Výsledky do novin
MČR družstev F15 2022 Ostrava
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Štíty - SKST Vlašim 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Haltmarová Martina 0:1, Fabiánková Tereza 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 1:0, Poláková Veronika ml. 1:0), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Plzeň V. 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikešová Adéla 1:1, Slavíčková Eliška 1:1, body hostů: Jůzová Viktorie 0:2, Jaramillo Věra 2:0), AC Sparta Praha - Jindřichův Hradec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nosková Adéla 1:0, Jaroňová Karolína 1:0, body hostů: Dofková Adéla 0:1, Lahodná Johana 0:1), KST Hluk - SK Dobré 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Aneta 0:1, Obdržálková Lucie 0:1, body hostů: Šichanová Vendula 1:0, Čermáková Eliška 1:0), TSM Kladno - TJ Sokol Děhylov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maurerová Lucie 1:0, Slámová Andrea 1:0, body hostů: Slavíková Sára 0:1, Synková Justýna 0:1), SKST Hodonín A - TTC KARLOVARSKO 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Simona 1:0, Novotná Eliška 1:0, body hostů: Harantová Eva 0:1, Postlová Kamila 0:1), SKST Liberec - TJ Jiskra Humpolec 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ortová Pavlína 0:1, Pytlounová Nikola 0:1, body hostů: Janů Veronika 1:0, Rohová Michaela 1:0), SKST Havířov - Sokol Chrudim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 1:0, Juchelková Lucie 1:0, body hostů: Hrubá Evelin 0:1, Borecká Karolína 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikešová Adéla 0:1, Slavíčková Eliška 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 1:0, Poláková Veronika ml. 1:0), AC Sparta Praha - SK Dobré 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jaroňová Karolína 0:1, Nosková Adéla 0:1, body hostů: Čermáková Eliška 1:0, Šichanová Vendula 1:0), SKST Hodonín A - TSM Kladno 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Simona 0:1, Novotná Eliška 0:1, body hostů: Slámová Andrea 1:0, Maurerová Lucie 1:0), SKST Havířov - TJ Jiskra Humpolec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 1:0, Juchelková Lucie 1:0, body hostů: Janů Veronika 0:1, Rohová Michaela 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - SKST Vlašim 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šichanová Vendula 0:1, Čermáková Eliška 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 1:0, Poláková Veronika ml. 1:0), SKST Havířov - TSM Kladno 3:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 2:0, Juchelková Lucie 1:0, body hostů: Slámová Andrea 0:1, Maurerová Lucie 0:2),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Havířov - SKST Vlašim 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 2:0, Juchelková Lucie 0:2, body hostů: Holejšovská Anna 1:1, Poláková Veronika ml. 1:1), SK Dobré - TSM Kladno 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Šichanová Vendula 2:0, body hostů: Slámová Andrea 1:1, Maurerová Lucie 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - TJ Sokol Štíty 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaramillo Věra 2:0, Jůzová Viktorie 0:1, body hostů: Fabiánková Tereza 0:1, Haltmarová Martina 1:1), Jindřichův Hradec - KST Hluk 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dofková Adéla 0:1, Lahodná Johana 0:1, body hostů: Obdržálková Lucie 1:0, Ježková Aneta 1:0), TTC KARLOVARSKO - TJ Sokol Děhylov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Harantová Eva 0:1, Postlová Kamila 0:1, body hostů: Fenková Michaela 1:0, Slavíková Sára 1:0), SKST Liberec - Sokol Chrudim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlounová Nikola 1:0, Ortová Pavlína 1:0, body hostů: Hrubá Evelin 0:1, Borecká Karolína 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Hluk - TJ Sokol Plzeň V. 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Obdržálková Lucie 1:1, Ježková Aneta 0:1, body hostů: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 2:0), TJ Sokol Děhylov - SKST Liberec 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synková Justýna 1:1, Fenková Michaela 1:1, body hostů: Pytlounová Nikola 0:2, Ortová Pavlína 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Plzeň V. 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíková Sára 1:1, Fenková Michaela 0:2, body hostů: Jaramillo Věra 2:0, Jůzová Viktorie 1:1), SKST Liberec - KST Hluk 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ortová Pavlína 0:1, Pytlounová Nikola 1:0, WO 0:1, body hostů: Ježková Aneta 1:0, Obdržálková Lucie 0:1, WO 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Praha - AC Sparta Praha 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikešová Adéla 0:2, Slavíčková Eliška 0:1, body hostů: Jaroňová Karolína 1:0, Nosková Adéla 2:0), SKST Hodonín A - TJ Jiskra Humpolec 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Simona 1:1, Novotná Eliška 0:2, body hostů: Janů Veronika 1:1, Rohová Michaela 2:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha - TJ Jiskra Humpolec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroňová Karolína 1:0, Nosková Adéla 1:0, body hostů: Janů Veronika 0:1, Rohová Michaela 0:1), TJ Slavoj Praha - SKST Hodonín A 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíčková Eliška 0:2, Mikešová Adéla 1:1, body hostů: Holubová Simona 2:0, Novotná Eliška 1:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jindřichův Hradec - TJ Sokol Štíty 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lahodná Johana 2:0, Dofková Adéla 0:1, body hostů: Fabiánková Tereza 0:1, Haltmarová Martina 1:1), TTC KARLOVARSKO - Sokol Chrudim 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Harantová Eva 1:1, Postlová Kamila 1:1, body hostů: Hrubá Evelin 0:2, Borecká Karolína 2:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC KARLOVARSKO - Jindřichův Hradec 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Harantová Eva 0:1, Postlová Kamila 0:1, body hostů: Lahodná Johana 1:0, Dofková Adéla 1:0), TJ Sokol Štíty - Sokol Chrudim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haltmarová Martina 1:0, Fabiánková Tereza 1:0, body hostů: Hrubá Evelin 0:1, Borecká Karolína 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy