Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 2. třídy
1. kolo:
TJ Plazy "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 4:0, Vtelenský Josef 1:1, Běloubek Roman 3:1, Bartoň Karel 3:1, Vaňousek Miroslav 1:1, body hostů: Nevrlý Michal 3:1, Ráb Martin 0:4, Nekola Michal 1:3, Hodboď Martin 0:4), AŠ Mladá Boleslav "F" - TTC Josefův Důl "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heilek Miroslav 1:3, Školník Luboš 3:1, Vyhnánek Jaroslav 1:3, Suchardová Jitka 3:1, body hostů: Ďurfina Karel 0:4, Pácha Robin 2:2, Bezděk Jiří ml. 4:0, Bříška Jan 2:2), Sokol Chotětov "A" - Sokol Otradovice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tešla Miroslav 3:1, Sekelský Jan 4:0, Novotný Josef 4:0, Vinklář Jan 4:0, body hostů: Polanský Kamil 1:3, Mrázek Ladislav ml. 0:4, Vaňousek Zdeněk 0:4, Žerava Miroslav st. 0:4), TTC Bělá p.B. "E" - Sokol Chotětov "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marejka Vítězslav 0:4, Postelt Vladimír 0:4, Vokoun Petr ing. 2:2, Dohnalík Leoš 0:4, body hostů: Moc Vladimír ml. 4:0, Merčák Marek 4:0, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 3:1), TJ Březno - AŠ Mladá Boleslav "G" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folprecht Jan 2:2, Urban Jiří 2:2, Just Miloslav 3:1, Drahota Václav 4:0, body hostů: Rosca David 1:3, Čeřovská Monika 3:1, Louč Tomáš 1:3, Kovařík Tomáš 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - SK Dolní Stakory "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 3:1, Mareš Jan 0:4, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 3:1, body hostů: Ondráček Michal 1:3, Pejta Petr st. 3:1, Kopal Jaroslav 1:3, Jonáš Marek 1:3),
2. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - SK Dolní Stakory "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duda Miroslav 2:2, Nevrlý Michal 3:1, Nekola Michal 0:4, Živný Josef 4:0, body hostů: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Jaroslav 2:2, Jonáš Marek 1:3), AŠ Mladá Boleslav "G" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Tomáš 1:3, Sucharda David 0:4, Rosca David 2:2, Antoš Petr 4:0, body hostů: Mareš Jan 1:3, Hajlich David 3:1, Ort Marek 2:2, Pleticha Vladimír 3:1), Sokol Chotětov "B" - TJ Březno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merčák Marek 2:2, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 0:4, Moc Vladimír ml. 3:1, body hostů: Folprecht Jan 1:3, Drahota Václav 4:0, Urban Jiří 1:3, Just Miloslav 2:2), Sokol Otradovice "B" - TTC Bělá p.B. "E" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žerava Miroslav st. 0:4, Pivoňka Erik 0:4, Skála Jiří 0:4, Honzák Miloš 1:3, body hostů: Ginzlová Eva 4:0, Marejka Vítězslav 4:0, Peca Antonín 4:0, Dohnalík Leoš 3:1), TTC Josefův Důl "C" - Sokol Chotětov "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barva Jaroslav 0:4, Bezděk Jiří ml. 3:1, Bříška Jan 0:4, Ďurfina Karel 1:3, body hostů: Tešla Miroslav 3:1, Vinklář Jan 3:1, Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan 4:0), TJ Plazy "B" - AŠ Mladá Boleslav "F" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 3:1, Vtelenský Josef 3:1, Běloubek Roman 3:1, Bartoň Karel 3:1, body hostů: Suchardová Jitka 2:2, Matlas Jiří 0:4, Školník Luboš 2:2, Heilek Miroslav 0:2, Vyhnánek Jaroslav 0:2),
3. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "F" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matlas Jiří 2:2, Školník Luboš 4:0, Heilek Miroslav 1:3, Suchardová Jitka 3:1, body hostů: Nevrlý Michal 2:2, Marek Jiří 2:2, Duda Miroslav 2:2, Nekola Michal 0:4), Sokol Chotětov "A" - TJ Plazy "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekelský Jan 4:0, Vinklář Jan 1:3, Novotný Josef 4:0, Tešla Miroslav 2:2, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Bartoň Karel 2:2, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 0:4), TTC Bělá p.B. "E" - TTC Josefův Důl "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marejka Vítězslav 0:4, Dohnalík Leoš 0:4, Svobodová Lucie 2:2, Ginzlová Eva 3:1, body hostů: Pácha Robin 3:1, Bezděk Jiří ml. 3:1, Ďurfina Karel 2:2, Bříška Jan 3:1), TJ Březno - Sokol Otradovice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folprecht Jan 3:1, Klíma Miroslav 0:3, Urban Jiří 3:1, Drahota Václav 4:0, Just Miloslav 1:0, body hostů: Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 2:2, Jelínek Miloš 0:4, Mrázek Ladislav ml. 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - Sokol Chotětov "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Hajlich David 4:0, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 3:1, body hostů: Merčák Marek 1:3, Morávek Jaroslav 0:4, Moc Vladimír st. 0:4, Jabůrek Stanislav 0:4), SK Dolní Stakory "B" - AŠ Mladá Boleslav "G" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 1:3, Jonáš Marek 3:1, Kopal Jaroslav 2:2, body hostů: Antoš Petr 4:0, Čeřovská Monika 1:3, Rosca David 1:3, Kovařík Tomáš 1:3),
4. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - AŠ Mladá Boleslav "G" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leierová Klára 0:4, Marek Jiří 3:1, Nevrlý Michal 4:0, Živný Josef 4:0, body hostů: Antoš Petr 1:3, Sucharda David 2:2, Kovařík Tomáš 1:3, Rosca David 1:3), Sokol Chotětov "B" - SK Dolní Stakory "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moc Vladimír ml. 4:0, Morávek Jaroslav 4:0, Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír st. 4:0, body hostů: Ondráček Michal 0:4, Pejta Petr st. 0:4, Kopal Jaroslav 0:4, Chňupa Luboš 0:4), Sokol Otradovice "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 0:4, Jelínek Miloš 0:4, Mrázek Ladislav ml. 0:4, body hostů: Kastner Patrik 4:0, Hajlich David 3:1, Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 4:0), TTC Josefův Důl "C" - TJ Březno 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Robin 3:1, Bezděk Jiří ml. 3:1, Bříška Jan 2:2, Ďurfina Karel 3:1, body hostů: Folprecht Jan 0:2, Klíma Miroslav 0:4, Drahota Václav 4:0, Just Miloslav 1:3, Novotný Miroslav 0:2), TJ Plazy "B" - TTC Bělá p.B. "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 2:2, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 3:1, Bartoň Karel 1:3, body hostů: Kolegarová Šárka 4:0, Kolegarová Andrea 0:4, Peca Antonín 3:1, Dohnalík Leoš 1:3), AŠ Mladá Boleslav "F" - Sokol Chotětov "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matlas Jiří 1:3, Školník Luboš 2:2, Heilek Miroslav 0:4, Suchardová Jitka 1:3, body hostů: Vinklář Jan 2:2, Tešla Miroslav 3:1, Sekelský Jan 4:0, Novotný Josef 3:1),
5. kolo:
Sokol Chotětov "A" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinklář Jan 3:1, Tešla Miroslav 4:0, Sekelský Jan 3:1, Novotný Josef 4:0, body hostů: Nekola Michal 0:4, Marek Jiří 0:4, Volf Petr st. 0:4, Duda Miroslav 2:2), TTC Bělá p.B. "E" - AŠ Mladá Boleslav "F" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Lucie 2:1, Ginzlová Eva 3:0, Marejka Vítězslav 1:2, Dohnalík Leoš 0:3, WO 5:0, body hostů: Školník Luboš 3:1, Vyhnánek Jaroslav 2:2, Heilek Miroslav 1:3, WO 0:5), TJ Březno - TJ Plazy "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 0:2, Folprecht Jan 4:0, Urban Jiří 4:0, Drahota Václav 3:1, Žďánský Milan ing. 1:1, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Vaňousek Miroslav 1:3, Vtelenský Josef 0:4, Běloubek Roman 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - TTC Josefův Důl "C" 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 4:0, Pleticha Vladimír 4:0, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 4:0, body hostů: Pácha Robin 0:4, Bezděk Jiří ml. 0:4, Bříška Jan 0:4, Ďurfina Karel 0:4), SK Dolní Stakory "B" - Sokol Otradovice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 4:0, Pejta Petr st. 3:1, Jonáš Marek 3:1, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Polanský Kamil 0:4, Žerava Miroslav st. 1:3, Jelínek Miloš 2:2, Mrázek Ladislav ml. 2:2), AŠ Mladá Boleslav "G" - Sokol Chotětov "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bušek Štěpán 0:4, Kovařík Tomáš 1:3, Sucharda David 1:3, Antoš Petr 3:1, body hostů: Merčák Marek 3:1, Moc Vladimír ml. 2:2, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 3:1),
6. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - Sokol Chotětov "B" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duda Miroslav 0:4, Nevrlý Michal 0:4, Nekola Michal 0:4, Ráb Martin 1:3, body hostů: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 4:0, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 4:0), Sokol Otradovice "B" - AŠ Mladá Boleslav "G" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Josef 3:1, Polanský Kamil 1:3, Jelínek Miloš 1:3, Žerava Miroslav st. 0:4, body hostů: Bušek Štěpán 2:2, Kovařík Tomáš 2:2, Sucharda David 4:0, Antoš Petr 3:1), TTC Josefův Důl "C" - SK Dolní Stakory "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Robin 4:0, Bříška Jan 3:1, Bezděk Jiří ml. 3:1, Ďurfina Karel 3:1, body hostů: Ondráček Michal 1:3, Pejta Petr st. 0:4, Kopal Jaroslav 0:4, Jonáš Marek 2:2), TJ Plazy "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Miroslav 1:3, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2, Bartoň Karel 2:2, body hostů: Pleticha Vladimír 3:1, Mareš Jan 1:3, Ort Marek 2:2, Kastner Patrik 3:1), AŠ Mladá Boleslav "F" - TJ Březno 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Tomáš 2:2, Sluka Čeněk 4:0, Školník Luboš 3:1, Suchardová Jitka 2:2, body hostů: Folprecht Jan 2:2, Drahota Václav 3:1, Žďánský Milan ing. 0:4, Just Miloslav 0:1, Novotný Miroslav 0:3), Sokol Chotětov "A" - TTC Bělá p.B. "E" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinklář Jan 3:1, Tešla Miroslav 3:1, Novotný Josef 4:0, Sekelský Jan 4:0, body hostů: Dohnalík Leoš 0:4, Marejka Vítězslav 1:3, Ginzlová Eva 0:4, Svobodová Lucie 1:3),
7. kolo:
TTC Bělá p.B. "E" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marejka Vítězslav 3:1, Dohnalík Leoš 3:1, Svobodová Lucie 4:0, Ginzlová Eva 4:0, body hostů: Marek Jiří 0:4, Hodboď Martin 0:4, Šlapáček Vladimír 2:2, Laštovička Jan 0:4), TJ Březno - Sokol Chotětov "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahota Václav 2:2, Klíma Miroslav 0:2, Urban Jiří 0:4, Folprecht Jan 1:3, Just Miloslav 1:1, body hostů: Tešla Miroslav 3:1, Sekelský Jan 4:0, Novotný Josef 2:2, Vinklář Jan 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - AŠ Mladá Boleslav "F" 18:0wo, SK Dolní Stakory "B" - TJ Plazy "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 4:0, Jonáš Marek 1:3, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Bartoň Karel 2:2, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2), AŠ Mladá Boleslav "G" - TTC Josefův Důl "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bušek Štěpán 1:3, Kovařík Tomáš 0:4, Sucharda David 1:3, Antoš Petr 4:0, body hostů: Ďurfina Karel 2:2, Pácha Robin 3:1, Bezděk Jiří ml. 2:2, Bříška Jan 3:1), Sokol Chotětov "B" - Sokol Otradovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 2:2, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 4:0, body hostů: Polanský Kamil 1:3, Horák Josef 1:3, Žerava Miroslav st. 0:4, Jelínek Miloš 1:3),
8. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - Sokol Otradovice "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Michal 4:0, Volf Petr st. 2:2, Duda Miroslav 2:2, Marek Jiří 3:1, body hostů: Polanský Kamil 1:3, Horák Josef 2:2, Žerava Miroslav st. 1:3, Mrázek Ladislav ml. 1:3), TTC Josefův Důl "C" - Sokol Chotětov "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ďurfina Karel 2:2, Bříška Jan 2:2, Petrus Libor 0:4, Barva Jaroslav 2:2, body hostů: Merčák Marek 3:1, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 1:3, Moc Vladimír st. 3:1), TJ Plazy "B" - AŠ Mladá Boleslav "G" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 3:1, Bartoň Karel 2:2, body hostů: Bušek Štěpán 0:4, Sucharda David 2:2, Kovařík Tomáš 2:2, Antoš Petr 4:0), AŠ Mladá Boleslav "F" - SK Dolní Stakory "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Evyn Oleh 1:1, Školník Luboš 4:0, Heilek Miroslav 2:2, Sluka Čeněk 3:1, Matlas Jiří 1:1, body hostů: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 0:4, Kopal Jaroslav 1:3, Jonáš Jaroslav ml. 1:3), Sokol Chotětov "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vinklář Jan 0:4, Tešla Miroslav 3:1, Sekelský Jan 1:3, Novotný Josef 2:2, body hostů: Pleticha Vladimír 4:0, Hajlich David 1:2, Kastner Patrik 2:2, Ort Marek 2:2, Mareš Jan 1:0), TTC Bělá p.B. "E" - TJ Březno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnalík Leoš 1:3, Ginzlová Eva 3:1, Svobodová Lucie 3:1, Marejka Vítězslav 0:4, body hostů: Folprecht Jan 2:2, Klíma Miroslav 0:2, Urban Jiří 3:1, Just Miloslav 2:2, Žďánský Milan ing. 2:0),
9. kolo:
TJ Březno - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folprecht Jan 3:1, Klíma Miroslav 2:2, Urban Jiří 4:0, Drahota Václav 4:0, body hostů: Marek Jiří 0:4, Duda Miroslav 1:3, Nekola Michal 1:3, Volf Petr st. 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - TTC Bělá p.B. "E" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 2:2, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 4:0, body hostů: Ginzlová Eva 1:3, Svobodová Lucie 1:3, Marejka Vítězslav 0:4, Dohnalík Leoš 0:4), SK Dolní Stakory "B" - Sokol Chotětov "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Michal 2:2, Pejta Petr st. 3:1, Jonáš Marek 0:4, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Vinklář Jan 1:3, Tešla Miroslav 3:1, Sekelský Jan 2:2, Novotný Josef 4:0), AŠ Mladá Boleslav "G" - AŠ Mladá Boleslav "F" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeřovská Monika 1:3, Antoš Petr 4:0, Sucharda David 0:4, Kovařík Tomáš 0:4, body hostů: Suchardová Jitka 3:1, Školník Luboš 3:1, Sluka Čeněk 3:1, Heilek Miroslav 2:2), Sokol Chotětov "B" - TJ Plazy "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 3:1, Moc Vladimír ml. 2:2, Morávek Jaroslav 2:2, Moc Vladimír st. 2:2, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 2:2, Bartoň Karel 3:1, Vtelenský Josef 0:4, Běloubek Roman 2:2), Sokol Otradovice "B" - TTC Josefův Důl "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Kamil 0:4, Žerava Miroslav st. 0:4, Jelínek Miloš 2:2, Žerava Miroslav ml. 0:4, body hostů: Ďurfina Karel 4:0, Bezděk Jiří ml. 3:1, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 4:0),
10. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - TTC Josefův Důl "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 2:2, Šlapáček Vladimír 0:4, Polák Petr 3:1, Rozkovec Vladimír 0:4, body hostů: Ďurfina Karel 3:1, Bezděk Jiří ml. 3:1, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 2:2), TJ Plazy "B" - Sokol Otradovice "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňousek Miroslav 3:1, Vtelenský Josef 3:1, Běloubek Roman 4:0, Bartoň Karel 4:0, body hostů: Jelínek Miloš 2:2, Žerava Miroslav st. 0:4, Žerava Miroslav ml. 0:4, Pivoňka Erik 0:4), AŠ Mladá Boleslav "F" - Sokol Chotětov "B" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchardová Jitka 0:3, Heilek Miroslav 1:2, Školník Luboš 2:1, Sluka Čeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Merčák Marek 4:0, Morávek Jaroslav 2:2, Moc Vladimír st. 1:3, WO 0:5), Sokol Chotětov "A" - AŠ Mladá Boleslav "G" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekelský Jan 4:0, Tešla Miroslav 4:0, Novotný Josef 3:1, Vinklář Jan 3:1, body hostů: Rosca David 1:3, Kovařík Tomáš 0:4, Bušek Štěpán 0:4, Sucharda David 1:3), TTC Bělá p.B. "E" - SK Dolní Stakory "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marejka Vítězslav 0:4, Dohnalík Leoš 0:4, Ginzlová Eva 2:2, Postelt Vladimír 2:2, body hostů: Ondráček Michal 2:2, Pejta Petr st. 3:1, Kopal Jaroslav 3:1, Jonáš Marek 4:0), TJ Březno - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folprecht Jan 0:3, Urban Jiří 2:2, Just Miloslav 1:3, Drahota Václav 4:0, Žďánský Milan ing. 0:1, body hostů: Pleticha Vladimír 3:1, Mareš Jan 1:3, Ort Marek 2:2, Kastner Patrik 3:1),
11. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 4:0, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 4:0, body hostů: Marek Jiří 0:4, Duda Miroslav 0:4, Hodboď Martin 0:4, Volf Petr st. 0:4), SK Dolní Stakory "B" - TJ Březno 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 0:4, Pejta Petr st. 0:4, Jonáš Marek 1:3, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Folprecht Jan 3:1, Drahota Václav 4:0, Urban Jiří 4:0, Just Miloslav 2:0, Klíma Miroslav 1:1), AŠ Mladá Boleslav "G" - TTC Bělá p.B. "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosca David 3:1, Kovařík Tomáš 1:2, Sucharda David 3:1, Antoš Petr 4:0, Bušek Štěpán 1:0, body hostů: Ginzlová Eva 1:3, Svobodová Lucie 0:4, Marejka Vítězslav 2:2, Dohnalík Leoš 1:3), Sokol Chotětov "B" - Sokol Chotětov "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moc Vladimír st. 1:3, Morávek Jaroslav 1:3, Moc Vladimír ml. 3:1, Merčák Marek 4:0, body hostů: Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan 2:2, Tešla Miroslav 2:2, Vinklář Jan 1:3), Sokol Otradovice "B" - AŠ Mladá Boleslav "F" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Miloš 2:2, Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 2:2, Pivoňka Erik 1:3, body hostů: Školník Luboš 4:0, Heilek Miroslav 2:2, Sluka Čeněk 4:0, Tvrzský Rudolf 0:4), TTC Josefův Důl "C" - TJ Plazy "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Jiří ml. 1:3, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 0:3, Ďurfina Karel 4:0, WO 0:1, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 2:2, Vtelenský Josef 1:3, Bartoň Karel 3:1, Běloubek Roman 1:2, WO 1:0),
12. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - TJ Plazy "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jiří 3:1, Volf Petr st. 2:2, Duda Miroslav 3:1, Nekola Michal 2:2, body hostů: Vaňousek Miroslav 1:3, Bartoň Karel 2:2, Vtelenský Josef 1:3, Běloubek Roman 2:2), TTC Josefův Důl "C" - AŠ Mladá Boleslav "F" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Jiří ml. 2:1, Pácha Robin 3:0, Bříška Jan 3:1, Ďurfina Karel 3:1, WO 2:0, body hostů: Závěšický Jaroslav 0:4, Heilek Miroslav 1:3, Školník Luboš 2:0, Tvrzský Rudolf 0:4, WO 0:2), Sokol Otradovice "B" - Sokol Chotětov "A" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Miloš 1:3, Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 1:3, Žerava Miroslav ml. 0:4, body hostů: Tešla Miroslav 4:0, Vinklář Jan 4:0, Novotný Josef 4:0, Janoušek Vladimír 1:3), Sokol Chotětov "B" - TTC Bělá p.B. "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 2:2, body hostů: Postelt Vladimír 0:4, Dohnalík Leoš 0:4, Ginzlová Eva 2:2, Svobodová Lucie 2:2), AŠ Mladá Boleslav "G" - TJ Březno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bušek Štěpán 0:4, Sucharda David 2:2, Antoš Petr 4:0, Čeřovská Monika 2:2, body hostů: Urban Jiří 3:1, Folprecht Jan 1:3, Drahota Václav 3:1, Just Miloslav 1:3), SK Dolní Stakory "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 1:3, Jonáš Marek 0:4, Kopal Jaroslav 0:4, body hostů: Kastner Patrik 3:1, Mareš Jan 2:2, Ort Marek 4:0, Pleticha Vladimír 3:1),
13. kolo:
SK Dolní Stakory "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 4:0, Pejta Petr st. 4:0, Jonáš Marek 4:0, Kopal Jaroslav 2:2, body hostů: Marek Jiří 0:4, Duda Miroslav 1:3, Ráb Martin 1:3, Nekola Michal 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - AŠ Mladá Boleslav "G" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 2:2, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 4:0, body hostů: Kovařík Tomáš 0:4, Antoš Petr 1:3, Bušek Štěpán 0:4, Sucharda David 1:3), TJ Březno - Sokol Chotětov "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folprecht Jan 1:3, Urban Jiří 3:1, Just Miloslav 1:3, Drahota Václav 2:2, body hostů: Moc Vladimír ml. 3:1, Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír st. 2:2, Morávek Jaroslav 0:4), TTC Bělá p.B. "E" - Sokol Otradovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peca Antonín 4:0, Dohnalík Leoš 1:3, Marejka Vítězslav 3:1, Ginzlová Eva 4:0, body hostů: Macura Zdeněk 2:2, Žerava Miroslav ml. 1:3, Žerava Miroslav st. 1:3, Pivoňka Erik 0:4), Sokol Chotětov "A" - TTC Josefův Důl "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekelský Jan 3:1, Vinklář Jan 0:4, Novotný Josef 3:1, Tešla Miroslav 1:3, body hostů: Ďurfina Karel 2:2, Pácha Robin 4:0, Bezděk Jiří ml. 1:3, Bříška Jan 2:2), AŠ Mladá Boleslav "F" - TJ Plazy "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heilek Miroslav 3:1, Hovorka Karel 1:0, Školník Luboš 4:0, Sluka Čeněk 4:0, Vyhnánek Jaroslav 1:2, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Vaňousek Miroslav 0:4, Vtelenský Josef 1:3, Běloubek Roman 1:3),
14. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - AŠ Mladá Boleslav "F" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 3:1, Volf Petr st. 1:3, Duda Miroslav 0:4, Nekola Michal 2:2, body hostů: Suchardová Jitka 1:3, Školník Luboš 4:0, Sluka Čeněk 3:1, Heilek Miroslav 2:2), TJ Plazy "B" - Sokol Chotětov "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vtelenský Josef 1:3, Vaňousek Miroslav 0:4, Kučera Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2, body hostů: Sekelský Jan 2:2, Vinklář Jan 3:1, Novotný Josef 3:1, Tešla Miroslav 3:1), TTC Josefův Důl "C" - TTC Bělá p.B. "E" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurfina Karel 4:0, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 2:2, Barva Jaroslav 3:1, body hostů: Postelt Vladimír 0:4, Dohnalík Leoš 0:4, Marejka Vítězslav 3:1, Ginzlová Eva 1:3), Sokol Otradovice "B" - TJ Březno 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Kamil 1:3, Jelínek Miloš 3:1, Žerava Miroslav st. 0:3, Macura Zdeněk 0:4, Pivoňka Erik 0:1, body hostů: Folprecht Jan 3:1, Klíma Miroslav 2:2, Drahota Václav 4:0, Just Miloslav 2:0, Novotný Miroslav 1:1), Sokol Chotětov "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 2:2, Moc Vladimír ml. 2:2, Morávek Jaroslav 1:3, Moc Vladimír st. 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 0:4, Ort Marek 2:2, Kastner Patrik 4:0), AŠ Mladá Boleslav "G" - SK Dolní Stakory "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Tomáš 0:3, Čeřovská Monika 4:0, Rosca David 3:1, Bušek Štěpán 0:4, Antoš Petr 1:0, body hostů: Ondráček Michal 2:2, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Jaroslav 2:2, Jonáš Jaroslav ml. 3:1),
15. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "G" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda David 3:1, Rosca David 4:0, Antoš Petr 4:0, Čeřovská Monika 1:3, body hostů: Marek Jiří 1:3, Volf Petr st. 1:3, Duda Miroslav 1:3, Nekola Michal 1:3), SK Dolní Stakory "B" - Sokol Chotětov "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 1:3, Kopal Jaroslav 2:2, Jonáš Marek 2:2, Pejta Petr st. 1:3, body hostů: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 1:3, Moc Vladimír st. 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - Sokol Otradovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 3:1, Soukal Hubert 1:3, Ort Marek 4:0, body hostů: Žerava Miroslav st. 1:3, Pivoňka Erik 1:3, Žerava Miroslav ml. 1:3, Mareš Pavel 1:3), TJ Březno - TTC Josefův Důl "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Jiří 3:1, Klíma Miroslav 0:4, Just Miloslav 2:2, Folprecht Jan 2:2, body hostů: Barva Jaroslav 1:3, Ďurfina Karel 3:1, Pácha Robin 4:0, Bříška Jan 1:3), TTC Bělá p.B. "E" - TJ Plazy "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marejka Vítězslav 2:2, Dohnalík Leoš 1:3, Svobodová Lucie 1:3, Ginzlová Eva 2:2, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 2:2, Vtelenský Josef 4:0, Běloubek Roman 3:1, Vaňousek Miroslav 1:3), Sokol Chotětov "A" - AŠ Mladá Boleslav "F" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekelský Jan 3:1, Tešla Miroslav 3:1, Novotný Josef 4:0, Vinklář Jan 3:1, body hostů: Heilek Miroslav 0:4, Vyhnánek Jaroslav 0:4, Školník Luboš 3:1, Šimečková Zdena 0:4),
16. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - Sokol Chotětov "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jiří 1:3, Volf Petr st. 1:1, Duda Miroslav 2:2, Nekola Michal 2:2, Ráb Martin 1:1, body hostů: Tešla Miroslav 3:1, Vinklář Jan 1:3, Novotný Josef 4:0, Röckel Sasha 1:3), AŠ Mladá Boleslav "F" - TTC Bělá p.B. "E" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnánek Jaroslav 2:2, Heilek Miroslav 2:2, Školník Luboš 4:0, Sluka Čeněk 4:0, body hostů: Ginzlová Eva 2:2, Svobodová Lucie 1:3, Marejka Vítězslav 1:3, Dohnalík Leoš 0:4), TJ Plazy "B" - TJ Březno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2, Bartoň Karel 3:1, body hostů: Folprecht Jan 2:2, Klíma Miroslav 0:2, Drahota Václav 4:0, Urban Jiří 1:3, Just Miloslav 1:1), TTC Josefův Důl "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Jiří ml. 0:4, Pácha Robin 1:3, Bříška Jan 1:3, Ďurfina Karel 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 4:0, Kastner Patrik 3:1, Ort Marek 4:0, Mareš Jan 2:2), Sokol Otradovice "B" - SK Dolní Stakory "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 0:3, Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 1:3, Žerava Miroslav ml. 0:4, Mareš Pavel 1:0, body hostů: Ondráček Michal 4:0, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Jaroslav 4:0, Jonáš Marek 4:0), Sokol Chotětov "B" - AŠ Mladá Boleslav "G" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 0:4, Moc Vladimír st. 3:1, body hostů: Bušek Štěpán 1:3, Rosca David 1:3, Sucharda David 3:1, Louč Tomáš 1:3),
17. kolo:
Sokol Chotětov "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 4:0, Morávek Jaroslav 2:2, Moc Vladimír st. 1:3, body hostů: Marek Jiří 2:2, Duda Miroslav 1:3, Volf Petr st. 0:4, Nekola Michal 2:2), AŠ Mladá Boleslav "G" - Sokol Otradovice "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čeřovská Monika 4:0, Bušek Štěpán 4:0, Sucharda David 4:0, Rosca David 4:0, body hostů: Novák Ivo ing. 0:4, Macura Zdeněk 0:4, Žerava Miroslav ml. 0:4, Žerava Miroslav st. 0:4), SK Dolní Stakory "B" - TTC Josefův Důl "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopal Jaroslav 0:4, Pejta Petr st. 2:2, Jonáš Marek 2:2, Ondráček Michal 4:0, body hostů: Barva Jaroslav 1:3, Ďurfina Karel 3:1, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - TJ Plazy "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 0:3, Pleticha Vladimír 4:0, Ort Marek 2:2, Kastner Patrik 4:0, WO 1:0, body hostů: Běloubek Roman 2:2, Bartoň Karel 0:3, Vtelenský Josef 1:3, Čuban Zdeněk ing. 2:2, WO 0:1), TJ Březno - AŠ Mladá Boleslav "F" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Miroslav 0:2, Urban Jiří 2:2, Just Miloslav 2:2, Drahota Václav 3:1, Žďánský Milan ing. 1:1, body hostů: Školník Luboš 4:0, Suchardová Jitka 0:4, Sluka Čeněk 2:2, Heilek Miroslav 2:2), TTC Bělá p.B. "E" - Sokol Chotětov "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ginzlová Eva 1:3, Svobodová Lucie 2:2, Marejka Vítězslav 0:4, Kolegarová Šárka 2:2, body hostů: Sekelský Jan 3:1, Tešla Miroslav 3:1, Novotný Josef 4:0, Vinklář Jan 1:3),
18. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - TTC Bělá p.B. "E" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jiří 1:3, Polák Petr 4:0, Duda Miroslav 0:4, Nekola Michal 1:3, body hostů: Kolegarová Šárka 2:2, Ginzlová Eva 3:1, Peca Antonín 2:2, Vokoun Petr ing. 3:1), Sokol Chotětov "A" - TJ Březno 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekelský Jan 4:0, Vinklář Jan 4:0, Novotný Josef 3:1, Tešla Miroslav 2:2, body hostů: Novotný Miroslav 0:4, Folprecht Jan 0:2, Drahota Václav 2:2, Just Miloslav 1:3, Javůrek Filip 0:2), AŠ Mladá Boleslav "F" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heilek Miroslav 0:4, Suchardová Jitka 1:3, Vyhnánek Jaroslav 0:3, WO 0:6, body hostů: Pleticha Vladimír 2:0, Kraušner Miroslav 2:1, Ort Marek 3:0, Kastner Patrik 3:0, WO 6:0), TJ Plazy "B" - SK Dolní Stakory "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 0:4, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2, Vaňousek Miroslav 1:3, body hostů: Ondráček Michal 4:0, Pejta Petr st. 2:2, Kopal Jaroslav 1:3, Jonáš Marek 4:0), TTC Josefův Důl "C" - AŠ Mladá Boleslav "G" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezděk Jiří ml. 2:2, Ďurfina Karel 2:2, Pácha Robin 2:2, Barva Jaroslav 3:1, body hostů: Rosca David 1:3, Bušek Štěpán 2:2, Sucharda David 3:1, Kovařík Tomáš 1:3), Sokol Otradovice "B" - Sokol Chotětov "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Miloš 1:3, Polanský Kamil 3:1, Žerava Miroslav st. 1:3, Žerava Miroslav ml. 0:4, body hostů: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 2:2, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 2:2),
19. kolo:
Sokol Otradovice "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Kamil 2:2, Macura Zdeněk 1:3, Žerava Miroslav ml. 1:3, Žerava Miroslav st. 1:3, body hostů: Polák Petr 4:0, Marek Jiří 2:2, Duda Miroslav 4:0, Nekola Michal 1:3), Sokol Chotětov "B" - TTC Josefův Důl "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 2:2, Moc Vladimír st. 0:4, body hostů: Barva Jaroslav 2:2, Ďurfina Karel 2:2, Bezděk Jiří ml. 2:2, Bříška Jan 1:3), AŠ Mladá Boleslav "G" - TJ Plazy "B" 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Antoš Petr 3:1, Sucharda David 1:3, Rosca David 2:2, WO 0:5, body hostů: Běloubek Roman 1:2, Bartoň Karel 3:0, Vtelenský Josef 1:2, Vaňousek Miroslav 1:2, WO 5:0), SK Dolní Stakory "B" - AŠ Mladá Boleslav "F" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 1:3, Jonáš Marek 3:1, Kopal Jaroslav 0:4, body hostů: Školník Luboš 3:1, Suchardová Jitka 1:3, Sluka Čeněk 3:1, Heilek Miroslav 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - Sokol Chotětov "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Kastner Patrik 3:1, Ort Marek 2:2, Mareš Jan 2:1, Hajlich David 0:1, body hostů: Tešla Miroslav 2:2, Sekelský Jan 3:1, Novotný Josef 2:2, Vinklář Jan 0:4), TJ Březno - TTC Bělá p.B. "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folprecht Jan 3:1, Urban Jiří 2:2, Just Miloslav 2:1, Drahota Václav 4:0, Žďánský Milan ing. 1:0, body hostů: Kolegarová Šárka 1:3, Ginzlová Eva 0:4, Vokoun Petr ing. 3:1, Dohnalík Leoš 0:4),
20. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - TJ Březno 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Včeláková Stanislava 0:4, Volf Petr st. 1:3, Duda Miroslav 0:4, Nekola Michal 1:3, body hostů: Dlask Milan ing. 3:1, Folprecht Jan 4:0, Drahota Václav 4:0, Klíma Miroslav 3:1), TTC Bělá p.B. "E" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ginzlová Eva 4:0, Dohnalík Leoš 1:3, Marejka Vítězslav 0:4, Kolegarová Šárka 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 3:1, Kraušner Jiří 2:2, Ort Marek 3:1, Mareš Jan 1:1, Hajlich David 1:1), Sokol Chotětov "A" - SK Dolní Stakory "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekelský Jan 3:1, Tešla Miroslav 0:4, Novotný Josef 4:0, Vinklář Jan 1:3, body hostů: Ondráček Michal 3:1, Jonáš Marek 2:2, Pejta Petr st. 2:2, Kopal Jaroslav 1:3), AŠ Mladá Boleslav "F" - AŠ Mladá Boleslav "G" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heilek Miroslav 1:1, Vyhnánek Jaroslav 1:1, Suchardová Jitka 2:0, Školník Luboš 3:0, WO 7:1, body hostů: Kovařík Tomáš 1:2, Bušek Štěpán 0:3, Rosca David 1:2, WO 1:7), TJ Plazy "B" - Sokol Chotětov "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Miroslav 0:4, Běloubek Roman 1:3, Jonáš Zdeněk 0:4, Bartoň Karel 3:1, body hostů: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 3:1, Moc Vladimír st. 2:2, Morávek Jaroslav 3:1), TTC Josefův Důl "C" - Sokol Otradovice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barva Jaroslav 4:0, Pácha Robin 4:0, Bříška Jan 3:1, Ďurfina Karel 4:0, body hostů: Štros Jaroslav 1:3, Skála Jiří 0:4, Žerava Miroslav st. 0:4, Žerava Miroslav ml. 0:4),
21. kolo:
TTC Josefův Důl "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezděk Jiří ml. 2:2, Pácha Robin 2:2, Bříška Jan 1:3, Ďurfina Karel 2:2, body hostů: Polák Petr 4:0, Marek Jiří 1:3, Volf Petr st. 1:3, Duda Miroslav 3:1), Sokol Otradovice "B" - TJ Plazy "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Kamil 3:1, Mrázek Ladislav ml. 3:1, Žerava Miroslav st. 1:3, Skála Jiří 1:3, body hostů: Bartoň Karel 4:0, Vtelenský Josef 2:2, Vaňousek Miroslav 2:2, Kučera Josef 0:4), Sokol Chotětov "B" - AŠ Mladá Boleslav "F" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merčák Marek 3:1, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 2:2, Moc Vladimír st. 1:3, body hostů: Suchardová Jitka 1:3, Školník Luboš 3:1, Sluka Čeněk 3:1, Tvrzský Rudolf 0:4), AŠ Mladá Boleslav "G" - Sokol Chotětov "A" 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sucharda David 3:1, Bušek Štěpán 1:3, Kovařík Tomáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Sekelský Jan 2:1, Tešla Miroslav 1:2, Janoušek Vladimír 0:3, Novotný Josef 3:0, WO 5:0), SK Dolní Stakory "B" - TTC Bělá p.B. "E" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jonáš Marek 2:1, Pejta Petr st. 3:0, Jonáš Jaroslav ml. 3:0, Kopal Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Ginzlová Eva 1:3, Svobodová Lucie 0:4, Dohnalík Leoš 0:4, WO 0:5), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - TJ Březno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 1:3, Pleticha Vladimír 3:1, Kraušner Miroslav 2:2, Ort Marek 3:1, body hostů: Folprecht Jan 1:3, Urban Jiří 2:2, Drahota Václav 3:1, Just Miloslav 1:3),
22. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Duda Miroslav 2:2, Marek Jiří 0:4, Nekola Michal 0:4, WO 0:5, body hostů: Pleticha Vladimír 3:0, Ort Marek 2:1, Mareš Jan 3:0, Hajlich David 1:1, Kraušner Miroslav 1:0, WO 5:0), TJ Březno - SK Dolní Stakory "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žďánský Milan ing. 0:2, Klíma Miroslav 0:4, Just Miloslav 3:1, Drahota Václav 4:0, Novotný Miroslav 0:2, body hostů: Jonáš Marek 2:2, Pejta Petr st. 2:2, Kopal Jaroslav 3:1, Šaněk Pavel 2:2), TTC Bělá p.B. "E" - AŠ Mladá Boleslav "G" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolegarová Šárka 2:2, Vokoun Petr ing. 2:2, Svobodová Lucie 1:3, Ginzlová Eva 1:3, body hostů: Bušek Štěpán 1:3, Kovařík Tomáš 2:2, Antoš Petr 4:0, Sucharda David 3:1), Sokol Chotětov "A" - Sokol Chotětov "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan 4:0, Tešla Miroslav 3:1, Vinklář Jan 3:1, body hostů: Moc Vladimír st. 1:3, Morávek Jaroslav 0:4, Moc Vladimír ml. 1:3, Merčák Marek 2:2), AŠ Mladá Boleslav "F" - Sokol Otradovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Školník Luboš 4:0, Vyhnánek Jaroslav 4:0, Tvrzský Rudolf 0:4, Sluka Čeněk 4:0, body hostů: Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 1:3, Macura Zdeněk 1:3, Žerava Miroslav ml. 1:3), TJ Plazy "B" - TTC Josefův Důl "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Vtelenský Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 0:4, Běloubek Roman 2:2, body hostů: Ďurfina Karel 4:0, Bezděk Jiří ml. 2:2, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy