Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy sk. B
1. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Ostrava KST F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 1:3, Janovský Aleš 3:1, Bajtek Pavel 1:3, Bednář Otakar 2:2, body hostů: Jůza Jaroslav 3:1, Ondračka Adam 0:4, Hýl Jakub 3:1, Kindl Tomáš 3:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Sokol Záblatí 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:0, Pastrňák Jan 2:0, Merta Tomáš 3:0, Debald Pavel 2:0, body hostů: Frejvolt Lukáš 0:3, Jochym David 0:2, Palička Jiří 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2), SKST Baník Havířov E - TJ Slavoj Český Těšín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balvar Oliver 3:1, Janošec Jakub 1:2, Olejník Oliver 1:3, Přeček Erik 3:1, Mazůrek Matěj 1:0, body hostů: Skácelík Richard 3:1, Szotek David 3:1, Jokiel Patrik 1:3, Daníšek Richard 0:3, Zíka Tadeáš 0:1), TTC Siko Orlová C - TTC Hať 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cabák Josef 4:0, Branný Tomáš 2:1, Adamczyk Jiří 0:3, Sikora Ladislav 3:1, body hostů: Plaček Tomáš 1:3, Vůjtek Ivo 3:1, Vařecha Pavel 1:2, Holeček Jiří 0:3),
2. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Sokol Záblatí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 1:2, Bajtek Pavel 2:0, Janovský Aleš 3:0, Bednář Otakar 3:0, body hostů: Frejvolt Lukáš 1:2, Palička Jiří 0:3, Koch Petr 0:3, Mikulíček Vladimír 1:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Ostrava KST F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 0:3, Pastrňák Jan 1:2, Merta Tomáš 1:2, Debald Pavel 2:2, body hostů: Jůza Jaroslav 4:0, Ondračka Adam 0:3, Hýl Jakub 3:0, Kindl Tomáš 2:1), SKST Baník Havířov E - TTC Hať 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janošec Jakub 1:1, Přeček Erik 0:2, Balvar Oliver 3:0, Olejník Oliver 2:0, WO 4:0, body hostů: Vůjtek Ivo 2:1, Plaček Tomáš 1:2, Vařecha Pavel 0:3, WO 0:4), TTC Siko Orlová C - TJ Slavoj Český Těšín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cabák Josef 3:1, Adamczyk Jiří 1:2, Musil Milan 1:2, Sikora Ladislav 4:0, body hostů: Skácelík Richard 3:1, Szotek David 2:2, Jokiel Patrik 0:3, Zíka Tadeáš 0:3),
3. kolo:
TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 2:0, Jokiel Patrik 1:1, Zíka Tadeáš 3:0, Skácelík Richard 3:0, body hostů: Bednář Otakar 0:3, Janovský Aleš 1:2, Bajtek Pavel 0:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:2), TTC Hať - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Tomáš 1:2, Vařecha Pavel 2:1, Vůjtek Ivo 3:0, Libscher Petr 3:1, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:3, Merta Tomáš 1:2, Pastrňák Jan 1:2, Vicher Roman 1:2), TJ Sokol Děhylov - SKST Baník Havířov E 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblovská Dominika 1:1, Synek Petr 2:0, Mikeska Jiří 0:3, Slavík Lukáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Janošec Jakub 2:1, Přeček Erik 1:2, Olejník Oliver 1:2, WO 0:4), TTC Bolatice B - TTC Siko Orlová C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maier Zbyněk 1:3, Strak Martin 0:4, Vavřínek Hubert 1:2, Laburda František 3:1, body hostů: Sikora Ladislav 4:0, Cabák Josef 3:1, Adamczyk Vladimír 1:3, Wilk Adam 2:1),
4. kolo:
TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siuda Tomáš 0:4, Jokiel Patrik 1:3, Zíka Tadeáš 3:0, Skácelík Richard 2:2, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:3, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:2, Debald Pavel 3:0), TTC Hať - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Tomáš 2:0, Vařecha Pavel 1:1, Vůjtek Ivo 3:0, Libscher Petr 2:0, body hostů: Bednář Otakar 1:2, Janovský Aleš 0:2, Bajtek Pavel 0:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:2), TJ Sokol Děhylov - TTC Siko Orlová C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straková Bára 0:4, Koblovská Dominika 1:2, Synek Petr 2:1, Slavík Lukáš 3:1, body hostů: Sikora Ladislav 3:1, Cabák Josef 2:2, Musil Milan 2:1, Wilk Adam 1:2), TTC Bolatice B - SKST Baník Havířov E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maier Zbyněk 2:2, Vavřínek Hubert 3:1, Schimetzek Tomáš 0:3, Laburda František 3:0, WO 1:0, body hostů: Balvar Oliver 1:2, Přeček Erik 3:1, Janošec Jakub 2:2, Olejník Oliver 0:3, WO 0:1),
5. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Ostrava KST F 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baroš Antonín 4:0, Olejník Oliver 1:3, Janošec Jakub 3:1, Mazůrek Matěj 2:0, WO 0:3, body hostů: Jůza Jaroslav 1:3, Kindl Tomáš 1:3, Hýl Jakub 2:1, Ondračka Adam 0:3, WO 3:0), TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Záblatí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cabák Josef 2:0, Branný Tomáš 1:0, Musil Milan 3:0, Sikora Ladislav 2:0, Wilk Adam 0:1, body hostů: Palička Jiří 1:2, Koch Petr 0:2, Táborská Eliška 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Sokol Děhylov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 3:1, Jokiel Patrik 1:3, Zíka Tadeáš 2:2, Skácelík Richard 3:1, body hostů: Slavík Lukáš 2:2, Koblovská Dominika 3:1, Synek Petr 2:2, Slivka Tadeáš 0:4), TTC Hať - TTC Bolatice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Tomáš 1:2, Vařecha Pavel 1:2, Vůjtek Ivo 2:1, Libscher Petr 1:3, body hostů: Laburda František 4:0, Maier Zbyněk 0:3, Vavřínek Hubert 2:1, Strak Martin 2:1),
6. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Záblatí 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olejník Oliver 3:1, Janošec Jakub 4:0, Přeček Erik 0:4, WO 0:5, body hostů: Palička Jiří 1:2, Koch Petr 2:1, Táborská Eliška 1:2, Mikulíček Vladimír 1:2, WO 5:0), TTC Siko Orlová C - TJ Ostrava KST F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cabák Josef 3:0, Branný Tomáš 2:0, Musil Milan 1:2, Sikora Ladislav 2:1, body hostů: Hýl Jakub 0:3, Ondračka Adam 1:2, Bajger Jiří 2:1, Bajgerová Kristýna 0:2), TJ Slavoj Český Těšín B - TTC Bolatice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zíka Tadeáš 2:2, Jokiel Patrik 2:2, Siuda Tomáš 1:3, Skácelík Richard 0:3, WO 1:0, body hostů: Laburda František 3:0, Maier Zbyněk 3:1, Vavřínek Hubert 1:3, Strak Martin 3:1, WO 0:1), TTC Hať - TJ Sokol Děhylov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařecha Pavel 0:3, Plaček Tomáš 1:2, Libscher Petr 1:2, Vůjtek Ivo 2:2, body hostů: Slavík Lukáš 4:0, Koblovská Dominika 1:2, Synek Petr 3:0, Slivka Tadeáš 1:2),
7. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Sokol Děhylov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Otakar 3:0, Janovský Aleš 1:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Budirský Roman 0:1, Motak Jiří 0:3, body hostů: Slavík Lukáš 3:1, Koblovská Dominika 3:0, Synek Petr 2:1, Segetová Patricie 1:2), TTC Bolatice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 2:1, Polák Jan 1:1, Strak Martin 3:0, Laburda František 3:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:2, Merta Tomáš 1:2, Pastrňák Jan 0:3, Debald Pavel 0:2), TJ Ostrava KST F - TJ Slavoj Český Těšín B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůza Jaroslav 3:0, Kindl Tomáš 2:1, Bajger Zbyněk 0:3, Hýl Jakub 4:0, body hostů: Zíka Tadeáš 2:2, Skácelík Richard 1:2, Jokiel Patrik 1:2, Daníšek Richard 0:3), TJ Sokol Záblatí - TTC Hať 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palička Jiří 2:1, Frejvolt Lukáš 1:2, Koch Petr 1:2, Mikulíček Vladimír 1:3, body hostů: Vůjtek Ivo 4:0, Libscher Petr 2:1, Plaček Tomáš 2:1, Vařecha Pavel 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Sokol Děhylov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:3, Merta Tomáš 2:1, Debald Pavel 2:1, Pastrňák Jan 1:3, body hostů: Slavík Lukáš 3:1, Koblovská Dominika 2:2, Synek Petr 0:3, Segetová Patricie 3:0), TTC Bolatice B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 2:2, Schimetzek Tomáš 0:2, Polák Jan 2:2, Laburda František 3:1, Strak Martin 0:2, body hostů: Bednář Otakar 4:0, Janovský Aleš 1:3, Bajtek Pavel 1:3, Chrzaszcz Mieczislav 3:1), TJ Ostrava KST F - TTC Hať 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondračka Adam 2:0, Hýl Jakub 2:0, Křenek Tomáš 2:1, Jůza Jaroslav 3:0, body hostů: Vůjtek Ivo 1:2, Libscher Petr 0:3, Plaček Tomáš 0:2, Holeček Jiří 0:2), TJ Sokol Záblatí - TJ Slavoj Český Těšín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palička Jiří 1:1, Frejvolt Lukáš 1:1, Jochym David 0:3, Mikulíček Vladimír 0:3, body hostů: Skácelík Richard 3:0, Zíka Tadeáš 2:1, Jokiel Patrik 2:0, Siuda Tomáš 1:1),
9. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janošec Jakub 2:0, Balvar Oliver 2:0, Přeček Erik 2:1, Mazůrek Matěj 2:0, body hostů: Janovský Aleš 0:3, Fusek Radovan 1:1, Bajtek Pavel 0:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:2), TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sionkala Eduard 1:3, Musil Milan 1:2, Wilk Adam 0:3, Cabák Josef 2:2, body hostů: Merta Tomáš 4:0, Pastrňák Jan 3:1, Vicher Roman 3:0, Lodňan Josef 0:3), TJ Sokol Děhylov - TJ Ostrava KST F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Segetová Patricie 2:1, Koblovská Dominika 1:2, Synek Petr 2:1, Slavík Lukáš 4:0, body hostů: Kindl Tomáš 1:3, Hýl Jakub 2:1, Bajgerová Kristýna 0:3, Kubas Marcel 1:2), TTC Bolatice B - TJ Sokol Záblatí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ricka Jiří 1:0, Maier Zbyněk 2:0, Vavřínek Hubert 2:0, Schimetzek Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Palička Jiří 0:2, Jochym David 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, WO 0:3),
10. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošec Jakub 1:2, Balvar Oliver 2:1, Přeček Erik 3:0, Mazůrek Matěj 3:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 0:3, Merta Tomáš 1:2, Pastrňák Jan 1:2, Debald Pavel 1:2), TTC Siko Orlová C - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamczyk Vladimír 2:1, Adamczyk Jiří 2:1, Cabák Josef 3:0, Wilk Adam 3:0, body hostů: Janovský Aleš 2:1, Bajtek Pavel 0:3, Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Fusek Radovan 0:3), TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Záblatí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Segetová Patricie 1:0, Slivka Tadeáš 2:0, Synek Petr 2:0, Slavík Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Palička Jiří 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, Táborská Eliška 0:2, WO 0:3), TTC Bolatice B - TJ Ostrava KST F 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strak Martin 0:3, Vavřínek Hubert 0:3, Schimetzek Tomáš 0:3, Laburda František 2:1, body hostů: Hýl Jakub 3:0, Kindl Tomáš 2:1, Bajger Jiří 3:0, Bajgerová Kristýna 2:1),
11. kolo:
SKST Baník Havířov E - TTC Siko Orlová C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejník Oliver 0:3, Balvar Oliver 1:2, Mazůrek Matěj 2:1, WO 0:3, body hostů: Branný Tomáš 3:0, Adamczyk Vladimír 0:2, Wilk Adam 1:1, Cabák Josef 2:0, WO 3:0), TJ Slavoj Český Těšín B - TTC Hať 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lupinski Milan 0:3, Jokiel Patrik 2:1, Daníšek Richard 1:2, Skácelík Richard 3:0, WO 4:0, body hostů: Vůjtek Ivo 3:1, Libscher Petr 1:3, Vařecha Pavel 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Děhylov - TTC Bolatice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Segetová Patricie 4:0, Koblovská Dominika 1:2, Synek Petr 2:1, Slavík Lukáš 2:2, body hostů: Laburda František 2:2, Maier Zbyněk 0:4, Polák Jan 1:2, Rataj Jakub 2:1), TJ Ostrava KST F - TJ Sokol Záblatí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Jaroslav 3:0, Urbanczyk Tomáš 1:1, Stramová Eliška 1:2, Hýl Jakub 2:0, WO 1:0, body hostů: Frejvolt Lukáš 2:1, Jochym David 0:2, Palička Jiří 1:2, Mikulíček Vladimír 0:2, WO 0:1), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 2:2, Bajtek Pavel 3:1, Janovský Aleš 2:1, Bednář Otakar 3:1, body hostů: Pavlínek Zdeněk 2:2, Merta Tomáš 2:2, Pastrňák Jan 1:3, Vicher Roman 0:3),
12. kolo:
TJ Ostrava KST F - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jůza Jaroslav 3:1, Hýl Jakub 4:0, Kindl Tomáš 2:1, WO 0:5, body hostů: Bednář Otakar 0:3, Janovský Aleš 1:2, Bajtek Pavel 1:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Záblatí - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frejvolt Lukáš 0:2, Koch Petr 0:2, Palička Jiří 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, body hostů: Pavlínek Zdeněk 2:0, Merta Tomáš 2:0, Pastrňák Jan 2:0, Debald Pavel 2:0), TJ Slavoj Český Těšín B - SKST Baník Havířov E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zíka Tadeáš 2:2, Niedoba Roman 1:3, Jokiel Patrik 2:2, Skácelík Richard 2:2, body hostů: Janošec Jakub 3:1, Přeček Erik 2:2, Olejník Oliver 1:3, Balvar Oliver 3:1), TTC Hať - TTC Siko Orlová C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Tomáš 1:3, Vařecha Pavel 0:4, Libscher Petr 1:2, Vůjtek Ivo 4:0, body hostů: Sikora Radek 2:2, Branný Tomáš 3:1, Cabák Josef 2:2, Sikora Ladislav 2:1),
13. kolo:
TJ Sokol Záblatí - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frejvolt Lukáš 1:1, Táborská Eliška 0:2, Koch Petr 0:3, Mikulíček Vladimír 0:2, body hostů: Bednář Otakar 3:0, Janovský Aleš 2:0, Bajtek Pavel 2:0, Chrzaszcz Mieczislav 1:1), TJ Ostrava KST F - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýl Jakub 2:1, Jůza Jaroslav 3:0, Kindl Tomáš 2:1, Bajgerová Kristýna 2:2, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:3, Merta Tomáš 1:2, Pastrňák Jan 1:2, Debald Pavel 1:2), TTC Hať - SKST Baník Havířov E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Tomáš 1:2, Vařecha Pavel 2:0, Libscher Petr 2:1, Vůjtek Ivo 3:0, body hostů: Janošec Jakub 1:2, Přeček Erik 0:3, Olejník Oliver 1:2, Balvar Oliver 1:1), TJ Slavoj Český Těšín B - TTC Siko Orlová C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zíka Tadeáš 1:3, Szotek David 2:2, Niedoba Roman 1:2, Jokiel Patrik 1:3, body hostů: Cabák Josef 4:0, Branný Tomáš 2:2, Sikora Ladislav 4:0, Adamczyk Vladimír 0:3),
14. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Slavoj Český Těšín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Bajtek Pavel 0:2, Janovský Aleš 1:2, Bednář Otakar 1:2, body hostů: Skácelík Richard 3:0, Zíka Tadeáš 3:0, Niedoba Roman 1:2, Jokiel Patrik 2:0), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Hať 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:0, Hrstka Pavel 1:1, Pastrňák Jan 2:1, Merta Tomáš 3:0, body hostů: Libscher Petr 2:1, Plaček Tomáš 0:3, Vařecha Pavel 0:2, Smetka Pavel 0:2), SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Děhylov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošec Jakub 0:3, Přeček Erik 0:3, Balvar Oliver 1:2, Mazůrek Matěj 3:1, body hostů: Slavík Lukáš 4:0, Segetová Patricie 2:1, Synek Petr 1:2, Koblovská Dominika 2:1), TTC Siko Orlová C - TTC Bolatice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branný Tomáš 2:2, Cabák Josef 2:1, Wilk Adam 1:2, Sikora Ladislav 4:0, body hostů: Laburda František 3:1, Maier Zbyněk 0:4, Rataj Jakub 2:1, Polák Jan 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Slavoj Český Těšín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:3, Debald Pavel 2:2, Pastrňák Jan 1:3, Merta Tomáš 4:0, body hostů: Szotek David 3:1, Skácelík Richard 1:3, Jokiel Patrik 2:1, Zíka Tadeáš 2:2, Niedoba Roman 0:1), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TTC Hať 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 3:1, Janovský Aleš 3:1, Bajtek Pavel 1:2, Bednář Otakar 3:1, body hostů: Vůjtek Ivo 1:3, Libscher Petr 2:2, Smetka Pavel 2:2, Plaček Tomáš 0:3), TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Děhylov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branný Tomáš 3:0, Cabák Josef 2:1, Sikora Radek 2:1, Sikora Ladislav 2:1, body hostů: Slavík Lukáš 2:1, Segetová Patricie 0:3, Synek Petr 1:2, Straková Bára 0:3), SKST Baník Havířov E - TTC Bolatice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošec Jakub 0:2, Mazůrek Matěj 2:2, Přeček Erik 2:1, Balvar Oliver 3:1, Baroš Antonín 2:0, body hostů: Laburda František 4:0, Rataj Jakub 0:4, Vavřínek Hubert 0:4, Maier Zbyněk 2:1),
16. kolo:
TJ Ostrava KST F - SKST Baník Havířov E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hýl Jakub 1:0, Jůza Jaroslav 2:0, Kindl Tomáš 2:0, Ondračka Adam 1:0, WO 3:0, body hostů: Balvar Oliver 0:2, Janošec Jakub 0:2, Olejník Oliver 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Záblatí - TTC Siko Orlová C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jochym David 0:1, Frejvolt Lukáš 2:0, Palička Jiří 0:3, Mikulíček Vladimír 1:2, Táborská Eliška 0:2, body hostů: Cabák Josef 2:1, Sikora Ladislav 2:1, Musil Milan 3:0, Hašek Jan 1:1), TJ Sokol Děhylov - TJ Slavoj Český Těšín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Segetová Patricie 3:1, Koblovská Dominika 1:2, Synek Petr 1:2, Slavík Lukáš 3:1, body hostů: Skácelík Richard 1:3, Zíka Tadeáš 2:2, Jokiel Patrik 1:2, Niedoba Roman 2:1), TTC Bolatice B - TTC Hať 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rataj Jakub 1:3, Polák Jan 2:1, Maier Zbyněk 2:1, Laburda František 4:0, body hostů: Vůjtek Ivo 3:1, Smetka Pavel 0:4, Plaček Tomáš 1:2, Vařecha Pavel 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Záblatí - SKST Baník Havířov E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koch Petr 1:2, Mikulíček Vladimír 0:3, Palička Jiří 1:2, Frejvolt Lukáš 2:1, body hostů: Mazůrek Matěj 3:0, Janošec Jakub 2:1, Olejník Oliver 0:3, Balvar Oliver 3:0), TJ Ostrava KST F - TTC Siko Orlová C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůza Jaroslav 4:0, Bajgerová Kristýna 2:1, Kindl Tomáš 3:0, Bajger Zbyněk 0:4, body hostů: Branný Tomáš 1:3, Cabák Josef 1:3, Sikora Radek 1:2, Sikora Ladislav 2:1), TTC Bolatice B - TJ Slavoj Český Těšín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rataj Jakub 0:3, Polák Jan 0:3, Maier Zbyněk 2:1, Laburda František 0:1, Strak Martin 2:1, body hostů: Szotek David 3:1, Skácelík Richard 2:1, Zíka Tadeáš 1:2, Niedoba Roman 3:0), TJ Sokol Děhylov - TTC Hať 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Segetová Patricie 2:0, Koblovská Dominika 1:1, Synek Petr 3:0, Slavík Lukáš 3:0, body hostů: Vůjtek Ivo 1:2, Smetka Pavel 0:3, Plaček Tomáš 0:2, Vařecha Pavel 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gasman Jakub 2:2, Slavík Lukáš 4:0, Synek Petr 3:0, Slivka Tadeáš 1:3, body hostů: Bednář Otakar 1:3, Janovský Aleš 2:2, Bajtek Pavel 2:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Bolatice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastrňák Jan 3:1, Pavlínek Zdeněk 2:2, Hrstka Pavel 1:2, Merta Tomáš 3:1, body hostů: Laburda František 2:2, Maier Zbyněk 4:0, Rataj Jakub 0:4, Polák Jan 0:3), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Ostrava KST F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Niedoba Roman 1:2, Jokiel Patrik 1:2, Siuda Tomáš 1:2, Zíka Tadeáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Jůza Jaroslav 4:0, Hýl Jakub 4:0, Kubas Marcel 0:4, WO 0:5), TTC Hať - TJ Sokol Záblatí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetka Pavel 2:0, Vařecha Pavel 2:0, Libscher Petr 2:0, Vůjtek Ivo 2:0, body hostů: Koch Petr 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, Palička Jiří 0:2, Jochym David 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Segetová Patricie 2:2, Gasman Jakub 0:2, Synek Petr 2:1, Slavík Lukáš 2:2, Slivka Tadeáš 1:1, body hostů: Pavlínek Zdeněk 3:1, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:2, Muroň David 0:3), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TTC Bolatice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Janovský Aleš 0:2, Bajtek Pavel 1:2, Bednář Otakar 2:1, body hostů: Laburda František 3:0, Maier Zbyněk 3:0, Rataj Jakub 1:2, Polák Jan 1:1), TTC Hať - TJ Ostrava KST F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetka Pavel 0:1, Plaček Tomáš 1:2, Libscher Petr 0:3, Vůjtek Ivo 3:1, Vařecha Pavel 2:1, body hostů: Jůza Jaroslav 4:0, Hýl Jakub 3:1, Stramová Eliška 1:2, Kubas Marcel 0:3), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Sokol Záblatí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedoba Roman 2:0, Jokiel Patrik 2:0, Zíka Tadeáš 2:0, Skácelík Richard 2:0, body hostů: Cieslar Dominik 0:2, Frejvolt Lukáš 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, Palička Jiří 0:2),
20. kolo:
TTC Siko Orlová C - SKST Baník Havířov E 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cabák Josef 1:2, Sikora Radek 3:0, Branný Tomáš 2:1, Sikora Ladislav 0:1, Musil Milan 0:2, WO 4:0, body hostů: Mazůrek Matěj 3:1, Janošec Jakub 1:3, Přeček Erik 2:2, WO 0:4), TTC Hať - TJ Slavoj Český Těšín B 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vařecha Pavel 1:2, Libscher Petr 2:1, Vůjtek Ivo 2:2, WO 0:5, body hostů: Niedoba Roman 1:2, Jokiel Patrik 1:1, Szotek David 1:1, Skácelík Richard 2:1, WO 5:0), TTC Bolatice B - TJ Sokol Děhylov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rataj Jakub 1:2, Polák Jan 0:3, Maier Zbyněk 0:3, Laburda František 2:0, Strak Martin 0:1, body hostů: Slavík Lukáš 3:0, Koblovská Dominika 3:0, Synek Petr 2:1, Gasman Jakub 1:2), TJ Sokol Záblatí - TJ Ostrava KST F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jochym David 1:2, Mikulíček Vladimír 0:3, Frejvolt Lukáš 2:1, Palička Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Stramová Eliška 3:1, Hýl Jakub 4:0, Herman Ondřej 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Debald Pavel 2:2, Hrstka Pavel 2:0, Merta Tomáš 3:1, Vicher Roman 0:2, body hostů: Chrzaszcz Mieczislav 1:3, Janovský Aleš 0:4, Bajtek Pavel 2:2, Bednář Otakar 4:0),
21. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - SKST Baník Havířov E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Bajtek Pavel 0:3, Janovský Aleš 0:2, Bednář Otakar 2:1, WO 3:0, body hostů: Přeček Erik 3:1, Balvar Oliver 4:0, Olejník Oliver 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Siko Orlová C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:3, Pastrňák Jan 1:3, Debald Pavel 0:4, Merta Tomáš 4:0, body hostů: Cabák Josef 3:1, Musil Milan 2:2, Adamczyk Vladimír 2:2, Adamczyk Jiří 3:1), TJ Ostrava KST F - TJ Sokol Děhylov 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kindl Tomáš 3:1, Bajgerová Kristýna 0:4, Bajger Jiří 2:1, Bajger Zbyněk 0:4, body hostů: Slavík Lukáš 4:0, Koblovská Dominika 2:2, Synek Petr 2:2, Straková Bára 2:1), TJ Sokol Záblatí - TTC Bolatice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jochym David 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, Koch Petr 0:3, Palička Jiří 1:2, body hostů: Laburda František 3:0, Maier Zbyněk 3:0, Rataj Jakub 1:1, Polák Jan 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - SKST Baník Havířov E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 0:3, Pastrňák Jan 0:2, Debald Pavel 0:2, Merta Tomáš 2:1, Hrstka Pavel 0:1, body hostů: Mazůrek Matěj 3:0, Přeček Erik 3:0, Balvar Oliver 2:1, Olejník Oliver 1:1), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TTC Siko Orlová C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 1:2, Janovský Aleš 1:2, Bajtek Pavel 3:0, Bednář Otakar 4:0, body hostů: Cabák Josef 2:2, Branný Tomáš 1:2, Musil Milan 0:3, Sionkala Eduard 1:2), TJ Sokol Záblatí - TJ Sokol Děhylov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frejvolt Lukáš 3:1, Mikulíček Vladimír 1:3, Koch Petr 0:3, Palička Jiří 2:2, body hostů: Slavík Lukáš 3:1, Koblovská Dominika 4:0, Synek Petr 2:2, Slivka Tadeáš 0:3), TJ Ostrava KST F - TTC Bolatice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýl Jakub 4:0, Stramová Eliška 3:1, Bajger Zbyněk 1:3, Herman Ondřej 1:3, body hostů: Laburda František 3:1, Maier Zbyněk 2:2, Polák Jan 1:3, Rataj Jakub 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy