Výsledky do novin
3. třída A
1. kolo:
PSK Olymp Praha B - TJ AVIA Čakovice E 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirků Jaromír 1:2, Havel Jaroslav 1:2, Turek Tomáš 2:2, WO 0:4, body hostů: Toula Vladimír 3:0, Peršl Martin 1:1, Hájek Alexandr 0:3, Karpíšek Ondřej 2:0, WO 4:0), KK Konstruktiva Praha A - TTC Rebel B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marko Jiří 2:0, Boštíková Věra 2:0, Traxler Jan 1:2, Smrkovský Petr 3:0, body hostů: Šinákl Jan 1:2, Nosek David 1:2, Courton Ivan 0:2, Linhart Radek 0:2), VSK MFF UK Praha A - SK Dolní Měcholupy B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szekeres Ľudovít 3:1, Helisová Kateřina 1:2, Patho Róbert 2:1, Přiklopil Jan 3:1, body hostů: Látal Jan 3:1, Čadil Petr 2:2, Palátka Daniel 0:3, Mára Karel 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Žižkov C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Petr 1:3, Vaněk Martin 1:2, Stoilov Jonáš 0:3, Barbora Adam 4:0, body hostů: Fišer Josef 2:2, Kanzelsberger Martin 3:1, Vláčil Jiří 2:1, Vřešťál Milan 1:2), TJ Sokol Petrovice C - AC Sparta Praha I 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Karel 2:2, Novotný Václav 1:3, Pícha David 1:3, Pecka Zdeněk 3:1, body hostů: Merkl Roman 3:1, Košek Lukáš 3:1, Hubač Martin 2:2, Benák Daniel 1:3),
2. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - Slovan KST Bohnice G 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Karpíšek Ondřej 4:0, Hájek Alexandr 1:2, Peršl Martin 4:0, WO 0:4, body hostů: Thomka Pavel 1:2, Pinkas Jan 0:3, Matuna Václav 1:2, Zerkal Sergey 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Petrovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:3, Hladík Petr 2:2, Slováček Jakub 1:3, Vláčil Jiří 4:0, body hostů: Pecka Zdeněk 3:1, Pícha David 3:1, Novotný Václav 1:3, Schützner Vladimír 1:3), SK Dolní Měcholupy B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Látal Jan 2:0, Palátka Daniel 1:1, Čadil Petr 2:0, Mára Karel 0:1, WO 3:0, body hostů: Vaněk Martin 2:1, Rousková Růžena 0:2, Krieger Jan 0:2, WO 0:3), TTC Rebel B - VSK MFF UK Praha A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malina Vlastimil 0:2, Nosek David 0:2, Plášková Sylva 0:2, Češka Petr 0:2, body hostů: Přiklopil Jan 2:0, Helisová Kateřina 2:0, Patho Róbert 2:0, Szekeres Ľudovít 2:0), PSK Olymp Praha B - KK Konstruktiva Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Radek 3:1, Pocz Štefan 1:3, Forejt Lukáš 0:4, Havel Jaroslav 3:1, body hostů: Bačík Jakub 2:2, Smrkovský Petr 3:1, Boštíková Věra 2:2, Marko Jiří 2:2),
3. kolo:
KK Konstruktiva Praha A - TJ AVIA Čakovice E 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačík Jakub 1:2, Boštíková Věra 2:1, Marko Jiří 0:3, Smrkovský Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 2:2, Mach Jakub 4:0, Hájek Alexandr 1:3, WO 0:5), VSK MFF UK Praha A - PSK Olymp Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szekeres Ľudovít 2:1, Helisová Kateřina 1:1, Patho Róbert 2:1, Přiklopil Jan 3:0, body hostů: Havel Jaroslav 3:0, Pocz Štefan 0:3, Turek Tomáš 0:3, Jirků Jaromír 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TTC Rebel B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rousková Růžena 3:1, Pešek Miroslav 0:4, Ťuík Jan 0:3, Štencek Jiří 3:1, body hostů: Melcher Marek 2:2, Linhart Radek 2:2, Nosek David 4:0, Češka Petr 1:2), TJ Sokol Petrovice C - SK Dolní Měcholupy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Václav 1:3, Hájek Karel 1:3, Pícha David 3:1, Pecka Zdeněk 2:2, body hostů: Čadil Petr 2:2, Martinek Patrik 3:1, Palátka Daniel 3:1, Mára Karel 1:3), Slovan KST Bohnice G - AC Sparta Praha I 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 2:2, Pinkas Jan 1:3, Matuna Václav 1:3, Schmidtmayer František 3:1, body hostů: Merkl Roman 4:0, Košek Lukáš 2:2, Sýs Alan 3:1, Marhol Jan 0:4),
4. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - AC Sparta Praha I 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žydel Jan 1:3, Karpíšek Ondřej 4:0, Hájek Alexandr 0:4, Mach Jakub 4:0, body hostů: Sýs Alan 2:2, Nguyen Dominik 2:2, Košek Lukáš 1:3, Hubač Martin 2:2), TJ Sokol Žižkov C - Slovan KST Bohnice G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Josef 3:1, Elčkner Miroslav ml. 1:3, Hladík Petr 2:2, Vláčil Jiří 2:2, body hostů: Matuna Václav 3:1, Fridrich Miloslav 0:4, Pinkas Jan 2:2, Zerkal Sergey 3:1), TTC Rebel B - TJ Sokol Petrovice C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šinákl Jan 2:2, Malina Vlastimil 1:3, Nosek David 1:2, Satrapa Jan 3:1, body hostů: Pecka Zdeněk 2:2, Pícha David 4:0, Novotný Václav 2:2, Hájek Karel 0:3), PSK Olymp Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Radek 1:1, Pocz Štefan 2:0, Turek Tomáš 1:2, Havel Jaroslav 2:0, WO 4:0, body hostů: Pešek Miroslav 0:3, Rousková Růžena 1:2, Štencek Jiří 2:1, WO 0:4), KK Konstruktiva Praha A - VSK MFF UK Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boštíková Věra 2:2, Bačík Jakub 2:2, Marko Jiří 1:3, Smrkovský Petr 2:2, body hostů: Helisová Kateřina 2:2, Patho Róbert 1:3, Přiklopil Jan 3:1, Szekeres Ľudovít 3:1),
5. kolo:
VSK MFF UK Praha A - TJ AVIA Čakovice E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szekeres Ľudovít 1:3, Helisová Kateřina 2:2, Patho Róbert 0:3, Přiklopil Jan 2:2, body hostů: Karpíšek Ondřej 4:0, Žydel Jan 2:2, Zázvorka Jan 4:0, Hájek Alexandr 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - KK Konstruktiva Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rousková Růžena 0:3, Barbora Adam 0:2, Štencek Jiří 1:2, Vaněk Martin 2:1, body hostů: Bačík Jakub 3:0, Smrkovský Petr 2:1, Boštíková Věra 2:1, Marko Jiří 1:1), TJ Sokol Petrovice C - PSK Olymp Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pícha David 2:1, Novotný Václav 2:1, Matuška František 2:0, Pecka Zdeněk 3:0, Hájek Karel 0:1, body hostů: Pocz Štefan 3:0, Jirků Jaromír 0:3, Turek Tomáš 0:3, Šindelář Michal 0:3), Slovan KST Bohnice G - SK Dolní Měcholupy B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 2:2, Pinkas Jan 2:2, Matuna Václav 1:2, Bartoňová Jitka 2:1, WO 1:0, body hostů: Palátka Daniel 1:2, Látal Jan 4:0, Čadil Petr 2:2, Urban Václav 0:3, WO 0:1), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Žižkov C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nguyen Dominik 1:0, Hubač Martin 1:1, Merkl Roman 2:0, Sýs Alan 1:0, WO 4:0, body hostů: Vláčil Jiří 1:1, Elčkner Miroslav ml. 0:2, Elčkner Miroslav 0:2, WO 0:4),
6. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - TJ Sokol Žižkov C 10:0wo (soupeř se omluvil pro nemoc), SK Dolní Měcholupy B - AC Sparta Praha I 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinek Patrik 2:1, Čadil Petr 3:0, Mára Karel 0:3, Látal Jan 3:0, body hostů: Merkl Roman 2:1, Košek Lukáš 1:2, Nguyen Dominik 1:2, Benák Daniel 0:3), TTC Rebel B - Slovan KST Bohnice G 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosek David 4:0, Podrazský Tomáš 1:2, Linhart Radek 3:0, Malina Vlastimil 0:4, body hostů: Domnosil Tomáš 1:3, Pinkas Jan 2:2, Matuna Václav 1:2, Thomka Pavel 2:1), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Petrovice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boštíková Věra 3:0, Bačík Jakub 1:2, Marko Jiří 1:2, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Pecka Zdeněk 2:2, Pícha David 1:2, Matuška František 1:2, Novotný Václav 0:3), VSK MFF UK Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patho Róbert 1:1, Přiklopil Jan 2:0, Szekeres Ľudovít 2:1, Helisová Kateřina 3:0, body hostů: Štencek Jiří 1:2, Pešek Miroslav 1:2, Vaněk Martin 0:2, Rousková Růžena 0:2),
7. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ AVIA Čakovice E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Petr 0:3, Vaněk Martin 0:2, Stoilov Jonáš 0:3, Barbora Adam 2:1, body hostů: Peršl Martin 3:0, Toula Vladimír 2:1, Karpíšek Ondřej 2:1, Dvořáková Anna 2:0), TJ Sokol Petrovice C - VSK MFF UK Praha A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pícha David 1:2, Matuška František 0:3, Novotný Václav 2:1, Pecka Zdeněk 1:2, body hostů: Přiklopil Jan 2:1, Patho Róbert 1:2, Helisová Kateřina 2:1, Szekeres Ľudovít 3:0), Slovan KST Bohnice G - PSK Olymp Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerkal Sergey 3:0, Pinkas Jan 1:1, Matuna Václav 2:0, Domnosil Tomáš 0:2, WO 2:0, body hostů: Havel Jaroslav 1:1, Pocz Štefan 0:2, Turek Tomáš 1:2, Jirků Jaromír 1:1, WO 0:2), AC Sparta Praha I - TTC Rebel B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Dominik 2:1, Hubač Martin 2:0, Bláha Tomáš 2:1, Košek Lukáš 2:1, body hostů: Šraga Jan 0:3, Plášková Sylva 0:3, Nosek David 2:1, Linhart Radek 1:1), TJ Sokol Žižkov C - SK Dolní Měcholupy B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vřešťál Milan 4:0, Elčkner Miroslav ml. 1:2, Pekárek Václav 1:2, Fišer Josef 3:1, body hostů: Čadil Petr 1:3, Martinek Patrik 2:2, Palátka Daniel 0:3, Mára Karel 2:1),
8. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - SK Dolní Měcholupy B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peršl Martin 1:2, Žydel Jan 0:3, Skříčková Ivana 0:3, Karpíšek Ondřej 2:2, body hostů: Látal Jan 4:0, Martinek Patrik 3:0, Čadil Petr 1:2, Palátka Daniel 2:1), TTC Rebel B - TJ Sokol Žižkov C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Podrazský Tomáš 1:2, Satrapa Jan 2:0, Linhart Radek 1:1, Nosek David 1:1, WO 4:0, body hostů: Fišer Josef 2:1, Vláčil Jiří 2:1, Pekárek Václav 0:3, WO 0:4), PSK Olymp Praha B - AC Sparta Praha I 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pocz Štefan 2:1, Turek Tomáš 0:3, Jirků Jaromír 0:3, Havel Jaroslav 2:1, body hostů: Merkl Roman 3:0, Sýs Alan 3:0, Nguyen Dominik 1:2, Košek Lukáš 1:2), KK Konstruktiva Praha A - Slovan KST Bohnice G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boštíková Věra 1:2, Bačík Jakub 2:1, Marko Jiří 0:3, Smrkovský Petr 1:3, body hostů: Thomka Pavel 4:0, Matuna Václav 2:1, Domnosil Tomáš 2:1, Pinkas Jan 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Petrovice C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pešek Miroslav 1:2, Stoilov Jonáš 0:2, Barbora Adam 2:1, WO 0:4, body hostů: Pecka Zdeněk 3:0, Pícha David 1:1, Matuška František 1:1, Novotný Václav 0:1, WO 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Petrovice C - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pícha David 2:2, Novotný Václav 0:4, Matuška František 3:1, Pecka Zdeněk 3:1, body hostů: Mach Jakub 2:2, Karpíšek Ondřej 1:3, Skříčková Ivana 3:1, Hájek Alexandr 2:2), Slovan KST Bohnice G - VSK MFF UK Praha A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domnosil Tomáš 1:3, Thomka Pavel 2:2, Matuna Václav 2:1, Pinkas Jan 1:3, body hostů: Helisová Kateřina 1:3, Patho Róbert 1:3, Přiklopil Jan 4:0, Szekeres Ľudovít 3:0), AC Sparta Praha I - KK Konstruktiva Praha A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýs Alan 2:2, Košek Lukáš 1:3, Nguyen Dominik 1:2, Merkl Roman 3:1, body hostů: Bačík Jakub 2:2, Smrkovský Petr 2:2, Boštíková Věra 2:2, Marko Jiří 2:1), TJ Sokol Žižkov C - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:1, Pekárek Václav 2:0, Slováček Jakub 3:0, Fišer Josef 2:1, body hostů: Pocz Štefan 1:2, Turek Tomáš 0:3, Šindelář Michal 1:1, 0:2), SK Dolní Měcholupy B - TTC Rebel B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palátka Daniel 2:0, Vojta Libor 1:0, Čadil Petr 3:0, Martinek Patrik 2:0, Mára Karel 0:1, body hostů: Satrapa Jan 1:2, Nosek David 0:2, Podrazský Tomáš 0:2, Malina Vlastimil 0:2),
10. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - TTC Rebel B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 0:2, Zázvorka Jan 2:0, Petřík Filip 2:1, Toula Vladimír 2:0, WO 4:0, body hostů: Nosek David 1:2, Linhart Radek 0:3, Podrazský Tomáš 2:1, WO 0:4), PSK Olymp Praha B - SK Dolní Měcholupy B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pocz Štefan 2:2, Jirků Jaromír 0:4, Havel Jaroslav 4:0, WO 0:4, body hostů: Palátka Daniel 2:1, Čadil Petr 2:1, Vojta Libor 1:2, Mára Karel 1:2, WO 4:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Žižkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boštíková Věra 3:1, Bačík Jakub 3:1, Marko Jiří 0:4, Smrkovský Petr 2:2, body hostů: Elčkner Miroslav ml. 3:1, Kanzelsberger Martin 1:3, Slováček Jakub 1:3, Fišer Josef 3:1), VSK MFF UK Praha A - AC Sparta Praha I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patho Róbert 1:2, Přiklopil Jan 3:0, Szekeres Ľudovít 2:1, Helisová Kateřina 3:0, body hostů: Merkl Roman 0:3, Nguyen Dominik 1:2, Košek Lukáš 1:2, Benák Daniel 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - Slovan KST Bohnice G 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Barbora Adam 1:1, Stoilov Jonáš 0:2, Rousková Růžena 0:3, WO 0:4, body hostů: Schmidtmayer František 3:0, Thomka Pavel 2:0, Matuna Václav 1:0, Zerkal Sergey 0:1, WO 4:0),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Petrovice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 2:2, Thomka Pavel 2:1, Matuna Václav 2:1, Pinkas Jan 2:2, body hostů: Pecka Zdeněk 4:0, Pícha David 1:3, Matuška František 0:3, Hájek Karel 1:2), AC Sparta Praha I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýs Alan 2:1, Košek Lukáš 2:0, Hubač Martin 2:1, Merkl Roman 3:0, body hostů: Barbora Adam 1:2, Štencek Jiří 1:2, Krieger Jan 0:3, Baxa Karel 0:2), TJ Sokol Žižkov C - VSK MFF UK Praha A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vřešťál Milan 1:2, Hladík Petr 0:3, Pekárek Václav 1:2, Fišer Josef 2:1, body hostů: Patho Róbert 1:2, Helisová Kateřina 2:1, Přiklopil Jan 3:0, Szekeres Ľudovít 2:1), SK Dolní Měcholupy B - KK Konstruktiva Praha A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čadil Petr 3:1, Vojta Libor 0:1, Martinek Patrik 3:1, Palátka Daniel 3:1, Mára Karel 0:3, body hostů: Bačík Jakub 3:1, Smrkovský Petr 2:2, Boštíková Věra 1:3, Marko Jiří 1:3), TTC Rebel B - PSK Olymp Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosek David 3:1, Šinákl Jan 1:3, Satrapa Jan 1:2, Linhart Radek 2:1, Podrazský Tomáš 1:0, body hostů: Havel Jaroslav 3:1, Kopřiva Radek 3:1, Turek Tomáš 0:4, Jirků Jaromír 0:2, Pocz Štefan 1:0),
12. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - PSK Olymp Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 3:0, Karpíšek Ondřej 1:1, Peršl Martin 3:0, Mach Jakub 2:1, body hostů: Havel Jaroslav 1:2, Kopřiva Radek 0:3, Pocz Štefan 1:2, Forejt Lukáš 0:2), TTC Rebel B - KK Konstruktiva Praha A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malina Vlastimil 0:2, Melcher Marek 0:2, Nosek David 2:1, Hořejší Jiří 0:3, body hostů: Bačík Jakub 3:0, Smrkovský Petr 2:1, Boštíková Věra 1:1, Marko Jiří 2:0), SK Dolní Měcholupy B - VSK MFF UK Praha A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palátka Daniel 2:1, Vojta Libor 0:3, Mára Karel 0:3, Martinek Patrik 2:1, body hostů: Helisová Kateřina 2:1, Patho Róbert 2:1, Přiklopil Jan 3:0, Szekeres Ľudovít 1:2), TJ Sokol Žižkov C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pekárek Václav 1:0, Hladík Petr 1:1, Kanzelsberger Martin 3:0, Vláčil Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Štencek Jiří 1:2, Ťuík Jan 0:2, Krieger Jan 0:2, WO 0:3), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Petrovice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýs Alan 3:0, Nguyen Dominik 1:1, Hubač Martin 2:1, Merkl Roman 3:0, body hostů: Pícha David 1:2, Matuška František 1:2, Lukáč Michal 0:3, Novotný Václav 0:2),
13. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ AVIA Čakovice E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zerkal Sergey 0:2, Thomka Pavel 2:0, Matuna Václav 0:3, Pinkas Jan 0:3, body hostů: Karpíšek Ondřej 2:1, Mach Jakub 2:1, Zázvorka Jan 2:0, Skříčková Ivana 2:0), TJ Sokol Petrovice C - TJ Sokol Žižkov C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Karel 1:2, Matuška František 0:3, Novotný Václav 1:2, Pícha David 1:2, body hostů: Fišer Josef 2:1, Vláčil Jiří 3:0, Pekárek Václav 3:0, Vřešťál Milan 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SK Dolní Měcholupy B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hadrava Petr 0:3, Stoilov Jonáš 1:2, Štencek Jiří 1:2, WO 2:3, body hostů: Čadil Petr 3:0, Mára Karel 3:0, Palátka Daniel 1:2, WO 3:2), VSK MFF UK Praha A - TTC Rebel B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patho Róbert 1:1, Přiklopil Jan 2:0, Szekeres Ľudovít 3:0, Helisová Kateřina 3:0, body hostů: Satrapa Jan 1:2, Hořejší Jiří 0:3, Nosek David 0:2, Češka Petr 0:2), KK Konstruktiva Praha A - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bačík Jakub 1:0, Boštíková Věra 1:1, Marko Jiří 2:1, Smrkovský Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Kopřiva Radek 0:3, Pocz Štefan 2:1, Šindelář Michal 0:2, WO 0:3),
14. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - KK Konstruktiva Praha A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toula Vladimír 1:1, Skříčková Ivana 1:1, Karpíšek Ondřej 2:1, Peršl Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Smrkovský Petr 3:0, Boštíková Věra 0:3, Marko Jiří 0:3, WO 0:3), PSK Olymp Praha B - VSK MFF UK Praha A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Radek 1:1, Turek Tomáš 0:2, Šindelář Michal 0:3, Havel Jaroslav 1:1, WO 0:1, body hostů: Přiklopil Jan 3:0, Szekeres Ľudovít 2:0, Helisová Kateřina 2:0, Patho Róbert 0:2, WO 1:0), TTC Rebel B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Linhart Radek 1:0, Hořejší Jiří 0:1, Satrapa Jan 3:0, Podrazský Tomáš 1:0, Nosek David 1:0, WO 3:0, body hostů: Štencek Jiří 0:3, Vaněk Martin 1:1, Hadrava Petr 0:2, WO 0:3), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Petrovice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čadil Petr 2:1, Vojta Libor 1:2, Mára Karel 2:1, Martinek Patrik 4:0, body hostů: Pícha David 1:3, Matuška František 0:3, Novotný Václav 2:1, Lukáč Michal 1:2), AC Sparta Praha I - Slovan KST Bohnice G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýs Alan 1:2, Košek Lukáš 0:2, Benák Daniel 0:3, Merkl Roman 2:1, body hostů: Schmidtmayer František 3:0, Thomka Pavel 2:1, Bartoňová Jitka 2:1, Fridrich Miloslav 1:1),
15. kolo:
AC Sparta Praha I - TJ AVIA Čakovice E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýs Alan 3:1, Hubač Martin 0:4, Košek Lukáš 1:2, Merkl Roman 2:2, body hostů: Peršl Martin 3:1, Žydel Jan 1:3, Skříčková Ivana 3:1, Mach Jakub 2:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Žižkov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Jan 1:3, Zerkal Sergey 0:3, Matuna Václav 1:2, Bartoňová Jitka 3:1, body hostů: Fišer Josef 3:1, Vřešťál Milan 2:2, Kanzelsberger Martin 2:1, Slováček Jakub 2:1), TJ Sokol Petrovice C - TTC Rebel B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Václav 2:2, Lukáč Michal 0:4, Pícha David 4:0, Matuška František 2:2, body hostů: Podrazský Tomáš 3:1, Hořejší Jiří 1:3, Satrapa Jan 2:2, Nosek David 2:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - PSK Olymp Praha B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutník Roman 1:2, Stoilov Jonáš 0:2, Štencek Jiří 2:1, WO 0:4, body hostů: Kopřiva Radek 3:0, Pocz Štefan 1:1, Turek Tomáš 1:1, Šindelář Michal 0:1, WO 4:0), VSK MFF UK Praha A - KK Konstruktiva Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patho Róbert 2:0, Přiklopil Jan 2:0, Helisová Kateřina 2:1, Szekeres Ľudovít 2:0, Beňovič Marek 1:0, body hostů: Smrkovský Petr 1:2, Bačík Jakub 0:3, Boštíková Věra 0:2, Marko Jiří 0:2),
16. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - VSK MFF UK Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 0:3, Karpíšek Ondřej 2:1, Skříčková Ivana 1:2, Žydel Jan 1:3, body hostů: Přiklopil Jan 3:1, Patho Róbert 0:3, Szekeres Ľudovít 3:0, Helisová Kateřina 3:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horák Michal 0:1, Marko Jiří 2:0, Bačík Jakub 2:0, Boštíková Věra 1:0, WO 4:0, body hostů: Štencek Jiří 1:1, Pešek Miroslav 0:2, Hadrava Petr 0:2, WO 0:4), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Petrovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocz Štefan 1:3, Turek Tomáš 2:2, Jirků Jaromír 3:1, Havel Jaroslav 3:1, body hostů: Pícha David 4:0, Matuška František 2:2, Novotný Václav 1:3, Lukáč Michal 0:4), SK Dolní Měcholupy B - Slovan KST Bohnice G 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čadil Petr 4:0, Vojta Libor 0:1, Palátka Daniel 2:1, Martinek Patrik 3:1, Mára Karel 1:1, body hostů: Thomka Pavel 2:2, Bartoňová Jitka 1:3, Matuna Václav 1:2, Pinkas Jan 0:3), TJ Sokol Žižkov C - AC Sparta Praha I 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanzelsberger Martin 0:4, Vřešťál Milan 0:3, Fišer Josef 3:0, Vláčil Jiří 1:3, body hostů: Merkl Roman 3:1, Košek Lukáš 3:1, Hubač Martin 2:1, Bláha Tomáš 2:1),
17. kolo:
TJ Sokol Žižkov C - TJ AVIA Čakovice E 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčil Jiří 1:3, Vřešťál Milan 1:2, Slováček Jakub 0:3, Fišer Josef 2:2, body hostů: Mach Jakub 3:1, Zázvorka Jan 4:0, Karpíšek Ondřej 2:1, Žydel Jan 1:2), AC Sparta Praha I - SK Dolní Měcholupy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Tomáš 3:1, Merkl Roman 2:2, Nguyen Dominik 1:3, Košek Lukáš 2:2, body hostů: Martinek Patrik 4:0, Čadil Petr 3:1, Mára Karel 1:3, Vojta Libor 0:4), Slovan KST Bohnice G - TTC Rebel B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuna Václav 3:1, Fridrich Miloslav 2:2, Slavata Josef 0:2, Schmidtmayer František 4:0, Pinkas Jan 0:1, body hostů: Podrazský Tomáš 2:2, Nosek David 3:1, Satrapa Jan 1:3, Hořejší Jiří 0:3), TJ Sokol Petrovice C - KK Konstruktiva Praha A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška František 1:3, Schützner Vladimír 3:1, Novotný Václav 1:3, Lukáč Michal 1:3, body hostů: Bačík Jakub 3:1, Boštíková Věra 3:1, Smrkovský Petr 3:1, Marko Jiří 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - VSK MFF UK Praha A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hadrava Petr 1:2, Vaněk Martin 0:3, Štencek Jiří 2:1, WO 0:3, body hostů: Přiklopil Jan 2:0, Beňovič Marek 2:1, Patho Gabriel 0:2, Szekeres Ľudovít 2:0, WO 3:0),
18. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žydel Jan 1:0, Zázvorka Jan 2:0, Skříčková Ivana 2:0, Karpíšek Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Štencek Jiří 0:2, Vaněk Martin 0:2, Hadrava Petr 0:2, WO 0:3), VSK MFF UK Praha A - TJ Sokol Petrovice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 2:0, Patho Róbert 2:0, Přiklopil Jan 2:0, Szekeres Ľudovít 3:0, Beňovič Marek 0:1, body hostů: Matuška František 1:2, Novotný Václav 0:3, Lukáč Michal 0:2, Rod Karel 0:2), PSK Olymp Praha B - Slovan KST Bohnice G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocz Štefan 2:2, Turek Tomáš 1:2, Jirků Jaromír 0:3, Havel Jaroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Thomka Pavel 3:0, Matuna Václav 4:0, Pinkas Jan 1:2, Slavata Josef 0:3, WO 1:0), TTC Rebel B - AC Sparta Praha I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Jiří 1:3, Podrazský Tomáš 2:2, Nosek David 2:2, Satrapa Jan 2:2, body hostů: Merkl Roman 2:2, Nguyen Dominik 1:3, Bláha Tomáš 3:1, Benák Daniel 3:1), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Žižkov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čadil Petr 2:2, Mára Karel 2:1, Palátka Daniel 1:2, Martinek Patrik 4:0, body hostů: Vláčil Jiří 2:2, Pekárek Václav 1:3, Fišer Josef 1:2, Hladík Petr 1:2),
19. kolo:
SK Dolní Měcholupy B - TJ AVIA Čakovice E 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palátka Daniel 2:2, Mára Karel 0:3, Čadil Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Toula Vladimír 1:2, Zázvorka Jan 2:1, Mach Jakub 1:2, Skříčková Ivana 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Žižkov C - TTC Rebel B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vřešťál Milan 0:2, Růžička Vojtěch 1:3, Hladík Petr 0:4, Fišer Josef 4:0, Vláčil Jiří 2:0, body hostů: Podrazský Tomáš 3:1, Hořejší Jiří 1:3, Satrapa Jan 2:2, Nosek David 3:1), AC Sparta Praha I - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýs Alan 2:0, Bláha Tomáš 2:0, Marhol Jan 2:1, Merkl Roman 3:0, body hostů: Kopřiva Radek 0:3, Pocz Štefan 0:3, Turek Tomáš 1:1, Jirků Jaromír 0:2), Slovan KST Bohnice G - KK Konstruktiva Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuna Václav 2:1, Pinkas Jan 1:2, Bartoňová Jitka 2:1, Thomka Pavel 3:0, body hostů: Bačík Jakub 2:1, Smrkovský Petr 1:2, Boštíková Věra 1:2, Marko Jiří 0:3), TJ Sokol Petrovice C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:0wo,
20. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - TJ Sokol Petrovice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peršl Martin 1:0, Žydel Jan 2:0, Mach Jakub 2:0, Karpíšek Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Lukáč Michal 0:2, Matuška František 0:2, Novotný Václav 0:2, WO 0:3), VSK MFF UK Praha A - Slovan KST Bohnice G 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přiklopil Jan 3:1, Szekeres Ľudovít 0:1, Helisová Kateřina 3:0, Patho Róbert 0:4, Záleský Jan 2:1, body hostů: Schmidtmayer František 3:1, Bartoňová Jitka 2:2, Pinkas Jan 1:3, Matuna Václav 1:2), KK Konstruktiva Praha A - AC Sparta Praha I 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Boštíková Věra 0:4, Bačík Jakub 3:1, Marko Jiří 1:3, Smrkovský Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Merkl Roman 2:2, Košek Lukáš 2:2, Hubač Martin 3:1, Sýs Alan 3:1, WO 0:1), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Žižkov C 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 0:2, Havel Jaroslav 1:1, WO 0:5, body hostů: Fišer Josef 2:0, Vláčil Jiří 1:0, Slováček Jakub 0:2, Vřešťál Milan 2:0, WO 5:0), TTC Rebel B - SK Dolní Měcholupy B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melcher Marek 2:1, Satrapa Jan 0:1, Hořejší Jiří 0:3, Podrazský Tomáš 2:2, WO 0:2, body hostů: Martinek Patrik 3:0, Čadil Petr 3:0, Mára Karel 1:2, Urban Václav 0:2, WO 2:0),
21. kolo:
TTC Rebel B - TJ AVIA Čakovice E 10:0wo, SK Dolní Měcholupy B - PSK Olymp Praha B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čadil Petr 4:0, Mára Karel 1:2, Martinek Patrik 4:0, WO 0:4, body hostů: Kopřiva Radek 1:2, Pocz Štefan 1:2, Jirků Jaromír 0:3, Turek Tomáš 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Žižkov C - KK Konstruktiva Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčil Jiří 2:2, Fišer Josef 3:1, Elčkner Miroslav ml. 3:1, Slováček Jakub 0:4, body hostů: Bačík Jakub 4:0, Smrkovský Petr 1:3, Boštíková Věra 2:2, Marko Jiří 1:3), AC Sparta Praha I - VSK MFF UK Praha A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Martin 1:3, Bláha Tomáš 1:3, Nguyen Dominik 2:1, Merkl Roman 2:2, body hostů: Přiklopil Jan 4:0, Helisová Kateřina 3:1, Szekeres Ľudovít 2:2, Hroch Michal 0:3), Slovan KST Bohnice G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schmidtmayer František 1:0, Bartoňová Jitka 2:0, Pinkas Jan 2:1, Thomka Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Vokál Roman 0:3, Hadrava Petr 1:1, Vaněk Martin 0:2, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Petrovice C - Slovan KST Bohnice G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukáč Michal 0:3, Novotný Václav 2:0, Pícha David 1:2, Matuška František 0:3, body hostů: Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 2:1, Zerkal Sergey 3:0, Thomka Pavel 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - AC Sparta Praha I 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hadrava Petr 0:3, Vaněk Martin 1:2, Štencek Jiří 3:0, WO 0:4, body hostů: Košek Lukáš 1:2, Bláha Tomáš 1:1, Nguyen Dominik 1:1, Benák Daniel 2:0, WO 4:0), VSK MFF UK Praha A - TJ Sokol Žižkov C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přiklopil Jan 2:0, Helisová Kateřina 2:0, Beňovič Marek 3:0, Szekeres Ľudovít 2:0, body hostů: Fišer Josef 0:3, Slováček Jakub 0:2, Růžička Vojtěch 0:2, Vřešťál Milan 0:2), KK Konstruktiva Praha A - SK Dolní Měcholupy B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Boštíková Věra 0:1, Smrkovský Petr 2:1, Bačík Jakub 2:1, Marko Jiří 0:3, Horák Michal 0:2, WO 5:0, body hostů: Čadil Petr 4:0, Mára Karel 2:2, Martinek Patrik 2:2, WO 0:5), PSK Olymp Praha B - TTC Rebel B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirků Jaromír 1:0, Šindelář Michal 1:1, Pocz Štefan 3:0, Havel Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Melcher Marek 1:2, Hořejší Jiří 0:2, Malina Vlastimil 0:2, WO 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy