Výsledky do novin
M ČR družstev 2021 dorostenci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - TJ Dobřany 3:0 (body domácích: Morávek Radim 1:0, Štalzer Adam 1:0, Rak Jonáš 1:0, body hostů: Umner Filip 0:1, Šperl Jakub 0:1, Sedláček Štěpán 0:1), KST Apollo Ústí n. Labem - SKST Baník Havířov 0:3 (body domácích: Kabelka Jakub 0:1, Vršovský Tadeáš 0:1, Jedlička Karel 0:1, body hostů: Košťál Daniel 1:0, Bača Jaroslav ml. 1:0, Slaný Vojtěch 1:0), TTC Elizza Praha - SKST Hodonín 3:0 (body domácích: Rochowanski Jan 1:0, Benák Vít 1:0, Zacharda Jáchym 1:0, body hostů: Orel Eduard 0:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:1, Pařízek Richard 0:1), HB Ostrov - Heřmanův Městec 3:0 (body domácích: Vondráček Filip 1:0, Slapnička Jakub 1:0, Sivera Adam 1:0, body hostů: Wagner Max Richard 0:1, Volhejn Dan 0:1, Černík Jan 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - SK Přerov 3:2 (body domácích: Janovský Dan 1:1, Lebeda Matyáš 1:1, Truněček Martin 1:0, body hostů: Hejduk Pavel 0:2, Otáhal Bořek 2:0, Severa Milan nejml. 0:1), TTC Karlovarsko - KST Zlín 1:3 (body domácích: Levora Vojtěch 1:1, Špalek Vít 0:1, Naske Daniel 0:1, body hostů: Vranka Ondřej 0:1, Dufek Jan 2:0, Sigmund Michael 1:0), STC Slaný - TTC Libín Prachatice 3:2 (body domácích: Makara Jakub 2:0, Černý Martin 0:2, Makara Michal 1:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 1:1, Halabrín Milan ml. 1:1, Horčica Michal 0:1), TJ Loko Česká Lípa - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Gabriel Jan 0:1, Pícha Štěpán 0:1, Motlík Lukáš 0:1, body hostů: Stach Matěj 1:0, Podrazil Václav 1:0, Kaucký Jakub 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SKST Baník Havířov 3:0 (body domácích: Štalzer Adam 1:0, Morávek Radim 1:0, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Slaný Vojtěch 0:1, Košťál Daniel 0:1, Baroš Antonín 0:1), TTC Elizza Praha - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Benák Vít 0:1, Zacharda Jáchym 0:1, Rochowanski Jan 0:1, body hostů: Vondráček Filip 1:0, Slapnička Jakub 1:0, Sivera Adam 1:0), Sokol PP Hradec Králové 2 - KST Zlín 3:0 (body domácích: Janovský Dan 1:0, Lebeda Matyáš 1:0, Truněček Martin 1:0, body hostů: Dufek Jan 0:1, Kopečný Roman 0:1, Vranka Ondřej 0:1), STC Slaný - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Černý Martin 0:1, Makara Jakub 0:1, Makara Michal 0:1, body hostů: Šíp Martin 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Stach Matěj 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - HB Ostrov 3:2 (body domácích: Štalzer Adam 2:0, Morávek Radim 1:1, Kadlec Vít 0:1, body hostů: Vondráček Filip 0:2, Slapnička Jakub 1:1, Sivera Adam 1:0), Sokol PP Hradec Králové 2 - SK DDM Kotlářka Praha 1:3 (body domácích: Janovský Dan 1:1, Lebeda Matyáš 0:1, Truněček Martin 0:1, body hostů: Stach Matěj 0:1, Kaucký Jakub 2:0, Šíp Martin 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SK DDM Kotlářka Praha 3:0 (body domácích: Štalzer Adam 1:0, Morávek Radim 1:0, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Šíp Martin 0:1, Kaucký Jakub 0:1, Stach Matěj 0:1), HB Ostrov - Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (body domácích: Sivera Adam 0:1, Slapnička Jakub 2:0, Vondráček Filip 1:0, body hostů: Janovský Dan 1:1, Lebeda Matyáš 0:1, Truněček Martin 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Dobřany - KST Apollo Ústí n. Labem 0:3 (body domácích: Šperl Jakub 0:1, Umner Filip 0:1, Sedláček Štěpán 0:1, body hostů: Nechyba Radim 1:0, Kabelka Jakub 1:0, Vršovský Tadeáš 1:0), SKST Hodonín - Heřmanův Městec 2:3 (body domácích: Grabovský Jaroslav ml. 0:2, Orel Eduard 2:0, Král Ondřej 0:1, body hostů: Jirout Vojtěch 1:1, Volhejn Dan 1:1, Wagner Max Richard 1:0), SK Přerov - TTC Karlovarsko 3:2 (body domácích: Hejduk Pavel 1:1, Otáhal Bořek 1:1, Severa Milan nejml. 1:0, body hostů: Levora Vojtěch 2:0, Špalek Vít 0:2, Andresik Ondřej 0:1), TTC Libín Prachatice - TJ Loko Česká Lípa 3:0 (body domácích: Kulhánek Tomáš 1:0, Halabrín Milan ml. 1:0, Horčica Michal 1:0, body hostů: Gabriel Jan 0:1, Motlík Lukáš 0:1, Pícha Štěpán 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Apollo Ústí n. Labem - Heřmanův Městec 2:3 (body domácích: Vršovský Tadeáš 1:1, Kabelka Jakub 1:1, Nechyba Radim 0:1, body hostů: Černík Jan 0:2, Jirout Vojtěch 2:0, Volhejn Dan 1:0), SK Přerov - TTC Libín Prachatice 1:3 (body domácích: Otáhal Bořek 1:0, Hejduk Pavel 0:1, Doušek Tomáš 0:1, Severa Milan nejml. 0:1, body hostů: Halabrín Milan ml. 1:1, Kulhánek Tomáš 1:0, Horčica Michal 1:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Heřmanův Městec - TTC Libín Prachatice 3:0 (body domácích: Černík Jan 1:0, Wagner Max Richard 1:0, Jirout Vojtěch 1:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 0:1, Halabrín Milan ml. 0:1, Horčica Michal 0:1), KST Apollo Ústí n. Labem - SK Přerov 3:2 (body domácích: Kabelka Jakub 1:1, Vršovský Tadeáš 1:1, Jedlička Karel 1:0, body hostů: Severa Milan nejml. 0:2, Otáhal Bořek 2:0, Hejduk Pavel 0:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov - TTC Elizza Praha 3:0 (body domácích: Baroš Antonín 1:0, Košťál Daniel 1:0, Bača Jaroslav ml. 1:0, body hostů: Benák Jan 0:1, Benák Vít 0:1, Zacharda Jáchym 0:1), KST Zlín - STC Slaný 3:0 (body domácích: Vranka Ondřej 1:0, Dufek Jan 1:0, Kopečný Roman 1:0, body hostů: Černý Martin 0:1, Makara Michal 0:1, Chadima Ondřej 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov - KST Zlín 3:0 (body domácích: Bača Jaroslav ml. 1:0, Slaný Vojtěch 1:0, Baroš Antonín 1:0, body hostů: Dufek Jan 0:1, Vranka Ondřej 0:1, Sigmund Michael 0:1), TTC Elizza Praha - STC Slaný 3:0 (body domácích: Benák Vít 1:0, Benák Jan 1:0, Zacharda Jáchym 1:0, body hostů: Černý Martin 0:1, Makara Michal 0:1, Chadima Ondřej 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Dobřany - SKST Hodonín 1:3 (body domácích: Šperl Jakub 1:1, Umner Filip 0:1, Sedláček Štěpán 0:1, body hostů: Pařízek Richard 0:1, Orel Eduard 2:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0), TTC Karlovarsko - TJ Loko Česká Lípa 3:0 (body domácích: Levora Vojtěch 1:0, Špalek Vít 1:0, Naske Daniel 1:0, body hostů: Gabriel Jan 0:1, Motlík Lukáš 0:1, Pícha Štěpán 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - TTC Karlovarsko 1:3 (body domácích: Orel Eduard 0:1, Král Ondřej 0:2, Pařízek Richard 1:0, body hostů: Levora Vojtěch 2:0, Špalek Vít 1:0, Andresik Ondřej 0:1), TJ Dobřany - TJ Loko Česká Lípa 3:1 (body domácích: Umner Filip 1:0, Šperl Jakub 2:0, Sedláček Štěpán 0:1, body hostů: Gabriel Jan 0:1, Pícha Štěpán 0:2, Motlík Lukáš 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy