Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
Sokol Hořovice - Sokol Králův Dvůr "C" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Zdeněk 3:0, Chládek Luboš 1:1, Jirouch Tomáš ing. 3:0, Šmíd Jan 2:1, body hostů: Rujder David 1:2, Včelička Lubomír 0:3, Kovanda Milan 1:2, Kopřiva Tomáš 0:2), Sokol Hudlice - KST Rakovník "B"-EDISON 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 1:2, Hříbal Petr 2:1, Dřevěný Petr 3:0, Hrabar Jiří 3:0, body hostů: Štepka Vladimír 2:1, Andrt Tomáš 0:3, Kettner Martin 1:2, Přibík Jan ing. 0:3), AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - TTC Bělá p.B. 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuka Martin 1:3, Kouřil Lubomír 0:2, Nováček Petr 0:3, Šťastný Vladislav 3:1, Čeřovský Petr st. 1:0, body hostů: Brožík Karel 2:2, Kaňka Luděk 4:0, Řípa Vladimír 2:1, Balcar Miroslav 1:2), TTC Brandýs n.L. - Sokol Sadská 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubrt Jaroslav 1:2, Mifka Alexius ing. 2:1, Holub Zdeněk 0:3, Loudín Petr 2:2, body hostů: Wagner Jaroslav st. 4:0, Kyncl Jiří 1:2, Beran Martin 3:0, Vojáček Jiří 0:3), FK Kolín - Sokol Kutná Hora 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 3:0, Lhoták Jakub 1:1, Ulrich Radek 1:2, Dolejší Stanislav 3:0, body hostů: Jirásek Jiří 1:2, Štus Radek 2:1, Polák Michal 0:3, Mundil Robert 0:2), SKP ARLT Kladno - TJ Neratovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 4:0, Heral František PhDr. 0:4, Štěpán Pavel 0:3, Hrubý Vlastimil 2:2, body hostů: Mottl Petr 3:1, Dvořák Zdeněk 3:1, Michal Jiří 2:2, Beneš Tomáš 1:2),
2. kolo:
SKP ARLT Kladno - TTC Brandýs n.L. 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 2:2, Štěpán Pavel 1:2, Heral František PhDr. 0:3, Hrubý Vlastimil 2:2, body hostů: Loudín Petr 4:0, Berger Miroslav 3:1, Šubrt Jaroslav 1:2, Mifka Alexius ing. 1:2), TJ Neratovice - Sokol Sadská 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Jiří 3:1, Dvořák Jan ml. 1:2, Dvořák Zdeněk 1:2, Mottl Petr 3:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 3:1, Kyncl Jiří 2:2, Beran Martin 0:3, Máka Jiří 0:1, Vydra Milan 1:1), FK Kolín - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilner Jaroslav 3:1, Lhoták Jakub 1:3, Ulrich Radek 1:3, Dolejší Stanislav 4:0, body hostů: Nešněra Jiří 2:2, Fuka Martin 3:1, Nováček Petr 2:2, Zahrádka Zdeněk 0:4), Sokol Kutná Hora - TTC Bělá p.B. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liberský Karel 0:2, Tivodar Michal 0:2, Štus Radek 1:2, Jirásek Jiří 1:2, body hostů: Zvěřina Jiří 3:0, Kaňka Luděk 3:0, Brožík Karel 1:1, Balog Roland 1:1), Sokol Hořovice - Sokol Hudlice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Zdeněk 0:2, Chládek Luboš 2:2, Jirouch Tomáš ing. 4:0, Šmíd Jan 2:2, Koros Pavel 0:2, body hostů: Dřevěný Petr 3:1, Hrabar Jiří 3:1, Hříbal Petr 1:3, Gruber Martin 1:3), Sokol Králův Dvůr "C" - KST Rakovník "B"-EDISON 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Včelička Lubomír 1:1, Kopřiva Tomáš 2:1, Rujder David 3:0, body hostů: Štepka Vladimír 2:1, Rezek Jan ml. 0:3, Kettner Martin 0:3, Přibík Jan ing. 0:2),
3. kolo:
SKP ARLT Kladno - Sokol Sadská 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 3:1, Štěpán Pavel 1:3, Heral František PhDr. 0:4, Hrubý Vlastimil 4:0, body hostů: Wagner Jaroslav st. 3:1, Kyncl Jiří 1:3, Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 2:2), TJ Neratovice - TTC Brandýs n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 3:1, Dvořák Jan ml. 0:4, Dvořák Zdeněk 2:2, Mottl Petr 3:1, body hostů: Loudín Petr 3:1, Berger Miroslav 3:1, Mifka Alexius ing. 1:3, Šubrt Jaroslav 1:3), FK Kolín - TTC Bělá p.B. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 3:1, Lhoták Jakub 1:3, Ulrich Radek 0:3, Dolejší Stanislav 3:1, Šembera Karel 0:1, body hostů: Zvěřina Jiří 4:0, Kaňka Luděk 2:2, Brožík Karel 1:3, Šlapáček Martin 2:2), Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liberský Karel 0:2, Tivodar Michal 0:2, Štus Radek 0:3, Jirásek Jiří 1:1, body hostů: Nešněra Jiří 3:0, Fuka Martin 2:0, Serbus Tomáš 2:0, Nováček Petr 1:1), Sokol Hořovice - KST Rakovník "B"-EDISON 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 2:1, Chládek Luboš 2:1, Jirouch Tomáš ing. 1:2, Šmíd Jan 4:0, body hostů: Štepka Vladimír 2:2, Přibík Jan ing. 0:3, Kettner Martin 2:1, Rezek Jan ml. 0:3), Sokol Králův Dvůr "C" - Sokol Hudlice 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovanda Milan 2:1, Kopřiva Tomáš 0:3, Rujder David 3:1, WO 0:4, body hostů: Dřevěný Petr 3:0, Hrabar Jiří 1:1, Hříbal Petr 0:2, Gruber Martin 1:2, WO 4:0),
4. kolo:
Sokol Hudlice - SKP ARLT Kladno 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hříbal Petr 2:0, Gruber Martin 0:2, Drož Jan 1:2, Dřevěný Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Ulihrach Jiří 2:2, Hrubý Vlastimil 1:2, Štěpán Pavel 1:2, WO 0:4), KST Rakovník "B"-EDISON - TJ Neratovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibík Jan ing. 1:3, Kettner Martin 3:1, Štepka Vladimír 1:3, Andrt Tomáš 4:0, body hostů: Mottl Petr 2:2, Michal Jiří 3:1, Dvořák Zdeněk 1:3, Beneš Tomáš 1:3), AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - Sokol Hořovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nešněra Jiří 2:1, Fuka Martin 1:2, Nováček Petr 1:2, Zahrádka Michal 0:3, body hostů: Chládek Luboš 2:1, Jirouch Tomáš ing. 1:2, Šmíd Jan 2:1, Koros Zdeněk 3:0), TTC Bělá p.B. - Sokol Králův Dvůr "C" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Luděk 2:0, Balog Roland 2:0, Brožík Karel 1:2, Zvěřina Jiří 3:0, Šlapáček Martin 1:0, body hostů: Rujder David 1:2, Kovanda Milan 1:2, Kopřiva Tomáš 0:3, Vlasák Jaroslav 0:2), TTC Brandýs n.L. - FK Kolín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miroslav 2:2, Šubrt Jaroslav 0:3, Mifka Alexius ing. 1:2, Loudín Petr 2:2, body hostů: Pilner Jaroslav 4:0, Dolejší Stanislav 4:0, Lhoták Jakub 0:3, Ulrich Radek 1:2), Sokol Sadská - Sokol Kutná Hora 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Beran Martin 2:1, Vojáček Jiří 1:2, Kyncl Jiří 2:2, body hostů: Jirásek Jiří 1:3, Uher Petr 3:0, Štus Radek 0:3, Liberský Karel 1:2),
5. kolo:
Sokol Hudlice - TJ Neratovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hříbal Petr 2:1, Gruber Martin 2:1, Landa Miloslav 1:2, Dřevěný Petr 3:0, body hostů: Mottl Petr 3:0, Michal Jiří 1:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Dvořák Jan ml. 0:3), KST Rakovník "B"-EDISON - SKP ARLT Kladno 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan ml. 2:2, Kettner Martin 2:2, Štepka Vladimír 2:1, Andrt Tomáš 3:1, body hostů: Ulihrach Jiří 3:1, Hrubý Vlastimil 3:1, Štěpán Pavel 0:4, Heral František PhDr. 0:3), AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - Sokol Králův Dvůr "C" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čeřovský Petr st. 0:1, Nešněra Jiří 1:1, Nováček Petr 3:0, Fuka Martin 3:0, Zahrádka Zdeněk 1:0, body hostů: Rujder David 2:1, Kovanda Milan 0:3, Kopřiva Tomáš 0:2, Vlasák Jaroslav 0:2), TTC Bělá p.B. - Sokol Hořovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 2:0, Brožík Karel 2:0, Kaňka Luděk 2:1, Zvěřina Jiří 2:0, body hostů: Jirouch Tomáš ing. 0:3, Šmíd Jan 0:2, Chládek Luboš 1:1, Koros Zdeněk 0:2), TTC Brandýs n.L. - Sokol Kutná Hora 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miroslav 2:2, Šubrt Jaroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 1:3, Loudín Petr 2:2, body hostů: Jirásek Jiří 1:3, Uher Petr 4:0, Štus Radek 3:1, Liberský Karel 1:3), Sokol Sadská - FK Kolín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:1, Beran Martin 1:3, Vojáček Jiří 1:0, Kyncl Jiří 1:3, Dvořák Jaroslav 0:3, body hostů: Pilner Jaroslav 2:2, Dolejší Stanislav 4:0, Lhoták Jakub 1:3, Ulrich Radek 3:1),
6. kolo:
SKP ARLT Kladno - FK Kolín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 2:2, Šulc Ladislav 2:2, Štěpán Pavel 2:2, Hrubý Vlastimil 3:1, body hostů: Dolejší Stanislav 3:1, Pilner Jaroslav 4:0, Ulrich Radek 0:4, Lhoták Jakub 0:4), TJ Neratovice - Sokol Kutná Hora 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Jiří 2:1, Mottl Petr 2:0, Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Zdeněk 3:0, body hostů: Jirásek Jiří 0:3, Uher Petr 1:2, Štus Radek 1:2, Liberský Karel 1:1), Sokol Hořovice - TTC Brandýs n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 2:2, Jirouch Tomáš ing. 2:2, Chládek Luboš 2:2, Šmíd Jan 2:2, body hostů: Loudín Petr 1:3, Berger Miroslav 3:1, Mifka Alexius ing. 3:1, Šubrt Jaroslav 1:3), Sokol Králův Dvůr "C" - Sokol Sadská 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:1, Vašátko Zdeněk 2:2, Kopřiva Tomáš 0:4, Rujder David 3:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 3:1, Kyncl Jiří 1:3, Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 2:2), Sokol Hudlice - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabar Jiří 2:1, Homolka Pavel ml. 1:1, Hříbal Petr 3:0, Dřevěný Petr 2:1, body hostů: Nešněra Jiří 2:1, Fuka Martin 0:3, Nováček Petr 0:3, Zahrádka Zdeněk 1:1), KST Rakovník "B"-EDISON - TTC Bělá p.B. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rezek Jan ml. 0:2, Kettner Martin 1:1, Štepka Vladimír 1:2, Andrt Tomáš 0:3, body hostů: Zvěřina Jiří 3:0, Kaňka Luděk 1:2, Brožík Karel 2:0, Balog Roland 2:0),
7. kolo:
SKP ARLT Kladno - Sokol Kutná Hora 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 2:2, Horský Jindřich 1:2, Štěpán Pavel 2:1, Hrubý Vlastimil 4:0, body hostů: Jirásek Jiří 1:3, Uher Petr 1:3, Štus Radek 2:1, Tivodar Michal 1:2), TJ Neratovice - FK Kolín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jiří 1:2, Dvořák Zdeněk 0:2, Dvořák Jan ml. 0:3, Mottl Petr 2:1, body hostů: Pilner Jaroslav 2:1, Dolejší Stanislav 3:0, Ptáček František ml. 2:1, Lhoták Jakub 1:1), Sokol Hořovice - Sokol Sadská 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koros Zdeněk 1:1, Jirouch Tomáš ing. 1:1, Chládek Luboš 3:0, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Hendrych Roman 1:2, Wagner Jaroslav st. 0:3, Beran Martin 0:2, Kyncl Jiří 1:1), Sokol Králův Dvůr "C" - TTC Brandýs n.L. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Flíček Tomáš 1:1, Vašátko Zdeněk 2:1, Rujder David 2:1, body hostů: Loudín Petr 2:1, Berger Miroslav 0:3, Mifka Alexius ing. 1:2, Šubrt Jaroslav 0:2), Sokol Hudlice - TTC Bělá p.B. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabar Jiří 0:4, Drož Jan 0:2, Hříbal Petr 3:1, Dřevěný Petr 4:0, Gruber Martin 2:0, body hostů: Zvěřina Jiří 2:2, Kaňka Luděk 2:2, Brožík Karel 1:3, Balog Roland 2:2), KST Rakovník "B"-EDISON - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan ing. 2:2, Kettner Martin 1:2, Štepka Vladimír 0:3, Andrt Tomáš 2:2, body hostů: Nešněra Jiří 3:1, Fuka Martin 3:1, Nováček Petr 2:1, Zahrádka Zdeněk 1:2),
8. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - SKP ARLT Kladno 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nešněra Jiří 3:1, Fuka Martin 1:2, Nováček Petr 1:2, Šťastný Vladislav 3:1, body hostů: Ulihrach Jiří 3:1, Hrubý Vlastimil 2:2, Štěpán Pavel 1:2, Čermák Milan 0:3), TTC Bělá p.B. - TJ Neratovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 3:1, Kaňka Luděk 2:1, Brožík Karel 1:2, Zvěřina Jiří 3:1, body hostů: Mottl Petr 4:0, Michal Jiří 0:4, Dvořák Zdeněk 1:2, Dvořák Jan ml. 0:3), TTC Brandýs n.L. - Sokol Hudlice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loudín Petr 2:2, Mifka Alexius ing. 2:2, Šubrt Jaroslav 1:3, Berger Miroslav 3:1, body hostů: Dřevěný Petr 3:1, Hrabar Jiří 3:1, Gruber Martin 2:2, Drož Jan 0:4), Sokol Sadská - KST Rakovník "B"-EDISON 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:2, Beran Martin 1:3, Vojáček Jiří 2:2, Kyncl Jiří 1:1, Hendrych Roman 1:1, body hostů: Kettner Martin 1:3, Andrt Tomáš 4:0, Štepka Vladimír 1:3, Rezek Jan ml. 3:1), FK Kolín - Sokol Hořovice 10:0wo, Sokol Kutná Hora - Sokol Králův Dvůr "C" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tivodar Michal 2:2, Štus Radek 1:2, Uher Petr 3:0, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Rujder David 2:2, Kovanda Milan 2:2, Kopřiva Tomáš 1:2, Vlasák Jaroslav 1:2),
9. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - TJ Neratovice 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nešněra Jiří 3:0, Fuka Martin 2:1, Nováček Petr 0:3, Šťastný Vladislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Mottl Petr 1:3, Michal Jiří 3:0, Dvořák Zdeněk 1:2, Dvořák Jan ml. 0:3, WO 0:1), TTC Bělá p.B. - SKP ARLT Kladno 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 3:0, Kaňka Luděk 2:0, Brožík Karel 1:2, Zvěřina Jiří 2:1, body hostů: Ulihrach Jiří 1:2, Hrubý Vlastimil 2:1, Štěpán Pavel 0:3, Horský Jindřich 0:2), TTC Brandýs n.L. - KST Rakovník "B"-EDISON 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loudín Petr 2:0, Mifka Alexius ing. 1:1, Šubrt Jaroslav 3:0, Berger Miroslav 3:0, body hostů: Štepka Vladimír 0:3, Andrt Tomáš 1:2, Přibík Jan ing. 0:2, Rezek Jan ml. 0:2), Sokol Sadská - Sokol Hudlice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:2, Beran Martin 0:3, Kyncl Jiří 2:1, Hendrych Roman 0:4, body hostů: Dřevěný Petr 4:0, Hříbal Petr 2:1, Gruber Martin 2:1, Homolka Pavel ml. 2:1), FK Kolín - Sokol Králův Dvůr "C" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 4:0, Cikán Michal 0:2, Lhoták Jakub 0:3, Dolejší Stanislav 4:0, Ptáček František ml. 1:0, body hostů: Rujder David 2:2, Kovanda Milan 2:2, Kopřiva Tomáš 1:2, Vlasák Jaroslav 0:3), Sokol Kutná Hora - Sokol Hořovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tivodar Michal 1:3, Štus Radek 3:1, Uher Petr 3:1, Jirásek Jiří 0:4, body hostů: Chládek Luboš 3:1, Koros Zdeněk 1:3, Koros Pavel 2:2, Jirouch Tomáš ing. 3:1),
10. kolo:
Sokol Hořovice - SKP ARLT Kladno 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 3:1, Chládek Luboš 2:2, Jirouch Tomáš ing. 0:3, Šmíd Jan 4:0, body hostů: Ulihrach Jiří 3:1, Hrubý Vlastimil 2:2, Heral František PhDr. 1:3, Šulc Ladislav 0:3), Sokol Králův Dvůr "C" - TJ Neratovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Včelička Lubomír 3:1, Vlasák Jaroslav 0:3, Flíček Tomáš 3:0, Rujder David 2:2, body hostů: Dvořák Zdeněk 1:3, Michal Jiří 2:2, Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Jan ml. 2:1), Sokol Hudlice - FK Kolín 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabar Jiří 3:0, Dřevěný Petr 1:1, Gruber Martin 2:1, Hříbal Petr 2:1, body hostů: Dolejší Stanislav 0:3, Pilner Jaroslav 3:0, Lhoták Jakub 0:3, Šembera David 0:2), KST Rakovník "B"-EDISON - Sokol Kutná Hora 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibík Jan ing. 2:2, Kettner Martin 2:2, Andrt Tomáš 2:1, Lédl Jiří 1:1, Štepka Vladimír 0:2, body hostů: Herout František 3:1, Uher Petr 3:1, Jirásek Jiří 2:2, Štus Radek 0:3), AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - TTC Brandýs n.L. 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešněra Jiří 1:3, Fuka Martin 3:1, Čeřovský Petr st. 1:0, Serbus Tomáš 1:3, Nováček Petr 0:2, body hostů: Loudín Petr 3:1, Berger Miroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 3:1, Šubrt Jaroslav 1:2), TTC Bělá p.B. - Sokol Sadská 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balog Roland 3:1, Kaňka Luděk 3:1, Brožík Karel 0:3, Zvěřina Jiří 4:0, body hostů: Hendrych Roman 1:3, Wagner Jaroslav st. 3:1, Kyncl Jiří 1:3, Beran Martin 0:3),
11. kolo:
Sokol Hořovice - TJ Neratovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirouch Tomáš ing. 3:1, Chládek Luboš 0:1, Koros Pavel 1:2, Šmíd Jan 3:1, Koros Zdeněk 1:1, body hostů: Michal Jiří 4:0, Dvořák Zdeněk 1:3, Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Jan ml. 0:3), Sokol Králův Dvůr "C" - SKP ARLT Kladno 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rujder David 2:2, Vlasák Jaroslav 1:3, Včelička Lubomír 1:1, Flíček Tomáš 3:1, Kopřiva Tomáš 1:1, body hostů: Ulihrach Jiří 4:0, Hrubý Vlastimil 1:3, Štěpán Pavel 2:2, Heral František PhDr. 1:3), Sokol Hudlice - Sokol Kutná Hora 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Petr 2:0, Homolka Pavel ml. 1:1, Gruber Martin 2:0, Hříbal Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Uher Petr 0:2, Štus Radek 1:2, Liberský Karel 0:2, Polák Michal 0:2, WO 0:1), KST Rakovník "B"-EDISON - FK Kolín 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan ing. 0:3, Kettner Martin 0:2, Štepka Vladimír 0:2, Andrt Tomáš 1:2, Rezek Jan ml. 1:0, body hostů: Dolejší Stanislav 2:1, Pilner Jaroslav 3:0, Ptáček František ml. 3:0, Lhoták Jakub 1:1), AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - Sokol Sadská 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešněra Jiří 4:0, Nováček Petr 1:3, Čeřovský Petr st. 0:1, Fuka Martin 3:1, Zahrádka Michal 0:3, body hostů: Hendrych Roman 2:2, Wagner Jaroslav st. 2:2, Kyncl Jiří 2:2, Beran Martin 2:2), TTC Bělá p.B. - TTC Brandýs n.L. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 2:2, Kaňka Luděk 2:2, Brožík Karel 1:2, Zvěřina Jiří 4:0, body hostů: Loudín Petr 3:1, Berger Miroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 0:4, Šubrt Jaroslav 1:2),
12. kolo:
Sokol Králův Dvůr "C" - Sokol Hořovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašátko Zdeněk 4:0, Dřevěný Pavel 1:2, Včelička Lubomír 0:3, Rujder David 3:1, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Chládek Luboš 1:3, Koros Pavel 1:2, Koros Zdeněk 1:2), KST Rakovník "B"-EDISON - Sokol Hudlice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan ml. 0:3, Kettner Martin 1:1, Andrt Tomáš 1:2, Štepka Vladimír 0:3, body hostů: Dřevěný Petr 2:1, Hrabar Jiří 2:1, Gruber Martin 3:0, Hříbal Petr 2:0), TTC Bělá p.B. - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 3:0, Kaňka Luděk 2:1, Brožík Karel 1:2, Zvěřina Jiří 3:0, body hostů: Fuka Martin 1:2, Nešněra Jiří 2:1, Nováček Petr 0:3, Zahrádka Zdeněk 0:3), Sokol Sadská - TTC Brandýs n.L. 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 0:3, Hendrych Roman 1:1, Vojáček Jiří 0:3, Kyncl Jiří 0:3, body hostů: Loudín Petr 3:0, Berger Miroslav 2:1, Mifka Alexius ing. 3:0, Šubrt Jaroslav 2:0), Sokol Kutná Hora - FK Kolín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 1:3, Jirásek Jiří 1:3, Mundil Robert 0:3, Uher Petr 4:0, body hostů: Pilner Jaroslav 3:1, Dolejší Stanislav 3:1, Ptáček František ml. 3:1, Cikán Michal 0:3), TJ Neratovice - SKP ARLT Kladno 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 1:2, Beneš Tomáš 0:3, Dvořák Jan ml. 1:2, Dvořák Zdeněk 1:2, body hostů: Ulihrach Jiří 3:0, Hrubý Vlastimil 3:0, Štěpán Pavel 2:1, Prágr Lukáš 1:2),
13. kolo:
TTC Brandýs n.L. - SKP ARLT Kladno 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 3:0, Šubrt Jaroslav 2:1, Mifka Alexius ing. 0:3, Loudín Petr 3:0, body hostů: Ulihrach Jiří 2:1, Hrubý Vlastimil 1:2, Štěpán Pavel 1:2, Prágr Lukáš 0:3), Sokol Sadská - TJ Neratovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:3, Hendrych Roman 2:2, Vojáček Jiří 0:2, Kyncl Jiří 3:1, Wagner Jaroslav st. 1:1, body hostů: Dvořák Zdeněk 1:3, Michal Jiří 3:1, Beneš Tomáš 2:2, Dvořák Jan ml. 3:1), AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - FK Kolín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Serbus Tomáš 1:2, Fuka Martin 1:2, Nešněra Jiří 1:2, Nováček Petr 1:3, body hostů: Pilner Jaroslav 4:0, Dolejší Stanislav 1:2, Ptáček František ml. 2:1, Ulrich Radek 2:1), TTC Bělá p.B. - Sokol Kutná Hora 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 2:0, Kaňka Luděk 2:0, Brožík Karel 2:0, Šlapáček Martin 2:0, body hostů: Štus Radek 0:2, Jirásek Jiří 0:2, Tivodar Michal 0:2, Liberský Karel 0:2), Sokol Hudlice - Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel ml. 1:2, Hříbal Petr 2:1, Gruber Martin 2:1, Dřevěný Petr 4:0, body hostů: Šmíd Jan 0:4, Chládek Luboš 1:2, Jirouch Tomáš ing. 1:2, Koros Zdeněk 2:1), KST Rakovník "B"-EDISON - Sokol Králův Dvůr "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan ing. 0:1, Kettner Martin 2:2, Andrt Tomáš 2:2, Štepka Vladimír 3:1, Rezek Jan ml. 1:2, body hostů: Rujder David 3:1, Flíček Tomáš 4:0, Kopřiva Tomáš 0:4, Včelička Lubomír 1:3),
14. kolo:
Sokol Sadská - SKP ARLT Kladno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:2, Vojáček Jiří 1:3, Hendrych Roman 3:1, Kyncl Jiří 1:3, body hostů: Ulihrach Jiří 3:1, Hrubý Vlastimil 3:1, Štěpán Pavel 2:2, Prágr Lukáš 1:3), TTC Brandýs n.L. - TJ Neratovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 2:1, Mifka Alexius ing. 2:0, Šubrt Jaroslav 2:1, Loudín Petr 2:1, body hostů: Michal Jiří 1:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Jan ml. 1:1), TTC Bělá p.B. - FK Kolín 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožík Karel 2:2, Balog Roland 2:1, Kaňka Luděk 2:1, Zvěřina Jiří 2:1, WO 0:1, body hostů: Pilner Jaroslav 3:0, Dolejší Stanislav 1:3, Ulrich Radek 1:2, Cikán Michal 0:3, WO 1:0), AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - Sokol Kutná Hora 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nešněra Jiří 1:2, Fuka Martin 2:1, Nováček Petr 1:2, Serbus Tomáš 1:2, Zahrádka Michal 0:1, body hostů: Uher Petr 4:0, Štus Radek 1:2, Jirásek Jiří 2:1, Tivodar Michal 1:2), KST Rakovník "B"-EDISON - Sokol Hořovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan ing. 2:2, Kettner Martin 0:4, Andrt Tomáš 3:1, Štepka Vladimír 2:2, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Chládek Luboš 1:3, Jirouch Tomáš ing. 3:1, Koros Zdeněk 1:3), Sokol Hudlice - Sokol Králův Dvůr "C" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel ml. 2:1, Hříbal Petr 2:0, Gruber Martin 2:1, Hrabar Jiří 2:1, body hostů: Rujder David 0:3, Vašátko Zdeněk 2:1, Kopřiva Tomáš 0:3, Včelička Lubomír 0:1, Flíček Tomáš 1:0),
15. kolo:
SKP ARLT Kladno - Sokol Hudlice 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrach Jiří 2:1, Štěpán Pavel 0:2, Hrubý Vlastimil 2:1, Prágr Lukáš 1:2, WO 4:0, body hostů: Dřevěný Petr 4:0, Gruber Martin 2:2, Landa Miloslav 0:3, WO 0:4), TJ Neratovice - KST Rakovník "B"-EDISON 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Zdeněk 3:1, Beneš Tomáš 3:1, Dvořák Jan ml. 1:2, Michal Jiří 3:1, body hostů: Přibík Jan ing. 2:2, Andrt Tomáš 2:2, Štepka Vladimír 1:3, Lédl Jiří 0:3), Sokol Hořovice - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirouch Tomáš ing. 2:2, Koros Zdeněk 2:2, Chládek Luboš 3:1, Šmíd Jan 1:3, body hostů: Nešněra Jiří 3:1, Fuka Martin 3:1, Nováček Petr 1:3, Zahrádka Michal 1:3), Sokol Králův Dvůr "C" - TTC Bělá p.B. 0:10wo, FK Kolín - TTC Brandýs n.L. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 3:1, Dolejší Stanislav 2:2, Ulrich Radek 2:2, Vendl Jakub 2:2, body hostů: Šubrt Jaroslav 0:4, Loudín Petr 4:0, Berger Miroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 1:3), Sokol Kutná Hora - Sokol Sadská 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štus Radek 3:1, Jirásek Jiří 2:2, Uher Petr 2:1, Herout František 3:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 3:1, Beran Martin 0:4, Hendrych Roman 1:3, Kyncl Jiří 1:2),
16. kolo:
TJ Neratovice - Sokol Hudlice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ehl Ladislav 1:2, Dvořák Zdeněk 1:2, Dvořák Jan ml. 0:3, Michal Jiří 2:2, body hostů: Dřevěný Petr 4:0, Hříbal Petr 3:0, Gruber Martin 2:1, Stehlík Jan st. 0:3), SKP ARLT Kladno - KST Rakovník "B"-EDISON 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulihrach Jiří 3:1, Prágr Lukáš 1:2, Štěpán Pavel 2:1, Hrubý Vlastimil 2:2, body hostů: Štepka Vladimír 1:3, Přibík Jan ing. 1:1, Kettner Martin 0:3, Andrt Tomáš 3:0, Rezek Jan ml. 1:1), Sokol Králův Dvůr "C" - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 0:10wo, Sokol Hořovice - TTC Bělá p.B. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Zdeněk 2:1, Jirouch Tomáš ing. 1:2, Šmíd Jan 0:2, Chládek Luboš 1:3, Koros Pavel 0:1, body hostů: Kaňka Luděk 3:1, Balog Roland 3:0, Brožík Karel 3:0, Šlapáček Martin 0:3), Sokol Kutná Hora - TTC Brandýs n.L. 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štus Radek 0:2, Jirásek Jiří 1:1, Tivodar Michal 0:2, Uher Petr 0:1, WO 0:2, body hostů: Loudín Petr 2:0, Mifka Alexius ing. 1:1, Berger Miroslav 1:0, Šubrt Jaroslav 2:0, WO 2:0), FK Kolín - Sokol Sadská 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolejší Stanislav 4:0, Pilner Jaroslav 3:0, Ulrich Radek 1:1, Vendl Jakub 2:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 0:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 2:2, Beran Martin 0:4, Hendrych Roman 1:2, Kyncl Jiří 1:2),
17. kolo:
FK Kolín - SKP ARLT Kladno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 3:0, Vendl Jakub 3:0, Ulrich Radek 1:2, Dolejší Stanislav 2:0, WO 0:1, body hostů: Štěpán Pavel 0:3, Ulihrach Jiří 1:1, Hrubý Vlastimil 1:2, Prágr Lukáš 0:3, WO 1:0), Sokol Kutná Hora - TJ Neratovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirásek Jiří 1:3, Štus Radek 1:3, Uher Petr 3:0, Herout František 3:1, body hostů: Dvořák Zdeněk 2:2, Michal Jiří 3:1, Beneš Tomáš 1:3, Dvořák Jan ml. 1:2), TTC Brandýs n.L. - Sokol Hořovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 3:1, Šubrt Jaroslav 0:4, Mifka Alexius ing. 3:1, Loudín Petr 1:3, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Jirouch Tomáš ing. 2:2, Koros Zdeněk 1:3, Chládek Luboš 2:2), Sokol Sadská - Sokol Králův Dvůr "C" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Hendrych Roman 2:1, Beran Martin 0:3, Kyncl Jiří 3:0, body hostů: Rujder David 2:1, Kopřiva Tomáš 1:2, Včelička Lubomír 1:2, Hák Zdeněk ml. 0:3), AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - Sokol Hudlice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešněra Jiří 1:2, Serbus Tomáš 1:2, Zahrádka Michal 1:2, Nováček Petr 1:3, body hostů: Dřevěný Petr 4:0, Gruber Martin 3:0, Hrabar Jiří 2:1, Stehlík Jan st. 0:3), TTC Bělá p.B. - KST Rakovník "B"-EDISON 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlapáček Martin 1:2, Kaňka Luděk 3:0, Brožík Karel 0:3, Balog Roland 4:0, body hostů: Kettner Martin 2:2, Přibík Jan ing. 1:2, Rezek Jan ml. 2:1, Štepka Vladimír 0:3),
18. kolo:
Sokol Kutná Hora - SKP ARLT Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Jiří 0:3, Štus Radek 0:3, Herout František 2:1, Uher Petr 2:2, body hostů: Hrubý Vlastimil 4:0, Ulihrach Jiří 1:2, Prágr Lukáš 2:1, Štěpán Pavel 2:1), FK Kolín - TJ Neratovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 3:0, Lhoták Jakub 2:1, Ulrich Radek 0:3, Vendl Jakub 3:0, body hostů: Dvořák Zdeněk 1:2, Michal Jiří 2:1, Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Jan ml. 0:3), Sokol Sadská - Sokol Hořovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 4:0, Hendrych Roman 1:3, Beran Martin 0:3, Kyncl Jiří 1:3, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Jirouch Tomáš ing. 2:2, Chládek Luboš 3:1, Koros Zdeněk 2:1), TTC Brandýs n.L. - Sokol Králův Dvůr "C" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 1:1, Šubrt Jaroslav 2:0, Mifka Alexius ing. 3:0, Loudín Petr 2:0, body hostů: Rujder David 1:2, Kopřiva Tomáš 0:2, Včelička Lubomír 0:2, Hák Zdeněk ml. 0:2), TTC Bělá p.B. - Sokol Hudlice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlapáček Martin 0:2, Brožík Karel 2:2, Balog Roland 3:1, Kaňka Luděk 1:3, Řípa Vladimír 1:1, body hostů: Dřevěný Petr 4:0, Gruber Martin 2:2, Homolka Pavel ml. 1:3, Drož Jan 2:2), AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work - KST Rakovník "B"-EDISON 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuka Martin 2:1, Nešněra Jiří 3:0, Nováček Petr 2:1, Serbus Tomáš 1:1, Zahrádka Michal 1:1, body hostů: Kettner Martin 0:4, Přibík Jan ing. 1:2, Rezek Jan ml. 2:1, Štepka Vladimír 1:2),
19. kolo:
SKP ARLT Kladno - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulihrach Jiří 4:0, Štěpán Pavel 1:3, Prágr Lukáš 1:2, Hrubý Vlastimil 4:0, body hostů: Nešněra Jiří 2:2, Serbus Tomáš 2:2, Nováček Petr 0:4, Zahrádka Michal 1:2), TJ Neratovice - TTC Bělá p.B. 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:1, Michal Jiří 0:2, Beneš Tomáš 0:3, Dvořák Jan ml. 0:2, body hostů: Kaňka Luděk 3:0, Balog Roland 2:0, Brožík Karel 1:0, Řípa Vladimír 1:1, Zvěřina Jiří 1:0), Sokol Hudlice - TTC Brandýs n.L. 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dřevěný Petr 3:1, Gruber Martin 3:1, Hříbal Petr 3:1, Hrabar Jiří 1:3, body hostů: Loudín Petr 2:2, Berger Miroslav 2:2, Šubrt Jaroslav 1:3, Mifka Alexius ing. 1:3), KST Rakovník "B"-EDISON - Sokol Sadská 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibík Jan ing. 2:2, Rezek Jan ml. 2:2, Andrt Tomáš 1:3, Štepka Vladimír 3:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 4:0, Hendrych Roman 1:3, Kyncl Jiří 1:3, Vojáček Jiří 2:2), Sokol Hořovice - FK Kolín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirouch Tomáš ing. 2:2, Koros Zdeněk 2:1, Chládek Luboš 2:1, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Vendl Jakub 1:3, Pilner Jaroslav 1:3, Dolejší Stanislav 3:0, Ulrich Radek 0:3), Sokol Králův Dvůr "C" - Sokol Kutná Hora 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rujder David 2:2, Včelička Lubomír 2:2, Kopřiva Tomáš 1:3, Flíček Tomáš 3:1, body hostů: Herout František 3:1, Uher Petr 1:3, Jirásek Jiří 1:3, Štus Radek 3:1),
20. kolo:
TJ Neratovice - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:3, Beneš Tomáš 1:3, Dvořák Jan ml. 1:2, Michal Jiří 3:1, body hostů: Nešněra Jiří 3:1, Šťastný Vladislav 4:0, Fuka Martin 2:2, Zahrádka Michal 0:3), SKP ARLT Kladno - TTC Bělá p.B. 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulihrach Jiří 0:1, Štěpán Pavel 0:2, Prágr Lukáš 0:3, Hrubý Vlastimil 1:1, Šimo Vladimír 0:1, body hostů: Zvěřina Jiří 3:0, Kaňka Luděk 2:0, Balog Roland 2:0, Brožík Karel 1:1), KST Rakovník "B"-EDISON - TTC Brandýs n.L. 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibík Jan ing. 1:1, Kettner Martin 1:2, Štepka Vladimír 1:2, Andrt Tomáš 3:1, Rezek Jan ml. 0:2, body hostů: Loudín Petr 3:1, Mifka Alexius ing. 2:2, Berger Miroslav 3:0, Šubrt Jaroslav 0:3), Sokol Hudlice - Sokol Sadská 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabar Jiří 2:1, Drož Jan 2:1, Gruber Martin 2:1, Dřevěný Petr 3:0, body hostů: Wagner Jaroslav st. 2:1, Beran Martin 0:3, Kyncl Jiří 1:2, Vojáček Jiří 0:3), Sokol Králův Dvůr "C" - FK Kolín 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 0:1, Včelička Lubomír 0:2, Rujder David 0:3, Flíček Tomáš 1:2, Kopřiva Tomáš 1:1, body hostů: Vendl Jakub 3:0, Pilner Jaroslav 3:0, Dolejší Stanislav 3:0, Ulrich Radek 0:2), Sokol Hořovice - Sokol Kutná Hora 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirouch Tomáš ing. 1:2, Koros Zdeněk 1:1, Chládek Luboš 1:2, Šmíd Jan 3:0, WO 4:0, body hostů: Štus Radek 3:1, Jirásek Jiří 1:3, Uher Petr 1:2, WO 0:4),
21. kolo:
SKP ARLT Kladno - Sokol Hořovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 2:2, Heral František PhDr. 1:3, Prágr Lukáš 2:2, Hrubý Vlastimil 3:1, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Jirouch Tomáš ing. 1:3, Chládek Luboš 4:0, Koros Zdeněk 1:3), TJ Neratovice - Sokol Králův Dvůr "C" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:2, Beneš Tomáš 0:2, Dvořák Jan ml. 0:3, Michal Jiří 2:1, body hostů: Flíček Tomáš 3:0, Vašátko Zdeněk 2:1, Kopřiva Tomáš 2:1, Rujder David 1:1), FK Kolín - Sokol Hudlice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolejší Stanislav 2:0, Ptáček František ml. 0:2, Ulrich Radek 0:3, Vendl Jakub 1:2, WO 0:1, body hostů: Homolka Pavel ml. 2:1, Drož Jan 3:0, Gruber Martin 1:1, Dřevěný Petr 1:0, Landa Miloslav 0:1, WO 1:0), Sokol Kutná Hora - KST Rakovník "B"-EDISON 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Petr 3:0, Štus Radek 0:3, Jirásek Jiří 2:1, Herout František 4:0, body hostů: Štepka Vladimír 1:3, Kettner Martin 1:2, Andrt Tomáš 1:2, Rezek Jan ml. 1:2), TTC Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubrt Jaroslav 1:3, Berger Miroslav 2:2, Loudín Petr 3:1, Mifka Alexius ing. 1:3, body hostů: Serbus Tomáš 3:1, Nešněra Jiří 2:2, Šťastný Vladislav 4:0, Nováček Petr 0:4), Sokol Sadská - TTC Bělá p.B. 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 4:0, Beran Martin 1:3, Dvořák Jakub 0:4, Hendrych Roman 1:3, body hostů: Zvěřina Jiří 3:1, Kaňka Luděk 2:2, Balog Roland 3:1, Brožík Karel 2:2),
22. kolo:
TJ Neratovice - Sokol Hořovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Zdeněk 2:2, Dvořák Jan ml. 1:2, Beneš Tomáš 0:3, Michal Jiří 3:1, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Jirouch Tomáš ing. 3:1, Chládek Luboš 2:1, Koros Zdeněk 0:3), SKP ARLT Kladno - Sokol Králův Dvůr "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulihrach Jiří 3:1, Štěpán Pavel 0:4, Prágr Lukáš 2:2, Hrubý Vlastimil 3:1, body hostů: Flíček Tomáš 4:0, Rujder David 1:3, Kopřiva Tomáš 2:2, Kovanda Milan 1:3), Sokol Kutná Hora - Sokol Hudlice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Petr 2:0, Tivodar Michal 0:3, Polák Michal 0:3, Jirásek Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Dřevěný Petr 3:1, Homolka Pavel ml. 3:0, Gruber Martin 2:0, Landa Miloslav 1:2, WO 1:0), FK Kolín - KST Rakovník "B"-EDISON 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 4:0, Ulrich Radek 1:2, Vendl Jakub 3:1, WO 0:4, body hostů: Štepka Vladimír 0:3, Kettner Martin 1:2, Andrt Tomáš 2:1, Rezek Jan ml. 0:2, WO 4:0), Sokol Sadská - AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Beran Martin 0:3, Počarovský Pavel 0:3, Motl Milan 1:3, body hostů: Kouřil Lubomír 3:1, Nešněra Jiří 3:0, Zahrádka Michal 1:2, Nováček Petr 2:1), TTC Brandýs n.L. - TTC Bělá p.B. 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubrt Jaroslav 0:3, Berger Miroslav 1:1, Loudín Petr 2:1, Mifka Alexius ing. 0:3, body hostů: Zvěřina Jiří 3:0, Kaňka Luděk 1:2, Balog Roland 2:1, Brožík Karel 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Bělá p.B. - Sokol Hořovice 10:0wo, Sokol Hudlice - FK Kolín 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel ml. 3:1, Gruber Martin 1:2, Hrabar Jiří 0:1, Dřevěný Petr 3:1, Drož Jan 1:1, body hostů: Dolejší Stanislav 3:1, Pilner Jaroslav 2:2, Vendl Jakub 1:2, Ulrich Radek 0:3), Sokol Kutná Hora - Sokol Králův Dvůr "C" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Petr 3:1, Jirásek Jiří 1:2, Štus Radek 2:1, Herout František 2:2, body hostů: Flíček Tomáš 4:0, Včelička Lubomír 1:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Kovanda Milan 1:2), TJ Neratovice - Sokol Sadská 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Tomáš 2:2, Dvořák Zdeněk 2:2, Ehl Ladislav 2:2, Michal Jiří 3:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 3:1, Kyncl Jiří 1:3, Hendrych Roman 2:2, Vojáček Jiří 1:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Hořovice - TTC Bělá p.B. 0:10wo, FK Kolín - Sokol Hudlice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 3:1, Vendl Jakub 2:2, Ulrich Radek 2:2, Dolejší Stanislav 2:2, body hostů: Dřevěný Petr 3:1, Hříbal Petr 1:3, Gruber Martin 2:2, Stehlík Jan st. 1:3), Sokol Králův Dvůr "C" - Sokol Kutná Hora 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flíček Tomáš 3:0, Včelička Lubomír 2:1, Kopřiva Tomáš 2:1, Kovanda Milan 2:1, body hostů: Uher Petr 2:1, Štus Radek 1:2, Jirásek Jiří 0:3, Tivodar Michal 0:3), Sokol Sadská - TJ Neratovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:2, Hendrych Roman 0:4, Vojáček Jiří 2:1, Kyncl Jiří 2:2, body hostů: Dvořák Zdeněk 2:2, Michal Jiří 2:2, Beneš Tomáš 3:1, Ehl Ladislav 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Bělá p.B. - Sokol Hořovice -:-, Sokol Hudlice - FK Kolín 9:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gruber Martin 2:2, Homolka Pavel ml. 2:2, Drož Jan 1:2, Dřevěný Petr 4:0, body hostů: Vendl Jakub 1:3, Dolejší Stanislav 3:1, Pilner Jaroslav 2:2, Ulrich Radek 0:3), Sokol Kutná Hora - Sokol Králův Dvůr "C" 5:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uher Petr 2:1, Tivodar Michal 3:0, Štus Radek 0:3, Jirásek Jiří 0:4, body hostů: Flíček Tomáš 3:1, Kopřiva Tomáš 2:1, Včelička Lubomír 2:1, Rujder David 1:2), TJ Neratovice - Sokol Sadská -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Bělá p.B. - Sokol Hudlice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 3:0, Kaňka Luděk 2:1, Brožík Karel 1:2, Zvěřina Jiří 3:0, body hostů: Dřevěný Petr 1:2, Hříbal Petr 2:1, Gruber Martin 0:3, Hrabar Jiří 0:3), Sokol Kutná Hora - Sokol Sadská 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štus Radek 0:2, Jirásek Jiří 0:2, Mundil Robert 0:2, WO 0:3, body hostů: Vojáček Jiří 2:0, Wagner Jaroslav st. 2:0, Kyncl Jiří 1:0, Beran Martin 1:0, WO 3:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Hudlice - TTC Bělá p.B. 4:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hříbal Petr 2:1, Gruber Martin 0:2, Drož Jan 0:3, Dřevěný Petr 1:2, body hostů: Zvěřina Jiří 2:1, Kaňka Luděk 3:0, Balog Roland 2:1, Brožík Karel 1:1), Sokol Sadská - Sokol Kutná Hora 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 4:0, Beran Martin 1:3, Kyncl Jiří 2:2, Vojáček Jiří 1:3, body hostů: Herout František 3:1, Uher Petr 3:1, Štus Radek 2:2, Jirásek Jiří 0:4),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Bělá p.B. - Sokol Hudlice -:-, Sokol Kutná Hora - Sokol Sadská -:-,
Divize žen
1. kolo:
TTC Bělá p.B. "A" - TTC Bělá p.B. "B" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ginzlová Eva 3:0, Kolegarová Šárka 3:0, Svobodová Lucie 3:0, body hostů: Kolegarová Andrea 0:3, Balcarová Petra 0:3, Marejková Michaela 0:3), TTC Bělá p.B. "B" - TTC Příbram 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolegarová Andrea 2:1, Balcarová Petra 1:2, Marejková Michaela 0:3, body hostů: Velebilová Petra 3:0, Bartošová Lenka 2:1, Kuncová Andrea 1:2), TTC Bělá p.B. "A" - TTC Příbram 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ginzlová Eva 2:1, Kolegarová Šárka 2:1, Svobodová Lucie 3:0, body hostů: Brabencová Eliška 0:3, Cardová Jana 2:1, Velebilová Petra 0:2, Bartošová Lenka 0:1),
2. kolo:
TTC Bělá p.B. "A" - TTC Bělá p.B. "B" 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolegarová Šárka 2:1, Ginzlová Eva 3:0, Svobodová Lucie 2:1, body hostů: Balcarová Petra 0:3, Marejková Michaela 0:3, Kolegarová Andrea 2:1), TTC Příbram - TTC Bělá p.B. "B" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Velebilová Petra 3:0, Brabencová Eliška 3:0, Bartošová Lenka 3:0, body hostů: Kolegarová Andrea 0:3, Balcarová Petra 0:3, Marejková Michaela 0:3), TTC Příbram - TTC Bělá p.B. "A" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Velebilová Petra 1:2, Brabencová Eliška 1:2, Bartošová Lenka 1:2, body hostů: Kolegarová Šárka 3:0, Ginzlová Eva 1:2, Svobodová Lucie 2:1),
3. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - TTC Bělá p.B. "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pecová Michaela 0:3, Balcarová Petra 0:3, Marejková Michaela 0:3, body hostů: Kolegarová Šárka 3:0, Svobodová Lucie 3:0, Ginzlová Eva 3:0), TTC Bělá p.B. "B" - TTC Příbram 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pecová Michaela 0:3, Balcarová Petra 2:1, Marejková Michaela 0:3, body hostů: Velebilová Petra 2:1, Kuncová Andrea 2:1, Brabencová Eliška 3:0), TTC Bělá p.B. "A" - TTC Příbram 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolegarová Šárka 3:0, Ginzlová Eva 1:2, Svobodová Lucie 2:1, body hostů: Velebilová Petra 1:2, Brabencová Eliška 1:2, Bartošová Lenka 1:2),
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
1. kolo:
Sokol Hořovice "B" - Slovan Lochovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan I. 4:0, Koros Pavel 3:1, Kubát Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, body hostů: Nevolný Milan 0:4, Skalka Josef 0:4, Protiva Lukáš 3:1, Zitta Přemysl 1:3), TTC Kladno "B" - Sokol Hudlice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lážnovský Jiří 1:3, Vychodil Luděk 4:0, Prágr Lukáš 2:1, Havlíček Tomáš 3:0, WO 2:0, body hostů: Roziňák Jan ml. 0:2, Landa Miloslav 1:3, Vaculík Stanislav 1:3, Hubinger Lukáš 2:2, WO 0:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 1:1, Palan Vladimír 2:0, Hollein Martin ing. 2:2, Šulc Dalibor ing. 4:0, WO 1:3, body hostů: Batka Lukáš 0:4, Točík Ondřej 0:3, Tkačuk Roman 1:1, Šulc Martin 2:1, WO 3:1), Spartak Rožmitál - TTC Příbram 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Zajíček Michal 3:1, Eisenreich Jindřich st. 0:4, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Srch Radek 2:2, Silavecký Ladislav 2:2, Košák Vojtěch 3:1, Dlouhý Jiří 2:2), KST Rakovník "C"-EDISON - Sokol Lány 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan ing. 2:2, Kos Zdeněk ing. 4:0, Kadeřábek Milan 3:1, Kettner Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Hrbek Jiří 1:2, Jirkovský Václav 1:3, Moravec Milan ing. 0:4, Moravec Ladislav 1:3, WO 0:1), Sokol Žebrák - SKST Sokol Veltrusy 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 2:2, Spousta Jan 2:2, Jančiga Roman 4:0, Roztočil Jiří 2:2, body hostů: Tesárek Jiří 3:1, Kříšťan Jiří 0:4, Jirásek Jiří 2:2, Kohout Tomáš 1:3),
2. kolo:
Sokol Žebrák - Spartak Rožmitál 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křemen Josef 1:3, Roztočil Jiří 2:2, Spousta Jan 3:1, Jančiga Roman 2:2, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 2:2, Eisenreich Jindřich st. 0:4), SKST Sokol Veltrusy - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesárek Jiří 2:2, Kříšťan Jiří 1:3, Jirásek Jiří 1:3, Kuthan Jiří 0:2, Kohout Tomáš 2:0, body hostů: Srch Radek 3:1, Silavecký Ladislav 0:4, Košák Vojtěch 3:1, Dlouhý Jiří 4:0), KST Rakovník "C"-EDISON - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 3:0, Přibík Jan ing. 3:0, Rezek Jan ml. 2:1, Kettner Martin 2:2, WO 3:0, body hostů: Štros Jan 0:4, Kačírek Lubomír 0:3, Šulc Dalibor ing. 2:1, Pánek Jan 1:2, WO 0:3), Sokol Lány - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirkovský Václav 2:2, Moravec Milan ing. 3:1, Spiegl Richard 0:3, Moravec Petr ing. 4:0, WO 1:0, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Tkačuk Roman 1:3, Dvořák Milan ml. 1:3, Šulc Martin 1:2, WO 0:1), Sokol Hořovice "B" - TTC Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 3:1, Koros Pavel 4:0, Špička Jiří 0:4, Čepelák Vladimír st. 1:3, body hostů: Prágr Lukáš 1:3, Vychodil Luděk 2:2, Vospálek Miroslav 2:2, Mencl Jiří 3:1), Slovan Lochovice - Sokol Hudlice "B" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budělovský Petr 1:3, Zitta Přemysl 0:4, Baier Robert 0:4, Protiva Lukáš 0:4, body hostů: Drož Jan 4:0, Homolka Pavel ml. 4:0, Roziňák Jan ml. 4:0, Landa Miloslav 3:1),
3. kolo:
Sokol Žebrák - TTC Příbram 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 1:3, Spousta Jan 0:4, Jančiga Roman 3:1, Roztočil Jiří 1:3, body hostů: Košák Vojtěch 3:1, Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 3:1, Dlouhý Jiří 4:0), SKST Sokol Veltrusy - Spartak Rožmitál 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesárek Jiří 2:2, Kuthan Jiří 1:3, Kohout Tomáš 1:3, Jirásek Jiří 3:1, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 3:1, Hořejší Miroslav st. 0:4, Eisenreich Jindřich ml. 3:1), KST Rakovník "C"-EDISON - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabcová Alžběta 0:3, Kadeřábek Milan 0:3, Šebek Tomáš 0:3, Brabec Stanislav 3:1, WO 3:0, body hostů: Dvořák Milan ml. 3:1, Danaj Tomáš 3:1, Tkačuk Roman 4:0, Šulc Martin 0:1, WO 0:3), Sokol Lány - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 3:1, Moravec Milan ing. 3:1, Hrbek Jiří 3:1, Moravec Petr ing. 2:2, body hostů: Štros Jan 0:4, Kačírek Lubomír 0:4, Šulc Dalibor ing. 3:1, Pánek Jan 2:2), Sokol Hořovice "B" - Sokol Hudlice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 2:1, Koros Pavel 3:1, Kubát Pavel 4:0, Čepelák Vladimír st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Landa Miloslav 1:3, Homolka Pavel ml. 2:1, Roziňák Jan ml. 0:4, Vaculík Stanislav 1:3, WO 0:1), Slovan Lochovice - TTC Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Lukáš 3:1, Budělovský Petr 2:2, Baier Robert 4:0, Zitta Přemysl 2:2, body hostů: Vychodil Luděk 2:2, Prágr Lukáš 1:3, Vospálek Miroslav 1:3, Mencl Jiří 1:3),
4. kolo:
TTC Kladno "B" - Sokol Žebrák 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prágr Lukáš 3:1, Vychodil Luděk 2:1, Havlíček Tomáš 2:1, Levenec Petr 2:1, WO 3:0, body hostů: Spousta Jan 0:1, Roztočil Jiří 1:3, Křemen Josef 0:4, Jančiga Roman 3:1, WO 0:3), Sokol Hudlice "B" - SKST Sokol Veltrusy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landa Miloslav 3:1, Drož Jan 3:1, Roziňák Jan ml. 3:0, Hubinger Lukáš 0:1, Vlach Jiří 1:2, WO 1:0, body hostů: Jícha František 1:3, Jirásek Jiří 1:3, Kříšťan Jiří 1:3, Kohout Tomáš 2:1, WO 0:1), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Sokol Hořovice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štros Jan 2:2, Pánek Jan 1:2, Kačírek Lubomír 1:2, Šulc Dalibor ing. 1:3, Vajner Tomáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 2:1, Koros Pavel 4:0, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Slovan Lochovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Milan ml. 4:0, Kraml Václav 2:0, Danaj Tomáš 4:0, Šulc Martin 3:1, Tkačuk Roman 1:1, body hostů: Protiva Lukáš 0:4, Budělovský Petr 0:4, Zitta Přemysl 2:2, Nevolný Milan 0:4), Spartak Rožmitál - KST Rakovník "C"-EDISON 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 3:1, Hořejší Miroslav st. 0:4, body hostů: Brabec Stanislav 2:2, Šebek Tomáš 1:3, Kadeřábek Milan 2:2, Rezek Jan ml. 3:1), TTC Příbram - Sokol Lány 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:0, Silavecký Ladislav 0:2, Košák Vojtěch 3:0, Srch Radek 2:1, WO 6:0, body hostů: Moravec Petr ing. 2:2, Jirkovský Václav 1:3, Moravec Ladislav 0:3, WO 0:6),
5. kolo:
TTC Kladno "B" - SKST Sokol Veltrusy 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prágr Lukáš 2:2, Vychodil Luděk 1:3, Havlíček Tomáš 4:0, Levenec Petr 3:1, body hostů: Boháč Milan 2:2, Jirásek Jiří 2:2, Tesárek Jiří 1:3, Kohout Tomáš 1:3), Sokol Hudlice "B" - Sokol Žebrák 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Landa Miloslav 3:1, Drož Jan 3:1, Nový Oto 0:2, Vaculík Stanislav 2:2, Stehlík Jan ml. 0:2, body hostů: Spousta Jan 1:3, Roztočil Jiří 2:2, Křemen Josef 1:3, Jančiga Roman 4:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 2:2, Štros Jan 2:2, Kačírek Lubomír 2:2, Pánek Jan 3:1, body hostů: Protiva Lukáš 3:1, Budělovský Petr 3:1, Nevolný Milan 1:3, Skalka Josef 0:4), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Sokol Hořovice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 4:0, Danaj Tomáš 2:0, Točík Radek 0:4, Šulc Martin 4:0, Tkačuk Roman 2:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Novotný František 1:3, Bělohlávek Jiří 1:3, Heger Mikuláš 1:3), Spartak Rožmitál - Sokol Lány 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 1:3, Dropa Miloš 2:2, body hostů: Moravec Petr ing. 2:2, Spiegl Richard 2:2, Jirkovský Václav 4:0, Moravec Ladislav 0:4), TTC Příbram - KST Rakovník "C"-EDISON 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 4:0, Srch Radek 4:0, Košák Vojtěch 3:0, Silavecký Ladislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Brabec Stanislav 1:3, Šebek Tomáš 1:3, Kadeřábek Milan 1:3, Rezek Jan ml. 0:3, WO 1:0),
6. kolo:
Sokol Žebrák - KST Rakovník "C"-EDISON 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 1:3, Jančiga Roman 2:2, Roztočil Jiří 2:2, body hostů: Kettner Martin 3:1, Přibík Jan ing. 3:1, Kadeřábek Milan 2:2, Rezek Jan ml. 1:3), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Lány 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesárek Jiří 2:2, Kříšťan Jiří 2:2, Kohout Tomáš 2:2, Jirásek Jiří 4:0, body hostů: Hrbek Jiří 0:4, Moravec Milan ing. 2:2, Moravec Petr ing. 2:2, Spiegl Richard 2:2), Sokol Hořovice "B" - Spartak Rožmitál 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ungr Jan I. 3:1, Kubát Pavel 4:0, Koros Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 3:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 0:4, Čížek Pavel 0:4, Eisenreich Jindřich st. 0:4), Slovan Lochovice - TTC Příbram 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budělovský Petr 0:4, Nevolný Milan 0:4, Zitta Přemysl 1:3, Protiva Lukáš 0:4, body hostů: Srch Radek 4:0, Silavecký Ladislav 3:1, Dlouhý Jiří 4:0, Košák Vojtěch 4:0), TTC Kladno "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prágr Lukáš 1:0, Vychodil Luděk 1:2, Mrhal Tomáš 3:0, Havlíček Tomáš 2:0, WO 6:2, body hostů: Pánek Jan 0:3, Kačírek Lubomír 1:2, Šulc Dalibor ing. 1:2, WO 2:6), Sokol Hudlice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jiří 1:0, Drož Jan 3:1, Roziňák Jan ml. 2:1, Landa Miloslav 4:0, Homolka Pavel ml. 2:0, WO 1:1, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Dvořák Milan ml. 0:3, Tkačuk Roman 0:4, Šulc Martin 0:3, WO 1:1),
7. kolo:
Sokol Lány - Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Milan ing. 3:1, Hrbek Jiří 2:2, Spiegl Richard 1:2, Moravec Petr ing. 4:0, WO 1:0, body hostů: Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 1:3, Jančiga Roman 2:2, Roztočil Jiří 0:3, WO 0:1), SKST Sokol Veltrusy - KST Rakovník "C"-EDISON 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesárek Jiří 3:1, Jirásek Jiří 3:1, Kohout Tomáš 2:1, Kříšťan Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Kadeřábek Milan 0:4, Brabec Stanislav 4:0, Rezek Jan ml. 1:3, Šebek Tomáš 1:2, WO 1:0), Sokol Hořovice "B" - TTC Příbram 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělohlávek Jiří 1:3, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Čepelák Vladimír st. 1:3, Čepelák Václav 0:4, body hostů: Dlouhý Jiří 4:0, Košák Vojtěch 4:0, Srch Radek 4:0, Silavecký Ladislav 1:3), Slovan Lochovice - Spartak Rožmitál 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Lukáš 3:1, Zitta Přemysl 2:2, Budělovský Petr 1:3, Baier Robert 3:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 0:4, Eisenreich Jindřich st. 1:3), TTC Kladno "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prágr Lukáš 2:2, Mrhal Tomáš 3:0, Havlíček Tomáš 3:0, Levenec Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Danaj Tomáš 1:3, Šulc Martin 1:3, Dvořák Milan ml. 0:4, Tkačuk Roman 0:2, WO 0:2), Sokol Hudlice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubinger Lukáš 0:1, Vaculík Stanislav 2:1, Roziňák Jan ml. 1:2, Vlach Jiří 0:3, Landa Miloslav 1:1, WO 5:0, body hostů: Pánek Jan 3:1, Šulc Dalibor ing. 4:0, Kačírek Lubomír 1:3, WO 0:5),
8. kolo:
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Sokol Žebrák 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 3:1, Štros Jan 4:0, Kačírek Lubomír 2:2, Pánek Jan 0:4, body hostů: Spousta Jan 1:3, Roztočil Jiří 2:2, Jančiga Roman 3:1, Křemen Josef 1:3), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - SKST Sokol Veltrusy 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Milan ml. 1:0, Kraml Václav 2:0, Danaj Tomáš 3:0, Šulc Martin 2:0, WO 8:0, body hostů: Kříšťan Jiří 0:3, Tesárek Jiří 0:2, Kohout Tomáš 0:2, Jícha František 0:1, WO 0:8), Spartak Rožmitál - TTC Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 3:1, Eisenreich Jindřich st. 1:3, Čížek Pavel 3:1, body hostů: Vospálek Miroslav 2:2, Prágr Lukáš 1:3, Vychodil Luděk 1:3, Mencl Jiří 2:2), TTC Příbram - Sokol Hudlice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 1:3, Košák Vojtěch 4:0, Srch Radek 2:2, body hostů: Drož Jan 2:2, Homolka Pavel ml. 3:1, Vlach Jiří 0:4, Landa Miloslav 2:2), KST Rakovník "C"-EDISON - Sokol Hořovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan ing. 4:0, Brabec Stanislav 1:3, Rezek Jan ml. 0:3, Kettner Martin 3:1, Šebek Tomáš 1:0, body hostů: Koros Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, Ungr Jan I. 2:2, Čepelák Vladimír ml. 0:4), Sokol Lány - Slovan Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 3:1, Moravec Milan ing. 1:3, Hrbek Jiří 3:1, Moravec Petr ing. 3:0, WO 0:1, body hostů: Baier Robert 1:2, Protiva Lukáš 0:4, Zitta Přemysl 2:2, Budělovský Petr 2:2, WO 1:0),
9. kolo:
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - SKST Sokol Veltrusy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Dalibor ing. 2:2, Štros Jan 2:2, Kačírek Lubomír 2:2, Pánek Jan 2:2, body hostů: Tesárek Jiří 0:4, Kříšťan Jiří 1:3, Jícha František 3:1, Kohout Tomáš 4:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Sokol Žebrák 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Milan ml. 4:0, Tkačuk Roman 4:0, Danaj Tomáš 4:0, Šulc Martin 4:0, body hostů: Kuška Miroslav 0:4, Macháček Pavel 0:4, Kunc Petr 0:4, Cajthaml Pavel 0:4), Spartak Rožmitál - Sokol Hudlice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 3:1, Eisenreich Jindřich st. 0:1, Hořejší Miroslav st. 0:3, body hostů: Drož Jan 1:3, Hubinger Lukáš 2:2, Vaculík Stanislav 2:2, Vlach Jiří 1:3), TTC Příbram - TTC Kladno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 1:3, Košák Vojtěch 3:0, Srch Radek 4:0, WO 0:1, body hostů: Prágr Lukáš 1:3, Vychodil Luděk 1:3, Vospálek Miroslav 0:4, Mencl Jiří 2:1, WO 1:0), KST Rakovník "C"-EDISON - Slovan Lochovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kettner Martin 2:2, Brabec Stanislav 3:1, Šebek Tomáš 1:3, Kadeřábek Milan 1:3, body hostů: Baier Robert 4:0, Protiva Lukáš 0:4, Zitta Přemysl 2:2, Budělovský Petr 3:1), Sokol Lány - Sokol Hořovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 1:3, Spiegl Richard 1:3, Moravec Petr ing. 3:1, body hostů: Čepelák Vladimír st. 2:2, Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 1:3, Koros Pavel 3:1),
10. kolo:
Sokol Hořovice "B" - Sokol Žebrák 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan I. 4:0, Kubát Pavel 4:0, Koros Pavel 4:0, Čepelák Vladimír st. 3:1, body hostů: Křemen Josef 0:4, Roztočil Jiří 0:4, Kunc Petr 0:4, Jančiga Roman 1:3), Slovan Lochovice - SKST Sokol Veltrusy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zitta Přemysl 1:2, Nevolný Milan 2:1, Budělovský Petr 0:4, Protiva Lukáš 1:3, WO 2:0, body hostů: Tesárek Jiří 2:2, Jirásek Jiří 3:0, Kříšťan Jiří 2:1, Kohout Tomáš 3:1, WO 0:2), TTC Kladno "B" - KST Rakovník "C"-EDISON 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 2:2, Prágr Lukáš 4:0, Havlíček Tomáš 4:0, Mrhal Tomáš 4:0, body hostů: Rezek Jan ml. 0:4, Šebek Tomáš 1:3, Kadeřábek Milan 0:4, Kos Zdeněk ing. 1:1, Sosna Jan 0:2), Sokol Hudlice "B" - Sokol Lány 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel ml. 4:0, Roziňák Jan ml. 2:2, Hubinger Lukáš 0:2, Landa Miloslav 2:2, Vlach Jiří 0:2, body hostů: Moravec Petr ing. 3:1, Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 1:3, Spiegl Richard 2:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Spartak Rožmitál 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek Lubomír 2:2, Vajner Tomáš 0:4, Hollein Martin ing. 0:4, Šulc Dalibor ing. 3:0, Holan Josef 0:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 2:1, Čížek Pavel 3:1, Eisenreich Jindřich st. 2:2, Dropa Miloš 0:1), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 2:2, Šulc Martin 1:2, Danaj Tomáš 2:2, Kraml Václav 4:0, WO 0:1, body hostů: Srch Radek 0:4, Košák Vojtěch 3:1, Silavecký Ladislav 0:3, Dlouhý Jiří 3:1, WO 1:0),
11. kolo:
Sokol Hořovice "B" - SKST Sokol Veltrusy 15:3 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 3:0, Kubát Pavel 3:0, Koros Pavel 3:0, Čepelák Vladimír st. 1:2, WO 4:0, body hostů: Tesárek Jiří 0:3, Kříšťan Jiří 1:2, Jirásek Jiří 0:3, Kohout Tomáš 1:2, WO 0:4), Slovan Lochovice - Sokol Žebrák 18:0wo, TTC Kladno "B" - Sokol Lány 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 3:1, Prágr Lukáš 2:2, Havlíček Tomáš 4:0, Mrhal Tomáš 2:1, WO 0:1, body hostů: Hrbek Jiří 1:1, Moravec Petr ing. 1:3, Jirkovský Václav 0:4, Spiegl Richard 2:2, Moravec Milan ing. 0:1, WO 1:0), Sokol Hudlice "B" - KST Rakovník "C"-EDISON 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel ml. 4:0, Vlach Jiří 0:1, Roziňák Jan ml. 1:3, Landa Miloslav 2:2, Stehlík Jan ml. 0:3, body hostů: Kettner Martin 3:1, Přibík Jan ing. 3:1, Brabec Stanislav 1:3, Rezek Jan ml. 2:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - TTC Příbram 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek Lubomír 1:2, Vajner Tomáš 0:4, Šulc Dalibor ing. 2:0, Hollein Martin ing. 0:4, Holan Josef 0:2, WO 1:0, body hostů: Srch Radek 4:0, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 2:2, Košák Vojtěch 3:0, WO 0:1), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Spartak Rožmitál 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 1:2, Kraml Václav 4:0, Danaj Tomáš 1:3, Tkačuk Roman 2:2, Šulc Martin 0:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 3:1, Eisenreich Jindřich st. 0:4),
12. kolo:
Slovan Lochovice - Sokol Hořovice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zitta Přemysl 2:2, Protiva Lukáš 1:3, Budělovský Petr 2:1, Zítek Patrik 4:0, WO 1:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:2, Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 2:2, Koros Pavel 0:3, Novák Ondřej 0:1, WO 0:1), Sokol Hudlice "B" - TTC Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 3:1, Stehlík Jan ml. 1:3, Roziňák Jan ml. 2:2, Landa Miloslav 4:0, body hostů: Vychodil Luděk 2:2, Mencl Jiří 2:2, Pachman Tomáš ing. 1:3, Ebert Tomáš 1:3), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 4:0, Tkačuk Roman 2:1, Danaj Tomáš 2:1, Šulc Martin 4:0, WO 1:1, body hostů: Štros Jan 1:3, Pánek Jan 0:4, Šulc Dalibor ing. 1:2, Holan Josef 0:3, WO 1:1), TTC Příbram - Spartak Rožmitál 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Oldřich 0:4, Dlouhý Jiří 3:1, Ječmen Jaroslav 1:3, Košák Vojtěch 4:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 1:3, Eisenreich Jindřich st. 2:2), Sokol Lány - KST Rakovník "C"-EDISON 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Milan ing. 0:1, Moravec Ladislav 3:1, Spiegl Richard 1:3, Moravec Petr ing. 2:2, Hrbek Jiří 2:1, body hostů: Přibík Jan ing. 4:0, Brabec Stanislav 2:2, Kos Zdeněk ing. 2:2, Kadeřábek Milan 0:4), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Žebrák 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha František 2:2, Kříšťan Jiří 3:1, Jirásek Jiří 4:0, Tesárek Jiří 2:2, body hostů: Spousta Jan 3:1, Roztočil Jiří 1:3, Křemen Josef 0:4, Jančiga Roman 1:3),
13. kolo:
Spartak Rožmitál - Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 3:1, Staník Daniel 2:2, body hostů: Spousta Jan 1:3, Roztočil Jiří 1:3, Křemen Josef 2:2, Jančiga Roman 3:1), TTC Příbram - SKST Sokol Veltrusy 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabenec Václav 0:4, Košák Vojtěch 3:1, Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 2:2, body hostů: Jícha František 3:1, Kříšťan Jiří 2:2, Jirásek Jiří 3:1, Kohout Tomáš 1:3), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - KST Rakovník "C"-EDISON 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 1:3, Štros Jan 2:1, Palan Vladimír 1:2, Pánek Jan 0:4, Palan Jan 0:1, WO 0:1, body hostů: Přibík Jan ing. 4:0, Rezek Jan ml. 2:2, Kos Zdeněk ing. 2:1, Brabec Stanislav 3:1, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Sokol Lány 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraml Václav 4:0, Tkačuk Roman 1:3, Danaj Tomáš 2:2, Šulc Martin 1:3, body hostů: Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 3:1, Moravec Ladislav 0:4, Moravec Petr ing. 3:1), TTC Kladno "B" - Sokol Hořovice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachman Tomáš ing. 3:1, Mencl Jiří 2:2, Vychodil Luděk 4:0, Levenec Petr 2:2, body hostů: Kubát Pavel 0:1, Koros Pavel 2:2, Ungr Jan I. 3:1, Čepelák Vladimír st. 0:4, Novák Ondřej 0:3), Sokol Hudlice "B" - Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan ml. 2:1, Homolka Pavel ml. 3:0, Landa Miloslav 2:1, Drož Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Budělovský Petr 2:1, Zitta Přemysl 1:2, Nevolný Milan 0:3, Protiva Lukáš 0:3, WO 4:0),
14. kolo:
TTC Příbram - Sokol Žebrák 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabenec Václav 3:1, Košák Vojtěch 3:0, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 4:0, WO 1:0, body hostů: Roztočil Jiří 0:4, Jančiga Roman 2:2, Spousta Jan 0:3, Křemen Josef 0:4, WO 0:1), Spartak Rožmitál - SKST Sokol Veltrusy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 2:2, Eisenreich Jindřich st. 0:4, body hostů: Jícha František 2:2, Kříšťan Jiří 3:1, Jirásek Jiří 2:2, Tesárek Jiří 1:3), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - KST Rakovník "C"-EDISON 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Martin 4:0, Tkačuk Roman 2:1, Danaj Tomáš 0:4, Kraml Václav 3:0, Dvořák Milan ml. 1:0, WO 0:1, body hostů: Rezek Jan ml. 1:3, Šebek Tomáš 1:3, Kos Zdeněk ing. 1:2, Brabec Stanislav 2:2, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Sokol Lány 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 1:2, Štros Jan 1:2, Palan Vladimír 0:2, Pánek Jan 2:1, Palan Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Jirkovský Václav 3:0, Moravec Milan ing. 3:0, Moravec Ladislav 1:2, Moravec Petr ing. 2:2, WO 3:0), Sokol Hudlice "B" - Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel ml. 2:0, Drož Jan 2:0, Roziňák Jan ml. 2:0, Landa Miloslav 3:1, WO 0:6, body hostů: Čepelák Vladimír st. 0:3, Ungr Jan I. 0:3, Novák Ondřej 0:2, Koros Pavel 1:1, WO 6:0), TTC Kladno "B" - Slovan Lochovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levenec Petr 1:0, Lážnovský Jiří 3:1, Mencl Jiří 3:1, Vychodil Luděk 3:1, Pachman Tomáš ing. 1:2, body hostů: Budělovský Petr 0:4, Zitta Přemysl 1:3, Protiva Lukáš 2:2, Nevolný Milan 2:2),
15. kolo:
Sokol Žebrák - TTC Kladno "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křemen Josef 2:2, Spousta Jan 3:1, Jančiga Roman 3:1, Roztočil Jiří 4:0, body hostů: Mencl Jiří 1:3, Vychodil Luděk 2:2, Lážnovský Jiří 0:4, Pachman Tomáš ing. 1:3), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Hudlice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesárek Jiří 2:2, Kříšťan Jiří 1:3, Jícha František 1:2, Jirásek Jiří 2:2, Hrdlička Pavel 0:1, body hostů: Drož Jan 2:2, Homolka Pavel ml. 3:1, Roziňák Jan ml. 3:1, Vaculík Stanislav 2:2), Sokol Hořovice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 1:3, Pancíř Josef 1:3, Koros Pavel 4:0, Čepelák Vladimír st. 2:2, body hostů: Štros Jan 2:2, Palan Jan 0:4, Palan Vladimír 3:1, Šulc Dalibor ing. 3:1), Slovan Lochovice - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budělovský Petr 3:0, Zitta Přemysl 2:1, Nevolný Milan 0:4, Baier Robert 4:0, WO 2:0, body hostů: Dvořák Milan ml. 1:3, Šulc Martin 1:2, Tkačuk Roman 1:2, Danaj Tomáš 2:2, WO 0:2), KST Rakovník "C"-EDISON - Spartak Rožmitál 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 4:0, Přibík Jan ing. 3:0, Rezek Jan ml. 2:2, Brabec Stanislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 1:2, Eisenreich Jindřich st. 0:4, WO 1:0), Sokol Lány - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 1:3, Moravec Petr ing. 2:2, Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 2:2, body hostů: Košák Vojtěch 4:0, Silavecký Ladislav 3:1, Ječmen Jaroslav 0:4, Dlouhý Jiří 2:2),
16. kolo:
SKST Sokol Veltrusy - TTC Kladno "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Pavel 0:4, Kříšťan Jiří 2:2, Jirásek Jiří 4:0, Jícha František 2:2, body hostů: Vychodil Luděk 2:2, Mencl Jiří 2:2, Pachman Tomáš ing. 2:2, Lážnovský Jiří 2:2), Sokol Žebrák - Sokol Hudlice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 1:2, Spousta Jan 1:2, Jančiga Roman 2:2, Roztočil Jiří 0:3, WO 3:0, body hostů: Drož Jan 3:0, Homolka Pavel ml. 3:0, Roziňák Jan ml. 2:1, Hubinger Lukáš 1:3, WO 0:3), Slovan Lochovice - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budělovský Petr 2:1, Zitta Přemysl 2:0, Nevolný Milan 2:2, Baier Robert 3:0, WO 3:1, body hostů: Štros Jan 0:3, Palan Jan 0:3, Palan Vladimír 2:1, Šulc Dalibor ing. 1:2, WO 1:3), Sokol Hořovice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Ondřej 1:3, Pancíř Josef 0:3, Koros Pavel 2:2, Čepelák Vladimír st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Kraml Václav 4:0, Danaj Tomáš 3:1, Tkačuk Roman 0:3, Šulc Martin 3:1, WO 0:1), Sokol Lány - Spartak Rožmitál 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Moravec Petr ing. 3:1, Jirkovský Václav 2:2, Hrbek Jiří 2:2, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Staník Daniel 0:4, Čížek Pavel 1:3, Zajíček Michal 2:2), KST Rakovník "C"-EDISON - TTC Příbram 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 1:3, Šebek Tomáš 0:4, Kadeřábek Milan 0:4, Brabec Stanislav 1:3, body hostů: Košák Vojtěch 4:0, Silavecký Ladislav 3:1, Dlouhý Jiří 3:1, Srch Radek 4:0),
17. kolo:
KST Rakovník "C"-EDISON - Sokol Žebrák 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan ml. 1:1, Přibík Jan ing. 4:0, Brabec Stanislav 2:2, Kos Zdeněk ing. 4:0, Šebek Tomáš 2:0, body hostů: Spousta Jan 2:2, Roztočil Jiří 0:4, Kuška Miroslav 1:3, Kunc Petr 0:4), Sokol Lány - SKST Sokol Veltrusy 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Ladislav 2:2, Moravec Milan ing. 3:0, Moravec Petr ing. 2:2, Jirkovský Václav 4:0, WO 1:0, body hostů: Kříšťan Jiří 1:3, Tesárek Jiří 0:4, Jícha František 1:2, Jirásek Jiří 2:2, WO 0:1), Spartak Rožmitál - Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 2:2, Staník Daniel 2:2, body hostů: Ungr Jan I. 3:1, Pancíř Josef 0:2, Koros Pavel 1:3, Čepelák Vladimír st. 1:3, Kubát Pavel 1:1), TTC Příbram - Slovan Lochovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Srch Radek 2:2, Dlouhý Jiří 4:0, Ondráček Oldřich 0:2, Silavecký Ladislav 0:4, Košák Vojtěch 1:0, WO 0:1, body hostů: Baier Robert 2:2, Zitta Přemysl 2:2, Budělovský Petr 3:1, Protiva Lukáš 1:2, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - TTC Kladno "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 3:0, Štros Jan 1:0, Vajner Tomáš 0:4, Pánek Jan 0:3, WO 0:5, body hostů: Mencl Jiří 1:1, Vychodil Luděk 2:1, Lážnovský Jiří 2:1, Pachman Tomáš ing. 2:1, WO 5:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Sokol Hudlice "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Martin 2:2, Tkačuk Roman 0:4, Dvořák Milan ml. 1:2, Danaj Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Drož Jan 4:0, Homolka Pavel ml. 3:1, Landa Miloslav 2:2, Roziňák Jan ml. 2:1, WO 0:1),
18. kolo:
Sokol Žebrák - Sokol Lány 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Petr 2:2, Jančiga Roman 3:1, Spousta Jan 1:3, Roztočil Jiří 2:2, body hostů: Jirkovský Václav 2:2, Moravec Milan ing. 3:1, Moravec Ladislav 0:4, Moravec Petr ing. 3:1), KST Rakovník "C"-EDISON - SKST Sokol Veltrusy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebek Tomáš 0:4, Brabec Stanislav 2:2, Kadeřábek Milan 1:2, Kos Zdeněk ing. 3:1, WO 1:0, body hostů: Jirásek Jiří 3:1, Kříšťan Jiří 2:2, Tesárek Jiří 2:2, Jícha František 2:1, WO 0:1), TTC Příbram - Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srch Radek 4:0, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 2:2, WO 0:4, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:2, Koros Pavel 2:1, Ungr Jan I. 0:3, Novák Ondřej 0:3, WO 4:0), Spartak Rožmitál - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 1:3, Staník Daniel 3:1, body hostů: Baier Robert 4:0, Zitta Přemysl 1:3, Budělovský Petr 2:2, Protiva Lukáš 0:4), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - TTC Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Martin 3:1, Danaj Tomáš 2:2, Dvořák Milan ml. 2:2, Kraml Václav 3:0, WO 0:1, body hostů: Vychodil Luděk 3:0, Mencl Jiří 1:3, Pachman Tomáš ing. 0:4, Lážnovský Jiří 1:3, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Sokol Hudlice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Dalibor ing. 3:0, Štros Jan 1:2, Pánek Jan 1:2, Palan Jan 0:4, WO 3:0, body hostů: Drož Jan 2:2, Homolka Pavel ml. 2:1, Landa Miloslav 2:1, Roziňák Jan ml. 2:1, WO 0:3),
19. kolo:
Sokol Žebrák - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 3:1, Jančiga Roman 2:2, Roztočil Jiří 2:2, body hostů: Šulc Dalibor ing. 3:1, Štros Jan 1:3, Pánek Jan 3:1, Palan Jan 0:4), SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Jiří 2:2, Tesárek Jiří 2:2, Jícha František 1:3, Kříšťan Jiří 2:2, body hostů: Šulc Martin 4:0, Danaj Tomáš 4:0, Dvořák Milan ml. 0:4, Tkačuk Roman 1:3), TTC Kladno "B" - Spartak Rožmitál 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 2:2, Vychodil Luděk 2:1, Havlíček Tomáš 3:0, Levenec Petr 3:1, WO 2:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 0:4, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 3:1, Staník Daniel 0:2, WO 0:2), Sokol Hudlice "B" - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Landa Miloslav 2:2, Roziňák Jan ml. 1:3, Homolka Pavel ml. 2:2, Drož Jan 3:1, body hostů: Košák Vojtěch 4:0, Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 2:2, Dlouhý Jiří 1:3), Sokol Hořovice "B" - KST Rakovník "C"-EDISON 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ungr Jan I. 2:2, Kubát Pavel 3:1, Koros Pavel 1:2, Čepelák Vladimír st. 1:3, WO 1:0, body hostů: Přibík Jan ing. 4:0, Rezek Jan ml. 2:2, Kos Zdeněk ing. 2:2, Brabec Stanislav 0:3, WO 0:1), Slovan Lochovice - Sokol Lány 12:6 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Zitta Přemysl 2:2, Nevolný Milan 1:3, Budělovský Petr 4:0, Baier Robert 3:1, body hostů: Jirkovský Václav 2:2, Moravec Milan ing. 0:4, Moravec Petr ing. 2:2, Hrbek Jiří 2:2),
20. kolo:
SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Jiří 2:2, Jícha František 2:1, Kříšťan Jiří 1:3, Tesárek Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Šulc Dalibor ing. 4:0, Štros Jan 2:2, Pánek Jan 3:0, Palan Jan 0:4, WO 0:1), Sokol Žebrák - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 2:2, Jančiga Roman 3:1, Roztočil Jiří 2:2, body hostů: Šulc Martin 2:2, Danaj Tomáš 2:2, Dvořák Milan ml. 3:1, Točík Ondřej 0:4), Sokol Hudlice "B" - Spartak Rožmitál 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan ml. 2:0, Homolka Pavel ml. 2:0, Landa Miloslav 2:0, Drož Jan 2:0, WO 0:8, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 0:2, Zajíček Michal 0:2, Čížek Pavel 0:2, Staník Daniel 0:2, WO 8:0), TTC Kladno "B" - TTC Příbram 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mencl Jiří 3:0, Vychodil Luděk 1:1, Havlíček Tomáš 3:0, Levenec Petr 2:1, WO 5:1, body hostů: Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 0:4, Srch Radek 0:3, WO 1:5), Slovan Lochovice - KST Rakovník "C"-EDISON 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Patrik 4:0, Baier Robert 4:0, Budělovský Petr 2:2, Zitta Přemysl 1:3, body hostů: Přibík Jan ing. 2:2, Rezek Jan ml. 2:2, Kos Zdeněk ing. 0:4, Brabec Stanislav 1:3), Sokol Hořovice "B" - Sokol Lány 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan I. 2:2, Koros Pavel 4:0, Čepelák Vladimír st. 2:2, body hostů: Jirkovský Václav 3:1, Moravec Milan ing. 2:2, Moravec Petr ing. 1:3, Hrbek Jiří 0:4),
21. kolo:
Sokol Žebrák - Sokol Hořovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 1:2, Spousta Jan 1:2, Jančiga Roman 3:1, Roztočil Jiří 0:4, WO 2:0, body hostů: Koros Pavel 3:1, Kubát Pavel 3:0, Ungr Jan I. 2:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, WO 0:2), SKST Sokol Veltrusy - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha František 3:1, Kříšťan Jiří 2:2, Kohout Tomáš 1:3, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Baier Robert 3:1, Zitta Přemysl 1:3, Protiva Lukáš 3:1, Budělovský Petr 1:3), KST Rakovník "C"-EDISON - TTC Kladno "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 3:1, Šebek Tomáš 2:2, Rezek Jan ml. 1:1, Přibík Jan ing. 4:0, Brabec Stanislav 0:1, WO 0:1, body hostů: Havlíček Tomáš 3:1, Vychodil Luděk 1:3, Mencl Jiří 1:3, Ebert Tomáš 0:3, WO 1:0), Sokol Lány - Sokol Hudlice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Hrbek Jiří 3:0, Moravec Milan ing. 2:1, Moravec Petr ing. 3:0, WO 2:1, body hostů: Vaculík Stanislav 1:2, Stehlík Jan ml. 1:3, Sklenář Tomáš 1:3, Roziňák Jan ml. 0:2, WO 1:2), Spartak Rožmitál - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Zajíček Michal 1:2, Čížek Pavel 1:2, Staník Daniel 1:1, WO 6:0, body hostů: Šulc Dalibor ing. 3:0, Pánek Jan 3:1, Palan Jan 0:4, WO 0:6), TTC Příbram - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Ondráček Oldřich 0:4, Srch Radek 2:2, Košák Vojtěch 4:0, body hostů: Dvořák Milan ml. 3:1, Tkačuk Roman 1:3, Šulc Martin 2:2, Danaj Tomáš 1:3),
22. kolo:
SKST Sokol Veltrusy - Sokol Hořovice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha František 2:2, Jirásek Jiří 3:1, Kohout Tomáš 1:3, Kříšťan Jiří 2:2, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 2:2, Čepelák Vladimír st. 1:3, Koros Pavel 2:0, Novák Ondřej 0:2), Sokol Žebrák - Slovan Lochovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 1:3, Spousta Jan 3:1, Jančiga Roman 3:1, Roztočil Jiří 0:4, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Baier Robert 2:2, Zitta Přemysl 1:3, Budělovský Petr 2:2), Sokol Lány - TTC Kladno "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ing. 1:3, Moravec Milan ing. 2:2, Spiegl Richard 2:2, Jirkovský Václav 2:2, body hostů: Havlíček Tomáš 4:0, Vychodil Luděk 2:2, Mencl Jiří 2:2, Ebert Tomáš 1:3), KST Rakovník "C"-EDISON - Sokol Hudlice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk ing. 4:0, Brabcová Alžběta 1:3, Šebek Tomáš 2:2, Přibík Jan ing. 3:1, body hostů: Vaculík Stanislav 2:2, Nový Oto 2:2, Sklenář Tomáš 1:3, Stehlík Jan ml. 1:3), TTC Příbram - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Srch Radek 2:0, Dlouhý Jiří 2:0, Ječmen Jaroslav 2:1, Ondráček Oldřich 1:1, WO 8:0, body hostů: Palan Vladimír 0:3, Vajner Tomáš 0:3, Šulc Dalibor ing. 2:1, WO 0:8), Spartak Rožmitál - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Zajíček Michal 2:1, Čížek Pavel 3:0, Eisenreich Jindřich st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Šulc Martin 1:3, Danaj Tomáš 1:3, Dvořák Milan ml. 2:2, WO 0:5),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Příbram - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Srch Radek 2:1, Silavecký Ladislav 1:2, Košák Vojtěch 3:1, body hostů: Kraml Václav 4:0, Dvořák Milan ml. 0:4, Šulc Martin 1:2, Danaj Tomáš 0:3), TTC Kladno "B" - Sokol Hudlice "B" 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 0:2, Ebert Tomáš 0:2, Pachman Tomáš ing. 0:3, Lážnovský Jiří 0:2, body hostů: Drož Jan 3:0, Homolka Pavel ml. 2:0, Landa Miloslav 2:0, Roziňák Jan ml. 2:0), Sokol Hořovice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 1:3, Kubát Pavel 3:1, Koros Pavel 2:1, Čepelák Vladimír st. 3:1, body hostů: Šulc Dalibor ing. 2:2, Pánek Jan 3:1, Štros Jan 1:3, Palan Vladimír 0:3), Sokol Lány - SKST Sokol Veltrusy 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbek Jiří 3:0, Moravec Milan ing. 2:1, Moravec Petr ing. 3:0, Jirkovský Václav 2:1, body hostů: Jirásek Jiří 1:2, Tesárek Jiří 0:3, Kohout Tomáš 0:3, Kříšťan Jiří 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - TTC Příbram 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Danaj Tomáš 1:3, Kraml Václav 4:0, Dvořák Milan ml. 1:2, Šulc Martin 4:0, body hostů: Košák Vojtěch 2:2, Srch Radek 2:2, Silavecký Ladislav 0:4, Dlouhý Jiří 1:2), Sokol Hudlice "B" - TTC Kladno "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan ml. 2:0, Landa Miloslav 1:1, Homolka Pavel ml. 3:0, Drož Jan 2:0, body hostů: Havlíček Tomáš 0:3, Vychodil Luděk 1:1, Mencl Jiří 0:2, Ebert Tomáš 0:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Sokol Hořovice "B" 5:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 0:3, Štros Jan 1:2, Palan Jan 0:3, Šulc Dalibor ing. 3:0, body hostů: Kubát Pavel 3:0, Ungr Jan I. 1:2, Čepelák Vladimír st. 2:1, Koros Pavel 2:1), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Lány 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kohout Tomáš 0:3, Jícha František 4:0, Jirásek Jiří 2:1, Kříšťan Jiří 2:2, Tesárek Jiří 0:1, body hostů: Jirkovský Václav 2:2, Hrbek Jiří 0:3, Moravec Petr ing. 2:2, Spiegl Richard 2:1, Moravec Milan ing. 1:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Příbram - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Srch Radek 2:2, Silavecký Ladislav 0:3, Košák Vojtěch 2:2, body hostů: Šulc Martin 1:3, Kraml Václav 4:0, Danaj Tomáš 3:1, Dvořák Milan ml. 0:3), TTC Kladno "B" - Sokol Hudlice "B" -:-, Sokol Hořovice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" -:-, Sokol Lány - SKST Sokol Veltrusy 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirkovský Václav 2:0, Moravec Milan ing. 1:1, Moravec Petr ing. 3:0, Hrbek Jiří 2:1, body hostů: Jirásek Jiří 1:2, Kříšťan Jiří 0:3, Jícha František 0:2, Tesárek Jiří 1:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Hudlice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel ml. 3:0, Roziňák Jan ml. 2:1, Landa Miloslav 1:2, Drož Jan 3:1, body hostů: Šulc Martin 1:3, Kraml Václav 3:0, Danaj Tomáš 0:3, Dvořák Milan ml. 0:3), SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Tomáš 3:0, Jícha František 1:1, Kříšťan Jiří 2:1, Jirásek Jiří 3:0, body hostů: Štros Jan 0:3, Šulc Dalibor ing. 2:1, Pánek Jan 0:3, Palan Jan 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Sokol Hudlice "B" 0:10wo, Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - SKST Sokol Veltrusy 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 3:0, Pánek Jan 1:2, Štros Jan 2:2, WO 0:4, body hostů: Jirásek Jiří 2:1, Kříšťan Jiří 1:1, Jícha František 0:2, Kohout Tomáš 1:2, WO 4:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Hudlice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" -:-, SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" -:-,
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
1. kolo:
Sokol Libice n.C. - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 1:3, Pekárek František 0:1, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Heřmanský Miroslav 0:3, body hostů: Herout František 4:0, Kamarýt Jiří 1:3, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 2:2, Ort Josef 1:2, Blažek Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 4:0, Kracman Martin 0:4, Luka Josef 2:1, WO 0:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Miroslav 1:3, Pokorný Petr 2:2, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 2:2, body hostů: Pokorný Roman 2:2, Voráč Jiří 2:2, Černý Roman 2:2, Erlich Luboš 0:1, Zámyslický Jaroslav 2:1), TTC Brandýs n.L. "B" - Lokomotiva Nymburk 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Tomáš 2:2, Holub Zdeněk 2:2, Sysel Pavel ing. 4:0, Seidl Josef 2:2, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Urbánek Jan 1:3, Třešňák Josef 2:2, Pour Miroslav ing. 1:3), FK Kolín "B" - Sokol Kutná Hora "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šembera Karel 3:1, Somolík Zdeněk 2:2, Ptáček František ml. 1:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 4:0, WO 1:0, body hostů: Růžička Dušan 0:4, Bureš Bohumil 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Faltín Antonín 2:1, WO 0:1), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Líbeznice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Josef 0:4, Šlapáček Martin 1:3, Kapras Karel ml. 1:3, Elstner Lukáš 1:3, body hostů: Eschner Jan 4:0, Kala Petr 3:1, Juklík Tomáš 4:0, Janíček Petr 2:2),
2. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapáček Martin 3:1, Řípa Vladimír 2:2, Balcar Jaromír 3:1, Elstner Lukáš 1:2, Balog Josef 1:0, body hostů: Seidl Josef 1:3, Holub Zdeněk 3:1, Nekola Tomáš 1:3, Zatřepálková Lenka 1:3), Sokol Líbeznice - Lokomotiva Nymburk 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 2:0, Eschner Jan 2:0, Juklík Tomáš 2:0, Vondráš Jan ing. 2:0, WO 8:0, body hostů: Kyncl Miloslav ing. 0:2, Třešňák Josef 0:2, Mucha Lubomír ing. 0:2, Koudela Martin 0:2, WO 0:8), FK Kolín "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 11:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šembera Karel 1:1, Somolík Zdeněk 0:1, Ptáček František ml. 2:1, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:1, WO 5:2, body hostů: Pokorný Petr 2:1, Vacek Miroslav 1:2, Pokorný Jaroslav 1:2, WO 2:5), Sokol Kutná Hora "B" - TTC Říčany "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faltín Antonín 1:3, Růžička Dušan 1:2, Mucha Ondřej 1:2, Bureš Bohumil 3:1, WO 0:2, body hostů: Voráč Jiří 3:1, Pokorný Roman 2:2, Zámyslický Jaroslav 3:0, Erlich Luboš 0:3, WO 2:0), Sokol Libice n.C. - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 3:1, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Pešek Jakub 0:4, body hostů: Rulec Jakub 2:2, Luka Václav 1:3, Ort Josef 2:2, Blažek Jan 2:2), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout Tomáš 1:3, Kamarýt Jiří 2:2, Jandejsek Pavel 2:2, Herout František 4:0, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 1:3, Kracman Martin 1:3),
3. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - Lokomotiva Nymburk 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Josef 3:0, Řípa Vladimír 3:0, Balcar Miroslav 2:1, Elstner Lukáš 2:1, WO 3:1, body hostů: Piroutek Květoslav 0:3, Urbánek Jan 0:3, Třešňák Josef 2:1, Kyncl Miloslav ing. 0:3, WO 1:3), Sokol Líbeznice - TTC Brandýs n.L. "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eschner Jan 4:0, Janíček Petr 2:2, Juklík Tomáš 3:1, Vondráš Jan ing. 2:2, body hostů: Sysel Pavel ing. 2:2, Holub Zdeněk 1:3, Seidl Josef 1:3, Nekola Tomáš 1:3), FK Kolín "B" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček František ml. 2:2, Šembera Karel 1:2, Šembera David 1:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, WO 1:0, body hostů: Pokorný Roman 4:0, Voráč Jiří 3:1, Erlich Luboš 2:1, Šimůnek Josef 0:4, WO 0:1), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mucha Ondřej 1:2, Jirásek Zdeněk ing. 1:1, Bureš Bohumil 2:0, Faltín Antonín 1:2, WO 6:1, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Vacek Miroslav 0:3, Pokorný Jaroslav 2:1, WO 1:6), Sokol Libice n.C. - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paroulek Milan 2:2, Trajhan Miroslav ml. 4:0, Kaipr Petr 3:1, Pešek Jakub 1:3, body hostů: Kracman Martin 1:3, Stránský Michal 2:2, Luka Josef 1:3, Trávníček Luboš 2:2), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budjač Libor 0:4, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 1:3, Herout František 4:0, body hostů: Rulec Jakub 2:2, Blažek Jan 2:2, Luka Václav 2:2, Ort Josef 3:1),
4. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TTC Bělá p.B. "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 1:3, Ort Josef 0:3, Blažek Jan 0:3, WO 1:1, body hostů: Řípa Vladimír 3:0, Balcar Miroslav 4:0, Šlapáček Martin 4:0, Elstner Lukáš 1:2, WO 1:1), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Líbeznice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Martin 1:3, Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 0:4, body hostů: Kala Petr 1:3, Janíček Petr 2:2, Eschner Jan 4:0, Vondráš Jan ing. 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Libice n.C. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Vacek Miroslav 2:2, Pokorný Jaroslav 1:3, Pokorný Petr 2:2, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 4:0, Kaipr Petr 4:0, Paroulek Milan 1:3, Pešek Jakub 1:3), TTC Říčany "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Jiří 2:2, Zámyslický Jaroslav 3:1, Pokorný Roman 3:1, Erlich Luboš 2:2, body hostů: Herout František 4:0, Herout Tomáš 0:4, Jandejsek Pavel 0:4, Kamarýt Jiří 2:2), TTC Brandýs n.L. "B" - FK Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš 1:3, Holub Zdeněk 2:2, Sysel Pavel ing. 3:1, Seidl Josef 2:2, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Šembera Karel 1:3, Ptáček František ml. 2:2, Lhoták Jakub 3:1), Lokomotiva Nymburk - Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyncl Miloslav ing. 1:3, Třešňák Josef 0:3, Urbánek Jan 1:2, Piroutek Květoslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Jirásek Zdeněk ing. 4:0, Mucha Ondřej 2:2, Bureš Bohumil 1:2, Faltín Antonín 2:1, WO 0:2),
5. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Líbeznice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulec Jakub 0:4, Luka Václav 1:3, Ort Josef 2:2, Blažek Jan 0:3, WO 1:0, body hostů: Juklík Tomáš 3:0, Kala Petr 4:0, Janíček Petr 2:2, Vondráš Jan ing. 3:1, WO 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - TTC Bělá p.B. "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 2:2, Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 2:1, WO 1:0, body hostů: Řípa Vladimír 1:2, Balcar Miroslav 2:2, Šlapáček Martin 1:3, Elstner Lukáš 1:3, WO 0:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 2:2, Pokorný Jaroslav 0:3, Vacek Miroslav 0:3, WO 1:1, body hostů: Herout František 3:0, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 3:1, Kamarýt Jiří 2:1, WO 1:1), TTC Říčany "B" - Sokol Libice n.C. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Erlich Luboš 2:2, Pokorný Roman 3:1, Zámyslický Jaroslav 4:0, Voráč Jiří 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 1:3, Pešek Jakub 0:4), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Kutná Hora "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš 1:3, Holub Zdeněk 4:0, Sysel Pavel ing. 3:0, Seidl Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Bureš Bohumil 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Faltín Antonín 1:3, Růžička Dušan 1:2, WO 1:0), Lokomotiva Nymburk - FK Kolín "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Lubomír ing. 1:3, Třešňák Josef 2:2, Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav ing. 2:2, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Šembera Karel 2:2, Šembera David 1:3, Ptáček František ml. 4:0),
6. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - FK Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 2:2, Šlapáček Martin 3:1, Elstner Lukáš 1:3, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 4:0, Ptáček František ml. 2:2, Šembera David 0:4, Šembera Karel 2:2), Sokol Líbeznice - Sokol Kutná Hora "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juklík Tomáš 1:0, Vondráš Jan ing. 2:0, Janíček Petr 2:1, Kala Petr 4:0, WO 4:2, body hostů: Faltín Antonín 0:4, Bureš Bohumil 1:2, Růžička Dušan 0:2, Kořínek Milan 0:1, WO 2:4), Sokol Libice n.C. - TTC Brandýs n.L. "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 3:1, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 2:2, Pešek Jakub 0:4, body hostů: Sysel Pavel ing. 4:0, Holub Zdeněk 2:2, Seidl Josef 1:3, Kliment Martin 1:3), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Lokomotiva Nymburk 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamarýt Jiří 1:2, Herout Tomáš 2:1, Jandejsek Pavel 2:1, Herout František 3:0, WO 4:0, body hostů: Horáček Vlastimil 3:0, Třešňák Josef 0:3, Kyncl Miloslav ing. 1:2, Pour Miroslav ing. 0:3, WO 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 12:6 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Rulec Jakub 2:1, Luka Václav 2:1, Ort Josef 3:0, Blažek Jan 2:1, WO 2:2, body hostů: Pokorný Petr 0:3, Vacek Miroslav 0:3, Pokorný Jaroslav 2:1, Burda Roman 1:2, WO 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - TTC Říčany "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 2:1, Stránský Michal 2:1, Trávníček Luboš 2:1, Luka Josef 3:0, WO 4:0, body hostů: Pokorný Roman 1:2, Voráč Jiří 2:1, Erlich Luboš 0:3, Šimůnek Josef 0:3, WO 0:4),
7. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Kutná Hora "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 3:1, Balog Josef 3:1, Elstner Lukáš 0:4, body hostů: Jirásek Zdeněk ing. 4:0, Bureš Bohumil 2:2, Faltín Antonín 1:3, Růžička Dušan 1:3), Sokol Líbeznice - FK Kolín "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 3:1, Bernard Zbyšek 2:2, Juklík Tomáš 3:0, Vondráš Jan ing. 3:1, WO 0:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 0:4, Šembera Karel 1:3, Šembera David 3:1, Cikán Michal 0:3, WO 1:0), Sokol Libice n.C. - Lokomotiva Nymburk 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 3:1, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:0, Pekárek František 2:1, WO 2:0, body hostů: Horáček Vlastimil 1:2, Třešňák Josef 2:2, Kyncl Miloslav ing. 0:4, Mucha Lubomír ing. 0:3, WO 0:2), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - TTC Brandýs n.L. "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandejsek Pavel 3:1, Herout Tomáš 1:3, Kamarýt Jiří 2:1, Herout František 3:0, WO 2:0, body hostů: Holub Zdeněk 3:0, Seidl Josef 0:4, Zatřepálková Lenka 1:3, Kliment Martin 1:2, WO 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TTC Říčany "B" 10:8 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 3:1, Ort Josef 3:0, Blažek Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Voráč Jiří 2:2, Erlich Luboš 1:3, Valenta Vratislav 2:2, Černý Roman 1:2, WO 1:0), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 2:1, Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 3:1, Luka Josef 2:1, WO 1:1, body hostů: Pokorný Petr 0:3, Vacek Miroslav 0:3, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 0:4, WO 1:1),
8. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řípa Vladimír 3:0, Balcar Miroslav 2:1, Šlapáček Martin 2:1, Elstner Lukáš 0:2, WO 5:1, body hostů: Pokorný Petr 0:3, Pokorný Jaroslav 2:2, Burda Roman 2:2, WO 1:5), TTC Říčany "B" - Sokol Líbeznice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Jiří 0:4, Mesároš Petr 1:3, Zámyslický Jaroslav 1:3, Pokorný Roman 3:1, body hostů: Eschner Jan 4:0, Janíček Petr 2:2, Juklík Tomáš 3:1, Vondráš Jan ing. 2:2), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš 1:3, Cinek Petr MUDr. 2:1, Sysel Pavel ing. 2:1, Holub Zdeněk 4:0, WO 0:2, body hostů: Rulec Jakub 1:3, Blažek Jan 2:2, Luka Václav 0:3, Ort Josef 2:1, WO 2:0), Lokomotiva Nymburk - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pour Miroslav ing. 2:2, Třešňák Josef 1:3, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Horáček Vlastimil 2:2, WO 0:1, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 2:2, Kracman Martin 1:2, WO 1:0), FK Kolín "B" - Sokol Libice n.C. 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček František ml. 1:1, Šembera Karel 2:1, Šembera David 0:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Lhoták Jakub 0:2, WO 2:0, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Trajhan Miroslav st. 3:0, Paroulek Milan 0:3, WO 0:2), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 1:3, Růžička Dušan 1:2, Faltín Antonín 0:4, Bureš Bohumil 3:1, WO 0:1, body hostů: Herout František 4:0, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 2:2, WO 1:0),
9. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Líbeznice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čihák Milan 0:4, Pokorný Petr 1:2, Pokorný Jaroslav 0:4, Burda Roman 0:4, WO 1:0, body hostů: Eschner Jan 4:0, Kala Petr 4:0, Janíček Petr 3:0, Vondráš Jan ing. 3:1, WO 0:1), TTC Říčany "B" - TTC Bělá p.B. "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zámyslický Jaroslav 3:0, Mesároš Petr 2:0, Voráč Jiří 3:0, Pokorný Roman 2:0, WO 2:4, body hostů: Řípa Vladimír 0:3, Šlapáček Martin 0:2, Balcar Miroslav 0:3, Kapras Karel ml. 0:2, WO 4:2), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš 2:1, Cinek Petr MUDr. 1:2, Sysel Pavel ing. 3:0, Holub Zdeněk 3:1, WO 0:3, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 1:2, Kracman Martin 0:3, Luka Josef 0:3, WO 3:0), Lokomotiva Nymburk - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Lubomír ing. 0:4, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Horáček Vlastimil 2:1, Třešňák Josef 1:3, WO 1:1, body hostů: Rulec Jakub 3:1, Luka Václav 2:2, Ort Josef 2:1, Blažek Jan 2:1, WO 1:1), FK Kolín "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Petr 0:4, Šembera Karel 1:3, Ptáček František ml. 2:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Cikán Michal 0:2, body hostů: Herout František 4:0, Jandejsek Pavel 3:1, Herout Tomáš 1:3, Kamarýt Jiří 3:1), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Libice n.C. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 1:3, Jirásek Zdeněk ing. 3:1, Faltín Antonín 2:2, Bureš Bohumil 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 3:1, Pešek Jakub 0:4),
10. kolo:
Sokol Libice n.C. - TTC Bělá p.B. "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trajhan Miroslav st. 1:3, Paroulek Milan 1:3, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 2:2, Šlapáček Martin 3:1, Elstner Lukáš 1:3), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Líbeznice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamarýt Jiří 0:3, Herout Tomáš 1:2, Jandejsek Pavel 0:3, Budjač Libor 2:1, WO 2:2, body hostů: Eschner Jan 3:0, Kala Petr 1:2, Juklík Tomáš 3:0, Janíček Petr 2:1, WO 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - FK Kolín "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulec Jakub 2:2, Luka Václav 1:3, Ort Josef 3:1, Blažek Jan 1:3, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Šembera Karel 3:1, Ptáček František ml. 3:1, Somolík Zdeněk 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Kutná Hora "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kracman Martin 2:1, Stránský Michal 3:0, Trávníček Luboš 3:0, Luka Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Mucha Ondřej 1:3, Cihlář Jan 1:3, Kořínek Milan 0:4, WO 0:5), Sokol Kostelec n.Č.l. - TTC Brandýs n.L. "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čihák Milan 0:4, Burda Roman 1:3, Pokorný Jaroslav 2:2, Pokorný Petr 3:1, body hostů: Sysel Pavel ing. 4:0, Holub Zdeněk 3:1, Seidl Josef 1:3, Nekola Tomáš 2:2), TTC Říčany "B" - Lokomotiva Nymburk 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Jiří 2:1, Pokorný Roman 1:1, Zámyslický Jaroslav 3:0, Erlich Luboš 2:1, WO 3:2, body hostů: Horáček Vlastimil 1:2, Třešňák Josef 0:3, Mucha Lubomír ing. 0:3, Kyncl Miloslav ing. 2:0, WO 2:3),
11. kolo:
Sokol Libice n.C. - Sokol Líbeznice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 0:3, Trajhan Miroslav ml. 1:2, Kaipr Petr 1:2, Pešek Jakub 0:4, WO 3:0, body hostů: Kala Petr 4:0, Janíček Petr 1:2, Vondráš Jan ing. 3:0, Juklík Tomáš 3:0, WO 0:3), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - TTC Bělá p.B. "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamarýt Jiří 1:3, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 0:4, Herout František 4:0, body hostů: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 3:1, Šlapáček Martin 1:3, Elstner Lukáš 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulec Jakub 3:1, Luka Václav 2:2, Ort Josef 2:1, Blažek Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Faltín Antonín 0:4, Bureš Bohumil 3:1, Mucha Ondřej 0:4, Jirásek Zdeněk ing. 2:1, WO 1:0), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - FK Kolín "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 3:1, Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 3:1, Luka Josef 4:0, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3, Křivánek Luboš 1:3, Šembera Karel 0:4, Šembera David 0:4), Lokomotiva Nymburk - Sokol Kostelec n.Č.l. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třešňák Josef 3:1, Kyncl Miloslav ing. 3:1, Horáček Vlastimil 2:2, Urbánek Jan 1:3, body hostů: Pokorný Petr 1:3, Čihák Milan 2:2, Pokorný Jaroslav 1:3, Burda Roman 3:1), TTC Říčany "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Vratislav 0:1, Zámyslický Jaroslav 3:1, Pokorný Roman 3:1, Voráč Jiří 2:2, Erlich Luboš 0:3, body hostů: Sysel Pavel ing. 3:1, Holub Zdeněk 2:2, Seidl Josef 1:3, Nekola Tomáš 2:2),
12. kolo:
Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Libice n.C. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budjač Libor 2:1, Jandejsek Pavel 2:1, Kamarýt Jiří 2:1, Herout František 2:2, WO 3:0, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 0:4, Kaipr Petr 3:0, Paroulek Milan 1:2, Pešek Jakub 1:2, WO 0:3), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luka Josef 2:2, Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 3:1, Kracman Martin 2:2, body hostů: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 0:4, Hoďák Václav 1:3, Blažek Jan 3:1), TTC Říčany "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Roman 0:2, Voráč Jiří 0:3, Šanc Karel 2:1, Pokorný Roman 3:1, Erlich Luboš 1:1, WO 0:2, body hostů: Čihák Milan 3:1, Menz František 2:2, Pokorný Jaroslav 1:2, Pokorný Petr 2:1, WO 2:0), Lokomotiva Nymburk - TTC Brandýs n.L. "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyncl Miloslav ing. 0:4, Třešňák Josef 1:2, Urbánek Jan 1:2, Horáček Vlastimil 2:2, WO 1:1, body hostů: Holub Zdeněk 3:1, Sysel Pavel ing. 4:0, Nekola Tomáš 1:2, Seidl Josef 2:1, WO 1:1), Sokol Kutná Hora "B" - FK Kolín "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Dušan 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Bureš Bohumil 2:1, Faltín Antonín 1:3, WO 0:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 4:0, Šembera Karel 2:2, Lhoták Jakub 2:2, Šembera David 1:2, WO 1:0), Sokol Líbeznice - TTC Bělá p.B. "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 3:1, Eschner Jan 3:0, Juklík Tomáš 3:0, Vondráš Jan ing. 2:2, WO 0:2, body hostů: Elstner Lukáš 0:4, Balcar Miroslav 0:4, Šlapáček Martin 2:1, Řípa Vladimír 1:2, WO 2:0),
13. kolo:
TTC Brandýs n.L. "B" - TTC Bělá p.B. "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš 2:2, Holub Zdeněk 2:2, Sysel Pavel ing. 2:2, Seidl Josef 3:1, body hostů: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 3:1, Šlapáček Martin 2:2, Kapras Karel ml. 0:4), Lokomotiva Nymburk - Sokol Líbeznice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Jan 1:3, Horáček Vlastimil 1:3, Kyncl Miloslav ing. 1:2, Třešňák Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Kala Petr 0:4, Janíček Petr 4:0, Vondráš Jan ing. 4:0, Bernard Zbyšek 2:1, WO 0:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - FK Kolín "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Menz František 2:2, Pokorný Jaroslav 0:4, Čihák Milan 3:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 4:0, Šembera Karel 1:3, Lhoták Jakub 3:1, Ptáček Petr 2:2), TTC Říčany "B" - Sokol Kutná Hora "B" 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voráč Jiří 2:0, Zámyslický Jaroslav 1:1, Mesároš Petr 3:0, Pokorný Roman 1:1, Erlich Luboš 0:1, WO 7:0, body hostů: Faltín Antonín 0:3, Mucha Ondřej 2:1, Kořínek Milan 1:3, WO 0:7), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Libice n.C. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:2, Luka Václav 2:2, Ort Josef 3:1, Hoďák Václav 0:4, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 4:0, Heřmanský Miroslav 1:3, Pekárek František 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Martin 1:3, Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 1:2, Luka Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Herout František 4:0, Jandejsek Pavel 1:3, Herout Tomáš 1:3, Kamarýt Jiří 2:1, WO 0:1),
14. kolo:
Lokomotiva Nymburk - TTC Bělá p.B. "B" 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyncl Miloslav ing. 0:2, Třešňák Josef 0:3, Horáček Vlastimil 1:2, Pour Miroslav ing. 1:1, WO 0:7, body hostů: Balcar Miroslav 2:0, Řípa Vladimír 3:0, Šlapáček Martin 3:0, Kapras Karel ml. 0:2, WO 7:0), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Líbeznice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sysel Pavel ing. 1:1, Holub Zdeněk 0:3, Nekola Tomáš 0:3, Seidl Josef 0:4, WO 4:0, body hostů: Kala Petr 3:1, Eschner Jan 3:0, Juklík Tomáš 2:0, Vondráš Jan ing. 3:0, WO 0:4), TTC Říčany "B" - FK Kolín "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámyslický Jaroslav 0:4, Voráč Jiří 3:1, Mesároš Petr 4:0, Pokorný Roman 3:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3, Šembera Karel 2:2, Lhoták Jakub 2:2, Ptáček Petr 1:3), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:2, Menz František 0:4, Pokorný Jaroslav 2:2, Čihák Milan 3:1, body hostů: Jirásek Zdeněk ing. 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Faltín Antonín 2:2, Liberský Karel 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Libice n.C. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 2:2, Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 1:3, Pešek Jakub 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloc Jaroslav ml. 0:3, Luka Václav 0:2, Ort Josef 0:2, Blažek Jan 3:0, WO 5:1, body hostů: Herout František 2:0, Budjač Libor 2:1, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 1:1, WO 1:5),
15. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 3:1, Balog Josef 2:2, Elstner Lukáš 2:2, body hostů: Rulec Jakub 3:1, Luka Václav 1:3, Ort Josef 0:1, Blažek Jan 2:2, Hoďák Václav 0:3), Sokol Líbeznice - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 3:0, Eschner Jan 3:0, Janíček Petr 4:0, Vondráš Jan ing. 4:0, WO 2:0, body hostů: Stránský Michal 0:4, Trávníček Luboš 0:4, Luka Josef 0:2, Knobloch Pavel 0:4, WO 0:2), Sokol Libice n.C. - Sokol Kostelec n.Č.l. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paroulek Milan 2:2, Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 2:2, Pešek Jakub 2:2, body hostů: Čihák Milan 2:2, Menz František 3:1, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 0:4), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - TTC Říčany "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamarýt Milan 0:4, Kamarýt Jiří 2:2, Béza Michal 0:4, Jandejsek Pavel 2:2, body hostů: Mesároš Petr 3:1, Pokorný Roman 3:1, Zámyslický Jaroslav 3:1, Voráč Jiří 3:1), FK Kolín "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhoták Jakub 1:2, Šembera Karel 3:0, Ptáček Petr 3:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:0, WO 5:0, body hostů: Vošahlík Radek 0:4, Nekola Tomáš 1:3, Muhlfeit Luboš 1:3, WO 0:5), Sokol Kutná Hora "B" - Lokomotiva Nymburk 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltín Antonín 2:2, Jirásek Zdeněk ing. 2:2, Bureš Bohumil 2:2, Liberský Karel 2:2, body hostů: Horáček Vlastimil 4:0, Třešňák Josef 2:2, Kyncl Miloslav ing. 2:2, Šimek Jiří 0:4),
16. kolo:
Sokol Líbeznice - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 3:0, Eschner Jan 3:0, Janíček Petr 0:2, Vondráš Jan ing. 4:0, WO 2:2, body hostů: Rulec Jakub 0:3, Luka Václav 1:2, Blažek Jan 1:2, Hoďák Václav 0:3, WO 2:2), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 4:0, Balog Josef 1:3, Elstner Lukáš 2:2, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 0:4, Luka Josef 2:2, Kracman Martin 1:3), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Kostelec n.Č.l. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budjač Libor 0:3, Kamarýt Jiří 3:0, Jandejsek Pavel 3:1, Herout František 4:0, WO 1:1, body hostů: Čihák Milan 2:2, Menz František 0:3, Pokorný Jaroslav 1:2, Burda Roman 1:3, WO 1:1), Sokol Libice n.C. - TTC Říčany "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 0:3, Pešek Jakub 0:3, Paroulek Milan 1:2, Heřmanský Miroslav 0:3, WO 4:0, body hostů: Mesároš Petr 2:1, Pokorný Roman 3:0, Zámyslický Jaroslav 3:0, Voráč Jiří 3:0, WO 0:4), Sokol Kutná Hora "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faltín Antonín 0:3, Jirásek Zdeněk ing. 1:2, Bureš Bohumil 1:2, Růžička Dušan 0:3, WO 0:4, body hostů: Sysel Pavel ing. 2:1, Holub Zdeněk 2:1, Cinek Petr MUDr. 3:0, Seidl Josef 3:0, WO 4:0), FK Kolín "B" - Lokomotiva Nymburk 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Petr 2:0, Šembera Karel 2:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:0, Lhoták Jakub 2:1, WO 7:0, body hostů: Horáček Vlastimil 0:2, Třešňák Josef 0:3, Kyncl Miloslav ing. 1:1, Mucha Lubomír ing. 0:2, WO 0:7),
17. kolo:
FK Kolín "B" - TTC Bělá p.B. "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:2, Šembera Karel 1:3, Ptáček František ml. 1:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:1, body hostů: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 2:2, Šlapáček Martin 3:1, Balog Josef 1:3), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Líbeznice 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kořínek Milan 0:4, Růžička Dušan 1:3, Bureš Bohumil 2:1, WO 0:6, body hostů: Kala Petr 2:0, Janíček Petr 3:0, Bernard Zbyšek 1:2, Vondráš Jan ing. 2:1, WO 6:0), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Libice n.C. 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seidl Josef 3:1, Holub Zdeněk 2:2, Sysel Pavel ing. 3:1, Nekola Tomáš 2:2, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 1:3, Pekárek František 0:4), Lokomotiva Nymburk - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláčalová Kateřina 2:1, Kyncl Miloslav ing. 2:0, Pour Miroslav ing. 2:1, Horáček Vlastimil 2:0, WO 3:3, body hostů: Němec Marek 0:3, Jandejsek Pavel 1:1, Janko Lukáš 0:3, Kamarýt Jiří 1:1, WO 3:3), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Menz František 4:0, Pokorný Petr 3:0, Pokorný Jaroslav 1:2, Čihák Milan 3:1, WO 2:0, body hostů: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 1:3, Ort Josef 1:2, Blažek Jan 0:3, WO 0:2), TTC Říčany "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Erlich Luboš 1:3, Valenta Vratislav 0:3, Voráč Jiří 1:2, Pokorný Roman 3:1, WO 0:2, body hostů: Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 3:1, Luka Josef 0:3, Kracman Martin 2:1, WO 2:0),
18. kolo:
Sokol Kutná Hora "B" - TTC Bělá p.B. "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltín Antonín 4:0, Jirásek Zdeněk ing. 1:3, Růžička Dušan 0:3, Bureš Bohumil 3:1, WO 0:1, body hostů: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 3:1, Šlapáček Martin 2:2, Balog Josef 0:3, WO 1:0), FK Kolín "B" - Sokol Líbeznice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šembera Karel 2:1, Lhoták Jakub 0:3, Ptáček František ml. 0:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:1, WO 2:2, body hostů: Kala Petr 3:0, Eschner Jan 3:0, Janíček Petr 1:2, Vondráš Jan ing. 1:2, WO 2:2), Lokomotiva Nymburk - Sokol Libice n.C. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Jan 1:0, Kyncl Miloslav ing. 3:1, Mucha Lubomír ing. 1:3, Horáček Vlastimil 3:1, Pour Miroslav ing. 0:3, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 0:4, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 3:1, Pekárek František 2:2), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seidl Josef 4:0, Holub Zdeněk 2:1, Sysel Pavel ing. 3:0, Nekola Tomáš 2:2, WO 1:1, body hostů: Budjač Libor 2:2, Němec Marek 0:4, Jandejsek Pavel 1:2, Janko Lukáš 0:3, WO 1:1), TTC Říčany "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Erlich Luboš 2:2, Voráč Jiří 1:3, Míka Petr 0:4, Pokorný Roman 4:0, body hostů: Rulec Jakub 2:2, Blažek Jan 2:2, Ort Josef 2:2, Luka Václav 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Menz František 3:1, Pokorný Petr 1:2, Pokorný Jaroslav 0:4, Čihák Milan 0:4, WO 1:0, body hostů: Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 3:1, Luka Josef 2:1, Kracman Martin 2:2, WO 0:1),
19. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. - TTC Bělá p.B. "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Jaroslav 3:0, Pokorný Petr 1:3, Menz František 3:1, Čihák Milan 4:0, WO 1:0, body hostů: Balcar Miroslav 1:3, Řípa Vladimír 2:1, Elstner Lukáš 0:4, Kaňka Luděk ml. 1:3, WO 0:1), Sokol Líbeznice - TTC Říčany "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 3:0, Vondráš Jan ing. 3:0, Janíček Petr 3:0, Srbek Jan ing. 2:2, WO 3:0, body hostů: Voráč Jiří 1:3, Míka Petr 0:3, Erlich Luboš 1:2, Šimůnek Josef 0:3, WO 0:3), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 0:4, Ort Josef 3:1, Blažek Jan 3:1, body hostů: Holub Zdeněk 2:2, Cinek Petr MUDr. 3:1, Seidl Josef 3:1, Nekola Tomáš 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Lokomotiva Nymburk 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 1:2, Stránský Michal 3:0, Trávníček Luboš 2:1, Luka Josef 4:0, WO 3:0, body hostů: Piroutek Květoslav 1:3, Pour Miroslav ing. 1:2, Třešňák Josef 0:3, Horáček Vlastimil 1:2, WO 0:3), Sokol Libice n.C. - FK Kolín "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 1:3, Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František 0:4, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Šembera Karel 3:1, Lhoták Jakub 2:2, Ptáček František ml. 2:0, Šembera David 1:1), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Kutná Hora "B" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herout Tomáš 2:2, Kamarýt Jiří 3:0, Jandejsek Pavel 2:1, Herout František 3:1, WO 2:0, body hostů: Jirásek Zdeněk ing. 3:1, Bureš Bohumil 0:4, Faltín Antonín 1:2, Růžička Dušan 0:3, WO 0:2),
20. kolo:
Sokol Líbeznice - Sokol Kostelec n.Č.l. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 4:0, Janíček Petr 2:2, Srbek Jan ing. 0:4, Vondráš Jan ing. 3:1, body hostů: Čihák Milan 1:3, Pokorný Jaroslav 1:3, Menz František 3:1, Pokorný Petr 2:2), TTC Bělá p.B. "B" - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 3:1, Elstner Lukáš 3:1, Kaňka Luděk ml. 0:4, body hostů: Zámyslický Jaroslav 4:0, Erlich Luboš 1:3, Černý Roman 1:3, Voráč Jiří 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - TTC Brandýs n.L. "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Martin 0:3, Stránský Michal 3:0, Trávníček Luboš 3:1, Luka Josef 1:2, WO 3:0, body hostů: Sysel Pavel ing. 2:2, Holub Zdeněk 2:2, Seidl Josef 0:1, Nekola Tomáš 2:2, WO 0:3), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Lokomotiva Nymburk 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulec Jakub 3:1, Luka Václav 2:2, Ort Josef 2:1, Blažek Jan 3:0, WO 2:0, body hostů: Horáček Vlastimil 0:3, Piroutek Květoslav 2:2, Urbánek Jan 1:3, Třešňák Josef 1:2, WO 0:2), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - FK Kolín "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janko Lukáš 0:4, Herout Tomáš 0:2, Jandejsek Pavel 3:0, WO 1:6, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:1, Šembera Karel 2:1, Lhoták Jakub 1:1, Ptáček Petr 1:0, WO 6:1), Sokol Libice n.C. - Sokol Kutná Hora "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 1:3, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Trajhan Jaroslav 3:1, body hostů: Faltín Antonín 2:2, Bureš Bohumil 3:1, Růžička Dušan 1:3, Mucha Ondřej 0:4),
21. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Libice n.C. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krucký Rudolf 3:1, Šlapáček Martin 2:2, Elstner Lukáš 0:4, Balcar Miroslav 3:1, body hostů: Paroulek Milan 3:1, Kaipr Petr 3:1, Trajhan Jaroslav 1:3, Pekárek František 1:3), Sokol Líbeznice - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 2:1, Eschner Jan 2:0, Janíček Petr 3:0, Vondráš Jan ing. 2:1, WO 3:2, body hostů: Němec Marek 0:4, Budjač Libor 0:2, Jandejsek Pavel 0:3, Kamarýt Jiří 2:0, WO 2:3), FK Kolín "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:1, Šembera Karel 2:2, Ptáček František ml. 2:0, WO 0:3, body hostů: Rulec Jakub 2:1, Blažek Jan 1:3, Ort Marek 0:4, Ort Josef 2:1, WO 3:0), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 18:0wo, TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seidl Josef 2:2, Nekola Tomáš 0:4, Sysel Pavel ing. 4:0, Holub Zdeněk 1:3, body hostů: Čihák Milan 1:3, Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 3:1, Menz František 3:1), Lokomotiva Nymburk - TTC Říčany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Vlastimil 4:0, Piroutek Květoslav 4:0, Kyncl Miloslav ing. 1:2, Pour Miroslav ing. 1:3, WO 1:0, body hostů: Mesároš Petr 2:2, Zámyslický Jaroslav 2:2, Voráč Jiří 0:4, Erlich Luboš 1:2, WO 0:1),
22. kolo:
Sokol Líbeznice - Sokol Libice n.C. 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bernard Zbyšek 2:0, Eschner Jan 3:0, Kala Petr 3:0, Trgiňa Roman 1:1, WO 5:2, body hostů: Paroulek Milan 0:3, Heřmanský Miroslav 1:2, Pešek Jakub 0:4, WO 2:5), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krucký Rudolf 4:0, Šlapáček Martin 3:1, Elstner Lukáš 3:1, Balcar Miroslav 3:1, body hostů: Budjač Libor 3:1, Němec Marek 0:4, Béza Michal 0:4, Janko Lukáš 0:4), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Jirásek Zdeněk ing. 1:3, Růžička Dušan 4:0, Faltín Antonín 2:2, body hostů: Rulec Jakub 2:2, Blažek Jan 3:1, Luka Václav 0:4, Ort Josef 2:2), FK Kolín "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šembera David 0:2, Lhoták Jakub 0:3, Ptáček František ml. 3:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:0, WO 7:0, body hostů: Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 1:1, Kracman Martin 2:2, WO 0:7), Sokol Kostelec n.Č.l. - Lokomotiva Nymburk 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Menz František 3:1, Pokorný Petr 4:0, Pokorný Jaroslav 4:0, Čihák Milan 2:0, WO 0:2, body hostů: Piroutek Květoslav 1:2, Třešňák Josef 0:3, Mucha Lubomír ing. 0:4, Rufer Vladislav 0:4, WO 2:0), TTC Brandýs n.L. "B" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seidl Josef 3:1, Nekola Tomáš 0:4, Sysel Pavel ing. 2:1, Holub Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Zámyslický Jaroslav 4:0, Mesároš Petr 2:2, Voráč Jiří 1:3, Erlich Luboš 1:2, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Líbeznice - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 10:0wo, TTC Říčany "B" - FK Kolín "B" 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 0:2, Voráč Jiří 0:2, Černý Roman 0:3, Šimůnek Josef 0:2, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 3:0, Šembera Karel 2:0, Lhoták Jakub 2:0, Ptáček Petr 2:0), Sokol Libice n.C. - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 2:1, Trajhan Miroslav ml. 3:0, Kaipr Petr 3:0, Trajhan Jaroslav 1:3, body hostů: Koloc Jaroslav ml. 0:4, Blažek Jan 1:2, Luka Václav 1:2, Ort Josef 2:1), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 0:2, Jirásek Zdeněk ing. 0:1, Faltín Antonín 0:3, Bureš Bohumil 1:2, Mucha Ondřej 0:1, body hostů: Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 3:0, Menz František 2:0, Pokorný Jaroslav 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Líbeznice 0:10wo, FK Kolín "B" - TTC Říčany "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 0:3, Šembera Karel 1:2, Ptáček František ml. 1:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:2, body hostů: Mesároš Petr 2:1, Pokorný Roman 2:1, Zámyslický Jaroslav 3:0, Voráč Jiří 2:1), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Libice n.C. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luka Václav 2:2, Rulec Jakub 1:3, Ort Josef 2:2, Blažek Jan 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 2:2, Paroulek Milan 1:3, Trajhan Jaroslav 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Kutná Hora "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Jaroslav 0:2, Pokorný Petr 2:0, Čihák Milan 3:0, Menz František 3:0, body hostů: Faltín Antonín 1:2, Mucha Ondřej 0:3, Bureš Bohumil 0:2, Růžička Dušan 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Líbeznice - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT -:-, TTC Říčany "B" - FK Kolín "B" 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mesároš Petr 3:1, Voráč Jiří 3:1, Zámyslický Jaroslav 0:4, Pokorný Roman 1:3, body hostů: Lhoták Jakub 2:2, Ptáček František ml. 4:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3, Šembera Karel 2:2), Sokol Libice n.C. - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Trajhan Jaroslav 1:2, Paroulek Milan 2:1, body hostů: Rulec Jakub 0:4, Luka Václav 1:2, Ort Josef 2:1, Blažek Jan 2:2), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Líbeznice - FK Kolín "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 2:1, Eschner Jan 2:0, Trgiňa Roman 2:1, Vondráš Jan ing. 2:1, body hostů: Lhoták Jakub 0:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 0:3, Ptáček František ml. 1:2, Šembera Karel 2:0), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Ondřej 0:3, Růžička Dušan 1:1, Faltín Antonín 0:3, Bureš Bohumil 2:1, body hostů: Rulec Jakub 2:1, Luka Václav 2:1, Blažek Jan 2:1, Ort Josef 2:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
FK Kolín "B" - Sokol Líbeznice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Jakub 1:3, Šembera Karel 1:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:2, Ptáček František ml. 3:1, body hostů: Kala Petr 1:3, Eschner Jan 3:1, Juklík Tomáš 2:1, Vondráš Jan ing. 2:1), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Kutná Hora "B" 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rulec Jakub 0:1, Luka Václav 2:0, Ort Josef 1:1, Blažek Jan 1:0, WO 4:0, body hostů: Faltín Antonín 1:1, Bureš Bohumil 1:1, Růžička Dušan 0:2, WO 0:4),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Líbeznice - FK Kolín "B" -:-, Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" -:-,
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
1. kolo:
Sport Kladno - Sokol Ořech 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 4:0, Pírka Josef 3:1, Novák Petr 3:1, Tuček Miroslav 4:0, body hostů: Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 0:4, Helt Miroslav 0:4), Sokol Nové Strašecí - ST-Šanov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pittner Kamil 1:3, Blín Viktor 1:3, Fabinger Vít 0:3, Fabinger František 2:2, WO 1:0, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:3, WO 0:1), Sokol Stochov Honice "B" - Sokol Stochov Honice "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajcová Kateřina 3:1, Jedlička Jaroslav 0:4, Brouček Ondřej 0:4, Dejmková Eliška 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, Karmazín Pavel 2:2), STC Slaný - Start Mlékojedy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaktor Ivan 3:1, Materna George 3:1, Poláček Vladimír 3:1, Rampa Ladislav 3:1, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Donát Milan 1:3, Polák Karel 0:4, Šanda Martin 0:4), TTC Slovan Kladno - TTC Kladno "C" 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jůza Jan 0:4, Šavel Pavel 0:4, Špalek Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Novotný Jiří 2:0, Lážnovský Jiří 3:0, Pachman Tomáš ing. 3:0, Mencl Jiří 3:0, Havlíček Tomáš 1:0, WO 5:0), SKP ARLT Kladno "B" - TJ Neratovice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimo Vladimír 0:4, Štembera Miroslav 0:3, Dvořák Jan 1:2, Šulc Ladislav 2:2, WO 1:1, body hostů: Trnka Jan 3:1, Ehl Ladislav 4:0, Jeřábek Jaromír 1:2, Beneš Tomáš 3:0, WO 1:1),
2. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - STC Slaný 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štembera Miroslav 1:2, Čermák Milan 1:3, Šimo Vladimír 3:1, WO 0:6, body hostů: Macák Petr ing. 2:1, Vaktor Ivan 1:1, Materna George 0:3, Rampa Ladislav 3:0, WO 6:0), TJ Neratovice "B" - Start Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 2:2, Ehl Ladislav 4:0, Beneš Tomáš 4:0, Weisser Petr 0:4, body hostů: Donát Zdeněk 2:2, Polák Karel 1:3, Halama Jiří 2:2, Legát Lukáš 1:3), TTC Slovan Kladno - Sokol Stochov Honice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírový Jiří 2:2, Šavel Pavel 2:2, Špalek Miroslav 3:1, Pavlíček Ondřej 4:0, body hostů: Dejmková Eliška 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, Jedlička Jaroslav 3:1, Brouček Ondřej 0:4), TTC Kladno "C" - Sokol Stochov Honice "A" 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dědina Radek 1:3, Pešta Vítězslav 1:3, Ebert Tomáš 1:3, WO 0:5, body hostů: Fencl Petr 3:0, Janoušek Zdeněk 2:1, Navrátil Tomáš 2:1, Karmazín Pavel 2:1, WO 5:0), Sport Kladno - Sokol Nové Strašecí 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 4:0, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 3:1, Tuček Miroslav 3:1, body hostů: Pittner Kamil 0:4, Fabinger František 0:4, Blín Viktor 1:3, Fabinger Vít 3:1), Sokol Ořech - ST-Šanov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 1:3, Fürst Mirko 0:4, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 4:0, Kočka Josef 2:2),
3. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - Start Mlékojedy 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štembera Miroslav 1:1, Čermák Milan 2:1, Heral František PhDr. 3:0, Šimo Vladimír 2:2, WO 2:2, body hostů: Donát Zdeněk 2:2, Legát Lukáš 2:1, Polák Karel 0:3, Halama Jiří 0:2, WO 2:2), TJ Neratovice "B" - STC Slaný 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 3:1, Ehl Ladislav 1:2, Beneš Tomáš 2:1, Januška Pavel 3:1, WO 2:0, body hostů: Tajč Václav 2:2, Rampa Ladislav 2:2, Vaktor Ivan 1:2, Materna George 0:3, WO 0:2), TTC Slovan Kladno - Sokol Stochov Honice "A" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírový Jiří 0:4, Šavel Pavel 0:4, Špalek Miroslav 2:2, Pavlíček Ondřej 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 2:2, Fencl Petr 2:2, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 3:1), TTC Kladno "C" - Sokol Stochov Honice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědina Radek 2:2, Pešta Vítězslav 1:3, Pachman Tomáš ing. 3:1, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Dejmková Eliška 3:1, Vajcová Kateřina 1:3, Jedlička Jaroslav 1:3, Brouček Ondřej 2:2), Sport Kladno - ST-Šanov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 1:3, Novák Petr 1:3, Tuček Miroslav 1:3, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:4), Sokol Ořech - Sokol Nové Strašecí 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Mirko 1:3, Kohlík Miroslav ml. 0:4, Krasničan Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 2:2, body hostů: Pittner Kamil 3:1, Blín Viktor 3:1, Fabinger František 2:2, Fabinger Vít 4:0),
4. kolo:
Sokol Nové Strašecí - SKP ARLT Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pittner Kamil 0:4, Blín Viktor 2:2, Fabinger Vít 3:1, Fabinger František 3:1, body hostů: Heral František PhDr. 3:1, Dvořák Jan 1:3, Čermák Milan 2:2, Šimo Vladimír 2:2), ST-Šanov - TJ Neratovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 1:3, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Trnka Jan 2:2, Ehl Ladislav 1:3, Jeřábek Jaromír 0:4, Beneš Tomáš 3:1), Sokol Stochov Honice "B" - Sport Kladno 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velc Tomáš 1:3, Jedlička Jaroslav 3:1, Brouček Ondřej 1:3, Vajcová Kateřina 2:2, body hostů: Jedlička Stanislav 3:1, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 4:0, Bílý Tomáš 0:4), Sokol Stochov Honice "A" - Sokol Ořech 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 4:0, Fencl Petr 4:0, Karmazín Pavel 4:0, Janoušek Zdeněk 3:1, body hostů: Fürst Mirko 0:4, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 0:4, Skřivánek Jiří 1:3), STC Slaný - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampa Ladislav 3:1, Macák Petr ing. 2:1, Poláček Vladimír 1:3, Vaktor Ivan 3:1, Kulich Vladimír 0:1, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Špalek Miroslav 0:4, Pavlíček Ondřej 2:2, Jírový Jiří 1:3), Start Mlékojedy - TTC Kladno "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Karel 3:1, Donát Zdeněk 3:1, Legát Lukáš 1:2, Donát Milan 2:2, Halama Jiří 1:0, body hostů: Lážnovský Jiří 1:3, Mencl Jiří 2:2, Pachman Tomáš ing. 3:1, Dědina Radek 0:4),
5. kolo:
Sokol Nové Strašecí - TJ Neratovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pittner Kamil 3:1, Fabinger Vít 2:1, Fabinger František 1:3, WO 1:5, body hostů: Trnka Jan 3:0, Ehl Ladislav 0:3, Beneš Tomáš 1:2, Januška Pavel 1:1, WO 5:1), ST-Šanov - SKP ARLT Kladno "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 1:3, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Čermák Milan 1:3, Šimo Vladimír 1:3, Dvořák Jan 0:4, Šulc Ladislav 1:3), Sokol Stochov Honice "B" - Sokol Ořech 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velc Tomáš 3:1, Jedlička Jaroslav 4:0, Brouček Ondřej 0:4, Vajcová Kateřina 4:0, body hostů: Fürst Mirko 1:3, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 1:3, Kohlík Miroslav ml. 1:3), Sokol Stochov Honice "A" - Sport Kladno 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 1:3, Fencl Petr 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 4:0, Bílý Tomáš 0:4), STC Slaný - TTC Kladno "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaktor Ivan 3:0, Tajč Václav 2:1, Rampa Ladislav 1:2, Poláček Vladimír 2:1, WO 0:4, body hostů: Škach Martin 1:2, Lážnovský Jiří 1:2, Mencl Jiří 1:2, Pachman Tomáš ing. 0:1, Dědina Radek 1:1, WO 4:0), Start Mlékojedy - TTC Slovan Kladno 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Karel 1:3, Donát Zdeněk 1:3, Legát Lukáš 1:0, Donát Milan 2:2, Kulíšek Milan 0:2, WO 1:0, body hostů: Špalek Miroslav 2:2, Špalek Jiří 4:0, Jírový Jiří 1:3, Pavlíček Ondřej 3:0, WO 0:1),
6. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimo Vladimír 2:2, Čermák Milan 4:0, Heral František PhDr. 4:0, WO 0:5, body hostů: Špalek Miroslav 0:3, Kříž Petr 1:2, Pavlíček Ondřej 1:2, Jírový Jiří 0:3, WO 5:0), TJ Neratovice "B" - TTC Kladno "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 1:3, Ehl Ladislav 3:1, Jeřábek Jaromír 0:4, Beneš Tomáš 3:1, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Mencl Jiří 2:2, Ebert Tomáš 1:3, Pachman Tomáš ing. 4:0), Sport Kladno - STC Slaný 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 4:0, Tuček Miroslav 0:4, body hostů: Poláček Vladimír 1:3, Vaktor Ivan 3:1, Rampa Ladislav 3:1, Materna George 1:3), Sokol Ořech - Start Mlékojedy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fürst Mirko 0:3, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Donát Zdeněk 4:0, Legát Lukáš 1:2, Donát Milan 1:1, Polák Karel 4:0, Halama Jiří 2:0, WO 0:1), Sokol Nové Strašecí - Sokol Stochov Honice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pittner Kamil 2:2, Blín Viktor 3:1, Fabinger Vít 3:1, Fabinger František 2:2, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Velc Tomáš 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Brouček Ondřej 0:4), ST-Šanov - Sokol Stochov Honice "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Josef 1:3, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 1:3, Fencl Petr 1:3, Karmazín Pavel 1:3, Janoušek Zdeněk 1:3),
7. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - TTC Kladno "C" 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimo Vladimír 0:3, Čermák Milan 2:1, Heral František PhDr. 2:1, WO 0:8, body hostů: Lážnovský Jiří 3:0, Novotný Jiří 0:2, Mencl Jiří 1:1, Pachman Tomáš ing. 1:1, WO 8:0), TJ Neratovice "B" - TTC Slovan Kladno 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 3:0, Ehl Ladislav 2:0, Beneš Tomáš 3:0, Januška Pavel 2:1, WO 0:5, body hostů: Jůza Jan 0:3, Špalek Miroslav 0:3, Jírový Jiří 0:3, Pavlíček Ondřej 1:1, WO 5:0), Sport Kladno - Start Mlékojedy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 1:3, Novák Petr 3:1, Tuček Miroslav 1:3, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 0:3, Halama Jiří 3:1, Donát Milan 2:2, Šanda Martin 1:0), Sokol Ořech - STC Slaný 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Mirko 0:4, Kohlík Miroslav ml. 1:3, Sezemský Jaroslav 0:2, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 0:2, body hostů: Tajč Václav 4:0, Poláček Vladimír 4:0, Materna George 3:1, Kulich Vladimír 2:2), Sokol Nové Strašecí - Sokol Stochov Honice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pittner Kamil 3:1, Fabinger František 2:2, Fabinger Vít 2:2, Blín Viktor 2:2, body hostů: Navrátil Tomáš 2:2, Fencl Petr 0:4, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2), ST-Šanov - Sokol Stochov Honice "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočka Josef 0:3, Knor Luděk 3:0, Knor Václav 3:0, Pisár Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 1:3, Brouček Ondřej 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, WO 0:5),
8. kolo:
Sokol Stochov Honice "B" - SKP ARLT Kladno "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velc Tomáš 0:4, Brouček Ondřej 0:4, Jedlička Jaroslav 3:1, Vajcová Kateřina 2:2, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Šimo Vladimír 2:2, Dvořák Jan 3:1), Sokol Stochov Honice "A" - TJ Neratovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jan 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2, Karmazín Pavel 2:2, Navrátil Tomáš 2:2, body hostů: Trnka Jan 4:0, Ehl Ladislav 1:3, Beneš Tomáš 4:0, Jeřábek Jaromír 0:4), STC Slaný - Sokol Nové Strašecí 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Vladimír 3:0, Materna George 0:2, Vaktor Ivan 3:0, Rampa Ladislav 3:0, WO 2:3, body hostů: Pittner Kamil 1:2, Fabinger František 1:2, Blín Viktor 0:3, Fabinger Vít 0:2, WO 3:2), Start Mlékojedy - ST-Šanov 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Donát Zdeněk 2:2, Donát Milan 1:3, Halama Jiří 0:4, Polák Karel 1:3, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Václav 3:1, Knor Luděk 4:0, Kočka Josef 1:3), TTC Slovan Kladno - Sport Kladno 7:11 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Petr 1:3, Šavel Pavel 0:4, Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 1:3, body hostů: Jedlička Stanislav 3:1, Pírka Josef 3:1, Novák Petr 3:1, Bílý Tomáš 1:3), TTC Kladno "C" - Sokol Ořech 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědina Radek 2:2, Ebert Tomáš 3:1, Pachman Tomáš ing. 4:0, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Sezemský Jaroslav 0:4, Kohlík Miroslav st. 1:3, Krasničan Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 2:2),
9. kolo:
Sokol Stochov Honice "B" - TJ Neratovice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brouček Ondřej 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Vajcová Kateřina 1:3, Dejmková Eliška 2:2, body hostů: Trnka Jan 3:1, Ehl Ladislav 4:0, Beneš Tomáš 3:1, Weisser Petr 1:3), Sokol Stochov Honice "A" - SKP ARLT Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jan 1:3, Janoušek Zdeněk 3:1, Karmazín Pavel 1:3, Navrátil Tomáš 3:1, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Dvořák Jan 2:2, Šimo Vladimír 0:4), STC Slaný - ST-Šanov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poláček Vladimír 1:2, Vaktor Ivan 1:2, Materna George 0:3, Rampa Ladislav 2:1, WO 0:4, body hostů: Pisár Petr 3:0, Knor Václav 2:1, Knor Luděk 3:0, Kočka Josef 0:3, WO 4:0), Start Mlékojedy - Sokol Nové Strašecí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Donát Zdeněk 2:2, Polák Karel 0:4, Donát Milan 2:2, Halama Jiří 4:0, body hostů: Pittner Kamil 2:2, Blín Viktor 2:2, Libovický Vladimír 2:2, Fabinger František 2:2), TTC Slovan Kladno - Sokol Ořech 13:5 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Šavel Pavel 3:1, Kříž Petr 1:3, Pavlíček Ondřej 3:0, Špalek Miroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Fürst Mirko 0:4, Krasničan Jaroslav 2:2, Sezemský Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 1:2, WO 1:0), TTC Kladno "C" - Sport Kladno 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ebert Tomáš 2:2, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 3:1, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Jedlička Stanislav 0:4, Pírka Josef 1:3, Novák Petr 3:1, Bílý Tomáš 0:4),
10. kolo:
Sport Kladno - SKP ARLT Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jedlička Stanislav 0:3, Pírka Josef 1:2, Novák Petr 3:0, Tuček Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Heral František PhDr. 3:1, Čermák Milan 2:2, Dvořák Jan 3:1, WO 0:5), Sokol Ořech - TJ Neratovice "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohlík Miroslav st. 1:3, Krasničan Jaroslav 1:3, Fürst Mirko 0:4, Skřivánek Jiří 1:3, body hostů: Trnka Jan 4:0, Ehl Ladislav 4:0, Jeřábek Jaromír 3:1, Weisser Petr 2:2), Sokol Nové Strašecí - TTC Slovan Kladno 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pittner Kamil 3:1, Blín Viktor 2:2, Fabinger Vít 2:2, Libovický Vladimír 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:0, Špalek Miroslav 3:1, Šavel Pavel 1:3, Kříž Petr 0:4, Jůza Jan 0:2), ST-Šanov - TTC Kladno "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 0:4, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Pisár Petr 4:0, body hostů: Ebert Tomáš 1:3, Lážnovský Jiří 2:2, Pachman Tomáš ing. 1:3, Dědina Radek 1:3), Sokol Stochov Honice "B" - STC Slaný 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velc Tomáš 0:4, Brouček Ondřej 0:4, Vajcová Kateřina 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, body hostů: Rampa Ladislav 3:1, Poláček Vladimír 3:1, Tajč Václav 2:2, Materna George 3:1), Sokol Stochov Honice "A" - Start Mlékojedy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Donát Milan 2:2, Polák Karel 0:4, Chalupa Josef 0:4),
11. kolo:
Sport Kladno - TJ Neratovice "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 2:2, Tuček Miroslav 2:2, body hostů: Trnka Jan 4:0, Ehl Ladislav 3:1, Januška Pavel 2:2, Jeřábek Jaromír 0:4), Sokol Ořech - SKP ARLT Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fürst Mirko 0:3, Krasničan Jaroslav 0:3, Sezemský Jaroslav 1:1, Skřivánek Jiří 3:0, WO 5:1, body hostů: Šulc Ladislav 2:1, Šimo Vladimír 2:2, Čermák Milan 3:1, WO 1:5), Sokol Nové Strašecí - TTC Kladno "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pittner Kamil 4:0, Blín Viktor 3:1, Fabinger Vít 1:3, Libovický Vladimír 1:3, body hostů: Ebert Tomáš 2:2, Lážnovský Jiří 3:1, Pachman Tomáš ing. 1:3, Dědina Radek 1:3), ST-Šanov - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 0:4, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Špalek Jiří 2:2, Špalek Miroslav 1:3, Jírový Jiří 1:3, Pavlíček Ondřej 3:1), Sokol Stochov Honice "B" - Start Mlékojedy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Miroslav 0:4, Brouček Ondřej 0:4, Vajcová Kateřina 2:2, Jedlička Jaroslav 3:1, body hostů: Donát Zdeněk 4:0, Polák Karel 2:2, Šanda Martin 2:2, Donát Milan 3:1), Sokol Stochov Honice "A" - STC Slaný 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 3:0, Fencl Petr 0:2, Karmazín Pavel 3:0, Janoušek Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Tajč Václav 1:2, Materna George 1:2, Elicerová Pavlína 1:2, Kulich Vladimír 0:2, WO 0:5),
12. kolo:
Sokol Ořech - Sport Kladno 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohlík Miroslav ml. 1:3, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 0:4, Skřivánek Jiří 3:1, body hostů: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 3:1, Novák Petr 4:0, Tuček Miroslav 3:1), ST-Šanov - Sokol Nové Strašecí 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Josef 0:3, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Blín Viktor 1:3, Fabinger Vít 0:3, Pittner Kamil 1:3, Libovický Vladimír 1:3, WO 1:0), Sokol Stochov Honice "A" - Sokol Stochov Honice "B" 10:8 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 1:3, Karmazín Pavel 2:2, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Brouček Ondřej 1:3, Jedlička Jaroslav 2:2, Krejčí Miroslav 1:3), Start Mlékojedy - STC Slaný 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polák Karel 3:1, Halama Jiří 2:2, Donát Milan 2:2, Donát Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Vaktor Ivan 2:2, Materna George 0:4, Poláček Vladimír 1:3, Rampa Ladislav 4:0, WO 0:1), TTC Kladno "C" - TTC Slovan Kladno 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědina Radek 1:3, Lážnovský Jiří 3:1, Pachman Tomáš ing. 1:3, Mencl Jiří 3:1, body hostů: Špalek Miroslav 1:3, Šavel Pavel 1:3, Jírový Jiří 2:2, Pavlíček Ondřej 4:0), TJ Neratovice "B" - SKP ARLT Kladno "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ehl Ladislav 2:2, Januška Pavel 1:2, Januška Václav 0:4, Košatý Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Šulc Ladislav 4:0, Čermák Milan 2:1, Šimo Vladimír 2:2, WO 0:1),
13. kolo:
STC Slaný - SKP ARLT Kladno "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rampa Ladislav 2:0, Poláček Vladimír 1:1, Materna George 2:1, Macák Petr ing. 2:0, WO 7:1, body hostů: Heral František PhDr. 1:2, Dvořák Jan 0:3, Čermák Milan 1:2, WO 1:7), Start Mlékojedy - TJ Neratovice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 1:3, Halama Jiří 1:2, Donát Milan 1:3, Kulíšek Milan 0:1, body hostů: Ehl Ladislav 4:0, Urban Jaroslav 1:3, Košatý Jan 2:2, Januška Pavel 3:1), Sokol Stochov Honice "B" - TTC Slovan Kladno 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Miroslav 0:4, Jedlička Jaroslav 1:3, Vajcová Kateřina 2:2, WO 0:5, body hostů: Jírový Jiří 2:1, Špalek Miroslav 3:0, Šavel Pavel 1:2, Pavlíček Ondřej 3:0, WO 5:0), Sokol Stochov Honice "A" - TTC Kladno "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 1:3, Fencl Petr 1:3, Karmazín Pavel 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Mencl Jiří 3:1, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 3:1, Ebert Tomáš 0:4), Sokol Nové Strašecí - Sport Kladno 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pittner Kamil 1:3, Blín Viktor 2:2, Fabinger František 1:3, Fabinger Vít 4:0, body hostů: Novák Petr 3:1, Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 2:2, Tuček Miroslav 1:3), ST-Šanov - Sokol Ořech 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 2:2, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Pisár Petr 4:0, body hostů: Skřivánek Jiří 1:3, Kohlík Miroslav ml. 1:3, Sezemský Jaroslav 1:3, Fürst Mirko 0:4),
14. kolo:
Start Mlékojedy - SKP ARLT Kladno "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Donát Milan 0:4, Halama Jiří 0:2, Donát Zdeněk 2:1, Polák Karel 0:4, WO 0:3, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Šulc Ladislav 3:1, Dvořák Jan 2:1, Čermák Milan 2:0, WO 3:0), STC Slaný - TJ Neratovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rampa Ladislav 4:0, Poláček Vladimír 4:0, Materna George 2:2, WO 0:5, body hostů: Ehl Ladislav 1:2, Januška Václav 1:2, Urban Jaroslav 0:3, Weisser Petr 0:3, WO 5:0), Sokol Stochov Honice "A" - TTC Slovan Kladno 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Tomáš 2:2, Fencl Petr 1:3, Karmazín Pavel 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Jírový Jiří 1:3, Špalek Miroslav 3:1, Šavel Pavel 2:2, Pavlíček Ondřej 4:0), Sokol Stochov Honice "B" - TTC Kladno "C" 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Miroslav 1:3, Jedlička Jaroslav 1:3, Vajcová Kateřina 2:2, WO 0:5, body hostů: Mencl Jiří 3:0, Lážnovský Jiří 2:1, Pachman Tomáš ing. 2:1, Dědina Radek 1:2, WO 5:0), ST-Šanov - Sport Kladno 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 0:4, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Novák Petr 1:3, Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 2:2, Tuček Miroslav 1:3), Sokol Nové Strašecí - Sokol Ořech 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pittner Kamil 4:0, Blín Viktor 3:1, Fabinger František 3:1, Fabinger Vít 3:1, body hostů: Skřivánek Jiří 0:4, Kohlík Miroslav ml. 0:4, Sezemský Jaroslav 3:1, Fürst Mirko 0:4),
15. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Nové Strašecí 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 3:1, Čermák Milan 3:1, Dvořák Jan 2:2, Heral František PhDr. 4:0, body hostů: Fabinger František 0:4, Pittner Kamil 2:2, Blín Viktor 0:4, Fabinger Vít 2:2), TJ Neratovice "B" - ST-Šanov 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ehl Ladislav 2:2, Košatý Jan 0:4, Urban Jaroslav 1:3, Šlechta Jaroslav 0:4, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 2:2), Sport Kladno - Sokol Stochov Honice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Tuček Miroslav 2:2, Bílý Tomáš 2:2, Novák Petr 4:0, body hostů: Velc Tomáš 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Vajcová Kateřina 3:1, Krejčí Miroslav 0:4), Sokol Ořech - Sokol Stochov Honice "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fürst Mirko 0:4, Krasničan Jaroslav 1:3, Sezemský Jaroslav 0:4, Skřivánek Jiří 2:2, body hostů: Navrátil Tomáš 4:0, Fencl Petr 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 3:1), TTC Slovan Kladno - STC Slaný 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírový Jiří 1:3, Šavel Pavel 2:2, Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 2:2, body hostů: Macák Petr ing. 3:1, Rampa Ladislav 3:1, Materna George 1:3, Kulich Vladimír 0:4), TTC Kladno "C" - Start Mlékojedy 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědina Radek 2:1, Lážnovský Jiří 3:0, Pachman Tomáš ing. 3:0, Mencl Jiří 3:0, WO 4:0, body hostů: Donát Zdeněk 1:2, Novák Milan 0:4, Polák Karel 0:2, Donát Milan 0:3, WO 0:4),
16. kolo:
TJ Neratovice "B" - Sokol Nové Strašecí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ehl Ladislav 4:0, Čuba Milan 1:3, Urban Jaroslav 0:4, Januška Pavel 3:1, body hostů: Fabinger František 1:3, Moravec Ladislav 3:1, Pittner Kamil 2:2, Fabinger Vít 2:2), SKP ARLT Kladno "B" - ST-Šanov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 1:3, Čermák Milan 1:3, Dvořák Jan 1:3, Heral František PhDr. 3:0, WO 0:1, body hostů: Pisár Petr 3:0, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:4, WO 1:0), Sokol Ořech - Sokol Stochov Honice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 4:0, Kohlík Miroslav ml. 1:3, Sezemský Jaroslav 2:2, body hostů: Velc Tomáš 1:3, Jedlička Jaroslav 2:2, Vajcová Kateřina 3:1, Krejčí Miroslav 0:4), Sport Kladno - Sokol Stochov Honice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 1:3, Tuček Miroslav 3:1, Novák Petr 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 1:3, Fencl Petr 2:2, Karmazín Pavel 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2), TTC Kladno "C" - STC Slaný 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědina Radek 3:1, Škach Martin 4:0, Ebert Tomáš 4:0, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Materna George 2:2, Kulichová Lenka 0:4, Vágnerová Lucie 0:4, Štanderová Jana 0:4), TTC Slovan Kladno - Start Mlékojedy 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavel Pavel 2:1, Jírový Jiří 2:2, Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 3:0, WO 2:0, body hostů: Donát Zdeněk 1:2, Donát Milan 0:3, Kulíšek Milan 2:2, Chalupa Josef 0:1, Novák Milan 0:3, WO 0:2),
17. kolo:
TTC Slovan Kladno - SKP ARLT Kladno "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šavel Pavel 0:4, Jírový Jiří 0:4, Pavlíček Ondřej 2:1, Špalek Miroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Dvořák Jan 2:2, Čermák Milan 3:0, WO 0:1), TTC Kladno "C" - TJ Neratovice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědina Radek 2:2, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 2:2, Mencl Jiří 4:0, body hostů: Ehl Ladislav 2:2, Čuba Milan 0:4, Jeřábek Jaromír 0:4, Košatý Jan 2:2), STC Slaný - Sport Kladno 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaktor Ivan 3:0, Rampa Ladislav 4:0, Poláček Vladimír 2:2, Materna George 1:3, WO 0:1, body hostů: Jedlička Stanislav 2:2, Novák Petr 1:2, Pírka Josef 2:2, Tuček Miroslav 0:4, WO 1:0), Start Mlékojedy - Sokol Ořech 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 3:1, Halama Jiří 3:0, Donát Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Kohlík Miroslav ml. 0:4, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 2:1, WO 1:0), Sokol Stochov Honice "B" - Sokol Nové Strašecí 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velc Tomáš 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Vajcová Kateřina 2:2, Dejmková Eliška 2:2, body hostů: Libovický Vladimír 2:2, Fabinger František 2:2, Fabinger Vít 4:0, Pittner Kamil 2:2), Sokol Stochov Honice "A" - ST-Šanov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 1:3, Karmazín Pavel 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 1:3, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:4),
18. kolo:
TTC Kladno "C" - SKP ARLT Kladno "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědina Radek 1:2, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 4:0, Mencl Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Šulc Ladislav 1:3, Čermák Milan 0:3, Dvořák Jan 0:4, Šimo Vladimír 1:3, WO 0:1), TTC Slovan Kladno - TJ Neratovice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Miroslav 3:1, Šavel Pavel 4:0, Pavlíček Ondřej 4:0, Jírový Jiří 4:0, body hostů: Ehl Ladislav 1:3, Šlechta Jaroslav 0:4, Jeřábek Jaromír 0:4, Salmon Ivan 0:4), Start Mlékojedy - Sport Kladno 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Donát Milan 0:1, Polák Karel 2:2, Halama Jiří 3:1, Donát Zdeněk 4:0, Kulíšek Milan 0:3, body hostů: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 1:3, Novák Petr 3:1, Tuček Miroslav 1:3), STC Slaný - Sokol Ořech 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Vladimír 4:0, Tajč Václav 2:0, Materna George 3:1, Rampa Ladislav 4:0, WO 0:2, body hostů: Kohlík Miroslav ml. 0:4, Krasničan Jaroslav 1:3, Sezemský Jaroslav 0:3, Skřivánek Jiří 0:3, WO 2:0), Sokol Stochov Honice "A" - Sokol Nové Strašecí 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 4:0, Fencl Petr 2:2, Karmazín Pavel 4:0, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Blín Viktor 0:4, Fabinger František 2:2, Pittner Kamil 2:2, Fabinger Vít 0:4), Sokol Stochov Honice "B" - ST-Šanov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Miroslav 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Velc Tomáš 1:3, Brouček Ondřej 1:3, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 1:3),
19. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Stochov Honice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 2:2, Čermák Milan 3:1, Dvořák Jan 2:0, Heral František PhDr. 2:2, Šimo Vladimír 1:1, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Brouček Ondřej 0:4, Vajcová Kateřina 3:1, Velc Tomáš 0:4), TJ Neratovice "B" - Sokol Stochov Honice "A" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 3:1, Weisser Petr 1:3, Urban Jaroslav 1:3, Košatý Jan 1:3, body hostů: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 4:0, Janoušek Zdeněk 3:1, Navrátil Jan 0:4), Sokol Nové Strašecí - STC Slaný 11:7 (pokuta, čtyřhry 1:0, body domácích: Libovický Vladimír 1:2, Fabinger František 1:2, Fabinger Vít 2:1, Pittner Kamil 1:2, WO 5:0, body hostů: Vaktor Ivan 3:1, Rampa Ladislav 4:0, Materna George 0:4, WO 0:5), ST-Šanov - Start Mlékojedy 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočka Josef 0:3, Knor Luděk 2:0, Knor Václav 0:2, Pisár Petr 3:0, WO 7:0, body hostů: Donát Milan 2:2, Donát Zdeněk 2:1, Halama Jiří 1:2, WO 0:7), Sport Kladno - TTC Slovan Kladno 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 3:0, Pírka Josef 4:0, Tuček Miroslav 2:2, Novák Petr 3:0, WO 2:0, body hostů: Peltán Petr 0:4, Špalek Jiří 1:1, Jírový Jiří 0:4, Špalek Miroslav 1:3, WO 0:2), Sokol Ořech - TTC Kladno "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fürst Mirko 1:3, Krasničan Jaroslav 1:3, Kohlík Miroslav ml. 0:4, Sezemský Jaroslav 0:4, body hostů: Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 4:0, Dědina Radek 2:2, Ebert Tomáš 4:0),
20. kolo:
TJ Neratovice "B" - Sokol Stochov Honice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 3:1, Čuba Milan 2:2, Januška Pavel 4:0, Košatý Jan 3:1, body hostů: Vajcová Kateřina 0:4, Jedlička Jaroslav 3:1, Brouček Ondřej 1:3, Krejčí Miroslav 0:4), SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Stochov Honice "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 2:2, Čermák Milan 2:2, Dvořák Jan 0:3, Heral František PhDr. 4:0, Štěpán Pavel 1:0, body hostů: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 3:1, Janoušek Zdeněk 1:3, Navrátil Jan 0:4), ST-Šanov - STC Slaný 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Josef 2:2, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Kulichová Lenka 0:4, Vágnerová Lucie 0:4, Materna George 1:3, Kulich Vladimír 1:3), Sokol Nové Strašecí - Start Mlékojedy 7:11 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Libovický Vladimír 0:4, Fabinger František 1:3, Fabinger Vít 1:2, Pittner Kamil 3:1, WO 1:0, body hostů: Donát Zdeněk 4:0, Polák Karel 3:1, Donát Milan 1:3, Halama Jiří 2:1, WO 0:1), Sokol Ořech - TTC Slovan Kladno 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skřivánek Jiří 0:3, Krasničan Jaroslav 0:3, Matoušek Michal 0:3, Sezemský Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Špalek Miroslav 4:0, Jírový Jiří 4:0, Pavlíček Ondřej 4:0, WO 0:5), Sport Kladno - TTC Kladno "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 1:3, Tuček Miroslav 1:3, Novák Petr 3:1, body hostů: Ebert Tomáš 3:1, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 3:1, Dědina Radek 0:4),
21. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - Sport Kladno 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 1:3, Šimo Vladimír 1:1, Čermák Milan 0:4, Heral František PhDr. 3:1, WO 0:2, body hostů: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 3:0, Tuček Miroslav 2:1, WO 2:0), TJ Neratovice "B" - Sokol Ořech 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 4:0, Trnka Jan 3:1, Čuba Milan 2:2, Košatý Jan 2:0, Weisser Petr 0:2, body hostů: Skřivánek Jiří 3:1, Sezemský Jaroslav 2:2, Kohlík Miroslav ml. 0:4, Krasničan Jaroslav 0:4), TTC Slovan Kladno - Sokol Nové Strašecí 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šavel Pavel 1:2, Jírový Jiří 1:2, Pavlíček Ondřej 3:0, Špalek Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Pittner Kamil 2:2, Fabinger František 0:4, Fabinger Vít 2:2, WO 0:5), TTC Kladno "C" - ST-Šanov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědina Radek 2:2, Hanus Milan 1:3, Pachman Tomáš ing. 2:2, Škach Martin 3:1, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 1:3, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:4), STC Slaný - Sokol Stochov Honice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Vladimír 3:1, Tajč Václav 2:0, Vaktor Ivan 2:1, Rampa Ladislav 4:0, Hájek Lukáš 0:2, WO 0:1, body hostů: Jedlička Jaroslav 1:3, Velc Tomáš 0:4, Vajcová Kateřina 2:2, Brouček Ondřej 1:2, WO 1:0), Start Mlékojedy - Sokol Stochov Honice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Donát Zdeněk 4:0, Polák Karel 3:1, Donát Milan 1:3, Legát Lukáš 2:2, body hostů: Navrátil Tomáš 1:3, Fencl Petr 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2, Navrátil Jan 2:2),
22. kolo:
TJ Neratovice "B" - Sport Kladno 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Jan 0:3, Čuba Milan 0:4, Ehl Ladislav 4:0, Košatý Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Jedlička Stanislav 3:1, Pírka Josef 2:1, Novák Petr 3:1, Tuček Miroslav 3:1, WO 1:0), SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Ořech 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 3:1, Čermák Milan 2:2, Dvořák Jan 3:1, Heral František PhDr. 4:0, body hostů: Skřivánek Jiří 3:1, Fürst Mirko 0:4, Kohlík Miroslav ml. 0:4, Krasničan Jaroslav 1:3), TTC Kladno "C" - Sokol Nové Strašecí 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mencl Jiří 1:0, Pešta Vítězslav 0:3, Dědina Radek 2:1, Pachman Tomáš ing. 1:2, Škach Martin 2:0, WO 5:0, body hostů: Fabinger František 1:3, Pittner Kamil 2:2, Fabinger Vít 3:1, WO 0:5), TTC Slovan Kladno - ST-Šanov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šavel Pavel 2:2, Jírový Jiří 1:3, Špalek Miroslav 1:3, Pavlíček Ondřej 3:0, WO 0:1, body hostů: Pisár Petr 3:0, Knor Luděk 2:2, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:4, WO 1:0), Start Mlékojedy - Sokol Stochov Honice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Donát Zdeněk 4:0, Donát Milan 3:1, Kulíšek Milan 3:1, Polák Karel 2:2, body hostů: Dejmková Eliška 2:2, Jedlička Jaroslav 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, Brouček Ondřej 0:4), STC Slaný - Sokol Stochov Honice "A" 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kulich Vladimír 2:2, Hájek Lukáš 0:4, Kulichová Lenka 0:4, WO 0:5, body hostů: Fencl Petr 3:0, Navrátil Tomáš 2:1, Janoušek Zdeněk 3:0, Navrátil Jan 2:1, WO 5:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST-Šanov - STC Slaný 10:0wo, TTC Kladno "C" - Sokol Stochov Honice "A" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 3:0, Ebert Tomáš 1:1, Pachman Tomáš ing. 1:2, Lážnovský Jiří 3:0, body hostů: Navrátil Tomáš 2:1, Fencl Petr 0:3, Janoušek Zdeněk 1:2, Navrátil Jan 0:2), TTC Slovan Kladno - Start Mlékojedy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavel Pavel 2:1, Slabý Jiří 1:2, Špalek Miroslav 1:2, Pavlíček Ondřej 4:0, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 1:2, Donát Milan 1:2, Halama Jiří 0:3), Sokol Nové Strašecí - Sokol Ořech 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pittner Kamil 2:1, Libovický Vladimír 2:0, Fabinger František 3:0, Fabinger Vít 2:1, body hostů: Krasničan Jaroslav 0:3, Sezemský Jaroslav 1:2, Fürst Mirko 0:3, Skřivánek Jiří 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
STC Slaný - ST-Šanov 0:10wo, Sokol Stochov Honice "A" - TTC Kladno "C" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Tomáš 1:1, Fencl Petr 0:2, Navrátil Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Pachman Tomáš ing. 2:0, Lážnovský Jiří 2:0, Dědina Radek 1:0, Pešta Vítězslav 0:1, WO 3:0), Start Mlékojedy - TTC Slovan Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 0:4, Donát Zdeněk 4:0, Polák Karel 4:0, Donát Milan 0:4, body hostů: Špalek Miroslav 2:2, Šavel Pavel 2:2, Peltán Petr 2:2, Slabý Jiří 2:2), Sokol Ořech - Sokol Nové Strašecí 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivánek Jiří 1:1, Krasničan Jaroslav 0:2, Sezemský Jaroslav 1:2, Kohlík Miroslav ml. 0:3, body hostů: Fabinger František 2:1, Libovický Vladimír 3:0, Fabinger Vít 2:0, Pittner Kamil 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
ST-Šanov - STC Slaný -:-, TTC Kladno "C" - Sokol Stochov Honice "A" -:-, TTC Slovan Kladno - Start Mlékojedy -:-, Sokol Nové Strašecí - Sokol Ořech -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST-Šanov - TTC Kladno "C" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knor Luděk 1:2, Knor Václav 0:3, Kočka Josef 0:3, Pisár Petr 3:0, body hostů: Lážnovský Jiří 3:0, Mencl Jiří 2:1, Ebert Tomáš 2:1, Pachman Tomáš ing. 1:2), Start Mlékojedy - Sokol Nové Strašecí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Donát Milan 1:3, Donát Zdeněk 4:0, Polák Karel 1:2, Halama Jiří 2:2, body hostů: Pittner Kamil 2:2, Fabinger Vít 1:3, Fabinger František 2:2, Libovický Vladimír 2:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Kladno "C" - ST-Šanov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ebert Tomáš 3:1, Mencl Jiří 1:3, Pachman Tomáš ing. 1:3, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, Kočka Josef 0:4, Knor Luděk 2:2), Sokol Nové Strašecí - Start Mlékojedy 7:9 (pokuta, čtyřhry 0:2, body domácích: Libovický Vladimír 2:2, Pittner Kamil 1:2, Fabinger František 1:2, Fabinger Vít 3:1, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 2:2, Donát Milan 0:3, Halama Jiří 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
ST-Šanov - TTC Kladno "C" 9:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pisár Petr 4:0, Knor Václav 4:0, Knor Luděk 0:3, Kočka Josef 0:3, body hostů: Ebert Tomáš 2:2, Mencl Jiří 1:2, Dědina Radek 1:2, Lážnovský Jiří 2:2), Start Mlékojedy - Sokol Nové Strašecí -:-,
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
1. kolo:
Sokol Přezletice - TTC Brandýs n.L. "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplý Stanislav 3:1, Weishaupt Robert 3:1, Slunéčko Radek 3:1, Ouda Pavel 4:0, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:1, Vošahlík Radek 0:4, Kirnig Jan ing. 0:4, Muhlfeit Luboš 0:4), Sokol Krchleby - Sokol Lysá n.L. 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kemr Václav 0:1, Procházka Miroslav ml. 4:0, Břetenář Petr 4:0, Kučera Pavel 3:1, Paclt Milan 2:1, body hostů: Sádlo Josef 1:3, Havel Martin 0:4, Novák Lukáš 2:2, Bittner Miloslav ml. 0:4), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - TTC STEER Mladá Boleslav 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Petr 3:1, Niedermertl Zdeněk 2:1, Loudín Přemysl 3:0, Kouřil Lubomír 4:0, WO 1:1, body hostů: Postelt Tomáš 1:3, Čech Jiří 0:4, Řehořek Josef 0:3, Šádek Jiří 1:2, WO 1:1), Sokol Sadská "B" - Sokol Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:4, Fedačka Michal 3:1, Vydra Milan 2:2, Popelka Zdeněk 3:1, body hostů: Pospíšil Libor ing. 1:1, Trnka Václav 4:0, Počarovský Pavel 1:3, Motl Milan 2:2, Trejdl Dušan 0:2), Sokol Kosmonosy - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich ing. 4:0, Durdis Petr ml. 2:2, Zajíček Michal 3:0, Durdis Petr st. 3:1, Potměšil Pavel 0:1, body hostů: Březina Pavel 1:3, Hoďák Václav 2:2, Haas Václav 0:4, Vašíček David 1:3), TTC Bělá p.B. "C" - TTC Josefův Důl 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krucký Rudolf 3:1, Kaňka Jakub 2:2, Kaňka Luděk ml. 3:1, Balcar Jaromír 1:1, Balog Josef 1:1, body hostů: Kunst Josef 0:4, Grill Josef 4:0, Kroupa Milan 2:2, Veselý Jaroslav 0:4),
2. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Sadská "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapras Karel ml. 3:1, Slobodzian Jakub 1:1, Balog Josef 4:0, Kaňka Jakub 2:1, Kaňka Luděk ml. 1:1, WO 1:0, body hostů: Máka Jiří 2:1, Fedačka Michal 0:4, Vydra Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 0:4, WO 0:1), TTC Josefův Důl - Sokol Sadská "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grill Josef 0:3, Kunst Josef 0:2, Kroupa Milan 1:2, Veselý Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Pospíšil Libor ing. 3:0, Trnka Václav 2:1, Počarovský Pavel 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, WO 0:5), Sokol Kosmonosy - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich ing. 1:3, Zajíček Petr 2:2, Veselý Pavel ing. 4:0, Zajíček Michal 2:2, body hostů: Zahrádka Michal 3:1, Kouřil Lubomír 1:3, Hendrych Petr 0:4, Loudín Přemysl 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 0:4, Hoďák Václav 3:1, Haas Václav 2:2, Knobloch Pavel 4:0, body hostů: Živný Josef 1:3, Postelt Tomáš 3:1, Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 1:3), Sokol Přezletice - Sokol Krchleby 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplý Stanislav 1:3, Slunéčko Radek 2:2, Ouda Pavel 4:0, Štěpánek Petr 2:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Břetenář Petr 2:2, Kemr Václav 0:4, Paclt Milan 2:2), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Lysá n.L. 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kliment Martin 3:1, Kirnig Jan ing. 0:4, Muhlfeit Luboš 0:4, Ryšavý Martin st. 1:3, body hostů: Havel Martin 3:1, Bittner Miloslav ml. 4:0, Novák Lukáš 2:2, Vlček Jan 3:1),
3. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapras Karel ml. 4:0, Kaňka Luděk ml. 1:3, Balog Josef 2:1, Kaňka Jakub 2:0, Slobodzian Jakub 0:2, WO 0:1, body hostů: Pospíšil Libor ing. 3:1, Trnka Václav 2:2, Počarovský Pavel 1:3, Hubáček Jiří 0:3, WO 1:0), TTC Josefův Důl - Sokol Sadská "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 2:2, Veselý Jaroslav 0:4, Kunst Josef 1:2, Grill Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Fedačka Michal 2:2, Vydra Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 3:1, Máka Jiří 3:0, WO 0:1), Sokol Kosmonosy - TTC STEER Mladá Boleslav 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Michal 2:2, Durdis Petr ml. 3:1, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr st. 3:1, body hostů: Syrový Václav 2:2, Živný Josef 1:3, Postelt Tomáš 1:3, Řehořek Josef 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Jindřich 1:2, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 0:4, Haas Václav 3:1, WO 0:1, body hostů: Kouřil Lubomír 3:1, Zahrádka Michal 2:1, Antoš Petr 2:2, Loudín Přemysl 1:1, Zahrádka Zdeněk 2:0, WO 1:0), Sokol Přezletice - Sokol Lysá n.L. 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teplý Stanislav 1:3, Slunéčko Radek 1:3, Ouda Pavel 4:0, Štěpánek Petr 3:1, body hostů: Havel Martin 2:2, Bittner Miloslav ml. 2:2, Novák Lukáš 1:3, Vlček Jan 2:2), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Krchleby 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zatřepálková Lenka 1:3, Muhlfeit Luboš 0:4, Ryšavý Martin st. 0:4, Kirnig Jan ing. 0:4, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Kučera Pavel 4:0, Břetenář Petr 4:0, Paclt Milan 3:1),
4. kolo:
Sokol Krchleby - TTC Bělá p.B. "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclt Milan 1:3, Kučera Pavel 4:0, Procházka Miroslav ml. 4:0, Břetenář Petr 2:2, body hostů: Kaňka Luděk ml. 1:3, Slobodzian Jakub 2:2, Kaňka Jakub 1:3, Balog Josef 1:3), Sokol Lysá n.L. - TTC Josefův Důl 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bittner Miloslav ml. 0:4, Havel Martin 4:0, Vlček Jan 2:2, Sádlo Josef 4:0, body hostů: Veselý Jaroslav 1:3, Grill Josef 2:2, Kunst Josef 1:3, Kroupa Milan 2:2), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Přezletice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Petr 1:3, Zahrádka Zdeněk 3:1, Zahrádka Michal 2:2, Fuka Martin 4:0, body hostů: Weishaupt Robert 0:4, Slunéčko Radek 3:1, Ouda Pavel 2:2, Štěpánek Petr 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - TTC Brandýs n.L. "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 3:1, Syrový Václav 0:2, Postelt Tomáš 3:1, Čech Jiří 2:2, Řehořek Josef 1:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:1, Ryšavý Martin st. 2:2, Copák Juraj 0:4, Adámek Zdeněk ing. 2:2), Sokol Sadská "B" - Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Fedačka Michal 4:0, Vydra Milan 1:3, Křepela Miroslav 0:4, body hostů: Veselý Pavel ing. 3:1, Durdis Petr ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Horsák Oldřich ing. 1:3), Sokol Sadská "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Václav 2:0, Pospíšil Libor ing. 4:0, Počarovský Pavel 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Beniš Ondřej 0:4, Hoďák Václav 2:1, Knobloch Pavel 0:3, Haas Václav 0:4, WO 2:0),
5. kolo:
Sokol Krchleby - TTC Josefův Důl 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kemr Václav 2:2, Kučera Pavel 3:1, Procházka Miroslav ml. 3:0, Břetenář Petr 3:1, Paclt Milan 1:0, body hostů: Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 1:3, Kunst Josef 0:4, Veselý Jaroslav 0:4), Sokol Lysá n.L. - TTC Bělá p.B. "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bittner Miloslav ml. 2:2, Havel Martin 0:4, Vlček Jan 1:3, Sádlo Josef 2:2, body hostů: Balog Josef 4:0, Kaňka Luděk ml. 2:2, Balcar Jaromír 4:0, Kaňka Jakub 1:3), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - TTC Brandýs n.L. "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahrádka Michal 3:1, Antoš Petr 0:4, Loudín Přemysl 3:1, Zahrádka Zdeněk 3:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:1, Vošahlík Radek 1:3, Copák Juraj 2:2, Muhlfeit Luboš 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Přezletice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Řehořek Josef 2:2, Postelt Tomáš 4:0, Čech Jiří 2:2, body hostů: Weishaupt Robert 1:3, Slunéčko Radek 1:3, Ouda Pavel 1:3, Štěpánek Petr 1:3), Sokol Sadská "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klokočníková Helena 2:2, Wagner Jaroslav ml. 3:1, Vydra Milan 2:2, Fedačka Michal 3:1, body hostů: Šťastný Jindřich 2:2, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 2:2), Sokol Sadská "C" - Sokol Kosmonosy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Libor ing. 0:4, Trnka Václav 2:2, Počarovský Pavel 0:4, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 2:2, Zajíček Michal 4:0, Horsák Oldřich ing. 2:2),
6. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Kosmonosy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapras Karel ml. 2:1, Kaňka Jakub 2:2, Balog Josef 2:2, Krucký Rudolf 3:1, Slobodzian Jakub 0:1, body hostů: Durdis Petr ml. 0:4, Veselý Pavel ing. 3:1, Zajíček Michal 4:0, Horsák Oldřich ing. 0:3, Durdis Petr st. 0:1), TTC Josefův Důl - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grill Josef 4:0, Kunst Josef 2:2, Veselý Jaroslav 3:1, Kroupa Milan 4:0, body hostů: Beniš Ondřej 0:4, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 1:3), Sokol Přezletice - Sokol Sadská "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouda Pavel 1:2, Weishaupt Robert 1:3, Štěpánek Petr 1:3, Slunéčko Radek 1:3, WO 1:0, body hostů: Fedačka Michal 4:0, Máka Jiří 3:0, Vydra Milan 0:4, Wagner Jaroslav ml. 4:0, WO 0:1), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Sadská "C" 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:2, Muhlfeit Luboš 1:3, Vošahlík Radek 1:3, WO 0:5, body hostů: Pospíšil Libor ing. 3:0, Trnka Václav 1:2, Počarovský Pavel 3:0, Hlubůček Bohuslav 1:2, WO 5:0), Sokol Krchleby - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kemr Václav 3:1, Břetenář Petr 3:1, Procházka Miroslav ml. 2:0, Kučera Pavel 4:0, Paclt Milan 1:1, body hostů: Heilek Milan 1:3, Zahrádka Michal 2:2, Sluka Čeněk 0:4, Heilek Miroslav 0:4), Sokol Lysá n.L. - TTC STEER Mladá Boleslav 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Martin 2:2, Novák Lukáš 1:3, Bittner Miloslav ml. 3:1, Sádlo Josef 4:0, body hostů: Čech Jiří 0:4, Šádek Jiří 3:1, Řehořek Josef 1:3, Postelt Tomáš 2:2),
7. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 4:0, Kaňka Jakub 2:2, Kapras Karel ml. 2:1, Kaňka Luděk ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Beniš Ondřej 0:4, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 0:4, Haas Václav 2:1, WO 1:0), TTC Josefův Důl - Sokol Kosmonosy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grill Josef 2:2, Kunst Josef 1:3, Veselý Jaroslav 1:3, Kroupa Milan 1:3, body hostů: Zajíček Michal 4:0, Veselý Pavel ing. 4:0, Zajíček Petr 3:1, Durdis Petr st. 0:4), Sokol Přezletice - Sokol Sadská "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ouda Pavel 0:3, Weishaupt Robert 0:2, Slunéčko Radek 1:2, Štěpánek Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Pospíšil Libor ing. 2:1, Trnka Václav 2:1, Počarovský Pavel 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, WO 0:5), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Sadská "B" 1:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Muhlfeit Luboš 0:4, Ryšavý Martin ml. 0:4, Vošahlík Radek 0:3, WO 1:4, body hostů: Fedačka Michal 3:0, Máka Jiří 2:0, Vydra Milan 3:0, Wagner Jaroslav ml. 3:0, WO 4:1), Sokol Krchleby - TTC STEER Mladá Boleslav 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kemr Václav 3:1, Břetenář Petr 4:0, Procházka Miroslav ml. 4:0, Paclt Milan 0:1, Kučera Pavel 3:0, body hostů: Čech Jiří 0:4, Šádek Jiří 0:4, Řehořek Josef 0:4, Postelt Tomáš 2:2), Sokol Lysá n.L. - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Martin 1:3, Novák Lukáš 1:3, Bittner Miloslav ml. 3:1, Sádlo Josef 2:2, body hostů: Kopecký Karel 1:3, Zahrádka Michal 3:1, Loudín Přemysl 3:1, Antoš Petr 2:2),
8. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - TTC Bělá p.B. "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Petr 2:2, Fuka Martin 2:2, Loudín Přemysl 2:2, Zahrádka Zdeněk 0:2, Zahrádka Michal 1:1, body hostů: Kapras Karel ml. 3:1, Krucký Rudolf 4:0, Kaňka Jakub 1:3, Balog Josef 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - TTC Josefův Důl 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 1:3, Syrový Václav 2:2, Čech Jiří 4:0, body hostů: Kunst Josef 1:3, Grill Josef 1:2, Veselý Jaroslav 1:3, Kroupa Milan 3:1, Zajíček Martin 1:0), Sokol Sadská "B" - Sokol Krchleby 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 1:3, Máka Jiří 2:1, Vydra Milan 2:1, Popelka Zdeněk 0:4, WO 1:1, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Kučera Pavel 2:2, Břetenář Petr 2:1, Kemr Václav 2:1, WO 1:1), Sokol Sadská "C" - Sokol Lysá n.L. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Libor ing. 3:1, Trnka Václav 3:0, Hlubůček Bohuslav 1:2, Počarovský Pavel 2:2, WO 0:2, body hostů: Bittner Miloslav ml. 2:2, Havel Martin 1:3, Sádlo Josef 2:1, Novák Lukáš 0:3, WO 2:0), Sokol Kosmonosy - Sokol Přezletice 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich ing. 4:0, Zajíček Michal 3:0, Veselý Pavel ing. 2:0, Durdis Petr ml. 3:1, Zajíček Petr 1:0, WO 2:0, body hostů: Slunéčko Radek 0:4, Weishaupt Robert 0:4, Štěpánek Petr 0:4, Ouda Pavel 1:1, WO 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Brandýs n.L. "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Jindřich 0:4, Hoďák Václav 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 0:4, body hostů: Adámek Zdeněk ing. 4:0, Zatřepálková Lenka 3:1, Muhlfeit Luboš 2:2, Ryšavý Martin st. 4:0),
9. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - TTC Josefův Důl 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antoš Petr 2:2, Zahrádka Michal 4:0, Loudín Přemysl 3:1, Zahrádka Zdeněk 3:1, body hostů: Kunst Josef 3:1, Zajíček Martin 0:4, Veselý Jaroslav 0:4, Kroupa Milan 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - TTC Bělá p.B. "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jiří 3:1, Řehořek Josef 2:2, Syrový Václav 2:2, Čech Jiří 2:2, body hostů: Slobodzian Jakub 3:1, Kaňka Luděk ml. 2:2, Balog Josef 0:4, Kaňka Jakub 2:2), Sokol Sadská "B" - Sokol Lysá n.L. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Máka Jiří 2:0, Vydra Milan 3:1, Vojáček Jiří 3:1, WO 0:2, body hostů: Sádlo Josef 1:3, Bittner Miloslav ml. 3:1, Havel Martin 0:3, Novák Lukáš 0:3, WO 2:0), Sokol Sadská "C" - Sokol Krchleby 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Libor ing. 1:3, Trnka Václav 2:2, Počarovský Pavel 0:4, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 4:0, Kemr Václav 1:3), Sokol Kosmonosy - TTC Brandýs n.L. "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich ing. 4:0, Veselý Pavel ing. 4:0, Zajíček Michal 2:0, Durdis Petr ml. 3:1, Zajíček Petr 1:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 2:2, Adámek Zdeněk ing. 0:4, Muhlfeit Luboš 0:4, Ryšavý Martin st. 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Přezletice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Jindřich 2:2, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 2:2, Haas Václav 2:2, body hostů: Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Štěpánek Petr 0:4, Ouda Pavel 3:1),
10. kolo:
Sokol Přezletice - TTC Bělá p.B. "C" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Petr 0:4, Weishaupt Robert 1:3, Ouda Pavel 1:3, Slunéčko Radek 0:4, body hostů: Kaňka Luděk ml. 3:1, Krucký Rudolf 4:0, Slobodzian Jakub 4:0, Kapras Karel ml. 3:1), TTC Brandýs n.L. "C" - TTC Josefův Důl 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Martin st. 3:1, Zatřepálková Lenka 1:3, Muhlfeit Luboš 0:4, Vošahlík Radek 1:3, body hostů: Kunst Josef 3:1, Grill Josef 4:0, Kroupa Milan 3:1, Veselý Jaroslav 0:2, Zajíček Martin 1:1), Sokol Krchleby - Sokol Kosmonosy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kemr Václav 1:3, Kučera Pavel 2:2, Břetenář Petr 2:2, Procházka Miroslav ml. 3:1, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Veselý Pavel ing. 4:0, Zajíček Petr 1:3, Horsák Oldřich ing. 0:4), Sokol Lysá n.L. - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Lukáš 3:1, Havel Martin 2:2, Bittner Miloslav ml. 3:1, Vlček Jan 0:4, body hostů: Šťastný Jindřich 2:2, Hoďák Václav 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 3:1), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Sadská "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuka Martin 3:0, Zahrádka Michal 1:1, Loudín Přemysl 2:1, Nováček Petr 2:1, WO 0:5, body hostů: Vojáček Jiří 1:2, Wagner Jaroslav ml. 1:2, Vydra Milan 1:2, Máka Jiří 0:2, WO 5:0), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Sadská "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehořek Josef 0:3, Šádek Jiří 2:2, Postelt Tomáš 3:1, Čech Jiří 3:1, Syrový Václav 0:1, body hostů: Trnka Václav 4:0, Dvořák Jaroslav 2:2, Počarovský Pavel 1:3, Motl Milan 1:3),
11. kolo:
Sokol Přezletice - TTC Josefův Důl 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Petr 2:2, Weishaupt Robert 3:1, Ouda Pavel 2:2, Slunéčko Radek 4:0, body hostů: Kunst Josef 0:4, Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 2:2, Zajíček Martin 0:4), TTC Brandýs n.L. "C" - TTC Bělá p.B. "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Copák Juraj 1:3, Zatřepálková Lenka 2:2, Adámek Zdeněk ing. 0:4, Ryšavý Martin st. 2:2, body hostů: Kaňka Luděk ml. 1:3, Krucký Rudolf 3:1, Slobodzian Jakub 4:0, Kapras Karel ml. 3:1), Sokol Krchleby - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclt Milan 2:2, Břetenář Petr 4:0, Kemr Václav 3:0, Procházka Miroslav ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Vašíček David 0:2, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 0:3, Březina Pavel 0:2, WO 1:0), Sokol Lysá n.L. - Sokol Kosmonosy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Lukáš 0:4, Havel Martin 0:4, Bittner Miloslav ml. 3:1, Vlček Jan 2:2, body hostů: Zajíček Michal 2:2, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 2:2, Horsák Oldřich ing. 3:1), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Sadská "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuka Martin 3:0, Zahrádka Michal 2:2, Loudín Přemysl 2:2, Nováček Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Motl Milan 0:4, Počarovský Pavel 2:1, Hubáček Jiří 2:2, Dědek Martin 0:4, WO 1:0), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Sadská "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehořek Josef 1:3, Šádek Jiří 2:1, Postelt Tomáš 3:1, Čech Jiří 2:2, Syrový Václav 0:1, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Wagner Jaroslav ml. 0:2, Máka Jiří 4:0, Fedačka Michal 1:3, Vydra Milan 1:1),
12. kolo:
TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Přezletice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:2, Muhlfeit Luboš 0:4, Adámek Zdeněk ing. 1:3, Cinek Petr MUDr. 4:0, body hostů: Štěpánek Petr 2:2, Slunéčko Radek 3:1, Weishaupt Robert 1:3, Ouda Pavel 3:1), Sokol Lysá n.L. - Sokol Krchleby 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jan 0:4, Havel Martin 2:2, Novák Lukáš 1:2, Sádlo Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Kučera Pavel 4:0, Břetenář Petr 4:0, Kemr Václav 1:3, Paclt Milan 2:1, WO 0:1), TTC STEER Mladá Boleslav - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jiří 1:3, Syrový Václav 1:3, Postelt Tomáš 1:2, Řehořek Josef 0:2, WO 0:3, body hostů: Zahrádka Michal 3:0, Kouřil Lubomír 3:0, Loudín Přemysl 1:3, Antoš Petr 3:0, WO 3:0), Sokol Sadská "C" - Sokol Sadská "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Václav 2:2, Pospíšil Libor ing. 3:1, Počarovský Pavel 2:2, Motl Milan 1:3, body hostů: Fedačka Michal 0:2, Máka Jiří 2:2, Vydra Milan 2:2, Vojáček Jiří 3:1, Wagner Jaroslav ml. 1:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Kosmonosy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Vladimír 1:3, Hoďák Václav 1:3, Kastner Patrik 0:4, Haas Václav 2:2, body hostů: Zajíček Michal 4:0, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 3:1, Durdis Petr st. 0:1, Zajíček Petr 1:2), TTC Josefův Důl - TTC Bělá p.B. "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jaroslav 0:4, Kunst Josef 0:4, Kroupa Milan 0:4, Grill Josef 0:2, Zajíček Martin 0:2, body hostů: Kapras Karel ml. 4:0, Krucký Rudolf 4:0, Slobodzian Jakub 4:0, Balog Josef 4:0),
13. kolo:
Sokol Sadská "B" - TTC Bělá p.B. "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vydra Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 0:4, Máka Jiří 2:2, Vojáček Jiří 4:0, body hostů: Kaňka Jakub 1:3, Krucký Rudolf 2:2, Balog Josef 3:1, Balcar Jaromír 2:2), Sokol Sadská "C" - TTC Josefův Důl 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Václav 4:0, Pospíšil Libor ing. 2:0, Počarovský Pavel 2:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Hlubůček Bohuslav 1:1, WO 0:1, body hostů: Grill Josef 0:3, Kunst Josef 1:3, Veselý Jaroslav 2:2, Pácha Robin 1:3, WO 1:0), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Kosmonosy 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Lubomír 1:3, Zahrádka Michal 0:2, Antoš Petr 1:3, Nováček Petr 1:3, WO 0:2, body hostů: Zajíček Michal 4:0, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 1:2, Horsák Oldřich ing. 2:1, WO 2:0), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jiří 2:1, Čech Jiří 2:0, Postelt Tomáš 3:0, Řehořek Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Knobloch Pavel 1:2, Beniš Ondřej 0:3, Hoďák Václav 1:2, Pleticha Vladimír 0:2, WO 0:5), Sokol Krchleby - Sokol Přezletice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav st. 0:4, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 3:1, Paclt Milan 2:2, body hostů: Štěpánek Petr 1:3, Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 1:3, Ouda Pavel 4:0), Sokol Lysá n.L. - TTC Brandýs n.L. "C" 15:3 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Miloslav ml. 4:0, Sádlo Josef 4:0, Novák Lukáš 3:1, Havel Martin 2:2, body hostů: Ryšavý Martin st. 1:3, Zatřepálková Lenka 1:3, Adámek Zdeněk ing. 1:3, Copák Juraj 0:1, Vošahlík Radek 0:3),
14. kolo:
Sokol Sadská "C" - TTC Bělá p.B. "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Václav 3:1, Pospíšil Libor ing. 2:2, Počarovský Pavel 1:3, Motl Milan 0:4, body hostů: Kaňka Jakub 2:2, Krucký Rudolf 3:1, Balog Josef 3:1, Balcar Jaromír 2:2), Sokol Sadská "B" - TTC Josefův Důl 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vydra Milan 3:1, Wagner Jaroslav ml. 2:2, Máka Jiří 4:0, Fedačka Michal 0:1, Vojáček Jiří 3:0, body hostů: Kunst Josef 1:3, Grill Josef 1:3, Kroupa Milan 1:3, Veselý Jaroslav 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Kosmonosy 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 1:2, Čech Jiří 0:3, Postelt Tomáš 0:3, Řehořek Josef 1:2, Syrový Václav 1:0, WO 0:3, body hostů: Zajíček Michal 3:0, Veselý Pavel ing. 3:0, Durdis Petr ml. 3:0, Horsák Oldřich ing. 1:2, Durdis Petr st. 0:1, WO 3:0), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kouřil Lubomír 3:0, Antoš Petr 2:1, Loudín Přemysl 2:0, Nováček Petr 2:1, Zahrádka Michal 0:1, WO 5:0, body hostů: Hoďák Václav 3:1, Beniš Ondřej 0:4, Ort Marek 0:4, WO 0:5), Sokol Lysá n.L. - Sokol Přezletice 9:9 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Miloslav ml. 2:2, Sádlo Josef 3:1, Novák Lukáš 0:4, Havel Martin 3:1, body hostů: Štěpánek Petr 1:3, Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Ouda Pavel 3:1), Sokol Krchleby - TTC Brandýs n.L. "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclt Milan 2:2, Kučera Pavel 4:0, Břetenář Petr 4:0, Procházka Miroslav ml. 3:1, body hostů: Adámek Zdeněk ing. 1:3, Vošahlík Radek 0:4, Ryšavý Martin st. 1:3, Muhlfeit Luboš 1:3),
15. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Krchleby 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Luděk ml. 2:2, Slobodzian Jakub 1:3, Kapras Karel ml. 3:1, Kaňka Jakub 2:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Břetenář Petr 3:1, Kemr Václav 1:3, Paclt Milan 0:4), TTC Josefův Důl - Sokol Lysá n.L. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jaroslav 1:3, Kunst Josef 3:1, Kroupa Milan 2:2, Pácha Robin 0:3, Bezděk Jiří st. 0:1, body hostů: Bittner Miloslav ml. 3:1, Vlček Jan 1:3, Sádlo Josef 4:0, Novák Lukáš 2:2), Sokol Přezletice - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Štěpánek Petr 0:3, Ouda Pavel 1:1, Teplý Stanislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Kouřil Lubomír 4:0, Zahrádka Zdeněk 4:0, Loudín Přemysl 1:3, Antoš Petr 1:2, WO 1:0), TTC Brandýs n.L. "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ryšavý Martin st. 1:3, Kliment Martin 1:2, Zatřepálková Lenka 1:2, Adámek Zdeněk ing. 2:2, WO 2:0, body hostů: Živný Josef 2:2, Postelt Tomáš 3:1, Šádek Jiří 3:0, Řehořek Josef 1:2, WO 0:2), Sokol Kosmonosy - Sokol Sadská "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich ing. 1:3, Veselý Pavel ing. 0:2, Durdis Petr ml. 1:2, Zajíček Michal 2:2, Zajíček Petr 0:2, WO 1:0, body hostů: Fedačka Michal 4:0, Vojáček Jiří 3:1, Vydra Milan 3:1, Máka Jiří 1:2, WO 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Sadská "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beniš Ondřej 2:1, Hoďák Václav 2:1, Knobloch Pavel 0:3, Haas Václav 0:3, WO 5:0, body hostů: Trnka Václav 4:0, Pospíšil Libor ing. 2:2, Počarovský Pavel 2:2, WO 0:5),
16. kolo:
TTC Josefův Důl - Sokol Krchleby 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Jiří st. 0:4, Kroupa Milan 0:2, Veselý Jaroslav 0:3, Kunst Josef 1:2, WO 4:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:0, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 3:0, Kemr Václav 2:0, WO 0:4), TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Lysá n.L. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk ml. 4:0, Kaňka Jakub 2:2, Slobodzian Jakub 3:1, Kapras Karel ml. 3:1, body hostů: Sádlo Josef 2:2, Novák Lukáš 2:2, Jirsa Petr 0:4, Vlček Jan 0:4), TTC Brandýs n.L. "C" - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:2, Adámek Zdeněk ing. 1:2, Ryšavý Martin st. 2:2, Vošahlík Radek 1:3, WO 0:1, body hostů: Kouřil Lubomír 4:0, Zahrádka Zdeněk 3:1, Loudín Přemysl 0:3, Antoš Petr 2:2, WO 1:0), Sokol Přezletice - TTC STEER Mladá Boleslav 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slunéčko Radek 3:0, Štěpánek Petr 2:2, Ouda Pavel 2:1, Weishaupt Robert 4:0, WO 1:1, body hostů: Živný Josef 1:2, Postelt Tomáš 2:1, Šádek Jiří 0:4, Řehořek Josef 0:3, Syrový Václav 0:1, WO 1:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Sadská "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beniš Ondřej 0:4, Hoďák Václav 1:2, Knobloch Pavel 1:2, Haas Václav 0:4, WO 2:0, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 3:1, Fedačka Michal 3:1, Vydra Milan 4:0, Máka Jiří 2:0, WO 0:2), Sokol Kosmonosy - Sokol Sadská "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich ing. 2:1, Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel ing. 1:1, Zajíček Michal 3:0, WO 4:1, body hostů: Pospíšil Libor ing. 0:2, Trnka Václav 0:3, Hlubůček Bohuslav 1:2, Motl Milan 1:2, WO 1:4),
17. kolo:
Sokol Kosmonosy - TTC Bělá p.B. "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich ing. 1:3, Zajíček Michal 1:3, Veselý Pavel ing. 2:2, Durdis Petr ml. 3:1, body hostů: Kapras Karel ml. 2:2, Krucký Rudolf 3:1, Kaňka Luděk ml. 1:3, Kaňka Jakub 3:0, Slobodzian Jakub 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Josefův Důl 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 2:2, Hoďák Václav 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 2:2, body hostů: Grill Josef 4:0, Veselý Jaroslav 1:3, Kroupa Milan 3:1, Kunst Josef 1:3), Sokol Sadská "B" - Sokol Přezletice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vydra Milan 4:0, Fedačka Michal 3:1, Máka Jiří 3:0, Vojáček Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Slunéčko Radek 1:3, Teplý Stanislav 0:4, Ouda Pavel 0:1, Weishaupt Robert 1:2, Weishaupt Antonín 0:3, WO 1:0), Sokol Sadská "C" - TTC Brandýs n.L. "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motl Milan 3:1, Trnka Václav 2:0, Hlubůček Bohuslav 3:1, Hubáček Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Zatřepálková Lenka 2:2, Vošahlík Radek 0:4, Zatřepálek Petr 0:3, Muhlfeit Luboš 0:3, WO 2:0), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Krchleby 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Lubomír 2:2, Fuka Martin 4:0, Zahrádka Michal 1:3, Nováček Petr 1:3, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 1:3, Kemr Václav 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Lysá n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehořek Josef 1:3, Šádek Jiří 4:0, Postelt Tomáš 2:2, Živný Josef 1:3, body hostů: Havel Martin 2:2, Sádlo Josef 3:1, Novák Lukáš 0:4, Bittner Miloslav ml. 3:1),
18. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Bělá p.B. "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 0:3, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 3:1, Haas Václav 3:1, WO 0:1, body hostů: Balog Josef 1:1, Kaňka Luděk ml. 1:2, Slobodzian Jakub 2:2, Kapras Karel ml. 2:2, Kaňka Jakub 0:2, WO 1:0), Sokol Kosmonosy - TTC Josefův Důl 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr st. 1:3, Zajíček Petr 3:1, Veselý Pavel ing. 3:0, Durdis Petr ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Kunst Josef 1:3, Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 1:3, Veselý Jaroslav 0:3, WO 1:0), Sokol Sadská "C" - Sokol Přezletice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jaroslav 1:3, Trnka Václav 3:1, Počarovský Pavel 3:1, Motl Milan 1:3, body hostů: Ouda Pavel 4:0, Slunéčko Radek 1:3, Weishaupt Robert 1:3, Štěpánek Petr 2:2), Sokol Sadská "B" - TTC Brandýs n.L. "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 2:2, Máka Jiří 2:0, Vydra Milan 4:0, Fedačka Michal 4:0, Vojáček Jiří 2:0, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:3, Vošahlík Radek 1:3, Zatřepálek Petr 0:4, Muhlfeit Luboš 0:4), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Krchleby 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehořek Josef 2:2, Šádek Jiří 1:2, Postelt Tomáš 0:3, Živný Josef 1:3, WO 2:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Kučera Pavel 4:0, Břetenář Petr 1:2, Kemr Václav 1:2, WO 0:2), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Lysá n.L. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 3:1, Zahrádka Michal 1:2, Loudín Přemysl 3:1, Fuka Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Havel Martin 2:2, Sádlo Josef 1:3, Novák Lukáš 0:3, Bittner Miloslav ml. 1:3, WO 1:0),
19. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Jakub 0:4, Krucký Rudolf 2:2, Kapras Karel ml. 2:1, Balog Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Nováček Petr 2:0, Fuka Martin 4:0, Loudín Přemysl 1:3, Kouřil Lubomír 2:1, Antoš Petr 1:1, WO 0:1), TTC Josefův Důl - TTC STEER Mladá Boleslav 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 3:1, Veselý Jaroslav 3:0, Kunst Josef 0:2, Pácha Robin 2:0, WO 0:1, body hostů: Řehořek Josef 0:4, Živný Josef 0:4, Šádek Jiří 1:3, Postelt Tomáš 3:0, WO 1:0), Sokol Krchleby - Sokol Sadská "B" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kemr Václav 2:1, Kučera Pavel 1:1, Procházka Miroslav ml. 2:1, Břetenář Petr 0:1, Paclt Milan 0:1, WO 5:2, body hostů: Fedačka Michal 1:3, Vydra Milan 1:2, Máka Jiří 3:0, WO 2:5), Sokol Lysá n.L. - Sokol Sadská "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Miloslav ml. 3:1, Vlček Jan 1:3, Havel Martin 3:1, Sádlo Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Pospíšil Libor ing. 2:1, Hlubůček Bohuslav 0:4, Motl Milan 1:3, Počarovský Pavel 2:2, WO 0:1), Sokol Přezletice - Sokol Kosmonosy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 1:3, Ouda Pavel 1:2, Weishaupt Robert 0:3, Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Antonín 0:1, WO 1:0, body hostů: Veselý Pavel ing. 4:0, Zajíček Michal 3:1, Zajíček Petr 4:0, Durdis Petr ml. 0:3, WO 0:1), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Petr 0:4, Ryšavý Martin st. 0:3, Zatřepálková Lenka 3:1, Vošahlík Radek 0:4, WO 0:1, body hostů: Beniš Ondřej 3:1, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 3:0, Haas Václav 3:1, WO 1:0),
20. kolo:
TTC Josefův Důl - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grill Josef 2:2, Kroupa Milan 2:2, Veselý Jaroslav 0:4, Kunst Josef 2:2, body hostů: Nováček Petr 3:1, Kouřil Lubomír 3:1, Loudín Přemysl 1:3, Antoš Petr 3:1), TTC Bělá p.B. "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Jakub 3:1, Krucký Rudolf 3:1, Kapras Karel ml. 3:1, Slobodzian Jakub 3:1, body hostů: Řehořek Josef 1:3, Živný Josef 0:4, Šádek Jiří 0:4, Postelt Tomáš 3:1), Sokol Lysá n.L. - Sokol Sadská "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Jan 2:2, Havel Martin 1:3, Bittner Miloslav ml. 1:3, Sádlo Josef 2:2, body hostů: Fedačka Michal 3:1, Vojáček Jiří 4:0, Vydra Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:3), Sokol Krchleby - Sokol Sadská "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclt Milan 1:3, Kučera Pavel 4:0, Procházka Miroslav ml. 3:0, Kemr Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Počarovský Pavel 0:4, Trnka Václav 2:2, Motl Milan 1:3, Pospíšil Libor ing. 2:1, WO 0:1), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Kosmonosy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muhlfeit Luboš 1:3, Zatřepálková Lenka 3:1, Zatřepálek Petr 0:3, Vošahlík Radek 0:4, WO 1:0, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Durdis Petr ml. 2:2, Durdis Petr st. 3:1, Horsák Oldřich ing. 3:0, WO 0:1), Sokol Přezletice - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horálek Jiří 0:2, Weishaupt Robert 2:2, Ouda Pavel 3:1, Slunéčko Radek 2:2, Teplý Stanislav 1:1, body hostů: Beniš Ondřej 1:3, Hoďák Václav 2:2, Knobloch Pavel 3:1, Haas Václav 2:2),
21. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Přezletice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slobodzian Jakub 2:2, Krucký Rudolf 2:0, Kapras Karel ml. 3:1, Balog Josef 4:0, Kaňka Jakub 2:0, body hostů: Ouda Pavel 1:3, Slunéčko Radek 1:3, Weishaupt Robert 0:4, Štěpánek Petr 1:3), TTC Josefův Důl - TTC Brandýs n.L. "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grill Josef 2:2, Pácha Robin 2:2, Kroupa Milan 1:3, Kunst Josef 1:3, body hostů: Adámek Zdeněk ing. 4:0, Zatřepálek Petr 1:3, Zatřepálková Lenka 4:0, Muhlfeit Luboš 1:3), Sokol Kosmonosy - Sokol Krchleby 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich ing. 0:4, Zajíček Michal 1:3, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 2:2, body hostů: Kemr Václav 1:3, Procházka Miroslav ml. 3:1, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Lysá n.L. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 3:1, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 2:2, body hostů: Sádlo Josef 4:0, Bittner Miloslav ml. 0:4, Havel Martin 2:2, Vlček Jan 1:3), Sokol Sadská "B" - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vydra Milan 1:3, Máka Jiří 2:2, Vojáček Jiří 1:3, Fedačka Michal 3:1, body hostů: Fuka Martin 4:0, Hendrych Petr 0:4, Antoš Petr 2:2, Kouřil Lubomír 3:1), Sokol Sadská "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motl Milan 0:4, Hlubůček Bohuslav 0:4, Počarovský Pavel 2:2, Pospíšil Libor ing. 4:0, body hostů: Řehořek Josef 2:2, Čech Jiří 2:2, Šádek Jiří 3:1, Postelt Tomáš 3:1),
22. kolo:
TTC Josefův Důl - Sokol Přezletice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grill Josef 0:2, Pácha Robin 2:2, Kunst Josef 2:2, Kroupa Milan 0:4, WO 0:2, body hostů: Ouda Pavel 3:1, Slunéčko Radek 2:1, Štěpánek Petr 3:0, Weishaupt Robert 2:2, WO 2:0), TTC Bělá p.B. "C" - TTC Brandýs n.L. "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 3:1, Krucký Rudolf 1:0, Kapras Karel ml. 4:0, Kaňka Jakub 3:1, Kaňka Luděk ml. 1:2, body hostů: Šumelda Alan 0:4, Zatřepálek Petr 0:4, Zatřepálková Lenka 3:1, Muhlfeit Luboš 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Krchleby 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beniš Ondřej 0:3, Hoďák Václav 1:2, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 2:2, WO 2:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Kučera Pavel 4:0, Kemr Václav 1:1, Paclt Milan 1:3, WO 0:2), Sokol Kosmonosy - Sokol Lysá n.L. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr st. 3:1, Zajíček Petr 3:1, Veselý Pavel ing. 2:2, Durdis Petr ml. 1:3, body hostů: Sádlo Josef 3:1, Havel Martin 2:2, Bittner Miloslav ml. 2:2, Vlček Jan 0:4), Sokol Sadská "C" - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Počarovský Pavel 1:3, Dědek Martin 0:4, Hubáček Jiří 0:4, Motl Milan 1:3, body hostů: Fuka Martin 4:0, Nováček Petr 2:2, Loudín Přemysl 2:0, Antoš Petr 4:0, Kouřil Lubomír 2:0), Sokol Sadská "B" - TTC STEER Mladá Boleslav 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vydra Milan 1:2, Máka Jiří 2:0, Vojáček Jiří 3:1, Fedačka Michal 4:0, WO 1:2, body hostů: Živný Josef 0:4, Čech Jiří 0:3, Šádek Jiří 1:2, Postelt Tomáš 2:1, WO 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Krchleby - TTC Bělá p.B. "C" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kemr Václav 2:2, Kučera Pavel 3:1, Procházka Miroslav ml. 3:0, Břetenář Petr 1:3, body hostů: Slobodzian Jakub 1:3, Krucký Rudolf 2:2, Kapras Karel ml. 2:2, Kaňka Jakub 1:2), Sokol Kosmonosy - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horsák Oldřich ing. 0:4, Zajíček Michal 1:2, Veselý Pavel ing. 2:1, Durdis Petr ml. 3:1, body hostů: Kouřil Lubomír 2:2, Fuka Martin 4:0, Nováček Petr 1:2, Antoš Petr 1:1, Loudín Přemysl 0:1), Sokol Lysá n.L. - TTC STEER Mladá Boleslav 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jan 0:4, Bittner Miloslav ml. 4:0, Sádlo Josef 3:1, Havel Martin 2:2, body hostů: Postelt Tomáš 3:1, Čech Jiří 1:3, Šádek Jiří 2:2, Živný Josef 1:1, Řehořek Josef 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Josefův Důl 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 1:3, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 3:1, Haas Václav 1:3, body hostů: Grill Josef 2:2, Pácha Robin 0:2, Kunst Josef 1:3, Kroupa Milan 3:1, Veselý Jaroslav 2:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Krchleby 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Jakub 1:2, Kapras Karel ml. 2:1, Slobodzian Jakub 1:2, Krucký Rudolf 2:2, Kaňka Luděk ml. 0:1, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Kučera Pavel 2:2, Břetenář Petr 1:2, Kemr Václav 1:2), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Kosmonosy 9:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 1:1, Antoš Petr 1:1, Nováček Petr 3:0, Fuka Martin 3:0, body hostů: Veselý Pavel ing. 2:1, Zajíček Michal 0:3, Durdis Petr ml. 0:2, Zajíček Petr 0:2), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Lysá n.L. 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Tomáš 1:2, Šádek Jiří 1:2, Řehořek Josef 0:3, Čech Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Bittner Miloslav ml. 3:1, Sádlo Josef 3:0, Havel Martin 2:1, Vlček Jan 0:3, WO 1:0), TTC Josefův Důl - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 5:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jaroslav 1:2, Grill Josef 0:2, Kunst Josef 1:2, Kroupa Milan 3:0, Pácha Robin 0:1, body hostů: Knobloch Pavel 3:0, Hoďák Václav 1:2, Beniš Ondřej 2:1, Haas Václav 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Krchleby - TTC Bělá p.B. "C" -:-, Sokol Kosmonosy - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work -:-, Sokol Lysá n.L. - TTC STEER Mladá Boleslav -:-, Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Josefův Důl -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Krchleby - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kemr Václav 1:3, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 2:2, Procházka Miroslav ml. 3:1, body hostů: Kouřil Lubomír 1:3, Fuka Martin 3:1, Nováček Petr 3:1, Loudín Přemysl 0:2, Antoš Petr 0:2), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Tomáš 1:3, Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 2:2, Čech Jiří 2:2, body hostů: Beniš Ondřej 2:2, Hoďák Václav 2:2, Knobloch Pavel 2:2, Haas Václav 3:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Krchleby 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 1:3, Antoš Petr 1:3, Nováček Petr 2:2, Fuka Martin 4:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Břetenář Petr 1:3, Kučera Pavel 3:1, Kemr Václav 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 9:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 3:0, Hoďák Václav 2:1, Knobloch Pavel 2:1, Haas Václav 0:3, body hostů: Čech Jiří 0:3, Postelt Tomáš 3:0, Syrový Václav 1:2, Řehořek Josef 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Krchleby - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházka Miroslav ml. 2:2, Břetenář Petr 2:2, Kučera Pavel 2:1, Kemr Václav 0:3, body hostů: Nováček Petr 3:1, Kouřil Lubomír 1:2, Antoš Petr 0:3, Fuka Martin 4:0), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Mnichovo Hradiště "C" -:-,
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
1. kolo:
TTC Příbram "B" - Sokol Příbram 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Vladimír 0:4, Ječmen Jaroslav 0:4, Brabenec Václav 1:3, Ondráček Oldřich 0:4, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Šprysl Josef 4:0, Mráz Roman 4:0, Císař Jan 3:1), SK Suchodol - TJ Klínec 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petráň Zdeněk 1:3, Pistulka Miloslav 0:4, Štverák Josef st. 3:1, Bauer Horst 3:1, body hostů: Sixta Jaroslav 4:0, Urban Jan 2:2, Pecka Miloš 2:2, Smrčka Karel ing. 1:3), KST Týnec n.S. - Tatran Sedlčany "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 2:2, Staněk Jiří 4:0, Staněk Ondřej 3:1, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Kovář Jan 0:4, Lesák Jakub 1:3, Linhart František ing. 2:2, Kadlec Lukáš 0:4), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Hořovice "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Jiří 1:2, Flíček Tomáš 4:0, Dřevěný Pavel 4:0, Hák Zdeněk ml. 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, WO 0:1, body hostů: Kebrle Josef 1:3, Rataj Miloš 0:3, Špička Jiří 0:4, Homolka Pavel st. 1:3, WO 1:0), Sokol Hudlice "C" - Sokol Karlštejn 17:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Jiří 3:0, Hubinger Lukáš 3:0, Stehlík Jan st. 3:0, Krous Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Veselý Luboš 0:4, Kubala Libor 0:4, Ondráček Evžen 0:4, WO 0:5), SK Březnice - Sokol Krásná Hora n.Vlt. 18:0wo,
2. kolo:
SK Březnice - Sokol Králův Dvůr "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchopár Miroslav 1:3, Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 3:1, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Dřevěný Pavel 3:1, Hák Zdeněk ml. 3:1, Hák Zdeněk st. 2:2, Tůma Michal 0:4), Sokol Krásná Hora n.Vlt. - Sokol Hořovice "C" 0:18wo (/0-2/ lachout p 2-2,paukner m 2-2,zelenka j 1-3,kunc zd.ml.0-4 špička j.3-1,kebrle j 3-1,pancíř j 4-0,homolka 1-3 ), Sokol Hudlice "C" - KST Týnec n.S. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Jiří 2:2, Hubinger Lukáš 1:3, Stehlík Jan st. 1:3, Krous Martin 1:3, body hostů: Kašpárek František 1:3, Staněk Ondřej 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Jiří 2:2), Sokol Karlštejn - Tatran Sedlčany "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boudník Petr 2:2, Břížďala Miroslav 2:2, Vilhelm Oldřich 2:2, Kubala Libor 0:4, body hostů: Kovář Jan 2:2, Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 2:2, Linhart František ing. 4:0), TTC Příbram "B" - SK Suchodol 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karda Martin 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2, Ondráček Oldřich 0:4, Fiala Vladimír 1:3, body hostů: Petráň Zdeněk 1:3, Pistulka Miloslav 3:1, Štverák Josef st. 4:0, Bauer Horst 4:0), Sokol Příbram - TJ Klínec 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 4:0, Jaroš Antonín 4:0, Kotrbatý Petr 4:0, Šprysl Josef 3:1, body hostů: Sixta Jaroslav 1:3, Pecka Miloš 0:4, Smrčka Karel ing. 0:4, Prošek František 0:4),
3. kolo:
SK Březnice - Sokol Hořovice "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchopár Miroslav 3:1, Haník Josef 2:1, Jeřábek Tomáš 3:1, Soused Zbyněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Kebrle Josef 3:1, Homolka Pavel st. 1:3, Špička Jiří 0:3, Pancíř Josef 0:4, WO 0:1), Sokol Krásná Hora n.Vlt. - Sokol Králův Dvůr "D" 0:18wo (/0-2/ paclt p 4-0,lachout p 2-2,paukner m 1-3,zelenka j 0-4 hák zd.ml 3-1,hák zd.st.1-3,dřevěný p 3-1,tůma m 2-2), Sokol Hudlice "C" - Tatran Sedlčany "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jiří 2:2, Hubinger Lukáš 2:2, Stehlík Jan st. 4:0, Krous Martin 1:3, body hostů: Linhart František ing. 3:1, Mašek Roman 1:3, Lesák Jakub 1:3, Kovář Jan 2:2), Sokol Karlštejn - KST Týnec n.S. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhelm Oldřich 3:1, Boudník Petr 2:2, Břížďala Miroslav 1:3, Veselý Luboš 3:1, body hostů: Kašpárek František 1:3, Staněk Ondřej 3:1, Hameta Oldřich 2:2, Staněk Jiří 1:3), TTC Příbram "B" - TJ Klínec 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Radek 0:4, Ječmen Jaroslav 0:4, Karda Martin 1:3, Fiala Vladimír 0:2, Ondráček Oldřich 0:2, body hostů: Sixta Jaroslav 4:0, Urban Jan 4:0, Hrstka Tomáš 3:1, Smrčka Karel ing. 4:0), Sokol Příbram - SK Suchodol 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan 2:2, Mráz Roman 3:1, Havelka Marek 3:0, Šprysl Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Vlasák Jan 1:3, Petráň Zdeněk 0:4, Štverák Josef st. 1:3, Bauer Horst 3:0, WO 1:0),
4. kolo:
SK Suchodol - SK Březnice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petráň Zdeněk 0:4, Vlasák Jan 1:3, Tikovský Karel 3:1, Bauer Horst 4:0, body hostů: Soused Milan 1:2, Jeřábek Tomáš 3:1, Soused Zbyněk 2:2, Haník Josef 2:2, Suchopár Miroslav 0:1), KST Týnec n.S. - TTC Příbram "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 4:0, Staněk Ondřej 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Jiří 3:1, body hostů: Fiala Vladimír 0:4, Karda Martin 0:4, Ječmen Jaroslav 1:3, Ondráček Oldřich 0:4), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Příbram 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jan 1:3, Mašek Roman 0:4, Lesák Jakub 0:4, Linhart František ing. 2:2, body hostů: Císař Jan 2:2, Mráz Roman 3:1, Jaroš Antonín 4:0, Šprysl Josef 4:0), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Hudlice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hák Zdeněk ml. 3:1, Včelička Lubomír 3:1, Flíček Tomáš 2:0, Dřevěný Pavel 2:2, Hák Zdeněk st. 1:1, body hostů: Vlach Jiří 2:2, Krous Martin 0:4, Hubinger Lukáš 1:3, Stehlík Jan st. 2:2), Sokol Hořovice "C" - Sokol Karlštejn 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 1:1, Rataj Miloš 2:2, Špička Jiří 1:2, Kebrle Josef 0:4, Homolka Pavel st. 0:2, WO 1:0, body hostů: Veselý Luboš 4:0, Vilhelm Oldřich 3:1, Boudník Petr 2:2, Břížďala Miroslav 2:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Klínec - SK Březnice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jan 3:1, Plicka Vladimír 0:4, Smrčka Karel ing. 0:4, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Soused Milan 0:1, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Zbyněk 4:0, Haník Josef 2:2, Suchopár Miroslav 3:0), KST Týnec n.S. - Sokol Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 0:4, Staněk Ondřej 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Staněk Jiří 2:2, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Havelka Marek 1:3, Jaroš Antonín 3:1, Mráz Roman 1:3), Tatran Sedlčany "B" - TTC Příbram "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Lukáš 1:2, Mašek Roman 4:0, Lesák Jakub 1:3, Kovář Jan 3:1, Linhart František ing. 1:0, body hostů: Ondráček Oldřich 1:3, Fiala Vladimír 0:4, Karda Martin 3:1, Ječmen Jaroslav 2:2), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Karlštejn 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk ml. 2:2, Včelička Lubomír 1:1, Flíček Tomáš 4:0, Dřevěný Pavel 4:0, Hák Zdeněk st. 0:2, body hostů: Stejskal Aleš 0:4, Vilhelm Oldřich 2:2, Břížďala Miroslav 1:3, Boudník Petr 2:2), Sokol Hořovice "C" - Sokol Hudlice "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rataj Miloš 1:3, Špička Jiří 0:4, Homolka Pavel st. 1:3, Kebrle Josef 3:1, body hostů: Vlach Jiří 4:0, Krous Martin 1:3, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 3:1),
6. kolo:
SK Březnice - Sokol Hudlice "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 3:1, Soused Zbyněk 3:0, Soused Milan 1:2, WO 0:2, body hostů: Vlach Jiří 0:3, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 1:3, Stehlík Jan st. 2:1, WO 2:0), TTC Příbram "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Oldřich 1:3, Ječmen Jaroslav 1:2, Brabenec Václav 2:2, Karda Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Dřevěný Pavel 4:0, Hák Zdeněk st. 3:1, Vlasák Jaroslav 2:1, Tůma Michal 1:3, WO 0:1), Sokol Příbram - Sokol Hořovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 2:0, Jaroš Antonín 4:0, Havelka Marek 1:3, Šprysl Josef 4:0, Císař Jan 1:1, body hostů: Kebrle Josef 1:3, Špička Jiří 2:2, Rataj Miloš 1:3, Pancíř Josef 0:4), SK Suchodol - KST Týnec n.S. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Jan 0:4, Petráň Zdeněk 1:3, Štverák Štěpán 0:4, Bauer Horst 4:0, body hostů: Kašpárek František 2:2, Staněk Ondřej 3:1, Hameta Oldřich 3:1, Staněk Jiří 3:1), TJ Klínec - Tatran Sedlčany "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jan 4:0, Plicka Vladimír 1:3, Pecka Miloš 1:3, Sixta Jaroslav 3:1, body hostů: Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 2:2, Kovář Jan 2:2, Kadlec Lukáš 1:3),
7. kolo:
SK Březnice - Sokol Karlštejn 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haník Josef 1:3, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Milan 1:3, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Kubala Libor 3:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Veselý Luboš 3:1, Boudník Petr 1:3), TTC Příbram "B" - Sokol Hořovice "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karda Martin 0:4, Ječmen Jaroslav 1:3, Fiala Vladimír 1:3, Ondráček Oldřich 3:1, body hostů: Kebrle Josef 3:1, Špička Jiří 3:1, Rataj Miloš 2:2, Pancíř Josef 3:1), Sokol Příbram - Sokol Králův Dvůr "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 2:2, Havelka Marek 3:1, Kotrbatý Petr 3:1, Šprysl Josef 3:1, body hostů: Flíček Tomáš 4:0, Kopřiva Tomáš 0:4, Hák Zdeněk ml. 1:3, Hák Zdeněk st. 0:4), SK Suchodol - Tatran Sedlčany "B" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petráň Zdeněk 2:2, Štverák Štěpán 4:0, Tikovský Karel 2:1, Bauer Horst 3:1, WO 1:0, body hostů: Linhart František ing. 2:2, Kovář Jan 0:4, Lesák Jakub 1:3, Mašek Roman 1:2, WO 0:1), TJ Klínec - KST Týnec n.S. 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plicka Vladimír 0:4, Sixta Jaroslav 1:3, Smrčka Karel ing. 1:3, Prošek František 0:4, body hostů: Kašpárek František 4:0, Staněk Ondřej 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Jiří 2:2),
8. kolo:
KST Týnec n.S. - SK Březnice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 3:0, Staněk Ondřej 2:0, Hameta Oldřich 2:1, Staněk Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Jeřábek Tomáš 1:2, Suchopár Miroslav 0:4, Soused Zbyněk 1:1, Haník Josef 0:2, WO 0:5), Sokol Králův Dvůr "D" - SK Suchodol 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 2:2, Flíček Tomáš 4:0, Hák Zdeněk ml. 1:3, Hák Zdeněk st. 1:3, body hostů: Štverák Josef st. 3:1, Petráň Zdeněk 0:4, Bauer Horst 3:1, Tikovský Karel 2:2), Sokol Hořovice "C" - TJ Klínec 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 1:3, Rataj Miloš 2:2, Špička Jiří 0:4, Kebrle Josef 0:2, Homolka Pavel st. 0:2, body hostů: Urban Jan 4:0, Sixta Jaroslav 4:0, Hrstka Tomáš 3:1, Plicka Vladimír 2:2), Sokol Hudlice "C" - TTC Příbram "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Jiří 3:1, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 4:0, Krous Martin 2:2, body hostů: Ondráček Oldřich 0:4, Ječmen Jaroslav 1:3, Fiala Vladimír 1:3, Karda Martin 1:3), Sokol Karlštejn - Sokol Příbram 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočí Štěpán 0:4, Veselý Luboš 0:4, Vilhelm Oldřich 0:4, Boudník Petr 0:4, body hostů: Jaroš Antonín 4:0, Havelka Marek 4:0, Mráz Roman 4:0, Šprysl Josef 4:0),
9. kolo:
Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 2:1, Kovář Jan 2:2, Linhart František ing. 3:0, WO 2:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:1, Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 0:3, Soused Milan 1:3, WO 0:2), Sokol Králův Dvůr "D" - TJ Klínec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 3:1, Flíček Tomáš 4:0, Hák Zdeněk ml. 1:3, Hák Zdeněk st. 1:3, body hostů: Urban Jan 1:3, Sixta Jaroslav 1:3, Hrstka Tomáš 3:1, Plicka Vladimír 2:2), Sokol Hořovice "C" - SK Suchodol 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rataj Miloš 2:2, Špička Jiří 1:3, Pancíř Josef 1:3, Homolka Pavel st. 1:3, body hostů: Petráň Zdeněk 0:4, Vlasák Jan 3:1, Štverák Josef st. 4:0, Bauer Horst 4:0), Sokol Hudlice "C" - Sokol Příbram 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krous Martin 1:3, Lev Leoš 0:4, Stehlík Jan st. 3:1, Vaculík Zdeněk 0:4, body hostů: Havelka Marek 3:1, Mráz Roman 2:2, Císař Jan 3:1, Šprysl Josef 4:0), Sokol Karlštejn - TTC Příbram "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubala Libor 1:3, Boudník Petr 3:1, Břížďala Miroslav 1:3, Vilhelm Oldřich 4:0, body hostů: Ondráček Oldřich 2:2, Fiala Vladimír 1:3, Karda Martin 1:3, Ječmen Jaroslav 3:1),
10. kolo:
TTC Příbram "B" - SK Březnice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Oldřich 1:3, Karda Martin 0:4, Fiala Vladimír 0:3, Ječmen Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Soused Milan 3:1, Soused Zbyněk 4:0, Haník Josef 3:1, Jeřábek Tomáš 3:0, WO 1:0), SK Suchodol - Sokol Hudlice "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štverák Štěpán 1:3, Petráň Zdeněk 0:4, Štverák Josef st. 2:2, Bauer Horst 3:1, body hostů: Vlach Jiří 2:2, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 2:2), TJ Klínec - Sokol Karlštejn 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jan 4:0, Smrčka Karel ing. 1:3, Plicka Vladimír 1:3, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Kubala Libor 3:1, Boudník Petr 0:4, Vilhelm Oldřich 3:1, Veselý Luboš 2:2), KST Týnec n.S. - Sokol Králův Dvůr "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 3:1, Staněk Jiří 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Staněk Ondřej 3:1, body hostů: Dřevěný Pavel 3:1, Hák Zdeněk ml. 2:2, Hák Zdeněk st. 0:4, Bednář Jiří 0:4), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Hořovice "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Lukáš 0:4, Lesák Jakub 3:1, Mašek Roman 2:1, Linhart František ing. 4:0, WO 0:1, body hostů: Kebrle Josef 2:2, Homolka Pavel st. 1:3, Špička Jiří 2:2, Pancíř Josef 1:2, WO 1:0),
11. kolo:
Sokol Příbram - SK Březnice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan 3:0, Mráz Roman 2:1, Kotrbatý Petr 3:0, Šprysl Josef 2:2, WO 3:0, body hostů: Soused Zbyněk 1:3, Jeřábek Tomáš 0:3, Haník Josef 1:2, Soused Milan 1:2, WO 0:3), SK Suchodol - Sokol Karlštejn 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štverák Štěpán 0:4, Vlasák Jan 2:2, Štverák Josef st. 2:2, Bauer Horst 4:0, body hostů: Vilhelm Oldřich 3:1, Roziňák Jan 2:2, Břížďala Miroslav 2:2, Boudník Petr 1:3), TJ Klínec - Sokol Hudlice "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrčka Karel ing. 2:2, Urban Jan 4:0, Plicka Vladimír 1:3, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Vlach Jiří 3:1, Krous Martin 1:3, Hubinger Lukáš 0:4, Stehlík Jan st. 3:1), KST Týnec n.S. - Sokol Hořovice "C" 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 4:0, Staněk Jiří 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 4:0, body hostů: Čepelák Václav 0:4, Čepelák Vladimír ml. 0:4, Novotný František 0:4, Heger Mikuláš 0:4), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přasličák Tomáš 1:3, Kadlec Lukáš 0:4, Mašek Roman 3:1, Linhart František ing. 4:0, body hostů: Dřevěný Pavel 2:2, Hák Zdeněk st. 3:1, Bednář Jiří 2:2, Šrámek David 1:3),
12. kolo:
Sokol Příbram - TTC Příbram "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 3:1, Jaroš Antonín 4:0, Kotrbatý Petr 4:0, Šprysl Josef 4:0, body hostů: Čížek Radek 0:4, Fiala Vladimír 1:3, Ondráček Oldřich 0:4, Ječmen Jaroslav 0:4), TJ Klínec - SK Suchodol 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrčka Karel ing. 0:4, Urban Jan 3:1, Plicka Vladimír 1:3, Sixta Jaroslav 3:1, body hostů: Vlasák Jan 2:2, Pistulka Miloslav 1:3, Štverák Josef st. 2:2, Bauer Horst 4:0), Tatran Sedlčany "B" - KST Týnec n.S. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Lukáš 0:4, Lesák Jakub 1:3, Kovář Jan 1:3, Linhart František ing. 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 4:0, Kašpárek František 3:1, Staněk Ondřej 3:1, Balata Vladimír 1:3), Sokol Hořovice "C" - Sokol Králův Dvůr "D" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kebrle Josef 1:3, Ungr Jan II. 0:4, Novotný František 0:4, Čepelák Václav 0:4, body hostů: Dřevěný Pavel 4:0, Vlasák Jaroslav 4:0, Hák Zdeněk ml. 4:0, Hák Zdeněk st. 3:1), Sokol Karlštejn - Sokol Hudlice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilhelm Oldřich 3:1, Boudník Petr 2:2, Břížďala Miroslav 0:4, Stejskal Aleš 1:3, body hostů: Vlach Jiří 2:2, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 3:1),
13. kolo:
Sokol Králův Dvůr "D" - SK Březnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 4:0, Hák Zdeněk ml. 2:2, Vlasák Jaroslav 2:2, Hák Zdeněk st. 1:3, body hostů: Soused Milan 1:3, Suchopár Miroslav 1:3, Soused Zbyněk 3:1, Haník Josef 2:2), KST Týnec n.S. - Sokol Hudlice "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 2:2, Staněk Jiří 3:1, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 4:0, body hostů: Vlach Jiří 1:3, Krous Martin 1:3, Hubinger Lukáš 1:3, Stehlík Jan st. 0:4), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Karlštejn 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesák Jakub 1:3, Mašek Roman 2:2, Kovář Jan 3:1, Linhart František ing. 3:1, body hostů: Vilhelm Oldřich 2:2, Kubala Libor 3:1, Boudník Petr 0:4, Veselý Luboš 2:2), SK Suchodol - TTC Příbram "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Miroslav 2:2, Pistulka Miloslav 1:3, Štverák Josef st. 4:0, Bauer Horst 4:0, body hostů: Ondráček Oldřich 1:3, Fiala Vladimír 0:4, Ječmen Jaroslav 2:2, Karda Martin 2:2), TJ Klínec - Sokol Příbram 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fischer Jiří 0:4, Urban Jan 2:2, Hrstka Tomáš 1:3, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Jaroš Antonín 3:1, Šprysl Josef 4:0, Mráz Roman 3:1, Císař Jan 1:3),
14. kolo:
Sokol Hořovice "C" - SK Březnice 7:11 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Pancíř Josef 2:2, Rataj Miloš 2:2, Homolka Pavel st. 0:4, Špička Jiří 1:3, body hostů: Soused Milan 1:3, Suchopár Miroslav 3:1, Soused Zbyněk 4:0, Petrovic Pavel 3:1), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Hudlice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 1:3, Kovář Jan 1:3, Linhart František ing. 4:0, body hostů: Vlach Jiří 1:3, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 2:2, Stehlík Jan st. 3:1), KST Týnec n.S. - Sokol Karlštejn 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 2:2, Staněk Jiří 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 3:1, body hostů: Vilhelm Oldřich 2:2, Roziňák Jan 0:4, Břížďala Miroslav 0:4, Boudník Petr 1:3), TJ Klínec - TTC Příbram "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fischer Jiří 2:2, Urban Jan 3:1, Hrstka Tomáš 4:0, Sixta Jaroslav 3:1, body hostů: Ondráček Oldřich 0:4, Fiala Vladimír 1:3, Karda Martin 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2), SK Suchodol - Sokol Příbram 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petráň Zdeněk 1:3, Štverák Josef st. 0:4, Pistulka Miloslav 0:4, Bauer Horst 4:0, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 3:1, Šprysl Josef 2:2, Mráz Roman 3:1),
15. kolo:
SK Březnice - SK Suchodol 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haník Josef 2:2, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 2:1, Soused Zbyněk 4:0, Medvedský Jan 0:1, body hostů: Štverák Štěpán 0:4, Vlasák Jan 0:4, Štverák Josef st. 2:2, Bauer Horst 3:1), TTC Příbram "B" - KST Týnec n.S. 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Vladimír 0:4, Brabencová Eliška 0:4, Karda Martin 0:4, Ondráček Oldřich 0:4, body hostů: Kašpárek František 4:0, Staněk Jiří 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 4:0), Sokol Příbram - Tatran Sedlčany "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeleda Miloš RNDr. 1:3, Císař Jan 3:1, Havelka Marek 4:0, Kotrbatý Petr 4:0, body hostů: Linhart František ing. 2:2, Lesák Jakub 1:3, Kovář Jan 1:3, Kadlec Lukáš 0:4), Sokol Hudlice "C" - Sokol Králův Dvůr "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Stanislav 0:4, Krous Martin 1:3, Stehlík Jan st. 2:2, Hubinger Lukáš 4:0, body hostů: Dřevěný Pavel 2:2, Hák Zdeněk ml. 3:1, Hák Zdeněk st. 1:3, Vlasák Jaroslav 3:1), Sokol Karlštejn - Sokol Hořovice "C" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubala Libor 2:2, Břížďala Miroslav 3:1, Boudník Petr 4:0, Vilhelm Oldřich 2:2, body hostů: Kebrle Josef 1:3, Rataj Miloš 1:3, Špička Jiří 2:2, Homolka Pavel st. 1:3),
16. kolo:
SK Březnice - TJ Klínec 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haník Josef 1:2, Petrovic Pavel 1:2, Soused Milan 0:3, Soused Zbyněk 2:2, Medvedský Jan 0:1, WO 0:2, body hostů: Urban Jan 3:1, Sixta Jaroslav 4:0, Hrstka Tomáš 2:1, Fischer Jiří 1:2, WO 2:0), Sokol Příbram - KST Týnec n.S. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:3, Mráz Roman 3:1, Havelka Marek 4:0, Šprysl Josef 3:1, body hostů: Kašpárek František 1:3, Staněk Ondřej 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Staněk Jiří 0:4), TTC Příbram "B" - Tatran Sedlčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Vladimír 1:3, Brabenec Václav 3:1, Ječmen Jaroslav 2:2, Karda Martin 1:3, body hostů: Linhart František ing. 3:1, Mašek Roman 2:2, Lesák Jakub 4:0, Kadlec Lukáš 0:4), Sokol Karlštejn - Sokol Králův Dvůr "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luboš 1:3, Vilhelm Oldřich 3:1, Boudník Petr 2:1, Kubala Libor 3:1, WO 1:0, body hostů: Dřevěný Pavel 2:2, Hák Zdeněk ml. 1:3, Hák Zdeněk st. 1:3, Vlasák Jaroslav 2:1, WO 0:1), Sokol Hudlice "C" - Sokol Hořovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jiří 2:2, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 3:1, Krous Martin 3:1, body hostů: Kebrle Josef 1:3, Špička Jiří 1:3, Pancíř Josef 1:3, Homolka Pavel st. 1:3),
17. kolo:
Sokol Hudlice "C" - SK Březnice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jiří 3:1, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 3:0, Krous Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Soused Zbyněk 1:3, Soused Milan 1:3, Haník Josef 1:3, Slavíková Jana 0:3, WO 1:0), Sokol Králův Dvůr "D" - TTC Příbram "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Martin 3:1, Hák Zdeněk st. 2:2, Dřevěný Pavel 3:1, Flíček Tomáš 4:0, body hostů: Ječmen Jaroslav 2:2, Fiala Vladimír 0:4, Karda Martin 0:4, Brabenec Václav 2:2), Sokol Hořovice "C" - Sokol Příbram 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Jiří 2:2, Novotný František 0:4, Ungr Jan II. 0:4, Kebrle Josef 2:2, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Havelka Marek 4:0, Čeleda Miloš RNDr. 2:2, Císař Jan 2:2), KST Týnec n.S. - SK Suchodol 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balata Vladimír 2:2, Staněk Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:0, Staněk Ondřej 4:0, WO 2:0, body hostů: Štverák Štěpán 1:3, Vlasák Jan 0:4, Štverák Josef st. 1:3, Pistulka Miloslav 1:1, WO 0:2), Tatran Sedlčany "B" - TJ Klínec 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruchňa Tomáš 2:2, Lesák Jakub 1:1, Linhart František ing. 4:0, Mašek Roman 3:1, Homolka Rudolf 0:2, body hostů: Urban Jan 2:2, Sixta Jaroslav 1:3, Hrstka Tomáš 2:2, Smrčka Karel ing. 1:3),
18. kolo:
Sokol Karlštejn - SK Březnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan 3:1, Kubala Libor 1:3, Veselý Luboš 2:2, Vilhelm Oldřich 3:1, body hostů: Soused Zbyněk 4:0, Petrovic Pavel 0:4, Soused Milan 1:3, Haník Josef 2:2), Sokol Hořovice "C" - TTC Příbram "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 2:2, Rataj Miloš 2:1, Špička Jiří 0:1, Kebrle Josef 0:4, Homolka Pavel st. 0:3, WO 0:1, body hostů: Ječmen Jaroslav 3:1, Ondráček Oldřich 2:2, Karda Martin 2:1, Brabenec Václav 4:0, WO 1:0), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Příbram 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Martin 0:2, Hák Zdeněk st. 2:2, Šrámek David 0:4, Flíček Tomáš 4:0, Kopřiva Tomáš 0:2, body hostů: Jaroš Antonín 2:2, Šprysl Josef 3:1, Havelka Marek 2:2, Mráz Roman 3:1), Tatran Sedlčany "B" - SK Suchodol 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jan 3:1, Lesák Jakub 4:0, Linhart František ing. 4:0, Mašek Roman 3:1, body hostů: Štverák Štěpán 0:4, Vlasák Jan 0:4, Štverák Josef st. 2:2, Kadlček Miroslav 0:4), KST Týnec n.S. - TJ Klínec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balata Vladimír 2:2, Staněk Jiří 2:2, Hameta Oldřich 1:3, Staněk Ondřej 2:2, body hostů: Hrstka Tomáš 2:2, Sixta Jaroslav 2:2, Urban Jan 3:1, Fischer Jiří 2:2),
19. kolo:
SK Březnice - KST Týnec n.S. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 1:3, Soused Milan 1:3, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Kašpárek František 0:4, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 3:1, Staněk Jiří 2:2), SK Suchodol - Sokol Králův Dvůr "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kižlin Jan 1:3, Štverák Štěpán 0:4, Vlasák Jan 1:3, Bauer Horst 3:1, body hostů: Vlasák Jaroslav 4:0, Hák Zdeněk ml. 3:1, Hák Zdeněk st. 3:1, Bednář Jiří 1:3), TJ Klínec - Sokol Hořovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plicka Vladimír 4:0, Urban Jan 4:0, Pecka Miloš 3:1, Kačírek Jiří 1:0, Sixta Jaroslav 0:3, body hostů: Čepelák Václav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 2:2, Bělohlávek Jiří 1:3, Ungr Jan II. 0:4), TTC Příbram "B" - Sokol Hudlice "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Vladimír 1:1, Ječmen Jaroslav 3:1, Brabenec Václav 1:3, Karda Martin 1:3, Ondráček Oldřich 1:1, body hostů: Vlach Jiří 0:4, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 4:0), Sokol Příbram - Sokol Karlštejn 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mráz Roman 3:0, Jaroš Antonín 3:0, Kotrbatý Petr 3:0, Šprysl Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Ondráček Evžen 0:4, Veselý Luboš 0:4, Klaus Ladislav 0:4, WO 0:5),
20. kolo:
SK Březnice - Tatran Sedlčany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haník Josef 3:1, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Milan 2:1, Soused Zbyněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Linhart František ing. 4:0, Lesák Jakub 0:4, Kovář Jan 1:3, Mašek Roman 0:3, WO 0:1), TJ Klínec - Sokol Králův Dvůr "D" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 2:2, Fischer Jiří 0:4, Sixta Jaroslav 1:3, body hostů: Lev Tomáš 3:1, Hák Zdeněk ml. 3:1, Hák Zdeněk st. 1:3, Vlasák Jaroslav 3:1), SK Suchodol - Sokol Hořovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlasák Jan 3:1, Štverák Štěpán 3:1, Bauer Horst 4:0, Kadlček Miroslav 2:2, body hostů: Špička Jiří 1:3, Pancíř Josef 1:3, Rataj Miloš 2:2, Homolka Pavel st. 0:4), Sokol Příbram - Sokol Hudlice "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havelka Marek 3:1, Mráz Roman 3:1, Kotrbatý Petr 4:0, Šprysl Josef 3:1, body hostů: Vlach Jiří 1:3, Hubinger David 0:4, Hubinger Lukáš 0:4, Stehlík Jan st. 2:2), TTC Příbram "B" - Sokol Karlštejn 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Vladimír 0:2, Ječmen Jaroslav 3:1, Brabenec Václav 1:3, Karda Martin 2:2, Ondráček Oldřich 1:1, body hostů: Kubala Libor 3:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Ondráček Evžen 2:2, Břížďala Miroslav 1:3),
21. kolo:
SK Březnice - TTC Příbram "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Milan 3:1, Soused Zbyněk 2:1, Medvedský Jan 1:0, body hostů: Fiala Vladimír 0:4, Ječmen Jaroslav 4:0, Brabenec Václav 2:2, Karda Martin 0:4), Sokol Hudlice "C" - SK Suchodol 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jiří 2:2, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 3:1, Krous Martin 3:1, body hostů: Štverák Štěpán 0:4, Petráň Zdeněk 1:3, Vlasák Jan 0:4, Bauer Horst 4:0), Sokol Karlštejn - TJ Klínec 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Evžen 0:4, Vilhelm Oldřich 1:2, Kubala Libor 2:2, Roziňák Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 4:0, Sixta Jaroslav 1:2, Plicka Vladimír 2:1, Fischer Jiří 1:0, WO 1:0), Sokol Králův Dvůr "D" - KST Týnec n.S. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Martin 1:3, Hák Zdeněk ml. 1:3, Hák Zdeněk st. 0:3, Dřevěný Pavel 2:2, Vlasák Jaroslav 1:0, body hostů: Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 4:0, Balata Vladimír 3:1, Halák Karel 0:4), Sokol Hořovice "C" - Tatran Sedlčany "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špička Jiří 2:2, Pancíř Josef 3:1, Homolka Pavel st. 1:3, Kebrle Josef 2:2, body hostů: Linhart František ing. 3:1, Lesák Jakub 2:2, Kruchňa Tomáš 1:3, Kovář Jan 2:2),
22. kolo:
SK Březnice - Sokol Příbram 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Milan 2:2, Soused Zbyněk 0:2, Medvedský Jan 0:2, body hostů: Šprysl Josef 3:1, Jaroš Antonín 4:0, Mráz Roman 2:2, Hlaváček Jaromír 1:3), Sokol Karlštejn - SK Suchodol 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Aleš 2:2, Veselý Luboš 2:2, Kubala Libor 3:1, Vilhelm Oldřich 2:2, body hostů: Petráň Zdeněk 1:3, Štverák Štěpán 1:3, Vlasák Jan 1:3, Bauer Horst 4:0), Sokol Hudlice "C" - TJ Klínec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Jiří 1:3, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 3:1, Krous Martin 1:3, body hostů: Urban Jan 4:0, Sixta Jaroslav 2:2, Hrstka Tomáš 2:2, Fischer Jiří 0:4), Sokol Hořovice "C" - KST Týnec n.S. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špička Jiří 2:2, Homolka Pavel st. 0:4, Pancíř Josef 3:1, Flemr Lubomír Mudr. 0:4, body hostů: Kašpárek František 2:2, Staněk Ondřej 4:0, Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 2:2), Sokol Králův Dvůr "D" - Tatran Sedlčany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Martin 0:2, Hák Zdeněk ml. 3:1, Vlasák Jaroslav 3:1, Dřevěný Pavel 3:1, Hák Zdeněk st. 2:0, body hostů: Linhart František ing. 3:1, Mašek Roman 1:3, Lesák Jakub 0:4, Kovář Jan 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Příbram - Sokol Hudlice "C" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 2:1, Havelka Marek 2:1, Jaroš Antonín 2:1, Šprysl Josef 3:0, body hostů: Vlach Jiří 0:3, Hubinger Lukáš 2:1, Hubinger David 0:3, Stehlík Jan st. 1:2), KST Týnec n.S. - Sokol Králův Dvůr "D" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 2:1, Hameta Oldřich 2:0, Staněk Jiří 1:2, Staněk Ondřej 3:0, body hostů: Dřevěný Pavel 1:2, Vlasák Jaroslav 1:2, Hák Zdeněk ml. 0:3, Hák Zdeněk st. 1:1), Tatran Sedlčany "B" - SK Suchodol 10:0wo, Sokol Hořovice "C" - TTC Příbram "B" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rataj Miloš 2:2, Pancíř Josef 3:1, Kebrle Josef 3:1, WO 0:5, body hostů: Ječmen Jaroslav 2:1, Brabenec Václav 2:1, Karda Martin 0:3, Ondráček Oldřich 0:2, Fiala Vladimír 0:1, WO 5:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Hudlice "C" - Sokol Příbram 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Jiří 1:1, Hubinger Lukáš 0:2, Stehlík Jan st. 1:2, Hubinger David 0:3, body hostů: Kotrbatý Petr 3:0, Jaroš Antonín 3:0, Císař Jan 1:1, Šprysl Josef 1:1), Sokol Králův Dvůr "D" - KST Týnec n.S. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dřevěný Pavel 2:1, Hák Zdeněk ml. 1:1, Vlasák Jaroslav 2:1, Flíček Tomáš 3:0, body hostů: Hameta Oldřich 3:0, Staněk Ondřej 0:3, Kašpárek František 0:3, Staněk Jiří 0:2), SK Suchodol - Tatran Sedlčany "B" 0:10wo, TTC Příbram "B" - Sokol Hořovice "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Vladimír 1:1, Ječmen Jaroslav 3:1, Karda Martin 2:2, Brabenec Václav 3:1, Ondráček Oldřich 1:1, body hostů: Pancíř Josef 1:3, Rataj Miloš 3:1, Špička Jiří 0:4, Kebrle Josef 2:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Příbram - Sokol Hudlice "C" -:-, KST Týnec n.S. - Sokol Králův Dvůr "D" 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašpárek František 2:0, Staněk Jiří 0:1, Hameta Oldřich 1:1, Staněk Ondřej 2:1, WO 3:0, body hostů: Dřevěný Pavel 3:0, Vlasák Jaroslav 0:2, Hák Zdeněk ml. 0:2, Hák Zdeněk st. 0:1, WO 0:3), Tatran Sedlčany "B" - SK Suchodol -:-, Sokol Hořovice "C" - TTC Příbram "B" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Příbram - KST Týnec n.S. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 2:0, Havelka Marek 0:2, Jaroš Antonín 3:0, Kotrbatý Petr 3:0, body hostů: Hameta Oldřich 1:2, Staněk Ondřej 1:2, Kašpárek František 0:2, Staněk Jiří 0:2), SK Suchodol - TTC Příbram "B" 0:10wo,
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Týnec n.S. - Sokol Příbram 6:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 1:2, Staněk Jiří 0:3, Hameta Oldřich 1:2, Staněk Ondřej 3:1, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Jaroš Antonín 2:1, Šprysl Josef 0:3, Mráz Roman 2:1), TTC Příbram "B" - SK Suchodol 10:0wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Příbram - KST Týnec n.S. -:-, SK Suchodol - TTC Příbram "B" -:-,
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
1. kolo:
Sokol Benešov - SKST Vlašim "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 2:2, Povolný Aleš 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Váňa Miroslav 3:1, body hostů: Ženíšek Ondřej 4:0, Kudrna Jan 1:3, Hejný Michal 0:4, Pěnkava Luboš ml. 0:4), SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Týnec n.L. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 1:3, Tichý Ivo 4:0, Zajíček Ivan 3:1, Lövl Jan 3:1, body hostů: Valenta Richard 1:3, Mošna Petr 2:2, Moravec Stanislav 2:2, Červínek Petr 0:4), Kavalier Sázava "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Táborský Vladimír st. 3:0, Linhart Pavel 2:1, Táborský Vladimír ml. 2:1, Trmal Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Röhrl Theodor 0:4, Moravec Václav 1:3, Chvojka Antonín ing. 1:3, WO 0:5), Sokol Velké Popovice - SDH Petroupim 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 3:1, Smola Jiří 2:1, Stupavský Milan 3:1, Šiler Jiří 0:1, body hostů: Krejčí Milan 4:0, Škvor David 0:4, Černý Jiří 0:4, Šturc Jaroslav 1:3), FK Kolín "C" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heinclová Adéla 3:0, Křivánek Luboš 2:0, Brant Pavel ing. 2:1, Holman Martin 1:2, WO 6:0, body hostů: Vrána Miroslav 2:2, Pekárek Pavel 1:3, Chyba Jaroslav 0:3, WO 0:6), TTC Říčany "C" - TJ Klučov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 1:3, Valenta Vratislav 2:1, Šanc Karel 2:2, Plíhal Martin 0:4, WO 0:1, body hostů: Moravec Roman 3:1, Martin Petr 2:2, Menz František 3:0, Kurel David 2:2, WO 1:0),
2. kolo:
TTC Říčany "C" - Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plíhal Martin 3:1, Šanc Karel 1:3, Černý Roman 2:2, Valenta Vratislav 2:2, body hostů: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 2:2, Stupavský Milan 3:1, Šiler Jiří 0:4), TJ Klučov - SDH Petroupim 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Roman 3:1, Martin Petr 3:1, Chlumský Petr 4:0, Menz František 3:0, WO 0:1, body hostů: Krejčí Milan 2:1, Škvor David 0:4, Šturc Jaroslav 0:4, Černý Jiří 0:4, WO 1:0), FK Kolín "C" - Kavalier Sázava "B" 8:10 (čtyřhry 1-1, body domácích Ptáček Fr. st. 0/1, Křivánek 1/4, Brant 2/4, Holman 2/4,Somolík 2/3, body hostů Trmal 3/4, Táborský Vl. ml. 4/4, Táborský Vl. st. 0/4, Lanc 2/4), SKP Olympia Kutná Hora "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Darius Stanislav 3:0, Pekárek Pavel 3:0, Vrána Miroslav 3:0, Cikán Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Röhrl Theodor 0:4, Moravec Václav 1:3, Chvojka Antonín ing. 0:4, WO 0:5), Sokol Benešov - SKP Olympia Kutná Hora "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Povolný Aleš 1:3, Palla Přemysl ing. 2:2, Zrcek Miroslav 2:2, Váňa Miroslav 2:2, body hostů: Tichý Ivo 4:0, Zajíček Ivan 1:3, Lövl Jan 3:1, Majer Pavel 1:3), SKST Vlašim "B" - Sokol Týnec n.L. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Michal 1:3, Kerouš Jaroslav 2:2, Ženíšek Ondřej 4:0, Kudrna Jan 4:0, body hostů: Mošna Petr 1:3, Valenta Richard 2:2, Moravec Stanislav 1:3, Šembera David 1:3),
3. kolo:
TTC Říčany "C" - SDH Petroupim 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Roman 3:1, Šanc Karel 3:1, Valenta Vratislav 3:0, Plíhal Martin 3:0, Kohout Jindřich 1:0, WO 0:1, body hostů: Krejčí Milan 2:1, Černý Jiří 0:4, Škvor David 0:4, Pohunek Petr 0:3, Šturc Jaroslav 0:1, WO 1:0), TJ Klučov - Sokol Velké Popovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Roman 1:3, Martin Petr 2:2, Chlumský Petr 1:3, Menz František 3:1, body hostů: Randák Adam 4:0, Smola Jiří 0:4, Stupavský Milan 2:2, Semrád Petr 3:1), FK Kolín "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holman Martin 3:0, Křivánek Luboš 2:0, Somolík Zdeněk 3:0, Brant Pavel ing. 1:1, WO 5:2, body hostů: Röhrl Theodor 0:3, Moravec Václav 0:4, Chvojka Antonín ing. 1:2, WO 2:5), SKP Olympia Kutná Hora "B" - Kavalier Sázava "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darius Stanislav 1:2, Pekárek Pavel 1:2, Vrána Miroslav 1:2, Cikán Michal 1:3, WO 3:0, body hostů: Trmal Jan 2:2, Táborský Vladimír ml. 3:0, Táborský Vladimír st. 3:0, Linhart Pavel 1:2, WO 0:3), Sokol Benešov - Sokol Týnec n.L. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Povolný Aleš 1:3, Palla Přemysl ing. 0:2, Zrcek Miroslav 4:0, Váňa Miroslav 1:3, Dohnal Jaroslav 1:1, body hostů: Mošna Petr 3:1, Valenta Richard 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Červínek Petr 0:4), SKST Vlašim "B" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Michal 1:3, Pěnkava Luboš ml. 0:4, Ženíšek Ondřej 4:0, Kudrna Jan 2:2, body hostů: Tichý Ivo 3:1, Lövl Jan 3:1, Zajíček Ivan 1:3, Majer Pavel 2:2),
4. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - TTC Říčany "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Ivo 3:1, Majer Pavel 0:4, Zajíček Ivan 0:3, Lövl Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Šanc Karel 3:1, Valenta Vratislav 3:1, Plíhal Martin 3:1, Černý Roman 1:2, WO 0:1), Sokol Týnec n.L. - TJ Klučov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 1:3, Šembera David 3:1, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 3:1, body hostů: Moravec Roman 3:1, Slaný Vlastimil 0:4, Martin Petr 1:3, Menz František 3:1), Kavalier Sázava "B" - Sokol Benešov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteflíček Jiří 1:3, Táborský Vladimír st. 1:2, Táborský Vladimír ml. 3:0, Trmal Jan 4:0, WO 0:2, body hostů: Zrcek Miroslav 1:3, Váňa Miroslav 2:2, Povolný Aleš 0:3, Palla Přemysl ing. 2:1, WO 2:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SKST Vlašim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röhrl Theodor 3:1, Moravec Václav 1:2, Rob Karel 1:3, Chvojka Antonín ing. 2:2, Pokorný Jaroslav 1:0, body hostů: Kudrna Jan 3:1, Hejný Michal 2:2, Keroušová Michaela 2:2, Bleha Lukáš 1:3), Sokol Velké Popovice - FK Kolín "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 2:2, Maršál Petr 1:2, Smola Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Holman Martin 3:1, Křivánek Luboš 1:0, Somolík Zdeněk 3:1, Brant Pavel ing. 1:2, Heinclová Adéla 1:2, WO 0:1), SDH Petroupim - SKP Olympia Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 0:4, Šturc Jaroslav 0:4, Škvor David 1:3, Krejčí Milan 4:0, body hostů: Darius Stanislav 3:1, Cikán Michal 3:1, Vrána Miroslav 3:1, Pekárek Pavel 2:2),
5. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Ivan 3:1, Majer Pavel 2:2, Havlíček Petr 0:3, Lövl Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Kurel David 2:2, Menz František 2:1, Martin Petr 1:3, Martin Josef 2:2, WO 1:0), Sokol Týnec n.L. - TTC Říčany "C" 14:4 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 2:1, Šembera David 1:2, Moravec Stanislav 2:1, Mošna Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Plíhal Martin 0:3, Šanc Karel 2:1, Valenta Vratislav 0:3, Černý Roman 2:1, WO 0:4), Kavalier Sázava "B" - SKST Vlašim "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Pavel 3:1, Šteflíček Jiří 3:1, Táborský Vladimír ml. 3:0, Trmal Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Pěnkava Luboš ml. 0:4, Stará Kateřina 0:4, Hejný Michal 0:4, Kudrna Jan 3:0, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Benešov 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röhrl Theodor 0:4, Burda Roman 3:1, Moravec Václav 0:4, Chvojka Antonín ing. 0:4, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Palla Přemysl ing. 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 3:1), Sokol Velké Popovice - SKP Olympia Kutná Hora "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Jiří 1:2, Semrád Petr 4:0, Randák Adam 3:0, Šiler Jiří 2:2, WO 2:0, body hostů: Darius Stanislav 2:2, Chyba Jaroslav 0:3, Vrána Miroslav 2:2, Vaněk Jiří 0:3, WO 0:2), SDH Petroupim - FK Kolín "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jiří 1:3, Pohunek Petr 1:3, Šturc Jaroslav 0:4, Krejčí Milan 2:2, body hostů: Holman Martin 2:2, Heinclová Adéla 2:2, Brant Pavel ing. 4:0, Somolík Zdeněk 4:0),
6. kolo:
TTC Říčany "C" - FK Kolín "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíhal Martin 0:4, Šanc Karel 3:0, Černý Roman 2:1, Valenta Vratislav 4:0, WO 0:2, body hostů: Holman Martin 1:3, Křivánek Luboš 0:3, Brant Pavel ing. 2:1, Somolík Zdeněk 1:2, Heinclová Adéla 1:0, WO 2:0), TJ Klučov - SKP Olympia Kutná Hora "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Roman 2:2, Kurel David 3:0, Menz František 4:0, Martin Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Darius Stanislav 1:3, Pekárek Pavel 1:3, Vrána Miroslav 2:1, Slavíček Josef 0:4, WO 0:1), Sokol Benešov - Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palla Přemysl ing. 2:2, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 0:2, Váňa Miroslav 2:2, Dohnal Jaroslav 1:1, body hostů: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 2:2, Smola Jiří 0:4), SKST Vlašim "B" - SDH Petroupim 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kerouš Jaroslav 3:0, Kudrna Jan 3:1, Keroušová Michaela 2:2, Hejný Michal 3:1, Stará Kateřina 0:1, body hostů: Pohunek Petr 0:4, Škvor David 1:3, Krejčí Milan 3:1, Černý Jiří 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "A" - Kavalier Sázava "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Ivan 2:1, Tichý Ivo 2:1, Majer Pavel 1:2, Lövl Jan 3:1, WO 3:0, body hostů: Trmal Jan 4:0, Lanc Pavel 0:3, Táborský Vladimír st. 1:2, Linhart Pavel 0:3, WO 0:3), Sokol Týnec n.L. - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 4:0, Valenta Jaroslav 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 4:0, body hostů: Röhrl Theodor 1:3, Moravec Václav 2:2, Čihák Jaroslav 0:4, Chvojka Antonín ing. 1:3),
7. kolo:
TTC Říčany "C" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohout Jindřich 1:2, Plíhal Martin 3:0, Míka Petr 1:2, Šanc Karel 3:0, WO 5:0, body hostů: Darius Stanislav 2:2, Pekárek Pavel 2:2, Vaněk Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Klučov - FK Kolín "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Petr 1:3, Kurel David 3:1, Moravec Roman 3:1, Menz František 4:0, body hostů: Brant Pavel ing. 2:2, Křivánek Luboš 1:3, Holman Martin 2:2, Somolík Zdeněk 0:2, Heinclová Adéla 0:2), Sokol Benešov - SDH Petroupim 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 3:1, Váňa Miroslav 2:2, Povolný Aleš 2:2, Palla Přemysl ing. 3:1, body hostů: Škvor David 0:4, Krejčí Milan 4:0, Černý Jiří 0:4, Pohunek Petr 2:2), SKST Vlašim "B" - Sokol Velké Popovice 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Michal 1:3, Valterová Markéta 0:4, Stará Kateřina 0:4, Limberk David 0:4, body hostů: Stupavský Milan 4:0, Randák Adam 4:0, Semrád Petr 4:0, Smola Jiří 3:1), SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Ivan 4:0, Tichý Ivo 4:0, Majer Pavel 3:1, Lövl Jan 4:0, body hostů: Röhrl Theodor 0:4, Moravec Václav 0:4, Čihák Jaroslav 1:3, Chvojka Antonín ing. 0:4), Sokol Týnec n.L. - Kavalier Sázava "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Valenta Jaroslav 1:3, Moravec Stanislav 2:1, Mošna Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Trmal Jan 3:1, Lanc Pavel 0:4, Šteflíček Jiří 1:3, Linhart Pavel 1:2, WO 0:1),
8. kolo:
Kavalier Sázava "B" - TTC Říčany "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Vladimír st. 1:3, Šteflíček Jiří 0:4, Táborský Vladimír ml. 1:2, Trmal Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Valenta Vratislav 3:1, Černý Roman 1:3, Šanc Karel 3:1, Plíhal Martin 2:1, WO 0:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - TJ Klučov 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röhrl Theodor 0:4, Burda Roman 1:3, Pokorný Jaroslav 0:2, Moravec Václav 0:4, WO 0:2, body hostů: Menz František 3:0, Moravec Roman 4:0, Kurel David 4:0, Chlumský Petr 2:1, WO 2:0), Sokol Velké Popovice - SKP Olympia Kutná Hora "A" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semrád Petr 3:0, Smola Jiří 0:2, Randák Adam 3:0, Stupavský Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Tichý Ivo 1:2, Lövl Jan 1:2, Zajíček Ivan 0:3, Majer Pavel 0:2, WO 0:5), SDH Petroupim - Sokol Týnec n.L. 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvor David 0:4, Pohunek Petr 0:4, Černý Jiří 1:3, Krejčí Milan 3:1, body hostů: Mošna Petr 4:0, Valenta Richard 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Červínek Petr 2:2), FK Kolín "C" - Sokol Benešov 13:5 (čtyřhry 1-1, body domácích Somolík 3/3, Holman 2/3, Brant 3/4, Ptáček Petr 3/4 1xWO, body hostů Palla 1/3, Zrcek 2/4, Váňa 0/4, Dohnal 0/3, 1xWO), SKP Olympia Kutná Hora "B" - SKST Vlašim "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekárek Pavel 2:2, Darius Stanislav 2:2, Vrána Miroslav 3:1, Cikán Michal 1:3, body hostů: Ženíšek Ondřej 4:0, Hejný Michal 3:1, Pěnkava Luboš ml. 1:3, Stará Kateřina 0:2, Keroušová Michaela 0:2),
9. kolo:
Kavalier Sázava "B" - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhart Pavel 0:4, Lanc Pavel 1:3, Táborský Vladimír ml. 2:2, Trmal Jan 4:0, body hostů: Menz František 3:1, Moravec Roman 2:2, Kurel David 2:2, Chlumský Petr 2:2), TTC Říčany "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Roman 3:0, Šanc Karel 4:0, Valenta Vratislav 3:0, Plíhal Martin 3:0, WO 0:3, body hostů: Röhrl Theodor 0:3, Moravec Václav 0:3, Rob Karel 0:4, Růžička Pavel ing. 0:3, WO 3:0), Sokol Velké Popovice - Sokol Týnec n.L. 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semrád Petr 3:1, Maršál Petr 3:1, Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 2:2, body hostů: Mošna Petr 1:3, Šembera David 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Valenta Richard 0:4), SDH Petroupim - SKP Olympia Kutná Hora "A" 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvor David 0:4, Pohunek Petr 0:4, Krejčí Milan 3:1, Černý Jiří 0:4, body hostů: Lövl Jan 3:1, Tichý Ivo 4:0, Zajíček Ivan 3:1, Majer Pavel 3:1), FK Kolín "C" - SKST Vlašim "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivánek Luboš 4:0, Somolík Zdeněk 4:0, Heinclová Adéla 4:0, Brant Pavel ing. 2:0, WO 0:2, body hostů: Hejný Michal 0:3, Pěnkava Luboš ml. 0:3, Keroušová Michaela 0:4, Stará Kateřina 0:4, WO 2:0), SKP Olympia Kutná Hora "B" - Sokol Benešov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jiří 0:4, Vrána Miroslav 3:1, Pekárek Pavel 2:2, Darius Stanislav 1:3, body hostů: Zrcek Miroslav 3:1, Váňa Miroslav 1:3, Povolný Aleš 3:1, Dohnal Jaroslav 3:1),
10. kolo:
Sokol Benešov - TTC Říčany "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Povolný Aleš 1:2, Váňa Miroslav 1:3, Palla Přemysl ing. 3:1, Zrcek Miroslav 1:3, Dohnal Jaroslav 0:1, body hostů: Černý Roman 3:1, Šanc Karel 3:1, Valenta Vratislav 3:1, Plíhal Martin 1:3), SKST Vlašim "B" - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrna Jan 4:0, Hejný Michal 2:2, Pěnkava Luboš ml. 2:2, Stará Kateřina 0:4, body hostů: Kurel David 3:1, Martin Petr 3:1, Kaše Radek 1:3, Chlumský Petr 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "A" - FK Kolín "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Ivo 3:1, Zajíček Ivan 2:1, Majer Pavel 2:1, Lövl Jan 2:2, WO 2:0, body hostů: Křivánek Luboš 1:3, Ptáček Petr 2:2, Brant Pavel ing. 1:2, Holman Martin 1:2, WO 0:2), Sokol Týnec n.L. - SKP Olympia Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 2:2, Červínek Petr 1:3, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 2:2, body hostů: Darius Stanislav 2:2, Pekárek Pavel 2:2, Vrána Miroslav 1:3, Cikán Michal 2:2), Kavalier Sázava "B" - Sokol Velké Popovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Vladimír st. 0:4, Lanc Pavel 1:2, Táborský Vladimír ml. 1:2, Trmal Jan 1:2, Linhart Pavel 1:0, WO 1:1, body hostů: Stupavský Milan 2:2, Semrád Petr 4:0, Smola Jiří 1:2, Randák Adam 3:0, WO 1:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SDH Petroupim 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Röhrl Theodor 0:4, Pokorný Jaroslav 3:1, Moravec Václav 2:2, Chvojka Antonín ing. 2:2, body hostů: Krejčí Milan 4:0, Pohunek Petr 3:1, Černý Jiří 1:3, Škvor David 1:3),
11. kolo:
Sokol Benešov - TJ Klučov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 4:0, Palla Přemysl ing. 1:3, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 1:1, Dohnal Jaroslav 1:1, body hostů: Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 1:3, Martin Petr 1:3, Kurel David 2:2), SKST Vlašim "B" - TTC Říčany "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrna Jan 4:0, Hejný Michal 1:3, Pěnkava Luboš ml. 1:3, Ženíšek Ondřej 4:0, body hostů: Valenta Vratislav 1:3, Šanc Karel 2:2, Černý Roman 1:3, Plíhal Martin 2:2), SKP Olympia Kutná Hora "A" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 2:2, Zajíček Ivan 3:1, Tichý Ivo 4:0, Lövl Jan 4:0, body hostů: Pekárek Pavel 1:3, Vrána Miroslav 0:4, Darius Stanislav 2:2, Vaněk Jiří 0:2, Slavíček Josef 0:2), Sokol Týnec n.L. - FK Kolín "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Richard 0:3, Cincibus Milan 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 1:2, WO 0:2, body hostů: Holman Martin 3:0, Ptáček Petr 2:1, Somolík Zdeněk 3:1, Brant Pavel ing. 2:0, Heinclová Adéla 0:2, WO 2:0), Kavalier Sázava "B" - SDH Petroupim 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteflíček Jiří 3:1, Lanc Pavel 1:1, Linhart Pavel 2:2, Trmal Jan 4:0, Táborský Vladimír st. 1:1, body hostů: Krejčí Milan 3:1, Černý Jiří 0:4, Škvor David 2:2, Šturc Zdeněk st. 0:4), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Velké Popovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Václav 1:3, Rob Karel 2:2, Růžička Pavel ing. 0:4, Chvojka Antonín ing. 2:2, body hostů: Randák Adam 4:0, Maršál Petr 3:1, Smola Jiří 1:3, Semrád Petr 2:0, Šiler Jiří 1:1),
12. kolo:
SKST Vlašim "B" - Sokol Benešov 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bleha Lukáš 1:3, Limberk David 0:4, Reitschlägerová Dita 0:4, Kerouš Jaroslav 1:3, body hostů: Zrcek Miroslav 4:0, Palla Přemysl ing. 4:0, Dohnal Jaroslav 2:2, Váňa Miroslav 4:0), Sokol Týnec n.L. - SKP Olympia Kutná Hora "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červínek Petr 0:4, Cincibus Milan 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 4:0, body hostů: Lövl Jan 2:2, Zajíček Ivan 2:2, Tichý Ivo 3:1, Majer Pavel 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Kavalier Sázava "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Röhrl Theodor 0:3, Burda Roman 2:1, Moravec Václav 0:4, Chvojka Antonín ing. 2:2, WO 2:0, body hostů: Trmal Jan 3:0, Táborský Vladimír ml. 1:2, Lanc Pavel 3:1, Táborský Vladimír st. 3:0, Červený Dalibor 0:1, WO 0:2), SDH Petroupim - Sokol Velké Popovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 0:4, Krejčí Milan 3:1, Pohunek Petr 0:3, Škvor David 1:3, WO 1:0, body hostů: Stupavský Milan 3:1, Randák Adam 4:0, Semrád Petr 3:1, Smola Jiří 1:2, WO 0:1), SKP Olympia Kutná Hora "B" - FK Kolín "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Jiří 1:3, Pekárek Pavel 2:2, Vrána Miroslav 2:2, Darius Stanislav 4:0, body hostů: Holman Martin 2:2, Křivánek Luboš 2:2, Brant Pavel ing. 3:1, Heinclová Adéla 0:4), TJ Klučov - TTC Říčany "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 3:0, Kurel David 2:1, Martin Petr 2:1, Chlumský Petr 2:2, WO 3:0, body hostů: Šanc Karel 3:1, Černý Roman 0:3, Valenta Vratislav 1:2, Kohout Jindřich 0:3, WO 0:3),
13. kolo:
Sokol Velké Popovice - TTC Říčany "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:0, Semrád Petr 2:0, Maršál Petr 2:1, Stupavský Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Šanc Karel 0:3, Valenta Vratislav 2:1, Černý Roman 0:3, Kohout Jindřich 0:2, WO 0:5), SDH Petroupim - TJ Klučov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohunek Petr 0:4, Škvor David 1:3, Černý Jiří 0:4, Krejčí Milan 3:1, body hostů: Martin Josef 2:2, Martin Petr 3:1, Chlumský Petr 3:1, Kurel David 4:0), Kavalier Sázava "B" - FK Kolín "C" 18:0wo (pokuta), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 7:11 (pokuta, čtyřhry 1:0, body domácích: Moravec Václav 1:2, Röhrl Theodor 0:3, Rob Karel 0:3, Chvojka Antonín ing. 0:3, WO 5:0, body hostů: Pekárek Pavel 4:0, Darius Stanislav 4:0, Vrána Miroslav 3:1, WO 0:5), SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Benešov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majer Pavel 2:2, Tichý Ivo 3:1, Zajíček Ivan 3:1, Lövl Jan 4:0, body hostů: Váňa Miroslav 1:3, Palla Přemysl ing. 0:2, Dohnal Jaroslav 3:1, Povolný Aleš 0:4, Zrcek Miroslav 0:2), Sokol Týnec n.L. - SKST Vlašim "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Šembera David 3:0, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Kudrna Jan 1:3, Hejný Michal 0:4, Stará Kateřina 0:3, Škopek Pavel 0:4, WO 1:0),
14. kolo:
SDH Petroupim - TTC Říčany "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 1:2, Pohunek Petr 0:3, Škvor David 0:3, Krejčí Milan 2:2, WO 3:0, body hostů: Šanc Karel 4:0, Valenta Vratislav 3:0, Černý Roman 1:2, Kohout Jindřich 2:1, WO 0:3), Sokol Velké Popovice - TJ Klučov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 4:0, Semrád Petr 4:0, Smola Jiří 0:4, Stupavský Milan 2:2, body hostů: Martin Petr 2:2, Martin Josef 1:3, Chlumský Petr 2:2, Kurel David 1:3), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - FK Kolín "C" 3:15 (pokuta, čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Václav 0:4, Röhrl Theodor 0:3, Rob Karel 0:3, Chvojka Antonín ing. 1:3, WO 2:0, body hostů: Brant Pavel ing. 4:0, Křivánek Luboš 4:0, Holman Martin 1:0, Somolík Zdeněk 3:0, Heinclová Adéla 1:1, WO 0:2), Kavalier Sázava "B" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Vladimír st. 2:1, Šteflíček Jiří 2:2, Lanc Pavel 1:1, Trmal Jan 4:0, Linhart Pavel 1:1, WO 1:0, body hostů: Pekárek Pavel 2:2, Vaněk Jiří 0:3, Darius Stanislav 3:1, Chyba Jaroslav 0:4, WO 0:1), Sokol Týnec n.L. - Sokol Benešov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 3:0, Šembera David 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 3:0, WO 1:1, body hostů: Váňa Miroslav 2:1, Zrcek Miroslav 1:2, Dohnal Jaroslav 0:4, Povolný Aleš 2:2, WO 1:1), SKP Olympia Kutná Hora "A" - SKST Vlašim "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majer Pavel 4:0, Tichý Ivo 4:0, Zajíček Ivan 3:1, Lövl Jan 3:1, body hostů: Kudrna Jan 1:3, Hejný Michal 1:3, Škopek Pavel 0:4, Stará Kateřina 0:4),
15. kolo:
TTC Říčany "C" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Jindřich 1:1, Černý Roman 3:1, Šanc Karel 4:0, Valenta Vratislav 2:2, Šimůnek Josef 0:2, body hostů: Tichý Ivo 2:2, Zajíček Ivan 3:1, Majer Pavel 1:3, Havlíček Petr 0:4), TJ Klučov - Sokol Týnec n.L. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 1:3, Martin Petr 3:1, body hostů: Valenta Richard 1:3, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 2:2, Šembera David 1:3), Sokol Benešov - Kavalier Sázava "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Povolný Aleš 3:0, Dohnal Jaroslav 2:2, Zrcek Miroslav 4:0, Váňa Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Trmal Jan 0:4, Lanc Pavel 0:3, Táborský Vladimír st. 1:3, Linhart Pavel 1:3, WO 0:1), SKST Vlašim "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudrna Jan 4:0, Hejný Michal 3:1, Pěnkava Luboš ml. 3:1, Ženíšek Ondřej 4:0, body hostů: Moravec Václav 1:3, Rob Karel 0:4, Čihák Jaroslav 0:4, Chvojka Antonín ing. 1:3), FK Kolín "C" - Sokol Velké Popovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somolík Zdeněk 2:2, Křivánek Luboš 2:2, Brant Pavel ing. 4:0, Holman Martin 2:1, Heinclová Adéla 0:1, body hostů: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 2:2, Smola Jiří 0:4, Maršál Petr 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "B" - SDH Petroupim 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cikán Michal 3:1, Pekárek Pavel 3:1, Vrána Miroslav 3:1, Darius Stanislav 4:0, body hostů: Krejčí Milan 3:1, Škvor David 0:4, Černý Jiří 0:4, Šturc Jaroslav 0:4),
16. kolo:
TJ Klučov - SKP Olympia Kutná Hora "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 1:2, Chlumský Petr 0:3, Martin Josef 1:2, Martin Petr 1:3, WO 3:0, body hostů: Lövl Jan 4:0, Zajíček Ivan 2:1, Tichý Ivo 3:0, Majer Pavel 1:2, WO 0:3), TTC Říčany "C" - Sokol Týnec n.L. 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Jindřich 1:3, Černý Roman 0:3, Šanc Karel 0:3, Valenta Vratislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Mošna Petr 4:0, Moravec Stanislav 3:1, Šembera David 2:1, Valenta Richard 1:2, WO 2:0), SKST Vlašim "B" - Kavalier Sázava "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejný Michal 1:3, Škopek Pavel 0:4, Pěnkava Luboš ml. 4:0, Ženíšek Ondřej 4:0, body hostů: Trmal Jan 2:2, Lanc Pavel 2:2, Šteflíček Jiří 2:2, Linhart Pavel 1:3), Sokol Benešov - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zrcek Miroslav 4:0, Dohnal Jaroslav 1:3, Váňa Miroslav 4:0, Povolný Aleš 4:0, body hostů: Moravec Václav 0:4, Rob Karel 1:3, Růžička Pavel ing. 1:3, Chvojka Antonín ing. 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "B" - Sokol Velké Popovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chyba Jaroslav 1:3, Pekárek Pavel 1:3, Vrána Miroslav 2:2, Darius Stanislav 3:1, body hostů: Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 2:2, Smola Jiří 0:2, Semrád Petr 3:1, Šiler Jiří 0:2), FK Kolín "C" - SDH Petroupim 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heinclová Adéla 1:2, Křivánek Luboš 3:0, Somolík Zdeněk 2:1, Brant Pavel ing. 3:0, WO 0:4, body hostů: Černý Jiří 1:2, Škvor David 0:3, Krejčí Milan 2:1, Šturc Jaroslav 0:3, WO 4:0),
17. kolo:
FK Kolín "C" - TTC Říčany "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivánek Luboš 2:1, Somolík Zdeněk 1:1, Ptáček Petr 3:0, Brant Pavel ing. 2:1, WO 3:2, body hostů: Kohout Jindřich 0:1, Šanc Karel 2:1, Černý Roman 1:2, Navrátil Jaroslav 0:4, WO 2:3), SKP Olympia Kutná Hora "B" - TJ Klučov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darius Stanislav 1:3, Pekárek Pavel 1:2, Vrána Miroslav 3:1, Cikán Michal 1:3, WO 1:0, body hostů: Kurel David 4:0, Chlumský Petr 1:3, Martin Josef 2:1, Martin Petr 2:2, WO 0:1), Sokol Velké Popovice - Sokol Benešov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Šiler Jiří 0:4, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 2:2, body hostů: Zrcek Miroslav 1:3, Váňa Miroslav 3:1, Povolný Aleš 2:2, Dohnal Jaroslav 2:2), SDH Petroupim - SKST Vlašim "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pohunek Petr 2:2, Šturc Jaroslav 0:4, Šturc Zdeněk st. 0:4, Černý Jiří 0:4, body hostů: Hejný Michal 3:1, Pěnkava Luboš ml. 3:1, Kudrna Jan 4:0, Ženíšek Ondřej 4:0), Kavalier Sázava "B" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteflíček Jiří 2:2, Táborský Vladimír st. 0:4, Lanc Pavel 0:3, Trmal Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Tichý Ivo 4:0, Lövl Jan 3:1, Zajíček Ivan 2:2, Majer Pavel 1:2, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Týnec n.L. 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Röhrl Theodor 0:4, Moravec Václav 1:3, Chvojka Antonín ing. 1:3, body hostů: Mošna Petr 4:0, Valenta Richard 3:1, Moravec Stanislav 4:0, Červínek Petr 2:2),
18. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora "B" - TTC Říčany "C" 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pekárek Pavel 1:2, Vaněk Jiří 0:4, Darius Stanislav 1:1, WO 3:5, body hostů: Šanc Karel 2:0, Valenta Vratislav 2:0, Černý Roman 2:0, Kohout Jindřich 1:2, WO 5:3), FK Kolín "C" - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivánek Luboš 1:3, Brant Pavel ing. 2:2, Somolík Zdeněk 1:3, Ptáček Petr 4:0, body hostů: Kurel David 1:3, Martin Petr 3:1, Chlumský Petr 3:1, Martin Josef 1:3), SDH Petroupim - Sokol Benešov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pohunek Petr 1:3, Šturc Jaroslav 0:4, Šturc Zdeněk st. 1:3, Černý Jiří 0:4, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 4:0, Dohnal Jaroslav 3:1), Sokol Velké Popovice - SKST Vlašim "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 1:3, Smola Jiří 0:4, Semrád Petr 2:2, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Pěnkava Luboš ml. 2:2, Hejný Michal 2:2, Kudrna Jan 2:2, Ženíšek Ondřej 4:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 0:2, Burda Roman 0:2, Röhrl Theodor 0:3, Chvojka Antonín ing. 0:3, WO 6:0, body hostů: Tichý Ivo 3:0, Lövl Jan 3:0, Zajíček Ivan 2:0, Majer Pavel 2:0, WO 0:6), Kavalier Sázava "B" - Sokol Týnec n.L. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteflíček Jiří 2:2, Linhart Pavel 1:3, Lanc Pavel 2:2, Trmal Jan 3:1, body hostů: Mošna Petr 4:0, Valenta Richard 3:1, Moravec Stanislav 1:3, Červínek Petr 0:4),
19. kolo:
TTC Říčany "C" - Kavalier Sázava "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Roman 2:1, Kohout Jindřich 2:2, Šanc Karel 3:0, Valenta Vratislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Trmal Jan 3:1, Lanc Pavel 1:2, Srb Miroslav 0:4, Vrkoč Martin 0:3, WO 2:0), TJ Klučov - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 2:2, Chlumský Petr 4:0, Martin Josef 4:0, Martin Petr 3:1, body hostů: Röhrl Theodor 1:3, Burda Roman 2:2, Moravec Václav 0:4, Chvojka Antonín ing. 0:4), SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Velké Popovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Ivo 3:1, Majer Pavel 3:1, Zajíček Ivan 1:3, Lövl Jan 3:1, body hostů: Randák Adam 2:2, Stupavský Milan 2:2, Semrád Petr 2:2, Smola Jiří 0:4), Sokol Týnec n.L. - SDH Petroupim 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Červínek Petr 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 3:1, body hostů: Krejčí Milan 4:0, Černý Jiří 0:4, Šturc Jaroslav 0:4, Pohunek Petr 1:3), Sokol Benešov - FK Kolín "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 1:3, Zrcek Miroslav 1:3, Povolný Aleš 1:2, Váňa Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Ptáček Petr 4:0, Křivánek Luboš 1:3, Somolík Zdeněk 3:1, Brant Pavel ing. 1:2, WO 0:1), SKST Vlašim "B" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pěnkava Luboš ml. 2:2, Limberk David 2:2, Keroušová Michaela 2:2, Stará Kateřina 0:4, body hostů: Darius Stanislav 4:0, Cikán Michal 1:3, Pekárek Pavel 4:0, Chyba Jaroslav 1:3),
20. kolo:
TJ Klučov - Kavalier Sázava "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 2:2, Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 1:3, Martin Petr 2:2, body hostů: Trmal Jan 4:0, Táborský Vladimír ml. 2:2, Šteflíček Jiří 1:3, Lanc Pavel 1:1, Táborský Vladimír st. 1:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - TTC Říčany "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Roman 3:0, Röhrl Theodor 0:3, Růžička Pavel ing. 0:3, Rob Karel 1:2, WO 4:0, body hostů: Valenta Vratislav 2:1, Šanc Karel 3:0, Černý Roman 1:2, Kohout Jindřich 2:1, WO 0:4), Sokol Týnec n.L. - Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Červínek Petr 3:1, Moravec Stanislav 1:3, Mošna Petr 2:2, body hostů: Stupavský Milan 3:1, Randák Adam 2:2, Semrád Petr 1:3, Maršál Petr 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "A" - SDH Petroupim 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Ivan 3:1, Havlíček Petr 2:2, Majer Pavel 3:1, Lövl Jan 3:1, body hostů: Krejčí Milan 4:0, Pohunek Petr 0:4, Černý Jiří 1:3, Šturc Jaroslav 0:4), SKST Vlašim "B" - FK Kolín "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pěnkava Luboš ml. 2:2, Limberk David 0:4, Keroušová Michaela 2:1, Stará Kateřina 0:3, WO 2:0, body hostů: Ptáček Petr 3:0, Křivánek Luboš 3:1, Heinclová Adéla 2:2, Holman Martin 2:1, WO 0:2), Sokol Benešov - SKP Olympia Kutná Hora "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 2:1, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 1:2, Váňa Miroslav 3:1, Šturc Jiří 0:1, WO 1:0, body hostů: Darius Stanislav 1:3, Pekárek Pavel 3:1, Cikán Michal 2:2, Vaněk Jiří 0:3, WO 0:1),
21. kolo:
TTC Říčany "C" - Sokol Benešov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimůnek Josef 1:3, Černý Roman 2:2, Šanc Karel 2:2, Valenta Vratislav 2:2, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 0:4, Dohnal Jaroslav 2:2), TJ Klučov - SKST Vlašim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlumský Petr 1:3, Kurel David 3:1, Martin Josef 1:3, Martin Petr 3:1, body hostů: Keroušová Michaela 2:2, Hejný Michal 1:3, Pěnkava Luboš ml. 1:3, Ženíšek Ondřej 4:0), FK Kolín "C" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somolík Zdeněk 1:3, Ptáček Petr 3:1, Brant Pavel ing. 0:4, Křivánek Luboš 2:2, body hostů: Tichý Ivo 2:2, Lövl Jan 3:1, Majer Pavel 4:0, Havlíček Petr 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "B" - Sokol Týnec n.L. 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chyba Jaroslav 0:3, Cikán Michal 0:3, Darius Stanislav 1:2, WO 0:7, body hostů: Mošna Petr 2:0, Šembera David 3:0, Moravec Stanislav 2:0, Valenta Richard 1:1, WO 7:0), Sokol Velké Popovice - Kavalier Sázava "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Maršál Petr 3:1, Semrád Petr 2:2, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Trmal Jan 4:0, Lanc Pavel 1:3, Linhart Pavel 0:4, Srb Miroslav 0:4), SDH Petroupim - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jaroslav 0:4, Krejčí Milan 4:0, Černý Jiří 2:2, Pohunek Petr 2:2, body hostů: Röhrl Theodor 1:3, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 3:1, Moravec Václav 1:3),
22. kolo:
TJ Klučov - Sokol Benešov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 2:2, Martin Petr 2:2, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Povolný Aleš 1:3, Zrcek Miroslav 0:4, Dohnal Jaroslav 3:1), TTC Říčany "C" - SKST Vlašim "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimůnek Josef 0:4, Černý Roman 2:2, Šanc Karel 1:3, Valenta Vratislav 3:1, body hostů: Hejný Michal 1:3, Keroušová Michaela 2:2, Pěnkava Luboš ml. 3:1, Ženíšek Ondřej 4:0), SKP Olympia Kutná Hora "B" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrána Miroslav 2:2, Vaněk Jiří 0:4, Darius Stanislav 2:2, Chyba Jaroslav 1:3, body hostů: Tichý Ivo 3:1, Lövl Jan 3:1, Majer Pavel 4:0, Remsa Vladimír 1:3), FK Kolín "C" - Sokol Týnec n.L. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Petr 3:1, Somolík Zdeněk 1:2, Nekovář Petr 1:3, Novák Ladislav 0:2, WO 0:3, body hostů: Mošna Petr 2:1, Moravec Stanislav 3:0, Valenta Richard 2:1, Červínek Petr 1:3, WO 3:0), SDH Petroupim - Kavalier Sázava "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jaroslav 0:4, Krejčí Milan 3:1, Černý Jiří 1:3, Šturc Zdeněk st. 0:4, body hostů: Trmal Jan 4:0, Lanc Pavel 3:1, Linhart Pavel 2:2, Táborský Vladimír st. 3:1), Sokol Velké Popovice - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 2:0, Semrád Petr 4:0, Maršál Petr 3:1, Stupavský Milan 4:0, Šiler Jiří 2:0, body hostů: Moravec Václav 0:4, Rob Karel 0:4, Růžička Pavel ing. 0:4, Chvojka Antonín ing. 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - TTC Říčany "C" 10:0wo, Sokol Velké Popovice - Sokol Týnec n.L. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:1, Maršál Petr 0:4, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 1:3, body hostů: Valenta Richard 2:2, Šembera David 1:3, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 3:1), TJ Klučov - SKST Vlašim "B" 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 1:2, Chlumský Petr 0:3, Martin Josef 0:3, Martin Petr 3:1, body hostů: Ženíšek Ondřej 4:0, Kudrna Jan 2:1, Hejný Michal 2:1, Pěnkava Luboš ml. 1:2), SKP Olympia Kutná Hora "B" - SDH Petroupim 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cikán Michal 2:1, Pekárek Pavel 1:1, Vrána Miroslav 2:1, Darius Stanislav 3:0, body hostů: Krejčí Milan 3:0, Černý Jiří 0:3, Škvor David 0:3, Šturc Jaroslav 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Říčany "C" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 0:10wo, Sokol Týnec n.L. - Sokol Velké Popovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Richard 2:2, Červínek Petr 0:4, Moravec Stanislav 1:2, Mošna Petr 4:0, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 2:2, Maršál Petr 1:3, Semrád Petr 2:1), SKST Vlašim "B" - TJ Klučov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrna Jan 2:1, Pěnkava Luboš ml. 1:2, Hejný Michal 2:1, Ženíšek Ondřej 4:0, body hostů: Martin Petr 3:1, Kurel David 1:2, Chlumský Petr 0:3, Martin Josef 0:3), SDH Petroupim - SKP Olympia Kutná Hora "B" 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jaroslav 0:4, Škvor David 1:2, Krejčí Milan 3:0, Černý Jiří 2:2, body hostů: Darius Stanislav 3:1, Pekárek Pavel 3:1, Vrána Miroslav 1:2, Vaněk Jiří 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - TTC Říčany "C" -:-, Sokol Velké Popovice - Sokol Týnec n.L. -:-, TJ Klučov - SKST Vlašim "B" -:-, SKP Olympia Kutná Hora "B" - SDH Petroupim -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Velké Popovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 1:3, Tichý Ivo 3:1, Zajíček Ivan 2:2, Lövl Jan 2:2, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 1:3, Maršál Petr 1:3, Semrád Petr 3:1), TJ Klučov - SKP Olympia Kutná Hora "B" 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 1:1, Chlumský Petr 2:0, Martin Josef 3:0, Martin Petr 3:0, body hostů: Darius Stanislav 0:3, Pekárek Pavel 0:3, Vrána Miroslav 0:2, Cikán Michal 1:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Velké Popovice - SKP Olympia Kutná Hora "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stupavský Milan 3:1, Randák Adam 3:1, Semrád Petr 4:0, Maršál Petr 0:4, body hostů: Lövl Jan 1:3, Tichý Ivo 1:3, Zajíček Ivan 1:3, Majer Pavel 3:1), SKP Olympia Kutná Hora "B" - TJ Klučov 0:10wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Velké Popovice -:-, TJ Klučov - SKP Olympia Kutná Hora "B" -:-,
Český pohár
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Slatina - Sport Kladno "B" 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ocásek Rostislav 2:1, Rapp Jiří 2:1, Barták Jiří 0:3, body hostů: Burda Václav 2:1, Bílý Josef 2:1, Bílý Tomáš 1:2), Sokol Lysá n.L. - SKST Sokol Veltrusy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bittner Miloslav ml. 1:2, Novák Lukáš 1:2, Havel Martin 0:3, body hostů: Kohout Tomáš 3:0, Kříšťan Jiří 1:2, Jícha František 3:0), Sport Kladno "C" - Sokol Cítov 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Tomáš 0:3, Škach Jaroslav 2:1, Horbaj Dušan 0:3, body hostů: Vaněk Antonín 3:0, Vaněček Ladislav 2:1, Líska Vladislav 2:1), Sokol Kosmonosy "B" - TJ Klučov "B" 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Durdis Petr st. 2:1, Veselý Pavel ing. 2:1, Durdis Petr ml. 3:0, body hostů: Martin Petr 2:1, Kaše Radek 0:3, Chlumský Petr 0:3), TJ Klučov "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Potměšil Zdeněk 0:3, Bossanyi Michal 0:3, Budský Radek 0:3, body hostů: Šádek Jiří 3:0, Postelt Tomáš 3:0, Řehořek Josef 3:0), SK Nová Ves I "A" - TJ Klučov "A" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Červenka Miroslav 0:3, Vejtruba František 1:2, Březina Miroslav st. 1:2, body hostů: Kurel David 3:0, Lambert Zdeněk 3:0, Fišar Ondřej 1:2), Sokol Unhošť "C" - Sokol Ořech "B" 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kindl Adam 2:1, Hurt Miroslav 2:1, Korec Oldřich 3:0, body hostů: Matoušek Michal 2:1, Matoušek Tomáš 0:3, Helt Miroslav 0:3), Sport Kladno "D" - Sokol Unhošť "B" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čampulka Karel 0:3, Šípek Herbert 0:3, WO 0:3, body hostů: Kořenář Josef 2:0, Kodejš Milan 2:0, Urban Jiří 2:0, WO 3:0), Spartak Rožmitál "B" - Sport Kladno "A" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eisenreich Jindřich st. 0:3, Hořejší Miroslav st. 2:1, Staník Zsolt 1:2, body hostů: Jedlička Stanislav 2:1, Tuček Miroslav 2:1, Pírka Josef 2:1), Sokol Týnec n.L. "B" - Jiskra Zruč n.S. 5:5 (Míčky: 345:353, Sety: 20:20, čtyřhry 1:0, body domácích: Brunclík Marek 2:1, Novotný Radek 1:2, Chval Jan 1:2, body hostů: Lonský Michal 0:3, Herout Václav 2:1, Jandejsek Zdeněk 3:0), SK Nová Ves I "B" - Sokol Týnec n.L. "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šafránek Jaroslav 0:3, Bodlák Karel 0:3, Vrkota Jiří 0:3, body hostů: Mošna Petr 3:0, Valenta Richard 3:0, Moravec Stanislav 3:0), Sokol Týnec n.L. "C" - Sokol Uhlířské Janovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chobotová Věra 0:3, Fousková Věra 0:3, Grumlová Jarmila 0:3, body hostů: Švarc Petr 3:0, Žoha Michal 3:0, Číž Josef 3:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sport Kladno "B" - Sokol Hudlice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Burda Václav 0:3, Bílý Tomáš 1:2, Bílý Josef 1:2, body hostů: Dřevěný Petr 3:0, Vlach Jiří 1:2, Landa Miloslav 3:0), Sokol Unhošť "A" - Sokol Lány 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jangl Zdeněk 1:2, Tájek Jaroslav 1:2, Zbírkovský Milan 0:3, body hostů: Moravec Milan ing. 3:0, Moravec Ladislav 1:2, Moravec Petr ing. 3:0), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Líbeznice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Jiří 1:2, Hrdlička Pavel 0:3, Kříšťan Jiří 0:3, body hostů: Juklík Tomáš 2:1, Kala Petr 3:0, Vondráš Jan ing. 3:0), Sokol Cítov - TTC Kladno "B" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněk Antonín 1:2, Líska Vladislav 0:3, Vaněček Ladislav 0:1, Kasáček Martin 0:2, body hostů: Mencl Jiří 3:0, Pachman Tomáš ing. 2:1, Lážnovský Jiří 3:0), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Sadská 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Pavel ing. 3:0, Durdis Petr st. 1:2, WO 0:3, body hostů: Motl Milan 0:2, Počarovský Pavel 1:1, Vydra Milan 1:1, WO 3:0), TTC Bělá p.B. - TTC STEER Mladá Boleslav 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balog Roland 3:0, Brožík Karel 3:0, Řípa Vladimír 3:0, body hostů: Řehořek Josef 0:3, Živný Josef 0:3, Postelt Tomáš 0:3), Sokol Kosmonosy "A" - Sokol Libice n.C. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zajíček Michal 2:1, Horsák Oldřich ing. 0:3, Zajíček Petr 0:3, body hostů: Paroulek Milan 2:1, Trajhan Miroslav ml. 3:0, Pešek Jakub 2:1), TJ Klučov "A" - TTC Brandýs n.L. 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kurel David 1:2, Fišar Ondřej 2:1, Moravec Roman 1:2, body hostů: Nekola Tomáš 3:0, Holub Zdeněk 2:1, Vošahlík Radek 0:3), Sokol Unhošť "C" - Sokol Hořovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hurt Miroslav 0:3, Kindl Adam 0:3, Korec Oldřich 0:3, body hostů: Kebrle Josef 3:0, Koros Zdeněk 3:0, Koros Pavel 3:0), Sokol Ořech "A" - Spartak Rožmitál "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skřivánek Jiří 0:3, Kohlík Miroslav ml. 0:3, Sezemský Jaroslav 0:3, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 3:0, Zajíček Michal 3:0, Čížek Pavel 3:0), Sokol Unhošť "B" - TTC Příbram 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kodejš Milan 0:3, Urban Jiří 0:3, Kořenář Josef 0:3, body hostů: Ondráček Oldřich 3:0, Dlouhý Jiří 3:0, Karda Martin 3:0), Sport Kladno "A" - KST Rakovník "B"-EDISON 5:5 (Míčky: 390:395, Sety: 21:21, čtyřhry 1:0, body domácích: Pírka Josef 0:1, Novák Petr 2:1, Jedlička Stanislav 2:1, Tuček Miroslav 0:2, body hostů: Rezek Jan ml. 1:2, Kos Zdeněk ing. 1:2, Přibík Jan ing. 3:0), Jiskra Zruč n.S. - Sokol Kutná Hora 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herout Václav 0:3, Jandejsek Zdeněk 1:2, Fiala Leoš 0:3, body hostů: Faltín Antonín 2:1, Štus Radek 3:0, Uher Petr 3:0), Sokol Týnec n.L. "A" - FK Kolín "B" 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Richard 0:3, Moravec Stanislav 1:2, Mošna Petr 1:2, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 3:0, Lhoták Jakub 2:1, Šembera Karel 2:1), SKP Olympia Kutná Hora - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zajíček Ivan 0:3, Tichý Ivo 0:3, Lövl Jan 1:2, body hostů: Herout František 3:0, Herout Tomáš 2:1, Jandejsek Pavel 3:0), Sokol Uhlířské Janovice - FK Kolín "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Petr 0:3, Michalička Petr 0:3, Vlasák Ota 0:3, body hostů: Pilner Jaroslav 3:0, Ulrich Radek 3:0, Heinclová Adéla 3:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Lány - Sokol Hudlice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrbek Jiří 1:2, Moravec Milan ing. 1:2, Moravec Petr ing. 0:3, body hostů: Homolka Pavel ml. 3:0, Drož Jan 3:0, Hubinger Lukáš 1:2), Sokol Líbeznice - TTC Kladno "B" 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kala Petr 2:1, Janíček Petr 3:0, Vondráš Jan ing. 2:1, body hostů: Lážnovský Jiří 2:1, Pachman Tomáš ing. 0:3, Ebert Tomáš 0:3), TTC Bělá p.B. - Sokol Sadská 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaňka Luděk 3:0, Balog Roland 3:0, Brožík Karel 2:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 0:3, Beran Martin 0:3, Kyncl Jiří 1:2), Sokol Libice n.C. - TTC Brandýs n.L. 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmanský Miroslav 0:2, Kaipr Petr 3:0, Paroulek Milan 2:1, Pešek Jakub 0:1, body hostů: Berger Miroslav 2:1, Šubrt Jaroslav 1:2, Nekola Tomáš 1:2), Spartak Rožmitál "A" - Sokol Hořovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 0:3, Zajíček Michal 0:3, Čížek Pavel 0:3, body hostů: Jirouch Tomáš ing. 3:0, Koros Zdeněk 3:0, Koros Pavel 3:0), TTC Příbram - KST Rakovník "B"-EDISON 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:1, Srch Radek 1:2, Silavecký Ladislav 3:0, body hostů: Štepka Vladimír 2:1, Přibík Jan ing. 1:2, Rezek Jan ml. 0:3), FK Kolín "B" - Sokol Kutná Hora 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Jakub 1:2, Šembera Karel 1:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 0:2, WO 0:1, body hostů: Jirásek Zdeněk ing. 1:1, Uher Petr 3:0, Štus Radek 2:1, WO 1:0), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - FK Kolín "A" 5:5 (Sety: 22:20, čtyřhry 0:1, body domácích: Kamarýt Jiří 2:1, Jandejsek Pavel 0:3, Herout František 3:0, body hostů: Dolejší Stanislav 1:2, Ulrich Radek 2:1, Vendl Jakub 1:2),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Líbeznice - Sokol Hudlice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janíček Petr 0:2, Kala Petr 2:1, Eschner Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Dřevěný Petr 1:2, Homolka Pavel ml. 0:2, Landa Miloslav 2:1, WO 0:1), Sokol Libice n.C. - TTC Bělá p.B. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pekárek František 0:3, Trajhan Miroslav ml. 1:2, Paroulek Milan 1:2, body hostů: Brožík Karel 1:2, Balog Roland 3:0, Zvěřina Jiří 3:0), TTC Příbram - Sokol Hořovice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlouhý Jiří 1:0, Košák Vojtěch 3:0, Srch Radek 1:2, Silavecký Ladislav 1:0, WO 1:0, body hostů: Koros Zdeněk 1:2, Koros Pavel 0:2, Jirouch Tomáš ing. 1:2, WO 0:1), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Kutná Hora 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jandejsek Pavel 1:2, Kamarýt Jiří 0:3, Herout František 2:1, body hostů: Faltín Antonín 1:2, Štus Radek 3:0, Uher Petr 2:1),
Finále:
TTC Příbram - Sokol Líbeznice 2:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Košák Vojtěch 0:2, Dlouhý Jiří 1:1, Srch Radek 0:1, Silavecký Ladislav 0:2, body hostů: Eschner Jan 2:0, Kala Petr 0:1, Juklík Tomáš 2:0, Vondráš Jan ing. 2:0), Sokol Kutná Hora - TTC Bělá p.B. 0:6wo, Sokol Líbeznice - TTC Bělá p.B. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eschner Jan 3:0, Janíček Petr 0:3, Kala Petr 0:1, Juklík Tomáš 2:0, body hostů: Zvěřina Jiří 1:2, Kaňka Luděk 1:1, Balog Roland 2:1, Brožík Karel 0:1), TTC Příbram - Sokol Kutná Hora 6:0wo, Sokol Kutná Hora - Sokol Líbeznice 0:6wo, TTC Bělá p.B. - TTC Příbram 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zvěřina Jiří 1:0, Kaňka Luděk 3:0, Balog Roland 1:1, Brožík Karel 0:1, body hostů: Dlouhý Jiří 0:2, Silavecký Ladislav 0:2, Košák Vojtěch 1:0, Srch Radek 1:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy