Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž I. třídy
1. kolo:
TTC Ostrava-Poruba B - KST Darkovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Martin ml. 2:1, Danko Petr 3:0, Chalupa Michal 0:3, Kolář Martin 4:0, body hostů: Chvojka Peter 1:3, Jonáš Bartoloměj 1:2, Moravec Michal 2:1, Mohelník Radek 0:3), TJ Sokol Ropice - SK - SVINOV C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ogrocki Tomáš 0:2, Benesz Radomír 0:2, Krucina Vojtěch 0:3, Volný Marek 1:2, body hostů: Lysek Tomáš 3:0, Blatný Jaroslav 3:0, Jašek Milan 1:1, Chovanec Pavel 2:0), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Nová Bělá 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 1:3, Jokiel Patrik 1:3, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 2:2, body hostů: Unzeitig Daniel 3:1, Balušek Zdeněk 2:2, Holaň Petr 3:1, Vidlička Radomír 1:2), TJ ODRY B - SK Stolní tenis Pstruží 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barša Michal 0:2, Lakomý Roman 1:1, Král Michal 1:2, Gajdičiar Ondřej 0:2, Hendrych Vojtěch 0:1, WO 0:1, body hostů: Opřálka Roman 2:1, Babinec Zdeněk 2:0, Zajíc Josef 2:1, Neubauer Valdemar 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Příbor - ST Kozlovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Lukáš 1:2, Pavlištík Břetislav 1:1, Poruba Jiří 2:1, Krček Kamil 4:0, Pešat Tomáš 1:0, body hostů: Pustka Matouš 2:2, Mohyla Petr 0:3, Mohyla Jan 2:1, Pustka Filip 0:3), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Brušperk B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valošek Jakub 0:3, Chlad Petr 2:0, Vavrečka Radomír ml. 0:3, Filípek Ondřej 1:2, body hostů: Neuwirth Jaroslav 2:1, Kocián Petr 2:1, Pajak Wojciech 2:1, Koval Jakub 2:0),
2. kolo:
TTC Ostrava-Poruba B - TJ TŽ Třinec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Michal 2:2, Danko Petr 1:3, Kolář Martin 3:1, Cabiš Michal 2:2, body hostů: Urbaniec Radim 3:1, Lasota Laurent 2:2, Szotek David 3:1, Marosz Marian 0:4), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Nová Bělá 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ogrocki Tomáš 1:1, Schmiedl Hostimil 0:2, Krucina Vojtěch 0:3, Volný Marek 0:2, body hostů: Unzeitig Daniel 3:0, Balušek Zdeněk 2:0, Holaň Petr 2:0, Vidlička Radomír 1:1), TJ TTC Vendryně - SK - SVINOV C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 1:2, Jokiel Patrik 2:1, Drozd Aleš 3:0, Berbr Aleš 3:0, body hostů: Chovanec Pavel 1:2, Lysek Tomáš 1:2, Jašek Milan 1:2, Kus Ondřej 0:3), TJ ODRY B - ST Kozlovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakomý Roman 1:1, Holemý Josef 2:0, Hendrych Vojtěch 2:1, Král Michal 3:0, body hostů: Pustka Matouš 0:3, Mohyla Jan 0:3, Mohyla Petr 1:1, Stempěn Svatoslav 1:1), TJ Sokol Příbor - SK Stolní tenis Pstruží 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Lukáš 1:2, Jakubec Ondřej 0:3, Poruba Jiří 1:2, Krček Kamil 2:2, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 3:0, Zajíc Josef 0:3, Neubauer Valdemar 2:1),
3. kolo:
TJ TŽ Třinec B - SK Stolní tenis Pstruží 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mitrega Roman 2:2, Marosz Marian 1:3, Szotek David 3:1, Urbaniec Radim 3:1, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 2:2, Zajíc Josef 1:3, Neubauer Valdemar 0:4), KST Darkovice - ST Kozlovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 3:0, Mohelník Radek 1:1, Chvojka Peter 2:1, Moravec Michal 3:0, body hostů: Pustka Matouš 2:1, Mohyla Petr 0:3, Mohyla Jan 0:3, Pustka Mikuláš 0:2), SK - SVINOV C - TJ Sokol Brušperk B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milkov Tomáš 0:2, Chovanec Pavel 1:1, Lysek Tomáš 0:3, Jašek Milan 0:3, body hostů: Neuwirth Jaroslav 3:0, Kocián Petr 2:1, Hudeczek Roman 2:0, Koloničný Petr 2:0), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Hrabůvka 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidlička Radomír 1:1, Holaň Petr 2:0, Balušek Zdeněk 3:0, Unzeitig Daniel 2:0, body hostů: Filípek Ondřej 1:2, Chlad Petr 0:2, Stempak Lukáš 0:2, Valošek Jakub 0:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ TTC Vendryně 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Michal 2:0, Danko Petr 1:1, Solanský Petr 3:0, Kolář Martin 3:0, body hostů: Berbr Aleš 1:2, Drozd Aleš 0:3, Berbr Marek 0:2, Stonavský Luděk 0:2), TJ Sokol Příbor - TJ ODRY B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Lukáš 1:3, Pavlištík Břetislav 1:2, Poruba Jiří 1:2, Krček Kamil 2:2, body hostů: Lakomý Roman 2:2, Král Michal 3:1, Hendrych Vojtěch 3:0, Hrachovec Jakub 1:2),
4. kolo:
TJ TŽ Třinec B - ST Kozlovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Roman 3:0, Weber Milan 0:2, Szotek David 3:0, Urbaniec Radim 3:0, body hostů: Pustka Matouš 1:2, Mohyla Petr 1:2, Mohyla Jan 0:3, Pustka Mikuláš 0:2), KST Darkovice - SK Stolní tenis Pstruží 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 0:4, Chvojka Peter 1:2, Vavrečka Michal 0:3, Moravec Michal 4:0, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 3:1, Zajíc Josef 2:1, Ivánek Svatomír 1:2), SK - SVINOV C - TJ Sokol Hrabůvka 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kus Ondřej 0:3, Oborný Dominik 1:2, Lysek Tomáš 2:1, Milkov Tomáš 1:2, body hostů: Filípek Ondřej 1:2, Chlad Petr 2:1, Kindl Tomáš 3:0, Stempak Lukáš 2:1), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Brušperk B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidlička Radomír 1:3, Holaň Petr 2:2, Balušek Zdeněk 3:0, Unzeitig Daniel 3:1, body hostů: Neuwirth Jaroslav 2:2, Hudeczek Roman 2:2, Kocián Petr 1:3, Pajak Wojciech 1:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Ropice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Michal 3:0, Pařenica Vladimír 0:2, Solanský Petr 2:1, Kolář Martin 3:0, body hostů: Volný Marek 1:2, Ogrocki Tomáš 1:2, Benesz Radomír 1:2, Krucina Vojtěch 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Ropice - TJ TŽ Třinec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ogrocki Tomáš 1:3, Volný Marek 2:2, Przeczek Kamil 3:1, Rusnáková Markéta 2:2, body hostů: Urbaniec Radim 3:1, Lasota Laurent 2:2, Szotek David 3:1, Weber Milan 0:4), TJ TTC Vendryně - KST Darkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 3:1, Stonavský Luděk 0:4, Drozd Aleš 2:2, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Jonáš Bartoloměj 1:3, Chvojka Peter 2:2, Moravec Michal 4:0, Mohelník Radek 1:3), TJ Sokol Hrabůvka - TTC Ostrava-Poruba B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filípek Ondřej 4:0, Stempak Lukáš 2:2, Molin Vojtěch 1:3, Chlad Petr 2:2, body hostů: Kolář Martin 2:2, Solanský Petr 2:2, Danko Petr 2:2, Kolář Martin ml. 1:3), TJ ODRY B - SK - SVINOV C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Vojtěch 3:1, Barša Michal 3:0, Král Michal 1:2, Hrachovec Jakub 2:2, body hostů: Lysek Tomáš 3:1, Blatný Jaroslav 0:4, Chovanec Pavel 1:2, Jašek Milan 1:2), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Nová Bělá 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velička Lukáš 2:0, Pešat Tomáš 0:2, Poruba Jiří 0:3, Krček Kamil 0:1, Pavlištík Břetislav 0:2, body hostů: Unzeitig Daniel 2:1, Balušek Zdeněk 3:0, Holaň Petr 2:0, Vidlička Radomír 1:1), SK Stolní tenis Pstruží - ST Kozlovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neubauer Valdemar 1:3, Zajíc Josef 1:1, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 4:0, Ivánek Svatomír 0:1, body hostů: Pustka Matouš 2:2, Mohyla Petr 0:4, Mohyla Jan 2:1, Pustka Mikuláš 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Ropice - KST Darkovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ogrocki Tomáš 3:1, Krucina Vojtěch 0:4, Benesz Radomír 1:2, Volný Marek 3:1, body hostů: Chvojka Peter 1:3, Mohelník Radek 2:2, Moravec Michal 4:0, Jonáš Bartoloměj 1:2), TJ TTC Vendryně - TJ TŽ Třinec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 1:3, Stonavský Luděk 1:3, Drozd Aleš 4:0, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Urbaniec Radim 2:2, Lasota Laurent 3:1, Szotek David 2:2, Weber Milan 0:1, Marosz Marian 0:3), TJ Sokol Brušperk B - TTC Ostrava-Poruba B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloničný Petr 2:1, Kocián Petr 0:3, Hudeczek Roman 1:2, Hýl Jakub 1:2, body hostů: Cabiš Michal 3:0, Kolář Martin 3:0, Danko Petr 1:2, Pařenica Vladimír 1:2), TJ ODRY B - TJ Sokol Nová Bělá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holemý Josef 1:3, Král Michal 3:1, Fabík Vítězslav 0:4, Hendrych Vojtěch 4:0, body hostů: Unzeitig Daniel 3:1, Balušek Zdeněk 1:3, Holaň Petr 2:2, Vidlička Radomír 2:2), TJ Sokol Příbor - SK - SVINOV C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Ondřej 0:2, Pavlištík Břetislav 1:1, Poruba Jiří 0:3, Velička Lukáš 0:3, body hostů: Lysek Tomáš 3:0, Bezděčíková Lenka 2:1, Jašek Milan 2:0, Blatný Jaroslav 2:0),
7. kolo:
SK - SVINOV C - SK Stolní tenis Pstruží 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oborný Dominik 0:2, Blatný Jaroslav 0:2, Lysek Tomáš 1:2, Jašek Milan 1:2, body hostů: Opřálka Roman 3:0, Babinec Zdeněk 3:0, Zajíc Josef 0:2, Neubauer Valdemar 2:0), TJ Sokol Nová Bělá - ST Kozlovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Tomáš 1:2, Balušek Zdeněk 1:3, Vidlička Radomír 3:1, Unzeitig Daniel 3:1, Holaň Petr 1:0, body hostů: Pustka Matouš 3:1, Mohyla Jan 1:3, Mohyla Petr 1:3, Pustka Mikuláš 2:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Příbor 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Michal 2:0, Pařenica Vladimír 1:1, Solanský Petr 3:0, Kolář Martin 2:0, body hostů: Velička Lukáš 1:2, Krompolc Jiří 0:2, Pavlištík Břetislav 0:2, Poruba Jiří 0:2), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Brušperk B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przeczek Kamil 2:1, Krucina Vojtěch 0:3, Benesz Radomír 1:2, Ogrocki Tomáš 1:2, body hostů: Hudeczek Roman 2:1, Kocián Petr 3:0, Koval Jakub 0:3, Pajak Wojciech 3:0), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Hrabůvka 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 3:1, Jokiel Patrik 2:2, Drozd Aleš 1:2, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Filípek Ondřej 3:1, Chlad Petr 2:2, Stempak Lukáš 0:4, Vavrečka Radomír ml. 1:2), TJ TŽ Třinec B - KST Darkovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lasota Laurent 1:2, Marosz Marian 2:1, Szotek David 2:1, Urbaniec Radim 3:1, body hostů: Jonáš Bartoloměj 0:4, Vavrečka Michal 0:3, Moravec Michal 3:0, Chvojka Peter 2:1),
8. kolo:
SK - SVINOV C - ST Kozlovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blatný Jaroslav 4:0, Fojtík Tomáš 3:1, Jašek Milan 1:3, Lysek Tomáš 1:3, body hostů: Mohyla Jan 2:2, Pustka Matouš 2:2, Pustka Mikuláš 1:3, Mohyla Petr 2:2), TJ Sokol Nová Bělá - SK Stolní tenis Pstruží 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vidlička Radomír 0:3, Holaň Petr 2:1, Balušek Zdeněk 1:2, Unzeitig Daniel 2:2, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 2:1, Neubauer Valdemar 1:2, Zajíc Josef 1:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ ODRY B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Michal 3:0, Pařenica Vladimír 0:2, Solanský Petr 2:1, Kolář Martin 2:1, Kolář Martin ml. 1:0, body hostů: Král Michal 1:2, Holemý Josef 2:1, Barša Michal 1:2, Hrachovec Jakub 0:3), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Hrabůvka 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ogrocki Tomáš 1:2, Volný Marek 0:2, Benesz Radomír 0:3, Przeczek Kamil 1:2, body hostů: Filípek Ondřej 3:0, Chlad Petr 2:1, Kindl Tomáš 3:0, Stempak Lukáš 1:1), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Brušperk B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Berbr Marek 1:0, Stonavský Luděk 2:0, Drozd Aleš 3:0, Berbr Aleš 1:1, WO 3:0, body hostů: Hudeczek Roman 0:3, Rychlík Evžen 0:3, Mrowetz Bruno 1:1, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - TJ TŽ Třinec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 3:1, Kocián Petr 1:3, Koval Jakub 0:3, Koloničný Petr 2:2, body hostů: Urbaniec Radim 2:2, Lasota Laurent 3:1, Szotek David 3:1, Jurga Filip ml. 1:1, Drong Pavel 0:1), TJ Sokol Hrabůvka - KST Darkovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 3:0, Vavrečka Radomír ml. 1:1, Stempak Lukáš 1:2, Filípek Ondřej 3:0, body hostů: Chvojka Peter 1:2, Kalvar Pavel 1:2, Moravec Michal 1:2, Mohelník Radek 0:2), TJ ODRY B - TJ Sokol Ropice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Pavel 4:0, Lakomý Roman 1:3, Gajdičiar Ondřej 1:1, Hendrych Vojtěch 3:1, Barša Milan 0:1, body hostů: Przeczek Kamil 3:1, Ogrocki Tomáš 2:2, Benesz Radomír 0:4, Krucina Vojtěch 1:2), TJ Sokol Příbor - TJ TTC Vendryně 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Lukáš 0:2, Pavlištík Břetislav 0:2, Poruba Jiří 0:3, Jakubec Ondřej 0:2, body hostů: Berbr Aleš 3:0, Drozd Aleš 2:0, Berbr Marek 2:0, Jokiel Patrik 2:0), ST Kozlovice - TTC Ostrava-Poruba B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustka Mikuláš 1:3, Mohyla Petr 1:3, Mohyla Jan 2:1, Pustka Matouš 2:2, body hostů: Merta Marek 2:2, Solanský Petr 2:2, Cabiš Michal 3:1, Pařenica Vladimír 2:1), SK - SVINOV C - TJ Sokol Nová Bělá 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Milan 3:1, Milkov Tomáš 1:2, Lysek Tomáš 0:3, Blatný Jaroslav 2:2, body hostů: Unzeitig Daniel 2:2, Holaň Petr 3:1, Balušek Zdeněk 2:1, Vidlička Radomír 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - KST Darkovice 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koloničný Petr 1:1, Kocián Petr 2:0, Hudeczek Roman 2:0, Koval Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Chvojka Peter 1:2, Moravec Michal 0:3, Mohelník Radek 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Hrabůvka - TJ TŽ Třinec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Ondřej 1:2, Chlad Petr 2:2, Stempak Lukáš 1:3, Kindl Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Urbaniec Radim 1:3, Lasota Laurent 2:2, Szotek David 4:0, Kliment Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ ODRY B - TJ TTC Vendryně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Pavel 1:3, Lakomý Roman 1:3, Holemý Josef 2:2, Hendrych Vojtěch 4:0, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 3:1, Berbr Marek 2:2, Zavřel Ivo 0:4), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Ropice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velička Lukáš 0:3, Pavlištík Břetislav 3:0, Poruba Jiří 0:3, Krček Kamil 0:2, Jakubec Ondřej 0:2, body hostů: Przeczek Kamil 3:1, Volný Marek 2:1, Ogrocki Tomáš 3:0, Benesz Radomír 2:1), SK Stolní tenis Pstruží - TTC Ostrava-Poruba B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Valdemar 2:2, Zajíc Josef 2:2, Babinec Zdeněk 1:2, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Kolář Martin 1:3, Solanský Petr 1:3, Chalupa Michal 2:2, Danko Petr 2:1),
11. kolo:
TJ TŽ Třinec B - SK - SVINOV C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 2:1, Jurga Filip ml. 2:1, Lasota Laurent 2:1, Urbaniec Radim 3:0, body hostů: Lysek Tomáš 2:1, Fojtík Tomáš 0:3, Blatný Jaroslav 1:2, Milkov Tomáš 0:3), KST Darkovice - TJ Sokol Nová Bělá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojka Peter 2:2, Vavrečka Michal 2:2, Mohelník Radek 1:3, Moravec Michal 3:1, body hostů: Unzeitig Daniel 2:2, Holaň Petr 4:0, Balušek Zdeněk 1:3, Vidlička Radomír 1:3), TJ Sokol Ropice - SK Stolní tenis Pstruží 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przeczek Kamil 0:2, Čellár Jaroslav 0:2, Krucina Vojtěch 0:3, Rusnáková Markéta 2:1, body hostů: Opřálka Roman 3:0, Babinec Zdeněk 3:0, Neubauer Valdemar 1:1, Zajíc Josef 1:1), TJ TTC Vendryně - ST Kozlovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berbr Marek 2:1, Jokiel Patrik 1:1, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 3:0, body hostů: Mohyla Jan 2:1, Pustka Matouš 0:3, Mohyla Petr 1:2, Pustka Mikuláš 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ ODRY B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 1:3, Kocián Petr 2:2, Hudeczek Roman 0:2, Neuwirth Jaroslav 3:1, Koloničný Petr 0:2, body hostů: Orság Pavel 3:1, Barša Michal 2:2, Holemý Josef 4:0, Lakomý Roman 1:3), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Příbor 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlad Petr 1:1, Trojek Ivo 1:1, Stempak Lukáš 3:0, Filípek Ondřej 1:1, WO 4:0, body hostů: Poruba Jiří 1:2, Krček Kamil 0:3, Pavlištík Břetislav 2:1, WO 0:4),
12. kolo:
TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Nová Bělá 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 3:0, Jurga Filip ml. 1:1, Lasota Laurent 2:1, Urbaniec Radim 2:0, WO 1:0, body hostů: Holaň Petr 2:1, Unzeitig Daniel 0:2, Balušek Zdeněk 0:3, Vidlička Radomír 0:2, WO 0:1), KST Darkovice - SK - SVINOV C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mohelník Radek 1:0, Vavrečka Michal 1:3, Chvojka Peter 3:1, Moravec Michal 4:0, Jonáš Bartoloměj 0:3, body hostů: Fojtík Tomáš 0:4, Blatný Jaroslav 2:2, Lysek Tomáš 3:1, Chovanec Pavel 2:2), TJ Sokol Ropice - ST Kozlovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Krucina Vojtěch 0:4, Volný Marek 2:2, Rusnáková Markéta 3:1, body hostů: Mohyla Jan 2:2, Pustka Matouš 4:0, Mohyla Petr 1:3, Tofel Vojtěch 1:3), TJ TTC Vendryně - SK Stolní tenis Pstruží 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berbr Marek 1:3, Jokiel Patrik 0:3, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 3:1, Neubauer Valdemar 0:3, Zajíc Josef 2:1), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Příbor 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pajak Wojciech 2:0, Kocián Petr 1:1, Koval Jakub 2:1, Koloničný Petr 1:1, WO 3:0, body hostů: Poruba Jiří 1:2, Pavlištík Břetislav 2:1, Krček Kamil 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Hrabůvka - TJ ODRY B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 2:0, Valošek Jakub 1:1, Stempak Lukáš 2:1, Filípek Ondřej 3:0, body hostů: Orság Pavel 1:2, Barša Michal 0:3, Holemý Josef 1:1, Lakomý Roman 0:2),
13. kolo:
TJ ODRY B - TJ TŽ Třinec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Pavel 3:1, Král Michal 1:3, Hrachovec Jakub 0:2, Hendrych Vojtěch 2:2, Lakomý Roman 2:0, body hostů: Szotek David 3:1, Urbaniec Radim 2:2, Lasota Laurent 2:2, Mitrenga Josef 1:3), TJ Sokol Příbor - KST Darkovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poruba Jiří 2:2, Krček Kamil 0:4, Pavlištík Břetislav 2:1, Velička Lukáš 2:2, body hostů: Jonáš Bartoloměj 1:3, Chvojka Peter 3:1, Moravec Michal 4:0, Vavrečka Michal 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Valdemar 1:3, Zajíc Josef 2:2, Babinec Zdeněk 2:2, Opřálka Roman 3:1, body hostů: Hudeczek Roman 2:2, Kocián Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav 3:1, Neuwirth Jaroslav ml. 1:3), ST Kozlovice - TJ Sokol Hrabůvka 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustka Mikuláš 1:3, Mohyla Petr 2:1, Mohyla Jan 2:1, Pustka Matouš 4:0, body hostů: Chlad Petr 1:3, Kindl Tomáš 2:2, Stempak Lukáš 1:2, Molin Vojtěch 1:2), TJ Sokol Nová Bělá - TTC Ostrava-Poruba B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holaň Petr 3:1, Unzeitig Daniel 3:1, Balušek Zdeněk 3:1, Vidlička Radomír 1:3, body hostů: Kolář Martin 2:2, Solanský Petr 2:2, Chalupa Michal 1:3, Danko Petr 1:0, Pařenica Vladimír 0:3), TJ Sokol Ropice - TJ TTC Vendryně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 2:2, Przybyla Jan 1:3, Volný Marek 2:2, Rusnáková Markéta 3:1, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 4:0, Berbr Marek 1:3, Stonavský Luděk 0:4),
14. kolo:
TJ ODRY B - KST Darkovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Michal 1:3, Holemý Josef 2:2, Hrachovec Jakub 0:3, Hendrych Vojtěch 3:1, Gajdičiar Ondřej 1:0, body hostů: Chvojka Peter 2:2, Jonáš Bartoloměj 3:1, Moravec Michal 4:0, Vavrečka Michal 0:4), TJ Sokol Příbor - TJ TŽ Třinec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poruba Jiří 0:2, Pešat Tomáš 0:2, Pavlištík Břetislav 1:2, Velička Lukáš 1:2, body hostů: Szotek David 2:1, Lasota Laurent 3:0, Urbaniec Radim 2:0, Cieslar Radek 1:1), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Hrabůvka 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neubauer Valdemar 2:1, Zajíc Josef 0:2, Babinec Zdeněk 3:0, Opřálka Roman 3:0, body hostů: Chlad Petr 2:1, Molin Vojtěch 1:2, Vavrečka Radomír ml. 0:3, Osvald Petr 0:2), ST Kozlovice - TJ Sokol Brušperk B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pustka Mikuláš 0:4, Mohyla Petr 1:2, Mohyla Jan 1:2, Pustka Matouš 2:2, body hostů: Hudeczek Roman 4:0, Pajak Wojciech 1:3, Kocián Petr 2:1, Koval Jakub 3:0), SK - SVINOV C - TTC Ostrava-Poruba B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oborný Dominik 1:3, Chovanec Pavel 1:2, Lysek Tomáš 3:0, Jašek Milan 1:3, body hostů: Kolář Martin 3:1, Solanský Petr 3:1, Chalupa Michal 1:2, Pařenica Vladimír 1:2),
15. kolo:
SK Stolní tenis Pstruží - TJ TŽ Třinec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Valdemar 0:4, Zajíc Josef 1:3, Babinec Zdeněk 1:2, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Szotek David 3:1, Urbaniec Radim 1:3, Lasota Laurent 3:1, Jurga Filip ml. 2:1), ST Kozlovice - KST Darkovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohyla Jan 3:1, Pustka Mikuláš 1:2, Mohyla Petr 1:2, Pustka Matouš 3:1, body hostů: Jonáš Bartoloměj 0:4, Chvojka Peter 2:2, Moravec Michal 3:0, Kalvar Milan 1:2), TJ Sokol Brušperk B - SK - SVINOV C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav 3:0, Kocián Petr 2:0, Koloničný Petr 3:0, Hudeczek Roman 1:2, body hostů: Milkov Tomáš 0:3, Fojtík Tomáš 1:2, Blatný Jaroslav 0:3, Lysek Tomáš 1:1), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Nová Bělá 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Petr 4:0, Stempak Lukáš 1:2, Molin Vojtěch 2:1, Filípek Ondřej 3:1, body hostů: Unzeitig Daniel 2:2, Holaň Petr 2:2, Balušek Zdeněk 0:3, Vidlička Radomír 0:3), TJ TTC Vendryně - TTC Ostrava-Poruba B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Aleš 2:1, Stonavský Luděk 2:1, Berbr Marek 1:2, Berbr Aleš 4:0, body hostů: Kolář Martin 2:2, Danko Petr 1:2, Pařenica Vladimír 1:2, Kolář Martin ml. 0:3), TJ ODRY B - TJ Sokol Příbor 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barša Michal 1:1, Orság Pavel 2:0, Lakomý Roman 3:0, Hendrych Vojtěch 2:0, body hostů: Pavlištík Břetislav 1:2, Poruba Jiří 0:2, Velička Lukáš 0:2, Krompolc Jiří 0:2),
16. kolo:
ST Kozlovice - TJ TŽ Třinec B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tofel Vojtěch 0:3, Pustka Mikuláš 0:2, Mohyla Jan 0:3, Pustka Matouš 2:1, body hostů: Szotek David 3:0, Urbaniec Radim 2:1, Lasota Laurent 3:0, Cieslar Radek 1:1), SK Stolní tenis Pstruží - KST Darkovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Valdemar 1:2, Zajíc Josef 2:1, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Chvojka Peter 1:3, Mohelník Radek 0:3, Moravec Michal 2:1, Vavrečka Michal 1:2), TJ Sokol Hrabůvka - SK - SVINOV C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 2:1, Stempak Lukáš 2:1, Molin Vojtěch 1:2, Filípek Ondřej 3:1, body hostů: Milkov Tomáš 0:4, Lysek Tomáš 3:0, Fojtík Tomáš 1:2, Blatný Jaroslav 1:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Nová Bělá 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 2:1, Kocián Petr 3:0, Koloničný Petr 1:2, Neuwirth Jaroslav 3:0, body hostů: Unzeitig Daniel 2:1, Balušek Zdeněk 0:3, Holaň Petr 1:2, Vidlička Radomír 0:3), TJ Sokol Ropice - TTC Ostrava-Poruba B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Marek 3:1, Przybyla Jan 1:3, Ogrocki Tomáš 2:2, Przeczek Kamil 1:3, body hostů: Kolář Martin 4:0, Kolář Martin ml. 1:3, Pařenica Vladimír 1:3, Danko Petr 3:1),
17. kolo:
TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Ropice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurga Filip ml. 2:0, Szotek David 2:0, Kliment Miroslav 2:0, Urbaniec Radim 2:0, body hostů: Przeczek Kamil 0:2, Volný Marek 0:2, Przybyla Jan 0:2, Zvrtek Jan 0:2), KST Darkovice - TJ TTC Vendryně 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalvar Milan 0:1, Kalvar Pavel 1:3, Chvojka Peter 3:0, Jonáš Bartoloměj 2:2, Mohelník Radek 1:2, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 2:2, Berbr Marek 2:2, Jokiel Patrik 1:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Hrabůvka 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danko Petr 2:0, Chalupa Michal 1:1, Solanský Petr 2:1, Kolář Martin 3:0, body hostů: Chlad Petr 1:2, Stempak Lukáš 0:3, Trojek Ivo 1:1, Vavrečka Radomír ml. 0:2), SK - SVINOV C - TJ ODRY B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Milan 0:2, Milkov Tomáš 0:2, Lysek Tomáš 0:2, Zapletal František 0:2, body hostů: Hendrych Vojtěch 2:0, Orság Pavel 2:0, Holemý Josef 2:0, Král Michal 2:0), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Příbor 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vidlička Radomír 2:1, Balušek Zdeněk 3:0, Unzeitig Daniel 4:0, WO 0:4, body hostů: Velička Lukáš 1:2, Poruba Jiří 0:2, Pavlištík Břetislav 0:2, Jakubec Ondřej 0:3, WO 4:0), ST Kozlovice - SK Stolní tenis Pstruží 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mohyla Jan 2:1, Mohyla Petr 1:2, Pustka Mikuláš 0:3, Pustka Matouš 2:2, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 2:1, Neubauer Valdemar 2:1, Zajíc Josef 0:3),
18. kolo:
KST Darkovice - TJ Sokol Ropice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 0:3, Mohelník Radek 0:2, Kalvar Pavel 1:2, Chvojka Peter 1:2, body hostů: Volný Marek 3:0, Ogrocki Tomáš 3:0, Przybyla Jan 1:2, Przeczek Kamil 2:0), TJ TŽ Třinec B - TJ TTC Vendryně 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurga Filip ml. 1:3, Lasota Laurent 2:2, Kliment Miroslav 2:1, Szotek David 4:0, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 2:2, Stonavský Luděk 0:4, Berbr Marek 1:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Brušperk B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chalupa Michal 1:1, Solanský Petr 2:0, Kolář Martin 1:2, Danko Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Neuwirth Jaroslav ml. 1:2, Rychlík Evžen 1:2, Koval Jakub 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Nová Bělá - TJ ODRY B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holaň Petr 2:1, Vidlička Radomír 0:3, Balušek Zdeněk 1:2, Unzeitig Daniel 1:2, body hostů: Hendrych Vojtěch 2:1, Orság Pavel 3:0, Holemý Josef 1:2, Král Michal 2:1), SK - SVINOV C - TJ Sokol Příbor 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kus Ondřej 3:1, Milkov Tomáš 1:3, Lysek Tomáš 3:0, Jašek Milan 2:2, body hostů: Jakubec Ondřej 3:1, Velička Lukáš 2:2, Poruba Jiří 0:4, Pavlištík Břetislav 1:2),
19. kolo:
SK Stolní tenis Pstruží - SK - SVINOV C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zajíc Josef 1:0, Neubauer Valdemar 2:0, Opřálka Roman 2:0, Spiel Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Blatný Jaroslav 0:2, Lysek Tomáš 0:2, Milkov Tomáš 0:2, WO 0:3), ST Kozlovice - TJ Sokol Nová Bělá 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pustka Mikuláš 1:3, Mohyla Jan 2:1, Pustka Matouš 3:1, WO 0:3, body hostů: Unzeitig Daniel 2:1, Balušek Zdeněk 1:2, Stempak Tomáš 0:3, Holaň Petr 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Příbor - TTC Ostrava-Poruba B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krompolc Jiří 0:2, Pešat Tomáš 0:2, Jakubec Ondřej 0:3, Poruba Jiří 0:2, body hostů: Kolář Martin 3:0, Solanský Petr 2:0, Danko Petr 2:0, Chalupa Michal 2:0), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Ropice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudeczek Roman 2:0, Koloničný Petr 1:1, Kocián Petr 2:0, Neuwirth Jaroslav ml. 2:0, Neuwirth Jaroslav 1:0, body hostů: Volný Marek 1:2, Ogrocki Tomáš 0:2, Przybyla Jan 0:2, Zvrtek Jan 0:2), TJ Sokol Hrabůvka - TJ TTC Vendryně 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 2:1, Stempak Lukáš 2:1, Molin Vojtěch 1:2, Filípek Ondřej 3:1, body hostů: Berbr Aleš 2:2, Drozd Aleš 2:1, Berbr Marek 1:2, Stonavský Luděk 0:3), KST Darkovice - TJ TŽ Třinec B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 0:3, Mohelník Radek 0:2, Mentzik David 0:3, Chvojka Peter 2:1, body hostů: Szotek David 3:0, Jurga Filip ml. 2:1, Lasota Laurent 2:1, Urbaniec Radim 2:0),
20. kolo:
ST Kozlovice - SK - SVINOV C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pustka Filip 1:1, Pustka Mikuláš 0:2, Mohyla Jan 3:0, Pustka Matouš 2:0, WO 4:0, body hostů: Blatný Jaroslav 2:1, Milkov Tomáš 1:2, Oborný Dominik 0:3, WO 0:4), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Nová Bělá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivánek Svatomír 2:2, Zajíc Josef 2:2, Neubauer Valdemar 1:3, Opřálka Roman 3:1, body hostů: Unzeitig Daniel 3:1, Balušek Zdeněk 2:2, Holaň Petr 3:1, Stempak Tomáš 0:4), TJ ODRY B - TTC Ostrava-Poruba B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Pavel 2:1, Holemý Josef 1:1, Lakomý Roman 2:1, Hendrych Vojtěch 3:0, body hostů: Kolář Martin 1:2, Solanský Petr 1:2, Danko Petr 0:3, Chalupa Michal 1:1), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Ropice 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlad Petr 2:1, Stempak Lukáš 1:2, Molin Vojtěch 1:2, Filípek Ondřej 2:1, WO 4:0, body hostů: Volný Marek 3:1, Przybyla Jan 2:2, Przeczek Kamil 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Brušperk B - TJ TTC Vendryně 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav 1:0, Kocián Petr 1:1, Hudeczek Roman 3:0, Koloničný Petr 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 0:1, body hostů: Berbr Aleš 0:3, Drozd Aleš 1:2, Berbr Marek 0:2, Jokiel Patrik 1:1),
21. kolo:
TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 3:1, Jurga Filip ml. 2:2, Lasota Laurent 1:3, Urbaniec Radim 2:2, body hostů: Koloničný Petr 4:0, Hudeczek Roman 1:3, Kocián Petr 0:4, Neuwirth Jaroslav 3:1), KST Darkovice - TJ Sokol Hrabůvka 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mohelník Radek 2:2, Jonáš Bartoloměj 1:3, Vavrečka Michal 1:3, Chvojka Peter 3:1, body hostů: Filípek Ondřej 2:2, Chlad Petr 3:1, Stempak Lukáš 3:1, Osvald Petr 1:3), TJ Sokol Ropice - TJ ODRY B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przeczek Kamil 1:2, Przybyla Jan 0:3, Ogrocki Tomáš 0:3, Volný Marek 3:0, body hostů: Hendrych Vojtěch 3:0, Orság Pavel 2:1, Král Michal 2:1, Lakomý Roman 1:2), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Příbor 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 3:0, Zavřel Ivo 1:0, Drozd Aleš 1:2, Berbr Aleš 3:0, Stonavský Luděk 1:0, body hostů: Jakubec Ondřej 1:2, Velička Lukáš 1:2, Pavlištík Břetislav 0:3, Poruba Jiří 0:2), TTC Ostrava-Poruba B - ST Kozlovice 10:0wo, TJ Sokol Nová Bělá - SK - SVINOV C 10:0wo,
22. kolo:
KST Darkovice - TJ Sokol Brušperk B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojka Peter 0:2, Vavrečka Michal 0:2, Kalvar Milan 0:1, Mohelník Radek 0:2, WO 0:2, body hostů: Neuwirth Jaroslav ml. 2:0, Kocián Petr 1:0, Neuwirth Jaroslav 2:0, Hudeczek Roman 2:0, WO 2:0), TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Hrabůvka 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 3:0, Jurga Filip ml. 1:1, Kliment Miroslav 2:1, Urbaniec Radim 3:0, body hostů: Filípek Ondřej 1:2, Chlad Petr 1:2, Stempak Lukáš 0:3, Osvald Petr 0:2), TJ TTC Vendryně - TJ ODRY B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 2:2, Zavřel Ivo 0:1, Drozd Aleš 2:2, Berbr Aleš 3:1, Stonavský Luděk 1:2, body hostů: Hendrych Vojtěch 2:2, Orság Pavel 1:3, Král Michal 3:1, Gajdičiar Ondřej 2:2), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Příbor 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przeczek Kamil 2:1, Benesz Radomír 2:1, Ogrocki Tomáš 1:2, Volný Marek 3:0, body hostů: Jakubec Ondřej 2:1, Velička Lukáš 1:2, Pavlištík Břetislav 0:3, Poruba Jiří 1:2), TTC Ostrava-Poruba B - SK Stolní tenis Pstruží 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Martin ml. 1:3, Kolář Martin 2:2, Danko Petr 1:3, Pařenica Vladimír 1:1, Chalupa Michal 2:0, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 2:2, Neubauer Valdemar 3:1, Zajíc Josef 1:3),
23. kolo:
SK - SVINOV C - TJ TŽ Třinec B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blatný Jaroslav 0:2, Milkov Tomáš 0:2, Lysek Tomáš 1:2, Jašek Milan 0:3, WO 4:0, body hostů: Szotek David 4:0, Urbaniec Radim 3:0, Lasota Laurent 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Nová Bělá - KST Darkovice 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holaň Petr 2:1, Balušek Zdeněk 2:1, Vidlička Radomír 0:3, Unzeitig Daniel 2:1, WO 4:0, body hostů: Moravec Michal 4:0, Chvojka Peter 1:3, Vavrečka Michal 1:3, WO 0:4), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Ropice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Josef 1:2, Neubauer Valdemar 1:2, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Volný Marek 2:2, Przybyla Jan 1:2, Przeczek Kamil 1:2, Ogrocki Tomáš 1:2), ST Kozlovice - TJ TTC Vendryně 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mohyla Petr 1:2, Pustka Mikuláš 0:3, Mohyla Jan 1:2, Pustka Matouš 2:1, body hostů: Berbr Aleš 3:0, Drozd Aleš 3:0, Berbr Marek 1:2, Stonavský Luděk 1:2), TJ ODRY B - TJ Sokol Brušperk B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lakomý Roman 2:2, Holemý Josef 1:3, Barša Michal 1:3, Hendrych Vojtěch 4:0, body hostů: Koloničný Petr 1:3, Neuwirth Jaroslav 3:1, Hudeczek Roman 2:2, Rychlík Evžen 2:2), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Hrabůvka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlištík Břetislav 0:2, Velička Lukáš 0:2, Poruba Jiří 0:3, Jakubec Ondřej 1:1, body hostů: Filípek Ondřej 3:0, Chlad Petr 2:0, Stempak Lukáš 1:1, Molin Vojtěch 2:0),
24. kolo:
TJ Sokol Nová Bělá - TJ TŽ Třinec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vidlička Radomír 1:3, Holaň Petr 4:0, Balušek Zdeněk 2:2, Unzeitig Daniel 2:2, body hostů: Urbaniec Radim 3:1, Lasota Laurent 3:1, Kliment Miroslav 0:4, Cieslar Radek 1:3), SK - SVINOV C - KST Darkovice 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turay Tomáš 0:3, Milkov Tomáš 1:1, Kus Ondřej 1:2, Lysek Tomáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Moravec Michal 4:0, Jonáš Bartoloměj 2:2, Chvojka Peter 3:0, WO 0:4), ST Kozlovice - TJ Sokol Ropice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustka Mikuláš 0:3, Tobola Daniel 0:3, Mohyla Jan 3:0, Pustka Matouš 0:3, body hostů: Volný Marek 2:1, Przybyla Jan 2:1, Przeczek Kamil 2:1, Ogrocki Tomáš 3:0), SK Stolní tenis Pstruží - TJ TTC Vendryně 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neubauer Valdemar 2:2, Zajíc Josef 2:2, Babinec Zdeněk 3:1, WO 0:5, body hostů: Berbr Aleš 2:1, Berbr Marek 1:2, Stonavský Luděk 1:2, Drozd Aleš 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Brušperk B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Lukáš 2:2, Pešat Tomáš 3:1, Poruba Jiří 1:3, Jakubec Ondřej 1:3, body hostů: Kocián Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav ml. 3:1, Pajak Wojciech 0:4, Neuwirth Jaroslav 4:0), TJ ODRY B - TJ Sokol Hrabůvka 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 3:0, Hrachovec Jakub 1:2, Lakomý Roman 1:2, Hendrych Vojtěch 4:0, body hostů: Filípek Ondřej 1:3, Chlad Petr 2:1, Stempak Lukáš 1:2, Molin Vojtěch 0:3),
25. kolo:
TJ TŽ Třinec B - TJ ODRY B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szotek David 3:0, Jurga Filip ml. 1:1, Lasota Laurent 2:1, Urbaniec Radim 2:1, body hostů: Hendrych Vojtěch 0:3, Král Michal 1:2, Orság Pavel 2:1, Holemý Josef 0:2), KST Darkovice - TJ Sokol Příbor 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Bartoloměj 2:1, Chvojka Peter 1:1, Vavrečka Michal 2:1, Moravec Michal 3:0, body hostů: Jakubec Ondřej 2:1, Velička Lukáš 0:3, Poruba Jiří 1:2, Krompolc Jiří 0:2), TJ Sokol Brušperk B - SK Stolní tenis Pstruží 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 3:1, Kocián Petr 1:3, Neuwirth Jaroslav 4:0, Koloničný Petr 1:3, body hostů: Babinec Zdeněk 2:2, Opřálka Roman 3:1, Neubauer Valdemar 1:3, Zajíc Josef 1:3), TJ Sokol Hrabůvka - ST Kozlovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 2:0, Kindl Tomáš 1:1, Stempak Lukáš 2:1, Filípek Ondřej 3:0, body hostů: Mohyla Jan 2:1, Pustka Matouš 0:3, Pustka Mikuláš 0:2, Pustka Filip 0:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Nová Bělá 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danko Petr 1:3, Solanský Petr 2:1, Chalupa Michal 2:1, Kolář Martin 3:1, body hostů: Holaň Petr 4:0, Unzeitig Daniel 0:4, Balušek Zdeněk 1:2, Vidlička Radomír 1:2), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Ropice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 3:0, Stonavský Luděk 1:1, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 3:0, body hostů: Volný Marek 0:3, Przeczek Kamil 2:1, Krucina Vojtěch 0:3, Przybyla Jan 0:2),
26. kolo:
KST Darkovice - TJ ODRY B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvojka Peter 1:3, Jonáš Bartoloměj 1:2, Vavrečka Michal 0:3, Moravec Michal 4:0, body hostů: Orság Pavel 2:2, Gajdičiar Ondřej 2:2, Král Michal 2:1, Hendrych Vojtěch 2:1), TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Příbor 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 1:1, Jurga Filip ml. 2:0, Kliment Miroslav 3:0, Urbaniec Radim 3:0, body hostů: Jakubec Ondřej 0:3, Pešat Tomáš 0:3, Poruba Jiří 0:2, Velička Lukáš 1:1), TJ Sokol Hrabůvka - SK Stolní tenis Pstruží 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Lukáš 0:4, Chlad Petr 2:2, Filípek Ondřej 1:3, Kindl Tomáš 4:0, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 3:1, Neubauer Valdemar 1:3, Zajíc Josef 2:2), TJ Sokol Brušperk B - ST Kozlovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 1:1, Kocián Petr 2:0, Koloničný Petr 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Mohyla Jan 1:2, Pustka Matouš 0:3, Pustka Mikuláš 0:2, Tobola Daniel 0:2), TTC Ostrava-Poruba B - SK - SVINOV C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Martin ml. 1:3, Pařenica Vladimír 0:4, Chalupa Michal 2:2, Kolář Martin 4:0, body hostů: Fojtík Tomáš 2:2, Bezděčíková Lenka 3:1, Blatný Jaroslav 2:2, Kus Ondřej 2:2),
27. kolo:
KST Darkovice - TTC Ostrava-Poruba B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 1:3, Chvojka Peter 1:2, Mohelník Radek 0:3, Moravec Michal 3:1, body hostů: Kolář Martin 4:0, Solanský Petr 2:2, Kolář Martin ml. 1:2, Chalupa Michal 2:1), SK - SVINOV C - TJ Sokol Ropice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blatný Jaroslav 3:0, Lysek Tomáš 2:0, Fojtík Tomáš 2:1, Zapletal František 2:1, body hostů: Przeczek Kamil 1:2, Benesz Radomír 0:3, Krucina Vojtěch 0:3, Przybyla Jan 1:1), TJ Sokol Nová Bělá - TJ TTC Vendryně 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balušek Zdeněk 1:2, Unzeitig Daniel 1:2, Vidlička Radomír 0:3, Holaň Petr 2:2, body hostů: Berbr Aleš 4:0, Drozd Aleš 3:0, Berbr Marek 1:2, Procházka Rudolf 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ ODRY B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neubauer Valdemar 2:0, Zajíc Josef 1:1, Babinec Zdeněk 3:0, Opřálka Roman 2:0, body hostů: Lakomý Roman 1:2, Gajdičiar Ladislav 0:2, Jakubec Vladimír 0:2, Kubík Tomáš 0:2), ST Kozlovice - TJ Sokol Příbor 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pustka Filip 1:3, Stempěn Svatoslav 2:2, Tobola Daniel 2:2, Pustka Matouš 3:1, body hostů: Jakubec Ondřej 3:1, Pešat Tomáš 1:3, Poruba Jiří 4:0, Krompolc Jiří 0:4), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Hrabůvka 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koloničný Petr 1:0, Hudeczek Roman 2:0, Neuwirth Jaroslav ml. 2:0, WO 4:0, body hostů: Chlad Petr 0:2, Trojek Ivo 0:2, Molin Vojtěch 0:1, WO 0:4),
28. kolo:
TJ TŽ Třinec B - TTC Ostrava-Poruba B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lasota Laurent 3:1, Mitrega Roman 2:2, Jurga Filip ml. 2:1, Szotek David 2:2, body hostů: Kolář Martin 3:1, Pařenica Vladimír 2:2, Chalupa Michal 1:3, Kolář Martin ml. 0:3), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Ropice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holaň Petr 3:1, Vidlička Radomír 0:4, Balušek Zdeněk 1:2, Unzeitig Daniel 2:2, body hostů: Volný Marek 1:3, Przeczek Kamil 4:0, Przybyla Jan 3:1, Benesz Radomír 1:2), SK - SVINOV C - TJ TTC Vendryně 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turay Tomáš 2:0, Milkov Tomáš 0:2, Lysek Tomáš 2:1, Kus Ondřej 2:0, WO 4:0, body hostů: Stonavský Luděk 1:2, Drozd Aleš 1:2, Berbr Aleš 1:2, WO 0:4), ST Kozlovice - TJ ODRY B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stempěn Svatoslav 0:2, Tofel Vojtěch 1:1, Tobola Daniel 0:3, Pustka Matouš 1:2, body hostů: Holemý Josef 2:1, Král Michal 3:0, Gajdičiar Ondřej 1:1, Orság Pavel 2:0), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Příbor 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiel Petr 1:2, Ivánek Svatomír 0:3, Neubauer Valdemar 0:3, Babinec Zdeněk 2:1, body hostů: Jakubec Ondřej 2:1, Poruba Jiří 3:0, Velička Lukáš 2:1, Pešat Tomáš 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy