Výsledky do novin
1. třída U13
1. kolo:
TJ Slavoj Praha - AC Sparta Praha 3:1 (body domácích: Magyar Jakub 2:0, Slavíčková Eliška 1:1, body hostů: Mandat Marek 0:2, Martinek Lukáš 1:1), TTC Elizza Praha B - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Voborský Vojtěch 0:1, Laube Martin 0:1, Martinec Ondřej 0:1, body hostů: Lebeda Lukáš 1:0, Alinčová Michaela 1:0, Nemčík Marek 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - Slovan KST Bohnice 3:1 (body domácích: Svoboda Kristian 2:0, Kodeš David 1:0, Tesárek Šimon 0:1, body hostů: Dobeš Tomáš ml. 0:1, Bartoňová Anna 0:2, Lorenzová Amálie 1:0),
2. kolo:
AC Sparta Praha - Slovan KST Bohnice 1:3 (body domácích: Mandat Marek 0:2, Martinek Lukáš 1:0, WO 0:1, body hostů: Dobeš Tomáš ml. 1:0, Bartoňová Anna 1:1, WO 1:0), TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha 3:1 (body domácích: Lebeda Lukáš 2:0, Nemčík Marek 0:1, Alinčová Michaela 1:0, body hostů: Kodeš David 0:1, Svoboda Kristian 1:1, Tesárek Šimon 0:1), TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha B 3:1 (body domácích: Magyar Jakub 2:0, Slavíčková Eliška 1:0, WO 0:1, body hostů: Martinec Ondřej 0:1, Laube Martin 0:2, WO 1:0),
3. kolo:
TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha 3:2 (body domácích: Martinec Ondřej 0:1, Laube Martin 1:0, Voborský Vojtěch 0:1, WO 2:0, body hostů: Martinek Lukáš 2:0, Mandat Marek 0:1, WO 0:2), SK DDM Kotlářka Praha - TJ Slavoj Praha 1:3 (body domácích: Kodeš David 0:2, Svoboda Kristian 0:1, WO 1:0, body hostů: Magyar Jakub 1:0, Slavíčková Eliška 2:0, WO 0:1), Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Bartoňová Anna 0:1, Lorenzová Amálie 0:1, Dobeš Tomáš ml. 0:1, body hostů: Nemčík Marek 1:0, Alinčová Michaela 1:0, Lebeda Lukáš 1:0),
4. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Martinek Lukáš 0:1, Mandat Marek 0:1, WO 0:1, body hostů: Lebeda Lukáš 1:0, Nemčík Marek 1:0, WO 1:0), TJ Slavoj Praha - Slovan KST Bohnice 3:1 (body domácích: Magyar Jakub 2:0, Slavíčková Eliška 1:0, WO 0:1, body hostů: Lorenzová Amálie 0:1, Bartoňová Anna 0:2, WO 1:0), TTC Elizza Praha B - SK DDM Kotlářka Praha 3:1 (body domácích: Voborský Vojtěch 1:1, Laube Martin 1:0, Martinec Ondřej 1:0, body hostů: Svoboda Kristian 1:0, Kodeš David 0:2, Tesárek Šimon 0:1),
5. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha - AC Sparta Praha 3:2 (body domácích: Svoboda Kristian 1:1, Kodeš David 1:1, WO 1:0, body hostů: Mandat Marek 0:2, Martinek Lukáš 2:0, WO 0:1), Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha B 0:3 (body domácích: Bartoňová Anna 0:1, Dobeš Tomáš ml. 0:1, Lorenzová Amálie 0:1, body hostů: Martinec Ondřej 1:0, Voborský Vojtěch 1:0, Laube Martin 1:0), TTC Elizza Praha A - TJ Slavoj Praha 3:0 (body domácích: Lebeda Lukáš 1:0, Alinčová Michaela 1:0, WO 1:0, body hostů: Magyar Jakub 0:1, Slavíčková Eliška 0:1, WO 0:1),
6. kolo:
AC Sparta Praha - TJ Slavoj Praha 0:3wo, TTC Elizza Praha A - TTC Elizza Praha B 3:1 (body domácích: Lebeda Lukáš 2:0, Durdis Matěj 1:0, Alinčová Michaela 0:1, body hostů: Běhal Richard 0:1, Šedivý Filip 0:2, Martinec Ondřej 1:0), Slovan KST Bohnice - SK DDM Kotlářka Praha 2:3 (body domácích: Bartoňová Anna 2:0, Dobeš Tomáš ml. 0:2, Krásenská Adéla 0:1, body hostů: Kézr Antonín 1:1, Kodeš David 1:1, Felfel Jakub 1:0),
7. kolo:
Slovan KST Bohnice - AC Sparta Praha 3:0wo, SK DDM Kotlářka Praha - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Kézr Antonín 0:1, Kodeš David 0:1, Felfel Jakub 0:1, body hostů: Lebeda Lukáš 1:0, Alinčová Michaela 1:0, Durdis Matěj 1:0), TTC Elizza Praha B - TJ Slavoj Praha 1:3 (body domácích: Běhal Richard 0:2, Martinec Ondřej 0:1, WO 1:0, body hostů: Magyar Jakub 1:0, Slavíčková Eliška 2:0, WO 0:1),
8. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha B 0:3wo, TJ Slavoj Praha - SK DDM Kotlářka Praha 3:1 (body domácích: Slavíčková Eliška 2:0, Magyar Jakub 1:0, WO 0:1, body hostů: Kézr Antonín 0:1, Kodeš David 0:2, WO 1:0), TTC Elizza Praha A - Slovan KST Bohnice 3:0 (body domácích: Durdis Matěj 1:0, Lebeda Lukáš 1:0, Alinčová Michaela 1:0, body hostů: Dobeš Tomáš ml. 0:1, Bartoňová Anna 0:1, Krásenská Adéla 0:1),
9. kolo:
TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha 3:0wo, Slovan KST Bohnice - TJ Slavoj Praha 1:3 (body domácích: Bartoňová Anna 0:2, Dobeš Tomáš ml. 0:1, WO 1:0, body hostů: Magyar Jakub 1:0, Slavíčková Eliška 2:0, WO 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - TTC Elizza Praha B 1:3 (body domácích: Kodeš David 0:2, Felfel Jakub 0:1, Beran Kryštof 1:0, body hostů: Martinec Ondřej 1:0, Běhal Richard 2:0, Šedivý Filip 0:1),
10. kolo:
AC Sparta Praha - SK DDM Kotlářka Praha 0:3wo, TTC Elizza Praha B - Slovan KST Bohnice 3:0 (body domácích: Martinec Ondřej 1:0, Běhal Richard 1:0, Šedivý Filip 1:0, body hostů: Dobeš Tomáš ml. 0:1, Bartoňová Anna 0:1, Krásenská Adéla 0:1), TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Magyar Jakub 0:1, Slavíčková Eliška 0:1, WO 0:1, body hostů: Durdis Matěj 1:0, Lebeda Lukáš 1:0, WO 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy