Výsledky do novin
4. třída A
1. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budík Bohuslav st. 0:3, Prokeš Jan 1:1, Němec Michal 0:2, Pour Lukáš 2:1, Brettschneider Zdeněk 0:1, body hostů: Lobo Manuel 3:0, Boloňský Andrej 2:1, Čech Ludvík 2:1, Bartoš Martin 1:1), TJ Sokol Petrovice D - AC Sparta Praha J 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Karel 2:1, Michálek Vojtěch 1:2, Lukáč Michal 0:3, Schützner Vladimír 1:3, body hostů: Košek Lukáš 4:0, Hubač Martin 3:0, Benák Daniel 2:1, Mészáros Bence 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TJ ABC Braník C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůčková Marie 3:1, Chmelík David 2:2, Rejent Martin 0:4, Farář Petr 2:2, body hostů: Kirakovjan Milan 2:2, Ruml Jiří 3:1, Zimmel Václav 2:2, Espinoza Felix 2:2), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Michle F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanke Tomáš 2:0, Svoboda Vladimír 1:1, Hrdý Jiří 2:1, Ondráček Evžen 3:0, body hostů: Štěpánek Petr 2:1, Rattay Gustav 0:3, Rattay Jan 0:2, Rattay Martin 0:2), SF SKK El Niňo Praha I - TTC Rebel C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luxemburk Jaroslav 2:0, Korchak Oleksandr 2:0, Vícha Matěj 2:0, Kuboš Filip 2:0, body hostů: Vrňák Jan 0:2, Šraga Jan 0:2, Češka Petr 0:2, Plášková Sylva 0:2), TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Praha - Břevnov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalaš Vladislav 2:1, Šimáček Pavel 1:1, Hladík Ivo 3:0, Celler Jiří 2:1, body hostů: Zvolánek Václav 1:2, Červenka Boris 0:3, Vaňha Michal 0:3, Sabuka David 2:0),
2. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Praha - Břevnov A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrabálek Petr 1:1, Čech Ludvík 1:1, Bartoš Martin 2:1, Lobo Manuel 2:1, WO 4:0, body hostů: Popelka Antonín 1:3, Holub Roman 3:0, Červenka Boris 0:3, WO 0:4), TTC Rebel C - TJ Sokol Stodůlky E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazský Tomáš 3:0, Nosek David 3:0, Melcher Marek 2:1, Vrňák Jan 1:2, body hostů: Šimáček Pavel 0:3, Kalaš Vladislav 1:2, Hladík Ivo 2:1, Kunert Ladislav 0:3), TJ Sokol Michle F - SF SKK El Niňo Praha I 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konfršt Lukáš 0:2, Rattay Martin 0:2, Rattay Gustav 1:1, WO 0:4, body hostů: Kuboš Filip 2:0, Luxemburk Jaroslav 1:0, Bertho Tadeáš 1:1, Korchak Oleksandr 1:0, WO 4:0), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Kbely A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimmel Václav 1:2, Espinoza Felix 0:2, Ruml Jiří 1:2, Kirakovjan Milan 1:2, body hostů: Hanke Tomáš 3:0, Svoboda Vladimír 2:1, Hrdý Jiří 2:1, Kučera Dušan 1:1), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Běchovice II C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mészáros Bence 0:3, Zítek Martin 0:2, Kroupa Rudolf 0:3, Benák Daniel 3:0, body hostů: Richter Jan 3:0, Farář Petr 2:1, Chmelík David 2:1, Procházka Ivan st. 1:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Petrovice D 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špicarová Ivana 2:0, Prokeš Jan 2:0, Pluska Oleh 3:0, Svoboda Igor 2:0, body hostů: Schützner Vladimír 0:3, Hájek Karel 0:2, Laube Martin 0:2, Lukáč Michal 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Petrovice D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáč Michal 1:2, Laube Martin 0:3, Hájek Karel 0:3, Schützner Vladimír 2:1, body hostů: Lobo Manuel 3:0, Čech Ludvík 2:1, Jirčík Stanislav 2:1, Roubíček Vít 2:1), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Nusle Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelík David 2:2, Nagy Ondrej 1:3, Rejent Martin 0:3, Farář Petr 3:1, body hostů: Pluska Oleh 4:0, Prokeš Jan 3:1, Pour Lukáš 2:2, Němec Michal 0:3), TJ Sokol Kbely A - AC Sparta Praha J 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanke Tomáš 2:0, Hrdý Jiří 2:0, Svoboda Vladimír 2:1, Ondráček Evžen 3:0, body hostů: Hubač Martin 0:3, Benák Daniel 1:2, Zítek Martin 0:2, Mészáros Bence 0:2), SF SKK El Niňo Praha I - TJ ABC Braník C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrana Jakub 3:1, Luxemburk Jaroslav 2:2, Kuboš Filip 1:2, Korchak Oleksandr 2:2, body hostů: Kirakovjan Milan 3:1, Ruml Jiří 3:1, Zimmel Václav 1:3, Espinoza Felix 0:3), TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Michle F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunert Ladislav 1:1, Kalaš Vladislav 2:0, Jágr Martin 2:1, Hladík Ivo 3:0, body hostů: Rattay Martin 0:3, Veselý Milan 0:3, Rattay Gustav 1:1, Konfršt Lukáš 1:1), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TTC Rebel C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Roman 1:0, Popelka Antonín 1:1, Sabuka David 3:0, Dunder Jiří 3:0, Ptáček Jan 0:1, body hostů: Šraga Jan 0:3, Podrazský Tomáš 1:2, Řebec René 0:2, Plášková Sylva 1:1),
4. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TTC Rebel C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Ludvík 3:1, Jirčík Stanislav 2:1, Matvija Peter 0:3, Lobo Manuel 3:1, body hostů: Podrazský Tomáš 3:1, Malina Vlastimil 1:3, Vrňák Jan 2:1, Šraga Jan 0:3), TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Praha - Břevnov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rattay Martin 0:2, Veselý Milan 0:2, Konfršt Lukáš 0:2, Rattay Gustav 0:2, body hostů: Dunder Jiří 2:0, Sabuka David 2:0, Holub Roman 2:0, Popelka Antonín 2:0), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Stodůlky E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 3:1, Espinoza Felix 0:3, Ruml Jiří 3:0, Kirakovjan Milan 3:1, body hostů: Celler Jiří 2:2, Kalaš Vladislav 2:2, Konopásek Luboš 0:3, Hladík Ivo 1:2), AC Sparta Praha J - SF SKK El Niňo Praha I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovec Jiří 3:1, Hubač Martin 2:2, Benák Daniel 0:4, Košek Lukáš 2:2, body hostů: Korchak Oleksandr 4:0, Kuboš Filip 2:2, Svoboda Sebastian 1:3, Bertho Tadeáš 2:2), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Kbely A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Michal 1:1, Prokeš Jan 0:2, Pour Lukáš 0:3, Pluska Oleh 0:3, body hostů: Ondráček Evžen 3:0, Hanke Tomáš 3:0, Svoboda Vladimír 2:0, Hrdý Jiří 1:1), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Běchovice II C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáč Michal 1:2, Laube Martin 0:3, Hájek Karel 1:2, Schützner Vladimír 1:2, body hostů: Farář Petr 3:0, Chmelík David 2:1, Pernikář Tomáš 1:2, Nagy Ondrej 3:0),
5. kolo:
TJ Sokol Běchovice II C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůčková Marie 3:1, Chmelík David 3:1, Nagy Ondrej 0:3, Farář Petr 2:2, body hostů: Lobo Manuel 3:1, Čech Ludvík 2:2, Jirčík Stanislav 2:2, Hůla Jaromír 0:3), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Petrovice D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanke Tomáš 2:0, Kučera Dušan 2:0, Svoboda Vladimír 2:0, Ondráček Evžen 2:0, body hostů: Schützner Vladimír 0:2, Hájek Karel 0:2, Lukáč Michal 0:2, Laube Martin 0:2), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Nusle Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korchak Oleksandr 1:2, Luxemburk Jaroslav 2:1, Vícha Matěj 1:2, Svoboda Sebastian 4:0, body hostů: Pluska Oleh 1:3, Pour Lukáš 2:1, Svoboda Igor 1:2, Němec Michal 1:2), TJ Sokol Stodůlky E - AC Sparta Praha J 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Ivo 0:2, Jágr Martin 1:2, Stejskal Radek 1:2, Celler Jiří 2:2, Litomiský Petr 1:1, body hostů: Benák Daniel 2:2, Jetenský Marek 4:0, Mészáros Bence 0:3, Hubač Martin 3:0), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ ABC Braník C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Roman 3:0, Sabuka David 3:0, Popelka Antonín 1:2, Dunder Jiří 3:1, body hostů: Kirakovjan Milan 1:3, Ruml Jiří 1:2, Zimmel Václav 1:2, Espinoza Felix 0:3), TTC Rebel C - TJ Sokol Michle F 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazský Tomáš 2:0, Vrňák Jan 2:0, Nosek David 2:0, Melcher Marek 2:0, body hostů: Rattay Martin 0:2, Rattay Jan 0:2, Štěpánek Petr 0:2, Konfršt Lukáš 0:2),
6. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Michle F 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabálek Petr 2:0, Čech Ludvík 2:0, Bartoš Martin 2:0, Lobo Manuel 2:0, body hostů: Rattay Martin 0:2, Rattay Gustav 0:2, Konfršt Lukáš 0:2, Rattay Jan 0:2), TJ ABC Braník C - TTC Rebel C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plucar Ondřej 1:2, Espinoza Felix 2:1, Ruml Jiří 2:1, Kirakovjan Milan 4:0, body hostů: Podrazský Tomáš 3:1, Vrňák Jan 0:3, Češka Petr 1:2, Šraga Jan 0:3), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Praha - Břevnov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Daniel 3:0, Košek Lukáš 1:2, Jetenský Marek 3:0, Jankovec Jiří 2:1, body hostů: Dunder Jiří 1:2, Sabuka David 2:1, Ptáček Jan 0:3, Červenka Boris 0:3), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Stodůlky E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pluska Oleh 2:1, Špicarová Ivana 0:3, Budík Bohuslav st. 0:2, Svoboda Igor 1:2, Prokeš Jan 1:0, body hostů: Kalaš Vladislav 1:2, Litomiský Petr 3:0, Hladík Ivo 2:1, Stejskal Radek 2:1), TJ Sokol Petrovice D - SF SKK El Niňo Praha I 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukáč Michal 0:2, Hájek Karel 0:1, Laube Martin 0:2, WO 0:4, body hostů: Korchak Oleksandr 1:0, Kuboš Filip 2:0, Vrana Jakub 1:0, Svoboda Sebastian 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Kbely A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter Jan 0:2, Farář Petr 0:2, Chmelík David 0:3, Brůčková Marie 2:1, body hostů: Ondráček Evžen 3:0, Hanke Tomáš 3:0, Svoboda Vladimír 1:1, Hrdý Jiří 1:1),
7. kolo:
TJ Sokol Kbely A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanke Tomáš 2:0, Hrdý Jiří 1:1, Svoboda Vladimír 2:1, Ondráček Evžen 3:0, body hostů: Čech Ludvík 1:2, Nosál Petr 1:2, Bartoš Martin 0:2, Hrabánek Vladimír 0:2), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Běchovice II C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bertho Tadeáš 3:0, Vícha Matěj 3:0, Svoboda Sebastian 3:0, Vrana Jakub 1:2, body hostů: Kaděrka Rudolf 0:3, Farář Petr 1:2, Nagy Ondrej 1:2, Procházka Ivan st. 0:3), TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Petrovice D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Litomiský Petr 1:1, Kalaš Vladislav 1:1, Celler Jiří 2:0, Hladík Ivo 2:0, WO 3:0, body hostů: Schützner Vladimír 2:1, Hájek Karel 0:3, Lukáč Michal 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Sokol Nusle Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Jan 1:2, Sabuka David 3:0, Popelka Antonín 2:1, Dunder Jiří 3:0, body hostů: Pluska Oleh 2:1, Adámek Miroslav 0:3, Svoboda Igor 1:2, Němec Michal 0:3), TTC Rebel C - AC Sparta Praha J 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gräf Adam 0:3, Vrňák Jan 0:3, Malina Vlastimil 1:2, Podrazský Tomáš 2:1, body hostů: Jankovec Jiří 3:0, Košek Lukáš 3:0, Hubač Martin 1:2, Benák Daniel 2:1), TJ Sokol Michle F - TJ ABC Braník C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rattay Jan 0:3, Konfršt Lukáš 0:2, Štěpánek Petr 1:2, Veselý Milan 2:1, body hostů: Kirakovjan Milan 3:0, Ruml Jiří 2:1, Zimmel Václav 2:1, Espinoza Felix 1:1),
8. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ ABC Braník C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čech Ludvík 2:1, Hedervári Robert 1:2, Jirčík Stanislav 0:3, Hrabálek Petr 2:2, body hostů: Kirakovjan Milan 3:1, Ruml Jiří 3:0, Zimmel Václav 1:2, Espinoza Felix 1:2), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Michle F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubač Martin 1:1, Jankovec Jiří 1:1, Jetenský Marek 3:0, Benák Daniel 3:0, body hostů: Štěpánek Petr 1:2, Rattay Gustav 0:3, Konfršt Lukáš 0:2, Rattay Jan 1:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TTC Rebel C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Jan 1:2, Němec Michal 1:2, Pour Lukáš 1:2, Pluska Oleh 1:3, body hostů: Podrazský Tomáš 4:0, Melcher Marek 0:3, Nosek David 3:0, Vrňák Jan 2:1), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Praha - Břevnov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukáč Michal 0:2, Blaho Martin 0:2, Hájek Karel 0:3, Schützner Vladimír 1:1, body hostů: Dunder Jiří 3:0, Sabuka David 2:0, Popelka Antonín 2:0, Ptáček Jan 1:1), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Stodůlky E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůčková Marie 4:0, Chmelík David 0:3, Rejent Martin 0:3, Kaděrka Rudolf 4:0, body hostů: Šimáček Pavel 2:2, Litomiský Petr 2:2, Kalaš Vladislav 1:2, Hladík Ivo 1:2), TJ Sokol Kbely A - SF SKK El Niňo Praha I 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Evžen 2:0, Hrdý Jiří 1:1, Svoboda Vladimír 3:0, Hanke Tomáš 2:0, body hostů: Svoboda Sebastian 1:2, Vícha Matěj 0:2, Bertho Tadeáš 0:2, Višňa Johan 0:2),
9. kolo:
SF SKK El Niňo Praha I - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korchak Oleksandr 2:0, Vícha Matěj 1:1, Bertho Tadeáš 2:1, Svoboda Sebastian 3:0, body hostů: Lobo Manuel 1:2, Čech Ludvík 1:2, Bartoš Martin 0:2, Nosál Petr 0:2), TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Kbely A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 0:3, Kalaš Vladislav 1:1, Litomiský Petr 0:3, Konopásek Luboš 1:2, body hostů: Ondráček Evžen 3:0, Hanke Tomáš 2:1, Svoboda Vladimír 3:0, Kučera Dušan 1:1), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Sokol Běchovice II C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Jan 1:1, Sabuka David 2:0, Popelka Antonín 3:0, Dunder Jiří 3:0, body hostů: Pernikář Tomáš 1:2, Nagy Ondrej 0:3, Brůček František 0:2, Rezek Jan ml. 0:2), TTC Rebel C - TJ Sokol Petrovice D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosek David 2:0, Češka Petr 1:1, Vrňák Jan 3:0, Podrazský Tomáš 3:0, body hostů: Schützner Vladimír 1:2, Lukáč Michal 0:3, Laube Martin 0:2, Hájek Karel 0:2), TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Nusle Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konfršt Lukáš 1:3, Rattay Jan 0:4, Štěpánek Petr 3:0, Rattay Gustav 2:2, body hostů: Pour Lukáš 1:3, Brettschneider Zdeněk 1:1, Prokeš Jan 3:1, Budík Bohuslav st. 3:0, Němec Michal 1:1), TJ ABC Braník C - AC Sparta Praha J 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 1:3, Espinoza Felix 1:3, Ruml Jiří 1:2, Kirakovjan Milan 3:1, body hostů: Košek Lukáš 4:0, Bláha Tomáš 1:3, Benák Daniel 2:2, Hubač Martin 2:1),
10. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - AC Sparta Praha J 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabálek Petr 0:2, Čech Ludvík 0:2, Bartoš Martin 0:3, Lobo Manuel 1:1, body hostů: Košek Lukáš 3:0, Hubač Martin 2:0, Benák Daniel 2:0, Bláha Tomáš 1:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ ABC Braník C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pluska Oleh 1:1, Budík Bohuslav st. 0:2, Brettschneider Zdeněk 0:3, Eberl Milan 1:2, body hostů: Kirakovjan Milan 3:0, Ruml Jiří 3:0, Zimmel Václav 2:0, Espinoza Felix 0:2), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Michle F 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lukáč Michal 1:0, Michálek Vojtěch 1:1, Hájek Karel 3:0, Schützner Vladimír 1:0, WO 3:0, body hostů: Rattay Gustav 1:2, Rattay Jan 0:2, Rattay Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TTC Rebel C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farář Petr 2:2, Kaděrka Rudolf 2:2, Nagy Ondrej 2:2, Brůčková Marie 2:2, body hostů: Podrazský Tomáš 3:1, Vrňák Jan 1:3, Češka Petr 3:1, Řebec René 1:3), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Praha - Břevnov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanke Tomáš 0:4, Kučera Dušan 1:2, Svoboda Vladimír 1:2, Ondráček Evžen 3:1, body hostů: Dunder Jiří 1:3, Sabuka David 4:0, Popelka Antonín 2:1, Ptáček Jan 2:1), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Stodůlky E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrana Jakub 2:0, Vícha Matěj 1:1, Svoboda Sebastian 2:1, Korchak Oleksandr 3:0, body hostů: Šimáček Pavel 1:2, Kalaš Vladislav 1:2, Jonák Přemysl 0:2, Litomiský Petr 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Stodůlky E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Radek 1:2, Kalaš Vladislav 3:0, Šimáček Pavel 3:0, Hladík Ivo 1:1, Litomiský Petr 1:0, body hostů: Hrabálek Petr 1:2, Čech Ludvík 0:3, Bartoš Martin 2:1, Hedervári Robert 0:3), TJ Sokol Praha - Břevnov A - SF SKK El Niňo Praha I 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Jan 1:2, Sabuka David 3:0, Popelka Antonín 1:2, Dunder Jiří 4:0, body hostů: Korchak Oleksandr 0:4, Strouhal Vojtěch 1:2, Holík Šimon 2:1, Bertho Tadeáš 1:2), TTC Rebel C - TJ Sokol Kbely A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosek David 2:1, Vrňák Jan 0:3, Češka Petr 0:3, Podrazský Tomáš 3:1, body hostů: Ondráček Evžen 4:0, Hanke Tomáš 2:1, Svoboda Vladimír 1:2, Hrdý Jiří 1:2), TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Běchovice II C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rattay Martin 0:3, Rattay Jan 0:3, Rattay Gustav 1:2, Štěpánek Petr 3:1, body hostů: Kaděrka Rudolf 4:0, Farář Petr 2:1, Chmelík David 1:2, Rejent Martin 2:1), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Petrovice D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 2:0, Mička Zdeněk 1:1, Ruml Jiří 3:0, Kirakovjan Milan 3:0, body hostů: Schützner Vladimír 1:2, Michálek Vojtěch 0:3, Lukáč Michal 0:2, Hájek Karel 0:2), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Nusle Praha E 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melíšek Martin 3:1, Bláha Tomáš 3:1, Melíšková Tereza 1:2, Bozděch Jan 3:1, body hostů: Němec Michal 3:1, Pour Lukáš 1:3, Svoboda Igor 1:3, Vaněk Matěj 0:3),
12. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Nusle Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabálek Petr 3:1, Čech Ludvík 1:2, Bartoš Martin 1:2, Bittner Václav 4:0, body hostů: Svoboda Igor 2:2, Prokeš Jan 2:2, Špicarová Ivana 0:3, Míšek Kryštof 1:2), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Petrovice D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubač Martin 1:0, Benák Daniel 1:1, Mészáros Bence 2:1, Rukavička Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Lukáč Michal 2:1, Hájek Karel 0:3, Zajíček Luděk 0:2, WO 0:3), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Běchovice II C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimmel Václav 1:3, Espinoza Felix 2:2, Jirka Martin 1:3, Kirakovjan Milan 3:1, body hostů: Brůčková Marie 1:3, Farář Petr 3:1, Nagy Ondrej 3:1, Pernikář Tomáš 2:2), TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Kbely A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konfršt Lukáš 0:2, Rattay Jan 0:2, Rattay Martin 0:3, Rattay Gustav 1:1, body hostů: Hanke Tomáš 3:0, Svoboda Vladimír 2:0, Hrdý Jiří 2:0, Kučera Dušan 1:1), TTC Rebel C - SF SKK El Niňo Praha I 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Vlastimil 0:2, Gräf Adam 0:2, Češka Petr 0:3, Šraga Jan 0:3, body hostů: Korchak Oleksandr 3:0, Svoboda Sebastian 3:0, Kuboš Filip 2:0, Bertho Tadeáš 2:0), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Sokol Stodůlky E 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Roman 2:1, Sabuka David 3:0, Popelka Antonín 3:0, Dunder Jiří 2:1, body hostů: Kalaš Vladislav 1:2, Babický Lukáš 0:3, Hladík Ivo 0:3, Svatoš Daniel 1:2),
13. kolo:
TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Roman 2:1, Sabuka David 2:1, Popelka Antonín 2:1, Dunder Jiří 2:1, body hostů: Bittner Václav 2:1, Hrabálek Petr 1:2, Čech Ludvík 1:2, Bartoš Martin 0:3), TJ Sokol Stodůlky E - TTC Rebel C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Luboš 1:1, Kalaš Vladislav 2:0, Hladík Ivo 2:1, Celler Jiří 3:0, body hostů: Gräf Adam 2:1, Plášková Sylva 0:3, Češka Petr 0:2, Courton Ivan 0:2), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Michle F 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Matěj 2:0, Kuboš Filip 2:0, Svoboda Sebastian 3:0, Korchak Oleksandr 2:0, body hostů: Rattay Gustav 0:3, Konfršt Lukáš 0:2, Rattay Jan 0:2, Rattay Martin 0:2), TJ Sokol Kbely A - TJ ABC Braník C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanke Tomáš 1:0, Svoboda Vladimír 2:0, Hrdý Jiří 2:0, Ondráček Evžen 1:0, WO 3:0, body hostů: Plucar Ondřej 0:2, Hájek Ondřej 0:2, Hájek Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - AC Sparta Praha J 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaděrka Rudolf 1:2, Farář Petr 0:3, Chmelík David 1:2, Brůčková Marie 3:0, WO 5:0, body hostů: Košek Lukáš 3:1, Rukavička Tomáš 3:1, Hubač Martin 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Nusle Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáč Michal 1:3, Zajíček Luděk 3:1, Schützner Vladimír 1:3, Hájek Karel 3:1, body hostů: Svoboda Igor 2:2, Eberl Milan 2:2, Pour Lukáš 1:3, Prokeš Jan 3:1),
14. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Petrovice D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosál Petr 2:0, Hrabálek Petr 1:1, Bartoš Martin 3:0, Bittner Václav 2:1, body hostů: Schützner Vladimír 1:2, Hájek Karel 0:3, Lukáč Michal 0:2, Zajíček Luděk 1:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Běchovice II C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokeš Jan 0:2, Pour Lukáš 1:1, Němec Michal 0:3, Eberl Milan 1:2, body hostů: Kaděrka Rudolf 2:1, Brůčková Marie 3:0, Farář Petr 1:1, Chmelík David 2:0), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Kbely A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetenský Marek 2:2, Benák Daniel 2:2, Hubač Martin 1:3, Košek Lukáš 2:2, body hostů: Ondráček Evžen 1:3, Hanke Tomáš 3:1, Svoboda Vladimír 4:0, Hrdý Jiří 1:3), TJ ABC Braník C - SF SKK El Niňo Praha I 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimmel Václav 2:0, Espinoza Felix 1:1, Ruml Jiří 3:0, Kirakovjan Milan 2:1, body hostů: Korchak Oleksandr 1:2, Kuboš Filip 0:3, Holík Šimon 1:1, Strouhal Vojtěch 0:2), TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Stodůlky E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rattay Jan 0:3, Rattay Martin 0:2, Rattay Gustav 1:2, Štěpánek Petr 1:2, body hostů: Celler Jiří 3:0, Hladík Ivo 2:1, Kalaš Vladislav 3:0, Svatoš Daniel 1:1), TTC Rebel C - TJ Sokol Praha - Břevnov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šraga Jan 0:2, Češka Petr 0:2, Řebec René 0:3, Plášková Sylva 1:1, body hostů: Sabuka David 3:0, Chalupa Jaroslav 2:0, Popelka Antonín 1:1, Holub Roman 2:0),
15. kolo:
TTC Rebel C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šraga Jan 0:3, Češka Petr 0:2, Courton Ivan 0:3, Podrazský Tomáš 3:0, body hostů: Hrabálek Petr 3:0, Čech Ludvík 2:1, Bartoš Martin 2:1, Jirčík Stanislav 1:1), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Sokol Michle F 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sabuka David 1:0, Chalupa Jaroslav 2:0, Holub Roman 3:0, Popelka Antonín 1:0, WO 3:0, body hostů: Rattay Gustav 0:3, Rattay Jan 0:2, Rattay Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Stodůlky E - TJ ABC Braník C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Litomiský Petr 1:2, Kalaš Vladislav 0:3, Svatoš Daniel 0:3, Hladík Ivo 3:0, body hostů: Kirakovjan Milan 3:0, Ruml Jiří 2:1, Zimmel Václav 2:1, Espinoza Felix 1:2), SF SKK El Niňo Praha I - AC Sparta Praha J 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 0:4, Bertho Tadeáš 0:3, Korchak Oleksandr 2:1, Svoboda Sebastian 3:1, body hostů: Košek Lukáš 2:2, Hubač Martin 3:1, Benák Daniel 2:1, Rukavička Tomáš 2:1), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Nusle Praha E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanke Tomáš 2:0, Hrdý Jiří 1:1, Svoboda Vladimír 3:0, Ondráček Evžen 2:1, body hostů: Pour Lukáš 1:2, Němec Michal 0:3, Špicarová Ivana 1:1, Brettschneider Zdeněk 0:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Petrovice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaděrka Rudolf 1:2, Chmelík David 2:1, Brůček František 2:1, Brůčková Marie 4:0, body hostů: Schützner Vladimír 2:2, Hájek Karel 0:3, Zajíček Luděk 0:3, Lukáč Michal 2:1),
16. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Běchovice II C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabálek Petr 3:0, Čech Ludvík 2:1, Bartoš Martin 2:1, Lobo Manuel 3:0, body hostů: Farář Petr 1:2, Chmelík David 0:3, Nagy Ondrej 1:2, Pernikář Tomáš 0:3), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Kbely A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Luděk 1:2, Lukáč Michal 0:3, Laube Martin 0:3, Schützner Vladimír 2:1, body hostů: Ondráček Evžen 3:0, Svoboda Vladimír 3:0, Hrdý Jiří 1:2, Kučera Dušan 2:1), TJ Sokol Nusle Praha E - SF SKK El Niňo Praha I 10:0wo, AC Sparta Praha J - TJ Sokol Stodůlky E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Martin 2:0, Rukavička Tomáš 1:1, Košek Lukáš 3:0, Benák Daniel 3:0, body hostů: Celler Jiří 1:2, Kalaš Vladislav 0:3, Litomiský Petr 0:2, Hladík Ivo 0:2), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Praha - Břevnov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimmel Václav 1:2, Adamčíková Dana 0:3, Ruml Jiří 2:1, Kirakovjan Milan 2:2, body hostů: Sabuka David 4:0, Chalupa Jaroslav 2:1, Popelka Antonín 1:2, Červenka Boris 1:2), TJ Sokol Michle F - TTC Rebel C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rattay Jan 0:2, Rattay Martin 0:3, Štěpánek Petr 2:1, Rattay Gustav 2:1, WO 0:1, body hostů: Podrazský Tomáš 3:0, Vrňák Jan 2:1, Češka Petr 0:2, Řebec René 2:1, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 0:2, Rattay Martin 0:2, Štěpánek Petr 0:3, Rattay Gustav 0:2, body hostů: Lobo Manuel 3:0, Hrabálek Petr 2:0, Čech Ludvík 2:0, Bartoš Martin 2:0), TTC Rebel C - TJ ABC Braník C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řebec René 0:3, Courton Ivan 0:3, Vrňák Jan 1:2, Podrazský Tomáš 3:0, body hostů: Kirakovjan Milan 3:0, Ruml Jiří 2:1, Zimmel Václav 1:2, Espinoza Felix 2:1), TJ Sokol Praha - Břevnov A - AC Sparta Praha J 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Roman 2:0, Sabuka David 2:0, Popelka Antonín 2:1, Chalupa Jaroslav 2:1, Dunder Jiří 1:0, body hostů: Košek Lukáš 0:3, Rukavička Tomáš 0:3, Hubač Martin 2:1, Mészáros Bence 0:2), TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Nusle Praha E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Radek 2:0, Konopásek Luboš 1:1, Litomiský Petr 3:0, Hladík Ivo 2:0, body hostů: Svoboda Igor 1:2, Pour Lukáš 0:2, Brettschneider Zdeněk 0:2, Míšek Kryštof 0:2), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Petrovice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bertho Tadeáš 3:0, Kuboš Filip 2:1, Korchak Oleksandr 1:2, Višňa Johan 3:1, body hostů: Laube Martin 0:4, Schützner Vladimír 2:1, Zajíček Luděk 1:2, Lukáč Michal 1:2), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Běchovice II C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vladimír 2:2, Hrdý Jiří 3:1, Kučera Dušan 0:4, Ondráček Evžen 1:3, body hostů: Nagy Ondrej 2:2, Kaděrka Rudolf 2:2, Brůčková Marie 3:1, Brůček František 3:1),
18. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Kbely A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabálek Petr 2:2, Bartoš Martin 2:1, Worsch Miloslav 1:2, Lobo Manuel 1:3, body hostů: Ondráček Evžen 4:0, Svoboda Vladimír 2:2, Hrdý Jiří 1:2, Kučera Dušan 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - SF SKK El Niňo Praha I 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaděrka Rudolf 4:0, Brůčková Marie 1:3, Farář Petr 2:1, Chmelík David 2:2, body hostů: Korchak Oleksandr 3:1, Kuboš Filip 1:3, Luxemburk Jaroslav 1:3, Bertho Tadeáš 1:2), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Stodůlky E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Luděk 0:4, Lukáč Michal 1:3, Blaho Martin 1:2, Schützner Vladimír 3:1, body hostů: Hladík Ivo 3:1, Kalaš Vladislav 4:0, Babický Lukáš 2:2, Stejskal Radek 1:2), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Praha - Břevnov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokeš Jan 1:2, Špicarová Ivana 0:2, Brettschneider Zdeněk 0:2, Eberl Milan 2:1, Beneš Karel 0:1, body hostů: Sabuka David 2:1, Chalupa Jaroslav 2:1, Holub Roman 2:1, Popelka Antonín 2:0), AC Sparta Praha J - TTC Rebel C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetenský Marek 3:0, Marhol Jan 2:1, Mészáros Bence 1:2, Benák Daniel 2:1, body hostů: Vrňák Jan 1:2, Gräf Adam 2:1, Češka Petr 1:2, Řebec René 0:3), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Michle F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimmel Václav 2:0, Espinoza Felix 1:1, Ruml Jiří 2:1, Kirakovjan Milan 3:0, body hostů: Štěpánek Petr 2:1, Rattay Gustav 0:3, Rattay Martin 0:2, Svoboda Pavel 0:2),
19. kolo:
TJ ABC Braník C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimmel Václav 3:0, Espinoza Felix 1:2, Jirka Martin 1:2, Ruml Jiří 3:0, body hostů: Lobo Manuel 2:1, Čech Ludvík 2:1, Bartoš Martin 0:3, Hůla Jaromír 0:3), TJ Sokol Michle F - AC Sparta Praha J 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rattay Gustav 1:1, Rattay Martin 1:2, Svoboda Pavel 1:2, WO 0:4, body hostů: Melíšková Tereza 0:3, Mészáros Bence 2:0, Hubač Martin 1:0, Jankovec Jiří 2:0, WO 4:0), TTC Rebel C - TJ Sokol Nusle Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šraga Jan 1:3, Courton Ivan 0:4, Vrňák Jan 1:2, Podrazský Tomáš 4:0, body hostů: Svoboda Igor 3:1, Pour Lukáš 3:1, Špicarová Ivana 2:2, Beneš Karel 1:2), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Sokol Petrovice D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Roman 0:1, Chalupa Jaroslav 2:0, Sabuka David 3:0, Dunder Jiří 2:0, Popelka Antonín 1:0, body hostů: Schützner Vladimír 1:2, Lukáč Michal 0:2, Laube Martin 0:2, Zajíček Luděk 0:2), TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Běchovice II C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalaš Vladislav 4:0, Gargulák František 0:3, Konopásek Luboš 2:1, Hladík Ivo 2:2, Boltík Martin 1:0, body hostů: Brůčková Marie 2:2, Kaděrka Rudolf 3:1, Rezek Jan st. 0:4, Brůček František 1:2), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Kbely A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korchak Oleksandr 2:0, Holík Šimon 1:1, Vrana Jakub 3:0, Svoboda Sebastian 2:1, body hostů: Hanke Tomáš 0:3, Svoboda Vladimír 1:2, Hrdý Jiří 1:1, Benák Miroslav 0:2),
20. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - SF SKK El Niňo Praha I 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabálek Petr 0:3, Čech Ludvík 0:2, Bartoš Martin 0:3, Lobo Manuel 2:1, body hostů: Svoboda Sebastian 3:0, Vrana Jakub 3:0, Luxemburk Jaroslav 2:1, Holík Šimon 1:1), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Stodůlky E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanke Tomáš 3:0, Hrubý Jan 0:2, Svoboda Vladimír 3:0, Ondráček Evžen 3:0, body hostů: Kalaš Vladislav 1:2, Hladík Ivo 1:2, Svatoš Daniel 0:3, Stejskal Radek 0:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Praha - Břevnov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůčková Marie 0:2, Nagy Ondrej 1:1, Pernikář Tomáš 1:2, Brůček František 0:3, body hostů: Sabuka David 2:1, Chalupa Jaroslav 3:0, Dunder Jiří 1:1, Holub Roman 2:0), TJ Sokol Petrovice D - TTC Rebel C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáč Michal 1:3, Zajíček Luděk 2:2, Laube Martin 2:2, Schützner Vladimír 3:1, body hostů: Plášková Sylva 0:4, Češka Petr 1:3, Gräf Adam 4:0, Vrňák Jan 3:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Michle F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špicarová Ivana 2:2, Pour Lukáš 3:1, Prokeš Jan 2:1, Svoboda Igor 2:2, body hostů: Štěpánek Petr 3:1, Rattay Gustav 3:1, Rattay Jan 0:4, Rattay Martin 0:3), AC Sparta Praha J - TJ ABC Braník C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mészáros Bence 1:3, Košek Lukáš 2:2, Benák Daniel 3:1, Hubač Martin 2:2, body hostů: Ruml Jiří 2:2, Zimmel Václav 4:0, Espinoza Felix 2:2, Jirka Martin 0:4),
21. kolo:
AC Sparta Praha J - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Daniel 1:2, Jankovec Jiří 2:0, Hubač Martin 2:1, Košek Lukáš 3:0, body hostů: Hrabálek Petr 1:2, Čech Ludvík 0:3, Bartoš Martin 1:2, Worsch Miloslav 1:1), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Nusle Praha E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimmel Václav 2:0, Espinoza Felix 2:0, Ruml Jiří 3:0, Kirakovjan Milan 1:1, body hostů: Prokeš Jan 0:3, Pour Lukáš 0:2, Špicarová Ivana 0:2, Beneš Karel 1:1), TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Petrovice D 10:0wo, TTC Rebel C - TJ Sokol Běchovice II C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šraga Jan 1:3, Češka Petr 0:3, Gräf Adam 2:1, Vrňák Jan 1:3, body hostů: Kaděrka Rudolf 4:0, Chmelík David 3:1, Brůček František 0:3, Brůčková Marie 3:0), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Sokol Kbely A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Roman 1:3, Sabuka David 3:1, Popelka Antonín 1:2, Chalupa Jaroslav 4:0, body hostů: Ondráček Evžen 3:1, Hanke Tomáš 1:3, Svoboda Vladimír 2:2, Hrdý Jiří 0:3), TJ Sokol Stodůlky E - SF SKK El Niňo Praha I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Ivo 2:2, Konopásek Luboš 1:3, Kalaš Vladislav 0:4, Celler Jiří 4:0, body hostů: Svoboda Sebastian 3:1, Kuboš Filip 1:3, Vrana Jakub 3:1, Višňa Johan 2:2),
22. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Stodůlky E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabálek Petr 2:2, Čech Ludvík 1:2, Bartoš Martin 0:3, Lobo Manuel 3:1, body hostů: Celler Jiří 2:2, Kalaš Vladislav 3:1, Svatoš Daniel 1:2, Babický Lukáš 2:1), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Praha - Břevnov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bertho Tadeáš 2:2, Holík Šimon 3:1, Strouhal Vojtěch 1:3, Svoboda Sebastian 3:1, body hostů: Sabuka David 2:2, Chalupa Jaroslav 3:1, Dunder Jiří 1:3, Ptáček Jan 1:3), TJ Sokol Kbely A - TTC Rebel C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanke Tomáš 2:0, Hrdý Jiří 1:1, Kučera Dušan 1:1, Ondráček Evžen 3:0, Svoboda Vladimír 1:0, body hostů: Malina Vlastimil 0:3, Vrňák Jan 2:1, Plášková Sylva 0:2, Šraga Jan 0:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Michle F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaděrka Rudolf 2:0, Farář Petr 1:1, Chmelík David 2:1, Brůčková Marie 3:0, body hostů: Štěpánek Petr 2:1, Konfršt Lukáš 0:3, Rattay Gustav 0:2, Rattay Martin 0:2), TJ Sokol Petrovice D - TJ ABC Braník C 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zajíček Luděk 3:0, Laube Martin 1:2, Lukáč Michal 1:2, WO 0:5, body hostů: Ruml Jiří 2:1, Zimmel Václav 2:0, Hlaváček Petr 0:2, Hájek Ondřej 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Nusle Praha E - AC Sparta Praha J 10:0wo,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy