Výsledky do novin
6. třída A
1. kolo:
TJ Zelená Liška C - TJ AVIA Čakovice G 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:0, Mikšátko Roman 2:0, Gerdžikov Svetoslav 1:0, Krieger Karel 1:1, Konopa Josef 0:2, WO 3:0, body hostů: Hájek Alexandr 0:3, Herčík Lubomír 2:1, Říha Karel 1:2, WO 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - SF SKK El Niňo Praha L 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Středa Martin 3:1, Hlaváček Ivan 2:2, Zýková Renata 2:2, Černý Jakub 2:2, body hostů: Bertho Tibor 4:0, Přída Antonín 0:4, Filip Jan 3:1, Štefan Nikola 0:4), TTC Praha D - SK SANK Běchovice B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mutl David 2:0, Zahradník Václav 1:1, Buriánek Václav 2:1, Petránek Ivan 2:0, WO 3:0, body hostů: Trnka Miloš 2:1, Vyčichl Helmut Michal 0:3, Kára Jiří 0:3, WO 0:3), AC Sparta Praha L - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandat Marek 0:4, Šourek Pavel 3:1, Nedělka Petr 2:2, Šusta Petr 3:1, body hostů: Studničný Jaromír 2:2, Klatovský Karel 1:3, Oppitz Karel 4:0, Růžička Václav 1:3), TJ Sokol Stodůlky G - TJ Sokol Nusle Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babický Lukáš 2:2, Litomiský Petr 3:0, Transpaderme Benito Jorge 0:3, Svatoš Daniel 4:0, body hostů: Pour Lukáš 2:2, Němec Michal 1:3, Vaněk Matěj 2:1, Míšek Kryštof 0:3),
2. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Nusle Praha G 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šrámek Daniel 0:2, Kolářová Aneta 0:2, Říha Karel 0:2, WO 0:3, body hostů: Fiklík Ondřej 2:0, Pour Lukáš 2:0, Němec Michal 1:0, Rendl Josef 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Sokol Stodůlky G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Studničný Jaromír 0:3, Klatovský Karel 0:2, Růžička Václav 0:1, Oppitz Karel 3:0, Racek Jiří 0:2, body hostů: Svatoš Daniel 3:0, Litomiský Petr 2:1, Babický Lukáš 2:1, Transpaderme Benito Jorge 1:1), TJ Sokol Běchovice II D - AC Sparta Praha L 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Ivan st. 0:3, Rezek Jan ml. 2:1, Sejpka Ladislav 1:2, Rezek Jan st. 2:1, WO 4:0, body hostů: Nedělka Petr 2:2, Martinek Lukáš 2:2, Mészáros Bence 3:1, WO 0:4), SF SKK El Niňo Praha L - TTC Praha D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Vojtěch 1:1, Jirásek Pavel 0:2, Přída Antonín 0:3, Filip Jan 1:2, body hostů: Petránek Ivan 3:0, Frýsová Lucie 3:0, Mutl David 2:0, Buriánek Václav 0:2), TJ Zelená Liška C - TJ Lokomotiva Vršovice G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:3, Gerdžikov Svetoslav 2:0, Rathouský Jan 0:3, Konopa Josef 2:2, Krieger Karel 0:1, body hostů: Černý Jakub 3:1, Středa Martin 3:1, Hlaváček Ivan 1:2, Adamová Božena 2:1),
3. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ AVIA Čakovice G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Středa Martin 4:0, Závodská Katarína 2:2, Adamová Božena 0:4, Černý Jakub 2:2, body hostů: Petřík Filip 3:1, Herčík Lubomír 2:2, Říha Karel 1:3, Šrámek Daniel 2:2), TTC Praha D - TJ Zelená Liška C 10:0wo (Hosté se po předchozí omluvě nedostavili.), AC Sparta Praha L - SK SANK Běchovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedělka Petr 1:3, Šourek Pavel 3:1, Martinek Lukáš 2:2, Šusta Petr 2:2, body hostů: REPKA Jozef 3:1, Trnka Miloš 3:1, Kára Jiří 2:2, Baťka Petr 0:4), TJ Sokol Stodůlky G - TJ Sokol Běchovice II D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boltík Martin 1:1, Jonák Přemysl 2:0, Transpaderme Benito Jorge 3:0, Svatoš Daniel 2:0, body hostů: Procházka Ivan st. 1:2, Rezek Jan ml. 0:2, Rezek Jan st. 0:2, Hlaváč Tomáš 0:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík Ondřej 3:0, Rendl Josef 2:1, Němec Michal 3:0, Míšek Kryštof 1:2, body hostů: Oppitz Karel 1:2, Studničný Jaromír 1:2, Klatovský Karel 1:2, Vojtěchovský Vladimír 0:3),
4. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek Daniel 3:1, Říha Karel 1:3, Herčík Lubomír 2:2, Petřík Filip 4:0, body hostů: Oppitz Karel 3:1, Studničný Jaromír 2:2, Klatovský Karel 1:3, Racek Jiří 0:4), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Nusle Praha G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ivan st. 0:2, Rezek Jan ml. 1:1, Brůček František 0:3, Rezek Jan st. 0:1, Nagy Ondrej 0:1, body hostů: Fiklík Ondřej 3:0, Pour Lukáš 1:1, Němec Michal 2:0, Rendl Josef 2:0), SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Stodůlky G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: REPKA Jozef 2:1, Kára Jiří 1:2, Vyčichl Helmut Michal 0:3, Trnka Miloš 0:3, body hostů: Transpaderme Benito Jorge 1:2, Boltík Martin 3:0, Svatoš Daniel 3:0, Kunert Ladislav 2:1), SF SKK El Niňo Praha L - AC Sparta Praha L 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Jan 3:0, Maděra Vojtěch 2:0, Jirásek Pavel 0:3, Bertho Tibor 3:0, body hostů: Nedělka Petr 1:2, Zítek Martin 1:2, Martinek Lukáš 1:2, Mandat Marek 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Praha D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jakub 2:2, Hlaváček Ivan 1:3, Adamová Božena 1:3, Středa Martin 4:0, body hostů: Frýsová Lucie 3:1, Mutl David 3:1, Zahradník Václav 1:3, Buriánek Václav 1:3),
5. kolo:
TTC Praha D - TJ AVIA Čakovice G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mutl David 3:1, Kudláček František 2:2, Zahradník Václav 1:3, Petránek Ivan 1:3, body hostů: Hájek Alexandr 4:0, Herčík Lubomír 2:2, Říha Karel 0:4, Petřík Filip 3:1), AC Sparta Praha L - TJ Zelená Liška C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Satam Nishchint 3:0, Nedělka Petr 0:2, Martinek Lukáš 2:1, Šourek Pavel 3:0, body hostů: Konopa Josef 1:2, Mikšátko Roman 2:1, Pavlíček Ladislav 0:3, Rathouský Jan 0:2), TJ Sokol Stodůlky G - SF SKK El Niňo Praha L 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunert Ladislav 2:1, Svatoš Daniel 2:1, Traspaderme Benito Jorge 0:2, Litomiský Petr 4:0, Bilová Olga 0:1, body hostů: Jirásek Pavel 1:3, Maděra Vojtěch 2:1, Filip Jan 2:1, Přída Antonín 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - SK SANK Běchovice B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Míšek Kryštof 0:2, Rendl Josef 1:1, Vaněk Matěj 3:0, Fiklík Ondřej 2:0, WO 4:0, body hostů: Trnka Miloš 2:1, Kára Jiří 0:3, Baťka Petr 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Sokol Běchovice II D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Studničný Jaromír 2:2, Klatovský Karel 1:2, Racek Jiří 0:3, Oppitz Karel 3:1, body hostů: Nagy Ondrej 4:0, Procházka Ivan st. 2:2, Rezek Jan ml. 1:2, Brůček František 1:2),
6. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Běchovice II D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek Daniel 2:2, Herčík Lubomír 3:1, Říha Karel 0:3, Petřík Filip 4:0, body hostů: Pernikář Tomáš 3:1, Rezek Jan ml. 1:3, Procházka Ivan st. 2:2, Rezek Jan st. 0:3), SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: REPKA Jozef 3:0, Kára Jiří 2:1, Vyčichl Helmut Michal 1:2, Trnka Miloš 2:1, body hostů: Oppitz Karel 2:1, Studničný Jaromír 2:1, Klatovský Karel 0:3, Vojtěchovský Vladimír 0:3), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Nusle Praha G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 0:4, Přída Antonín 0:3, Filip Jan 3:0, Maděra Vojtěch 2:2, body hostů: Pour Lukáš 3:1, Němec Michal 3:1, Vaněk Matěj 1:2, Rendl Josef 2:1), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Stodůlky G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:1, Krieger Karel 1:3, Rathouský Jan 3:1, Konopa Josef 3:1, Hajný Josef 0:2, body hostů: Bilová Olga 0:2, Svatoš Daniel 3:1, Jonák Přemysl 2:2, Kunert Ladislav 3:1, Traspaderme Benito Jorge 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - AC Sparta Praha L 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jakub 2:1, Dufek Jakub 0:3, Mládek Bohuslav 2:1, Středa Martin 4:0, body hostů: Martinek Lukáš 2:2, Šourek Pavel 2:1, Nedělka Petr 0:3, Mészáros Bence 1:2),
7. kolo:
AC Sparta Praha L - TTC Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 2:2, Martinek Lukáš 3:1, Nedělka Petr 2:1, Mészáros Bence 2:2, body hostů: Frýsová Lucie 2:2, Petránek Ivan 1:3, Buriánek Václav 0:4, Mutl David 3:0), TJ Sokol Stodůlky G - TJ Lokomotiva Vršovice G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 3:1, Transpaderme Benito Jorge 2:2, Kunert Ladislav 2:2, Charvátová Zuzana 1:3, body hostů: Středa Martin 3:1, Černý Jakub 4:0, Rabenseifnerová Zdeňka 1:3, 0:4), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Zelená Liška C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Míšek Kryštof 1:0, Adámek Miroslav 2:0, Vaněk Matěj 2:0, Pour Lukáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Rathouský Jan 0:2, Krieger Karel 0:2, Pavlíček Ladislav 0:2, Samohejl Erich 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - SF SKK El Niňo Praha L 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studničný Jaromír 2:1, Klatovský Karel 0:3, Vojtěchovský Vladimír 0:3, Oppitz Karel 2:2, body hostů: Bertho Tibor 4:0, Filip Jan 3:0, Maděra Vojtěch 1:2, Jirásek Pavel 1:2), TJ Sokol Běchovice II D - SK SANK Běchovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůček František 2:2, Nagy Ondrej 3:1, Sejpka Ladislav 2:2, Rezek Jan ml. 1:3, body hostů: Kára Jiří 1:3, REPKA Jozef 4:0, Trnka Miloš 3:1, Vyčichl Helmut Michal 0:4),
8. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - SK SANK Běchovice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herčík Lubomír 1:2, Říha Karel 1:2, Urban Jakub 0:3, Hájek Alexandr 2:1, WO 5:0, body hostů: Kára Jiří 2:2, REPKA Jozef 4:0, Trnka Miloš 2:2, WO 0:5), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Běchovice II D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bertho Tibor 2:1, Šrytr Petr 2:1, Maděra Vojtěch 2:1, Filip Jan 3:0, body hostů: Pernikář Tomáš 2:1, Procházka Ivan st. 0:3, Brůček František 0:3, Rezek Jan st. 1:2), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:1, Gerdžikov Svetoslav 1:1, Samohejl Erich 3:1, Krieger Karel 2:2, Hajný Josef 0:2, body hostů: Studničný Jaromír 0:4, Oppitz Karel 4:0, Klatovský Karel 2:2, Racek Jiří 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Nusle Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Vojtěch 0:1, Adamová Božena 2:2, Rabenseifnerová Zdeňka 1:3, Černý Jakub 2:2, Středa Martin 3:0, body hostů: Pour Lukáš 4:0, Němec Michal 3:1, Vaněk Matěj 1:3, Míšek Kryštof 0:4), TTC Praha D - TJ Sokol Stodůlky G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petránek Ivan 2:2, Kudláček František 2:2, Mutl David 3:0, Frýsová Lucie 2:2, body hostů: Svatoš Daniel 3:1, Boltík Martin 3:1, Traspaderme Benito Jorge 0:4, Gargulák František 0:3),
9. kolo:
AC Sparta Praha L - TJ AVIA Čakovice G 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šourek Pavel 4:0, Nedělka Petr 1:3, Martinek Lukáš 3:1, Šusta Petr 2:2, body hostů: Petřík Filip 3:1, Herčík Lubomír 0:4, Šrámek Daniel 2:2, Říha Karel 1:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TTC Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Zdeněk 0:1, Rendl Josef 2:2, Němec Michal 4:0, Pour Lukáš 2:2, Míšek Kryštof 0:3, body hostů: Frýsová Lucie 2:2, Petránek Ivan 3:1, Mutl David 2:2, Buriánek Václav 1:3), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klatovský Karel 2:1, Racek Jiří 2:1, Studničný Jaromír 0:3, Oppitz Karel 4:0, body hostů: Středa Martin 3:1, Zýková Renata 1:2, Závodská Katarína 1:2, Šebek Ondřej 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Zelená Liška C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farář Petr 3:0, Pernikář Tomáš 2:1, Procházka Ivan st. 0:3, Brůček František 3:1, body hostů: Rathouský Jan 1:3, Konopa Josef 1:2, Pavlíček Ladislav 2:1, Krieger Karel 1:2), SK SANK Běchovice B - SF SKK El Niňo Praha L 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Miloš 2:2, Kára Jiří 1:3, Vyčichl Helmut Michal 0:4, REPKA Jozef 4:0, body hostů: Truchlík Maxim 3:1, Šrytr Petr 2:2, Filip Jan 3:1, Bertho Tibor 1:3),
10. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - SF SKK El Niňo Praha L 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herčík Lubomír 3:1, Hájek Alexandr 2:2, Říha Karel 2:1, Kolářová Aneta 1:3, body hostů: Bertho Tibor 4:0, Jirásek Pavel 2:2, Přída Antonín 1:3, Šrytr Petr 0:3), TJ Zelená Liška C - SK SANK Běchovice B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hajný Josef 0:2, Konopa Josef 1:2, Krieger Karel 1:2, WO 0:3, body hostů: REPKA Jozef 2:0, Vyčichl Helmut Michal 1:1, Kára Jiří 1:1, Trnka Miloš 2:0, WO 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Běchovice II D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Středa Martin 4:0, Adamová Božena 1:3, Rabenseifnerová Zdeňka 0:4, Černý Jakub 3:1, body hostů: Pernikář Tomáš 2:2, Brůček František 2:2, Rezek Jan ml. 2:2, Rezek Jan st. 2:2), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TTC Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Karel 1:3, Studničný Jaromír 2:2, Racek Jiří 2:2, Oppitz Karel 2:2, body hostů: Frýsová Lucie 2:2, Ransdorf Miroslav 1:3, Petránek Ivan 3:1, Mutl David 3:1), AC Sparta Praha L - TJ Sokol Stodůlky G 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozsíval Ondřej 0:3, Šourek Pavel 2:2, Šusta Petr 4:0, WO 1:5, body hostů: Traspaderme Benito Jorge 1:2, Svatoš Daniel 1:1, Boltík Martin 2:1, Jonák Přemysl 1:2, WO 5:1),
11. kolo:
TJ Sokol Stodůlky G - TJ AVIA Čakovice G 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 2:0, Babický Lukáš 2:0, Traspaderme Benito Jorge 2:1, Jonák Přemysl 2:0, body hostů: Hájek Alexandr 0:3, Šrámek Daniel 1:1, Herčík Lubomír 0:2, Říha Karel 0:2), TJ Sokol Nusle Praha G - AC Sparta Praha L 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Miroslav 3:1, Hlávka Zdeněk 1:3, Rendl Josef 2:2, Pour Lukáš 2:2, body hostů: Šourek Pavel 3:1, Nedělka Petr 3:1, Martinek Lukáš 2:2, Mandat Marek 0:4), TJ Sokol Běchovice II D - TTC Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nagy Ondrej 3:0, Brůček František 2:1, Sejpka Ladislav 0:3, Pernikář Tomáš 3:1, body hostů: Frýsová Lucie 2:2, Ransdorf Miroslav 1:2, Mutl David 2:1, Buriánek Václav 0:3), SK SANK Běchovice B - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlosar Josef 3:1, Trnka Miloš 3:1, Vyčichl Helmut Michal 1:3, Kára Jiří 2:2, body hostů: Středa Martin 4:0, Černý Jakub 2:2, Dufek Jakub 1:3, Lontoš Luboš 0:4), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Zelená Liška C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Jan 2:1, Maděra Vojtěch 2:1, Bertho Tibor 3:0, Jirásek Pavel 2:1, body hostů: Konopa Josef 2:1, Rathouský Jan 1:2, Krieger Karel 0:3, Samohejl Erich 0:3),
12. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - TJ Zelená Liška C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek Daniel 3:0, Herčík Lubomír 2:1, Říha Karel 2:1, Hájek Alexandr 2:1, body hostů: Konopa Josef 1:2, Krieger Karel 2:1, Kriegerová Helena 0:3, Samohejl Erich 0:3), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Jan 3:0, Holý Prokop 2:0, Maděra Vojtěch 1:2, Bertho Tibor 3:0, body hostů: Černý Jakub 1:2, Závodská Katarína 1:2, Dufek Jakub 0:3, Adamová Božena 0:2), SK SANK Běchovice B - TTC Praha D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kára Jiří 0:3, Trnka Miloš 2:1, Baťka Petr 0:3, Šlosar Josef 1:2, body hostů: Ransdorf Miroslav 2:1, Cintl Jiří 1:2, Jukl Tomáš 3:0, Mutl David 3:0), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - AC Sparta Praha L 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studničný Jaromír 2:1, Klatovský Karel 1:1, Racek Jiří 0:3, Oppitz Karel 3:0, WO 4:0, body hostů: Martinek Lukáš 2:2, Nedělka Petr 2:2, Kleinander Michal 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Stodůlky G 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rendl Josef 1:3, Adámek Miroslav 0:3, Němec Michal 2:1, Pour Lukáš 3:1, body hostů: Boltík Martin 4:0, Svatoš Daniel 2:2, Traspaderme Benito Jorge 0:3, Jonák Přemysl 2:1),
13. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - TJ AVIA Čakovice G 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Míšek Kryštof 0:1, Rendl Josef 2:0, Pour Lukáš 3:0, Němec Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Herčík Lubomír 1:2, Říha Karel 0:2, Šišková Gabriela 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Stodůlky G - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonák Přemysl 2:0, Bilová Olga 0:2, Kunert Ladislav 3:0, Svatoš Daniel 3:0, body hostů: Oppitz Karel 1:2, Studničný Jaromír 1:2, Klatovský Karel 0:2, Racek Jiří 0:2), AC Sparta Praha L - TJ Sokol Běchovice II D 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mandat Marek 0:2, Šlapák Radek 0:2, Šusta Petr 1:1, WO 0:4, body hostů: Pernikář Tomáš 2:0, Procházka Ivan st. 1:0, Rezek Jan st. 1:1, Rezek Jan ml. 1:0, WO 4:0), TTC Praha D - SF SKK El Niňo Praha L 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudláček František 2:2, Mutl David 2:2, Jukl Tomáš 2:2, Petránek Ivan 2:2, body hostů: Bertho Tibor 4:0, Filip Jan 4:0, Přída Antonín 0:4, Šrytr Petr 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Zelená Liška C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Středa Martin 3:0, Hlaváček Ivan 1:2, Dufek Jakub 1:2, Černý Jakub 3:0, body hostů: Konopa Josef 2:1, Rathouský Jan 2:1, Krieger Karel 0:3, Samohejl Erich 0:3),
14. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herčík Lubomír 3:1, Říha Karel 2:1, Urban Jakub 0:3, Hájek Alexandr 3:1, body hostů: Černý Jakub 3:1, Dufek Jakub 1:3, Hlaváček Ivan 1:2, Adamová Božena 1:2), TJ Zelená Liška C - TTC Praha D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ladislav 0:2, Konopa Josef 0:2, Rathouský Jan 2:1, Krieger Karel 0:3, body hostů: Cintl Jiří 2:1, Mutl David 3:0, Jukl Tomáš 1:1, Kudláček František 2:0), SK SANK Běchovice B - AC Sparta Praha L 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlosar Josef 2:2, Trnka Miloš 2:1, Kára Jiří 0:3, Vyčichl Helmut Michal 1:3, body hostů: Šourek Pavel 4:0, Nedělka Petr 3:1, Martinek Lukáš 2:1, 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Stodůlky G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nagy Ondrej 3:1, Procházka Ivan st. 1:3, Brůček František 2:2, Pernikář Tomáš 3:1, body hostů: Jonák Přemysl 1:3, Bilová Olga 0:4, Boltík Martin 4:0, Svatoš Daniel 2:2), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Sokol Nusle Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studničný Jaromír 3:0, Klatovský Karel 1:1, Racek Jiří 1:2, Oppitz Karel 3:0, body hostů: Vaněk Matěj 1:2, Adámek Miroslav 2:1, Míšek Kryštof 0:3, Hlávka Zdeněk 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ AVIA Čakovice G 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klatovský Karel 2:2, Vojtěchovský Vladimír 0:3, Racek Jiří 0:3, Studničný Jaromír 4:0, body hostů: Šrámek Daniel 3:1, Herčík Lubomír 3:1, Říha Karel 1:2, Šišková Gabriela 1:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Běchovice II D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rendl Josef 1:2, Vaněk Matěj 2:1, Němec Michal 2:1, Pour Lukáš 3:1, body hostů: Brůček František 1:3, Pernikář Tomáš 3:0, Procházka Ivan st. 0:3, Rezek Jan ml. 1:2), TJ Sokol Stodůlky G - SK SANK Běchovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Traspaderme Benito Jorge 2:2, Svatoš Daniel 4:0, Jonák Přemysl 2:2, Kunert Ladislav 1:3, body hostů: Šlosar Josef 3:1, Trnka Miloš 3:1, Kára Jiří 0:4, Baťka Petr 1:3), AC Sparta Praha L - SF SKK El Niňo Praha L 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:0, Martinek Lukáš 3:0, Mandat Marek 0:3, Nedělka Petr 3:1, body hostů: Přída Antonín 1:3, Maděra Vojtěch 1:2, Filip Jan 2:1, Šrytr Petr 0:3), TTC Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ransdorf Miroslav 2:0, Jukl Tomáš 1:0, Cintl Jiří 3:0, Petránek Ivan 2:0, Mutl David 1:0, body hostů: Dufek Jakub 0:3, Hlaváček Ivan 0:2, Zýková Renata 0:2, Adamová Božena 0:2),
16. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - TTC Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herčík Lubomír 2:2, Říha Karel 0:3, Urban Jakub 0:3, Šrámek Daniel 3:1, body hostů: Petránek Ivan 3:1, Mutl David 3:1, Ransdorf Miroslav 1:2, Cintl Jiří 2:1), TJ Zelená Liška C - AC Sparta Praha L 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ladislav 0:3, Konopa Josef 0:2, Rathouský Jan 1:2, Krieger Karel 2:1, body hostů: Šourek Pavel 3:0, Nedělka Petr 2:1, Martinek Lukáš 2:1, Zítek Martin 1:1), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Stodůlky G 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Prokop 1:3, Šrytr Petr 0:3, Přída Antonín 1:2, Filip Jan 4:0, body hostů: Svatoš Daniel 3:1, Kunert Ladislav 3:1, Traspaderme Benito Jorge 1:2, Jonák Přemysl 1:2), SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Nusle Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlosar Josef 3:1, Trnka Miloš 4:0, Baťka Petr 0:4, Kára Jiří 1:3, body hostů: Pour Lukáš 3:1, Němec Michal 2:2, Rendl Josef 2:2, Míšek Kryštof 1:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nagy Ondrej 3:0, Brůček František 2:0, Rezek Jan st. 3:0, Procházka Ivan st. 1:2, body hostů: Oppitz Karel 0:3, Studničný Jaromír 1:2, Klatovský Karel 1:2, Racek Jiří 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Běchovice II D - TJ AVIA Čakovice G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernikář Tomáš 4:0, Brůček František 2:2, Procházka Ivan st. 0:4, Rezek Jan st. 2:2, body hostů: Hájek Alexandr 3:1, Herčík Lubomír 3:1, Říha Karel 1:3, Urban Jakub 1:3), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - SK SANK Běchovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oppitz Karel 0:2, Klatovský Karel 0:2, Vojtěchovský Vladimír 0:3, Studničný Jaromír 1:1, body hostů: Šlosar Josef 3:0, Urban Pavel 2:0, Trnka Miloš 2:0, Kára Jiří 1:1), TJ Sokol Nusle Praha G - SF SKK El Niňo Praha L 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Matěj 3:0, Rendl Josef 0:2, Němec Michal 2:1, Kraml Karel 3:0, body hostů: Holý Prokop 1:2, Filip Jan 2:1, Přída Antonín 0:3, Šrytr Petr 0:2), TJ Sokol Stodůlky G - TJ Zelená Liška C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bilová Olga 0:4, Traspaderme Benito Jorge 2:2, Svatoš Daniel 4:0, Kunert Ladislav 2:2, body hostů: Rathouský Jan 2:2, Konopa Josef 3:1, Pavlíček Ladislav 1:3, Krieger Karel 2:2), AC Sparta Praha L - TJ Lokomotiva Vršovice G 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedělka Petr 1:2, Mandat Marek 0:3, Rozsíval Ondřej 0:3, Šourek Pavel 3:0, body hostů: Středa Martin 3:0, Černý Jakub 2:1, Závodská Katarína 1:2, Dufek Jakub 2:1),
18. kolo:
TTC Praha D - AC Sparta Praha L 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýsová Lucie 2:1, Cintl Jiří 1:2, Mutl David 2:0, Petránek Ivan 3:0, Ransdorf Miroslav 0:1, body hostů: Martinek Lukáš 3:0, Nedělka Petr 1:2, Kleinander Michal 0:3, Rozsíval Ondřej 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Stodůlky G 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Ivan 2:2, Adamová Božena 2:2, Krutina Lukáš 1:3, Černý Jakub 3:1, body hostů: Jonák Přemysl 3:1, Boltík Martin 4:0, Charvátová Zuzana 0:4, Svatoš Daniel 1:3), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Nusle Praha G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:1, Konopa Josef 0:2, Rathouský Jan 0:3, Krieger Karel 0:2, body hostů: Kraml Karel 3:0, Němec Michal 2:0, Rendl Josef 2:0, Vaněk Matěj 1:1), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bertho Tibor 3:0, Maděra Vojtěch 2:1, Přída Antonín 0:3, Filip Jan 3:0, body hostů: Studničný Jaromír 1:2, Oppitz Karel 2:1, Klatovský Karel 1:2, Vojtěchovský Vladimír 0:3), SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Běchovice II D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlosar Josef 4:0, Urban Pavel 3:1, Kára Jiří 0:3, Trnka Miloš 2:1, WO 0:1, body hostů: Pernikář Tomáš 1:2, Brůček František 3:1, Sejpka Ladislav 1:3, Procházka Ivan st. 0:3, WO 1:0),
19. kolo:
SK SANK Běchovice B - TJ AVIA Čakovice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlosar Josef 3:1, Trnka Miloš 2:2, Kára Jiří 2:2, Urban Pavel 2:2, body hostů: Hájek Alexandr 4:0, Herčík Lubomír 3:1, Říha Karel 0:4, Urban Jakub 0:4), TJ Sokol Běchovice II D - SF SKK El Niňo Praha L 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernikář Tomáš 3:1, Brůček František 1:2, Rezek Jan st. 1:2, Nagy Ondrej 4:0, body hostů: Jirásek Pavel 1:3, Bertho Tibor 2:2, Filip Jan 2:1, Niederle Jiří 0:3), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Zelená Liška C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studničný Jaromír 3:0, Klatovský Karel 2:0, Racek Jiří 0:3, Oppitz Karel 3:0, body hostů: Rathouský Jan 1:2, Konopa Josef 1:2, Pavlíček Ladislav 1:2, Krieger Karel 0:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraml Karel 2:0, Němec Michal 2:0, Rendl Josef 2:1, Vaněk Matěj 2:1, body hostů: Černý Jakub 1:2, Ruis Robin 0:3, Krutina Lukáš 1:1, Hanáček Josef 0:2), TJ Sokol Stodůlky G - TTC Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 3:1, Boltík Martin 3:1, Traspaderme Benito Jorge 0:4, Kunert Ladislav 1:3, body hostů: Petránek Ivan 2:2, Ransdorf Miroslav 3:1, Cintl Jiří 3:1, Mutl David 1:3),
20. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - AC Sparta Praha L 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herčík Lubomír 2:1, Říha Karel 1:2, Urban Jakub 1:2, Hájek Alexandr 1:2, WO 5:0, body hostů: Martinek Lukáš 4:0, Nedělka Petr 3:1, Rozsíval Ondřej 0:4, WO 0:5), TTC Praha D - TJ Sokol Nusle Praha G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mutl David 2:2, Ransdorf Miroslav 2:2, Frýsová Lucie 2:2, Cintl Jiří 3:1, body hostů: Kraml Karel 4:0, Němec Michal 2:2, Vaněk Matěj 1:3, Musin Artur 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zýková Renata 0:2, Adamová Božena 0:2, Mládek Bohuslav 0:2, Dufek Jakub 0:2, body hostů: Oppitz Karel 2:0, Studničný Jaromír 2:0, Klatovský Karel 2:0, Racek Jiří 2:0), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Běchovice II D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:2, Konopa Josef 1:2, Rathouský Jan 0:3, Krieger Karel 2:2, body hostů: Nagy Ondrej 4:0, Pernikář Tomáš 3:0, Procházka Ivan st. 1:2, Rezek Jan st. 1:2), SF SKK El Niňo Praha L - SK SANK Běchovice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bertho Tibor 3:0, Maděra Vojtěch 1:2, Jirásek Pavel 0:3, Filip Jan 4:0, body hostů: Šlosar Josef 2:2, Trnka Miloš 2:1, Kára Jiří 1:2, Vyčichl Helmut Michal 0:3),
21. kolo:
SF SKK El Niňo Praha L - TJ AVIA Čakovice G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 0:3, Maděra Vojtěch 0:3, Šrytr Petr 0:3, Bertho Tibor 3:0, body hostů: Hájek Alexandr 3:0, Šrámek Daniel 2:1, Herčík Lubomír 2:1, Říha Karel 2:1), SK SANK Běchovice B - TJ Zelená Liška C 0:10wo, TJ Sokol Běchovice II D - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pernikář Tomáš 1:1, Nagy Ondrej 1:1, Rezek Jan st. 1:2, Brůček František 2:0, WO 4:0, body hostů: Černý Jakub 3:0, Dufek Jakub 1:2, Lontoš Luboš 0:3, WO 0:4), TTC Praha D - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petránek Ivan 2:2, Ransdorf Miroslav 2:2, Jukl Tomáš 3:1, Cintl Jiří 2:2, body hostů: Oppitz Karel 3:1, Studničný Jaromír 2:2, Klatovský Karel 2:2, Racek Jiří 0:4), TJ Sokol Stodůlky G - AC Sparta Praha L 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 2:2, Traspaderme Benito Jorge 2:2, Gargulák František 0:3, Boltík Martin 2:2, body hostů: Šourek Pavel 4:0, Martinek Lukáš 2:2, Nedělka Petr 3:1, Mandat Marek 0:3),
22. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Stodůlky G 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herčík Lubomír 2:2, Říha Karel 1:3, Urban Jakub 0:3, Hájek Alexandr 4:0, body hostů: Boltík Martin 3:1, Svatoš Daniel 1:3, Traspaderme Benito Jorge 3:1, Gargulák František 1:2), AC Sparta Praha L - TJ Sokol Nusle Praha G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinek Lukáš 2:0, Zítek Martin 1:1, Nedělka Petr 2:1, Šourek Pavel 3:0, body hostů: Kraml Karel 2:1, Němec Michal 0:3, Rendl Josef 0:2, Vaněk Matěj 0:2), TTC Praha D - TJ Sokol Běchovice II D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýsová Lucie 1:3, Petránek Ivan 3:1, Cintl Jiří 2:2, Mutl David 2:0, Ransdorf Miroslav 0:2, body hostů: Pernikář Tomáš 3:1, Brůček František 2:2, Procházka Ivan st. 0:4, Rezek Jan st. 0:1, Nagy Ondrej 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - SK SANK Běchovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Ivan 1:3, Hanek Stanislav st. 0:3, Mládek Bohuslav 1:2, Černý Jakub 3:1, body hostů: Trnka Miloš 2:2, Šlosar Josef 4:0, Kára Jiří 2:1, Vyčichl Helmut Michal 1:2), TJ Zelená Liška C - SF SKK El Niňo Praha L 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:1, Konopa Josef 2:1, Rathouský Jan 1:2, Krieger Karel 3:1, body hostů: Bertho Tibor 4:0, Maděra Vojtěch 1:3, Přída Antonín 0:3, Šrytr Petr 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy