Výsledky do novin
1. třída U15G
1. kolo:
Slovan KST Bohnice - TJ Slavoj Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lorenzová Evelína 0:1, Krutilková Michaela 0:1, body hostů: Slavíčková Eliška 1:0, Mikešová Adéla 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - TTC Elizza Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rousková Anežka 0:1, Součková Kateřina 0:1, body hostů: Alinčová Michaela 1:0, Kemlinková Nela 1:0),
2. kolo:
TJ Slavoj Praha - SK DDM Kotlářka Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikešová Adéla 1:0, Slavíčková Eliška 1:0, body hostů: Součková Kateřina 0:1, Rousková Anežka 0:1), AC Sparta Praha - Slovan KST Bohnice 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nosková Adéla 1:0, Melíšková Tereza 1:0, body hostů: Lorenzová Evelína 0:1, Krutilková Michaela 0:1),
3. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha - AC Sparta Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rousková Anežka 0:1, Součková Kateřina 0:1, body hostů: Melíšková Tereza 1:0, Nosková Adéla 1:0), TTC Elizza Praha - TJ Slavoj Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Alinčová Michaela 0:1, Kemlinková Nela 0:1, body hostů: Slavíčková Eliška 1:0, Mikešová Adéla 1:0),
4. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nosková Adéla 1:0, Melíšková Tereza 1:0, body hostů: Alinčová Michaela 0:1, Kemlinková Nela 0:1), Slovan KST Bohnice - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lorenzová Evelína 0:1, Krutilková Michaela 0:1, body hostů: Rousková Anežka 1:0, Součková Kateřina 1:0),
5. kolo:
TTC Elizza Praha - Slovan KST Bohnice 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Alinčová Michaela 1:0, Kemlinková Nela 1:0, body hostů: Lorenzová Evelína 0:1, Krutilková Michaela 0:1), TJ Slavoj Praha - AC Sparta Praha 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikešová Adéla 2:0, Slavíčková Eliška 0:1, body hostů: Nosková Adéla 0:1, Melíšková Tereza 1:1),
6. kolo:
TJ Slavoj Praha - Slovan KST Bohnice 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikešová Adéla 2:0, Havlíčková Eva 0:1, body hostů: Lorenzová Evelína 0:1, Bartoňová Anna 1:1), TTC Elizza Praha - AC Sparta Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kemlinková Nela 0:1, Alinčová Michaela 0:1, body hostů: Jaroňová Karolína 1:0, Nosková Adéla 1:0),
7. kolo:
TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíčková Eliška 1:0, Mikešová Adéla 1:0, body hostů: Alinčová Michaela 0:1, Kemlinková Nela 0:1), Slovan KST Bohnice - AC Sparta Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Anna 0:1, Lorenzová Evelína 0:1, body hostů: Nosková Adéla 1:0, Jaroňová Karolína 1:0),
8. kolo:
Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Anna 0:2, Lorenzová Evelína 1:1, body hostů: Kemlinková Nela 2:0, Alinčová Michaela 1:1), AC Sparta Praha - TJ Slavoj Praha 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nosková Adéla 1:1, Jaroňová Karolína 2:0, body hostů: Slavíčková Eliška 0:2, Mikešová Adéla 1:1),
9. kolo:
TTC Elizza Praha - SK DDM Kotlářka Praha 3:0wo, SK DDM Kotlářka Praha - TJ Slavoj Praha 0:3wo,
10. kolo:
AC Sparta Praha - SK DDM Kotlářka Praha 3:0wo, SK DDM Kotlářka Praha - Slovan KST Bohnice 0:3wo,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy