Výsledky do novin
M ČR družstev 2021 st.žákyně
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - Sokol Chrudim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šichanová Vendula 1:0, Sazimová Adéla 1:0, body hostů: Kacafírková Agáta 0:1, Borecká Karolína 0:1), AC Sparta Praha - SKST Hodonín A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroňová Karolína 1:0, Nosková Adéla 1:0, body hostů: Novotná Eliška 0:1, Holubová Simona 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - KST Nový Jičín 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zoubková Adéla 1:0, Truněčková Anežka 1:0, body hostů: Lišková Tereza 0:1, Knopová Natálie 0:1), SKST Liberec - SKST Vlašim 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:1, Ortová Pavlína 0:1, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:0, Holejšovská Anna 1:0), SKST Baník Havířov - SK Dobré B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juchelková Lucie 1:0, Ščibraniová Magdaléna 1:0, body hostů: Kovaříčková Tereza 0:1, Čermáková Eliška 0:1), TTC Litvínov - KST ZŠ Vyšší Brod 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vobrubová Zuzana 1:1, Růžičková Barbora 1:1, body hostů: Jarošová Anna 1:1, Petrů Andrea 1:1), TJ Sokol Štíty - Jiskra Humpolec 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Haltmarová Martina 0:1, Pospíšilová Pavla 0:1, body hostů: Rohová Michaela 1:0, Janů Veronika 1:0), TJ Sokol Plzeň V - TJ Olympia Bruntál 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 0:1, body hostů: Mazalová Veronika 1:0, Ďuláková Kateřina 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - AC Sparta Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:0, Šichanová Vendula 1:0, body hostů: Nosková Adéla 0:1, Jaroňová Karolína 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Vlašim 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zoubková Adéla 1:1, Truněčková Anežka 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 0:1, Poláková Veronika ml. 2:0), SKST Baník Havířov - TTC Litvínov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 1:0, Juchelková Lucie 1:0, body hostů: Vobrubová Zuzana 0:1, Růžičková Barbora 0:1), Jiskra Humpolec - TJ Olympia Bruntál 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohová Michaela 0:1, Janů Veronika 0:1, body hostů: Ďuláková Kateřina 1:0, Mazalová Veronika 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - SKST Vlašim 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šichanová Vendula 0:2, Sazimová Adéla 2:0, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:1, Holejšovská Anna 1:1), SKST Baník Havířov - TJ Olympia Bruntál 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juchelková Lucie 1:0, Ščibraniová Magdaléna 1:0, body hostů: Mazalová Veronika 0:1, Ďuláková Kateřina 0:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - TJ Olympia Bruntál 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:0, Šichanová Vendula 1:0, body hostů: Ďuláková Kateřina 0:1, Mazalová Veronika 0:1), SKST Vlašim - SKST Baník Havířov 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holejšovská Anna 1:1, Poláková Veronika ml. 1:1, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 2:0, Juchelková Lucie 0:2),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Chrudim - SKST Hodonín A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kacafírková Agáta 0:1, Borecká Karolína 0:1, body hostů: Holubová Simona 1:0, Novotná Eliška 1:0), KST Nový Jičín - SKST Liberec 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knopová Natálie 1:1, Lišková Tereza 1:0, body hostů: Korpová Romana ml. 1:0, Ortová Pavlína 0:2), KST ZŠ Vyšší Brod - SK Dobré B 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrů Andrea 2:0, Jarošová Anna 1:1, body hostů: Čermáková Eliška 0:2, Kovaříčková Tereza 1:1), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Plzeň V 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fabiánková Tereza 0:1, Pospíšilová Pavla 0:1, body hostů: Jaramillo Věra 1:0, Jůzová Viktorie 1:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín A - KST Nový Jičín 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Simona 2:0, Novotná Eliška 0:1, body hostů: Lišková Tereza 0:1, Knopová Natálie 1:1), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Sokol Plzeň V 3:2 (T14, čtyřhry 1:0, body domácích: Petrů Andrea 1:1, Jarošová Anna 1:1, body hostů: Jůzová Viktorie 0:2, Jaramillo Věra 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Nový Jičín - TJ Sokol Plzeň V 3:2 (T14, čtyřhry 1:0, body domácích: Lišková Tereza 1:1, Knopová Natálie 1:1, body hostů: Jaramillo Věra 2:0, Jůzová Viktorie 0:2), SKST Hodonín A - KST ZŠ Vyšší Brod 1:3 (T13, čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Simona 1:1, Novotná Eliška 0:1, body hostů: Jarošová Anna 0:1, Petrů Andrea 2:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha - Sokol PP Hradec Králové 2 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nosková Adéla 0:1, Jaroňová Karolína 1:1, body hostů: Zoubková Adéla 2:0, Truněčková Anežka 0:1), TTC Litvínov - Jiskra Humpolec 0:3 (body domácích: Růžičková Barbora 0:1, Vobrubová Zuzana 0:1, WO 0:1, body hostů: Janů Veronika 1:0, Rohová Michaela 1:0, WO 1:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha - TTC Litvínov 3:0wo (body domácích: WO 3:0, body hostů: WO 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 - Jiskra Humpolec 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomášková Jana 1:0, Ciborová Natálie 0:2, body hostů: Janů Veronika 1:1, Rohová Michaela 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Chrudim - SKST Liberec 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borecká Karolína 0:1, Kacafírková Agáta 0:1, body hostů: Korpová Romana ml. 1:0, Ortová Pavlína 1:0), SK Dobré B - TJ Sokol Štíty 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Tereza 1:0, Čermáková Eliška 1:0, body hostů: Fabiánková Tereza 0:1, Haltmarová Martina 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Chrudim - TJ Sokol Štíty 3:0 (T16, čtyřhry 1:0, body domácích: Borecká Karolína 1:0, Kacafírková Agáta 1:0, body hostů: Haltmarová Martina 0:1, Pospíšilová Pavla 0:1), SKST Liberec - SK Dobré B 0:3 (T15, čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:1, Ortová Pavlína 0:1, body hostů: Čermáková Eliška 1:0, Kovaříčková Tereza 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy