Výsledky do novin
5. třída A
1. kolo:
SK Start Praha C - TJ Sokol Stodůlky F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnovský Ivo 2:1, Hrazdira Adam 2:1, Potůček Václav 0:3, Bajtler Martin 0:4, body hostů: Litomiský Petr 3:1, Stejskal Radek 2:1, Jágr Martin 2:1, Babický Lukáš 2:1), Slovan KST Bohnice I - SF SKK El Niňo Praha J 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednárik Martin 0:4, Čáha Jiří 0:3, Chaloupek Petr 1:2, Slavata Josef 4:0, body hostů: Kuboš Filip 3:1, Bertho Tadeáš 3:1, Filip Jan 1:2, Marfinec Patrik 2:1), TJ Sokol Žižkov D - SK Slivenec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Jakub 2:1, Treybal Václav 1:2, Vřešťál Milan 2:1, Kanzelsberger Martin 4:0, body hostů: Třesohlavý Josef 1:3, Helcl Daniel 1:2, Kop František 2:1, Jůzek Karel 0:3), SK SANK Běchovice A - TJ Sokol Kbely B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořínek Pavel 2:1, Jeřábek Michal 2:1, Urban Pavel 1:2, Rychtarik David 3:0, body hostů: Hrdý Jiří 2:1, Trnka Josef 0:3, Hrubý Jan 2:1, Klouček Martin 0:3), AC Sparta Praha K - KK Konstruktiva Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Satam Nishchint 3:0, Rukavička Tomáš 2:0, Mészáros Bence 2:1, Šálek Pavel 1:2, body hostů: Peller Marek 0:3, Duchoň Čestmír 1:2, Bukovský Petr 2:1, Černý Pavel 0:2), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TJ Zelená Liška B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirčík Stanislav 2:2, Hedervári Robert 2:2, Hrabánek Vladimír 0:4, Wavrečka Ronald 4:0, body hostů: Levý Jiří 3:1, Pouč Roman 2:2, Krieger Karel 1:3, Mikšátko Roman 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - TJ Zelená Liška B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Litomiský Petr 1:0, Konopásek Luboš 2:0, Jágr Martin 3:0, Stejskal Radek 0:1, WO 3:0, body hostů: Pouč Roman 0:3, Holštein Jaroslav 0:2, Krieger Karel 1:1, WO 0:3), KK Konstruktiva Praha B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Michal 3:0, Tvrdík Petr 0:1, Staněk Matyáš 2:1, Peller Marek 0:4, Duchoň Čestmír 0:2, body hostů: Wavrečka Ronald 2:2, Boloňský Andrej 3:0, Jirčík Stanislav 1:2, Hedervári Robert 2:1), TJ Sokol Kbely B - AC Sparta Praha K 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrubý Jan 1:2, Trnka Josef 0:2, Klouček Martin 1:2, Hrdý Jiří 2:1, Vrba Karel 1:0, WO 5:0, body hostů: Marhol Jan 4:0, Rukavička Tomáš 3:1, Kleinander Michal 0:4, WO 0:5), SK Slivenec B - SK SANK Běchovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helcl Daniel 2:2, Jůzek Karel 2:2, Třesohlavý Josef 2:2, Kop František 3:1, body hostů: Rychtarik David 2:2, Hořínek Pavel 3:1, Jeřábek Michal 2:2, Urban Pavel 0:4), SF SKK El Niňo Praha J - TJ Sokol Žižkov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Sebastian 3:0, Bertho Tadeáš 2:0, Filip Jan 0:3, Kuboš Filip 3:0, body hostů: Kanzelsberger Martin 1:2, Slováček Jakub 1:2, Vřešťál Milan 1:2, Treybal Václav 0:2), SK Start Praha C - Slovan KST Bohnice I 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jiří 3:0, Trnovský Ivo 1:1, Weis Daniel 2:1, Botek Radomír 3:0, body hostů: Čáha Jiří 2:1, Handl Erich 0:3, Chaloupek Petr 0:3, Semotan Patrik 0:2),
3. kolo:
Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Stodůlky F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juppa Jáchym 2:2, Handl Erich 1:3, Chaloupek Petr 1:3, Slavata Josef 3:1, body hostů: Šimáček Pavel 3:1, Konopásek Luboš 2:2, Jágr Martin 2:2, Stejskal Radek 2:2), TJ Sokol Žižkov D - SK Start Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vřešťál Milan 2:0, Treybal Václav 0:2, Slováček Jakub 3:0, Kanzelsberger Martin 3:0, body hostů: Weis Daniel 1:2, Trnovský Ivo 1:2, Potůček Václav 0:2, Suková Helena 0:2), SK SANK Běchovice A - SF SKK El Niňo Praha J 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 0:3, Jeřábek Michal 0:2, Trnka Miloš 1:2, Rychtarik David 1:2, body hostů: Kuboš Filip 2:1, Svoboda Sebastian 3:0, Bertho Tadeáš 3:0, Višňa Johan 1:1), AC Sparta Praha K - SK Slivenec B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mészáros Bence 0:3, Satam Nishchint 1:2, Rukavička Tomáš 2:1, WO 0:4, body hostů: Helcl Daniel 2:1, Jůzek Karel 1:1, Jamný Pavel 1:1, Kop František 2:0, WO 4:0), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TJ Sokol Kbely B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boloňský Andrej 2:0, Jirčík Stanislav 2:0, Hedervári Robert 2:1, Wavrečka Ronald 2:0, body hostů: Klouček Martin 0:3, Karal Vladimír 1:1, Vrba Karel 0:2, Bednář Jiří 0:2), TJ Zelená Liška B - KK Konstruktiva Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holštein Jaroslav 2:2, Konopa Josef 2:2, Krieger Karel 0:4, Pouč Roman 4:0, body hostů: Horák Michal 3:1, Duchoň Čestmír 2:2, Bukovský Petr 2:2, Černý Pavel 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Litomiský Petr 3:0, Jágr Martin 2:1, Stejskal Radek 2:1, Šimáček Pavel 2:1, body hostů: Horák Michal 1:2, Staněk Matyáš 1:2, Peller Marek 0:3, Duchoň Čestmír 1:2), TJ Sokol Kbely B - TJ Zelená Liška B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jan 3:0, Klouček Martin 1:1, Benák Miroslav 2:1, Hrdý Jiří 2:1, body hostů: Pouč Roman 2:1, Holštein Jaroslav 1:2, Krieger Karel 0:3, Lhoták Petr 0:2), SK Slivenec B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helcl Daniel 2:1, Třesohlavý Josef 0:3, Svoboda Milan 0:3, Jůzek Karel 1:2, body hostů: Wavrečka Ronald 3:0, Boloňský Andrej 2:1, Jirčík Stanislav 2:1, Hedervári Robert 2:1), SF SKK El Niňo Praha J - AC Sparta Praha K 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuboš Filip 1:2, Bertho Tadeáš 2:1, Marfinec Patrik 1:2, Svoboda Sebastian 4:0, body hostů: Jetenský Marek 3:1, Mészáros Bence 0:3, Rukavička Tomáš 1:2, Satam Nishchint 1:2), SK Start Praha C - SK SANK Běchovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnovský Ivo 2:1, Hrazdira Adam 2:1, Weis Daniel 1:2, Botek Radomír 4:0, body hostů: Rychtarik David 3:1, Hořínek Pavel 1:2, Jeřábek Michal 0:3, Urban Pavel 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Žižkov D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupek Petr 1:2, Čáha Jiří 2:1, Dobeš Tomáš ml. 0:3, Handl Erich 2:2, body hostů: Kanzelsberger Martin 4:0, Slováček Jakub 1:2, Vřešťál Milan 3:0, Treybal Václav 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Žižkov D - TJ Sokol Stodůlky F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vřešťál Milan 2:1, Treybal Václav 1:1, Slováček Jakub 3:0, Kanzelsberger Martin 2:1, body hostů: Šimáček Pavel 2:1, Jágr Martin 0:3, Stejskal Radek 1:2, Kunert Ladislav 0:2), SK SANK Běchovice A - Slovan KST Bohnice I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 2:1, Jeřábek Michal 2:1, Urban Pavel 2:1, Rychtarik David 3:0, body hostů: Slavata Josef 3:0, Handl Erich 0:3, Chaloupek Petr 0:3, Vanka Radek 0:3), AC Sparta Praha K - SK Start Praha C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Satam Nishchint 2:0, Šálek Pavel 2:0, Šourek Pavel 3:0, Benák Daniel 2:1, body hostů: Nacher Patrik 0:3, Hrazdira Adam 0:3, Weis Daniel 0:2, Suková Helena 1:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - SF SKK El Niňo Praha J 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roubíček Vít 1:2, Boloňský Andrej 1:2, Hedervári Robert 0:3, Wavrečka Ronald 3:1, body hostů: Svoboda Sebastian 4:0, Bertho Tadeáš 2:1, Kuboš Filip 2:1, Filip Jan 0:3), TJ Zelená Liška B - SK Slivenec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holštein Jaroslav 2:1, Lhoták Petr 1:2, Mikšátko Roman 0:3, Pouč Roman 1:3, body hostů: Kop František 3:1, Helcl Daniel 2:1, Tvrdý Adam 2:1, Třesohlavý Josef 2:1), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Kbely B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Pavel 0:1, Bukovský Petr 1:3, Duchoň Čestmír 1:2, Horák Michal 2:2, Peller Marek 2:1, body hostů: Hrdý Jiří 4:0, Hrubý Jan 2:2, Klouček Martin 2:2, Trnka Josef 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - TJ Sokol Kbely B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 2:0, Jágr Martin 2:0, Stejskal Radek 2:1, Šimáček Pavel 2:1, body hostů: Karal Vladimír 0:3, Vrba Karel 0:3, Klouček Martin 2:0, Bednář Jiří 0:2), SK Slivenec B - KK Konstruktiva Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kop František 2:0, Třesohlavý Josef 2:0, Tvrdý Adam 3:0, Helcl Daniel 1:1, body hostů: Horák Michal 0:3, Peller Marek 0:2, Duchoň Čestmír 1:1, Bukovský Petr 0:2), SF SKK El Niňo Praha J - TJ Zelená Liška B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Sebastian 1:0, Přída Antonín 1:1, Višňa Johan 3:0, Bertho Tadeáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Pouč Roman 1:2, Lhoták Petr 0:2, Krieger Karel 0:2, WO 0:3), SK Start Praha C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potůček Václav 2:2, Weis Daniel 2:2, Suková Helena 2:2, Hrazdira Adam 1:3, body hostů: Boloňský Andrej 4:0, Jirčík Stanislav 0:4, Hedervári Robert 1:3, Hůla Jaromír 4:0), Slovan KST Bohnice I - AC Sparta Praha K 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Handl Erich 0:2, Semotan Patrik 0:2, Chaloupek Petr 0:3, Čáha Jiří 1:2, body hostů: Jandus Martin 3:0, Marhol Jan 3:0, Šourek Pavel 2:0, Mészáros Bence 1:1), TJ Sokol Žižkov D - SK SANK Běchovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vřešťál Milan 3:0, Treybal Václav 1:1, Slováček Jakub 2:1, Kanzelsberger Martin 3:0, body hostů: Rychtarik David 2:1, Hořínek Pavel 0:3, Urban Pavel 0:3, Jeřábek Michal 0:2),
7. kolo:
SK SANK Běchovice A - TJ Sokol Stodůlky F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 2:2, Urban Pavel 2:2, Jeřábek Michal 2:2, Rychtarik David 1:3, body hostů: Šimáček Pavel 3:1, Jágr Martin 1:3, Konopásek Luboš 3:1, Stejskal Radek 2:2), AC Sparta Praha K - TJ Sokol Žižkov D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálek Pavel 0:3, Mészáros Bence 0:2, Zítek Martin 0:3, Šusta Petr 2:1, body hostů: Vřešťál Milan 3:0, Kanzelsberger Martin 2:1, Elčkner Miroslav ml. 3:0, Treybal Václav 1:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - Slovan KST Bohnice I 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wavrečka Ronald 3:0, Hůla Jaromír 3:0, Roubíček Vít 1:2, Lounek Jan 2:2, body hostů: Handl Erich 0:4, Chaloupek Petr 2:1, Čáha Jiří 2:1, Pilný Pavel 0:3), TJ Zelená Liška B - SK Start Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Karel 0:3, Lhoták Petr 0:3, Pouč Roman 1:2, Vodal Petr 3:0, body hostů: Botek Radomír 3:0, Havel Jiří 2:1, Hrazdira Adam 1:2, Trnovský Ivo 2:1), KK Konstruktiva Praha B - SF SKK El Niňo Praha J 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peller Marek 1:1, Tvrdík Petr 0:2, Černý Pavel 0:3, Horák Michal 0:3, WO 4:0, body hostů: Svoboda Sebastian 4:0, Bertho Tadeáš 3:0, Filip Jan 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Kbely B - SK Slivenec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Miroslav 3:1, Klouček Martin 3:1, Bednář Jiří 0:3, Hrubý Jan 3:1, body hostů: Helcl Daniel 2:2, Třesohlavý Josef 2:2, Kop František 2:2, Jamný Pavel 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - SK Slivenec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargulák František 0:3, Jágr Martin 1:2, Stejskal Radek 1:2, Litomiský Petr 4:0, WO 3:0, body hostů: Kop František 3:1, Třesohlavý Josef 3:1, Vobruba Aleš 1:3, Jůzek Karel 0:1, WO 0:3), SF SKK El Niňo Praha J - TJ Sokol Kbely B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bertho Tadeáš 3:0, Filip Jan 1:1, Marfinec Patrik 2:1, Svoboda Sebastian 3:0, body hostů: Benák Miroslav 2:1, Klouček Martin 0:3, Karal Vladimír 0:3, Bednář Jiří 0:2), SK Start Praha C - KK Konstruktiva Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 2:0, Bajtler Martin 1:1, Hrazdira Adam 2:1, Havel Jiří 3:0, body hostů: Horák Michal 2:1, Staněk Matyáš 0:3, Bukovský Petr 0:2, Duchoň Čestmír 0:2), Slovan KST Bohnice I - TJ Zelená Liška B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupek Petr 3:1, Handl Erich 1:3, Čáha Jiří 2:2, Slavata Josef 4:0, body hostů: Pouč Roman 1:3, Vodal Petr 3:1, Lhoták Petr 1:3, Krieger Karel 1:3), TJ Sokol Žižkov D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vřešťál Milan 3:0, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Treybal Václav 1:2, Kanzelsberger Martin 3:0, body hostů: Boloňský Andrej 1:2, Hedervári Robert 2:1, Jirčík Stanislav 0:3, Worsch Miloslav 0:3), SK SANK Běchovice A - AC Sparta Praha K 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořínek Pavel 1:1, Trnka Miloš 0:2, Jeřábek Michal 0:3, Rychtarik David 1:2, body hostů: Jetenský Marek 3:0, Hubač Martin 3:0, Benák Daniel 2:0, Šálek Pavel 0:2),
9. kolo:
AC Sparta Praha K - TJ Sokol Stodůlky F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:0, Mészáros Bence 1:2, Rukavička Tomáš 2:1, Marhol Jan 3:0, body hostů: Litomiský Petr 2:1, Šimáček Pavel 1:2, Konopásek Luboš 0:3, Stejskal Radek 0:3), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - SK SANK Běchovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boloňský Andrej 3:1, Hedervári Robert 1:2, Jirčík Stanislav 1:2, Wavrečka Ronald 4:0, body hostů: Rychtarik David 2:2, Urban Pavel 1:3, Hořínek Pavel 2:1, Jeřábek Michal 0:3), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Žižkov D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodal Petr 1:2, Lhoták Petr 2:1, Levý Jiří 1:2, Holštein Jaroslav 4:0, body hostů: Vřešťál Milan 1:3, Kanzelsberger Martin 2:1, Růžička Vojtěch 1:2, Treybal Václav 0:1, Slováček Jakub 1:1), KK Konstruktiva Praha B - Slovan KST Bohnice I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peller Marek 2:1, Staněk Matyáš 0:3, Bukovský Petr 1:2, Horák Michal 1:3, body hostů: Slavata Josef 3:1, Chaloupek Petr 2:1, Juppa Jáchym 2:1, Čáha Jiří 2:1), TJ Sokol Kbely B - SK Start Praha C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Martin 0:2, Karal Vladimír 0:2, Bednář Jiří 1:2, Hrubý Jan 0:2, body hostů: Havel Jiří 3:0, Botek Radomír 2:0, Trnovský Ivo 1:1, Suková Helena 2:0), SK Slivenec B - SF SKK El Niňo Praha J 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Helcl Daniel 1:2, Kop František 0:2, Svoboda Milan 0:3, Třesohlavý Josef 2:1, body hostů: Svoboda Sebastian 3:0, Kuboš Filip 2:1, Bertho Tadeáš 3:0, Višňa Johan 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - SF SKK El Niňo Praha J 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boltík Martin 1:3, Jágr Martin 2:2, Stejskal Radek 2:1, Litomiský Petr 2:2, body hostů: Svoboda Sebastian 4:0, Kuboš Filip 1:3, Bertho Tadeáš 3:1, Marfinec Patrik 0:3), SK Start Praha C - SK Slivenec B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bajtler Martin 0:1, Trnovský Ivo 1:1, Botek Radomír 3:0, Havel Jiří 2:0, WO 4:0, body hostů: Třesohlavý Josef 1:2, Helcl Daniel 1:2, Kop František 0:2, WO 0:4), Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Kbely B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Handl Erich 2:2, Chaloupek Petr 1:3, Čáha Jiří 0:3, Slavata Josef 2:2, body hostů: Hrdý Jiří 4:0, Hrubý Jan 4:0, Klouček Martin 2:2, Bednář Jiří 0:3), TJ Sokol Žižkov D - KK Konstruktiva Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vřešťál Milan 2:0, Treybal Václav 1:1, Slováček Jakub 2:1, Kanzelsberger Martin 3:0, body hostů: Horák Michal 2:1, Peller Marek 0:3, Duchoň Čestmír 0:2, Bukovský Petr 0:2), SK SANK Běchovice A - TJ Zelená Liška B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořínek Pavel 1:1, Trnka Miloš 2:0, Jeřábek Michal 3:0, REPKA Jozef 2:1, body hostů: Levý Jiří 1:2, Holštein Jaroslav 0:3, Lhoták Petr 1:1, Krieger Karel 0:2), AC Sparta Praha K - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálek Pavel 2:2, Zítek Martin 3:1, Šourek Pavel 2:2, Mészáros Bence 1:3, body hostů: Wavrečka Ronald 3:1, Boloňský Andrej 3:1, Hedervári Robert 1:3, Hůla Jaromír 1:3),
11. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TJ Sokol Stodůlky F 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hůla Jaromír 0:3, Hedervári Robert 1:1, Jirčík Stanislav 0:3, Boloňský Andrej 2:1, body hostů: Šimáček Pavel 2:1, Konopásek Luboš 3:0, Jágr Martin 2:1, Stejskal Radek 1:1), TJ Zelená Liška B - AC Sparta Praha K 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pouč Roman 2:0, Vodal Petr 2:0, Levý Jiří 1:2, Holštein Jaroslav 1:1, WO 3:0, body hostů: Hubač Martin 0:3, Benák Daniel 2:1, Mészáros Bence 1:2, WO 0:3), KK Konstruktiva Praha B - SK SANK Běchovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peller Marek 2:2, Staněk Matyáš 1:2, Duchoň Čestmír 1:2, Horák Michal 2:2, body hostů: Rychtarik David 3:1, Hořínek Pavel 3:1, Urban Pavel 0:3, Jeřábek Michal 2:1), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Žižkov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Martin 1:1, Karal Vladimír 0:2, Bednář Jiří 0:3, Benák Miroslav 0:2, body hostů: Vřešťál Milan 3:0, Elčkner Miroslav 2:0, Slováček Jakub 2:0, Růžička Vojtěch 1:1), SK Slivenec B - Slovan KST Bohnice I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Helcl Daniel 1:2, Třesohlavý Josef 2:1, Tvrdý Adam 1:2, Kop František 4:0, body hostů: Čáha Jiří 3:1, Chaloupek Petr 0:3, Juppa Jáchym 2:1, Handl Erich 0:3), SF SKK El Niňo Praha J - SK Start Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuboš Filip 2:0, Filip Jan 2:0, Svoboda Sebastian 3:0, Bertho Tadeáš 1:1, body hostů: Weis Daniel 0:3, Bajtler Martin 0:2, Potůček Václav 0:2, Nacher Patrik 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - SK Start Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 2:0, Babický Lukáš 2:0, Stejskal Radek 2:0, Jágr Martin 2:0, body hostů: Trnovský Ivo 0:2, Pantoflíček Miroslav 0:2, Černý Dušan 0:2, Hadaš František 0:2), SF SKK El Niňo Praha J - Slovan KST Bohnice I 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bertho Tadeáš 2:0, Kuboš Filip 2:0, Svoboda Sebastian 3:0, Filip Jan 2:0, body hostů: Čáha Jiří 0:3, Juppa Jáchym 0:2, Handl Erich 0:2, Chaloupek Petr 0:2), SK Slivenec B - TJ Sokol Žižkov D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třesohlavý Josef 1:2, Tvrdý Adam 0:2, Svoboda Milan 0:3, Kop František 1:2, body hostů: Kanzelsberger Martin 3:0, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Slováček Jakub 3:0, Růžička Vojtěch 1:1), TJ Sokol Kbely B - SK SANK Běchovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karal Vladimír 0:2, Klouček Martin 0:2, Bednář Jiří 0:3, Benák Miroslav 2:1, body hostů: Rychtarik David 3:0, REPKA Jozef 3:0, Hořínek Pavel 1:1, Jeřábek Michal 1:1), KK Konstruktiva Praha B - AC Sparta Praha K 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peller Marek 1:2, Traxler Jan 0:3, Černý Pavel 1:2, Horák Michal 2:2, body hostů: Benák Daniel 4:0, Rukavička Tomáš 3:0, Mészáros Bence 0:3, Šálek Pavel 2:1), TJ Zelená Liška B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pouč Roman 0:3, Levý Jiří 1:2, Lhoták Petr 0:3, Holštein Jaroslav 2:1, body hostů: Boloňský Andrej 2:1, Wavrečka Ronald 3:0, Jirčík Stanislav 2:1, Worsch Miloslav 2:1),
13. kolo:
TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Stodůlky F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levý Jiří 2:2, Pouč Roman 1:2, Lhoták Petr 2:1, Holštein Jaroslav 4:0, body hostů: Babický Lukáš 1:3, Jágr Martin 1:3, Stejskal Radek 2:1, Jonák Přemysl 1:2), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - KK Konstruktiva Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hedervári Robert 0:3, Worsch Miloslav 1:1, Hrabánek Vladimír 0:3, Jirčík Stanislav 2:1, body hostů: Horák Michal 3:0, Peller Marek 2:1, Traxler Jan 2:1, Černý Pavel 1:1), AC Sparta Praha K - TJ Sokol Kbely B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálek Pavel 2:1, Mészáros Bence 2:1, Marhol Jan 2:1, Šusta Petr 3:0, body hostů: Benák Miroslav 2:1, Trnka Josef 0:3, Klouček Martin 1:2, Bednář Jiří 0:3), SK SANK Běchovice A - SK Slivenec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Michal 2:2, Hořínek Pavel 3:1, REPKA Jozef 2:1, Rychtarik David 2:2, body hostů: Svoboda Milan 0:4, Helcl Daniel 2:2, Kop František 3:1, Jůzek Karel 1:2), TJ Sokol Žižkov D - SF SKK El Niňo Praha J 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vřešťál Milan 1:2, Treybal Václav 0:3, Slováček Jakub 1:2, Růžička Vojtěch 1:2, WO 4:0, body hostů: Svoboda Sebastian 4:0, Bertho Tadeáš 4:0, Marfinec Patrik 1:3, WO 0:4), Slovan KST Bohnice I - SK Start Praha C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Handl Erich 1:2, Bednárik Martin 2:1, Chaloupek Petr 3:0, Slavata Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Trnovský Ivo 0:4, Bajtler Martin 0:2, Hrazdira Adam 1:2, Nacher Patrik 2:1, WO 0:1),
14. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - Slovan KST Bohnice I 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Radek 0:3, Babický Lukáš 1:1, Jágr Martin 0:3, Litomiský Petr 2:1, body hostů: Slavata Josef 3:0, Dobeš Tomáš st. 1:2, Juppa Jáchym 3:0, Čáha Jiří 1:1), SK Start Praha C - TJ Sokol Žižkov D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnovský Ivo 2:2, Weis Daniel 1:2, Suková Helena 2:1, Botek Radomír 4:0, body hostů: Kanzelsberger Martin 2:2, Slováček Jakub 1:3, Vřešťál Milan 2:1, Treybal Václav 0:3), SF SKK El Niňo Praha J - SK SANK Běchovice A 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Filip Jan 1:2, Marfinec Patrik 1:2, Kuboš Filip 2:2, WO 0:4, body hostů: Rychtarik David 3:0, Hořínek Pavel 2:0, Trnka Miloš 1:2, Jeřábek Michal 0:2, WO 4:0), SK Slivenec B - AC Sparta Praha K 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Helcl Daniel 1:2, Kop František 2:0, Svoboda Milan 1:2, Jůzek Karel 2:1, WO 4:0, body hostů: Benák Daniel 2:2, Mészáros Bence 0:4, Šálek Pavel 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Kbely B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Martin 2:2, Karal Vladimír 1:3, Hrubý Jan 2:1, Benák Miroslav 2:2, body hostů: Wavrečka Ronald 4:0, Worsch Miloslav 2:2, Čmil Marcel 2:2, Heinz Petr 0:3), KK Konstruktiva Praha B - TJ Zelená Liška B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Traxler Jan 1:0, Peller Marek 2:0, Horák Michal 1:2, Černý Pavel 1:1, WO 4:0, body hostů: Levý Jiří 1:2, Pouč Roman 2:1, Krieger Karel 0:2, WO 0:4),
15. kolo:
KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Stodůlky F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peller Marek 3:1, Traxler Jan 0:4, Černý Pavel 0:3, Horák Michal 3:1, body hostů: Litomiský Petr 3:1, Babický Lukáš 3:1, Jágr Martin 2:2, Stejskal Radek 1:2), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Kbely B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levý Jiří 2:1, Pouč Roman 2:1, Rathouský Jan 2:1, Holštein Jaroslav 3:1, body hostů: Hrdý Jiří 1:3, Benák Miroslav 0:3, Hrubý Jan 1:2, Klouček Martin 2:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - SK Slivenec B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirčík Stanislav 1:1, Worsch Miloslav 0:2, Boloňský Andrej 2:1, Wavrečka Ronald 3:0, WO 4:0, body hostů: Kop František 3:1, Třesohlavý Josef 1:2, Vobruba Aleš 0:3, WO 0:4), AC Sparta Praha K - SF SKK El Niňo Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Martin 3:1, Benák Daniel 3:1, Mészáros Bence 0:3, Jankovec Jiří 3:1, body hostů: Svoboda Sebastian 1:3, Bertho Tadeáš 3:1, Filip Jan 2:2, Přída Antonín 0:3), SK SANK Běchovice A - SK Start Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: REPKA Jozef 4:0, Trnka Miloš 2:1, Šlosar Josef 0:3, Hořínek Pavel 3:1, body hostů: Trnovský Ivo 2:2, Hrazdira Adam 1:3, Nacher Patrik 2:1, Bajtler Martin 0:3), TJ Sokol Žižkov D - Slovan KST Bohnice I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vřešťál Milan 2:1, Růžička Vojtěch 1:2, Slováček Jakub 3:0, Kanzelsberger Martin 3:0, body hostů: Čáha Jiří 1:2, Chaloupek Petr 1:2, Handl Erich 1:2, Vanka Radek 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - TJ Sokol Žižkov D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jágr Martin 0:3, Jonák Přemysl 0:2, Stejskal Radek 1:2, Litomiský Petr 2:1, body hostů: Vřešťál Milan 3:0, Elčkner Miroslav ml. 3:0, Kanzelsberger Martin 1:2, Růžička Vojtěch 1:1), Slovan KST Bohnice I - SK SANK Běchovice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Handl Erich 1:3, Juppa Jáchym 2:2, Čáha Jiří 1:2, Slavata Josef 1:1, Chaloupek Petr 0:2, body hostů: REPKA Jozef 3:1, Rychtarik David 4:0, Hořínek Pavel 3:1, Jeřábek Michal 0:3), SK Start Praha C - AC Sparta Praha K 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdira Adam 2:2, Trnovský Ivo 1:2, Potůček Václav 1:2, Nacher Patrik 2:2, body hostů: Rukavička Tomáš 4:0, Benák Daniel 4:0, Šálek Pavel 0:3, Mészáros Bence 0:3), SF SKK El Niňo Praha J - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bertho Tadeáš 1:1, Kuboš Filip 2:0, Filip Jan 2:1, Svoboda Sebastian 3:0, body hostů: Wavrečka Ronald 1:2, Jirčík Stanislav 0:3, Hedervári Robert 1:1, Worsch Miloslav 0:2), SK Slivenec B - TJ Zelená Liška B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helcl Daniel 1:3, Třesohlavý Josef 2:2, Tvrdý Adam 2:2, Kop František 3:1, body hostů: Holštein Jaroslav 3:1, Levý Jiří 1:3, Pouč Roman 2:2, Krieger Karel 2:2), TJ Sokol Kbely B - KK Konstruktiva Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Jan 0:3, Klouček Martin 0:3, Trnka Josef 1:2, Hrdý Jiří 3:0, body hostů: Horák Michal 3:0, Peller Marek 2:1, Traxler Jan 1:2, Černý Pavel 2:1),
17. kolo:
TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Stodůlky F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Martin 0:2, Benák Miroslav 1:1, Trnka Josef 0:3, Hrubý Jan 0:2, body hostů: Litomiský Petr 3:0, Stejskal Radek 1:1, Jágr Martin 2:0, Kunert Ladislav 2:0), KK Konstruktiva Praha B - SK Slivenec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peller Marek 1:3, Traxler Jan 0:4, Černý Pavel 2:1, Horák Michal 3:1, body hostů: Helcl Daniel 3:1, Třesohlavý Josef 3:1, Jůzek Karel 2:2, Vobruba Aleš 1:2), TJ Zelená Liška B - SF SKK El Niňo Praha J 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pouč Roman 1:3, Levý Jiří 3:1, Lhoták Petr 2:2, Holštein Jaroslav 3:1, body hostů: Kuboš Filip 1:3, Bertho Tadeáš 2:2, Filip Jan 1:3, Višňa Johan 3:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - SK Start Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirčík Stanislav 2:1, Hedervári Robert 2:1, Worsch Miloslav 2:1, Wavrečka Ronald 3:0, body hostů: Havel Jiří 2:1, Weis Daniel 1:2, Suková Helena 0:3, Jeřábek Pavel 0:3), AC Sparta Praha K - Slovan KST Bohnice I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 2:1, Šourek Pavel 3:0, Mészáros Bence 2:1, Šálek Pavel 2:1, body hostů: Juppa Jáchym 0:3, Handl Erich 1:2, Semotan Patrik 1:2, Chaloupek Petr 1:2), SK SANK Běchovice A - TJ Sokol Žižkov D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rychtarik David 1:2, Jeřábek Michal 0:3, Šlosar Josef 1:2, REPKA Jozef 1:2, body hostů: Kanzelsberger Martin 3:0, Růžička Vojtěch 1:2, Slováček Jakub 2:1, Vřešťál Milan 3:0),
18. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - SK SANK Běchovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Radek 2:2, Babický Lukáš 3:1, Jágr Martin 0:4, Litomiský Petr 2:2, body hostů: Rychtarik David 1:3, REPKA Jozef 4:0, Hořínek Pavel 3:1, Jeřábek Michal 1:3), TJ Sokol Žižkov D - AC Sparta Praha K 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vřešťál Milan 2:1, Treybal Václav 2:1, Slováček Jakub 0:3, Kanzelsberger Martin 1:3, body hostů: Jetenský Marek 3:1, Marhol Jan 2:1, Šourek Pavel 3:0, Šálek Pavel 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Handl Erich 2:2, Čáha Jiří 2:2, Juppa Jáchym 2:1, Slavata Josef 3:1, body hostů: Wavrečka Ronald 3:1, Boloňský Andrej 3:1, Jirčík Stanislav 0:4, Hůla Jaromír 0:3), SK Start Praha C - TJ Zelená Liška B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Jiří 2:0, Weis Daniel 2:0, Hrazdira Adam 2:1, Botek Radomír 2:1, body hostů: Holštein Jaroslav 0:3, Levý Jiří 0:3, Pouč Roman 2:0, Lhoták Petr 0:2), SF SKK El Niňo Praha J - KK Konstruktiva Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bertho Tadeáš 2:1, Kuboš Filip 1:2, Filip Jan 2:1, Višňa Johan 3:1, body hostů: Horák Michal 2:2, Peller Marek 0:3, Černý Pavel 0:3, Traxler Jan 3:0), SK Slivenec B - TJ Sokol Kbely B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kop František 1:0, Třesohlavý Josef 1:1, Vobruba Aleš 2:1, Helcl Daniel 3:0, WO 1:0, body hostů: Klouček Martin 1:2, Bednář Jiří 1:2, Karal Vladimír 0:2, Vrba Karel 0:1, WO 0:1),
19. kolo:
SK Slivenec B - TJ Sokol Stodůlky F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kop František 4:0, Třesohlavý Josef 3:1, Tvrdý Adam 2:1, Vobruba Aleš 0:4, body hostů: Babický Lukáš 1:3, Litomiský Petr 2:2, Stejskal Radek 2:2, Jágr Martin 1:2), TJ Sokol Kbely B - SF SKK El Niňo Praha J 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Josef 0:2, Vrba Karel 0:2, Bednář Jiří 0:2, Klouček Martin 0:2, body hostů: Svoboda Sebastian 2:0, Bertho Tadeáš 2:0, Višňa Johan 2:0, Filip Jan 2:0), KK Konstruktiva Praha B - SK Start Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peller Marek 3:1, Staněk Matyáš 1:3, Černý Pavel 0:4, Horák Michal 3:1, body hostů: Botek Radomír 4:0, Trnovský Ivo 1:3, Weis Daniel 2:2, Bajtler Martin 2:2), TJ Zelená Liška B - Slovan KST Bohnice I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pouč Roman 1:3, Levý Jiří 1:2, Lhoták Petr 1:2, Holštein Jaroslav 2:2, body hostů: Slavata Josef 4:0, Juppa Jáchym 4:0, Handl Erich 1:2, Chaloupek Petr 0:3), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TJ Sokol Žižkov D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boloňský Andrej 2:1, Hedervári Robert 0:3, Jirčík Stanislav 1:2, Wavrečka Ronald 1:2, body hostů: Vřešťál Milan 2:1, Elčkner Miroslav ml. 3:0, Kanzelsberger Martin 2:1, Slováček Jakub 1:2), AC Sparta Praha K - SK SANK Běchovice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rukavička Tomáš 3:1, Jandus Martin 2:2, Zítek Martin 0:3, Marhol Jan 3:1, body hostů: Rychtarik David 2:2, REPKA Jozef 4:0, Hořínek Pavel 1:3, Jeřábek Michal 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - AC Sparta Praha K 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stejskal Radek 0:3, Babický Lukáš 0:2, Jágr Martin 1:2, Litomiský Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Šourek Pavel 4:0, Benák Daniel 4:0, Šálek Pavel 1:2, WO 0:4), SK SANK Běchovice A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlosar Josef 1:1, Rychtarik David 1:1, Hořínek Pavel 3:0, REPKA Jozef 3:0, body hostů: Boloňský Andrej 2:1, Jirčík Stanislav 0:3, Worsch Miloslav 0:2, Čmil Marcel 0:2), TJ Sokol Žižkov D - TJ Zelená Liška B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanzelsberger Martin 3:0, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Slováček Jakub 1:2, Vřešťál Milan 2:1, body hostů: Pouč Roman 1:2, Levý Jiří 0:3, Lhoták Petr 2:1, Krieger Karel 0:2), Slovan KST Bohnice I - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juppa Jáchym 2:1, Čáha Jiří 2:1, Dobeš Tomáš st. 2:1, Slavata Josef 3:0, body hostů: Traxler Jan 3:0, Horák Michal 0:3, Staněk Matyáš 0:3, Černý Pavel 0:3), SK Start Praha C - TJ Sokol Kbely B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 2:0, Weis Daniel 2:0, Bajtler Martin 2:0, Havel Jiří 2:0, body hostů: Trnka Josef 0:2, Vrba Karel 0:2, Karal Vladimír 0:2, Bednář Jiří 0:2), SF SKK El Niňo Praha J - SK Slivenec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bertho Tadeáš 2:0, Višňa Johan 1:1, Filip Jan 2:1, Svoboda Sebastian 3:0, body hostů: Kop František 1:2, Helcl Daniel 1:2, Třesohlavý Josef 0:2, Vobruba Aleš 0:2),
21. kolo:
SF SKK El Niňo Praha J - TJ Sokol Stodůlky F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přída Antonín 0:4, Filip Jan 3:1, Svoboda Sebastian 3:0, Kuboš Filip 3:1, body hostů: Litomiský Petr 2:2, Babický Lukáš 1:3, Jágr Martin 1:3, Stejskal Radek 2:1), SK Slivenec B - SK Start Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třesohlavý Josef 2:2, Tvrdý Adam 2:2, Jůzek Karel 3:1, Kop František 2:2, body hostů: Nacher Patrik 3:1, Weis Daniel 4:0, Jeřábek Pavel 0:4, Černý Dušan 0:4), TJ Sokol Kbely B - Slovan KST Bohnice I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 0:4, Klouček Martin 0:3, Trnka Josef 1:2, Hrdý Jiří 4:0, body hostů: Slavata Josef 2:2, Juppa Jáchym 3:1, Dobeš Tomáš st. 2:1, Handl Erich 2:1), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Žižkov D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peller Marek 1:2, Traxler Jan 1:3, Černý Pavel 0:3, Horák Michal 1:2, WO 2:0, body hostů: Kanzelsberger Martin 3:1, Slováček Jakub 1:1, Vřešťál Milan 4:0, Treybal Václav 2:1, WO 0:2), TJ Zelená Liška B - SK SANK Běchovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pouč Roman 2:2, Levý Jiří 2:2, Krieger Karel 1:3, Holštein Jaroslav 2:2, body hostů: REPKA Jozef 4:0, Hořínek Pavel 0:4, Rychtarik David 1:3, Šlosar Josef 4:0), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - AC Sparta Praha K 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wavrečka Ronald 4:0, Jirčík Stanislav 1:3, Worsch Miloslav 1:3, Hůla Jaromír 3:1, body hostů: Benák Daniel 2:2, Mészáros Bence 1:3, Marhol Jan 2:2, Rukavička Tomáš 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Radek 1:1, Babický Lukáš 0:2, Jágr Martin 0:3, Litomiský Petr 1:2, body hostů: Wavrečka Ronald 3:0, Boloňský Andrej 3:0, Jirčík Stanislav 1:1, Hedervári Robert 1:1), AC Sparta Praha K - TJ Zelená Liška B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mészáros Bence 1:2, Hubač Martin 3:0, Benák Daniel 2:1, Marhol Jan 3:0, body hostů: Holštein Jaroslav 1:2, Levý Jiří 1:2, Pouč Roman 1:2, Krieger Karel 0:3), SK SANK Běchovice A - KK Konstruktiva Praha B 10:0wo, TJ Sokol Žižkov D - TJ Sokol Kbely B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Vojtěch 2:0, Treybal Václav 1:1, Slováček Jakub 3:0, Kanzelsberger Martin 2:0, body hostů: Benák Miroslav 0:3, Klouček Martin 1:1, Vrba Karel 0:2, Bednář Jiří 0:2), Slovan KST Bohnice I - SK Slivenec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Handl Erich 2:1, Chaloupek Petr 1:2, Dobeš Tomáš st. 3:0, Slavata Josef 3:0, body hostů: Kop František 2:1, Jůzek Karel 1:2, Svoboda Milan 0:3, Jamný Pavel 0:3), SK Start Praha C - SF SKK El Niňo Praha J 10:0wo,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy