Výsledky do novin
3. třída B
1. kolo:
SK Slivenec A - TTC Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 3:1, Bratka Arnošt 1:2, Třesohlavý Josef 1:2, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Jelínek Tomáš 1:3, Moravec Lukáš 2:2, Sedláček Tomáš 1:2, Písecký Luboš 2:1), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Michle E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosková Adéla 2:1, Jetenský Marek 2:0, Jandus Martin 2:1, Kočí Štěpán 3:0, body hostů: Haralík Stanislav 1:2, Motyčka Oldřich 0:3, Radil Milan 1:2, Kudrna Jiří 0:2), TJ Střížkov C - TJ ABC Braník B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Karel 1:2, Kočvara Vlastimil 0:2, Obraz Martin 1:2, Provazník Lukáš 1:2, body hostů: Nosál Martin 3:0, Krenk Tomáš 3:0, Čihák Josef st. 2:1, Petira Martin 0:2), TTC Elizza Praha I - SK OAZA Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hučko Tomáš 3:1, Maršíková Martina 4:0, Kotlorz Lukáš 2:1, Flídr Josef 0:4, body hostů: Kuběna Tomáš 3:1, Fabian Jiří 1:3, Pavlovský Tomáš 1:3, Stočes Petr 1:2), TJ Sokol Stodůlky D - Sokol Nové Vysočany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Zdeněk 2:0, Nevmeržický Vadim 2:0, Bielina Václav 2:1, Celler Jiří 2:0, body hostů: Kruchina Jiří 0:3, Dyršmíd Milan 1:1, Kobras Ludvík 0:2, Kartaš Zdeněk 0:2),
2. kolo:
TTC Praha A - TTC Klánovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Tomáš 2:2, Moravec Lukáš 3:1, Písecký Luboš 0:4, Jelínek Tomáš 3:1, body hostů: Pospíšil Jan 3:1, Jiroš Martin 1:3, Michálek David 3:1, Hrdlic Roman 1:3), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Stodůlky D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabian Jiří 1:3, Kuběna Tomáš 4:0, Pavlovský Tomáš 0:4, Kačinetz Alan 2:2, body hostů: Celler Jiří 3:1, Nevmeržický Vadim 2:2, Bielina Václav 1:3, Šimáček Pavel 3:1), TJ ABC Braník B - TTC Elizza Praha I 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krenk Tomáš 3:0, Nosál Martin 1:1, Čihák Josef ml. 1:2, Čihák Josef st. 3:0, body hostů: Hučko Tomáš 2:1, Puk Jaroslav 0:3, Maršíková Martina 1:2, Kotlorz Lukáš 0:2), TJ Sokol Michle E - TJ Střížkov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rattay Gustav 0:4, Kudrna Petr 2:2, Motyčka Oldřich 4:0, Haralík Stanislav 3:1, body hostů: Provazník Lukáš 2:2, Obraz Martin 2:2, Kočvara Vlastimil 1:3, Doležal Karel 2:2), SK Slivenec A - AC Sparta Praha H 10:0wo (body domácích: body hostů),
3. kolo:
AC Sparta Praha H - TTC Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosková Adéla 2:2, Melíšek Ondřej 2:2, Jetenský Marek 1:2, Kočí Štěpán 4:0, body hostů: Moravec Lukáš 2:2, Sedláček Tomáš 2:2, Jelínek Tomáš 2:2, Jansa Jiří 0:3), TJ Střížkov C - SK Slivenec A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Lukáš 2:2, Kočvara Vlastimil 0:4, Obraz Martin 3:1, Lüder Jan 2:2, body hostů: Pospíšil Alois 3:1, Schauer Patrik 1:3, Bratka Arnošt 3:1, Helcl Daniel 2:2), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Michle E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daníček Adam 2:0, Kotlorz Lukáš 2:0, Puk Jaroslav 1:2, Maršíková Martina 1:1, WO 4:0, body hostů: Haralík Stanislav 0:3, Radil Milan 1:2, Motyčka Oldřich 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Stodůlky D - TJ ABC Braník B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Zdeněk 1:2, Nevmeržický Vadim 3:0, Bielina Václav 0:3, Celler Jiří 0:4, body hostů: Krenk Tomáš 3:1, Čihák Josef st. 2:1, Nosál Martin 3:0, Čihák Josef ml. 1:2), TTC Klánovice C - Sokol Nové Vysočany A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiroš Martin 2:2, Verner Pavel 2:1, Michálek David 2:1, Pospíšil Jan 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 4:0, Kruchina Jiří 1:3, Kobras Ludvík 0:3, Kartaš Zdeněk 1:2),
4. kolo:
TTC Praha A - Sokol Nové Vysočany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Tomáš 2:1, Sedláček Tomáš 3:0, Písecký Luboš 1:2, Moravec Lukáš 2:1, body hostů: Dyršmíd Milan 2:1, Kartaš Zdeněk 1:2, Kruchina Jiří 1:2, Kobras Ludvík 0:3), SK OAZA Praha C - TTC Klánovice C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fabian Jiří 1:3, Pavlovský Tomáš 3:0, Kuběna Tomáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Pospíšil Jan 1:2, Jiroš Martin 1:2, Michálek David 1:1, Verner Pavel 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Michle E - TJ Sokol Stodůlky D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrna Petr 2:2, Radil Milan 1:3, Motyčka Oldřich 3:0, Haralík Stanislav 3:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:2, Celler Jiří 2:2, Bielina Václav 0:4, Hladík Ivo 2:1), SK Slivenec A - TTC Elizza Praha I 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 2:2, Bratka Arnošt 1:2, Arsenjev Petr 2:1, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Hučko Tomáš 3:1, Kotlorz Lukáš 0:4, Puk Jaroslav 0:3, Šimeček Jan 3:0), AC Sparta Praha H - TJ Střížkov C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetenský Marek 2:2, Melíšek Ondřej 2:2, Nosková Adéla 1:2, Kočí Štěpán 3:1, body hostů: Lüder Jan 3:1, Obraz Martin 2:2, Doležal Karel 0:4, Kočvara Vlastimil 2:1),
5. kolo:
TJ Střížkov C - TTC Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lüder Jan 1:0, Obraz Martin 2:0, Kočvara Vlastimil 2:0, Kolda Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Hanuš Daniel 0:2, Mutl David 0:2, Zahradník Václav 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha I - AC Sparta Praha H 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 3:1, Hučko Tomáš 2:1, Maršíková Martina 3:0, Kotlorz Lukáš 2:2, body hostů: Kočí Štěpán 3:1, Jetenský Marek 0:4, Nosková Adéla 1:2, Jankovec Jiří 0:3), TJ Sokol Stodůlky D - SK Slivenec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Zdeněk 1:2, Nevmeržický Vadim 2:1, Hladík Ivo 2:1, Celler Jiří 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 2:1, Schauer Patrik 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Arsenjev Petr 0:3), TTC Klánovice C - TJ ABC Braník B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jan 2:2, Hrdlic Roman 0:4, Michálek David 1:3, Verner Pavel 4:0, body hostů: Čihák Josef st. 2:2, Krenk Tomáš 2:2, Nosál Martin 3:1, Čihák Josef ml. 2:2), Sokol Nové Vysočany A - SK OAZA Praha C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kartaš Zdeněk 0:1, Dyršmíd Milan 2:0, Kobras Ludvík 2:1, Kruchina Jiří 1:1, WO 4:0, body hostů: Kuběna Tomáš 2:1, Fabian Jiří 1:2, Stočes Petr 0:2, WO 0:4),
6. kolo:
TTC Praha A - SK OAZA Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Lukáš 2:2, Mutl David 3:1, Písecký Luboš 2:2, Jelínek Tomáš 2:2, body hostů: Kuběna Tomáš 4:0, Pavlovský Tomáš 1:3, Fabian Jiří 1:3, Stočes Petr 1:3), TJ ABC Braník B - Sokol Nové Vysočany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 3:0, Krenk Tomáš 2:1, Čihák Josef ml. 1:2, Čihák Josef st. 3:0, body hostů: Dyršmíd Milan 2:1, Kobras Ludvík 0:3, Kruchina Jiří 1:2, Kartaš Zdeněk 0:3), TJ Sokol Michle E - TTC Klánovice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Milan 1:2, Radil Milan 3:0, Motyčka Oldřich 3:0, Haralík Stanislav 2:1, body hostů: Platil Stanislav 0:3, Verner Pavel 1:2, Pospíšil Jan 1:2, Jiroš Martin 1:2), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Stodůlky D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosková Adéla 0:3, Jetenský Marek 3:0, Melíšek Ondřej 0:3, Kočí Štěpán 2:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:1, Šimáček Pavel 1:2, Stránský Zdeněk 2:1, Bielina Václav 2:1), TJ Střížkov C - TTC Elizza Praha I 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Lukáš 0:2, Kočvara Vlastimil 0:2, Obraz Martin 0:2, Lüder Jan 0:2, body hostů: Růžička Dominik 2:0, Daníček Adam 2:0, Šimeček Jan 2:0, Hučko Tomáš 2:0),
7. kolo:
TTC Elizza Praha I - TTC Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dominik 2:1, Daníček Adam 3:0, Hučko Tomáš 3:0, Kotlorz Lukáš 1:2, body hostů: Jelínek Tomáš 0:3, Moravec Lukáš 1:2, Písecký Luboš 1:2, Jansa Jiří 1:2), TJ Sokol Stodůlky D - TJ Střížkov C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čečák Milan 3:1, Stránský Zdeněk 1:3, Bielina Václav 0:3, Nevmeržický Vadim 3:1, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Lüder Jan 2:2, Obraz Martin 2:2, Hejný Jakub 1:2), TTC Klánovice C - SK Slivenec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jan 1:2, Jiroš Martin 1:2, Michálek David 2:1, Verner Pavel 4:0, body hostů: Schauer Patrik 3:1, Bratka Arnošt 0:3, Helcl Daniel 0:3, Arsenjev Petr 2:1), Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Michle E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobras Ludvík 2:2, Dyršmíd Milan 1:2, Kartaš Zdeněk 0:2, Kruchina Jiří 1:2, WO 2:0, body hostů: Haralík Stanislav 0:2, Radil Milan 4:0, Zeman Karel 1:2, Motyčka Oldřich 3:0, WO 0:2), SK OAZA Praha C - TJ ABC Braník B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabian Jiří 0:4, Pavlovský Tomáš 1:2, Kuběna Tomáš 1:2, Kačinetz Alan 3:1, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Krenk Tomáš 2:2, Nosál Martin 2:1, Čihák Josef ml. 2:1),
8. kolo:
TTC Praha A - TJ ABC Braník B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mačkal František 0:4, Moravec Lukáš 1:2, Sedláček Tomáš 2:1, Jelínek Tomáš 2:2, body hostů: Kirakovjan Milan 2:2, Čihák Josef ml. 1:3, Krenk Tomáš 3:0, Nosál Martin 3:0), TJ Sokol Michle E - SK OAZA Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Milan 1:2, Radil Milan 2:1, Motyčka Oldřich 3:0, Haralík Stanislav 3:1, body hostů: Kuběna Tomáš 2:2, Pavlovský Tomáš 0:3, Fabian Jiří 2:1, Stočes Petr 0:3), SK Slivenec A - Sokol Nové Vysočany A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schauer Patrik 1:3, Arsenjev Petr 2:2, Kop František 1:2, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Kobras Ludvík 1:3, Kruchina Jiří 3:1, Dyršmíd Milan 3:1, Kartaš Zdeněk 1:2), AC Sparta Praha H - TTC Klánovice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosková Adéla 2:2, Jankovec Jiří 2:1, Jetenský Marek 2:1, Kočí Štěpán 2:2, body hostů: Verner Pavel 4:0, Michálek David 0:4, Pospíšil Jan 2:1, Jiroš Martin 0:3), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Stodůlky D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Adam 3:0, Maršíková Martina 1:2, Puk Jaroslav 2:1, Šimeček Jan 3:0, body hostů: Nevmeržický Vadim 1:2, Celler Jiří 2:1, Stránský Zdeněk 0:3, Bielina Václav 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Stodůlky D - TTC Praha A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 0:4, Stránský Zdeněk 1:2, Kalaš Vladislav 0:3, Celler Jiří 3:1, body hostů: Sedláček Tomáš 4:0, Moravec Lukáš 3:1, Jelínek Tomáš 2:1, Mačkal František 1:2), TTC Klánovice C - TJ Střížkov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 2:2, Jiroš Martin 3:1, Michálek David 0:3, Verner Pavel 4:0, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Lüder Jan 1:3, Obraz Martin 1:3, Kočvara Vlastimil 1:2), Sokol Nové Vysočany A - AC Sparta Praha H 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobras Ludvík 0:3, Dyršmíd Milan 1:1, Kartaš Zdeněk 1:2, Kruchina Jiří 0:3, body hostů: Kočí Štěpán 2:1, Jetenský Marek 3:0, Nosková Adéla 2:1, Jankovec Jiří 2:0), SK OAZA Praha C - SK Slivenec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stočes Petr 2:2, Fabian Jiří 0:3, Kuběna Tomáš 3:0, Kačinetz Alan 3:1, body hostů: Pospíšil Alois 3:1, Schauer Patrik 1:3, Bratka Arnošt 0:3, Helcl Daniel 2:1), TJ ABC Braník B - TJ Sokol Michle E 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nosál Martin 2:0, Čihák Josef ml. 0:2, Krenk Tomáš 2:1, Čihák Josef st. 2:0, WO 3:0, body hostů: Haralík Stanislav 1:2, Radil Milan 1:2, Motyčka Oldřich 1:2, WO 0:3),
10. kolo:
TTC Praha A - TJ Sokol Michle E 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Tomáš 1:1, Mačkal František 0:2, Sedláček Tomáš 3:0, Moravec Lukáš 1:2, WO 4:0, body hostů: Haralík Stanislav 2:2, Radil Milan 2:1, Motyčka Oldřich 1:2, WO 0:4), SK Slivenec A - TJ ABC Braník B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Patrik 2:2, Bratka Arnošt 1:3, Arsenjev Petr 0:3, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Nosál Martin 4:0, Čihák Josef ml. 2:2, Petira Martin 0:3), AC Sparta Praha H - SK OAZA Praha C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melíšek Martin 1:1, Dlask Marek 0:2, Jetenský Marek 3:0, Kočí Štěpán 2:0, WO 3:0, body hostů: Kuběna Tomáš 2:1, Fabian Jiří 1:2, Pavlovský Tomáš 0:3, WO 0:3), TJ Střížkov C - Sokol Nové Vysočany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lüder Jan 3:1, Kolda Petr 1:3, Kočvara Vlastimil 1:3, Provazník Lukáš 3:1, body hostů: Dyršmíd Milan 2:2, Kruchina Jiří 2:2, Kartaš Zdeněk 3:1, Kobras Ludvík 1:3), TTC Elizza Praha I - TTC Klánovice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Dominik 1:1, Daníček Adam 2:0, Maršíková Martina 2:1, Šimeček Jan 3:0, body hostů: Verner Pavel 2:1, Pospíšil Jan 0:3, Jiroš Martin 0:2, Michálek David 0:2),
11. kolo:
TTC Klánovice C - TJ Sokol Stodůlky D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Jan 3:1, Jiroš Martin 2:2, Verner Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Celler Jiří 1:2, Stránský Zdeněk 0:3, Nevmeržický Vadim 2:1, Kalaš Vladislav 1:2, WO 5:0), Sokol Nové Vysočany A - TTC Elizza Praha I 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kartaš Zdeněk 0:2, Dyršmíd Milan 1:1, Adámek Jiří 0:3, Kobras Ludvík 0:2, body hostů: Hučko Tomáš 3:0, Růžička Dominik 1:1, Kotlorz Lukáš 2:0, Puk Jaroslav 2:0), SK OAZA Praha C - TJ Střížkov C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlovský Tomáš 0:3, Fabian Jiří 0:3, Kuběna Tomáš 2:1, Kačinetz Alan 1:2, body hostů: Provazník Lukáš 2:1, Lüder Jan 2:1, Obraz Martin 3:0, Kočvara Vlastimil 2:1), TJ ABC Braník B - AC Sparta Praha H 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 4:0, Čihák Josef ml. 1:2, Ruml Jiří 1:2, Krenk Tomáš 3:1, body hostů: Jetenský Marek 2:2, Dlask Marek 0:4, Jandus Martin 2:1, Kočí Štěpán 1:2), TJ Sokol Michle E - SK Slivenec A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Motyčka Oldřich 3:1, Radil Milan 3:1, Haralík Stanislav 3:1, WO 0:4, body hostů: Pospíšil Alois 2:1, Schauer Patrik 0:3, Kop František 1:2, Bratka Arnošt 0:3, WO 4:0),
12. kolo:
TTC Praha A - SK Slivenec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Tomáš 2:1, Moravec Lukáš 3:0, Mačkal František 2:1, Sedláček Tomáš 1:2, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Schauer Patrik 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Kop František 1:2), TJ Sokol Michle E - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zeman Karel 2:1, Veselý Milan 1:2, Rattay Gustav 0:3, Radil Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Jandus Martin 3:1, Dlask Marek 1:3, Jankovec Jiří 4:0, WO 0:5), TJ ABC Braník B - TJ Střížkov C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petira Martin 0:4, Krenk Tomáš 2:1, Nosál Martin 1:2, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Pfister Pascal 3:1, Provazník Lukáš 2:2, Obraz Martin 2:1, Kočvara Vlastimil 1:2), SK OAZA Praha C - TTC Elizza Praha I 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stočes Petr 0:3, Pavlovský Tomáš 0:2, Fabian Jiří 2:1, Kuběna Tomáš 1:2, body hostů: Růžička Dominik 2:1, Hučko Tomáš 2:1, Kotlorz Lukáš 2:1, Maršíková Martina 2:0), Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Stodůlky D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kartaš Zdeněk 0:2, Černý Ondřej 0:2, Adámek Jiří 0:3, Kruchina Jiří 1:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:0, Celler Jiří 2:0, Stránský Zdeněk 1:1, Litomiský Petr 2:0),
13. kolo:
TTC Klánovice C - TTC Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 1:3, Jiroš Martin 3:1, Nový Pavel 1:3, Kratochvíl Karel 3:1, body hostů: Sedláček Tomáš 3:1, Moravec Lukáš 2:2, Jelínek Tomáš 2:2, Písecký Luboš 1:3), TJ Sokol Stodůlky D - SK OAZA Praha C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 3:0, Stránský Zdeněk 0:2, Hladík Ivo 1:2, Celler Jiří 2:1, WO 4:0, body hostů: Kuběna Tomáš 2:2, Fabian Jiří 3:1, Pavlovský Tomáš 0:3, WO 0:4), TTC Elizza Praha I - TJ ABC Braník B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 4:0, Vožický Bohumil 4:0, Maršíková Martina 0:3, Hučko Tomáš 2:2, body hostů: Čihák Josef st. 2:2, Krenk Tomáš 2:2, Nosál Martin 1:3, Kirakovjan Milan 0:3), TJ Střížkov C - TJ Sokol Michle E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolda Petr 3:0, Lüder Jan 0:2, Obraz Martin 3:0, Kočvara Vlastimil 1:2, Hejný Jakub 1:0, body hostů: Radil Milan 1:2, Zeman Karel 2:1, Veselý Milan 1:2, Rattay Gustav 0:3), AC Sparta Praha H - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetenský Marek 3:0, Dlask Marek 1:1, Nosková Adéla 2:1, Jankovec Jiří 2:1, body hostů: Schauer Patrik 2:1, Bratka Arnošt 1:2, Helcl Daniel 0:3, Jůzek Karel 0:2),
14. kolo:
TTC Praha A - AC Sparta Praha H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Lukáš 0:3, Mačkal František 1:2, Písecký Luboš 1:2, Jelínek Tomáš 1:2, body hostů: Jetenský Marek 3:0, Dlask Marek 2:1, Jankovec Jiří 1:2, Šourek Pavel 3:0), SK Slivenec A - TJ Střížkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 1:3, Helcl Daniel 2:2, Kop František 2:2, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Pfister Pascal 4:0, Lüder Jan 2:2, Hejný Jakub 0:4, Obraz Martin 2:2), TJ Sokol Michle E - TTC Elizza Praha I 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rattay Jan 0:2, Konfršt Lukáš 0:2, Veselý Milan 0:2, Rattay Gustav 0:2, body hostů: Hučko Tomáš 2:0, Flídr Josef 2:0, Puk Jaroslav 2:0, Maršíková Martina 2:0), TJ ABC Braník B - TJ Sokol Stodůlky D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Josef ml. 1:1, Nosál Martin 2:0, Krenk Tomáš 3:0, Čihák Josef st. 2:0, body hostů: Nevmeržický Vadim 1:2, Celler Jiří 0:2, Stránský Zdeněk 0:2, Kalaš Vladislav 0:2), Sokol Nové Vysočany A - TTC Klánovice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobras Ludvík 0:3, Kartaš Zdeněk 0:2, Dyršmíd Milan 3:0, Kruchina Jiří 0:3, body hostů: Verner Pavel 2:1, Kratochvíl Karel 2:1, Jiroš Martin 2:1, Pospíšil Jan 2:0),
15. kolo:
Sokol Nové Vysočany A - TTC Praha A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nousek Jiří 0:2, Erben Michal 0:2, Adámek Jiří 0:2, Černý Václav 0:2, body hostů: Sedláček Tomáš 2:0, Jelínek Tomáš 2:0, Moravec Lukáš 2:0, Mačkal František 2:0), TTC Klánovice C - SK OAZA Praha C 10:0wo, TJ Sokol Stodůlky D - TJ Sokol Michle E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalaš Vladislav 2:0, Stránský Zdeněk 0:2, Hladík Ivo 2:1, Celler Jiří 1:0, WO 5:0, body hostů: Radil Milan 2:1, Zeman Karel 1:1, Veselý Milan 0:3, WO 0:5), TTC Elizza Praha I - SK Slivenec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Puk Jaroslav 2:0, Maršíková Martina 1:1, Vožický Bohumil 3:0, Daníček Adam 2:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Arsenjev Petr 0:2, Kop František 0:2, Bratka Arnošt 0:2), TJ Střížkov C - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolda Petr 2:2, Lüder Jan 2:2, Kočvara Vlastimil 1:3, Pfister Pascal 4:0, body hostů: Šourek Pavel 1:3, Jandus Martin 3:1, Dlask Marek 1:3, Jankovec Jiří 2:2),
16. kolo:
TTC Praha A - TJ Střížkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Tomáš 3:1, Mačkal František 2:2, Zahradník Václav 0:4, Moravec Lukáš 3:1, body hostů: Pfister Pascal 4:0, Kolda Petr 2:2, Obraz Martin 1:3, Kočvara Vlastimil 1:3), AC Sparta Praha H - TTC Elizza Praha I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 1:2, Kočí Štěpán 1:2, Dlask Marek 1:2, Jetenský Marek 1:3, body hostů: Vožický Bohumil 3:1, Růžička Dominik 3:0, Hučko Tomáš 1:2, Daníček Adam 2:1), SK Slivenec A - TJ Sokol Stodůlky D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schauer Patrik 2:2, Arsenjev Petr 1:3, Bratka Arnošt 0:3, Pospíšil Alois 4:0, body hostů: Celler Jiří 1:3, Kalaš Vladislav 2:2, Hladík Ivo 3:1, Litomiský Petr 2:1), TJ ABC Braník B - TTC Klánovice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 3:0, Kirakovjan Milan 2:1, Krenk Tomáš 1:2, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Verner Pavel 1:3, Kratochvíl Karel 2:1, Jiroš Martin 1:2, Pospíšil Jan 0:3), SK OAZA Praha C - Sokol Nové Vysočany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačinetz Alan 3:1, Fabian Jiří 1:3, Pavlovský Tomáš 2:2, Kuběna Tomáš 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 3:1, Kruchina Jiří 2:2, Kobras Ludvík 2:2, Černý Ondřej 1:3),
17. kolo:
SK OAZA Praha C - TTC Praha A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: 0:3, Pavlovský Tomáš 0:3, Fabian Jiří 1:2, Kuběna Tomáš 3:0, body hostů: Sedláček Tomáš 3:0, Moravec Lukáš 2:1, Jelínek Tomáš 1:2, Mačkal František 2:1), Sokol Nové Vysočany A - TJ ABC Braník B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobras Ludvík 2:1, Dyršmíd Milan 1:2, Kartaš Zdeněk 0:3, Kruchina Jiří 0:3, body hostů: Čihák Josef st. 3:0, Nosál Martin 2:1, Čihák Josef ml. 2:1, Krenk Tomáš 2:1), TTC Klánovice C - TJ Sokol Michle E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 3:0, Jiroš Martin 0:2, Kratochvíl Karel 3:0, Verner Pavel 3:0, body hostů: Zeman Karel 1:2, Radil Milan 1:2, Rattay Gustav 0:3, Rattay Jan 0:2), TJ Sokol Stodůlky D - AC Sparta Praha H 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 0:4, Stránský Zdeněk 2:2, Nevmeržický Vadim 3:1, Celler Jiří 1:3, body hostů: Jandus Martin 1:3, Kočí Štěpán 2:2, Dlask Marek 3:1, Šourek Pavel 4:0), TTC Elizza Praha I - TJ Střížkov C 10:0wo,
18. kolo:
TTC Praha A - TTC Elizza Praha I 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mačkal František 2:1, Sedláček Tomáš 1:2, Písecký Luboš 1:2, Moravec Lukáš 1:3, body hostů: Růžička Dominik 4:0, Vožický Bohumil 2:1, Kotlorz Lukáš 0:3, Maršíková Martina 2:1), TJ Střížkov C - TJ Sokol Stodůlky D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obraz Martin 3:1, Lüder Jan 4:0, Kočvara Vlastimil 0:4, Kolda Petr 2:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:2, Stránský Zdeněk 1:3, Celler Jiří 3:1, Kalaš Vladislav 1:3), SK Slivenec A - TTC Klánovice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schauer Patrik 1:2, Helcl Daniel 0:2, Bratka Arnošt 1:2, Pospíšil Alois 1:2, body hostů: Verner Pavel 3:0, Kratochvíl Karel 2:1, Jiroš Martin 2:1, Pospíšil Jan 1:1), TJ Sokol Michle E - Sokol Nové Vysočany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radil Milan 1:2, Zeman Karel 0:3, Veselý Milan 0:3, Štěpánek Petr 2:1, body hostů: Kruchina Jiří 3:0, Dyršmíd Milan 3:0, Kobras Ludvík 2:1, Kartaš Zdeněk 1:2), TJ ABC Braník B - SK OAZA Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosál Martin 3:0, Čihák Josef ml. 1:1, Krenk Tomáš 3:0, Čihák Josef st. 1:2, body hostů: Kačinetz Alan 0:3, Kuběna Tomáš 2:1, Fabian Jiří 1:2, Pavlovský Tomáš 0:2),
19. kolo:
TJ ABC Braník B - TTC Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 3:0, Čihák Josef ml. 2:1, Petira Martin 1:2, Čihák Josef st. 3:0, body hostů: Sedláček Tomáš 2:1, Moravec Lukáš 1:2, Jelínek Tomáš 0:3, Mutl David 0:3), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Michle E 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlovský Tomáš 1:3, Stočes Petr 3:1, Fabian Jiří 4:0, WO 0:5, body hostů: Radil Milan 1:2, Zeman Karel 2:1, Rattay Jan 0:3, Rattay Gustav 1:2, WO 5:0), Sokol Nové Vysočany A - SK Slivenec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobras Ludvík 4:0, Dyršmíd Milan 2:1, Kartaš Zdeněk 1:2, Kruchina Jiří 2:2, body hostů: Pospíšil Alois 2:2, Schauer Patrik 2:2, Helcl Daniel 1:2, Bratka Arnošt 0:3), TTC Klánovice C - AC Sparta Praha H 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 0:4, Jiroš Martin 1:2, Horčák Martin 1:2, Verner Pavel 3:1, body hostů: Jetenský Marek 1:3, Kočí Štěpán 4:0, Dlask Marek 2:1, Nosková Adéla 2:1), TJ Sokol Stodůlky D - TTC Elizza Praha I 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Ivo 0:2, Stránský Zdeněk 0:2, Kalaš Vladislav 0:3, Litomiský Petr 1:1, body hostů: Daníček Adam 3:0, Růžička Dominik 2:0, Flídr Josef 1:1, Vožický Bohumil 2:0),
20. kolo:
TTC Praha A - TJ Sokol Stodůlky D 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zahradník Václav 1:1, Petránek Ivan 0:3, Moravec Lukáš 1:2, WO 2:3, body hostů: Babický Lukáš 2:1, Stránský Zdeněk 2:0, Nevmeržický Vadim 2:1, WO 3:2), TJ Střížkov C - TTC Klánovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lüder Jan 2:2, Kočvara Vlastimil 2:2, Kolda Petr 1:3, Pfister Pascal 3:1, body hostů: Pospíšil Jan 3:1, Verner Pavel 2:2, Horčák Martin 2:2, Hrdlic Roman 1:3), AC Sparta Praha H - Sokol Nové Vysočany A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jankovec Jiří 3:1, Kočí Štěpán 4:0, Šourek Pavel 2:1, WO 0:5, body hostů: Dyršmíd Milan 1:2, Kobras Ludvík 1:2, Kruchina Jiří 0:3, Kartaš Zdeněk 0:2, WO 5:0), SK Slivenec A - SK OAZA Praha C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schauer Patrik 2:0, Arsenjev Petr 1:1, Bratka Arnošt 1:2, Pospíšil Alois 2:0, WO 4:0, body hostů: Kuběna Tomáš 2:1, Stočes Petr 1:2, Fabian Jiří 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Michle E - TJ ABC Braník B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radil Milan 2:0, Štěpánek Petr 0:2, Rattay Gustav 0:3, Rattay Jan 0:3, body hostů: Čihák Josef st. 2:1, Krenk Tomáš 3:0, Čihák Josef ml. 2:0, Petira Martin 1:1),
21. kolo:
TJ Sokol Michle E - TTC Praha A 10:0wo, TJ ABC Braník B - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosál Martin 3:0, Čihák Josef ml. 1:1, Petira Martin 1:2, Krenk Tomáš 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 2:1, Schauer Patrik 1:2, Bratka Arnošt 0:3, Helcl Daniel 0:2), SK OAZA Praha C - AC Sparta Praha H 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: 0:4, Fabian Jiří 1:2, Stočes Petr 0:3, Kuběna Tomáš 4:0, body hostů: Dlask Marek 3:1, Kočí Štěpán 3:1, Šourek Pavel 2:1, Nosková Adéla 1:2), Sokol Nové Vysočany A - TJ Střížkov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kartaš Zdeněk 4:0, Dyršmíd Milan 2:2, Adámek Jiří 0:3, Kruchina Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Lüder Jan 3:1, Kočvara Vlastimil 1:3, Kolda Petr 2:2, Obraz Martin 1:2, WO 0:1), TTC Klánovice C - TTC Elizza Praha I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 1:2, Michálek David 0:3, Horčák Martin 2:1, Verner Pavel 1:3, body hostů: Růžička Dominik 3:1, Hučko Tomáš 2:1, Daníček Adam 3:0, Kotlorz Lukáš 1:2),
22. kolo:
TJ Sokol Stodůlky D - TTC Klánovice C 10:0wo, TTC Elizza Praha I - Sokol Nové Vysočany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršíková Martina 1:3, Kotlorz Lukáš 0:3, Vožický Bohumil 2:1, Růžička Dominik 3:1, WO 2:0, body hostů: Dyršmíd Milan 4:0, Kartaš Zdeněk 2:2, Kruchina Jiří 2:2, Kobras Ludvík 0:2, WO 0:2), TJ Střížkov C - SK OAZA Praha C 10:0wo, AC Sparta Praha H - TJ ABC Braník B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovec Jiří 0:4, Kočí Štěpán 4:0, Jetenský Marek 2:1, Šourek Pavel 3:1, body hostů: Čihák Josef st. 2:2, Krenk Tomáš 1:3, Čihák Josef ml. 2:2, Nosál Martin 1:2), SK Slivenec A - TJ Sokol Michle E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 3:0, Helcl Daniel 2:1, Kop František 1:2, Pospíšil Alois 2:1, body hostů: Radil Milan 1:2, Zeman Karel 2:1, Veselý Milan 1:2, Rattay Gustav 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy