Výsledky do novin
Český pohár II.st. ženy
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - AC Sparta Praha 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 2:0, Sommerová Helena 2:0, Plachá Liliana 1:0, body hostů: Škopková Věra 0:2, Jaroňová Karolína 0:1, Kohlmannová Aneta 0:2),
2. kolo:
AC Sparta Praha - SK Dobré 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škopková Věra 0:2, Kohlmannová Aneta 0:2, Jaroňová Karolína 0:1, body hostů: Koďousková Eliška 2:0, Paridi Konstantina 1:0, Blašková Zdena 2:0),
3. kolo:
SK Dobré - SF SKK El Niňo Praha 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paridi Konstantina 2:0, Blašková Zdena 2:0, Koďousková Eliška 1:0, body hostů: Plachá Liliana 0:2, Vyvadilová Jitka 0:1, Sommerová Helena 0:2),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - TJ Sokol Štíty 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Tereza 2:0, Šichanová Vendula 1:0, Sazimová Adéla 1:0, WO 1:0, body hostů: Kreuzigerová Lucie 0:2, Pospíšilová Pavla 0:2, WO 0:1), SK Kolšov, z.s - Klub stolního tenisu Olomouc z.s. 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zittová Radomíra 1:1, Švestáková Sandra 2:1, Solařová Květoslava 2:1, body hostů: Sovadinová Sára 0:3, Sovadinová Rút 0:1, Majorošová Kristína 3:0, Ratajská Linda 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - SK Kolšov, z.s 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šichanová Vendula 2:0, Sazimová Adéla 2:0, Kovaříčková Tereza 1:0, body hostů: Zittová Radomíra 0:2, Solařová Květoslava 0:1, Skokanová Lenka 0:2),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - MH stolní tenis Ostrava 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šichanová Vendula 0:2, Sazimová Adéla 1:1, Kovaříčková Tereza 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Štíty - Klub stolního tenisu Olomouc z.s. 6:0wo,
41. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - MSK Břeclav 5:4 (body domácích: Paridi Konstantina 3:0, Blašková Zdena 2:1, Koďousková Eliška 0:3, body hostů: Širučková Aneta 1:2, Šinkarová Daša 1:2, Miklaszewska Maja 2:1), SKST PLUS Hodonín A - MH stolní tenis Ostrava 5:0 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Yang Qian 2:0, Ševčíková Markéta 1:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 0:2, Šlehobrová Simona 0:1, Kapounová Barbora 0:2),
42. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - SK Dobré 5:4 (body domácích: Partyka Natalia 2:1, Yang Qian 1:2, Ševčíková Markéta 2:1, body hostů: Blašková Zdena 3:0, Koďousková Eliška 0:3, Paridi Konstantina 1:2), MSK Břeclav - MH stolní tenis Ostrava 2:5 (body domácích: Širučková Aneta 2:0, Šinkarová Daša 0:3, Miklaszewska Maja 0:3, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:1, Šlehobrová Simona 2:0, Kapounová Barbora 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy