Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 3. třídy
1. kolo:
SK Dolní Stakory "C" - Sokol Otradovice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 2:2, Šaněk Pavel 2:2, Chňupa Luboš 2:2, Hercík Jiří 0:4, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 4:0, Skála Jiří 2:2, Vaňousek Zdeněk 1:3, Macura Zdeněk 3:1), TTC Josefův Důl "D" - Sokol Březno 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlík František st. 2:2, Barva Jaroslav 3:1, Pilař Milan 1:2, Havlík Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Titlbach Jindřich st. 3:1, Charvát Milan ing. 3:1, Bartoš Miroslav 0:4, Stejskal Zdeněk 2:1, WO 1:0), Sokol Dolní Bousov "B" - Sokol Podlázky "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nitray Jozef 3:1, Jihlavec Jan 3:1, Noha Jan 3:1, Kolek Pavel 4:0, body hostů: Kozák Roman 1:3, Žďánský Karel 2:2, Trlida Michal 0:4, Šimeček Vladimír 0:4), Sokol Podlázky "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pácha Martin 3:1, Kučera Kryštof 1:3, Kučera Michal st. 0:4, Horák Vladimír 1:3, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Koloc Jaroslav st. 2:2, Kraušner Jiří 4:0, Soukal Hubert 2:2), TJ Březno "B" - Slavoj Čistá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 2:2, Žďánský Milan ing. 2:2, Just Miloslav 3:1, Javůrek Filip 1:3, body hostů: Bělohlav Jan 1:3, Rampas František 0:4, Hadač Jiří 3:1, Smutný Vratislav 4:0), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - SK Dolní Stakory "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ráb Martin 3:1, Vichnarová Sylvie 4:0, Volf Petr st. 3:1, Rozkovec Vladimír 3:1, body hostů: Brabec Jaroslav 0:4, Záhorský Vojtěch 0:4, Drapák Jaroslav st. 3:1, Drapák Jaroslav ml. 0:4),
2. kolo:
Sokol Otradovice "C" - SK Dolní Stakory "D" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňousek Zdeněk 2:1, Skála Jiří 2:1, Mrázek Ladislav ml. 3:0, Štros Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Brabec Jaroslav 1:3, Drapák Jaroslav st. 2:2, Jonáš Jaroslav st. 2:2, WO 0:5), Slavoj Čistá - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampas František 0:2, Hadač Jiří 3:1, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 2:2, Martinec Jaroslav 0:2, body hostů: Ráb Martin 2:2, Nekola Michal 1:3, Volf Petr st. 3:1, Vichnarová Sylvie 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - TJ Březno "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Koloc Jaroslav st. 1:3, Kraušner Jiří 3:1, Kraušner Miroslav 3:1, body hostů: Novotný Miroslav 2:2, Žďánský Milan ing. 1:3, Javůrek Filip 0:4, Just Miloslav 2:2), Sokol Podlázky "B" - Sokol Podlázky "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trlida Michal 3:1, Šimeček Vladimír 1:3, Hladký Petr 1:3, Michal Jaroslav 3:1, body hostů: Pácha Martin 4:0, Horák Vladimír 2:2, Špaček Jarmil 0:4, Kučera Michal st. 2:2), Sokol Březno - Sokol Dolní Bousov "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich st. 3:1, Bartoš Miroslav 1:3, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 4:0, body hostů: Jihlavec Jan 1:3, Kolek Pavel 1:3, Novotný Karel 1:3, Nitray Jozef 1:3), SK Dolní Stakory "C" - TTC Josefův Důl "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jaroslav st. 1:3, Šaněk Pavel 2:2, Hercík Jiří 0:4, Chňupa Luboš 1:3, body hostů: Barva Jaroslav 3:1, Havlík Jaroslav 4:0, Pilař Milan 2:2, Havlík František st. 3:1),
3. kolo:
TTC Josefův Důl "D" - Sokol Otradovice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barva Jaroslav 3:1, Havlík František st. 3:1, Havlík František ml. 3:1, Pilař Milan 2:1, WO 0:1, body hostů: Skála Jiří 0:3, Mareš Pavel 0:4, Vaňousek Zdeněk 0:4, Mrázek Ladislav ml. 4:0, WO 1:0), Sokol Dolní Bousov "B" - SK Dolní Stakory "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Nitray Jozef 1:3, Kolek Pavel 2:2, Vilhan Martin 2:2, body hostů: Šádek Jaroslav st. 4:0, Šaněk Pavel 3:1, Hercík Jiří 0:4, Chňupa Luboš 2:2), Sokol Podlázky "A" - Sokol Březno 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Michal st. 1:3, Horák Vladimír 0:4, Kučera Kryštof 0:4, Pácha Martin 1:3, body hostů: Charvát Milan ing. 2:2, Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0), TJ Březno "B" - Sokol Podlázky "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 2:2, Javůrek Filip 1:3, Žďánský Milan ing. 1:3, Dlask Milan ing. 1:3, body hostů: Žďánský Karel 3:1, Marján Marcel 4:0, Trlida Michal 3:1, Šimeček Vladimír 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ráb Martin 2:2, Nekola Michal 2:2, Hodboď Martin 1:3, WO 0:5, body hostů: Černovský Pavel 2:1, Soukal Hubert 0:3, Kraušner Miroslav 3:0, Kraušner Jiří 2:1, WO 5:0), SK Dolní Stakory "D" - Slavoj Čistá 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav ml. 0:4, Drapák Jaroslav st. 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, Jonáš Jaroslav st. 2:2, body hostů: Bělohlav Jan 3:1, Rampas František 3:1, Hadač Jiří 4:0, Smutný Vratislav 4:0),
4. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Slavoj Čistá 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Zdeněk 3:1, Skála Jiří 0:4, Mareš Pavel 2:2, Macura Zdeněk 1:3, body hostů: Havelka Petr 1:3, Bělohlav Jan 2:2, Hadač Jiří 3:1, Smutný Vratislav 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - SK Dolní Stakory "D" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraušner Jiří 3:1, Kraušner Miroslav 4:0, Černovský Pavel 3:1, Soukal Hubert 4:0, body hostů: Jonáš Jaroslav st. 1:3, Drapák Jaroslav st. 1:3, Brabec Jaroslav 0:4, Drapák Jaroslav ml. 0:4), Sokol Podlázky "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jaroslav 1:3, Marján Marcel 3:1, Žďánský Karel 4:0, Kozák Roman 2:2, body hostů: Vichnarová Sylvie 0:4, Šlapáček Vladimír 3:1, Nekola Michal 2:2, Rozkovec Vladimír 1:3), Sokol Březno - TJ Březno "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Zdeněk 4:0, Titlbach Jindřich st. 4:0, Charvát Milan ing. 2:2, Bartoš Miroslav 4:0, body hostů: Novotný Miroslav 1:3, Javůrek Filip 0:4, Žďánský Milan ing. 1:3, Just Miloslav 0:2, Dragoun Václav 0:2), SK Dolní Stakory "C" - Sokol Podlázky "A" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šádek Jaroslav st. 3:0, Šaněk Pavel 2:1, Hercík Jiří 1:2, Chňupa Luboš 3:0, WO 5:0, body hostů: Kučera Michal st. 0:4, Horák Vladimír 2:2, Pácha Zdeněk 1:3, WO 0:5), TTC Josefův Důl "D" - Sokol Dolní Bousov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Milan 2:2, Havlík František st. 2:2, Havlík Jaroslav 0:2, Havlík František ml. 1:3, Barva Jaroslav 2:0, body hostů: Noha Jan 2:2, Nitray Jozef 1:3, Novotný Karel 4:0, Jihlavec Jan 2:2),
5. kolo:
Sokol Dolní Bousov "B" - Sokol Otradovice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Kolek Pavel 3:1, Novotný Karel 3:1, Vilhan Martin 3:1, body hostů: Vaňousek Zdeněk 3:1, Mrázek Ladislav ml. 2:2, Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 0:4), Sokol Podlázky "A" - TTC Josefův Důl "D" 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pácha Martin 3:1, Horák Vladimír 0:4, Pácha Zdeněk 1:3, WO 0:5, body hostů: Barva Jaroslav 2:1, Pilař Milan 2:1, Havlík František st. 1:2, Havlík Jaroslav 3:0, WO 5:0), TJ Březno "B" - SK Dolní Stakory "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 1:3, Javůrek Filip 0:3, Žďánský Milan ing. 3:1, Dlask Milan ing. 2:2, Just Miloslav 0:1, body hostů: Šádek Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 4:0, Chňupa Luboš 2:2, Hercík Jiří 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Březno 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ráb Martin 1:3, Volf Petr st. 0:4, Šlapáček Vladimír 0:4, Laštovička Jan 1:3, body hostů: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1, Charvát Milan ing. 4:0), SK Dolní Stakory "D" - Sokol Podlázky "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 3:1, Drapák Jaroslav st. 3:1, Záhorský Vojtěch 1:3, Brabec Jaroslav 0:4, body hostů: Kozák Roman 2:2, Šimeček Vladimír 1:3, Marján Marcel 2:2, Trlida Michal 4:0), Slavoj Čistá - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0, Kubín Tomáš 1:3, body hostů: Kraušner Jiří 3:1, Hajlich David 3:1, Soukal Hubert 0:4, Černovský Pavel 1:3),
6. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 2:2, Skála Jiří 0:4, Honzák Jakub 0:4, Mareš Pavel 0:4, body hostů: Kraušner Jiří 3:1, Hajlich David 4:0, Soukal Hubert 3:1, Kraušner Miroslav 4:0), Sokol Podlázky "B" - Slavoj Čistá 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Vladimír 1:3, Žďánský Karel 0:4, Trlida Michal 1:3, Marján Marcel 1:3, body hostů: Smutný Vratislav 4:0, Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 4:0, Bělohlav Jan 1:1, Kubín Tomáš 2:0), Sokol Březno - SK Dolní Stakory "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Charvát Milan ing. 2:2, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1, body hostů: Jonáš Jaroslav st. 2:2, Drapák Jaroslav st. 1:3, Záhorský Vojtěch 1:3, Brabec Jaroslav 0:4), SK Dolní Stakory "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 2:2, Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Chňupa Luboš 1:3, body hostů: Ráb Martin 2:2, Volf Petr st. 2:2, Šlapáček Vladimír 2:2, Rozkovec Vladimír 1:3), TTC Josefův Důl "D" - TJ Březno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík František st. 1:3, Pilař Milan 4:0, Barva Jaroslav 3:1, Havlík František ml. 3:1, body hostů: Novotný Miroslav 1:3, Dlask Milan ing. 1:3, Žďánský Milan ing. 3:1, Javůrek Filip 0:4), Sokol Dolní Bousov "B" - Sokol Podlázky "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Karel 1:1, Kolek Pavel 1:2, Nitray Jozef 2:2, Jihlavec Jan 1:2, WO 3:1, body hostů: Pácha Martin 4:0, Špaček Jarmil 0:3, Pácha Zdeněk 0:1, Horák Vladimír 3:1, WO 1:3),
7. kolo:
Sokol Podlázky "A" - Sokol Otradovice "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Martin 4:0, Špaček Jarmil 1:3, Kučera Michal st. 3:1, Horák Vladimír 2:2, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 2:2, Skála Jiří 1:3, Mareš Pavel 1:3, Vaňousek Zdeněk 2:2), TJ Březno "B" - Sokol Dolní Bousov "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 1:3, Žďánský Milan ing. 3:1, Just Miloslav 4:0, Javůrek Filip 0:4, body hostů: Novotný Karel 2:2, Kolek Pavel 3:1, Nitray Jozef 1:3, Jihlavec Jan 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - TTC Josefův Důl "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ráb Martin 2:2, Rozkovec Vladimír 1:1, Nekola Michal 0:4, Volf Petr st. 1:3, Šlapáček Vladimír 0:2, body hostů: Barva Jaroslav 4:0, Havlík František st. 2:2, Pilař Milan 3:1, Havlík František ml. 3:1), SK Dolní Stakory "D" - SK Dolní Stakory "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav ml. 1:3, Drapák Jaroslav st. 3:1, Brabec Jaroslav 1:3, Jonáš Jaroslav st. 2:2, body hostů: Šádek Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 3:1, Hercík Jiří 0:4, Chňupa Luboš 3:1), Slavoj Čistá - Sokol Březno 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Petr 1:3, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 2:2, Kubín Tomáš 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich st. 3:1, Charvát Milan ing. 1:3, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Sokol Podlázky "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Hubert 1:3, Černovský Pavel 2:2, Kraušner Miroslav 4:0, Kraušner Jiří 3:1, body hostů: Šimeček Vladimír 1:3, Kozák Roman 2:2, Žďánský Karel 1:3, Marján Marcel 2:2),
8. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Sokol Podlázky "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 4:0, Macura Zdeněk 1:3, Vaňousek Zdeněk 4:0, Mareš Pavel 0:4, body hostů: Kozák Roman 2:2, Trlida Michal 2:2, Marján Marcel 1:3, Žďánský Karel 2:2), Sokol Březno - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 1:3, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 2:2, body hostů: Mareš Jan 2:2, Hajlich David 1:3, Kraušner Miroslav 1:3, Černovský Pavel 1:3), SK Dolní Stakory "C" - Slavoj Čistá 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 2:2, Šaněk Pavel 3:1, Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Hercík Jiří 0:4, body hostů: Kubín Tomáš 2:2, Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0), TTC Josefův Důl "D" - SK Dolní Stakory "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík František st. 4:0, Pilař Milan 4:0, Havlík Jaroslav 4:0, Barva Jaroslav 4:0, body hostů: Jonáš Jaroslav st. 0:4, Drapák Jaroslav st. 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, Drapák Jaroslav ml. 0:4), Sokol Dolní Bousov "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jihlavec Jan 1:3, Vilhan Martin 1:3, Kolek Pavel 3:1, Nitray Jozef 2:2, body hostů: Rozkovec Vladimír 2:2, Nekola Michal 2:2, Volf Petr st. 2:2, Ráb Martin 3:1), Sokol Podlázky "A" - TJ Březno "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Martin 4:0, Špaček Jarmil 0:4, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 1:3, body hostů: Novotný Miroslav 3:1, Žďánský Milan ing. 3:1, Dlask Milan ing. 1:3, Just Miloslav 3:1),
9. kolo:
TJ Březno "B" - Sokol Otradovice "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 4:0, Žďánský Milan ing. 4:0, Just Miloslav 2:1, Dlask Milan ing. 1:3, Javůrek Filip 0:1, body hostů: Vaňousek Zdeněk 2:2, Skála Jiří 0:4, Mareš Pavel 1:3, Mrázek Ladislav ml. 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Podlázky "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkovec Vladimír 2:2, Volf Petr st. 3:1, Nekola Michal 3:1, Šlapáček Vladimír 3:1, body hostů: Pácha Martin 4:0, Kučera Michal st. 0:4, Horák Vladimír 1:3, Kučera Kryštof 0:4), SK Dolní Stakory "D" - Sokol Dolní Bousov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 2:2, Drapák Jaroslav st. 3:1, Záhorský Vojtěch 1:3, Brabec Jaroslav 1:3, body hostů: Vilhan Martin 2:2, Jihlavec Jan 3:1, Nitray Jozef 2:2, Novotný Karel 2:2), Slavoj Čistá - TTC Josefův Důl "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 0:2, Kubín Tomáš 0:2, body hostů: Barva Jaroslav 3:1, Pilař Milan 0:2, Havlík Jaroslav 2:2, Havlík František st. 2:2, Havlík František ml. 1:1), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - SK Dolní Stakory "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Jan 3:1, Kraušner Jiří 2:2, Kraušner Miroslav 4:0, Soukal Hubert 2:2, body hostů: Šaněk Pavel 3:1, Jonáš Jaroslav ml. 0:4, Chňupa Luboš 2:2, Hercík Jiří 0:4), Sokol Podlázky "B" - Sokol Březno 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žďánský Karel 1:3, Trlida Michal 0:4, Šimeček Vladimír 0:4, Kozák Roman 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 3:1),
10. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Sokol Březno 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Jiří 0:4, Vaňousek Zdeněk 1:3, Mareš Pavel 0:4, Štros Jaroslav 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich st. 4:0, Charvát Milan ing. 3:1, Bartoš Miroslav 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0), SK Dolní Stakory "C" - Sokol Podlázky "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šaněk Pavel 4:0, Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Hercík Jiří 0:2, Chňupa Luboš 4:0, Šádek Jaroslav st. 2:0, body hostů: Kozák Roman 0:4, Trlida Michal 1:3, Marján Marcel 1:3, Žďánský Karel 1:3), TTC Josefův Důl "D" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barva Jaroslav 2:2, Havlík František st. 1:3, Havlík František ml. 2:2, Pilař Milan 2:2, body hostů: Kraušner Miroslav 4:0, Soukal Hubert 0:4, Černovský Pavel 2:2, Kraušner Jiří 3:1), Sokol Dolní Bousov "B" - Slavoj Čistá 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Karel 1:1, Nitray Jozef 1:3, Noha Jan 2:2, Kolek Pavel 3:1, Jihlavec Jan 1:1, body hostů: Bělohlav Jan 0:4, Kubín Tomáš 1:3, Havelka Petr 3:1, Smutný Vratislav 4:0), Sokol Podlázky "A" - SK Dolní Stakory "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pácha Martin 4:0, Horák Vladimír 2:2, Ulman Karel 3:1, Kučera Michal st. 3:1, body hostů: Jonáš Jaroslav st. 3:1, Drapák Jaroslav st. 1:3, Brabec Jaroslav 0:4, Šámal Vladimír 0:4), TJ Březno "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miroslav 3:1, Žďánský Milan ing. 2:2, Just Miloslav 3:0, Dlask Milan ing. 1:3, Javůrek Filip 1:0, body hostů: Rozkovec Vladimír 1:3, Nekola Michal 2:2, Volf Petr st. 1:3, Ráb Martin 2:2),
11. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Otradovice "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volf Petr st. 2:2, Šlapáček Vladimír 2:2, Rozkovec Vladimír 2:1, Ráb Martin 1:3, Hodboď Martin 0:1, body hostů: Vaňousek Zdeněk 4:0, Skála Jiří 0:4, Mareš Pavel 1:3, Mrázek Ladislav ml. 4:0), SK Dolní Stakory "D" - TJ Březno "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 2:2, Záhorský Vojtěch 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, Drapák Jaroslav ml. 0:4, body hostů: Novotný Miroslav 4:0, Just Miloslav 2:0, Dlask Milan ing. 3:1, Žďánský Milan ing. 4:0, Javůrek Filip 1:1), Slavoj Čistá - Sokol Podlázky "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 3:1, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 1:3, body hostů: Pácha Martin 3:1, Kučera Michal st. 1:3, Horák Vladimír 0:4, Ulman Karel 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Sokol Dolní Bousov "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraušner Miroslav 3:1, Kraušner Jiří 3:1, Mareš Jan 4:0, Černovský Pavel 4:0, body hostů: Jihlavcová Marie 0:4, Nitray Jozef 0:4, Vilhan Martin 1:3, Jihlavec Jan 1:3), Sokol Podlázky "B" - TTC Josefův Důl "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Roman 1:3, Šimeček Vladimír 2:2, Trlida Michal 2:2, Žďánský Karel 1:2, WO 0:1, body hostů: Barva Jaroslav 3:0, Havlík František st. 0:2, Pilař Milan 3:1, Havlík František ml. 1:3, Havlík Jaroslav 2:0, WO 1:0), Sokol Březno - SK Dolní Stakory "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 4:0, Stejskal Zdeněk 3:1, Charvát Milan ing. 3:1, body hostů: Šádek Jaroslav st. 1:3, Šaněk Pavel 1:3, Chňupa Luboš 0:4, Jonáš Jaroslav ml. 0:4),
12. kolo:
Sokol Otradovice "C" - SK Dolní Stakory "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 4:0, Vaňousek Zdeněk 1:3, Lisík Petr 1:3, Mareš Pavel 0:4, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Šaněk Pavel 2:2, Šádek Jaroslav st. 3:1, Chňupa Luboš 3:1), Sokol Březno - TTC Josefův Důl "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 1:3, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 3:1, body hostů: Pilař Milan 1:3, Havlík František st. 0:4, Havlík Jaroslav 2:2, Havlík František ml. 1:3), Sokol Podlázky "B" - Sokol Dolní Bousov "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Roman 0:2, Murányi Richard 0:4, Šimeček Vladimír 1:2, Žďánský Karel 1:2, WO 4:0, body hostů: Kolek Pavel 4:0, Novotný Karel 1:2, Nitray Jozef 4:0, Jihlavec Jan 1:0, WO 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Sokol Podlázky "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kraušner Jiří 3:1, Kraušner Miroslav 3:1, Černovský Pavel 3:1, Soukal Hubert 1:3, body hostů: Pácha Martin 2:2, Ulman Karel 3:1, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 0:4), Slavoj Čistá - TJ Březno "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havelka Petr 4:0, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 1:3, body hostů: Novotný Miroslav 2:2, Žďánský Milan ing. 0:4, Dlask Milan ing. 1:3, Just Miloslav 2:2), SK Dolní Stakory "D" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 1:3, Záhorský Vojtěch 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, body hostů: Rozkovec Vladimír 3:1, Volf Petr st. 4:0, Ráb Martin 4:0, Laštovička Jan 4:0),
13. kolo:
SK Dolní Stakory "D" - Sokol Otradovice "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 1:3, Drapák Jaroslav st. 2:2, Drapák Jaroslav ml. 0:4, Brabec Jaroslav 1:3, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 4:0, Vaňousek Zdeněk 4:0, Mareš Pavel 1:3, Skála Jiří 3:1), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Slavoj Čistá 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Michal 1:3, Ráb Martin 1:3, Rozkovec Vladimír 1:1, Volf Petr st. 3:1, Šlapáček Vladimír 0:2, body hostů: Havelka Petr 3:1, Rampas František 1:3, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0), TJ Březno "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miroslav 1:3, Žďánský Milan ing. 1:3, Just Miloslav 1:3, Dlask Milan ing. 1:3, body hostů: Kraušner Miroslav 4:0, Soukal Hubert 0:4, Mareš Jan 4:0, Černovský Pavel 4:0), Sokol Podlázky "A" - Sokol Podlázky "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Martin 4:0, Pácha Zdeněk 2:2, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal ml. 0:4, body hostů: Kozák Roman 2:2, Marján Marcel 3:1, Šimeček Vladimír 1:3, Žďánský Karel 3:1), Sokol Dolní Bousov "B" - Sokol Březno 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noha Jan 0:4, Nitray Jozef 1:3, Novotný Karel 1:3, Kolek Pavel 1:3, body hostů: Titlbach Jindřich st. 3:1, Bartoš Miroslav 2:2, Charvát Milan ing. 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0), TTC Josefův Důl "D" - SK Dolní Stakory "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík František ml. 3:1, Havlík František st. 4:0, Pilař Milan 3:0, Havlík Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 0:4, Šádek Jaroslav st. 1:3, Chňupa Luboš 0:4, Šaněk Pavel 0:3, WO 1:0),
14. kolo:
Sokol Otradovice "C" - TTC Josefův Důl "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 4:0, Vaňousek Zdeněk 0:4, Mareš Pavel 2:2, Skála Jiří 1:3, body hostů: Barva Jaroslav 2:2, Pilař Milan 3:1, Havlík František st. 2:2, Havlík František ml. 2:2), SK Dolní Stakory "C" - Sokol Dolní Bousov "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Šaněk Pavel 3:1, Šádek Jaroslav st. 2:2, Chňupa Luboš 2:2, body hostů: Novotný Karel 2:2, Kolek Pavel 2:2, Nitray Jozef 2:2, Noha Jan 0:4), Sokol Březno - Sokol Podlázky "A" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 3:1, body hostů: Pácha Martin 2:2, Kučera Michal st. 0:4, Horák Vladimír 0:4, Kučera Michal ml. 0:4), Sokol Podlázky "B" - TJ Březno "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trlida Michal 1:3, Marján Marcel 1:3, Žďánský Karel 0:4, Kozák Roman 1:3, body hostů: Novotný Miroslav 4:0, Dlask Milan ing. 2:2, Žďánský Milan ing. 3:1, Just Miloslav 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraušner Jiří 4:0, Kraušner Miroslav 4:0, Mareš Jan 2:2, Černovský Pavel 2:2, body hostů: Včeláková Stanislava 0:4, Hodboď Martin 1:3, Ráb Martin 2:2, Volf Petr st. 1:3), Slavoj Čistá - SK Dolní Stakory "D" 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutný Vratislav 4:0, Hadač Jiří 4:0, Bělohlav Jan 4:0, Havelka Petr 4:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 0:4, Jonáš Jaroslav st. 0:4, Záhorský Vojtěch 0:4, Šámal Vladimír 0:4),
15. kolo:
Slavoj Čistá - Sokol Otradovice "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 2:2, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 3:1, Vaňousek Zdeněk 2:2, Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 1:3), SK Dolní Stakory "D" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 1:3, Drapák Jaroslav st. 1:3, Drapák Jaroslav ml. 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, body hostů: Kraušner Jiří 4:0, Soukal Hubert 2:2, Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 4:0), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Podlázky "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ráb Martin 4:0, Rozkovec Vladimír 3:1, Nekola Michal 3:1, Šlapáček Vladimír 3:1, body hostů: Šimeček Vladimír 0:4, Kozák Roman 3:1, Trlida Michal 0:4, Marján Marcel 0:4), TJ Březno "B" - Sokol Březno 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 1:3, Žďánský Milan ing. 1:3, Just Miloslav 1:3, Javůrek Filip 0:2, Dragoun Václav 0:2, body hostů: Bartoš Miroslav 4:0, Charvát Milan ing. 1:3, Titlbach Jindřich st. 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0), Sokol Podlázky "A" - SK Dolní Stakory "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 3:1, Kučera Michal st. 2:2, Horák Vladimír 2:2, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Šaněk Pavel 1:3, Chňupa Luboš 0:4, Šádek Jaroslav st. 2:2), Sokol Dolní Bousov "B" - TTC Josefův Důl "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nitray Jozef 0:4, Kolek Pavel 1:3, Novotný Karel 1:3, Noha Jan 2:2, body hostů: Barva Jaroslav 3:1, Havlík František ml. 3:1, Havlík Jaroslav 3:1, Havlík František st. 3:1),
16. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Sokol Dolní Bousov "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:1, Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 3:1, body hostů: Vilhan Martin 1:3, Noha Jan 3:1, Novotný Karel 2:2, Jihlavec Jan 1:3), TTC Josefův Důl "D" - Sokol Podlázky "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilař Milan 0:3, Barva Jaroslav 3:1, Havlík Jaroslav 3:1, Havlík František st. 1:3, WO 0:1, body hostů: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 1:2, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 2:2, WO 1:0), SK Dolní Stakory "C" - TJ Březno "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 4:0, Šaněk Pavel 4:0, Šádek Jaroslav st. 3:1, Chňupa Luboš 1:3, body hostů: Novotný Miroslav 1:3, Žďánský Milan ing. 1:3, Javůrek Filip 0:4, Just Miloslav 2:2), Sokol Březno - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 4:0, body hostů: Rozkovec Vladimír 0:4, Nekola Michal 0:4, Volf Petr st. 1:3, Ráb Martin 0:4), Sokol Podlázky "B" - SK Dolní Stakory "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Roman 2:2, Marján Marcel 2:2, Trlida Michal 2:2, Žďánský Karel 3:1, body hostů: Drapák Jaroslav ml. 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, Drapák Jaroslav st. 3:1, Jonáš Jaroslav st. 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Slavoj Čistá 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraušner Jiří 3:1, Kraušner Miroslav 3:1, Mareš Jan 2:2, Černovský Pavel 4:0, body hostů: Smutný Vratislav 3:1, Hadač Jiří 0:4, Rampas František 0:4, Havelka Petr 1:3),
17. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Sokol Otradovice "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Hubert 2:2, Kraušner Miroslav 4:0, Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 4:0, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 1:3, Vaňousek Zdeněk 1:3, Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 0:4), Slavoj Čistá - Sokol Podlázky "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Petr 4:0, Hadač Jiří 4:0, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 2:2, body hostů: Marján Marcel 1:3, Trlida Michal 0:4, Kozák Roman 0:4, Žďánský Karel 1:3), SK Dolní Stakory "D" - Sokol Březno 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 0:4, Záhorský Vojtěch 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, Drapák Jaroslav ml. 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 4:0), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - SK Dolní Stakory "C" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ráb Martin 1:3, Rozkovec Vladimír 0:4, Nekola Michal 0:4, Volf Petr st. 1:3, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 4:0, Šaněk Pavel 3:1, Chňupa Luboš 3:1, Šádek Jaroslav st. 4:0), TJ Březno "B" - TTC Josefův Důl "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 3:1, Dlask Milan ing. 0:4, Žďánský Milan ing. 3:1, Javůrek Filip 0:4, body hostů: Pilař Milan 3:1, Havlík František ml. 2:2, Barva Jaroslav 3:1, Havlík Jaroslav 2:2), Sokol Podlázky "A" - Sokol Dolní Bousov "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 3:1, Kučera Kryštof 1:3, Horák Vladimír 1:3, body hostů: Nitray Jozef 1:3, Kolek Pavel 2:2, Noha Jan 2:2, Vilhan Martin 2:2),
18. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Sokol Podlázky "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 2:2, Vaňousek Zdeněk 2:2, Mareš Pavel 2:2, Skála Jiří 1:3, body hostů: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 4:0, Kučera Michal st. 0:4, Horák Vladimír 1:3), Sokol Dolní Bousov "B" - TJ Březno "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolek Pavel 1:3, Nitray Jozef 1:3, Vilhan Martin 2:2, Noha Jan 3:1, body hostů: Novotný Miroslav 0:4, Žďánský Milan ing. 3:1, Javůrek Filip 2:2, Just Miloslav 4:0), TTC Josefův Důl "D" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík František st. 1:3, Havlík František ml. 4:0, Barva Jaroslav 4:0, Pilař Milan 4:0, body hostů: Rozkovec Vladimír 1:3, Nekola Michal 1:3, Volf Petr st. 1:3, Ráb Martin 0:4), SK Dolní Stakory "C" - SK Dolní Stakory "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 4:0, Šaněk Pavel 3:1, Chňupa Luboš 3:1, Hercík Jiří 1:3, body hostů: Drapák Jaroslav st. 2:2, Jonáš Jaroslav st. 2:2, Drapák Jaroslav ml. 0:4, Brabec Jaroslav 1:3), Sokol Březno - Slavoj Čistá 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich st. 3:1, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 2:2, body hostů: Havelka Petr 1:3, Bělohlav Jan 0:4, Hadač Jiří 0:4, Smutný Vratislav 3:1), Sokol Podlázky "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jaroslav 1:3, Kozák Roman 2:2, Žďánský Karel 0:4, Marján Marcel 0:4, body hostů: Kraušner Miroslav 4:0, Černovský Pavel 3:1, Kraušner Jiří 4:0, Soukal Hubert 2:2),
19. kolo:
Sokol Podlázky "B" - Sokol Otradovice "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marján Marcel 1:3, Kozák Roman 1:3, Žďánský Karel 3:1, Trlida Michal 0:4, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:1, Mareš Pavel 2:2, Skála Jiří 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Sokol Březno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraušner Miroslav 3:1, Kraušner Jiří 1:3, Mareš Jan 1:3, Černovský Pavel 2:2, body hostů: Bartoš Miroslav 1:3, Charvát Milan ing. 2:2, Titlbach Jindřich st. 2:2, Stejskal Zdeněk 4:0), Slavoj Čistá - SK Dolní Stakory "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havelka Petr 1:3, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 1:3, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Šaněk Pavel 2:2, Chňupa Luboš 1:3, Šádek Jaroslav st. 3:1), SK Dolní Stakory "D" - TTC Josefův Důl "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 2:2, Drapák Jaroslav st. 1:3, Záhorský Vojtěch 1:3, Brabec Jaroslav 0:4, body hostů: Havlík František st. 2:2, Pilař Milan 4:0, Barva Jaroslav 2:2, Havlík Jaroslav 4:0), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Dolní Bousov "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozkovec Vladimír 0:4, Ráb Martin 0:4, Nekola Michal 3:1, Volf Petr st. 3:1, body hostů: Nitray Jozef 2:2, Kolek Pavel 3:1, Vilhan Martin 3:1, Noha Jan 2:2), TJ Březno "B" - Sokol Podlázky "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlask Milan ing. 0:4, Žďánský Milan ing. 3:1, Just Miloslav 1:0, Javůrek Filip 1:3, Novotný Miroslav 2:1, body hostů: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 2:2, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 2:2),
20. kolo:
Sokol Otradovice "C" - TJ Březno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:1, Macura Zdeněk 2:2, Skála Jiří 3:1, body hostů: Novotný Miroslav 2:2, Dlask Milan ing. 1:3, Javůrek Filip 0:4, Žďánský Milan ing. 2:2), Sokol Podlázky "A" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 4:0, Kučera Michal st. 2:2, Horák Vladimír 1:3, body hostů: Nekola Michal 2:2, Ráb Martin 1:3, Hodboď Martin 2:2, Rozkovec Vladimír 0:4), Sokol Dolní Bousov "B" - SK Dolní Stakory "D" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Jan 3:1, Vilhan Martin 4:0, Kolek Pavel 4:0, Nitray Jozef 3:1, body hostů: Drapák Jaroslav st. 1:3, Jonáš Jaroslav st. 1:3, Brabec Jaroslav 0:4, Šámal Vladimír 0:4), TTC Josefův Důl "D" - Slavoj Čistá 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík František st. 3:1, Pilař Milan 3:1, Jetel Zdeněk 2:2, Barva Jaroslav 4:0, body hostů: Havelka Petr 0:4, Bělohlav Jan 0:4, Hadač Jiří 1:3, Smutný Vratislav 3:1), SK Dolní Stakory "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Šaněk Pavel 2:2, Hercík Jiří 0:4, Chňupa Luboš 1:3, body hostů: Mareš Jan 4:0, Soukal Hubert 1:3, Černovský Pavel 2:2, Kraušner Jiří 3:1), Sokol Březno - Sokol Podlázky "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 3:0, Titlbach Jindřich st. 3:0, Bartoš Miroslav 3:0, WO 3:0, body hostů: Žďánský Karel 0:1, Kozák Roman 0:4, Šimeček Vladimír 0:4, Michal Jaroslav 0:4, WO 0:3),
21. kolo:
Sokol Březno - Sokol Otradovice "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich st. 3:1, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 3:1, body hostů: Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 0:4, Vaňousek Zdeněk 0:4, Mrázek Ladislav ml. 3:1), Sokol Podlázky "B" - SK Dolní Stakory "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Vladimír 0:1, Kozák Roman 2:2, Michal Jaroslav 1:3, Marján Marcel 1:3, Žďánský Karel 3:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 4:0, Šaněk Pavel 3:1, Chňupa Luboš 2:2, Hercík Jiří 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - TTC Josefův Důl "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraušner Miroslav 4:0, Soukal Hubert 0:4, Kraušner Jiří 1:3, Černovský Pavel 3:1, body hostů: Pilař Milan 2:2, Havlík František st. 1:3, Barva Jaroslav 3:1, Petrus Libor 2:2), Slavoj Čistá - Sokol Dolní Bousov "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rampas František 0:4, Smutný Vratislav 4:0, Hadač Jiří 4:0, Havelka Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Nitray Jozef 1:2, Kolek Pavel 1:3, Noha Jan 1:3, Vilhan Martin 1:3, WO 1:0), SK Dolní Stakory "D" - Sokol Podlázky "A" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav st. 1:3, Jonáš Jaroslav st. 1:3, Šámal Vladimír 0:4, Brabec Jaroslav 1:3, body hostů: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 4:0, Horák Vladimír 2:2, Kučera Michal st. 3:1), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - TJ Březno "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkovec Vladimír 2:2, Včeláková Stanislava 1:3, Volf Petr st. 1:3, Ráb Martin 1:3, body hostů: Novotný Miroslav 3:1, Dlask Milan ing. 3:1, Žďánský Milan ing. 2:2, Just Miloslav 3:1),
22. kolo:
Sokol Otradovice "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňousek Zdeněk 3:1, Mrázek Ladislav ml. 2:2, Mareš Pavel 3:0, Skála Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Ráb Martin 1:3, Nekola Michal 1:3, Hodboď Martin 2:2, Rozkovec Vladimír 1:2, WO 0:1), TJ Březno "B" - SK Dolní Stakory "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 3:1, Dlask Milan ing. 3:1, Žďánský Milan ing. 3:1, Dragoun Václav 1:3, body hostů: Drapák Jaroslav st. 2:2, Jonáš Jaroslav st. 3:1, Brabec Jaroslav 1:3, Drapák Jaroslav ml. 0:4), Sokol Podlázky "A" - Slavoj Čistá 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Martin 3:1, Ulman Karel 3:1, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 3:1, body hostů: Bělohlav Jan 1:3, Rampas František 0:2, Hadač Jiří 1:3, Smutný Vratislav 4:0, Doubek Miroslav 0:2), Sokol Dolní Bousov "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Jan 0:4, Jihlavec Jan 1:3, Nitray Jozef 1:3, Novotný Karel 1:3, body hostů: Kraušner Miroslav 4:0, Mareš Jan 3:1, Černovský Pavel 3:1, Kraušner Jiří 3:1), TTC Josefův Důl "D" - Sokol Podlázky "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Milan 3:1, Havlík František st. 4:0, Resl Karel 2:2, Barva Jaroslav 4:0, body hostů: Trlida Michal 0:4, Marján Marcel 0:4, Žďánský Karel 1:3, Kozák Roman 2:2), SK Dolní Stakory "C" - Sokol Březno 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šaněk Pavel 0:4, Jonáš Jaroslav ml. 0:4, Chňupa Luboš 0:4, Hercík Jiří 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 4:0, Charvát Milan ing. 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy