Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy sk. A
1. kolo:
TTC Frýdlant C - SK - SVINOV D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 3:0, Novák Lukáš 1:2, Maršálek Patrik 2:1, Vaňous Jiří 3:0, body hostů: Chovanec Pavel 2:1, Oborný Dominik 1:2, Milkov Tomáš 0:3, Turay Tomáš 0:3), TJ Sokol Brušperk C - TJ Spartak Bílovec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pajak Wojciech 3:1, Koval Jakub 1:3, Mrowetz Bruno 1:3, Koloničný Petr 4:0, body hostů: Kletenský Lubomír 2:2, Langer Tomáš 2:2, Bosák Martin 2:2, Filko Daniel 1:3), Orel Paskov - SSK Komorní Lhotka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růža Jiří ml. 1:1, Michna Viktor 0:2, Taichman Ivo 0:3, Němčík Pavel 0:2, body hostů: Přibyl Jan 3:0, Kroupa Aleš 2:0, Galuszka Weronika 2:0, Branny Daniel 1:1), TTC Frýdek-Místek - SK Návsí - Milíkov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelek Ondřej 3:0, Fabián Tobiáš 1:2, Tobola Kamil 0:3, Běčák Matěj 1:3, body hostů: Sikora Jan 3:1, Benek Vlastimil 3:0, Walek Adrian 2:1, Bojko Lukáš 0:3), KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lišková Tereza 0:3, Kozák Alexandr 0:2, Knopová Natálie 0:3, Havrlant Jaromír 2:1, body hostů: Mezera Ondřej 3:0, Martiňák Vojtěch 2:1, Kántor Lukáš 3:0, Lorenc Martin 1:1),
2. kolo:
TTC Frýdlant C - TJ Spartak Bílovec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Patrik 3:1, Novák Lukáš 1:3, Kaloč Jan 0:4, Pavliska Martin 4:0, body hostů: Kletenský Lubomír 3:1, Langer Tomáš 2:2, Bosák Martin 1:3, Filko Daniel 2:2), TJ Sokol Brušperk C - SK - SVINOV D 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrowetz Bruno 1:2, Koval Jakub 0:3, Koloničný Petr 1:2, Krupník Lukáš st. 0:3, WO 5:0, body hostů: Oborný Dominik 4:0, Kus Ondřej 4:0, Chovanec Pavel 2:2, WO 0:5), Orel Paskov - SK Návsí - Milíkov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němčík Pavel 3:0, Novák Michal 1:2, Taichman Ivo 0:3, Růža Jiří ml. 4:0, body hostů: Benek Vlastimil 2:2, Sikora Jan 2:1, Byrtus Samuel 1:2, Walek Adrian 0:3), TTC Frýdek-Místek - SSK Komorní Lhotka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tobola Kamil 0:2, Svobodová Anna 0:2, Fabián Tobiáš 0:3, Běčák Matěj 1:1, body hostů: Přibyl Jan 3:0, Galuszka Weronika 2:0, Kroupa Aleš 2:0, Branny Daniel 1:1), KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Sokol Ropice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Roman 3:0, Loukota Dušan 1:1, Knopová Natálie 1:2, Havrlant Jaromír 3:0, body hostů: Ogrocki Tomáš 2:1, Benesz Radomír 1:2, Krucina Vojtěch 0:3, Zelenický Vít 0:2),
3. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TTC Frýdlant C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kántor Lukáš 1:3, Hüttl Adolf 1:2, Mezera Ondřej 1:2, Martiňák Vojtěch 2:2, body hostů: Maršálek Patrik 3:1, Pavliska Martin 4:0, Novák Lukáš 2:1, Štefek Dominik 0:3), TJ Sokol Ropice B - TJ Sokol Brušperk C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ogrocki Tomáš 0:2, Zelenický Vít 0:2, Benesz Radomír 0:3, Chudík Jiří 1:2, body hostů: Neuwirth Jaroslav 3:0, Pajak Wojciech 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 2:0, Mrowetz Bruno 1:1), SSK Komorní Lhotka - KST NOVÝ JIČÍN C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galuszka Weronika 1:1, Kroupa Pavel 2:0, Branny Daniel 3:0, Přibyl Jan 2:0, body hostů: Havrlant Jaromír 1:2, Bezděk Tomáš 0:2, Kozák Alexandr 0:2, Kelnar Miroslav 0:2), SK - SVINOV D - Orel Paskov 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oborný Dominik 3:0, Chovanec Pavel 2:1, Turay Tomáš 1:3, WO 0:5, body hostů: Novák Michal 1:2, Pělucha Petr 1:1, Taichman Ivo 1:1, Růža Jiří ml. 1:2, WO 5:0), TJ Spartak Bílovec - TTC Frýdek-Místek 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bosák Martin 2:0, Návedla Matyáš 2:0, Langer Tomáš 2:0, Kletenský Lubomír 2:0, body hostů: Běčák Matěj 0:2, Fabián Tobiáš 0:2, Svobodová Anna 0:2, Tobola Kamil 0:1, Novák Petr 0:1),
4. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Sokol Brušperk C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kántor Lukáš 1:2, Lorenc Martin 0:3, Martiňák Vojtěch 1:2, Mezera Ondřej 2:1, body hostů: Pajak Wojciech 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 1:2, Mrowetz Bruno 1:2, Neuwirth Jaroslav 3:0), TJ Sokol Ropice B - TTC Frýdlant C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benesz Radomír 2:1, Ogrocki Tomáš 2:1, Krucina Vojtěch 0:3, Chudík Jiří 1:0, Zelenický Vít 0:3, body hostů: Maršálek Patrik 3:1, Pavliska Martin 3:0, Novák Lukáš 2:1, Šlachta Antonín Prokop 0:3), SK Návsí - Milíkov - KST NOVÝ JIČÍN C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heczko Marcel 2:1, Zvrtek Jan 1:1, Byrtek Zbigniew 2:1, Sikora Jan 3:0, body hostů: Havrlant Jaromír 3:0, Kelnar Miroslav 0:3, Kozák Alexandr 0:3, Jakubec Michal 0:2), SK - SVINOV D - TTC Frýdek-Místek 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Turay Tomáš 3:1, Oborný Dominik 3:1, Chovanec Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Palkovská Ivana 3:0, Fabián Tobiáš 0:3, Novák Petr 0:3, Svobodová Anna 0:3, WO 5:0), TJ Spartak Bílovec - Orel Paskov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návedla Matyáš 3:0, Bosák Martin 2:0, Langer Tomáš 1:2, Kletenský Lubomír 2:1, body hostů: Růža Jiří ml. 0:3, Novák Michal 2:1, Němčík Pavel 1:2, Taichman Ivo 0:2),
5. kolo:
TTC Frýdlant C - Orel Paskov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 2:0, Maršálek Patrik 2:0, Liberda Roman 2:0, Vaňous Jiří 2:0, body hostů: Růža Jiří ml. 0:2, Růža Jiří st. 0:2, Michna Ivo 0:2, Onderka Jiří 0:2), TJ Sokol Brušperk C - TTC Frýdek-Místek 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pajak Wojciech 1:0, Koval Jakub 2:0, Mrowetz Bruno 2:0, Koloničný Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Běčák Matěj 0:2, Fabián Tobiáš 0:2, Novák Petr 0:2, WO 0:3), KST NOVÝ JIČÍN C - SK - SVINOV D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beier David 1:3, Kratochvíl Roman 2:0, Knopová Natálie 0:3, Havrlant Jaromír 3:1, Jakubec Michal 0:1, body hostů: Oborný Dominik 3:1, Turay Tomáš 2:2, Barták Tomáš 2:1, Henžel Miroslav 1:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SSK Komorní Lhotka 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juroška Radan 3:1, Kántor Lukáš 1:3, Martiňák Vojtěch 2:2, Mezera Ondřej 3:1, body hostů: Přibyl Jan 4:0, Kroupa Aleš 1:3, Branny Daniel 0:4, Machander Dalimil 2:2), TJ Sokol Ropice B - SK Návsí - Milíkov 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chudík Jiří 4:0, Schmiedl Hostimil 0:2, Benesz Radomír 2:1, Ogrocki Tomáš 4:0, Krucina Vojtěch 0:1, body hostů: Sikora Jan 2:2, Heczko Marcel 1:3, Byrtek Zbigniew 0:3, Byrtus Samuel 1:2),
6. kolo:
TTC Frýdlant C - TTC Frýdek-Místek 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavliska Martin 1:1, Židek Jiří 1:1, Šlachta Antonín Prokop 2:1, Maršálek Patrik 2:0, WO 3:0, body hostů: Palkovská Ivana 3:0, Běčák Matěj 0:3, Novák Petr 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Brušperk C - Orel Paskov 0:10wo, KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Spartak Bílovec 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopecký Stanislav st. 2:0, Loukota Dušan 0:2, Kratochvíl Roman 0:2, Havrlant Jaromír 0:3, Knopová Natálie 0:1, body hostů: Návedla Matyáš 2:1, Langer Tomáš 3:0, Kletenský Lubomír 2:0, Bosák Martin 1:1), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SK Návsí - Milíkov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kántor Lukáš 1:2, Martiňák Vojtěch 3:1, Juroška Radan 1:2, Mezera Ondřej 4:0, Lorenc Martin 0:1, body hostů: Heczko Marcel 1:3, Sikora Jan 3:1, Byrtus Samuel 2:2, Walek Adrian 0:3), TJ Sokol Ropice B - SSK Komorní Lhotka 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benesz Radomír 1:2, Zelenický Vít 0:2, Krucina Vojtěch 0:3, Ogrocki Tomáš 2:1, body hostů: Přibyl Jan 3:0, Galuszka Weronika 3:0, Kroupa Aleš 2:1, Branny Daniel 0:2),
7. kolo:
SSK Komorní Lhotka - TTC Frýdlant C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branny Daniel 2:1, Machander Dalimil 1:1, Galuszka Weronika 2:1, Přibyl Jan 3:0, body hostů: Maršálek Patrik 3:0, Novák Lukáš 0:3, Šlachta Antonín Prokop 0:3, Tkáč Richard 0:2), SK Návsí - Milíkov - TJ Sokol Brušperk C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko Marcel 1:3, Benek Vlastimil 0:3, Sztwiertnia Andrzej 2:1, Sikora Jan 2:2, body hostů: Pajak Wojciech 1:3, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Mrowetz Bruno 3:0, Neuwirth Jaroslav 3:0), SK - SVINOV D - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milkov Tomáš 0:3, Turay Tomáš 3:0, Oborný Dominik 1:2, Barták Tomáš 0:4, body hostů: Mezera Ondřej 3:1, Martiňák Vojtěch 1:2, Kántor Lukáš 3:0, Macura Richard 2:1), TJ Spartak Bílovec - TJ Sokol Ropice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bosák Martin 2:0, Kletenský Lubomír 1:1, Návedla Matyáš 3:0, Langer Milan 2:0, body hostů: Ogrocki Tomáš 1:2, Benesz Radomír 0:2, Krucina Vojtěch 0:2, Zelenický Vít 0:2), Orel Paskov - KST NOVÝ JIČÍN C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taichman Ivo 3:1, Růža Jiří ml. 3:1, Novák Michal 3:1, Michna Viktor 0:4, body hostů: Havrlant Jaromír 4:0, Beier David 1:3, Kozák Alexandr 1:3, Jakubec Michal 1:3),
8. kolo:
SSK Komorní Lhotka - TJ Sokol Brušperk C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 1:2, Branny Daniel 1:2, Galuszka Weronika 1:2, Kroupa Aleš 1:3, body hostů: Neuwirth Jaroslav 4:0, Pajak Wojciech 3:0, Mrowetz Bruno 0:3, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1), SK Návsí - Milíkov - TTC Frýdlant C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sztwiertnia Andrzej 0:3, Benek Vlastimil 1:2, Cieslar Ondřej 0:3, Sikora Jan 3:1, body hostů: Maršálek Patrik 4:0, Pavliska Martin 2:1, Novák Lukáš 2:1, Šlachta Antonín Prokop 1:2), SK - SVINOV D - TJ Sokol Ropice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal František 2:2, Milkov Tomáš 3:1, Henžel Miroslav 1:2, Oborný Dominik 3:1, body hostů: Ogrocki Tomáš 1:3, Benesz Radomír 3:1, Krucina Vojtěch 2:2, Zelenický Vít 0:3), TJ Spartak Bílovec - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bosák Martin 1:3, Langer Tomáš 3:1, Návedla Matyáš 2:1, Langer Milan 1:1, Kletenský Lubomír 1:1, body hostů: Mezera Ondřej 2:2, Martiňák Vojtěch 1:3, Kántor Lukáš 2:2, Lorenc Martin 2:1), TTC Frýdek-Místek - KST NOVÝ JIČÍN C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svobodová Anna 1:2, Novák Petr 0:2, Tobola Kamil 0:3, Běčák Matěj 1:2, body hostů: Havrlant Jaromír 3:0, Beier David 3:0, Kozák Alexandr 3:0, Lišková Tereza 0:2),
9. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN C - TTC Frýdlant C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beier David 0:1, Kozák Alexandr 0:3, Kratochvíl Roman 1:2, Havrlant Jaromír 2:1, Jakubec Michal 0:2, WO 5:0, body hostů: Novák Lukáš 3:1, Maršálek Patrik 4:0, Liberda Roman 2:2, WO 0:5), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Orel Paskov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kántor Lukáš 2:1, Lorenc Martin 1:2, Hüttl Adolf 2:1, Martiňák Vojtěch 3:0, body hostů: Novák Michal 1:2, Němčík Pavel 2:1, Taichman Ivo 0:3, Růža Jiří ml. 1:2), TJ Sokol Ropice B - TTC Frýdek-Místek 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), SSK Komorní Lhotka - SK - SVINOV D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machander Dalimil 2:1, Kroupa Pavel 3:0, Galuszka Weronika 1:2, Branny Daniel 2:1, body hostů: Chovanec Pavel 1:2, Kus Ondřej 2:1, Turay Tomáš 1:2, Henžel Miroslav 0:3), SK Návsí - Milíkov - TJ Spartak Bílovec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko Marcel 2:1, Zvrtek Jan 0:3, Byrtus Samuel 0:3, Sikora Jan 1:2, body hostů: Návedla Matyáš 2:1, Langer Tomáš 3:0, Kletenský Lubomír 3:0, Bosák Martin 1:2),
10. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Sokol Brušperk C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beier David 0:3, Kozák Alexandr 0:3, Kratochvíl Roman 1:1, Havrlant Jaromír 3:0, Jakubec Michal 0:1, body hostů: Neuwirth Jaroslav 3:0, Pajak Wojciech 1:2, Koval Jakub 2:1, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TTC Frýdek-Místek 10:0wo, TJ Sokol Ropice B - Orel Paskov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelenický Vít 1:1, Literáková Taťána 0:2, Chodura Václav 0:3, Krucina Vojtěch 1:2, body hostů: Němčík Pavel 2:1, Růža Jiří ml. 3:0, Novák Michal 2:0, Taichman Ivo 1:1), SSK Komorní Lhotka - TJ Spartak Bílovec 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Jan 2:1, Machander Dalimil 0:2, Branny Daniel 0:3, Galuszka Weronika 0:3, body hostů: Návedla Matyáš 2:1, Langer Tomáš 3:0, Kletenský Lubomír 3:0, Bosák Martin 1:1), SK Návsí - Milíkov - SK - SVINOV D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heczko Marcel 3:1, Sztwiertnia Andrzej 2:2, Byrtus Samuel 0:4, Sikora Jan 2:2, body hostů: Chovanec Pavel 1:3, Kus Ondřej 4:0, Turay Tomáš 3:1, Milkov Tomáš 1:3),
11. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Sokol Ropice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kántor Lukáš 3:1, Hüttl Adolf 1:3, Kantor Julius ml. 1:3, Mezera Ondřej 2:2, body hostů: Ogrocki Tomáš 3:1, Benesz Radomír 3:1, Krucina Vojtěch 2:2, Zelenický Vít 1:3), SSK Komorní Lhotka - SK Návsí - Milíkov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 1:3, Branny Daniel 4:0, Galuszka Weronika 1:2, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Sikora Jan 1:3, Heczko Marcel 3:1, Sztwiertnia Andrzej 1:3, Byrtus Samuel 1:2), SK - SVINOV D - TJ Spartak Bílovec 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milkov Tomáš 0:2, Oborný Dominik 0:2, Kus Ondřej 1:2, Turay Tomáš 1:2, body hostů: Návedla Matyáš 3:0, Langer Tomáš 3:0, Kletenský Lubomír 1:1, Bosák Martin 1:1), Orel Paskov - TTC Frýdek-Místek 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růža Jiří ml. 1:1, Novák Michal 1:1, Němčík Pavel 2:1, Taichman Ivo 2:0, WO 4:0, body hostů: Štrbíková Renata 3:0, Běčák Matěj 0:3, Novák Petr 0:3, WO 0:4), TTC Frýdlant C - TJ Sokol Brušperk C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 3:0, Novák Lukáš 2:1, Vaňous Jiří 2:1, Maršálek Patrik 1:2, body hostů: Koloničný Petr 0:3, Pajak Wojciech 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 1:2, Vantuch Tomáš 0:3),
12. kolo:
SK - SVINOV D - TTC Frýdlant C 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turay Tomáš 1:1, Milkov Tomáš 1:1, Zapletal František 0:3, WO 0:4, body hostů: Maršálek Patrik 2:1, Novák Lukáš 2:0, Šlachta Antonín Prokop 1:0, Štefek Dominik 0:1, WO 4:0), TJ Spartak Bílovec - TJ Sokol Brušperk C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kletenský Lubomír 1:2, Langer Milan 2:1, Langer Tomáš 3:0, Návedla Matyáš 3:1, body hostů: Koloničný Petr 1:3, Pajak Wojciech 1:2, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Vantuch Tomáš 0:3), SSK Komorní Lhotka - Orel Paskov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galuszka Weronika 1:1, Machander Dalimil 1:1, Kroupa Aleš 3:0, Branny Daniel 2:1, WO 1:0, body hostů: Růža Jiří ml. 0:3, Novák Michal 2:1, Taichman Ivo 0:2, Němčík Pavel 1:1, WO 0:1), SK Návsí - Milíkov - TTC Frýdek-Místek 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heczko Marcel 1:0, Sikora Jan 2:0, Zvrtek Jan 3:0, Sztwiertnia Andrzej 1:0, WO 3:0, body hostů: Fabián Tobiáš 0:3, Běčák Matěj 0:2, Tobola Kamil 0:2, WO 0:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - KST NOVÝ JIČÍN C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kántor Lukáš 1:1, Lorenc Martin 2:0, Mezera Matěj 3:0, Mezera Ondřej 3:0, body hostů: Havrlant Jaromír 1:2, Beier David 0:2, Jakubec Michal 0:2, Kozák Alexandr 0:2, Knopová Natálie 0:1),
13. kolo:
TJ Spartak Bílovec - TTC Frýdlant C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kletenský Lubomír 2:0, Langer Milan 2:0, Langer Tomáš 3:0, Návedla Matyáš 1:1, body hostů: Vaňous Jiří 0:3, Židek Jiří 0:2, Pavliska Martin 0:2, Maršálek Patrik 1:1), SK - SVINOV D - TJ Sokol Brušperk C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Tomáš 1:1, Turay Tomáš 0:2, Zapletal František 0:3, Henžel Miroslav 0:2, body hostů: Koval Jakub 3:0, Koloničný Petr 2:0, Mrowetz Bruno 2:0, Vantuch František 1:1), SK Návsí - Milíkov - Orel Paskov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Jan 3:0, Zvrtek Jan 2:1, Sztwiertnia Andrzej 1:2, Heczko Marcel 3:1, body hostů: Novák Michal 1:3, Němčík Pavel 2:1, Růža Jiří ml. 1:2, Michna Viktor 0:3), SSK Komorní Lhotka - TTC Frýdek-Místek 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Branny Daniel 1:0, Machander Dalimil 2:0, Galuszka Weronika 2:0, Kroupa Aleš 1:0, WO 3:0, body hostů: Fabián Tobiáš 0:2, Běčák Matěj 0:2, Tobola Kamil 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Ropice B - KST NOVÝ JIČÍN C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benesz Radomír 3:0, Krucina Vojtěch 2:0, Zelenický Vít 0:3, Ogrocki Tomáš 3:0, body hostů: Havrlant Jaromír 1:2, Beier David 1:2, Kozák Alexandr 1:2, Kelnar Miroslav 0:2),
14. kolo:
TTC Frýdlant C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 1:1, Šlachta Antonín Prokop 2:0, Novák Lukáš 3:0, Vaňous Jiří 2:0, body hostů: Mezera Ondřej 1:2, Mezera Matěj 0:2, Kántor Lukáš 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2), TJ Sokol Brušperk C - TJ Sokol Ropice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 1:3, Mrowetz Bruno 0:1, Krupník Lukáš st. 3:1, Koval Jakub 2:2, Vantuch František 2:1, body hostů: Ogrocki Tomáš 4:0, Benesz Radomír 3:1, Krucina Vojtěch 1:3, Válek Petr 0:4), KST NOVÝ JIČÍN C - SSK Komorní Lhotka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beier David 1:3, Havrlant Jaromír 2:2, Vincek Martin 4:0, Kratochvíl Roman 1:1, Kozák Alexandr 0:2, body hostů: Branny Daniel 3:1, Machander Dalimil 1:3, Galuszka Weronika 3:1, Kroupa Aleš 1:3), Orel Paskov - SK - SVINOV D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 3:1, Novák Michal 2:1, Růža Jiří ml. 2:1, Taichman Ivo 2:2, body hostů: Chovanec Pavel 2:2, Milkov Tomáš 2:2, Turay Tomáš 1:2, Oborný Dominik 0:3), TTC Frýdek-Místek - TJ Spartak Bílovec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běčák Matěj 0:3, Tobola Kamil 0:3, Novák Petr 0:3, Palkovská Ivana 3:0, body hostů: Návedla Matyáš 3:0, Bosák Martin 2:1, Langer Milan 2:1, Filko Daniel 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Brušperk C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 3:0, Vantuch František 2:1, Krupník Lukáš st. 0:3, Koloničný Petr 4:0, body hostů: Mezera Ondřej 1:3, Mezera Matěj 1:2, Kántor Lukáš 1:2, Macura Richard 1:2), TTC Frýdlant C - TJ Sokol Ropice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlachta Antonín Prokop 3:0, Štefek Dominik 1:2, Kaloč Jan 0:3, Vaňous Jiří 4:0, body hostů: Ogrocki Tomáš 1:3, Benesz Radomír 2:1, Krucina Vojtěch 1:2, Válek Petr 1:2), KST NOVÝ JIČÍN C - SK Návsí - Milíkov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Alexandr 0:1, Loukota Dušan 3:0, Kopecký Stanislav st. 3:0, Havrlant Jaromír 2:2, Kratochvíl Roman 1:1, body hostů: Sikora Jan 1:3, Sztwiertnia Andrzej 0:3, Zvrtek Jan 2:1, Byrtek Zbigniew 1:2), TTC Frýdek-Místek - SK - SVINOV D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běčák Matěj 2:2, Tobola Kamil 0:4, Novák Petr 1:2, Palkovská Ivana 4:0, body hostů: Chovanec Pavel 3:1, Oborný Dominik 2:2, Zapletal František 1:3, Milkov Tomáš 2:1), Orel Paskov - TJ Spartak Bílovec 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taichman Ivo 0:3, Němčík Pavel 1:1, Růža Jiří ml. 0:3, Novák Michal 2:1, body hostů: Kletenský Lubomír 2:1, Návedla Matyáš 2:1, Langer Milan 3:0, Filko Daniel 1:1),
16. kolo:
Orel Paskov - TTC Frýdlant C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růža Jiří ml. 2:2, Němčík Pavel 2:2, Novák Michal 1:2, Taichman Ivo 3:1, body hostů: Pavliska Martin 2:2, Maršálek Patrik 4:0, Štefek Dominik 1:3, Liberda Roman 0:3), TTC Frýdek-Místek - TJ Sokol Brušperk C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Petr 0:2, Běčák Matěj 0:2, Fabián Tobiáš 0:2, WO 0:3, body hostů: Pajak Wojciech 2:0, Mrowetz Bruno 2:0, Neuwirth Jaroslav ml. 1:0, Humplík David 1:0, WO 3:0), SK - SVINOV D - KST NOVÝ JIČÍN C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oborný Dominik 3:1, Milkov Tomáš 2:1, Zapletal František 1:2, Turay Tomáš 3:1, body hostů: Havrlant Jaromír 4:0, Jakubec Michal 0:4, Kratochvíl Roman 1:2, Kelnar Miroslav 0:3), SSK Komorní Lhotka - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branny Daniel 2:0, Návrat Lubomír 2:0, Přibyl Jan 2:0, Galuszka Weronika 2:0, body hostů: Kántor Lukáš 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2, Lorenc Martin 0:2, Macura Richard 0:2), SK Návsí - Milíkov - TJ Sokol Ropice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvrtek Jan 3:1, Heczko Marcel 2:2, Byrtek Zbigniew 1:2, Sikora Jan 3:1, body hostů: Ogrocki Tomáš 3:1, Benesz Radomír 3:1, Krucina Vojtěch 0:4, Válek Petr 0:3),
17. kolo:
TTC Frýdek-Místek - TTC Frýdlant C 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fabián Tobiáš 0:3, Běčák Matěj 1:1, Novák Petr 1:2, WO 0:4, body hostů: Pavliska Martin 3:0, Tkáč Richard 0:2, Novák Lukáš 2:0, Maršálek Patrik 1:0, WO 4:0), Orel Paskov - TJ Sokol Brušperk C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růža Jiří ml. 1:2, Němčík Pavel 0:2, Novák Michal 0:3, Taichman Ivo 2:1, body hostů: Pajak Wojciech 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 3:0, Mrowetz Bruno 2:1, Vantuch Tomáš 0:2), TJ Spartak Bílovec - KST NOVÝ JIČÍN C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kletenský Lubomír 0:1, Langer Tomáš 2:0, Bosák Martin 1:2, Návedla Matyáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Havrlant Jaromír 2:1, Jakubec Michal 0:3, Kratochvíl Roman 1:1, WO 0:4), SK Návsí - Milíkov - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heczko Marcel 2:1, Zvrtek Jan 1:1, Sztwiertnia Andrzej 2:1, Sikora Jan 3:0, body hostů: Hüttl Adolf 2:1, Hazuka Pavel 1:2, Kántor Lukáš 0:3, Lorenc Martin 0:2), SSK Komorní Lhotka - TJ Sokol Ropice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branny Daniel 2:0, Kroupa Pavel 2:0, Galuszka Weronika 3:0, Přibyl Jan 2:0, body hostů: Ogrocki Tomáš 0:3, Benesz Radomír 0:2, Krucina Vojtěch 0:2, Válek Petr 0:2),
18. kolo:
TTC Frýdlant C - SSK Komorní Lhotka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 3:1, Maršálek Patrik 2:2, Novák Lukáš 0:4, Vaňous Jiří 3:1, body hostů: Branny Daniel 2:2, Přibyl Jan 3:1, Galuszka Weronika 1:3, Machander Dalimil 2:2), TJ Sokol Brušperk C - SK Návsí - Milíkov 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 4:0, Vantuch Tomáš 1:2, Pajak Wojciech 4:0, WO 0:4, body hostů: Sikora Jan 1:2, Zvrtek Jan 1:2, Kluz Milan 0:3, Heczko Marcel 0:2, WO 4:0), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SK - SVINOV D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kántor Lukáš 1:2, Lorenc Martin 0:4, Mezera Matěj 1:3, Mezera Ondřej 4:0, Hüttl Adolf 0:1, body hostů: Kus Ondřej 3:1, Turay Tomáš 3:1, Oborný Dominik 2:2, Milkov Tomáš 2:2), TJ Sokol Ropice B - TJ Spartak Bílovec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Radomír 0:3, Krucina Vojtěch 1:2, Chodura Václav 0:3, Ogrocki Tomáš 2:1, body hostů: Langer Tomáš 2:1, Bosák Martin 2:1, Langer Milan 3:0, Filko Daniel 2:1), KST NOVÝ JIČÍN C - Orel Paskov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Jaromír 3:0, Jakubec Michal 0:3, Knopová Natálie 0:3, Kratochvíl Roman 1:3, body hostů: Novák Michal 3:1, Němčík Pavel 3:0, Růža Jiří ml. 2:1, Taichman Ivo 1:2),
19. kolo:
TJ Sokol Brušperk C - SSK Komorní Lhotka 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrowetz Bruno 1:2, Vantuch František 1:2, Krupník Lukáš st. 1:2, Pajak Wojciech 1:2, body hostů: Galuszka Weronika 1:2, Přibyl Jan 3:0, Branny Daniel 2:1, Machander Dalimil 2:1), TTC Frýdlant C - SK Návsí - Milíkov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlachta Antonín Prokop 3:0, Pavliska Martin 2:0, Novák Lukáš 1:2, Maršálek Patrik 3:0, body hostů: Sikora Jan 1:2, Heczko Marcel 0:3, Zvrtek Jan 1:2, Sztwiertnia Andrzej 0:2), TJ Sokol Ropice B - SK - SVINOV D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Radomír 4:0, Chodura Václav 0:4, Krucina Vojtěch 1:2, Ogrocki Tomáš 1:3, body hostů: Kus Ondřej 3:1, Turay Tomáš 2:2, Oborný Dominik 3:1, Milkov Tomáš 1:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Spartak Bílovec 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Martin 0:2, Kántor Lukáš 0:2, Mezera Matěj 0:3, Mezera Ondřej 1:2, body hostů: Langer Tomáš 3:0, Kletenský Lubomír 3:0, Langer Milan 1:1, Bosák Martin 2:0), KST NOVÝ JIČÍN C - TTC Frýdek-Místek 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopecký Stanislav st. 2:0, Jakubec Michal 0:2, Knopová Natálie 1:2, Havrlant Jaromír 3:0, WO 4:0, body hostů: Fabián Tobiáš 2:2, Běčák Matěj 2:1, Novák Petr 0:3, WO 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Ropice B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Radomír 1:1, Zelenický Vít 0:2, Válek Petr 0:3, Krucina Vojtěch 0:3, body hostů: Mezera Ondřej 3:0, Mezera Matěj 3:0, Kántor Lukáš 2:0, Martiňák Vojtěch 1:1), SK Návsí - Milíkov - SSK Komorní Lhotka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zvrtek Jan 0:2, Heczko Marcel 0:2, Benek Vlastimil 0:3, Sikora Jan 1:1, body hostů: Přibyl Jan 3:0, Branny Daniel 2:0, Kroupa Aleš 2:0, Machander Dalimil 1:1), TJ Spartak Bílovec - SK - SVINOV D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filko Daniel 2:0, Bosák Martin 1:1, Kletenský Lubomír 2:1, Návedla Matyáš 3:0, body hostů: Oborný Dominik 1:2, Kus Ondřej 1:2, Milkov Tomáš 0:2, Zapletal František 0:2), TTC Frýdek-Místek - Orel Paskov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Petr 0:2, Běčák Matěj 0:2, Telecký Jiří 0:2, WO 0:3, body hostů: Novák Michal 2:0, Růža Jiří ml. 2:0, Taichman Ivo 1:0, Michna Ivo 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Brušperk C - TTC Frýdlant C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Mrowetz Bruno 2:1, Vantuch Tomáš 0:1, Pajak Wojciech 3:0, Krupník Lukáš st. 1:1, body hostů: Maršálek Patrik 3:0, Novák Lukáš 0:3, Štefek Dominik 1:2, Zahrádka Jiří 0:3),
21. kolo:
TTC Frýdlant C - KST NOVÝ JIČÍN C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefek Dominik 2:0, Šlachta Antonín Prokop 1:1, Pavliska Martin 2:1, Maršálek Patrik 3:0, body hostů: Havrlant Jaromír 2:1, Kozák Alexandr 0:3, Knopová Natálie 0:2, Lišková Tereza 0:2), Orel Paskov - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 3:1, Němčík Pavel 1:2, Taichman Ivo 2:1, Růža Jiří ml. 2:2, body hostů: Kántor Lukáš 3:1, Mezera Matěj 1:3, Martiňák Vojtěch 1:2, Lorenc Martin 1:2), TTC Frýdek-Místek - TJ Sokol Ropice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Tobiáš 4:0, Novák Petr 1:2, Tobola Kamil 0:3, Běčák Matěj 4:0, body hostů: Benesz Radomír 2:2, Krucina Vojtěch 2:2, Válek Petr 1:2, Zelenický Vít 0:2, Ogrocki Tomáš 0:1), SK - SVINOV D - SSK Komorní Lhotka 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal František 0:2, Oborný Dominik 0:2, Kus Ondřej 0:2, Turay Tomáš 0:1, Milkov Tomáš 0:1, body hostů: Přibyl Jan 2:0, Branny Daniel 2:0, Galuszka Weronika 2:0, Machander Dalimil 2:0), TJ Spartak Bílovec - SK Návsí - Milíkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filko Daniel 1:2, Pivka Patrik 3:0, Bosák Martin 1:2, Návedla Matyáš 3:0, body hostů: Sikora Jan 2:1, Zvrtek Jan 1:2, Heczko Marcel 1:2, Walek Adrian 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Brušperk C - KST NOVÝ JIČÍN C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vantuch František 3:1, Vantuch Tomáš 2:2, Mrowetz Bruno 2:2, Neuwirth Jaroslav ml. 1:0, WO 0:4, body hostů: Havrlant Jaromír 3:0, Kozák Alexandr 2:1, Lišková Tereza 0:4, Knopová Natálie 0:3, WO 4:0), TTC Frýdek-Místek - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Tobiáš 4:0, Novák Petr 0:4, Tobola Kamil 0:3, Běčák Matěj 1:3, body hostů: Kántor Lukáš 3:1, Mezera Matěj 3:1, Martiňák Vojtěch 2:2, Lorenc Martin 2:1), Orel Paskov - TJ Sokol Ropice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 2:0, Němčík Pavel 1:1, Růža Jiří ml. 2:1, Taichman Ivo 2:0, WO 1:0, body hostů: Benesz Radomír 2:1, Ogrocki Tomáš 0:2, Krucina Vojtěch 0:2, Válek Petr 0:2, WO 0:1), TJ Spartak Bílovec - SSK Komorní Lhotka 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivka Patrik 0:3, Langer Tomáš 2:1, Langer Milan 3:0, Návedla Matyáš 3:1, body hostů: Branny Daniel 1:3, Kroupa Aleš 1:2, Galuszka Weronika 1:2, Machander Dalimil 2:1), SK - SVINOV D - SK Návsí - Milíkov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oborný Dominik 3:0, Milkov Tomáš 2:0, Turay Tomáš 2:1, Henžel Miroslav 2:1, body hostů: Sikora Jan 1:2, Zvrtek Jan 1:2, Dytko Zbigniew 0:3, Fojcik Adam 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy