Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 3. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Bobrovníky C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozsíval Miroslav 1:2, Rozsíval Petr 1:2, Balnar Milan 2:1, Hrbáč Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Kraninger Tomáš 3:1, Seidler Jiří 3:1, Cigan Ivan 2:2, WO 0:5), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Kateřinky D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müllerová Hana 4:0, Černý Patrik 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4, Černý David 1:3, body hostů: Lebeda Vít 3:1, Bouchala Jan 3:1, Kramar Ladislav 3:1, Luzarová Eva 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Vávrovice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žídek Čestmír 2:2, Olšovec Ivan 4:0, Poledník Jan 2:2, Štěbra Zdeněk 3:1, body hostů: Matýsek Petr st. 2:2, Černín Tomáš 3:1, Hadámek Jiří 0:4, Matýsek Petr ml. 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - KST Darkovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1, Beinhauer Milan 3:1, Ausficír Pavel 3:1, body hostů: Blejchař Marek 2:2, Halfar Ondřej 0:4, Jarošová Eliška 1:3, Mohelník Petr 1:3), TJ Sokol Vávrovice B - SK Kravaře B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matýsek Jaromír 3:1, Zips Rostislav 0:4, Ondřej Michal 0:4, Beneš Martin 3:1, body hostů: Maňas Ladislav 3:1, Mrkwa Martin 2:2, Žídek Karel 3:1, Szewieczek Maxmilián 2:2), TJ Sokol Děhylov D - TJ Jiskra Jančí B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuwirth Lukáš 2:2, Zavadil Jiří 3:1, Grománek Dalibor 1:3, Holuša Vít 1:3, body hostů: Vícha Miroslav 3:1, Vícha Jiří 0:4, Vícha Štěpán 3:1, Kvasnička Radim 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Jiskra Jančí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kraninger Tomáš 2:2, Koloděj Jan 0:1, Seidler Jiří 0:4, Cigan Ivan 0:4, Koubík Pavel 0:3, body hostů: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 4:0, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Aleš 3:1), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Děhylov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Jaromír 4:0, Zips Rostislav 2:2, Beneš Martin 2:2, Ondřej Michal 1:3, body hostů: Zavadil Jiří 0:4, Synek Karel 3:1, Neuwirth Lukáš 3:1, Grománek Dalibor 1:3), KST Darkovice D - SK Kravaře B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blejchař Marek 4:0, Mohelník Petr 3:1, Kalvarová Magdaléna 1:3, Jarošová Eliška 0:4, body hostů: Žídek Karel 2:2, Maňas Ladislav 2:2, Szewieczek Maxmilián 2:2, Mrkwa Martin 2:2), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Chvalíkovice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Filip 0:4, Matýsek Petr ml. 0:4, Černín Tomáš 4:0, Miksteinová Lucie 0:4, body hostů: Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1, Beinhauer Milan 3:1), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Chvalíkovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouchala Jan 3:1, Solný Michal 1:3, Kramar Ladislav 1:3, Luzarová Eva 0:4, body hostů: Štěbra Zdeněk 3:1, Poledník Jan 3:1, Žídek Čestmír 1:3, Olšovec Ivan 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice E - KST Slezan Opava E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozsíval Petr 2:2, Balnar Milan 2:2, Beránek Petr 1:3, Rozsíval Miroslav 3:1, body hostů: Černý David 1:3, Černý Patrik 2:2, Graca Šimon 4:0, Pavlík Vojtěch 1:3),
3. kolo:
KST Slezan Opava E - TJ Sokol Bobrovníky C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý David 1:3, Černý Patrik 3:1, Pavlík Vojtěch 0:4, Müllerová Hana 4:0, body hostů: Cigan Ivan 1:3, Lasák Milan 2:2, Koloděj Jan 3:1, Seidler Jiří 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 3:1, Olšovec Ivan 2:2, Žídek Čestmír 2:2, body hostů: Rozsíval Petr 4:0, Rozsíval Miroslav 1:3, Kalus Josef 1:3, Hrbáč Jiří 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Kateřinky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žurek Filip 2:2, Moša Robert 3:1, Týn Miroslav 3:1, Beinhauer Milan 2:2, body hostů: Sýkora Vlastimil 3:1, Bouchala Jan 0:2, Kramar Ladislav 1:3, Hermanová Jana 2:2, Luzarová Eva 0:2), TJ Sokol Vávrovice C - SK Kravaře B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matýsek Petr ml. 2:2, Matýsek Petr st. 4:0, Hadámek Jiří 2:2, Černín Tomáš 4:0, body hostů: Nevřela Jiří st. 1:3, Maňas Ladislav 1:3, Mrkwa Martin 1:3, Szewieczek Maxmilián 1:3), TJ Sokol Děhylov D - KST Darkovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Lukáš 3:1, Sedlák Vítězslav 3:1, Holuša Vít 2:2, Hanák Mario 3:1, body hostů: Blejchař Marek 4:0, Mohelník Petr 0:4, Jarošová Eliška 0:4, Halfar Ondřej 1:3), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Vávrovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvasnička Radim 2:2, Vícha Štěpán 3:1, Minařík Vít 2:2, Vícha Aleš 2:2, body hostů: Schreier Ivo 0:4, Zips Rostislav 0:4, Matýsek Jaromír 4:0, Beneš Martin 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Vávrovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lasák Milan 4:0, Koubík Pavel 2:2, Seidler Jiří 3:1, Kraninger Jakub 0:4, body hostů: Schreier Ivo 2:2, Zips Rostislav 2:2, Ondřej Michal 2:2, Šulc Milan 1:3), KST Darkovice D - TJ Jiskra Jančí B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mohelník Petr 0:4, Blejchař Marek 3:1, Kalvar Mikuláš 0:4, Kalvarová Magdaléna 0:4, body hostů: Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Miroslav 4:0, Vícha Aleš 3:1), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Děhylov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Petr ml. 2:2, Janda Filip 0:4, Černín Tomáš 3:1, Hadámek Jiří 2:2, body hostů: Neuwirth Lukáš 3:1, Sedlák Vítězslav 3:1, Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 2:2), TJ Sokol Kateřinky D - SK Kravaře B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Vlastimil 2:0, Bouchala Jan 0:4, Kramar Ladislav 2:0, Solný Michal 3:1, Hermanová Jana 2:0, WO 0:2, body hostů: Žídek Karel 2:2, Nevřela Jiří st. 1:2, Mrkwa Martin 1:2, Juchelka Josef 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Chvalíkovice F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozsíval Petr 3:1, Raška Pavel 0:4, Kalus Josef 0:4, Rozsíval Miroslav 2:2, body hostů: Ausficír Pavel 3:1, Moša Robert 2:2, Žurek Filip 3:1, Týn Miroslav 3:1), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Chvalíkovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Graca Šimon 0:4, Černý David 0:4, Černý Patrik 0:4, Müllerová Hana 4:0, body hostů: Štěbra Zdeněk 3:1, Poledník Jan 3:1, Rychlý Karel 3:1, Žídek Čestmír 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Bobrovníky C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledník Jan 4:0, Rychlý Karel 3:1, Štěbra Zdeněk 2:0, Žídek Čestmír 3:1, Paláček René 1:1, body hostů: Seidler Jiří 2:2, Koubík Pavel 0:4, Cigan Ivan 1:3, Dostál Matěj 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - KST Slezan Opava E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moša Robert 2:2, Žurek Filip 4:0, Ausficír Pavel 3:0, Beinhauer Milan 3:0, WO 2:0, body hostů: Müllerová Hana 1:1, Pavlík Vojtěch 0:4, Graca Šimon 1:3, Černý Patrik 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Chvalíkovice E - SK Kravaře B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozsíval Miroslav 2:2, Raška Pavel 2:2, Beránek Petr 0:4, Hrbáč Jiří 2:2, body hostů: Nevřela Jiří st. 1:3, Szewieczek Maxmilián 4:0, Maňas Ladislav 1:3, Juchelka Josef 4:0), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Kateřinky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Lukáš 3:1, Hanák Mario 3:1, Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 3:1, body hostů: Kramar Ladislav 3:1, Lebeda Vít 1:3, Hermanová Jana 2:2, Luzarová Eva 0:4), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Vávrovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Miroslav 1:3, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Aleš 3:1, body hostů: Matýsek Petr st. 3:1, Matýsek Petr ml. 0:4, Černín Vítězslav 1:3, Černín Tomáš 1:3), TJ Sokol Vávrovice B - KST Darkovice D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matýsek Jaromír 2:1, Zips Rostislav 2:1, Ondřej Michal 1:2, Schreier Ivo 2:1, WO 5:0, body hostů: Halfar Ondřej 0:4, Blejchař Marek 3:1, Mohelník Petr 2:2, WO 0:5),
6. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - KST Darkovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačmař Jiří 0:2, Koloděj Jan 3:1, Kraninger Tomáš 4:0, Cigan Ivan 2:2, Dostál Matěj 0:2, body hostů: Halfar Ondřej 2:2, Kalvar Mikuláš 1:3, Folta Jindřich 1:3, Mohelník Petr 3:1), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Vávrovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadámek Jiří 2:2, Janda Filip 1:3, Matýsek Petr ml. 2:2, Černín Tomáš 4:0, body hostů: Ondřej Michal 0:4, Beneš Martin 3:1, Zips Rostislav 1:3, Šulc Milan 3:1), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Jiskra Jančí B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Vlastimil 4:0, Bouchala Jan 0:2, Kramar Ladislav 1:3, Solný Michal 2:2, Luzarová Eva 0:2, body hostů: Kvasnička Radim 2:2, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Jiří 1:3), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Děhylov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 2:2, Kalus Josef 2:2, Hrbáč Jiří 1:3, body hostů: Neuwirth Lukáš 2:2, Gasman Jakub 3:1, Holuša Vít 1:3, Sedlák Vítězslav 2:2), KST Slezan Opava E - SK Kravaře B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Graca Šimon 1:2, Černý Patrik 0:3, Černý David 0:3, Müllerová Hana 3:0, WO 5:0, body hostů: Szewieczek Maxmilián 3:1, Juchelka Josef 2:2, Maňas Ladislav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledník Jan 1:1, Žídek Čestmír 2:2, Olšovec Ivan 1:3, Rychlý Karel 2:2, Štěbra Zdeněk 1:1, body hostů: Moša Robert 2:2, Žurek Filip 4:0, Beinhauer Milan 0:4, Týn Miroslav 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Bobrovníky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beinhauer Milan 1:3, Žurek Filip 1:3, Ausficír Pavel 3:1, Moša Robert 2:2, body hostů: Kraninger Tomáš 4:0, Koloděj Jan 3:1, Cigan Ivan 2:2, Koubík Pavel 0:4), SK Kravaře B - TJ Sokol Chvalíkovice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szewieczek Maxmilián 3:1, Nevřela Jiří st. 0:4, Maňas Ladislav 1:3, Žídek Karel 3:1, body hostů: Štěbra Zdeněk 2:2, Poledník Jan 2:2, Rychlý Karel 3:1, Žídek Čestmír 2:2), TJ Sokol Děhylov D - KST Slezan Opava E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neuwirth Lukáš 2:1, Sedlák Vítězslav 3:0, Grománek Dalibor 0:3, Holuša Vít 2:1, WO 5:0, body hostů: Graca Šimon 1:3, Müllerová Hana 3:1, Pavlík Vojtěch 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Jiskra Jančí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 3:1, Kalus Josef 3:1, Hrbáč Jiří 0:4, body hostů: Vícha Miroslav 1:3, Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 1:3, Vícha Aleš 2:2), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Kateřinky D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fous Rudolf 1:3, Ondřej Michal 0:4, Matýsek Jaromír 2:2, Schreier Ivo 1:3, body hostů: Sýkora Vlastimil 4:0, Bouchala Jan 1:1, Kramar Ladislav 3:1, Solný Michal 4:0, Luzarová Eva 0:2), KST Darkovice D - TJ Sokol Vávrovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folta Jindřich 3:1, Halfar Ondřej 3:1, Mohelník Petr 3:1, Kalvar Mikuláš 1:0, Jarošová Eliška 1:2, body hostů: Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr ml. 0:4, Janda Zdenek 1:3, Janda Filip 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Vávrovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cigan Ivan 1:3, Lasák Milan 4:0, Kačmař Jiří 1:1, Kraninger Tomáš 4:0, Koubík Pavel 0:2, body hostů: Hadámek Jiří 1:3, Černín Vítězslav 1:3, Černín Tomáš 2:2, Matýsek Petr ml. 2:2), TJ Sokol Kateřinky D - KST Darkovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 3:1, Bouchala Jan 0:2, Kramar Ladislav 3:1, Solný Michal 4:0, Luzarová Eva 1:1, body hostů: Folta Jindřich 1:3, Blejchař Marek 2:2, Halfar Ondřej 0:4, Mohelník Petr 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Vávrovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozsíval Petr 3:1, Beránek Petr 0:4, Raška Pavel 2:2, Rozsíval Miroslav 3:1, body hostů: Matýsek Jaromír 4:0, Schreier Ivo 2:2, Zips Rostislav 1:3, Ondřej Michal 1:3), KST Slezan Opava E - TJ Jiskra Jančí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý David 2:2, Müllerová Hana 3:1, Graca Šimon 2:2, Černý Patrik 2:2, body hostů: Minařík Vít 0:4, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Aleš 0:4, Kvasnička Radim 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Děhylov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěbra Zdeněk 2:2, Olšovec Ivan 2:2, Poledník Jan 2:2, Žídek Čestmír 2:2, body hostů: Neuwirth Lukáš 2:2, Gasman Jakub 2:2, Holuša Vít 2:2, Hanák Mario 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice F - SK Kravaře B 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žurek Filip 3:0, Moša Robert 3:0, Ausficír Pavel 3:0, Beinhauer Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Juchelka Josef 0:4, Maňas Ladislav 1:3, Szewieczek Maxmilián 0:4, WO 0:5),
9. kolo:
SK Kravaře B - TJ Sokol Bobrovníky C 11:6 (body domácích: Szewieczek Maxmilián 2:1, Juchelka Josef 3:0, Maňas Ladislav 2:1, WO 4:4, body hostů: Koloděj Jan 2:1, Honus Miroslav 0:3, Koubík Pavel 0:3, WO 4:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Děhylov D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žurek Filip 4:0, Moša Robert 3:1, Ausficír Pavel 3:1, Beinhauer Milan 2:2, body hostů: Neuwirth Lukáš 2:2, Grománek Dalibor 0:4, Holuša Vít 0:4, Sedlák Vítězslav 2:2), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Chvalíkovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Radim 2:2, Vícha Štěpán 2:2, Vícha Miroslav 2:2, Vícha Aleš 2:2, body hostů: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 3:1, Olšovec Ivan 2:2, Žídek Čestmír 0:4), TJ Sokol Vávrovice B - KST Slezan Opava E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matýsek Jaromír 4:0, Zips Rostislav 2:2, Ondřej Michal 1:3, Schreier Ivo 2:2, body hostů: Černý David 3:1, Černý Patrik 2:2, Graca Šimon 1:3, Pavlík Vojtěch 1:3), KST Darkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blejchař Marek 4:0, Mohelník Petr 2:2, Kalvarová Magdaléna 0:4, Kalvar Mikuláš 0:2, Buryová Patricie 0:2, body hostů: Raška Pavel 2:2, Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 3:1, Hrbáč Jiří 2:2), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Kateřinky D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadámek Jiří 0:4, Matýsek Petr st. 0:4, Černín Tomáš 2:2, Janda Zdenek 0:4, body hostů: Sýkora Vlastimil 3:1, Solný Michal 3:1, Kramar Ladislav 4:0, Bouchala Jan 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Kateřinky D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kraninger Tomáš 3:1, Kačmař Jiří 0:4, Koubík Pavel 0:4, Cigan Ivan 0:4, body hostů: Sýkora Vlastimil 3:1, Solný Michal 3:1, Kramar Ladislav 3:1, Bouchala Jan 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Vávrovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozsíval Miroslav 3:1, Raška Pavel 3:1, Beránek Petr 2:2, Hrbáč Jiří 3:1, body hostů: Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr ml. 1:3, Janda Zdenek 0:4, Janda Filip 0:4), KST Slezan Opava E - KST Darkovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý David 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4, Černý Patrik 3:1, WO 0:4, body hostů: Folta Jindřich 2:1, Blejchař Marek 2:1, Jarošová Eliška 2:1, Mohelník Petr 3:0, WO 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Vávrovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledník Jan 4:0, Štěbra Zdeněk 4:0, Olšovec Ivan 4:0, Žídek Čestmír 4:0, body hostů: Schreier Ivo 0:4, Zips Rostislav 0:4, Beneš Martin 0:4, Matýsek Jaromír 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Jiskra Jančí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 2:2, Moša Robert 3:1, Týn Miroslav 1:3, body hostů: Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 1:3, Vícha Aleš 1:3, Vícha Miroslav 2:2), SK Kravaře B - TJ Sokol Děhylov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szewieczek Maxmilián 2:2, Maňas Ladislav 2:2, Juchelka Josef 4:0, Nevřela Jiří st. 1:3, body hostů: Holuša Vít 1:3, Synek Karel 2:2, Hanák Mario 1:3, Sedlák Vítězslav 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Děhylov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloděj Jan 2:2, Lasák Milan 2:2, Kraninger Tomáš 4:0, Koubík Pavel 0:2, Cigan Ivan 1:1, body hostů: Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 1:3, Sedlák Vítězslav 2:2, Synek Karel 3:1), TJ Jiskra Jančí B - SK Kravaře B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kvasnička Radim 3:0, Vícha Štěpán 3:0, Vícha Aleš 3:0, Vícha Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Juchelka Josef 0:4, Maňas Ladislav 0:4, Szewieczek Maxmilián 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Chvalíkovice F 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fous Rudolf 0:4, Schreier Ivo 0:4, Matýsek Jaromír 3:1, Zips Rostislav 0:4, body hostů: Ausficír Pavel 4:0, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1, Týn Miroslav 3:1), KST Darkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blejchař Marek 1:3, Buryová Patricie 0:2, Halfar Ondřej 1:3, Kalvar Mikuláš 1:3, Kalvar Filip 0:2, body hostů: Štěbra Zdeněk 4:0, Poledník Jan 4:0, Rychlý Karel 1:3, Olšovec Ivan 4:0), TJ Sokol Vávrovice C - KST Slezan Opava E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hadámek Jiří 2:1, Matýsek Petr ml. 1:2, Černín Tomáš 3:0, Janda Zdenek 1:2, WO 5:0, body hostů: Černý David 1:3, Černý Patrik 3:1, Pavlík Vojtěch 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Chvalíkovice E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Vlastimil 4:0, Bouchala Jan 4:0, Kramar Ladislav 3:1, Solný Michal 2:2, body hostů: Rozsíval Miroslav 2:2, Hrbáč Jiří 1:3, Beránek Petr 0:4, Raška Pavel 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Chvalíkovice E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kraninger Tomáš 1:2, Lasák Milan 1:1, Cigan Ivan 2:1, Koubík Pavel 0:3, Dostál Matěj 0:1, WO 5:0, body hostů: Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 3:1, Raška Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Kateřinky D - KST Slezan Opava E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 4:0, Bouchala Jan 4:0, Kramar Ladislav 4:0, Beinhauer Adam 0:4, body hostů: Černý David 1:3, Černý Patrik 1:3, Graca Šimon 1:3, Pavlík Vojtěch 1:3), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Chvalíkovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadámek Jiří 1:3, Černín Tomáš 3:1, Matýsek Petr st. 3:1, Matýsek Petr ml. 1:3, body hostů: Poledník Jan 2:2, Štěbra Zdeněk 3:1, Rychlý Karel 1:3, Olšovec Ivan 2:2), KST Darkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folta Jindřich 1:3, Mohelník Petr 1:3, Blejchař Marek 2:2, Halfar Ondřej 0:4, body hostů: Týn Miroslav 3:1, Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1), SK Kravaře B - TJ Sokol Vávrovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szewieczek Maxmilián 3:1, Nevřela Jiří 1:3, Maňas Ladislav 3:1, Nevřela Jiří st. 2:2, body hostů: Zips Rostislav 1:3, Matýsek Jaromír 4:0, Beneš Martin 1:3, Ondřej Michal 1:3), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Děhylov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Aleš 1:3, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Jiří 3:1, body hostů: Neuwirth Lukáš 2:2, Grománek Dalibor 2:2, Holuša Vít 1:3, Hanák Mario 0:4),
13. kolo:
TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Bobrovníky C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 4:0, Vícha Aleš 4:0, Vícha Miroslav 4:0, body hostů: Dostál Matěj 0:4, Koubík Pavel 0:4, Honus Miroslav 0:4, Kraninger Jakub 0:4), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Vávrovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Lukáš 3:1, Sedlák Vítězslav 3:1, Holuša Vít 2:2, Grománek Dalibor 2:2, body hostů: Schreier Ivo 2:2, Šulc Milan 2:2, Ondřej Michal 1:3, Fous Rudolf 1:3), SK Kravaře B - KST Darkovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňas Ladislav 3:1, Nevřela Jiří st. 2:2, Juchelka Josef 4:0, Szewieczek Maxmilián 4:0, body hostů: Blejchař Marek 1:3, Mohelník Petr 1:3, Kalvarová Magdaléna 1:3, Jarošová Eliška 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Vávrovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 3:1, Týn Miroslav 2:2, Beinhauer Milan 2:2, body hostů: Matýsek Petr st. 4:0, Matýsek Petr ml. 2:2, Janda Filip 0:4, Janda Zdenek 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Kateřinky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledník Jan 3:1, Olšovec Ivan 1:3, Štěbra Zdeněk 4:0, Paláček René 0:4, body hostů: Sýkora Vlastimil 3:1, Bouchala Jan 2:2, Kramar Ladislav 2:2, Solný Michal 1:3), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Chvalíkovice E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý David 3:1, Černý Patrik 4:0, Pavlík Vojtěch 0:4, Müllerová Hana 3:1, body hostů: Rozsíval Petr 2:2, Rozsíval Miroslav 2:2, Raška Pavel 1:3, Hrbáč Jiří 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - KST Slezan Opava E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cigan Ivan 0:4, Vojevoda Martin 0:2, Kraninger Jakub 0:4, Dočekal Tomáš 2:2, Černý Dominik 0:2, body hostů: Černý David 3:1, Černý Patrik 3:1, Pavlík Vojtěch 4:0, Müllerová Hana 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Chvalíkovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozsíval Petr 4:0, Rozsíval Miroslav 2:2, Kalus Josef 1:3, Beránek Petr 1:3, body hostů: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 3:1, Žídek Čestmír 2:2, Paláček René 0:4), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Chvalíkovice F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Vlastimil 2:2, Kurka Kamil 2:2, Kramar Ladislav 0:4, Bouchala Jan 1:3, body hostů: Ausficír Pavel 4:0, Žurek Filip 4:0, Moša Robert 2:2, Týn Miroslav 1:3), SK Kravaře B - TJ Sokol Vávrovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szewieczek Maxmilián 3:1, Nevřela Jiří st. 3:1, Juchelka Josef 3:1, Maňas Ladislav 2:2, body hostů: Matýsek Petr st. 4:0, Matýsek Petr ml. 1:3, Janda Zdenek 0:4, Janda Filip 0:4), KST Darkovice D - TJ Sokol Děhylov D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jarošová Eliška 0:3, Folta Jindřich 1:2, Kalvar Filip 0:3, Blejchař Marek 2:1, WO 5:0, body hostů: Neuwirth Lukáš 3:1, Sedlák Vítězslav 4:0, Holuša Vít 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Jiskra Jančí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zips Rostislav 0:4, Beneš Martin 4:0, Schreier Ivo 0:4, Matýsek Jaromír 3:1, body hostů: Kvasnička Radim 2:2, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Štěpán 2:2, Vícha Aleš 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Bobrovníky C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schreier Ivo 3:1, Ondřej Michal 4:0, Fous Rudolf 0:4, Šulc Milan 2:2, body hostů: Koubík Pavel 2:2, Koloděj Jan 2:2, Honus Miroslav 2:2, Dostál Matěj 1:3), TJ Jiskra Jančí B - KST Darkovice D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vícha Štěpán 2:1, Kvasnička Radim 2:1, Vícha Miroslav 3:0, Vícha Aleš 1:2, WO 5:0, body hostů: Folta Jindřich 0:4, Blejchař Marek 3:1, Mohelník Petr 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Vávrovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Vítězslav 2:2, Neuwirth Lukáš 0:4, Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 1:3, body hostů: Matýsek Petr st. 4:0, Matýsek Petr ml. 3:1, Černín Vítězslav 1:3, Černín Tomáš 4:0), SK Kravaře B - TJ Sokol Kateřinky D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szewieczek Maxmilián 1:3, Nevřela Jiří st. 0:4, Maňas Ladislav 1:3, Juchelka Josef 2:2, body hostů: Bouchala Jan 3:1, Hermanová Jana 3:1, Kramar Ladislav 4:0, Beyer Dušan 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Chvalíkovice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žurek Filip 3:0, Ausficír Pavel 3:1, Moša Robert 2:2, Týn Miroslav 3:1, Beinhauer Milan 0:1, body hostů: Rozsíval Miroslav 3:1, Rozsíval Petr 2:2, Kalus Josef 0:4, Beránek Petr 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice D - KST Slezan Opava E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 4:0, Žídek Čestmír 4:0, Olšovec Ivan 3:1, body hostů: Černý David 0:4, Černý Patrik 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4, Graca Šimon 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Chvalíkovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloděj Jan 1:3, Cigan Ivan 1:3, Koubík Pavel 1:1, Kraninger Tomáš 4:0, Dostál Matěj 0:2, body hostů: Štěbra Zdeněk 2:2, Poledník Jan 2:2, Rychlý Karel 2:2, Olšovec Ivan 3:1), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Chvalíkovice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Patrik 2:2, Pavlík Vojtěch 0:4, Černý David 1:3, Müllerová Hana 4:0, body hostů: Týn Miroslav 1:3, Žurek Filip 2:2, Moša Robert 3:1, Ausficír Pavel 3:1), SK Kravaře B - TJ Sokol Chvalíkovice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkwa Martin 0:4, Juchelka Josef 2:0, Nevřela Jiří st. 2:2, Žídek Karel 4:0, Szewieczek Maxmilián 1:1, body hostů: Balnar Milan 1:3, Kalus Josef 2:2, Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 1:3), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Děhylov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 3:1, Bouchala Jan 2:2, Kramar Ladislav 3:1, Beyer Dušan 3:1, body hostů: Neuwirth Lukáš 0:4, Holuša Vít 0:4, Sedlák Vítězslav 2:2, Synek Karel 3:1), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Jiskra Jančí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Petr st. 3:1, Černín Tomáš 3:1, Matýsek Petr ml. 1:3, Janda Filip 0:4, body hostů: Vícha Štěpán 2:2, Kvasnička Radim 3:1, Vícha Miroslav 1:3, Vícha Aleš 3:1), KST Darkovice D - TJ Sokol Vávrovice B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvar Mikuláš 0:3, Folta Jindřich 1:2, Kalvar Filip 0:3, Blejchař Marek 2:1, WO 5:0, body hostů: Matýsek Jaromír 4:0, Zips Rostislav 2:2, Beneš Martin 3:1, WO 0:5),
17. kolo:
KST Darkovice D - TJ Sokol Bobrovníky C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalvar Filip 0:2, Kalvarová Magdaléna 1:3, Jarošová Eliška 1:3, Folta Jindřich 4:0, Mohelník Petr 2:0, body hostů: Kraninger Tomáš 3:1, Koubík Pavel 1:3, Cigan Ivan 1:3, Dostál Matěj 3:1), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Vávrovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondřej Michal 0:4, Matýsek Jaromír 2:2, Šulc Milan 0:4, Fous Rudolf 0:4, body hostů: Hadámek Jiří 3:1, Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr st. 4:0, Matýsek Petr ml. 3:1), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Kateřinky D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 1:3, Vícha Aleš 2:2, Vícha Miroslav 3:1, body hostů: Sýkora Vlastimil 4:0, Kramar Ladislav 1:3, Solný Michal 0:4, Beyer Dušan 2:2), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Chvalíkovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Vítězslav 4:0, Neuwirth Lukáš 2:2, Grománek Dalibor 2:2, Brežný Sebastian 0:4, body hostů: Rozsíval Miroslav 3:1, Rozsíval Petr 3:1, Beránek Petr 1:3, Kalus Josef 1:3), SK Kravaře B - KST Slezan Opava E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňas Ladislav 3:1, Nevřela Jiří st. 1:3, Žídek Karel 4:0, Mrkwa Martin 1:3, body hostů: Černý Patrik 3:1, Černý David 2:2, Graca Šimon 1:3, Pavlík Vojtěch 1:3), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Chvalíkovice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žurek Filip 4:0, Ausficír Pavel 2:2, Moša Robert 1:3, Týn Miroslav 3:1, body hostů: Poledník Jan 0:4, Štěbra Zdeněk 2:2, Rychlý Karel 2:2, Olšovec Ivan 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Chvalíkovice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cigan Ivan 1:3, Kraninger Tomáš 4:0, Dostál Matěj 0:4, Koubík Pavel 1:3, body hostů: Ausficír Pavel 2:2, Žurek Filip 2:2, Moša Robert 3:1, Beinhauer Milan 3:1), TJ Sokol Chvalíkovice D - SK Kravaře B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 3:1, Žídek Čestmír 2:2, Olšovec Ivan 4:0, body hostů: Nevřela Jiří st. 0:4, Maňas Ladislav 1:3, Juchelka Josef 0:4, Žídek Karel 3:1), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Děhylov D 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Graca Šimon 3:0, Černý David 2:1, Černý Patrik 3:0, Müllerová Hana 3:0, WO 5:0, body hostů: Hanák Mario 0:4, Neuwirth Lukáš 0:4, Holuša Vít 1:3, WO 0:5), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Chvalíkovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Miroslav 4:0, Vícha Aleš 4:0, body hostů: Rozsíval Petr 0:4, Rozsíval Miroslav 1:3, Raška Pavel 0:4, Hrbáč Jiří 0:4), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Vávrovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 3:1, Bouchala Jan 2:2, Kramar Ladislav 3:1, Kurka Kamil 3:1, body hostů: Zips Rostislav 0:4, Ondřej Michal 0:4, Matýsek Jaromír 3:1, Beneš Martin 2:2), TJ Sokol Vávrovice C - KST Darkovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matýsek Petr ml. 1:3, Černín Tomáš 4:0, Janda Zdenek 1:3, Janda Filip 0:4, body hostů: Kalvar Mikuláš 3:1, Plaček Lukáš 2:2, Blejchař Marek 3:1, Mohelník Petr 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Bobrovníky C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr ml. 3:1, Janda Zdenek 1:3, Janda Filip 2:2, body hostů: Honus Miroslav 1:3, Koubík Pavel 2:2, Kačmař Jiří 1:3, Dostál Matěj 2:2), KST Darkovice D - TJ Sokol Kateřinky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blejchař Marek 3:1, Halfar Ondřej 1:3, Mohelník Petr 3:1, Plaček Lukáš 1:3, body hostů: Sýkora Vlastimil 1:3, Solný Michal 4:0, Kramar Ladislav 2:2, Luzarová Eva 1:3), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Chvalíkovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Jaromír 3:0, Beneš Martin 2:2, Zips Rostislav 1:3, Ondřej Michal 1:3, WO 1:0, body hostů: Rozsíval Petr 3:1, Balnar Milan 0:3, Hrbáč Jiří 2:2, Rozsíval Miroslav 3:1, WO 0:1), TJ Jiskra Jančí B - KST Slezan Opava E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vícha Aleš 3:1, Vícha Miroslav 4:0, Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 3:1, body hostů: Černý David 0:4, Černý Patrik 0:4, Graca Šimon 2:2, Pavlík Vojtěch 0:4), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Chvalíkovice D 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synek Karel 3:1, Grománek Dalibor 1:3, Holuša Vít 0:4, WO 0:5, body hostů: Poledník Jan 2:1, Štěbra Zdeněk 1:2, Rychlý Karel 2:1, Olšovec Ivan 3:0, WO 5:0), SK Kravaře B - TJ Sokol Chvalíkovice F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žídek Karel 0:4, Juchelka Josef 4:0, Nevřela Jiří st. 0:4, Maňas Ladislav 0:4, body hostů: Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1, Týn Miroslav 3:1),
20. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - SK Kravaře B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lasák Milan 2:0, Kraninger Tomáš 4:0, Koubík Pavel 1:3, Dostál Matěj 0:4, Cigan Ivan 0:2, body hostů: Szewieczek Maxmilián 2:2, Nevřela Jiří st. 2:2, Žídek Karel 3:1, Juchelka Josef 2:2), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Chvalíkovice F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuwirth Lukáš 2:2, Sedlák Vítězslav 2:2, Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 0:4, body hostů: Ausficír Pavel 4:0, Žurek Filip 4:0, Moša Robert 2:2, Beinhauer Milan 1:3), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Jiskra Jančí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 2:2, Paláček René 0:4, Olšovec Ivan 3:1, body hostů: Vícha Štěpán 3:1, Kvasnička Radim 3:1, Vícha Miroslav 1:3, Vícha Aleš 1:3), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Vávrovice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Patrik 3:0, Pavlík Vojtěch 3:0, Černý David 3:0, Graca Šimon 3:0, WO 5:0, body hostů: Zips Rostislav 0:4, Ondřej Michal 0:4, Schreier Ivo 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Chvalíkovice E - KST Darkovice D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozsíval Petr 1:2, Rozsíval Miroslav 2:1, Raška Pavel 1:2, Hrbáč Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Blejchař Marek 4:0, Mohelník Petr 3:1, Halfar Ondřej 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Vávrovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Vlastimil 2:2, Solný Michal 3:1, Kramar Ladislav 2:2, Luzarová Eva 1:3, body hostů: Černín Vítězslav 1:3, Janda Filip 0:4, Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr st. 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Bobrovníky C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 4:0, Solný Michal 3:1, Beinhauer Adam 1:3, Kramar Ladislav 3:1, body hostů: Kraninger Jakub 0:4, Dostál Matěj 1:3, Kraninger Tomáš 3:1, Koubík Pavel 1:3), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Chvalíkovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matýsek Petr ml. 2:2, Matýsek Petr st. 2:2, Janda Zdenek 1:3, Janda Filip 0:4, body hostů: Rozsíval Petr 3:1, Raška Pavel 2:2, Rozsíval Miroslav 4:0, Hrbáč Jiří 2:2), KST Darkovice D - KST Slezan Opava E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mohelník Petr 2:2, Jarošová Eliška 0:4, Kalvar Filip 0:4, Kalvar Mikuláš 1:1, Lomič Petr 0:2, body hostů: Černý David 3:1, Černý Patrik 4:0, Müllerová Hana 4:0, Graca Šimon 2:2), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Chvalíkovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schreier Ivo 1:3, Šulc Milan 0:4, Fous Rudolf 0:4, Ondřej Michal 0:4, body hostů: Štěbra Zdeněk 4:0, Poledník Jan 4:0, Rychlý Karel 3:1, Olšovec Ivan 4:0), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Chvalíkovice F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 1:3, Vícha Aleš 2:2, Vícha Miroslav 3:1, body hostů: Ausficír Pavel 1:3, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 2:2, Beinhauer Milan 0:4), TJ Sokol Děhylov D - SK Kravaře B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Vítězslav 3:1, Synek Karel 3:1, Neuwirth Lukáš 4:0, Holuša Vít 2:2, body hostů: Nevřela Jiří st. 0:4, Mrkwa Martin 0:4, Žídek Karel 3:1, Juchelka Josef 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Bobrovníky C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Lukáš 3:1, Holuša Vít 2:2, Grománek Dalibor 3:1, Synek Karel 3:1, body hostů: Kraninger Tomáš 4:0, Koubík Pavel 0:4, Cigan Ivan 0:4, Dostál Matěj 1:3), SK Kravaře B - TJ Jiskra Jančí B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkwa Martin 0:4, Nevřela Jiří st. 1:3, Žídek Karel 3:1, Szewieczek Maxmilián 0:4, body hostů: Vícha Štěpán 3:1, Kvasnička Radim 4:0, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Aleš 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Vávrovice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Moša Robert 4:0, Žurek Filip 3:1, Beinhauer Milan 3:1, WO 0:5, body hostů: Matýsek Jaromír 2:1, Beneš Martin 0:3, Schreier Ivo 0:3, Zips Rostislav 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Chvalíkovice D - KST Darkovice D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěbra Zdeněk 4:0, Olšovec Ivan 4:0, Rychlý Karel 4:0, Paláček René 4:0, body hostů: Kalvar Filip 0:4, Kalvar Mikuláš 0:4, Kalvarová Magdaléna 0:4, Buryová Patricie 0:4), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Vávrovice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý David 4:0, Graca Šimon 4:0, Černý Patrik 4:0, WO 0:5, body hostů: Hadámek Jiří 0:3, Matýsek Petr ml. 0:3, Janda Filip 0:3, Janda Zdenek 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Kateřinky D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balnar Milan 0:4, Rozsíval Miroslav 3:1, Rozsíval Petr 1:3, Raška Pavel 0:4, body hostů: Sýkora Vlastimil 3:1, Solný Michal 3:1, Kramar Ladislav 4:0, Beyer Dušan 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy