Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Městský přebor 4.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Výškovice B - TJ B. Š. Mariánské Hory D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mroz Jaroslav 3:1, Kokeš Martin 2:2, Lébl Zdeněk 2:2, Knápek Vladimír 3:1, body hostů: Štolba Miroslav 4:0, Mrozovský Libor 2:2, Zdobinský Zdeněk 0:4, Kuchař Jiří 0:4), Orel Stará Bělá D - SK Vřesina LT C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hricenko Jan 3:1, Řepka Miroslav 2:2, Kobolka Dan 3:1, Pražák Tomáš 1:1, Szarowski Daniel 0:2, body hostů: Pleva Jiří 1:3, Paleta Petr 1:3, Břečka David 1:3, Cikryt Michal 4:0), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Krásné Pole D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seget Viktor 2:2, Kozelský Vladimír 2:2, Černý Jiří 2:2, Plhák Jiří 0:1, Plhák Marek 2:1, body hostů: Hlista Martin 3:1, Bajgar Ivo 3:1, Ulmann Roman 0:4, Pandularis Jan 2:0, Vojkůvka Rostislav 0:2), TJ Sokol Horní Lhota D - SSVČ Don Bosco C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Repaň Pavel 1:3, Kupková Petra 0:4, Mrázek Zdeněk 0:4, Neuwirth Filip 4:0, body hostů: Štec Alexander 3:1, Pawlas Nikolas 3:1, Pawlas Leon 2:2, Czina Pavel 3:1), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Hrabůvka E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schnürch Tomáš 1:3, Jurdin Tomáš 2:2, Patoraj Miroslav 2:2, Crha Břetislav 0:3, Krobot Ondřej 0:1, body hostů: Vavřač Petr 4:0, Brumla David 3:1, Bittalová Kateřina 1:3, Návrat Tomáš 3:1),
2. kolo:
SK - SVINOV H - TJ Sokol Hrabůvka E 10:8 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kaštovský Petr 3:1, Matušek Petr 2:2, Volný Jakub 1:3, Cabiš Luděk 4:0, body hostů: Brumla David 3:1, Molin Tomáš 0:4, Vavřač Petr 1:3, Bittalová Kateřina 2:2), SSVČ Don Bosco C - TTC TJ Baník Rychvald 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pawlas Nikolas 3:0, Schön Martin 3:0, Štec Alexander 1:2, Pawlas Leon 2:1, WO 5:0, body hostů: Jurdin Tomáš 2:2, Crha Břetislav 1:3, Krobot Ondřej 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Krásné Pole D - Ostrava Zábřeh 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herman Petr 1:3, Ulmann Roman 0:4, Kuchta Miroslav 0:4, Vojkůvka Rostislav 1:3, body hostů: Křenek Lukáš 4:0, Levický Jakub 2:0, Vedmoch Michal 4:0, Štefek Martin 4:0, Fojtík Nikolas 0:2), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Krásné Pole C 14:4 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Cikryt Michal 4:0, Lotrek Kryštof 4:0, Pleva Jiří 4:0, Břečka David 1:3, body hostů: Černý Jiří 1:3, Seget Viktor 1:3, Kozelský Vladimír 0:4, Plhák Jiří 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory D - Orel Stará Bělá D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdobinský Zdeněk 1:3, Kuchař Jiří 0:4, Makovička Vladimír 2:2, Štolba Miroslav 4:0, body hostů: Řepka Miroslav 2:2, Hricenko Jan 3:1, Čajčík Michal 1:3, Pražák Tomáš 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Výškovice B - SK - SVINOV H 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Mroz Jaroslav 3:1, Kokeš Martin 1:3, Lébl Zdeněk 1:3, Knápek Vladimír 2:2, body hostů: Chovancová Markéta 0:4, Beňuš Martin 3:1, Cabiš Luděk 3:1, Kaštovský Petr 3:1), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ B. Š. Mariánské Hory D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plhák Marek 2:1, Černý Jiří 2:2, Seget Viktor 1:3, Kozelský Vladimír 1:3, Tomalová Jana 1:0, body hostů: Pokojský Čestmír 2:2, Makovička Vladimír 0:2, Štolba Miroslav 4:0, Teichmann Pavel 3:1, Kuchař Jiří 0:2), Ostrava Zábřeh - SK Vřesina LT C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vedmoch Michal 1:3, Štefek Martin 3:1, Levický Jakub 3:1, Křenek Lukáš 3:1, body hostů: Lotrek Kryštof 4:0, Cikryt Michal 1:3, Pleva Jiří 0:4, Břečka David 1:3), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Krásné Pole D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Zdeněk 1:3, Neuwirth Filip 4:0, Repaň Pavel 2:2, Kupková Petra 0:4, body hostů: Pandularis Jan 3:1, Hlista Martin 3:1, Ulmann Roman 1:3, Bajgar Ivo 2:2), TJ Sokol Hrabůvka E - SSVČ Don Bosco C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návrat Tomáš 2:2, Bittalová Kateřina 1:3, Vavřač Petr 3:1, Brumla David 2:2, body hostů: Schön Martin 3:1, Pawlas Nikolas 3:1, Štec Alexander 2:2, Pawlas Leon 0:4),
4. kolo:
SK - SVINOV H - SSVČ Don Bosco C 4:14 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Chovancová Markéta 0:4, Beňuš Martin 0:4, Kaštovský Petr 1:3, Cabiš Luděk 2:2, body hostů: Schön Martin 4:0, Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 3:1, Pawlas Leon 2:2), TJ Sokol Krásné Pole D - TTC TJ Baník Rychvald 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlista Martin 4:0, Pandularis Jan 2:0, Ulmann Roman 3:1, Vojkůvka Rostislav 2:2, Herman Petr 0:2, body hostů: Kaliničenko Roman 0:4, Krobot Ondřej 0:4, Crha Břetislav 2:2, Čáslava Petr 3:1), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Horní Lhota D 12:6 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Cikryt Michal 3:1, Lotrek Kryštof 3:1, Pleva Jiří 3:1, Břečka David 3:1, body hostů: Mrázek Zdeněk 0:4, Neuwirth Filip 4:0, Kupková Petra 0:4, Repaň Pavel 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory D - Ostrava Zábřeh 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teichmann Pavel 3:1, Pokojský Čestmír 2:2, Kuchař Jiří 0:4, Štolba Miroslav 4:0, body hostů: Křenek Lukáš 1:3, Levický Jakub 3:1, Štefek Martin 1:3, Vedmoch Michal 2:2), TJ Sokol Výškovice B - Orel Stará Bělá D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokeš Martin 4:0, Mroz Jaroslav 4:0, Lébl Zdeněk 4:0, Knápek Vladimír 4:0, body hostů: Kolačko Libor 0:4, Čajčík Michal 0:4, Řepka Miroslav 0:4, Szarowski Daniel 0:4),
5. kolo:
Orel Stará Bělá D - SK - SVINOV H 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Řepka Miroslav 1:3, Pražák Tomáš 2:2, Kobolka Dan 3:1, Hricenko Jan 2:2, body hostů: Chovancová Markéta 1:3, Kaštovský Petr 4:0, Cabiš Luděk 3:1, Beňuš Martin 0:4), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Výškovice B 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Seget Viktor 0:4, Plhák Jiří 0:4, Plhák Marek 3:0, Černý Jiří 1:3, Tomalová Jana 0:1, body hostů: Mroz Jaroslav 3:1, Kokeš Martin 2:2, Lébl Zdeněk 3:1, Drozd Alan 4:0), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ B. Š. Mariánské Hory D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Zdeněk 1:3, Neuwirth Filip 4:0, Kupková Petra 1:3, Papayova Pavla 0:4, body hostů: Štolba Miroslav 3:1, Pokojský Čestmír 3:1, Teichmann Pavel 3:1, Makovička Vladimír 1:1, Kuchař Jiří 0:2), TTC TJ Baník Rychvald - SK Vřesina LT C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schnürch Tomáš 4:0, Čáslava Petr 1:3, Crha Břetislav 1:2, Jurdin Tomáš 4:0, Kaliničenko Roman 0:1, body hostů: Cikryt Michal 2:2, Šumbera Petr 1:3, Pleva Jiří 1:3, Břečka David 2:2), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Krásné Pole D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřač Petr 3:1, Brumla David 4:0, Bittalová Kateřina 2:2, Návrat Tomáš 4:0, body hostů: Hlista Martin 2:2, Bajgar Ivo 1:3, Pandularis Jan 0:4, Vojkůvka Rostislav 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole D - SSVČ Don Bosco C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herman Petr 1:3, Ulmann Roman 1:3, Pandularis Jan 1:3, Vojkůvka Rostislav 1:3, body hostů: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 4:0, Miko Patrik 0:4, Srněnský Alan 4:0), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Hrabůvka E 2:16 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Lotrek Radomil 0:4, Šumbera Petr 0:4, Paleta Petr 0:4, Břečka David 2:2, body hostů: Vavřač Petr 4:0, Bittalová Kateřina 3:1, Molin Tomáš 3:1, Návrat Tomáš 4:0), TJ B. Š. Mariánské Hory D - TTC TJ Baník Rychvald 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokojský Čestmír 2:2, Štolba Miroslav 3:1, Mrozovský Libor 3:0, Teichmann Pavel 4:0, Kuchař Jiří 0:1, body hostů: Jurdin Tomáš 1:3, Schnürch Tomáš 2:2, Kaliničenko Roman 0:3, Čáslava Petr 1:3, Crha Břetislav 0:1), TJ Sokol Výškovice B - Ostrava Zábřeh 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Alan 3:1, Mroz Jaroslav 2:2, Lébl Zdeněk 1:3, Kokeš Martin 2:2, body hostů: Křenek Lukáš 4:0, Vedmoch Michal 2:2, Levický Jakub 1:3, Štefek Martin 1:3), Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Krásné Pole C 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kobolka Dan 4:0, Darin Kyryl 4:0, Řepka Miroslav 1:0, Hricenko Jan 3:1, Pražák Tomáš 0:3, body hostů: Černý Jiří 1:3, Plhák Marek 2:2, Plhák Jiří 0:4, Seget Viktor 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole C - SK - SVINOV H 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský Vladimír 2:2, Seget Viktor 1:3, Plhák Jiří 0:2, Černý Jiří 1:3, Tomalová Jana 0:2, body hostů: Volný Jakub 2:2, Beňuš Martin 2:0, Cabiš Luděk 4:0, Kaštovský Petr 4:0, Chovancová Markéta 0:2), Ostrava Zábřeh - Orel Stará Bělá D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levický Jakub 3:1, Fojtík Nikolas 1:3, Štefek Martin 3:1, Křenek Lukáš 3:1, body hostů: Řepka Miroslav 1:1, Szarowski Daniel 0:4, Hricenko Jan 4:0, Kolačko Libor 1:3, Čajčík Michal 0:2), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Výškovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Zdeněk 1:3, Neuwirth Filip 4:0, Repaň Pavel 1:3, Papayova Pavla 1:3, body hostů: Lébl Zdeněk 3:1, Folvarčný Libor 0:4, Knápek Vladimír 3:1, Mroz Jaroslav 3:1), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ B. Š. Mariánské Hory D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřač Petr 3:1, Bittalová Kateřina 2:2, Brumla David 3:1, Návrat Tomáš 4:0, body hostů: Mrozovský Libor 0:4, Teichmann Pavel 2:2, Štolba Miroslav 2:2, Makovička Vladimír 0:2, Kuchař Jiří 0:2), SSVČ Don Bosco C - SK Vřesina LT C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 1:3, Pawlas Leon 3:1, Czina Pavel 2:2, body hostů: Cikryt Michal 3:1, Šumbera Petr 0:4, Lotrek Kvído 2:2, Pleva Jiří 1:3),
8. kolo:
SK - SVINOV H - TJ Sokol Krásné Pole D 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Beňuš Martin 4:0, Chovancová Markéta 2:2, Cabiš Luděk 3:1, Kaštovský Petr 3:1, body hostů: Hlista Martin 2:2, Pandularis Jan 1:3, Herman Petr 1:3, Ulmann Roman 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory D - SSVČ Don Bosco C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozovský Libor 0:4, Zdobinský Zdeněk 0:4, Makovička Vladimír 1:1, Kuchař Jiří 0:4, Rusňák Peter 0:2, body hostů: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 4:0, Pawlas Leon 3:1, Srněnský Alan 4:0), TJ Sokol Výškovice B - TTC TJ Baník Rychvald 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drozd Alan 3:1, Mroz Jaroslav 2:2, Lébl Zdeněk 3:1, Knápek Vladimír 3:1, body hostů: Schnürch Tomáš 3:1, Jurdin Tomáš 1:3, Čáslava Petr 1:3, Žídek Jan 0:4), Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Horní Lhota D 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Řepka Miroslav 2:2, Hricenko Jan 2:2, Kolačko Libor 0:2, Kobolka Dan 3:1, Pražák Tomáš 2:0, body hostů: Mrázek Zdeněk 1:3, Neuwirth Filip 4:0, Repaň Pavel 2:2, Papayova Pavla 0:4), TJ Sokol Krásné Pole C - Ostrava Zábřeh 8:10 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Seget Viktor 4:0, Kozelský Vladimír 1:3, Plhák Jiří 0:1, Černý Jiří 1:3, Tomalová Jana 0:3, body hostů: Fojtík Nikolas 1:3, Levický Jakub 3:1, Štefek Martin 3:1, Vedmoch Michal 3:1),
9. kolo:
Ostrava Zábřeh - SK - SVINOV H 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levický Jakub 2:2, Vedmoch Michal 3:1, Štefek Martin 2:1, Křenek Lukáš 2:2, Fojtík Nikolas 0:1, body hostů: Chovancová Markéta 0:4, Beňuš Martin 0:4, Cabiš Luděk 3:1, Kaštovský Petr 4:0), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Krásné Pole C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuwirth Filip 4:0, Říman Lukáš 0:4, Hořín Viktor 0:4, Kupková Petra 0:4, body hostů: Černý Jiří 3:1, Plhák Marek 3:1, Kozelský Vladimír 3:1, Seget Viktor 3:1), TTC TJ Baník Rychvald - Orel Stará Bělá D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schnürch Tomáš 1:3, Kaliničenko Roman 0:4, Žídek Jan 0:4, Čáslava Petr 1:3, body hostů: Hricenko Jan 4:0, Kobolka Dan 4:0, Řepka Miroslav 2:2, Darin Kyryl 4:0), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Výškovice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bittalová Kateřina 2:1, Vavřač Petr 1:2, Brumla David 3:0, Návrat Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Kokeš Martin 2:2, Mroz Jaroslav 2:2, Lébl Zdeněk 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Krásné Pole D - SK Vřesina LT C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Petr 1:3, Ulmann Roman 1:3, Kuchta Miroslav 0:4, Pandularis Jan 2:2, body hostů: Cikryt Michal 4:0, Lotrek Kvído 4:0, Paleta Petr 1:2, Pleva Jiří 3:1, Lotrek Radomil 0:1),
10. kolo:
SK - SVINOV H - SK Vřesina LT C 9:9 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Cabiš Luděk 2:2, Beňuš Martin 2:2, Chovancová Markéta 1:3, Kaštovský Petr 2:2, body hostů: Lazar Jiří 0:4, Lazar Tomáš 1:3, Cikryt Michal 4:0, Lotrek Kryštof 4:0), TJ B. Š. Mariánské Hory D - TJ Sokol Krásné Pole D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štolba Miroslav 4:0, Zdobinský Zdeněk 1:3, Makovička Vladimír 1:1, Teichmann Pavel 3:1, Kuchař Jiří 0:2, body hostů: Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 2:2, Ulmann Roman 1:3, Kuchta Miroslav 1:3), TJ Sokol Výškovice B - SSVČ Don Bosco C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokeš Martin 1:3, Drozd Alan 2:2, Mroz Jaroslav 1:3, Lébl Zdeněk 2:2, body hostů: Štec Alexander 4:0, Pawlas Leon 1:3, Srněnský Alan 1:3, Schön Martin 4:0), Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Hrabůvka E 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Hricenko Jan 2:2, Pražák Tomáš 1:3, Szarowski Daniel 1:3, Kolačko Libor 1:3, body hostů: Návrat Tomáš 4:0, Brumla David 3:1, Bittalová Kateřina 1:3, Molin Tomáš 3:1), TJ Sokol Krásné Pole C - TTC TJ Baník Rychvald 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Vladimír 3:1, Plhák Marek 4:0, Černý Jiří 1:2, Seget Viktor 2:2, Tomalová Jana 0:1, body hostů: Jurdin Tomáš 3:1, Čáslava Petr 1:3, Žídek Jan 0:4, Kaliničenko Roman 2:2), Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Horní Lhota D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levický Jakub 3:1, Štefek Martin 2:2, Vedmoch Michal 3:1, Křenek Lukáš 4:0, body hostů: Mrázek Zdeněk 3:1, Repaň Pavel 1:3, Kupková Petra 0:4, Pápay Lukáš 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota D - SK - SVINOV H 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kupková Petra 0:2, Neuwirth Filip 4:0, Pápay Lukáš 1:3, Repaň Pavel 1:3, Papayova Pavla 0:2, body hostů: Chovancová Markéta 2:2, Kaštovský Petr 3:1, Beňuš Martin 2:2, Cabiš Luděk 3:1), TTC TJ Baník Rychvald - Ostrava Zábřeh 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jurdin Tomáš 2:1, Čáslava Petr 1:2, Kaliničenko Roman 0:3, Žídek Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Štefek Martin 1:3, Levický Jakub 4:0, Vedmoch Michal 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Krásné Pole C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittalová Kateřina 3:1, Plachý Lukáš 3:1, Brumla David 4:0, Návrat Tomáš 4:0, body hostů: Seget Viktor 0:4, Kozelský Vladimír 0:4, Plhák Jiří 0:4, Černý Jiří 2:2), SSVČ Don Bosco C - Orel Stará Bělá D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srněnský Alan 2:2, Pawlas Leon 2:2, Czina Pavel 2:2, Baláž Jakub 1:3, body hostů: Řepka Miroslav 2:2, Hricenko Jan 3:1, Kobolka Dan 4:0, Szarowski Daniel 0:4), SK Vřesina LT C - TJ B. Š. Mariánské Hory D 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Cikryt Michal 4:0, Lotrek Kryštof 4:0, Pleva Jiří 1:3, Břečka David 2:2, body hostů: Štolba Miroslav 2:2, Mrozovský Libor 1:3, Teichmann Pavel 2:2, Makovička Vladimír 0:1, Kuchař Jiří 0:3),
12. kolo:
SK - SVINOV H - TJ B. Š. Mariánské Hory D 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Chovancová Markéta 3:1, Beňuš Martin 2:2, Kaštovský Petr 2:2, Cabiš Luděk 3:1, body hostů: Zdobinský Zdeněk 1:3, Teichmann Pavel 3:1, Mrozovský Libor 2:2, Makovička Vladimír 0:1, Kuchař Jiří 0:3), TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Krásné Pole D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mroz Jaroslav 4:0, Lébl Zdeněk 4:0, Folvarčný Libor 1:3, Knápek Vladimír 4:0, body hostů: Vojkůvka Rostislav 1:3, Kuchta Miroslav 1:3, Herman Petr 0:4, Ulmann Roman 1:3), TJ Sokol Krásné Pole C - SSVČ Don Bosco C 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Vladimír 1:3, Plhák Jiří 0:4, Seget Viktor 2:2, Černý Jiří 2:2, body hostů: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 3:1, Pawlas Leon 1:3, Srněnský Alan 3:1), Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Hrabůvka E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levický Jakub 2:2, Vedmoch Michal 1:3, Štefek Martin 1:3, Křenek Lukáš 2:2, body hostů: Bittalová Kateřina 2:2, Brumla David 4:0, Vavřač Petr 1:3, Molin Tomáš 3:1), TJ Sokol Horní Lhota D - TTC TJ Baník Rychvald 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Zdeněk 2:2, Neuwirth Filip 4:0, Pápay Lukáš 4:0, Repaň Pavel 1:3, body hostů: Čáslava Petr 1:3, Jurdin Tomáš 2:2, Žídek Jan 1:3, Kaliničenko Roman 1:3),
13. kolo:
TTC TJ Baník Rychvald - SK - SVINOV H 9:9 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Jurdin Tomáš 2:2, Čáslava Petr 2:2, Schnürch Tomáš 4:0, Kaliničenko Roman 1:3, body hostů: Chovancová Markéta 1:3, Beňuš Martin 2:2, Kaštovský Petr 1:3, Cabiš Luděk 3:1), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Horní Lhota D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittalová Kateřina 2:2, Brumla David 3:1, Janeček Roman 2:2, Vavřač Petr 3:1, body hostů: Repaň Pavel 1:3, Pápay Lukáš 0:4, Neuwirth Filip 4:0, Papayova Pavla 1:3), SSVČ Don Bosco C - Ostrava Zábřeh 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štec Alexander 3:1, Pawlas Leon 1:3, Miko Patrik 0:4, Srněnský Alan 0:4, body hostů: Křenek Lukáš 3:1, Vedmoch Michal 3:1, Levický Jakub 2:2, Štefek Martin 4:0), TJ Sokol Krásné Pole D - Orel Stará Bělá D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pandularis Jan 1:3, Kuchta Miroslav 1:1, Vojkůvka Rostislav 0:4, Ulmann Roman 0:4, Herman Petr 0:2, body hostů: Řepka Miroslav 1:1, Kolačko Libor 3:1, Hricenko Jan 4:0, Kobolka Dan 4:0, Pražák Tomáš 2:0), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Výškovice B 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Cikryt Michal 2:2, Lotrek Kryštof 3:1, Břečka David 0:2, Pleva Jiří 0:4, Lotrek Kvído 2:0, body hostů: Mroz Jaroslav 1:3, Lébl Zdeněk 2:2, Drozd Alan 4:0, Knápek Vladimír 2:2),
14. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory D - TJ Sokol Výškovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovička Vladimír 0:2, Štolba Miroslav 3:1, Pokojský Čestmír 3:1, Teichmann Pavel 2:2, Kuchař Jiří 0:2, body hostů: Kokeš Martin 1:3, Mroz Jaroslav 3:1, Drozd Alan 3:1, Lébl Zdeněk 1:3), SK Vřesina LT C - Orel Stará Bělá D 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lotrek Kryštof 4:0, Lotrek Kvído 3:1, Cikryt Michal 3:1, Břečka David 1:3, body hostů: Pražák Tomáš 1:3, Řepka Miroslav 1:3, Kobolka Dan 1:3, Hricenko Jan 2:2), TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Krásné Pole C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 3:1, Ulmann Roman 1:3, Bajgar Ivo 2:2, body hostů: Plhák Marek 4:0, Černý Jiří 1:3, Seget Viktor 1:1, Kozelský Vladimír 1:3, Tomalová Jana 0:2), SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Horní Lhota D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pawlas Nikolas 3:1, Štefela Jakub 0:1, Štec Alexander 1:3, Srněnský Alan 1:3, Schön Martin 2:1, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Jan 3:1, Velký Dalibor 2:2, Pápay Lukáš 0:4), TJ Sokol Hrabůvka E - TTC TJ Baník Rychvald 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bittalová Kateřina 3:0, Návrat Tomáš 3:0, Vavřač Petr 3:0, Brumla David 3:0, WO 5:0, body hostů: Krobot Ondřej 0:4, Kaliničenko Roman 0:4, Žídek Jan 0:4, WO 0:5),
15. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka E - SK - SVINOV H 10:8 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Molin Tomáš 3:1, Vavřač Petr 2:2, Bittalová Kateřina 0:4, Návrat Tomáš 3:1, body hostů: Kaštovský Petr 3:1, Volný Jakub 2:2, Beňuš Martin 1:3, Lysek Jakub 2:2), TTC TJ Baník Rychvald - SSVČ Don Bosco C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schnürch Tomáš 1:3, Čáslava Petr 1:3, Žídek Jan 1:3, Kaliničenko Roman 0:4, body hostů: Pawlas Nikolas 4:0, Schön Martin 4:0, Štec Alexander 4:0, Czina Pavel 1:3), Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Krásné Pole D 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levický Jakub 4:0, Štefek Martin 4:0, Vedmoch Michal 4:0, Křenek Lukáš 4:0, body hostů: Hlista Martin 0:4, Pandularis Jan 0:4, Ulmann Roman 0:4, Kuchta Miroslav 0:4), TJ Sokol Krásné Pole C - SK Vřesina LT C 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Marek 3:0, Černý Jiří 3:1, Kozelský Vladimír 4:0, Seget Viktor 2:2, Tomalová Jana 0:1, body hostů: Lazar Tomáš 0:4, Lotrek Kvído 2:2, Pleva Jiří 1:3, Břečka David 1:3), Orel Stará Bělá D - TJ B. Š. Mariánské Hory D 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Tomáš 1:1, Hricenko Jan 2:2, Kobolka Dan 2:2, Szarowski Daniel 0:4, Řepka Miroslav 0:2, body hostů: Štolba Miroslav 3:1, Teichmann Pavel 3:1, Pokojský Čestmír 4:0, Mrozovský Libor 1:3),
16. kolo:
SK - SVINOV H - TJ Sokol Výškovice B 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštovský Petr 1:3, Martinko Martin 1:3, Matušek Petr 1:3, Beňuš Martin 3:1, body hostů: Kokeš Martin 2:2, Drozd Alan 4:0, Mroz Jaroslav 0:2, Lébl Zdeněk 3:1, Knápek Vladimír 1:1), TJ B. Š. Mariánské Hory D - TJ Sokol Krásné Pole C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokojský Čestmír 4:0, Teichmann Pavel 2:0, Mrozovský Libor 2:2, Štolba Miroslav 4:0, Kuchař Jiří 0:2, body hostů: Seget Viktor 0:4, Černý Jiří 1:3, Kozelský Vladimír 2:2, Tomalová Jana 1:3), SK Vřesina LT C - Ostrava Zábřeh 8:10 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Lotrek Kryštof 4:0, Pleva Jiří 0:4, Cikryt Michal 3:1, Lotrek Kvído 1:3, body hostů: Vedmoch Michal 3:1, Křenek Lukáš 1:3, Štefek Martin 2:2, Levický Jakub 2:2), TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Horní Lhota D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 1:3, Kuchta Miroslav 1:3, Herman Petr 2:1, Bajgar Ivo 0:1, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Jan 3:1, Velký Dalibor 2:2, Papayova Pavla 0:4), SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Hrabůvka E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 1:3, Srněnský Alan 1:3, Štefela Jakub 1:3, body hostů: Návrat Tomáš 3:1, Brumla David 3:1, Molin Tomáš 2:2, Plachý Lukáš 1:3),
17. kolo:
SSVČ Don Bosco C - SK - SVINOV H 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 0:2, Czina Pavel 2:2, Miko David 3:1, Baláž Jakub 1:1, body hostů: Beňuš Martin 2:2, Kaštovský Petr 1:3, Chovancová Markéta 0:4, Cabiš Luděk 3:1), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Krásné Pole D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurdin Tomáš 4:0, Schnürch Tomáš 3:1, Čáslava Petr 3:1, Žídek Jan 1:3, body hostů: Pandularis Jan 1:3, Vojkůvka Rostislav 0:4, Hlista Martin 3:1, Herman Petr 1:3), TJ Sokol Horní Lhota D - SK Vřesina LT C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Filip 3:1, Velký Dalibor 3:1, Papayova Pavla 1:3, Folwarczny Jan 3:1, body hostů: Lotrek Kryštof 4:0, Břečka David 1:3, Pleva Jiří 1:3, Mentznerová Beáta 0:4), Ostrava Zábřeh - TJ B. Š. Mariánské Hory D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levický Jakub 3:1, Vedmoch Michal 4:0, Štefek Martin 2:2, Křenek Lukáš 2:2, body hostů: Pokojský Čestmír 2:2, Štolba Miroslav 3:1, Teichmann Pavel 0:4, Makovička Vladimír 0:1, Kuchař Jiří 0:3), Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Výškovice B 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Čajčík Michal 0:4, Pražák Tomáš 1:1, Kobolka Dan 2:2, Kolačko Libor 0:4, Řepka Miroslav 1:1, body hostů: Drozd Alan 4:0, Kokeš Martin 2:2, Knápek Vladimír 2:2, Lébl Zdeněk 4:0),
18. kolo:
SK - SVINOV H - Orel Stará Bělá D 8:10 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Chovancová Markéta 1:3, Beňuš Martin 1:3, Kaštovský Petr 3:1, Cabiš Luděk 2:2, WO 1:0, body hostů: Pražák Tomáš 3:1, Řepka Miroslav 2:2, Čajčík Michal 0:4, Darin Kyryl 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Krásné Pole C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lébl Zdeněk 4:0, Knápek Vladimír 4:0, Bala Jiří 3:1, Kokeš Martin 4:0, body hostů: Kozelský Vladimír 1:3, Plhák Jiří 0:4, Černý Jiří 0:4, Tomalová Jana 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory D - TJ Sokol Horní Lhota D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teichmann Pavel 3:1, Štolba Miroslav 3:1, Kuchař Jiří 0:4, Pokojský Čestmír 2:2, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Jan 1:3, Velký Dalibor 2:2, Folwarczny Tobiáš 1:3), SK Vřesina LT C - TTC TJ Baník Rychvald 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Chobot Jan 0:4, Lazar Tomáš 1:3, Břečka David 2:2, Mentznerová Beáta 1:3, body hostů: Jurdin Tomáš 4:0, Čáslava Petr 3:1, Schnürch Tomáš 4:0, Žídek Jan 1:3), TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Hrabůvka E 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herman Petr 0:4, Pandularis Jan 0:4, Kuchta Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Návrat Tomáš 3:0, Molin Tomáš 3:0, Bittalová Kateřina 3:0, Brumla David 3:0, WO 5:0),
19. kolo:
SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Krásné Pole D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miko David 3:1, Czina Pavel 3:1, Baláž Jakub 2:2, Miko Patrik 0:4, body hostů: Hlista Martin 4:0, Herman Petr 1:3, Pandularis Jan 2:2, Kuchta Miroslav 1:3), TJ Sokol Hrabůvka E - SK Vřesina LT C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittalová Kateřina 1:3, Vavřač Petr 3:1, Brumla David 4:0, Návrat Tomáš 4:0, body hostů: Pleva Jiří 1:3, Břečka David 1:3, Lazar Jiří 1:3, Lazar Tomáš 1:3), TTC TJ Baník Rychvald - TJ B. Š. Mariánské Hory D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurdin Tomáš 4:0, Schnürch Tomáš 3:0, Čáslava Petr 2:2, Žídek Jan 3:1, Kaliničenko Roman 1:0, body hostů: Pokojský Čestmír 2:2, Makovička Vladimír 1:3, Kuchař Jiří 0:4, Rusňák Peter 0:4), Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Výškovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefek Martin 2:2, Vedmoch Michal 1:3, Levický Jakub 3:1, Křenek Lukáš 3:1, body hostů: Drozd Alan 2:2, Kokeš Martin 2:2, Knápek Vladimír 2:2, Lébl Zdeněk 1:3), TJ Sokol Krásné Pole C - Orel Stará Bělá D 10:8 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Plhák Marek 3:1, Černý Jiří 3:1, Seget Viktor 3:1, Kozelský Vladimír 1:2, Tomalová Jana 0:1, body hostů: Hricenko Jan 4:0, Kobolka Dan 1:3, Řepka Miroslav 0:4, Pražák Tomáš 1:3),
20. kolo:
SK - SVINOV H - TJ Sokol Krásné Pole C 17:1 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Kaštovský Petr 3:0, Volný Jakub 1:0, Beňuš Martin 3:0, Chovancová Markéta 1:1, Cabiš Luděk 3:0, WO 5:0, body hostů: Černý Jiří 1:3, Seget Viktor 0:4, Tomalová Jana 0:4, WO 0:5), Orel Stará Bělá D - Ostrava Zábřeh 3:15 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Hricenko Jan 1:3, Szarowski Daniel 0:4, Kolačko Libor 1:3, Kobolka Dan 1:1, Řepka Miroslav 0:2, body hostů: Křenek Lukáš 4:0, Vedmoch Michal 4:0, Štefek Martin 2:2, Levický Jakub 3:1), TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Horní Lhota D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knápek Vladimír 2:2, Drozd Alan 3:1, Kokeš Martin 3:1, Bala Jiří 2:2, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Velký Dalibor 2:2, Pápay Lukáš 0:4, Papayova Pavla 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory D - TJ Sokol Hrabůvka E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teichmann Pavel 3:1, Kuchař Jiří 0:4, Makovička Vladimír 1:3, Štolba Miroslav 4:0, body hostů: Návrat Tomáš 2:2, Brumla David 3:1, Bittalová Kateřina 1:3, Vavřač Petr 2:2), SK Vřesina LT C - SSVČ Don Bosco C 6:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lotrek Radomil 2:1, Cikryt Michal 1:1, Lazar Jiří 0:3, Břečka David 2:0, body hostů: Czina Pavel 3:0, Miko Patrik 1:1, Baláž Jakub 1:2, Polák Kevin 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole D - SK - SVINOV H 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herman Petr 0:4, Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 2:2, Kuchta Miroslav 0:4, body hostů: Kaštovský Petr 2:2, Beňuš Martin 4:0, Cabiš Luděk 3:1, Lysek Jakub 2:2), SSVČ Don Bosco C - TJ B. Š. Mariánské Hory D 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Štec Alexander 2:2, Miko David 2:2, Baláž Jakub 1:3, Srněnský Alan 1:2, Miko Patrik 0:1, body hostů: Štolba Miroslav 3:1, Makovička Vladimír 0:4, Pokojský Čestmír 4:0, Teichmann Pavel 3:1), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Výškovice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jurdin Tomáš 0:3, Schnürch Tomáš 1:2, Čáslava Petr 0:3, Žídek Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Drozd Alan 4:0, Kokeš Martin 3:1, Knápek Vladimír 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Horní Lhota D - Orel Stará Bělá D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Filip 4:0, Velký Dalibor 2:2, Folwarczny Tobiáš 3:1, Folwarczny Jan 4:0, body hostů: Hricenko Jan 2:2, Kobolka Dan 1:3, Szarowski Daniel 0:4, Kolačko Libor 0:4), Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Krásné Pole C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křenek Lukáš 4:0, Levický Jakub 4:0, Vedmoch Michal 4:0, Štefek Martin 4:0, body hostů: Černý Jiří 0:4, Kozelský Vladimír 0:4, Seget Viktor 0:4, Plhák Jiří 0:4),
22. kolo:
SK - SVINOV H - Ostrava Zábřeh 7:11 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Chovancová Markéta 1:3, Kaštovský Petr 3:1, Beňuš Martin 1:3, Papiernik Josef 0:4, body hostů: Vedmoch Michal 3:1, Levický Jakub 3:1, Štefek Martin 3:1, Fojtík Nikolas 2:2), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Horní Lhota D 4:14 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Jiří 0:4, Seget Viktor 2:2, Černý Jiří 0:2, Kozelský Vladimír 1:3, Tomalová Jana 0:2, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Jan 4:0, Pápay Lukáš 2:2, Repaň Pavel 2:1, Papayova Pavla 1:0), Orel Stará Bělá D - TTC TJ Baník Rychvald 13:5 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Hricenko Jan 2:1, Pražák Tomáš 2:1, Řepka Miroslav 2:1, Kobolka Dan 2:1, WO 5:0, body hostů: Schnürch Tomáš 4:0, Žídek Jan 0:4, Kaliničenko Roman 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Hrabůvka E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Alan 2:2, Lébl Zdeněk 2:2, Knápek Vladimír 2:2, Kokeš Martin 1:3, body hostů: Bittalová Kateřina 1:3, Vavřač Petr 1:3, Návrat Tomáš 3:1, Brumla David 4:0), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Krásné Pole D 14:4 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Cikryt Michal 4:0, Lotrek Kryštof 4:0, Břečka David 2:2, Pleva Jiří 3:1, body hostů: Hlista Martin 2:2, Ulmann Roman 0:4, Kuchta Miroslav 0:4, Herman Petr 0:2, Bajgar Ivo 1:1),
23. kolo:
SK Vřesina LT C - SK - SVINOV H 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lotrek Kryštof 3:0, Cikryt Michal 3:0, Břečka David 1:2, Pleva Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Chovancová Markéta 0:4, Kaštovský Petr 2:2, Beňuš Martin 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Krásné Pole D - TJ B. Š. Mariánské Hory D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pandularis Jan 1:3, Kuchta Miroslav 0:4, Herman Petr 0:4, Ulmann Roman 0:4, body hostů: Teichmann Pavel 4:0, Štolba Miroslav 4:0, Pokojský Čestmír 4:0, Mrozovský Libor 3:1), SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Výškovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pawlas Nikolas 2:2, Kováč Ivan 1:3, Baláž Jakub 0:4, Srněnský Alan 1:3, body hostů: Drozd Alan 3:1, Mroz Jaroslav 4:0, Lébl Zdeněk 3:1, Knápek Vladimír 2:2), TJ Sokol Hrabůvka E - Orel Stará Bělá D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittalová Kateřina 2:2, Molin Tomáš 4:0, Brumla David 3:1, Návrat Tomáš 2:2, body hostů: Řepka Miroslav 0:4, Szarowski Daniel 0:4, Kobolka Dan 3:1, Hricenko Jan 2:2), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Krásné Pole C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schnürch Tomáš 4:0, Žídek Jan 1:3, Čáslava Petr 2:2, Kaliničenko Roman 0:2, Krobot Ondřej 0:2, body hostů: Seget Viktor 2:2, Kozelský Vladimír 1:3, Plhák Jiří 3:1, Černý Jiří 3:1), TJ Sokol Horní Lhota D - Ostrava Zábřeh 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Tobiáš 2:2, Velký Dalibor 3:1, Folwarczny Jan 3:1, body hostů: Křenek Lukáš 3:1, Vedmoch Michal 1:3, Štefek Martin 0:4, Levický Jakub 0:3, Fojtík Nikolas 0:1),
24. kolo:
SK - SVINOV H - TJ Sokol Horní Lhota D 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštovský Petr 3:1, Cabiš Luděk 2:2, Beňuš Martin 2:2, Chovancová Markéta 1:3, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Jan 3:1, Velký Dalibor 0:3, Pápay Lukáš 1:3, Papayova Pavla 0:1), Ostrava Zábřeh - TTC TJ Baník Rychvald 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vedmoch Michal 3:1, Štefek Martin 4:0, Levický Jakub 1:1, Křenek Lukáš 4:0, Fojtík Nikolas 0:2, body hostů: Jurdin Tomáš 1:3, Čáslava Petr 0:4, Schnürch Tomáš 2:2, Žídek Jan 1:3), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Hrabůvka E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Marek 4:0, Černý Jiří 1:3, Seget Viktor 1:3, Kozelský Vladimír 0:3, Tomalová Jana 0:1, body hostů: Bittalová Kateřina 1:3, Molin Tomáš 3:1, Návrat Tomáš 3:1, Plachý Lukáš 3:1), Orel Stará Bělá D - SSVČ Don Bosco C 17:1 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Darin Kyryl 4:0, Řepka Miroslav 3:1, Pražák Tomáš 4:0, Hricenko Jan 4:0, body hostů: Kováč Ivan 1:3, Baláž Jakub 0:4, Pecha Martin 0:4, Polák Kevin 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory D - SK Vřesina LT C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makovička Vladimír 1:0, Pokojský Čestmír 3:0, Mrozovský Libor 2:1, Štolba Miroslav 3:0, Kuchař Jiří 0:2, WO 5:0, body hostů: Chobot Jan 0:4, Pleva Jiří 1:3, Břečka David 2:2, WO 0:5),
25. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory D - SK - SVINOV H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokojský Čestmír 4:0, Teichmann Pavel 4:0, Mrozovský Libor 0:4, Štolba Miroslav 3:1, body hostů: Kaštovský Petr 1:3, Chovancová Markéta 2:2, Lysek Jakub 1:3, Cabiš Luděk 1:3), TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Výškovice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlista Martin 3:0, Pandularis Jan 1:2, Ulmann Roman 0:3, Kuchta Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Mroz Jaroslav 3:1, Knápek Vladimír 3:1, Lébl Zdeněk 2:2, WO 0:5), SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Krásné Pole C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štec Alexander 4:0, Pawlas Leon 4:0, Kováč Ivan 3:1, Srněnský Alan 4:0, body hostů: Černý Jiří 0:4, Seget Viktor 1:3, Kozelský Vladimír 0:4, Plhák Jiří 0:4), TJ Sokol Hrabůvka E - Ostrava Zábřeh 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návrat Tomáš 1:3, Bittalová Kateřina 0:4, Brumla David 3:1, Vavřač Petr 3:1, body hostů: Křenek Lukáš 2:0, Levický Jakub 3:1, Vedmoch Michal 2:2, Štefek Martin 2:2, Fojtík Nikolas 0:2), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Horní Lhota D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurdin Tomáš 2:2, Čáslava Petr 1:3, Schnürch Tomáš 3:1, Žídek Jan 2:2, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Repaň Pavel 1:3, Papayova Pavla 0:4, Folwarczny Jan 3:1),
26. kolo:
SK - SVINOV H - TTC TJ Baník Rychvald 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Beňuš Martin 3:1, Chovancová Markéta 2:2, Papiernik Josef 0:4, Cabiš Luděk 3:1, body hostů: Jurdin Tomáš 2:2, Čáslava Petr 1:3, Schnürch Tomáš 3:1, Žídek Jan 2:2), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Hrabůvka E 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Pápay Lukáš 2:2, Repaň Pavel 0:3, Kupková Petra 0:4, Neuwirth Filip 4:0, Papayova Pavla 0:1, body hostů: Vavřač Petr 2:2, Polauf Jiří 2:2, Plachý Lukáš 3:1, Molin Tomáš 3:1), Ostrava Zábřeh - SSVČ Don Bosco C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levický Jakub 3:1, Vedmoch Michal 3:1, Fojtík Nikolas 0:4, Štefek Martin 4:0, body hostů: Štec Alexander 2:2, Baláž Jakub 1:3, Kováč Ivan 1:3, Srněnský Alan 2:2), Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Krásné Pole D 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kobolka Dan 4:0, Čajčík Michal 3:1, Szarowski Daniel 1:3, Řepka Miroslav 3:1, body hostů: Pandularis Jan 2:2, Ulmann Roman 1:3, Herman Petr 1:3, Kuchta Miroslav 1:3), TJ Sokol Výškovice B - SK Vřesina LT C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Alan 4:0, Kokeš Martin 1:3, Lébl Zdeněk 3:1, Knápek Vladimír 2:2, body hostů: Cikryt Michal 2:2, Lotrek Kryštof 2:2, Břečka David 1:3, Pleva Jiří 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy