Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RP 5.třídy
1. kolo:
Vlčnov E - KST Hluk C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mlýnek Tomáš 4:0, Kučera František 2:2, Moštěk Richard 4:0, Mikulec Václav 4:0, WO 0:1, body hostů: Capanda Jakub 0:4, Koval Dominik 1:3, Grebeňová Jana 1:3, Štipčáková Zuzana 0:4, WO 1:0), Orel Uherské Hradiště A - Vážany-Ořechov E 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chmelař Vladimír 3:0, Kučera Pavel 2:0, Slivečková Lenka 2:1, Schröder Lukáš 1:2, Pfeffer Bohdan 0:1, WO 5:0, body hostů: Kodrla Petr 2:2, Žádník Šimon 0:4, Bartošík Josef 2:2, WO 0:5), DDM Uherský Ostroh B - Zlechov C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škrabal David 1:2, Svoboda Martin 2:1, Halíček Jan 1:2, Plch Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Klofáč Ondřej 0:4, Šebesta Pavel 2:2, Gottwald David 4:0, WO 0:5),
2. kolo:
Vážany-Ořechov E - Zlechov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrančík Ondřej 3:1, Hrančík Rostislav 3:1, Žádník Šimon 3:1, Bednařík Šimon 3:1, body hostů: Machů Patrik 0:4, Stojaník Tomáš 0:4, Šebesta Pavel 4:0, Kubíček Roman 0:4), Vlčnov E - Orel Uherské Hradiště A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulec Václav 1:0, Mlýnek Tomáš 4:0, Moštěk Richard 4:0, Kučera František 3:1, WO 0:3, body hostů: Kučera Pavel 0:4, Pfeffer Bohdan 0:3, Chmelař Vladimír 0:2, Schröder Lukáš 1:2, Slivečková Lenka 0:1, WO 3:0), ST AMON Kunovice F - KST Hluk C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Thomas 4:0, Habarta Aleš 4:0, Stodůlka Rostislav 4:0, Pavlíček Matyáš 1:3, body hostů: Capanda Tadeáš 1:3, Capanda Jakub 1:3, Grebeňová Petra 1:3, Grebeňová Jana 0:4),
3. kolo:
Orel Uherské Hradiště A - ST AMON Kunovice F 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chmelař Vladimír 0:3, Hvožďa Petr 3:0, Schröder Lukáš 0:3, Pfeffer Bohdan 0:3, WO 5:0, body hostů: Zajíc Thomas 3:1, Habarta Aleš 3:1, Stodůlka Rostislav 3:1, WO 0:5), Vlčnov E - Zlechov C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mlýnek Tomáš 3:1, Kučera František 2:2, Moštěk Richard 2:2, WO 0:5, body hostů: Machů Patrik 0:3, Mikula Aleš 0:3, Šebesta Pavel 2:1, Gottwald David 3:0, WO 5:0), DDM Uherský Ostroh B - Vážany-Ořechov E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škrabal David 3:1, Halíček Jan 4:0, Plch Roman 4:0, WO 0:5, body hostů: Prostinák Karel 0:3, Hrančík Ondřej 0:3, Hrančík Rostislav 0:3, Bartošík Josef 1:2, WO 5:0),
4. kolo:
Vlčnov E - DDM Uherský Ostroh B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera František 1:2, Mlýnek Tomáš 2:1, Mikulec Václav 0:3, Pešl Šimon 0:3, WO 5:0, body hostů: Svoboda Martin 2:2, Halíček Jan 3:1, Plch Roman 4:0, WO 0:5), ST AMON Kunovice F - Zlechov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Thomas 3:1, Stodůlka Rostislav 4:0, Hladík Lukáš 4:0, Habarta Aleš 4:0, body hostů: Šebesta Pavel 1:3, Stojaník Tomáš 0:4, Machů Patrik 0:4, Mikula Aleš 0:4), KST Hluk C - Orel Uherské Hradiště A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grebeňová Jana 2:2, Míšková Kateřina 1:3, Grebeňová Petra 1:3, Capanda Jakub 2:2, body hostů: Pfeffer Bohdan 3:1, Slivečková Lenka 0:4, Hvožďa Petr 3:1, Chmelař Vladimír 4:0),
5. kolo:
KST Hluk C - Zlechov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grebeňová Jana 3:1, Míšková Kateřina 3:1, Zubatá Veronika 3:1, Capanda Jakub 4:0, body hostů: Klofáč Ondřej 0:4, Kubíček Roman 0:4, Tománek Stanislav 3:1, Machů Patrik 0:4), DDM Uherský Ostroh B - ST AMON Kunovice F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrabal David 1:3, Konečný Michal 4:0, Plch Roman 3:1, Lůčný Jakub 3:1, body hostů: Stodůlka Rostislav 3:1, Zajíc Thomas 1:3, Pavlíček Matyáš 1:3, Habarta Tomáš 0:4), Vážany-Ořechov E - Vlčnov E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kodrla Petr 1:3, Hrančík Rostislav 1:3, Žádník Šimon 1:3, Hrančík Ondřej 1:3, body hostů: Pešl Šimon 0:4, Mikulec Václav 4:0, Kučera František 4:0, Moštěk Richard 4:0),
6. kolo:
ST AMON Kunovice F - Vážany-Ořechov E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodůlka Rostislav 4:0, Hladík Lukáš 2:0, Habarta Aleš 4:0, Kozelek Daniel 0:4, Jančar Aleš 2:0, body hostů: Přibyl Pavel 1:3, Bartoš Matyáš 1:3, Kodrla Petr 1:3, Prostinák Karel 1:3), KST Hluk C - DDM Uherský Ostroh B 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grebeňová Jana 1:3, Míšková Kateřina 0:4, Capanda Jakub 1:3, WO 0:5, body hostů: Konečný Michal 3:0, Škrabal David 2:1, Svoboda Martin 2:1, Halíček Jan 3:0, WO 5:0), Orel Uherské Hradiště A - Zlechov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schröder Lukáš 2:2, Kučera Pavel 3:1, Chmelař Vladimír 3:1, Pfeffer Bohdan 3:1, body hostů: Gottwald David 4:0, Stojaník Tomáš 0:4, Mikula Aleš 0:4, Klofáč Ondřej 1:3),
7. kolo:
Orel Uherské Hradiště A - DDM Uherský Ostroh B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Pavel 2:1, Slivečková Lenka 0:3, Chmelař Vladimír 1:2, Hvožďa Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Vajčner Jan 1:3, Svoboda Martin 4:0, Halíček Jan 3:1, WO 0:5), KST Hluk C - Vážany-Ořechov E 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grebeňová Jana 3:1, Capanda Jakub 4:0, Grebeňová Petra 2:2, Zubatá Veronika 3:1, body hostů: Žádník Šimon 0:4, Pavlíček Tomáš 0:4, Prostinák Karel 1:3, Kodrla Petr 3:1), Vlčnov E - ST AMON Kunovice F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera František 3:1, Mikulec Václav 4:0, Moštěk Richard 3:1, Pešl Šimon 1:3, body hostů: Habarta Tomáš 1:3, Stodůlka Rostislav 3:1, Zajíc Thomas 1:3, Kozelek Daniel 0:4),
8. kolo:
KST Hluk C - Vlčnov E 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grebeňová Jana 1:3, Zubatá Veronika 1:3, Grebeňová Petra 0:4, WO 0:5, body hostů: Kučera František 3:0, Pešl Šimon 1:2, Moštěk Ondřej 3:0, Mlýnek Tomáš 3:0, WO 5:0), Vážany-Ořechov E - Orel Uherské Hradiště A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodrla Petr 3:1, Bartošík Josef 1:3, Hrančík Ondřej 1:3, Pavlíček David 1:3, body hostů: Chmelař Vladimír 3:1, Šabršula Jakub 0:4, Kučera Pavel 4:0, Schröder Lukáš 3:1), Zlechov C - DDM Uherský Ostroh B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Le Xuan Duc 0:4, Mikula Aleš 0:4, Stojaník Tomáš 0:4, Kubíček Roman 0:2, Kedroň Jakub 0:2, body hostů: Konečný Michal 4:0, Halíček Jan 4:0, Vajčner Jan 4:0, Svoboda Martin 4:0),
9. kolo:
Zlechov C - Vážany-Ořechov E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klofáč Ondřej 1:3, Kubíček Roman 0:4, Tománek Stanislav 2:0, Kedroň Jakub 0:4, Kubíček Tomáš 0:2, body hostů: Kodrla Petr 4:0, Bartošík Josef 2:2, Žádník Šimon 3:1, Bednařík Šimon 4:0), Orel Uherské Hradiště A - Vlčnov E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelař Vladimír 1:3, Schröder Lukáš 1:3, Kučera Pavel 2:2, Pfeffer Bohdan 1:1, Slivečková Lenka 0:2, body hostů: Mlýnek Tomáš 4:0, Kučera František 3:1, Pešl Šimon 0:4, Moštěk Richard 4:0), KST Hluk C - ST AMON Kunovice F 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grebeňová Jana 0:4, Míšková Kateřina 0:4, Grebeňová Petra 0:4, Capanda Jakub 2:2, body hostů: Stodůlka Rostislav 4:0, Pavlíček Matyáš 3:1, Habarta Aleš 3:1, Zajíc Thomas 4:0),
10. kolo:
ST AMON Kunovice F - Orel Uherské Hradiště A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodůlka Rostislav 4:0, Habarta Aleš 3:1, Pavlíček Matyáš 1:3, Zajíc Thomas 3:1, body hostů: Chmelař Vladimír 0:4, Slivečková Lenka 1:3, Pfeffer Bohdan 2:2, Schröder Lukáš 2:2), Zlechov C - Vlčnov E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kedroň Jakub 0:3, Stojaník Tomáš 0:3, Gottwald David 3:0, Tománek Stanislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Pešl Šimon 2:2, Kučera František 2:2, Moštěk Richard 2:2, WO 0:5), Vážany-Ořechov E - DDM Uherský Ostroh B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kodrla Petr 2:2, Pavlíček David 0:4, Žádník Šimon 0:4, Bednařík Šimon 0:4, body hostů: Plch Roman 4:0, Konečný Michal 4:0, Halíček Jan 3:1, Vajčner Jan 3:1),
11. kolo:
DDM Uherský Ostroh B - Vlčnov E 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plch Roman 2:1, Halíček Jan 2:1, Vajčner Jan 1:2, Konečný Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Pešl Šimon 0:4, Moštěk Richard 3:1, Kučera František 1:3, WO 0:5), Zlechov C - ST AMON Kunovice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Le Xuan Duc 0:4, Kubíček Roman 0:4, Kedroň Jakub 0:4, Tománek Stanislav 4:0, body hostů: Pavlíček Matyáš 3:1, Stodůlka Rostislav 3:1, Habarta Aleš 3:1, Zajíc Thomas 3:1), Orel Uherské Hradiště A - KST Hluk C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pfeffer Bohdan 1:2, Schröder Lukáš 3:0, Slivečková Lenka 3:0, Chmelař Vladimír 3:0, WO 5:0, body hostů: Capanda Jakub 1:3, Grebeňová Jana 1:3, Míšková Kateřina 0:4, WO 0:5),
12. kolo:
Zlechov C - KST Hluk C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klofáč Ondřej 0:2, Kubíček Tomáš 0:4, Gottwald David 4:0, Kedroň Jakub 0:4, Kubíček Roman 0:2, body hostů: Grebeňová Jana 3:1, Štipčáková Zuzana 3:1, Capanda Jakub 3:1, Grebeňová Petra 3:1), ST AMON Kunovice F - DDM Uherský Ostroh B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Thomas 3:1, Pavlíček Matyáš 2:2, Habarta Aleš 2:2, Stodůlka Rostislav 3:1, body hostů: Svoboda Martin 2:2, Vajčner Jan 0:4, Halíček Jan 4:0, Škrabal David 0:4), Vlčnov E - Vážany-Ořechov E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešl Šimon 1:3, Mlýnek Tomáš 4:0, Moštěk Richard 4:0, Kučera František 3:1, body hostů: Kodrla Petr 2:2, Bartošík Josef 1:3, Žádník Šimon 1:3, Pavlíček David 0:4),
13. kolo:
Vážany-Ořechov E - ST AMON Kunovice F 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žádník Šimon 0:3, Bartošík Josef 0:3, Prostinák Karel 0:2, Pavlíček David 0:3, Čevela Petr 0:1, WO 5:0, body hostů: Pavlíček Matyáš 4:0, Stodůlka Rostislav 4:0, Habarta Tomáš 4:0, WO 0:5), DDM Uherský Ostroh B - KST Hluk C 18:0wo (Hosté se řádně tel. omluvili.), Zlechov C - Orel Uherské Hradiště A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Tomáš 0:4, Kedroň Jakub 0:4, Kubíček Roman 0:4, Stojaník Tomáš 0:1, Budík Radek 0:3, body hostů: Pfeffer Bohdan 4:0, Schröder Lukáš 4:0, Chmelař Vladimír 4:0, Slivečková Lenka 4:0),
14. kolo:
Orel Uherské Hradiště A - DDM Uherský Ostroh B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schröder Lukáš 1:3, Pfeffer Bohdan 1:3, Kučera Pavel 1:3, Hvožďa Petr 3:1, body hostů: Svoboda Martin 2:2, Konečný Michal 4:0, Vajčner Jan 1:3, Halíček Jan 3:1), Vážany-Ořechov E - KST Hluk C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodrla Petr 3:1, Bartošík Josef 1:3, Hrančík Ondřej 1:1, Tesař Miloslav 3:1, Hrančík Rostislav 1:1, body hostů: Grebeňová Jana 2:2, Capanda Tadeáš 1:3, Capanda Jakub 4:0, Grebeňová Petra 0:4), ST AMON Kunovice F - Vlčnov E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habarta Aleš 1:3, Stodůlka Rostislav 2:2, Hladík Lukáš 4:0, Zajíc Thomas 1:3, body hostů: Pešl Šimon 0:4, Mlýnek Tomáš 3:1, Kučera František 2:2, Moštěk Richard 3:1),
15. kolo:
KST Hluk C - Vlčnov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grebeňová Jana 1:3, Štipčáková Zuzana 2:2, Grebeňová Petra 1:3, Capanda Jakub 3:1, body hostů: Pešl Šimon 2:2, Moštěk Filip 0:4, Kučera František 3:1, Moštěk Richard 4:0), Orel Uherské Hradiště A - Vážany-Ořechov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfeffer Bohdan 2:2, Slivečková Lenka 2:2, Chmelař Vladimír 3:1, Hvožďa Petr 2:2, body hostů: Kodrla Petr 4:0, Bednařík Šimon 1:3, Bartošík Josef 0:4, Tesař Miloslav 2:2), Zlechov C - DDM Uherský Ostroh B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gottwald David 4:0, Mikula Aleš 0:4, Budík Radek 0:4, WO 0:5, body hostů: Konečný Michal 2:1, Halíček Jan 2:1, Vajčner Jan 2:1, Svoboda Martin 2:1, WO 5:0),
16. kolo:
Vážany-Ořechov E - Zlechov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodrla Petr 1:1, Přibyl Pavel 3:1, Bartošík Josef 3:1, Tesař Miloslav 3:1, Žádník Šimon 2:0, body hostů: Le Xuan Duc 0:4, Kedroň Jakub 0:4, Klofáč Ondřej 0:4, Gottwald David 4:0), Vlčnov E - Orel Uherské Hradiště A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešl Šimon 0:4, Kučera František 3:1, Mlýnek Tomáš 4:0, Moštěk Filip 0:4, body hostů: Pfeffer Bohdan 2:2, Hvožďa Petr 3:1, Chmelař Vladimír 2:2, Kučera Pavel 2:2), ST AMON Kunovice F - KST Hluk C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Habarta Aleš 3:0, Pavlíček Matyáš 1:2, Zajíc Thomas 2:1, Stodůlka Rostislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Capanda Jakub 1:3, Grebeňová Jana 1:3, Grebeňová Petra 1:3, WO 0:5),
17. kolo:
Orel Uherské Hradiště A - ST AMON Kunovice F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hvožďa Petr 2:2, Slivečková Lenka 1:3, Kučera Pavel 2:2, Chmelař Vladimír 1:3, body hostů: Stodůlka Rostislav 3:1, Pavlíček Matyáš 1:3, Hladík Lukáš 4:0, Habarta Aleš 2:2), Zlechov C - Vlčnov E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klofáč Ondřej 2:2, Kubíček Roman 0:4, Kedroň Jakub 0:4, Kubíček Tomáš 1:3, body hostů: Pešl Šimon 2:2, Mlýnek Tomáš 4:0, Kučera František 4:0, Moštěk Richard 1:0, Moštěk Filip 2:1), Vážany-Ořechov E - DDM Uherský Ostroh B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kodrla Petr 0:1, Bednařík Šimon 0:4, Prostinák Karel 0:4, Tesař Miloslav 1:3, Pavlíček David 0:3, body hostů: Konečný Michal 4:0, Svoboda Martin 4:0, Vajčner Jan 4:0, Kovařík Dominik 3:1),
18. kolo:
Vlčnov E - DDM Uherský Ostroh B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešl Šimon 0:2, Mlýnek Tomáš 4:0, Moštěk Richard 4:0, Kučera František 3:1, Moštěk Filip 0:2, body hostů: Kovařík Dominik 1:3, Vajčner Jan 1:3, Halíček Jan 2:2, Plch Roman 1:3), ST AMON Kunovice F - Zlechov C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rudinská Zita 3:0, Pavlíček Matyáš 3:0, Habarta Aleš 3:0, Stodůlka Rostislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Stojaník Tomáš 0:4, Machů Patrik 0:4, Kedroň Jakub 0:4, WO 0:5), KST Hluk C - Orel Uherské Hradiště A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Capanda Jakub 4:0, Grebeňová Jana 0:4, Grebeňová Petra 2:2, Míšková Kateřina 1:3, body hostů: Schröder Lukáš 2:2, Pfeffer Bohdan 2:2, Slivečková Lenka 3:1, Chmelař Vladimír 2:2),
19. kolo:
Zlechov C - KST Hluk C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klofáč Ondřej 0:4, Budík Radek 0:4, Kedroň Jakub 0:4, Kubíček Roman 0:4, body hostů: Capanda Jakub 4:0, Grebeňová Jana 4:0, Grebeňová Petra 4:0, Míšková Kateřina 4:0), DDM Uherský Ostroh B - ST AMON Kunovice F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Martin 3:1, Vajčner Jan 3:1, Halíček Jan 2:0, Konečný Michal 4:0, Kovařík Dominik 2:0, body hostů: Stodůlka Rostislav 2:2, Habarta Aleš 0:4, Pavlíček Matyáš 0:4, Šarátek Jakub 0:4), Vážany-Ořechov E - Vlčnov E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček David 0:4, Přibyl Pavel 1:3, Bartošík Josef 1:3, Tesař Miloslav 1:3, body hostů: Pešl Šimon 2:2, Kučera František 4:0, Moštěk Richard 2:0, Mlýnek Tomáš 4:0, Moštěk Filip 1:1),
20. kolo:
ST AMON Kunovice F - Vážany-Ořechov E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Thomas 3:1, Pavlíček Matyáš 2:2, Stodůlka Rostislav 4:0, Rudinská Zita 3:1, body hostů: Kodrla Petr 0:4, Bednařík Šimon 0:4, Prostinák Karel 1:3, Tesař Miloslav 3:1), KST Hluk C - DDM Uherský Ostroh B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štipčáková Zuzana 3:1, Míšková Kateřina 0:4, Grebeňová Jana 0:4, Capanda Jakub 3:1, body hostů: Kovařík Dominik 2:2, Svoboda Martin 3:1, Vajčner Jan 2:2, Halíček Jan 3:1), Orel Uherské Hradiště A - Zlechov C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schröder Lukáš 2:1, Šabršula Jakub 1:2, Pfeffer Bohdan 2:1, Slivečková Lenka 2:1, WO 5:0, body hostů: Kubíček Roman 0:4, Mikula Aleš 1:3, Gottwald David 4:0, WO 0:5),
21. kolo:
DDM Uherský Ostroh B - Orel Uherské Hradiště A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajčner Jan 4:0, Halíček Jan 4:0, Kovařík Dominik 4:0, Svoboda Martin 4:0, body hostů: Chmelař Vladimír 0:4, Pfeffer Bohdan 0:4, Slivečková Lenka 0:4, Schröder Lukáš 0:4), Vážany-Ořechov E - KST Hluk C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodrla Petr 3:0, Přibyl Pavel 2:2, Bartošík Josef 3:1, Tesař Miloslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Grebeňová Jana 1:3, Capanda Jakub 3:0, Grebeňová Petra 0:4, Capanda Tadeáš 0:4, WO 1:0), Vlčnov E - ST AMON Kunovice F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moštěk Filip 1:3, Mlýnek Tomáš 4:0, Moštěk Richard 4:0, Pešl Šimon 1:3, body hostů: Stodůlka Rostislav 2:2, Habarta Aleš 2:2, Pavlíček Matyáš 2:2, Kozelek Daniel 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy