Výsledky do novin
Český pohár II.st. muži
1. kolo:
TTC Brandýs n.L - TTC Elizza Praha D 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnad Richard 1:1, Blažek Martin 1:2, Sysel Vojtěch 0:2, body hostů: Lamr Martin 0:2, Šedivý Zdeněk 2:0, Rochowanski Pavel 3:0), Stolní tenis club Slaný, z.s. - SF SKK El Niňo Praha D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vorlíček Luboš 2:1, Makara Jakub 2:1, Černý Martin 1:2, body hostů: Plachý Jiří 2:1, Plachý Ladislav 1:2, Kubát Petr 1:2), Baník Březenecká B - SKST Děčín, z.s. 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Lubomír 1:1, Sučík Jan 0:2, Kroc Tomáš 0:2, body hostů: Grubr Vojtěch 2:0, Matas Jan 2:0, Čížek Jiří 1:1), TTC Elizza Praha C - Sokol Lány 2 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaňka Tomáš 1:2, Knobloch Miroslav 3:0, Koutník Vojtěch 1:2, body hostů: Moravec Petr ml. 2:1, Chrt Lukáš 0:3, Brožek Michal 2:1), SKUŘ Plzeň A - Union Plzeň B 1:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chodounský Martin 0:2, Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Kovářík Matěj 0:2, body hostů: Hnilica Vladimír 2:0, Vaněček Petr 2:0, Závora Adam 2:0), TJ VS Tábor - TJ Spartak Kaplice 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Losos Marek 0:2, Jehně Richard 1:1, Losos Radek 0:2, body hostů: Beneš Petr 1:1, Janošťák Miroslav 2:0, Růžička Milan 2:0), Orel jednota Vysoké Mýto - TJ Lanškroun, z.s. 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Lukáš 0:2, Křepelka Tomáš 2:1, Vojnar Jiří 1:2, body hostů: Langr Lukáš 3:0, Vybíral Jakub 0:2, Jányš Ondřej 2:1), TJ Sokol Stěžery A - SK Dobré 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Jan 2:0, Kodym Tomáš 1:1, Novotný Petr 2:0, body hostů: Kovaříček Matěj 0:2, Dušek Rostislav 1:1, Dušek Jakub 0:2), TJ Sokol Ondratice A - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. 6:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janík Michal st. 2:0, Orság David 2:0, Beneš Jan ml. 2:0, body hostů: Dvořák Jakub 0:2, Šerý Ondřej 0:2, Svoboda David 0:2), TJ Sigma Hranice A - SK Svinov 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jemelka Ivan 0:2, Sohr Radovan 1:1, Jemelka Libor 0:2, body hostů: Lysek Tomáš 1:1, Henžel Michal 2:0, Záškodný Marek 2:0),
2. kolo:
Slavoj Polná - TTC Brandýs n.L 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Martin 0:3, Bláha František 1:2, Krčál Radek 3:0, body hostů: Strnad Richard 1:2, Sysel Vojtěch 2:1, Blažek Martin 2:1), Baník Březenecká A - Stolní tenis club Slaný, z.s. 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Držálek Jan 0:2, Hofmann Martin ml. 0:2, Malý Michal 0:1, body hostů: Makara Jakub 2:0, Vorlíček Luboš 1:0, Černý Martin 2:0), SKST Děčín, z.s. - Sokol Lány 2 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grubr Vojtěch 0:2, Čížek Jiří 3:0, Tauš Jiří 2:0, body hostů: Moravec Petr ml. 1:1, Chrt Lukáš 0:2, Brožek Michal 1:2), Baník Březenecká B - TTC Elizza Praha C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Lubomír 1:2, Sučík Jan 2:1, Kroc Tomáš 1:2, body hostů: Koutník Vojtěch 1:2, Kaňka Tomáš 2:1, Knobloch Miroslav 2:1), Union Plzeň B - TJ Spartak Kaplice 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněček Petr 2:0, Říšský Pavel 2:0, Závora Adam 1:1, body hostů: Beneš Petr 0:2, Janošťák Miroslav 0:2, Beneš Pavel ml. 1:1), SKUŘ Plzeň A - TJ VS Tábor 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chodounský Martin 2:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:0, Kovářík Matěj 1:0, body hostů: Jehně Richard 0:2, Losos Marek 0:1, Losos Radek 0:2), TJ Lanškroun, z.s. - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Jakub 1:2, Langr Lukáš 2:1, Jányš Ondřej 1:2, body hostů: Kovaříček Matěj 2:1, Dušek Rostislav 2:1, Dušek Jakub 1:2), Orel jednota Vysoké Mýto - TJ Sokol Stěžery A 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Lukáš 0:2, Vojnar Jiří 0:2, Křepelka Tomáš 0:1, body hostů: Slavík Jan 2:0, Kodym Tomáš 1:0, Novotný Petr 2:0), TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. - Orel jednota Šitbořice 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Jakub 0:2, Šerý Ondřej 3:0, Svoboda David 2:0, body hostů: Skála Richard 1:1, Slavík Jakub 0:2, Slavík Ondřej 1:2), TTC Mohelnice, z.s. - TJ Sigma Hranice A 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojgr Jan 2:0, Stuchlý Rostislav 2:0, Ellner Martin 1:0, body hostů: Sohr Radovan 0:2, Jemelka Libor 0:1, Jemelka Ivan 0:2),
3. kolo:
TTC Elizza Praha D - Slavoj Polná 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rochowanski Pavel 0:1, Šedivý Zdeněk 3:0, Daníček Adam 0:3, WO 0:1, body hostů: Kučera Martin 2:1, Bláha František 1:1, Krčál Radek 1:1, WO 1:0), SF SKK El Niňo Praha D - Baník Březenecká A 6:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachý Jiří 1:1, Filípek Martin 3:0, Khalaila Adam 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 0:3, Držálek Jan 0:2, Malý Michal 1:2), TTC Elizza Praha C - SKST Děčín, z.s. 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaňka Tomáš 0:3, Knobloch Miroslav 2:1, Koutník Vojtěch 1:2, body hostů: Matas Jan 1:2, Tauš Jiří 2:1, Čížek Jiří 3:0), Sokol Lány 2 - Baník Březenecká B 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chrt Lukáš 0:2, Brožek Michal 2:1, Moravec Petr ml. 3:0, body hostů: Kučera Lubomír 1:2, Kroc Tomáš 0:2, Sučík Jan 2:1), TJ VS Tábor - Union Plzeň B 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Losos Marek 0:2, Jehně Richard 0:2, Losos Radek 0:1, body hostů: Hnilica Vladimír 2:0, Vaněček Petr 1:0, Říšský Pavel 2:0), TJ Spartak Kaplice - SKUŘ Plzeň A 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Milan 1:1, Beneš Pavel ml. 0:2, Beneš Petr 1:2, Janošťák Miroslav 0:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Kovářík Matěj 1:1, Chodounský Martin 3:0), TJ Sokol Stěžery A - TJ Lanškroun, z.s. 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Jan 2:0, Kodym Tomáš 2:0, Novotný Petr 1:0, body hostů: Vybíral Jakub 0:2, Jányš Ondřej 0:1, Langr Lukáš 0:2), SK Dobré - Orel jednota Vysoké Mýto 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dušek Jakub 0:3, Kovaříček Matěj 2:1, Dušek Rostislav 1:2, body hostů: Synek Martin 1:2, Vojnar Jiří 2:1, Křepelka Tomáš 3:0), Orel jednota Šitbořice - TJ Sokol Ondratice A 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skála Richard 0:2, Slavík Jakub 0:2, Slavík Ondřej 0:1, body hostů: Sedláček Radek 2:0, Janík Michal ml. 1:0, Orság David 2:0), TTC Mohelnice, z.s. - SK Svinov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojgr Jan 1:2, Stuchlý Rostislav 3:0, Ellner Martin 2:1, body hostů: Henžel Michal 1:2, Lysek Tomáš 0:3, Záškodný Marek 2:1),
4. kolo:
TTC Elizza Praha D - TTC Karlovarsko 2020 Cheb 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Benák Jan 0:2, Benák Vít 2:1, Benák Libor 0:2, body hostů: Hobl Lukáš 1:1, Žaloudík Jan 2:0, Levora Vojtěch 2:1), SK Slavia Praha - Slavoj Polná 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šálený David 1:1, Pluhař Jan 1:2, Černý Jiří 0:3, body hostů: Bláha František 1:2, Kučera Martin 2:0, Krčál Radek 3:0), SK Svinov - TJ Sokol Ondratice A 6:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záškodný Marek 2:0, Řežáb Jiří 2:0, Henžel Michal 2:0, body hostů: Orság David 0:2, Janík Michal st. 0:2, Beneš Jan ml. 0:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. - TTC Mohelnice, z.s. 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šerý Ondřej 0:2, Svoboda David 1:1, Dvořák Jakub 0:2, body hostů: Hojgr Jan 2:0, Ellner Martin 1:1, Stuchlý Rostislav 2:0), TTC Elizza Praha C - SF SKK El Niňo Praha D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Podrazký Adam 0:3, Knobloch Miroslav 3:0, Walker Clement Joe 1:2, body hostů: Filípek Martin 1:2, Khalaila Adam 2:1, Plachý Jiří 2:1), SF SKK El Niňo Praha C - Stolní tenis club Slaný, z.s. 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Tomáš 1:1, Ezr Václav 2:0, Podrazil Václav 2:0, body hostů: Černý Martin 0:1, Vorlíček Luboš 0:2, Makara Jakub 1:1, Řeháček Jiří 0:1),
5. kolo:
TTC Karlovarsko 2020 Cheb - SKUŘ Plzeň A 10:0wo, Slavoj Polná - TJ Sokol Stěžery A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Martin 1:2, Krčál Radek 2:1, Bláha František 1:2, body hostů: Novotný Petr 3:0, Kodym Tomáš 2:1, Schlappl Jaroslav 0:3), SK Svinov - TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záškodný Marek 2:0, Řežáb Jiří 2:1, Henžel Michal 1:2, body hostů: Černík Jan 1:2, Jirout Vojtěch 1:1, Volhejn Dan 1:2), TTC Mohelnice, z.s. - TJ Lanškroun, z.s. 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojgr Jan 2:0, Stuchlý Rostislav 2:0, Ellner Martin 1:0, body hostů: Langr Lukáš 0:2, Vybíral Jakub 0:1, Jányš Ondřej 0:2), SF SKK El Niňo Praha D - Union Plzeň B 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plachý Jiří 1:1, Khalaila Adam 2:1, Filípek Martin 2:1, body hostů: Vintr Josef 0:3, Sýkora David 0:2, Říšský Pavel 3:0), Stolní tenis club Slaný, z.s. - SKST Děčín, z.s. 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makara Jakub 1:1, Černý Martin 2:0, Vorlíček Luboš 1:0, Řeháček Jiří 1:0, body hostů: Beneš Jiří 1:1, Hampejs Vladislav 0:2, Matas Jan 0:2),
6. kolo:
SKUŘ Plzeň A - TTC Elizza Praha D 0:10wo, TJ Sokol Stěžery A - SK Slavia Praha 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kodym Tomáš 1:1, Novotný Petr 2:1, Schlappl Jaroslav 0:3, body hostů: Rozínek Vojtěch 3:0, Pluhař Jan 1:1, Černý Jiří 1:2), TJ Sokol Ondratice A - TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Radek 1:2, Beneš Jan ml. 2:1, Janík Michal st. 2:1, body hostů: Jirout Vojtěch 1:2, Černík Jan 1:2, Volhejn Dan 2:1), TJ Lanškroun, z.s. - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíral Jakub 3:0, Langr Lukáš 2:1, Jányš Ondřej 1:2, body hostů: Dvořák Jakub 1:2, Svoboda David 1:2, Šerý Ondřej 1:2), Union Plzeň B - TTC Elizza Praha C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Říšský Pavel 3:0, Sýkora David 1:2, Vintr Josef 1:2, body hostů: Walker Clement Joe 2:1, Podrazký Adam 0:3, Knobloch Miroslav 2:1), SF SKK El Niňo Praha C - SKST Děčín, z.s. 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Podrazil Václav 1:1, Beran Tomáš 2:0, Beran Matěj 2:0, body hostů: Beneš Jiří 1:1, Tauš Jiří 0:2, Grubr Vojtěch 0:2),
111. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s. - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Pavel ml. 0:3, Láriš Petr 3:0, Sommer Patrik 2:1, body hostů: Dvořák Martin 2:1, Škoda Petr 1:2, Švrčina Tomáš 1:2),
112. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s. - KST Klatovy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazura Pavel 1:2, Láriš Petr 1:2, Mazura David 0:3, body hostů: Končal Adam 3:0, Zahradník Lukáš 3:0, Pergler Jakub 1:2),
121. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Horažďovice - SKUŘ Plzeň B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 0:3, Mandák Pavel 2:1, Křesák Vojtěch 0:3, body hostů: Čákora Ladislav ml. 2:1, Čákora Ladislav 3:0, Dietl Luboš 2:1),
122. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čákora Ladislav 0:3, Čákora Ladislav ml. 0:3, Dietl Luboš 1:2, body hostů: Kuncl Denis 3:0, Jánský Marek 3:0, Vyleta Michal ml. 2:1),
131. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Horní Jiřetín - TTC Litvínov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháček Jiří 3:0, Vondráček Josef 1:2, Pech Martin st. 1:2, body hostů: Kadlec Michal 0:3, Bencs Ladislav 2:1, Beránek Miroslav 2:1),
132. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Horní Jiřetín - TJ Šanov, z.s. 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Röber Jakub 0:2, Macháček Jiří 2:1, Pech Martin st. 0:2, body hostů: Koděra Filip 1:1, Cafourek Tomáš 1:1, Hejda Václav 3:0),
141. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK TTC Duchcov - TJ Lokomotiva Česká Lípa 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vích Luděk 1:2, Kövér Lubomír 2:1, Vích Josef 0:3, body hostů: Flanderka Miloš 2:1, Milata Vladimír st. 1:2, Jindrák Lukáš 3:0),
142. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lokomotiva Česká Lípa - SK Štětí A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Just František 2:1, Jindrák Lukáš 0:3, Flanderka Miloš 0:1, Milata Vladimír st. 0:2, body hostů: Dvořák Milan ml. 2:1, Novák Libor 3:0, Ullman Miloslav 2:1),
151. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Kosmonosy A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufek Lukáš 1:2, Bílek Luboš 0:3, Hanzl Matěj 0:2, Krása Jakub 0:1, body hostů: Lauber Jakub 3:0, Veselý Pavel 2:0, Čech Jiří 3:0, Veselý Martin 0:1),
152. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Pavel 2:1, Lauber Jakub 3:0, Čech Jiří 1:2, body hostů: Antoš Petr 1:2, Ort Josef 0:3, Stránský Michal 2:1),
161. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Jestřebí, z.s. - TJ Sokol Štíty 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daniel Jan ml. 0:2, Malý Jiří 2:1, Daniel Jan nejml. 0:3, WO 1:0, body hostů: Kobza Štěpán 2:1, Altman Petr 1:1, Hrdina Jan 3:0, WO 0:1),
162. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Štíty - TJ Tesla Pardubice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Altman Petr 0:2, Hrdina Pavel 0:3, Kobza Štěpán 0:2, WO 1:1, body hostů: Kleprlík Michal 2:0, Šimonek Petr 2:0, Lukeš Marek 3:0, WO 1:1),
171. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Ondratice B - ST AMON Kunovice z.s. 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedlář Jan 0:3, Cetkovský Martin 0:3, Hájek Svatopluk 0:3, body hostů: Oharek Libor 3:0, Šašinka Radek 3:0, Autrata Vít 3:0),
172. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice z.s. - MK Řeznovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oharek Libor 2:1, Šašinka Radek 1:2, Autrata Vít 2:1, body hostů: Maštera Martin 1:2, Bíla Jindřich 3:0, Dohnal František 0:3),
181. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Fryšták - KST DRAGON Vyškov 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konečný David 3:0, Hrdlička Martin 3:0, Hrdlička Michal 2:1, body hostů: Lužný Petr 0:3, Vincenec Oliver 0:3, Dofek David 1:2),
182. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Fryšták - TJ Sokol Lanžhot 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrdlička Martin 2:1, Hrdlička Michal 0:3, Konečný David 0:3, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:0, Hrubý Petr 2:1, Darmovzal Zdeněk 2:1),
251. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Klatovy - Union Plzeň A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Končal Adam 2:0, Zahradník Lukáš 1:2, Kopřiva Pavel 0:3, WO 1:0, body hostů: Pachner Jan 2:1, Kirchman Ondřej 1:1, Copák František 2:1, WO 0:1),
261. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V - TJ Šanov, z.s. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyleta Michal ml. 3:0, Kuncl Denis 0:3, Jánský Marek 2:1, body hostů: Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 1:2, Hejda Václav 1:2),
271. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice - TJ Sadská A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Jakub 3:0, Kleprlík Michal 3:0, Šimonek Petr 2:0, Marel David 1:0, body hostů: Dolejší Stanislav 0:3, Kyncl Jiří 0:3, Pych Luděk ml. 0:3),
281. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice z.s. - TJ Sokol Lanžhot 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juřena Ondřej 0:3, Oharek Libor 1:2, Autrata Vít 1:2, body hostů: Vašíček Jan 3:0, Hrubý Petr 1:2, Flíbor Zbyněk 3:0),
291. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy A - SKST Liberec C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Pavel 1:2, Lauber Jakub 0:3, Čech Jiří 0:3, body hostů: Mareš Erik 3:0, Kaněra Jan 3:0, Kutifel Josef ml. 2:1),
301. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Štětí A - SKST Liberec D 10:0wo,
311. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V - TTC Karlovarsko 2020 Cheb 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuncl Denis 0:3, Vyleta Michal ml. 1:2, WO 0:3, body hostů: Žaloudík Jan 2:0, Levora Vojtěch 2:0, Hobl Lukáš 1:1, WO 3:0), SF SKK El Niňo Praha D - Union Plzeň A 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ghariani Sebastian 1:1, Plachý Jiří 1:2, WO 0:3, body hostů: Důra Matouš 2:0, Kirchman Ondřej 1:0, Pachner Jan 0:2, WO 3:0),
312. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Union Plzeň A - TTC Karlovarsko 2020 Cheb 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kirchman Ondřej 1:1, Důra Matouš 1:1, Legát Petr 0:2, WO 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Žaloudík Jan 3:0, WO 0:3),
313. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Union Plzeň A - SKST Liberec A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kirchman Ondřej 0:2, Důra Matouš 0:2, Legát Petr 0:2, WO 3:0, body hostů: Seibert Jakub 3:0, Shouman Mohamed 3:0, WO 0:3),
321. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Štětí A - SKST Liberec C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Libor 0:3, Ullman Miloslav 0:3, Líska Vladislav 0:3, body hostů: Mareš Erik 3:0, Kaněra Jan 3:0, Kutifel Josef ml. 3:0),
322. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec C - SF SKK El Niňo Praha B 0:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mareš Erik 0:2, Kutifel Josef ml. 0:2, Kaněra Jan 0:2, body hostů: Přída Kryštof 2:0, Šíp Martin 2:0, Kaucký Jakub 2:0),
323. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK El Niňo Praha B - SKST Cheb 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stach Matěj 1:1, Kaucký Jakub 1:2, Přída Kryštof 0:1, Pisár Jan 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 3:0),
331. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice - SF SKK El Niňo Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Jakub 2:0, Kleprlík Michal 2:0, Šimonek Petr 1:0, Lukeš Marek 1:0, WO 3:0, body hostů: Ezr Václav 0:2, Mihalachi Marek 0:2, Podrazil Václav 0:2, WO 0:3), Slavoj Polná - SK Svinov 1:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Martin 0:2, Krčál Radek 0:2, Bláha František 0:1, Babínek Jiří 0:1, body hostů: Záškodný Marek 2:0, Henžel Michal 2:0, Řežáb Jiří 2:0),
332. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Svinov - TJ Tesla Pardubice 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palát Petr 0:1, Záškodný Marek 1:2, Řežáb Jiří 1:1, Henžel Michal 0:1, body hostů: Merta Jakub 2:0, Lukeš Marek 0:2, Kleprlík Michal 3:0),
333. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice - HB Ostrov H.Brod A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimonek Petr 0:1, Merta Jakub 1:2, Kleprlík Michal 2:1, Lukeš Marek 0:2, body hostů: Prokopcov Dmitrij 3:0, Obešlo Michal 2:1, Sivera Adam 1:2),
341. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Mohelnice, z.s. - TJ Sokol Lanžhot 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ellner Martin 1:2, Stuchlý Rostislav 2:1, Jarmar Petr 0:2, Hojgr Jan 0:1, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:0, Wirth Imrich 1:2, Vašíček Jan 2:1),
342. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Lanžhot - HB Ostrov H.Brod B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Podrazil David 0:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Vašíček Jan 0:3, Hrubý Petr 0:1, body hostů: Skála Radek 3:0, Bárta Daniel 3:0, Jadrný Šimon 2:1),
343. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov H.Brod B - SF SKK El Niňo Praha 0:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slapnička Jakub 0:2, Skála Radek 0:2, Květon Ondřej 0:2, body hostů: Vráblík Jiří 2:0, Zelinka Jakub 2:0, Onderka František 2:0),
351. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec A - HB Ostrov H.Brod A 0:5 (body domácích: Blinka Michal 0:2, Shouman Mohamed 0:2, Seibert Jakub 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 2:0, Obešlo Michal 1:0, Tregler Tomáš 2:0), SF SKK El Niňo Praha - SKST Cheb 5:2 (body domácích: Zelinka Jakub 1:1, Vráblík Jiří 3:0, Onderka František 1:1, body hostů: Reitšpies David 0:2, Kučera Stanislav 0:2, Gavlas Antonín ml. 2:1),
352. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK El Niňo Praha - HB Ostrov H.Brod A 2:5 (body domácích: Zelinka Jakub 0:2, Vráblík Jiří 1:2, Onderka František 1:1, body hostů: Obešlo Michal 2:0, Prokopcov Dmitrij 0:2, Tregler Tomáš 3:0), SKST Cheb - SKST Liberec A 5:4 (body domácích: Kučera Stanislav 0:1, Kadlec Vít 0:3, Reitšpies David 3:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, body hostů: Seibert Jakub 2:1, Shouman Mohamed 1:2, Blinka Michal 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy