Výsledky do novin
4. třída B
1. kolo:
TTC Klánovice D - TJ AVIA Čakovice F 10:0wo (Soupeř se k nedostavení se omluvil.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - Slovan KST Bohnice H 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Racek Jiří 0:4, Honek Jan 2:2, Koťátko Pravoslav 0:3, Zúbrik Mário 4:0, body hostů: Cankař Radek 2:2, Zerkal Sergey 3:1, Fridrich Miloslav 3:1, Handl Erich 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroš Petr 0:1, Marášek Dominik 2:0, Dolanský Roman 2:0, Veselý Filip 1:0, WO 4:0, body hostů: Dalešický Josef 1:1, Vaněk Martin 0:2, Dalešický Tomáš 0:2, WO 0:4), SK Start Praha B - TJ Střížkov D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Botek Radomír 2:2, Kala Petr 0:2, Hronová Dagmar 1:0, Adášek Jan 4:0, Bajtler Martin 0:2, WO 0:2, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Doležal Karel 2:2, Hejný Jakub 0:3, Blažek Pavel 1:1, WO 2:0), TJ Malešice C - TJ Pankrác D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuda Jan 1:1, Bednář Petr 1:1, Hanšpach Daniel 3:0, Šimberský Jiří 3:0, body hostů: Adam Jan 1:2, Adam Václav 0:3, Bauer Radek 0:2, Holub Martin 1:1), TTC Elizza Praha J - TJ Zelená Liška A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebeda Lukáš 4:0, Kalina Pavel 1:2, Fausek Jiří 0:3, Puk Jaroslav 3:1, body hostů: Faistaver Patrik 3:1, Levý Jiří 2:2, Holštein Jaroslav 1:2, Krieger Karel 0:3),
2. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Zelená Liška A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zázvorka Jan 2:0, Kašpar Ladislav 0:2, Lomský Gustav 1:2, Žydel Jan 2:0, WO 4:0, body hostů: Smrčina Zdeněk 2:1, Levý Jiří 2:1, Krieger Karel 0:3, WO 0:4), TJ Pankrác D - TTC Elizza Praha J 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Martin 0:2, Siblík Michal 0:2, Adam Václav 0:2, Adam Jan 0:2, body hostů: Puk Jaroslav 2:0, Lebeda Lukáš 2:0, Petrtýl Šimon 2:0, Kalina Pavel 2:0), TJ Střížkov D - TJ Malešice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Pavel 4:0, Obraz Martin 1:3, Hejný Jakub 2:2, Doležal Karel 1:3, body hostů: Šimberský Jiří 1:3, Bednář Petr 1:3, Čuda Jan 3:1, Hanšpach Daniel 3:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - SK Start Praha B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalešický Tomáš 0:2, Vaněk Martin 0:2, Stoilov Jonáš 1:2, Dalešický Josef 0:3, body hostů: Rybář Martin 3:0, Adášek Jan 3:0, Hronová Dagmar 1:1, Botek Radomír 2:0), Slovan KST Bohnice H - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zerkal Sergey 2:1, Čáha Jiří 0:3, Juppa Jáchym 1:2, Pinkas Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Pekárek Václav 4:0, Dolanský Roman 2:2, Středa Martin 1:3, WO 0:5), TTC Klánovice D - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Luděk 3:0, Michálek David 1:1, Hanzal Petr 3:0, Nový Pavel 2:1, body hostů: Zúbrik Mário 0:3, Honek Jan 2:1, Koťátko Pravoslav 0:3, Hojovec Ondřej 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ AVIA Čakovice F 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koťátko Pravoslav 0:3, Hojovec Ondřej 1:2, Zúbrik Mário 1:2, Honek Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Zázvorka Jan 3:1, Hájek Alexandr 2:2, Karpíšek Ondřej 4:0, WO 0:5), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Klánovice D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Jiří 0:3, Černý Jakub 0:3, Dolanský Roman 1:2, Jaroš Petr 3:0, body hostů: Hanzal Petr 3:0, Michálek David 1:2, Hájek Luděk 2:1, Hrdlic Roman 2:1), SK Start Praha B - Slovan KST Bohnice H 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybář Martin 2:0, Hronová Dagmar 2:0, Botek Radomír 2:0, Adášek Jan 2:0, body hostů: Cankař Radek 0:2, Zerkal Sergey 0:2, Handl Erich 0:2, Chaloupek Petr 0:2), TJ Malešice C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Petr 2:0, Hanšpach Daniel 1:1, Zseller Jiří 1:2, Šimberský Jiří 2:0, WO 2:0, body hostů: Dalešický Josef 2:1, Stoilov Jonáš 1:2, Dalešický Tomáš 0:3, WO 0:2), TTC Elizza Praha J - TJ Střížkov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Puk Jaroslav 2:0, Kalina Pavel 2:0, Lebeda Lukáš 2:0, Fausek Jiří 2:0, body hostů: Obraz Martin 0:2, Hejný Jakub 0:2, Hejný Matěj 0:2, Valenta Vojtěch 0:2), TJ Zelená Liška A - TJ Pankrác D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrčina Zdeněk 0:4, Faistaver Patrik 4:0, Huňa Vladimír 2:1, Levý Jiří 2:2, body hostů: Fišer Martin 1:3, Adam Jan 3:1, Holub Martin 2:2, Siblík Michal 1:2),
4. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Pankrác D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žydel Jan 1:0, Lomský Gustav 2:0, Kašpar Ladislav 2:1, Zázvorka Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Adam Jan 0:3, Fišer Martin 1:2, Holub Martin 1:1, WO 0:3), TJ Střížkov D - TJ Zelená Liška A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obraz Martin 3:0, Doležal Karel 1:1, Hejný Jakub 1:2, Provazník Lukáš 3:0, body hostů: Pouč Roman 0:3, Faistaver Patrik 2:1, Holštein Jaroslav 1:2, Krieger Karel 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Elizza Praha J 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalešický Tomáš 0:3, Vaněk Martin 0:3, Stoilov Jonáš 1:2, Dalešický Josef 1:2, body hostů: Podrazký Adam 3:0, Kalina Pavel 2:1, Puk Jaroslav 3:0, Fausek Jiří 2:1), Slovan KST Bohnice H - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fridrich Miloslav 3:1, Chaloupek Petr 0:4, Handl Erich 1:2, Zerkal Sergey 2:2, body hostů: Čuda Jan 3:1, Šimberský Jiří 1:3, Bednář Petr 2:2, Hanšpach Daniel 3:0), TTC Klánovice D - SK Start Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nový Pavel 1:1, Hájek Luděk 0:2, Hrdlic Roman 1:2, Platil Stanislav 0:3, body hostů: Adášek Jan 3:0, Botek Radomír 2:1, Havel Jiří 2:0, Bajtler Martin 1:1), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Lokomotiva Vršovice E 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojovec Ondřej 0:3, Koťátko Pravoslav 0:3, Honek Jan 1:2, Zúbrik Mário 2:1, WO 4:0, body hostů: Veselý Filip 4:0, Jaroš Petr 3:1, Středa Martin 2:2, WO 0:4),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ AVIA Čakovice F 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroš Petr 2:2, Středa Martin 0:4, Veselý Filip 4:0, WO 0:4, body hostů: Zázvorka Jan 2:1, Karpíšek Ondřej 2:1, Kašpar Ladislav 1:2, Lomský Gustav 1:2, WO 4:0), SK Start Praha B - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Botek Radomír 0:1, Hronová Dagmar 2:0, Bajtler Martin 3:0, Adášek Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Hojovec Ondřej 0:2, Koťátko Pravoslav 0:2, WO 0:3), TJ Malešice C - TTC Klánovice D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Petr 2:1, Šimberský Jiří 1:2, Ibl Josef 0:3, Hanšpach Daniel 2:2, body hostů: Hanzal Petr 4:0, Michálek David 2:1, Hájek Luděk 1:2, Hrdlic Roman 1:2), TTC Elizza Praha J - Slovan KST Bohnice H 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Puk Jaroslav 3:1, Fausek Jiří 1:3, Podrazký Adam 2:1, Kocánek Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Pinkas Jan 3:1, Zerkal Sergey 0:4, Fridrich Miloslav 2:2, Cankař Radek 2:1, WO 1:0), TJ Zelená Liška A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:0wo, TJ Pankrác D - TJ Střížkov D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 3:1, Bauer Radek 0:4, Pavlas Petr 2:1, Fišer Martin 1:3, body hostů: Blažek Pavel 1:3, Provazník Lukáš 4:0, Doležal Karel 2:2, Hejný Jakub 2:1),
6. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Střížkov D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žydel Jan 2:1, Lomský Gustav 2:1, Kašpar Ladislav 1:2, Zázvorka Jan 3:0, body hostů: Blažek Pavel 0:3, Provazník Lukáš 2:1, Doležal Karel 1:2, Hejný Jakub 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Pankrác D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalešický Tomáš 2:2, Vaněk Martin 1:3, Hadrava Petr 2:2, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Fišer Petr 4:0, Pacák Miroslav 2:2, Adam Jan 0:4, Holub Martin 2:2), Slovan KST Bohnice H - TJ Zelená Liška A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fridrich Miloslav 3:1, Novák Robert 3:0, Handl Erich 0:3, Zerkal Sergey 0:4, body hostů: Huňa Vladimír 2:2, Smrčina Zdeněk 3:1, Holštein Jaroslav 2:1, Lhoták Petr 1:2), TTC Klánovice D - TTC Elizza Praha J 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nový Pavel 0:3, Hrdlic Roman 0:3, Michálek David 1:2, Hanzal Petr 2:2, body hostů: Hučko Tomáš 4:0, Puk Jaroslav 2:1, Podrazký Adam 2:1, Kalina Pavel 2:1), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Malešice C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojovec Ondřej 0:3, Koťátko Pravoslav 0:3, Honek Jan 1:2, Zúbrik Mário 2:1, body hostů: Hanšpach Daniel 2:1, Čuda Jan 2:1, Bednář Petr 3:0, Šimberský Jiří 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice E - SK Start Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jiří 0:4, Pína Jan 1:3, Dolanský Roman 3:0, Jaroš Petr 2:2, body hostů: Adášek Jan 2:2, Hronová Dagmar 3:1, Botek Radomír 3:1, Bajtler Martin 1:2),
7. kolo:
SK Start Praha B - TJ AVIA Čakovice F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adášek Jan 1:1, Hronová Dagmar 2:0, Botek Radomír 3:0, Rybář Martin 2:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 1:2, Zázvorka Jan 0:2, Hájek Alexandr 0:2, Herčík Lubomír 0:2), TJ Malešice C - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ibl Josef 0:1, Bednář Petr 2:0, Šimberský Jiří 3:0, Čuda Jan 3:0, Hanšpach Daniel 1:0, body hostů: Dolanský Roman 1:2, Jaroš Petr 0:3, Středa Martin 0:2, Dušek Jiří 0:2), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Jiří 2:2, Kocánek Jiří 2:2, Petrtýl Šimon 1:2, Puk Jaroslav 4:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:3, Honek Jan 3:1, Hojovec Ondřej 1:3, Koťátko Pravoslav 1:2), TJ Zelená Liška A - TTC Klánovice D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huňa Vladimír 0:2, Holštein Jaroslav 0:2, Pouč Roman 0:2, Smrčina Zdeněk 0:2, body hostů: Hanzal Petr 2:0, Michálek David 2:0, Hrdlic Roman 2:0, Nový Pavel 2:0), TJ Pankrác D - Slovan KST Bohnice H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 2:2, Pavlas Petr 3:1, Adam Jan 0:2, Fišer Martin 2:2, Adam Václav 0:2, body hostů: Fridrich Miloslav 4:0, Zerkal Sergey 1:3, Novák Robert 2:2, Handl Erich 2:2), TJ Střížkov D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Pavel 1:2, Doležal Karel 1:1, Hejný Jakub 3:0, Provazník Lukáš 3:0, body hostů: Dalešický Josef 1:2, Vaněk Martin 1:2, Rousková Růžena 0:3, Hadrava Petr 1:1),
8. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 4:0, Karpíšek Ondřej 3:0, Lomský Gustav 1:2, Kašpar Ladislav 1:3, body hostů: Hadrava Petr 2:2, Dalešický Josef 2:2, Vaněk Martin 1:2, Dalešický Tomáš 0:3), Slovan KST Bohnice H - TJ Střížkov D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Robert 2:2, Cankař Radek 2:2, Handl Erich 1:2, Fridrich Miloslav 2:2, body hostů: Blažek Pavel 2:2, Doležal Karel 1:3, Pfister Pascal 3:1, Hejný Jakub 2:1), TTC Klánovice D - TJ Pankrác D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 2:2, Platil Stanislav 0:3, Hájek Luděk 2:2, Hanzal Petr 3:1, Michálek David 1:0, body hostů: Zimčík Lukáš 3:1, Pavlas Petr 4:0, Fišer Martin 0:4, Holub Martin 1:3), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Zelená Liška A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koťátko Pravoslav 0:4, Hojovec Ondřej 3:1, Zúbrik Mário 3:1, Honek Jan 2:2, body hostů: Rathouský Jan 1:3, Huňa Vladimír 2:2, Holštein Jaroslav 1:3, Faistaver Patrik 4:0), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Elizza Praha J 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolanský Roman 3:1, Středa Martin 3:1, Dušek Jiří 1:2, Pína Jan 3:1, body hostů: Puk Jaroslav 2:2, Petrtýl Šimon 1:3, Fausek Jiří 0:4, Kalina Pavel 2:1), SK Start Praha B - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hronová Dagmar 2:0, Nacher Patrik 1:3, Weis Daniel 0:3, Adášek Jan 2:2, Bajtler Martin 0:2, body hostů: Čuda Jan 3:1, Hanšpach Daniel 2:2, Bednář Petr 4:0, Šimberský Jiří 1:2),
9. kolo:
TJ Malešice C - TJ AVIA Čakovice F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ibl Josef 0:1, Šimberský Jiří 2:1, Zseller Jiří 1:2, Čuda Jan 0:3, Hanšpach Daniel 1:1, WO 0:1, body hostů: Karpíšek Ondřej 1:2, Zázvorka Jan 3:0, Petřík Filip 2:1, Hájek Alexandr 2:1, WO 1:0), TTC Elizza Praha J - SK Start Praha B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebeda Lukáš 3:0, Podrazký Adam 1:2, Hučko Tomáš 2:1, Puk Jaroslav 4:0, body hostů: Botek Radomír 2:2, Weis Daniel 1:2, Bajtler Martin 0:3, Trnovský Ivo 0:3), TJ Zelená Liška A - TJ Lokomotiva Vršovice E 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhoták Petr 0:4, Faistaver Patrik 3:1, Levý Jiří 1:2, Smrčina Zdeněk 2:2, WO 0:1, body hostů: Dolanský Roman 3:1, Jaroš Petr 1:3, Pína Jan 3:1, Středa Martin 2:1, WO 1:0), TJ Pankrác D - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimčík Lukáš 2:0, Fišer Petr 1:1, Pavlas Petr 2:1, Holub Martin 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Honek Jan 1:2, Koťátko Pravoslav 0:2, Hojovec Ondřej 0:2), TJ Střížkov D - TTC Klánovice D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Pavel 2:2, Doležal Karel 2:1, Hejný Jakub 1:2, Pfister Pascal 4:0, body hostů: Michálek David 2:2, Hrdlic Roman 0:4, Nový Pavel 2:1, Hájek Luděk 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - Slovan KST Bohnice H 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalešický Tomáš 0:4, Vaněk Martin 1:2, Stoilov Jonáš 0:3, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Fridrich Miloslav 3:1, Cankař Radek 3:1, Zerkal Sergey 2:1, Bednárik Martin 2:1),
10. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - Slovan KST Bohnice H 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žydel Jan 4:0, Kašpar Ladislav 2:2, Lomský Gustav 3:1, Hájek Alexandr 1:3, body hostů: Fridrich Miloslav 2:2, Cankař Radek 2:2, Novák Robert 0:4, Handl Erich 2:2), TTC Klánovice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Luděk 2:1, Hrdlic Roman 1:1, Michálek David 3:0, Hanzal Petr 3:0, body hostů: Dalešický Josef 2:1, Vaněk Martin 0:3, Stoilov Jonáš 0:3, Dalešický Tomáš 0:2), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Střížkov D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Racek Jiří 0:3, Koťátko Pravoslav 0:2, Honek Jan 1:2, Zúbrik Mário 1:2, body hostů: Blažek Pavel 3:0, Doležal Karel 1:2, Pfister Pascal 3:0, Obraz Martin 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Pankrác D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Petr 1:3, Dolanský Roman 3:1, Středa Martin 1:3, Pína Jan 2:2, body hostů: Fišer Petr 2:2, Pavlas Petr 3:1, Pacák Miroslav 2:2, Fišer Martin 2:2), SK Start Praha B - TJ Zelená Liška A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Botek Radomír 2:0, Havel Jiří 2:0, Hronová Dagmar 2:0, Poledne Jan 1:0, WO 2:0, body hostů: Faistaver Patrik 0:2, Levý Jiří 0:2, Lhoták Petr 0:2, Smrčina Zdeněk 0:1, WO 0:2), TJ Malešice C - TTC Elizza Praha J 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuda Jan 2:2, Šimberský Jiří 2:2, Hanšpach Daniel 2:2, Bednář Petr 3:1, body hostů: Lebeda Lukáš 2:2, Flídr Josef 3:1, Puk Jaroslav 2:2, Petrtýl Šimon 0:4),
11. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ AVIA Čakovice F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Puk Jaroslav 2:2, Kalina Pavel 0:4, Flídr Josef 3:1, Kocánek Jiří 1:3, body hostů: Karpíšek Ondřej 1:3, Zázvorka Jan 3:1, Petřík Filip 3:1, Hájek Alexandr 3:1), TJ Zelená Liška A - TJ Malešice C 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Petr 1:2, Pouč Roman 0:3, Levý Jiří 1:2, Faistaver Patrik 2:2, WO 1:0, body hostů: Bednář Petr 4:0, Hanšpach Daniel 3:0, Šimberský Jiří 0:3, Zseller Jiří 2:1, WO 0:1), TJ Pankrác D - SK Start Praha B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlas Petr 2:2, Siblík Michal 1:3, Zimčík Lukáš 4:0, Fišer Martin 1:3, body hostů: Poledne Jan 3:1, Botek Radomír 3:1, Hronová Dagmar 1:1, Bajtler Martin 0:4, Weis Daniel 1:1), TJ Střížkov D - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obraz Martin 2:1, Doležal Karel 1:2, Hejný Jakub 2:1, Pfister Pascal 3:0, body hostů: Pína Jan 2:1, Dolanský Roman 2:1, Dušek Jiří 0:3, Černý Jakub 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalešický Tomáš 0:4, Vaněk Martin 3:1, Stoilov Jonáš 2:1, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Zúbrik Mário 3:1, Honek Jan 1:3, Koťátko Pravoslav 2:2, Oppitz Karel 1:2), Slovan KST Bohnice H - TTC Klánovice D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fridrich Miloslav 2:2, Zerkal Sergey 2:2, Novák Robert 2:1, Pinkas Jan 3:1, body hostů: Hanzal Petr 4:0, Michálek David 1:3, Nový Pavel 0:4, Hrdlic Roman 1:2),
12. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TTC Klánovice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 2:1, Kašpar Ladislav 1:2, Lomský Gustav 2:1, Karpíšek Ondřej 4:0, body hostů: Michálek David 1:3, Nový Pavel 1:2, Hrdlic Roman 1:2, Hájek Luděk 1:2), Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerkal Sergey 3:0, Cankař Radek 1:1, Novák Robert 2:1, Fridrich Miloslav 2:1, body hostů: Zúbrik Mário 2:1, Honek Jan 0:3, Koťátko Pravoslav 1:2, Hojovec Ondřej 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Lokomotiva Vršovice E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalešický Tomáš 0:3, Rousková Růžena 1:2, Stoilov Jonáš 0:3, Dalešický Josef 2:1, body hostů: Pína Jan 2:1, Jaroš Petr 2:1, Středa Martin 3:0, Dolanský Roman 2:1), TJ Střížkov D - SK Start Praha B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obraz Martin 3:1, Doležal Karel 1:3, Hejný Jakub 1:3, Pfister Pascal 2:2, body hostů: Poledne Jan 4:0, Hronová Dagmar 2:0, Botek Radomír 3:1, Weis Daniel 0:4, Bajtler Martin 0:2), TJ Pankrác D - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlas Petr 3:1, Holub Martin 2:2, Adam Jan 0:3, Fišer Martin 1:2, Pacák Miroslav 0:1, body hostů: Gao Yanming 4:0, Hanšpach Daniel 1:3, Zseller Jiří 3:1, Ibl Josef 1:2), TJ Zelená Liška A - TTC Elizza Praha J 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrčina Zdeněk 0:3, Huňa Vladimír 0:3, Levý Jiří 0:3, Faistaver Patrik 2:1, body hostů: Puk Jaroslav 3:0, Durdis Matěj 3:0, Kalina Pavel 2:1, Fausek Jiří 2:1),
13. kolo:
TJ Zelená Liška A - TJ AVIA Čakovice F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodal Petr 1:3, Smrčina Zdeněk 0:3, Levý Jiří 1:2, Faistaver Patrik 3:1, body hostů: Karpíšek Ondřej 4:0, Zázvorka Jan 3:1, Lomský Gustav 0:3, Hájek Alexandr 2:1), TTC Elizza Praha J - TJ Pankrác D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Puk Jaroslav 2:1, Fausek Jiří 1:1, Durdis Matěj 3:0, Flídr Josef 3:0, body hostů: Pacák Miroslav 2:1, Fišer Martin 0:3, Holub Martin 0:3, Adam Václav 0:2), TJ Malešice C - TJ Střížkov D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanšpach Daniel 3:1, Čuda Jan 1:3, Zseller Jiří 2:2, Gao Yanming 4:0, body hostů: Pfister Pascal 3:1, Obraz Martin 1:3, Doležal Karel 1:3, Hejný Jakub 1:3), SK Start Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weis Daniel 2:1, Hronová Dagmar 2:0, Nacher Patrik 0:2, Poledne Jan 3:0, Bajtler Martin 1:0, body hostů: Dalešický Josef 1:2, Stoilov Jonáš 1:2, Dalešický Tomáš 1:2, Koutník Roman 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - Slovan KST Bohnice H 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jiří 0:1, Dolanský Roman 4:0, Jaroš Petr 2:1, Pína Jan 3:1, Pestr Luděk 0:3, body hostů: Fridrich Miloslav 1:3, Cankař Radek 3:1, Zerkal Sergey 1:3, Handl Erich 1:2), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TTC Klánovice D 10:0wo,
14. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 2:1, Kašpar Ladislav 2:0, Lomský Gustav 2:1, Karpíšek Ondřej 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Hojovec Ondřej 1:2, Koťátko Pravoslav 0:3, Racek Jiří 0:2), TTC Klánovice D - TJ Lokomotiva Vršovice E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Platil Stanislav 0:4, Hájek Luděk 2:2, Hrdlic Roman 3:1, Michálek David 2:2, body hostů: Pína Jan 2:2, Jaroš Petr 2:2, Středa Martin 3:1, Dušek Jiří 2:2), Slovan KST Bohnice H - SK Start Praha B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fridrich Miloslav 2:1, Zerkal Sergey 0:3, Novák Robert 1:2, Cankař Radek 2:2, body hostů: Poledne Jan 4:0, Hronová Dagmar 3:0, Havel Jiří 0:3, Botek Radomír 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dalešický Tomáš 0:3, Rousková Růžena 0:3, Stoilov Jonáš 0:3, Dalešický Josef 3:0, WO 4:0, body hostů: Hanšpach Daniel 3:1, Čuda Jan 3:1, Zseller Jiří 3:1, WO 0:4), TJ Střížkov D - TTC Elizza Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Lukáš 3:1, Doležal Karel 1:3, Hejný Jakub 1:2, Pfister Pascal 4:0, body hostů: Durdis Matěj 2:2, Puk Jaroslav 2:2, Fausek Jiří 0:4, Lebeda Lukáš 2:1), TJ Pankrác D - TJ Zelená Liška A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacák Miroslav 1:1, Holub Martin 2:0, Fišer Martin 3:0, Pavlas Petr 2:0, body hostů: Vodal Petr 1:2, Holštein Jaroslav 0:2, Levý Jiří 0:2, Lhoták Petr 0:2),
15. kolo:
TJ Pankrác D - TJ AVIA Čakovice F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 1:2, Adam Václav 0:3, Adam Jan 1:2, Pavlas Petr 2:2, body hostů: Zázvorka Jan 3:1, Karpíšek Ondřej 3:0, Lomský Gustav 1:2, Kašpar Ladislav 2:1), TJ Zelená Liška A - TJ Střížkov D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levý Jiří 2:1, Pouč Roman 2:0, Holštein Jaroslav 2:1, Vodal Petr 3:0, body hostů: Doležal Karel 1:2, Hejný Jakub 1:2, Hejný Matěj 0:3, Valenta Vojtěch 0:2), TTC Elizza Praha J - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Puk Jaroslav 3:0, Kocánek Jiří 1:1, Kalina Pavel 3:0, Flídr Josef 3:0, body hostů: Dalešický Josef 1:2, Stoilov Jonáš 0:3, Dalešický Tomáš 0:3, Rousková Růžena 0:2), TJ Malešice C - Slovan KST Bohnice H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanšpach Daniel 3:0, Čuda Jan 2:0, Zseller Jiří 0:3, Gao Yanming 3:0, body hostů: Fridrich Miloslav 1:2, Cankař Radek 1:2, Zerkal Sergey 1:2, Novák Robert 0:2), SK Start Praha B - TTC Klánovice D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Jiří 2:0, Hronová Dagmar 2:0, Weis Daniel 2:1, Poledne Jan 2:0, body hostů: Michálek David 0:3, Nový Pavel 0:2, Hrdlic Roman 1:1, Tichý Stanislav 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Středa Martin 1:0, Jaroš Petr 1:1, Pína Jan 3:0, Dolanský Roman 2:0, WO 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Koťátko Pravoslav 0:3, Hojovec Ondřej 0:2, WO 0:3),
16. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 4:0, Kašpar Ladislav 1:3, Lomský Gustav 1:3, Žydel Jan 3:1, body hostů: Pína Jan 3:1, Jaroš Petr 1:3, Středa Martin 2:2, Dušek Jiří 1:3), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - SK Start Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honek Jan 3:1, Racek Jiří 0:4, Hojovec Ondřej 2:2, Zúbrik Mário 3:1, body hostů: Havel Jiří 3:1, Bajtler Martin 1:3, Weis Daniel 2:2, Hrazdira Adam 2:2), TTC Klánovice D - TJ Malešice C 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Platil Stanislav 0:3, Nový Pavel 1:2, Hrdlic Roman 1:2, Michálek David 2:1, WO 0:1, body hostů: Gao Yanming 3:0, Hanšpach Daniel 2:1, Čuda Jan 1:2, Zseller Jiří 2:1, WO 1:0), Slovan KST Bohnice H - TTC Elizza Praha J 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zerkal Sergey 1:3, Novák Robert 2:1, Handl Erich 0:3, Fridrich Miloslav 3:1, body hostů: Hučko Tomáš 3:1, Durdis Matěj 2:2, Puk Jaroslav 2:1, Kalina Pavel 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Zelená Liška A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dalešický Tomáš 0:3, Rousková Růžena 1:1, Stoilov Jonáš 0:3, Dalešický Josef 1:2, WO 4:0, body hostů: Faistaver Patrik 3:1, Vodal Petr 4:0, Levý Jiří 2:1, WO 0:4), TJ Střížkov D - TJ Pankrác D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Karel 2:1, Blažek Pavel 2:1, Hejný Jakub 2:1, Pfister Pascal 3:0, body hostů: Pavlas Petr 3:0, Fišer Martin 0:3, Benčík Jiří 0:3, Holub Martin 0:3),
17. kolo:
TJ Střížkov D - TJ AVIA Čakovice F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obraz Martin 2:2, Doležal Karel 3:1, Hejný Jakub 2:2, Provazník Lukáš 2:2, body hostů: Zázvorka Jan 4:0, Karpíšek Ondřej 2:2, Lomský Gustav 1:3, Kašpar Ladislav 0:4), TJ Pankrác D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:0wo, TJ Zelená Liška A - Slovan KST Bohnice H 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodal Petr 2:2, Levý Jiří 2:2, Smrčina Zdeněk 2:2, Faistaver Patrik 3:1, body hostů: Fridrich Miloslav 2:2, Cankař Radek 2:2, Zerkal Sergey 0:4, Novák Robert 3:1), TTC Elizza Praha J - TTC Klánovice D 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Puk Jaroslav 1:0, Flídr Josef 1:1, Hučko Tomáš 2:0, Kalina Pavel 1:0, WO 4:0, body hostů: Michálek David 0:3, Hrdlic Roman 1:1, Nový Pavel 0:1, WO 0:4), TJ Malešice C - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanšpach Daniel 3:0, Čuda Jan 3:0, Vanka Petr 0:3, Gao Yanming 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Honek Jan 1:2, Koťátko Pravoslav 1:2, Hojovec Ondřej 0:3), SK Start Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weis Daniel 1:3, Hronová Dagmar 3:0, Hrazdira Adam 0:3, Poledne Jan 4:0, body hostů: Pína Jan 2:2, Dolanský Roman 1:3, Jaroš Petr 2:1, Středa Martin 1:2),
18. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - SK Start Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 2:1, Hájek Alexandr 1:2, Lomský Gustav 1:2, Zázvorka Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Poledne Jan 3:1, Hronová Dagmar 2:1, Bajtler Martin 0:3, Šindelář Jan 0:3, WO 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Malešice C 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Středa Martin 0:2, Pestr Luděk 0:2, Jaroš Petr 1:2, WO 0:4, body hostů: Gao Yanming 2:0, Hanšpach Daniel 2:0, Zseller Jiří 1:1, Čuda Jan 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TTC Elizza Praha J 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zúbrik Mário 4:0, Honek Jan 2:1, Hojovec Ondřej 0:3, Koťátko Pravoslav 2:2, body hostů: Puk Jaroslav 3:1, Petrtýl Šimon 1:3, Kalina Pavel 1:2, Fausek Jiří 1:2), TTC Klánovice D - TJ Zelená Liška A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 2:1, Hájek Luděk 2:1, Hrdlic Roman 2:1, Michálek David 3:0, body hostů: Vodal Petr 2:1, Levý Jiří 1:2, Lhoták Petr 0:3, Krieger Karel 0:3), Slovan KST Bohnice H - TJ Pankrác D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cankař Radek 1:2, Zerkal Sergey 1:2, Handl Erich 0:1, Fridrich Miloslav 2:2, Novák Robert 0:2, body hostů: Pavlas Petr 4:0, Pacák Miroslav 3:0, Benčík Jiří 1:2, Holub Martin 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Střížkov D 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dalešický Josef 0:2, Rousková Růžena 1:1, Stoilov Jonáš 0:3, WO 0:3, body hostů: Obraz Martin 3:0, Doležal Karel 1:1, Blažek Pavel 1:0, Hejný Jakub 1:0, WO 3:0),
19. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ AVIA Čakovice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalešický Tomáš 0:3, Rousková Růžena 2:2, Ťuík Jan 0:3, Stoilov Jonáš 2:1, WO 3:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 3:1, Zázvorka Jan 1:0, Lomský Gustav 3:1, Kašpar Ladislav 2:2, WO 0:3), TJ Střížkov D - Slovan KST Bohnice H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Karel 2:1, Blažek Pavel 2:1, Hejný Jakub 2:1, Provazník Lukáš 2:0, WO 0:1, body hostů: Fridrich Miloslav 0:3, Cankař Radek 2:0, Zerkal Sergey 1:2, Handl Erich 0:3, WO 1:0), TJ Pankrác D - TTC Klánovice D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Martin 3:0, Siblík Michal 1:2, Holub Martin 2:1, Pavlas Petr 3:0, body hostů: Michálek David 1:2, Hrdlic Roman 1:2, Hájek Luděk 1:2, Nový Pavel 0:3), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levý Jiří 2:2, Smrčina Zdeněk 2:2, Lhoták Petr 2:1, Vodal Petr 3:1, body hostů: Zúbrik Mário 4:0, Honek Jan 1:3, Koťátko Pravoslav 0:4, Hojovec Ondřej 1:2), TTC Elizza Praha J - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Lukáš 4:0, Kalina Pavel 1:2, Fausek Jiří 1:2, Durdis Matěj 3:1, body hostů: Dolanský Roman 3:1, Pína Jan 1:3, Jaroš Petr 0:3, Středa Martin 1:2), TJ Malešice C - SK Start Praha B 10:0wo,
20. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Malešice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 3:1, Lomský Gustav 3:0, Hájek Alexandr 0:3, Zázvorka Jan 3:1, body hostů: Gao Yanming 1:3, Hanšpach Daniel 1:3, Čuda Jan 3:0, Zseller Jiří 0:3), SK Start Praha B - TTC Elizza Praha J 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weis Daniel 2:2, Hronová Dagmar 1:1, Hrazdira Adam 0:4, Poledne Jan 3:1, Bajtler Martin 0:2, body hostů: Lebeda Lukáš 4:0, Durdis Matěj 1:3, Puk Jaroslav 3:1, Kalina Pavel 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Zelená Liška A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolanský Roman 1:1, Černý Jakub 0:2, Jaroš Petr 1:2, Pína Jan 0:3, body hostů: Vodal Petr 1:2, Faistaver Patrik 3:0, Smrčina Zdeněk 2:0, Huňa Vladimír 2:0), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Pankrác D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oppitz Karel 1:3, Hojovec Ondřej 3:1, Honek Jan 2:2, Zúbrik Mário 3:1, body hostů: Pavlas Petr 3:1, Fišer Martin 2:2, Bauer Radek 1:3, Holub Martin 1:3), TTC Klánovice D - TJ Střížkov D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tichý Stanislav 0:3, Hájek Luděk 2:1, Hrdlic Roman 2:1, Michálek David 0:3, WO 5:0, body hostů: Blažek Pavel 2:2, Doležal Karel 2:2, Hejný Jakub 4:0, WO 0:5), Slovan KST Bohnice H - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fridrich Miloslav 1:1, Zerkal Sergey 0:2, Novák Robert 3:0, Cankař Radek 1:1, WO 4:0, body hostů: Stoilov Jonáš 2:1, Rousková Růžena 1:2, Koutník Roman 1:2, WO 0:4),
21. kolo:
Slovan KST Bohnice H - TJ AVIA Čakovice F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fridrich Miloslav 3:0, Zerkal Sergey 0:3, Handl Erich 0:3, Novák Robert 1:3, body hostů: Zázvorka Jan 3:1, Karpíšek Ondřej 3:0, Lomský Gustav 2:1, Kašpar Ladislav 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Klánovice D 0:10wo, TJ Střížkov D - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obraz Martin 2:0, Blažek Pavel 2:0, Hejný Jakub 2:0, Provazník Lukáš 2:0, body hostů: Zúbrik Mário 0:2, Hojovec Ondřej 0:2, Honek Jan 0:2, Oppitz Karel 0:2), TJ Pankrác D - TJ Lokomotiva Vršovice E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 1:2, Adam Jan 0:3, Pacák Miroslav 1:2, Fišer Martin 1:2, body hostů: Dolanský Roman 3:0, Pína Jan 2:1, Jaroš Petr 2:1, Středa Martin 2:1), TJ Zelená Liška A - SK Start Praha B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodal Petr 1:3, Faistaver Patrik 2:1, Smrčina Zdeněk 1:2, Huňa Vladimír 1:3, body hostů: Poledne Jan 4:0, Havel Jiří 3:1, Weis Daniel 0:3, Botek Radomír 2:1), TTC Elizza Praha J - TJ Malešice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Matěj 2:0, Puk Jaroslav 1:1, Kalina Pavel 2:1, Lebeda Lukáš 3:0, body hostů: Gao Yanming 1:2, Čuda Jan 1:2, Hanšpach Daniel 0:2, Zseller Jiří 0:2),
22. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TTC Elizza Praha J 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 0:4, Karpíšek Ondřej 3:1, Petřík Filip 1:3, Zázvorka Jan 3:1, body hostů: Lebeda Lukáš 4:0, Hučko Tomáš 2:2, Puk Jaroslav 1:3, Durdis Matěj 2:2), TJ Malešice C - TJ Zelená Liška A 10:0wo, SK Start Praha B - TJ Pankrác D 10:0wo, TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Střížkov D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pína Jan 0:1, Jaroš Petr 1:1, Středa Martin 3:0, Dolanský Roman 2:0, WO 3:0, body hostů: Doležal Karel 1:2, Hejný Jakub 1:2, Hejný Matěj 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:0wo, TTC Klánovice D - Slovan KST Bohnice H 0:10wo,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy