:2, Ploc Marek 0:3),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - PSK Olymp Praha A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 2:2, Šobáň Radek 2:2, Baier Miroslav 0:3, Železný Miroslav 1:3, body hostů: Rys Vilém 4:0, Havel Jaroslav 3:1, Ploc Marek 3:1, Pocz Štefan 0:3), TJ Sokol Petrovice B - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Zdeněk 3:0, Marek Vladimír 2:0, Novotný Václav 1:2, Matoušek Jan 3:0, body hostů: Peršl Martin 1:2, Toula Vladimír 1:2, Mach Jakub 0:3, Vaňásek Jiří ml. 0:2), TJ Orion Praha B - AC Sparta Praha G 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 2:2, Fialka Jindřich 3:0, Dušek Zdeněk 3:0, Bláha Jaroslav 0:4, body hostů: Handlová Natálie 2:2, Bruk Martin 1:3, Kubový Petr 2:1, Nguyen Dominik 1:2), TTC Elizza Praha H - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Adam 3:1, Kotlorz Lukáš 1:3, Kaňka Tomáš 4:0, Růžička Dominik 1:3, body hostů: Kutil Jan 3:1, Černý Martin 1:3, Duchoslav Petr 2:2, Barbora Adam 1:3), TJ Malešice B - TJ Sokol Michle D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vorel Martin 3:1, Bednář Petr 2:2, Šimberský Jiří 2:2, Král Martin 2:2, body hostů: Veselý Vojtěch 4:0, Haralík Stanislav 1:3, Motyčka Oldřich 0:4, Radil Milan 2:2), Slovan KST Bohnice F - TJ Pankrác C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:1, Schmidtmayer František 3:0, Kolesnikov Nikita 3:0, Rychlý Tomáš 1:2, body hostů: Fišer Petr 0:3, Lipták Milan 1:2, Tůma Ladislav 1:2, Král Lukáš 1:2),
3. kolo:
TJ Pankrác C - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipták Milan 1:0, Tůma Ladislav 2:0, Fišer Petr 1:2, Král Lukáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Železný Miroslav 1:2, Blažek Jan 0:3, Baier Miroslav 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Michle D - Slovan KST Bohnice F 0:10wo, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Malešice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flekač Tomáš 2:0, Kutil Jan 1:1, Barbora Adam 2:1, Černý Martin 2:0, Duchoslav Petr 1:0, body hostů: Vorel Martin 1:2, Král Martin 1:2, Bednář Petr 0:2, Hanšpach Daniel 0:2), AC Sparta Praha G - TTC Elizza Praha H 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Handlová Natálie 2:1, Merkl Roman 3:0, Skopec Daniel 2:1, Cousin Jean-Baptiste 2:1, body hostů: Šimeček Jan 2:1, Růžička Dominik 1:2, Petrtýl Šimon 0:3, Kotlorz Lukáš 0:3), TJ AVIA Čakovice D - TJ Orion Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 2:2, Peršl Martin 0:4, Dvořáková Lucie 1:2, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Fialka Jindřich 2:2, Dušek Zdeněk 2:2, Pfleger Michal 4:0, Huleš Jiří 1:2), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Petrovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Michal 3:0, Kopřiva Radek 0:2, Ploc Marek 2:1, Rys Vilém 3:0, body hostů: Matoušek Jan 1:2, Pecka Zdeněk 1:2, Marek Vladimír 1:2, Laube Petr 0:2),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Petrovice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:0, Baier Miroslav 2:0, Šobáň Radek 3:0, Železný Miroslav 2:0, body hostů: Matoušek Jan 0:3, Laube Petr 0:2, Marek Vladimír 0:2, Schützner Vladimír 0:2), TJ Orion Praha B - PSK Olymp Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfleger Michal 1:3, Dušek Zdeněk 2:2, Huleš Jiří 2:2, Fialka Jindřich 2:2, body hostů: Rys Vilém 1:3, Tůma Michal 4:0, Ploc Marek 1:3, Pocz Štefan 3:1), TTC Elizza Praha H - TJ AVIA Čakovice D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bialas Filip 2:0, Daníček Adam 2:0, Růžička Dominik 1:2, Vožický Bohumil 0:2, WO 4:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 0:3, Dvořáková Lucie 2:1, Mach Jakub 2:1, WO 0:4), TJ Malešice B - AC Sparta Praha G 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bednář Petr 2:0, Král Martin 2:0, Šimberský Jiří 3:0, WO 2:2, body hostů: Bartošek Jan 0:3, Kubový Jan 0:2, Kubový Petr 0:2, WO 2:2), Slovan KST Bohnice F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Schmidtmayer František 2:2, Rychlý Tomáš 1:3, Kolesnikov Nikita 2:2, body hostů: Flekač Tomáš 4:0, Barbora Adam 0:4, Černý Martin 2:2, Duchoslav Petr 3:1), TJ Pankrác C - TJ Sokol Michle D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Ladislav 2:1, Budík Bohuslav 2:1, Fišer Petr 2:1, Lipták Milan 3:1, body hostů: Veselý Vojtěch 3:1, Hrdlička Jakub 1:2, Motyčka Oldřich 0:3, Radil Milan 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Michle D - TJ Lokomotiva Vršovice D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radil Milan 1:2, Haralík Stanislav 0:3, Veselý Vojtěch 3:0, Hrdlička Jakub 1:3, body hostů: Veselý Filip 3:1, Baier Miroslav 1:2, Železný Miroslav 2:1, Blažek Jan 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Pankrác C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 3:1, Flekač Tomáš 3:0, Černý Martin 2:1, Kutil Jan 1:3, body hostů: Král Lukáš 0:4, Tůma Ladislav 1:3, Fišer Petr 3:0, Holub Martin 1:2), AC Sparta Praha G - Slovan KST Bohnice F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Dominik 0:2, Kočí Štěpán 1:2, Bruk Martin 2:1, Handlová Natálie 4:0, WO 1:0, body hostů: Kolesnikov Nikita 2:2, Bláha Milan 1:2, Schmidtmayer František 0:2, Matuna Václav 2:1, WO 0:1), TJ AVIA Čakovice D - TJ Malešice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáková Lucie 2:0, Peršl Martin 2:0, Toula Vladimír 2:0, Taraňko Mikhail 2:0, body hostů: Vorel Martin 0:2, Král Martin 0:2, Bednář Petr 0:2, Hanšpach Daniel 0:2), PSK Olymp Praha A - TTC Elizza Praha H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 3:1, Havel Jaroslav 0:4, Ploc Marek 1:3, Rys Vilém 3:1, body hostů: Šimeček Jan 4:0, Bialas Filip 2:2, Akopyan Artur 1:3, Vožický Bohumil 2:2), TJ Sokol Petrovice B - TJ Orion Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Zdeněk 2:1, Laube Petr 1:1, Marek Vladimír 1:1, Matoušek Jan 2:1, WO 3:0, body hostů: Fialka Jindřich 0:1, Dušek Zdeněk 1:2, Pfleger Michal 1:2, Huleš Jiří 2:1, WO 0:3),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Orion Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:1, Šobáň Radek 1:1, Baier Miroslav 3:0, Veselý Filip 3:0, body hostů: Fialka Jindřich 2:1, Dušek Zdeněk 0:3, Huleš Jiří 0:3, Hrubec Vladimír 0:2), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Petrovice B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotlorz Lukáš 0:2, Bialas Filip 2:0, Růžička Dominik 1:2, Šimeček Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Marek Vladimír 1:3, Matoušek Jan 1:2, Laube Petr 3:0, WO 0:4), TJ Malešice B - PSK Olymp Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorel Martin 1:2, Král Martin 1:2, Šimberský Jiří 0:3, Čuda Jan 2:2, body hostů: Rys Vilém 3:1, Tůma Michal 3:0, Martynek Zbygniew 1:2, Ploc Marek 2:1), Slovan KST Bohnice F - TJ AVIA Čakovice D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rychlý Tomáš 4:0, Schmidtmayer František 2:2, Bláha Milan 2:2, WO 0:5, body hostů: Toula Vladimír 2:1, Dvořáková Lucie 0:3, Mach Jakub 1:2, Peršl Martin 1:2, WO 5:0), TJ Pankrác C - AC Sparta Praha G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budík Bohuslav 3:1, Fišer Petr 1:2, Král Lukáš 0:3, Tůma Ladislav 1:3, body hostů: Handlová Natálie 3:1, Skopec Daniel 3:1, Bruk Martin 2:1, Kočí Štěpán 1:2), TJ Sokol Michle D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Radil Milan 0:3, Hrdlička Jakub 2:0, Haralík Stanislav 0:3, Veselý Vojtěch 0:3, WO 4:0, body hostů: Flekač Tomáš 3:1, Kutil Jan 3:1, Černý Martin 3:0, WO 0:4),
7. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoslav Petr 4:0, Flekač Tomáš 3:1, Kutil Jan 1:2, Černý Martin 2:2, body hostů: Veselý Filip 1:3, Baier Miroslav 3:1, Šobáň Radek 0:4, Blažek Jan 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Michle D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruk Martin 2:0, Merkl Roman 2:0, Kočí Štěpán 2:0, Handlová Natálie 2:0, body hostů: Haralík Stanislav 0:2, Radil Milan 0:2, Motyčka Oldřich 0:2, Rattay Gustav 0:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ Pankrác C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Lucie 1:3, Toula Vladimír 2:2, Mach Jakub 1:3, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Tůma Ladislav 2:2, Fišer Petr 3:1, Král Lukáš 1:3, Lipták Milan 2:2), PSK Olymp Praha A - Slovan KST Bohnice F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ploc Marek 2:2, Kopřiva Radek 2:1, Tůma Michal 3:0, Rys Vilém 2:2, body hostů: Rychlý Tomáš 2:2, Bláha Milan 1:3, Schmidtmayer František 1:2, Cankař Radek 1:2), TJ Sokol Petrovice B - TJ Malešice B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laube Petr 3:0, Pecka Zdeněk 2:0, Marek Vladimír 2:1, Matoušek Jan 3:0, body hostů: Vorel Martin 0:3, Král Martin 1:2, Bednář Petr 0:3, Šimberský Jiří 0:1, Gao Yanming 0:1), TJ Orion Praha B - TTC Elizza Praha H 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušek Zdeněk 2:2, Huleš Jiří 1:3, Hrubec Vladimír 1:2, Fialka Jindřich 4:0, body hostů: Šimeček Jan 3:1, Bialas Filip 2:2, Akopyan Artur 0:4, Vožický Bohumil 2:1),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TTC Elizza Praha H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 2:1, Šobáň Radek 0:2, Baier Miroslav 3:0, Veselý Filip 3:0, body hostů: Daníček Adam 2:1, Bialas Filip 1:2, Flídr Josef 0:3, Kalina Pavel 0:2), TJ Malešice B - TJ Orion Praha B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Martin 0:2, Vorel Martin 1:1, Vanka Petr 0:3, WO 0:3, body hostů: Dušek Zdeněk 2:1, Fialka Jindřich 2:0, Pfleger Michal 1:0, Huleš Jiří 1:0, WO 3:0), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Petrovice B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 1:3, Schmidtmayer František 4:0, Pinkas Jan 1:2, Kolesnikov Nikita 2:2, body hostů: Matoušek Jan 3:1, Laube Petr 1:3, Pecka Zdeněk 1:3, Marek Vladimír 2:1), TJ Pankrác C - PSK Olymp Praha A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Petr 2:2, Budík Bohuslav 3:1, Lipták Milan 3:1, Tůma Ladislav 2:2, body hostů: Tůma Michal 3:1, Rys Vilém 3:1, Martynek Zbygniew 0:4, Ploc Marek 0:4), TJ Sokol Michle D - TJ AVIA Čakovice D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konfršt Lukáš 0:2, Motyčka Oldřich 0:2, Hrdlička Jakub 1:2, Radil Milan 0:3, body hostů: Dvořáková Lucie 3:0, Toula Vladimír 3:0, Peršl Martin 1:1, Mach Jakub 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - AC Sparta Praha G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 2:1, Kutil Jan 2:0, Černý Martin 2:1, Flekač Tomáš 3:0, body hostů: Bruk Martin 1:2, Handlová Natálie 1:2, Merkl Roman 0:3, Kočí Štěpán 0:2),
9. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Handlová Natálie 3:0, Kočí Štěpán 2:0, Nguyen Dominik 1:2, Bruk Martin 3:0, body hostů: Baier Miroslav 1:2, Železný Miroslav 1:2, Šobáň Radek 0:3, Blažek Jan 0:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peršl Martin 2:0, Žydel Jan 0:2, Dvořáková Lucie 0:3, Toula Vladimír 0:3, body hostů: Flekač Tomáš 2:1, Černý Martin 3:0, Duchoslav Petr 2:0, Pešek Miroslav 1:1), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Michle D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martynek Zbygniew 1:1, Ploc Marek 0:2, Tůma Michal 3:0, Rys Vilém 2:0, WO 3:0, body hostů: Hrdlička Jakub 2:1, Veselý Vojtěch 1:2, Konfršt Lukáš 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Petrovice B - TJ Pankrác C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Zdeněk 1:3, Marek Vladimír 1:2, Novotný Václav 0:3, Matoušek Jan 3:1, body hostů: Budík Bohuslav 3:1, Fišer Petr 3:1, Tůma Ladislav 3:0, Král Lukáš 0:3), TJ Orion Praha B - Slovan KST Bohnice F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Zdeněk 1:2, Huleš Jiří 1:2, Hrubec Vladimír 0:3, Fialka Jindřich 2:1, body hostů: Schmidtmayer František 2:1, Rychlý Tomáš 2:1, Bláha Milan 2:1, Kolesnikov Nikita 2:1), TTC Elizza Praha H - TJ Malešice B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hučko Tomáš 0:1, Šimeček Jan 2:0, Bialas Filip 3:0, Vožický Bohumil 1:0, WO 3:0, body hostů: Vorel Martin 1:2, Král Martin 0:2, Vanka Petr 0:2, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Malešice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pína Jan 3:0, Dolanský Roman 0:3, Baier Miroslav 3:0, Železný Miroslav 3:1, body hostů: Vorel Martin 1:3, Král Martin 2:1, Gao Yanming 0:3, Zseller Jiří 1:2), Slovan KST Bohnice F - TTC Elizza Praha H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 1:2, Bartoňová Tereza 1:2, Kolesnikov Nikita 1:2, Rychlý Tomáš 0:3, body hostů: Šimeček Jan 1:2, Daníček Adam 3:0, Růžička Dominik 2:1, Bialas Filip 3:0), TJ Orion Praha B - TJ Pankrác C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Zdeněk 2:2, Huleš Jiří 2:2, Hrubec Vladimír 0:3, Fialka Jindřich 4:0, WO 0:1, body hostů: Budík Bohuslav 3:1, Fišer Petr 2:2, Tůma Ladislav 2:2, Holub Martin 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Michle D - TJ Sokol Petrovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Vojtěch 3:1, Radil Milan 0:4, Haralík Stanislav 2:2, Hrdlička Jakub 4:0, body hostů: Matoušek Jan 2:2, Marek Vladimír 2:2, Pecka Zdeněk 2:2, Novotný Václav 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - PSK Olymp Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 2:1, Kutil Jan 1:2, Flekač Tomáš 3:0, Černý Martin 3:1, body hostů: Tůma Michal 2:2, Rys Vilém 2:1, Ploc Marek 0:3, Pocz Štefan 0:3), AC Sparta Praha G - TJ AVIA Čakovice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlask Marek 1:2, Merkl Roman 1:2, Kočí Štěpán 3:0, Jirka Lukáš 4:0, body hostů: Dvořáková Lucie 2:2, Mach Jakub 0:3, Peršl Martin 0:3, Karpíšek Ondřej 2:1),
11. kolo:
TJ AVIA Čakovice D - TJ Lokomotiva Vršovice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáková Lucie 1:3, Toula Vladimír 2:2, Šimáček Milan 3:1, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Baier Miroslav 1:3, Železný Miroslav 2:2, Šobáň Radek 1:3, Blažek Jan 3:1), PSK Olymp Praha A - AC Sparta Praha G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 3:0, Martynek Zbygniew 1:1, Ploc Marek 3:0, Rys Vilém 2:1, body hostů: Jirka Lukáš 1:2, Handlová Natálie 1:2, Bruk Martin 0:3, Sýs Alan 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Petrovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalista Jan 0:2, Duchoslav Petr 3:0, Štencek Jiří 2:1, Černý Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Matoušek Jan 2:2, Laube Petr 0:3, Marek Vladimír 0:2, Matuška František 1:2, WO 1:0), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Michle D 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šilhánek Luděk 2:1, Dušek Zdeněk 1:1, Huleš Jiří 1:2, Fialka Jindřich 1:2, WO 4:0, body hostů: Veselý Vojtěch 3:1, Motyčka Oldřich 1:3, Hrdlička Jakub 2:1, WO 0:4), TTC Elizza Praha H - TJ Pankrác C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bialas Filip 3:1, Vožický Bohumil 1:3, Kaňka Tomáš 2:2, Šimeček Jan 1:3, body hostů: Budík Bohuslav 4:0, Lipták Milan 2:2, Fišer Martin 0:4, Fišer Petr 3:1), TJ Malešice B - Slovan KST Bohnice F 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vorel Martin 3:1, Gao Yanming 3:1, Král Martin 2:2, Hanšpach Daniel 0:1, WO 0:4, body hostů: Bláha Milan 1:3, Schmidtmayer František 1:2, Matuna Václav 0:3, Kolesnikov Nikita 3:0, WO 4:0),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - Slovan KST Bohnice F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 3:0, Šobáň Radek 0:2, Pína Jan 2:1, Železný Miroslav 3:0, body hostů: Kolesnikov Nikita 2:1, Schmidtmayer František 1:2, Bartoňová Tereza 0:3, Matuna Václav 0:2), TJ Malešice B - TJ Pankrác C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vorel Martin 3:1, Šimberský Jiří 2:2, Král Martin 3:1, WO 0:5, body hostů: Fišer Petr 1:2, Tůma Ladislav 3:0, Kočvara Tomáš 0:3, Adam Václav 0:3, WO 5:0), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Michle D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 4:0, Vožický Bohumil 2:1, Kotlorz Lukáš 0:3, Daníček Adam 3:1, body hostů: Veselý Vojtěch 1:3, Haralík Stanislav 1:3, Radil Milan 2:1, Motyčka Oldřich 1:2), TJ Orion Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Zdeněk 1:2, Huleš Jiří 0:3, Hrubec Vladimír 0:2, Fialka Jindřich 1:2, WO 1:0, body hostů: Kutil Jan 1:1, Flekač Tomáš 3:0, Duchoslav Petr 3:0, Černý Martin 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Petrovice B - AC Sparta Praha G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laube Petr 1:2, Matuška František 0:3, Novotný Václav 0:3, Matoušek Jan 2:1, body hostů: Handlová Natálie 3:0, Bruk Martin 2:1, Sýs Alan 2:1, Merkl Roman 2:1), PSK Olymp Praha A - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 3:0, Martynek Zbygniew 0:2, Ploc Marek 3:0, Rys Vilém 3:0, body hostů: Toula Vladimír 1:2, Dvořáková Lucie 1:2, Vojáček Miloš 0:3, Mach Jakub 0:2),
13. kolo:
PSK Olymp Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 2:0, Martynek Zbygniew 1:1, Ploc Marek 3:0, Rys Vilém 3:0, body hostů: Veselý Filip 0:3, Železný Miroslav 1:2, Horká Radka 0:2, Blažek Jan 0:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Petrovice B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peršl Martin 4:0, Vojáček Miloš 1:2, Taraňko Mikhail 4:0, Toula Vladimír 0:2, WO 0:2, body hostů: Matoušek Jan 2:2, Pícha David 2:2, Novotný Václav 0:3, Matuška František 0:2, WO 2:0), AC Sparta Praha G - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bruk Martin 1:2, Skopec Daniel 1:1, Sýs Alan 2:1, Dlask Marek 2:1, WO 4:0, body hostů: Fialka Jindřich 4:0, Huleš Jiří 0:4, Dušek Zdeněk 1:2, WO 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TTC Elizza Praha H 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Jan 1:1, Duchoslav Petr 2:0, Černý Martin 3:0, Flekač Tomáš 3:0, body hostů: Šimeček Jan 1:2, Kalina Pavel 0:3, Růžička Dominik 0:2, Kotlorz Lukáš 0:2), TJ Sokol Michle D - TJ Malešice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Oldřich 2:1, Veselý Vojtěch 2:0, Haralík Stanislav 1:2, Hrdlička Jakub 2:1, WO 1:0, body hostů: Vorel Martin 1:2, Král Martin 2:1, Bednář Petr 1:2, Šimberský Jiří 0:2, WO 0:1), TJ Pankrác C - Slovan KST Bohnice F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Tomáš 0:3, Tůma Ladislav 2:1, Fišer Petr 2:1, Holub Martin 1:3, body hostů: Rychlý Tomáš 4:0, Schmidtmayer František 1:2, Bláha Milan 2:1, Matuna Václav 1:2),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Pankrác C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 3:1, Šobáň Radek 1:3, Horká Radka 0:4, Železný Miroslav 2:2, body hostů: Lipták Milan 4:0, Tůma Ladislav 2:2, Fišer Petr 2:2, Král Lukáš 2:2), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Michle D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláha Milan 1:2, Schmidtmayer František 0:3, Bartoňová Tereza 0:3, Kolesnikov Nikita 2:1, WO 5:0, body hostů: Veselý Vojtěch 4:0, Haralík Stanislav 2:2, Motyčka Oldřich 3:1, WO 0:5), TJ Malešice B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorel Martin 0:2, Bednář Petr 0:2, Hanšpach Daniel 0:3, Král Martin 0:2, body hostů: Flekač Tomáš 3:0, Kutil Jan 2:0, Duchoslav Petr 2:0, Černý Martin 2:0), TTC Elizza Praha H - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 3:1, Růžička Dominik 2:2, Podrazký Adam 1:3, Durdis Matěj 2:2, body hostů: Skopec Daniel 4:0, Bruk Martin 1:3, Sýs Alan 2:2, Dlask Marek 1:3), TJ Orion Praha B - TJ AVIA Čakovice D 10:0wo, TJ Sokol Petrovice B - PSK Olymp Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pícha David 1:2, Matuška František 0:3, Novotný Václav 0:3, Matoušek Jan 2:1, body hostů: Tůma Michal 3:0, Rys Vilém 3:0, Martynek Zbygniew 2:1, Pocz Štefan 1:2),
15. kolo:
TJ Sokol Petrovice B - TJ Lokomotiva Vršovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 1:3, Pícha David 2:2, Novotný Václav 1:3, Matoušek Jan 3:1, body hostů: Veselý Filip 4:0, Šobáň Radek 1:3, Horká Radka 0:2, Dvořák Martin 3:1, Blažek Jan 1:1), PSK Olymp Praha A - TJ Orion Praha B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havel Jaroslav 0:1, Tůma Michal 2:0, Ploc Marek 1:2, Rys Vilém 2:0, WO 4:1, body hostů: Fialka Jindřich 2:1, Huleš Jiří 0:3, Dušek Zdeněk 1:1, WO 1:4), TJ AVIA Čakovice D - TTC Elizza Praha H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toula Vladimír 2:1, Dvořáková Lucie 2:1, Vojáček Miloš 0:3, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Šimeček Jan 3:1, Podrazký Adam 1:2, Flídr Josef 1:2, Kotlorz Lukáš 0:3), AC Sparta Praha G - TJ Malešice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopec Daniel 3:1, Merkl Roman 2:1, Dlask Marek 1:2, Handlová Natálie 3:1, body hostů: Vorel Martin 2:2, Král Martin 2:2, Gao Yanming 1:2, Hanšpach Daniel 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - Slovan KST Bohnice F 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutil Jan 2:0, Flekač Tomáš 2:0, Duchoslav Petr 3:0, Černý Martin 3:0, body hostů: Kolesnikov Nikita 0:3, Bláha Milan 0:3, Bartoňová Tereza 0:2, Matuna Václav 0:2), TJ Sokol Michle D - TJ Pankrác C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Jakub 0:3, Veselý Vojtěch 1:1, Haralík Stanislav 0:3, Motyčka Oldřich 1:2, body hostů: Lipták Milan 3:0, Tůma Ladislav 2:1, Fišer Petr 2:1, Král Lukáš 2:0),
16. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Michle D 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Jan 2:1, Horká Radka 3:0, Železný Miroslav 1:2, Veselý Filip 4:0, body hostů: Veselý Vojtěch 2:2, Hrdlička Jakub 1:2, Haralík Stanislav 0:3, Motyčka Oldřich 0:3), TJ Pankrác C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipták Milan 1:0, Tůma Ladislav 2:0, Fišer Petr 2:0, Král Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Flekač Tomáš 0:2, Černý Martin 0:2, Kutil Jan 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice F - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 3:1, Rychlý Tomáš 1:3, Bartoňová Tereza 0:4, Kolesnikov Nikita 3:1, body hostů: Handlová Natálie 2:2, Merkl Roman 2:2, Dlask Marek 2:2, Nguyen Dominik 3:1), TJ Malešice B - TJ AVIA Čakovice D 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vorel Martin 1:2, Gao Yanming 2:1, Bednář Petr 0:3, WO 0:4, body hostů: Toula Vladimír 1:1, Mach Jakub 1:2, Dvořáková Lucie 2:0, Peršl Martin 2:0, WO 4:0), TTC Elizza Praha H - PSK Olymp Praha A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Jan 1:2, Kaňka Tomáš 3:0, Vožický Bohumil 1:2, Kotlorz Lukáš 0:4, body hostů: Tůma Michal 3:1, Martynek Zbygniew 1:2, Ploc Marek 3:0, Pocz Štefan 1:2), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Petrovice B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pfleger Michal 2:0, Dušek Zdeněk 1:1, Huleš Jiří 2:1, Fialka Jindřich 3:0, WO 1:0, body hostů: Matoušek Jan 1:2, Marek Vladimír 0:3, Pícha David 1:1, Laube Petr 0:2, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfleger Michal 3:1, Huleš Jiří 0:4, Hrubec Vladimír 0:2, Dušek Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Veselý Filip 3:0, Železný Miroslav 2:2, Dvořák Martin 2:2, Šobáň Radek 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Petrovice B - TTC Elizza Praha H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laube Petr 3:1, Marek Vladimír 1:3, Pícha David 2:2, Matoušek Jan 3:1, body hostů: Šimeček Jan 3:1, Durdis Matěj 2:2, Hučko Tomáš 2:2, Kotlorz Lukáš 0:4), PSK Olymp Praha A - TJ Malešice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Michal 1:1, Martynek Zbygniew 2:0, Ploc Marek 2:1, Rys Vilém 3:0, body hostů: Vorel Martin 2:1, Bednář Petr 0:3, Gao Yanming 0:2, Hanšpach Daniel 0:2), TJ AVIA Čakovice D - Slovan KST Bohnice F 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lucie 1:0, Vojáček Miloš 2:0, Toula Vladimír 1:2, Taraňko Mikhail 1:0, WO 4:0, body hostů: Schmidtmayer František 1:2, Bláha Milan 0:2, Rychlý Tomáš 1:1, WO 0:4), AC Sparta Praha G - TJ Pankrác C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skopec Daniel 2:2, Dlask Marek 1:2, Bruk Martin 2:1, Handlová Natálie 3:1, body hostů: Lipták Milan 3:1, Tůma Ladislav 1:3, Fišer Petr 2:1, Holub Martin 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Michle D 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Flekač Tomáš 4:0, Černý Martin 4:0, Kutil Jan 2:1, WO 0:5, body hostů: Veselý Vojtěch 0:3, Hrdlička Jakub 0:3, Motyčka Oldřich 1:2, Haralík Stanislav 0:2, WO 5:0),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Jan 2:0, Horká Radka 1:1, Šobáň Radek 1:2, Železný Miroslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Flekač Tomáš 0:3, Kutil Jan 2:1, Černý Martin 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Michle D - AC Sparta Praha G 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlička Jakub 3:1, Motyčka Oldřich 2:2, Haralík Stanislav 1:2, Veselý Vojtěch 2:2, body hostů: Bruk Martin 2:2, Dlask Marek 1:3, Kočí Štěpán 3:1, Košek Lukáš 1:2), TJ Pankrác C - TJ AVIA Čakovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 3:1, Tůma Ladislav 3:1, Holub Martin 0:4, Fišer Petr 2:2, body hostů: Toula Vladimír 2:2, Mach Jakub 2:2, Peršl Martin 1:3, Vojáček Miloš 3:1), Slovan KST Bohnice F - PSK Olymp Praha A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Milan 1:3, Schmidtmayer František 2:1, Rychlý Tomáš 2:1, Kolesnikov Nikita 1:3, body hostů: Rys Vilém 3:1, Ploc Marek 2:2, Martynek Zbygniew 2:1, Pocz Štefan 1:2), TJ Malešice B - TJ Sokol Petrovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gao Yanming 2:1, Vorel Martin 2:1, Král Martin 2:1, Liška Jan 3:1, body hostů: Matoušek Jan 1:3, Laube Petr 1:2, Marek Vladimír 2:1, Novotný Václav 0:3), TTC Elizza Praha H - TJ Orion Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Dominik 2:0, Daníček Adam 2:0, Šimeček Jan 2:0, Průša Martin 2:0, body hostů: Dušek Zdeněk 0:2, Huleš Jiří 0:2, Hrubec Vladimír 0:2, Bláha Jaroslav 0:2),
19. kolo:
TTC Elizza Praha H - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hučko Tomáš 3:0, Durdis Matěj 1:2, Flídr Josef 2:1, Šimeček Jan 3:1, body hostů: Železný Miroslav 1:3, Dvořák Martin 1:2, Horká Radka 1:2, Blažek Jan 1:2), TJ Orion Praha B - TJ Malešice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfleger Michal 3:0, Dušek Zdeněk 1:2, Huleš Jiří 1:2, Fialka Jindřich 4:0, body hostů: Liška Jan 1:3, Gao Yanming 2:1, Král Martin 0:3, Vorel Martin 1:2), TJ Sokol Petrovice B - Slovan KST Bohnice F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 1:2, Pícha David 0:2, Novotný Václav 0:3, Matoušek Jan 1:2, body hostů: Rychlý Tomáš 2:1, Schmidtmayer František 3:0, Bláha Milan 3:0, Matuna Václav 1:1), PSK Olymp Praha A - TJ Pankrác C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Michle D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáková Lucie 2:1, Peršl Martin 2:1, Vojáček Miloš 2:1, Taraňko Mikhail 2:1, body hostů: Veselý Vojtěch 3:0, Hrdlička Jakub 0:3, Motyčka Oldřich 1:2, Radil Milan 0:3), AC Sparta Praha G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlask Marek 2:2, Kubový Petr 2:2, Kubový Jan 3:0, Bartošek Jan 3:1, body hostů: Kutil Jan 3:1, Štencek Jiří 2:2, Pešek Miroslav 0:4, Hadrava Petr 0:3),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:2, Horká Radka 0:4, Železný Miroslav 3:1, Veselý Filip 3:1, body hostů: Handlová Natálie 2:2, Skopec Daniel 2:2, Dlask Marek 2:2, Sýs Alan 2:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ AVIA Čakovice D 10:0wo (body domácích: body hostů), TJ Sokol Michle D - PSK Olymp Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Jakub 2:2, Motyčka Oldřich 1:2, Haralík Stanislav 1:2, Veselý Vojtěch 1:3, body hostů: Tůma Michal 4:0, Rys Vilém 4:0, Ploc Marek 1:2, Pocz Štefan 0:3), TJ Pankrác C - TJ Sokol Petrovice B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holub Martin 0:3, Lipták Milan 2:1, Tůma Ladislav 4:0, Kočvara Tomáš 0:3, WO 0:2, body hostů: Laube Petr 2:2, Marek Vladimír 1:2, Pícha David 2:1, Matoušek Jan 2:1, WO 2:0), Slovan KST Bohnice F - TJ Orion Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:1, Schmidtmayer František 1:2, Kolesnikov Nikita 2:1, Rychlý Tomáš 4:0, body hostů: Fialka Jindřich 3:1, Dušek Zdeněk 1:2, Huleš Jiří 0:3, Bláha Jaroslav 0:3), TJ Malešice B - TTC Elizza Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Jan 3:1, Gao Yanming 2:2, Král Martin 1:3, Vorel Martin 2:2, body hostů: Růžička Dominik 2:2, Petrtýl Šimon 0:4, Hučko Tomáš 4:0, Vožický Bohumil 2:2),
21. kolo:
TJ Malešice B - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gao Yanming 2:2, Vorel Martin 1:3, Král Martin 3:1, Liška Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Dvořák Martin 4:0, Horká Radka 0:4, Blažek Jan 3:1, Železný Miroslav 1:3, WO 0:1), TTC Elizza Praha H - Slovan KST Bohnice F 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Durdis Matěj 0:1, Vožický Bohumil 2:0, Šimeček Jan 3:0, Průša Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Rychlý Tomáš 1:2, Bláha Milan 0:2, Pinkas Jan 0:2, WO 0:3), TJ Pankrác C - TJ Orion Praha B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Lukáš 3:1, Holub Martin 2:2, Lipták Milan 2:1, Tůma Ladislav 3:1, body hostů: Pfleger Michal 4:0, Dušek Zdeněk 1:3, Hrubec Vladimír 0:4, Bláha Jaroslav 0:3), TJ Sokol Petrovice B - TJ Sokol Michle D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laube Petr 2:0, Pícha David 0:2, Marek Vladimír 1:2, Matoušek Jan 1:2, WO 6:1, body hostů: Hrdlička Jakub 3:1, Motyčka Oldřich 3:1, Haralík Stanislav 0:2, WO 1:6), PSK Olymp Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 3:1, Martynek Zbygniew 1:3, Ploc Marek 1:3, Rys Vilém 2:2, body hostů: Kutil Jan 3:1, Flekač Tomáš 3:1, Černý Martin 2:2, Štencek Jiří 1:3), TJ AVIA Čakovice D - AC Sparta Praha G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peršl Martin 2:2, Žydel Jan 0:4, Vojáček Miloš 4:0, Mach Jakub 3:1, body hostů: Dlask Marek 2:2, Kočí Štěpán 2:2, Sýs Alan 2:2, Košek Lukáš 1:3),
22. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ AVIA Čakovice D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pína Jan 0:2, Šobáň Radek 0:2, Železný Miroslav 2:1, WO 0:3, body hostů: Vojáček Miloš 2:0, Peršl Martin 2:0, Karpíšek Ondřej 1:1, Toula Vladimír 0:1, WO 3:0), AC Sparta Praha G - PSK Olymp Praha A 10:0wo (body domácích: body hostů), TJ Sokol Petrovice B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 0:2, Novotný Václav 0:2, Matuška František 0:3, Matoušek Jan 2:2, WO 2:0, body hostů: Černý Martin 4:0, Flekač Tomáš 3:0, Štencek Jiří 2:1, Kutil Jan 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Michle D - TJ Orion Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Jakub 1:1, Radil Milan 1:2, Veselý Vojtěch 1:2, WO 0:3, body hostů: Dušek Zdeněk 1:2, Huleš Jiří 2:0, Hrubec Vladimír 0:1, Pfleger Michal 2:0, WO 3:0), TJ Pankrác C - TTC Elizza Praha H 7:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Petr 1:2, Tůma Ladislav 2:1, Holub Martin 0:3, WO 3:3, body hostů: Petrtýl Šimon 1:2, Růžička Dominik 2:1, Hučko Tomáš 3:0, WO 3:3), Slovan KST Bohnice F - TJ Malešice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláha Milan 1:0, Schmidtmayer František 2:0, Kolesnikov Nikita 2:0, Rychlý Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Král Martin 0:2, Liška Jan 0:2, Gao Yanming 0:2, WO 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy