Výsledky do novin
M ČR družstev 2021 dorostenky
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - AC Sparta Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Klempererová Anna 1:0, body hostů: Jaroňová Karolína 0:1, Jungwirthová Andrea 0:1), SK Dobré B - Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovaříčková Tereza 0:1, Čermáková Eliška 0:1, body hostů: Zoubková Adéla 1:0, Bártová Tereza 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - SKST Vlašim 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachá Liliana 0:2, Sommerová Helena 2:0, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:1, Čížová Tereza 0:1, Holejšovská Anna 1:0), TJ Lomnice - SKST Děčín 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kárová Klára 0:1, Kupčíková Nela 0:1, body hostů: Kacálková Kristýna 1:0, Hnátková Kateřina 1:0), KST Ostrava - TJ Sokol Plzeň V 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 0:1, Vašendová Jana 2:0, body hostů: Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 0:1), TJ Olympia Bruntál - SK Dobré 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazalová Veronika 0:1, Ďuláková Kateřina 0:1, body hostů: Šichanová Vendula 1:0, Koďousková Eliška 1:0), SKST Liberec - HB Ostrov 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korpová Romana ml. 0:2, Pařízková Monika 1:1, body hostů: Lošťáková Tereza 1:1, Peštálová Klára 2:0), KST ZŠ Vyšší Brod - SKST Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Meškánová Andrea 0:1, Jarošová Anna 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Klempererová Anna 0:1, body hostů: Zoubková Adéla 0:1, Bártová Tereza 1:1), SKST Vlašim - SKST Děčín 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláková Veronika ml. 2:0, Čížová Tereza 0:1, Holejšovská Anna 1:0, body hostů: Hnátková Kateřina 0:2, Kacálková Kristýna 1:1), KST Ostrava - SK Dobré 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Březinová Barbora 0:1, Vašendová Jana 1:1, body hostů: Koďousková Eliška 2:0, Sazimová Adéla 0:1), HB Ostrov - SKST Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lošťáková Tereza 0:1, Peštálová Klára 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - SKST Vlašim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Klempererová Anna 1:0, body hostů: Čížová Tereza 0:1, Holejšovská Anna 0:1), SK Dobré - SKST Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 0:1, Sazimová Adéla 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - SKST Havířov 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záděrová Linda 1:1, Klempererová Anna 2:0, body hostů: Hanáková Nela 0:2, Hrabicová Klára 1:1), SKST Vlašim - SK Dobré 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čížová Tereza 0:1, Poláková Veronika ml. 1:1, body hostů: Koďousková Eliška 2:0, Sazimová Adéla 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha - SK Dobré B 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jaroňová Karolína 0:2, Jungwirthová Andrea 2:0, body hostů: Kovaříčková Tereza 1:1, Čermáková Eliška 1:1), SK DDM Kotlářka Praha - TJ Lomnice 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helena 1:0, Plachá Liliana 1:0, body hostů: Kárová Klára 0:1, Kupčíková Nela 0:1), TJ Sokol Plzeň V - TJ Olympia Bruntál 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 0:2, body hostů: Ďuláková Kateřina 1:1, Mazalová Veronika 2:0), SKST Liberec - KST ZŠ Vyšší Brod 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pařízková Monika 2:0, Ortová Pavlína 0:1, body hostů: Petrů Andrea 0:1, Meškánová Andrea 1:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Kovaříčková Tereza 0:1, body hostů: Sommerová Helena 1:0, Plachá Liliana 1:0), TJ Olympia Bruntál - SKST Liberec 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazalová Veronika 1:1, Ďuláková Kateřina 0:1, body hostů: Korpová Romana ml. 0:1, Pařízková Monika 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK DDM Kotlářka Praha - SKST Liberec 3:0wo, SK Dobré B - TJ Olympia Bruntál 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Kovaříčková Tereza 0:1, body hostů: Mazalová Veronika 1:0, Ďuláková Kateřina 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Děčín 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zoubková Adéla 0:2, Bártová Tereza 2:0, body hostů: Kacálková Kristýna 1:1, Hnátková Kateřina 1:1), KST Ostrava - HB Ostrov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 1:0, Vašendová Jana 1:0, body hostů: Lošťáková Tereza 0:1, Peštálová Klára 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Děčín - KST Ostrava 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kacálková Kristýna 0:1, Hnátková Kateřina 1:1, body hostů: Vašendová Jana 2:0, Březinová Barbora 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - HB Ostrov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ducháčová Kateřina 1:0, Bártová Tereza 1:0, body hostů: Feitová Nikola 0:1, Lošťáková Tereza 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lomnice - AC Sparta Praha 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kárová Klára 1:1, Kupčíková Nela 0:1, body hostů: Nosková Adéla 0:1, Jungwirthová Andrea 2:0), TJ Sokol Plzeň V - KST ZŠ Vyšší Brod 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 0:1, body hostů: Jarošová Anna 0:1, Meškánová Andrea 2:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha - KST ZŠ Vyšší Brod 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungwirthová Andrea 0:2, Nosková Adéla 0:1, body hostů: Petrů Andrea 1:0, Meškánová Andrea 2:0), TJ Lomnice - TJ Sokol Plzeň V 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčíková Nela 0:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Holubová Klaudie 1:0, Jaramillo Věra 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy