Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Chvalíkovice C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Virág Alexandr 4:0, Šnek Radim 3:1, Bednář Roman 4:0, body hostů: Krejčí Petr 0:4, Grygar Lukáš 0:4, Muroň Jiří 0:4, Poledník Jan 1:3), TJ Sokol Bobrovníky B - KST Darkovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraninger Tomáš 2:2, Spevák Juraj 3:1, Stoch Jan 3:1, Milota Tomáš 4:0, body hostů: Blejchař Marek 1:3, Halfar Ondřej 0:4, Jonáš Bartoloměj 3:1, Plaček Lukáš 0:4), KST Oldřišov - TTC Hať B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pardy Tomáš 3:0, Prášilík Petr 3:0, Komárek Daniel 1:2, Gebauer Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Vařecha Pavel 2:2, Holeček Jiří 1:3, Kubík Richard 0:4, WO 0:5), KST Slezan Opava D - TJ Jiskra Jančí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykydal Tomáš 4:0, Stania Jindřich 1:3, Müllerová Hana 2:2, Vajda Marek 0:3, Vícha Radomír st. 1:0, body hostů: Černohorský Jiří 1:3, Sommer Zdeněk 1:3, Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 3:1), TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Děhylov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeska Jiří 3:1, Osmančík Jakub 0:4, Hanák Mario 0:4, Holuša Vít 0:4, body hostů: Straková Bára 4:0, Synková Markéta 3:1, Synek Karel 3:1, Gasman Jakub 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Děhylov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Petr 3:1, Grygar Lukáš 4:0, Týn Miroslav 3:1, Muroň Jiří 2:2, body hostů: Synková Markéta 0:4, Fronová Sabina 0:4, Gasman Jakub 3:1, Synek Karel 1:3), TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Děhylov C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černohorský Jiří 4:0, Hanák Tadeáš 2:2, Sommer Zdeněk 4:0, Hanák Zbyněk 2:2, body hostů: Mikeska Jiří 2:2, Hanák Mario 0:4, Osmančík Jakub 2:2, Holuša Vít 0:4), TTC Hať B - KST Slezan Opava D 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vařecha Pavel 3:1, Machalla Jiří 2:2, Kubík Richard 1:3, WO 0:5, body hostů: Vajda Marek 2:1, Stania Jindřich 0:3, Vykydal Tomáš 3:0, Vícha Radomír st. 1:2, WO 5:0), KST Darkovice C - KST Oldřišov 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalvar Filip 0:4, Mrázek Jonáš 0:4, Kalvar Mikuláš 0:4, Plaček Lukáš 0:4, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Strak Teodor 4:0, Komárek Daniel 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Bobrovníky B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lazecký Daniel 2:1, Virág Alexandr 2:1, Šnek Radim 1:2, Bednář Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Cigan Ivan 0:4, Kraninger Tomáš 1:3, Stoch Jan 4:0, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Chvalíkovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloděj Jan 1:3, Milota Tomáš 4:0, Stoch Jan 3:1, Cigan Ivan 1:3, body hostů: Grygar Lukáš 2:2, Krejčí Petr 2:2, Štěbra Zdeněk 1:3, Muroň Jiří 2:2), KST Oldřišov - TJ Sokol Chvalíkovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pardy Tomáš 3:1, Burda Tomáš 2:2, Gebauer Lukáš 1:3, Prášilík Petr 2:2, body hostů: Lazecký Daniel 3:1, Bednář Roman 1:3, Virág Alexandr 3:1, Šnek Radim 1:3), KST Slezan Opava D - KST Darkovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Radomír st. 3:1, Stania Jindřich 2:2, Vykydal Tomáš 2:2, Müllerová Hana 2:2, body hostů: Bury Marek 3:1, Jonáš Bartoloměj 3:1, Halfar Ondřej 0:4, Blejchař Marek 1:3), TJ Sokol Děhylov C - TTC Hať B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikeska Jiří 1:2, Osmančík Jakub 1:2, Harvánková Dana 1:2, Michalák Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Vařecha Pavel 3:1, Holeček Jiří 4:0, Kubík Richard 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Děhylov B - TJ Jiskra Jančí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Karel 2:2, Synková Markéta 2:2, Straková Bára 3:1, Gasman Jakub 3:1, body hostů: Černohorský Jiří 1:3, Sommer Zdeněk 2:2, Vícha Štěpán 1:3, Kvasnička Radim 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Jiskra Jančí A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Petr 4:0, Grygar Lukáš 3:1, Poledník Jan 4:0, Muroň Jiří 2:2, body hostů: Vícha Aleš 0:4, Vícha Miroslav 0:4, Sommer Zdeněk 1:3, Černohorský Jiří 2:2), TTC Hať B - TJ Sokol Děhylov B 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vařecha Pavel 3:1, Kubík Richard 1:3, Mec Vlastimil 1:3, WO 0:5, body hostů: Gasman Jakub 3:0, Synková Markéta 2:1, Uvírová Nela 2:1, Jurdzinová Petra 0:3, WO 5:0), KST Darkovice C - TJ Sokol Děhylov C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Bartoloměj 4:0, Halfar Ondřej 0:2, Mohelník Petr 0:4, Bury Marek 4:0, Kalvar Mikuláš 0:2, body hostů: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 2:2, Harvánková Dana 2:2, Michalák Pavel 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Slezan Opava D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Žurek Filip 2:2, Šnek Radim 3:1, Bednář Roman 4:0, body hostů: Graca Šimon 1:3, Vícha Radomír st. 0:4, Stania Jindřich 0:4, Vajda Marek 2:2), TJ Sokol Bobrovníky B - KST Oldřišov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloděj Jan 0:4, Spevák Juraj 2:2, Milota Tomáš 2:2, Stoch Jan 3:1, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 2:2, Burda Tomáš 2:2, Matyščák Rostislav 1:3),
5. kolo:
KST Oldřišov - TJ Sokol Chvalíkovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pardy Tomáš 4:0, Gebauer Lukáš 1:3, Burda Tomáš 2:2, Prášilík Petr 3:1, body hostů: Grygar Lukáš 2:2, Krejčí Petr 2:2, Týn Miroslav 0:4, Muroň Jiří 2:2), KST Slezan Opava D - TJ Sokol Bobrovníky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stania Jindřich 2:2, Vícha Radomír st. 4:0, Vajda Marek 3:1, Vykydal Tomáš 2:2, body hostů: Pospěch Marek 2:2, Dočekal Tomáš 2:2, Valík František 1:3, Honus Miroslav 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Děhylov C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Žurek Filip 2:2, Virág Alexandr 4:0, Bednář Roman 4:0, body hostů: Mikeska Jiří 1:3, Kovařík Jiří 1:3, Hanák Mario 0:4, Holuša Vít 0:4), TJ Sokol Děhylov B - KST Darkovice C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synková Kristýna 2:1, Synek Karel 2:1, Straková Bára 2:1, Gasman Jakub 2:1, WO 5:0, body hostů: Jonáš Bartoloměj 3:1, Blejchař Marek 0:4, Mohelník Petr 1:3, WO 0:5), TJ Jiskra Jančí A - TTC Hať B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Jiří 4:0, Sommer Zdeněk 4:0, Hanák Tadeáš 1:3, Hanák Zbyněk 3:1, body hostů: Pískala Pavel 1:3, Machalla Jiří 1:3, Mec Vlastimil 2:2, Plačková Gabriela 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TTC Hať B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Petr 4:0, Grygar Lukáš 4:0, Štěbra Zdeněk 4:0, Poledník Jan 4:0, body hostů: Pískala Pavel 0:4, Machalla Jiří 0:4, Mec Vlastimil 0:4, Plačková Gabriela 0:4), KST Darkovice C - TJ Jiskra Jančí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 4:0, Bury Marek 3:1, Blejchař Marek 3:1, Mentzik David 1:3, body hostů: Černohorský Jiří 1:3, Vícha Aleš 0:4, Vícha Miroslav 2:2, Kvasnička Radim 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Děhylov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Virág Alexandr 4:0, Šnek Radim 2:2, Bednář Roman 3:1, body hostů: Synek Karel 2:2, Synková Markéta 0:4, Fronová Sabina 1:3, Uvírová Nela 0:4), TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Děhylov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milota Tomáš 3:0, Spevák Juraj 4:0, Honus Miroslav 1:3, Stoch Jan 4:0, Kačmař Jiří 0:1, body hostů: Mikeska Jiří 1:3, Harvánková Dana 2:2, Osmančík Jakub 1:3, Hanák Mario 0:4), KST Oldřišov - KST Slezan Opava D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pardy Tomáš 4:0, Burda Tomáš 4:0, Gebauer Lukáš 3:1, Prášilík Petr 4:0, body hostů: Vykydal Tomáš 1:3, Vícha Radomír st. 0:4, Vajda Marek 0:4, Stania Jindřich 0:4),
7. kolo:
KST Slezan Opava D - TJ Sokol Chvalíkovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vícha Radomír st. 1:3, Stania Jindřich 0:4, Vajda Marek 3:1, Vykydal Tomáš 3:1, body hostů: Krejčí Petr 2:2, Grygar Lukáš 4:0, Týn Miroslav 1:3, Muroň Jiří 2:2), TJ Sokol Děhylov C - KST Oldřišov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeska Jiří 1:3, Michalák Pavel 2:2, Osmančík Jakub 1:3, Harvánková Dana 1:3, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 2:2, Burda Tomáš 2:2, Matyščák Rostislav 3:1), TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Bobrovníky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synková Markéta 2:2, Straková Bára 3:1, Gasman Jakub 3:1, Synek Karel 1:3, body hostů: Stoch Jan 3:1, Milota Tomáš 3:1, Spevák Juraj 0:4, Kraninger Tomáš 1:3), TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Chvalíkovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jiří 2:2, Sommer Zdeněk 3:1, Vícha Štěpán 2:2, Vícha Aleš 0:4, body hostů: Šnek Radim 1:3, Žurek Filip 1:3, Bednář Roman 4:0, Virág Alexandr 3:1), TTC Hať B - KST Darkovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pískala Pavel 3:1, Machalla Jiří 3:1, Kubík Richard 2:2, Holeček Jiří 4:0, body hostů: Blejchař Marek 1:3, Mohelník Petr 0:4, Halfar Ondřej 1:3, Jonáš Bartoloměj 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - KST Darkovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grygar Lukáš 4:0, Krejčí Petr 3:1, Týn Miroslav 2:2, Muroň Jiří 3:1, body hostů: Mentzik David 1:3, Jarošová Eliška 0:4, Blejchař Marek 0:4, Jonáš Bartoloměj 3:1), TJ Sokol Chvalíkovice B - TTC Hať B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnek Radim 2:2, Žurek Filip 1:3, Ausficír Pavel 1:3, Bednář Roman 4:0, body hostů: Vařecha Pavel 3:1, Holeček Jiří 3:1, Pískala Pavel 2:2, Kubík Richard 0:4), TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Jiskra Jančí A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spevák Juraj 3:1, Lasák Milan 0:4, Milota Tomáš 4:0, Stoch Jan 4:0, body hostů: Vícha Štěpán 2:2, Kvasnička Radim 1:3, Sommer Zdeněk 1:3, Černohorský Jiří 1:3), KST Oldřišov - TJ Sokol Děhylov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strak Teodor 1:3, Burda Tomáš 3:1, Matyščák Rostislav 1:3, Pardy Tomáš 4:0, body hostů: Synek Karel 0:4, Gasman Jakub 2:2, Straková Bára 3:1, Synková Markéta 2:2), KST Slezan Opava D - TJ Sokol Děhylov C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlík Vojtěch 0:4, Černý Patrik 1:3, Müllerová Hana 3:1, Vykydal Tomáš 3:1, body hostů: Mikeska Jiří 3:1, Osmančík Jakub 3:1, Michalák Pavel 2:2, Harvánková Dana 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Chvalíkovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 4:0, Hanák Mario 0:4, Harvánková Dana 1:3, body hostů: Muroň Jiří 2:2, Grygar Lukáš 3:1, Krejčí Petr 3:1, Rozsíval Petr 1:3), TJ Sokol Děhylov B - KST Slezan Opava D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straková Bára 4:0, Synková Markéta 2:2, Synek Karel 3:1, Havrlantová Klára 3:1, body hostů: Vykydal Tomáš 3:1, Vícha Radomír st. 1:3, Graca Šimon 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4), TJ Jiskra Jančí A - KST Oldřišov 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černohorský Jiří 1:3, Sommer Zdeněk 0:4, Čech Miroslav 0:4, Hanák Tadeáš 0:4, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Burda Tomáš 4:0, Matyščák Rostislav 3:1), TTC Hať B - TJ Sokol Bobrovníky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plačková Gabriela 0:4, Kubík Richard 0:4, Pískala Pavel 2:2, Vařecha Pavel 4:0, body hostů: Spevák Juraj 3:1, Kraninger Tomáš 2:2, Lasák Milan 2:2, Koloděj Jan 3:1), KST Darkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blejchař Marek 1:3, Bury Marek 1:3, Jonáš Bartoloměj 3:1, Mentzik David 0:4, body hostů: Bednář Roman 3:1, Rozsíval Miroslav 1:3, Virág Alexandr 3:1, Lazecký Daniel 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmela Ladislav 1:3, Týn Miroslav 1:3, Paláček René 1:3, Beránek Petr 0:4, body hostů: Lazecký Daniel 4:0, Bednář Roman 4:0, Virág Alexandr 4:0, Hrbáč Jiří 1:3), KST Darkovice C - TJ Sokol Bobrovníky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mentzik David 1:3, Blejchař Marek 2:2, Mohelník Petr 2:2, Bury Marek 2:2, body hostů: Milota Tomáš 4:0, Spevák Juraj 4:0, Kraninger Tomáš 0:4, Cigan Ivan 1:3), TTC Hať B - KST Oldřišov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Miroslav 1:3, Pískala Pavel 2:2, Kubík Richard 1:3, Holeček Jiří 2:2, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Matyščák Rostislav 3:1, Strak Teodor 0:4, Prášilík Petr 3:1), TJ Jiskra Jančí A - KST Slezan Opava D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 0:4, Černohorský Jiří 3:1, Sommer Zdeněk 2:2, body hostů: Müllerová Hana 2:2, Vajda Marek 2:2, Černý Patrik 1:3, Vykydal Tomáš 3:1), TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Děhylov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straková Bára 2:2, Synek Karel 1:3, Synková Markéta 1:3, Fronová Sabina 0:4, body hostů: Mikeska Jiří 4:0, Kovařík Jiří 4:0, Osmančík Jakub 2:2, Michalák Pavel 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Chvalíkovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gasman Jakub 4:0, Synková Markéta 1:3, Synek Karel 1:3, Fronová Sabina 0:4, body hostů: Grygar Lukáš 3:1, Krejčí Petr 3:1, Štěbra Zdeněk 1:3, Muroň Jiří 3:1), TJ Sokol Děhylov C - TJ Jiskra Jančí A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osmančík Jakub 1:3, Mikeska Jiří 4:0, Michalák Pavel 3:1, Harvánková Dana 3:1, body hostů: Sommer Zdeněk 1:3, Kvasnička Radim 2:2, Vícha Miroslav 1:3, Hanák Zbyněk 1:3), KST Slezan Opava D - TTC Hať B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müllerová Hana 1:3, Stania Jindřich 0:2, Vajda Marek 3:1, Vykydal Tomáš 4:0, Vícha Radomír st. 1:1, body hostů: Holeček Jiří 3:1, Pískala Pavel 2:2, Machalla Jiří 2:2, Kubík Richard 0:4), KST Oldřišov - KST Darkovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pardy Tomáš 4:0, Gebauer Lukáš 1:3, Burda Tomáš 3:1, Matyščák Rostislav 3:1, body hostů: Bury Marek 1:3, Jonáš Bartoloměj 3:1, Blejchař Marek 1:3, Kalvarová Magdaléna 0:4), TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Chvalíkovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lasák Milan 0:4, Kraninger Tomáš 1:3, Koloděj Jan 0:4, Spevák Juraj 3:1, body hostů: Bednář Roman 3:1, Šnek Radim 2:2, Virág Alexandr 4:0, Lazecký Daniel 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Bobrovníky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grygar Lukáš 3:1, Krejčí Petr 2:2, Muroň Jiří 1:3, Týn Miroslav 2:2, body hostů: Milota Tomáš 3:1, Spevák Juraj 3:1, Kraninger Tomáš 2:2, Koloděj Jan 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Oldřišov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnek Radim 2:2, Virág Alexandr 2:2, Lazecký Daniel 2:2, Bednář Roman 3:1, body hostů: Gebauer Lukáš 0:4, Pardy Tomáš 3:1, Prášilík Petr 2:2, Matyščák Rostislav 2:2), KST Darkovice C - KST Slezan Opava D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalvarová Magdaléna 1:3, Bury Marek 3:1, Mohelník Petr 2:2, Folta Jindřich 0:3, Jonáš Bartoloměj 1:0, body hostů: Vykydal Tomáš 3:1, Vícha Radomír st. 2:2, Graca Šimon 2:2, Pavlík Vojtěch 2:2), TTC Hať B - TJ Sokol Děhylov C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pískala Pavel 1:3, Machalla Jiří 0:4, Holeček Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Michalák Pavel 3:0, Harvánková Dana 2:1, Osmančík Jakub 1:2, Mikeska Jiří 2:1, WO 5:0), TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Děhylov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Radim 2:2, Sommer Zdeněk 2:2, Vícha Miroslav 2:2, Vícha Aleš 0:4, body hostů: Straková Bára 4:0, Havrlantová Klára 3:1, Gasman Jakub 2:2, Synek Karel 1:3),
13. kolo:
TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Chvalíkovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Štěpán 2:2, Kvasnička Radim 3:1, Vícha Miroslav 1:3, Sommer Zdeněk 4:0, body hostů: Krejčí Petr 2:2, Rozsíval Petr 1:3, Týn Miroslav 0:4, Muroň Jiří 3:1), TJ Sokol Děhylov B - TTC Hať B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synková Markéta 1:3, Havrlantová Klára 4:0, Straková Bára 3:1, Gasman Jakub 4:0, body hostů: Holeček Jiří 2:2, Pískala Pavel 1:3, Janík Miroslav 1:3, Kubík Richard 0:4), TJ Sokol Děhylov C - KST Darkovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 2:2, Harvánková Dana 2:2, Holuša Vít 2:2, body hostů: Jonáš Bartoloměj 4:0, Mentzik David 0:4, Blejchař Marek 2:2, Bury Marek 2:2), KST Slezan Opava D - TJ Sokol Chvalíkovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vícha Radomír st. 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4, Černý Patrik 1:3, Vajda Marek 2:2, body hostů: Bednář Roman 2:2, Šnek Radim 3:1, Virág Alexandr 4:0, Lazecký Daniel 4:0), KST Oldřišov - TJ Sokol Bobrovníky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Strak Teodor 2:2, Komárek Daniel 2:2, body hostů: Pospěch Marek 2:2, Dočekal Tomáš 2:2, Valík František 0:4, Kačmař Jiří 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - KST Oldřišov 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Petr 1:3, Týn Miroslav 1:3, Štěbra Zdeněk 0:4, Muroň Jiří 1:3, body hostů: Pardy Tomáš 3:1, Burda Tomáš 2:2, Matyščák Rostislav 4:0, Prášilík Petr 4:0), TJ Sokol Bobrovníky B - KST Slezan Opava D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cigan Ivan 0:4, Spevák Juraj 3:1, Kraninger Tomáš 3:1, Milota Tomáš 4:0, body hostů: Vajda Marek 1:3, Vykydal Tomáš 3:1, Vícha Radomír st. 1:3, Stania Jindřich 1:3), TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Chvalíkovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeska Jiří 1:3, Osmančík Jakub 2:2, Michalák Pavel 3:1, Harvánková Dana 3:1, body hostů: Žurek Filip 1:3, Šnek Radim 0:4, Bednář Roman 3:1, Lazecký Daniel 3:1), KST Darkovice C - TJ Sokol Děhylov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 4:0, Mentzik David 3:1, Kalvar Mikuláš 0:4, Bury Marek 3:1, body hostů: Havrlantová Klára 3:1, Synek Karel 1:3, Synková Markéta 1:3, Fronová Sabina 1:3), TTC Hať B - TJ Jiskra Jančí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Miroslav 2:2, Pískala Pavel 1:3, Kubík Richard 0:4, Holeček Jiří 4:0, body hostů: Kvasnička Radim 2:2, Vícha Štěpán 2:2, Vícha Aleš 2:2, Sommer Zdeněk 3:1),
15. kolo:
TTC Hať B - TJ Sokol Chvalíkovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Miroslav 2:2, Machalla Jiří 2:2, Kubík Richard 0:4, Pískala Pavel 1:3, body hostů: Grygar Lukáš 4:0, Krejčí Petr 3:1, Týn Miroslav 1:3, Muroň Jiří 3:1), TJ Jiskra Jančí A - KST Darkovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Zdeněk 4:0, Hanák Zbyněk 1:3, Hanák Šimon 0:4, Černohorský Jiří 3:0, Turek Kryštof 0:1, body hostů: Bury Marek 3:1, Mentzik David 2:2, Jarošová Eliška 1:3, Jonáš Bartoloměj 2:2), TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Chvalíkovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synková Markéta 1:3, Havrlantová Klára 2:2, Synek Karel 0:4, Gasman Jakub 3:1, body hostů: Šnek Radim 2:2, Bednář Roman 2:2, Virág Alexandr 4:0, Lazecký Daniel 2:2), TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Bobrovníky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 3:1, Michalák Pavel 3:1, Harvánková Dana 3:1, body hostů: Pospěch Marek 3:1, Dočekal Tomáš 2:2, Valík František 0:4, Honus Miroslav 0:4), KST Slezan Opava D - KST Oldřišov 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stania Jindřich 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4, Černý David 1:3, Černý Patrik 0:4, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Burda Tomáš 4:0, Gebauer Lukáš 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - KST Slezan Opava D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Petr 3:1, Týn Miroslav 3:1, Muroň Jiří 3:1, Olšovec Ivan 2:2, body hostů: Vykydal Tomáš 4:0, Müllerová Hana 1:3, Graca Šimon 0:4, Stania Jindřich 0:4), KST Oldřišov - TJ Sokol Děhylov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Gebauer Lukáš 2:2, Komárek Daniel 1:3, body hostů: Mikeska Jiří 2:2, Michalák Pavel 2:2, Hanák Mario 0:4, Osmančík Jakub 1:3), TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Děhylov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milota Tomáš 3:1, Spevák Juraj 1:1, Kraninger Tomáš 3:1, Stoch Jan 4:0, Koloděj Jan 1:1, body hostů: Gasman Jakub 1:3, Straková Bára 2:2, Synek Karel 1:3, Fronová Sabina 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Jiskra Jančí A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Virág Alexandr 4:0, Šnek Radim 3:1, Bednář Roman 4:0, body hostů: Vícha Miroslav 0:4, Turek Kryštof 0:4, Kvasnička Radim 1:3, Černohorský Jiří 0:4), KST Darkovice C - TTC Hať B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 4:0, Mentzik David 2:2, Blejchař Marek 2:2, Bury Marek 2:2, body hostů: Holeček Jiří 1:3, Janík Miroslav 2:2, Machalla Jiří 1:3, Pískala Pavel 2:2),
17. kolo:
KST Darkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blejchař Marek 2:2, Kalvarová Magdaléna 0:4, Mentzik David 0:4, Mohelník Petr 1:3, body hostů: Grygar Lukáš 4:0, Krejčí Petr 3:1, Muroň Jiří 4:0, Rozsíval Petr 2:2), TTC Hať B - TJ Sokol Chvalíkovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machalla Jiří 1:3, Pískala Pavel 1:3, Janík Miroslav 1:3, Holeček Jiří 0:4, body hostů: Bednář Roman 4:0, Šnek Radim 1:3, Lazecký Daniel 4:0, Virág Alexandr 4:0), TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Bobrovníky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Zdeněk 4:0, Černohorský Jiří 4:0, Minařík Vít 1:3, Čech Miroslav 1:3, body hostů: Pospěch Marek 2:2, Valík František 2:2, Honus Miroslav 0:4, Kačmař Jiří 2:2), TJ Sokol Děhylov B - KST Oldřišov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gasman Jakub 2:2, Straková Bára 2:2, Synek Karel 1:3, Synková Markéta 1:3, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 2:2, Burda Tomáš 1:3, Matyščák Rostislav 3:1), TJ Sokol Děhylov C - KST Slezan Opava D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 2:2, Michalák Pavel 2:2, Hanák Mario 0:4, body hostů: Vykydal Tomáš 3:1, Vícha Radomír st. 3:1, Stania Jindřich 2:2, Müllerová Hana 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Děhylov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Týn Miroslav 3:1, Rozsíval Petr 3:1, Olšovec Ivan 3:1, Muroň Jiří 3:1, body hostů: Harvánková Dana 1:3, Mikeska Jiří 2:2, Hanák Mario 0:4, Kovařík Jiří 1:3), KST Slezan Opava D - TJ Sokol Děhylov B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vykydal Tomáš 2:1, Stania Jindřich 1:2, Pavlík Vojtěch 0:3, Müllerová Hana 1:2, WO 5:0, body hostů: Straková Bára 4:0, Synek Karel 3:1, Fronová Sabina 1:3, WO 0:5), KST Oldřišov - TJ Jiskra Jančí A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prášilík Petr 4:0, Burda Tomáš 4:0, Matyščák Rostislav 4:0, Gebauer Lukáš 4:0, body hostů: Minařík Vít 0:4, Hanák Zbyněk 0:4, Čech Miroslav 0:4, Turek Kryštof 0:4), TJ Sokol Bobrovníky B - TTC Hať B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloděj Jan 0:4, Pospěch Marek 0:4, Spevák Juraj 4:0, Milota Tomáš 4:0, body hostů: Holeček Jiří 2:2, Pískala Pavel 2:2, Machalla Jiří 2:2, Janík Miroslav 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Darkovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazecký Daniel 3:1, Žurek Filip 1:3, Šnek Radim 3:1, Virág Alexandr 3:1, body hostů: Mentzik David 1:3, Jonáš Bartoloměj 4:0, Blejchař Marek 1:3, Mohelník Petr 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy